Овен і рак: таємниці гармонійного союзу і сумісності

Овен і Рак: таємниці гармонійного союзу і сумісності

Зміст приховати

Oвeн і Рак

Чоловік-Овен і жінка-рак можуть відчувати одне до одного сильний потяг, але часто, воно тимчасово, і ужитися їм на довгий термін складно. Наявність сили і енергії чоловіки-барана тягне жінку-раку. Тільки надлишок цих рис може викликати внутрішнє обурення і відштовхувати жінку. Жити довго з ним їй важко, але і без нього погано. Чималу роль в цих відносинах грає характер чоловіка.

Овни занадто напористі і розумні, вони потребують такої поступливою і терплячою жінці. Партнерам дуже важливо поважати інтереси один одного. Якщо партнери в своїх відносинах подолають всі труднощі, притруться один до одного, то вони можуть стати міцною сім’єю.

Підлаштуватися один під одного Рак і Овен – це класична сім’я, в якій чоловік – годувальник, а дружина – хранителька домашнього вогнища. Якщо чоловік в цьому союзі буде мати істотний дохід, то це сприятливо позначиться на відносинах, оскільки жінки-раки продумують все заздалегідь, і хвилюються залишитися без фінансового ресурсу.

Якщо партнерка буде мати хорошу інтуїцію і не тиснути на партнера з укладенням шлюбу, то це добре вплине на подальші відносини. Чоловік-Овен сам зробить перший крок до створення сім’ї, коли буде до цього готовий, квапити його не варто. У шлюбі з такою жінкою, чоловік буде з радістю йти додому, щоб відпочити там від всіх мирських проблем.

Жінці-Раку буде важко з таким чоловіком, оскільки представники знака неусвідомлено бажають спокійної і стабільного життя. У разі якщо такі різні люди полюбили один одного, а не мали короткочасний роман – це сприятливий знак.

Після деякого періоду спільного життя чоловік-овен відкриє в своїй партнерці нові грані: вона виявиться не така крихка і беззахисна, як здається на вигляд. Ця жінка має внутрішню силу, яку, при необхідності, може використовувати, щоб дати відсіч своєму партнерові.

Полярність цих знаків дає їм можливість взаємного доповнення. Жінки-раки милі, чуттєві і скромні, а чоловіки-барани активні, сильні й енергійні. Для нього не на останньому місці стоїть громадська думка, яка може змусити його розлютити, а партнерка може його заспокоїти.

У жінки-раку досить сильний внутрішній стрижень, щоб у міру необхідності його проявляти, наполягаючи на своєму в потрібних моментах.

Дуже добре, коли чоловік-овен бачить в своїй жінці партнера, рівного собі по силі. Серед іншого, у цієї пари сильне фізіологічне потяг.

Жіночність представниці знака та її скромність залучають чоловіка-барана, який за своєю вдачею є підкорювачем і завойовником.

Партнер здатний допомогти своїй жінці пізнати себе з нових ракурсів. Важливим є те, що обидва партнери здатні припиняти недоліки один одного і підтримувати в рамках. Ці партнери можуть стати один одному хорошими вчителями, якщо займуться розумінням характерів один одного.

Якщо в парі існує взаєморозуміння, то кожен зможе вказати на недоліки партнера і допомогти йому їх виправити. Велика роль відводиться в цих відносинах поведінки жінки. Якщо вона хоче мати міцні відносини з чоловіком-бараном, їй необхідно навчитися піддаватися і поступатися йому, а також виділяти йому необхідну кількість особистої свободи.

 • Взаємне доповнення;
 • Обидва партнери регулюють слабкі сторони один одного;
 • Сильне потяг;
 • Навчання один одного;
 • Природна податливість жінки-раку перед бараном-чоловіком;
 • Можливість розвитку нових рис характеру у кожного з партнерів;
 • Щедрість з боку чоловіка і подяку жінки;
 • Жінка-Рак здатна створити затишок необхідний для відпочинку чоловіки-барана
 • Здатність партнерів йти на компроміс.

Mінуcи coюзa: Mужчінa-Oвeн і Жeнщінa-Рак

Рак і Овен спочатку належать до різних стихій. В їх розбіжності завжди буде перемога на боці когось одного. Багато чого буде залежати від того, хто старше і хто більше заробляє. При будь-якому розкладі, перемога в конфлікті не буде доставляти радості жодному з партнерів. Так чи інакше, один придушить свого партнера.

Життя жінки-раку і чоловіки-овна буде наповнене різними подіями. Багато їх спільні справи можуть принести прибуток сім’ї.

Ця пара має рішучістю не тільки в позитивних діях, а й у скандалах.

За підсумками сварки, жінки-раки найчастіше замикаються в собі, а чоловіки-барани до кінця можуть навіть не зрозуміти причини скандалу. Суть в тому, що Овни мають поверхневі судження, на відміну від Раків.

Жінки-Раки є сильними власниками. З цієї причини вони схильні не довіряти і влаштовувати сцени ревнощів своєму партнерові. Овни будуть відповідати тим же, тільки значно рідше і болючіше.

Часом, інтуїтивно, чоловікові-барана буде здаватися, що з іншим чоловіком його жінці-раку буде краще.

Партнерка, в свою чергу, може думати про те, що такий марнотратний і вітряний людина як Овен, просто напросто її недостойний.

У цих думках обом партнерам слід бути обережними, це може привести до руйнування відносин. По своїй натурі Раки не агресивні, але поведінка Овнів може стимулювати їх до частих сплесків гніву. Проте, жінки-раки сильно прив’язуються до партнера на емоційному рівні, і здатні любити його і зберігати вірність незважаючи ні на що.

 • Надмірне почуття власності жінки-раку;
 • Волелюбність чоловіка-барана
 • Можливість пригнічення одного партнера іншим;
 • Взаємне емоційне спустошення після конфліктів;
 • Поверхневе ставлення чоловіка-барана до проблем відносин;
 • Партнерам не буде комфортно в колі своїх друзів;
 • Розбіжності через марнотратства чоловіка і зайвої ощадливості жінки;
 • Велика кількість турботи з боку партнерки, яке може відштовхувати чоловіка;
 • Зайва ревнощі і підозрілість з боку партнерки.

Як знайти спільну мову в парі: Mужчінa-Oвeн і Жeнщінa-Рак

Хорошим фундаментом для гармонізації відносин буде спільність інтересів партнерів. Це полярні особистості, яким для зміцнення відносин потрібно мати загальні теми для розмов і спільних дій.

Не виключено, що сполучні ланки потрібно пошукати спеціально. Однією любові в цьому союзі недостатньо. Для гармонізації відносин потрібно докладати зусилля з обох сторін. Односторонні спроби не увінчаються успіхом.

Конфлікти у фінансовій сфері, можливо, вирішити або виключити, якщо обидва партнери будуть мати стабільно високий дохід, який не ставитиме одного в залежність від іншого. Не виключений той факт, що чоловік-овен може фліртувати з іншими жінками, для самоствердження.

Жінкам-Ракам теж бажано поставитися до цього терпляче, така натура Овна. Терпіння слід багато в чому проявляти жінці. По можливості не реагувати на провокації чоловіки-барана, що супроводжуються шумом і криками, а відповідати на них в спокійній формі, логічно і аргументовано.

Coвмeстімoсть пaри в пoстeлі: Mужчінa-Oвeн і Жeнщінa-Рак

Всі свої постільні пристрасті чоловік-овен і жінка-рак будуть намагатися зберігати в таємниці. Вони не люблять виставляти цю сферу життя на загальне обговорення, враховуючи той факт, що соціум не схвалить таку пару. Наповненими пристрастю і яскравими фарбами, інтимні стосунки жінки-раку і чоловіки-барана в основному можуть бути лише на початку відносин.

Жінки-Раки часто консервативні в ліжку і мають величезну кількість комплексів. Чоловіки-Овни можуть це розцінити як святенництво. Тільки терпінням і кропіткими працями, чоловіки-барани можуть розкрити в своїх партнерок пристрасну і розкріпачену натуру.

Проте, відбити потяг може ревнощі, до якої надмірно схильні жінки-раки. Чоловіки-Овни можуть відбити бажання у своїх партнерок колючими словами і зауваженнями, які будуть стосуватися ліжку.

Coвмecтімocть пaри в брaкe: Mужчінa-Oвeн і Жeнщінa-Рак

З’єднання узами шлюбу, пари чоловік-овен і жінка-рак досить складно, але цілком можливо. Будь-яке виключення з правила може стати об’єктом заздрощів для соціуму. Якщо такий шлюб все ж відбувся, то рішення молодих візьмуть сім’ї обох сторін.

Крім цього, мудрі подружжя, народжені під цими знаками, складуть грамотний шлюбний договір. Ця сім’я завжди буде пам’ятати про те, що їх шлюб завірений не тільки штампом РАЦСу, а й нотаріусом.

У такій ситуації жінка-рак буде відчувати себе захищеною чоловіком-бараном, а той в свою чергу, завжди буде зачарований її жіночністю і чуттєвістю.

Coвмeстімoсть пaри в дружбe: Mужчінa-Oвeн і Жeнщінa-Рак

Пара чоловік-овен і жінка рак просто напросто не можуть дружити між собою. Причин тому багато, з них можна виділити велику різницю в характерах, життєві пріоритети, думках і поглядах.

Жінки-Раки можуть завзято піклуватися про чоловіків-Овнах, опікати їх, але чоловіки-барани не очікують такої поведінки від товаришів. Овен може прийняти допомогу жінки-раку в той момент, коли йому важко. Як тільки життєві труднощі вирішаться, він відразу ж про неї забуде.

Представниці знака прив’язуються до своїх друзів і намагаються злитися з ними в єдине ціле. Їм важливо зблизитися духовно, емоційно. Чоловік-Овен в дружбі просто не може цього дати.

Він вільний у дружніх стосунках і тримає шанобливе відстань. У відповідь на такі дії жінки-раку, не виключено, що чоловік-овен закохається в неї. Це дуже небезпечно, якщо жінка-рак вже перебуває у шлюбі.

В такому випадку все залежить від ступеня порядності чоловіка.

Coвмeстімoсть пaри в бізнeсe: Мужчінa-Oвeн і Жeнщінa-Рак

Працювати разом таким людям непросто. Навіть якщо вони натхнені роботою, у них різні погляди на її здійснення. Найчастіше, у людей цих знаків, просто напросто не перетинаються інтереси. Ці партнери спочатку вибирають різні сфери трудової діяльності.

Спільні комерційні проекти вкрай складні в реалізації, оскільки жінки-раки допитливі і копіткі в роботі, а чоловіки-барани поверхові й неуважні. Але якщо в тандемі ці знаки грамотно розподілять обов’язки, давши чоловікові-барана атакуючу позицію, а жінці-раку відвівши роль стратега, то цей захід може мати успіх.

Якщо жінка-рак буде керівником, у якого буде працювати чоловік-овен, то незадоволені будуть один одним обидва. Якщо ролі поміняються, і начальником буде чоловік-овен, то він по заслугах оцінить копіткість і працьовитість жінки-раку.

Що потрібно знати Жінці-Раку про Чоловікові-Овні

Жінці-Раку в союзі з чоловіком-бараном потрібно віддавати собі тверезий звіт в тому, що необхідно змінюватися, якщо є бажання щастя в таких відносинах. Можливо, потрібно відвідати спеціальні курси або тренінги, позбавлятися від власних внутрішніх комплексів. Стежити за своїм зовнішнім виглядом, оскільки візуальної зображенні Овни надають великого значення.

Слід враховувати те, що чоловіки-барани НЕ будуть довго втішати, якщо жінка-рак скандалитиме і плакати. Терпіння їх швидко скінчиться. Тому істерики не найкращий спосіб маніпуляції чоловіком-бараном. Бажано навчитися миритися з його недоліками, частими сплесками невдоволення. Жінці-Раку доведеться набагато підлаштовуватися під чоловіка.

Що потрібно знати Чоловікові-Овна про Жінку-Раку

Чоловікові-Овна в стосунках з жінкою-раком потрібно усвідомлювати себе захисником. Намагатися оберігати і зберігати свою тендітну партнерку, незважаючи на те, що у неї сильний внутрішній стрижень. Не давати їй зайвих приводів для ревнощів і підозр.

Намагатися стримувати пориви своїх негативних емоцій або вихлюпувати їх в іншу сторону. Якщо пара знаходиться в офіційному шлюбі, то чоловікові добре було б стати батьком. Загальна виховання дітей згуртовує цих двох несхожих людей.

Також, чоловікові-барана потрібно прагнути до стабільно високого доходу, щоб жінка-рак була впевнена в своєму матеріальному становищі.

Якщо є бажання робити якісь широкі жести або витрачати великі гроші на дрібничку, бажано це робити далеко від жіночих очей.

Не варто так само докоряти жінку зайвої ощадливістю і сентиментальністю. Важливо усвідомлювати, що це її вроджені якості, в яких вона невинна.

Coвмecтімoсть Жeнщіни-Рака c іншими знaкaмі

Coвмecтімoсть Mужчіни-Oвнa c іншими знaкaмі

Джерело: https://moigoroskop.org/sovmestimost/muzhchina-oven-zhenshina-rak/

Овен і Рак – сумісність, скандали або любов?

Знаки Зодіаку Овен і Рак – сумісність в коханні і по роботі, шанси на вдалий сімейний союз. Хочете дізнатися, наскільки стабільним буде союз Овен-Рак в шлюбі, дружбі або любові? В такому випадку, пропонуємо вам ознайомитися з думкою астрологів на цей рахунок і отримати любовний гороскоп!

Здавалося б, невже можуть поєднуватися між собою такі різні стихії, як вогонь і вода? На перший погляд, відносини «вогняного» Овна і «водяного» Рака не можуть бути стабільними.

Читайте також:   Сумісність з чоловіком-близнюки: секрети підкорення кавалера

Але це тільки видиме враження. Насправді Овен і Рак демонструють непогану сумісність.

Палкий Овен здатний зарядити свого партнера оптимізмом, позбавити його від вічних сумнівів і невпевненості в собі.

Яку користь принесе союзу Рак? Цей знак Зодіаку за своєю природою досвідчений і обережний стратег, здатний вміло розпоряджатися ресурсами. Крім того, «водний» знак Зодіаку буде компенсувати зайву експресію і натиск свого «вогняного» партнера.

Овен і Рак – любов чи конфлікт?

Любовні стосунки і сумісність цієї пари будуть грунтуватися на неминучому протистоянні двох протилежних стихій. Один з двох партнерів повинен стати лідером, главою союзу.

Якщо другий партнер готовий беззастережно поступитися лідерством, то ніяких проблем не виникне.

В іншому випадку протиріччя завадять сумісності, доведеться протягом деякого часу «притиратися характерами».

Овен і Рак: таємниці гармонійного союзу і сумісності

Хто буде головним в сімейному союзі Овен-Рак? Відповідь на це питання залежить від багатьох факторів. Потрібно враховувати, що на сумісність впливає початковий соціальний статус і оточення кожного партнера, його вік, особливості характеру. Також має значення, хто приносить гроші в сім’ю і розпоряджається повсякденними побутовими справами.

Сумісність: чоловік Овен і жінка Рак

Безумовно, жінку-Рака будуть захоплювати такі якості Овна, як палкість і пристрасть, прагнення в самоствердженні і в самовираженні.

Хоча вона вважає за краще спокій і домашній затишок, їй буде дуже імпонувати наявність поблизу безстрашного і міцного партнера, на якого можна покластися.

Якщо при цьому жінка Рак вміє бути досить м’якою і здатна терпляче витримувати спалахи невдоволення, виявляв Овном, то проблем з сумісністю у них не буде.

Чоловік Овен повинен знати про те, що його буйна енергетика приваблює його партнерку. Але при цьому надлишок енергії і напору надасть прямо протилежний ефект, викличе відторгнення і внутрішній протест. Якщо жінка-Рак демонструє замкнутість і холодність, то для поліпшення сумісності її слід залишити на деякий час наодинці з власними думками.

Порушення гармонії в домашній обстановці нерідко відбувається на грунті грошових конфліктів.

Ощадлива жінка-Рак просто не в силах дивитися, як її чоловік широким жестом витрачає на вітер сімейні фінанси, що негативно відіб’ється на їх сумісності.

З Овном можна прийти до розумного компромісу, але якщо занадто явно вказати йому на зайві витрати, то він сприйме це як тиск на себе і спробу обмежити особисту свободу.

Сумісність: чоловік Рак і жінка Овен

Це досить цікава комбінація – дівчина Овен і хлопець Рак. Щоб забезпечити хорошу сумісність такого союзу і вибудувати гармонійні відносини, парі потрібно час.

Велике значення мають пріоритети, які вибере для себе жінка-Овен. Якщо для неї важлива сімейне життя і теплота домашнього вогнища, то союз буде просто ідеальним.

Якщо ж чашу терезів переважує кар’єра або спілкування з друзями, то можливі конфлікти, адже Раки дуже ревниві!

Чоловік-Рак має схильність вишукувати песимістичні сторони життя, що не може не дратувати його оптимістичну партнерку і не руйнувати сумісність.

Втім, різне бачення перспектив – це далеко не фатальний недолік, якщо партнери вміють домовлятися.

Іноді такий підхід допомагає виявити намічені неприємності і усунути їх до того, як вони переростуть в справжні проблеми.

Чоловік-Рак приймає рішення повільно і нерішуче. Він до останнього сподівається на те, що проблема «розсмокчеться» від очікування.

Він може делегувати право на активні дії своєї супутниці життя, але при цьому не відмовить собі в задоволенні час від часу повчати її і робити педантичні зауваження.

Само собою, таке ставлення погано впливає на сумісність і може стати приводом для конфліктів.

Як закохати в себе Овна

Якщо ваш об’єкт Овен-чоловік . Ви завжди повинні блищати, підкорювати уяву! Ніколи не з’являйтеся при ньому в неохайному вигляді. У вас повинно бути ідеально абсолютно все – від сукні та аксесуарів до зачіски і макіяжу.

«Марсовому» вогненний Овен не зверне уваги на «сіру мишку», його не можна підкорити помилковою скромністю. Щоб налагодити сумісність, вам доведеться час від часу піддражнювати хлопця-Овна, а потім раптово зникати.

Але така гра в «кішки мишки» не повинна бути занадто тривалої, інакше Овен може переключитися на іншу.

Ви любите Овна-жінку ? Змиріться з тим, що в її характері є деякі чоловічі риси – енергійність, прямота, деякий натиск. Дівчата подібного складу воліють енергійних чоловіків.

Хорошим приводом для зближення може стати спільне захоплення активними видами спорту або екстремального туризму. Овни дуже люблять змагатися. Якщо ви продемонструєте дівчині-Овна, що перевершує її в чому-небудь, то ви зможете пробудити в ній соперніческіе інтерес.

Тільки не перестарайтеся, адже ваша справжня мета – звернути на себе увагу і домогтися сумісності, а не довести свою спроможність.

Як підкорити серце Рака

Як закохати в себе чоловіка Рака . Продемонструйте своєму обранцеві, що ви високо цінуєте фінансову стабільність і не маєте схильності витрачати гроші на вітер.

Чоловіки-Раки не дуже зациклені на зовнішності своїх обраниць, але не забувайте доглядати за собою – це додасть шансів. Тільки не вдавайтеся до екстраординарних способам виділитися. Фіолетова або яскраво малинова зачіска не зустріне схвалення у консервативного Рака.

Проявляйте співчуття і емоційну прихильність, продемонструйте здатність співпереживати. Детальніше читайте тут.

Щоб сподобатися жінці Раку , вам потрібно буде оточити її теплом і турботою. Ви повинні бути завжди поруч, і готові прийти на допомогу за першим покликом.

Однак при цьому не потрібно бути занадто нав’язливим, це може відштовхнути жінку-Рака. Буде великим плюсом, якщо ви зможете налагодити дружні контакти з її родичами.

Навчіться слухати і розуміти проблеми своєї обраниці.

Сумісність по роботі

Овни за своєю природою є новаторами, за будь-цікаву справу вони приймаються з величезним ентузіазмом. При цьому можуть бути абсолютно проігноровані фінансові та інші ризики.

Рака важко «розгойдати», змусити зайнятися чим-небудь незвичним.

Однак якщо вийде його зацікавити, то «земноводний» знак Зодіаку готовий гори звернути! У тандемі Овен-Рак складають відмінну команду.

Раку буде приємніше працювати в спокійній атмосфері офісу, займатися рутинними справами і фінансовими питаннями (це у нього виходить досить непогано). В цей же час енергійний Овен може домовлятися з партнерами, залагоджувати справи з чиновниками, переконувати клієнтів, здійснювати сотні телефонних дзвінків. При цьому він буде відчувати себе, як риба у воді.

Що робити, якщо ви посварилися з Овном

Дозвольте своєму запальному «вогненному» партнеру виговоритися.

Якщо Овен на взводі, то намагатися зупинити його (або її) – це все одно, що встати на шляху у гарненько розігнався локомотива! Майте на увазі, що буйні спалахи вимагають солідних витрат енергії, тому вони не можуть тривати занадто довго. Однак потрібно враховувати, що навіть одна недоречна фраза може виступити в ролі «відра бензину» ^ піддав розгорається конфлікт. Наберіться терпіння і чекайте.

Коли пристрасті стихнуть, можна переходити до більш спокійного діалогу, шукати точки сумісності. Ваша найперше завдання – знайти причину всієї цієї бучі і спробувати прийти до розумного компромісу. Всупереч розхожій думці, Овни цілком здатність домовлятися. Потрібно тільки показати своєму «вогненному» партнеру, що ви не намагаєтеся на нього тиснути і не зазіхати на особисту свободу.

Сварка з Раком? Є рішення!

На відміну від прямолінійного Овна, ображений або розсерджений Рак напевно спробує сховатися від вас в свою «емоційну шкаралупу».

Ваша найперше завдання полягає в тому, щоб не дати йому це зробити, якщо, звичайно, ви не хочете, щоб конфлікт розтягнувся на довгі дні або навіть на цілі тижні.

Постарайтеся витягти його з «будиночка», викликати Рака на контакт, на відверту розмову.

Раки дуже сентиментальні і прив’язані до минулого.

Тому, щоб налагодити сумісність, ви можете спробувати пригадати спільну поїздку на курорт, святкування Нового року чи іншу подію, коли ви разом були по-справжньому щасливі.

Цілком можливо, що це допоможе вам почати діалог. Але в ваших словах не повинно бути фальші або нещирості – Раки це дуже тонко відчувають і емоційно замикаються.

Джерело: http://vse-talismany.ru/oven-i-rak-sovmestimost

Сумісність ОВНА і РАКУ

З першого погляду може здатися, що представники цих знаків зодіаку проживають на різних планетах – занадто мало у них спільного.

Насправді, овен і рак можуть прекрасно ладити – їх інтереси не стикаються, та й протиріч між ними майже немає. Більш того, ті можливості, вміння і сильні сторони характеру, яких бракує кожному з них, присутні в іншому.

При умінні цим користуватися, союз раку і барана може стати ідеальним і принести обом величезну користь.

Чоловік ОВЕН і жінка РАК

Чоловікові барана притаманне лідерство у відносинах з жінкою, народженої під знаком раку, але і його, і її це цілком влаштовує. Представниця слабкої статі буває дуже вдячна своєму супутнику за винахідливість, рішучість і відсутність страху перед труднощами. Поруч з цією жінкою овен знаходить ще більшу впевненість в собі, а так само він цінує м’якість її характеру і поступливість.

♈+ ♋: У любові

ИДЕАЛЬНАЯ ПАРА – Якщо хлопець овен зацікавиться представницею знака раку, йому буде зовсім нескладно домогтися взаємності.

Його обраниця буде зачарована наполегливістю і внутрішньою силою, що виходить від цієї людини.

Овен вміє красиво доглядати і робити компліменти, крім того, дівчина поруч з ним буде відчувати себе в цілковитій безпеці і знайде упевненість в їх спільному майбутньому.

Ні барана, ні раку короткочасні романи не цікаві, кожен з них прагне до стабільності у відносинах, тому їх зв’язок обіцяє бути міцною і довгою.

Через недовірливості дівчата зближення закоханих буде не настільки швидким, як того б хотілося хлопцеві, але він звик добиватися свого, тому з готовністю продемонструє їй чистоту і серйозність своїх намірів.

Цей період відносин принесе велику користь обом – овен навчиться бути терплячим, а рак позбудеться від зайвої замкнутості.

Швидше за все, стосунки молодих людей приведуть до створення сім’ї, але це не відбудеться швидко. Представники обох знаків зодіаку з усією відповідальністю ставляться до укладення шлюбу, тому спершу перевірять свої почуття часом і постараються дізнатися один одного як можна краще.

♈+ ♋: У шлюбі

ВІДМІННА Сумісність – Шлюб барана і раку рідко буває наслідком божевільної закоханості, тому має всі шанси на стабільність. Сімейні стосунки чоловіка і дружини носять класичний характер – овен є добувачем і прийняття серйозних рішень залишає за собою, а жінка рак піклується про домашній затишок і в усьому намагається догодити коханому чоловікові.

Якщо на побутовому рівні у подружжя все добре, то в інтимному житті присутні деякі протиріччя. Перший час вони дуже задоволені один одним, і тут чималу роль відіграє новизна відчуттів за рахунок різниці в темпераменті.

Якщо взаємна пристрасть трохи охолоне, чоловік і дружина усвідомлюють відмінність своїх сексуальних потреб. Жінка рак більш романтична, ніж її чоловік, а йому властива велика активність.

Швидше за все, чоловік і жінка зійдуться на компромісі, тому що обом властива жертовність, особливо в таких делікатних питаннях.

Сварки в цій родині будуть, але не занадто бурхливі. Закиди, приниження і груба критика обійдуть стороною барана і раку. В цілому їх союз можна назвати дуже вдалим.

♈+ ♋: У дружбі

ХОРОША Сумісність – Дівчина рак і хлопець овен стають близькими друзями тільки в тому випадку, якщо знайомі з дитинства або є родичами. За інших обставин ці люди не мають один одного до відвертих розмов. Рак досить скритний і пускає в свій особистий простір тільки тих, кому довірять.

Овен міг би стати цій дівчині хорошим другом, тому що вміє зберігати секрети, не любить плітки, і взагалі, є порядною людиною. Якщо зближення все-таки відбувається, цей союз стає невразливим. Таким чином овен знаходить турботливу і уважну подругу, для якої з задоволенням стає надійним покровителем.

Читайте також:   Освідчення в коханні коханому чоловікові: добірка кращих варіантів

Дружба чоловіки і жінки в даному випадку має всі шанси перерости в любовний зв’язок.

Чоловік РАК і жінка ОВЕН

Хороші і довірчі відносини між чоловіком раком і жінкою бараном якщо і встановлюються, то далеко не відразу.

Між цими людьми мало спільного, тому сила взаємного тяжіння найчастіше визначається очікуваною вигодою від цього союзу. Найкраще рак і овен ладнають, якщо є співробітниками або родичами.

Якщо мова йде про особисті стосунки, то для того щоб знайти спільну мову, кожному з цієї пари доведеться прикладати певні зусилля.

♋+ ♈: У любовних відносинах

СЕРЕДНЯ Сумісність – Найчастіше ці стосунки зав’язуються в такий спосіб – дівчина овен не має ні найменшого поняття, що сподобалася раку, а він а він ненав’язливо, але дуже грамотно домагається її симпатії. Розташувавши до себе кохану, молода людина всіма силами намагається її переконати в серйозності своїх намірів, і йому це вдається.

Відкрита і нездатна на підлість дівчина овен звикла довіряти людям, але постійні недомовки з боку хлопця змусять її засумніватися в щирості його почуттів.

Про те, що відбувається в голові раку, крім нього самого ніхто і ніколи не зрозуміє, тим більше, що він не прагне до дружби зі своєю другою половиною.

Якщо він дійсно дорожить своєю обраницею і не шукає вигоди в стосунках з нею, з часом дівчина овен почне відчувати себе затишніше в його суспільстві. У будь-якому випадку, їй доведеться врахувати ймовірність того, що одного разу все може кардинальним чином змінитися.

Хлопець рак завжди був і буде сам по собі, тому дівчині краще не будувати непотрібних ілюзій на його рахунок. Зрештою, їй буде набагато приємніше згодом здивуватися вдало склалися відносин, яких вона не очікувала, ніж страждати через невиправданих сподівань.

♋+ ♈: У шлюбі

СЕРЕДНЯ Сумісність – З боку жінка овен здається лідируючої в сімейних відносинах з чоловіком на рак, але це лише зовнішнє враження. На відміну від своєї дружини, чоловік рак вміло стримує свої емоції – він успішно домагається поставлених цілей, але не привертаючи до себе зайвої уваги.

Жінка овен, безумовно, помічала в своєму обранцеві деяку скритність ще задовго до весілля, але після укладення шлюбу їй би хотілося більшого довіри у відносинах. Для чоловіка раку штамп в паспорті нічого не змінює, і він як і раніше не готовий розкрити карти перед дружиною.

Спершу дружина постарається зблизитися з чоловіком, наскільки це можливо: вона братиме участь в його проблемах, піклуватися про нього, шукати спільну мову з тими, хто йому близький. Побачивши, що результату її дії не приносять, жінка овен почне нервувати, провокувати чоловіка на з’ясування відносин, закочувати йому сцени ревнощів.

Від цього рак тільки ще більше замкнеться в собі, і ось тоді ні про яку довіру мови бути вже не може.

Представниця вогняного знаку з більшою серйозністю ставиться до подружньої вірності, ніж її чоловік. Для чоловіка раку зрада – це не щось незвичайне, після чого неодмінно потрібно подати на розлучення.

Якщо у чоловіка з’явилася пасія на стороні, він видає себе зміною в поведінці, тобто стає більш турботливим і менш вимогливим.

Оскільки чоловік не в захваті від своєї дружини, як від господині, їй доводиться вислуховувати від нього постійні претензії і причіпки через дрібниці, але як не дивно – це ознака того, що в родині поки все в порядку. М’якість і поступливість у чоловіка раку зазвичай проявляється на тлі почуття провини.

♋+ ♈: У дружбі

СЕРЕДНЯ Сумісність – Хлопець рак і дівчина овен можуть підтримувати дипломатичні, і навіть приятельські стосунки, але це навряд чи можна назвати дружбою чоловіка і жінки.

Товариська представниця вогняного знаку не має молоду людину до відвертості, та й він не викликає у неї довіри і не справляє враження щирої людини. Тільки в тому випадку, якщо ці люди досить довгий час знайомі і при цьому один одному приємні, може йти мова про деякій мірі зближення.

В такому випадку вони можуть час від часу один одного виручати у важкі моменти, і навіть отримувати вигоду з цього союзу.

Відео: ОВЕН ♈Знак зодіаку

Джерело: https://SovJen.ru/sovmestimost-ovna-i-raka

Сумісність Рак – Овен: Покровитель і радник

Колосальний заряд енергії, позитиву і впевненості, що виходить від Овна, здатний змусити Рака забути всі сумніви в собі, невпевненість і прояви слабкості. Але буря не може тривати вічно. У всякому разі, для того, що шукає спокою і безпеки Рака. Краще, щоб цей енергетичний обмін від Овна до Раку і назад відбувався не надто часто і в обмежених рамках.

Наприклад, на роботі або приятельських зустрічах – це кращі сфери для розкриття типу сумісності «Покровитель і радник». В інших випадках для цієї пари знаків з непоєднуваних стихій відносини можуть дуже легко перерости в деструктивну для обох зв’язок, тому що в даному випадку стикаються Вогонь і Вода – вірші, що знаходяться в протиборстві.

У цій взаємодії і криється сенс відносин Рак і Овна.

Набагато частіше цю пару знаків пов’язують не стільки шлюбні, скільки ділові або дружні стосунки. І в справах Рак з Овном здатні потужно летіти вперед, як справжній паровоз (пар, як відомо, утворюється в момент дотику води і вогню).

У разі інтелектуальної сумісності і наявності загальних цілей для них воістину немає нічого недосяжного. У такій ділової парі досвідчений Рак зазвичай виступає, як обережний стратег і розпорядник ресурсами, а Овен, як виконавець і, як кажуть у футболі, «нападник таранного типу».

Але від досягнутих успіхів емоції починають переповнювати партнерів, від чого вони все ж намагаються перейти до більш близьких відносин.

Якщо вони зробили крок далі і почали зустрічатися, або навіть утворили подружній союз, то в перший час вони навряд чи просунуться далі фізичної сторони відносин, де, втім, все складається дуже навіть бурхливо. Але вже прітеревшісь один до одного, коли пристрасть трохи згасне, їм буде складно знайти інші такі ж потужні джерела заряду позитивної енергії для обох.

Рано чи пізно протиборство Води й Вогню в цій парі запанує. Початком може послужити спроба Овна докопатися до глибин душі Рака, дізнатися його «справжнього».

Чи треба говорити, що Рак під таким пресингом не просто піде в глуху оборону, а й почне відбиватися всіма силами. А в крайньому випадку Рак може застосовувати не тільки психічний, а й фізичний вплив.

На вигляд м’який душею Рак в гніві може дуже навіть боляче вколоти, даючи відсіч.

Кожному з партнерів доведеться багато працювати над собою, щоб зберегти хоча б подобу гармонії відносин.

Кращим виходом буде, якщо спочатку вони спробують пожити якийсь час, не вступаючи в шлюб офіційно, щоб на практиці з’ясувати всі спірні моменти свого сумісності.

У них різні підходи до життя, різні погляди на одні й ті ж речі, різні методи і інструменти – все це виявиться тут же.

Однією з небагатьох найменш конфліктних сімейних ситуацій для Рака і Овна буде така, де Овен повністю зайнятий своєю кар’єрою, справами і просуванням, а Рак зосереджений на будинок і дітей. Однак, в цьому випадку Рак не зможе повноцінно реалізувати свою функцію «покровителя».

Основні конфлікти в парі Рака з Овном

У протистоянні Води й Вогню не може бути нічиєю. Хтось рано чи пізно почне переборювати. Переможцем в парі Рака і Овна може бути будь-хто і робити ставки марно. Це залежить і від характерів (див.

квадрат Піфагора), і від віку, і того, хто приносить в дім гроші. Факт лише в тому, що формальна перемога будь-якого партнера не зробить його щасливим. Адже ця перемога грунтується на пригніченні інтересів іншого.

Спільне життя Рака і Овна завжди буде наповнена рішучими діями, але завжди це дії по реалізації великих прибуткових справ. Не менш рішуче в цій парі діють під час скандалів, що закінчуються спустошенням, сльозами і замкнутістю з боку Рака і нерозумінням з боку Овна.

Рак буде ревнувати, підозрювати і влаштовувати істерики. Овен буде робити те ж саме рідко, але влучно. Його інтуїція буде підказувати, що з іншим Раку було б краще, комфортніше, тепліше і безпечніше. І адже не дарма.

Рано чи пізно це все переповнить чашу терпіння призведе до відторгнення. Рак не схильний проявляти агресію, але в стосунках з Овном у нього буде більш ніж достатньо приводів.

Партнеру-Раку залишається побажати тільки не обпектися занадто сильно.

До речі, ініціатива закінчення цих відносини, в першу чергу, походить від Рака, як від чутливої ​​натури. Овен більш поверхневий і багатьох проблем просто не помічає.

Якщо говорити про вірність, то в цілому зазвичай і Рак, і Лев вважаються відносно вірними партнерами. Рак дуже звикає до коханого, емоційно впадаючи в залежність від нього. А Лев просто не хоче підривати свій авторитет. Але в парі один з одним через якийсь час, коли наступають серйозні кризи, партнери починають без сорому шукати альтернативи на стороні.

Жінка-Рак і чоловік-Овен

У цих відносинах Овен- «радник» буде більше тяжіти до жінки-Раку, до прояву своїх якостей і можливостей для неї.

Але Овен просто не може існувати без захоплень з боку своєї партнерки, а ось з цим-то якраз можуть бути проблеми, так як настрої дівчата-Рака схильні до постійних змін.

Вона не завжди буде такою захопленою, який бажав би бачити її Овен, їй необхідний утешитель, той, хто вислухає її скарги і витре сльози.
Якийсь час чоловік-Овен здатний втішати її, але недовго, так як його швидко втомить така поведінка партнерки.

Проблеми з особистою свободою – ще одна нерозв’язна сфера цієї пари. Навіть якщо жінка-Рак навчиться надавати чоловікові-Овна так необхідну йому свободу, то Овен ніколи не зможе відпустити жінку-Рака з-під свого контролю. Адже цю принцесу тут же відведе більш успішний і відповідний принц, ніж він.

Чоловік-Рак і жінка-Овен

Якщо чоловік-Рак і жінка-Овен не навчаться хоч трохи домовлятися один з одним, то їм загрожує дуже швидке розставання. Зближуючим якістю для старту їхнім стосункам буде романтичність обох. Хоча чоловік-Рак в цьому успіху більше жінки. Жінка-Овен, в свою чергу, привнесе вируючу пристрасть в фізичну сферу їхнього спілкування.

У всьому іншому, крім романтики і ліжку, їх поведінка все одно буде абсолютно різним.

Чоловіка-Рака буде напружувати, для чого його жінці так необхідні публічність і увагу оточуючих, а у дівчини-Овна постійно буде виникати бажання поквапити цього повільного домосіда. Зберігати в цьому випадку золоту середину просто неможливо.

Хоча невтручання в життєвий простір кожного було б найкращим виходом для пари. Але які ж тоді це любовні відносини, в яких кожен сам за себе?

Що ж винесуть з цих нетривких відносин Рак і Овен? Мабуть, жінка могла б стати мудрішим, терпиміше і раціональніше, взявши це від Рака. А чоловік-Рак назавжди б перестав пасувати перед «вогняними» жінками і позбувся б від багатьох непотрібних сумнівів в життя.

Джерело: http://in-contri.ru/sovmestimost-znakov-zodiaka/rak/oven/

Сумісність Овен і Рак – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»

Рак, пов’язавши своє життя з Овном, може стати трохи нервовим і дратівливим, оскільки Овен здатний виснажити ніжного і нестійкого Рака і фізично, і емоційно своїм надмірним ентузіазмом Марса.

Читайте також:   На якому побаченні можна цілуватися: поради хлопцям і дівчатам

Прямолінійним і кілька опрометчивому Овна часто може здаватися, що Рак не схвалює його поведінки. «Чого ж хочуть від мене ці Раки? – дивується Овен. – Забути про впевненість в собі і розвивати комплекс неповноцінності, тільки щоб догодити їм? »

Не обов’язково. Правда, Раки відчули б себе значно краще, якби імпульсивний ритм Марса був трохи помірніше і відповідав би їх власним, більш спокійного ритму. Але це не зменшить серйозних побоювань Рака, що Овен в один голос з ним (або з нею) не голосити «ніхто-мене-не любить – все-мене-ненавидять». Два таких плаксивих страждальця для однієї пари – це занадто.

Далеко не всі люди знають, з якою пристрастю шукають схвалення чоловіки, жінки і діти знака Овна. Серед цих небагатьох – Раки, самі незвичайно чутливі до образи. Наділені гострим сприйняттям, вони розуміють, що Овни не завжди такі, якими здаються.

Завдяки такому сприйняттю між цими двома знаками можуть встановитися приємні і міцні відносини. Однак, оскільки їх вібраційна модель Вогонь і Вода, цей союз частіше зустрічається в ділових чи родинних відносинах, ніж в любовних.

Природно, і любовні, і шлюбні відносини між Овном і Раком можливі, просто команду Овен – Рак частіше можна зустріти в якості родичів або співробітників, в делікатній професійної ситуації типу начальник – підлеглий.

Навіть ті представники знаків Овна і Рака, між якими виникло романтичне потяг, найчастіше знайомляться в робочій або сімейному колі.

Якщо аспект Луна-Сонце між їх картами народження гармонійний, це поєднання може виявитися напрочуд успішним у фінансовому відношенні і емоційно сумісним, якщо немає, то в їх відносинах буде багато складнощів.

Овен любить перемагати, йому це необхідно, він насолоджується провідною роллю. Рак теж нічого не має проти перемог або верховенства. Рак – Кардинальний знак лідерства. Овен – теж. Ось тут виникає серйозна проблема, тому що коли є два лідери, то як визначити, за ким йти? (Особливо коли жоден з них не хоче поступатися.

) Але вихід є, було б бажання. Вони можуть йти поруч, і не буде ні першого, ні останнього. Рак легше, ніж Овен, йде на компроміс, так що зазвичай він першим пропонує перемир’я.

Овен теж може спробувати, але йому доведеться ретельно стежити за собою, бо одне неточне слово або неправильна інтонація викличуть у Рака або напад гніву, або потік гірких сліз.

Отже (будемо сподіватися), вони пліч-о-пліч попрямували до п’єдесталу пошани. Все поки мирно, але … Рак просувається вперед зигзагами, а Овен завжди навпростець. Рак довго все обмірковує, використовує маскування і діє обережно. Овен не витрачає часу на роздуми, ніколи не хитрує, так що про його обережності і говорити не доводиться.

Життя для Овна – одне величезне мінливе стан. Він готовий чолом пробиває перешкоди, навіть якщо доведеться згорнути з дороги, щоб знайти їх. Якщо їх і тут немає, він організовує парочку, тому що кому потрібно змагання без перешкод?

Справді, перешкоди притягують Овна, як магніт. Постійне згода в усьому йому набридає і дратує його. Коли інший відмовляється битися або сперечатися, Овна це або лякає, або дратує. Йому це нецікаво. Він постійно заряджається енергією від будь-якого протидії.

Нехай тільки конфлікт ледь намітиться, і ось уже Овен сміливо кидає виклик або приймає його, смакуючи перемогу. І все добре, якщо він іноді зупиняється, щоб помітити, що поруч з ним в світі є інші люди, які теж щось відчувають.

Овен зовсім не збирається нікого ображати, неон так прагне досягти мети (в тому числі і рідкісний, більш інтровертна тип Вівці), що буває необачним і бездумним, і не усвідомлюючи цього. Типовий Овен ніколи нікому не робить боляче навмисно.

І тим не менше він часто ображає людей, особливо надчутливого Рака.

Отже, одна зі складностей у відносинах між Овном і Раком – образливість обох. Овни часто навіть не здогадуються про цю свою слабкість, бо вважають себе людьми сильними.

Тому, коли Овна ображають, він або не помічає цього, або впадає в страшний гнів і починає активно оборонятися.

Рак ретельно приховує свою чутливість до образ, і, тому, коли його зачіпають, ховається під панцир і страждає мовчки, стаючи при цьому вкрай дратівливим. Якщо рана досить глибока, він може ще і трошки поплакати.

Давайте повернемося на секунду до астрологічним символізму і представимо порушеної Барана, буцається твердий панцир скривдженого Рака, який гарячково закопується все глибше і глибше в пісок на пляжі. На пляжі? А чому, власне. Баран ошивается на пляжі, поруч з незбагненним океаном? Це не його стихія.

Також і Рак розгубився б, намагаючись заповзти на кам’янисті гірські схили, де Баран почувається чудово. Необхідні аспекти з’єднання або Тріна між їх гороскопами (або глибоке розуміння один одного), щоб створити цим дуже різним астрологічним створінням взаємоприйнятну емоційну грунт.

Навіть тоді, хоча вони можуть навчитися терпіти один одного і допомагати один одному рости, розвиватися і вчитися, відмінності між ними приховати не вдасться.

Це правда, що Раки можуть ховатися десь в комірчині, коли їхні почуття зачеплені, але зазвичай вони спокійні і замислені (крім моментів, коли змушують вас реготати над своїми жартами).

Правда, Овен не повинен вважати їх абсолютно безтурботними, податливими і не здатними до опору. І якщо Овен вважає їх студенистой масою, тремтячою від страху, йому б краще не забувати про панцирі, під яким вони ховаються. Занадто сильно стукати по ньому не рекомендується.

Тоді як Овен схильний негайно кидатися в відкриту атаку, якщо виникла загроза, Рак спробує спершу по можливості ненав’язливо з’ясувати, у чому, власне, справа, розробить таємну стратегію і почне діяти з неймовірним завзяттям.

Здатністю Рака причепитися до вашого вуха, пальцю (або поняття, думку), поки він не доб’ється, чого хоче, ніколи не можна нехтувати або недооцінювати еe.

У Овна і Рака різні мотивації, різні підходи до життя і різні цілі. Але якщо кожен з них поділиться основними зі своїх чеснот, життя обох стане набагато багатше? Це поєднання Вогню і Води, тому кожен підсвідомо відчуває, що інший може його знищити.

Занадто великий вогонь Овна може висушити ніжні почуття Рака. Занадто багато води Рака може залити полум’я захоплених, блискучих надій Овна. В астрології вогонь представляє оптимізм, вода – песимізм.

Ці дві стихії здаються несумісними, але якщо назвати песимізм – обережністю, отримаємо те, чого так не вистачає Овна, а назвавши оптимізм – вірою, отримаємо якість, дуже корисне для Рака.

Сумісність чоловік Рак і жінка Овен – Лінда Гудман
Сумісність чоловік Овен і жінка Рак – Лінда Гудман

Джерело: “Лінда Гудман Таїнства ЛЮБОВІ”

Джерело: http://goroskop2.com/sovmestimost-oven-i-rak-linda-gudman/

Сумісність Рака і Овна – причини конфліктів

Сумісність Рака і Овна вважається несприятливою. Стихії – водна і вогненна погано поєднуються між собою, через це в стосунках пари багато проблем. Розберемося докладніше.

Сумісність у любові

Незважаючи на те, що астрологічна сумісність знаків вважається несприятливою, Раки і Овни можуть бути привабливі один для одного. Енергійність, вічний позитив і величезна впевненість в собі Овна спочатку притягує Рака, немов магніт. Але це не назавжди.

Що характерно для відносин такої пари:

 1. Вічно сумнівається, невпевнена в собі і часом слабкий рак шукає і знаходить в Овні ті якості, яких у нього самого недостатньо. Тому на початку відносин між партнерами відбувається рівноцінний енергетичний обмін.
 2. Ідеально, якщо вони зупиняться на ділових або дружніх відносинах. Такий тандем може стати дуже успішним, тому що розкривається тип «Покровитель і Радник», партнери вдало взаємодіють один з одним.
 3. Але якщо Рак і Овен утворюють пару, рано чи пізно вона перетворюється в деструктивну зв’язок. Це відбувається через об’єднання двох конфліктуючих стихій, партнери стануть не взаємодіяти, а боротися один з одним, намагаючись підлаштувати супутника під себе.
 4. У справах вони здатні потужно і швидко злетіти. Якщо є спільні інтелектуальні або фінансові цілі, це стане дуже вдалим тандемом. В якому Рак – мудрий і обережний тактик, він розпоряджається ресурсами і генерує ідеї. А Овен – рушійна сила, виконавець, який не бачить перешкод на своєму шляху.
 5. Рішення вступити в стосунки обидва зазвичай приймають після першого спільного успіху в справах. Досягнення цілей окрилює і п’янить їх, змушуючи подумати, що партнер – та сама друга половина, про яку вони давно мріяли.
 6. Надалі про кохання говорити не доводиться. Первісна закоханість і романтичний запал згодом згаснуть, і пара зможе протриматися якийсь час разом, якщо обидва зуміють зберегти дружні відносини.
 7. Якщо вдасться досягти в інтелектуальної сумісності, поставити загальні цілі і досягати їх, є майбутнє у стосунків є. Але це буде спокійний союз двох партнерів, без сильної емоційної прихильності.
 8. Конфлікти практично неминучі. Овна захочеться влізти в самі глибини душі партнера, дізнатися його якомога більше і сильніше, а той, у свою чергу, почне відбиватися. Обидва стануть робити боляче один одному і відносини стануть деструктивними.
 9. Найкращий вихід для відносин – не поспішати зі шлюбом і дітьми, а спочатку пожити якийсь час разом. Це допоможе зрозуміти, чи здатні вони знаходити компроміси в спірних моментах, або краще розійтися і знайти більш відповідних партнерів.

Найкращий варіант подальших відносин і сім’ї – коли Рак займається сім’єю, будинком і дітьми, а Овен будує кар’єру.

причини конфліктів

Спробуємо розібратися, що може стати джерелом конфліктів в парі. Знання цього допоможе обходити гострі кути і знаходити компроміси, щоб зберегти відносини і спробувати зробити їх гармонійними, щасливими і з довгостроковою перспективою.

Причини для конфліктів можуть бути наступними:

 1. Їхні стосунки – це завжди протиборство. Якщо жоден з партнерів не навчиться поступатися, конфлікти неминучі і триватимуть до тих пір, поки хтось не погодиться змиритися з недоліками обранця.
 2. Скандали зазвичай бурхливі, з безліччю негативних емоцій у обох. Після сварок обидва спустошені, замкнуті. Хтось повинен знайти в собі сили і піти на примирення першим. Тим більше, що винних зазвичай немає – кожен вносить свою лепту в конфлікт.
 3. Ревнощі Рака не знає кордонів. Він завжди буде закочувати істерики на порожньому місці, що не сподобається Овна. Рано чи пізно його чаша терпіння спустошиться і він піде.
 4. Раку неприємно запальність і агресивність обранця. Він рано чи пізно може втомитися від бурхливих з’ясувань відносин і почати шукати спокійнішого партнера десь на стороні. Це рішення стане фатальним, тому що Овен не терпить навіть натяку на невірність.
 5. Найчастіше ініціатива розлучитися виходить саме від Рака, як від більш чутливою натури. Овен більшості проблем в силу своєї товстошкірості просто не помічає і буде дивуватися від спалахів гніву свого партнера.

Коли в парі починається криза, кожен шукає порозуміння, тепла і емоційної віддачі на стороні.

Подивіться відео з зодіакальним прогнозом відносин цієї пари:

Жінка-рак і чоловік-Овен

Чоловік в цій парі має велику потребу робити щось для своєї обраниці. Це йому необхідно, щоб проявити себе, довести, що він здатний на багато що.

Він потребує подяки і безмежному захопленні, чого жінка-Рак давати в повній мірі не здатна. Вона часто міняє настрій, не здатна завжди із захопленням вислуховувати розповіді про подвиги свого обранця.

Жінка в такому союзі потребує співрозмовника, який завжди вислухає, підтримає, втішить. Овен цього не дає. Тільки на початку відносин він готовий піти на це, але згодом швидко втомиться, тому що для нього недоступні тонкі грані емоційних переживань.

Каменем спотикання стане і волелюбність чоловіка. Його супутниця постійно буде намагатися обмежувати його особистий простір, через що конфлікти неминучі. А Овен, в свою чергу, прагне постійно контролювати обраницю, що їй категорично не подобається.

Чоловік-Рак і жінка-Овен

У цієї пари є майбутнє, якщо вони навчаться домовлятися і йти назустріч один одному. В іншому випадку розставання неминуче.

Зближуються вони зазвичай через вроджену романтичності обох. Початок відносин завжди красиве і безтурботне. Їх тягне один до одного досить сильно, схожі темпераменти, тому пристрасть не згасає досить довгий час.

Але довго на сексуальний потяг і романтизмі відносини триматися не можуть. Рано чи пізно відмінності в поглядах, переконаннях і потребах дадуть про себе знати.

Вони можуть зберегти відносини, якщо жінка стане м’якшою і терпимою, а чоловік навчиться бути більш сильним і стане чітко позначати свої кордони.

все сумісності ♋

Джерело: https://TayniyMir.com/astro/sovm/sovmestimost-rak-oven.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *