Навіщо чоловіки заводять коханок – одкровення і подробиці

Людина з самого народження прагне до любові. Він бажає бути коханим і любити самому. Досягаючи зрілого віку, кожен починає шукати свою другу половинку. Добре, якщо така людина зустрічається, можна з ним побудувати тривалі відносини, що переходять в шлюбні узи. Однак нерідко люди знаходять лише партнерів, які частково задовольняють їх потребам. І тут жінка може бажати знайти коханця, який зможе її полюбити. Сайт для жіночої аудиторії prettysecrets.ru розповість, як зрозуміти, що коханець закоханий.

Жінка шукає чоловіка лише для любові. Вона навряд чи буде обтяжувати себе виключно сексуальними стосунками. Секс без відсутності любові буде нецікавим для жінки, тому вона обов’язково буде бажати знати, чи люблять її все ті чоловіки, якими вона себе оточила.

Навіщо жінці потрібен коханець? Мабуть, причини тут можна привести такі ж, як і в разі чоловічої зради:

 

  1. Жінка втомилася від сімейних проблем, які постійно виникають у відносинах з чоловіком. Якщо проблеми не вирішуються, тоді вона може спокуситися на партнера, який з’явиться в її житті і запропонує любов, відсутність проблем, веселощі і секс.
  2. Шукає любов. Якщо чоловіки шукають секс на стороні, то жінки в більшості своїй жадають любові. Часто між подружжям з часом почуття пропадають, чоловік вже не носить на руках, не робить компліментів, не говорить про любов, не приносить подарунків і т. Д. Жінка вже й забула, що означає відчувати себе коханою. Тому будь-який чоловік може її підкорити, якщо почне проявляти свою любов.
  3. Бажає розлучитися з чоловіком. Жінці важко йти в самотність, якщо вона мріє розлучитися з чоловіком. Тому вона буде шукати чоловіка, до якого піде, якщо раптом настане розлучення. Добре, якщо цей коханець буде взаємно любити і теж хотіти бути разом зі своєю коханкою.

Сімейне життя часто людей розчаровує. Жінки втомлюються від постійної необхідності виконувати роботу по дому, виховувати дітей, працювати, щоб якось поліпшити матеріальне становище сім’ї. Проблеми, які не вирішуються між подружжям, але постійно їх хвилюють, жінку теж вимотують. Незабаром жінка може піти на такий крок, як заклад коханця. Особливо цьому процесу сприяє поява чоловіка, який приділяє увагу жінці, бажає її носити на руках, говорить про любов і пропонує їй те, чого вже давно не дає чоловік.

коханці

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *