Овен і лев: сумісність знаків, плюси і мінуси відносин

Овен і Лев відносяться до стихії Вогню, тому відносини між ними, – хоч дружні, хоч любовні, хоч ділові – нагадують полум’я. Спокій і гармонія в союзі Овна і Льва – бомба уповільненої дії, яка вибухає, якщо для того є найменший привід. Чи можуть ці знаки Зодіаку порозумітися і перестати боротися за істинність своїх переконань?

Зміст приховати

Чоловік-Овен і жінка-Лев

Овен і Лев – енергійні, активні, імпульсивні люди, у яких є власні погляди на життя і уявлення про те, що і як має бути.

Незважаючи на майже братську схожість, їм буде дуже важко добитися взаєморозуміння, тому що ні один із знаків не вміє йти на поступки, шанобливо ставитися до чужої думки, якщо воно не схоже з його власним, і спокійно вести переговори.

Кохання

Овен і Лев: сумісність знаків, плюси і мінуси відносин

Відкритість і життєлюбність притягує їх один до одного, тому взаємна симпатія виникає майже відразу. Ще більше шансів на любов з першого погляду у людей, об’єднаних загальним заняттям.

Нові знайомі примудряються багато часу проводити наодинці, а також часто відпочивати в компанії спільних друзів. Їх влаштовує спільне дозвілля незалежно від того, удвох вони чи ні. Навколишні симпатизують цій парі, але навіть якщо хтось буде ставитися до неї негативно або звинувачувати в нещирості, ні Льва, ні Овна це не зачепить.

Якщо партнерам нікуди вихлюпувати енергію, вони починають направляти її в неправильне русло: виникають конфлікти. Сварки завжди дуже гарячі, хоча приводи незначні. Наговоривши один одному чимало образливих речей, розбивши пару тарілок і пообіцявши ніколи більше не миритися, чоловік-Овен і жінка-Лев дуже швидко миряться і забувають, через що трапилася перепалка.

Між чоловіком-Овном і жінкою-Левом завжди є пристрасть і глибока емоційна прив’язаність. Відносини непередбачувані, насичені, теплі і яскраві. Обом подобається пробувати щось нове, ризикувати, здійснювати божевільні (на думку деяких) вчинки. З цієї причини їм ніколи не буває нудно.

шлюб

Овен і Лев: сумісність знаків, плюси і мінуси відносинШлюб Овна і Льва можна сміливо назвати ідеальним. В основі союзу лежить міцна любов, взаємоповага і відданість. Партнери схожі у всіх сферах життя. Побут не грає важливої ролі для Овна, а жінку-Лева важко назвати хорошою господинею.

Безлад в будинку, якщо він трапляється, ця пара буде вважати творчим хаосом. У діловій сфері обидва успішні, тому труднощі і закиди з приводу фінансів малоймовірні.

Інтимного життя подружжя можна позаздрити. Пристрасть не вщухає навіть з роками, тому секс – дуже важлива складова шлюбу. Він у них яскравий, емоційний, різноманітний, так що сходить за ще один спосіб зняти напругу і позбавитися від негативу. До речі, примирення після сварок часто відбувається саме в ліжку.

Якщо говорити про негативні сторони шлюбу, вона одна: і Овен, і Лев живуть сьогоднішнім днем, не замислюючись про те, що буде завтра. Особливо часто неприємних сюрпризів трапляються у фінансовій сфері. Через це вони часто виявляються в непередбачених ситуаціях, з яких важко знайти вихід.

Дружба

Дружба між Овном і Левом можлива, оскільки їх об’єднують спільні інтереси. Вони люблять проводити час майже однаково, легкі на підйом і схильні до авантюризму, тому без праці «вливаються» в компанію один одного.

Але є одне «але»: схожі, веселі та яскраві Овен і Лев дуже скоро зрозуміють, що їх притягує один до одного зовсім не як друзів.

Правда, якщо інші знаки Зодіаку почнуть всіляко це приховувати, щоб не втратити дружбу або не зіткнутися з навзамін, то Овен і Лев відразу скажуть правду.

Імовірність відмови дуже мала: швидше за все, дружба з обопільної згоди призведе до романтичних відносин.

Ділові відносини

У ділових відносинах чоловіка-Овна і жінку-Лева чекає успіх . Вони обидва знають, чого хочуть домогтися, і найголовніше – як це зробити. Авантюризм цієї парочки не залишає жодного шансу конкурентам, особливо якщо вони «орудують» в політиці або на творчій ниві.

Фіаско відбудеться тільки в тому випадку, якщо Овен і Лев не навчаться планувати бюджет. Якщо вони будуть бездумно витрачати гроші, ризикують залишитися ні з чим, тому до фінансів слід ставитися особливо обережно.

Як домогтися жінку-Лева?

Овен і Лев: сумісність знаків, плюси і мінуси відносин

У цієї пані завжди є шанувальник, і не один, тому доведеться докласти зусиль, щоб вона виділила одного з багатьох. Активність, товариськість, відкритість, спільні інтереси, мудрість допоможуть домогтися серця жінки-Лева.

Не останнє місце займає і зовнішня привабливість: чоловік повинен бути, як мінімум, доглянутим, але краще – чарівним і привабливим.

Банальні залицяння начебто походів в кіно, квітів і шоколадних цукерок залишать дівчину байдужою. До неї потрібен нестандартний підхід, тому спочатку потрібно вивчити Левицю і дізнатися, що вона любить і які в неї інтереси.

Правда, навіть правильний підхід не гарантує нічого, якщо в душі дівчата не спалахне іскра.

Чоловік-Лев і жінка-Овен

Союз двох вогнів в цьому поєднанні теж складається вдало. Чоловік-Лев і жінка-Овен дивляться на світ однаково і мають схожі цінності. У цій парі немає чіткого розподілу ролей, але через більшої відповідальності Овна вона і буде шиєю, а чоловік – головою.

Кохання

Овен і Лев: сумісність знаків, плюси і мінуси відносин

Вони завжди відкриті і гранично відверті один з одним, за що безмежно цінують і поважають свій вибір. З контролем емоцій у партнерів все не так добре. Якщо виникає суперечка, кожен буде намагатися відстояти своє до останнього.

Іноді нешкідливі перепалки переростають в масштабні трагедії, під час яких молоді люди змагаються, хто кому зробить болючіше. На щастя, заспокоюються і миряться вони теж швидко, розуміючи, що більш підходящого партнера знайти не вдасться.

шлюб

Відносини в цій парі часто призводять до заміжжя. Чоловікові-Леву непросто зважитися на пропозицію руки і серця, а дівчині-Овна зазвичай потрібен якийсь час на роздуми. Однак якщо вони все ж вирішують одружитися, ніколи про прийняте рішення не шкодують. Лев і Овен живуть в шлюбі душа в душу .

Овен і Лев: сумісність знаків, плюси і мінуси відносинМіж подружжям не виникають конфлікти через побутових дрібниць, вони не ревнують один одного і швидко домовляються про плани на вихідні і про те, що подивитися по телевізору перед сном.

Життя кожного з пари дуже насичена і яскрава. Їм ніколи сидіти вдома без діла: вони встигають багато і добре працювати, цікаво відпочивати і насолоджуватися товариством один одного.

При цьому у кожного є особистий простір: дружина не буде скаржитися на свої проблеми на роботі, а чоловік не стане завантажувати дружину своїми невдачами в справах. Лев з величезним захопленням ставиться до того, що його обраниця чи не перетворюється після весілля в типову домогосподарку.

Вона стежить за своєю зовнішністю, не спадає на захват від домашніх турбот і прагне до самовдосконалення. Подружжю добре проводити час і вдвох, і в компанії друзів. Оточуючі вважають пару еталоном: вони веселі, завжди на позитиві і зовні виглядають гармонійно.

Найбільша неприємність, яка може трапитися в шлюбі, – зрада з боку чоловіка. Лев схильний до флірту, і іноді невинне спілкування з іншими жінками може привести до фатальної помилки. Жінка-Овен не пробачить зради, а чоловік відразу ж з’явиться з повинною: він не дозволить собі приховати таку провину від дружини.

Дружба

Овен і Лев: сумісність знаків, плюси і мінуси відносин

Ця різностатева дружба теж має всі шанси перерости в щось більше. Любов в цьому випадку буде особливо міцної і тривалої.

Ділові відносини

Якщо чоловік-Лев і жінка-Овен будуть об’єднані одним загальним справою на роботі, воно однозначно увінчається успіхом . Між партнерами виникне здорова конкуренція: кожен з них намагатиметься бути лідером у веденні цієї справи, вносячи в нього найкраще.

Чоловік в цьому союзі буде більш рішучим. Невиправдані ризики оцінюватиме жінка, тому іноді їй доведеться притримувати імпульсивного Льва від рішень, які можуть зашкодити проекту. Однак якщо Овна не буде вистачати впевненості, Лев підтримає і підбадьорить напарницю.

Якщо чоловік-Лев і жінка-Овен займають керівні посади в одній компанії, крах і банкрутство їй точно не загрожують. Довіра між ними, цілеспрямованість, наполегливість і оригінальні ідеї обіцяють запаморочливий успіх цього діловому тандему.

Як домогтися дівчину-Овна?

Дівчина-Овен – імпульсивна, пристрасна, яскрава натура, яка оцінить, якщо чоловік намагається знайти до неї індивідуальний підхід. Креативні вчинки припадуть їй до душі, яка вже все спробувала і побачила, і здивувати її непросто.

Овен і Лев: сумісність знаків, плюси і мінуси відносин

Якщо чоловік не зможе передбачити настрій тієї, до якої небайдужий, йому доведеться несолодко. Жінка-Овен не потребує постійного спілкування та уваги. Її дуже швидко почне дратувати, якщо чоловік нав’язується.

Нагадувати про себе цій жінці необхідно через раз, іноді даючи і їй взяти ініціативу в свої руки.

Відео по темі

Про сумісності чоловіка-Овна і жінки-Лев у відеоролику:

Союз двох представників вогняної стихії може бути цілком успішним, якщо Лев і Овен знають, як і що потрібно їм самим. Дати те ж саме другій половинці не складе великих труднощів, і тоді приводів для скандалів не буде. Найважливіше – навчитися контролювати свої емоції або знайти їм правильний вихід, щоб пристрасті кипіли тільки в ліжку.

Джерело: https://ezoterica.club/astrologiya/oven-i-lev-sovmestimost.html

Лев і Овен – сумісність знаків

Овен і Лев: сумісність знаків, плюси і мінуси відносинЛев і Овен, як правило, дуже красива пара, у якої багато спільного, як в характері, так і в характері. У них легко і швидко можуть виникнути взаємини: партнерів немов притягує один до одного магнітом. Обидва знаки відрізняються прагненням і надмірною активністю до дій. Овен, в свою чергу, імпульсивний, а Лев знаходиться в постійному тонусі. Кожен з партнерів прагне до самореалізації. Однак тривалі союзи – рідкість, оскільки тільки справжня любов і жертовність можуть врятувати шлюб від саморуйнування. Сумісність знаків Лев і Овен була б ідеальною в тому випадку, якщо Лев почне демонструвати вдячність, щедрість в компліментах і прояві почуттів.

Лев, дуже сміливий і хоробрий, здатний долати різні перешкоди і перешкоди, як в житті, так і на шляху до любові, але дії його кардинально змінюються в шлюбі. Найчастіше Левам життя підносить таких партнерів, що вже через деякий час він забуває про те, що є Царем звірів. Саме до таких супутників і відноситься Овен.

Особливості характерів Льва і Овна

Якщо в казках і в природі все звірі тремтять перед Львом, то в житті, він – тремтить перед Овном. У партнерів приблизно схожа пристрасть і запал. Але у Овна його вулканічна діяльність має якусь циклічність, а ось Лев може вдень і вночі «диміти» без будь-яких перерв.

Потрібно відзначити, що це є одна і найістотніша різниця між двома цими знаками.

Ще можна додати те, що насіннєві кошти найкраще зберігати у Овна, незалежно від статі, оскільки Лев маючи деякі відгомони «царської приналежності» може по-царськи і безоглядно їх тринькати, не замислюючись про наслідки.

Шлюбний союз Льва і Овна: що можна очікувати?

Сумісність знаків Лев і  Овен в шлюбі може бути сприятливою, в тому випадку, якщо дотримуватися циклічність Овна і не реагувати на скуйовджене дикої кішки. Більш того, такий союз може добитися великих висот в сфері бізнесу.

Однак, найчастіше шлюб схожий на тривале протистояння між двома ворожими таборами. Овен, який звик до порядку і раціональних дій, найчастіше, не розуміє навіженої Льва.

Непередбачуваність, надмірна щедрість, самозакоханість, зарозумілість і інші характеристики Льва викликають у його партнера, якщо м’яко сказати, почуття обурення.

Але, незважаючи на це Царю звірів надається свобода дій, за що він дуже вдячний.

Каменем спотикання можуть стати нотації Льва, які нерідко починаються зі слів: «А тепер вислухай мене уважно і я тобі поясню, чому і наскільки ти неправий». Оскільки Овна і так доводиться досить часто надавати подібні опору безлічі самовпевнених людей, перспектива провести вечір в такій обстановці може викликати у Овна сильну, але короткий спалах темпераменту.

Можна сказати, по секрету, що насправді Баран дуже цінує і прислухається до думки Льва, але відкрито, він це демонструвати не буде. Сумісність знаків Лева й Овна буде більш вдалою, якщо дика кішка керувала б Бараном, трохи завуалювавши свій командирський тон ніжністю і ласкою.

Читайте також:   Як повернути пристрасть у відносини з чоловіком: способи і секрети

Тільки при взаємній повазі можливий незвичайний і унікальний союз між двома дуже сильними знаками.

Сексуальність і відносини Льва і Овна

Дуже важливу роль у відносинах грає перша зустріч, перший поцілунок і перша інтимна близькість. Обидва партнери настільки темпераментні, що їх сексуальне життя можна назвати ідеальною.

Однак, незважаючи на це, відразу ж після медового місяця пара занурюється в будні, де відбуваються постійні сутички Овна і Льва.

Можна навіть сказати, що при бажанні ці дві тварини можуть примудритися посваритися навіть під час інтимної близькості. Але і примирення не змусить довго чекати.

Овен і Лев: сумісність знаків, плюси і мінуси відносин

Жінка – Овен, а чоловік – Лев

Сумісність знаків Лева і ОВН а в такому союзі можна назвати гармонійною. Справа в тому, що з усіх існуючих знаків, по-справжньому достукатися до Льва може тільки жінка-Овен.

В даному випадку, саме вона є негласним керівником, який м’яко і в той же час наполегливо, але без ущемлення прав і самолюбства Льва направляє його в правильне русло.

Зруйнувати такий союз можуть лише внутрішні суперечності і небажання йти на поступки один одному.

Чоловік – Овен, а жінка – Лев

На перший погляд цей союз двох безмежно люблячих людей може здатися ідеальним, але не все так однозначно і легко. Безумовно, ці два вогненних знака відмінно доповнюють один одного, серед них присутній взаєморозуміння і прагнення до досконалості.

Але це триває до тих пір, поки між собою не зіткнулися амбіції. І тоді нерідко виникають гучні сварки та скандали, тому що не завжди вистачає мудрості обом вирішити мирним шляхом спірні питання.

У тому випадку, якщо один з партнерів віддасть право правління і вирішить підкоритися іншому, то такий союз може тривати тривалий час.

Джерело: http://geocult.ru/sovmestimost-znakov/lev-i-oven

Oвeн-Мужчінa і Лев-Жeнщінa: Coвмeстімoсть

Овен і Лев: сумісність знаків, плюси і мінуси відносин

Oвeн і Лев

Як би дивно це не здавалося, але, на думку астрологів, союз між чоловіком-бараном і жінкою-левом є унікальним і гармонійним. Такі пари якщо вже сходяться, то в міцні і щасливі сім’ї. Таке можливо завдяки схожості не тільки в амбіціях і великих цілях, але ще і в характері.

Незважаючи на те, що у представників знаків стихія – вогонь, в Овнах і левах він різний. У Овнів переважає вогонь бурхливий, агресивний, а у Львів він тихий, розмірений такий же, як і царський характер. Жінка-Лев завжди прагне бути краще у всьому: будинки, в роботі в колі друзів і чоловіків.

Чоловік-Овен, в силу своїх амбіцій і самолюбства бажає отримати найкращу жінку в світі, на яку, цілком може претендувати жінка, народжена під знаком Лева.

З одного боку, у представників саме цих знаків дуже багато спільного в негативної сфері: егоїзм, самолюбство, бажання лідерства, бажання бути головним у сім’ї і все подібне до цього. З іншого боку, не варто забувати і про те, що жінки-леви дуже розумні і підступні. Вони цілком здатні таємно керувати чоловіком, та так, що він і сам цього не помітить.

Для чоловіків-баранів, на першому місці стоїть визнання, щоб жінка його поважала, пишалася ним і говорила йому, що саме він найголовніший. Романтичність, прямолінійність і красномовство чоловіки-барана, як бальзам для душі жінки «вогненної» стихії. Подібні взаємини з компліментами, щедрими дарами, романтичними прогулянками саме те, що потрібно представникам обох знаків.

Найімовірніше, що в такому союзі чоловік-овен займе лідируючу позицію для всіх, а жінка-лев стане чимось – щось на зразок «сірого кардинала» і буде таємно направляти дії свого чоловіка.

У такій парі жоден з партнерів не залишить іншого в спокої. Кожен з них буде стимулювати іншого на саморозвиток, кар’єрний ріст і підвищення соціального статусу.

В цьому плані джерелом ідей буде жінка-лев, вона зі своїм гострим розумом, чарівністю і добре розвиненою жіночої хитрістю здатна просто перевернути гори.

Чоловік-Овен в цій ситуації буде «виконавцем», його впертість, працьовитість, витривалість і великі плани на майбутнє – краще, для здійснення великих ідей.

У такому союзі ніколи не знатимуть слово «бідність». Жінка-Лев, незважаючи на трепетне ставлення до своєї зовнішності і саморозвитку здатна розставляти пріоритети в плані фінансових витрат. У той же час чоловік-овен готовий працювати цілодобово, щоб кожного разу витрачати гроші на подарунки для своєї коханої.

При цьому, тільки владна і сильна жінка-лев здатна напоумити марнотратного Овна. Володіючи такою жінкою, Овен в рази збільшує свою самооцінку, доводячи всім оточуючим, що він і тільки він гідний такої шикарної жінки. І заради неї він готовий це доводити щодня.

 • Спільне розвиток обох партнерів;
 • Стабільна фінансова ситуація;
 • Підвищення рівня самооцінки з боку обох партнерів;
 • Планомірний розвиток матеріальної основи такої пари;
 • Ідеально доповнюють один одного в емоційній сфері;
 • Позитивно впливають на характер один одного;
 • Обидва партнери люблять дітей;
 • Пара прагне до стабільності і комфорту;
 • Обидва партнери вкладаються в створення кращого майбутнього для своєї родини;
 • Обидва партнери готові йти на компроміси для досягнення гармонії і розуміння.

Mінуcи coюзa: Mужчінa-Oвeн і Жeнщінa-Лев

Головною проблемою сумісності в такій парі, є сильно роздуте почуття власності, яке завжди і у всіх ситуаціях виливається в ревнощі. Причому ревнощі тут буде виникати не тільки з приводу, але і без нього.

Чоловік-Овен не терпить не те, що зради, навіть натяку на неї. У той час як жінка-лев не може обходитися без чоловічої уваги, навіть якщо вона укладена в легкому флірті.

Через це, в такій парі дуже часто виникають сварки і конфлікти.

При цьому, якщо чоловік-овен починає підозрювати, що у нього з’явився суперник, він може вчинити і бійку з уявним кривдником. Тут агресивність чоловіка виявляється у всіх фарбах. Чоловік цього знака зодіаку не потерпить в своєму будинку навіть найменшого натяку на минулих залицяльників. А ось жінка, в силу своєї сентиментальності часто зберігає ще деякі дрібниці з минулого.

Такого чоловіка здатна вивести з себе навіть така дурниця як листівка з поздоровленням або телеграма. У союзі цих знаків зодіаку завжди присутній дух суперництва, і в ситуаціях, коли жінка не чує свою інтуїцію, це боротьба переходить у відкритий формат і починає повільно розвалювати відносини.

 • Надмірні ревнощі з боку обох партнерів;
 • Любов до чоловічого увазі Льва виводить з рівноваги Овна, що загрожує великими проблемами;
 • Часті спалахи гніву і егоїзму з боку обох партнерів;
 • Злопам’ятність Льва приносить проблеми в пару;
 • Обом партнерам дуже важко поступатися один одному у вирішенні важливих питань;
 • Постійна боротьба за лідерство в сім’ї;
 • Любов до максимального контролю з боку Овна, виводить з себе волелюбну Левицю;
 • Прагнення до рівноправності у відносинах;
 • Обом партнерам важко визнавати свої помилки і вибачатися;
 • Велика ймовірність того, що один з партнерів просто зламає іншого.

Як знайти спільну мову в парі: Mужчінa-Oвeн і Жeнщінa-Лев

У пари є хороші шанси прийти до взаєморозуміння. В основному цьому сприяє факт того, що вони обидва дуже цінують прямоту і повагу. Ні овен, ні лев просто не зможуть жити з людиною, якого вони не поважають.

Головне в цій ситуації, трохи змістити загальну повагу в область особистого простору, що б кожен дав іншому, трохи більше свободи в діях.

Тут слід бути уважнішими, оскільки це повинно відбуватися взаємно і обопільно, по відношенню і до чоловіка, і до жінки. Інакше верх в союзі візьме чийсь егоїзм.

При цьому повністю уникнути сварок і конфліктів не вдасться, але при збереженні взаємної поваги, вдасться «загнати» конфлікти в певні рамки.

Овна завжди варто пам’ятати про високий рівень хитрощі з боку Льва. Навіть якщо жінка-лев поступається в якихось дрібницях, значить, вона вже все прорахувала і кінцевий результат буде такий, який потрібен їй.

Від Левиці потрібно чимало зусиль, щоб навчити чоловіка-барана бути менш запальним, і не так різко проявляти свою активність. В ідеалі, і зовсім направити енергію в інше, більш корисне русло.

Жінка в такому союзі повинна правильно направити чоловіка на розвиток, це може бути навчання, перекваліфікація або зростання по кар’єрних сходах. І найголовніше, Овна треба навчити стриманості, тримати язик за зубами, а не говорити всім і всюди, що він про них думає. Його прямолінійність часто дуже заважає просуватися в роботі і фінансовій сфері.

Coвмeстімoсть пaри в пoстeлі: Mужчінa-Oвeн і Жeнщінa-Лев

Вогняна стихія обох знаків зодіаку не залишить їх подружнє ложе без емоцій і пристрасті. Саме завдяки ідеальному розуміння в сфері інтимної близькості, цим людям зі складними і вибуховими характерами вдається триматися разом протягом тривалого часу.

Чоловік-Овен в ліжку найбільше цінує почуттєві насолоди. Жінка-Лев, найбільше звертає увагу на те, наскільки чоловік її розуміє, навіть якщо це стосується ліжку.

Так що, в даному питанні представники знаків ідеально доповнюють один одного. Крім того, кожен з них не схильний до тимчасових поривам пристрасті.

Вони довгий час придивляються до цікавого їх людині, закоханість, бажання і страх розвиваються в них планомірно, так само як і почуття любові.

Говорячи про такий союз, можна з упевненістю сказати, що якщо між чоловіком-бараном і жінкою-левом виникли почуття, з часом вони будуть розпалюватися ще яскравіше і сильніше, і це стосується не тільки в любові, а й пристрасті в ліжку.

Coвмecтімocть пaри в брaкe: Mужчінa-Oвeн і Жeнщінa-Лев

У пари є всі шанси створити не просто міцну, а щасливу сім’ю, наповнену турботою, теплом і любов’ю протягом усього життя. У чоловіка-барана сильно розвинена відповідальність, перед сім’єю, дружиною і дітьми. Він готовий працювати на кількох роботах, аби зуміти забезпечити своїх улюблених всім, що їм потрібно і мати невеликий запас на маленькі подарунки.

Чоловік дуже щедрий, йому подобається дарувати коханій жінці і дітям подарунки просто так, без приводу. Він дійсно отримує задоволення тільки від того, якими вони стають щасливими в цей момент.

Жінка-Лев з народження володіє всіма необхідними задатками, для того щоб стати гарною дружиною і матір’ю. У неї добре розвинене моральне і моральне розуміння про те, якою має бути жінка в домі. В її будинку ніколи не буде нудно, брудно або голодно. Вона як справжня цариця, забезпечить своєї сім’ї затишок і спокій.

До вихованню дітей жінка-лев відноситься дуже строго, як вона повинна бути найкращою, так і її діти повинні бути найрозумнішими, вихованими та культурними.

Coвмeстімoсть пaри в дружбe: Mужчінa-Oвeн і Жeнщінa-Лев

Схожість характерів, інтересів, і поглядів на життя, є запорукою міцної і довгої дружби між чоловіком-бараном і жінкою-левом.

Однак навіть дружні відносини можуть бути зіпсовані любов’ю жінки цього знака до великої кількості чоловічої уваги.

Чоловік-Овен не любить коли його відсувають в сторону, так і ревнощі його поширюється не тільки на улюблену жінку, але і на друзів.

Між такими друзями напевно буде глибока душевна зв’язок, коли тільки один одному вони можуть розповісти всі свої секрети, страхи і проблеми, абсолютно все навіть найінтимніші.

Жінка-Лев дуже чуйна, тому завжди знає, коли завести довгу філософську бесіду, а коли відвернути від тяжких дум веселими анекдотами.

Саме це і підкуповує чоловіка-барана, адже ця жінка його відчуває і розуміє.

Більш того, в питаннях дружби та Овен і Лев залишаються вірними, навіть не дивлячись на сварки, образи і розбіжності, вони один одного не зрадять.

Coвмeстімoсть пaри в бізнeсe: Мужчінa-Oвeн і Жeнщінa-Лев

У діловій та робочої сфері між чоловіком-бараном і жінкою-левом складаються відмінні партнерські і робочі відносини. Жінка в такій парі більш терпляча, тактовна і дипломатична, що дозволяє торсати чоловіка, коли у нього проходить робочий азарт і він готовий закинути розпочату справу.

Читайте також:   Хлопець спілкується з іншими дівчатами: чому він це робить

У той же час саме жінка є своєрідним «ручним гальмом» для запальної і прямолінійного чоловіки-барана. Там де він починає виходити з себе, кермо влади бере вона. Там де потрібно жорстка чоловіча рука, жінка-лев тактовно відходить, передаючи всю чоловічу роботи на витривалі плечі Овна.

У спільному бізнесі, така партнерська зв’язка як Овен і Лев добиваються великих успіхів. Їх великим досягненнями сприяє і добре розвинена інтуїція, яка завжди вірно підказує, з чим можна зв’язуватися, а з чим не варто. Для цих знаків зодіаку набагато продуктивніше буде розстановка сил, де чоловік-овен керівник, а жінка-лев підлеглий.

Чоловік намагається осягнути всі і відразу, в силу свого характеру він не може довго займатися одним питанням чи ділом. Зате жінка-лев справляється з доведенням роботи до кінця, просто відмінно.

Що потрібно знати Жінці-Леву про Чоловікові-Овні

Чоловік-Овен має внутрішніми амбіціями дуже великого масштабу. Він дуже трепетно ​​ставиться до думки жінки про нього, саме тому ніколи не варто сміятися над його далекосяжними планами. Навпаки, чоловікові дуже важливо отримувати від коханої жінки підтримку і розуміння, навіть якщо це буде тільки морально. Йому важливо, щоб жінка, яка знаходиться поруч, вірила в нього.

Більш того, чоловік-Овен, як представник вогняного знаку дуже запальний, іноді він може зірватися на близьку людину зовсім не тому, що він зробив щось погане, а з-за проблем на роботі. Такі речі треба знати, і ставиться до них поблажливіше.

Немає необхідності довго і наполегливо ображатися на чоловіка-барана. Йому, звичайно, дуже важко визнавати власну провину, але іноді, він наступає на горло своєї гордості і вибачається. Все це відбувається тому, що чоловік-овен дуже цінує близькість і наявні почуття, він завжди до самого кінця бореться за своє щастя і відносини.

Ревнощі в представниках цього знака, така ж обов’язкова річ, як і впертість. З урахуванням частої агресивності, давати чоловікам-овнам привід для ревнощів строго не рекомендується.

Що потрібно знати Чоловікові-Овна про Жінку-Леві

Жінка-Лев по самому факту свого народження вже цариця. Жінки цього знака ніколи не будуть задовольнятися малим, якщо їм чогось захотілося, вони отримають це за всяку ціну. Тут вже буде зовсім не важливо, за чиїми головах їм доведеться пройтися і скільки років чекати бажаного.

Такі жінки звертають увагу і цінують тільки тих чоловіків, які мають високий рівень культури, манер, залицяння. Без найменших романтичних задатків, до жінок знака Лев краще не підходити і близько.

Вони постійно вимагають уваги до себе і шанування власної персони. Їх необхідно щодня вихваляти і говорити компліменти.

Якщо така жінка починає відчувати себе не потрібною або нелюбої, вона піде без найменшого сумніву.

Навколо жінки-лева постійно крутяться чоловіки, це не дивно, адже вона завжди добре виглядає, розумна, начитанна і манірність. Жінка вогняного знаку просто не може жити без чоловічої уваги, флірту, і компліментів, це треба знати і розуміти.

Адже це зовсім не говорить, що такі жінки завжди змінюють партнерам. Навпаки, для жінки-лева, змінювати чоловікові якого вона сама вибрала, занадто принизливо.

Тому мало хто з представниць цього знака доходить в своїх відносинах до інтрижок на стороні.

Coвмecтімoсть Жeнщіни-Льва c іншими знaкaмі

Coвмecтімoсть Mужчіни-Oвнa c іншими знaкaмі

Джерело: https://moigoroskop.org/sovmestimost/muzhchina-oven-zhenshina-lev/

Чоловік овен ♈і жінка лев ♌сумісність в коханні, шлюбі і ліжку

Вам знайоме визначення «фатальне кохання»? Це як раз про наступну зодіакальну пару чоловіки – Овна і жінки – Лева. Дана пара гідна особливої ​​уваги!

знаки: Овен – Лев
порядок: обидва непарні
стихії: Вогонь – Вогонь;
рідна стихія
відносини: Помірне протистояння;
перспективні відносини
Сумісність у любові: 100%
Працює в шлюбі: 80%
Сумісність у дружбі: 95%
Сумісність в ліжку: 100%
Сумісність в роботі і бізнесі: 100%
Інтелектуальна сумісність: 50%

Що необхідно знати про Овнах і левах

Овен ♈

Перший знак зодіакального кола. Знаходиться під заступництвом Сонця і відноситься до вогненної стихії. Ідеальні воїни, сильні і витривалі борці, блискучі переможці. Їх характеризує міць і натиск, здатність будь-яку ціну досягти мети.

Слабка сторона – робота ривками і хитка самодисципліна. Вони не здатні утримувати взятий темп тому придатні більше для короткої, але запеклої битви, ніж для тривалої і виснажливої ​​облоги. Імпульсивні, часто можуть робити на «слабо», що призводить до небажаних наслідків.

Мають всередині себе потужний енергетичний потенціал, яким час від часу потрібен вихід. Якщо поблизу немає великої війни або хоча б маленької локальної заварушки, Баран починає маятися, і впадає в зневіру.

Лев ♌

П’ятий за рахунком знак зодіаку, який знаходиться під заступництвом сонця і відноситься до вогненної стихії. Лев – царствений, яскравий і благородний, йому чужі дріб’язковість і легкодухість. Кожен жест видає в ньому людини вищого стану.

Він великодушний і поблажливий до слабких, але нещадний до ворога. Часто пихатий і гордий. Все життя балансує на тонкій грані між гідністю і гординею, які по черзі беруть над ним верх. Ці люди не люблять метушні і інтенсивного напруги.

У повсякденному житті ліниві, але в потрібний момент миттєво мобілізують всю свою міць. Лев – це харизматичний егоцентрик. Він любить загальну увагу, захоплення, володіє тонким почуттям гумору, але не виносить конкуренції і критики.

Характеристика знаків чоловіки і жінки

Чоловік – Овен ♈

Створений щоб підкорювати. Завжди робить перший крок по відношенню до обраниці. Любить домагатися свого, наполегливий і здатний на красиві жести і залицяння. У відносинах імпульсивний, ревнивий, нестриманий.

Овнів характеризує конфліктну поведінку в сварках, серед цих чоловіків велика кількість абьюзеров, які в хвилини агресії не здатні повністю себе контролювати. Домігшись жінку, вони заспокоюються і починають вимагати уваги до себе. Їм необхідно догоджати.

Бійтеся викликати гнів Барана. Він схильний спочатку робити, а потім думати. Часто наслідки його вчинків руйнівні.

Жінка – Лев ♌

Статусна жінка. Доглянута, яка знає собі ціну, інтелігентна Левиця сама задає напрямок течії свого життя. Чудова господиня і коханка. У ній втілено все, що робить жінку ідеальною.

Дама – Лев прекрасно знає собі ціну, і вона завжди виправдано висока. Якщо чоловікові вдається створити з нею пару, то він стає об’єктом заздрості всіх друзів. До себе завжди вимагає ввічливого ставлення, нею категорично не можна нехтувати. Необхідність з кимось конкурувати її принижує, за замовчуванням вона – номер один.

Ніколи і ні за що не порівнюйте її з іншими жінками, навіть якщо порівняння виявиться в її користь. Сама думка про те, що її можна поставити з кимось в один ряд – неприпустима!

У кого яка роль

Партнери повинні бути рівноправними – це обов’язкова умова Левиці для вступу в союз. Жінки цього знака теплі і турботливі, але не визнають грубого домінування. Чоловік, навпаки, намагається бути рушійною силою відносин у всьому. Тому, тут він – сильний, а вона – мудра.

За умови, що жінці вистачить мудрості організувати розбовталося Овна і направити його до правильної мети, разом вони доб’ються неможливого: дама буде ненав’язливо підказувати, за який дверима ховається успіх, а її коханий з розбігу буде ці двері зносити з петель. Відмінний план, чи не так?

Сумісність у любові ????

Чи можна знайти більш пристрасну пару, ніж ці двоє. Між ними пробігає іскра в першу хвилину знайомства, розкриваючи весь спектр любовних відчуттів. Вогняна стихія підживлює їх теплом і палкою любов’ю довгі роки.

Рішучий і безстрашний Овен робить перші кроки, а мудра і глибока Левиця зміцнює фундамент відносин і не дає згаснути почуттям. Міцна і глибока любов, сумісність 100 відсотків.

Працює в шлюбі ????

У шлюб вступають без довгих роздумів. Незважаючи на велику кількість сварок і непорозумінь, пара майже завжди щаслива, між ними є взаєморозуміння. Якщо не стане ламати через коліно характер своєї дружини і нав’язувати свою думку у всьому, то дружина буде терпимою і турботливою дружиною.

Баран часто схильний сам все псувати своїм грубим напором, він не дипломат. У розбіжностях обидва кидаються в бій з відкритим забралом і влаштовують гарячі сімейні сцени. З’ясовують стосунки театрально, з повною самовіддачею.

Через те, що обидва дуже гордовито й уперті, першим не йде на примирення, через що взаємні образи можуть приймати затяжний характер. У перервах між цими пристрастями пара щаслива. У них народжуються гарні діти, навколо них формується широке коло друзів.

«Якщо хочете зберегти добрі стосунки в цьому шлюбі, виконайте дві умови: не лізьте під гарячу руку розлюченого Барану, і не зачіпайте самолюбство Левиці».

Сумісність в дружбі ????

Прекрасний дружній союз. Ці двоє дуже схожі, вони підживлюють один одного позитивною енергетикою і здатні дивитися в одному напрямку. У них схожі смаки і прагнення.

Вірогідні конфлікти на грунті надмірного впертості друзів і небажання йти на взаємні компроміси. А ось фінансові питання дружбу здатні зіпсувати – обидва люблять порядок в грошах, а невиконання фінансових зобов’язань одного з товаришів може поставити дружбу під загрозу.

Сумісність в ліжку ????????

Часу в ліжку цією парою буде яскравим і захоплюючим. Обидва відкриті сміливих експериментів, намагаються привнести у відносини ефект новизни. Як сексуального партнера Овни сміливі і технічні, а Леви пристрасні і чуттєві.

Секс – це єдина сфера, в якій Левиця дозволить покласти себе на лопатки і підкориться волі партнера. Баран в ліжку завжди прагне домінувати, може бути владний і брутальний. Левиця з радістю прийме це: вона любить сильних чоловіків і в глибині душі потребує того, щоб в сексі її поневолили.

«Майте на увазі: у цієї пари є відмінна риса – сильна взаємна ревнощі. В сексуальні експерименти важливо не зайти надто далеко і не розширити межі ліжку для когось третього. Такий експеримент матиме руйнівні наслідки ».

Сумісність в роботі і бізнесі ????

Ці двоє вміють вдихнути життя навіть в те, на що інші давно махнули рукою. У роботі вони напористі і працелюбні, здатні працювати з повною самовіддачею.

У веденні спільного бізнесу є одна трудність: обидва хочуть керувати, але ніхто не хоче підкорятися. Для плідної роботи Овна і Льву необхідно обговорювати всі нюанси роботи «на березі» і намагатися менше звертати уваги на дрібні деталі.

Сфери, рекомендовані для бізнесу: Сфери, несприятливі для бізнесу:
 • спорт;
 • шоу бізнес;
 • ігровий бізнес;
 • індустрія краси;
 • будівництво.
 • сільське господарство;
 • утворення;
 • медицина.

Інтелектуальна сумісність ????

Левиця має деякий інтелектуальну перевагу над Овном, але ніколи не демонструє цього. Вона впевнена в собі, і в неї немає необхідності самостверджуватися за чийсь рахунок.

Невеликий інтелектуальний дисбаланс чи не порушує гармонію цієї пари. Відсутня кожен добирає в енергетичному потоці між ними, русло якого постійно наповнює вогняна стихія. Овна не завжди зрозумілий і приємний інтелектуальний гумор Льва.

Плюси і мінуси відносин

Плюси відносин: Мінуси відносин:
 • довга любов;
 • пристрасть;
 • взаєморозуміння;
 • цілеспрямованість у досягненні загальних цілей;
 • різноманітний секс;
 • вдале ділове партнерство.
 • ймовірність прояву домашнього насильства через гарячковість Овна;
 • ревнощі;
 • затяжні конфлікти;
 • деякий інтелектуальний дисбаланс;
 • нездатність партнерів першими йти на примирення і взаємні поступки.

Сумісність з іншими знаками

♂Чоловік – Овен ♀Жінка – Лев
Ідеально: Близнюки, Телець, Водолій Ідеально: Стрілець, Рак, Риби
Нейтрально: Скорпіон, Близнюки, Діва, Козеріг, Стрілець Нейтрально: Діва, Терези, Телець, Водолій, Скорпіон
Несумісний: Ваги, Рак, Овен Несумісна: Лев, Козеріг, Близнюки

Як завоювати чоловіка Овна ????

Чоловіки цього знака зодіаку однаково не люблять як легких перемог, так і неприступних фортець. Щоб привернути його увагу необхідно бути привітною і лагідною, але чітко окреслити стоп-лінію, за яку зараз не мають наміру його пускати.

Повірте, саме подолання цього рубежу стане його змістом на найближчий час. Потреби чоловіків цього зодіакального сузір’я прості і без вишукувань: він хоче взаємності і відчуття потрібності.

Читайте також:   Точка g: пошук і стимуляція різними способами до оргазму

«Запам’ятайте: він більше дорожить не тими відносинами, в яких більше отримує, а такими, в які більше вкладає. Ці хлопці цінують власні зусилля. Ваше завдання в цьому – правильно і з вдячністю приймати його внесок ».

Як завоювати жінку – Льва ????

Немає кращого способу завоювання Левиці, ніж визнання її абсолютної переваги над іншими жінками. Але справа не обійдеться стандартним набором компліментів. Ця дама розумна, і вона тонко відчуваєш фальш. Їй не властиві дрібні, поверхневі інтрижки.

Себе вона бачить виключно в міцному, довготривалому союзі. Продемонструйте їй серйозність своїх намірів і кращі чоловічі якості. Вона любить широкі жести і щедрі подарунки, але лише в якості приємного додатки до гідного чоловіка.

«У вас є хороші шанси, якщо ви відкрито заявіть про серйозність своїх намірів. Вона не буде втрачати час в безперспективних відносинах ».

Відео

Коротко про головне

 1. Овни – імпульсивні і прямолінійні, їх краще не провокувати.
 2. Левиці горді і незалежні. Не терплять порівнянь з іншими жінками.
 3. У парі зобов’язана панувати рівноправність.
 4. Гармонійні любовні відносини, сумісність 100%.
 5. Працює в шлюбі 80%.Є ймовірність переродження сварок в хронічний процес.
 6. Відмінна сумісність в дружбі – 95%, якщо між друзями не виникне фінансових непорозумінь.
 7. Сексуальна сумісність 100%. Яскравий, різноманітний секс, готовність до експериментів.
 8. Сумісність у роботі – 100%. Плідний робочий тандем.
 9. Інтелектуальна сумісність – 50%. Невисока, але вдало компенсується любов’ю і взаєморозумінням.
 10. Основний плюс відносин – енергетичне підживлення один одним.
 11. Головні мінуси відносин – імпульсивність, ревнощі.

Розкажіть в х, чи мали ви досвід подібних відносин, і на які питання хотіли б отримати відповідь?

Джерело: https://sovmestimi.ru/sovmestimost-muzhchiny-ovna-i-zhenshhina-lva/

Сумісність Овен – Лев: Старший і молодший брати

Сумісність двох представників стихії Вогню не викликає проблем, якщо між ними немає початкового конфлікту, викликаного, наприклад, контекстом їх спільної роботи або конкуренції в тому суспільстві або сфері, де вони перетнулися.

Хоча бувають випадки, що навіть з заочних конкурентів при зустрічі, а потім і зіткненні з перевіркою один одного на міцність, вони стають великими приятелями. Так чи інакше, в цій парі немає нейтралітету.

Тут розпалюються пристрасті, вирує енергія, скандали з биттям посуду переходять в гарячі обійми. Нудьгувати не доведеться.

В обох є прагнення до лідерства і домінування. Але в даній парі роль «батька» і «вчителя» за Овном. Тому вкрай бажано, щоб він мав явну перевагу в статусі, характері або досвіді.

Для того, щоб його авторитет був незаперечний в очах Льва, чий знак є «дитиною» або «учнем» для нього.

В іншому випадку Овен ризикує знайти дуже неспокійного, неслухняного і відверто безконтрольного підопічного в особі Лева, якщо той не буде відчувати над собою більшої сили.

Як не дивно, в любові Овен і Лев дуже добре сумісні, але при цьому в роботі вони частіше безжальні конкуренти, які намагаються усунути один одного. Те ж саме в суспільстві, куди потрапили обидва: можуть тут же почати конкурувати за увагу, адже кожен хоче бути в його центрі.

Тоді як наодинці один з одним вони можуть бути самими собою, проявити весь свій романтичний дух, пристрасть і темпераменти.

Якщо їм вдасться підтримувати цю атмосферу початкової романтики відносин, взаємопідтримки, теплоти і любові, то союз буде міцніти і розвиватися з кожним днем.

Якщо пристрасть розгорілася після першого знайомства, то партнери часто вважають, що їхня зустріч спочатку була визначена долею, і вони вже не в силах розлучитися.

Особливо Лев – до речі, один з найбільш цікавляться гороскопами і містикою знаків Зодіаку – буде вірити в це і почне переконувати в тому ж Овна. Овен, в свою чергу, по відношенню до різного роду езотерики куди як більш стриманий.

Але зате більш ініціативний, зокрема, в скріпленні союзу шлюбними узами.

Сімейне життя Овна і Льва хоч і не безхмарна, але дуже цікава. У ній знайдеться місце і палким почуттям, і геніальним ідеям, і грандіозним справах, і величезної любові до дітей. Питання викликають тільки фінанси. Знаючи про щедрість і марнотратства партнерів, любові обох до шику і розкоші, зрозуміло, чому їм складно втриматися від зайвих витрат і вкластися в сімейний бюджет.

Над чим варто попрацювати в стосунках Овна з Левом

Якщо брати молодих або зовсім юних Овна і Льва, то вони часто постають занадто пристрасними коханцями, захопленими лише фізичною стороною відносин.

Або вони занадто багато грають на публіку, «ладу» свої відносини, в чому стають залежними від думки суспільства. Або, бажаючи самоствердитися в очах знайомих і партнера, заводять напоказ нові знайомства з протилежною статтю.

Загалом, роблять багато речей, які ведуть їх від суті відносин. Що, природно, загрожує величезним скандалом і розпадом союзу.

Навіть у зрілих партнерів, як вже було сказано, не буває нейтральних ситуацій – пара завжди прагне в крайності. І добре, коли в позитивні.

Вогняна пара влаштована так, що при попаданні в нейтральний емоційний фон неминуче починає його змінювати в ту чи іншу сторону.

Це залежить, в першу чергу, від виходу енергії кожного з партнерів: чи є такий взагалі – в справах та інших сферах самореалізації.

Проблема в тому, що якщо енергія Овна або Лева не знаходить свого позитивного виходу, то вона неминуче стає негативною, накопичується і вихлюпується потім на партнера.

І тому для пари вкрай важливо уникати застою і нейтрального фону – все це веде до згасання спочатку одного, а потім і обох партнерів, під час якого вони можуть просто вапна один одного претензіями, критикою і скандалами.

Навіть негативний фон, який веде до боротьби з ним і подальшому піднесенню, виявляється корисніше застою.

Маючи вдалий досвід спільних справ, Овен і Лев можуть переоцінити свої можливості і почати підходити до нових проектів надто поверхово. Це теж часта проблема для вогненних знаків. І, якщо не все вийшло з першого разу і пішло не так, як вони того хотіли, то справа зазвичай спускається на самоплив. Перші ж граблі можуть начисто погасити весь запал Овна і Льва.

Мабуть, найбільш конфліктним і недовговічним поєднанням Овна і Льва може бути їх поєднання на роботі в ролях Льва-керівника і Овна-підлеглого, що рветься по кар’єрних сходах. Особливо, якщо Лев буде жінкою, а Овен чоловіком.

На очах і в спілкуванні Лев буде прихильний до Овна, користуючись його підтримкою і дружбою, а насправді ж Лев може вже давно копати під Овна, тому що сильних конкурентів він панічно боїться і намагається усунути якомога раніше.

Жінка-Овен і чоловік-Лев

Чоловік-Лев – не дуже характерний вибір для жінки-Овна, яка, як і більшість жінок, шукає сильного чоловіка. Але при цьому вона сама є досить сильною і впевненою в собі.

Але, тим не менше, і така комбінація має право на життя. І жінка-Овен повинна розуміти, що їй дістається якщо не «материнська» роль поряд з чоловіком-Левом, то рівноправна, як мінімум. І цього не треба ні в якому разі соромитися або дорікати в цьому чоловіка-Лева. Набагато краще буде жити в тандемі, де кожен може взяти на себе весь тягар відповідальності.

Чоловік-Овен і жінка-Лев

Непередбачуваність чоловіки-Овна інтригує жінку-Лева, а її талант з гумором розрядити напружену обстановку виявляється безцінним в разі конфліктів. У відносинах присутня все, крім нудьги. Жага пригод і відкриттів, цілеспрямованість і допитливість відкривають перед енергійними партнерами численні шляху до саморозвитку.

Для чоловіка-Овна відносини з жінкою-Левом стануть в якійсь мірі викликом в життя. Адже її вимоги і запити високі, а, значить, для чоловіка справа честі зробити все, щоб їм відповідати.

Джерело: http://in-contri.ru/sovmestimost-znakov-zodiaka/oven/lev/

Як складаються стосунки між жінкою-Левом і чоловіком-Овном

Відносини жінки-Лева і чоловіки-Овна – це розбурхане полум’я пристрасті. Обидва знаки являють собою енергійні і палкі натури, тому разом їм завжди буває комфортно. У парі мало розбіжностей в поглядах на життя, тому партнери швидко здатні дійти згоди.
Правда, сварки в такій парі не рідкість і причина тому – вибухові темпераменти партнерів.

Овен більш отходчів, чого не скажеш про Левиці. Але якщо любов сильна, то примирення настає швидко і буде таким же бурхливим, як висненіе відносин.
Ці знаки виявляються захоплені одне одним і жінка-Лев навіть здатна відмовитися від уваги шанувальників. В гостях вони рідко звертають увагу на сторонніх, цілком захоплюючись один одним.

Це сподобається не всім і світське життя Левиці може стати менш насиченою. Але це не доставляє ніякого дискомфорту, якщо вона пристрасно закохана в Овна.
У відносинах цих знаків важливе значення відіграють будь-які перші враження – погляд, зустріч, близькість та інше. Все це плекається в спогадах обома партнерами.

Основні випробування чекають пару після спаду флеру закоханості і початку спільного життя. У цей момент починається притирання характерів. Хоча зазвичай вона відбувається не дуже болісно, ​​більшість таких пар потім живуть в боргом і міцному шлюбі. Головне в процесі адаптації – вміння втихомирювати свою гордість і робити перший крок до примирення.

Варто враховувати, що на початку ніякої ідилії не буде, сварки обов’язково будуть виникати, але при правильному підході будуть незначними.

сексуальна сумісність

В інтимній сфері сумісність знаків Овна-чоловіки і Льва-жінки ідеальна. У них схожі темпераменти, партнери з задоволенням і повною мірою віддаються пристрасті, не обмежуючи себе стисненням або небажанням експериментів.

Дуже часто сварки цих знаків закінчуються саме в ліжку, де настає повне примирення. Вони обидва чуйно відчувають потреби один одного і намагаються зробити все для повного задоволення партнера.

У цій області у них вкрай рідко виникають проблеми.

На роботі і в побуті

Така пара може організувати досить прибутковий бізнес. Обидва партнери честолюбні й завзяті в досягненні цілей, при цьому вони гармонійно доповнюють один одного.

Колеги з таких знаків виходять дружні, виконують покладені на них обов’язки дуже якісно. Причому Левиця відмінно допомагає Овна справлятися із занепадом ентузіазму, який для нього не рідкість.

Якщо Левиця керує чоловіком-Овном, таке поєднання дуже сприятливо, хоч чоловік і не відноситься до любителів підкорятися. Якщо жінка проявить терпіння, то придбає його повагу і буде цінувати за невичерпне працьовитість.

Якщо Овен керує жінкою-Левом, це теж хороша комбінація. Він виявляється в своїй стихії, а жінка завжди зможе закінчити доручену їй справу. Завдяки цьому начальник спокійно може перемикатися на інші проблеми. Овна імпонує ініціативність і старанність Левиці.

Якщо ця пара береться за будь-яку побутову обов’язок, будь то прибирання або ремонт, вони виконують її спільно і дуже активно.

Та й в цілому ці знаки відрізняє кипуча діяльність і працьовитість – вони ніколи не кинуть почате, якщо бачать в цьому доцільність і вигоду для себе.

Правда, часто прийняття спільного рішення може вилитися в суперечку, в якому кожен не захоче поступитися власною думкою.

Для гармонійної сумісності жінці-Леву і чоловікові-Овна варто навчитися йти на поступки інакше такі сварки можуть зруйнувати відносини.

У всіх домашніх справах головним призвідником буде Левиця, а Овен буде основним виконавцем. Похід в гості може захмаритися скандалом, якщо ревнивий Овен вважатиме, що його дамі надають занадто пильна і наполегливе увагу.

Заклад дітей пара зазвичай відкладає на потім, стаючи батьками в досить зрілому віці. При цьому вони не прагнуть обзаводитися численним потомством.

В цілому, побут цієї пари впорядкований і дуже часто гармонійний. Чоловік-Овен не забуває підносити своєї супутниці подарунки, а вона – обдаровувати його турботою і затишком. Сімейні стосунки у них тримаються не тільки на міцній любові, але і на взаємній повазі. Це допомагає жінці-Леву і чоловікові-Овна долати будь-які негаразди.

Сумісність між жінкою-Левом і чоловіком-Овном дуже хороша. Такий союз буде наповнений пристрастю, сильною любов’ю і повагою.

Джерело: http://www.woman.ru/horoscope/compatibility/kak-skladyvayutsja-otnoshenija-mezhdu-zhenshchinoj-lvom-i-muzhchinoj-ovnom/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *