Овен і діва: сумісність, плюси і мінуси союзу

Овни і Діви належать до різних стихій, тому представникам цих знаків буває важко порозумітися. Планети-заступники у них теж різні, що також створює масу відмінностей в поведінці і світогляді.

Зміст приховати

На характер людей, народжених під знаком Овна, впливають стихія Вогню і планета Марс. Це вразливі і енергійні особистості , самооцінка яких злегка завищена. Вони дуже активні, люблять проявляти ініціативу. Овен – веселий і відкрита людина з легким ставленням до життя.

Діви, підлеглі стихії Землі і планети Меркурій, набагато більш завантажені в емоційному плані . Вони володіють критичним складом розуму, схильні сумніватися в собі і оточуючих. Представники цього знака – перфекціоністи , які люблять порядок і не терплять хаосу. Вони намагаються досягти ідеалу, від оточуючих вимагають такої ж самовіддачі.

Овни не поділяють такого серйозного підходу. Вони можуть сильно захопитися новою справою і швидко втратити інтерес до нього. Нерідко кидають перспективні проекти тільки тому, що їм набридло це заняття і захотілося чогось іншого. На цьому грунті конфлікти між Вогняною і Земним знаками неминучі, для сварок у них знайдеться і безліч інших приводів.

Але союз Овна і Діви не безнадійний, в ньому є і сильні сторони . Представники стихії Землі – дуже вірні і надійні люди з розвиненим почуттям відповідальності. Партнер-Овен не може не радіти такій «підстрахування», навіть якщо зовсім не потребує підтримки. У відповідь він вчить Діву більш простому відношенню до життя і вмінню розслаблятися.

Таблиця сумісності Овна і Діви

В любові У сексі У шлюбі У дружбі
Середня висока Середня висока

Сумісність чоловіка-Овна і жінки-Діви: плюси і мінуси відносин

Овен – упертий і самозакоханий чоловік з характером лідера. Але почавши відносини з Дівою, він стане набагато більш м’яким, дозволить партнерці керувати багатьма аспектами свого життя. Мудра Діва знає, як направити невгамовну енергію свого чоловіка в правильне русло , тому той і довіряє їй пост командувача в сім’ї.

З Овнів виходять гарні чоловіки, а з Дев – чудові дружини. Жінки цього знака добродушні, чуйні, справедливі. Ніхто так не поважає догмат подружньої вірності, як відповідальні представники земної стихії. Нетерплячим Овнам слід повчитися у Дів вмінню доводити все почате до кінця, це значно підвищить їх шанси на успіх в робочому напрямку.

Овен і Діва: сумісність, плюси і мінуси союзу

З Овнів виходять гарні чоловіки, а з Дев – чудові дружини

Чи сумісні чоловіки-Овни і жінки-Діви в любові?

Між представниками цих знаків почуття спалахують блискавично. Цей яскравий любовний союз сповнений пристрасті, але її обов’язково супроводжують конфлікти і розбіжності. Нерідко приводом для сварки служить ревнощі Овна. Чоловік цього знака дуже підозрілий, занадто багато уваги приділяє думку оточуючих.

Дівчата-Діви тактовні і розважливі. Вони знають, як заспокоїти обранця і направити його активність на мирні цілі

Але якщо Овен повністю нехтує самоконтролем, то навіть дипломатичність партнерки не рятує відносини від чвар.

У цій парі важко виявити лідера , оскільки «кермо влади» постійно переходять від одного партнера до іншого. Цю особливість можна розглядати як плюс, якщо Овен і Діва не стануть акцентувати увагу на питанні першості і вважатимуть рівноправність оптимальним варіантом.

У представників Земний і Вогняної стихій абсолютно різні характери, тому їм необхідно шукати спільні точки дотику: ходити разом в кіно і театри, спілкуватися в одній компанії або навіть працювати разом.

У такому випадку їм завжди буде цікаво в компанії один одного. Якщо партнери не зможуть знайти теми для розмов, то почнуть проявляти пильну увагу до обопільним недоліків.

Це призведе до поспішних розриву роману.

Овен і Діва: сумісність, плюси і мінуси союзу

У цій парі важко виявити лідера

Хлопець-Овен і дівчина-Діва в сексі

Партнери настільки гармонійно доповнюють один одного, що їх сексуальна сумісність близька до ідеальної . Чоловік-Овен сповнений життєвої енергії і не проти витратити солідну її частину на плотські втіхи.

Діва в повсякденному житті проявляє себе як раціональний і навіть злегка занудний людина, але в ліжку повністю перетворюється. У любовних іграх їй немає рівних:  ця жінка легко перевтілюється, експериментує з образами, з тактикою поведінки.

Поруч з коханою людиною вона відчуває себе вільно і розкуто, повністю розкриває свій багатий сексуальний потенціал. Як правило, його вистачає на те, щоб повністю вимотати обранця-Овна.

А йому тільки це і треба: після бурхливих ночей з дружиною-Дівою цей чоловік легко зосереджується на роботі і робить її максимально продуктивно.

Чи підходять вони один одному в шлюбі?

Чоловік-Овен не особливо терплячий, вважає за краще отримувати бажане без найменших зволікань. Закохавшись, він не буде довго тягнути з пропозицією руки і серця. Відповідальна Діва не вирішиться на шлюб до тих пір, поки не досліджує обранця уздовж і поперек. На це у неї піде багато часу, що явно не припаде до душі нетерплячому Овна.

Подальший результат буде залежати від нього. Якщо чоловік вогняного знаку проявить витримку, то напевно отримає довгоочікуване «так» з часом. Якщо почне тиснути на обраницю, то лише відлякає її цим.

Овни і Діви, які зуміли подолати всі негаразди на перших етапах відносин, отримують гідну нагороду: в сімейному житті їх сумісність стає дуже високою. Дружина дотримується традиційних поглядів, прагне стати берегинею домашнього вогнища.

Посидючий характер Діви сприяє цьому як не можна краще – вона любить займатися домашніми справами, знаходить побутову рутину цікава. Чоловік в цій парі вносить у відносини новизну.

Овен не дозволить дружині занадто глибоко загрузнути в домашніх справах, він буде регулярно влаштовувати для неї «виходи в світ».

Народження дітей лише ще більше зміцнить цей союз, об’єднавши подружжя спільною метою виховання потомства.

З чоловіка-Овна і дружини-Діви виходять відмінні батьки: обидва ставлять дітей на перше місце в списку пріоритетів і готові піти на будь-які жертви заради збереження сім’ї

Чи є дружба, якщо він Овен, а вона Діва?

Дружба між представниками стихій Вогню і Землі складається вдало з перших днів знайомства. Тихі і скромні Діви отримують від цього союзу захист – підопічні червоної планети готові люто відстоювати інтереси своїх друзів. Овен з відносин черпає мудрість подруги – вона завжди готова допомогти порадою, наставивши на шлях істинний.

Дружба між Овном і Дівою може тривати роками . Навіть якщо вони роз’їдуться жити по різних містах, все одно будуть підтримувати зв’язок.

Як завоювати чоловіка Овна?

Хлопці, народжені під знаком Овна, звертають увагу на активних, оригінальних дівчат. Тихі та спокійні дами здаються їм занадто нудними. Представницям знаку Діва буде непросто підкорити серце такого чоловіка, для цього їм доведеться вийти за звичні рамки поведінки. Якщо Діва зможе розкріпачитися і здивувати обранця своєю особистістю, той напевно не встоїть перед її шармом.

Як добитися уваги жінки-Діви?

Педантична Діва не залишиться байдужою до проявів галантності і хороших манер. Груба поведінка, навпаки, відштовхне її.

Чоловікові-Овна слід поводитися трохи більш стримано, ніж зазвичай – інакше його бурхливу вдачу налякає спокійну Діву

Знайти до неї підхід нескладно – жінки цього знака люблять інтелектуальні бесіди . Хлопцеві досить завести розмову про мистецтво або інший цікавої теми, тоді увагою Діви він точно обділений не буде.

Гороскоп сумісності жінки-Овна і чоловіки-Діви

Жінка-Овен енергійна, самовпевнена і вперта. Вона – природжений лідер , що володіє сильним і стійким характером. Але при цьому жінки-Овни дуже ніжні і романтичні, вони всім серцем прагнуть справжнього кохання. Забезпечити їм це світле почуття цілком здатні добропорядні чоловіки-Діви.

Представники цього знака – не найкращі партнери для Овнів. Вони володіють аналітичним складом розуму, майстерно вміють знаходити недоліки в навколишніх. Критика Діви майже завжди справедлива, але вона рідко призводить до хорошого результату – люди просто ображаються на нетактовні висловлювання на свою адресу. Самозакоханої дівчині-Овна теж навряд чи сподобаються постійні закиди.

Овен і Діва: сумісність, плюси і мінуси союзу

Хлопці, народжені під знаком Овна, звертають увагу на активних, оригінальних дівчат

Цей фактор в сукупності з деякими іншими негативно впливає на любовну сумісність чоловіка-Діви і жінки-Овна. Але зірки не прирікають цей союз на невдачу, а лише мотивують партнерів більше працювати над своїми характерами .

Любовні стосунки

Чоловік-Діва – ранима особистість, сповнена цинізму і внутрішніх протиріч. Він надмірно вимогливий до партнерки, схильний постійно ревнувати її. Жінки вогненної стихії чарівні, їх яскрава харизма притягує протилежну стать як магніт. Дівчатам-Овнам важко утриматися від флірту, нехай і нічого для них не значущого. Ревнивцеві-Діві така поведінка здається неприпустимим.

Любовний союз між представниками цих знаків неможливий без готовності поступатися і йти на компроміси. Жінці-Овна доведеться змінити свій стиль спілкування з протилежною статтю, звівши до мінімуму прояви кокетства і флірту. Чоловік-Діва повинен впоратися зі своїм ревнивим характером, йому бажано почати ставитися до життя простіше.

Сексуальний потяг пари

Гармонія в сексуальному житті не раз врятує пару Овен-Діва від розставання. Коли у партнерів з’являються розбіжності в психологічній сфері, вони шукають розради в любовних іграх.

Постіль для представників стихій Вогню і Землі часто стає місцем примирення, особливо на ранніх етапах відносин

Сексуальна сумісність чоловіка-Діви і жінки-Овна просто відмінна , і більше тут додати нічого.

шлюбний союз

Потенційно обидва партнери – хороші сім’янини , але шлюб між ними не завжди буває вдалим. У поєднанні один з одним Овен і Діва виявляють найгірші сторони своїх характерів. Хороші якості, навпаки, відсуваються на другий план.

У родині напевно буде багато конфліктів, але посприяти зміцненню шлюбу може вплив третьої сторони – батьків або друзів. При відсутності підтримки ззовні союз Овна і Діви має небагато шансів на тривале існування.

Педантичний чоловік здатний затіяти конфлікт через будь-якої дрібниці, а його войовнича дружина точно не стане мовчати і у відповідь закотить грандіозний скандал. До того ж, дружина Овен навряд чи стане хорошою домогосподаркою, у неї для цього занадто високі амбіції.

Рятівним кругом для цієї пари може стати спільна дитина. Обидва партнери підходять до виховання дітей з максимальною відповідальністю, воно буде потужним стимулом для саморозвитку і роботою над власними недоліками.

Овен і Діва: сумісність, плюси і мінуси союзу

Обидва партнери підходять до виховання дітей з максимальною відповідальністю

Як дружать дівчина-Овен і хлопець-Діва?

Між цими людьми рідко зав’язується міцна дружба, оскільки у них занадто різні інтереси. У більшості випадків вони просто не контактують один з одним, оскільки обертаються в різних колах суспільства.

Але якщо доля зіштовхує дівчину-Овна і чоловіка-Діву в одному колективі, то приятельські стосунки між ними швидко переростають в міцну дружбу. Союз, коли він – Діва, вона – Овен не тільки приємний, а й взаємовигідний.

 

Тому в більшості випадків триває роками, а то й десятиліттями.

Як завоювати чоловіка-Діву і побудувати з ним стосунки?

Чоловік, народжений під знаком Діви, завжди звертає увагу на деталі. Несвіжий манікюр, котяча шерсть на одязі або будь-яка інша дрібниця може відштовхнути його від дівчини.

Хлопець земної стихії воліє будувати відносини зі скромними і розсудливими дамами, він не любить легковажних кокеток.

Читайте також:   Як залучити чоловіка в своє життя: від психології до магії

Жінка-Овен відштовхне його своєю ексцентричною поведінкою, якщо не навчиться поводитися більш стримано на людях.

Чоловік-Діва – інтелектуал, який буде радий бесіді на нетривіальну «піднесену» тему

Якщо затіяти філософську дискусію, завоювати його симпатію точно вийде. Утримати її буде складніше. Для цього необхідно ставитися до почуттів обранця з особливою тремтливістю, оскільки натура у нього дуже ранима.

Чи можна закохати в себе жінку-Овна?

Пристрасне серце жінки-Овна може підкорити лише активна людина, здатний здивувати кохану неординарними жестами романтики.

Скромному хлопцеві-Діві нелегко підлаштуватися під бурхливий темп життєдіяльності дівчата-Овна, але по-іншому її симпатії не завоюєш.

Щоб привернути увагу представниці вогненної стихії, потрібно проявляти якомога більше ініціативності : запрошувати даму серця в кіно, ресторани, боулінг-клуби, різні екзотичні місця.

Овен і Діва: сумісність, плюси і мінуси союзу

Домогтися симпатії жінки-Овна не так вже й складно

Домогтися симпатії жінки-Овна не так вже й складно, а ось закохати її в себе Діві може виявитися не під силу. Дівчина, яка представляє стихію Вогню, володіє потужним лідерським характером і не стане починати відносини з «слабаком». Їй потрібен справжній чоловік в традиційному розумінні цього слова.

Обранець жінки-Овна повинен бути сильніше її. Відповідальність, надійність і хоробрість – мінімальний набір якостей, з яким можна претендувати на серце вогненної дівчата. Якщо хлопець-Діва зможе відповідати цим критеріям, то у нього будуть всі шанси на успішний роман з підопічною червоної планети.

Джерело: https://sunmag.me/zodiaki/28-11-2017-sovmestimost-ovna-i-devy-energichnost-protiv-pedantizma.html

Овен і Діва: сумісність жінок і чоловіків цих знаків у відносинах, любові, шлюбі і дружбі

Овни знаходяться в стихії вогню, а Діви представники земного знака. Діва і Овен: сумісність в коханні і близьких відносинах чоловіків і жінок цих двох знаків Зодіаку здавалося б, можлива, але давайте розберемося докладніше.

На самому початку знайомства цих знаків не обійтися без складнощів. Овен вважає себе господарем життя. Володар високого інтелекту і завищеної самооцінки, йому дуже важко сходитися з людьми.

Діва пред’являє занадто завищені вимоги до оточуючих, не забуваючи і про себе.

Овен і Діва: сумісність, плюси і мінуси союзу

У цьому союзі земний знак буде займати лідируючу позицію, тому що він людина слова.

Сумісність чоловіка Діви і жінки Овна

Жінка Овен чарівна апріорі. Вона немов магніт притягує всіх до своєї персони. Тільки будучи по вуха закоханою, дівчина Овен може зійтися з чоловіком, вона буде хорошою партнеркою, з поступливим і поступливим характером. Тільки надмірна гордість може нашкодити їй.

Чоловік Діва має боязкість в характері, яка часто заважає досягти ідеальних відносин. Кожна представниця слабкої статі бачиться йому ідеалом, але переконавшись в зворотному, він дуже переживає.

Підшефний Меркурія романтична натура, і може пронести це якість через все життя, якщо Діві не розіб’є серце підступна спокусниця. Жіночі серця Діва підкорює чуттєвістю і вірністю.

Для досягнення успіху Діві потрібно чуйне керівництво подружжя.

знайомство

Зустріч може відбутися на одному із заходів у спільних друзів на дачі. Жвава дама Овен приверне до себе увагу завдяки своїй активності. Варто їй з’явитися, як все навколо починає кипіти.

Діва зверне увагу на красиву дівчину, яка постійно перебуває в центрі уваги, і її складно не помітити.

Спочатку боязкість і повільність може відлякати даму Овна, але поспілкувавшись деякий час, вона різко змінить свою думку, убивши предмет обожнювання інтелігентністю і просвещенностью. А адже Овен знає толк в розумних представників сильної статі.

Для продовження знайомства обом знакам потрібно демонструвати чуттєвість, піклуватися один про одного.

побачення

Маючи відмінний смак, Діва візьме ініціативу організації побачення на себе. Йому вийти здивувати досвідчену даму Овна, яка відчула на собі закоханий погляд Діви і вирішила вразити свого обранця запаморочливим нарядом.

Імпульсивна особа поспішить прискорити події і запросить Діву на чашечку кави, але тим самим вона тільки може відштовхнути від себе романтичного юнака, якому більше до душі милі залицяння. Хорошою альтернативою може стати побачення на лоні природи.

Обидва представники вогненної і земної стихії дуже амбітні, тому розмова про почуття краще не заводити, в іншому випадку після першого побачення продовження сумісності чоловіка Діви і жінки Овна не бути.

Кохання

Залежно від глибини почуттів Діви, можна розраховувати на тривалість любовних відносин. Дамі Овна лестить увага чарівного й привабливого партнера, але їй не слід займати лідируючу позицію, Діва не змиритися з роллю підкаблучника.

Сумісність Овна і Діви в любові подібні казці, продовження якої повністю залежить від настрою партнерів, при правильно розставлені пріоритетів можлива щасливе спільне життя.

Первісне враження про благополучности у підшефних Марса і Меркурія може виявитися оманливим. Дівчині Овна варто виключить флірт з представниками протилежної статі. Інакше це призведе до розбіжності, можливий і розрив відносин.

відносини

Відносини між молодими людьми ідеальними ніяк не назвеш. Підопічним різнопланових стихій дуже важко досягти гармонії у відносинах. Але навіть в самій безвихідній ситуації можна досягти консенсусу. На допомогу прийдуть батьки Овна і Діви, хоча дане рішення дасться їм насилу.

шлюб

Овен і Діва: сумісність, плюси і мінуси союзу

Але як не дивно, труднощі тільки зміцнять цей союз.

Овен – чудова дружина, Діва – зразковий чоловік, але не в союзі один з одним, але вже якщо вони вирішили об’єднати свої долі, варто набратися витримки, так як випробування будуть підстерігати їх з перших днів. Банально розкидані шкарпетки або пакетик від чаю можуть послужити приводом для великого скандалу. У союзі з Овном в спокійному юнакові обов’язково проявляться негативні якості.

Гармонію може привнести народження діток. Мамі Овна з властивою їй строгістю краще зайнятися вихованням і розвитком інтелекту, при правильному підході є всі шанси виростити майбутніх вундеркіндів.

Дружба

Зірки говорять, що дружба між Дівою і Овном можлива, навіть незважаючи на їх різний темперамент. Дівчинка любителька галасливих ігор, а хлопчик воліє посидіти з книжкою, але це не завадить їм знайти взаєморозуміння, і стати добрими приятелями.

Діва, як правило, в такому союзі ведений заводний і симпатичною командірша. Вона буде захисником в спідниці. Вони не дадуть один одного в образу, будь то фатальна спокусниця, яка бажає розбити серце юному джентльменові або ж пройдисвіт, який бажає заморочити голову вітряної вогненної дівчині.

Підшефні Марса і Меркурія можуть пронести свою дружбу через все життя і навіть будучи на пенсії, Діва здатний надавати костуром будь-кому, хто посміє образити бабусю Овна.

партнерство

Діва бажає вести бізнес самостійно, але розум і чарівність Овна не будуть зайвими. Зірки обіцяють такому партнерству досягнення хороших результатів. Діва дуже серйозно підходить до ведення бізнесу, він докладе максимум зусиль для процвітання і розвитку.

Від безглуздих розтрат, Овна може вберегти розважливий і обережний підхід Діви. Бізнес дама Овен рвучка в своїх рішеннях, а Діва не бажає ризикувати, в такій ситуації не виключені розбіжності. Діва повинен все досконально прорахувати, перш ніж прийняти рішення і при найменшій нестиковці угода може бути скасований.

Перетин в ролі конкурентів між Овном і Дівою виключені, принципи ведення бізнесу у них абсолютно різні.

Сумісність чоловіка Овна і жінки Діви

Чоловік Овен самозакоханий і упертий, а бажання бути в усьому правим переростає часом в тиранію. Але саме ці якості підкорюють багатьох жінок, і вони готові на все, чим чоловік часто і користується.

З Овном дуже легко можна знайти спільну мову. Він дотепний і цікавий співрозмовник.

Незважаючи на лідерські якості, багатьом Овнам не вистачає твердості в характері, їм необхідна партнерка, яка делікатно направить енергію вогню в правильний напрямок. Овни стають гарними чоловіками.

Жінка Діва загадкова і непостійна, вона наділена хорошими манерами, розумна і красива. Ці якості роблять її предметом зітхання армії шанувальників.

Діви завжди прагнуть до досконалості, перешкоду створює тільки впертість. Діви оптимістки, вони з легкістю переступають через невдачі і далі наполегливо прокладають шлях до успіху.

Дружина Діви межа мріянь багатьох чоловіків, вона добра, справедлива, надійна і скажено сексуальна.

знайомство

Зустрінеться Овна і Діві практично нереально. У Овна маса інтересів і відпочинок він вважає за краще на фешенебельних курортах. Юна Діва воліє замовчувати про свої захоплення, вона байдужа до розкоші і вважає за краще відпочивати скромно, орієнтуючись тільки на красиву місцевість. Зірки все ж знають пару місць, які підійдуть обом підшефним Марса і Меркурія.

Під час знайомства Овна не варто розпорошуватися красномовством, досить кілька чергових фраз, щоб не відштовхнути від себе ніжну Діву. Дівчині потрібно проявити рішучість, так як Овен не зверне уваги на скромницю.

Оманлива холодність Діви, тільки розіграє азарт у вогняному чоловікові, і він з головою кинеться в залицяння, якщо підшефна Меркурія проявить інтерес до Овна, то тут буде і флірт, і жарти, так що Овна не доведеться нудьгувати.

побачення

На думку Овна, на війні всі засоби хороші, не виключені прийоми і обман, але з Дівою краще бути прямолінійним і відразу сказати про свою симпатію. Побачення краще спланувати в спокійному і затишному маленькому кафе, хоча сам Овен волів би популярний ресторан.

Овна слід зменшити свій натиск, так як сором’язлива Діва може просто не впорається з хвилюванням і зникнути, але Овна доведеться дуже постаратися, щоб не зробити висновок милу красуню в обійми. Незважаючи на свій скромний характер, юна леді прийде на перше побачення в запаморочливому вбранні, який продуманий грунтовно. Вся увага буде направлено на Діву, і Овен не стане винятком.

Навіть якщо Овен не встиг подбати про свій зовнішній вигляд – не страшно, адже для Діви головне в чоловіках розум і внутрішній стрижень.

Кохання

Сумісність між Овном і Дівою в любовних відносинах розвивається блискавично. Але і без сварок нікуди, в цьому випадку Овна потрібно не мучити себе ревнощами, а навчитися довіряти своїй обраниці.

Друзі Овна з Дівою будуть проти такої любові, але не варто звертати увагу на думку оточуючих. Овен часто сумнівається, завдяки розсудливості і вмінню переконувати, Діва здатна направити потенціал свого вогняного коханого в потрібне русло.

відносини

Першість у відносинах між юнаків Овном і леді Дівою буде постійно переходити як естафетна паличка від одного до іншого. Головне, не акцентувати увагу один на одного і не морочитися порадами оточуючих.

Підшефним Марса і Меркурія необхідно регулярно з’являтися в суспільстві, відвідувати виставки і театри, це дозволить відволіктися від непотрібних турбот і краще пізнати один одного. Овен вже у всеозброєнні і готовий зробити пропозицію. Діва дуже прониклива, вона не бажає помилитися у виборі, тому не поспішає давати позитивну відповідь.

Діва довго буде мучити Овна своїми перевірками. Для того щоб отримати згоду, Овна необхідно розпрощатися зі своїм минулим і розставити пріоритети, тільки так він зможе довести Діві щирість своїх намірів.

шлюб

Урочистий захід у Овна з Діви на прохання нареченої буде проходити в тісному колі тільки найближчих людей. Жінка Діва відноситься до свого обранця з повагою і стане ідеальною дружиною, доброю господинею і турботливою мамою.

Читайте також:   Як зацікавити дівчину: способи, що діють безвідмовно

Для подолання майбутніх проблем молодій парі слід йти на компроміс. Діти, народжені в шлюбі, стануть сполучною ланкою між батьками, і як наслідок, в сім’ю прийде взаєморозуміння. Овен тато відповідальний і захоплюється, мама Діва є джерелом нових знань, завдяки яким діти отримують прекрасне виховання і хороші манери.

Дружба

З Овна і Діви вийдуть хороші приятелі. Овен прудкий і жвавий, він стане відмінним захисником для тихої Діви. Подруга буде ревно ставитися до любовних пригод свого друга. Але Овен зможе донести до Діви, що ніхто не зможе зайняти її дружній трон.

Можливо, чоловік Овен і жінка Діва виявляться здатні зберегти дружні відносини і в зрілому віці, навіть якщо доля розкидає їх по різних містах, вони обов’язково організовують зустріч. Такі теплі стосунки припадуть до смаку подружжю Овна і Діви, але вони вже ні перед чим не зупиняться.

партнерство

Овен довіряє тільки собі, він твердо впевнений, що ніхто не впорається з веденням справ краще. Винятком може стати хіба що Діва, якій, здається, можна довіритися, більш надійної співробітниці йому просто не знайти. Феноменальна інтуїція Діви зіграє не останню роль в укладанні вигідних контрактів.

Діва трудяга, вона буде проводити на роботі 24 години на добу, але і зажадає за свою роботу гідну оплату, і якщо Овен виявиться скнарою, то партнерка може звільнитися за дві секунди. Тільки через свою нерішучість Діва часто позбавляється вигідного шансу на працевлаштування.

Тандем Овна і Діви може домогтися високих успіхів у спільному бізнесі, конкурентам не залишиться жодного шансу.

Сумісність з іншими знаками

«} Data-sheets-userformat = {« 2 “: 8403905,” 3 “: [null, 0],” 9 “: 1,” 10 “: 2,” 11 “: 0,” 12 “: 0,” 14 “: [null, 2,0],” 15 “:” Calibri, sans-serif “,” 16 “: 11,» 26 “: 400} score = 4>

♈ сумісність Овна

 • Сумісність Овен і Овен
 • Сумісність Овен і Телець
 • Сумісність Овен і Близнюки
 • Сумісність Овен і Рак
 • Сумісність Овен і Лев
 • Сумісність Овен і Діва
 • Сумісність Овен і Терези
 • Сумісність Овен і Скорпіон
 • Сумісність Овен і Стрілець
 • Сумісність Овен і Козеріг
 • Сумісність Овен і Водолій
 • Сумісність Овен і Риби

♍ сумісність Діви

 • Сумісність Діва і Овен
 • Сумісність Діва і Телець
 • Сумісність Діва і Близнюки
 • Сумісність Діва і Рак
 • Сумісність Діва і Лев
 • Сумісність Діва і Діва
 • Сумісність Діва й Терези
 • Сумісність Діва і Скорпіон
 • Сумісність Діва і Стрілець
 • Сумісність Діва і Козеріг
 • Сумісність Діва і Водолій
 • Сумісність Діва і Риби

Джерело: http://GadalkinDom.ru/goroskop/sovmestimosti/sovmestimost-oven/sovmestimosti-oven-i-deva.html

Oвeн-Мужчінa і Діва-Жeнщінa: Coвмeстімoсть

Овен і Діва: сумісність, плюси і мінуси союзу

Oвeн і Діва

Союз між чоловіком-бараном і жінкою-дівою завжди супроводжується проблемами. Це не той випадок, коли протилежності притягуються і ідеально доповнюють один одного. Тут протилежності весь час дратують і дратують один одного, через що в парі відбуваються постійні і затяжні конфлікти.

По початку, почуття між чоловіком-бараном і жінкою-дівою спалахують яскравим полум’ям. Немає жодної жінки, яку галантність, манери і романтичність чоловіки-овна не відразу б на повал. Після того, як зав’язуються постійні відносини між представниками цих знаків, починаються великі проблеми.

З одного боку у жінки-діви спалахує непереборне бажання обходити свого чоловіка у всіх сенсах цього слова. З іншого ж боку, після деякого часу, її починає дратувати факт того, що чоловік не відповідає їй взаємними обхажування.

Так, чоловік-Овен вміє доглядати за жінками, але він імпульсивний, амбітний і агресивний. Його залицяння не відбуваються постійно, а стрибками, що сильно пригнічує жінку-діву.

Крім того, в пориві злості, чоловік може кинути різке або образливе слово і швидко про це забути. Жінка ж, таких речей не забуває. Особливо якщо мова йде про представницю знака Діви.

Вони дуже важко вступають в довірчі відносини з людиною, і якщо це сталося, кожне різке висловлювання, з боку цієї людини може сильно поранити.

Таким чином, з часом у жінки-діви накопичується багато претензій і образ до чоловіка. У той час як чоловіка-барана все більше і більше починають дратувати причіпки і претензії жінки, яка на його думку, повинна його завжди і в усьому підтримувати, а не критикувати.

У парі між представниками Овна і Діви не все так похмуро, як може здатися на перший погляд. Їхні стосунки будуть далекі від ідеальних, до того ж у них буде багато проблем, і кожному з них доведеться довго і наполегливо підлаштовуватися під характер один одного. Проте, в такому союзі є і свої переваги.

Жінка-Діва дуже трепетно ​​ставиться до свого чоловіка, завдяки чому Овен буде забезпечений жіночою увагою, ласкою, турботою і всіма побутовими речами завжди.

При цьому представниця знака критично ставиться до свого партнера і завжди прямо вказує на його недоліки.

За рахунок цього, у Овна є хороші шанси перекроїти самого себе і зайнятися саморозвитком, зміцнюючи свої недоліки і розвиваючи гідності.

В сумісності цієї пари завжди присутні дуже сильні, міцні і взаємні почуття, в іншому випадку вони довго один одного не витримують.

 • Жінка забезпечує чоловіка всіма його потребами на найглибшому емоційному рівні;
 • Чоловік-Овен саме той, хто зможе розбити стіну «недовіри» жінки-діви;
 • Чоловікові завжди, без особливих зусиль вдається пробити замкнутість жінки;
 • Обидва партнери працюють над своїми недоліками;
 • Обидва партнери працюють над своїми основними достоїнствами;
 • Вчаться розуміти один одного і миритися з недоліками;
 • Жінка-Діва змушує чоловіка-барана працювати над своєю агресією і нетерпінням;
 • Жінка-Діва отримує душевне тепло і емоції за двох;
 • Ідеальне поєднання для розвитку сімейного бізнесу;
 • У цій парі між партнерами завжди присутні сильні почуття.

Mінуcи coюзa: Mужчінa-Oвeн і Жeнщінa-Діва

У парі багато проблем по сумісності характерів, темпераментів і поглядів на життя. Основні проблеми укладені в тому, що жінка-діва дуже педантична, аж до дрібниць. Вона прискіпливо і критична, при цьому не вважає за потрібне мовчати і миритися з чимось, що їй не до душі, особливо коли мова йде про коханого чоловіка.

У той час як постійні причіпки і невдоволення з боку близької жінки, дуже сильно зачіпають самолюбство чоловіки-барана. Його позиція така, що він ідеал і улюблена жінка, як ніхто інший повинна це знати, розуміти і щодня вихваляти.

Самолюбство чоловіка-барана зачіпати ні в якому разі не варто, так як він обов’язково відповість взаємністю, а Овни, добре вміють підбирати слова, що б зачепити сильніше і вдарити болючіше.

В результаті цього може скластися така ситуація: жінка-діва критикує чоловіка-барана, що б він працював над собою і своїми недоліками. Чоловік-Овен, у відповідь на критику, починає зачіпати жінку-діву за найболючіше.

Підсумок: скандал, з’ясування ставлення, образи і невдоволення один одним. А якщо ще й врахувати, що жінка-діва особливо ранима, затаєних і накопичених образ не уникнути.

Овен в силу своєї отходчивости, скаже і забуде, а ось діва все і завжди пам’ятає.

 • Прискіпливість і скрупульозність жінки-діви виводить з себе чоловіка-барана
 • Зачеплене самолюбство чоловіки змушує його ображати жінку;
 • Діва занадто ранима, що б швидко забувати образи;
 • Імпульсивний чоловік-овен не стежить за сказаними в пориві гніву словами;
 • У такій парі постійно виникають конфлікти, що переходять в приховані образи;
 • Діва в силу своїх поглядів на життя намагається загнати в певні рамки Овна;
 • Чоловік-Овен занадто любить свободу;
 • Різні темпераменти;
 • Овен не звик слухати чужу думку і чужих порад, в той час як Діва намагається виправити недоліки свого чоловіка;
 • Замкнуте коло в стосунках: їх приваблюють сильні почуття, але довго перебувати разом для них не реально.

Як знайти спільну мову в парі: Mужчінa-Oвeн і Жeнщінa-Діва

Головною умовою досягнення гарної сумісності і гармонії в парі між чоловіком-бараном і жінкою-дівою, є відмова від внутрішнього бажання переробити один одного. Чоловікові-Овна доведеться змиритися з періодичної холодністю своєї супутниці.

Представникам знака Діви дуже важко будь-кому довіряти повністю, їм важко показувати свої почуття і емоції, навіть якщо вони наповнені сильною любов’ю. У свою чергу жінці-діві доведеться відмовитися від підліткових мрій про майбутнє в рожевих тонах, наповненому щоденними квітами, віршами про любов і романтичними сюрпризами.

Чоловік-Овен без сумніву романтик, але всього цього в її житті не буде кожен день.

Їй доведеться прийняти той факт, що для свого чоловіка вона не єдина цінність на землі, у нього ще є великі плани і цілі, на які він теж буде витрачати свій час і сили.

Також їй доведеться засвоїти, що далеко не всі, що говорить чоловік-овен в розлюченого стані, є істинною правдою, часто в гніві він говорить не те, що думає, а то, що напевно буде побитий опонента в найболючіше місце.

Coвмeстімoсть пaри в пoстeлі: Mужчінa-Oвeн і Жeнщінa-Діва

У парі між чоловіком-бараном і жінкою-дівою, інтимна сфера досить різноманітна і специфічна. Обидва представники знака є хорошими коханцями, які цінують не тільки чуттєвість, але і різноманітність.

Звичайно, характер жінки-діви, як і її настрій, ніколи не можна вгадати заздалегідь, але чоловікові-барана так ще цікавіше жити.

Сьогодні жінка-діва може виявитися моторошно консервативної в ліжку, а завтра не проти спробувати щось незвичайне.

Вогняна стихія чоловіки-барана розігріває земляну стихію жінки-діви дуже швидко. Темпераменти інтимної області цих знаків ідеально доповнюють один одного. Це ледь не єдина сфера життя, де обидва цих невгамовних людини розуміють один одного навіть без слів.

Для чоловіка-барана, інтимне життя з жінкою-дівою як випробування на міцність, наскільки вистачить їх сил і бажань. Підступ полягає тільки в тому, що жінка-діва ідеально відчуває свого партнера і ніколи не дозволить йому нудьгувати.

Coвмecтімocть пaри в брaкe: Mужчінa-Oвeн і Жeнщінa-Діва

Працює пари в сімейному житті дуже нестабільна і сповнена проблем, пов’язаних з різними ритмами життя чоловіка-барана і жінки-діви. Для жінки має значення кожна деталь, а чоловік вважає за краще не розмінюватися на дрібниці, і не вважає за потрібне приділяти цьому свою увагу.

При цьому, жоден з партнерів не бажає поступатися іншому. Для кожного з них розірвати відносини в пориві сварки або образи не складає труднощів. Саме тому шлюб між чоловіком-бараном і жінкою-дівою завжди буде межувати з розлученням.

Незважаючи на все це, в побутовій сфері вони могли б ідеально доповнювати один одного. У сімейному житті цієї пари ще одним каменем спотикання може стати виховання дитини.

Діва з її педантичністю вимагатиме від чада прикладання максимальних старань у всіх сферах.

У той час як чоловік-овен, буде завжди заступатися за дитину, вимагаючи, щоб він віддавав себе тільки тому, що йому на практиці стане в нагоді в житті.

Coвмeстімoсть пaри в дружбe: Mужчінa-Oвeн і Жeнщінa-Діва

Навіть дружба між представниками цих знаків видається річчю суперечливою і проблематичною. У реальному житті таку дружбу можна зустріти дуже рідко, частіше спільну роботу або спонтанне знайомство.

У дружній області у них практично відсутні точки дотику: різні характери, різні темпераменти, різні інтереси і погляди на життя. Навіть якщо така дружба і зав’язалася, вона постійно супроводжується з’ясовуваннями відносин і висловлюванням взаємних претензій при зустрічах.

Навколишні швидше можуть прийняти їх за заклятих ворогів, ніж за друзів. Навіть почуття гумору у цих представників знаків абсолютно різний. Найчастіше навіть в спілкуванні вони просто не розуміють один одного. Чоловік-Овен не розуміє, як можна бути настільки поглибленої у всякі дрібниці, в той час як жінка-діва не може усвідомити, як можна бути таким завзятим егоїстом.

Читайте також:   Що робити якщо подобається хлопець, а у нього є дівчина

Більш того, у жінки-діви великі проблеми з довірою та відкритістю, а такого запальному чоловікові вона точно не стане довіряти свою душу і думки. У дружньому спілкуванні з нею, чоловік найчастіше буде відчувати нудьгу, через її холодності і відстороненості.

Дружити ці знаки можуть тільки в тому випадку, якщо у них з’являється якесь спільне хобі або інтерес. Тільки в цьому випадку у них виникне бажання познайомитися один з одним ближче і знайти позитивні сторони в спільному спілкуванні.

Coвмeстімoсть пaри в бізнeсe: Мужчінa-Oвeн і Жeнщінa-Діва

Якісна робота в дуеті: чоловік-овен і жінка-діва, можлива тільки при роботі на сімейному підприємстві. Наприклад, якщо вони є подружжям, працюють над однією справою і у взаємних інтересах.

При таких умовах, педантичність жінки-діви буде з легкістю перекривати непосидючість і невгамовність чоловіки-барана, який за кожну справу береться поверхнево і не доводить його до кінця. Поки жінка-діва буде скрупульозно возитися із завершенням однієї проблеми, чоловік буде встигати попутно вирішити ще пару питань і підкинути їй нові завдання, щоб вона не нудьгувала.

Проблема в роботі у цих знаків полягає в тому, що чоловік-овен не вміє довго роздумувати і приймати обдумані, зважені рішення, найчастіше він діє навмання. Такий підхід до роботи дуже сильно дратує і навіть дратує жінку-діву, яка звикла діяти за приказкою: «сім разів відміряй, один раз відріж».

Крім того, цілі, які вони хочуть досягти в роботі, у них зовсім різні: діва прагне до стабільності і розміреного доходу, овен ж навпаки, марить про згорнутих горах і шаленою прибутку.

Що потрібно знати Жінці-Діві про Чоловікові-Овні

Жінці-Діві, в першу чергу потрібно знати про чоловіків-Овнах те, що вони не ледарі, які не разгильдяи і не лоботряси, просто в силу свого характеру вони не можуть, так як ви, віддавати свою увагу на кожну дрібницю. Вони дуже амбітні, і беруться тільки за рішення важливих питань і завдань.

У представників вогненних знаків, в тому числі і Овнів дуже велике его, і вони завжди будуть в першу чергу думати тільки про себе і свої бажання.

Чоловік-Овен просто не здатний щохвилини думати про свою жінку і слати їй любовні повідомлення, приділяючи їй, величезна кількість своєї уваги і часу.

Вони бажають довести всьому світу і в першу чергу близьким людям, що вони найкращі і гідні. І від своєї сім’ї і тим більше жінки, вони чекають тільки підтримки, турботи і тепла.

Перебуваючи в парі з чоловіком-бараном, ніколи не можна перегинати палицю в спробі змінити їх риси характеру, ритм життя, і ставлення до речей. Навіть якщо щось не влаштовує вас категорично, намагайтеся це міняти м’яко, розмовами, домовленостями і поясненнями. Головне, що слід знати і пам’ятати, не можна вимагати від Овнів змінити, себе, ставити їм умови і ультиматуми.

Що потрібно знати Чоловікові-Овна про Жінку-Діві

Чоловік-Овен вирішив завоювати серце жінки-діви, повинен зрозуміти, що він не ідеал. Перебуваючи поруч з такою жінкою, йому щодня доводиться вислуховувати від неї про те, що він неохайний, незграбний, допускає багато помилок і все робить не так як належить.

При цьому чоловікові-барана варто пам’ятати, що всі ці причіпки висловлюються не з метою втоптати в бруд його самолюбство, а для того, що б він ставав краще, ніж є зараз. Прояви почуттів з боку жінки-діви можна чекати дуже довго.

Такі жінки більш приземлені, мало хто з них вірить в неземну любов, але при цьому вони не позбавлені здатності любити. Просто за зовнішньою холодністю і відчуженістю вони звикли ховати всі свої емоції. Без сумніву, якщо чоловік-овен докладе певних зусиль, цей «лід» жінки-діви, безумовно, розтопиться.

Coвмecтімoсть Жeнщіни-Діви c іншими знaкaмі

Coвмecтімoсть Mужчіни-Oвнa c іншими знaкaмі

Джерело: https://moigoroskop.org/sovmestimost/muzhchina-oven-zhenshina-deva/

Жінка-Овен і чоловік-Діва – сумісність в коханні, стосунках, шлюбі, секс, дружбу

Союз, що складається з представників Овна і Діви, буде складним і напруженим. Конфлікти і сварки, що виникають між партнерами, часто будуть мати затяжний характер, адже ніхто з закоханих не готовий першим йти на примирення. Чи вдасться жінці-Овна і чоловікові-Діві вирішити всі навалилися на них проблеми і створити міцну сім’ю?

Які складнощі чекають партнерів в інтимному житті. Чи сумісні Овен і Діва в сексі або будуть шукати коханців на стороні? Діловий союз представників цих зодіакальних сузір’їв буде недовговічним через нерозуміння і небажання йти на поступки. Як розірвати порочне коло і знайти компроміс на робочому місці? Як зробити крок назустріч іншому і відновити дружні стосунки?

Любов і відносини

Жінка-Овен і чоловік-Діва зовсім не створені одне для одного. Різні темпераменти, різні цілі в житті, різні інтереси. Представниці прекрасної статі постійно потрібні нові яскраві емоції, неймовірні враження. Вона любить перебувати в центрі уваги і завжди прагне до цього.

Чоловік-Діва – повна протилежність жінці-Овна. Він консерватор, домосід і тихоня. Він намагається захистити себе від галасливих заходів і посиденьок з друзями. Представник сильної статі вважає за краще проводити час на самоті, насолоджуючись читанням цікавої книги.

Різні погляди на життя ставлять під сумнів можливість тривалих і щасливих любовних стосунків між Овном і Дівою. Жінці через нестачу пригод, авантюр, драйву такий союз незабаром набридне і набридне.

Вона спробує позбутися від одноманітності, знайшовши заміну своєму партнерові.

Щоб любовні відносини представників Овна і Діви були вдалими, і жінці, і чоловікові потрібно довго і наполегливо працювати над собою, підлаштовуючись під свого обранця.

сексуальна сумісність

Імпульсивна і запальна жінка-Овен і тихий і спокійний чоловік-Діва зовсім не сумісні в сексі. В інтимному житті у них повний розлад. Жінка віддає перевагу незвичайним експерименти в сексі. Вона знаходиться в постійному пошуку нових місць для любовних утіх. Чоловік категорично проти будь-якого різноманітності інтимних відносин. У цьому питанні він консервативний і впертий.

Жінку-Овна такий розвиток подій не влаштовує. Часто в сексі з чоловіком-Дівою вона не отримує ніякого задоволення, тому починає замислюватися про коханця на стороні. Жінка не бачить нічого поганого в побаченнях на одну ніч, якщо це приносить їй справжню насолоду.

Чоловік-Діва має протилежну думку щодо зрад. Він ніколи не буде ініціатором інтрижок на стороні, він не здатний на зраду по відношенню до своєї другої половинки.

Сім’я і шлюб

Через різних характерів і темпераментів жінка-Овен і чоловік-Діва рідко вступають в шлюб. У представника сильної статі на першому місці стоять домашнє вогнище, комфорт, затишок, тиха і спокійна атмосфера в сім’ї. Жінці-Овна такий варіант зовсім не підходить. Для неї головне – самореалізація. Вона зовсім не бачить себе домогосподаркою, що займається щоденними рутинними справами.

Для створення надійної і щасливою осередки суспільства жінці-Овна і чоловікові-Діві потрібно докласти чимало зусиль. В іншому випадку такий шлюб буде вкрай нетривалим. Жінці слід бути більш м’якою, ніжною і романтичною. Їй необхідно чути і розуміти свого партнера, а не намагатися придушити його ініціативу.

Чоловікові ж важливо навчитися брати на себе відповідальність не тільки за свої вчинки, а й за свою другу половинку. Представниця слабкої статі повинна відчувати, що її обранець – надійний і вірний чоловік, на якого можна покластися в будь-яких складних життєвих ситуаціях.

Плюси і мінуси пари

Основні плюси пари жінки-Овна і чоловіки-Діви:

 • Прагнення налагодити контакт будь-якими можливими способами.
 • Спільні спроби пошуку компромісів і вірних рішень.
 • Бажання підлаштуватися під партнера.
 • Взаємоповага в парі.

Основні мінуси пари жінки-Овна і чоловіки-Діви:

 • Різні цілі, цінності, погляди на життя.
 • Протилежні сексуальні темпераменти.
 • Часті сварки і конфлікти.
 • Роздратування обох партнерів з-за недоліків кожного.

Як закохати в себе чоловіка-Діву

Жінка-Овен – імпульсивна і вибухова представниця прекрасної статі, що володіє ризикованим характером. Вона віддає перевагу екстремальним видам спорту, активний відпочинок і подорожі. Чоловік-Діва намагається триматися від такої неординарної особистості в стороні. Його більше приваблюють ніжні, мрійливі, ранимі натури.

Однак якщо жінці-Овна сподобався кавалер-Діва, вона знайде спосіб, що звернути на себе його увагу. Представниця слабкої статі постарається підлаштуватися під вподобаного чоловіка. Через раптово нахлинуло на неї ніжного і трепетного почуття жінка буде готова піти назустріч кавалеру і змінити свої погляди і життєві пріоритети.

Чоловікові важливо, щоб його обраниця приймала його таким, яким він є. Він повинен відчувати бажання і готовність жінки бути з ним поруч. Представниці прекрасної статі важливо проявляти терпимість по відношенню до недоліків свого обранця.

Сумісність в дружбі

Жінка-Овен і чоловік-Діва – складний союз не тільки в любові, а й в дружбі. У них не збігаються хобі, захоплення та інтереси. У представників цих зодіакальних сузір’їв немає спільних тем для розмов. Жінка-ураган прагне встигнути все і відразу. Чоловік-домосід вкрай повільний і практичний.

Їх дружба можлива тільки при наявності спільної вигоди. В іншому випадку їх співпраця приречене на провал. Вихідні і державні свята вони вважають за краще проводити в різних місцях. Жінці потрібен активний відпочинок, вона готова брати ініціативу в своїх руки в будь-яких ситуаціях. Вона живе емоціями і яскравими подіями.

Чоловік-Діва не розділяє її захоплень. Він не розуміє представницю прекрасної статі і не бажає ділитися з нею своїми переживаннями і радощами. Жінка-Овен також не має наміру відкривати свою душу спокійного тихоні. У суспільстві Діви їй буде нудно і нецікаво. Тому в більшості випадків ця дружба буде недовговічною.

Сумісність у роботі

Як знайти спільну мову на роботі та чи можлива плідна трудова діяльність між жінкою-Овном і чоловіком-Дівою, залежить від посад, які займають кожен з партнерів:

 • Рівноправні посади. Союз обіцяє бути успішним і плідним. Співробітники з різними поглядами і темпераментами доповнюють один одного. Чоловік-Діва є генератором нових цікавих ідей, жінка-Овен втілює їх у життя. Діловому союзу представників цих зодіакальних сузір’їв під силу вирішення будь-яких складних і заплутаних завдань.
 • Жінка-Овен – начальник, чоловік-Діва – підлеглий. Співпраця в більшості випадків приносить непоганий результат. Безініціативного підлеглого начальник-Овен вміє зрушити з місця і змусити працювати. Під чуйним керівництвом жінки представник сильної статі чітко виконує поставлені перед ним плани.
 • Жінка-Овен – підлеглий, чоловік-Діва – начальник. Невдалий союз, приречений на провал. Повільний начальник не встигає за запальною і швидкої підлеглої. Жінку дратує невміння ставити чіткі цілі керівником. В їх діловому союзі відсутнє розуміння і готовність прийти на допомогу.

висновок

Складний і нікому непотрібний любовний союз між Овном і Дівою принесе тільки розчарування. Несхожість темпераментів є причиною дисгармонії в сексуальному житті. Для досягнення балансу партнерам необхідно величезне бажання бути разом і готовність працювати над собою. Тільки в цьому випадку у них є шанс створити щасливу сім’ю.

Джерело: https://TayniyMir.com/astro/sovm/woman-oven-man-deva.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *