Нічого не відчуваю під час сексу: пошук причин і рішень

«Фізична близькість важлива не менше духовної»

Олена Єгорова – акушер-гінеколог, кандидат медичних наук, співробітник Московського медичного жіночого центру.

«На прийомі я бачу, як по-різному ставляться до оргазму представниці різних поколінь. Серед жінок, яким менше 30, його відчувають близько 50%, причому вони погоджуються відкрито говорити про це.

Ті, у кого оргазму немає, звертаються з цього питання до фахівців – до гінекологів та ендокринологів, щоб перевірити гормональний фон, і до сексологів, щоб отримати можливість дізнатися щось нове.

Думаю, це говорить про те, що нове покоління шукає нові варіанти для отримання насолоди.

А ось жінки старше сорока частіше ведуть себе скуто. Деякі, проживши з чоловіком більше двадцяти років, кажуть, що взагалі не мають уявлення про оргазм і, більш того, не прагнуть його випробувати. Їм заважають заборони, страхи і відсутність знань.

Адже ніщо – ні спорідненість душ, ні виховання дітей – не може замінити повноцінного фізичної близькості.

І про це треба не соромитися говорити один з іншому – чи не прикидатися, не грати в ліжку, а чесно розповідати партнеру про те, що відбувається з тобою.

Я завжди кажу своїм пацієнткам: якщо ви нічого не відчуваєте під час близькості, обговоріть це зі своїм партнером, перш ніж йти до лікаря. Щоб отримувати задоволення від фізичної любові, треба знати себе.

Мене радує, що зараз багато мам приходять на прийом разом з дочками і ми разом говоримо про першому статевому контакті, про оберігання і, природно, про задоволення, яке жінка відчуває при інтимній близькості.

Я завжди дуже радію, коли бачу такі довірчі відносини, тому що сама належу до покоління тих часів, коли мати не розповідала дочці навіть про менструації.

Я звичайно не раджу дівчатам, ще не жили статевим життям, поспішати вступати в шлюб. Чоловікові й жінці треба дізнатися, наскільки вони підходять один одному і в сексуальному плані.

Адже часто цього надають замало значення, а це не менш важливо, ніж духовна близькість ».

Найважливіша частина життєвого шляху

Нічого не відчуваю під час сексу: пошук причин і рішень

Ця зміна має на увазі навчання і тренування, до яких варто поставитися серйозно і яким потрібно приділяти час. Відновити контакт з самим собою, щоб обмінюватися енергією з партнером під час занять любов’ю, – справа нешвидка. Це дослідження себе з метою більше розкритися, віддатися, віддатися.

Таоїстами готуються до статевого акту, оскільки для них сексуальність – це частина життєвого шляху: потрібно бути її активними учасниками, працюючи над собою і поважаючи один одного. А ми поводимося немов варвари.

Ми займаємося любов’ю, не чуючи бажання, всупереч втоми, поспіхом і не проявляючи уваги один до одного … Важливо надавати сексуального життя належне значення, приділяти час того, щоб подумати про неї. Ми ж витрачаємо час на те, щоб сходити в кіно, почитати книгу або зустрітися з друзями. Секс теж вимагає часу.

Потрібно готувати і розум, і тіло до того, щоб прийняти іншого. Потрібно повідомляти свого тіла, що йому належить випробувати задоволення. Щоб секс мав цілющою силою, у нього має бути своє місце в нашому житті ».

Чи багато хто з нас знають свою сексуальність?

Нічого не відчуваю під час сексу: пошук причин і рішень

Любові і почуттів недостатньо, щоб змусити жити на повну силу сексуальну сторону нашого єства. Любов до чоловіка не змінює модель сексуальності, успадковану нами від мам і бабусь у вигляді різноманітних заборон і комплексів. А адже саме в ранньому дитинстві формується наша майбутня здатність відчувати себе в сексі розкуто.

У тому, що стосується сексуального задоволення і оргазму, ми до сих пір є жертвами катастрофічного спадщини наших матерів, які були не в змозі обговорювати з нами питання статі.

Чи багато серед нас тих, хто по-справжньому знає хоча б анатомічні особливості своїх статевих органів? Коли дівчинка в перший раз чує про деталі їх будови, їй кажуть, що з їх допомогою вона народить дітей … Їй ніхто і ніколи не скаже, що її піхву створено, щоб приймати в себе статевий член чоловіка і отримувати від цього задоволення. Тим часом якщо ці слова не сказано, якщо їй не передали уявлення про задоволення, то жінка не може дізнатися про те, що її тіло створено для сексу. Вона може бути дуже жіночною, чуттєвої, у неї навіть можуть бути діти … але вона не зможе знайти себе в сексуальному житті. Вона закрита і не знає про це.

У цих жінок, безумовно, є потяг, є бажання, але їх сковують заборони, незнання і страхи. Виходячи зі свого досвіду гінеколога, я можу сказати, що 85% жінок знаходяться в подібній ситуації.

Багато з них страждають від енергетичного розриву, від розладу між «верхом» і «низом», духом і тілом, думками і почуттями, емоціями і сексом. Ці жінки не відчувають себе цілісними.

Це «усічені» жінки, яким не вдається жити таким сексуальним життям, який їм би хотілося.

«Тоді я переродилася …»

«У той момент мені було під сорок. Мій коханий чоловік, батько моїх дітей, невпинно повторював мені, що у нього «немає жінки». Я не розуміла. Одного разу вночі, коли ми займалися любов’ю, він перевершив себе, і я раптово розкрилася назустріч своїм почуттям як ніколи раніше.

Я раптом відчула його енергію, проколов мене, і прийняла її в себе. Я довго не могла отямитися, відчувала себе оновленої, інший, я переродилася.

Я була вражена тією життєвою силою, яку мені дало це новий стан; мені здавалося немислимим, що раніше воно було мені недоступно. В цьому не було нічого відразливого, вульгарного або складного.

Навпаки, це було запаморочливо просто.

З тих пір моя сексуальність стала частиною мене. Я відчувала себе цілісною, нормальної, ось і все »

Джерело: https://subscribe.ru/group/zhenskaya-i-muzhskaya-dolya/5618103/

Чому я нічого не відчуваю?

 • Деякі з нас не вміють розпізнавати свої почуття, тому помилково думають, що їх не відчувають.
 • Одна з причин бездушності – відсутність тренування. Розуміти свої почуття – це навичка, який може і не розвинутися.
 • Уважність до своїх почуттів допомагає легше розуміти інших і робить наше життя яскравішим.

Нічого не відчуваю під час сексу: пошук причин і рішень

«І що я, по-твоєму, повинна відчути?» – Цим питанням моя 37-річна подруга Ліна завершила розповідь про те, як вона посварилася з чоловіком, коли він звинуватив її в дурості і ліні. Я задумалася (слово «повинна» погано в’яжеться з почуттями) і обережно запитала: «А що відчуваєш щось?» Настала черга моєї подруги задуматися. Після паузи вона здивовано сказала: «Здається, нічого. А у тебе так буває? »

Звичайно, буває! Але не тоді, коли ми сваримося з чоловіком. Що я відчуваю в такі моменти, я знаю абсолютно точно: образу і злість.

І ще іноді страх, тому що уявляю собі, що ми не зможемо помиритися, і тоді нам доведеться розлучитися, а ця думка мене лякає.

Але я добре пам’ятаю, що коли я працювала на телебаченні і мій начальник голосно на мене кричав, я рішуче нічого не відчувала. Просто нуль емоцій. Я навіть пишалася цим. Хоча назвати це відчуття приємним все ж важко.

«Зовсім ні емоцій? Так не буває! – заперечує сімейний психолог Олена Улітова. – Емоції – реакція організму на зміни середовища. Вона зачіпає і тілесні відчуття, і уявлення про себе, і розуміння ситуації ».

Розсерджений чоловік або начальник – досить суттєва зміна середовища, воно не може бути поза увагою.

Тоді чому емоцій не виникає? «Ми втрачаємо контакт зі своїми почуттями, і тому нам здається, що почуттів немає», – пояснює психолог.

Ми втрачаємо контакт зі своїми почуттями, і тому нам здається, що почуттів немає

Значить, ми просто нічого не відчуваємо? «Не так, – знову поправляє мене Олена Улітова. – Ми щось відчуваємо і можемо зрозуміти це, простеживши за реакціями свого тіла.

Почастішало дихання? Лоб покрився потом? На очах виступили сльози? Руки стиснулися в кулаки або ноги оніміли? Ваш організм кричить: «Загроза!» Але ви не пропускаєте цей сигнал до тями, де він міг би бути поєднана з минулим досвідом і названий словами.

Тому суб’єктивно ви переживаєте це складний стан, коли виникли реакції стикаються з бар’єром на шляху до їх усвідомлення, як відсутність почуттів ». Чому так відбувається?

Уважному до своїх почуттів людині, напевно, важче переступати через «не хочу»? «Очевидно, що почуття не повинні бути єдиною підставою для прийняття рішень, – уточнює екзистенціальний психотерапевт Світлана Кривцова. – Але в жорсткі часи, коли у батьків немає часу вислуховувати про почуття, діти отримують приховане послання: «Це небезпечна тема, вона може зруйнувати наше життя».

Одна з причин бездушності – відсутність тренування. Розуміти свої почуття – це навичка, який може і не розвинутися.

«Дитині для цього потрібна підтримка батьків, – вказує Світлана Кривцова, – але якщо він отримує від них сигнал, що його почуття не важливі, нічого не вирішують, не враховуються, то він перестає відчувати, тобто перестає усвідомлювати свої почуття».

Звичайно, дорослі роблять це не зловмисно: «Така особливість нашої історії: цілі періоди суспільство керувалося принципом« не до жиру, аби живу ». У ситуації, коли треба виживати, почуття виявляються розкішшю. Якщо ми будемо почувати, то можемо виявитися неефективними, не зробити того, що треба ».

Хлопцям часто забороняють все, що асоціюється зі слабкістю: печаль, образу, втома, страх

Дефіцит часу і батьківських сил призводить до того, що ми отримуємо у спадок цю дивну нечутливість. «Інші моделі не вдається засвоїти, – жалкує психотерапевт. – Тільки-но ми починаємо трохи розслаблятися, криза, дефолт, а в кінцевому підсумку страх знову змушують нас згрупуватися і транслювати модель «роби що має» як єдино правильну ».

Навіть просте запитання: «Хочеш пирога?» у кого-то викликає відчуття порожнечі: «Я не знаю». Ось чому так важливо, щоб батьки задавали питання ( «Тобі смачно?») І чесно описували те, що відбувається з дитиною ( «У тебе температура», «Мені здається, ти боїшся», «Тобі це може сподобатися») і з оточуючими ( «Папа сердиться»).

Батьки закладають основи словникового запасу, який з часом дозволить дітям описувати і розуміти свої переживання.

Пізніше діти порівняють свої переживання з розповідями інших людей, з тим, що бачать у фільмах і читають в книгах … У успадкованому нами словнику є і заборонені слова, які краще не використовувати.

Так відбувається сімейне програмування: одні переживання схвалюються, інші ні.

«Програми у кожної сім’ї свої, – продовжує Олена Улітова, – вони можуть відрізнятися і в залежності від статі дитини. Хлопцям часто забороняють все, що асоціюється зі слабкістю: печаль, образу, втома, ніжність, жалість, страх. Але вирішуються гнів, радість, особливо радість перемоги. У дівчаток частіше навпаки – дозволена образа, заборонений гнів ».

Крім заборон є і приписи: дівчаткам наказують терпіння. А забороняють, відповідно, скаржитися, говорити про свій біль. «Моя бабуся любила повторювати:« Бог терпів і нам велів », – згадує 50-річна Ольга.

– А мати з гордістю розповідала, що під час пологів вона «не видані ні звуку». Коли я народжувала свого першого сина, я намагалася не кричати, але мені це не вдавалося, і було соромно, що я не відповідаю «заданої планки».

Нічого не відчуваю під час сексу: пошук причин і рішень

За аналогією з образом думок у кожного з нас є власний «образ почуттів», пов’язаний з системою переконань. «На якісь почуття я маю право, а на інші – ні, або маю право тільки на певних умовах, – пояснює Олена Улітова.

– Наприклад, можна злитися на дитину, якщо він винен. А якщо я вважаю, що він не винен, моя злість може витіснятися або змінити напрямок ».

Її можна направити на себе: «я погана мати!» Всі матері як матері, а я не можу заспокоїти власну дитину.

Злість може прикриватися образою – у всіх нормальні діти, а мені ось такий дістався, кричить і кричить.

«Творець транзактного аналізу Ерік Берн вважав, що почуття образи зовсім не існує, – нагадує Олена Улітова.

Читайте також:   Характеристика чоловіки-барана: які жінки йому подобаються

– Це – «рекетное» почуття; воно нам потрібно, щоб з його допомогою змушувати інших робити те, що ми захочемо. Я ображаюся, значить, ти повинен відчути себе винуватим і якось загладити провину ».

Якщо постійно пригнічувати одне почуття, то і інші слабшають, губляться відтінки, емоційне життя робиться одноманітною

Ми здатні не тільки заміщати одні почуття іншими, але і зміщувати спектр переживань за шкалою «плюс – мінус». «Одного разу я раптом зрозумів, що не відчуваю радості, – зізнається 22-річний Денис, – сніг випав, а я думаю:« розкисне, буде сльота ». День став додаватися, думаю: «Ще скільки чекати, щоб стало помітно!»

Наш «образ почуттів» і справді часто тяжіє до радості або до печалі. «Причини можуть бути різні, в тому числі брак вітамінів або гормонів, – каже Олена Улітова, – але часто такий стан виникає внаслідок виховання. Тоді після усвідомлення ситуації наступний крок – дати собі дозвіл на почуття ».

Справа не в тому, щоб відчувати більше «хороших» почуттів. Здатність переживати печаль так само важлива, як здатність радіти. Йдеться про розширення спектру переживань. Тоді нам не доведеться придумувати «псевдоніми», і ми зможемо називати почуття своїми іменами.

Розібратися зі своїми почуттями допоможе така підказка. Будучи віднесено до «свого» часу, почуття допомагає вирішити проблему. В іншому випадку воно маскує собою інше почуття.

 • Печаль говорить про те, що треба з чимось попрощатися, про щось отгоревать, забути або, навпаки, перетворити його в спогад.
 • Страх закликає нас передбачити захист від можливої небезпеки.
 • Гнів – сигнал про те, що мої кордону порушені і їх треба відстоювати прямо зараз.
 • Образа в цьому випадку не допомагає.

Радість поза часом: можна радіти про те, що було, що є зараз або трапиться в майбутньому. Вона допомагає нам насолоджуватися життям на всіх часових відрізках.

Було б невірно думати, що здатність «вимикати» почуття завжди виникає як помилка, дефект. Іноді вона нам допомагає. У момент смертельної небезпеки багато хто відчуває заціпеніння, аж до ілюзії, що «я не тут» або «все відбувається не зі мною». Деякі «нічого не відчувають» відразу після втрати, залишившись на самоті після розставання або смерті близького.

«Тут забороненим виявляється не почуття як таке, а інтенсивність цього почуття, – пояснює Олена Улітова. – Сильне переживання викликає сильне збудження, яке в свою чергу включає охоронне гальмування ». Так працюють механізми несвідомого: нестерпне витісняється. Згодом ситуація стане менш гострою, і почуття почне проявлятися.

Механізм відключення від емоцій передбачений для екстрених ситуацій, він не розрахований на тривале застосування

Ми можемо боятися, що якесь сильне почуття захлесне нас, якщо випустити його назовні, і ми не зможемо з ним впоратися. «Одного разу я в люті зламав стілець і тепер упевнений, що можу заподіяти реальну шкоду людині, на якого розлючуся. Тому намагаюся бути стриманим і не давати волю гніву », – зізнається 32-річний Андрій.

«У мене є правило: не закохуватися, – каже 42-річна Марія. – Якось раз я без пам’яті закохалася в чоловіка, а він, зрозуміло, розбив мені серце. Тому я уникаю уподобань і щаслива ». Може бути, це і непогано, якщо ми відмовимося від почуттів, які для нас нестерпні?

Механізм відключення від емоцій передбачений для екстрених ситуацій, він не розрахований на тривале застосування. Якщо ми постійно придушуємо одне почуття, то і інші слабшають, губляться відтінки, емоційне життя робиться одноманітною.

«Емоції свідчать, що ми живі, – каже Світлана Кривцова. – Без них важко робити вибір, розуміти почуття інших людей, а значить, важко спілкуватися. Та й саме по собі переживання емоційної порожнечі болісно ».

Тому краще відновити контакт з «втраченими» почуттями якомога швидше.

Так що питання «Що я повинна відчувати?» краще, ніж просте «Нічого не відчуваю». І на нього, як не дивно, є відповідь – «печаль, страх, гнів чи радість».

Психологи сперечаються про те, скільки у нас «базових почуттів». Деякі включають в цей список, наприклад, почуття власної гідності, яке вважають вродженим.

Але щодо згаданої четвірки згодні всі: це почуття, властиві нам від природи.

Так що я запропоную Ліні співвіднести її стан з одним з базових почуттів. Щось мені підказує, що вона вибере не сум і не радість. Як і в моєму сюжеті з начальником: тепер я можу зізнатися собі, що відчувала гнів одночасно з сильним страхом, який заважав гніву проявитися.

Джерело: http://www.psychologies.ru/self-knowledge/pochemu-ya-nichego-ne-chuvstvuyu/

Китайський мозок, або на захист Яровий

(не політика). Як епіграф хочеться вибрати строфу “Бачить гори і ліси, Хмари і небеса. Але не бачить нічого, Що під носом у нього “ – вперше я її прочитав у Стругацьких в” Хвилі гасять вітер “. Її говорив чаклун з планети Саракш, який зрозумів, що земляни не бачать дещо важливого у них самих на Землі. Стругацькі це ніби скопіпастілі у Хармса.

Можливо це переклад. Але справа не в цьому.

Ми часто обговорюємо, коли у нас буде повноцінний ІІ. І поки до нього досить далеко. Різницю між ” хлопці готові до обіду ” і ” курчата готові до обіду ” ІІ ще погано бачить, тому що мало даних з зовнішнього світу. Це змінюється, хоч і нешвидко. Однак я стверджую, що ІІ вже існує (хоча перша буква І – не вірна).

Ми просто дивимося не туди.

Нічого не відчуваю під час сексу: пошук причин і рішень

Китайський мозок

Один з уявних експериментів, на які посилається Девід Чалмерс, провідний філософ, який вивчає теорію свідомості, такий (процитую уривок повністю) «Китайська нація» – уявний експеримент, запропонований Недом Блоком в 1978 році для спростування функціоналізму.

Експеримент Блоку схожий з «Китайської кімнатою», проте Блок пропонує використовувати безліч китайців, кожен з яких би емулюватися нейрон штучного мозку. У такій системі кожен китаєць мав би телефон і список номерів інших китайців. Залежно від того, коли задзвонив телефон конкретного китайця, він би дзвонив комусь із свого списку.

При цьому передача повідомлення по телефону не потрібно, необхідний лише тільки факт дзвінка (так само відбувається взаємодія між нейронами). Тоді, якщо в такій системі створити функціональний стан, який з’являється при сприйнятті болю, вся «Китайська нація» виявиться в стані болю, при цьому жоден з китайці не буде цей біль відчувати.

Це може бути застосовано до будь-яких ментальним станам і почуттям Звичайно, у людини більше нейронів (близько 80-100 мільярдів) ніж китайців поки (1.2 мільярда). Слід зауважити, правда, що половина нейронів головного мозку людини знаходиться в мозочку (допоміжний процесор, який відповідає за рухи) і не пов’язані з свідомістю.

Цікаво ставлення Чалмерса до даного експерименту Він вважає, що така структура буде мати свідомість. Звичайно, нам може здаватися дивним, що виникло свідомість базується на такій дивній структурі, як купа китайців з телефонами.

Але Чалмерс пише, це це зовсім не більше дивно , ніж той факт, що свідомість виникає у вологому неміцною губкообразной масі . Коли Нед в 1978 році описував цей експеримент, він не здогадувався, що він буде здійснений майже буквально.

Зараз майже кожна людина на Землі пов’язаний з іншими соціальними мережами, і “координаційне число” – число сусідів – дуже велике, воно дуже сильно зросла буквально за пару останніх десятиліть. Причому утворилася мережа має два типи вузлів – люди і Інтернет (сторінки соціальних мереж, пости, репости, коменти, відео).

Мережа знає, як виглядають предмети (наберіть слово, що цікавить в гуглі і подивіться картинки) і бачить світ мільйонами очей смартфонів. Іноді по мережі пробігають явно відчутні порушення від гострих новин, чуток, поширюються більш повільні хвилі хайпа. Звичайно, не факт, що велика система володіє чимось більшим, ніж сума її елементів.

Величезна ферма для Майнінг буде просто великий фермою для Майнінг. Але просте повторення елементів такої ферми позначає її просту структуру і штучність будови.

Навпаки, конгломерат людей і інтернету (не Інтернет окремо! Саме разом!) Володіє важливими особливостями:

 • Він не побудований за єдиним планом
 • Його розвиток природно (natural, як явище природи, а не artificial) – хоча кожен конкретний патчкорд обжатий artificially цілком певною людиною за певні гроші.

Якщо 100/2 = 50 мільярдів нейронів (хм, досить однієї півкулі, значить 25) досить для появи свідомості, то було б вкрай наївним вважати , що значно складніша система (Солярис, не плутати з кредітопомойкой), природним образів розвинулася на планеті Земля , не володіє свідомістю.

Так, ми не знаємо, що таке свідомість, але інтуїтивно розуміємо, що у котиків і собачок свідомість є, що їм може бути боляче, хоча і не знаємо, чи є свідомість у рибок, і, якщо мозолисте тіло розсічене, одне свідомість у людини або два. Але наша інтуїція працює в “меншу” сторону, в сторону котиків. А як це працює в “велику” сторону?

Мозок з точки зору нейрона

Нічого не відчуваю під час сексу: пошук причин і рішень

Так як ми не більше, ніж нейрони в “Соляріс”, то давайте спробуємо зрозуміти, як ми сприймаємо “Соляріс” зсередини. Уявімо собі “розумні” нейрони всередині нас і візьмемо у них інтерв’ю. Нейрон розповість багато цікавого – і про денні цикли, і про те, що вони дивним чином збиваються 2 дні з 7 (спимо довше по вихідних), і про різні види активностей і хвиль. Наш розумний нейрон розповість нам про купу цікавих корелятів , але він не в силах передбачити, чи піде сигнал підняти руку в наступний момент чи ні.

Більш того, всі пояснення нашого рівня (руку підняв, бо захотілося налити кави) на рівні нейрона трансцендентні , і він в принципі не здатний їх зрозуміти. Ні кави, ні “налити”, і тим більше бажань пройтися по вулиці нейрон не розуміє і не здатний зрозуміти.

Так само і ми можемо скільки завгодно малювати графи пов’язаності людей ЖЖ, досліджувати швидкість поширення fake news і порівнювати активність соцмереж, це не більше ніж кореляти . Причини багатьох явищ в світі інтернету для нас трансцендентні по своїй суті і нами принципово непізнавані. Тобто багато речей відбуваються тому, що Інтернет це захотів.

Я думаю, Big Data – це важливий орган почуттів “Соляріса”, і він відрощує їм усвідомлено. Конкретні причини в конкретній країні (типу закону Яровий) можуть варіюватися. Ці люди думають, що роблять це усвідомлено, але на більш високому рівні виконують інший задум. Якби приводу збирати дані не було б, то привід б придумали.

Хвиля хайпа змушує прокачуватися групи нейронів, кожен з яких про всяк випадок хоче бути пов’язаний з Big Data і HighLoad, навіть якщо всю інформацію проекту можна помістити в Ексель.

Так що не слід дивуватися, коли ви бачите зовнішню нелогічність розвитку IT – цих здаються нелогічностей ставатиме все більше і більше.

Джерело: https://habr.com/ru/post/481906/

Як чоловік міг так вчинити всього через рік після весілля?

Нічого не відчуваю під час сексу: пошук причин і рішень

Я заміжня півтора року, донечці вже два місяці. З чоловіком познайомилися через знайомих, він старший за мене на 12 років, каже, що закохався, відразу. Вчинками доводив, пропозицію зробив, відразу ж порозумівся з усіма моїми родичами, допоміг з проблемою в університеті, букет на кожну зустріч дарував, обіди щодня разом, подарунки, розмови по телефону 24 години, хвилювання за мене, невеликі нотки ревнощів, в загальному, носив на руках, все заздрили. Всього в двох словах не описати, але я закохалася в його ставлення до мене. У мене і раніше були відносини, і раніше звали заміж, і раніше піклувалися, але я ніколи не відчувала себе так спокійно і захищено, як з ним. Загалом, я закохалася, і коли чітко це усвідомила, ми одружилися.

Він все робив по моїх побажань. Ми зіграли весілля, як я хотіла, купив квартиру, де я ispovedi.com хотіла жити, медовий місяць в тому місці, куди я мріяла з’їздити. Він працював на дому, і кожен день після весілля відвозив і забирав мене з університету.

Читайте також:   Які жінки подобаються чоловікам-Скорпіонам: ознаки почуттів

Сидів, займався зі мною перед сесією, часто замовляли їжу на будинок або обідали поза домом, щоб я не готувала, а якщо і готувала, то він допомагав мені, щотижня відвозить мене до мами.

Завжди вигороджує, якщо я щось роблю неправильно, сміття з хати не виносить, у нас часто всякі дрібні конфлікти, але для свекрухи я просто ідеальна за його творами, вона мене любить.

Він у неї єдиний син, а вона бачить, що ми один одного любимо і в цілому у нас все добре, тому радіє за нас, подарунки робить, допомагає і порадами, і готує нам іноді, і з донечкою нашої сидить, поки я в університеті . Безумовно, я не тільки беру, я дуже багато віддаю в цих відносинах, і мені зовсім не складно, просто для передмови цієї історії важливіше розписати його дії по відношенню до мене.

Загалом, все здається ispovedi.com ідеальним, але у медалі є протилежна сторона – він був одружений і у нього є син. Я ні в якому разі не називаю це мінусом, але я просто до божевілля ревнивий чоловік, можу до істерики заревновал навіть до минулого.

До того ж я сентиментальна, романтична натура, тому після весілля у мене часто проскакувало: «о боже я ніколи не буду першою», «я ніколи не народжу йому першу дитину», «всі ці почуття він вже відчував». Особливо це загострилося при вагітності і після пологів, можливо гормони.

Він був щиро радий і дівчинку любить, і на пологах був зі мною, але мені іноді так прикро було, що ні я йому подарувала першу дитину. Але перший раз він одружений був і через вагітність його дівчини. З першого дня весілля сварки і лайки, тому вона поїхала з дитиною в своє місто і обірвала всю зв’язок з ним.

При знайомстві він говорив, що хотів би повернути сина, і нібито зараз справи в суді, зрушиться це з мертвої точки чи ні, незрозуміло. У будь-якому випадку ispovedi.com я тверезо виходила заміж за розведеного, і усвідомлювала, що є ймовірність того, що хлопчик житиме з нами. Я дітей шалено люблю, тому не вважала це проблемою.

Але через деякий час я розумію, що дитина кохану людину від іншої жінки – це важко. А він завжди заспокоював, що так, я не перша, але єдина.

Але розмова не про це. Жили ми з чоловіком ідеальним життям, зі своїми проблемами і радощами. Чоловік терпів мене вагітну, їздив зі мною по всіх лікарях (з його першою дружиною їздила свекруха). Чоловік влаштувався на офісну роботу, мені навіть в якійсь мірі спокійніше стало.

Можна і розпатланою походити і спокійно потихеньку все в порядок привести – і будинок, і себе, дівчинку погодувати, викупати, одягнути, їсти приготувати, одягнутися самої, тому, коли чоловік приходить з роботи, ми як сім’я з американських фільмів – вечеряємо, граємося з малятком і дивимося фільм.

Іноді на вихідних залишаємо дитину свекрухи або моїй мамі і йдемо кататися по місту, їсти морозиво і гуляти в парках, як в старі часи. Іноді ispovedi.com і дочку з собою беремо. Відразу скажу, що ні при вагітності, ні після пологів я себе не закидала. Після пологів через тиждень я вже виглядала струнко.

Загалом, прошу вибачення за величезну кількість деталей, просто хотілося, що ви максимально відчули атмосферу.

Загалом, довіру з чоловіком у нас було на вищому рівні. Ми знали і знаємо паролі один одного від усього, тому, коли він спав, і йому було надіслано повідомлення з одного відомого додатка для знайомств, відкрити і прочитати, зусиль докладати не довелося.

Виявилося, що людина, якій я на той момент місяць тому народила дочку, яку він, до речі, просив, я хотіла спочатку закінчити освіту, потім вагітніти, але він наполіг і сказав, що він і його мама будуть з малюком допомагати, зареєструвався там і виклав свої фотографії, правда, про себе нічого не писав.

Там було листування за все з однією жінкою зі швидкістю одне повідомлення в день, і нічого такого там, в принципі, не було, звичайне «ким працюєш, скільки років, чим займаєшся?». Потім я відкрила одну його соц. мережу ispovedi.com і побачила, що він пише і коментує фотографії дівчат, які люблять виставляти свої фігури напоказ.

Він їм робив компліменти і питав, чи не хочуть вони прилетіти в ту країну, де ми живемо. Інша справа, що жодна з них не відповідала. У них таких коментаторів греблю гати. Загалом, мій світ звалився.

Перед очима пропливали усі наші щасливі моменти разом, його почуття, слова і питання, невже можна було так вміло грати? Якщо й так, то навіщо? Ти тільки розлучився, йди, гуляй скільки душі завгодно, навіщо відразу одружитися? З огляду на те, що виходячи заміж, я готувати не вміла від слова зовсім, а прибирали ми разом. Тобто ні кухар, ні прибиральниця йому не потрібна була.

Він сильно вибачався, клявся, що не було у нього в думках нічого поганого, що просто думав пограється, пожартує. І мовляв, він знає, що я знаю пароль. Я поїхала до мами. Розповіла все його батькам, своїм. Я тоді була впевнена, що майбутнього з цією людиною у мене немає. Сказала, що хочу розлучення. Не думаю, що я ispovedi.com і правда хотіла, але я точно знала, що він не дозволить мені піти. До речі, перебуваючи у мами, я написала одній з тих дівчат, яким він писав, попросила погодитися на зустріч з ним. Він їй нічого не відповів.

Він приїхав зі своїм батьком, вони попросили вибачення у мене і у моїх батьків, я повернулася дати йому останній шанс. Чоловік пішов звідусіль без можливості відновлення, кожен день вибачається і клянеться, що такого ніколи більше не повториться. Каже, що моєї помилки ні в чому немає, я для нього ідеальна.

Є ще одна примітка -офісні робота, на яку чоловік влаштувався за місяць до народження дочки, це компанія його колишнього одногрупника і колишнього кращого друга. Компанія йому дісталася від батька. Хлопець не одружений, багатий і бере від життя абсолютно все, можна так сказати. Можливо, це зробило деякий вплив на чоловіка.

Ще щодо його ідеальності і великої любові до мене. Незадовго до прочитаного я почала шукати в цьому підступ. Ну не може все бути так ідеально, а раптом він поганий і цим ispovedi.

com прикривається? У будь-якому випадку, не думаю, що була якась зрада, я завжди знаю, де він і з ким, ми завжди на зв’язку, та й 90% його виходів з будинку не на роботу, були зі мною.

Я дуже люблю свого чоловіка, мені багато в чому з ним пощастило, він розуміє, я відчуваю, що він мене теж любить, але мені так важко дивитися йому в очі, вірити йому.

Та й як у люблячого чоловіка, якого кохана дружина два тижні тому подарувала бажану дочку, може пробігти така думка? І весь час мучать питання, а якби я не відкрила телефон тоді, було б продовження листуванням? Пішов би він на зраду? А потім так само прийшов додому і сказав би знову, як сильно любить? У мене було безумовне довіру до людини, а зараз до кожного слова прислухаюся, намагаючись зрозуміти, правда це чи ні. Мені дуже важко жити без довіри. І я без поняття як воно повинно повернутися і чи повернеться. Іноді проскакує думка піти (особливо якщо починаю багато думати, згадувати і ispovedi.com накручувати себе), я в змозі утримувати себе і дитину, але хочеться, щоб у неї була справжня повна сім’я, та й шкода руйнувати, так і почуття у мене все ще залишилися.

Батьки кажуть, що підтримають будь-мій вибір, спокійно приймуть назад, але радять зберегти сім’ю. Я і сама за це, але от якщо таке сталося через рік після весілля, чого чекати далі? Так, рік був сповнений дрібних конфліктів і всяких побутових дрібниць, тим більше ми одружилися швидко і ще пізнавали один одного, до того ж моя вагітність випала на цей період.

Але він мені сам весь час повторював, що це нормально і природно, тим більше ми завжди мирилися і спокійно все обговорювали і виносили кожен свій урок. Цю ситуацію можна розцінювати як дзвіночок, мовляв, все, треба бігти, поки ще одного не народила, який жах. Або як добре, що це пройшло в легкій формі, ми поговорили по душам, винесли уроки, і будемо цінувати один одного більше.

Я не знаю.

Спасибі всім, хто прочитав, і прошу вибачення за сумбурність. ispovedi.com У мене навіть чіткого питання до вас немає, просто цікаво ваше бачення ситуації, ваші поради, ваш досвід.

Злата

Наручний годинник завжди вважалися необхідним і статусним аксесуаром, як для чоловіків, так і для жінок. Особливою популярністю користуються швейцарський годинник ulysse nardin, зарекомендували себе, як самі модні, стильні і точні, які відмінно підходять для подарунка.

Джерело: https://ispovedi.com/ispoved-2019/kak-muzh-mog-tak-postupit-vsego-cherez-god-posle-svadby/

Аноргазмия. Сексуальні жіночі проблеми. “Під час сексу нічого не відчуваю”. Стаття. Жіночі практики. Самопознаніе.ру

У жінок з сексуальної жіночої проблемою вагинизма або аноргазмії завжди при роботі простежується безліч найрізноманітніших дрібних історій і деталей, які їх фіксують на складнощі. Мабуть, їх більше, ніж у чоловіків, хоча все, звичайно ж, індивідуально. Ймовірно, це відбувається тому, що жінки менш логічні і емоційніші на відміну від чоловіків.

Ця дівчина з Москви, яка прийшла до мене на прийом, як до сексолога і психолога, була жінкою на сто відсотків, з усіма складнощами і одночасно жіночим шармом, чарівністю і всім тим, що підносять чоловіки.

У відносинах вона була більш-менш успішною. Чоловікам клієнтка подобалася. Спілкування складалося зазвичай вдало, хіба що, секс … тут простежувалася сексуальна жіноча проблема аноргазмії. І, нарешті, клієнтка вирішила з усім цим розібратися і записалася до мене на прийом, як до сексолога і сімейного психолога, щоб розставити всі крапки над «і».

Першим спогадом було щось дивне, що було не властиво для дівчинки віку 12 років. У неї з’явилися нові подруги, якось несподівано спілкування перейшло на більш старший вік (її знайомим було прядка 16 років), і хтось розповів дівчинці, що є таке поняття, як секс по телефону.

Вона разом з подругою початку базікати з невідомим абонентом на тому кінці дроту, і наговорили на кругленьку суму. І коли мама пішла розбиратися, чому такий великий рахунок за телефон, то вся історія і відкрилася. Звідси виникло перше неприйняття сексу і сексуальний конфлікт, який почав зріти всередині дівчата, блокуючи прояв її сексуальності і сприяючи аноргазмії клієнтки.

Я, як сексолог і психолог, вирівняла її в цьому плані, прибравши з пам’яті негатив.

Далі була рання мастурбація, яка як раз і виникла після телефонної історії. Дівчинка намагалася «замкнути» (слова клієнтки) в собі збудження, погасити його, від цього вона відчувала знову внутрішній конфлікт.

Зараз вона зрозуміла, що все, що було незрозуміло і складно для дівчинки того часу, не повинно мати на неї ніякого впливу і сили, і я, як сексолог і психолог, вирівняла і тут її негативний спогад.

Для сексологів, психотерапевтів і сімейних психологів це можна вирішити.

Коли вона стала більш дорослою і перетворилася в дівчину, то секс особливо не складався, але був період, коли все начебто стало підрівнюватися. У цей момент клієнтка боялася завагітніти і стала приймати протизаплідні таблетки, після чого помітила, що вони геть збили її сексуальне лібідо, і проблема аноргазмії знову повернулася.

Далі дівчина вирішила, що чоловіки позбавлять її від аноргазмії і сексуальних жіночих проблем, але нічого подібного не відбувалося. Я їй пояснила, що, звичайно ж, треба спочатку вирішити свої сексуальні проблеми і складності з собою, а потім вже переходити до сексуальної гармонізації в парі.

Ми знову підрівняли стан дівчини, прибрали її перфекціонізм у всьому, в тому числі і в сексі, що посилювало її депресивний стан.

Далі пропрацювали образу на себе і чоловіків, які залишилися вже в минулому клієнтки і не повинні були тепер бути джерелом її сексуальних жіночих проблем, в тому числі і аноргазмії.

Читайте також:   Не хочу розлучатися з дружиною: що робити, аналіз причин

Як завжди, за один психотерапевтичний сеанс важко вирішити остаточно сексуальні жіночі проблеми клієнтки, але в перспективі прогноз тут сприятливий. Дівчина цілком усвідомлена і налаштована йти до кінця.

Сподіваюся, що за два-три сеанси все вирішиться в позитивному ключі, і проблема аноргазмії відступить.

Клієнтка з Москви, яка прийшла до мене на консультацію як до психолога, психотерапевта і сексолога, сказала, що хоче перебувати в стані гармонії і щастя, і не вигадувати собі проблеми. І додала: «хочу повірити, що щастя можливе», так як періодично відчувалася думка, що не може бути … Читати далі Отже, ми підходимо до третьої касти, її можна назвати «Воїни»: Це ті люди, які, наприклад, йдуть в «качалку» – і нарощують м’язи, або борються зі світом, і з іншими. Вони перевірять світ і себе на прочность.За рахунок цього вони напрацьовують і зміцнюють силу волі, і далі, ставши більш спокійними, адекватними … Читати далі
Мені досить часто, як психологу-сексолога, доводиться розбирати і вирішувати безліч найрізноманітніших сексуальних складнощів, тут як жіночі, так і чоловічі сексуальні проблеми.І я говорю своїм клієнтам, що часто не можна однозначно судити про те, що це саме вина одного партнера. Так як секс – єдина … Читати далі
 • Що таке щастя?
 • Як знайти гармонію?
 • Як перестати жити минулим?

Складні питання, які хвилюють кожну. Але ми знаємо людини, яка знайшла на їхні відповіді. Марія Кушнарьова – дружина і мама трьох хлопчаків, тренер, ведуча трансформаційних тренінгів особистісного і духовного зростання, тренер з йоги, засновник … Читати далі

Джерело: https://samopoznanie.ru/articles/anorgazmiya_seksualnye_zhenskie_problemy_vo_vremya_seksa_nic/

Я нічого не відчуваю при сексі. немає ні приємних ні неприємних відчуттів. мені тільки виповнилося 19 років. у чому може бути причина?

ЗАПИТАТИ РЕДАКТОРУ РОЗДІЛУ (відповідь протягом декількох днів)

05 січня 2005 17:32 | Тетяна

Я нічого не відчуваю при сексі. немає ні приємних ні неприємних відчуттів. мені тільки виповнилося 19 років. у чому може бути причина?

Найбільш частим сексуальним розладом у жінки є аноргазмія, тобто відсутність оргазму. Аноргазмия – у жінок – відсутність оргазму при статевому житті. Аноргазмия часто поєднується зі зниженням статевого потягу або з повним його відсутністю. Розрізняють три ступені аноргазмії: -1- відсутність оргазму, хоча статевий акт і супроводжується приємними відчуттями; -2- статевий акт байдужий, статеве збудження і задоволення відсутні; -3- статевий акт неприємний, супроводжується тяжкими відчуттями. Такий стан може виникати, наприклад, в результаті передчасного сім’явиверження у чоловіка, перерваного статевого акту, недостатньою псіхоеротіческой підготовки жінки до зближення (внаслідок відсутності предварітепьних ласк), неправильно обраної пози. Крім того, жінка як сексуальний партнер більше залежить від чоловіка,який зазвичай визначає частоту, ритм, форму проведення статевого акту, а соціальні норми поведінки, обумовлені статевим вихованням, не завжди дозволяють жінці вносити корективи в сексуальну поведінку партнера, в результаті чого ерогенні зони (як генітальні, так і екстрагенітальні) не отримують достатньої стимуляції. Так, наприклад, у 25% здорових жінок високочутливої ​​ерогенною зоною є область клітора, в той час як піхву малочутливі; ці жінки зазвичай відчувають оргазм при додатковому роздратуванні клітора. У багатьох жінок досить чутлива зовнішня третина піхви, в той час як матка і глибокі відділи піхви малочутливі. Переважне вплив на ті чи інші ерогенні зони залежить від пози, в якій проводиться зближення; невідповідна поза може бути однією з причин дісгаміі.Лікування етіопатогенетичне, комплексне, етапне, строго індивідуальне, спрямоване на створення оптимальних умов для прояву сексуальності жінки, усунення сексуальних порушень у партнера, нормалізацію статевого акту. Провідна роль в лікуванні належить раціональної психотерапії, яка проводиться з урахуванням індивідуальних особливостей, інтересів і установок обох партнерів, грунтується на виявленні та усуненні гальмують моментів і розширення діапазону прийнятних форм впливу на ерогенні зони. У ряді випадків позитивний ефект роблять сугестивна психотерапія та аутогенне тренування. З лікарських засобів застосовують транквілізатори і антидепресанти (при депресивних станах), стимулятори і вітаміни (при загальній астенізація), гормональні препарати (при ендокринної патології).При змінах чутливості проводиться місцеве лікування. З фізіотерапевтичних методів використовують гідротерапію (холодні і гарячі сидячі ванни, висхідний душ), електростимуляцію і вібромасаж м’язів тазового дна. При анатомічних дефектах і рубцевих змінах статевих органів може бути показано оперативне лікування. Причини, що викликають аноргазмию, ділять на ретардаціонная, психогенні, симптоматичні. Особливість статевої функції чоловіки – отримання оргазму вже при першому статевому акті і, якщо він здоровий, практично при кожному сполученні. З жінкою ж все незрівнянно складніше. Практично природа не дала жінці відчувати оргазм при перших статевих актах (якщо це буває, то не як правило, а як виняток).Лише після якогось періоду регулярного статевого життя в шлюбі (або з одним постійним партнером) жінка під впливом партнера навчається відчувати оргазм. Психічні розлади (неврози, депресії), психологічна і фізіологічна несумісність партнерів, сексуальна безграмотність – досить поширені причини аноргазмії. Найбільш часта причина – недостатня чутливість рецепторного апарату статевих органів. Друга за частотою – психічна: страх перед новими, яскравими, екстатичними відчуттями. В цьому випадку, відчуваючи наближення розрядки, жінка «затискається» і навіть зменшує амплітуду рухів свого тіла. Сучасна сексологія досить успішно лікує аноргазмию. Якщо вона викликана першою причиною, ми стимулюємо рецептори статевого апарату за допомогою м’яких «тканинних» стимуляторів і правильно підібраного вібратора.У більшості випадків лікування вкладається в два-три сеанси (природно, між сеансами клієнтка проробляє значну роботу – тренінг!). Аноргазмия, викликана психічними причинами, лікується декілька довше і складніше, але також досить успішно. http://www.medicus.ru/sexopatology/pats/?cont=article&art_id=3590 Що таке оргазм, як він виникає і проявляється у жінки http://www.medicus.ru/sexopatology/pats/?cont=article&art_id= 2984 Як задовольнити жінку?як він виникає і проявляється у жінки http://www.medicus.ru/sexopatology/pats/?cont=article&art_id=2984 Як задовольнити жінку?як він виникає і проявляється у жінки http://www.medicus.ru/sexopatology/pats/?cont=article&art_id=2984 Як задовольнити жінку?

18 листопада 2002 | 18:11

сексуальні абстиненції

Утримання від сексу, якщо розглядати його незалежно від віку, може бути розділене на два періоди – початковий, що співпадає з рефракторной стадією копулятивного циклу, і наступний за ним період вимушеної сексуальної абстиненції.

19 липня 2004 | 9:07

Повний список того, навіщо потрібен секс

Для любителів утримання прийшли нерадісні вісті. Якщо відмова від сексу і корисний, то тільки лише з духовної точки зору. При цьому ніякої користі для тіла стриманість не несе.

Найкраще, що сучасна наука може сказати про статевій стриманості, так це те, що воно нешкідливе в помірних кількостях.

І навпаки, регулярний здоровий секс дає масу переваг, як чоловікам, так і жінкам.

18 листопада 2002 | 18:11

індивідуальна норма

Описана вище партнерська норма розроблена, перш за все, з урахуванням гуманної функції сексуальності, т. Е. Гедоністичної і функції створення міжлюдських зв’язків.

В цьому аспекті норма відображає психологічний і соціальний фон сексуальності, який виступає на перший план у порівнянні з біологічної основою, і пов’язаної з нею прокреаціонной функцією сексуальності, причому ігнорування останньої, якщо воно відповідає побажанням обох партнерів, що не порушує умови партнерської норми.

16 травня 2003 | 16:05

Зміна статі як форма реабілітації хворих транссексуализмом

Трансексуалізм (ТС) – стійке аномально-дисгармонійний стан особистості, суть якого полягає в полярному розбіжності і грубому невідповідність біологічного і громадянського статі з тим що формуються психічним підлогою. До останніх років офіційно в нашій країні існування трансексуалізма не помічалося, а спроби звернути на нього увагу вабили до серйозних негативних наслідків для дослідників.

06 серпня 2002 | 11:08

Історія сексології

Період сексологических знань почався лише в XX столітті, коли виникли сприятливі умови для розвитку сексології, стримуване в рамках європейської культури протягом століть забороною на все, що мало відношення до сексуальності …

15 вересня 2006 | 00:09

Секс під час вагітності

У вашій родині все ще ходять під враженням того, що скоро в їх житті з’явитися ще один маленький чоловічок.

А ви тим часом показуєте, яка ви гарна майбутня мати, бігаєте по магазинах і потроху облаштовуєте дитячу, часом ігноруючи чоловікові претензії з приводу подружнього обов’язку.

А він зрозуміти не хоче, що коли жінка вагітна, ставлення до сексу у неї повністю змінюється. До речі те ж саме відбувається і після пологів.

16 січня 2007 | 2:01

Синдром очікування невдачі або імпотентами не народжуються

Синдром очікування невдачі вимагає лікування у уролога – в іншому випадку, дана проблема призведе до того, що статевий орган перестане функціонувати, розвинеться застій в простаті. В кінцевому рахунку, підсумок – органічне ураження передміхурової залози, вилікувати вже набагато складніше.

11 2009 | 10:09

Не сьогодні, дорогий: відсутність статевого потягу і вік

Не так давно ваша сексуальне життя були спекотною, а зараз ви валитесь в ліжко і на цьому все закінчується. Не думайте, що на вашій статевого життя можна ставити хрест, якщо вам здається, що ви або ваш партнер втратили інтерес до сексу. Сексологія знає багато причин зниження статевого потягу, і багато хто з них піддаються лікуванню.

15 вересня 2006 | 14:09

еротичний масаж

Еротичний масаж – по впливу на людину має на увазі практично необмежені можливості впливу на фізичне, а значить, і психоемоційний здоров’я людини, можна стверджувати, що психофізичне здоров’я людини безпосередньо пов’язане з сексуальною енергією. В еротичному масажі потрібно різноманітність в темпі рухів.

22 лютого 2007 | 00:02

передчасна еякуляція

У житті кожного чоловіка був момент, коли він, вихлюпував свою пристрасть занадто швидко. Представників сильної статі ніколи не мали передчасного сім’явиверження – абсолютна меншість. Що ж робити більшості, що зіткнулося з цією проблемою? Зараз на цю тему з’явилося безліч літератури.

15 лютого 2003 | 16:02

Мікроклізми в лікуванні простатиту

Мікроклізми відносяться до числа процедур, що традиційно використовуються в лікуванні простатиту. Підставою для цього є їх поєднане термомедікаментозное дію.

Ректальне застосування медикаментів по ефективності майже еквівалентну перорального, дозволяє уникнути ослаблення їх дії внаслідок інактивації в печінці і одночасно значно знизити гепатотоксичность і підвищити концентрацію в крові.

16 листопада 2004 | 11:11

Хлопчики і дівчатка: 11 відмінностей

Коли хлопчики хочуть сподобатися дівчаткам, вони прикидаються розумними. А дівчатка, коли хочуть сподобатися хлопчикам, прикидаються дурними. Хлопчики прикидаються розумними, тому що розуміють: при інших рівних у розумного більше шансів. А дівчатка – для того, щоб хлопчику довелося не так сильно напружуватися, роблячи вигляд, що він розумніший.

11 квітня 2008 | 00:04

солодкий оргазм

Зазвичай оргазм у жінки триває близько 10 секунд, рідше – до хвилини. Крім одиночного, існує і таке явище, як оргазм множинний. «Хвилі задоволення» накочуються одна за однією, практично без перерви протягом майже десяти хвилин, вводячи жінку в повний екстаз.

26 квітня 2004 | 15:04

Чого ви не вмієте, або як догодити чоловіка 21 століття

Всі ми час від часу про щось наспівуємо собі під ніс, однак лише рідкісні сміливці, не кінчається консерваторій, вважають себе Каррузо. Інша справа секс – тут все ми зауважимо в генерали.

Причому, чим недосвідчені людина, тим більше самовпевнений він у своїх сексуальних здібностях.

По крайней мере, намагається ненав’язливо або як уміє запевнити всіх друзів і подруг, а головне, потенційних партнерів і самого себе в тому, що вже в цій сфері він геніальний.

08 серпня 2002 | 17:08

Межі сексуальної норми і патології

У сексології існує необхідність розробки критеріїв, за допомогою яких можна було б по можливості точно встановити кордон між тим, що слід вважати нормальним і здоровим і тим, що розглядається як ненормальне, патологічне. Визначення будь-якої норми вимагає великої відповідальності, оскільки автоматично створюються критерії відхилення від неї з усіма наслідками, як для здоров’я, так і існування людини в суспільстві в цілому.

14 вересня 2004 | 8:09

Як навчитися цілувати

У всьому світі люди, потрапляючи в романтичну ситуацію, відчувають неусвідомлену необхідність цілуватися. Це одне з найбільш корисних відкриттів, яке я зробив під час своєї дослідницької діяльності. Таке відчуття, що представники протилежної статі запрограмовані на поцілунок і лише цього і чекають.

04 грудня 2008 | 8:12

Міфи про сексуальність

Російська жінка про секс знає вже все. Рідний російський чоловік підходить на роль чоловіка, якщо немає інших претендентів. Але ось коханці – це святе! …. Озброївшись міжнародної статистикою, давайте разом зруйнуємо міфи про заморської сексуальності і складемо фоторобот ідеального коханця.

Джерело: http://www.medicus.ru/sexopatology/consult/question89998.phtml

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *