Овен і ваги: ​​сумісність за гороскопом, плюси і мінуси союзу

Овен – вогненний знак, а Терези – повітряний. Ці стихії поєднуються найбільш гармонійним способом, що позитивно позначається на сумісності героїв нашої статті.

Зміст приховати

Поєднання планет-покровителів менш вдале, але воно не вносить серйозні перешкоди в стосунки Овнів і Терезів. Перші народилися під впливом Марса: червона планета наділяє своїх підопічних імпульсивністю та гарячою вдачею.

Другим протегує Венера, від якої представники повітряної стихії отримують ніжний і романтичний характер.

Войовничі Овни в союзі з Терезами втрачають більшу частину своєї агресивності і стають більш тактовними

А підопічні Венери, дивлячись на енергійних вогненних партнерів, і самі стають більш активними. Будь-союз між Овнамі і Терезами перспективний: і любовний, і дружній, і діловий.

Таблиця сумісності Овнів і Терезів

В любові У сексі У шлюбі У дружбі
Середня висока Середня Середня

Сумісність чоловіка-Овна і жінки-Терезів: плюси і мінуси відносин

У парі «він – Овен, вона – Терези» відсутня проблема розподілу ролей: жінка із задоволенням перекладає відповідальність на плечі партнера, тим самим визнаючи його лідерство. Навіть якщо партнерів пов’язують виключно дружні стосунки, вони будуть вести себе один з одним майже як джентльмен і леді.

Жінки повітряних знаків мають особливу елегантністю, у них легкі і чуйні характери. Вогненні чоловіки перебувають в захваті від цих якостей і здатні закохатися в їхніх власниць мало не з першого погляду.

Овен і Терези: сумісність за гороскопом, плюси і мінуси союзу

У парі «він – Овен, вона – Терези» відсутня проблема розподілу ролей

Ніжна і делікатна дівчина-Терези бачить в Овні захисника, такого собі лицаря в потужних обладунках. Вона відчуває підтримку улюбленого і дуже цьому рада. Підопічним Венери і Марса легко спілкуватися один з одним , вони люблять проводити багато часу вдвох.

Мінусів у їх сумісності трохи, і все ж вони є. Яблуком розбрату може стати манера поведінки в суспільстві.

Елегантна жінка-Терези звикла триматися красиво на публіці і чекає того ж від партнера

Але хлопці вогняного знаку в більшості випадків не вважають за потрібне сковувати себе правилами етикету, ніж доставляють масу незручностей своїй другій половинці.

Рано чи пізно повітряної дамі набридає постійно червоніти за обранця, вона починає закочувати йому скандали. Овен сильно дратується, коли йому вказують на недоліки, тим більше в такій грубій формі. На цьому грунті конфліктів не уникнути.

Чи сумісні в любові?

З перших днів знайомства Овен і Терези відчувають сильне взаємне тяжіння , якому не в силах чинити опір. Вони без довгих роздумів кидаються один одному в обійми, з цього моменту і починається їх бурхливий казковий роман. Спершу все відмінно, партнери перебувають в захваті від спілкування і нічого не помічають навколо.

Але з часом романтика розсіюється, і тут починаються взаємні претензії. Власнику Овна не до душі легковажна манера спілкування коханої. Варто їй мило посміхнутися офіціантові в кафе, і підопічний Марса вже б’ється в черговому нападі ревнощів.

Представниця повітряного знака не любить посягань на свою свободу, тому вкрай неприємно дивується агресивної поведінки партнера.

Наполегливий представник вогненної стихії навряд чи приділить цьому увагу і продовжить вживатися в образ ревнивця. Чим більше він влазить в особисте життя коханої – тим сильніше вона дратується.

Овен може не обмежитися читанням смс в телефоні подруги і вирішиться простежити за нею

Для жінки-Терезів цього буде достатньо, щоб розірвати відносини. Якщо ж вогненний хлопець зможе приборкати свою гарячу вдачу, то пару напевно чекає прекрасне майбутнє.

Хлопець-Овен і дівчина-Терези в сексі

Про таких коханців, як Овни й Терези, кажуть, що між ними пробігла іскра.

Любовні стосунки цих людей – це казкова феєрія, що складається з пристрасті, піднесеного чуттєвої насолоди і маси задоволення від плотських утіх.

У ліжку підопічні Марса і Венери розуміють один одного ще краще, ніж у повсякденному житті. Обидва відчувають себе вільно і спокійно, обидва з нетерпінням чекають нових любовних експериментів.

Овен і Терези: сумісність за гороскопом, плюси і мінуси союзу

Якщо чоловік-Овен і дружина-Терези осягнуть мистецтво спокійного спілкування, їх союз стане практично непорушним

Чи підходять вони один одному в шлюбі?

У Овнів і Терезів непогана любовна сумісність, але спільне життя і від них зажадає певних жертв. Партнерам важливо навчитися спокійно вирішувати конфлікти , не доводячи їх до скандалів. Серйозні сварки протипоказані цього союзу – сильно посварившись, молодята рвонуть подавати на розлучення. Можливо, з часом вони помиряться, але їх шлюб до того моменту вже анулюють.

Якщо чоловік-Овен і дружина-Терези осягнуть мистецтво спокійного і тактовного спілкування, їх союз стане практично непорушним. Зробити це на так вже й складно, адже обидва партнери дуже поважають один одного.

Чи є дружба, якщо він Овен, а вона Ваги?

Овни – активні і товариські особистості, а тихим Терезам більше до душі спокійне усамітнення. Але представники цих знаків примудряються чудово ладити. Вони цінують, розуміють і поважають один одного.

Приятелі не дуже часто бачаться, оскільки віддають перевагу різним способи проведення дозвілля, але при зустрічі у них завжди знаходиться тема для розмови

Бесіда за чашкою чаю цілком може затягнутися на кілька годин.

Як завоювати чоловіка-Овна?

Овен – сильний і самодостатній чоловік, але він теж потребує підтримки і схвалення. Представник цього знака шукає жінку, яка стане йому по-справжньому вірною супутницею. Дівчині вогняного хлопця бажано погоджуватися з ним по можливості, не ставлячи під сумнів розумові здібності коханого. Якщо думки сильно розходяться, то краще вже просто промовчати.

Ласкава, ніжна і тактовна дівчина, в порівнянні з іншими, буде подобатися Овна набагато більше. А якщо вона не стане скупитися на похвалу, то почесне місце в серці підопічного Марса їй забезпечено.

Овен і Терези: сумісність за гороскопом, плюси і мінуси союзу

Ласкава, ніжна і тактовна дівчина-Терези, в порівнянні з іншими, буде подобатися Овна

Певні вимоги висуваються і до зовнішності обраниці. Щоб зачепити увагу Овна, потрібно володіти яскравою і ефектною зовнішністю. Чоловікам цього знака подобається все незвичайне , жінки не виняток.

Як добитися уваги жінки-Терези?

Жінка-Терези розглядає романтичні залицяння як природну і єдино вірну тактику поведінки. Не слід сподіватися, що після походу в ресторан або шикарного букета квітів ця дама різко розмерзнеться. Представниці повітряного знака раді подібним сюрпризів, але не вважають за потрібне що-небудь міняти через них.

Підопічні Венери цінують у чоловіках тактовність, врівноваженість, спокійний характер

Скандальних і надмірно емоційних хлопців, навпаки, не люблять. Найефективніший спосіб привернути увагу представниці знаку Терези – завести бесіду про неї. Повітряна дама буде рада такій увазі і обов’язково удостоїть співрозмовника своєю симпатією.

Гороскоп сумісності жінки-Овна і чоловіки-Терези

Зірки не обіцяють цій парі ідеальних відносин, але шансами на щасливе майбутнє вона не обділена. Чоловік, народжений під знаком Терезів, має спокійний темперамент. Він романтичний, інтелектуально розвинений, але занадто сором’язливий. Сором’язливим хлопцям рідко вдається завоювати прихильність перебірливих дівчат-Овнів, але хитрі Ваги з цим завданням впоратися здатні.

Представниці стихії Вогню володіють великим гонором, тому свято впевнені, що гідні лише найкращих чоловіків. Галантний і ввічливий хлопець повітряного знака має всі шанси підкорити серце підопічної Марса, адже він вигідно відрізняється на тлі інших залицяльників.

Між Терезами та Овнамі чимало відмінностей, але є і багато спільного. Представники обох знаків ненавидять фальш і дуже добре її відчувають. Зате один одному вони довіряють на сто відсотків.

Овен і Терези: сумісність за гороскопом, плюси і мінуси союзу

Між Терезами та Овнамі чимало відмінностей, але є і багато спільного

Любовні стосунки

Підопічні Марса і Венери помічають один одного здалеку і вже з перших днів знайомства мріють скоріше втекти в ЗАГС. Сентиментальний і чутливий чоловік-Терези готовий балувати кохану квітами і подарунками кожен день – він і сам отримує від цього чимало задоволення. А вже як радіє його сюрпризів дама-Овен, і зовсім неможливо описати.

Внести невеликий розлад в ці майже ідеальні відносини здатна ревнощі. Але чоловік-Терези і жінка-Овен легко з нею справляються, оскільки схильні довіряти один одному. Конфлікти на грунті боротьби за лідерство цій парі буде залагодити набагато складніше.

Обидва партнери сильні характером і з завидною впертістю продовжують доводити другій половинці своє право на домінування

Для усунення цієї проблеми коханим доведеться знайти грань рівноправності і постійно балансувати на ній.

Сексуальний потяг пари

Нетерплячість жінки-Овна вносить невелику дисгармонію в сексуальні відносини з Терезами. Представники цього знака – ідеалісти.

Вони хочуть, щоб в ліжку все було на вищому рівні, тому ретельно готують програму нічних розваг. Імпульсивна вогненна дама і чути нічого не хоче про організацію цього виду дозвілля – вона воліє спонтанний хід подій.

Щоб досягти повного взаєморозуміння в інтимній сфері, партнерам необхідний компроміс .

Овен і Терези: сумісність за гороскопом, плюси і мінуси союзу

Нетерплячість жінки-Овна вносить невелику дисгармонію в сексуальні відносини з Терезами

шлюбний союз

Для багатьох пар перші місяці шлюбу стають періодом розчарувань, але у наших героїв все з точністю до навпаки. Початок сімейного життя Овнів і Терезів – один з найбільш безхмарних періодів спільного життя, і тривати він може не один рік.

Хлопець повітряного знака – турботливий і відповідальний чоловік, який завжди знає, як порадувати дружину. Жінка-Овен з таким обранцем стає відмінною домогосподаркою, хоча і не готова присвятити себе повністю облаштування домашнього вогнища.

Вдень вона щаслива кар’єристка, ввечері – вірна дружина, вночі – пристрасна коханка. Молодята задоволені таким станом справ і не поспішають його змінювати.

Але народження дітей вносить свої корективи в цей союз. Перший час партнерам важко звикнути до нового режиму, але через кілька місяців вони повністю підлаштовуються під нього, і в сімейному житті знову настає гармонія.

Як дружать дівчина-Овен і хлопець-Терези?

Дружба Овнів і Терезів часто бере початок зі шкільних часів і триває до самої старості.

Представники обох знаків дуже товариські, тому цінують хорошого співрозмовника на вагу золота

Втім, спільне проведення часу підопічних Марса і Венери рідко обмежується однією лише балаканиною. Вони добре доповнюють один одного в інтелектуальному плані, тому постійно генерують перспективні ідеї. І відразу ж кидаються втілювати їх в життя. Дружба між Овнамі і Терезами міцна, приємна і взаємовигідна.

Як завоювати чоловіка-Терези і побудувати з ним стосунки?

Чоловік-Терези любить, коли йому приділяють увагу. Щоб завоювати його симпатію, досить періодично цікавитися його справами, захопленнями, настроєм і давати йому відгук або рада. Але не варто відразу намагатися проникнути у внутрішній світ цієї людини. Недовірливій підопічному Венери неприємні занадто особисті питання.

Овен і Терези: сумісність за гороскопом, плюси і мінуси союзу

Чоловік-Терези любить, коли йому приділяють увагу

Йому подобається думати, що протилежну стать вважає його сильним, рішучим, цілеспрямованим. Насправді це не так. Але лестощі в межах розумного при спілкуванні з Терезами зайвою не буде.

Представники цього знака досить сором’язливі, тому навіть завоював їхню симпатію дівчатам не варто сидіти, склавши руки.

З вибором тактики зваблювання потрібно бути обережний: занадто напориста відлякає повітряного хлопця, а недостатньо ініціативна не зрушиться справа з мертвої точки.

Чи можна закохати в себе жінку-Овна?

Жінки-Овни цінують у чоловіках рішучість. Для завоювання їх симпатії недостатньо кидати млосні погляди і плутано бубоніти компліменти ледь чутним голосом.

Читайте також:   Які жінки подобаються чоловікам-Скорпіонам: ознаки почуттів

Вогняної дівчині потрібен ініціативний обранець, який може проявити свої почуття і словом, і ділом

Квіти і романтичні подарунки істотно збільшують шанси залицяльника на успіх. Якщо дівчина-Овен викриє хлопця в жадібності, то не захоче витрачати на нього дорогоцінний час.

Підопічні Марса мають владним і сильним характером, але в ідеалі партнер повинен бути сильніше їх. Слабкий чоловік ризикує бути розчавленим товстим каблуком вогненної дами. Занадто серйозних хлопців вона теж не любить, оскільки їй потрібні постійні розваги. Чим більше чоловік дивує і інтригує дівчину-Овна, тим очевидніше стає її симпатія.

Джерело: https://sunmag.me/zodiaki/14-12-2017-sovmestimost-ovnov-i-vesov-garmonichnyj-soyuz-dvuh-protivopolozhnostej.html

Овен і ваги сумісність в любовних відносинах, чи можливий щасливий шлюб

Овен і Терези: сумісність за гороскопом, плюси і мінуси союзуОвен і Терези мають хорошу сумісність

Люди, народжені під знаком Овна , – цілеспрямовані натури. Вони часто проявляють ініціативу як в роботі, так і в особистих відносинах. Вони володіють спокійним складом характеру і досить терплячі, щоб йти до своєї мети.

Овни часто стають лідерами, за якими йде народ, заряджають оточуючих ентузіазмом. Але часто відбувається так, що шлях до мети буває важливіше її досягнення. Скрупульозне виконання рутинних завдань не для Овнів. Вони добре проявляють себе в неординарних ситуаціях, коли потрібно швидко знайти нестандартне рішення.

У відносинах з людьми Овни імпульсивні, прямолінійні і часто говорять те, що думають, навіть якщо це ображає інших людей. В особистих стосунках швидко втрачають інтерес до партнера, розлучаються без жалю.

У любові вони готові багато дати партнеру, оточити його турботою. Головне при цьому – зберегти інтерес партнера-Овна, розділяти його захоплення і цілі.

Ваги – це знак рівноваги і гармонії. Люди, народжені під заступництвом цього знака зодіаку, мають душевної стійкістю, здатністю приводити навколишній простір до гармонії. До таких людей звертаються за порадами і допомогою у вирішенні спірних питань.

Ваги схильні зважувати всі дії (свої і чужі), ретельно обмірковувати наслідки своїх рішень і домагатися визнання рівних прав з партнерами як в роботі, так і в любові. Вони аналізують вчинки партнера і виносять рішення, яке не завжди виправдано. Це часто заважає розвитку любовних відносин.

Овен і Терези мають хорошу сумісність: різні характери прекрасно доповнюють один одного. Можна сказати, що це союз двох протилежностей.

Сумісність жінки-Овна і чоловіки-Терезів

Таке співвідношення в парі буде припускати провідну роль жінки , так як за складом характеру вона більш наполеглива, в той час як чоловік м’який і йде на поступки у відносинах. Відносини будуть розвиватися гармонійно.

Чи сумісні в любові

Для активної жінки-Овна дуже підійде трохи меланхолійний чоловік-Терези. Він врівноважить характер партнерки і оточить її любов’ю і турботою.

Своїм спокоєм він прекрасно підкреслить темпераментність другої половинки, допомагаючи їй знайти підхід до людей і показуючи іншу точку зору. Жінці потрібен спокійний і надійний партнер, який візьме на себе роль слухача і арбітра.

Чи підходять вони один одному в шлюбі?

У шлюбі у них дуже висока ймовірність прожити до самої старості. Сімейні стосунки в такій парі будуть гармонійними, подружжя дуже добре розуміють і доповнюють один одного.

Скандали траплятимуться частіше за все через гарячковість Овна і невміння Терезів утримуватися від критики. Партнерам доведеться йти на поступки один одному, щоб зберегти союз.

Хлопець-Терези і дівчина-Овен в сексі

Пристрасть в такій парі протримається досить довго. Ініціатором близькості частіше виступає жінка, так як її емоційний характер диктує їй провідну роль у відносинах.

Овен і Терези: сумісність за гороскопом, плюси і мінуси союзуПристрасть в такій парі протримається досить довго

Чоловік цілком довіряє їй провідну роль. Дівчина віддає перевагу пози, в яких вона повністю контролює процес, чоловікові залишається тільки підкоритися і отримувати задоволення.

Як закохати в себе жінку-Овна?

Жінка-Овен, як і всі представники знака, має лідерські якості , які включають в себе прямолінійність, силу волі і цілеспрямованість. Чоловік, щоб залучити таку жінку, повинен проявити тактовність, прийняти її верховенство і невгамовну енергію.

Жінки люблять, щоб їх підтримували. І в разі, якщо експресивність Овна кілька переходить рамки, чоловік повинен зрозуміти і прийняти таку натуру партнерки, а не робити їй зауваження.

Партнер може підігрівати інтерес обраниці за допомогою здорової конкуренції. Овни по натурі борці за лідерство. Це може виражатися як в боротьбі за підвищення по службі, так і в настільній або картковій грі. Жінка буде прагнути обійти партнера у всьому: якщо їй буде непросто це зробити, вона зверне увагу на гідного суперника.

Як завоювати чоловіка-Терези і побудувати з ним стосунки?

Чоловік, народжений під знаком Терезів, володіє непростим характером. Він пред’являє високі вимоги до людей, не терпить недомовленості і часто висловлює свою думку про вчинки людей.

Його зацікавить дівчина, в якої є загадка. Поєднання в себе недоступності і готовності до відносин здивує і зацікавить молоду людину. Терези не люблять дівчат, які легко дістаються, їм подобається доглядати за своєю дамою серця, домагатися її розташування.

Сумісність жінки-Терезів і чоловіки-Овна

Союз двох знаків часто буває успішним і закінчується шлюбними узами . Їхні стосунки часто є боротьбою за лідерство.

Паре вдасться знайти гармонію, якщо буде чіткий розподіл ролей: чоловік бере на себе відповідальність за матеріальний достаток, в той час як жінка забезпечує домашній затишок і моральний відпочинок від проблем на роботі.

Чи сумісні в любові

У такої пари ідеальне поєднання мужності і жіночності в їх кращих проявах.

Овен і Терези: сумісність за гороскопом, плюси і мінуси союзуСоюз двох знаків часто буває успішним і закінчується шлюбними узами

У любовних відносинах обидва партнера отримують те, що їм потрібно: чоловік домагається коханої, а жінка дозволяє себе балувати, кокетує і проявляє типово жіночі риси характеру. Їх любов наповнена дружбою, яскравими моментами, гармонією і бажанням порадувати і підтримати партнера.

Чи підходять вони один одному в шлюбі?

Т ака пара – одна з тих, кому потрібні в стосунках пристрасть і безумства, ніжність і щирість. Вони готові присвячувати себе один одному, влаштовуючи приємні сюрпризи.

Найчастіше шлюб лякає партнерів тим, що піде та легкість з відносин і пристрасть, які у них є. Тому з офіційним шлюбом пара не поспішає. Але якщо доходить справа до весілля, то пара здатна придумати способи, як зберегти яскравість почуттів на довгі роки.

Хлопець-Овен і дівчина-Терези в ліжку

Головну роль в ліжку буде грати чоловік, тут він проявить свої лідерські якості. Його партнерка повинна вміти створювати романтичну обстановку, інтригувати Овна кожен раз.

Партнер оцінить ніжність партнерки, бажання повністю віддаватися в сексі. При цьому ініціатива з її боку буде всіляко заохочуватися.

Як добитися уваги жінки-Терезів?

Жінка-Терези сприймає чоловіків як потенційних чоловіків, тому нерідко відчуває їх на міцність. Для неї не останню роль відіграє вміння себе тримати в суспільстві, досягати цілей і вміти забезпечити сім’ю. Вона любить вухами. Їй важливо, щоб партнер говорив їй компліменти, незалежно від свят.

Така жінка любить, щоб партнер був мужнім, сильним, умів брати на себе зобов’язання і бути надійною опорою в житті. Дівчина погано переносить конфлікти і з’ясування відносин. Скандали руйнують її внутрішню гармонію.

Як завоювати чоловіка-Овна?

Чоловік-Овен по натурі мужній і рішучий. Йому в пару потрібна ніжна муза, заради якої він буде здійснювати подвиги. Партнерка повинна бути жіночна, вміє себе подати зі смаком, щоб погляд чоловіка затримувався на ній. При цьому жінці не варто гнатися за останніми новинками моди. У ній повинна бути природна краса і елегантність.

Чоловіки такого знака дуже цінують в жінках щирість, готовність підтримати партнера в його починаннях, вміння бачити в ньому гідності, не акцентуючи уваги на недоліках.

Таблиця сумісності Овна і Терезів в процентах

 Знаки зодіаку в парі Відносини,% Шлюб,% Кохання, %
Чоловік-Овен, жінка-Терези 80 60 100
Жінка-Овен, чоловік-Терези 85 70 100

Шанси на майбутнє такого союзу: є чи ні

Союз між представниками цих знаків буде насичений емоціями, гармонійний і заснований на взаєморозумінні. Лідерський потенціал Овнів найкраще доповнять врівноважені Терези.

Останні не тільки будуть створювати гармонію у відносинах, але і дозволять партнеру проявляти свої найкращі якості в повній мірі.

Джерело: https://Favoritca.com/znaki-zodiaka-v-otnosheniyah/sovmestimost-znakov/oven-i-vesy-sovmestimost.html

Oвeн-Мужчінa і Ваги-Жeнщінa: Coвмeстімoсть

Овен і Терези: сумісність за гороскопом, плюси і мінуси союзу

Oвeн і Терези

Як то кажуть – протилежності сходяться. Це стосується таких знаків зодіаку як чоловік-овен і жінка-ваги. Незважаючи на те, що ці два знаки практично протилежні за своїм темпераментом, саме ця несхожість зможе міцно зв’язати їх пару.

Стрижень цих відносин – чергування рівноваги і коливання. Так як Ваги є поступливим знаком, то вони можуть благотворно вплинути на впертого Овна, який перед тим як розбереться в собі і відносинах, наламає чимало дров.

Для продовження подібного союзу необхідна не тільки любовна складова, але і дружня. Адже учасники даної пари повинні бути не тільки коханими, а й хорошими, міцними партнерами-друзями. І цей факт при побудові відносин цих двох знаків все-таки варто враховувати.

Чоловік-Овен і жінка-ваги мають досить гарну сумісність один з одним. З першого погляду може здатися, що у цих людей немає нічого спільного, але це не зовсім так.

Дане поєднання зодіакальних знаків доповнює партнерів, дає їм те, що немає в них самих. Сильний мужній овен-воїн буде захищати тендітну витончену леді-ваги.

У той час як жінка зможе в важкі хвилини трохи остудити запал свого коханого.

Дана пара, цілком можливо, захоче разом навчитися абсолютно різним навичкам, щоб ні в чому не поступатися партнерові.

Так, наприклад, чоловік-Овен може осилити кухарського мистецтва лише для того, щоб не поступатися в цій справі жінці-ваг.

Також обидва учасники даних відносин не будуть намагатися змінити один одного, так як прекрасно розуміють, наскільки важливо залишатися в будь-якій ситуації самим собою, і цінують це один в одному.

У сімейному житті дружина-ваги готова в розумній мірі підкорятися своєму чоловікові, якщо він не буде перегинати палицю. Гороскоп радить це положення речей залишати незмінним для спільного благополуччя пари. Але в той же час чоловікові-барана годі було занадто сильно тиснути на свою обраницю, а також брати до уваги не тільки свою думку, а й її.

Виходячи з того, що дані відносини будуються на тязі двох протилежностей, Ваги і Овен співіснує разом цілком гармонійно. Врівноваженість Терезів спокійно уживається з напористістю Овнів. Саме це дозволяє даному союзу домогтися небувалих висот.

Союз чоловіка-барана і жінки-ваг є практично ідеальним в кармічну плані. Любов ваг до компромісів буде охолоджувати барана, не дозволяючи йому занадто сильно вихлюпуватися назовні зі своїх берегів.

Виходячи з того, що дані знаки обидва самодостатні, в їх союзі буде панувати дух здорової конкуренції. Найчастіше чоловік-овен і жінка-ваги мають досить успішну кар’єру, так як хочуть бути нарівні з чоловіком.

Крім цього до очевидних плюсів подібних відносин можна віднести здатність обох партнерів йти на компроміс. Але статися це зможе тільки тоді, коли пара заспокоїться і вирішить спокійно обговорити ситуацію, що склалася.

Ще однією перевагою даного союзу є те, що у пари, діти отримають гідне виховання, так як обидва батьки будуть підходити до цього питання з різних сторін і виховувати чадо по-своєму.

 • Обидва партнери самодостатні;
 • Уміють йти на компроміс;
 • Ваги «врівноважують» в таких відносинах Овнів;
 • Обидва партнери люблять здорову конкуренцію,
 • Чоловік зможе захистити свою даму серця;
 • У такій парі, як правило, відмінно виховують дітей;
 • Жінка-ваги досить далекоглядна, тому зможе пробачити Овна його гарячність і імпульсивність;
 • Дані знаки позитивно впливають один на одного: жінка-ваги може допомогти чоловікові-барана розпланувати справи заздалегідь, а той розповість їй, як стати більш розкутою і сміливою;
 • Обидва партнери цінують затишок;
 • Обидва учасники пари готові йти не тільки на любовні, а й на партнерські відносини.

Читайте також:   Як закохати в себе одруженого чоловіка: 7 заборонених правил і порад

Mінуcи coюзa: Mужчінa-Oвeн і Жeнщінa-Терези

Відомо, що ідеальних спілок не існує, тому навіть в гармонійній парі можуть виникати іноді розбіжності. Основною проблемою в таких відносинах є прагнення обох партнерів до лідерства. Якщо народних обранців врегулювати в стосунках, то пара в такому випадку може не тільки періодично сваритися, але врешті-решт навіть розлучитися.

Крім того, власник чоловік-овен буде намагатися тримати свою партнерку біля себе, а також ревнувати за кожен погляд, кинутий в бік. Але, на щастя, Овни досить відхідливі, тому швидко забувають свої образи.

 • Тяга обох партнерів до лідерства;
 • Можлива ревнощі з боку Овна;
 • Обидва партнери мають різні темпераменти;
 • У відносинах може простежуватися певна заздрість до досягнень партнера.

Як знайти спільну мову в парі: Mужчінa-Oвeн і Жeнщінa-Терези

Виходячи з того, що стихії повітря і вогню розташовані в протилежних площинах, знайти спільну мову чоловікові-барана і жінці-ваг вдасться далеко не відразу.

Цілком ймовірно, що цих партнерів може тягнути один до одного, а також відштовхувати одночасно.

Адже крім тих властивостей характеру, що позитивно позначаються на партнері одного з учасників даної пари, є ще й ті, що їх один від одного відштовхують.

Тому у даних знаків зодіаку може виникнути як і любов, так і ненависть до партнера, дивлячись якими цілями ці дві людини будуть керуватися.

Щоб люди, які мають протилежний характер, могли гармонійно співіснувати разом, їм потрібно вміти йти назустріч партнеру, допомагати один одному, підтримувати у важких ситуаціях, а також відмовитися від своєї гордині на користь прийняття і прощення. Поділяючи подібний шлях, чоловік-Овен і жінка-ваги зможуть прийти до наступних варіантів розвитку подій:

 • При прийнятті свого партнера, кожен з членів пари зможе рухатися далі, рости духовно, а також долати спільні проблеми;
 • Боляче падати вниз, важко відходячи потім від розриву.

Тому все залежить від того, що саме захочуть партнери. Зазвичай подібного роду відносини назавжди залишаються в пам’яті, так як обидва партнери несуть разом з собою дуже важливі життєві уроки. Також варто зауважити, що в даній парі саме чоловікові під силу, як і зруйнувати відносини, так і врятувати їх.

Coвмeстімoсть пaри в пoстeлі: Mужчінa-Oвeн і Жeнщінa-Терези

Виходячи з того, що планетами даних партнерів є Марс і Венера, то їх «постільна» сумісність вкрай висока. Вони можу займатися любов’ю до глибокої сивини.

Чоловік-Овен і жінка-ваги чудово відчувають бажання один одного. У «постільної» сфері вони абсолютно не бояться йти на різні експерименти. Варто також відзначити, що їх сексуальна сумісність позитивно діє і в інших сферах життя даних знаків.

Так як чоловіки-барани сприймають красу як силу, а жінки-ваги відчувають силу в якості краси, то їх союз є гармонійним з боку інтимної близькості. Часто після ігор інтимного роду партнери обіймають один одного, так як втомлюються від бурхливих виплеск своєї другої половинки.

Coвмecтімocть пaри в брaкe: Mужчінa-Oвeн і Жeнщінa-Терези

Відносини в подружжю чоловіки-барана і жінки-ваг будуть гармонійними в тому випадку, якщо вони зрозуміють, що обидва є бійцями, просто кожен з них вибирає свій метод боротьби.

Цей факт дозволить жінці-ваг зрозуміти, що щире ставлення чоловіка-барана не завжди приносить тільки неприємності, а її партнер зможе наочно переконатися, що метод пряника працює набагато частіше і ефективніше методу батога.

Дані знаки зодіаку можуть стати відмінними партнерами, якщо зуміють менше боротися один з одним і більше співпереживати. Так як обидва партнери можуть вижити навіть поодинці, то кожен з них повинен чітко розуміти, що виявився в цих відносинах за власним вибором.

Coвмeстімoсть пaри в дружбe: Mужчінa-Oвeн і Жeнщінa-Терези

У даних знаків дуже низька сумісність в дружбі, так як кожен з них бажає іншого партнера на фізичному рівні. До того ж чоловік-овен довго не зможе вислуховувати будь-які плітки від жінки, якій потрібно буде поплакатися в його плече.

Крім цього жодна жінка-ваги не зможе компанійський поводитися з чоловіком-бараном. Тому між ними можлива тільки любов і потяг на фізичному рівні.

Чоловікам, які мають в якості свого супутниці жінку-ваги, варто задуматися над тим, чи є в колі його друзів чоловік-овен. Якщо такий є, то все може закінчитися навіть любовним трикутником.

Coвмeстімoсть пaри в бізнeсe: Мужчінa-Oвeн і Жeнщінa-Терези

Чоловікові-барана і жінці-ваг побудувати ділові відносини набагато складніше, ніж дружні. У цьому випадку не буде спостерігатися особистісний ріст за рахунок потенціалу партнера.

Колеги ваги і баран не братимуть до уваги особистісні особливості один одного. Овен буде злитися через нерішучість Терезів, а також з-за їх неоднозначних відповідей. Терезам буде складно прийняти потужний натиск Овна, а також його замашки індивідуаліста.

Але навіть попри такі прогнозами, робочий тандем Терезів і Овна може скластися. В цьому випадку Терезам потрібно буде здавати певний вектор напрямку, а Овна приводити у виконання вже обговорённие плани.

Що потрібно знати Жінці-Терезам про Чоловікові-Овні

Перше, що необхідно засвоїти жінці-ваг, що він, так само як і вона, є борцем. У чоловікові-Овні спочатку закладено почуття справедливості.

І, незважаючи на те, що Терези ведуть свій бій більш витончено і интеллигентнее, їм також близький стиль поведінки Овнів. У той же час чоловіки-барани добре обізнані про ціну солодких промов своєї партнерки, які призначені для сторонніх осіб.

Але, навіть знаючи це, чоловік-Овен не буде докоряти свою обраницю за подібне ставлення до оточуючих.

До того ж жінці-ваг варто врахувати, що чоловіки-барани завжди прагнуть до спрощення. Тому для них потрібно постаратися створити обстановку, яка буде негайно сприяти задоволенню бажань Овна. Особливо це варто робити в тому випадку, якщо жінка-ваги захоче залучити свою другу половинку до спільного ведення господарства.

Також потрібно пам’ятати, що Овна необхідно, щоб їм постійно захоплювалися. Цілком ймовірно, що це зажадає від жінки-ваг деяких зусиль, але вони обов’язково окупляться.

Крім цього Овни ставлять понад усе відданість.

Тому навіть якщо заради відстоювання справедливості жінка-ваги прийме чужу точку зору, то їй потім буде необхідно порозумітися з цього приводу зі своїм партнером, який буде метати в неї блискавки.

Але, як правило, імпульсивний Овен зазвичай програє в інтелектуальній битві врівноваженим тактовним Терезам. Зате неодмінно бере гору в вольових змаганнях.

Що потрібно знати Чоловікові-Овна про Жінку-Терезах

Чоловікам-Овнам варто пам’ятати, що їхня друга половинка не через поблажливості розмовляє з ними «милим» тоном. Швидше за все, вона просто намагається стриматися. Подібний тон часто має на увазі, що жінка-ваги просто втомилася і хоче деякий час побути одна, ось тільки що склалися обставини не дозволяють їй цього зробити.

Отже, подібні інтонації в голосі коханої людини можуть означати лише те, що друга половинка Овна просто стомлена, а не розлюбила його за останні п’ять хвилин.

Також подібне може трапитися при потрясінні Терезів зривами Овнів, їх дріб’язковістю, якої неконтрольованої люті. Тому буде набагато краще, якщо почавши злитися чоловік-овен подзвонить або свого друга, або піде на пару годин на вулицю, щоб заспокоїтися. Жінка-Терези прекрасно зрозуміє, чому він так зробив. І це виявиться дійсно найефективнішим методом вирішення проблеми.

Coвмecтімoсть Жeнщіни-Терезів c іншими знaкaмі

Coвмecтімoсть Mужчіни-Oвнa c іншими знaкaмі

Джерело: https://moigoroskop.org/sovmestimost/muzhchina-oven-zhenshina-vesy/

Сумісність Овен – Терези: Протилежності зустрічаються

З усіх пар для Овна союз з Терезами буде найбільш вибухонебезпечним.

Мало того, що їх стихії Вогонь і Повітря, так ще й знаки розташовані на діаметрально протилежних полюсах зодіакального кола – ось чому цей тип сумісності називається «Протилежності притягуються».

Само по собі дане поєднання стихій сприятливо, а контраст між особистостями партнерів вносить свою інтригу. Такі пари або з першого погляду відвертаються один від одного, або з перших слів знаходять взаєморозуміння і зав’язують дружбу, а потім і близькі стосунки.

Як люди вони абсолютно різні. Настільки, що їх одночасно може долати потяг і відторгнення. Якісь із їх якостей прекрасно доповнюють один одного, а якісь знаходяться в конфлікті.

І яка буде в підсумку доля пари – любов чи ненависть – залежить від того, як обидва партнери зможуть об’єднатися і заради чого.

«Протилежності» можуть об’єднатися навколо спільних цінностей і серйозних проблем, але впадають в дріб’язкову критику і сварки, коли їх відносини приймають занадто рівний і спокійний характер.

Шлях «протилежностей» – це шлях взаємодопомоги, об’єднання зусиль, відмови від особистої гордості на користь загального блага.

Ставши на цей шлях, Овен і Терези мають лише два маршрути: або проходити спільні випробування і рухатися вище по сходах розвитку, духовного зростання, пізнання один одного, або дуже боляче падати вниз. Зрозуміло, що такий шлях витримає не кожен.

Але і нагорода за проходження випробувань щедра. Незалежно від того, як швидко закінчаться ці відносини, зазвичай вони залишаються в пам’яті партнерів на все життя через отримані в них уроків і вражень.

Розберемося, що ж приваблює Овна в протилежних йому Терезах. Найчастіше те, що вони гарно говорять, витончені естети, приємні зовні і зазвичай мають гарну статуру від природи.

Не дивно, що Терези подобаються багатьом.

А якщо додати до цього їх вміння всім догоджати, розвинені навички дипломатії, блискучий інтелект і натхненність, то Овен може побачити в Терезах мало не ідеального партнера.

Але тут же Овен наштовхується на протиріччя: що ж стоїть за бажанням Терезів догоджати всім? Що за пораженська позиція? Де ж воля до одноосібної перемоги? А адже Терези, виявляється, теж уміють сперечатися, безкомпромісно доводячи свою позицію аргументами і приведенням різних точок зору. Тут Овен переконується, що Терези йдуть по життю до тих же цілям, що і він, але зовсім іншими дорогами. І видима слабкість Терезів не означає, що Овен може взяти їх силою.

Овен, як партнер, зі свого боку дає Терезам багато. Як мінімум, Ваги отримують від спілкування з Овном потужний заряд енергії і позитивних емоцій.

А як максимум, Овен може надати їм стимул до дії, якщо вони коливалися довгий час, щоб їх задуми, нарешті, отримали реалізацію. Крім того, Овен для Терезів – це прояв просто фантастичною пристрасті.

Читайте також:   Як зрозуміти, що чоловік фліртує: в листуванні і на побаченні

Все-таки фізичне тяжіння в парі «протилежностей» завжди йде на одному з перших місць.

Отже, ми зрозуміли, що Овен і Терези мають не тільки взаємодоповнюючі, а й конфліктуючі якості. Тому для гармонійних любовних і сімейних відносин кожному доведеться навчитися поваги, дотримання ряду умов і принесення в жертву власні інтереси.

Над чим варто попрацювати в стосунках Овна з Терезами?

Хоч в парі «протилежностей» не передбачено явного лідерства за одним із знаків, але, якщо брати пару Овна і Терезів, то все ж Овен набагато більше прагне до закладеного в нього природою лідерства, попутно роблячи багато помилок і тим самим ставлячи відносини під загрозу. У парі з Терезами саме Овен в силах або все зберегти, або пустити під укіс. Що ж саме в Терезах дратує Овна і викликає конфлікти?

Для початку Ваги постають в очах Овна як особистість без конкретної твердої позиції, з мінливою точкою зору, з промовами, де переважають обтічні формулювання і нічого по суті.

Овен не бачить в Терезах ні то що цілеспрямованості, а навіть самого наявності цілей. Або ці цілі здаються Овна дуже туманними і неспроможними.

Але Овен повинен розуміти, що Терези – це повітряний знак, і для них це в порядку речей. Вони не такі, як він.

Обидва знаки можна назвати соціальними. Вони багато в чому розкривають себе в суспільстві і у відношенні з його членами. Овен звик самостверджуватися за рахунок особистих перемог, домінування, авторитаризму, конфронтації з одними і потужною підтримкою інших.

Через це навколо нього є коло шанувальників і друзів, але є і вороги. Ваги ж примудряються подобатися практично всім. У них рідко бувають вороги, найчастіше приховані, які не можуть в обличчя висловити Терезам свою неприязнь.

Ваги домагаються загальної симпатії відмінними від Овна методами – гуманними, інтелектуальними і творчими. Що народжує заздрість і змішані почуття в Овні.

Однак, Овна варто було б не заздрити Терезам, а перейняти від них краще – дипломатію, самоконтроль і витримку. Найбільше недолік цих якостей у Овна і наявність їх у Терезів проявляється в тих суперечках, коли Овен вже загорівся і метає іскрами навколо себе, а Терези, залишаючись стриманими, перечікують до того моменту, як Овен перегорить. І тут вже беруть спокійну перемогу.

Згодом, звичайно, Овен зрозуміє, що до Терезам варто прислухатися, адже вони найчастіше виявляються праві, тому що грунтовно зважують свої рішення.

Але перший час Овна буде дуже важко миритися з інтелектуальними ураженнями, незважаючи на перемоги в вольових битвах.

Не секрет, що зазвичай Овни першими здаються в цій складній парі, не зрозумівши до кінця Терезів і не отримавши над ними повного контролю.

Жінка-Овен і чоловік-Терези

Діючи імпульсивно, а, може, недооцінюючи чоловіка-Терези, жінка-Овен буде прагне керувати відносинами, що обурює партнера, що захищає своє право на свободу і самовираження.

У небезпечній близькості з чоловіком-Терезами жінка-Овен, буває, надто загострюється і не може втриматися від різких фраз і критики. Цей романтичний і захоплюючий чоловік-Терези захопив її всю зсередини, але він так далекий від її уявлень про лицаря. Поки вона не впорається зі стереотипами і не впізнає його повністю, хочеться стримати її від поспішних висновків.

Чоловік-Овен і жінка-Терези

Навіть незважаючи на те, що Овен постає тут в сильній чоловічій ролі, його вогненна сутність виявляється вельми залежна від подуву повітряної жінки-Терезів. Вона – його натхнення і стимул для дій. І вона ж та, хто може вивести з себе свавільно.

Такий союз виявляється для чоловіка-Овна серйозним випробуванням на зрілість, міцність нервів і вміння приймати іншого. Він дозволить Овнові серйозно вирости над собою особистісно та духовно.

Джерело: http://in-contri.ru/sovmestimost-znakov-zodiaka/oven/vesy/

Сумісність ОВНА і ваг

У ваг і барана загального дуже мало, але ці люди можуть непогано ладити і бути один одному корисними. Овен звик панувати, а ваги згодні йти на поступки, але тільки в тому випадку, якщо їх не утискають.

Незважаючи на м’якість характеру, представники знака терезів не безвольні, як це може здатися барана, і йдуть назустріч тільки за власним бажанням, тому що у відносинах цінують мир і взаємоповага.

Більш вдалим буде союз цих знаків зодіаку в тій парі, де бараном є чоловік.

Чоловік ОВЕН і жінка ТЕРЕЗИ

Чоловік овен і жінка ваги один одному цікаві і приємні. Їх союз являє собою класичні взаємини рішучого чоловіка і тендітної жінки.

Кожен з цієї пари поруч з іншим може залишатися собою і від цього тільки виграє.

Представники цих знаків зодіаку прекрасно ладнають на роботі, в неформальній обстановці, а так само створюють міцні і дружні родини.

♈+ ♎: У любові

ИДЕАЛЬНАЯ ПАРА – Якщо хлопець овен зацікавився дівчиною вагами, в цьому немає нічого дивного. Вона жіночна, врівноважена і дуже елегантна, і барана ці якості зачарують.

Представник вогняного знаку зодіаку дуже перебірливий у виборі обраниці, тому докладе всіх зусиль, щоб не упустити свій шанс. У дуже незабаром дівчина відповість йому взаємністю, але ваги часто коливаються, приймаючи рішення, тому на допомогу прийде рішучість барана.

Дівчина зрадіє серйозності його намірів, вона бажає бути за улюбленим як за кам’яною стіною, і силу характеру хлопця оцінить по достоїнству.

У цього союзу дуже сприятливий прогноз, оскільки зіткнення інтересів у ваг і барана немає.

Закохані один одного не контролюють і не переводять ревнощами – з самого початку відносини у них складаються дуже довірливі.

Такі пари розпадаються вкрай рідко, і від лише в слідстві непередбачених обставин і несподіваних поворотів в долі. Найчастіше хлопець овен і дівчина ваги вирішуються на створення сім’ї, про що в подальшому не шкодують.

♈+ ♎: У шлюбі

ИДЕАЛЬНАЯ ПАРА – Швидше за все, овен і ваги ще до весілля встигли зрозуміти, наскільки добре вони один одному підходять для спільного життя.

Кількість розбіжностей в цій сім’ї зводиться до мінімуму, великих сварок і прояви агресії по відношенню один до одного між подружжям не буде.

Чоловік овен досить запальний, але його дружина ваги вміє поводитися тактовно і делікатно в будь-яких ситуаціях, і на її чоловіка це діє дуже заспокійливо.

Овен прекрасно справляється з обов’язками чоловіка: він забезпечує сім’ю, вирішує самотужки проблеми, піклується про дружину і дітей. Жінка ваги таке ставлення до себе дуже цінує, тому вона завжди уважна до настрою чоловіка і зважає на його інтересами.

Своїм інтимним життям подружжя дуже задоволені. Незважаючи на те, що вони мають абсолютно різним темпераментом, з часом кожен з них частково переймає кращі якості іншого. Жінка ваги стає більш розкутою і пристрасної, а чоловік овен більш делікатним чуттєвим. Гармонія в ліжку цієї пари триває довгі роки, у чоловіка і дружини майже немає шансів охолонути один до одного.

♈+ ♎: У дружбі

ВІДМІННА Сумісність – Хлопець овен і дівчина ваги відмінно ладнають, але їхні стосунки не завжди можна назвати дружбою двох статей. Найчастіше ці люди просто один до одного придивляються, тому як відчувають взаємну симпатію, але до любовних відносин ще не готові. Якщо це так, то у них все найкраще попереду.

Родинний зв’язок ваг і барана на увазі взаємовиручку і турботу один про одного. У таких відносинах дівчина знаходить надійного покровителя, а сама стає для хлопця довіреною особою. З роками цей зв’язок стає тільки міцніше.

Чоловік ТЕРЕЗИ і жінка ОВЕН

Жінка овен у відносинах з чоловіком вагами будуть прагнути до лідерства.

Оскільки представник сильної статі не любить приймати серйозні рішення і не завжди може протистояти різним життєвим труднощам, такий варіант його повинен влаштувати.

Якщо ж трапиться так, що баран почне командувати і перестане вважатися з вагами, останній або припинить ці відносини, або замкнеться в собі, але залишить все як є заради якоїсь вигоди.

♎+ ♈: У любовних відносинах

СЕРЕДНЯ Сумісність – Коли дівчина овен закохується, то її почуття чисті і щирі, тому заради коханого вона піде на багато що. Якщо серце хлопця, народженого під знаком терезів, на момент їхнього знайомства зайнято, її це не зупинить. З боку молодої людини піде у відповідь інтерес, але це зовсім не означає, що мова йде про любов.

Овен є одним з найблагородніших знаків зодіаку, тому матеріальну зацікавленість і будь-який розрахунок у відносинах вважає великою ницістю. Дуже добре, якщо хлопець ваги дійсно її любить, а не просто користується плодами успіхів дівчата, інакше він ризикує завдати їй серйозну психологічну травму.

Найчастіше, найближче оточення дівчини не в захваті від її вибору, тому що саме вона здебільшого вкладається у відносини і є більш відкритою людиною.

Проблема в тому, що навіть якщо хлопець ваги дійсно з нею заради вигоди, закоханого барана дуже важко в цьому переконати.

Однозначно судити про цей зв’язок не представляється можливим, і що з цього вийде – покаже лише час.

♎+ ♈: У шлюбі

Небажано СОЮЗ – У шлюбі у жінки барана і чоловіки ваг відносини будуть непростими. Дружина добровільно візьме на себе весь вантаж загальних проблем і турботу про матеріальне благополуччя сім’ї, чим невимовно обрадує чоловіка.

Через деякий час дружині почне здаватися, що чоловік з нею тільки заради вигоди, вона почне пред’являти йому претензії. Навіть якщо почуття чоловіка ваг спочатку і були щирими, щось міняти у відносинах буде вже пізно, тому що він увійшов у смак і роль веденого його дуже влаштовує.

Жінка овен до останнього буде відмовлятися вірити, що ситуацію, що склалася створила вона сама.

Втома, що накопичилася і бездіяльність чоловіка будуть дратувати і без того запальну жінку барана, вона почне вести себе агресивно і переводити чоловіка істериками. Взяти на себе частину загальних турбот чоловік ваги навряд чи вважатиме за потрібне, швидше за все, він знайде тисячу виправдань і на час заспокоїть дружину.

Швидше за все, через якийсь час цей шлюб все-таки розпадеться. Як правило, після розлучення чоловік ваги в недалекому майбутньому знову одружується, а жінка овен ще довго не зможе довіряти представникам сильної статі.

♎+ ♈: У дружбі

Небажано СОЮЗ – Представники знаків барана і ваг друзями ніколи не стануть – між ними немає нічого спільного, та й поняття дружби у кожного з них своє.

Хлопець ваги віддає перевагу спілкуванню з менш емоційними людьми, ніж баран, а дівчині буде не до душі потайний характер молодої людини. Дружба чоловіки і жінки тут неможлива.

Приятельські стосунки – це максимум, на що може розраховувати така пара, і то лише в тому випадку, якщо їх об’єднує спорідненість або спільна праця.

Відео: ОВЕН ♈Знак зодіаку

Джерело: https://SovJen.ru/sovmestimost-ovna-i-vesov

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *