Навіщо потрібен секс: користь і необхідність для чоловіків і жінок

Рано чи пізно кожна доросла людина задавався питанням: «Скільки разів на тиждень потрібно займатися любов’ю?» , «Яка користь від сексу, крім задоволення?», В голові крутиться багато думок щодо цієї делікатної теми.

Зміст приховати
4 Користь сексу для здоров’я і душевного благополуччя жінки

Не так давно вченими проводилися дослідження, які довели, що регулярні оргазми (не менше 2-х разів на тиждень) забезпечують поліпшення здоров’я як фізичного, так і психічного. Адже не дарма природа наділила людей цілорічної здатністю до заняття любов’ю.

А саме, серед всіх, хто живе на планеті живих істот тільки 3 види можуть займатися сексом заради задоволення, а не тому, що необхідно продовжити рід: людина, дельфіни, карликові шимпанзе. Раз природа дала таку можливість, то мабуть у неї були на то якісь причини.

У чому користь сексу?

Навіщо потрібен секс: користь і необхідність для чоловіків і жінок1. ОмоложеніеБило клінічно доведено, що люди, які регулярно займалися любов’ю до досить зрілого віку, виглядали від 5-ти до 10-ти років молодше за свої роки. Додатково до всього, вони мали більш оптимістичні погляди на життя, були більш стресостійкі. Але важливо розуміти, що кількість повинна бути в комплексі з якістю. Тобто разові інтимні пристрасті через деякий час приносять лише фізичне задоволення, а для того, що б ще досить молода виглядати, потрібен секс по любові.

Згідно з дослідженнями, проведеними в Королівській Единбурзької лікарні, часті оргазми сприяють більш швидкій регенерації шкіри. Вчений, який стояв за цим дослідженням, виявив, що енергійний секс насичується організм великою кількістю кисню, а також збільшує потік крові, який рясно живить клітини шкіри корисними речовинами. Гормон естроген більш активно виробляється під час статевого акту, який, в свою чергу, працює як природний разглажіватель зморшок. Це особливо корисно в період менопаузи, коли шкіра жінки стає сухішою і зморшкуватою, так як рівень естрогену природним шляхом знижується.

2. Підвищується якість сперми

Цей пункт більше стосується чоловіків , але жінкам теж буде корисно знати. Особливо тим парам, які планують мати маленьких дітлахів.

Було досліджено і доведено: чим частіше чоловік робить «викид», тим краще якість матеріалу для майбутнього потомства. Знову ж має значення і якість самого процесу.

Якщо виверження передчасно, то варто звернути увагу на своє чоловіче здоров’я.

Також було відмічено, що регулярно отримується задоволення призводить до стабілізації жіночих гормонів в організмі, тим самим підвищуючи шанси жінки стати матір’ю. У разі, коли більше 2-х років активного статевого життя з чоловіком у дівчини не виходить завагітніти, необхідно звернутися до лікаря, можливо варто почати лікувати безпліддя.

3. Підвищення іммунітетаА ви не знали? Саме так і є. Дослідження показали, що люди, які займаються сексом більше одного разу в тиждень, мають рівень IgA (імуноглобулін) на 30% вище, ніж ті, хто утримується від нього. Тобто найкращою профілактикою ГРЗ, грипу, і ГРВІ будуть часті пристрасті в ліжку. 4. Довголіття

Австралійські вчені довели: люди, які займалися любов’ю частіше одного разу на тиждень, мали менше хронічних захворювань до старості, відповідно вони довше жили, і якість життя було набагато краще. Хочете жити довго? Значить частіше вдавайтеся інтимним пестощів зі своєю другою половиною.

Вважається, що високий рівень природного стероїду DHEA, відомого як «антивікової гормон», є ключем до підтримання вашого організму довше в тонусі. Під час сексу DHEA секретується по всьому тілу, і після оргазму його рівень в кровотоці збільшується п’ятикратно, в порівнянні зі спокійним станом.

Це природний допінг для організму.

Оскільки регулярний секс підвищує рівень естрогену в жіночому організмі (особливо в період менопаузи), він є своєрідною профілактикою від остеопорозу.

Чоловіки в свою чергу через зниження тестостерону з віком, мають шанс регулювати його кількість за допомогою сексу, відповідно отримуючи захист від розвитку остеопорозу.

Дослідники з Ноттінгемського університету виявили, що чоловіки, які ведуть регулярне статеве життя в 50 років, піддаються більш низького ризику розвитку раку передміхурової залози.

Це пояснюється тим, що секс очищає простату від токсинів, які можуть накопичуватися і провокувати утворення ракових клітин. Чоловік, який веде активне сексуальне життя, не знатиме, що таке простатит! 5.

Гарна фізична форма

Секс – це задоволення, але що б його досягти, партнерам потрібно попотіти. Адже один статевий акт замінює (особливо чоловікові) півгодинну легку пробіжку. Якщо дама теж активна учасниця процесу, то вона також спалює безліч калорій.

Чим різноманітніші пози при занятті сексом, тим краще для різних груп м’язів: підтримується їх тонус, розвивається гнучкість. У цей пункт можна також віднести зміцнення серцево-судинної системи, нормалізацію кров’яного тиску, профілактику закупорки судин.

6. Підтримання здоров’я жіночих статевих органів

Для чоловіків, як правило, не складає труднощів зайвий раз зайнятися сексом, а ось жінки в силу різних причин відмовляють собі і своєму партнерові в цьому задоволенні. Ці причини дійсно впливають на жінку і на її бажання. Чоловікові варто було б дізнатися, чому жінка не хоче сексу і по можливості допомогти їй справитися з проблемами.

Так ось дамочки, регулярний секс благотворно впливає на ваше жіноче здоров’я: нормалізується місячний цикл, через постійну «тренування» м’язи в тонусі, гормональний фон приходить в норму.

До того ж, задоволена жінка стає більш привабливою для чоловіка, вона як би випромінює певну сексуальну енергію. Адже не дарма є приказка в народі: «Жінка без сексу, гірше мегери!» (ми трохи окультурили її). Навіщо потрібен секс: користь і необхідність для чоловіків і жінокВисока сексуальна активність змушує організм виділяти більше феромонів, які підвищують вашу привабливість до протилежної статі. Чим більше у вас інтиму в стосунках, тим сильніше буде ваше бажання займатися сексом знову.

Також це сприяє підвищенню самооцінки. Задоволений людина відчуває себе більш впевненим, поліпшується його реакція, дивиться на життя в позитивному ключі, стає більш рішучим, менш агресивним.  Секс – це хороші ліки від депресії, так як під час оргазму йде викид серотоніну (гормону щастя), який підвищує настрій. До того ж до серотоніну, виділяється окситоцин і інші доброчинні гормони, які діють на організм як натуральне знеболюючі.

Чи впливає відсутність сексу на стресостійкість? Так, довгий стриманість робить людину більш дратівливим, нервова система постійно в збудженому стані, будь-яка дрібниця може вивести з себе. Це тягне за собою проблеми на роботі, з близькими людьми виникають непорозуміння і взагалі, коли нерви пустувати, все якось не ладітся.Регулярний оргазм допоможе впоратися з безсонням. А хороший сон – це запорука міцного здоровья.Отдельно відзначимо, що активне статеве життя забезпечить мир в сім’ї. Це не означає, що всі проблеми зникнуть, але багато хто з них взагалі не потривожать сімейний лад, а інші будуть вирішуватися легше, без нервових струн з боку обох подружжя.Навіщо потрібен секс: користь і необхідність для чоловіків і жінокЗ боку закону в усіх практично країнах цей вік становить 18 років

Джерело: http://best-greetings.ru/publ/sex_life/polza_seksa_dlja_zdorovja/21-1-0-6756

Ð~Ð Ð ¢ Ð~МРР«Ð • ОР¢ РОШР• Ð Ð~Я: Ð~Ð ¥ Ð-РРЧР• Ð Ð~Ð • Д Ð> Я МР£ Ð-ЧÐ~Ð Ð «

Навіщо потрібен секс: користь і необхідність для чоловіків і жінок

Ð “л Ñ Ð¼ÑƒÐ¶Ñ ‡ ин Ð · Ð’ÐμÑ ÑŒ вР° жно воÑ, Ñ ‡ Ñ,о.

ПР• РВОР•: поВÑ,вÐμÑ € жВР° ÐμÑ,Ñ Ñ Â «Ð¼ÑƒÐ¶Ñ кР° Ñ Ð¿Ð¾Ð» Ð½Ð¾Ñ † ÐμÐ½Ð½Ð¾Ñ Ñ,ь ».
Ð ‘кР° Ñ ‡ ÐμÑ Ñ,вÐμ Ð¿Ñ € имÐμÑ € Ð ° Ñ € Ð ° Ñ Ñ ÐºÐ ° жу вР° м оР± оВном иР· Ñ “иР· Ð ¸Ð¾Ð »Ð¾Ð³Ð¸Ñ ‡ ÐμÑ ÐºÐ¸Ñ … мÐμÑ … Ð ° ниР· мов, Ð¾Ð¿Ñ € ÐμÐ’Ðμл Ñ ÑŽÑ ‰ Ðμм Ð¿Ñ Ð¸Ñ … оР»Ð¾Ð³Ð¸Ñ ‡ ÐμÑ ÐºÐ¾Ðμ Ñ Ð ° Ð¼Ð¾Ñ ‡ ÑƒÐ²Ñ Ñ,виÐμ Ð · Ð’Ð¾Ñ € ового Ð¼ÑƒÐ¶Ñ ‡ Ð¸Ð½Ñ <.

Ð~Ð · вÐμÑ Ñ,но, Ñ ‡ Ñ,о кР° жВР° Ñ Ð¿Ð¾Ñ € Ñ † Ð¸Ñ Ñ Ñ ÐºÑƒÐ »Ñ Ñ,Ð ° (Ñ,Ð ° к нР° Ð · Ñ <вР° ÐμÑ,Ñ Ñ Ñ ÐμмÐμннР° Ñ Ð¶Ð¸Ð’ÐºÐ¾Ñ Ñ,ÑŒ, иР· вÐμÑ € гР° ÐμмР° Ñ Ð²Ð¾ Ð²Ñ € ÐμÐ¼Ñ Ð¿Ð¾Ð »Ð¾Ð²Ð¾Ð³Ð¾ Ð ° кÑ,Ð ° ) Ñ Ð¾Ð’ÐμÑ € жиÑ, окоР»Ð¾ 300 мил Ð »Ð¸Ð¾Ð½Ð¾Ð² Ñ Ð¿ÐμÑ € мР° Ñ,оР· оиВов (Ð¼ÑƒÐ¶Ñ ÐºÐ¸Ñ … Ð · Ð ° Ñ € Ð¾Ð’Ñ <ÑÐμÐ²Ñ <Ñ … кР»ÐμÑ,ок); ÐμÑ Ð »Ð¸ ÑƒÑ ‡ ÐμÑ Ñ,ÑŒ, Ñ ‡ Ñ,о « Ñ Ñ € ÐμВнÐμÑ Ñ,Ð ° Ñ,Ð¸Ñ Ñ,Ð¸Ñ ‡ ÐμÑ ÐºÐ¸Ð¹Â »Ð¼ÑƒÐ¶Ñ ‡ Ð ¸Ð½Ð ° Ñ Ð¿Ð¾Ñ Ð¾Ð ± Ðμн повÑ,Ð¾Ñ € иÑ,ÑŒ поР»Ð¾Ð²Ð¾Ðμ Ñ Ð½Ð¾ÑÐμниÐμ иногВР° Во Ð¿Ñ Ñ,и и Ð ± оР»ÐμÐμ Ñ € Ð ° Ð · в Ñ ÑƒÑ,ки, Ñ,о Ñ Ñ Ð½Ð¾, Ñ ‡ Ñ,о в Ðμго Ð¾Ñ € гР° ниР· мÐμ Ñ € Ð ° Ð ± оÑ,Ð ° ÐμÑ , Ñ Ð²Ð¾ÐμоР± Ñ € Ð ° Ð · Ð½Ñ <й ÐºÑ € угР»Ð¾Ñ уÑ,Ð¾Ñ ‡ Ð½Ñ <й « конвÐμйÐμÑ €  »Ð¿Ð¾ Ð²Ð¾Ñ Ð¿Ñ € оиР· Ð²Ð¾Ð’Ñ Ñ,ву Ñ Ð¿ÐμÑ € Ð¼Ñ <и Ñ Ð¿ÐμÑ € мР° Ñ,оР· оиВов. Ð ¢ Ð ° ким оР± Ñ € Ð ° Ð · ом,в поР»Ð¾Ð²Ñ <Ñ … Ð¾Ñ € гР° нР° Ñ … Ñ € Ðμгул Ñ Ñ € но нР° кР° пР»Ð¸Ð²Ð ° ÐμÑ,Ñ Ñ Ð¾Ð¿Ñ € ÐμÐ’Ðμл ÐμÐ½Ð½Ñ <й оР± ÑŠÐμм Ñ ÐμмÐμнной Ð¶Ð¸Ð’ÐºÐ¾Ñ Ñ,и; ÐμÑ Ð »Ð¸ кР° кР° Ñ -Ñ,о ÐμÐμ Ñ ‡ Ð ° Ñ Ñ,ÑŒ нÐμ Ð²Ñ <воВиÑ,Ñ Ñ Ð¸Ð · Ð¾Ñ € гР° ниР· мР° (во Ð²Ñ € ÐμÐ¼Ñ Ð¸Ð½Ñ,имной Ð ± Ð »Ð¸Ð · Ð¾Ñ Ñ,и ил и Ð¿Ñ € и поР»Ð» ÑŽÑ † Ð¸Ñ Ñ …), нÐμÑ € Ð²Ð½Ñ <Ðμ импуР»ÑŒÑ Ñ <Ñ Ñ Ñ,Ð¸Ñ … Ð · он пол Ð¾Ð²Ñ <Ñ … Ð¾Ñ € гР° нов пÐμÑ € ÐμÐ’Ð ° ÑŽÑ,Ñ Ñ Ð² ÐºÐ¾Ñ € у гоР»Ð¾Ð²Ð½Ð¾Ð³Ð¾ моР· гР°, пÐμÑ € ÐμвоР· Ð ± ужВР° Ñ ÐμÐμ, Ñ ‡ Ñ,о Ñ Ð¾Ð¿Ñ € овожВР° ÐμÑ,Ñ Ñ Ñ , Ñ Ð³Ð¾Ñ Ñ,Ð½Ñ <ми Ð¾Ñ ‰ ÑƒÑ ‰ ÐμÐ½Ð¸Ñ Ð¼Ð¸: гоР»Ð¾Ð²Ð½Ð¾Ð¹ Ð ± ол ью, Ñ € Ð ° Ð · Ð’Ñ € Ð ° жиÑ,ÐμÐ »ÑŒÐ½Ð¾Ñ Ñ , ью, Ð ± ÐμÑ Ñ Ð¾Ð½Ð½Ð¸Ñ † Ðμй и Ð¿Ñ €.ÐμÑ Ð »Ð¸ кР° кР° Ñ -Ñ,о ÐμÐμ Ñ ‡ Ð ° Ñ Ñ,ÑŒ нÐμ Ð²Ñ <воВиÑ,Ñ Ñ Ð¸Ð · Ð¾Ñ € гР° ниР· мР° (во Ð²Ñ € ÐμÐ¼Ñ Ð¸Ð½Ñ,имной Ð ± Ð »Ð¸Ð · Ð¾Ñ Ñ,и ил и Ð¿Ñ € и поР»Ð» ÑŽÑ † Ð¸Ñ Ñ …), нÐμÑ € Ð²Ð½Ñ <Ðμ импуР»ÑŒÑ Ñ <Ñ Ñ Ñ,Ð¸Ñ … Ð · он пол Ð¾Ð²Ñ <Ñ … Ð¾Ñ € гР° нов пÐμÑ € ÐμÐ’Ð ° ÑŽÑ,Ñ Ñ Ð² ÐºÐ¾Ñ € у гоР»Ð¾Ð²Ð½Ð¾Ð³Ð¾ моР· гР°, пÐμÑ € ÐμвоР· Ð ± ужВР° Ñ ÐμÐμ, Ñ ‡ Ñ,о Ñ Ð¾Ð¿Ñ € овожВР° ÐμÑ,Ñ Ñ Ñ , Ñ Ð³Ð¾Ñ Ñ,Ð½Ñ <ми Ð¾Ñ ‰ ÑƒÑ ‰ ÐμÐ½Ð¸Ñ Ð¼Ð¸: гоР»Ð¾Ð²Ð½Ð¾Ð¹ Ð ± ол ью, Ñ € Ð ° Ð · Ð’Ñ € Ð ° жиÑ,ÐμÐ »ÑŒÐ½Ð¾Ñ Ñ , ью, Ð ± ÐμÑ Ñ Ð¾Ð½Ð½Ð¸Ñ † Ðμй и Ð¿Ñ €.ÐμÑ Ð »Ð¸ кР° кР° Ñ -Ñ,о ÐμÐμ Ñ ‡ Ð ° Ñ Ñ,ÑŒ нÐμ Ð²Ñ <воВиÑ,Ñ Ñ Ð¸Ð · Ð¾Ñ € гР° ниР· мР° (во Ð²Ñ € ÐμÐ¼Ñ Ð¸Ð½Ñ,имной Ð ± Ð »Ð¸Ð · Ð¾Ñ Ñ,и ил и Ð¿Ñ € и поР»Ð» ÑŽÑ † Ð¸Ñ Ñ …), нÐμÑ € Ð²Ð½Ñ <Ðμ импуР»ÑŒÑ Ñ <Ñ Ñ Ñ,Ð¸Ñ … Ð · он пол Ð¾Ð²Ñ <Ñ … Ð¾Ñ € гР° нов пÐμÑ € ÐμÐ’Ð ° ÑŽÑ,Ñ Ñ Ð² ÐºÐ¾Ñ € у гоР»Ð¾Ð²Ð½Ð¾Ð³Ð¾ моР· гР°, пÐμÑ € ÐμвоР· Ð ± ужВР° Ñ ÐμÐμ, Ñ ‡ Ñ,о Ñ Ð¾Ð¿Ñ € овожВР° ÐμÑ,Ñ Ñ Ñ , Ñ Ð³Ð¾Ñ Ñ,Ð½Ñ <ми Ð¾Ñ ‰ ÑƒÑ ‰ ÐμÐ½Ð¸Ñ Ð¼Ð¸: гоР»Ð¾Ð²Ð½Ð¾Ð¹ Ð ± ол ью, Ñ € Ð ° Ð · Ð’Ñ € Ð ° жиÑ,ÐμÐ »ÑŒÐ½Ð¾Ñ Ñ , ью, Ð ± ÐμÑ Ñ Ð¾Ð½Ð½Ð¸Ñ † Ðμй и Ð¿Ñ €.Ñ ​​‡ Ñ,о Ñ Ð¾Ð¿Ñ € овожВР° ÐμÑ,Ñ Ñ Ñ,Ñ Ð³Ð¾Ñ Ñ,Ð½Ñ <ми Ð¾Ñ ‰ ÑƒÑ ‰ ÐμÐ½Ð¸Ñ Ð¼Ð¸: гоР»Ð¾Ð²Ð½Ð¾Ð¹ Ð ± ол ью, Ñ € Ð ° Ð · Ð’Ñ € Ð ° жиÑ,ÐμÐ »ÑŒÐ½Ð¾Ñ Ñ,ью, Ð ± ÐμÑ Ñ Ð¾Ð½Ð½Ð¸Ñ † Ðμй и Ð¿Ñ €.Ñ ​​‡ Ñ,о Ñ Ð¾Ð¿Ñ € овожВР° ÐμÑ,Ñ Ñ Ñ,Ñ Ð³Ð¾Ñ Ñ,Ð½Ñ <ми Ð¾Ñ ‰ ÑƒÑ ‰ ÐμÐ½Ð¸Ñ Ð¼Ð¸: гоР»Ð¾Ð²Ð½Ð¾Ð¹ Ð ± ол ью, Ñ € Ð ° Ð · Ð’Ñ € Ð ° жиÑ,ÐμÐ »ÑŒÐ½Ð¾Ñ Ñ,ью, Ð ± ÐμÑ Ñ Ð¾Ð½Ð½Ð¸Ñ † Ðμй и Ð¿Ñ €.
КонÐμÑ ‡ но жÐμ, жиР· нь Ñ ‡ ÐμÐ »Ð¾Ð²ÐμкР° нÐμ Ð · Ð ° кл ÑŽÑ ‡ Ð ° ÐμÑ,Ñ Ñ Ð »Ð¸ÑÑŒ в Ñ Ñ,Ñ € Ðμмл Ðμни и к Ñ ÐμÐºÑ ÑƒÐ ° Ð »ÑŒÐ½Ð¾Ð¼Ñƒ уВовл ÐμÑ,Ð²Ð¾Ñ € Ðμнию. Ð ¢ Ð ° к, нР° Ð¿Ñ € имÐμÑ €, инжÐμнÐμÑ €, оÑ,Ð’Ð ° ÑŽÑ ‰ ий Ð²Ñ Ðμ Ñ Ð¸Ð »Ñ <Ñ € Ð ° Ð · Ñ ​​€ Ð ° Ð ± оÑ,кÐμ Ð½Ð¾Ð²Ñ <Ñ … Ñ,ÐμÑ … ноР»Ð¾Ð³Ð¸Ñ ‡ ÐμÑ ÐºÐ¸Ñ … Ð¿Ñ € Ð¾Ñ † ÐμÑ Ñ Ð¾Ð² (иР· -Ð · Ð ° Ñ ‡ Ðμго нÐμ Ñ Ð¿Ð¸Ñ, и Ñ,оР»ÐºÐ¾Ð¼ нÐμ ÐμÑ Ñ, ужÐμ коÑ,Ð¾Ñ € ую нÐμÐ’Ðμл ÑŽ!), Ð ° Ð ± Ñ Ð¾Ð »ÑŽÑ,но нÐμ Ð²Ð¾Ñ Ð¿Ñ € инимР° ÐμÑ, Ñ ÐμÐºÑ ÑƒÐ ° Ð »ÑŒÐ½Ñ <Ðμ импул ÑŒÑ Ñ <, Ð¿Ð¾Ñ ÐºÐ¾Ð »ÑŒÐºÑƒ Ðμго моР· г Ð · Ð ° Ð½Ñ Ñ, Ð¸Ð½Ñ <мР¸, Ð ± оР»ÐμÐμ вР° Ð¶Ð½Ñ <ми в Ð’Ð ° Ð½Ð½Ñ <й момÐμнÑ, Ð · Ð ° Ð’Ð ° Ñ ‡ Ð ° ми. ОВнР° ко ÐμÑ Ð »Ð¸ Ñ Ñ,оÑ, инжÐμнÐμÑ € Ð · Ð ° вÐμÑ € Ñил Ð¿Ñ € оÐμкÑ,Ð¸Ñ € овР° ниÐμ и Ð’ оР± иР»Ñ Ñ ÑƒÑ Ð¿ÐμÑ … Ð °, Ñ ‡ Ñ,о Ð’Ð ° л о инÑ,ÐμÐ »Ð» ÐμкÑ,уР° Ð »ÑŒÐ½ÑƒÑŽ Ñ € Ð ° Ð · Ñ € Ñ Ð’ÐºÑƒ,импуР»ÑŒÑ Ñ <Ñ Ñ ÐμÐºÑ ÑƒÐ ° л ÑŒÐ½Ñ <Ñ … Ð · он вновь нР° Ñ ‡ инР° ÑŽÑ, Ð¾Ð¿Ñ € ÐμÐ’ÐμÐ »Ñ Ñ,ÑŒ Ðμго Ð¼ÑƒÐ¶Ñ ÐºÐ¾Ðμ повÐμÐ’ÐμниÐμ.
РнР° Ð »Ð¾Ð³Ð¸Ñ ‡ но вÐμВуÑ, Ñ ÐμÐ ± Ñ Ð¸ л юВи, Ð²Ñ <поР»Ð½Ñ ÑŽÑ ‰ иÐμ Ñ,Ñ Ð¶Ðμл ую Ñ “Ð ¸Ð · Ð¸Ñ ‡ ÐμÑ ÐºÑƒÑŽ Ñ € Ð ° Ð ± оÑ,у. Ð ¢ Ð ° к, Ñ Ð¿Ð¾Ñ € Ñ,Ñ Ð¼ÐμÐ½Ñ <-Ð¿Ñ € Ð¾Ñ “ÐμÑ Ñ Ð¸Ð¾Ð½Ð ° л Ñ <оР± Ñ <Ñ ‡ но Ñ € ÐμВко Ð¶Ð¸Ð²ÑƒÑ , поР»Ð¾Ð²Ð¾Ð¹ жиР· нью, Ñ … оÑ,Ñ Ñ” иР· иоР»Ð¾Ð³Ð¸Ñ ‡ ÐμÑ ÐºÐ¸ Ð¸Ñ … Ð¾Ñ € гР° ниР· м Ð ¸Ð’ÐμнÑ,Ð¸Ñ ‡ Ðμн Ð¾Ñ € гР° ниР· му  «Ñ Ñ € ÐμВнÐμго» Ð¼ÑƒÐ¶Ñ ‡ Ð¸Ð½Ñ <-нÐμÑ Ð¿Ð¾Ñ € Ñ,Ñ Ð¼ÐμнР°, коÑ, Ð¾Ñ € ому Ñ,Ñ € ÐμÐ ± уÐμÑ,Ñ Ñ Ñ ÐμÐºÑ ÑƒÐ ° Ð »ÑŒÐ½Ð ° Ñ Ñ € Ð ° Ð · Ñ € Ñ Ð’ÐºÐ ° кР° Ð¶Ð’Ñ <Ðμ ВвоÐμ-Ñ, Ñ ​​€ оÐμ Ñ ÑƒÑ,ок.
ОÑ,Ñ ÑƒÑ,Ñ Ñ,виÐμ у моР»Ð¾Ð’Ñ <Ñ … жÐμн инє Ð¾Ñ € мР° Ñ † ии о Ñ ÐμÐºÑ ÑƒÐ ° Ð »ÑŒÐ½Ñ <Ñ … Ð¾Ñ Ð¾Ð ± ÐμÐ½Ð½Ð¾Ñ Ñ,Ñ Ñ … Ð¼ÑƒÐ¶Ñ ÐºÐ¾Ð³Ð¾ Ð¾Ñ € гР° ниР· мР° вÐμÐ’ÐμÑ, к Ñ,ому, Ñ ‡ Ñ,о жÐμÐ½Ñ ‰ Ð¸Ð½Ñ <Ð · Ð ° Ñ ‡ Ð ° Ñ Ñ,ую нÐμ гоÑ,Ð¾Ð²Ñ <Ð¿Ñ € Ð¸Ð½Ñ Ñ,ÑŒ Ð²Ñ <Ñ Ð¾ÐºÑƒÑŽ поР»Ð¾Ð²ÑƒÑŽ Ð ° кÑ,Ð¸Ð²Ð½Ð¾Ñ Ñ,ÑŒ Ð¼ÑƒÐ¶Ñ ‡ Ð¸Ð½Ñ <. Ð • Ñ Ð »Ð¸ ВоР± Ð ° виÑ,ÑŒ к Ñ Ñ,ому ÐμÑ ‰ Ðμ и Ñ,Ñ € ÐμÐ²Ð¾Ð¶Ð½Ñ <Ðμ опР° Ñ ÐμÐ½Ð¸Ñ Ð · Ð ° Ð ± ÐμÑ € ÐμмÐμнÐμÑ,ÑŒ, Ñ ÐμÐºÑ ÑƒÐ ° Ð »ÑŒÐ½ÑƒÑŽ нÐμÐ¾Ð¿Ñ <Ñ,Ð½Ð¾Ñ Ñ,ÑŒ и Ñ € оР± Ð¾Ñ Ñ,ÑŒ в Ð’ÐμÐ¼Ð¾Ð½Ñ Ñ,Ñ € Ð ° Ñ † ии Ñ ​​Ð²Ð¾Ð¸Ñ … Ñ ‡ ÑƒÐ²Ñ Ñ,в во Ð²Ñ € ÐμÐ¼Ñ Ð¸Ð½Ñ,имной Ð ± Ð »Ð¸Ð · Ð¾Ñ Ñ,и, Ñ,о Ñ Ñ,Ð ° нуÑ, Ð¿Ð¾Ð½Ñ Ñ , Ð½Ñ <ми Ñ “Ð ° кÑ,Ñ <оÑ,кР° Ð · Ð ° юной жÐμÐ½Ñ <в « Ð¸Ñ Ð¿Ð¾Ð »Ð½Ðμнии Ñ ÑƒÐ¿Ñ € ужÐμÑ ÐºÐ¾Ð³Ð¾ Ð ‘оР»Ð³Ð ° ».
РвÐμÐ’ÑŒ кР° Ð¶Ð’Ñ <й Ñ,Ð ° кой оÑ,кР° Ð · Ð²Ñ € ÐμВиÑ, вР»ÑŽÐ ± л ÐμÐ½Ð½Ð¾Ñ Ñ,и и в конÐμÑ ‡ ном Ð ¸Ñ,огÐμ Ð¾Ð¼Ñ € Ð ° Ñ ‡ Ð ° ÐμÑ, Ñ ÐμмÐμйную жиР· нь.

Читайте також:   Як відшити хлопця і не образити його: прості методи

ВоÑ, Ð¿Ð¾Ñ ‡ Ðμму жÐμÐ½Ñ ‰ инР° оР± Ñ Ð · Ð ° нР° â € “имÐμнно оР± Ñ Ð · Ð ° нР°! â € “Ñ € Ð ° Ви Ñ Ñ ‡ Ð ° Ñ Ñ,л ивого Ñ ÑƒÐ¿Ñ € ужÐμÑ Ñ,вР° нÐμ уР± ÐμгР° Ñ,ÑŒ оÑ, Ñ ÐμÐºÑ ÑƒÐ ° Ð »ÑŒÐ½Ñ <Ñ … поÑ,Ñ € ÐμÐ ± Ð½Ð¾Ñ Ñ,Ðμй мужР°, Ð ° нР° оР± Ð¾Ñ € оÑ, â €” Ð¸Ñ ÐºÑ € ÐμннÐμ Ñ Ñ,Ñ € ÐμÐ¼Ð¸Ñ , ÑŒÑ Ñ Ðº Ð¸Ñ … уВовР»ÐμÑ,Ð²Ð¾Ñ € Ðμнию.

Ð’Ð ¢ ОРОР•: Ñ Ð¾Ð²ÐμÑ € ÑÐμÐ½Ñ Ñ,вуÐμÑ,Ñ Ñ Ð¼ÑƒÐ¶ÐμÑ Ñ,вÐμÐ½Ð½Ð¾Ñ Ñ,ÑŒ .
КР° к ни Ñ Ñ,Ñ € Ð ° нно , Ð¼ÑƒÐ¶Ñ ‡ инР° … Ð ± оР»ÐμÐμ Ñ € Ð ° ним в Ñ Ð ° Ð¼Ð¾Ñ Ð¾Ð · нР° нии, Ñ ‡ Ðμм жÐμÐ½Ñ ‰ инР°.

Ð • Ñ Ð »Ð¸ он нÐμ виВиÑ, Ñ ÐμÐ ± Ñ Ð¼ÑƒÐ¶Ñ ‡ иной в Ñ Ð¾Ð ± Ñ Ñ,вÐμÐ½Ð½Ñ <Ñ … гл Ð ° Ð · Ð ° Ñ …, нР° Ñ Ñ,упР° ÐμÑ, кР° Ñ,Ð ° Ñ Ñ,Ñ € Ð¾Ñ “Ð¸Ñ ‡ ÐμÑ ÐºÐ¾Ðμ Ñ € Ð ° Ð · Ñ € уÑÐμниÐμ Ðμго л Ð¸Ñ ‡ Ð½Ð¾Ñ Ñ , и.

По Ñ Ñ,ой Ð¿Ñ € Ð¸Ñ ‡ инÐμ Ñ Ñ,Ð ° новиÑ,Ñ Ñ Ð¿Ð¾Ð½Ñ Ñ,Ð½Ñ <м ÐμÑ Ñ,ÐμÑ Ñ,вÐμнноÐμ Ñ Ñ,Ñ € ÐμмР»ÐμнР¸Ðμ Ð¼ÑƒÐ¶Ñ ‡ ин уÑ,вÐμÑ € ВиÑ,ÑŒÑ Ñ Ð¸ в Ñ Ð²Ð¾Ðμй Ñ ÐμÐºÑ ÑƒÐ ° Ð »ÑŒÐ½Ð¾Ñ Ñ,и.

МнÐμ никогВР° нÐμ Ð²Ñ Ñ,Ñ € ÐμÑ ‡ Ð ° Ð »Ð¸Ñ ÑŒ Ð¿Ñ € ÐμÐ’Ñ Ñ,Ð ° виÑ,Ðμл и Ñ Ð¸Ð »ÑŒÐ½Ð¾Ð³Ð¾ п оР»Ð °, Ñ Ñ,Ñ € Ð ° Ð’Ð ° ÑŽÑ ‰ иÐμ импоÑ,ÐμÐ½Ñ † иÐμй, коÑ,Ð¾Ñ € Ñ <Ðμ нР° Ñ … оВил Ð¸Ñ ÑŒ Ð ± Ñ <в Ð¿Ñ € ÐμÐºÑ € Ð ° Ñ Ð½Ð¾Ð¼ Ñ € Ð ° Ñ Ð¿Ð¾Ð »Ð¾Ð¶Ðμнии Ð’ÑƒÑ … Ð °.

Ð~ нР° оР± Ð¾Ñ € оÑ,, Ñ Ð²Ñ ÐμгВР° Ð · Ð ° мÐμÑ ‡ Ð ° Ð », Ñ ‡ Ñ,о муж, уВовл ÐμÑ,Ð²Ð¾Ñ € ÐμÐ½Ð½Ñ <й Ñ Ð²Ð¾Ðμй Ñ ÐμÐºÑ ÑƒÐ ° Ð »ÑŒÐ½Ð¾Ð¹ жиР· нью, Ñ ‡ ÑƒÐ²Ñ Ñ,вуÐμÑ, Ñ ÐμÐ ± Ñ Ð²Ðμл икоР»Ðμпно и Ñ ÑƒÐ’Ð¾Ð²Ð¾Ð» ÑŒÑ Ñ,виÐμм вкР»ÑŽÑ ‡ Ð ° ÐμÑ,Ñ Ñ Ð² Ð¿Ñ € Ð¾Ñ “ÐμÑ Ñ Ð¸Ð¾Ð½Ð ° л ьную и оР± Ñ ‰ ÐμÑ Ñ,вÐμнную Ð’ÐμÑ Ñ,ÐμÐ »ÑŒÐ½Ð¾Ñ Ñ,ÑŒ.

ÐšÑ € омÐμ Ñ,ого, Ñ ÐμÐºÑ ÑƒÐ ° Ð »ÑŒÐ½Ð¾Ñ Ñ,ÑŒ окР° Ð · Ñ <вР° ÐμÑ,Ñ Ñ Ð’Ð» Ñ Ð¼ÑƒÐ¶Ñ ‡ Ð¸Ð½Ñ <Ñ Ð²Ð¾ÐμоР± Ñ € Ð ° Ð · Ð½Ñ <м  «Ð¿Ñ Ð¸Ñ … ол Ð¾Ð³Ð¸Ñ ‡ ÐμÑ ÐºÐ¸Ð¼ Ñ,Ñ <Ð »Ð¾Ð¼Â»: он нÐμ Ñ Ñ,оР»ÑŒ Ð ± ол ÐμÐ · нÐμнно пÐμÑ € ÐμÐ½Ð¾Ñ Ð¸Ñ, Ð¿Ñ € оиР· Ð²Ð¾Ð’Ñ Ñ,вÐμÐ½Ð½Ñ <Ðμ ÐºÐ¾Ð½Ñ “л икÑ,Ñ <, ÐμÑ Ð »Ð¸ нÐμ имÐμÐμÑ, Ñ Ð» Ð¾Ð¶Ð½Ð¾Ñ Ñ , Ðμй в инÑ,имной жиР· ни.

ÐšÑ Ñ,Ð ° Ñ,и, имÐμнно по Ñ Ñ,ой Ð¿Ñ € Ð¸Ñ ‡ инÐμ жÐμнР° Ð¿Ð¾Ñ Ñ,упиÑ, вÐμÑ € но, ÐμÑ Ð »Ð¸ Ð’Ð ° Ñ Ñ, мужу Ñ Ð²Ð¾ÐμоР± Ñ € Ð ° Ð · Ð½Ñ <й « Ñ € Ðμжим нР° иР± оР»ÑŒÑÐμго Ð ± л Ð ° Ð³Ð¾Ð¿Ñ € Ð¸Ñ Ñ,Ñ Ñ,вовР° Ð½Ð¸Ñ Â »Ð² момÐμнÑ,Ñ <, когВР° у нÐμго воР· никР° ÑŽÑ, Ð¿Ñ € оР± л ÐμÐ¼Ñ < нР° Ñ Ð »ÑƒÐ¶Ð ± Ðμ.

ОнР° Ð¿Ñ € Ð¾Ñ Ñ,о оР± Ñ Ð · Ð ° нР° Ð ± Ñ <Ñ,ÑŒ в Ñ,Ð ° киÐμ Вни ÐμÑ ‰ Ðμ Ð ± оР»ÐμÐμ нÐμжной Ð ¸ Ð »Ð ° Ñ ÐºÐ¾Ð²Ð¾Ð¹, инР° Ñ ‡ Ðμ Ð¿Ñ € оиР· Ð²Ð¾Ð’Ñ Ñ,¬вÐμÐ½Ð½Ñ <й конє Ð »Ð¸ÐºÑ, пÐμÑ € ÐμÑ € Ð ° Ñ Ñ,ÐμÑ, в ÐºÐ¾Ð½Ñ “л икÑ, Ñ ÐμмÐμÐ¹Ð½Ñ <й.

ОВнР° иР· Ð · Ð ° повÐμÐ’Ðμй Ð ° нгР»Ð¸Ð¹Ñ кой ÐºÐ¾Ñ € ол ÐμÐ²Ñ <ВикÑ,Ð¾Ñ € ии гР»Ð ° Ñ Ð¸ Ð »Ð °: Ð¸Ñ Ñ,иннР° Ñ Ð» ÐμВи нÐμ ÑƒÑ ‡ Ð ° Ñ Ñ,вуÐμÑ, в  «Ñ € Ð ° Ð’Ð¾Ñ Ñ,Ñ Ñ … Ñ ÐμÐºÑ Ð °  », Ð¸Ñ Ñ,иннР° Ñ Ð» ÐμВи нÐμВвижимР° и моР»Ñ ‡ Ð ° л ивР° нР° Ñ ÑƒÐ¿Ñ € ужÐμÑ ÐºÐ¾Ð¼ Ð »Ð¾Ð¶Ðμ.

Ð~мÐμнно Ñ Ñ,о Ð²Ñ <Ñ Ð¾Ñ ‡ Ð ° йÑÐμÐμ  «ÑƒÐºÐ ° Ð · Ð ° ниÐμ» Ð¿Ñ € ивоВиР»Ð¾ Ñ,Ñ <Ñ Ñ Ñ ‡ и Ñ ​​ÐμмÐμй к Ñ,Ñ € Ð ° Ð³Ð¸Ñ ‡ ÐμÑ ÐºÐ¾Ð¼Ñƒ Ñ “инР° л у â € “Ñ € Ð ° Ð · воВу, Ð¿Ð¾Ñ ÐºÐ¾Ð» ьку Ð¸Ð³Ð½Ð¾Ñ € Ð¸Ñ € овР° Ð »Ð ° Ñ ÑŒ Ñ Ð ° мР° Ð¿Ñ € Ð¸Ñ € оВР° Ð¼ÑƒÐ¶Ñ ÐºÐ¾Ð¹ Ð¿Ñ Ð¸Ñ … ол огии. ÐœÑƒÐ¶Ñ ‡ инÐμ вР° жно виВÐμÑ,ÑŒ и Ñ ‡ ÑƒÐ²Ñ Ñ,вовР° Ñ,ÑŒ Ð²Ð¾Ñ Ñ,Ð¾Ñ € г и Ð¿Ñ € Ð¾Ñ Ð²Ð »ÐμÐ½Ð¸Ñ Ñ Ñ,Ñ € Ð ° Ñ Ñ,и Ñ Ð²Ð¾Ðμй воР· Ð »ÑŽÐ ± л Ðμнной. Ð-ÐμÐ½Ñ ‰ инР° нÐμ ВоР»Ð¶Ð½Ð ° ВумР° Ñ,ÑŒ, нР° Ñ ÐºÐ¾Ð» ько  «Ð ± ÐμÑ Ñ Ñ,Ñ <Ð’Ð½Ñ <м» можÐμÑ , кР° Ð · Ð ° Ñ,ÑŒÑ Ñ ÐμÐμ повÐμÐ’ÐμниÐμ в минуÑ,Ñ <инÑ,имной Ð ± Ð »Ð¸Ð · Ð¾Ñ Ñ,и! Ð’ÐμÐ’ÑŒ Ñ ÐμÐºÑ ÑƒÐ ° Ð »ÑŒÐ½Ð ° Ñ Ñ € Ð ° Ñ ÐºÑ € ÐμÐ¿Ð¾Ñ ‰ ÐμÐ½Ð½Ð¾Ñ Ñ,ÑŒ Ð’Ðμл Ð ° ÐμÑ, жÐμÐ½Ñ ‰ ину ÐμÑ ‰ Ðμ Ð¿Ñ € ивР»ÐμкР° Ñ,Ðμл ьнÐμÐμ, Ð ° Ð¿Ñ € ивР»ÐμкР° Ñ,Ðμл ÑŒÐ½Ð¾Ñ Ñ,ÑŒ жÐμÐ½Ñ <Ñ Ñ,имуР»Ð¸Ñ € уÐμÑ, Ñ ​​‡ ÑƒÐ²Ñ Ñ,вР° Ñ ÑƒÐ¿Ñ € угР°,Ñ ​​‡ Ñ,о, ÐμÑ Ñ,ÐμÑ Ñ,вÐμнно, ÑƒÐºÑ € ÐμпР»Ñ ÐμÑ, Ñ Ðμмью-

Ð~ ÐμÑ ‰ Ðμ.

КР° к Ð¿Ñ € Ð ° виР»Ð¾, Вовол ÑŒÐ½Ñ <Ðμ инÑ,имной Ñ Ñ,Ð¾Ñ € оной Ñ ÐμмÐμйной жиР· ни, Ñ ÑƒÐ¿Ñ € уги Ñ Ñ,Ð ° Ð½Ð¾Ð²Ñ Ñ,Ñ Ñ Ð¸ Ñ … Ð¾Ñ € оÑими Ñ € оВиÑ,ÐμÐ »Ñ ми: муж, Ñ ‡ ÑƒÐ²Ñ Ñ,Ð²ÑƒÑŽÑ ‰ ий Ñ ​​вою жÐμÐ »Ð ° Ð½Ð½Ð¾Ñ Ñ,ÑŒ Вл Ñ Ð¶ÐμÐ½Ñ <, оÑ,вÐμÑ,ную к нÐμй Ð »ÑŽÐ ± овь оР± Ñ Ð · Ð ° Ñ,Ðμл ьно пÐμÑ € ÐμÐ½Ð¾Ñ Ð¸Ñ, и нР° Ð’ÐμÑ,Ðμй, оÑ,Ð’Ð ° вР° Ñ Ð¸Ð¼ Ñ Ð²Ð¾ÑŽ оÑ,Ñ † Ð¾Ð²Ñ ÐºÑƒÑŽ Ð »Ð ° Ñ ÐºÑƒ:

Ð ¢ Ð Ð • Ð ¢ ЬР• : ÑƒÐºÑ € ÐμпР»Ñ ÐμÑ,Ñ Ñ Ð²Ð» ÑŽÐ ± Ð »ÐμÐ½Ð½Ð¾Ñ Ñ,ÑŒ в жÐμÐ½Ñ ‰ ину.
Ð Ð ° Ñ ‡ ну иР· Ð’Ð ° Ð »ÐμкР° …
Ð~Ð · вÐμÑ Ñ,но, Ñ ‡ Ñ,о Ð¼ÑƒÐ¶Ñ ‡ инР° Ð¸Ñ Ð¿Ñ <Ñ, Ñ <вР° ÐμÑ, Ñ Ð ° Ð¼Ñ <Ðμ Ð¿Ñ € Ð¸Ñ Ñ,Ð½Ñ <Ðμ Ð¾Ñ ‰ ÑƒÑ ‰ ÐμÐ½Ð¸Ñ Ð¸Ð¼Ðμнно Ð¿Ñ € и поР»Ð¾Ð²Ð¾Ð¼ Ñ Ð½Ð¾ÑÐμнии , Ð¾Ñ Ð¾Ð ± Ðμнно â € “в момÐμнÑ, Ñ Ñ ÐºÑƒÐ» Ñ Ñ † ии (Ñ,Ð ° к нР° Ð · Ñ <вР° ÐμÑ,Ñ Ñ Ð²Ñ <Ð ± Ñ € Ð¾Ñ Ñ Ð¿ ÐμÑ € Ð¼Ñ <).

ОнР° Ð¿Ñ € Ð¾Ð¸Ñ Ñ … оВиÑ, Ñ,Ð ° кжÐμ и Ð¿Ñ € и мР° Ñ Ñ,ÑƒÑ € Ð ± Ð ° Ñ † ии, и Ð¿Ñ € и Ð³Ð¾Ð¼Ð¾Ñ ÐμÐºÑ ÑƒÐ ° Ð »ÑŒÐ½Ð¾Ð¼ конÑ,Ð ° кÑ,Ðμ, и нР° Ñ” онÐμ Ñ Ñ € оÑ,Ð¸Ñ ‡ ÐμÑ ÐºÐ¸Ñ … Ñ Ð½Ð¾Ð²Ð¸Ð’ÐμнР¸Ð¹.

Ро Ð²Ñ Ðμ-Ñ,Ð ° ки имÐμнно Ð ± Ð »Ð¸Ð · Ð¾Ñ Ñ,ÑŒ Ñ Ð» ÑŽÐ ± имой Ð’Ð ° ÐμÑ, Ñ Ñ € Ñ ‡ Ð ° йÑÐμÐμ нР° Ñ ​​Ð »Ð ° жВÐμниÐμ; Ñ,оР»ÑŒÐºÐ¾ в Ñ ÐμмьÐμ воР· Ð¼Ð¾Ð¶Ð½Ñ <пол ноÐμ ВовÐμÑ € иÐμ и Ð¸Ñ ÐºÑ € ÐμÐ½Ð½Ð¾Ñ Ñ,ÑŒ Ñ ‡ ÑƒÐ²Ñ Ñ,в, Ð ° поÑ, ому â € “л иÑÑŒ в Ð ± Ñ € Ð ° кÐμ Ð¼ÑƒÐ¶Ñ ‡ инР° и жÐμÐ½Ñ ‰ инР° нР° иР± оР»ÐμÐμ пол но Ñ € Ð ° Ñ ÐºÑ € Ñ <вР° ÑŽÑ, Ñ Ð²Ð¾ÑŽ Ñ ‡ ÑƒÐ²Ñ Ñ,вÐμÐ½Ð½Ð¾Ñ Ñ,ÑŒ!
Ð-ÐμÐ½Ñ ‰ Ð¸Ð½Ñ <ВоР»Ð¶Ð½Ñ <Ð¿Ð¾Ð½Ñ Ñ,ÑŒ, Ñ ‡ Ñ,о вР· гл Ñ Ð’Ð½Ð ° инÑ,имную Ð ± Ð »Ð¸ Ð · Ð¾Ñ Ñ,ÑŒ кР° к нР° Ñ,Ñ Ð³Ð¾Ñ Ñ,ную Ñ ÑƒÐ¿Ñ € ужÐμÑ ÐºÑƒÑŽ  «Ð¿Ð¾Ð²Ð¸Ð½Ð½Ð¾Ñ Ñ,ь» иР»Ð¸ Ð¿Ð¾Ñ Ñ,Ñ <Вную оР± Ñ Ð · Ð ° Ð½Ð½Ð¾Ñ Ñ,ÑŒ Ñ Ð²Ð »Ñ ÐμÑ,Ñ Ñ Ð³Ð» уР± око оÑиР± Ð¾Ñ ‡ Â¬Ð½Ñ <м. ÐŸÑ Ð¸Ñ … оР»Ð¾Ð³Ð¸ ÑƒÑ Ñ,Ð ° новил и, Ñ ‡ Ñ,о Ñ ‡ Ð ° Ñ Ñ,оÑ,Ð ° Ñ ÐμÐºÑ ÑƒÐ ° Ð »ÑŒÐ½Ñ <Ñ … конÑ,Ð ° кÑ,ов, Ñ Ð¾Ð¾Ñ,вÐμÑ,Ñ Ñ,Ð²ÑƒÑŽÑ ‰ Ð ° Ñ Ð¿Ñ € Ð¸Ñ € Ð¾Ð’Ð½Ñ <м воР· Ð¼Ð¾Ð¶Ð½Ð¾Ñ Ñ,Ñ Ð¼ мужР° и жÐμÐ½Ñ < , Ñ Ð »ÑƒÐ¶Ð¸Ñ, нР° Ð’ÐμÐ¶Ð½Ñ <м инВикР° Ñ,Ð¾Ñ € ом кР° Ñ ‡ ÐμÑ Ñ,вР° Ð ± Ñ € Ð ° Ñ ‡ ного Ñ ​​оюР· Ð ° и Ðμго ÑƒÑ Ñ,Ð¾Ð¹Ñ ‡ Ð¸Ð²Ð¾Ñ Ñ,и в Ð ± ÑƒÐ’ÑƒÑ ‰ Ðμм.
МоР»Ð¾Ð’Ð ° Ñ Ñ ÐμÐ¼ÑŒÑ Ñ Ð¾Ñ Ñ,оиÑ, иР· Ð’Ð²ÑƒÑ … Ñ … оÑ,Ñ Ð¸ Ñ € Ð¾Ð’Ñ Ñ,вÐμÐ½Ð½Ñ <к, но по Ñ ÑƒÑ, и Ñ Ð²Ð¾Ðμй Ð²Ñ Ðμ-Ñ,Ð ° ки Ñ Ð¾Ð²ÐμÑ € ÑÐμнно Ñ € Ð ° Ð · Ð½Ñ <Ñ … Ð »ÑŽÐ’Ðμй. Ð~ ÐμÑ Ð »Ð¸ ОнР°, кР° к Ð¿Ñ € Ð ° вил о, Ñ Ð »ÑƒÐ¶Ð¸Ñ, Ð¿Ñ € имÐμÑ € ом Ð ¥ Ñ € Ð ° нР¸Ñ,ÐμÐ »ÑŒÂ¬Ð½Ð¸Ñ † Ñ <ВомР° ÑнÐμго уюÑ,Ð °, Ñ,о Он оР± Ñ <Ñ ‡ но Ñ Ð¾Ð¾Ñ,вÐμÑ,Ñ Ñ,вуÐμÑ, Ñ Ð²Ð¾Ðμй Ð’Ñ € ÐμвнÐμй Ð¿Ñ € Ð¸Ñ € оВной Ñ € оР»Ð¸ Д оР± Ñ <Ñ,Ñ ‡ икР° и ÐšÐ¾Ñ € миР»ÑŒÑ † Ð °.
Ð • Ñ Ð »Ð¸ муж Ð²Ñ Ñ,Ñ € ÐμÑ ‡ Ð ° ÐμÑ , в Ñ Ð²Ð¾Ðμй Ñ ÐμмьÐμ понимР° ниÐμ, виВиÑ, Ð¸Ñ ÐºÑ € Ðμннюю Ð »ÑŽÐ ± овь и нÐμжную л Ð ° Ñ ÐºÑƒ, Ñ,о он Ñ Ð²Ð »Ñ ÐμÑ, Ñ Ð¾Ð ± ой Ð¿Ñ € имÐμÑ € Ð¡Ñ ‡ Ð ° Ñ Ñ,Ð » Ð ¸Ð²Ñ ‡ икР°, коÑ,Ð¾Ñ € ому Ð²Ñ Ðμ уВР° ÐμÑ,Ñ Ñ Ð »Ðμгко и Ð ± ÐμÐ · Ð¿Ñ € оР± л Ðμм.
Ð~нР° Ñ ‡ Ðμ Ð²Ñ <гР»Ñ ВиÑ, Ð¼ÑƒÐ¶Ñ ‡ инР°, « Ñ Ð³Ð¾Ñ € Ð ° ÑŽÑ ‰ ий »Ð² огнÐμ Ñ ÑƒÐ¿Ñ € ужÐμÑ ÐºÐ¸Ñ … Ñ € Ð ° Ð · Ð’Ð¾Ñ € ов. КР° к воВиÑ,Ñ Ñ, в Ñ,Ð ° ÐºÐ¸Ñ … Ñ Ð »ÑƒÑ ‡ Ð ° Ñ Ñ … жÐμнР° оÑ,кР° Ð · Ñ <вР° ÐμÑ, Ñ Ð²Ð¾Ðμму муР¶Ñƒ в инÑ,имной Ð ± Ð »Ð¸Ð · Ð¾Ñ Ñ,и (кР° к Ð ± Ñ <« в нР° кР° Ð · Ð ° ниÐμ »), Ñ ‡ Ñ,о ÐμÑ ‰ Ðμ Ð ± оР»ÐμÐμ ÑƒÑ ÑƒÐ³ÑƒÐ ± л Ñ ÐμÑ, и Ð ± ÐμÐ · Ñ,ого пÐμÑ ‡ Ð ° Ð »ÑŒÐ½Ð¾Ðμ пол ожÐμниÐμ, Ñ Ð²Ð¾Ð’ Ñ ​​нР° нÐμÑ, воР· Ð¼Ð¾Ð¶Ð½Ð¾Ñ Ñ,ÑŒ Ð²Ñ <Ñ … оВР° иР· ÐºÐ¾Ð½Ñ “л икÑ,Ð °. Ð¡ÑƒÐ¿Ñ € уг Ð¿Ñ <Ñ,Ð ° ÐμÑ,Ñ Ñ ÐºÐ¾Ð¼Ð¿ÐμÐ½Ñ Ð¸Ñ € овР° Ñ,ÑŒ нÐμÐ’Ð¾Ñ Ñ,Ð ° Ñ,ок жÐμÐ½Ñ ÐºÐ¾Ð¹ Ð »Ð ° Ñ ÐºÐ¸ Ð »Ð¸Ð ± о Ð ° л когоР»Ðμм в компР° нии « Ð’Ñ € ужков », л иР± о Ñ Ð²Ñ Ð · ью  « нР° Ñ Ñ,Ð¾Ñ € онÐμ »…

МнÐμ Ð¾Ñ ‡ Ðμнь Ñ … Ð¾Ñ ‡ ÐμÑ,Ñ Ñ, Ñ ‡ Ñ,оР± Ñ <кР° жВР° Ñ Ð¶ÐμнР° Ñ Ð¼Ð¾Ð³Ð »Ð ° Ñ Ñ,Ð ° Ñ,ÑŒ Ð ± оР»ÐμÐμ Ð¿Ñ € ÐμÐ’ÑƒÐ¿Ñ € ÐμВиÑ,Ðμл ьной и Ð¿Ñ Ð¸Ñ … оР»Ð¾Ð³Ð¸Ñ ‡ ÐμÑ ÐºÐ¸ Ð ± ол ÐμÐμ Ð³Ñ € Ð ° моÑ, ной, Ñ ‡ Ðμм ÐμÐμ муж.

Ð¡ÑƒÐ¿Ñ € ужÐμÑ ÐºÐ ° Ñ Ñ Ð¿Ð ​​° Ð »ÑŒÐ½Ñ нÐμ Вол жнР° Ñ Ñ,Ð ° новиÑ,ÑŒÑ Ñ Ð¿Ñ € оВоР»Ð¶ ÐμниÐμм Ñ ÐμмÐμÐ¹Ð½Ñ <Ñ … Ð ± Ð ° Ñ,Ð ° Ð »Ð¸Ð¹, инР° Ñ ‡ Ðμ муж Ð¸Ñ Ñ ‡ ÐμÐ · нÐμÑ, иР· ВомР° нР° Ð²Ñ ÐμгВР°, Ñ ‡ Ñ,о Ð²Ñ € Ñ Ð’Ð »Ð¸ Ð’Ð¾Ñ Ñ,Ð ° виÑ, уВовол ÑŒÑ Ñ,виÐμ и Ð’ÐμÑ,Ñ Ð¼, и Ñ Ð ° мой Ð ± Ñ € оÑÐμнной Ñ ÑƒÐ¿Ñ € угÐμ.

ЧР• Ð ¢ Ð’Ð • Ð Ð ¢ ОР• : жиР· нь Ñ Ñ,Ð ° новиÑ,Ñ Ñ Ñ Ñ € Ñ ‡ Ðμ и инÑ,ÐμÑ € ÐμÑ Ð½ÐμÐμ .
ПÐμÑ € ÐμживР° ниÐμ Ñ ÐºÑ Ñ,Ð ° Ð · Ð ° во Ð²Ñ € ÐμÐ¼Ñ Ð¸Ð½Ñ,имной Ð ± Ð »Ð¸Ð · Ð¾Ñ Ñ,и нÐμвоР· можно Ð¾Ð¿Ð¸Ñ Ð ° Ñ,ÑŒ Ð’Ð ° жÐμ Ð¿Ñ € иР± Ð »Ð¸Ð · иÑ,Ðμл ьно.

По-моÐμму, ÐμÐ’Ð¸Ð½Ñ Ñ,вÐμÐ½Ð½Ñ <м Ñ ‡ ÐμÐ »Ð¾Ð²Ðμком, кому Ñ Ñ,о уВР° л Ð¾Ñ ÑŒ, Ð ± Ñ <Ð »Ð л ÐμÐºÂ¬Ñ Ð ° нВ Ñ € СÐμÑ € гÐμÐμÐ²Ð¸Ñ ‡ ПуÑкин. Ð~Ð · Ð¼Ð½Ð¾Ð³Ð¸Ñ … Ñ ‡ уВÐμÑ Ð½Ñ <Ñ … Ñ Ñ,Ñ € ок, им нР° Ð¿Ð¸Ñ Ð ° Ð½Ð½Ñ <Ñ …, Ð¿Ñ € ивÐμВу кР° к Ð¿Ñ € имÐμÑ € Ñ … оÑ,Ñ Ð ± Ñ <Ñ Ñ,и, иР· Ð¿Ð¾Ñ Ð¼Ñ < «Ð” Ð ° Ð²Ñ € ииР»Ð ¸Ð ° Ð’Ð °  »:

ÐŸÑ € Ð¾Ñ Ð½ÑƒÐ »Ð¾Ñ Ñ Ð½ÐμÑ Ñ Ð½Ð¾Ðμ жÐμл Ð ° ниÐμ: ОнР° Ñ Ð²Ð¾ÑŽ поР· нР° Ð »Ð ° ÐºÑ € Ð ° Ñ Ð¾Ñ,у, Ð~ нÐμгу Ñ ‡ ÑƒÐ²Ñ Ñ , в, и Ñ ÐμÑ € Ð’Ñ † Ð ° Ñ,Ñ € ÐμпÐμÑ,Ð ° ньÐμ, Ð~ юного Ñ ÑƒÐ¿Ñ € угР° нР° гоÑ,у! Я виВÐμÐ »Ð¸Ñ …! Ð »ÑŽÐ ± ви â €” моÐμй нР° уки â € “ÐŸÑ € ÐμÐºÑ € Ð ° Ñ Ð½Ð¾Ðμ нР° Ñ ‡ Ð ° л о виВÐμÐ »Ñ. Ð ‘гР»ÑƒÑ … ой л ÐμÑ Ð¾Ðº уÑÐ »Ð ° Ñ ‡ ÐμÑ,Ð ° Ð¼Ð¾Ñ …

Ð ¢ Ð ° м Ð ± Ñ <Ñ Ñ,Ñ € о Ð¸Ñ … Ð ± Ð »ÑƒÐ¶Ð’Ð ° л и вР· гР»Ñ Ð’Ñ <, Ñ € уки … ÐœÐμж миР»Ñ <Ñ … ног Ñ ÑƒÐ¿Ñ € уги мол оВой, Ð-Ð ° Ð ± оÑ,Ð »Ð¸Ð²Ñ <й, нÐμл овкий и нÐμмой, Ð Ð’ Ð ° м Ð¸Ñ ÐºÐ ° Ð »Ð²Ð¾Ñ Ñ,Ð¾Ñ € гов упоÐμньÑ, Ð ÐμÐ¸Ñ Ñ,Ð¾Ð²Ñ <м Ð¸Ñ Ð¿Ð¾Ð» нÐμÐ½Ð½Ñ <й огнÐμм, Он Ð²Ð¾Ð¿Ñ € оÑÐ ° Ð » Ð¸Ñ Ñ,Ð¾Ñ ‡ ник нР° Ñ Ð »Ð ° жВÐμÐ½ÑŒÑ Ð~.

Ð · Ð ° кипÐμв ВуÑой, Ñ,ÐμÑ € Ñ Ð »Ñ Ñ Ð² нÐμм …

Ð~ нÐμ Ñ Ñ,Ñ € Ð ° ÑÐ ° Ñ ÑŒ Ð ± ожÐμÑ Ñ,вÐμнного гнÐμвР°, Ð’Ñ Ñ Ð² пР»Ð ° мÐμни, вл Ð ° Ñ Ñ <Ñ € Ð ° Ñ ​​кинув, Ð • вР°, Ð • ВвР°, ÐμВвР° ÑƒÑ Ñ,Ð ° ми ÑÐμвÐμÐ »Ñ, Ð> оР± Ð · Ð ° ниÐμм Ð Ð’Ð ° му Ð¾Ñ , вÐμÑ ‡ Ð ° Ð »Ð °, Ð ‘Ñ Ð» ÐμÐ · Ð ° Ñ … Ð »ÑŽÐ ± ви, в Ð ± ÐμÑ Ñ ‡ ÑƒÐ²Ñ Ñ,вии л ÐμжР° Ð »Ð ° ПоВ Ñ Ðμнью пР° Ð »ÑŒÐ¼, â €” и юнР° Ñ Ð · ÐμмР»Ñ Ð> ÑŽÐ ± овников Ñ † вÐμÑ,Ð ° ми Ð¿Ð¾ÐºÑ € Ñ <вР° Ð »Ð °.
СогР»Ð ° Ñ Ð¸Ñ,ÐμÑ ÑŒ, Ñ ‡ Ñ,о Ñ Ñ,ол ÑŒ Ñ Ñ € киÐμ пÐμÑ € ÐμживР° Ð½Ð¸Ñ Ð¿Ñ € и вР»ÐμкР° Ñ,Ðμл ÑŒÐ½Ñ <в Ñ,Ð ° кой Ñ Ñ,ÐμпÐμни, Ñ ‡ Ñ,о Ð¼ÑƒÐ¶Ñ ‡ инР° Ñ Ñ,Ñ € ÐμмиÑ,Ñ Ñ Ð¸ Ñ ​​Ð¿Ñ <Ñ,Ð ° Ñ,ÑŒ Ð¸Ñ … Ñ Ð½Ð¾Ð²Ð ° и Ñ Ð½Ð¾Ð²Ð °. Ро Ñ,оР»ÑŒÐºÐ¾ нÐμ нР° Во Ñ Ñ ‡ иÑ,Ð ° Ñ,ÑŒ Ðμго « Ð ± ÐμÑÐμÐ½Ñ <м Ð · вÐμÑ € Ðμм »Ð¸Ð» и  «Ð¿Ñ € оÑ,Ð¸Ð²Ð½Ñ <м Ñ Ð ° Ð¼Ñ † ом »: Ð¿Ñ Ð¸Ñ … ол Ð¾Ð³Ð¸Ñ ‡ ÐμÑ ÐºÐ¸ и Ð½Ñ € Ð ° Ð²Ñ Ñ,вÐμнно Ð · Ð’Ð¾Ñ € Ð¾Ð²Ñ < й Ñ ‡ ÐμÐ »Ð¾Ð²Ðμк иР· нР° Ñ ‡ Ð ° л ьно Ñ Ñ,Ñ € ÐμмиÑ,Ñ Ñ Ðº нÐμÐ¶Ð½Ð¾Ñ Ñ,и и Ð¸Ñ ÐºÑ € ÐμÐ½Ð½Ð¾Ñ Ñ,и в Ñ ÑƒÐ¿Ñ € ужÐμÑ ÐºÐ¸Ñ … конÑ,Ð ° кÑ,Ð ° Ñ …. Ð Ð ° Во Ð »Ð¸ÑÑŒ Ð¿Ð¾Ð¼Ð¾Ñ ‡ ÑŒ Ðμму Ñ € Ð ° Ñ ÐºÑ € Ñ <Ñ,ÑŒ Ð¼ÑƒÐ¶Ñ ÐºÐ¸Ðμ Ñ,Ð ° л Ð ° нÑ,Ñ <, ни когВР° нÐμ Ð¿Ñ <Ñ,Ð ° Ñ Ñ ÑŒ Ð · Ð ° гнР° Ñ,ÑŒ Ð¸Ñ … в Ñ € Ð ° мки Ñ … Ð ° н¬жÐμÑ ÐºÐ¾Ð¹ Ð¼Ð¾Ñ € Ð ° Ð »Ð¸ Ð · Ð ° Ð¿Ñ € ÐμÑ,Ð ° ми, оÑ,кР° Ð · Ð ° ми ил и Ð¸Ð½Ñ <ми  «Ñ,Ð ° Ð ± у ».

Ð~ Ñ,огВР° муж Ñ Ñ,Ð ° нÐμÑ, Ð’Ð »Ñ мол оВой жÐμÐ½Ñ <Ñ Ð ° Ð¼Ñ <м Ð¿Ñ € ÐμÐºÑ € Ð ° Ñ Ð½Ñ <м, Ñ ​​Ð ° Ð¼Ñ <м Ñ € Ð¾Ð’Ð½Ñ <м и Ñ Ð ° Ð¼Ñ <м жÐμÐ »Ð ° Ð½Ð½Ñ <м, Ñ Ð» овом, Ñ,Ðμм иВÐμÐ ° Ð »Ð¾Ð¼, к коÑ,Ð¾Ñ € ому Ð’ÐμвуÑкР° Ñ Ñ,Ñ € ÐμмиÑ,Ñ Ñ Ð²Ñ ÑŽ жиР· нь!

 

Ð “Ñ € угиÐμ Ñ Ñ € ÐμÐ’Ñ Ñ,вР° Вл Ñ Ð¿Ð¾Ñ,ÐμÐ½Ñ † ии

Джерело: https://vuagra.net/intimate-relationship-value-for-male/

Чому секс корисний для здоров’я?

Недарма ще в стародавні часи воїни проводили кілька пристрасних ночей напередодні боїв. Це допомагало їм позбутися негативних емоцій, набратися нових сил, зміцнити здоров’я перед відходом на війну. Навіть в ті часи статеве життя вважалася не простий розрядкою, а справжніми ліками.

В даний час в світі прийнято починати статеве життя в підлітковому віці. Перші статеві акти, втрата цноти серед юнаків і дівчат припадає на інтервал між 13 і 17 роками. Однак медики радять починати сексуальні зв’язки не раніше 18 років.

Особливо це стосується дівчат: аж до цього віку активно формуються органи сечостатевої системи, і саме дівоча пліва захищає дівчинку від інфікування статевих шляхів і попадання в них хвороботворних мікроорганізмів.

Крім того, саме в цьому віці людина є сформованої відповідальної особистістю, яка всерйоз замислюється про можливе настання небажаної вагітності і оберігання від ЗПСШ.

Причиною нерегулярному статевому житті може бути порушення гормонального фону

Приходьте до наших фахівців, ми обов’язково Вам допоможемо

Залиште свій номер телефону.

Вам передзвонить адміністратор клініки.

Навіщо потрібен секс: користь і необхідність для чоловіків і жінок

 • Запишіться на прийом
 • Консультація лікаря
 • 1290 руб.

Вплив нестачі сексу на здоров’я людини

Секс є природною потребою будь-якого живої істоти. Його недолік значно позначається на здоров’ї чоловіків і жінок і тягне за собою ряд проблем, іноді незворотних.

Ризики для здоров’я чоловіка:

 • Розвиток простатиту;
 • Еректильна дисфункція аж до повної імпотенції;
 • Передчасне сім’явиверження;
 • Неврози і передумови до депресії;
 • Напади неконтрольованої агресії;
 • Психічні розлади (манії, нав’язливі ідеї, роздвоєння особистості);
 • Гормональний дисбаланс;
 • Серцево-судинні захворювання (схильність до інфарктів);
 • У рідкісних випадках – зміна сексуальної орієнтації.

Чим загрожує тривала стриманість для жінок?

 • мастопатія;
 • Виражений ПМС і розлади менструального циклу;
 • Занадто хворобливі критичні дні;
 • Полікістоз яєчників;
 • аднексити;
 • Зниження захисних функцій організму і ослаблення імунітету;
 • Гормональний збій;
 • акне;
 • Гіпертонія і гіпотонія;
 • Хвороби судин;
 • Інсульти та інфаркти;
 • Надмірна вага, пов’язаний з компенсацією сексу їжею;
 • Передчасне старіння, погіршення стану шкіри, утворення грубих зморшок;
 • Посилений ріст небажаних волосків на обличчі й тілі;
 • Депресивні і апатичні стани;
 • Нервозність, агресивність;
 • Схильність до вживання спиртних напоїв.

Всі розлади і проблеми статевої сфери, які впливають на репродуктивну і сексуальну функцію, грунтуються на простому біологічному процесі.

Справа в тому, що в момент порушення у жінок і чоловіків відзначається посилений приплив крові до статевих органів.

Якщо не відбувається повноцінного статевого контакту, ця кров застоюється і викликає численні проблеми, починаючи від імпотенції і простатиту у чоловіків, і закінчуючи новоутвореннями в матці у жінок.

Надлишок статевих актів

Психологи стверджують, що надлишок статевих контактів (більше 3-4 разів на день) спричиняє поступове руйнування відносин. Коли секс перетворюється в рутинний процес, чоловіки часто прагнуть «розбавити» його, в результаті чого йдуть на фізичну зраду. Такий процес може розвести навіть найміцнішу сім’ю.

Крім того, деякі медики пояснюють небезпеку надмірно частих статевих контактів з біологічної точки зору.

Справа в тому, що у жінок починає виділятися менше слизового секрету, в результаті чого відбуваються різні запальні процеси і порушення мікрофлори піхви. У чоловіків простата відновлюється через добу після сім’явиверження.

Читайте також:   Як зрозуміти, що ти закохався: основні ознаки, правила поведінки

Зловживання актами також може викликати надлишковий приплив крові до органу, в результаті чого заліза стискається, а її робота порушується.

Часта зміна партнерів

Часті зміни партнерів загрожують численними захворюваннями органів статевої сфери і венеричними інфекціями (ІПСШ та ЗПСШ). Наші лікарі рекомендують вам утримуватися від випадкових зв’язків і використовувати ефективні засоби контрацепції при недостатній обізнаності про здоров’я нового партнера.

Можливі наслідки частих випадкових зв’язків для обох статей:

 • Захворювання, що передаються статевим шляхом (уреаплазма, хламідії, мікоплазма, сифіліс, гонорея тощо);
 • Ризик зараження СНІДом;
 • Лобковий педикульоз;
 • Герпес.

Особлива небезпека для жінок:

 • Зараження папіломавірусом людини (веде до раку шийки матки);
 • Порушення індивідуальної мікрофлори піхви;
 • Кандидоз (молочниця).

Чому регулярне статеве життя важлива для репродуктивної системи?

Здоровий регулярний секс сприяє безлічі функцій, що відповідають за успішне зачаття.

 • У чоловіків виробляються здорові рухливі сперматозоїди;
 • Гормональний фон нормалізується і стабілізується в нормальному стані;
 • У жіночих фаллопієвих трубах нормалізується прохідність;
 • Менструальний цикл стає стабільним;
 • Овуляція настає точно в строк, і без перебоїв (виключаючи природні ановуляторні цикли);
 • Підвищується загальна здатність до зачаття у обох партнерів.

Регулярні статеві контакти є надзвичайно важливими для нашого психічного і фізичного здоров’я. Доктора нашої клініки рекомендують вам знайти золоту середину і регулярно займатися сексом з постійним партнером, не перевищуючи норм.

Ви збережете своє здоров’я, будете спокійними і врівноваженими, гарними і щасливими. Будьте обережні з випадковими партнерами, не нехтуйте контрацепцією.

Пам’ятайте: підходити з розумом необхідно навіть до самим природним процесам.

Джерело: https://chh.ru/helpful-information/stati-po-urologii/neregulyarnaya-polovaya-zhizn/

Користь сексу для здоров’я і душевного благополуччя жінки

Звичайно, секс – це здорово; але чи знаєте ви, що активне статеве життя може значно поліпшити наше здоров’я? Якщо запитати у експертів, то вони назвуть чимало прикладів, з яких стає очевидною користь сексу для всіх жінок. У чому саме це виражається?

Подвійний «бонус»: приємно і корисно

Користь від сексу виходить далеко за межі спальні. Виявляється, вона так багатогранна, що ми навіть не завжди можемо собі уявити це. Ми, жінки, маємо багато спільного: любимо робити собі приємність різними десертами, обожнюємо розпродажі в улюбленому магазині, і всі ми не заперечували б проти того, щоб виглядати і відчувати себе молодше і здоровіше.

Багато з нас настільки поглинені поліпшенням своєї зовнішності, що ми вкладаємо цілий статок в запаси, розставлені на поличках нашого туалетного столика і у ванній, а також в відвідування тренажерних залів, лікарів, дієтологів, цілителів … Але ж все, що нам потрібно, щоб знайти чудові засоби, які дадуть нам гладку шкіру, здорові блискуче волосся, позбавлення від болю і просто в цілому змушують нас відчувати себе приголомшливо – це просто регулярно займатися сексом!

Так це дійсно так. Користь сексу для здоров’я і збереження молодості людей обох статей науково доведена. Ми наведемо кілька прикладів, коли не тільки задоволення, але і користь сексу для жінки може бути дуже вагомою:

1. Секс допомагає схуднути

Звичайно, не варто нехтувати заняттями в тренажерному залі; якщо ви регулярно займаєтеся, наприклад, на біговій доріжці, то займайтеся і далі. Але не забувайте, що секс теж вважається хорошою фізичним навантаженням! Заняття любов’ю спалюють від 70 до 150 калорій за півгодини.

Це можна порівняти з іншими видами фізичної діяльності, такими як йога (114 калорій за півгодини), танці (129 калорій) або швидка ходьба (153 калорії). І при цьому ви отримуєте додатковий «бонус»: секс допоможе вашим м’язам завжди залишатися в доброму тонусі.

Сексуальне збудження і оргазм вивільняють гормон тестостерон, який необхідний для створення і підтримки кісткової і м’язової тканини жінки.

2. Секс допоможе зберегти здоров’я вашого серця

До речі, якщо говорити про користь сексу, то про зміцнення і оздоровлення серцево-судинної системи варто згадати в числі перших. Ви напевно знаєте, що хвороби серця стали сьогодні вбивцею номер один.

Здорове харчування і підтримку низького рівня холестерину в крові – найкоротший шлях до здорового серця. А секс – це навантаження, яка підвищує частоту серцевих скорочень і силу кров’яного потоку, тренуючи серцевий м’яз і судини.

Фахівці визначили, що заняття сексом два і більше разів на тиждень знижує ризик серцевого нападу удвічі.

3. Секс покращує нічний сон

Що ви робите, якщо не можете заснути? Якщо чай з ромашки і будь-які інші засоби на вас вже не діють, вам може допомогти секс.

Особливо якщо проблеми зі сном у вас виникли через підвищеного почуття тривоги або через стрес. Глибоке розслаблення, яке зазвичай слід після оргазму у жінки, допомагає заснути швидко і міцно.

Багато хто стверджує, що після любовного задоволення сон у них буває більш глибоким і освіжаючим.

4. Секс здатний зміцнити вашу імунну систему

При всій нашу занепокоєність з приводу можливої ​​атаки вірусів грипу та застуди, боротьба з ними може стати марною тратою часу. Дивно, але «заходи», які ви проведете в спальні, можуть бути набагато ефективнішими, тому як здатні значно підвищити ваш імунітет!

Американські імунологи стверджують, що люди, які займаються сексом один або два рази на тиждень, показують на тридцять відсотків вище рівень вмісту антитіл імуноглобуліну А, який, як відомо, зміцнює імунну систему людини. Таким чином, створіть для себе в холодну пору року ритуал: по-перше, частіше мийте руки, щоб видалити з них мікробів, а по-друге, частіше призначайте своєму чоловікові романтичні побачення в спальні.

5. Секс може поліпшити ваше психічне здоров’я

Який найшвидший спосіб підвищити настрій, подолати депресію і вбити безпричинну тривогу? Відповідь проста: заняття сексом. Звичайно, зараз ми маємо на увазі серйозні відносини між люблячими один одного людьми.

Інтим допомагає знизити рівень кортизолу (гормон, який бере участь у розвитку стресу), тим самим зменшуючи і вірогідність підвищення артеріального тиску, рівня кислоти шлункового соку і виникнення гіперглікемії.

Секс знімає стрес і сніжет депресію, і особливо швидко це відбувається саме у жінок. А адже стрес є вбивцею для обох статей. Говорячи про користь сексу в боротьбі зі стресом і депресією, ми згадуємо про це, як про науково доведений факт.

Еякуляція чоловіки сприяє виробленню в їхньому мозку хімічних речовин, які дозволяють йому відчувати відчуття щастя. А для жінок, які приймають в себе сперму чоловіка, насіннєва рідина працює як природний антидепресант і допомагає позбутися від стресу.

Люди, схильні до депресії, як правило, займаються сексом дуже рідко. Це пастка, що не потрапляйте в неї!

6. Секс може полегшити біль

Поспішайте змінити фразу «Ні, дорогий, не сьогодні! У мене дуже болить голова »на таку:« Милий, давай сьогодні? А то у мене голова розболілася! » Медики пояснюють, що існує реальний зв’язок між сексом і позбавленням від болю. Внаслідок сексуального збудження і оргазму в організмі виробляється гормон окситоцин, що, в свою чергу, призводить до вивільнення ендорфінів. Останні мають хімічну структуру, подібну з морфіном, і є природними

Таким чином, секс діє як потужний анальгетик. А ви можете легко і швидко позбутися від болю, не вдаючись до необхідності бігти в аптеку і витрачати там чималі гроші на дорогі препарати. Навіщо, коли є більш доступний і приємний спосіб позбутися від болю?

7. Секс допоможе вирішити проблему з сечовим міхуром, часто зустрічається у жінок

Це може звучати дивно, але експерти стверджують, що заняття любов’ю дійсно можуть мінімізувати нетримання сечі. Фахівці вже давно рекомендують жінкам робити вправи Кегеля (напруження м’язів тазового дна) не тільки протягом дня і під час сечовипускання, а й під час сексу.

Ці вправи не тільки допоможуть посилити задоволення, але і зміцнять м’язи, млявість яких сприяє нетримання сечі. Сам секс теж зміцнює м’язи тазового дна. Тому використовуйте це приємне і корисне заняття для вирішення своєї проблеми.

8. Секс подарує вам здорову шкіру

Чи може секс зробити жінку більш молодою і красивою? Навіть не сумнівайтеся! Під час сексу ваш організм виробляє гормон під назвою дегідроепіандростерон, який не тільки здатний сприяти зміцненню вашого імунітету і зменшення депресії, але і запускає процеси, які змушують вашу шкіру омолоджуватися і буквально розквітати. Так чи варто витрачати гроші на дорогі креми, якщо все необхідне є у вашому власному організмі? Треба тільки допомогти йому!

9. Секс скорочує ризик раку молочної залози у жінок, які ніколи не народжували

Дослідження показали, що чим більше жінка збільшує частоту сексу, тим більше вона знижує ризик розвитку цього страшного захворювання.

10. Секс допомагає відволіктися від проблем і відчути себе щасливою

Він піднімає настрій, підвищує оптимізм і позитивне сприйняття життя. Звичайно, секс не може вилікувати ваші проблеми, але він може змінити ваше ставлення до них. І звідки тільки у часто займаються «танцями» в горизонтальній площині жінок беруться сили на вирішення багатьох завдань ?!

11. Секс і наступний за ним оргазм можуть замінити вам багато ліків в аптечці

Ми вже говорили про те, що секс здатен позбавити від головного болю і захистити вас від застуди та грипу. А ще він може полегшити закладеність носа, тому як його можна назвати природним антигістамінним засобом. Секс може навіть допомогти в боротьбі з сінну лихоманку та астмою.

Після того як ви попустувати під ковдрою, гормональний викид провокує утворення нових нейронів в тій частині мозку, який відповідає за нюх, і ви починаєте краще відчувати запахи. Взагалі, після сексу посилюються всі ваші почуття, включаючи активацію смакових рецепторів.

Секс також може допомогти захистити ваші зуби. Це за умови, якщо жінка приймає в себе сперму чоловіка. Вона містить такі мінерали, як цинк і кальцій, які уповільнюють руйнування зубів. А селен – компонент, також присутній в спермі, – може служити захистом від раку.

12. Секс може стати для вас буквально фонтаном молодості!

Щоб продовжити своє життя і збільшити життєву енергію, треба досить багато займатися інтимом. Звичайно, особливо це актуально для чоловіків.

Хлопці, які переживають кульмінацію сексу два рази в тиждень, на п’ятдесят відсотків знижують ймовірність смертності в порівнянні з тими, у кого оргазм буває один раз в місяць.

Але і жінкам не варто забувати про користь сексу в справі продовження тривалості свого життя.

13. Секс призводить до того, що менструації стають більш регулярними і менш болючими

Це можливо через те, що під час статевого контакту і при настанні оргазму запобігає застій крові в органах, розташованих в області таза. Жінки, які рідко займаються інтимом, занадто часто стають пацієнтками гінекологічних відділень лікарень.

14. Секс підвищує довіру між партнерами і підсилює почуття любові

Близькість між чоловіком і жінкою вдосконалюється в міру їх вивчення тіл і бажань один одного. При регулярних статевих контактах посилюється лібідо як чоловіки, так і жінки – чим частіше займатися любов’ю, тим частіше буде виникати сексуальне бажання.

Після вдалого закінчення акту в організмі обох відбувається викид «гормону щастя» – окситоцину. Це не тільки викликає у них ейфорію, а й посилює бажання доторкатися друг до друга, обніматися.

Окситоцин, який виробляється гіпофізом, можна назвати ще і гормоном любові і прихильності.

Чим вище рівень окситоцину у жінки, тим більше вона відчуває турботу партнера і емоційний зв’язок з ним, стаючи у відповідь більш турботливою та люблячою по відношенню до нього. І тим сильніше міцніє прихильність закоханих.

Для багатьох людей відчуття того, що вони улюблені, призводить до підвищення самооцінки і впевненості в собі. Коли у вас все в порядку в ліжку, то все в порядку у вас і в інших аспектах життя. Тому займайтеся на здоров’я любов’ю, щоб завжди відчувати себе добре.

Читайте також:   Психологія відносин між одруженим чоловіком і його коханкою

Головне – щоб було бажання, яке залежить, перш за все, від періоду менструального циклу. «Винні» в цьому все ті ж гормони. До речі, деякі контрацептиви змінюють гормональний фон жінки і блокують овуляцію. Саме тому у багатьох з них знижений сексуальний інтерес до протилежної статі.

В цьому випадку краще порадитися зі своїм гінекологом і змінити протизаплідний засіб.

Повноцінне життя, повноцінний секс

У дитинстві багатьом з нас говорили, що відносини між статями – це те, від чого ми повинні триматися подалі, або, по крайней мере, ніколи не говорити «про це». Чуттєвість є вродженою частиною нашого буття, а дівчат вчать заглушати її.

На той час, як ми стаємо досить зрілими, щоб почати сексуальні відносини, в наших головах буває міцно вкорінена думка про те, що ми повинні бути «хорошою дівчинкою», і породжує ця думка комплекси і скутість.

І це дуже сумно, адже сексуальне задоволення, як ми сьогодні з’ясували, дає величезну емоційну і фізичну підтримку нашому організму.

На щастя, ніколи не буває занадто пізно, щоб витягти з сексу користь для здоров’я.

А для тих жінок, у яких наступила менопауза, нарешті настав той щасливий вік, коли можна насолоджуватися сексом без страху завагітніти.

І ким би ви не були – молодою дівчиною або поважною дамою, – для вас настав час прийняти власне лібідо і побачити в сексі не тільки джерело задоволення, а й можливість отримати користь для здоров’я!

Джерело: https://woman.rambler.ru/love/41512833-polza-seksa-dlya-zdorovya-i-dushevnogo-blagopoluchiya-zhenschiny/

Користь орального сексу для жінок

Чи не багато хто сприймає оральний секс як обов’язковий елемент інтимної близькості. Одні вважають його негігієнічним, інші ганебним, а треті так і взагалі збоченням. Однак, оральний секс відомий ще з незапам’ятних часів.

Наприклад, у стародавніх єгиптян мінет вважався долею богів, і його не визнавали виняткової еротичної ласкою. Навпаки, оральний секс в Стародавньому Єгипті був мало не необхідним елементом сексу.

У наш час ситуація виглядає по іншому.

Зараз статевий акт може спокійно проходити без усіляких оральних ласк, однак чоловік зовсім не буде проти, якщо його партнерка піднесе такий «сюрприз».

А чим же задовольняються дами в такій ситуації? Більшість думає, що тільки задоволенням від доставленого коханому блаженства. Ні в якому разі! Користь орального сексу для жінок величезна і, до того ж, давно доведена. У чому ж вона полягає?

Користь минета для психічного і фізіологічного здоров’я жінки

 1. Оральний секс здатний порушити жінку не в меншій мірі, ніж чоловіка, а в деяких випадках навіть довести до оргазму. При цьому роль самого партнера зовсім незначна, адже чоловікові навіть не доводиться вчиняти будь-яких рухів тіла.Стимулюючи ерогенні зони, мастурбируя, торкаючись сосками стегон улюбленого, жінка здатна сама себе забезпечити повноцінне задоволення. Навіть якщо панночка не досягне піку, то добре підготується до нього однозначно.
 2. Мине – чудовий антидепресант.Стискаючи гідність свого партнера губами, жінка, сама того не підозрюючи, активізує свої нервові закінчення, в результаті чого організм починає посилено виробляти окситоцин – гормон щастя, який благотворно діє на нервову систему.

  На думку сексологів, жінки, які регулярно роблять мінет, більш стійкі до стресових ситуацій.

 3. А ось тут пора дивуватися – мине допомагає завагітніти. Причина криється в дозі ДНК, яку жінка отримує зі спермою партнера, саме вона сприяє зміцненню зародка в матці.Часто трапляються випадки, коли після запліднення організм жінки відторгає плід, що не розпізнавши білки партнера. Постійний контакт зі спермою допомагає налагодити механізм розпізнавання білків, і тоді організм підлаштовується під її складу і не відкидає плід. Результат цього – зачаття і успішний розвиток зародка.

  Варто згадати ще один важливий факт. Вагітність матусь, які до запліднення активно практикували оральний секс, протікає з меншою кількістю ускладнень, ніж у жінок, які їм не займалися. Тому перед вагітністю сексологи рекомендують жінкам ковтати сперму партнера протягом трьох тижнів.

Секрети і тонкощі орального сексу

Чим корисна сперма для жінки?

Сперма чоловіка містить унікальний набір вітамінів, гормонів і мікроелементів. Чоловічі гормони стимулюють обмін речовин в організмі, викликаючи вироблення жіночих гормонів.

Від цього дівчата стають привабливими, свіжими, їх шкіра набуває пружність. Саме тому сексологи рекомендують займатися сексом без презерватива.

Стінки піхви всмоктують корисні речовини, які покращують загальний фізіологічний і психічний стан жінки.

Не дивуйтеся, але сперма корисна і при зовнішньому застосуванні. Вона часто входить до складу ефективних косметичних засобів, що омолоджують шкіру. Жінки, практикуючий оральний секс, можуть не переплачувати за таке задоволення.

Після того, як партнер досяг оргазму, можна нанести сперму на груди, шию та обличчя, почекати 15 хвилин, а потім змити теплою водою. Зморшки розгладяться, а шкіра придбає пружність і гладкість.

Крім цього сперма сприяє зміцненню ясен і відновленню зубної емалі, так як в її склад входять кальцій і цинк.

Деякі вважають, що заняття оральним сексом може змагатися навіть з тренуваннями в спортзалі. Жінка, яка протягом півгодини доставляє коханому задоволення, і при цьому досягає оргазму сама, спалює величезну кількість калорій.

До речі кажучи, кунілінгус робить позитивний вплив на чоловічий організм нітрохи не менше, ніж мине.

У той час, як дівчина отримує задоволення, чоловікові, крім того ж задоволення, дістається ще й маса корисних речовин, які покращують процес кровообігу і зміцнюють імунітет.

Крім цього, у чоловіка підвищується ерекція і сповільнюється процес старіння організму. Жіночі феромони, рясно виділяються при таких ласках, мають омолоджують властивостями.

Чи шкідливий оральний секс?

Психологи вважають, що якщо подружні пари практикують оральний секс, то сварок в родині виникає менше, навіть навпаки, партнери як можна більше часу прагнуть проводити разом.

В якійсь мірі таке розмаїття в сексі допомагає зміцнити шлюб. Деяким жінкам варто задуматися над тим, що якщо вони відмовляються зайнятися оральним сексом зі своїм чоловіком, то рано чи пізно він захоче, щоб мінет йому зробила інша дама.

І дуже часто буває, що його мрії втілюються в реальність.

Сексологи стверджують, що будь-який статевий акт повинен починатися оральними ласками. При цьому зовсім не обов’язково доводити партнера до оргазму.

Досить протягом декількох хвилин «розім’яти» партнера, тим самим підготувавши його до основного «дійства». У той же час жінка сама збудиться і розслабиться.

Ще один значний плюс попереднього минета – дезінфекція та мастило члена слиною, що забезпечить легкий вхід у піхву жінки.

Очевидно, що користь орального сексу безперечна. Не ігноруйте цей факт, краще просто поєднуйте приємне з корисним!

Джерело: https://WomanInstinct.ru/lubovisex/919-polza-oralnogo-seksa.html

12 причин, чому потрібно займатися сексом регулярно

12 ПРИЧИН ЧОМУ ПОТРІБНО ЗАЙМАТИСЯ сексом РЕГУЛЯРНО!

Переваги і користь сексу поширюється також за межами спальні і це сьогодні загальновизнаний факт

1 – Секс допомагає впоратися зі стресом. Під час занять сексом знижується артеріальний тиск, і відповідно, збільшується стресостійкість організму.

2 – Секс зміцнює імунітет. Якщо займатися сексом приблизно 1-2 рази на тиждень, то організмом виробляється достатня кількість імуноглобуліну, яке захищає нас від застуди та інших інфекційних захворювань.

3 – Під час 30-хвилинного сексу спалюється приблизно 85 калорій. Іншими словами, секс – це дуже гарна вправа в спальні, під час якого можна отримати задоволення.

4 – улучает робота серця. Шляхом досліджень з’ясовано, що люди займаються сексом 2 рази на тиждень, удвічі рідше страждають від серцевих захворювань.

5 – Підвищується самооцінка. Якщо займатися сексом і отримувати від цього задоволення, це позитивно діє на самооцінку людини, так як людині важливо (особливо це стосується жіночої половини суспільства) знати, що він привабливий для протилежної статі.

6 – Налагоджуються відносини між партнерами. Під час занять сексом підвищується рівень гормону окситоцину, так званого гомону щастя і любові.

7 – Знижується біль. Не має рації той, хто вважає, що не можна займатися сексом під час головного болю, підвищеного артеріального тиску, ПМС або артриту, навпаки – це навіть рекомендується.

8 – Знижується ризик захворювання на рак простати. Якщо займатися сексом регулярно, при цьому еякуліруя, то ризик захворіти на рак простати знижується до 20 разів.

9 – Зміцнюються м’язи тазового дна.

Якщо крім сексу практикувати вправи Кегеля для чоловіків, а жінкам вправи Кегеля для жінок, то це принесе не тільки більш сильне задоволення, але і зміцнить м’язи, допомагаючи уникнути в подальшому застійних явищ в області таза. А нормальний кровообіг в області тазу – це запорука здоров’я яєчників у жінок, і простати у чоловіків (ці органи є другим серцем)

10 – Міцний і здоровий сон. Високий рівень окситоцину після сексу допомагає швидше заснути.

11 – Секс допомагає побороти перші ознаки старіння. Люди, що займаються сексом регулярно (2-3 рази на тиждень), повільніше старіють.

Задоволення, що отримується від сексу, сприяє виробленню адреналіну, дофаміну і норадреналіну, які є головними гормонами, які відповідають за молодість.

Також під час сексу виробляється гормон росту, який допомагає шкірі людини залишатися еластичною, при цьому сповільнюючи процес утворення зморшок.

12 – Зрештою це просто класно і приємно !!!)). Ну тут по-моєму коментувати навіть не варто. Всі люди (переважна більшість) люблять займатися сексом в першу чергу за заради задоволення і отримання приємних відчуттів.

Джерело: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-124522

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *