Овен і риби: гороскоп сумісності в любові, дружбі і шлюбі

Вогняний Овен знаходиться під впливом яскравих планет: Сонця і Марса. Овни є першовідкривачами і саме з них починається коло зодіакальних сузір’їв. Загадкові Риби знаходяться під впливом не менше таємничої планети Нептун. Представники цієї водної стихії замикають коло сузір’їв.

Зміст приховати

Овен і Риби: гороскоп сумісності в любові, дружбі і шлюбі

Їх темпераменти різняться на перший погляд може здатися що ці люди з різних планет, проте, між ними є особливе тяжіння.

ранимі Овни

Овен, народжений з 21.03 по 20.04 є цілеспрямованим знаком серед зодіакальних колег. Його іскрометний і працездатність допомагає йому домагатися всіх своїх цілей. Він завжди сповнений сил і його вогненна енергія заражає всіх навколо. Однак через часту похвали і співу «дифірамб» в його честь на його прекрасних ріжках може з’явитися корона.

Овен обожнює подорожі і завжди прагне до новизни. Він завжди відчуває потребу до нових емоціям. Цей вогненний знак – спортсмен і вся його життя це швидкість і досягнення певних завдань і цілей.

Овен і Риби: гороскоп сумісності в любові, дружбі і шлюбі

Всі Овни вірні партнери. Вони відносяться до сімейних відносин за особливим трепетом і повагою. З боку ця вогняна особистість може здатися вітряної і не серйозною. Однак якщо дізнатися його ближче, то за маскою впевненості і напору може ховатися ранима душа. Овни в стосунках хочуть отримувати від партнера відкритість в почуттях, однак самі не звикли виставляти свої почуття напоказ.

інтуїтивні Риби

Ці представники водної стихії, народжені в період з 21.02 по 20.03 як ніхто потребують тепла, ласки і любові. З самого дитинства вони шукають в собі недоліки і страждають від низької самооцінки. Тому так важливо під час дорослішання маленької рибки частіше говорити їм про те, як вони прекрасні.

Риби дуже емоційні і чутливі. Вони мають сильну інтуїцію і здатні відчувати навіть самі мінімальні коливання настрою в своєму співрозмовникові. Їх складно обдурити, а якщо вже це і вдалося, то зраду близької людини залишиться надовго в серці Риби.

Овен і Риби: гороскоп сумісності в любові, дружбі і шлюбі

До сімейного життя ці водні знаки вже з малих років відносяться дуже серйозно. Їх ідеалом сімейних відносин є повне взаєморозуміння між партнерами. Вони мріють про власний будинок, в якому буде затишно, тепло і спокійно.

Риби готові до повної самовіддачі в любовних відносинах. Вони буквально розчиняються в партнері. Однак найчастіше розчиняючись в іншій людині, вони втрачають себе.

Такі люди, як правило, володіють творчим мисленням і безмежною фантазією. Це може принести їм успіхи в будь-якої творчої професії. Однак їхня фантазія може зіграти з ними злий жарт. Риби так часто йдуть в світ мрій і мрій що зовсім забувають про світ реальному. Тому так важливо щоб поруч з ним була людина здатний спустити на землю цих міфічних істот.

Сумісність у любові

Вода і вогонь. З першого погляду може здатися, що це дуже небезпечне поєднання, однак ці знаки зможуть не тільки доповнити один одного, а й привнести в їхнє життя нові, яскраві фарби.

Чоловік – Овен і жінка – Риби

Ідеальна сумісність за всіма показниками. Витончена і ніжна жінка – Риби є ідеалом для наполегливих і наполегливих Овнів.

Чоловік цього знака зодіаку – мисливець і до легкої здобичі він швидко втрачає інтерес. А жінка – Риби якраз не є доступним трофеєм. Загадковість і таємничість Риб привертає Овнів.

Вони все життя прагнуть розгадати їх глибокі куточки підсвідомості.

Овен і Риби: гороскоп сумісності в любові, дружбі і шлюбі

В першу чергу при виборі такої жінки чоловік – Овен звертає увагу не на зовнішні дані, а на вміння дівчини вислухати його, стати теплим крилом, натхненням і вірним соратником.

Найважливішим якістю при виборі супутниці у такого чоловіка є вміння розташувати людину до себе.

Якщо в спілкуванні з дівчиною він буде відчувати постійну напругу – довго такі відносини точно не триватимуть.

Вони можуть стати чудовою парою де жінка – муза, чоловік – воїн і мисливець. Чоловік буде обожнювати свою казкову принцесу і буде задаровувати її подарунками вихваляючи її красу. Жінка – Риби в свою чергу завжди буде підтримувати свого чоловіка знаючи, як йому важлива похвала.

Однак у цього союзу також є і підводні камені. Чоловік – Овен має яскравим темпераментом і переживає всі свої емоційні переживання дуже яскраво. Тому деяка стриманість і холодність риб може дещо налякати Овнів.

Також надмірна мрійливість і часта зміна настрою партнерки Овна може заганяти його в ступор.

Їхні стосунки зможуть стати ідеальними якщо чоловік – Овен візьме на себе роль в прийняття важливих рішень, а жінка стане чуйною і розуміє музою.

Чоловік – Риби і жінка – Овен

Жінка – Овен і чоловік – Риби можуть скласти хороші і гармонійні відносини тільки в тому випадку, якщо чоловік віддасть борозни правління кораблем під назвою «сім’я» в руки своєї жінки. З першого погляду чоловік зачаровується такою яскравою і ефектною жінкою, проте, підійти він все ж таки не наважується. Він може довго свердлити її поглядом зустрічаючи на різних вечірках.

Овен і Риби: гороскоп сумісності в любові, дружбі і шлюбі

У чоловікові, Овен – жінка помічає непідробну щирість, що так чіпляє її при першій зустрічі. Активною і цілеспрямованою жінці хочеться знайти спокій в ніжних і дбайливих руках чоловіка – Риби.

Між ними буде все від пристрасних промов до сварок і конфліктів. Чоловік в цих відносинах схильний ідеалізувати партнерку.

На перших парах він може розглядати в ній ідеал своєї дівчини, проте, після цукерково – букетного періоду він зможе побачити в ній деякі недоліки. Лінь притаманна Рибам буде дратувати гіперактивного Овна.

Вони завжди в пошуку нових вражень, а Риби воліють залишитися вдома в затишній і звичній обстановці. На грунті цього між ними можуть виникати перші серйозні конфлікти.

Між цими партнерами можуть скластися теплі, ніжні і довірчі відносини, якщо вони зможуть прийняти всі недоліки один одного і піти на взаємні поступки.

Сумісність в дружбі

У них мало спільних інтересів і різний підхід до життя, проте чимось таємним і важливим вони зможуть поділитися в дружніх відносинах.

Чоловік – Овен і жінка – Риби

Побудувати дружбу ці знаки зодіаку можуть цілком продуктивну. Але вони завжди будуть перебувати на межі дружби і любовних відносин. Замріяні Риби живуть в світі мрій будуть полонити Овнів.

Ці водні істоти повністю суперечать звичного життя вогняного знаку. Тому, їм так хочеться до них доторкнутися.

Дружба між ними буде корисною для обох, оскільки дивлячись один на одного, вони зможуть зрозуміти самого себе більш глибоко.

Овен і Риби: гороскоп сумісності в любові, дружбі і шлюбі

Чоловік – Риби і жінка – Овен

Жінка – Овен і чоловік – Риби зможуть порозумітися, проте, в їхніх взаєминах завжди будуть сварки і конфлікти. Вони зможуть підживлювати один одного новими ідеями.

Але цього буде недостатньо для позитивного спілкування.

Якщо вони зуміють піти на взаємні поступки, і компроміси, то вони стануть хорошими друзями, які будуть не просто дружити, а ділячись своїми думками багато чому навчаться друг у друга.

сексуальні стосунки

Яскравий і темпераментний Овен в сексуальних відносинах може розкрити весь потенціал скромних Риб. Різниця обох партнерів притягує їх як магнітом. В обіймах один одного вони зможуть випробувати всю гамму ніжних почуттів.

погляд Овна

Овен темпераментний і яскравий партнер. Він невтомний і активний. Він ставитися до сексу не просто як до розваги, а до процесу в який він занурюється з головою. Він завжди буде думати про свого партнера і прагнути доставити йому максимум задоволення.

Овен і Риби: гороскоп сумісності в любові, дружбі і шлюбі

Овен вміє створити романтичну атмосферу і підходить до цього питання дуже педантично. Він вміє доглядати, і йому приносить задоволення бачити, як його партнер радіє черговому подарунку.

погляд Риби

Риби відносяться до інтимної близькості з великим трепетом і серйозністю. Вони хочуть отримувати від партнера повне взаєморозуміння під час інтимних ласк. У любові вони шукають собі захисника і міцне плече яке зможе вкрити їх від усіх життєвих негараздів.

Однак Риби аж ніяк не завжди є ніжними і скромними. У сексуальних відносинах вони виявляють себе як пристрасні й емоційні партнери. Вони легко йдуть на поступки і зможуть втілити в життя зі своїм партнерами навіть найсміливіші мрії.

Сумісність у роботі

Цим двом знакам буде складно знайти спільну мову в робочій сфері. Їх інтереси різні. Овни приймають рішення керуючись логікою, а Риби, прислухаються до інтуїції і довго зважують всі «за» і «проти».

Овен і Риби: гороскоп сумісності в любові, дружбі і шлюбі

З боку Овна

Овни є відмінними керівниками і можуть досягти успіху в різних областях. У них є безліч талантів, всі з яких, вони здатні реалізувати у всій красі. Вони є творчими натурами і можуть досягти успіху в творчих професіях. Овни підходять до будь-якої роботи відповідально, перевіряючи кожен міліметр виконаної роботи.

Овни амбітні і повні енергії. Вони часто домагаються великого успіху, тому що їх працездатність не знає кордонів.

Головні якості Овна в роботі:

 • цілеспрямованість;
 • посидючість;
 • уважність;
 • підвищений інтерес.

З боку Риби

Риби повинні займатися роботою яка буде приносити їм задоволення інакше вони будуть пасивні і холодні. У своїх бажаннях Риби дуже імпульсивні і емоційні. Якщо вони загоряються ідеєю, то здатні втілити її в життя за короткий проміжок часу. У них прокидається завзятий трудоголік який буквально марить своєю мрією.

Якщо ж Риби працюють на звичайній роботі не приносить їм ніякого задоволення в них прокидається пасивність. Вони не стануть прагнути до великих грошей і будуть задовольнятися малим.

Головні якості риб в роботі:

 • натхненні
 • безмежна фантазія
 • Творчий підхід

Вони як гаряче і холодне, чорне і біле, старе кіно або блокбастер. Абсолютно різні, але щось непереборне тримає їх разом. Вони є гарною парою і здатні побудувати теплі і довірчі відносини в яких буде панувати любов і взаєморозуміння.

Джерело: https://welady.ru/ryby-oven-sovmestimost-znakov-zodiaka

Сумісність Овна і Риби – їх любовні і сексуальні відносини. Чи підходять Риби Овна в любові, дружбі і в ліжку? Як завоювати ці знаки зодіаку

Представникам стихій Вогню і Води зазвичай не вдається знайти спільну мову, аж надто різні у них темпераменти. Але у випадку з парою Овен-Риба діють зовсім інші правила. У цих людей теж мало спільного, але їм вдається гармонійно доповнювати один одного і приходити до порозуміння.

Овна протегує планета Марс, а Рибам – Нептун. Представникам обох знаків властиві доброзичливість, товариськість, нестабільність.

Але підопічні Нептуна більш терплячі, вміють досягати цілей обхідними шляхами. Овни ж вважають за краще діяти напролом, можуть кинути розпочату справу, якщо захопляться новим.

Зодіакальний гороскоп благоволить поєднанню Овен-Риба, партнери можуть багато чому навчити один одного.

Таблиця сумісності Овна і Риб

В любові У сексі У шлюбі У дружбі
висока Середня Середня висока

Сумісність чоловіка-Овна і жінки-Риби: плюси і мінуси відносин

Овен – владний чоловік, який прагне до домінування. Жінка-Риба з легкістю підпорядковується сильному партнеру , і той починає відчувати себе справжнім героєм. Овен отримує задоволення від домінування, його обраниця знаходить в особі коханої людини підтримку і надійну опору.

Відносини між підопічними Марса і Нептуна стають особливо гармонійними, якщо партнерів пов’язують спільні справи або захоплення

У такому союзі є все: і пристрасть, і розуміння, і взаємна повага.

Але є і мінуси, які обумовлені відмінностями в характерах. Овни дуже енергійні, вони вважають за краще діяти якомога швидше і активніше. Ця тактика застосовується ними і в процесі залицяння за дівчиною-Рибою. Підопічні Нептуна повільніші і романтичні, вони люблять насолоджуватися кожним моментом відносин і підлягає обмірковують все, що відбулося.

Нетерплячих Овнів дратує така поведінка, а Риби ображаються на черствість партнера. Через невідповідність темпераментів в парі, де він – Овен, а вона – Риби, часто відбуваються сварки, що призводять до короткочасних незлагод.

Чи сумісні в любові?

Початок відносин буде напруженим періодом для обох партнерів. Навіть самовпевнений Овен переживає про те, що з якихось причин не підходить своєю вишуканою подрузі.

Чутлива дівчина-Риба і зовсім переводить себе сумнівами мало не щохвилини. Партнери відчувають взаємне притягання, але бояться, що не справдилися.

 

Коли вони, нарешті, заспокояться і усвідомлюють свою значимість один для одного, почнеться справжня казка.

Овен буде дарувати коханій шикарні букети і милі дрібнички, вона буде в захваті від такої романтики

Але вогненному хлопцю швидко набридає бігати за коханою. Як тільки відносини хоч трохи зміцняться, все його романтичні пориви зникнуть у невідомому напрямку.

Читайте також:   Як порушити хлопця поцілунком: секрети отримання задоволення

Дівчина-Риба буде незадоволена таким станом справ. Вона спробує перевиховати партнера, але наткнеться на жорстоку істину: характер впертого Овна не піддається зовнішнім коректувань.

Період стикування характерів буде непростим для цієї пари , але зірки радять утриматися від необдуманих вчинків. Замість того, щоб розривати приречені на перший погляд відносини, краще з’їздити в спільну подорож і як слід повеселитися в компанії один одного. Таким чином Риби і Овни зможуть добре провести час і зміцнять свій перспективний союз.

Овен і Риби: гороскоп сумісності в любові, дружбі і шлюбі

Чутлива дівчина-Риба переводить себе сумнівами мало не щохвилини

Хлопець-Овен і дівчина-Риби в сексі

У Овнів настільки яскравий сексуальний темперамент, що відповідати йому здатні небагато дівчат. У тихих і мрійливих Риб не було б жодних шансів стати повноцінним партнером для Вогненного хлопця, якби не одна цікава особливість характеру.

Жінки останнього зодіакального знака схильні переймати манеру поведінки близьких людей

Тому в союзі з Овном починають проявляти властиві йому якості: активність, ініціативність, войовничість.

Підопічний Марса приймає таку поведінку за чисту монету і тихо радіє, що знайшов настільки ж непосидючу партнерку, як і він сам.

Незважаючи на те, що в сексуальних відносинах Овнів і Риб не обходиться без невеликого обману, обидва партнери дуже задоволені ними і отримують в ліжку максимум задоволення.

Чи підходять вони один одному в шлюбі?

Шлюб між представниками знаків Овен і Риба в більшості випадків сповнений ніжністю і взаємною повагою. Через кілька років спільного життя партнери приходять до повного взаєморозуміння . Після цього їх мало що здатне розлучити.

Овен і Риби: гороскоп сумісності в любові, дружбі і шлюбі

Чоловік Овен і дружина Риби надають один одному практично повну свободу дій

Чоловік Овен і дружина Риби надають один одному практично повну свободу дій. Але жоден з подружжя не використовує цей привілей в повній мірі, щоб не поранити почуттів другої половинки. В результаті обидва партнери можуть повністю реалізуватися як особистості, але зберігають теплі і довірчі відносини.

Батьки з Овнів і Риб виходять непогані, але занадто добрі: їхні діти нерідко виростають розпещеними.

Чи є дружба, якщо він Овен, а вона Риби?

У дружбі між цими знаками перша роль завжди буде відведена Овна.

Якщо дівчину-рибу влаштовує перебування в тіні слави свого приятеля, то союз стає практично непорушним

Партнери забезпечують один одному актуальну підтримку, їх відносини взаємовигідні.

Тиха і скромна жінка-Риба часто опускає руки при виникненні серйозних перешкод. Приятель Овен не дозволить їй відступитися від мети, зарядивши подругу наполегливим і оптимістичним настроєм.

Імпульсивний і напористий уявити стихії Вогню під впливом дівчата-риби стає більш м’яким, вчиться приділяти увагу почуттів інших людей. Підопічним Марса і Нептуна весело разом , вони можуть годинами вести невимушені бесіди.

Як завоювати чоловіка-Овна?

Увага Овнів привертають ефектні жінки, які виділяються на тлі оточуючих. У активних дівчат більше шансів завоювати серце вогняного чоловіки, оскільки він шукає супутницю собі до пари.

Підопічні Марса страшенно не люблять рутину. Якщо побачать дівчину з щоденником, в якому все розписано по хвилинах, втечуть від неї якнайдалі. Овнам до душі непередбачуваність, вони завжди раді елементу несподіванки.

Чоловіки цього знаку володіють величезним самолюбством, яке не можна ставити під удар.

Вірний спосіб викликати у Овна неприязнь – підірвати його авторитет в суспільстві, викривши в неправильності суджень

Якщо ж у всьому підтримувати такого хлопця і як можна частіше погоджуватися з ним, даючи при цьому схвальні відгуки, він напевно запалився великою симпатією.

Як добитися уваги жінки-Риби?

Жінки-Риби ранимі і сентиментальні. Вони шукають партнера, який буде набагато сильніше їх. Але грубість і надмірна напористість представниць цього знака лякають, тому при спробах налагодити відносини з ними краще якомога менше проявляти ці якості. А ось елегантні романтичні залицяння дівчина-Риба оцінить обов’язково.

Щоб завоювати її серце, чоловік повинен бути ініціативним, але не дуже наполегливим. А найпростіший спосіб домогтися уваги підопічної Нептуна – уважно вислухати її. Жінки-Риби дуже цінують хороших співрозмовників і завжди придивляються до них в першу чергу.

Овен і Риби: гороскоп сумісності в любові, дружбі і шлюбі

Щоб завоювати серце Риб, чоловік-Овен повинен бути ініціативним

Гороскоп сумісності жінки-Овна і чоловіки-Риби

Жінка-Овен енергійна і легковажна, чоловік-Риба – романтичний мрійник. Представники цих знаків настільки несхожі, що оточують їх союз здається восьмим чудом світу. Але, якщо розібратися, то можна знайти і логічні передумови цього роману.

Хлопець-Риба – ідеаліст, він заводить стосунки лише з найкрасивішими і найрозумнішими дівчатами

Жінка-Овен прагне у всьому бути кращою, тому частенько обскакують представниць інших знаків по обом вищезгаданим критеріям.

Вогняна дама ефектна, приваблива, ретельно доглядає за своєю зовнішністю. Вона всебічно розвинена в інтелектуальному плані, що дозволяє їй легко і невимушено вести бесіди на найрізноманітніші теми.

Підопічний Нептуна не може встояти перед таким набором якостей, він з великим задоволенням пускається в нову любовну авантюру з дівчиною-Овном. Підопічна Марса не менше задоволена своїм обранцем, оскільки він вигідно виділяється на тлі інших її шанувальників.

Любовні стосунки

Роман між Рибами і Овном сповнений як хороших моментів, так і поганих. Це дуже яскравий союз , в якому між партнерами зав’язується особливе магнетичне тяжіння. Але взаєморозуміння в цій парі явно не вистачає, особливо на перших етапах відносин.

Зірки радять закоханим перетерпіти важкі місяці, коли конфлікти будуть чи не щоденним подією. Після складного періоду настане «потепління» – партнери почнуть краще розуміти один одного.

Сексуальний потяг пари

Чоловік, народжений під знаком Риби, має багату фантазію і частенько надсилає її в сферу інтиму. Жінка-Овен енергійна і готова на будь-які сексуальні експерименти, вона як ніхто інший здатна втілити в життя еротичні фантазії коханого.

Обидва партнери чуттєві і емоційні, тому постіль для них набагато більше, ніж місце для сну і плотських утіх

У спальні підопічних Марса і Нептуна панує особлива атмосфера, сповнена пристрасті і ніжності. У Риб і Овнів дуже гармонійні сексуальні стосунки.

шлюбний союз

З перших місяців знайомства почуття накочуються на Овнів і Риб з такою силою, що вони не здатні довго відкладати похід до РАГСу. Але зайва квапливість не приносить користі відносинам, а навпаки, ставить їх під удар.

Овен і Риби: гороскоп сумісності в любові, дружбі і шлюбі

Після офіційної церемонії, партнери розслабляться і різко перестануть приховувати свої найгірші сторони

Після офіційної церемонії, партнери розслабляться і різко перестануть приховувати свої найгірші сторони. На цьому грунті виникне взаємне розчарування. Дружина Овен буде незадоволена браком уваги з боку злегка збайдужілого до неї чоловіка. Чоловік Риби стане щиро обурюватися через постійні закидів на свою адресу.

Від природи він миролюбний і не схильний конфліктувати. Під час емоційних бур вогненної коханої віддасть перевагу шукати притулку у друзів або родичів. Вкрай важливо, щоб подружжя не усувалися одна від одної і продовжували шукати спільні точки дотику. В іншому випадку їх симпатія потихеньку зійде нанівець. Підсумком стане шлюборозлучний процес.

Як дружать дівчина-Овен і хлопець-Риба?

Дівчині-Овна, якої в друзі дістався хлопець-Риба, крупно повезло. Вона не терпить нещирості, намагається оточити себе вірними людьми і часто розчаровується на цьому грунті.

Підопічний Нептуна, який в любовних відносинах схильний хитрувати й викручуватися, в дружбі проявляє себе максимально чесним і відкритим людиною.

Крім того, він чуйний і жалісливий, завжди готовий уважно вислухати вогняну подругу.

Спілкування з жінкою-Овном для чоловіка-Риби теж вкрай корисно. Йому властиво періодично впадати в періоди меланхолії, яка в разі бездіяльності може перерости в депресію.

Оптимістична подруга підопічного Нептуна не дозволяє товаришеві загубитися у вирі власних переживань.

Вона всіма можливими способами намагатиметься повернути приятеля до нормального стану і в підсумку зробить це.

Як завоювати чоловіка-Рибу і побудувати з ним стосунки?

Чоловік, народжений під знаком Риби, шукає самостійну і незалежну жінку, яка не буде намагатися його контролювати

Він не нероба, цілком здатний нормально забезпечувати сім’ю. Але почуття відповідальності пригнічує його, тому йому не особливо імпонує роль глави сім’ї.

Чоловік водяного знака дуже поважає свою матір, тому не варто зневажливо висловлюватися на її адресу. Втім, сам хлопець Риба теж не любить ставати об’єктом критики. Щоб сподобатися йому, дівчині слід акцентувати увагу на перевагах вподобаного людини. Про недоліки краще делікатно замовчувати.

Овен і Риби: гороскоп сумісності в любові, дружбі і шлюбі

Жінка-Риби з легкістю підпорядковується сильному партнеру

Чи можна закохати в себе жінку-Овна?

Жінці-Овна потрібен справжній чоловік в традиційному розумінні цього слова: сильний, відповідальний, галантний. Але занадто серйозні чоловіки не приваблюють вогненних дам, оскільки здаються їм нудними.

Дівчатам-Овнам подобається різноманітність і непередбачуваність, рутина швидко валить їх у зневіру

Щоб підкорити серце представниці цього знака, потрібно вносити в її життя елемент приємної несподіванки. Романтичні сюрпризи, прогулянки по незвичайним місцях, захоплюючі спільні авантюри – все перераховане стає відмінною підмогою при завоюванні симпатії підопічної Марса.

У жінки-Овна велике самолюбство, вона обожнює слухати компліменти на свою адресу. Чоловік, який знає про цю особливість і вміло використовує її, має дуже непогані шанси завести відносини з вогняної дівчиною.

Джерело: https://sunmag.me/zodiaki/28-11-2017-sovmestimost-ovnov-i-ryb-zagadochnyj-i-neordinarnyj-soyuz.html

Сумісність знаків Зодіаку Овен і Риби

Це незбагненно – як, невже вогненний Овен може поєднуватися з Рибами, представником стихії Води? Вода гасить полум’я, гарячий вогонь висушує вологу.

За всіма показниками Овен і Риби не підходять один одному! Проте, астрологи вважають, що сумісність Овна і Риби безумовно висока.

Може бути, вони не можуть дружити і займатися спільно однією справою, але ці знаки Зодіаку цілком можуть закохатися одне в одного, і навіть одружитися. Виявляється, у них багато спільного.

Подивимося на усереднені показники, які свідчать про схожість характерів Овна і Риб:

 • У любові – 65-70%
 • У ліжку – 85-90%
 • У дружбі – 30-45%
 • В роботі, бізнесі – 50-60%

Овен і Риби в любові – чи є шанси?

Любовні стосунки Овна і Риб можна описати, як суперечливі і складні. Овна протегує Марс, тоді як Риби знаходяться під впливом Нептуна. Овни – темпераментні і активні, Риби – швидше підкоряються і пливуть за течією, ніж задають напрямок свого партнера. Овни із задоволенням нададуть заступництво Рибам, які покірно візьмуть умови гри.

Овен і Риби: гороскоп сумісності в любові, дружбі і шлюбі

Знаки Зодіаку Овен і Риби – чи сумісні вони по гороскопу?

Любов: Овен жінка ♀і Риби чоловік♂

Буквально під час першої зустрічі Риба може закохати в себе Овна. Це буде обопільне потяг, яке може стати початком міцних відносин. Обидва партнери в цьому тандемі є дуже цільними людьми, які готові піти на все, щоб стати щасливими.

Палка жінка Овен буде постійно захоплюватися талантами свого обранця-Риби, а він зробить все, щоб вона відчувала себе найулюбленішою і особливою дівчиною. Чоловік Риби буде завжди дуже ретельно підбирати слова, коли захоче сказати своїй коханій щось важливе, щоб не поранити її почуття. Жінка-Овен завжди підкреслює гідності, поважає свого партнера.

Не виключено, що вона спробує тиснути на свого податливого партнера, щоб зробити його більш ініціативним. Це буде величезна помилка, оскільки після цього чоловік Риба може повністю замкнутися в собі.

Риби не настільки безхарактерним, незважаючи на свій ранимий характер і пасивний спосіб життя. Вони зможуть захистити свою точку зору і знайти спосіб, як відбитися від нападок Овна жінки.

Однак після цього між цими знаками може повністю зникнути взаєморозуміння, що і призведе до закінчення відносин.

Висновок: любовні відносини можливі .

Любов: Овен чоловік ♂і Риби жінка♀

У представників цих знаків можуть вийти досить цікаві і насичені відносини. М’яка і чарівна жінка Риба хоче побудувати міцні відносини з вірним чоловіком, а пристрасний Овен мріє знайти жінку, яка буде його у всьому підтримувати.

Овен і Риби: гороскоп сумісності в любові, дружбі і шлюбі

Овен і Риби – що їх чекає в любові?

Чоловік Овен готовий буде йти на будь-які жертви заради своєї коханої, а жінка Риба поставить інтереси свого улюбленого на перше місце. Овен буде готовий дивувати свою кохану хоч кожен день, а жінка буде щиро рада, що знайшла такого креативного хлопця.

Риби жінки не люблять зайві переживання, але коли вона буде перебувати поруч з Овном чоловіком, то буде відчувати себе в цілковитій безпеці. У представників цих сузір’їв немає необхідності йти на будь-які жертви заради міцного союзу. Головне, щоб вони навчилися розуміти один одного і поважати бажання партнера.

Між парою Овен-Риби можливі сварки, але розбіжності будуть недовгими, оскільки обидва будуть прагнути зробити перший крок. Овен чоловік буде намагатися бути головним не тільки в любові, а й по життю, а Риба жінка готова надати йому цю можливість.

Читайте також:   Як зрозуміти, що хлопцеві потрібен тільки секс: ознаки і причини

Їй не особливо подобається домінувати, тому вона буде тільки рада даному розподілу ролей.

Висновок: ймовірність любовних відносин висока .

Овен і Риби в дружбі – чи можуть вони подружитися?

Якщо у вас є на прикметі друзі або знайомі, народжені під знаками Овен і Риби, то придивіться до них. Зовні несхожі, ці знаки Зодіаку мають багато схожих рис характеру, які їх зближують.

На перший (поверхневий) погляд тандем Овен-Риби існувати в принципі не може. Однак варто їм зійтися разом, знайти спільні інтереси, як все стає на своє місце.

Подивимося, що говорить з цього приводу астрологія.

Дружба: Овен жінка ♀і Риби чоловік♂

Дружній союз може принести обопільну користь цих знаків Зодіаку. Їм завжди буде, чим зайнятися разом. Обидва знаки (і Овен, і Риби) обожнюють активні види спорту і різні культурні заходи, які будуть спільно відвідувати.

Чоловік Риби допоможе стати жінці Овна менш імпульсивної. Після спілкування зі своїм другом вона зможе краще володіти собою і навчиться бути не такою категоричною. Жінка Овен допоможе своєму другові Рибам стати відповідальним і не ховатися від будь-яких проблем. Вона зможе йому дохідливо пояснити, що слід робити які-небудь дії, щоб вирішити будь-які труднощі.

Згодом вони звикнуть до недоліків один одного і можуть спробувати перейти на новий рівень відносин. Жінка Овен буде дуже дорожити дружніми відносинами з Рибами і зробить все, щоб вони тривали.

Але навіть якщо щось піде не так, і вони розлучаться, то вона все одно намагатиметься зберегти дружнє спілкування з чоловіком, оскільки дуже сильно до нього звикла. Жінка Овен буде щиро рада, якщо чоловік Риба знайде своє щастя з іншою дівчиною.

Головне, щоб це ніяк не впливало на їх дружбу.

Висновок: дружба можлива.

Овен і Риби: гороскоп сумісності в любові, дружбі і шлюбі

Чи можлива дружба між Рибами і Овном?

Дружба: Риби жінка ♀і Овен чоловік♂

У тандему може вийти взаємовигідний дружній союз. Овна чоловікові буде цікаво почути думку Риби жінки, яка має високий інтелект. Головне, щоб Овен навчився йти на поступки і не критикував свого друга з будь-якого приводу. Оскільки Риби дуже болісно переносять будь-яку критику, тим більше, коли вона необґрунтована.

Їм буде цікаво разом, оскільки багато їх інтереси будуть збігатися. Тим більше кожен з них відкритий для того, щоб вивчити будь-яку незвідане для нього творчий напрямок. Овен допоможе стати пасивної дівчині Рибі набагато витривалішими і сильнішими. Дивлячись на сильного супутника Овна, вона зрозуміє, що необхідно не ховатися від неприємностей, а вирішувати їх.

Овен чоловік додасть жінці Рибі необхідний імпульс, для досягнення будь-якої мети. Жінка-Риба зробить благотворний вплив на свого приятеля-Овна, і він зможе стати більш стриманим.

Вона пояснить йому, що далеко не всім подобається надмірно емоційну поведінку Овна. Іноді їм буде досить просто почути голос один одного, щоб відчути себе краще.

Якщо кожен з них навчиться слухати свого товариша, то їх дружба може проіснувати багато років.

Висновок: хороші перспективи для дружби.

Овен і Риби в роботі і їх ділові відносини

Якщо в дружбі і любові Овен і Риби можуть мати шанси, то яке воно в роботі? Вважається, що знаки Зодіаку, що відносяться до протилежних стихій (Вода і Вогонь) не можуть створювати нічого путнього. Однак астрологи не рекомендують так безапеляційно підходити до робочих відносин Овна і Риб.

Робота і кар’єра: Овен жінка ♀і Риби чоловік♂

Незважаючи на суперечливість характерів, між Овном і Рибами може бути досить вдале співробітництво. Жінка Овен зможе додати в спільну роботу необхідний імпульс, який допоможе стати краще підпорядковується Рибам чоловікам. Риби будуть ретельно обмірковувати будь-яку пропозицію, яке надійде від Овна, і виберуть максимально продуктивне з усіх можливих.

Овен жінка, через свою імпульсивність може зробити неправильний вибір, але якщо поруч буде розсудливий і інтелектуальний колега-Риба чоловічої статі, то він підкаже, як зробити краще заради справи. Як правило, Риба-чоловік має величезну кількість чудових ідей, які він не зміг успішно реалізувати через свою пасивність. Однак в компанії з ділової дамою Овном у нього все вийде.

Вона зможе знайти для нього необхідну мотивацію і стати вірним соратником у реалізації будь-якої справи. Якщо буде потрібно, то жінка-Овен скрупульозно досліджує весь проект, який готував чоловік-Риба і допоможе усунути будь-які неточності.

Головне, щоб Овен і Риба змогли раціонально розподілити обов’язки під час роботи, і не заважали один одному. Чоловік-Риба не схильний чесно і відкрито говорити, що йому не подобається.

Це може не сподобатися жінці-Овна, яка звикла відкрити обговорювати будь-які проблеми.

Висновок: при вдалому збігу обставин висока сумісність в роботі.

Робота і кар’єра: Риби жінка ♀і Овен чоловік♂

Співпраця представників цих сузір’їв може бути успішним, і ось чому. Чоловікові Овна йде на користь, коли поруч з ним знаходиться розважлива жінка-Риба. Вона допоможе йому стати більш розсудливим і завжди дасть мудру пораду. У свою чергу, Овен завжди буде готовий підставити дружнє плече, щоб допомогти колезі-Рибі виконати свою роботу.

Природна енергія і лідерські якості Овна допоможуть жінці-Рибі повірити в себе. Їх співпраця буде особливо продуктивним, якщо вони працюють у творчій і торговій сфері. Риба-жінка зможе підказати унікальну ідею, проект якої зможе реалізувати пробивний Овен-чоловік. Вони разом ретельно продумають весь проект, врахують зауваження один одного, після чого перейдуть до його реалізації.

Якщо головною в тандемі буде жінка-Риба, то вона додатково все перевірить і тільки після цього направить енергійного Овна на реалізацію спільного проекту.

Овен-чоловік докладе максимум зусиль, щоб домогтися необхідного результату. Він буде цілодобово вести переговори і зустрічатися з інвесторами, але все-таки проштовхне спільний проект.

Після успішно виконаної роботи відносини між Овном-чоловіком і жінкою-Рибою ще більше зміцняться.

Висновок: високі шанси на успішну співпрацю.

Джерело: http://vse-talismany.ru/sovmestimost-oven-i-ryby

Овен і Риби сумісність: в любовних відносинах, шлюбі і дружбі

Сумісність Овна і Риб хороша, незважаючи на відсутність взаєморозуміння на ранньому етапі відносин. Їх роман починається з бурхливої ​​закоханості, але почуття швидко згаснуть, якщо вони не знайдуть вигоду в парі.

Разом Овен і Риби створюють ідеальний союз для досягнення цілей. У них буде міцний шлюб, виховані діти, успіхи на професійній ниві.

Головним буде Овен, здатний направити любов в потрібне русло, спонукати партнера на рішучі дії.

Овен і Риби: гороскоп сумісності в любові, дружбі і шлюбі

Сумісність чоловіка-Овна і жінки-Риби

Цей союз буде гармонійним: чоловік-Овен дозволяє коханої бути тендітною і ніжною. Їй не потрібно піклуватися про фінансовий добробут сім’ї і насущні проблеми. Жінка-Риби зробить улюбленого сильніше, мужественнее і сміливіше. Вона зуміє завоювати серце коханої умінням вислухати і підтримати у важких ситуаціях.

→ Докладніше про чоловіка-Овні

Овна подобається можливість висловитися без критики і докорів. Жінка в союзі отримує вірну опору і люблячого супутника життя. Вони являють собою ідеальну пару, якій всі заздрять.

→ Докладніше про жінку-Риби

В любові

У любовних стосунках чоловіка-Овна і жінки-Риби буде абсолютно все – пристрасть, конфлікти, бурхливі примирення. Пара живе цікавим і насиченим життям.

Вони підходять один одному, незважаючи на кардинально протилежні характери.

Жінка вважає за краще спокій, а душа чоловіка вимагає пригод. Риби рідко роблять перший крок, а Овни – напористі і рішучі. Дівчина любить, коли її добиваються, в парі з Овном відчуває себе справжньою жінкою, дозволяє виявляти виключно чоловічі якості.

Часто в стосунках виникають проблеми через агресію хлопця. Він не може впоратися з емоціями, занадто бурхливо висловлює невдоволення. Ніжною натурі Риб складно терпіти подібну поведінку. Молода пара не мислить любові без сварок: коли в любові немає конфліктів, їм швидко стає нудно.

У шлюбі

Після весілля у пари починається нове життя. Якщо раніше через різких висловлювань коханого дівчина-Риби могла піти, то тепер вміє гасити пориви гніву ніжністю. Їхня сім’я є еталоном для оточуючих. Люблячі дружини трепетно ​​ставляться один одному. У сімейному житті дружина ідеально проявляє себе в ролі матері, чоловік бере на себе забезпечення сім’ї.

Риби не сильно турбуються про домашнє господарство, в будинку навряд чи буде зразковий порядок. Це не сильно турбує Овна, вони прекрасно уживаються.

Сексуальна сумісність подружжя знаходиться на високому рівні. Вони із задоволенням експериментують в ліжку. Домінуючу роль відіграє чоловік, жінка здатна створити інтимну атмосферу, проявляти чуттєвість і жіночність.

У дружбі

Овен і Риби вміють дружити, але тільки не один з одним. Навіть якщо спочатку їх пов’язує лише дружба, то незабаром настане період романтики. Коли обидва невільні, їм буде приємно проводити час разом.

Друзі вважають за краще ненав’язливі бесіди в затишному кафе, спільні відвідування виставок, походи в кіно, хочуть від дружби розслабленості. У важку хвилину Овен і Риби безумовно підтримують один одного, але в основному вирішують проблеми самостійно.

Сумісність жінки-Овна і чоловіки-Риби

Жінка-Овен вважає себе сильнішим за свого партнера, саме тому часто бере на себе чоловічі обов’язки. На її думку, Риби безхарактерні. Бажаючи змінити цей недолік, жінка часто ображає супутника різкими висловлюваннями і прямотою.

→ Докладніше про жінку-Овні

Щоб уникнути конфліктів, парі потрібно навчитися поважати думку партнера, не намагатися грати роль головного.

Чоловік-риби досягає великих успіхів в роботі, завдяки допомозі обраниці. Вона майстерно спрямовує по вірному шляху так, що чоловік вважає досягнення виключно своєю заслугою. Якщо пара буде мати загальний вектор, що направляє до мети, вони будуть дорожити почуттями, проживуть щасливо все життя.

→ Докладніше про чоловіка-Риби

В любові

На відміну від чоловіка-Риби, жінка вогняного знаку зодіаку живе в постійній напрузі. Її супутник здатний розслабити кохану, навчити радіти життю. Їх любов нагадує рух по хвилях.

Коли потрібна емоційний струс або божевільний вчинок, це забезпечує дівчина-Овен. За розслаблення і відпочинок відповідає хлопець-Риби.

Незважаючи на мінливість, в союзі панує гармонія, закохані доповнюють один одного.

У шлюбі

Вступаючи в шлюб, подружжя має загальні сімейні цінності. У таких батьків виростають щасливі діти.

Чоловік відповідає за емоційну стабільність в сім’ї, дружина приймає рішення. Це влаштовує обох, конфлікти виникають рідко.

Жінка-Овен шукає людину, схожу на батька, вона відноситься до чоловіка з тим же повагою і благоговінням. Завдяки чуттєвості чоловіки Риби й уважного ставлення до партнерки, вони ідеально сумісні в сексі. Інтимна життя наповнене романтикою і ніжністю, в моменти близькості коханці занурюються в почуття, забувають про проблеми.

У дружбі

Чоловік-риби стане вірним другом для Овна, їм комфортно разом. Друзі розуміють бажання і потреби. Проблеми подруги можуть відсунути чоловіка на другий план, але це не вплине на дружбу.

За гороскопом, Овен і Риби створять гармонійну пару, прийнявши особливості характеру один одного. Різні темпераменти роблять їх тільки ближче: кожен переймає у партнера позитивні якості. Риби стають краще, активніше і сильніше, Овни вчаться хоч іноді розслаблятися. Саме з цієї причини відсоток сумісності наближається до максимальної позначки.

Джерело: https://astrolog.today/ryby-oven/

Сумісність Овен – Риби: Кращий друг і кращий ворог

Над сумісністю Овна і Риб спочатку стоїть великий знак питання: союз буквально балансує між нестримної пристрастю і не менш нестримними скандалами. Пара пробує себе в різних іпостасях, але саме дружня і творча сфери є для них найбільш гармонійними. Чому ж так?

По-перше, це представники стихій, які перебувають в конфлікті – Вогню і Води. По-друге, Овен є першим знаком Зодіаку, і тому звикли бути першим у всьому. Риби ж – останній знак, і конкуренція за першість їх мало хвилює. Тільки якщо з спортивного інтересу. Кожен прагне бути незалежною особистістю.

Але Овен досягає незалежності за рахунок домінування і підпорядкування інших, тоді як Риби можуть бути незалежними самі по собі, живучи поза системою в своєму власному тихому і спокійному світі. І світ Риб багато в чому йде врозріз з розумінням світу Овна, в якому відбувається постійний кругообіг подій, зустрічей, людей, злетів і падінь.

Якщо висловитися перебільшено, то Риби живуть більше внутрішнім світом, а Овен зовнішнім.

Дивно, але ці світи здатні перетнутися. Завдяки чому Овен і Риби створять союз, який називається в гороскопі «кращий друг і кращий ворог».

Цього разу Риби для Овна постають позадістоящім «найкращим ворогом», що ховається за його сильною спиною, коли поруч небезпека, що користуються його щедрістю і вирішальним його руками свої проблеми.

Читайте також:   Хлопець спілкується з іншими дівчатами: чому він це робить

Але це зовсім не заважає парі зберігати свої відносини з різним ступенем близькості протягом багатьох років. Значить, щось є між ними більш вища, ніж життєві проблеми і розбіжності в характерах.

Напевно, це те, що обидва в душі творчі натури і великі романтики. Їм легко ділитися один з одним ідеями, розвивати їх, фантазувати і будувати нездійсненні плани. Навряд чи багато чому з цього судилося збутися, але кожен в підсумку винесе зі сформованого спілкування щось своє.

Якщо говорити про Овні, то в Рибах для нього високим є ще й те, що вони можуть вислухати, підтримати в скрутну хвилину, їм можна вилити душу і запитати у них ради. Робити з ними справи Овна, звичайно, буде важко. Вони просто не потягнуть його натиск і темп. А ось дружба, і бажано ніяк не що діловими або матеріальними цілями – то, що треба.

Овен для Риб той приклад, коли поєднуються ідейність і сила волі. Все, що Овен задумує, він в змозі самостійно зробити. І тому є підтвердження. Тому Рибам здається, що Овен черпає своє натхнення з більш вдалого джерела, до якого вони і самі хотіли б доторкнутися через спілкування з Овном.

Чому складно розглядати цю сумісність як тривалу (сімейну), так це тому, що, чим старше будуть ставати партнери, тим сильніше між ними будуть проявлятися вроджені суперечності.

У якісь моменти вони можуть ставати просто нестерпними один для одного. І особливо небезпечно це для Овна, який в люті здатний накоїти лиха, завдавши душевний шкоду вразливим Рибам.

Варто визнати, що виконуючий роль «найкращого друга» найчастіше є ініціатором як зустрічі, так і розставання в цій парі.

Розділивши обов’язки і скоротивши час спільного перебування, пара зможе домогтися відносного спокійного існування. Припустимо, Овен буде головним годувальником, а Риби володіти господарством і виховувати дітей. Але про те чи мріяли партнери, коли починали свої стосунки?

Основні конфлікти в парі Овна з Рибами

Для Риб конфлікт може початися буквально з появи Овна в суспільстві, де обом випало знаходиться в один час. З одного боку, Риби, як і всі, залучені харизмою Овна, а з іншого, їм може бути не комфортно через його агресивного тону, що зашкалює бажання показати себе, хвастощів і плоских жартів.

При спілкуванні віч-на-віч градус напруження падає, як тільки Овен знімає свою громадську маску. Але конфлікт суперечливого ставлення Риб до його персони триває: десь Овен здається їм блискавичним і вміє взяти в потрібний момент своє (на відміну від Риб), але десь життя Овна виглядає для Риб абсолютно безглуздою суєтою.

Втім, і життя Риб в очах Овна здебільшого застій, нудьга і безініціативне плавання по хвилях.

Розбирати побутові розбіжності Овна і Риб не має сенсу, тому що все тут типово для представників вогненної і водної стихії. Овен марнотратний, любить розкіш і красу. Риби ж вважають співвідношення ціна / якість і цінують комфорт.

Вся побутова робота занадто нудна для Овна, і він бажав би перекласти її на працьовитих Риб. Тільки ось Риби швидко зметикують, що піддаються експлуатації з боку Овна.

Зате Овен здатний на великі звершення, ризик і проекти, що приносять такі самі значні результати. Риби таких справ просто бояться.

Найбільший дисонанс в цій вогненно-водної парі несе в собі емоційна сфера. Природно, прояв емоцій для знаків Вогню і Води абсолютно різний і повної гармонії домогтися тут складно. Овен в своїй емоційності прямолінійно і стабільніше, ніж Риби.

Перебільшено: Овен або горить пристрастю і енергією, або тимчасово згас і шукає стимулу, який його запалив би знову. Як не дивно, саме під час активного періоду Овна знаходяться поруч Рибам стає з ним зовсім не просто. Вони бачать, скільки зайвих дій відбувається і слів говориться в цей період.

А сама активність Овна здається Рибам надлишкової.

При цьому в період згасання Овна ніхто не розділить його стан краще, ніж Риби. Особливо, якщо ті теж відчувають душевний спад. Разом вони можуть нескінченно довго обговорювати свої почуття і причини нахлинула депресії, занурюючись навіть в містику.

Але для Риб подібний стан самокопання абсолютно звично. Тоді як для Овна є тяжким, і він прагне вийти з нього будь-якими способами.

Загалом можна сказати, що Овен так і не зможе ніколи зрозуміти всієї глибини Риб, що виявляється як раз в такі періоди, а не в моменти радості і веселощів.

Але Риби поставляться до цього з розумінням. Головне, щоб сильний друг був поруч і не зраджував. А ось з вірністю у Овна є проблеми. Якщо душевний зв’язок для Овна ще щось значить, то фізичні зради для більшої частини Овнів в порядку речей.

На жаль, Риби не ділять вірність на фізичну і не фізичну, чому при розтині інтриг Овна на стороні сприймуть це максимально близько до серця.

І потім або завершать відносини без другого шансу в ту ж мить, або зроблять вигляд, що пробачили, а насправді почнуть підготовку плану помсти.

Для Овна чуттєва сторона і подібні переживання, безумовно, не настільки багатогранні. Як вже говорилося, Овен значно простіше в емоційному плані, ніж Риби, і в цілому надає цій стороні менше значення. Куди суттєвішим для нього характер партнера, наявність внутрішнього стрижня і цілеспрямованість.

Тобто Овен оцінює інших в першу чергу по собі. І треба розуміти, що Риби дуже далекі від цього образу. Але при цьому вони прагнуть до Овна заради того, щоб перейняти у нього і характер, і цілеспрямованість. Виходить це з перемінним успіхом.

І, коли в черговий раз перебуваючи в складній ситуації, Риби намагаються її пересидіти, зайнявши нейтральну позицію, то обрушать на себе весь гнів Овна, який не терпить такого середнього положення. Для нього або так, або ні, або світ, або війна.

Про жодні «може бути» і інших дипломатичних прийомах мови і не йде. Сам він гранично конкретний і вимагає того ж від інших.

Як видно, проблем в парі чимало. І це нормально, що Овен і Риби можуть сходитися і розлучатися все життя. Звичайно, запальний Овен куди активніше роздуває конфлікти.

Але і Риби не залишаються осторонь, іноді охолоджував запал Овна на самому початку, а іноді, навпаки, провокуючи його, щоб отримати статус «скривджених» і маніпулювати Овном, який залишається належним прощення і компенсацію.

Незважаючи ні на що, Овен залишається вірним почуттю власної переваги над рибами.

Найголовніше: чому ж Риби – «кращий ворог»? А тому, що з наростанням недовіри до Овна і втомившись від його недостатньої уваги до себе, вони можуть з легкістю клацнути хвостом і сховатися під водною гладдю. Як би не старався Овен, справжнього ставлення Риб до себе він впізнати не зможе, а тому і підготуватися до такого результату подій шансів майже немає.

Жінка-Овен і чоловік-Риби

Харизматична і товариська жінка-Овен невимушено поводиться в будь-якій компанії. Їй можуть припасти до душі оригінальність і обдарованість чоловіки-Риб. А глибина його очей просто звести з розуму.

Але в близьких відносинах жінка-Овен зрозуміє, що сильніший за нього. Спробувавши перевиховати чоловіка-Риб, вона тільки викличе в ньому образи і відхід від її пресингу. У цій парі може і не бути гучних сварок, але відносини будуть стабільно напруженими. Для жінки-Овна все ж не характерний вибір подібного партнера. Тільки якщо їй 15 років, а чоловік-Риби її улюблений ідол-музикант.

Чоловік-Овен і жінка-Риби

Досить часта пара, і при цьому буває щодо довгострокова. Тут кожен знак постає в типових для себе ролях: чоловік-Овен активний, сильний, агресивний і щедрий. Жінка-Риби загадкова, тендітна, нескінченно мила і чуттєва. На перший погляд вони створені одне для одного.

Але пізніше виявляється, що чоловік-Овен занадто грубий, зі слів жінки-Риб, вона все рідше розмовляє з ним на якісь хвилюючі її теми.

Вони начебто живуть разом, але вона немов віддаляється від нього і стає холодніше. Це означає, що чоловік-Овен зауважив все занадто пізно.

Ще гірше, якщо він замість спроб поговорити з нею по душах йде в чужі обійми, щоб довести їй і собі, що ще цілком успішний у жінок.

Джерело: http://in-contri.ru/sovmestimost-znakov-zodiaka/oven/riby/

Овен і Риби – сумісність в коханні, шлюбі, дружбі і роботі

 • Якщо Ви хочете отримати більш точне і докладний астрологічне опис сумісності партнерів, зверніться до Персонального зодіаку сумісності, складеним за датою, часом і місцем народження партнерів … Читати далі »

Почнемо з того, що добрі Риби люблять робити людям приємне.

Так, вони бояться відкритої конфронтації і відчувають себе незатишно, коли увага зосереджується на них. Вони завжди цураються тих, хто пхає носа в чужі справи. Стикаючись в аеропорту з незнайомцем, на кейсі якого красується монограма ЦРУ або ФБР, вони впадають в паніку. І не пробуйте переконати їх, що це всього лише чиїсь ініціали.

Нічого не вийде. Коли Овен зустрічає Рибу, у нього складається враження, що цим м’яким, доброю людиною можна керувати, як маріонеткою. Саме це він і намагається виконати. Яке оману! Стихія Риб – Вода. Може здатися, що це найслабша з природних стихій. Але згадайте: вода камінь точить.

І гасить Вогонь – стихію Овна.

Секрет могутності Риб в непротивлення. Киньте камінь у річку – потік розступиться, поглине його, накриє і буде текти, як і раніше. До непротивлення злу насильством закликав той, чиє народження було передвіщено, до речі, в Еру Риб, майже два тисячоліття тому. Ісус …

Союз між Рибами, якими править містичний, мудрий Нептун, і Овном, надихає вогненно-червоним Марсом, вигідний для обох. Фундамент його складають гроші (це внесок Овна) і таємниці (вклад Риб). Гроші і таємниці завжди залишаються важливою темою їхніх розмов, будь вони родичами, друзями, діловими партнерами або подружжям.

Таємничість Риб, ревниво зберігають свої секрети, часом дратує цікавого Овна, але в іншому він поблажливий до їхніх слабкостей, тому що зберігає в підсвідомості минулий досвід – адже Риби передують Овна на колесі Карми. Цей досвід минулого втілення проявляється у Овна як вразливість і уразливість, з одного боку, і чуйність і великодушність – з іншого.

Однак Овен відкидає пасивність Риб. Це ми вже проходили, щиро дякуємо! Овен не бажає повторювати уроки Нептуна.

Риби зазвичай дивляться на Овнів як на людей, здатних навчити їх чогось важливого, – таке ставлення унікально для Зодіакального кола. Вони найчастіше наслідують Овнам. Як правило, ці двоє не заважають один одному жити, скоріше, вони доповнюють один одного.

Однак часом переживають бурхливі сутички (ініціатива Овна) або періоди охолодження (Риби). Прямолінійного Овна іноді виводить з терпіння невловима безпринципність Риб.

Один мій знайомий, народжений під знаком Риб, як-то порадив: «Пообіцяй що завгодно, а потім відмовляйся!» Неважко здогадатися, як поставиться до цього до наївності чесний Овен. І як нетерпима для нього ця манера Риб вислизати невідомо куди, щоб на самоті дати відпочинок втомленою душі. Що поробиш.

Риби не мають крутими рогами і марсіанської стійкістю. Обурлива, на погляд Овна, ухильність Риб зберігає їх енергію. Відгороджуючись часом від цього грубого світу і життєвих колотнеч, вони зберігають молодість і спокій і без допомоги психоаналітика.

Лінда Гудмен «Таїнства любові»

Сумісність ПО ДАТЕ І ЧАСУ НАРОДЖЕННЯ ОНЛАЙН ПЕРСОНАЛЬНИЙ ГОРОСКОП СУМІСНОСТІ

Персональні гороскопи сумісності по даті і часу народження складаються на основі точного положення планет в момент Вашого народження і по точності і повноти інформації займають проміжне положення між безкоштовними прогнозами і описами по знакам Зодіаку і платними прогнозами і консультаціями професійних астрологів. В даному персональному гороскопі сумісності по даті і часу народження враховані не тільки Сонячні знаки зодіаку, але і інші особисті планети в гороскопі: Місяць, Марс, Венера, Меркурій, а також повільні планети. У персональному гороскопі сумісності також розраховані найважливіші аспекти між планетами натальних карт партнерів (між світилами і планетами: Сонце, Місяць, Марс, Венера, Юпітер, Сатурн, Уран, Нептун і Плутон), які або зміцнюють відносини і любов, дають тяжіння,або вказують на не сумісні і труднощі в любові і відносинах.

Джерело: http://www.astro-zodiak.ru/publ/znaki_zodiaka/oven_i_ryby_sovmestimost_v_ljubvi_brake_druzhbe_i_rabote/7-1-0-125

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *