Навіщо одруженим чоловікам коханки: основні причини

Навіщо одруженим чоловікам коханки: основні причини

Зміст приховати

Фото з сайту: KakProsto.ru

Будь-яка жінка, навіть на вигляд здається абсолютно щасливою в шлюбі, в таємниці може побоюватися того, що коханий чоловік може їй змінити і завести коханку на стороні. Добре, якщо в своїй другій половинці вона повністю впевнена, любов подружжя взаємна, а відносини в родині гармонійні і довірчі, тоді можна розслабитися і не хвилюватися.

Однак статистика свідчить, що практично всі, навіть на вигляд цілком щасливі сім’ї, можуть переживати кризи, подолати які буває непросто. Так чому одружені чоловіки заводять коханок, які передумови для цього жінки створюють самі і які причини називають психологи? Саме в цих питаннях ми і спробуємо розібратися сьогодні.

Чому чоловіки заводять коханок: психологія одруженого чоловіка

Навіщо одруженим чоловікам коханки: основні причини

Фото з сайту: colady.ru

Переймаючись питанням, чому чоловіки заводять коханок, жінки починають шукати відповіді в площині психології і це правильно.

Вважається, що чоловіки полігамні і проблема криється саме в цьому, однак наука невблаганна, а вона каже, що спочатку полигамность – це прерогатива обох статей, не важно чоловік це чи жінка.

Якщо говорити про історію, то свідчень полигамности чоловіків, звичайно ж, більше, ніж жінок, варто згадати хоча б гареми східних вельмож. Та й сьогодні в багатьох країнах багатоженство не рахується злочином.

важливо

Слід розуміти різницю між випадковою зрадою і коханкою, так як це корінне питання, який саме і впливає на відносини в родині.

Чоловік може бути схильним до зрад, але при цьому ніколи не піде з сім’ї, так як глибока любов до дружини не зрівняється для нього з скороминущим плотських насолодою.

Коли ж чоловік заводить коханку і підтримує з нею досить тривалі відносини, це вже більш серйозний «дзвінок», так як такий розвиток подій може закінчитися плачевно.

Причини для того, щоб чоловік завів зв’язок на стороні, можуть бути об’єктивні і помилкові. Перші мають реальне підґрунтя, про неї ми і поговоримо, а другі – поширені помилки, на манер нудьги або помсти, тому обговорювати їх ми не станемо. Адже в такому випадку чоловік може змінити, але йти він не збирається.

Становище зобов’язує

Найпопулярнішим відповіддю на питання, чому одружені чоловіки заводять коханок на роботі, є цілком доступний для розуміння відповідь – для створення певного статусу.

При досягненні високого положення в суспільстві, чоловікам стає «положено» мати коханку.

Найбільш поширеним прикладом буде жорстка зв’язка “директор-секретарка”, про що в народі ходить не одна історія і анекдот.

Навіщо одруженим чоловікам коханки: основні причини

Фото з сайту: delfi.lt

Крім статусу, грати роль може і сформований століттями стереотип у певної категорії людей, що раз ти відбувся, дорослий чоловік, то обов’язково повинен завести коханку. Причому тут адюльтер найчастіше трапляється з більш молодими і красивими дівчатами, готовими без претензій догоджати своїх владних і багатих покровителів.

Але не варто думати, ніби так і має бути, швидше за все, подібна думка складається у тих представників сильної статі, які не здатні на сильні і глибокі почуття. Їм важливіше думка оточення, ніж власне «я» або відчуття обдуреною, відданою дружини, яку вони взагалі можуть сприймати, як обслуговуючий персонал.

Кар’єра і начальник-жінка

Найчастіше чоловіки заводять коханок на роботі не тільки, самі досягнувши високого положення або отримавши керівну посаду. Все, напевно, прекрасно пам’ятають вітчизняний фільм радянських часів, під назвою «Службовий роман».

Для того, щоб просунутися по службі, головний герой, не без підказки старого «друга», вирішує позалицятися за своєю начальницею.

За сюжетом фільму він не одружений, тому там все закінчується досить життєрадісно, ​​незважаючи на всілякі перипетії, але в житті, часто, складається по іншому.

Навіщо одруженим чоловікам коханки: основні причини

Фото з сайту: bel.biz

На питання, чому чоловік заводить коханку, психологія має кілька відповідей, коли мова йде саме про начальника і підлеглого. По-перше, це можуть бути корисливі цілі, надбавка до зарплати, нова посада і так далі, а по-друге, елементарне самоствердження.

Так уже склалося історично, що світ давно належить чоловікові, а коли керувати ним, за випадковим збігом обставин починає жінка, він хоче довести їй свою спроможність.

Так і виходить, що в цілком пристойній родині трапляється розлад – чоловік заводить коханку і регулярно «бере реванш» за щоденне підпорядкування в професійній сфері.

Втрата любові, новизни в шлюбі і закоханість

Причини, чому чоловік заводить коханку, можна спробувати відшукати в сім’ї. З роками, відносини між чоловіком і дружиною зазнають багато змін, вони втрачають новизну і гостроту, стають прісними і нудними.

Про таких кажуть – побут з’їв, адже сильні почуття і емоції остигають, а залишається борг і обов’язки. Погодьтеся, що це ніяк не налаштовує на романтичний лад.

Чоловікові може захотітися нових відчуттів, яскравих, хвилюючих, ризикованих, таких, щоб захоплювало дух, і шалено калатало серце.

Навіщо одруженим чоловікам коханки: основні причини

Фото з сайту: ljplus.ru

Існує тип жінок, які не розуміють, що відвоювавши заповітне колечко, а також штамп в паспорті, вони зовсім не отримують абсолютних прав на чоловіка. З роками вони припиняють стежити за собою, опускаються, набирають вагу, стають сварливі, нудними тітками. Що ж залишається чоловікові, крім як шукати розради, розваги та гострих відчуттів на стороні?

Навіщо одруженим чоловікам коханки: основні причини

Фото з сайту: dals.media

Саме в такі моменти чоловік може просто закохатися, без пам’яті і думок про те, чому він надходить подібним чином, він здатний кинутися в вир з головою. Чим відрізняється справжня любов від скороминущої закоханості можна прочитати на нашому сайті.

Це небезпечна ситуація, адже закоханість може поступово зійти нанівець, а може і перетворитися на справжнє глибоке почуття. Тоді абсолютно всі спроби зберегти сім’ю, швидше за все, будуть приречені на провал, а якщо й ні, то колишньої гармонії точно не чекайте.

Самоствердження і самореалізація

Незважаючи на поширений стереотип, що від доброї жінки чоловік не піде наліво, трапляється і так, що подібна поведінка ніяк не залежить від жінки.

Подібні вчинки, та ще й носять багаторазовий, тобто повторюється характер, можуть свідчити про бажання чоловіка побороти приховані комплекси або невирішені психоемоційні проблеми, родом з дитинства.

Він може і сам до кінця не розуміти, навіщо завів коханку, а потім ще й не знати, як з цим всім розібратися, чому страждає сам і змушує мучитися обох жінок.

Навіщо одруженим чоловікам коханки: основні причини

Фото з сайту: the-challenger.ru

Поганий приклад заразливий – говорили нам батьки і це була правда, бо причина чоловічих зрад може бути наслідком того, що ще хлопчиком він довгий час міг спостерігати подібну поведінку батька.

Роль батька у вихованні юного сина надзвичайно велика, тому дивлячись на нього, дитина підсвідомо програмується. Та й суспільство може надати свій вплив, якщо зачатки закладені з раннього дитинства.

Тому, бачачи навколо безліч подібних прикладів, чоловік і сам робить так само, намагаючись самореалізуватися таким методом.

Відсутність підтримки і недолік сексу

Відносини в родині повинні бути гармонійними, там повинна панувати атмосфера взаєморозуміння і тотальної підтримки при будь-яких обставинах.

Тобто чоловік повинен знати, що його безумовно візьмуть і зрозуміють, що б не трапилося, інакше він стане шукати все це десь в іншому місці.

Навіщо довго сперечатися і сваритися з дружиною, якщо можна піти до коханки і та приголубить, зрозуміє, обігріє і втішить. До всього, там може очікувати дикий, неприборканий секс, якого так не вистачає вдома.

Навіщо одруженим чоловікам коханки: основні причини

Фото з сайту: Likar.info

Найчастіше такі ситуації трапляються в сім’ях, де жінка бере на себе обов’язки і відповідальність, які більше притаманні чоловічому характеру.

Авторитарна дружина, яка прагне вирішувати всі за двох, цілком може сама підштовхнути чоловіка до зради. Найчастіше подібні зв’язку на стороні виявляються довгостроковими і міцними.

Врахуйте, що за кожним успішним чоловіком, стоїть жінка, яка його підтримувала і краще, якщо це його власна дружина.

Джерело: https://vdvoem-s-toboi.ru/articles/semya/zachem-muzhchiny-zavodyat-lyubovnicz.html

Навіщо одруженим чоловікам коханки: основні причини

Заповнення базових потреб пояснює, навіщо чоловікам коханки. Це стосується не тільки сфери інтимних відносин. Штамп в паспорті не робить людину за замовчуванням щасливим. Для цього потрібна праця обох партнерів, їх взаємодія і прагнення ставати ближчими один до одного. Якщо цього немає в сім’ї, чоловік починає шукати ту єдину, яка здатна зробити його щасливим.

Навіщо чоловікові коханка

Вчені з’ясували, що людина належить до групи полігамних ссавців, хоча при цьому зберігається його здатність до побудови інших форм соціальних зв’язків. Це одна з основних причин чоловічих зрад.

Соціологічне опитування, проведене за участю 1000 осіб, показав, що коханки є у 41% чоловіків. Ще 10% зізналися, що вирішувалися на зв’язок з іншими жінками, але не розглядали їх як постійних партнерок.

Психологи вирішили з’ясувати, навіщо чоловікові коханка. Ось які відповіді вдалося отримати:

 1. У третини представників сильної статі з’явилася коханка в результаті виниклого почуття закоханості.
 2. Половині опитаних чоловіків потрібна коханка для феєричного сексу, так як в інтимному житті дружини їх не влаштовують.
 3. Невеликий відсоток опитаних чоловіків виправдав свої відносини на стороні прагненням розвіяти нудьгу.

Окрема категорія – чоловіки, які вважають зраду засобом для самоствердження. Решта зізналися, що здійснювали зрада в хвилини слабкості, рухомі лише сексуальним потягом.

У деяких випадках любовні інтрижки зароджуються в періоди особистісних криз. Психологи відзначають, що представники сильної статі у віці заводять молодих коханок в переломні моменти, прагнучи повернути собі відчуття молодості.

На підсвідомому рівні вони намагаються таким способом відстрочити настання старості, довести самим собі, що вони як і раніше привабливі. Після закінчення кризи тяга до любовних подвигів згасає, а чоловік із задоволенням повертається в звичне сімейне простір.

Але іноді в результаті таких захоплень руйнуються сім’ї.

Причини чоловічих зрад

Подружня невірність – поширене і легко зрозуміле явище. Наука виділяє дві основні причини – полігамію і Поліаморія. Але психологія розглядає глибше це явище, виділяючи основні причини чоловічої зради:

 • Навіщо одруженим чоловікам коханки: основні причининезадоволеність якістю сексуальних стосунків у шлюбі;
 • відсутність потягу до дружини;
 • конфлікти і сварки в родині
 • потреба в самоствердженні;
 • схильність до промискуитету.

Існує думка, що лише слабкі чоловіки заводять коханок. Але реалії життя доводять помилковість цього твердження. З біологічної точки зору все люди, незалежно від статі, сили характеру і моральних принципів, однаково схильні до полігамії.

ЧИТАТИ Ознаки і найбільш часті причини зради дружини

Чого чекає одружений джентльмен від коханки

Чоловіки вирішуються на зраду спонтанно, але це стає наслідком тривалої відсутності задоволення основних душевних і тілесних потреб. Але постійні відносини на стороні – це не імпульсивна зрада, а зважене, хоча і емоційне рішення. Пояснюючи, навіщо одруженого чоловіка постійна коханка, психологи перераховують наступні причини:

 • для натхнення і підтримки;
 • для сексуального задоволення;
 • щоб відчувати себе потрібним;
 • для відпочинку від рутини;
 • для самоствердження, підтримки впевненості в собі.

Читайте також:   Добірка методів, які змусять чоловіка сумувати за тобою

Саме це штовхає шукати любовні пригоди поза шлюбом. Чоловік найчастіше заводить постійну коханку для задоволення неусвідомлюваних потреб.

Втрата любові, необхідність новизни і закоханість

Найчастіше відносини на стороні у подружжя починають розвиватися в найскладніші для шлюбу періоди. Одну з причин, чому чоловіки заводять собі коханок, пояснює психологія.

Це втрата закоханості в шлюбі, згасання пристрасті. Почуття не вічні, але їх відсутність не завжди є приводом для розлучення.

Сім’ю об’єднує не тільки любов, а й взаємні зобов’язання, відповідальність, спільне майно.

Якщо в результаті втрати любові чоловік заводить роман з іншою жінкою, але не йде від дружини, значить, його влаштовують такі відносини. Він знаходить реалізацію своїх бажань і потреб у відносинах з коханкою. У таких ситуаціях виправити що-небудь можна, але для цього потрібна злагоджена спільна робота обох партнерів над відносинами.

ЧИТАТИ Як дізнатися, чи зраджує чоловік: ознаки в поведінці і зовнішньому вигляді

Не завжди невірного чоловіка влаштовує наявність відносин поза шлюбом. Докори сумління від обману додають нотки гіркоти в романтичну інтрижку і не дають в повній мірі насолоджуватися зв’язком. Невірний чоловік буде намагатися виправити ситуацію, заплутавшись у любовному трикутнику.

Допоможуть в цьому наступні кроки:

 • відверту розмову з дружиною про проблеми в шлюбі;
 • налагодження контакту;
 • усвідомлення своїх потреб;
 • конструктивний діалог, озвучування своїх бажань.

Навіщо одруженим чоловікам коханки: основні причини

Не варто поспішати з зізнаннями. Не кожна жінка здатна пробачити зраду. Якщо чоловік сам розбереться, для чого йому потрібна коханка, і зможе добитися цього від своєї дружини, тоді гармонія у відносинах буде відновлена.

Відсутність підтримки і недолік сексу

Одна з причин, чому одружений чоловік заводить молоду коханку, – проблемні відносини з дружиною. Якщо це тимчасово, наприклад, в період кризи, тоді він може і не заводити довгострокових відносин на стороні. Але в тих ситуаціях, коли проблема не вирішується, короткочасна інтрижка може перерости в серйозний роман.

Інтимна близькість – потреба будь-якого статевозрілого дорослої людини. У кожної окремої особистості свій темперамент, унікальний рівень сексуальної активності і потреби в близькості.

Якщо темпераменти чоловіка і дружини не збігаються, хтось із подружжя залишається незадоволеним. У довгостроковій перспективі дефіцит сексу призводить до розладу у відносинах.

Задоволення своїх бажань і реалізація фантазій – це пояснення того, навіщо чоловіки заводять пристрасних коханок.

ЧИТАТИ Як можна пробачити свого чоловіка за зраду і знайти сили жити далі

Ще одна проблема, яка також пов’язана з зрадами, – відсутність підтримки. Чоловікові важливо, щоб жінка вірила в нього, розділяла його цінності і життєві цілі. Потреба в підтримці не задовольняється з таких причин:

 • надмірна критика;
 • авторитарний склад характеру у дружини;
 • невіра подружжя в успіх чоловіка;
 • невідповідність життєвих цінностей і пріоритетів.

Чоловіки, що залишилися без підтримки дружин, не перестають її потребувати, тому вони продовжують шукати її, що з часом переростає в любовні стосунки на стороні. Жінки, які відчувають дефіцит уваги і образу, ще більше віддаляються від чоловіків. Так з часом на одну проблему накладаються інші, через що шлюб руйнується. Краще зупинити це до того, як почнеться деструктивний процес.

Любов або самоствердження

Навіщо одруженим чоловікам коханки: основні причини

Існує поширена думка щодо того, чому одружені чоловіки шукають і заводять коханок. Вони роблять це через низьку самооцінки. Коли у чоловіка не сформований достатній рівень самоповаги, впевненості в собі, він буде намагатися всіма доступними засобами компенсувати це.

Зрозуміти, навіщо одруженого чоловіка коханка, можна по його відношенню до самого себе. Бажають підвищувати самооцінку чоловіки заводять романи поза шлюбом і не кидають своїх дружин, так як відчувають потребу і в них. Одруженому коханцеві просто потрібні докази своєї привабливості.

Додаткові фактори, які сприяють любовним авантюр:

 • адреналін – ризик викриття додає гостроти відчуттів і переживань;
 • свіжість почуттів;
 • сексуальне різноманіття;
 • відсутність відповідальності, спільних побутових проблем і рутини.

Чоловікові, який прагне підвищити свою самооцінку і почуття власної значущості за рахунок сексуальних перемог, не вдається досягти бажаного. Це тільки погіршує ситуацію, оскільки потрібні інші методи. Коханки – тимчасове рішення, яке не призводить до довгострокового результату, а лише посилює наявні психологічні проблеми.

ЧИТАТИ Зрада на роботі: причини і способи вирішення проблеми

думка психологів

Психологія дуже точно показує, чому чоловік заводить юну коханку. В кожному окремому випадку відповідь на це питання відрізняється.

Думка фахівців – проблеми в сім’ї є причиною того, що чоловіки заводять коханок, а не наслідком. Тому важливо розбиратися з причинами.

Психологи вважають, що зв’язки на стороні не в змозі зробити чоловіка щасливим з наступних причин:

 • стосунки поза шлюбом побудовані на брехні і приносять страждання всім учасникам трикутника;
 • заплутавшись у почуттях до двох жінок, коханець постійно стикається з самоосуд;
 • рано чи пізно правда спливе, а це може стати причиною розладу в сімейних відносинах або навіть призвести до розлучення;
 • необхідність постійно обманювати і ховатися, щоб зберегти відносини, робить людину нещасною;
 • через стосунки поза сім’єю страждають і інші сфери життя.

Якщо любов до дружини згасла, і з’явилося відчуття до іншої жінки, людині варто бути чесним із самим собою. Немає сенсу підтримувати мертві відносини. Розставання – хворобливе, але чесне рішення проблеми. Воно дає шанс на щастя всім трьом сторонам любовного трикутника.

Для одруженої людини коханка далеко не завжди є результатом його аморальності та сексуальної розбещеності. Зазвичай причини подружньої зради набагато тонше. Якщо вчасно виявити їх, діагностувати і усунути проблему, є всі шанси на збереження шлюбу, відродження щастя, любові і гармонії у відносинах з дружиною.

Джерело: https://love-is.org/zachem-muzhchinam-ljubovnicy/

7 причин, по яких чоловіки заводять коханок. Ознаки гуляє чоловіка. Чому йдуть до коханкам і в яких випадках їх кидають

Навіщо одруженим чоловікам коханки: основні причини

Виходячи з РАГСу, молодята навіть не здогадуються про те, що їх чекає в майбутньому. Всім парам здається, що їхнє сімейне життя буде довгим і обов’язково щасливою. Але це неможливо. Відносини – штука складна, що вимагає постійної уваги і роботи над собою.

Ще вчора подружжя здмухували один з одного пилинки, а сьогодні дружина дізнається (або підозрює), що у чоловіка є інша. Зради у шлюбі говорять про те, що щось пішло не так, але що саме? Чому одружені чоловіки заводять коханок: які причини штовхають їх на це, ніж таким їх залучають інші жінки і відштовхує своя? Спробуємо розібратися.

7 причин, за якими заводять коханок

Психологи говорять про існування шлюбних криз – вони є, і ми нічого не можемо з цим вдіяти. Без них немає розвитку відносин. Криза – це завжди відмирання чогось старого і народження нового. Люди змінюються. Разом з ними стають іншими їх смаки, інтереси і потреби. Це означає, що і відносини з близькими повинні змінитися.

Кожна сім’я проходить кризові етапи по-своєму. Більш гнучкі пари успішно адаптуються і продовжують жити далі. У інших починаються серйозні непорозуміння, що призводять до розлучення. Поява любовного трикутника – це про це. Подружжя не змогли домовитися.

У такі моменти одружені чоловіки часто йдуть «наліво». І добре, коли змінюють один раз, ну, два .. З психу, по п’яні, в помсту. Різне буває. Але що змушує їх вести подвійну гру – жити в сім’ї і мати постійну коханку?

 1. Брак сексу – поширена причина. Сучасні жінки встигають ростити дітей і робити кар’єру. З роботи прийди, вечеря приготуй, всіх нагодуй, попери, прибери, спати уклади. Про який секс може йти мова в кінці вечора, якщо єдине, про що мріє дружина, це повноцінний сон? Тому природно, що у неї на ніч дивлячись завжди починає «хворіти голова». У неї дійсно немає сексуального потягу, так як втомлений організм все решта сили витрачає на відновлення ресурсів. Хто винен в такій ситуації? Палка з двома кінцями: з одного боку, чоловік міг би взяти частину обов’язків на себе, щоб розвантажити дружину. З іншого, чи просить чоловіка про допомогу або їй зручно тримати над усім контроль?
 2. Відсутність підтримки. За кожним великим чоловіком стоїть сильна жінка. Мова про те, що яким би могутнім ні ваш чоловік, він завжди потребуватиме вашої підтримки. Це на людях він успішний, сміливий і всемогутній. А вдома йому хочеться зняти обладунки. Це єдине місце, де він може собі це дозволити. Йому буває також погано, сумно, страшно, як і вам, коли щось не клеїться. Він теж хоче чути хоч іноді приємні, теплі слова. Але, на жаль, багато жінок дотримуються стереотипу «тижемужік», не бажають чути про проблеми другої половини або просто не вміють підтримувати. І тут з’являється «вона», яка і приголубить, і пошкодує, і приголубить.
 3. Зради, як самоствердження – в цьому випадку ситуація практично ніяк не залежить від дружини. Вся справа в чоловікові, а вірніше, в його комплексі неповноцінності, який він намагається нівелювати, «обкладаючи» себе з усіх боків дівчатами. Одна обхаживает, обпирати, годує, друга намагається в ліжку, ніколи не скандалить. Не життя, а рай просто. І він в цьому раю – цар! Він може жити з однією дружиною і постійно міняти коханок. Котлети – вони в Африці котлети, з досвідом стають тільки смачніше. А ось секс, який він отримує від іншої жінки, рано чи пізно набридає. Пристрасть і ендорфіни потихеньку спадають, і він йде шукати нові очі, що дивляться на нього з обожнюванням.
 4. Ні любові в шлюбі. Так буває – любов проходить. Хоча, дивлячись, що мається на увазі під цим словом. Хтось називає любов’ю ту саму пристрасть, що є між людьми на перших етапах сімейного життя. Проходить саме вона, тоді друга половина стає не такою цікавою, як раніше. Інші вважають, що любов народжується в парі тільки через багато років. Перша ознака цього – поява глибокої поваги до партнера і бажання піклуватися про нього. З цієї точки зору, чоловік заводить іншу, тому що його гормональний фон прийшов в норму, любові ніякої і не було. Коли люди закохуються, об’єкт жадання здається їм ідеальним. Сприймати справжню реальність ми починаємо тільки через якийсь час після знайомства. Нам здається, що кохана людина змінився, тому наші почуття померли. Насправді він таким був з самого початку.Це ми бачили його іншим через призму зміненої свідомості.
 5. Дружина себе запустила, стала непривабливою – теж варіант. Минають роки, у неї з’являється зайва вага, потерті капці і пахне потім безформний халат. Правда, зізнатися собі в цьому жінки не можуть. Зручніше вірити, що проблема в партнері. «Він повинен любити мене будь-яку». Не повинен. Він одружився на стрункою панночці, яка носила сексуальний одяг і пахла смачними духами. Якщо чоловіки повинні любити жінок такими, як вони є, навіщо тоді останні роблять масу зусиль, щоб сподобатися і вийти заміж? Протиріччя, чи не так? Обманом тхне. Чоловіки люблять очима. Вони полігамні. Їх приваблює новизна, пригоди. Навіть поруч з самої доглянутої і сексуальної дружиною, вони поглядають на інших жінок (не факт, що гуляють, але дивляться точно). Тому що там по-іншому.
 6. У парі немає контакту. У кожного партнера своє життя – друзі, робота, захоплення. У них немає нічого спільного. Чергові фрази, формальні взаємні зобов’язання. А душевної близькості, тепла немає. За цим чоловіки йдуть до іншої жінки.
 7. Криза середнього віку. Живуть люди мирно і добре, а потім «бах» – благовірний заводить собі молоду коханку. Про таких кажуть «Срібло в бороду ..» Приблизно близько 40 років у чоловіків відбувається переосмислення цінностей: він озирається «назад», аналізує своє минуле і свою сьогоднішню позицію (хто я, що встиг зробити, чи добився успіху і т.д.) . Якщо висновки позитивні – йому подобається те, чого він досяг, як розпорядився своїм часом, то продовжить жити далі. Якщо побачене його вжахне, то чоловік почне робити тривожні, імпульсивні спроби, щоб виправити свої помилки. А як? Адже йому вже не 20, а 40! Він починає «молодитися», стежити за здоров’ям і щоб остаточно відчути себе молодим і енергійним, заводить юну дівчину, поруч з якою він відчуває себе таким же молодим хлопцем.Юна коханка допомагає йому не відчувати екзистенціальної тривоги, вірити в те, що все ще попереду.

Читайте також:   Як доставити чоловікові задоволення: основні шляхи, жіночі помилки

Дружина vs. коханка

Навіщо одруженим чоловікам коханки: основні причини

Дружина і коханка – дві жінки з різними статусами. Чоловік потребує обох, так як вони в сукупності дають йому все, що йому потрібно. Які саме функції виконує одна і друга:

Дружина:

 • смачно готує;
 • наводить порядок і чистоту;
 • виховує дітей.

коханка:

 • завжди добре виглядає;
 • радіє кожній зустрічі;
 • зацікавлена ​​в сексі;
 • не “пиляє» мізки, не “вантажить» проблемами.

Часто шлюб – це проблеми, кричали діти, вічно вимагає чогось, незадоволена дружина (як дитина). Це суцільні зобов’язання. Ти мужик, ти повинен. Прибий полку, відвези тещу в магазин, забери дитину зі школи. Де гроші, чому так мало?

Чоловіки втомлюються від низки побутових проблем, неповаги і споживчого до себе ставлення. Особливо складно, якщо кар’єра ніяк не будується – це удар по самолюбству, про який тобі постійно нагадують.

Хочеться тиші і спокою. Розуміння і прийняття. Він знаходить все це в обіймах коханки. Але продовжує утримувати сім’ю, так як совість не дозволяє все кинути і піти.

Але це тільки одна модель сімейних відносин. В іншій – чоловік займає інфантильну позицію: дружина все тягне на собі, а він тільки ухиляється від зобов’язань.

Вона годує, поїть, господарює, дітьми займається і звичайно, постійно пиляє чоловіка за бездіяльність (як мамка). Чи не втомишся хіба від такого? Втомишся.

І тут він знаходить ту, що буде по голівці гладити, пестити в ліжку і молодцем називати.

Ознаки того, що у чоловіка хтось є

Як зрозуміти, що у чоловіка хтось є?

Часто буває так, що чоловік живе на два фронти багато років, дружина про це не здогадується. Швидше за все, вона просто не хоче цього усвідомлювати, так як боїться наступних змін (розлучення, розділ майна, почуття приниження і ін.). Незрима присутність третьої жінки не минає безслідно: так чи інакше воно відчувається, його видно, чутно. Які ознаки на це вказують:

 • чоловік намагається добре виглядати – чиста сорочка, цілі шкарпетки, хороший парфум, заняття спортом і т.п. Одна справа, якщо він жив так завжди. Інше – якщо раніше він не помічав свій обвислий живіт і витягнуті коліна на брюках, а зараз приділяє таким моментам велику кількість часу;
 • він вас не хоче – він втомився, у нього болить голова, поганий настрій і т.д. Голова може захворіти у кого завгодно, але якщо вона «не проходить» ось вже який місяць, варто задуматися. У нормі чоловіки залишаються сексуально активними приблизно до 60 років. Є персонажі, які займаються сексом до кінця своїх днів. Тому якщо чоловіче лібідо кудись зникає, то причину потрібно шукати або у лікаря, або у коханки;
 • холодок у відносинах – гуляє чоловік намагається відсторонитися від подружжя. По-перше, тому що всі його думки займає «вона». По-друге, так він уникає почуття провини і сорому, які неодмінно присутні в такій ситуації;
 • часті відрядження, постійні затримки на роботі, аврал, «друг попросив допомогти» – він будь-якими шляхами буде збігати з дому;
 • коханку потрібно завойовувати, а для цього потрібні гроші. Ваш загальний бюджет стане менше на енну суму;
 • чоловік постійно усамітнюється – годинами сидить у ванні, туалеті, бігає курити на вулицю і т.д. В цей час він контактує з коханкою. До речі, якщо він перестав відповідати при вас на телефонні дзвінки, читати смс – це туди ж.

Якщо чоловік зацікавлений зберегти сім’ю, він буде вести себе гранично акуратно. Однак «скільки мотузочці НЕ витися …».

Настає той момент, коли чоловік звикає до того, що відбувається і втрачає пильність. Видати його може повідомлення, яке він забуде видалити, запах чужого парфуму або слід губної помади на одязі, чек з ресторану чи готелю, сторонні предмети в сімейної машині, любовні записки і т.д.

Якщо любить дружину, але змінює

Навіщо одруженим чоловікам коханки: основні причини

Буває так, що чоловік любить свою дружину, але все одно змінює, зустрічаючись з однієї і тієї ж жінкою на стороні. Навіщо йому коханка, якщо в сім’ї є і комфорт, і почуття?

Виділяють 3 основні причини:

 1. Помста за зраду – якщо чоловік дізнається про невірність другої половини, це сильно б’є по його чоловічому самолюбству. Для чоловіків жіноча зрада – це удар нижче пояса. Адже він батько сімейства, лідер, глава сім’ї. Самець, якщо говорити мовою природи. Якщо дружина віддала перевагу іншому, чоловік зчитує це, як «я невдаха», «я гірше», «я недостатньо хороший».
  Серед сильної статі з дитячих років існує незримий конкуренція – в школі вони міряються «тим самим», в зрілому віці – розміром квартир, машин, красою своєї жінки і досягненнями дітей. Вступаючи в зв’язок зі сторонньою жінкою, ображений чоловік реабілітує свою чоловічу гідність. «Я можу, мене люблять, хочуть, я значущий». Цей мотив, як правило, знаходиться за межею розуміння чоловіки: він змінює неусвідомлено.
 2. І знову його величність секс. Дружина може і хороша, і чудова, і добра, і турботлива .. З нею добре і затишно, але в ліжку – колода. Або просто скромних поглядів. А дружину хочеться спробувати щось нове – на межі екстриму. Що робити? Сексуальна потреба така ж сильна, як потреба уві сні та їжі. Чоловік не хоче валити сім’ю, а й собі відмовити не може. Йому доводиться задовольняти себе в чужому ліжку, а потім повертатися додому.
 3. Відсутність жіночої уваги і ласки – таке трапляється в сім’ях, де дружини щільно займаються кар’єрою, зовсім не приділяють час чоловікові і дітям.

Коли йдуть до коханкам, а в яких випадках їх кидають

Найчастіше чоловіки не йдуть з сімей, як би їх про це не просили їх коханки. У деяких випадках відбувається навпаки: чоловік мовчки пакує валізи і залишає будинок, залишаючи дружину в шоковому стані. Від чого залежить результат ситуації?

Чоловік піде коханці, яка, по-перше, сама цього хоче, а по-друге, має хитрістю. Що це означає.

Якщо суперниця непомітно почне давати вашому чоловікові не тільки те, що ви йому НЕ даєте, а й те, що даєте, то існує висока ймовірність, що зваживши всі «за» і «проти», чоловік зрозуміє, що втрачати йому в принципі нічого.

Простіше кажучи, якщо після шикарного сексу вона його ще котлетами почне підгодовувати, то пиши «пропало».

Він може довго «годувати» її тужливими розповідями про хвору дружину, маленьких дітей, але в один момент інша жінка повністю замінить йому вас. І він до неї піде.

Але. Він не піде до жінки, яка з часом почне проявляти ті ж якості, які йому так не подобаються в дружині.

Тобто, якщо коханка почне схиляти чоловіка до розлучення, ображатися, влаштовувати скандали на цьому грунті, закочувати сцени ревнощів, маніпулювати сексом, дорікати. Усе.

Сенс йому терпіти вже двох вічно незадоволених дам, які постійно чогось хочуть? І якщо він звик, що у нього завжди хтось є на стороні, то, швидше за все, відразу піде шукати іншу красиву віддушину.

Ще один розклад, коли чоловіки сходяться зі своїми коханками, це коли дружини дізнаються про зради і подають на розлучення. В даному випадку возз’єднання двох коханців відбувається не з їхньої волі, а з волі випадку.

Однак часто буває, що оступилися чоловік винувато проситься назад в сім’ю, так як дуже скоро з’ясовується, що сексуальна партнерка не готова приймати його в якості чоловіка.

Їй хотілося сексу, подарунків, красивих залицянь, але не борщів і брудних носок.

І на закінчення. Любовні трикутники були в усі часи, є зараз, будуть завжди. Однак цього можна уникнути, якщо чітко розуміти, для чого вам і партнерові потрібні відносини, чого ви хочете один від одного. Для цього потрібно більше розмовляти з другою половиною – відкрито і довірливо.

Джерело: https://budumna.ru/otnoshenija/izmena/7-prichin-po-kotorym-muzhchiny-zavodyat-lyubovnits.html

Чому одружені чоловіки заводять коханок

Навіщо одруженим чоловікам коханки: основні причини

Чоловіки не здатні до моногамії. Цей розхожий стереотип для багатьох жінок вже сам по собі є відповіддю на питання, чому одружені чоловіки заводять коханок.

Читайте також:   Що подарувати хлопцеві на півроку відносин: правила і варіанти

А чи все так однозначно? Давайте поміркуємо разом. У цій статті ви знайдете інші відповіді на питання, як, коли і чому у одруженого чоловіка може з’явитися коханка, які справжні причини, які призводять відбувся чоловіка в відносини любовного трикутника.

Чи сприяють глибинні чоловічі інстинкти появи коханки

Справедливості заради варто сказати, що так, все-таки більшість чоловіків на рівні інстинктів прагнуть до полігамії, а не до того, щоб залишатися все життя з однією і тією ж жінкою. Це глибинний інстинкт виживання – чим більше особин протилежної статі вдалося запліднити, тим вище шанси на залишення потомства, а, значить, на виживання.

Інша справа, що в сучасному світі величезна кількість морально-етичних норм, табу, правил, встановлених соціумом, які обмежують подібне чоловіча поведінка.

Більшість сучасних чоловіків живуть розумом, а не інстинктами, так що коханки є не у кожного. Навіть не у кожного другого. Але проблема існує. Ось, що говорять психологи про основні причини, чому одружені чоловіки заводять коханок.

Чому одружені чоловіки заводять коханок. Основні причини

Шлюб дає тріщину

Деякі шлюби з часом все більше нагадують дуже і дуже тендітну конструкцію. Згодом новизна з відносин йде, все перетворюється на рутину. Замість того, щоб спробувати реанімувати відносини, люди шукають інші варіанти вирішення проблеми.

Одним з таких варіантів є подружня зрада. Чоловік починає будувати відносини з іншою жінкою, офіційно залишаючись в шлюбі.

Найчастішою причиною в такому випадку є відсутність новизни у відносинах з дружиною і небажання чоловіка працювати над існуючими відносинами.

Закоханість у іншу жінку

Серцю не накажеш, а тому ніякі штампи в паспорті не є гарантією того, що любов між двома людьми буде тривати вічно.

Ніхто не може знати, де і коли його накриє нова любов. Логічного пояснення виникненню цього почуття людством поки не придумано.

З іншого боку, якщо чоловік закохується в іншу жінку, то, швидше за все, його нинішні відносини вже пройшли точку неповернення, і він не бачить ніякого сенсу зберігати їх.

В цьому випадку дуже можливо, що саме з коханкою чоловік спробує побудувати нові відносини, нову сім’ю. З цієї іншою жінкою він відправиться на пошук щастя.

Чи буде щасливий? Цього теж ніхто не знає на початку шляху.

Відсутність психологічного контакту з законною дружиною

Дружина у чоловіка розумниця, красуня, так і хочеться написати «спортсменка і комсомолка», а він все одно змінює їй, незважаючи на всі приголомшливі якості своєї дружини.

Основною причиною, чому одружений чоловік заводить коханку, в цьому випадку є відсутність психологічного контакту і довіри. Чоловік намагається заповнити порожнечу в існуванні двох людей під одним дахом.

Коханка є способом самоствердження для чоловіка, якщо дружина занадто гарна, дуже розумна, занадто самостійна, дуже самодостатня, а також коли їй не вистачає життєвої мудрості не позбавляти свого чоловік авторитету в сімейних відносинах.

Потрібний імідж або очевидна вигода

Кар’єра або статус – ще дві відповіді на питання, чому одружені чоловіки заводять коханок.

Для чоловіка кар’єра набагато важливіше, ніж для жінки. Якщо крок до нової посади або високооплачувану роботу можна зробити за допомогою коханки, то пропалений кар’єрист швидше скористається такою можливістю, ніж упустить її. І жодного разу не буде мучитися докорами сумління або переживати з приводу аморальності свого вчинку.

З тієї ж серії поява у одруженого чоловіка коханки, коли це належить «за статусом». Коли він входить в певне коло інших чоловіків, які грають за одними і тими ж правилами. І, якщо хоче в ньому залишитися, повинен відповідати прийнятій в ньому моделі поведінки.

висновок

У короткій статті неможливо перелічити всі причини появи коханки у одруженого чоловіка.

Коханка в життя одруженого чоловіка з’являється, коли відносини з дружиною перестали влаштовувати, з рутиною, яка з’являється в сімейних відносинах і з жагою новизни і самоствердження.

Що робити в цьому випадку дружині? Правильні висновки, щоб не допустити такої ситуації в своєму сімейному житті.

А що думаєте ви?

Джерело: https://bazilevs.su/pochemu-zhenatye-muzhchiny-zavodyat-lyubovnic

Чому чоловіки заводять коханок? Дізнайся правду!

Навіщо чоловіки заводять коханок – одкровення і подробиці

Шлюб не завжди є міцний союз, а якщо навіть подивитися з боку, більшість шлюбів схожі на досить тендітні конструкції.

У якийсь момент ставати щось не так у відносинах і пара вже не прагнути щосили, зберегти те, що є, це скоріше вже здається неможливим. І вони намагаються по-іншому вирішувати свої проблеми.

Одним з таких рішень, точніше швидше за одним з варіантів відходу від проблеми є зрада. І, як правило, на зраду найчастіше першими вирішуються чоловіки.

10 дуже важливих правил мудрих дружин – так як же стати мудрою дружиною?

Чому ж так відбувається? Чого чоловік бракує в стосунках і навіщо чоловіки заводять коханок?

 • У відносинах з дружиною пропала новизна

Найчастіша причина зради. Так трапляється через те, що відносини в родині стають одноманітними, в них немає належного запалу, непередбачуваності, вони стають більше боргом, обов’язком. Тому чоловікові хочеться новизни, свята, а не одноманітного сталості.

Тому він починає шукати відносин на стороні, вони трохи розбурхує почуття. Зрада це відмінний спосіб втекти від суєти, тим більше вона дарує певну гостроту і ризикованість.

Від коханок в даному випадку чоловіки приходять окриленими, це освіжає і їх почуття до дружини.

Як помститися коханці чоловіка – найвитонченіші способи помсти

 • Закоханість у іншу жінку

Почуття, яке виникає досить спонтанно і його не так просто пояснити, точніше воно зовсім не піддається поясненню.

Крім, мабуть, одного, якщо чоловік дійсно закохався в іншу жінку, це означає що нинішні відносини швидше за все знаходяться на стадії занепаду або глибокої кризи. Двох людей вже не пов’язує нічого.

Закоханість може виникнути не в тому випадку, коли чоловік з дружиною часто сваряться, а потім тут же миряться, в таких відносинах є певна гострота. Вона приходить тоді, коли в стосунках нічого, здається, вже не можна змінити.

 • Пошук підтримки на стороні в коханці

Чоловік, у якого дружина просто красуня, доглянута, акуратна жінка, теж цілком може їй змінювати.

І проблема тут полягає в тому, що, з одного боку, чоловікові подобається, коли поруч з ним карколомна дівчина, але якщо між ними немає психологічного контакту і довіри, то він буде через усіх сил намагатися заповнити цю порожнечу.

Такі чоловіки часто шукають коханку з метою самоствердження. Поруч з красивою дружиною вони відчувають себе невпевненими, не можуть розкритися і розслабитися.

 • Якщо коханка сприяє очевидній вигоді

Для чоловіків кар’єра важлива набагато більше, ніж для жінок. Тому іноді цілком можуть траплятися ситуації, коли чоловік зраджує печіння заради власної кар’єри. Він цілком може використовувати свої чари для того, щоб досягти своїх цілей.

 • Заради іміджу (у кожного чоловіка повинна бути коханка)

Є певна категорія чоловіків, яким швидше за за статусом належить мати коханку. Це, як правило, люди, що займають високі посади.

В таких випадках не стільки важливо як до цього може поставитися дружина, скільки те, що коханка повинна бути досить красивою. Наявність такої коханки підкреслює статус чоловіка і його смак.

Однак, варто відповісти, що даний стереотип буває у чоловіків не схильних до глибоких почуттів. Їм важливіше думка оточуючих, ніж власне я.

Одкровення чоловіків з форумів «Навіщо чоловікові потрібна коханка?»

Олександр
Нам, мужикам взагалі все рівно, просто отримуємо кайф від життя. Так і вам потрібно не завертатися, а кайфувати!

Борис
Потенційна дружина – людина, без якого неможливо уявити своє подальше життя, мати твоїх дітей і т.д. Коханка – людина, до якого відчуваєш симпатію, сексуальний потяг, але перспективу спільного життя категорично виключаєш. Точка, крапка.

Навіщо одруженим чоловікам коханки: основні причиниІгор
В коханці шукають те, чого вже немає з дружиною – це, по-моєму, ніхто заперечувати не буде. І точно також з прекрасною половиною. А ось кому що конкретно не вистачає в дружині це індивідуально. Якщо вас цікавить, чи є такий же стан у інших чоловіків і жінок, то відповідь буде позитивний у багатьох випадках.

Володимир
Є гарна приказка: від доброї жінки чоловік не гуляє … і якщо це відбувається, то значить, колись найдорожчі відносини втратили «харизму» і втратили сенс ..

і що тягнути цю бодягу і мучитися самому і мучити оточуючих? Є купа випадків коли колишня коханка виявляється на ділі хорошою дружиною і по-справжньому близькою людиною, від якої і гуляти-то не хочеться.

Є інші історії, коли коханка на ділі не така вже хороша жінка, і чоловік повертається до дружини, переосмисливши дуже багато.

Є історії, коли приходить та сама справжня любов, нехай пізно, але приходить, хтось усвідомлює це і знаходить в собі сили – змінити життя на 360 градусів, а хтось так і поневіряється від дружини – до коханки і назад, з усіма витікаючими наслідками … а потім і згадати-то толком нічого – тільки «суєту» туди-сюди ….

А з приводу зрад взагалі: так це кому як – хтось може жити з людиною, знаючи, чи відчуваючи брехливість, «ненатуральність» колись найдорожчих відносин, а хтось рве і починає жити по іншому, нехай буде боляче і складно, не бажаючи розмінюватися …. Так що у кожного свої причини і всіх під одну гребінку гребти не варто.

Микола
Наскільки я зрозумів, основною причиною закладу коханки є ПОТРЕБА В розрядки, ВИПУСК ПАРА і т.д. Але ж отримати ту ж саму розрядку можна за допомогою занять спортом, хобі, подорожі.

Не можу зрозуміти фізіологічної потреби йти наліво, якщо у тебе під рукою те ж саме (в плані фізіології).

Якщо дружина абстрагувалися, стала чужою і це безповоротний процес – розлучення і дівоче прізвище, а за дітей можна турбуватися і на відстані (ніколи не вважав дитини причиною по якій розлучення неможливий)

Що робити невірної дружини після зради чоловіка – інструкція для невірних дружин

А що думаєте Ви? Чому ж насправді чоловіки заводять коханок?

Поділіться з друзями і оціните цю статтю:   ( 1

Джерело: https://www.colady.ru/zachem-muzhchiny-zavodyat-lyubovnic-otkroveniya-i-podrobnosti.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *