Не хочу розлучатися з дружиною: що робити, аналіз причин

Живучи в шлюбі, сімейні пари стикаються з величезною кількістю різних ситуацій, які в тій чи іншій мірі зближують їх або, навпаки, відштовхують один від одного.

Зміст приховати

Однак трапляється, що настає пікова точка, після якої один з партнерів може прийняти рішення: «Все, йду, остаточно і безповоротно!». Якщо такі слова чує жінка, її світ може в той час же і впасти.

Вона починає втрачатися в думках, намагатися скандалити, доводити своєму чоловікові, що любов і щастя можна повернути і ін. Але найчастіше всі спроби залишаються марними.

Стаття допоможе розібратися в тому, що робити, якщо чоловік хоче розлучитися, а також з-за чого це, як правило, відбувається і чи можна утримати його. Далі в статті можна буде знайти поради психологів, які можуть допомогти будь-якій жінці в дозволі такій складній життєвій ситуації.

«Чому чоловік хоче зі мною розлучитися?»: Основні причини

Не важливо, яке було прийнято рішення після того, як чоловік озвучив своє рішення розірвати стосунки – спробувати зберегти сім’ю або ж розлучитися, необхідно зрозуміти, чому це сталося. У першому випадку це допоможе зрозуміти і виправити свої помилки, а в другому – зробити висновки, які допоможуть в майбутньому.

По думках психологів, будь-якій людині складно визнавати свої помилки, але робити це вкрай необхідно, в іншому випадку намагатися звинувачувати чоловіка або кого-небудь іншого, що сім’я зруйнована, абсолютно не варто. Однак і брати на себе всю провину за виниклі проблеми теж не можна. Важливо об’єктивно оцінити ситуацію.

Не хочу розлучатися з дружиною: що робити, аналіз причин

Отже, чому чоловік хоче розлучитися, і від яких жінок йдуть чоловіки?

Часто трапляється так, що жінка жертвує собою заради коханого і дітей.

Вона приходить з роботи, клопочеться на кухні, вичитує домочадців, пере, прасує, прибирає, ну а в кінці кінців без сил валиться з ніг на диван і залишок вільного часу проводить так, щоб хоча б трохи не думати про те, що відбувається навколо ( за переглядом телевізора, за комп’ютером, в’язанням та ін.). Ця картина знайома багатьом жінкам.

Часто саме надмірна жертовність і стає причиною відходу чоловіка з родини. Якщо подивитися на цю картину його очима, то можна побачити прибрану квартиру, приготований вечерю, доглянутих дітей і втомлену дружину.

Психологія чоловіків влаштована трохи інакше, і вони рідко готові ставити себе на місце своїх супутниць, щоб зрозуміти, наскільки важким може бути їх щоденна праця, що в цілому нормально.

За своєю природою чоловіки – це істоти, для яких важливі зовнішні перемоги (успішна кар’єра, перевагу над іншими і ін.). Саме тому побут їх цікавить найменше.

Отже, нерозуміння жінкою цих моментів призводить до того, що з роками накопичується багаж образ на свого чоловіка, а він в свою чергу щиро не розуміє, чому до нього пропадає повагу, а тепло і ласка змінюються докорами і скандалами.

В кінцевому підсумку чоловік втомлюється, починає шукати любовні пригоди на стороні або просто вирішує піти (для того щоб уникнути постійного відчуття психологічного дискомфорту).

Але що робити, якщо чоловік хоче розлучитися саме через це? Відповідь на це питання буде представлений трохи нижче.

Існують, звичайно ж, і інші причини, за якими чоловік вирішує піти. Ще однією найпоширенішою проблемою є нудьга.

Коли люди сходяться і починають жити разом, з часом вони стають один для одного «прочитаними книгами», вони перестають ніяковіти один одного в питаннях як побутових і природних, так і морально-духовних.

Тому спочатку кожна жінка повинна пам’ятати про це і бути для свого чоловіка не просто людиною, з яким можна розділити ліжко, обід та ін., Але і залишатися особистістю, нехай місцями в чомусь навіть і загадковою.

Можна назвати ще масу життєвих ситуацій, які можуть привести до розставання з чоловіком, але найпростіше звести їх до спільного знаменника. Отже, психологічні причини розлучення можуть бути наступними:

 • втрата почуттів, роздратування;
 • різниця в поглядах на життя;
 • недовіру або ревнощі;
 • сексуальна несумісність.

перша реакція

Як правило, жінкам важко правильним чином реагувати на те, що чоловік хоче розлучитися. Підготувати себе до цього можна тільки в тому випадку, якщо розмова на цю тему досить очікуємо, що є рідкістю.

Не хочу розлучатися з дружиною: що робити, аналіз причин

Навіть якщо жінка помітила щось недобре в поведінці свого чоловіка, слова «Я від тебе йду» звучатимуть як грім серед ясного неба, і заздалегідь відрепетирувати реакцію просто неможливо.

У будь-якому випадку найправильніше рішення в такій ситуації – вести себе спокійно. Серйозні розмови краще трохи відкласти, при цьому домовитися обговорити це трохи пізніше.

У відповідь жінка може сказати: «Мені потрібно побути на самоті, давай поговоримо трохи пізніше». Така пауза допоможе дати собі час на усвідомлення ситуації і продумування своїх подальших кроків.

Вкрай важливо відзначити, що така адекватна реакція може посприяти тому, що вдасться зберегти сімейні відносини.

Наприклад, якщо чоловік говорить, що хоче розлучитися, а у відповідь він чує: «Ну і вали, без тебе проживу!», Звичайно ж, може розгорітися конфлікт, і він сприйме ці слова не найкращим чином. Однак насправді за цими словами ховається прохання про допомогу, але чоловікові складно це зрозуміти.

Згодом, якщо жінка побажає зупинити чоловіка і зберегти відносини, вона буде дуже шкодувати про те, що проганяла його, звинувачувала і влаштувала істерику.

Тому найкраща перша реакція – прохання про паузу, для того щоб розкласти все по поличках і налаштуватися на серйозний, а головне, конструктивна розмова.

Розмова з собою, або що робити далі …

В першу чергу потрібно дати собі трохи часу на те, щоб усвідомити, що відбувається, а вже після прийняти те, що колишніх відносин кінець.

У цей момент в голову можуть приходити різні ідеї, які підштовхують до здійснення будь-яких дурниць, які частіше зводяться до двох речей: викликати жалість і помститися.

Важливо тримати себе в руках і не йти на поводу у власних же емоцій, так як їх наслідки можуть стати незворотними.

Ні, не відносинам в цілому, а саме тому, щоб раніше. Якщо чоловік заявив про розлучення, значить, він досяг точки кипіння і прийняв для себе рішення, а це значить, що його протягом певного часу щось не влаштовувало.

Тому не важливо, чи буде збережена сім’я або все-таки доведеться розлучитися, необхідно зрозуміти, що призвело до кризи.

Часом тільки в цей момент жінка починає розуміти, що вона раніше робила не так, і дуже часто доходить до думки, що вона змогла б зробити, щоб виправити поточний стан речей.

Не хочу розлучатися з дружиною: що робити, аналіз причин

За твердженнями практикуючого сімейного психолога Тетяни Михеєнко, кожна жінка повинна зробити все можливе, щоб такий хворий і кризовий момент пішов їй на користь. На перший погляд, важко уявити, як може піти на користь те, що ось-ось зруйнує життя.

Психолог каже, що не потрібно (навіть наодинці з собою) звинувачувати чоловіка за те, що він «вкрав кращі роки життя» або «зіпсував життя», це лише посилить негативні емоції. Однак потрібно дати їм вихід, і кращий помічник в такій ситуації – сльози.

Краще добре виплакатися наодинці, а коли стане трохи легше, почати будувати подальший план дій.

Що робити, якщо є бажання зберегти сім’ю?

Причин, які можуть послужити приводом для того, щоб утримати чоловіка, може бути маса: страх залишитися одній, сильні почуття, дитина. Але для того щоб досягти головної мети – утримати чоловіка, який вирішив піти, доведеться діяти дуже обережно і не робити необачних вчинків, особливо на тлі власних емоцій.

Варто лише уявити собі ситуацію, коли жінка починає докучати чоловіка фразами: «Котись на всі чотири сторони», «Як я могла з тобою тільки жити», «Ти жахлива людина, як ти тільки можеш так вчинити».

Чуючи подібні слова, чоловік підкреслить для себе, що дійсно прийняв правильне рішення і не подумає над тим, що, може бути, варто ще все переграти. Тому важливо запам’ятати головне правило – не варто пред’являти претензії, навіть якщо вони обгрунтовані, а всі розмови повинні бути конструктивними.

В іншому випадку не варто сподіватися на те, що чоловік усвідомлює свою неправоту, чуючи на свою адресу то, який він поганий.

Не хочу розлучатися з дружиною: що робити, аналіз причин

За твердженнями психологів, знайти вихід із ситуації зможе та жінка, яка вчасно зрозуміє справжню причину, через яку чоловік хоче розлучитися. Однак міркувати логічно в ці хвилини може бути важко. Варто подивитися на себе очима чоловіка.

Чоловік хоче розлучитися. Як вести себе жінці, яка готова до розставання?

Трапляється, що люди в якийсь момент починають жити разом просто за інерцією.

Бути може, коли вони сходилися, у них були почуття один до одного, але з часом вони зрозуміли, що крім побуту їх нічого і не пов’язує.

Звичайно ж, в такому разі говорити про благополучну і гармонійній сім’ї не варто, а тим більше немає необхідності мучити один одного. Якщо обидва партнери розуміють це, тоді розставання не буде занадто болючим.

Якщо чоловік хоче розлучитися, а жінка заздалегідь до цього хоч трохи готова морально, то її головне завдання – не падати в очах чоловіка.

Найважливіше – залишатися спокійною і об’єктивно дивитися на речі. Єдине, що може перешкодити жінці в такій ситуації, так це страх самотності. Однак не варто піддаватися цій емоції.

Варто пам’ятати, що є два шляхи після розлучення: впасти в депресію, з якою рано чи пізно доведеться виходити (самостійно або за допомогою друзів, психолога), або скинути з себе весь той вантаж, який заважав, і почати рухатися далі, відкриваючи для себе нові і цікаві речі.

Що робити, якщо чоловік вирішив піти до коханки?

Важливо розуміти, що якщо чоловік іде до іншої жінки, це не означає, що причиною його рішення є саме вона. Як стверджують психологи, наявність у чоловіка коханки – це наслідок основної причини.

Як вже зазначалося раніше, причинами прийняття рішення з питання розлучення з боку чоловіка можуть бути нудьга, нерозуміння, погана сексуальна сумісність і ін. Йдучи до іншої жінки, чоловік бажає отримати від неї те, чого йому не вистачало в рамках його шлюбу.

Не хочу розлучатися з дружиною: що робити, аналіз причин

У такій ситуації не варто вступати до будь-який контакт з коханкою, погрожувати їй, дзвонити і просити залишити його, так як всі ці спроби повернути своє сімейне щастя будуть безуспішними.

Єдине, чого можна буде добитися – викликати відчуття сорому у чоловіка. При цьому соромно йому буде не за свій вчинок, а за те, що його дружина влаштовує істерики.

Якщо певний час чоловік з іншого і хоче розлучитися, то навряд чи його можна буде зупинити.

загрози чоловіка

Трапляється так, що чоловік починає загрожувати дружині і говорить про те, що хоче піти від неї. У цьому випадку важливо з’ясувати, чи хоче чоловік розлучитися насправді чи це просто погрози. Виходячи з цього, потрібно буде приймати рішення і вибудовувати план дій.

У першому випадку необхідно виводити чоловіка на серйозний і конструктивний діалог, щоб встановити причину його бажання, прийти до спільного розумію і спробувати виправити ситуацію. У другому випадку необхідно задуматися, а не маніпулює чи чоловік своєю жінкою для досягнення своїх особистих цілей.

Не хочу розлучатися з дружиною: що робити, аналіз причин

Якщо чоловік постійно хоче розлучитися і при будь-якому зручному випадку використовує цю загрозу, потрібно, не входячи в конфронтацію, припиняти такі виверти.

Чуючи «Я з тобою розлучуся», жінка готова на все, щоб уникнути цього. Вона починає робити все, що завгодно (що завгодно чоловікові), щоб цього уникнути.

Тому в такій ситуації потрібно вчитися спілкуванню з маніпуляторами і вміти правильно відповідати на подібні заяви.

Що робити, якщо є дитина?

Важливо розуміти, що з якщо сім’ї йде чоловік, то це не означає, що йде і батько. У чоловіка завжди залишається право бачити дитину і виховувати його. Єдине, чого не варто робити, – маніпулювати дітьми.

Поради психологів

Досвідчені психологи мають в запасі кілька порад для тих дівчат, кому довелося зіткнутися з розлученням і страхами, які він може викликати. Отже, варто розглянути найголовніші рекомендації:

 1. Розлучення – це втрата зони комфорту. Однак не варто піддаватися страху, адже якщо цей процес неминучий, то краще пройти його усвідомлено. У момент усвідомлення ситуації варто звернути увагу на себе, на свою зовнішність, на свою кар’єру, захоплення та ін., А також переглянути ставлення до себе. Приділивши цьому час, можна відволіктися від гнітючих думок. Дивно, але часто трапляється так, що якщо жінка вибирає саме цей шлях, то чоловік помічає це і починає сумніватися в правильності свого рішення.
 2. Ніколи не варто влаштовувати істерики і скандали, а особливо приплітати до них матерів, друзів або дитини. Чоловік хоче розлучитися з дружиною, але він не бажає псувати життя оточуючим, а сам розлучення – це особиста справа двох людей.
 3. Не варто вважати себе жертвою і впадати в депресію. Навіть якщо чоловіка не вдасться повернути, життя на цьому не закінчується, і тільки сама жінка може вирішити, чи хоче вона бути щасливою або ж буде залишок днів сумувати про нездійснених мріях.
 4. Не варто слухати подруг і родичів. До них можна прислухатися, але в такій ситуації не можна йти на поводу у друзів, які говорять: «Він жахлива людина, ти повинна йому помститися» або «Він вкрав кращі роки твого життя». Важливо пам’ятати, що жінка, від якої пішов чоловік, – це не жертва обставин, і не варто перекладати всю відповідальність тільки на чоловіка, адже відносини вибудовують двоє.
 5. Якщо розлучитися хоче пішов чоловік, рятувати «потопаючий корабель» вже напевно пізно. Наприклад, чоловік пішов до іншої дівчини і через певний часовий проміжок повідомляє, що подає на розлучення, значить, для себе він зрозумів, що так йому краще.

Читайте також:   Як повернути довіру коханої людини: думки, поради та помилки

висновок

Універсальної відповіді на питання про те, чому чоловік хоче зі мною розлучитися, просто немає. Кожна ситуація унікальна по-своєму, і якщо самостійно не виходить вийти з неї, то краще за все звернутися до психолога. Професіонал може допомогти розібратися, чому чоловік хоче розлучитися, і підкаже найбільш правильне рішення.

Джерело: https://otnosheniya.temaretik.com/1605792388929030489/muzh-hochet-razvestis-kak-sebya-vesti-chto-delat-sovety-psihologov/

Дружина подала на розлучення, а я не хочу розлучатися! План дій!

Не хочу розлучатися з дружиною: що робити, аналіз причин«Дружина подала на розлучення, а я не хочу розлучатися, що робити ?!» – пишеш ти в розпачі. Тебе зрозуміти можна: ти любиш свою дружину, ти звик не тільки до неї, але і до вашої налагодженої і спокійного життя … зрозуміло тобі все це втрачати не хочеться тільки тому, що вона зважилася на розрив, або тому, що у вас тимчасові труднощі. це дуже зріла і мудра позиція: тільки дорослий чоловік розуміє, що проблеми в шлюбі необхідно вирішувати.
Не можна відразу ж все кидати і йти, тільки тому, що сьогодні все йде не так, як заплановано. Шлюб – це не завжди світлі і щасливі дні. Іноді вони перемежовуються і з сумними днями. Але все одно, вам же добре разом, ти любиш свою дружину, і за цю любов ти зобов’язаний боротися до кінця.

Наша стаття підкаже тобі як боротися. Більш того, грунтуючись на мудрих і правильних радах психологів, ми навчимо тебе як діяти, щоб налагодити контакт зі своєю дружиною і повернути її назад в сім’ю.

Перш ніж продовжити читання рекомендуємо подивитися наступне відео:

Ти повинен усвідомити …

Що дружина подала на розлучення, бо не бачить більше свого майбутнього поруч з тобою. Це сумної факт, але факт. Жінка вирішується на розірвання шлюбу тільки в самому крайньому випадку, коли розуміє, що образ чоловіка, як чоловіки, більше не викликає в неї ніяких емоцій. Вона не може, та й не хоче більше пов’язувати свої надії з ним.

Жінки – істоти досить меркантильні, саме тому вони розривають стосунки куди рідше, ніж чоловіки.
Щоб цю проблему вирішити, тобі не потрібно панікувати і істерити. Тобі необхідно змінити свій образ як чоловіки, для того, щоб вона знову захотіла бути поруч з тобою і відмовилася від розлучення.

Одним словом на ділі покажи дружині, що ти змінився, і тоді у тебе з’явиться шанс знову повернути її назад.

Крім того, є ще один важливий фактор: вона розлучається з тобою по причині. Причини, яку вже не може терпіти.

Щось в твоїй поведінці, в вашому побуті або в тебе викликає в ній настільки сильний негатив, що вона вже не готова з цим миритися або замовчувати це питання. Це, так званий «джерело роздратування».

Поки від живе в твоїй дружині, налагодити відносини з нею в тебе не вийде. Тобі просто необхідно знайти його і викорінити.

Ти повинен діяти …

1 Для початку поговори з дружиною. Ти маєш право знати, з якої причини вона вирішила подати на розлучення. Нехай назве тобі конкретні речі, з якими вона не може змиритися.

Простіше кажучи, тобі потрібно виявити всі джерела роздратування і усунути їх один за іншим.

З одними «можна розправитися» за п’ять хвилин: наприклад, кинути палити, якщо її це сильно злить, або допомогти їй знайти спільну мову з твоєю мамою (один телефонний дзвінок, і відносини налагоджені), або ж вирішити фінансове питання, яке для неї є принциповим .

Інші усуваються з часом. Через певні вчинки і твої старання. Так, можливо, в якийсь момент тобі здасться, що ти наступаєш собі на горло. Тоді твердо виріши для себе, що для тебе важливіше: принципи або ж шлюб з дружиною. Якщо принципи – нічого не роби на шкоду собі і залишайся один.

Якщо дружина, доведеться йти на компроміс, хоча б перший час. Заради досягнення своєї мети – повернути її. Але тут теж дуже важливо не переплутати два поняття: йти на компроміс і прогинатися під дружину.

Поступайся, роби кроки їй назустріч, але чекай у відповідь від неї, тоді ти будеш відчувати себе спокійно і комфортно.

2 Скажи дружині прямо, що ти не хочеш її втрачати, але фінальне рішення залиш за неї.

Вона повинна знати про твої почуття, але розуміти, що тиснути на неї, влаштовувати істерики, кричати і шантажувати ти не будеш.

Ти досить сильна особистість, щоб впоратися з цією складною ситуацією і надати їй свободу вибору. Тоді твоя дружина почне відчувати до тебе повагу, а через нього і прихильність.

3 Дай час і відстань собі і їй.

Не хочу розлучатися з дружиною: що робити, аналіз причин

4 Займися собою. У момент, коли вона оголосила про розлучення – саме час зайнятися собою.

Тобі необхідно навчитися жити своїм життям, без дружини. Так, перший час тобі буде складно це зробити, і кожен раз тебе буде тягнути назад, в те життя, яку ти знаєш і до якої давно звик. Але це всього лише банальний страх змін, і нічого більше.

Тобі необхідно вчитися жити без дружини, для того, щоб показати їй, що ти здатний адаптуватися до нових умов життя, проходити через всі перешкоди і крокувати далі, навіть не дивлячись на такі удари долі як розрив. Вона зрозуміє, що ти чоловік зі стрижнем.

Чоловіків зі стрижнем обожнюють всі жінки на планеті Земля.

Також тобі потрібно почати повноцінну і повномасштабну роботу над собою. Як ми вже згадували раніше в статті, твій образ, як чоловіки, ніяких асоціації зараз в дружині не викликає. Виправ ситуацію.

Зроби так, щоб вона зрозуміла: ти не тільки змінився на словах, а й на ділі. Підштовхни її саму до вирішення знову до тебе повернутися.

Як тільки вона помітить зміни в тобі на краще, вона зрозуміє, що сильно помилилася, коли вирішила, що ти передбачуваний, нудний і нецікавий більше їй.

 • Зокрема, тобі необхідно зосередитися на:
 • – зміни в зовнішності;
 • – зміни у своєму житті;
 • – зміни в своєму внутрішньому стані.

Більш докладно про те, як себе міняти, ми вже писали в інших статтях на цьому сайті. Відкривай їх і читай корисну інформацію.

Так, якщо ще раз, заново, пройтися по статті і знову відповісти на твоє запитання: «Дружина подала на розлучення, а я не хочу розлучатися, що робити ?!», то відповідь буде наступний: не панікувати. Тобі потрібно взяти себе в руки і діяти. Так, психологами рекомендується:

  1.  Поговорити з дружиною, дізнатися джерело роздратування.
  2.  Усунути джерела роздратування, про які вона говорила. Чим більше ти усунеш, тим більше шансів, що вона зніме оборону і дасть тобі другий шанс.
  3.  Скажи дружині прямо, що ти не хочеш розлучення і готовий працювати над вашими відносинами. Нехай знає про твої почуття.
  4.  Не тисни на неї. Вона, отже, зараз сильно засмучена. Надай їй свободу дій і вибору.
  5.  Якщо необхідно – йди від дружини на час. Це зараз на користь вам обом.
  6.  Займися собою. Покажи їй, що ти зможеш почати заново і зажити власним життям. А також покажи їй, що ти яскравий і сексуальний чоловік, який щодня працює над собою.

Тоді вона сама захоче до тебе повернутися.

Всім хто хоче повернути дружину рекомендую вивчити курс Сергія Садковського і Олега Ідеалу, ознайомитися з ним можна на сайті exback.ru або натиснувши на кнопку:
Не хочу розлучатися з дружиною: що робити, аналіз причин

Джерело: https://vernuti-zhenu.ru/ostyili-chuvstva/zhena-podala-na-razvod-a-ya-ne-hochu-razvoditsya-plan-deystviy.html

Що робити, якщо я хочу розлучитися з дружиною

03.03.2018

Дорогі читачі, вам буде цікавою ця стаття, якщо виникає бажання «хочу розлучитися з дружиною». Ви дізнаєтеся, які причини найчастіше провокують чоловіків на виникнення такої думки. Вам стане відомо, чому дружини можуть не погоджуватися на розлучення. Дізнаєтеся, як діяти, якщо є спільна дитина.

надумані причини

Не потрібно розлучатися, якщо дружина не підпорядковується кожному Вашому слову

Не завжди бажання розлучитися є виправданим. Найчастіше привід може виявитися несерйозним, а рішення проблеми доступним і без розставання.

 1. Думка про те, що дружина змінилася, і вже не є тією, на якій Ви одружилися. Насправді, дівчина залишилася колишньою, просто закінчився період підвищених гормонів, сильне почуття закоханості стихло. Ваше завдання постаратися заново познайомитися з нею, навчитися жити з такою, якою вона є. Не забувайте про те, що і Ви могли змінитися в її очах. Тому етап притирання має бути обопільним.
 2. Вона не підпорядковується моїм вимогам! Справа в тому, що зараз не ті часи, коли слово чоловіка було законом. Сьогодні жінки мають ті ж права, що представники чоловічої статі. Якщо Ваша дружина є кар’єристкою, незалежною жінкою, то не варто перетворювати її в підневільну домогосподарку. Не потрібно намагатися переробити дружину під себе, ви вже дорослі люди зі сформованими особистостями. Потрібно було дивитися до заміжжя.
 3. У неї суцільні недоліки. Вибираючи супутника життя, ми шукаємо людей, які нам відповідають. Швидше за все, кількість її недоліків прирівнюється до Ваших. А невдоволення нею, насправді, прояв того, що Ви незадоволені собою.
 4. У всьому винна вона. Це помилкова думка. Затишок і комфорт в сім’ї повинні створювати обоє. Крім того, в будь-якому конфлікті винні обидва.

часті приводи

Зрада дружини – адекватний привід для розлучення

Причини розлучитися з дружиною бувають різними. Якісь із них незначні, добре все обміркувавши, можна все виправити, інші ж дуже серйозні – розлучення є єдиним виходом.

 1. Дістала одноманітність і тиха спокійне життя. Тут потрібно проаналізувати себе і всю ситуацію в цілому. Можливо, вам не вистачає адреналіну, але навіщо відразу розлучатися? Заберіть на гору, зробите стрибок з парашутом. Адже ніхто не змушує сидіти вдома і нічого не робити. Крім того, необов’язково, що нудьга продиктована наявністю конкретної жінки поруч з Вами. Адже запросто може виявитися так, що, насправді, Ви втратили справжню мету свого життя або Вам лінь до чогось прагнути. Можливо, просто необхідно переглянути свої життєві ідеали і зайнятися собою.
 2. Дружина постійно пиляє, всім незадоволена, принижує і ображає. Тут можна розглядати три варіанти. У першому – у Вас гарна дружина, але вона також має право бути чимось незадоволеною. І в цьому випадку, необхідно просто прислухатися до її вимогам. Другий варіант – вона нескінченно принижує, це тип жінок, які не можуть жити без того, щоб не гризти чоловіка. Деякі чоловіки при цьому весь час прагнуть стати краще, щоб дружина їх не дорікала, таким чином, домагається багатьох успіхів. Але, якщо ви збережете зміни недостатні, можливо, їй просто потрібен хтось інший. Третій варіант – чоловік сам провокує скандали. Так найчастіше трапляється, якщо у нього вже немає почуттів, є бажання завести відносини з іншою жінкою, але мучить почуття провини.
 3. Зрада. Можливо, у вас така натура, Ви не здатні зберігати вірність одній жінці, час від часу ходіть на сторону, але при цьому продовжуєте любити дружину і не хочете з нею розлучатися. Якщо Вас застають на гарячому, необхідно реабілітуватися, говорити про те, що дуже сильно любите дружину, і ніколи більше таке не повториться. Другий випадок, коли в родині все добре, але несподівано з’являється жінка, яка зводить вас з розуму. І тут вже виникає важкий вибір. Якщо змінює вона, пробачити можна, якщо сильно любиш. Якщо сам давно шукав привід для розлучення, то це слушна нагода.
 4. Дружина замучила постійними нападами ревнощів. Можливо, вона не впевнена в собі або боїться Вас втратити. Не виключено, що страх обумовлений тим, що Ви раніше були помічені в зрадах. Але іноді ревнощі стає патологічною. І тут не обійтися без допомоги психолога, але нема чого відразу розлучатися.

Як себе вести

Виберіть відповідне місце, щоб повідомити дружині про своє рішення

 1. По-перше, потрібно повністю переконатися в правильності свого рішення. Обміркуйте, з яких причин хочете це зробити. Переконайтеся, що нічого не можна змінити.
 2. Можливо, не буде зайвим сходити на консультацію до психолога.Якщо ви вважаєте це зайвою витратою часу, то можете відразу звернутися до фахівця з розлучень. Він підкаже, як правильно себе вести, що говорити дружині.
 3. Виберіть правильне місце для розмови з дружиною. Неприпустимо розмовляти на очах у дітей, в присутності колег, друзів або родичів.Буде краще, якщо розмова відбудеться на території, де дружина буде відчувати себе розслабленою.
 4. Будьте впевнені в своєму бажанні, говорите прямо про те, що хочете розлучитися. Не потрібно заходити здалеку.
 5. Якщо дружина почне просити дати їй ще один шанс, не погоджуйтеся, якщо Ваше рішення було остаточним. Ви не повинні проявляти слабкість.
 6. Подбайте про те, щоб бесіда пройшла без криків і образ. Залишайтеся ввічливим, спокійним і врівноваженим.

Чому дружина проти

Вкрай рідко дружина відразу погоджується на розлучення. Погоджується у випадках, коли і сама про нього думала. Давайте розглянемо, які причини можуть змушувати жінку боротися за свій шлюб.

 1. Якщо є дитина виникає бажання зберегти сім’ю, не залишати його без батька. Страх того, що не вийде відшукати адекватну заміну, знайти чоловіка, який зможе ставитися до малюка, як до рідного. Не виключено, що жінка сама виросла без батька, не хоче такого і своїй дитині.
 2. Не хоче залишитися на самоті. Боїться, що ніхто не зверне на неї увагу, тим більше якщо є дитина.
 3. Тримається за матеріальні блага. Особливо, якщо у Вас є квартира або Ви її утримуєте.
 4. Не хоче отримати статус «розлучена». Боїться засудження рідних, глузування подруг. Виникає страх того, що новий чоловік не виявиться таким же, як попередній. Не хоче, щоб залицяльник ставилися до неї, як до жінки легкої доступності через те, що вона вже була одружена.
 5. Жінка справді Вас дуже сильно любить і не бачить сенсу в житті без Вашої присутності.

Якщо є дитина

Не потрібно зберігати шлюб заради дітей, якщо у вас постійні скандали. Це набагато сильніше впливає на їхню психіку

Багатьох чоловіків наявність дітей перешкоджає бажанням піти з сім’ї. Вони продовжують терпіти, йти на поступки – все заради того, щоб не постраждав малюк.

Тому необхідно неодноразово обміркувати своє рішення, чи слід розлучатися. Але потрібно розуміти, що сім’я, яка існує тільки заради спільної дитини, не може вважатися нормальною.

У таких випадках не виключено, що психологічна травма буде сильнішою, якщо батьки залишаться жити разом, а не розлучаться.

Чим може бути небезпечний для дитини збереження сім’ї заради нього:

 1. Малюк може рости замкнутим або навпаки агресивним.
 2. Не виключено виникнення труднощів у знайомстві з новими дітьми, з особами протилежної статі. Не виключений ранній пошук кохання.
 3. Формування неправильного уявлення про відносини, сім’ї та любові в цілому. Повзрослевший малюк ризикує перенести подібну модель поведінки вже в свою сім’ю.
 4. Дитина може намагатися знайти собі людину, яка буде його любити, якщо батьки, зайняті своїми проблемами, і її не додають. А це може призвести до того, що станеться хворобливий розрив відносин, адже пошук почуттів почнеться занадто рано.
 5. Відсутність бажання розвиватися, навчатися чомусь новому.
 6. Комплекс неповноцінності, розвиток фобій.
 7. Бажання жити у віртуальному світі.
 8. Ненависть до себе. Причиною може стати раніше ожиріння.
 9. У рідкісних випадках, суїцидальні нахили.

Розглядаючи вищевикладене, Ви повинні усвідомлювати, що не завжди збереження шлюбу краще позначиться на психіці дитини, ніж його розірвання.

робимо правильно

Поясніть дитині, що розлучення ніяк не позначиться на ваших взаєминах

Щоб для малюків було найменш болючим ваше розставання, необхідно перед тим, як оформляти розлучення, з ними поговорити. Ваше завдання переконати дітей в тому, що:

 • вони не мають ніякого відношення до того, що батьки повинні розлучитися;
 • Ваша любов до них залишиться такою ж, дорожче їх немає нікого на всьому білому світі;
 • Ви продовжите приділяти їм весь свій вільний час;
 • Ви і далі будете допомагати їм фінансово.

У даній ситуації важливо, щоб розлучення з дружиною відбувся полюбовно, без скандалів і ненависті. В іншому випадку, дружина почне налаштовувати дітей проти вас, буде забороняти з ними бачитися.

Коли про все домовилися

Коли дружина згодна, залишається подати заяву

Ви прийняли рішення, повідомили про нього своїй дружині, вона дає добро, що ж робити далі?

 1. З’ясувати, відвідавши ЗАГС, коли можна подати заяву на розлучення.
 2. У відповідний день прийти разом з дружиною подавати заяву.
 3. Надати ксерокопію свідоцтва про шлюб, паспорти і свідоцтва дитини, якщо такий є.
 4. Заповнити необхідні форми.
 5. Почекати місяць, який виділяють для того, щоб пара могла передумати про своє рішення.
 6. Прийти в призначений день, щоб оформити розлучення.

Поради

 1. Перед повідомленням про свій намір, задумайтеся над тим, як буде відбуватися розділ нажитого майна.
 2. Якщо дружина не хоче погоджуватися на розлучення, необхідно відвідати юриста. Вони допоможуть вирішити цю проблему.
 3. Говоріть про розлучення тільки тоді, коли дійсно збираєтеся це зробити. Не варто використовувати це висловлювання з метою налякати дружину, щоб вона змінила свою поведінку. Раптом вона і справді вирішить з Вами розлучитися.
 4. Ніколи не залучайте дітей у ваші сварки.Не варто загрожувати дружині тим, що ви їх відберете. Тим більше, шантажувати її цим, з метою роздобути розлучення.

Приймаючи таке доленосне рішення, Ви повинні все гарненько обміркувати. Переконайтеся в тому, що дійсно немає можливості знайти компроміс, і що причина розлучення серйозна.

Пам’ятайте, що потрібно думати про те, як будуть почувати себе діти, але і не варто залишатися з дружиною тільки заради них.

Що робити, якщо я хочу розлучитися з дружиною Посилання на основну публікацію Не хочу розлучатися з дружиною: що робити, аналіз причин

Джерело: https://psycho4you.ru/otnosheniya/rasstavaniya/hochu-razvestis-s-zhenoj

Дружина подала на розлучення, як себе вести чоловікові, якщо він проти і хоче зберегти сім’ю?

Традиційно вважається, що ситуації, коли чоловік хоче розлучення, а дружина прагне зберегти сім’ю, найбільш поширені. Однак, як показує статистика, в нашій країні все частіше саме жінки виступають в якості ініціаторів розірвання шлюбу. Чому дружина хоче розлучення? Чи є шанс врятувати шлюб, якщо чоловік проти розлучення? Як радять поводитися психологи? Розберемося разом.

Розлучення як спосіб вирішити всі проблеми

До революції розлучення були рідкісним явищем. Це пояснювалося зовсім не побожністю або «вічним коханням» подружжя, а скоріше економічними і практичними міркуваннями. Розлученій жінці було набагато складніше повторно вийти заміж, а знайти джерело доходу, щоб забезпечувати себе самостійно, – практично неможливо.

Якщо дружина бачить, що шлюб став «грою в одні ворота», їй доводиться брати на себе додаткові навантаження у вигляді домашніх турбот, а чоловік бачить в ній лише домогосподарку, то рішення розлучитися здається доцільним.

Менталітет сучасного російського чоловіки, на відміну від жіночого, з царських часів зазнав набагато менше змін. Щоб сьогодні зберегти повноцінний шлюб, недостатньо бути чоловіком тільки на папері.

Нинішній шлюб повинен бути рівноправним союзом двох особистостей, кожна з яких вносить свою лепту в його збереження і розвиток.

Чому дружини подають на розлучення?

Розірвання шлюбу для жінки практично завжди дуже важкий крок, в тому числі і з психологічної точки зору. Дружина подала на розлучення? Значить, у неї обов’язково є причина. У 41 випадку з 100 в якості обґрунтування вказують «відмінність характерів», 13,5% відсотка дружин розлучаються через пристрасть чоловіків до алкоголю або наркотиків, але є й інші причини.

“Не зійшлись характерами”

«Не зійшлися характерами» – саме таку причину найчастіше вказують подружжя, яке бажає розірвати шлюбний союз, в своїй заяві. Під цією загальною фразою можуть ховатися багато індивідуальних особливостей – від розбіжності ритмів життя до сексуальної несумісності. Якщо дружина мріє стати матір’ю, а чоловік не готовий завести дитину, то вона впише саме це обгрунтування.

Пройшла любов, прийшла інша

Жінка може зустріти свою нову любов і будучи в законному шлюбі. Звичайно, такі ситуації не схвалюються сучасним суспільством і вважаються аморальними, але по факту мають місце.

Любовний човен розбився об побут

Багато сучасних пари виявляються не підготовленими до сімейного життя.

Сприймаючи шлюб продовження романтичних відносин, молоді дружини і чоловіки нерідко забувають про іншу сторону шлюбу – готуванні, прання, прибирання, миття посуду та інших не надто надихають речах.

Сучасні жінки часто не готові присвятити себе побуті – це позбавляє їх самореалізації, звідси і зростання числа розпалися шлюбів.

Коли на жінку на додаток до основної роботи покладаються всі обов’язки по дому плюс виховання дітей, а чоловік не приймає в цьому жодної участі, немає нічого дивного в тому, що вона хоче піти. Це елементарне бажання продиктоване двома почуттями – втомою і недооціненістю, а на любов часом просто не вистачає сил.

Недолік гострих відчуттів

Нудьга – не найпоширеніша причина розлучень, але близько 5% жінок посилаються саме на брак гострих відчуттів, подаючи заяву про розірвання шлюбу.

Якщо до весілля дружина жила активним життям – подорожувала, займалася екстремальними видами спорту або могла раптово поїхати в інше місто на концерт улюбленої музичної групи, а в шлюбі все звелося до схеми «будинок – робота», їй стане нудно.

Недолік гострих відчуттів може з’явитися навіть у жінки, на перший погляд зовсім не схильної до екстриму, – адреналін у кожної людини виробляється в різних ситуаціях, то ж можна сказати і про ендорфіни. Можливо, дружині не потрібні стрибки з парашутом і дайвінг з акулами, але вона сумує за милим сюрпризів, нежданому букету квітів або запрошення до улюблене кафе.

Чоловік – тиран або людина з залежністю

Якщо чоловік виявився алкоголіком, наркоманом або має звичку вирішувати всі питання з застосуванням фізичного чи морального насильства, це найвагоміший і серйозний привід для розлучення. Алкогольна або наркотична залежність, так само як і тиранія з боку чоловіка, ставить під загрозу здоров’я та життя дружини, тому розставання залишається для неї найефективнішим способом захистити себе і дітей.

Що робити, щоб зберегти сім’ю?

Жоден психолог не дасть таку пораду, який допоможе зберегти сім’ю з гарантією 100%. Все залежить від особливостей конкретної ситуації. У загальному випадку, якщо дружина подала на розлучення, а чоловік хоче не розлучення, а примирення, то йому потрібно в першу чергу дізнатися, в чому причина такого рішення. Виявивши проблему, вже можна вживати заходів, щоб виправити ситуацію.

ЧИТАЕМ ТАКОЖ: як повернути колишню дружину з дитиною після розлучення?

Зрозуміти, в чому корінь проблеми

Жінка дуже рідко подає на розлучення раптово і несподівано. Дружини завжди намагаються донести до чоловіка думка про те, що вони не щасливі в шлюбі. Деякі говорять про проблеми прямо, але є й ті, хто вважає за краще тонко натякати. Якщо чоловік ігнорує подібні сигнали, ризик розлучення зростає.

Нерідко, щоб зрозуміти, в чому корінь проблеми, досить просто поговорити. Якщо дружина налаштована рішуче, вона навряд чи відмовиться пояснити, чому хоче розірвати шлюб. Якщо ж розмови про розлучення – це останнє попередження, за допомогою якого жінка намагається привернути увагу чоловіка до проблеми, і постаратися вирішити її разом, діалог стане першим кроком на шляху до порятунку сім’ї.

Визнати свої помилки

Сучасні чоловіки (і жінки теж) рідко вміють визнавати свої помилки. Соціум функціонує таким чином, що людина в першу чергу думає про те, на кого б перекласти відповідальність, щоб не брати її на себе. Якщо існує проблема, а обоє старанно звинувачують один одного, – вирішити її не вийде, тоді шлюб приречений.

Якщо дружина говорить: «Ти не приділяєш мені уваги, я хочу розлучитися», не потрібно у відповідь різко відповідати «Я втомився, я зайнятий, хочу відпочити».

Коли дружина скаржиться на те, що виснажена побутом, найгірше рішення – наводити приклади з середньовіччя або порівнювати її з «хорошими» дружинами (бабусею, праці в війну на заводі і ростила п`ятьох, або знайомої, яка встигає і на кухні, і на роботі, і в ліжку).

Вжити заходів до виправлення ситуації

Коли причина, що штовхнула дружину на розлучення, відома, а чоловік визнає, що в цьому є і його вина, – саме час приймати активні заходи по збереженню шлюбу і виправлення ситуації, що склалася. Що робити? Доведеться придумати «план порятунку» самостійно або … звернутися за допомогою до дружини. Жінка навряд чи відмовиться допомогти в такій ситуації. Психологія дає такі поради:

 • розділити з дружиною побутові клопоти (але не на 1 тиждень або місяць, а на постійній основі);
 • організувати спільний відпочинок;
 • проявляти турботу і увагу, робити компліменти і невеличкі сюрпризи (ідеальний варіант – згадати початок відносин, можливо, прийоми, які допомогли завоювати її серце, допоможуть і утримати її поруч з чоловіком);
 • взяти на себе відповідальність за матеріальне забезпечення (якщо дружині доводиться постійно позичати гроші або брати підробітки, поки чоловік дивиться телепередачі або сидить за комп’ютером, вона задумається про те, чи потрібен їй такий шлюб);
 • позбутися від шкідливих звичок – такий крок допоможе зберегти не тільки шлюб, але і здоров’я;
 • урізноманітнити сексуальне життя і т. д.

Якщо нічого не допомагає

Коли дружина хоче негайного розлучення, а чоловік з нею згоден, все вирішується просто.

Якщо ж чоловік проти, все варіанти випробувані, але дружина подала заяву про розлучення і наполягає на розірванні шлюбу, то краще, що може зробити чоловік, – розлучитися без скандалу.

Прийняти розставання завжди не просто, тому може знадобитися допомога психолога (в цьому немає нічого ганебного, адже цей фахівець – лікар, що допомагає ефективно впоратися з душевним болем).

Не варто насильно (шляхом погроз, морального або фізичного тиску) намагатися утримати біля себе дружину (особливо якщо є дитина) – щастя в такому шлюбі вже не буде, і назвати союз сім’єю буде складно. Кінець відносин – це не кінець життя, а просто новий її етап, і якщо постаратися, він стане першим щаблем до нового щастя.

Джерело: https://SemPravorf.ru/psihologiya/zhena-podala-na-razvod.html

Чому люди розлучаються: вагомі причини для розірвання шлюбу | Все про розлучення, аліменти і розділ майна

Вважаєш, що колись погарячкував з пропозицією руки і серця жінці, з якою більше не хочеться прокидатися в одному ліжку? Сумуєш за свободу? Не ти один. Заяви з проханням про розірвання шлюбу пачками надходять до судів і загси. Звідки вітер дме? Основних причин дві:

 1. Мода на розлучення. Те, що вважалося негласним табу для покоління наших тат-мам, зараз стало нормою. Навіщо раз і назавжди пов’язувати себе узами на все життя, якщо число спроб не обмежена? Хто сказав, що теща завжди права і краще її дочки на всьому білому світі не знайти? Тренінги особистісного зростання, успішний приклад щасливих повторних шлюбів друзів і сусідів надихають на романтичні подвиги. Чи не помилився з вибором єдиної-неповторною? Поки тебе пиляють будинку за лампочку в коридорі, один з новою пасією вибирає собі залізного коня в автосалоні. Уже замислювався над тим, а не випробувати чи силу своєї чарівності на когось ще, крім законної дружини? Значить, кільце на безіменному пальці більше не сидить як влиті.
 2. Відсутність загального гаманця. Ти успішна бізнес-леді, а чоловік кілька років перебуває в активному пошуку роботи? В такому випадку розпад сім’ї для тебе не такий страшний, як хотілося б дружину. Міцно стоїш на ногах і впевнено підеш по життю далі. Одна або з черговим залицяльником. Раніше триматися за штани чоловіка змушували не тільки ніжні почуття, але і реальна загроза залишитися біля розбитого корита. Зараз ці страхи далеко в минулому. Білий танець популярний як ніколи. Небажання містити альфонса / ледаря на шкоду собі цілком природно.

Чому пари розлучаються?

Шлюб – крихкий механізм, який легко і швидко ламається. Тривалість ваших відносин залежить від безлічі факторів: де ви обидва працюєте і як часто задивляються на представників протилежної статі, коли зустрілися і чи плануєте облаштовувати дитячу. Розглянемо ті випадки, коли система найчастіше дає збій.

ранній шлюб

Красуня-наречена, море шампанського, галаслива компанія гостей і шикарне Селфі на тлі замовного торта … Зізнайся, тільки про це й думав, коли подавав заяву в загс. Мріяв про безтурботне життя з ефектною блондинкою, а за фактом щоранку починається скандалом через немитого посуду? Чому все пішло не так? Ранній шлюб руйнують:

 1. Неготовність брати на себе відповідальність за сім’ю. Чи не нагулявся! У нічні клуби тягне зі страшною силою. Додому повертатися не хочеться. Стільки проблем, і світло в кінці тунелю не видно. Поточні крани, величезні борги, вічно застуджений малюк. Немає ні сил, ні бажання крутитися як білка в колесі. Як зважитися на розлучення з дружиною, якщо причину поважною не назвеш?

Як отримати розлучення через ЗАГС подружжю з дітьми?

Твій згаслий погляд і скарги на смертельну втому не зроблять її щасливою. Відпустивши молоду жінку у вільне плавання саме зараз, ти збільшиш шанси другої половинки на зустріч з тим, хто дійсно зможе стати їй опорою.

 1. Несумісність поглядів. Мама попереджала тебе, що пов’язувати своє життя з людиною «не нашого кола» дуже ризиковано. Даремно не послухала матір. Чи не встояла перед шикарними біцепсами і оксамитовим голосом. Вискочила заміж відразу після захисту диплома. І пошкодувала. Випускник технікуму і студентка престижного вузу дійсно не пара. Хлопця, який матюкається і зависає з ранку до ночі в комп’ютерних клубах, подругам не покажеш. Чим хвалитися. Про те, що він «безперспективний», ти і сама давно здогадалася. Чи не продовжуй агонію вашого шлюбу. Як тільки на сімейній кухні вичерпуються загальні теми для розмови – це тривожний дзвінок. Ви занадто різні, щоб будувати плани на спільне майбутнє.

Схильність до кар’єризму

Планерки, відрядження, робочі вихідні – по-іншому просунутися вгору по службових сходах не можна. Батьки і друзі з розумінням ставляться до того, що дзвониш не частіше ніж один раз на тиждень і рідко кличеш в гості.

Всі готові підтримати тебе в прагненні зайняти позицію топ-менеджера в процвітаючій компанії. Перспективна посаду потрібна як повітря, так як відчуваєш себе затребуваним, тільки займаючись улюбленою справою. До того ж утримувати сім’ю – задоволення не з дешевих.

На жаль, все це не аргументи для другої половинки. Гору над розумом беруть почуття:

 1. Самотності. Кому сподобається кілька разів розігрівати остиглий вечеря і годинами чекати біля вікна появи знайомої машини.
 2. Ураженого марнославства. Про яку рівноправність в сім’ї може йти мова, коли один з вас в своє задоволення робить собі блискучу кар’єру, а в іншого похід в нудний офіс – просто спосіб згаяти чергові вісім годин безглуздого існування.
 3. Побутовий втоми. Вантаж домашніх справ виявляється непосильним тягарем для тих, кому доводиться гладити-прати-готувати самотужки.

Вибір між сім’єю і роботою особливо гостро стоїть для представників творчих професій або фахівців, які досягли високого рівня майстерності у своїй справі. Багато відомих учених щасливо «одружені на науці» і ні про що не шкодують. Сміливо йди їхній приклад, якщо отримуєш справжнє задоволення від того, що стало покликанням, а сім’я не поділяє цього трудового ентузіазму.

Небажання заводити дітей

Наявність спільних спадкоємців «цементує» шлюб. Однак в окремих випадках чоловік і жінка не хочуть мати дітей. З різних причин:

 1. Для нього поява малюків в родині асоціюється з ламанням звичного, розміреного способу життя. Невже хтось зніме корону з його голови і повністю заволодіє увагою подружжя-матері?
 2. Для неї материнство сприймається як пряма загроза модельної зовнішності. Шкода також часу, який доведеться проводити біля плити і на дитячому майданчику замість того, щоб порадувати походом в салон краси себе кохану.

Однак пари, які не планують обзаводитися потомством, з точки зору психологів, особливо схильні до ризику розставання. Рано чи пізно з’являється почуття глибокої незадоволеності. Собою і партнером. Будь-яка яскрава особистість прагне до розвитку, самовдосконалення.

У дітях батьки бачать продовження самих себе. Чи не навчився танцювати сам, віддай в школу хореографії своє чадо. І радій його запаморочливим успіхам, як своїм власним. Бездітні товариші в кар’єрному зростанні або хобі одного разу досягають стелі, вище якого не стрибнеш.

Ні поодинці. Ні удвох.

Дійшовши до сумнозвісної стадії «я знаю його (її) як облупленого», подружжя втрачають один до одного взаємний інтерес. Поява первістка і не відомі раніше клопоти, переживання, перестроювання внутрішньосімейних зв’язків вносять відсутній елемент новизни в звичний уклад життя пар зі стажем.

Відмова від збільшення в сімействі загрожує тривалим застоєм у відносинах. Партнери раді будь-яким змінам, які дозволять гарненько здригнутися після багаторічної сімейного сплячки.

Розставання в такому випадку є виходом з глухого кута, випробуванням, подолання якого вселяє надію на особистісну перезавантаження.

зради

Невірність партнера часто провокує одне з тих станів, в якому життя під одним дахом зі зрадником розглядається в якості гіршого зі сценаріїв:

 1. «Прикро до сліз». Пожертвувала всім заради сім’ї. Навчанням, кар’єрою. Народила дітей. Господарювала. І ось вона, чорна невдячність. Не любить, не цінує.
 2. «Соромно в очі людям дивитися». Звичайно, дружина-зрадниця не змогла приховати свою порочну зв’язок від цікавих очей спільних знайомих. Завжди знайдуться доброзичливці, готові поділитися в соціальних мережах красномовними фото з місця подій. На роль рогоносці і об’єкта глузувань для колег-знайомих не всякий погодиться.
 3. «Він у мене попляшет!» Легко і приємно дарувати оберемки троянд коханці. Поки дружина тяжко працює за двох. Розлучимося, поділимо все по-чесному і подивимося, як довго триватиме неземне кохання в курені з примхливої ​​феєю.

Варто задуматися, а чи не час розлучатися з чоловіком (дружиною), коли подібні думки переслідують і вдень і вночі.

Алкогольна, наркотична залежність

П’є як швець, колеться і витрачає на бари-куби більшу частину сімейного бюджету? Як зрозуміти, коли пора збирати речі і що потрібно розлучатися з чоловіком? Якщо спроби напоумити занепалого товариша не увінчалися успіхом, то іншого виходу, крім розлучення, не існує. Не готовий заради близьких «зламати себе» і спробувати залишити згубні звички – значить, не в змозі бути главою сімейства. Не має сенсу йти на дно удвох. Нехай спасеться хоча б один з вас.

Насилля в сім’ї

Прислухаючись до порад практичних психологів, питання, розлучатися чи ні з чоловіком (дружиною), необхідно вирішити для себе після декількох отриманих від партнера синців. Запропонуй йому пройти сеанси парної психотерапії. Чи не сподівайся перевиховати агресора в домашніх умовах.

Відмовляється від психологічної допомоги, так як, на його погляд, у вас все «в повному порядку»? Якщо вирішувати побутові проблеми за допомогою рукоприкладства для кого-то – норма життя, то вибудувати гармонійні відносини з такою людиною не вийде.

Кілька рядків заяви про розірвання шлюбу допоможуть вибратися з повсякденного пекла. Легке і швидке вирішення проблеми.

матеріальні труднощі

Рай в курені або у власному котеджі на березі моря? Вирішувати, звичайно, тобі. Але пам’ятай, що несеш відповідальність перед собою за зроблений вибір. Животіння на жебрацьку зарплату чоловіка, не освоїв нічого, крім мітли, загрожує глибоким розчаруванням у житті.

Кредити і борги заважають з оптимізмом дивитися в майбутнє. У шлюбі матеріальний достаток має значення! Не вір тому, хто обіцяє вічну романтику нічних доріг на умовах автостопу.

Коли гормональний вибух пристрасті залишиться в минулому, підтримувати теплі почуття один до одного вдасться тільки в комфорті власного затишного сімейного гнізда, а не блукаючи по знімним квартирам.

Зникнення сексуального потягу до партнера

Як зрозуміти, що треба розлучатися з чоловіком або прийшла пора розлучитися з дружиною? Згадайте, яким чином ви засинаєте ночами: в обнімку або відсунувши один від одного на безпечну відстань? Останній варіант неминуче призведе до розриву відносин в наступних випадках:

 1. Подружнє ложе остогидло. Неприємно, боляче, нецікаво – з таким діагнозом фізична відраза до чоловіка швидко переростає в сильне бажання ніколи його більше не бачити.
 2. Є альтернатива. Молода, пустотлива, на все згодна. Навіщо відмовляти собі в доступному задоволенні в тривалих відрядженнях в сусіднє місто? Якщо все зайшло так далеко, то жити на дві сім’ї не тільки затратно, але і жорстоко по відношенню до обом жінкам. Не знаєш, як прийняти остаточне рішення про розлучення і сказати дружині, що більше її не любиш? Приховуючи правду, ти нагнітати і без того напружену до межі атмосферу. Повір, твоя холодність красномовніше за слова. Дружина багато про що здогадується, і невизначеність у відносинах є для неї додатковим джерелом стресу.

висновок

Чому люди розлучаються? Значить, так треба. Тобі, щоб спробувати сили на новому поприщі. Або партнеру, який мріє обзавестися купою спадкоємців всупереч твоїй боязні пелюшок-сорочечок. У будь-якому випадку розлучення – це не кінець світу, а початок іншого життя. Можливо, більш щасливою, ніж та, яка була в невдалому шлюбі.

Джерело: https://7razvodov.ru/razvod/kak-ponyat-chto-uzhe-pora-razvoditsya-s-zhenoy-muzhem.html

Не хочу розлучатися з дружиною

Часто ми починаємо цінувати те, що у нас є, тільки тоді, коли втрачаємо. Це правило стосується і відносин. Нерідко буває, що чоловік, опинившись на межі розпаду сім’ї, раптом усвідомлює, що не хоче розлучатися з дружиною. Чи можна відновити близькі стосунки між подружжям, які віддалилися один від одного?

Причини, які призвели шлюб до розпаду

Перш ніж відповісти на питання, що робити, щоб врятувати ваш шлюб, необхідно проаналізувати причини, за якими ваша дружина хоче розлучитися.

 1. Зрада чоловіка часто є причиною, по якій жінка хоче подати на розлучення. Далеко не кожна жінка здатна пробачити зраду, тому гарненько подумайте, вступаючи в скороминущу зв’язок, чи готові ви пожертвувати заради неї сім’єю.
 2. Відносини між вами перестали приносити задоволення дружині. Вступаючи в шлюб, ми не перестаємо розвиватися. Прекрасно, якщо в союзі пара відкриває все нові і нові захоплення, які об’єднують їх, роблячи ближче. Однак, на жаль, так буває далеко не завжди. Коли розвиток партнерів здійснюється по-різному або ж один з них розвивається, а інший – ні, рано чи пізно колись близькі люди стають чужими один одному. Це штовхає їх рвати колишні відносини, які перестають задовольняти, і змушує шукати нові союзи.

Як переконати дружину розлучатися

Якщо причиною майбутнього розлучення є образа, яку завдала дружині ваша зрада, ви можете спробувати домогтися від неї вибачення. Перш за все перечекайте, поки емоції стихнуть.

Жінка, яку охоплює ревнощі і образа, навряд чи здатна зрозуміти ваші доводи і логічні аргументи. Однак не затягуйте з розмовою, дайте можливість жінці пробачити вас. Дайте зрозуміти дружині, що, крім неї, вам ніхто не потрібен, що зрада була випадковою.

Однак врахуйте, якщо дружина одного разу вас пробачила, це аж ніяк не означає, що подібне зійде вам з рук згодом.

Набагато складніше, якщо причиною розлучення є те, що ви стали чужими один одному. Таке рішення жінки ніколи не приймають спонтанно. Воно виношується місяцями, а іноді – роками. В даному випадку в такому шлюбі жінку найчастіше утримують діти. Якщо ви хочете вплинути на рішення дружини про розлучення, постарайтеся побудувати з нею відносини заново.

Заново дізнайтеся її інтереси і смаки, захоплення і погляди. Ви будете здивовані, оскільки, швидше за все, побачите перед собою зовсім незнайому жінку, яку вам буде потрібно дізнаватися знову.

Почніть доглядати за своєю дружиною, будьте уважні і ввічливі. Жінка обов’язково оцінить ваші старання і, швидше за все, відповість взаємністю.

Головне – ніколи не зупинятися на досягнутому і не забувати, що відносини між людьми – це непроста робота.

Бувають ситуації, коли ніщо не здатне вплинути на рішення дружини про розлучення. У цьому випадку варто задуматися, чи потрібно докладати титанічних зусиль заради збереження шлюбу, який перестав приносити радість вам обом.

Джерело: https://prisnilos.su/psychology/ne_hochu_razvoditsya_s_jenoy.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *