Овен і Козеріг: сумісність знаків, плюси і мінуси союзу

Козероги і барани дуже різні, єдине, що їх об’єднує – це завзятість і вперте просування до мети, до якої ці двоє йдуть абсолютно різними способами.

Зміст приховати

Вогняний овен переповнений енергією, він не знає, куди її дівати, він пересварилися з усіма по дорозі до вершини (баранів не дуже-то шанують навколишні), він зробить тисячу зайвих і непотрібних рухів і проб’є лобом будь-які стіни, періодично падаючи вниз, натрапивши на особливо міцну.

Овен і Козеріг: сумісність знаків, плюси і мінуси союзуОвен і Козеріг

Земний козерог піде іншим шляхом.

Він, долаючи свою лінь, спокійно сяде і вивчить всю інформацію про те, що збирається зробити (овен ж занадто непосидючий, щоб щось читати, але занадто впевнений в собі, щоб розуміти, що йому потрібні додаткові знання для його проекту), розробить стратегію і тактику, напише план, сім разів відміряє, а потім не поспішаючи, рушить до мети, долаючи перешкоду за перешкодою, шляхом конструктивних переговорів і вивірених рішень. Коли зустрічаються ці люди, вони можуть тільки чисто фізично сподобається один одному. Овен – своєю активністю і яскравою зовнішністю, а козерог – витонченістю і стриманістю.

Якщо Овен чоловік, а Козеріг жінка

дивіться відео

Жінку козерога, звичайно, притягує овен чоловічої статі, аж надто він виглядає сильним, впевненим у собі і повним авантюризму (адже їй самій дуже не вистачає цих якостей).

А для нього Козерожка здається загадкою, яку хочеться осягати і розгадувати.

Однак при ближчому знайомстві виявиться, що здається сильний і надійний воїн, насправді, досить безвідповідальна, та ще й грубий тип, в своїй поведінці доходить до кричущої безцеремонності.

А йому не сподобається, що її закомплексованість в інтимній сфері, яку в нього не вистачає терпіння подолати. Дуже швидко овен знайде собі кого-то на стороні, а козерог буде моторошно ревнувати, причому ревнощі козерога страшна, зради він не прощає ні за яких обставин.

Овен не терпить претензій на свою адресу – адже він завжди правий, а тому, не соромлячись у виразах, він висловить партнерці все, що він про неї думає. Козерожка буде шокована, тут їй відразу стане зрозуміло, з ким вона зв’язалася. Розчарування її буде жорстоким. Дуже довго вона буде приходити до тями після зв’язку з бараном і боятися взагалі вступати в будь-які відносини з чоловіками.

Овен і Козеріг: сумісність знаків, плюси і мінуси союзу

Якщо Козеріг чоловік, а овен жінка

Життя в цій парі, де козерог чоловік, а баран жнещіна, сповнена конфліктів і чвар. Хоча там, де баран, конфлікти і чвари відбуваються завжди.

Єдиний плюс союзу – це те, що активна «овечка» змусить козерога швидше ворушитися і дасть йому орієнтир в житті, а також стане опорою.

Якщо вона не буде з ним занадто змагатися і стане приховувати свої зради, пара може прожити разом дуже довго. Однак лідером в даному союзі все одно буде овен.

Козеріг міг би теж бути корисним барана в тому, щоб вказувати їй на її необдумані вчинки, яких овен робить дуже багато. Однак вона занадто егоїстична і самовпевнена, щоб слухати чоловіка, сильніше якого вона себе вважає.

Овен не приймає мудрість козерога, він її дратує своїм консерватизмом, а також скупістю. Адже вона звикла тринькати гроші. Тим самим, ця жінка позбавляє себе можливості зробити своє життя успішнішим. Жінки барани взагалі зневажають чоловіків, тому що вважають їх сильнішими себе.

З більш сильним же чоловіком їй ужитися буде практично неможливо, адже для цього потрібно буде перекроїти свій характер, стати більш м’якою і поступливою, на що у овечки просто не вистачить ні розуму, ні такту. Тільки духовно розвинена жінка-Овен стане працювати над собою заради особистого щастя. А у всіх інших випадках їй краще бути правою, ніж щасливою.

Сумісність у відсотках

дивіться відео

Сумісність цієї пари стійко прагне до 0. Довга спільне життя пари вимагає серйозної роботи над собою по обидва боки. Але обом дуже важко впоратися з собою і прикусити свій язик.

Овен і Козеріг: сумісність знаків, плюси і мінуси союзуЗовсім не ідеальна пара

Сумісність у любові і любовних відносинах

Сумісність цих знаків – барана і козерога – не надто висока. Землі і вогню важко разом, настільки вони різні. Культурний і вихований козерог не розуміє грубого і нездержливого барана, хоча, вийшовши з себе, дозволяє собі вибухати критичними тирадами на адресу барана, якого взагалі дратує, коли хтось намагається вказати йому на його недоліки.

Овен і Козеріг: сумісність знаків, плюси і мінуси союзуДружба по інтересам

У дружбі

Ці знаки – овен і козерог – не так емоційні, щоб сидіти і базікати з ранку до ночі. Душевна черствість барана не дозволяє йому зрозуміти руху чужої душі, а козерог скритний і не дуже-то в цьому має потребу. Якщо у них є спільні інтереси, ці двоє проведуть якийсь час разом, займаючись улюбленим хобі, але не більше того.

Овен і Козеріг: сумісність знаків, плюси і мінуси союзуКраще не бути разом

У шлюбі

У шлюбі удача чекає жінку барана і чоловіка козерога, якщо вона стане жінкою з великої літери, осяде будинку і направить свою кипучу натуру в господарство, а козерогові дозволить бути чоловіком. У всіх інших випадках даний союз приречений на провал.

На жаль, але грубість та відвертість барана, стикаючись з лютою критикою козерога, який відкидає всю свою ввічливість, як тільки йому починають хамити, призводить до плачевних наслідків їхнього шлюбу. Маленька сварка переходить в стадію затяжного конфлікту, а звідти в стан постійної війни, що може покласти край будь-якому шлюбу.

Овен і Козеріг: сумісність знаків, плюси і мінуси союзупрацьовитий козерог

В роботі

В роботі барани і козероги хороші партнери, які поважають стиль роботи один одного. Вони можуть ставити перед собою цілі і досягати їх кожен свої способом. Овен запропонує ідею і буде шалено втілювати її в життя, незважаючи на ризики, а козероги візьмуть на себе нудну бюрократичну роботу, яку барани. В силу своєї нетерплячості, не зможуть виконати.

В ліжку

дивіться відео

В інтимній сфері відносини Козерога і барана можуть бути найсприятливішими, якщо овен навчиться стримувати свої пориви, стане ніжніше і навчиться думати не тільки про себе. Козеріг чуттєвий, пристрасний, але досить закріпачений знак.

Овна просто невтямки, що варто бути більш терплячим, а не з наскоку задовольняти тільки свої бажання. Щоб розкріпачити козерога потрібен час і майстерність.

Козероги розкриваються в повній мірі тільки з віком, тоді вже не потрібно буде витрачати стільки сил, щоб розбудити їх чуттєвість.

Джерело: https://gadanienasudbu.ru/astrologiya/oven-i-kozerog-sovmestimost.html

Овен і Козеріг: сумісність в любовних відносинах – дізнайтеся про сумісність знаків!

Подібний союз завжди викликає інтерес і заздрість у оточуючих, оскільки обидва знака відрізняються сильною внутрішньою енергетикою і впевненістю в собі. Як правило, вони живуть в матеріальному достатку і домагаються успіху в кар’єрі.

Але вироблене зовнішнє враження сильно відрізняється від реального стану справ в парі. У їхніх стосунках багато складнощів і часто виникають суперечки і нерозуміння.

Між Овном і Козерогом рідко є справжнє почуття, їх союз швидше нагадує взаємовигідне співробітництво. Якщо, не дивлячись на безліч складнощів, партнери залишаються разом, це означає, що кожного влаштовує роль партнера в його житті.

Вони можуть існувати в парі, чітко дотримуючись кордону. Часто партнери мають роздільний бюджет.

Овен і Козеріг: сумісність знаків, плюси і мінуси союзу

Овен і Козеріг сумісність в любовних відносинах

Відсутність любові компенсується взаємною повагою і матеріальної стабільністю.

Людей знака Козерога привертає в Овнах їх цілеспрямованість, впевненість в собі і стрімкість дій. Повільні Козероги відчувають потребу в такому партнері, оскільки самі не наділені подібними якостями. До того ж, Козероги завжди в стосунках переслідують певні практичні і матеріальні цілі, тому розглядають Овнів і як спосіб їх досягнення.

Плюси відносин жінки-Овна і чоловіки-Козерога

Союз може виявитися успішним, якщо буде спостерігатися тенденція до розвитку і деяка динаміка. Кожен в парі повинен визначити сферу своєї діяльності і виконувати свої зобов’язання в заданому напрямку. Це дозволить уникнути виникнення суперечок і з’ясувань відносин (оскільки Козеріг все робить повільно і обдумано, а жінка знака Овна рішуча і активна в своїх діях).

Важливим плюсом для відносин буде наявність міцного сполучної ланки – це може бути спільний бізнес, нерухомість, або спільна дитина. У цьому випадку неминучі розбіжності на початку відносини з меншою часткою ймовірності приведуть до розставання.

Обидва знаки зацікавлені в матеріальній стабільності, а їх спільний союз практично завжди є запорукою досягнення фінансового благополуччя. Тому, почуття в цій парі за значимістю йдуть часто після питань матеріального властивості.

Овен і Козеріг: сумісність знаків, плюси і мінуси союзу

Обидва знаки зацікавлені в матеріальній стабільності

Даний союз перш за все зручний і бажаний для жінки Овна. Саме Козеріг є для представниць цього знака ідеальним партнером, завдяки своїй дисциплінованості, розміреності, спокою і деякої холодності.

Цих якості Овна не вистачає для досягнення успіху в житті, оскільки часто вона робить помилки саме через надмірну поспішність і відкритості. Козеріг вчить свою жінку бути більш розважливою, вміти приховувати свої почуття при необхідності.

Додавання цих якостей до природного сміливості і рішучості жінки Овна дають їй можливість домогтися в житті значно більшого успіху.

Козеріг в подібній парі завжди є лідером. Саме він приймає рішення і керує життям сім’ї. Під його вмілим керівництвом дружина і діти живуть благополучно, ніколи ні в чому не потребують.

Мінуси відносин жінки-Овна і чоловіки-Козерога

У цих відносинах при небажанні партнерів працювати над собою неминуче будуть виникати постійні суперечки і конфлікти. Часто подружжя, вже мають спільних дітей і спільне майно, залишаються разом виключно з практичних міркувань і просто терплять один одного.

Як правило, Козерога дратує деяка легковажність його супутниці. Особливо він буде незадоволений, коли необачні слова чи вчинки обраниці будуть приводити до різних негативних матеріальних наслідків для пари.

Овен і Козеріг: сумісність знаків, плюси і мінуси союзу

Козеріг буде намагатися помістити жінку Овна в певні рамки

Козеріг буде намагатися помістити жінку Овна в певні рамки і підпорядкувати своїй волі. Волелюбної і рішучої партнерці подібна поведінка буде здаватися неприпустимим. Жінці завжди буде здаватися, що вона знаходиться під психологічним тиском свого занудного і скупого на емоції партнера. Подібний розклад на самому початку відносин неминуче призводить до розриву.

Самі сварки між партнерами будуть особливо вимотує, оскільки жінка Овен буде мучити свого чоловіка емоційними з’ясовуваннями відносин, тоді як він буде відповідати їй крижаний холодністю і повним ігноруванням її емоцій.

Уникнути проблем можна тільки в тому випадковий, якщо жінка Овен навчитися цінувати поради свого обранця і прислухатися до його думки.

Плюси відносин чоловіки – Овна і жінки – Козерога

Чоловік Овен відчуває потребу в стабільності, упорядкованості і дисципліни. Сам він позбавлений подібних якостей.

Тому, коли Овен зустрічає спокійну і впевнену в собі жінку Козерога, він відразу ж починає відчувати до неї потяг, незважаючи на деякий страх перед нею.

Подібна жінка стає для емоційного партнера радником і другом, до якого він завжди прислухається.

Овен і Козеріг: сумісність знаків, плюси і мінуси союзу

Жінка-Овен стає справжнім другом для чоловіка-Козеру

Якщо жінка Козеріг не буде тиснути на Овна, а буде направляти його м’яко і непомітно, то вона отримає ідеального для себе супутника життя.

Великим плюсом подібних відносин є фізична сумісність. Жінка Козеріг володіє в очах партнера великий сексуальною привабливістю і навіть при прояві властивою їй жорсткості у вирішенні повсякденних проблем не втрачає жіночності.

Встановити правильні відносини з чоловіком знака Овен жінка Козеріг може, дотримуючись певних рекомендацій:

 • Брати частина складних для партнера справ на себе. Виконання рутинних проблем, паперова тяганина, вирішення спорів – всі ці справи стомлюючі для Овна, який погано вміє організувати власний час.
 • Спрямовувати енергію Овна в потрібне русло, де він точно може домогтися успіху. Під умілим керівництвом діяльний чоловік вогняного знаку може добитися великих висот.
 • Важливо висловлювати чоловікові Овна стоять перед ним завдання в прийнятному для нього викладі. Він ніколи не буде виконувати те, що від нього вимагає в ультимативній формі, але із задоволенням виконає відповідним чином піднесене побажання.

Мінуси відносин чоловіки – Овна і жінки – Козерога

Чоловік Овен може бути розчарований з плином часу темпераментом своєї супутниці. Він стане все частіше помічати холодність і стриманість своєї обраниці.

Жінка Козеріг тільки зовні не проявляє емоцій, а всередині вона буде глибоко переживати будь-які розбіжності, які будуть виникати в парі.

Каменем спотикання може стати ревнощі партнерки. Комунікабельний Овен любить вступати в контакт з протилежною статтю, але жінка Козеріг не допускає навіть натяку на флірт або зраду.

Постійний контроль з боку партнерки буде джерелом постійного роздратування Овна.

Інша причина виникнення проблем – прагнення жінки Козерога до порядку в усьому. Чоловік Овен в силу свого темпераменту любить, коли відносини емоційно насичені, різноманітні, непередбачувані. Відсутність інтриги і повна упорядкованість в життя призводять до появи у партнера нудьги і втоми від відносин.

Жінка Козеріг, навпаки, може втомитися від постійної активності Овна. Його спонтанність і незалежність вона буде розглядати як порушення прийнятих норм поведінки, що для неї є неприйнятним.

Відео – Овен і Козеріг: сумісність в любовних відносинах

Джерело: https://girl-magazine.ru/otnosheniya/oven-i-kozerog-sovmestimost-v-lyubovnyx-otnosheniyax.html

Овен і Козеріг – сумісність знаків зодіаку в любові і дружбі – Розповімо

Овен і Козеріг: сумісність знаків, плюси і мінуси союзу

У людей, народжених під знаками Козеріг і Овен сумісність важко назвати ідеальною. У представників цих знаків протилежні характери і різні погляди на життя. Але якщо у цієї пари все-таки з’являються спільні інтереси і цілі, то вони зближують партнерів на довгі роки.

Читайте також:   Про що можна поговорити з хлопцем в вк: секрети онлайн-спілкування

Овен здатний трохи урізноманітнити розмірене життя Козерога, а той, у свою чергу, зможе утримувати Овна від імпульсивних, необдуманих рішень. У разі, якщо обидва відчують цю тонку зв’язок протилежностей, їм стане набагато простіше будувати подальші відносини.

Лідером в цьому тандемі буде виступати імпульсивний Овен, а Козерогові відведена роль розважливого і мудрого радника. Гороскоп каже, що такий баланс сил буде найбільш продуктивний для цієї пари і дозволить прогресувати в більшості сфер життя.

У цьому відеоогляді астротіполог Дмитро Шимко розповідає про перспективи взаємин і сумісності Овна і Козерога.

характер Козерога

Козероги прагнуть упорядкувати простір навколо себе і дуже трепетно ​​ставляться до своїх засадам і правилам. До думки близьких людей, які заслужили їх довіру і повагу, Козероги прислухаються охоче і готові знаходити взаємовигідні рішення.

Вони часто досягають поставлених цілей, але покладаються більшою мірою не на інтуїцію, а на інтелектуальний метод.

Властиві Козерогам риси характеру:

 1. Козероги їх тих, хто вміють радіти не тільки особистим успіхам, а й гідно можуть оцінити досягнення інших людей. Вони не соромляться говорити про це вголос і прекрасно усвідомлюють, що мотивують навколишніх. Заздрість невластива цього знаку Зодіаку.
 2. Традиції сім’ї та всі ті цінності, що передаються з покоління в покоління, багато значать для Козерогів. Незважаючи на непростий характер, в колі близьких людей вони не виявляють негативних якостей.
 3. Терпіти не можуть плітки і не стануть нікого обговорювати за очі. Якщо їм потрібно порозумітися, знаходять спосіб донести свою думку, не зачепивши почуттів співрозмовника. Якщо це неможливо, то Козероги зведуть неприємний ефект до мінімуму.
 4. При поверхневому погляді може здатися, що вони надмірно скромні і, можливо, навіть ранимі, але це не так. Козероги адекватно сприймають критику за умови, що вона конструктивна і дійсно йде їм на користь.

Через деякій замкнутості Козероги не завжди здатні висловлювати всі свої почуття і емоції, що іноді стає причиною внутрішнього дисбалансу. Для них важливо, щоб поруч була людина, з яким можна поділитися своїми переживаннями і побоюваннями.

характер Овна

Здається, що для народжених під знаком Овна людей немає нічого неможливого. Вони не схильні до депресій і меланхолії, а життя, в їх розумінні, вимагає моментальних реакцій і безперервного участі.

Їм властиві такі риси, як:

 • оптимізм і життєлюбство;
 • нездатність сприймати критику;
 • зарозумілість;
 • напористість;
 • витривалість до примхам долі;
 • негнучкість у відносинах з людьми.

Овни не з тих, хто довго виношує свої ідеї перед тим, як приступити до їх реалізації, а скоріше навпаки. Вони, вважають за краще діяти за натхненням намагаючись якомога швидше вирішити задачу і відразу ж приступають до наступної задумом. Через це життєві ситуації, в які потрапляють Овни, не завжди обіцяють їм бажане.

Властиві Овнам прояви темпераменту і натури:

 1. Вони дуже добрі і не соромляться висловлювати це по відношенню до оточуючих людей. Якщо Овен в гарному настрої, то перебувати з ним в одній компанії легко і приємно.
 2. Люди, народжені під цим знаком, швидко розпізнають лестощі і інші підроблені прояви емоцій. Самі ж схильні до прямоти і відвертості в спілкуванні.
 3. Люблять оточити себе друзями, яких завжди багато, оскільки люди тягнуться до них, як до потенційних лідерів.
 4. У Овна є свої принципи і моральні цінності, яких він іде незалежно від ситуації.
 5. Овни іноді можуть зопалу наговорити зайвого, але швидко відходять і не тримають зла.
 6. Цей знак зодіаку, часто зустрічається серед громадських діячів та знаменитостей.
 7. Овни ведуть насичене, повну подій життя. Вони часто опиняються в центрі подій самі не розуміючи, як це сталося, але вже повністю занурившись в ситуацію.

Жінка Козеріг і чоловік Овен

Це союз гарантовано не стане нудним і протягом усього періоду буде наповнений емоціями, переживаннями і спільними відкриттями.

Козеріг жінка і чоловік Овен насилу зможуть домовитися і прийти до спільного рішення навіть по самих незначних питань. Даму буде дратувати зайва метушливість Овна, а він буде постійно вносити сум’яття в розмірене життя представниці земного знака.

Чоловік Овен ні по одному параметру не відповідає ідеалу, який уявляє собі дівчина Козеріг. Представник вогняного знаку, в свою чергу, буде розчарований повільністю і практичністю жінки Козерога.

Любовні стосунки

 • Для романічного союзу сумісність Козерога й Овна буде означати вміння йти на поступки і знаходити компромісні рішення.
 • Якщо один з партнерів – в більшості випадків жінка Козеріг – буде терпимо ставитися до проявів близької людини, успіх можливий.
 • Коли згодом хлопець Овен навчиться без зайвих переживань приймати особливості особистості своєї коханої, у них все складеться благополучно.

Можливо і те, що з часом чоловікові Овна стане нудно і він почне знайде собі іншу пару.

Повторно зацікавити його буде набагато важче, оскільки чарівність і закоханість першої зустрічі пройшли.

шлюб

З точки зору астрології, шлюбний союз жінки Козерога і чоловіки Овна вважається небажаним і навіть якщо рішення обопільне, їм не завжди вдається по-справжньому зблизитися.

Основна причина поганої сумісності – велика кількість невисловлених претензій, які варто обговорювати, а не плекати.

Дружина через гарячковість і непослідовності свого чоловіка перестає відчувати впевненість в завтрашньому дні. Часто трапляється, що товариськість Овна пробуджує в ній ревнощі, що переходила в агресію.

Це не дивно, оскільки така відкритість чоловіка з боку дійсно може зійти за флірт.

Для Овна, який не навчився стримувати свої пориви, сімейне життя незабаром перетворюється на рутину. Він відчуває, що не може в такому положенні реалізувати свій потенціал і прагне якомога швидше позбутися від уз.

сексуальна сумісність

Фізична близькість для жінки Козерога – це можливість відступити від звичної строгості і стриманості.

У ліжку їм властиві такі прояви, як:

 • неприборкана пристрасть;
 • чуттєвість;
 • взаємна спрага експериментувати;
 • вміння повністю віддаватися партнеру;
 • бажання перехопити ініціативу.

Дружба

Незважаючи на протиріччя, між дівчиною Козерогом і чоловіком Овном цілком можлива довговічна дружба. Обидва готові прийти на виручку і завжди допоможуть порадою і справою.

Вони не соромляться присвячувати один одного в особисте життя. Для обох є першорядним досягнення успіху – це найчастіше і стає ґрунтом для дружби і взаємовигідних зв’язків.

На думку астрологів, приятельські стосунки між цими знаками можуть стати зразковими і міцними.

Робота і бізнес

Для цієї пари важливо не змішувати любовні відносини з роботою. Чоловік буде сприймати всі спроби поліпшити спільну діяльність, як суперництво і гостро реагувати на них. У підсумку це призведе до низької ефективності в будь-яких починаннях.

Якщо начальник – чоловік, а підлеглий – жінка, то це з великою ймовірністю може призвести до сексуального зв’язку. Але далі короткого службового роману вона не просунеться.

Союз чоловіка Козерога і жінки Овна

Безумовно у цієї пари все не так просто, як може здаватися сторонньому спостерігачеві. Найчастіше партнерство будується на матеріальній вигоді, що неминуче тягне за собою недозволені проблеми.

Можливі складності:

 1. Чоловік, який звик мислити раціонально, буде з побоюванням ставитися до бажання Овна довіритися інтуїції і швидше почати діяти.
 2. Незначне зауваження, висловлене в сторону дівчини Овна, може бути сприйнято як спроба обмежити її свободу і привести до сварки.
 3. Спочатку Овна буде подобатися, як Козеріг докладно підходить до всіх питань, але з часом їй здасться, що він зануда.

Невміння розмовляти про сокровенне, виносити на обговорення загальні психологічні проблеми спровокує зростання напруги. Згодом перебувати поруч буде все складніше.

В любові

Закоханість між ними виникає спонтанно, але так само раптово може і закінчиться. Вони швидко почнуть розуміти один одного, якщо навчаться уважно прислухатися до бажань партнера. Жінка Овен стане хранителем цих відносин, підтримуючи інтерес і пристрасть в чоловіку Козерозі. До тих пір, поки їй буде це вдаватися, між ними збережеться близькість.

Основні риси характеру, які можуть перешкодити любовним стосункам:

 • обидва не виносять суперництва, прагнуть весь час бути попереду;
 • жінка Овен занадто прямолінійна і не завжди справедлива в своїх судженнях;
 • Козеріг схильний замовчувати образи, внаслідок чого стає дратівливим;
 • обидва можуть зопалу наговорити зайвого, і якщо Овен швидко забуває образи, то Козеріг – немає;
 • надто товариська дівчина Овен буде часом викликати почуття ревнощів у свого більш замкнутого партнера.

У шлюбі

Ця пара може роками жити разом навіть не думаючи про те, щоб вступити в шлюб. Але якщо захочуть поєднати свої долі – це буде зважене рішення, яке не приведе до розчарування.

У сексі

У ліжку це цілком задовільний союз. Незважаючи на те що переваги чоловіки Козерога і жінки Овна можуть різнитися, вони з легкістю знаходять необхідний баланс в любовних іграх.

Козерогові в сексі, як і в усьому іншому, властива деяка холодність і стриманість. Дівчина Овен, навпаки, напориста і винахідлива. Результат – довгострокова, повна взаємних задоволень зв’язок, яка цікава обом партнерам.

У дружбі

Приятельські стосунки між цими знаками можливо тільки за умови рідкісного спілкування. Причина – нездатність приймати один одного як є. До того ж для міцного зв’язку їм недостатньо просто розповісти про себе.

У бізнесі і роботі

Ця саме та сфера, в якій вони здатні досягти піку своїх взаємин. Вся справа в тому, що Козеріг чоловік і жінка Овен керуються можливими вигодами. За рахунок цього відмінно знаходять точки дотику і на багато закривають очі.

Що потрібно враховувати чоловікові Козерогу і жінки Овна вибудовуючи партнерські відносини:

 1. Коли справа вимагає залізної дисципліни можуть виникнути труднощі, оскільки Овен не завжди готовий слідувати правилам і дедлайнів.
 2. Буде непросто досягти субординації, особливо якщо роль начальника за Козерогом.
 3. Якщо місце керівника займає жінка Овен, їй буде корисно дотримуватися неагресивної політики в бізнесі. Також дівчині слід звертати увагу на поради партнера Козерога.
 4. У разі неможливості досягти розуміння з важливих питань, Овна краще залишити останнє слово за Козерогом.

Джерело: https://rasskazem.ru/oven-i-kozerog-sovmestimost-znakov-zodiaka-v-lyubvi-i-druzhbe.html

Гороскоп сумісності. Чоловік Козеріг і Жінка Овен

Жінка овен набагато енергійніше чоловіки козерога, а він володіє більшою стабільністю і стійкістю в своїй думці, тому їм буває дуже складно розуміти один одного.

Максимально мирним спілкування цієї пари буде при відсутності об’єднуючих факторів, таких як робота, спільне майно і спільне проживання.

Дуже часто на початковому етапі відносин козерог і баран не помічають різницю в світосприйнятті, зближуються тісніше, ніж потрібно, а в підсумку обидва один в одному сильно розчаровуються.

Чоловік Козеріг – в відносинах занадто холодний. Зізнатися в почуттях їм може завадити гордість або стриманість. Їх любов розгорається повільно. І тільки якщо вона усвідомлена, вона може розгорітися. Тому є складність зав’язати стосунки. Цьому знаку не вистачає сприйнятливості.

Жінка Овен – у відносинах занадто холодна. Її любов розгорається повільно. З віком стає розкутіше і м’якше, а іноді і красивіше, якщо стежить за своєю зовнішністю. Вона робить з себе жінку. Козерогів також дуже прикрашає почуття гумору. Для них важливий будинок і виховання дітей.

Важко сказати, що в цій парі обидва партнери перебувають на рівних. Жінка-Овен з її б’є через край активною енергією, як правило, знаходиться в більш вигідному становищі, ніж неквапливий Козеріг, який при всьому своєму бажанні не завжди встигає за нею.

В їх спільного життя це може ставати джерелом невдоволення, коли жінка-Овен намагається підганяти Козерога, вимагає від нього «все і відразу» і провокує тим самим сімейні конфлікти. Їхні стосунки можуть тривати довго, тільки якщо Овен запасеться терпінням.

Їй треба пам’ятати про те, що фірмовий стиль Козерога – йти до мети повільно, але вірно, і з часом вона має всі шанси отримати від нього все, про що тільки мріяла.

Цю пару може зв’язати спільну справу, бізнес-проект або інше починання, спрямоване на отримання вигоди. Партнери дуже сильно відрізняються один від одного за темпераментом, мають різні життєві цінності.

Якщо вони відчують сильну прихильність і любов, то, швидше за все, цей союз виявиться наповнений уроками, сумнівами і ревнощами. Яскрава жінка-Овен зробить життя чоловіка-Козерога більш насиченою і цікавою, надихне його на подвиги, що виявиться вигіднішим для нього, ніж для неї.

У той же час чоловік-Козеріг виявиться надійною опорою і тихою гаванню. Світовідчуття, звички і характер настільки різні у представників цих знаків, що може трапитися, що вони дуже скоро втратять інтерес один до одного.

Болісно сприймаючи удари по самооцінці, обидва партнери намагаються бути бездоганними в усьому, але якщо і досягають успіху, то завдяки власним зусиллям, а не удачі.

Козеріг і Овен в квадраті волі і руху

На сумісність Чоловіки-Козерога і Жінки-Овна впливають минулі спогади, яким вони будуть жити далеко один від одного. Овни рідко показують свою печаль по минулої любові. Особливо, на людях. Вони наділені гордим характером.

Читайте також:   Жіночі ревнощі: причини, ознаки, способи боротьби з недовірою

Ну, а чоловік-Козеріг здатний холодно проігнорувати колишню пасію при зустрічі. Шлюб між знаками Козеріг і Овен вдалий спочатку. Інстинктивний ідеаліст Овен прагне до пізнання себе і практичної самореалізації, властивою Козерогу. Для них важливо бути особистостями.

За тверезу оцінку ситуації і наслідки вжитих заходів в цій парі відповідальний Козеріг. Для того, щоб сумісність Чоловік-Козеріг і Жінка-Овен стала гармонійним, потрібно набратися терпіння і чекати. Тільки так доля винагородить цих обох великим почуттям під назвою «Любов».

Особливо, якщо вона буде м’якою і турботливою, а він буде обожнювати її і підкорятися пристрасним поривам.

Невдале взаємодія стихій Земля і Вогонь

Стихії Земля і Вогонь – елементи ворожі одна одній. Земля (Козеріг) гасить вогонь (Овен), а вогонь спалює землю. Хоча в тривалих відносинах це поєднання іноді зустрічається: хоча цінності цих людей і їх поведінку абсолютно антагоністичні, кожен з них можливо успішно отримає вигоду в даних відносинах.

Сумісність Чоловік-Козеріг і Жінка-Овен може бути хорошою, якщо обидва будуть прагнути зрозуміти один одного. Він часто нудьгує навіть у веселій компанії. Ну, а жінка-Овен ніяк не розуміє його самотність. Адже, сама вона за вдачею чутлива і обожнює бути в центрі уваги. В результаті їй хочеться довести чоловікові-Козерогу, що життя не так сумна, як здається на перший погляд.

Вона швидко береться за справу і налаштовує його на позитивний лад.

Упертість обох партнерів, нестабільність відносин

Егоїстичний і консервативний чоловік-Козеріг несподівано для себе може закохатися в яскраву, обпалює і пристрасну жінку-Овна, має не меншу амбіціями, ніж він. У його одноманітному житті не вистачало саме цієї яскравого спалаху.

При цьому з першого дня стосунків з жінкою-Овном він буде всіляко намагатися приборкати її, закликати до порядку і прийняти його спосіб життя. Не краща ідея. Жінка-Овен швидко смекнет, що Козерог безнадійний зануда з примітивним матеріальним мисленням.

Але, якщо він непогано заробляє і повністю забезпечує її потреби, вона готова буде терпіти його в якості наглядача.

Гороскоп сумісності. Чоловік Козеріг і Жінка Овен

Джерело: https://astroson.com/astrologiya/muzhchina-kozerog-i-zhenshhina-oven-goroskop-sovmestimosti/

Сумісність Овен і Козеріг – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»

Егоцентризм Овна – це як егоїзм у дітей, Овен, який досягає бажаного будь-яким шляхом, хоч життя вчить Овна приборкувати своє натхнення, а також не лізти напролом. Егоцентризм у Козерога зовсім інший.

Козеріг поспішає на зустріч до своєї долі, і ніхто і ніщо не зможе затримати його в дорозі, Козеріг не обернеться, щоб поглянути назад, не відстав від нього йде поруч людина.

Але все-таки егоцентризм – це егоцентризм, яким би він не був.

А щодо веселості, оптимізму і невинності у Овна – в цьому, для Козерога є чому заздрити. На жаль, оптимізм і веселий характер невластиві Козерогам. Давайте візьмемо, для прикладу, знаменитих Козерогів.

Ви можете собі уявити, як: письменник Едгар По, сміється під всю, коли читає оповідання «Ворон»; Жанна д’Арк (Орлеанська діва) жартує на всю … Невинність той же не притаманна Козерогам. Кожен з Козерогів, дивиться на навколишній світ спідлоба.

Козероги з самого свого народження володіють мудрістю і даром довготерпіння, якісь інші виробляють в собі з роками, десь до сторічного віку.

Як ви вже помітили, у Козерогів не той характер, з яким Овни пурхають по життю, а також у Козерогів немає дитячої веселості і нешкідливого простодушності Овна. Як мінімум так буде, поки Козеріг не досягне середнього віку.

Тоді, можливо, годинник для Козерога підуть назад, і може бути, Козеріг «здійнятися» вище Овна.

Цим і можна пояснити той факт, що Овнам легше знаходити мову з Козерогами, які старше середнього віку, а молоді Козероги їх просто дратують.

Овен, завжди починаючи відносини з людьми, підпорядковується своїм почуттям – пориву почуттів. Козеріг же керується більш матеріальними мотивами.

Ну звичайно, зараз багатьох Козерогів зачепить твердження астрологів про те, що Козероги готові вступати в шлюб за розрахунком. Ну якщо хочете, назвемо це не ощадливістю, а передбачливістю.

В кінці-то-решт, може бути, Козероги просто турбуються про власні, ще не народжених чад.

Будь-Козеріг перейде жах від того, що дізнається, що його друзі бажають кинути роботу, одружується не знаючи один одного і місяці, та ще й поїхати в подорож на велосипедах по Європі.

Що ж буде думати про цю вітряної парочці Овен? Якщо вони дійсно люблять один одного, подумає романтичний Овен, значить, вони зобов’язані розуміти, що ці відносини назавжди. Так чому ж їм не одружиться тоді так швидко?
Реакція Козерога, на любов, теж зворушливо-сентиментальна: нехай, якщо вони люблять один одного, вони розуміють, що ці почуття назавжди, тоді можна і одружується так швидко.

Однак одностайність Козерога й Овна не так вже й довговічне. Подумавши і відійшовши від шоку. Козеріг вважатиме, що по суті, апробувати свою любов, не настільки вже й безглуздо (Козероги – реалістичні від початку волосся і до кінчиків своїх нігтів на ногах, і моральність Козерога не відчуває конфлікту з їх практичністю).

Залишивши свої думи про Флердоранж і моральні проблеми друзів. Козеріг почне цікавитися: хто ж буде оплачувати рахунки за квартиру? Виявляється, рахунки буде оплачувати дівчина. Тому що його приятель хоче стати поетом, і по-цьому її потрібно буде містити обох.

Овен не знайде в даній ситуації нічого особливого і дивного. Але Овен, адже не Козеріг. Швидше за все, Козеріг дасть пораду дівчині: «Скажи своєму стіхоплёту, щоб він забув про свої вірші і почав заробляти хоч трохи на хліб, або ж кинь його». Ця відмінність Козерога від Овена.

Козеріг – матеріальний і не любить йти на жертви заради високих духовних ідеалів, на відміну від Овна.

Козероги часто ображаються на Овнів, коли ті починають звинувачувати Козерогів в амбітності. Козероги вважають, що це таємниця захована за сімома замками. Козероги амбітні? Ну да, Козероги мають амбіції.

Є й інші характеристики у Козерогів, якісь Козероги згнітивши серце визнають в собі – наприклад, схильність до нападів песимізму, спрага досягти найвищої сходинки соціальної драбини, сліпе підкорення сім’ї і сімейних традицій, порядку і закону, та й всім іншим видам влади, конформізм .

Овни за характером також честолюбні, але люблять це показувати, а не приховувати. А вже замість нападів песимізму, у Овнів часто трапляються напади величезного оптимізму. Багатьом з Овнів важко розрізнити соціальну сходи, від садової драбини. До того ж Овни люблять кидати виклик владі.

Овни не відчувають в собі, надуманою Козерогами, обов’язки до поваги влади, та й підкоряються Овни тільки своїм же ідеям і своїм бажанням, не так як Козероги.
У Козерогів є кілька хороших можливостей – безпристрасно дивитися на факти, приборкувати свої недосконалості і застосовувати свої достоїнства.

Овнам необхідно навчиться цього у них.

Овни звинувачують Козерогів в тому, що ті черстві, але говорити про те, що вони черстві в повному обсязі справедливо. Просто на просто Козероги дуже скупо дарують ніжність і співчуття, приберігаючи їх тільки для тих, кого знаходять гідними.
Співпраця і відносини між Козерогом і Овен, може дати плоди, тільки якщо ці двоє не зіткнуться своїми лобами.

Щоб ще більше зрозуміти відмінність Козерога від Овна, спробуйте уявити гірського козла, який граціозно перестрибує з одного скелі на інший, який може наїстися рідкісними клаптиками сухою і жорсткою трави. Ніщо і ніхто не зупинить його повільного, але впевненого руху до кличе вершині правди, справедливості і мудрості.

А тепер уявіть собі, впертого барана, на лузі, Щиплющие соковиту травичку зростаючу тут в велика кількість. Круті гори і кручі для нього – смерть, та й потреби в них немає. Адже зелений луг куди краще!

Козерогові пік гори – єдине місце, де він зможе відчути безпеку. Овен, який зможе залізти на вершину гори, відчує себе безмежно самотнім.

Сумісності чоловік Козеріг і жінка Овен – Лінда Гудман
Сумісність чоловік Овен і жінка Козерог – Лінда Гудман

Джерело: “Лінда Гудман Таїнства ЛЮБОВІ”

Джерело: http://goroskop2.com/sovmestimost-oven-i-kozerog-linda-gudman/

Сумісність у любові: чоловік – Овен і жінка – Козеріг

Це дивовижна пара, цікава в своїх взаєминах: партнери здатні довгі роки відкривати для себе щось нове і цікаве, підкорювати і дивувати один одного, радувати до кінця життя. А варто лише трішки потерпіти і пережити на початковому етапі сімейні негаразди.

Щоб ці астрологічні знаки створили щасливу пару їм потрібно проявити терпіння і просто почекати, поки вщухне внутрішня буря і підлітковий максималізм зміниться на душевну гармонію.

Овен і Козеріг – гідна перспектива

У таких сім’ях сварки можуть стати частими гостями, щоб їх уникнути важливо розуміти, що Козеріг прагне до спокою і затишку, а Овен прагне змін і яскравих фарб, але це не говорить про те, що він піде на зраду.

Початковий етап Овнів і Козерогів вважається найскладнішим, їм потрібно навчитися бути одним цілим, і при цьому не претендувати на особистісний простір партнера. З роками подружжя зможуть більше пізнати один одного, народжуючи міцне і здорове потомство.

Проблеми майбутнього союзу

Козероги не стануть годинами базікати на лавочці з друзями, у них знайдуться більш цікаві справи – Захоплення, подорожі, робота. Якщо ж різностатевим друзям вдасться на довгі роки зберегти дружні відносини, то існує високий відсоток того, що вони зможуть одружитися.

Якщо чоловік – Овен жінка і Козеріг – жінка володіють високою сумісністю в любові, то і в дружбі вони поступливі і надійні. Так, вони не стануть надавати великого значення душевних переживань, але якщо потрібно прийти на допомогу – обов’язково це зроблять.

У дружбі

Навряд чи такі знаки стануть підкорятися, але в умовах отримання взаємної вигоди можуть створити успішний союз. Це відмінні ділові партнери, які терпляче вистоюють всі невдачі і обов’язково йдуть до кінця.

Що стосується ділової сфери, то подібне поєднання вельми виграшне. Овен і Козеріг бажають прагнути до кращого, шанобливо ставляться один до одного, звалюють на себе той тягар відповідальності, який потрібно винести до фінальної точки.

На роботі і в побуті

Овен і Козеріг не вимагають один від одного гарячих визнань і палкої любові, однак, такі відносини мають особливу привабливість. Між людьми таких астрологічних знаків часто виникають службові романи.

Інтимні стосунки у дівчини – Козерога і чоловіки – Овна складаються досить суперечливо, вони можуть бути цікавими та оригінальними, найчастіше це пристрасні коханці, які не мають бажання «жити під одним дахом».

сексуальна сумісність

Представники цих знаків володіють складним характером, а тому не стануть підкорятися волі партнера, через це часто виникають серйозні сварки, які можуть стати причиною розставання чоловік.

Якщо жінка – Козеріг зможе організувати побут, затишок, і комфорт, то сумісність в коханні з Овнами буде висока. Все залежить від того, наскільки партнери зможуть підлаштуватися один під одного, реалізувавши загальні плани на майбутнє.

Такі пари самі собі ускладнюють життя, породжуючи скандали, ревнощі, конфлікти і взаємні звинувачення. Чоловік в такому союзі більше зацікавлений продовжувати відносини, зберігаючи їх чистоту і відданість.

Дівчина – Козеріг і чоловік – Овен дивовижне поєднання, з одного боку, це серйозність, благородство і терпіння, а з іншого – холодний розрахунок і сексуальний потяг. Найчастіше Овни не бажають підкорятися другій половині, а тому зменшують відсоток своєї сумісності.

любовна сумісність

Що чекати від любовної зв’язку Овна і Козерога. Астрологи запевняють, що це нетривалий союз, а тримається він тільки на сексуальний потяг і пристрасті. Чи так це?

Джерело: http://www.woman.ru/horoscope/compatibility/sovmestimost-v-lyubvi-muzhchina-oven-i-zhenshchina-kozerog/

Овен і Козеріг: сумісність

Давно відомо, що є більш вперті знаки Зодіаку, а є поступливі. Овен і Козеріг широко відомі людям своєю впертою. Обидва представники гороскопу вкрай невірне, звикли бути господарями у своєму житті і вдома. Йти на компроміс їм досить важко, однак якщо вони зможуть домовитися, то їх відносини можуть стати дуже міцними.

Важливо! Якщо у тебе є смартфон, ти можеш підробляти в будь-який час! Як? Отримай 5 способів для підробітку в смартфоні! Читати →

Схожі багато в чому, Овен і Козеріг легко знаходять спільну мову, швидко налагоджують зв’язок. Вони зрозумілі один одному без слів, тому спочатку їм здається, що проблем у спілкуванні не виникне.

Які проблеми, коли вони такі схожі? Але відносини розвиваються, стають більш серйозними. І ось з цього моменту зміцнення і поглиблення союзу починаються перші труднощі: вони обидва звикли одноосібно займати трон, бути лідерами, головнокомандуючими.

І не можуть потерпіти конкуренції. Тут починається їх боротьба за лідерство. Оскільки Овен і Козеріг дотримуються консервативних поглядів на життя, главою сімейства може бути обраний чоловік.

Однак, їм обом важлива матеріальна сторона життя, тому лідерство може також отримати і той. Хто більше заробляє. Добре, що обидва знака справедливі, а тому боротьба буде чесною.

Читайте також:   Як повернути чоловіка в сім’ю: кращі методи і секрети по поверненню

Хто живе під стихією Вогню Овен має вкрай вибуховий характер і непомірну імпульсивність. Овен здатний під дією емоцій на багато що, аби не жити в бідності.

Робота за маленьку зарплату буде пригнічувати Овна, тому він швидше піде на злочин, ніж дозволить собі «опускатися до такого рівня».

Разом з тим Овен очен цілеспрямований і сильний за своєю натурою, тому буде йти до кар’єрних вершин напролом і зможе домогтися, чого хоче, в максимально короткий термін.

Козеріг ж, керований Землею, працьовитий, розважливий і кілька дотошен. Представники цього знака вкрай терплячі і готові довго працювати заради своєї мети.

Це те, чого не вистачає Овна з його вмінням запалюватися як сірник, а й також швидко гаснуть. Овен відчуває певний повагу до такого способу досягнення добробуту, який демонструє Козеріг.

Але перейняти його просто не в змозі, як би не хотів цього Козеріг.

У такій парі швидше за все не буде чути сміх на постійній основі, це буде ближче до співпраці двох серйозних людей.

Але якщо вони обидва зможуть домовитися і обіграти свої протилежності, об’єднавши їх, то пару виразно чекає успіх.

Звичайно, там не буде якоїсь легкості, але партнери спочатку оцінили один в одному надійність, стабільність і грунтовність, тому такий розклад не буде напружувати ні Овна, ні Козерога.

Окремо варто відзначити, що найкращим для Овна і Козерога буде саме любовний формат відносин. Якщо вони вирішать створити сім’ю, то підійдуть до цього ґрунтовно. А ось дружнє спілкування у цих людей навряд чи можливо.

На грунті глибокого довіри, що виникає майже моментально на тлі схожості основних рис (таких, як благородство, чесність і гідність), представники цих знаків можуть перенести дружбу в ліжко. На цьому дружба у них зазвичай і закінчується, а неможливість спілкуватися колишнім чином напружує.

Зате їх сталість може зробити шлюб вічним, благонадійність, заснованим на вірності і взаємоповазі.

Астрологи стверджують, що найбільш сприятливим періодом відносин будуть перші місяці, «цукерково-букетний період», коли партнери ще ставлять собі за мету питаннями лідерства і демонструють себе з найкращих сторін, вміло приховуючи свої мінуси.

У будь-якій парі при будь-якому форматі відносин неминуче настає момент, коли люди розкриваються і виявляється їхнє справжнє обличчя. І тут Овна вразить так ретельно приховуваний раніше песимізм скептично дивиться на світ Козерога.

Козеріг же в свою чергу буде вражений впертістю Овна, його вибухонебезпечність і бажанням упиратися по дрібницях. Колишній романтизм зникне, партнери постануть один перед одним у зовсім іншому світлі. Пристрасний Овен буде підозрювати холоднокровного Козерога в зрадах, а Козеріг не зможе витримувати скандальність Овна.

До того ж обидва знака в гніві непередбачувані, тому їх конфлікти можуть переходити навіть в бійки.

Наступною причиною сварок стануть гроші. Овен імпульсивний, а тому щедрий на витрати, коли справа стосується вражень і відпочинку. Овен любить розважатися красиво і навіть з шиком. Козеріг ж навпаки, економний і навіть скупа. Вічні одёргіванія Козерога будуть дратувати Овна. Щодо цієї пари астрологи сходяться на думці про необхідність вести кожному свій бюджет.

Окремим пунктом слід виділити особливості знаків в плані спілкування. Козеріг кілька похмурий, інтроверт і малообщітелен. Він іде в себе, загороджуючи тим самим і Овна від світу.

Овен ж навпаки, необмежений екстраверт, йому спілкування необхідно майже як повітря.

Чи домовляться партнери не зможуть: Козеріг ні за що не погодиться «вийти в люди» заради коханого, а Овен таким чином виявиться замкненим, тому що Козерог просто не в змозі відпустити Овна на «непотрібні тусовки».

Козерога бісить, коли його не слухають, виявляють упертість, слідують всупереч його рішенням. Тому, коли Овен почне діяти по-своєму (а він почне, бо не менше норовливий і впертий), Козеріг почне намагатися впливати на Овна будь-якими способами.

Не знайшовши важелів тиску, Козеріг просто виставить ультиматуми таким чином, що Овна доведеться або підкоритися, або розлучитися. При цьому необхідно врахувати той факт, що для Овна ці суперечки – це лише спосіб взаємодії для скидання негативу, а для Козерога вони є справжньою трагедією.

Він замикається і починає аналізувати те, що відбувається.

Що можна сказати про такий союз? Дівчина, народжена під знаком Козерога, має практичність, серйозним характером. Вона кілька приземлена. І з перших етапів спілкування бере на себе роль такого собі вихователя. Місцями здається скутою. Її напружує навіженість чоловіки-Овна.

Вона намагається навчити його поміркованості і спокою. Хлопець же в свою чергу прагне розкрити дівчину-Козерога, оскільки впевнений, що її стриманість і скутість – це наслідки скромності, а не закладені дані.

У такого союзу вкрай низька сумісність, але закохані не помічатимуть всіх тих відмінностей, що заважають союзу, поки між ними палає вогонь пристрасті.

В першу чергу необхідно враховувати природну консервативність дами-Козерога і якусь самовпевненість чоловіки-Овна. Через такого розкладу ініціатором в такій парі буде чоловік.

Грайливий Овен прийме крайню ступінь стриманості своєї обраниці за скромність. Він буде намагатися заразити даму своїм запалом, оскільки свято вірить в те, що всі жінки легкі на підйом, грайливі й повітряні.

Однак його чекає сюрприз.

Жінка-Козеріг ж закохається в мужність Овна, його силу і розкутість. Саме такими якостями, включаючи впевненість, дівчина наділила свій ідеал чоловіка. Тому на перших порах все може складатися навіть добре.

Овен почне доглядати за своєю дамою серця зі своїм природним романтизмом, однак його спіткає деяке розчарування: він побачить, що жінці-Козерогу просто не потрібні його приголомшливі залицяння. Дівчина геть відіб’є бажання доглядати за нею і здійснювати якісь вчинки, тому що до всього ставиться скептично.

І вечеря-то в дорогому ресторані їй не дуже, адже вона могла б вдома зробити краще і дешевше. І квіти не приносять користі, все одно зів’януть. І в кіно немає сенсу йти, бо вдома затишніше і більше вибір.

Не відчуваючи емоційної віддачі чоловік-Овен швидко занудьгує, тому що не особливо любить тихі домашні посиденьки. Даму-Козерога тим часом втомить емоційність партнера, його непередбачуваність і зносить геть енергетика. Але розлучаться вони не відразу.

Астрологи стверджують, що обидва партнери в такому союзі прихилисті, а момент розлуки відкладають якомога довше, при цьому як таких відносин між ними вже немає. До створення спільного сімейного вогнища така пара приходить рідко.

Найчастіше це можливо, коли хоча б у одного з пари є якась користь.

Такий шлюбний союз має мінімальні шанси на довгостроковість. У цій парі низький рівень довіри, а значить шлюб не буде міцним. Однак якщо партнери вирішать взяти за основу свої ділові відносини і дружбу, то у шлюбу є всі шанси не розпастися.

Швидше за все тут будуть тепло і затишок, турбота і спокій, але пристрасної любові як в кіно не виникне. Подружжя досить відповідально підходять до виконання своїх обов’язків. Тому жінка-Козеріг стане зразковою господинею, буде стежити за будинком і ростити дітей.

Чоловік-Овен в свою чергу стане хорошим добувачем, забезпечуючи сім’ю всім необхідним. Правда, він же буде багато витрачати на розваги, чому дружина не буде рада. На цьому грунті можливі сварки.

Навіть якщо імпульсивний Овен вирішить несподівано подарувати дорогу прикрасу дружині, дружина все одно буде не дуже задоволена, тому що не розуміє, навіщо потрібні надмірності.

Вона впевнена, що всі серйозні витрати потрібно обговорювати заздалегідь, в той час як чоловік-Овен живе за принципом «тут і зараз», а значить немає сенсу відкладати виконання бажань на потім.

Ведений пристрастю, Овен може лаятися без причини. Йому просто потрібно випустити пар. Також він привабливий для жінок, а тому може запросто знайти собі коханку. Навіть якщо Овен не приховує інтриг на стороні, спостережна чоловіка-Овен не поспішає розлучатися. У неї справді безмежне терпіння.

Вона готова багато що пробачити і на багато закрити очі заради збереження сім’ї. Але і її терпіння одного разу лопне, тоді вона під час чергового скандалу, затіяного чоловіком-Овном, висловить йому все, що наболіло і повідомить про розлучення.

Ось тут обох чекає несподіваний поворот: тепер уже Овен не може дозволити здійснитися розлучення!

Зазвичай такі шлюби розпадаються в перші роки, але якщо подружжя знайшли один одного в зрілому віці, то така сім’я буде міцною і дружньою.

В юності дівчина-Козеріг і хлопець-Овен навряд чи зійдуться. Їм потрібно хтось, хто служив би якоїсь зв’язкою між ними.

У загальному і цілому, вони обидва мають жвавий розум, інтерес до багатьох сфер життя, досить розвинені інтелектуально і цікавляться соціально-політичною тематикою. Але цього недостатньо для побудови міцної дружби. А незабаром вони починають перейматися товариством один одного, тому скорочують контакти.

На початкових етапах в ліжку у цієї пари все ідеально. Пристрасні, розкуті, такі за нестримної пристрастю, ці коханці віддаються один одному повністю.

Але після дівчина-Козеріг поступово перетворюється в ту саму холодну супутницю, дружину, у якої немає сил і часу на секс, а чоловік-Овен ображається такими змінами.

Він починає звинувачувати себе, а потім йде підвищувати зломлену самооцінку за рахунок інтриг на стороні.

На перший погляд дівчина-Овен і чоловік-Козеріг максимально протилежні одна одній. Він похмурий і представницький, вона ж являє собою заводну і легку на підйом дамочку.

Їм складно прийти до взаєморозуміння, тому що чоловік-Козеріг повільний і спокійний, а вона тим часом енергійна і навіжена. Їх ритми не збігаються, Козеріг не хоче прискорюватися, а Овен не здатна зволікати.

Їм є чому повчитися один у одного, але роблять вони це з небажанням і не відразу. При цьому астрологи запевняють, що у такої пари є всі шанси створити міцну сім’ю.

Початок їх відносин вкрай непередбачувано. Адже зіткнувшись одного разу вони відразу відчувають взаємне притягання і відірватися один від одного вже не в силах.

Чоловікові-Козерогу неможливо залишатися похмурим і неупередженим в суспільстві енергійної дами-Овна. Але хоч комунікативні навички обраниці і великі, Козеріг все ж навряд чи зможе розкритися до кінця.

Також він не відразу відзначить, що міць його супутниці може негативно позначитися на їхніх стосунках.

Але в будь-якому випадку Козеріг зачарований своєю дамою-Овном. Правда, потім його починає напружувати зайва відкритість і розкутість жінки-Овна. Він, будучи консерватором за своєю природою, впевнений, що дівчина повинна бути скромніше.

Але жінка-Овен жваво зреагує на його претензії і навіть припинить фривольність на адресу інших чоловіків. Але власник-Козеріг все одно буде жити в ревнощів.

При цьому замикаючи свою обраницю в чотирьох стінах, він повинен пам’ятати, що дама-Овен знайде способи випустити свою енергію на волю. І ці способи не завжди можуть сподобатися чоловікові-Козерогу.

Однак варто зазначити, що поки відносини в парі чоловік-Козеріг і жінка-Овен гармонійні, партнерці навіть не прийде в голову дивитися на інших чоловіків, адже вона буде отримувати свої необхідні враження і всередині союзу.

Сімейне життя в такій парі починається з гострого бажання дами-Овна достукатися до глибин свого чоловіка. Вона жадає знати про свого партнера буквально все, чоловіка-Козерога така поведінка напружує і навіть відштовхує. Йому доводиться відстежувати кожне своє слово, щоб під час сварок все сказане їм не обернулося проти нього ж.

Не звиклий яскраво висловлювати свою любов, Козеріг все ж зможе переконати свою темпераментну дружину-Овна в своїй щирості. При цьому він буде намагатися висловити свої почуття в словах заради спокою коханої.

Однак їхній шлюб може розпастися через небажання жінки-Овна стежити за побутом. Якщо скупа Козеріг погодиться на те, щоб завести відповідний персонал, то їх шлюб можна буде врятувати.

Дружня зв’язок не представляється можливим, оскільки Козеріг не бачить дружби з протилежною статтю. Якщо він погоджується на дружбу з дівчиною-Овном, то це тому, що у нього визрів план, в ході якого він розгорне їх дружні відносини в любовні.

Ця сфера відносин в парі жуенщіна-Овен і чоловік-Козеріг сповнена пристрасті і задоволення. Жінку-Овна не хвилює стриманість її партнера, її запалу вистачає на двох. Вона здатна розпалити пристрасть в будь-якому.

А витривалість чоловіка-Козерога задовольняє апетити його вогненної партнерки.

Вона відкрито заявляє про свої бажання і дуже розкута, а він готовий віддаватися в її руки плисти за течією до невідомого для себе насолоди.

Їх союзи часто тримаються саме на сексі. Але з часом жар Козерога згасає, а дамі-Овна дуже важлива ця чуттєва частина відносин, тому вона може шукати задоволення з іншими.

В цілому пара Козеріг-Овен цілком життєздатна. Однак їм необхідно навчитися йти на компроміси і поступатися один одному, періодично гасячи своє впертість. А вже наскільки це вийде залежить вже не від астрології, а від самих людей.

Я заворожено дивилася на свого чоловіка, а він не зводив захоплених очей з своєї коханки. Він вів себе, як закоханий придурок …

Читати >>

Джерело: https://feelcontrol.net/zodiac/oven-i-kozerog-sovmestimost.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *