Овен і вдалий: сумісність, плюси і мінуси відносин

Сумісність Овнів і Водоліїв гармонійна, ці люди добре розуміють один одного і доповнюють кращі якості характеру партнера. Водолій, якому протегують планета Уран і стихія Повітря, має рухливий гострий розум. Він завжди сповнений ідей і задумів, але іноді йому не вистачає рішучості втілити численні плани в життя.

Зміст приховати

Овен, підопічний Марса, по праву вважається одним з найактивніших знаків. У цих людей бушує невгамовна енергія, але Овни не завжди використовують її мудро. У союзі з Водолієм ця проблема повністю вирішується, оскільки активність Овна направляється на реалізацію ідей партнера.

Варто відзначити, що в більшості випадків проекти представників повітряного знака практичні і оригінальні.

При поєднанні Овен-Водолій задоволені обидва : один партнер отримує можливість попрацювати над багатообіцяючою креативної задумкою, другий знаходить ефективну робочу силу.

Таблиця сумісності Овна і Водолія

В любові У сексі У шлюбі У дружбі
Середня Середня низька висока

Сумісність чоловіка-Овна і жінки-Водолія: плюси і мінуси відносин

Хлопці-Овни комунікабельні і чарівні, їх яскрава харизма приваблива для представниць протилежної статі.

Якщо в чоловікові цього знака прокидається симпатія до будь-якої дівчини, він не тягне з проявом ініціативи і відразу приступає до активних дій.

Деякі жінки зможуть встояти перед натиском чарівного вогняного хлопця, тому чоловіки-Овни рідко відчувають гіркоту нерозділеного кохання.

У тривалих відносинах починає проявлятися важкий характер підопічних Марса. Червона планета наділяє їх впертістю, зарозумілістю, агресивністю. Справитися з буйною вдачею хлопця-Овна здатна не кожна дівчина. У Водоліїв, в порівнянні з іншими знаками, на це дуже непогані шанси.

Дівчина, яка народилася під заступництвом Урана, і сама має сильний характер. Її відрізняє гострий проникливий розум , здатність аналізувати те, що відбувається, робити правильні висновки. Ця жінка ефектна і приваблива, у неї багато шанувальників. Але серце цієї нетривіальної дами може завоювати лише обраний.

Овен і Водолій: сумісність, плюси і мінуси відносин

Для представників обох знаків характерні упертість і схильність до лідерства

Чи сумісні в любові?

Поєднанню «він – Овен, вона – Водолій» зірки прихильні, але шлях до сімейного щастя у цієї пари буде складним. На ранніх етапах роману в стосунках панує справжня ідилія – ​​чоловік обсипає свою даму подарунками і шикарними букетами, дівчина-Водолій дуже радіє цьому.

Час вносить розбрат в цей яскравий романтичний союз. Темпераментний Овен починає ревнувати партнерку з приводу і без, волелюбного Водолія це обурює.

Для представників обох знаків характерні упертість і схильність до лідерства

Як тільки спаде романтичний флер, між ними почнеться запекла боротьба за командний пост.

У цей кризовий період партнерів чекає низка серйозних конфліктів. У них більше шансів зберегти свій союз за умови окремого проживання. В такому випадку Овен і Водолій будуть дуже сумувати один без одного і заради нових зустрічей залишать спроби з’ясувати хто сильніший духом. Якщо ж партнери поквапляться вступити в цивільний шлюб, спільне життя посилить їх розбіжності ще більше.

Згодом хлопець-Овен і дівчина-Водолій вчаться йти на компроміси , причому процес цей відбувається максимально природно без читання незрозумілих книжок по психології.

Хлопець-Овен і дівчина-Водолій у сексі

Відносини між цими людьми сповнені пристрасті, але вона недовговічна. Згодом взаємне притягання стихне і партнерам доведеться придумувати нові способи провести час цікаво в ліжку. Втім, експериментатору-Водолія не складно буде внести розмаїтість у сексуальне життя, а темпераментний чоловік-Овен теж не дозволить своїй обраниці нудьгувати.

Чи підходять вони один одному в шлюбі?

Овнам і Водоліям важко примирити вперті характери, але при обопільних старань вони здатні прийти до компромісу.

Жінки повітряних знаків терплячі і мудрі, вони вміють мотивувати своїх обранців на великі досягнення

Але тільки за умови, що зацікавлені в цьому. Якщо чоловік Овен буде поважати дружину і не стане дратувати її постійним контролем, то його шанси на сходження по кар’єрних сходах значно зростуть. Дружина Водолій завжди готова надати коханому підтримку і допомогти актуальними рекомендаціями.

Шлюб між представниками Вогняної і Повітряної стихій може бути міцним і сам по собі, але народження загального дитини згуртує подружжя ще більше .

У них збігаються погляди на виховний процес, тому проблем з ним майже не буде.

Щоб відносини Овна і Водолія не зруйнував побут, їм бажано періодично вносити в них розмаїтість – влаштовувати вилазки, культпоходи та інші подібні заходи.

Овен і Водолій: сумісність, плюси і мінуси відносин

Народження спільну дитину згуртує подружжя ще більше

Чи є дружба, якщо він Овен, а вона Водолій?

Відносини між Овном і Водолієм можуть служити яскравим прикладом існування різностатевої дружби. Цим людям цікаво разом , навіть якщо в спілкуванні немає і натяку на романтику. Підопічним Марса і Урана завжди є, про що поговорити.

Вони не бояться розповісти один одному найпотаємніші секрети. У цій парі присутній особлива теплота і взаємна повага.

Чоловік-Овен і жінка-Водолій стають вірними друзями, оскільки їх відносини позбавлені секретів, недомовок і приводів для сумнівів.

Як завоювати чоловіка-Овна?

У оригінальної дівчини-Водолія напевно не виникне проблем із залученням уваги хлопця-Овна. Представники цього знака приберігають свою симпатію для ефектних особистостей, які чітко виділяються на тлі оточуючих.

Овнам подобаються енергійні дівчата з веселою вдачею і оптимістичним поглядом на світ

Чим більше партнерка дивує і інтригує вогняного хлопця, тим сильніше стають його почуття.

Для представниць знака Водолій оригінальність – природна риса характеру. Їм не потрібно придумувати якісь хитрощі для залучення уваги, ця мета досягається без особливих зусиль.

Як добитися уваги жінки-Водолія?

Щоб підкорити дівчину-Водолія, потрібно знайти з нею спільні інтереси і відштовхуватися від них при спілкуванні. Представниці цього знаку – різнобічно розвинені особистості, які тяжіють до вивчення різних сфер мистецтва і науки.

Повітряна дівчина буде рада нової інформації на цікаву для її в даний момент тематику, але надані відомості повинні бути цікавими, актуальними.

Жінки-Водолії не люблять надто серйозних і розважливих чоловіків, оскільки знаходять їх занадто нудними.

Перш ніж запалився романтичними почуттями до того чи іншого чоловіка, дівчина цього знака повинна побачити в ньому одного і просто цікавого співрозмовника, гідного поваги.

Хлопець-Овен може завоювати увагу підопічної Урана без особливих складнощів, оскільки володіє ініціативністю і блискучим розумом

Але в подальшому йому слід обмежувати свій авторитарний характер, якомога менше посягаючи на свободу Водолія.

Гороскоп сумісності жінки-Овна і чоловіки-Водолія

Дівчина-Овен завжди виділяється ефектною зовнішністю або ексцентричною поведінкою, тому на неї звертають увагу багато представників протилежної статі. Підопічна Урана довго придивляється до натовпу прихильників, намагаючись вибрати з неї відповідного чоловіка. Якщо такого в оточенні не виявиться, вогненна дама віддасть перевагу залишитися на самоті.

Рано чи пізно серед численних залицяльників знайдеться такий, який буде відповідати всім заданим критеріям. У такому випадку жінка-Овен вчепиться в нього як хижачка і буде намагатися утримати усіма можливими способами.

Овен і Водолій: сумісність, плюси і мінуси відносин

Овен і Водолій будуть повністю захоплені один одним

Чоловік-Водолій емоційний і вразливий, йому властива мрійливість. Але не слід вважати цю людину слабким – він енергійний, активний і впевнений в собі.

Представники повітряних знаків ненавидять нудьгу і одноманітність, тому змушені постійно придумувати для себе цікаві заняття. Партнерка їм теж потрібна така, з якою не занудьгуєш.

Яскрава представниця стихії Вогню відмінно підходить під цей опис.

Любовні стосунки

Гордий незалежна вдача – риса, притаманна обом партнерам. Через неї вони можуть довго тримати дистанцію, не бажаючи давати слабину. Але рано чи пізно сильне взаємне тяжіння зробить свою справу, у партнерів почнеться яскравий і насичений враженнями роман.

Овен і Водолій будуть повністю захоплені один одним, всі інші аспекти їхнього життя відійдуть на другий план

Але любовна ейфорія не триватиме довго. Як тільки партнери прозріють від сліпучого обопільного чарівності, негайно приступлять до аналізу негативних якостей другої половинки.

Водолій буде неприємно здивований ревнощами подруги. Хлопець цього знака товариський і привабливий, у нього багато друзів обох статей. Дівчині-Овна важко змиритися з думкою, що її улюблений добре проводить час в жіночому суспільстві. Вона спробує захистити його від контактів з протилежною статтю, але волелюбного Водолія це лише розсердить.

Перший час він буде успішно приховувати своє невдоволення, щоб уникнути непотрібних конфліктів. Але пізніше йому набридне постійно втихомирювати вогняну подругу, він віддасть перевагу проводити з нею менше часу. Ревнощі дівчата-Овна від цього розгориться ще яскравіше.

Цю пару підстерігає багато перешкод на шляху до спільного щастя. Але почуття в ній щирі і глибокі. Партнери підуть на що завгодно, аби тільки не втратити один одного.

Сексуальний потяг пари

Сексуальна сумісність пари Овен-Водолій висока, особливо якщо партнери підходять один одному за темпераментом.

Страсна і енергійна жінка-Овен не дасть обранцеві нудьгувати в ліжку, у нього на це просто не залишиться часу

Водолій буде ініціатором нових любовних розваг, завдяки яким сексуальне життя партнерів ніколи не втратить своєї барвистості.

Чоловіки цього знаку можуть серйозно захопитися якоюсь справою, в такому випадку ліжко тимчасово стане для них місцем нецікавим. Велелюбній жінці-Овна буде важко пережити цей період, але запасатися терпінням сенс є – після тривалого затишшя хлопець-Водолій кинеться надолужувати згаяне.

шлюбний союз

Весілля жінки-Овна і чоловіки-Водолія напевно запам’ятається всім надовго. Для нареченого і нареченої головне не розмах події, а його екстравагантність. Вони будуть довго думати над оригінальним сценарієм і в підсумку порадують оточуючих незвичайним весільним процесом.

Овен і Водолій: сумісність, плюси і мінуси відносин

Весілля жінки-Овна і чоловіки-Водолія напевно запам’ятається всім надовго

Перший час подружжя будуть зайняті спільними клопотами – медовим місяцем, облаштуванням сімейного гніздечка і т. Д. Але коли життя потече по рутинному руслу, в парі почнуться розбіжності. Чоловік буде ображати дружину браком уваги до її персони. Дружина частими нападами ревнощів налаштує обранця проти себе.

Партнери можуть спробувати щастя в сольному плаванні, але працювати над примиренням характерів їм доведеться дуже багато. Є більш простий і ефективний спосіб прийти до взаєморозуміння – обзавестися спільною дитиною.

Виховання потомства зближує Овнів і Водоліїв як ніщо інше, при цьому їх шлюб стає практично непорушним

Як дружать дівчина-Овен і хлопець Водолій?

Дружба між представниками цих знаків нерідко зав’язується ще в шкільні роки, але може виникнути і в більш зрілому віці.

Це взаємовигідний союз , в якому партнери отримують не тільки гарного співрозмовника, але і актуальну допомогу.

Дівчина-Овен витягує свого друга з неприємних ситуацій, в які той регулярно вплутується через свого суперечливого характеру.

Водолій грає роль «мозку корпорації». Він допомагає імпульсивної подрузі розібратися у власних думках і розкласти все по поличках.

Овен і Водолій: сумісність, плюси і мінуси відносин

Дружба між представниками цих знаків нерідко зав’язується ще в шкільні роки

Як завоювати чоловіка-Водолія і побудувати з ним стосунки?

Хлопцеві-Водолія властива допитливість, його притягує все нове і незвідане. В особистому житті цей принцип теж спрацьовує – повітряних чоловіків притягують таємничі і загадкові дівчата. Їм важливо, щоб обраниця була яскравою, впевненою в собі особистістю – мала власну думку про все, мала солідними інтелектуальними здібностями і красномовством.

Зовнішність для хлопця-Водолія не найважливіший критерій, зате манерам він приділяє дуже багато уваги

Чоловік цього знака може закохатися лише в елегантну жінку, яка вміє красиво триматися на публіці. Побудувати з ним відносини буде нелегко, оскільки він волелюбний і незалежний, міняти свій характер не стане навіть заради коханої дівчини. Для серйозних відносин чоловік-Водолій шукає жінку, якій буде подобатися з усіма недоліками.

Чи можна закохати в себе жінку-Овна?

Щоб підкорити дівчину-Овна, не слід чекати у моря погоди.

Потрібно діяти якомога швидше і активніше: водити даму серця по злачних місцях, влаштовувати їй романтичні сюрпризи, дарувати подарунки, говорити вишукані компліменти.

Жінка-Овен обов’язково оцінить ці жести і серйозно зацікавиться шанувальником. По-справжньому полюбити вона може тільки чоловіка, в характері якого знайде поєднання життєрадісності, відповідальності і сили духу.

Джерело: https://sunmag.me/zodiaki/28-11-2017-sovmestimost-ovna-i-vodoleya-garmonichnyj-soyuz-ne-lishennyj-strasti.html

Boдoлeй-Мужчінa і Овен-Жeнщінa: Coвмeстімoсть

Овен і Водолій: сумісність, плюси і мінуси відносин

Boдoлeй і Овен

Читайте також:   Як сподобатися дівчині: що потрібно робити, правила і поради

Прекрасне поєднання, в якому обидва партнери щасливі і здатні щодня радувати один одного сюрпризами. Їхні стосунки сповнені пристрасті, емоцій, поривів, пристрасних сварок і примирень, проте в деяких випадках партнери можуть розлучитися, не пояснюючи один одному причин.

Вогненні і повітряні знаки зазвичай тягнуться один до одного і утворюють непогані пари. Водолій і Овен – якраз той випадок, коли партери стають або відданими друзями, або найлютішими ворогами і ненавидять один одного просто тому, що не виправдали надій на взаємну любов.

Жінці-Овна постійно потрібен вулкан пристрастей, вона не задовольняється добротою і м’якістю Водолія, але може цінувати його як доброго друга і відданого партнера, але не більше. Чоловік же може бачити в ній і яскраву і темпераментну жінку, проте приручити її йому буде важче, ніж усім іншим, так як така партнерка прагне до пристрасті і палким, непередбачуваним відносинам.

Зазвичай такі люди відразу відчувають пристрасть або просто симпатію один до одного, проте Овен не сприймає його як серйозного партнера.

В її житті багато справ і захоплень, вона сповнена пристрасті і прагнення змінити своє життя в кращу сторону, тому Водолій здається їй занадто передбачуваною людиною, якому цілком можна тримати як запасний варіант.

Але якщо у партнерів є спільні інтереси та цілі, то вони досягти можуть дуже багато чого разом. Так що їм варто спробувати почати відносини, щоб перевірити себе. Якщо Овен і Водолій знайдуть спільну мову, вони будуть щасливі.

Головне, що пов’язує цих партнерів – це взаємне творче захоплення або ділові інтереси. Цілком ймовірно, що вони зможуть залишитися дуже хорошими друзями і підтримувати один одного в найважчих ситуаціях і бідах.

Овен цінує доброзичливість і доброту чоловіки, хоча може і не сприймати його як потенційного сексуального партнера тому, що він недостатньо непередбачуваний і пристрасний. Але якщо закоханість торкнеться його серця, вулкан пристрастей ризикує прокинутися і запалати з неймовірною силою.

Разом такі люди здатні подолати дуже багато чого в житті, якщо Овен не втратить інтерес до цього партнеру і не стане обмежувати його свободу і поле діяльності.

До переваг цього союзу можна віднести:

 • активність обох партнерів, цілеспрямованість і здатність подолати будь-які перешкоди і досягти будь-яких поставлених цілей;
 • доброзичливість і чесність обох партнерів;
 • прекрасна сумісність в ліжку;
 • чоловік стає хорошим другом для такої жінки, симпатизує їй;
 • доброзичливість і взаємовиручка;
 • пристрасть між ними спалахує миттєво;
 • закоханість наповнює партнерів яскравими емоціями і пристрастями, допомагає Водолія стати яскравішим і цікавішим для інших жінок;
 • прекрасне почуття гумору обох партнерів;
 • тяжіння протилежностей;
 • особистісний ріст обох партнерів і взаємна любов до творчості і красивого життя робить їх спільне проживання цікавим і яскравим.

Mінуcи coюзa: Mужчінa-Boдoлeй і Жeнщінa-Овен

Щоб прийти до взаємної любові, таким людям доведеться подолати чимало труднощів і перешкод.

Перш за все, Овен чекає від чоловіка пристрасності, непередбачуваності і життя, що нагадує яскравий роман, а Водолій не надає значення таким речам, як яскравий подарунок на день народження, вчасно сказаний комплімент або навіть зухвалий вчинок в ім’я любові, вважаючи, що достатньо доброзичливості, дружби і підтримки.

Саме з цієї причини у відносинах з’являється нерозуміння, і чоловік починає відчувати себе зайвим. Крім того, взаємна ревнощі здатна отруїти відносини, особливо якщо Овен занадто багато вимагає від чоловіка. У такій ситуації найчастіше він залишається наодинці з розбитим серцем і власними переживаннями.

Основними недоліками цього союзу можуть бути:

 • різні очікування партнерів відносно один одного;
 • жінка чекає від чоловіка пристрасті і яскравою любовної гри і не отримує її, що призводить до розчарування;
 • чоловік насилу підлаштовується під її вимоги;
 • проявляючи лідерство, Овен може сильно тиснути на чоловіка, стати вимогливою і агресивною;
 • взаємна ревнощі може сильно зіпсувати відносини;
 • різні амбіції і прагнення обох партнерів;
 • в серйозних стосунках партнери можуть швидко втратити один до одного інтерес;
 • жінка може змінювати чоловікові і шукати варіанти на стороні;
 • матеріальні труднощі;
 • сварки з родичами і постійні скандали через дітей або батьків.

Як знайти спільну мову в парі: Mужчінa-Boдoлeй і Жeнщінa-Овен

У відносинах з Водолієм Овна необхідно виявити поблажливість і зрозуміти його проблеми, а не чекати від чоловіка активності, особливої ​​пристрасті або красивих залицянь.

Навіть щиро люблячи жінку ця людина рідко задовольняє її вимоги, найчастіше він навіжений залицяльник, який може бути хорошим другом, але не більше.

Тому амбітної жінці потрібно зрозуміти його характер і постаратися стримати свої вимоги, якщо вона дійсно любить його і хоче саме з ним побудувати хороші відносини.

Чоловікові ж, якщо він мріє завоювати серце такої пристрасної жінки і утримати її, доведеться навчитися красиво доглядати за нею, пускати пил в очі і стати хорошим актором.

Зазвичай Водолії вважають, що досить дружнього ставлення і гарного інтиму, щоб підкорити серце жінки, тому економлять на подарунках або просто думають, що вони зовсім не так важливі, як їм здається, але насправді це не так.

Тому гра, непередбачуваність, вміння красиво фліртувати з жінками, відчувати, коли потрібно проявити тепло, а коли холодність – просто необхідні, якщо ви хочете, щоб Овен залишилася з вами.

Coвмeстімoсть пaри в пoстeлі: Mужчінa-Boдoлeй і Жeнщінa-Овен

Дуже гарне поєднання, в якому представники повітряної і вогненної стихії доповнюють один одного.

Овен може не сприймати всерйоз Водолія, однак, опинившись в ліжку з ним, вона буде задоволена його ніжністю і чуттєвістю.

У такій парі лідерство залишається за нею, чоловік підпорядковується і проявляє ніжність до партнерки, яка навчить його різним премудростям і допоможе відкрито проявити пристрасть.

Але, незважаючи на гармонійність, такі відносини рідко бувають довговічними. Овна потрібен справжній вулкан пристрастей, сила почуттів, непередбачуваність і інтрига, чого від спокійного і доброзичливого Водолія вона навряд чи дочекається. Зате така жінка піднесе йому кілька важливих уроків любові, які допоможуть йому легко завоювати серце жінки, яку він зустріне вже після неї.

Зазвичай пристрасть між цими людьми буває недовгою, зате партнери цілком можуть залишитися друзями. Але якщо їх відносини абсолютно різні і Овен прагне до нових перемог, то Водолій вже точно залишиться з розбитим серцем.

Особливо якщо в глибині душі він мріє про пристрасті, але не уявляє собі, як домогтися пристрасну жінку.

Для представниці вогненної стихії він може стати просто випадковим знайомим, на якого вона навряд чи зверне серйозну увагу.

Coвмecтімocть пaри в брaкe: Mужчінa-Boдoлeй і Жeнщінa-Овен

Для серйозних відносин такі люди прекрасно підходять один до одного, якщо у них спільні прагнення та однаковий ступінь амбітності.

Овен має лідерські якості і часто прагне до високих цілей, на відміну від Водолія, який може задовольнятися своїми відкриттями, дружбою і комфортом.

Безумовно, йому потрібні зміни в житті, але він більше захоплений своїми проектами, друзями та подорожами, а Овна потрібна матеріальна стабільність і великі досягнення, яких може досягти тільки наполеглива чоловік і лідер по натурі, а не Водолій.

У цій парі далеко не все просто, особливо якщо партнери по-різному звикли вести побут і мають різні звички і цінності.

Овен може дуже багато чого вимагати від Водолія, досить часто між ними виникають сварки на побутовому грунті, навіть через дрібниці, наприклад, залишеного відкритим тюбика від зубної пасти або кинутих шкарпеток повз відра для прання.

Але побут – не єдина причина їх сварок. Такі люди можуть сваритися через різні погляди на виховання дітей.

Овен буде стимулювати їх на досягнення, прояви жорсткого характеру і інтриганства, а Водолій стане ставити перед ними прості цілі і вчити тому, що краще задовольнятися малим і мати багато друзів, ніж досягти успіху серед ворогів. Тому таким людям потрібно узгодити свої прагнення і цілі, щоб бути щасливими разом.

Найкраще складаються шлюби між такими людьми, якщо обидва працюють в одній і тій же середовищі і мають загальні життєві цілі і амбіції.

Coвмeстімoсть пaри в дружбe: Mужчінa-Boдoлeй і Жeнщінa-Овен

Овен і Водолій – прекрасні друзі, які з часом можуть стати і хорошими співробітниками, особливо якщо їхні шляхи перетнулися на роботі.

Але дружба цілком можлива і під час навчання, коли партнери разом захоплюються спортом, танцями або музикою, або разом прогулюють лекції, а потім винаходять причини, через які вони не були на заняттях.

Такі партнери не видають один одного ні за яких обставин, можуть разом досягати абсолютно авантюрних цілей і цінностей, але між ними можуть виникати і серйозні конфлікти і сварки, особливо якщо вони бачать результат діяльності по-різному.

У дорослому віці Овни і Водолії можуть подружитися, але їхні стосунки будуть більш поверхневими, якщо разом вони не працюють або не займаються хобі. Дуже добре такі люди дружать сім’ями, якщо їхні діти вчаться разом або відвідують гуртки і займаються спортом.

Такі батьки швидко знаходять спільну мову, можуть досягати разом абсолютно різних прагнень і цілей, при цьому Овен і Водолій можуть і посваритися дуже серйозно, якщо діти починають між собою конкурувати і інтригувати. У цьому їх батьки можуть стати справжніми ворогами, хоча Водолій рідко першим йде на конфлікт.

Тому цим партнерам краще знайти спільну справу або захоплення, щоб дружба була міцною.

Coвмeстімoсть пaри в бізнeсe: Мужчінa-Boдoлeй і Жeнщінa-Овен

Дуже гарне поєднання, в якому партнери зможуть досягти успіху і удачі, хто б ким ні командував. Звичайно, в цій парі краще, якщо лідерство і керівництво належить Овна, так як ця жінка міцніше стоїть на ногах і наділена амбітністю, якою у Водолія не так вже й багато.

Підкоряючись такий начальниці, чоловік досягає успіху, може впоратися з будь-якими труднощами, проте йому доведеться підкоритися її вимогами. Нерідко Овен схильна до мінливого настрою, тому вона буде незадоволена чоловіком, але такий партнер, як Водолій швидко знайде до неї підхід.

Якщо начальником стає Водолій, Овен може стати його прекрасною помічницею. Успіху такі люди часто досягають, якщо працюють в діяльності, пов’язаної з творчістю або торгівлею.

Працюючи на рівних посадах, такі партнери чудово справляються з труднощами, проте між ними часто спалахують сварки і з’являється неузгодженість. Таким людям потрібен мудрий керівник, який допоможе їм разом впоратися з усіма труднощами.

Але в цій парі позитивно те, що вони не конкурують один з одним і не здатні плести інтриги, щоб обійти один одного на шляху до спільної мети.

Що потрібно знати Жінці-Овна про Чоловікові-Водолії

Чоловік-Водолій – цікавий співрозмовник, друг, нерідко наділений прекрасним чоловічим шармом, яке і притягує до нього жінок. Однак Овна, щоб завоювати його серце, потрібно знати тонкощі його характеру і вирішити для себе, чи цей чоловік їй потрібен чи ні.

Водолій незалежний, волелюбний, але в душі він часто виявляється більшим дитиною, для якого сім’я – справжнє життєве випробування.

Він цінує дружні відносини і любов, але не завжди знає, як завоювати серце жінки і що потрібно зробити, щоб вона була задоволена.

Красиво залицятися він не завжди вміє, тому що впевнений, що його доброту і чарівливість досить для того, щоб зробити жінку щасливою.

Чоловік цього знака терпіти не може тиск, прояв агресивності з боку жінки, напористість і різкість. Він ненавидить скандали, але часто сам провокує їх. Щоб налагодити з ним відносини, не чекайте ініціативи від нього.

Він проявить її тільки в тому випадку, якщо ви сильно заінтрігуете його і покажете зацікавленість його справами.

Тоді дружба з ним дуже скоро переросте в щось більше, що буде радувати вас за умови, що ви не станете занадто багато вимагати від цього приємного, доброзичливого, але недостатньо сильного чоловіка.

Читайте також:   Що робити, якщо образилася на чоловіка: шляхи позбавлення від образи

Що потрібно знати Чоловікові-Водолія про Жінку-Овні

Жінка-Овен – пристрасна натура, вона може бути зухвало красивою, цікавою і яскравою особистістю, яка притягує чоловіків, як магнітом. Але завоювати її серце непросто і, щоб досягти успіху в любові, вам доведеться проявити характер і набратися мудрості.

Овен чекає лідерства від чоловіка, не дивлячись на те, що нерідко бере на себе цю роль. Тому Водолія доведеться показати свою силу, терпіння, мужність і здатність досягати успіху, не докладаючи до цього великих зусиль.

Такий чоловік повинен бути внутрішньо сильним і добре відчувати всі грані душі жінок, вміти їх завойовувати і тримати.

Доброзичливий Водолій, який часто шукає собі ідеальну любов, навряд чи здатний на такі подвиги, проте йому під силу досягти її розташування.

Крім того, Овен часто спочатку говорить, а потім думає. Вона може пристрасно бути захоплена якимось проектом, а на наступний день відступити від мети і втратити інтерес, закохатися і швидко охолонути. Нестабільність і легковажність – властивість її натури, тому утримувати її немає ніякого сенсу.

Не варто всерйоз і ображатися на її слова: часто вона говорить їх в пориві почуттів, але при цьому сама шкодує. Щоб бути з нею щасливою людиною, потрібно зрозуміти її мінливість і полюбити. І якщо ви готові до вулкану пристрастей і яскравих вражень, тоді вперед.

Овен гарантує вам яскравість емоцій і проявів всіх граней любові.

Coвмecтімoсть Жeнщіни-Овна c іншими знaкaмі

Coвмecтімoсть Mужчіни-Boдoлeя c іншими знaкaмі

Джерело: https://moigoroskop.org/sovmestimost/muzhchina-vodolei-zhenshina-oven/

Сумісність ОВНА і Водолія

У барана і Водолія дуже високий рівень сумісності, але не можна сказати, що ці люди між собою схожі. Овен є більш сильною особистістю з вираженим темпераментом, в ньому більше стабільності.

Водолій частіше за все не має конкретних цілей і діє за обставинами – він має гнучкість і вмінням змінювати свої плани на ходу, якщо в цьому є необхідність.

Союз представників цих знаків зодіаку буває дуже продуктивним і вигідним обом.

Чоловік ОВЕН і жінка ВОДОЛІЙ

Чоловік овен і жінка водолій один одному приємні, але ладити у них не завжди виходить.

Лідируюча роль зазвичай дістається барана – він добровільно бере на себе відповідальність за розвиток відносин, і перший час Водолію це буде приємно.

Безконфліктним спілкування цих людей в будь-якому випадку не стане, тому як обом знакам зодіаку властиво прояв впертості і небажання йти на поступки.

♈+ ♒: У любові

СЕРЕДНЯ Сумісність – Хто з цієї пари першим зробить крок назустріч іншому – абсолютно не має значення, відносини в будь-якому випадку будуть розвиватися, і досить швидко. Хлопець овен по натурі – завойовник, тому загадкова і не до кінця зрозуміла йому дівчина вдалий викличе з його боку сильний інтерес.

Улюблена охоче впустить його в своє життя, але ніколи не розкриється перед цим хлопцем повністю. Овен бажає цілком володіти коханою людиною, але його обраниця такого відчуття йому не дасть.

Закоханий хлопець буде всіма силами доводити дівчині серйозність своїх намірів, але бажаного зближення і більшої відвертості з її боку овен так і не дочекається.

Найчастіше з боку барана почуття більш виражені, але тут справа не в байдужості Водолія, а в особливості темпераменту. Проте, хлопця це буде зачіпати за живе: будуть і великі сварки, і сцени ревнощів, і навіть тривалі суперечки. У будь-якому випадку, господарем ситуації залишається овен, і подальша доля відносин повністю в його руках.

♈+ ♒: У шлюбі

СЕРЕДНЯ Сумісність – Якщо подружжя досить молоді, навряд чи їх союз стане справжньою родиною навіть після весілля.

Обидва люблять проводити весь вільний час у великих і веселих кампаніях, побутових сварок не буде, але не тому, що чоловік і дружина один одним задоволені, а з тієї причини, що ця сторона життя мало їх хвилює.

Справжнє доросле життя почнеться тільки тоді, коли подружжя почнуть жити окремо від старших родичів, або ж з появою дитини в родині.

Жінка водолій абсолютно щиро вважає, що після заміжжя все загальні проблеми, турботи і заробляння грошей повинні лягти на плечі її чоловіка. Овна ця ноша під силу, але ставлення подружжя буде його ображати.

Оскільки він має яскравий темпераментом, а його дружина на поступки йти не любить, в родині почнуться серйозні конфлікти, іноді навіть з проявом агресії з боку барана.

Після великих сварок подружжя може тимчасово роз’їхатися, потім знову зійтися, потім знову посваритися … Ця історія буде тривати стільки часу, на скільки у барана вистачить сил і терпіння.

♈+ ♒: У дружбі

ВІДМІННА Сумісність – Між цими людьми різностатева дружба цілком можлива – хлопець овен і дівчина водолій один одному цікаві і приємні.

Оскільки між ними немає серйозних взаємних зобов’язань, спільного побуту та інших обставин, які шкодять їхнім стосункам, приємне спілкування і захоплюючі бесіди зблизять цю пару.

Овен і вдалий ніколи не кидають друзів біді, тому у важких ситуаціях обидва можуть розраховувати один на одного.

Чоловік ВОДОЛІЙ і жінка ОВЕН

Чоловік вдалий з повагою ставиться до самостійної жінці барана, а їй приємна його винахідливість і ерудиція. Відносини цієї пари можуть стати навіть ідеальними, але тільки в тій ситуації, якщо кожен з них надасть іншому право бути собою і не буде намагатися позбавити його індивідуальності.

♒+ ♈: У любовних відносинах

ХОРОША Сумісність – Якою б сильною не була любов хлопця Водолія і дівчата барана, у кожного з них залишаться свої таємниці і недоторканне особистий простір.

Водолій любить свободу і нікому не дозволить в чомусь себе обмежувати і обмежувати.

У його обраниці може бути чимало скелетів у шафі, але сама вона бажає знати про улюбленого все, тому недомовки з боку хлопця розцінить як загрозу для їхнього союзу.

У легкого і контактного Водолія після розриву любовних зв’язків залишаються доброзичливі відносини з попередніми избранницами, а дівчина овен зі своїми колишніми вважає за краще не спілкуватися.

На питання улюбленої, яке місце в його житті займають ці так звані подруги, вдалий не дасть конкретного і однозначної відповіді, тому як сам про це ніколи не замислювався.

Дівчина овен буде ревнувати, і якщо її молодий чоловік вчасно не розставить пріоритети, тривалої суперечки парі не уникнути.

Союз з бараном – це реальний шанс для Водолія подорослішати і стати серйозніше, і якщо у хлопця таке бажання є, сварки і непорозуміння закоханим не загрожують. Гармонійної зв’язок цих людей буде в тому випадку, якщо дівчина зуміє перебороти в собі бажання контролювати і перевиховувати улюбленого, а він не стане провокувати її на ревнощі і постарається не створювати двозначні ситуації.

♒+ ♈: У шлюбі

ВІДМІННА Сумісність – Чоловік вдалий і жінка овен – дуже різні люди, тому досягти гармонійних стосунків у шлюбі їм вдається не відразу. Подружжя значно полегшать собі життя в тому випадку, якщо кожен з них з самого початку залишить спроби переробити другого і прийме його з усіма перевагами і недоліками.

Взаємні почуття барана і Водолія бувають дуже яскравими і навряд чи з роками охолонуть або перейдуть в звичку. Так чи інакше, дружині все одно буде здаватися, що її любов сильніше. Чоловік вдалий володіє більшою стриманістю і не вважає за потрібне постійно доводити дружині свою небайдужість, тому щирість його почуттів у барана довгий час буде під сумнівом.

Сексуальна сумісність цих знаків зодіаку дуже висока, і різниця в темпераменті подружжя в цьому випадку принесе тільки користь. Страсна жінка овен буде приємно здивована чуйним і уважним поведінкою чоловіка в ліжку, а вдалий стане активніше і винахідливішими поруч з нею.

Чим довше часу овен і вдалий живуть разом, тим більше вони звикають до особливостей характеру один одного і цінують те, що мають. Як правило, розлученням такий шлюб може закінчитися в тому випадку, якщо чоловік і жінка ще занадто молоді і мало терпимі один до одного.

♒+ ♈: У дружбі

СЕРЕДНЯ Сумісність – Хлопець вдалий і дівчина овен – товариські люди, що люблять світське суспільство і веселощі в кампанії друзів. Найчастіше їх об’єднує масовка, а ось бажання залишатися наодинці немає з обох сторін.

Поверхневе спілкування цієї пари може бути дуже приємним, але у дівчини барана вдалий не викликає повної довіри, а вона йому здається надто серйозною і вимогливою по відношенню до людей.

Приятельські стосунки, спільна робота і родинні зв’язки розташовують цю пару до частіших розмов і зустрічей, але тісна дружба чоловіка і жінки в їхньому випадку навряд чи можлива.

Відео: ОВЕН ♈Знак зодіаку

Джерело: https://SovJen.ru/sovmestimost-ovna-i-vodoleya

Чоловік вдалий ♒жінка овен ♈сумісність в коханні, дружбі і ліжку

Енергійна і наполеглива жінка-Овен якнайкраще врівноважує волелюбного і мрійливого чоловіка-Водолія. При всій їх несхожості, гороскоп даної пари обіцяє їм ідеальну астрологічну сумісність, якщо обидва зможуть дотримати кілька важливих умов.

знаки: Водолій – Овен.
порядок: 11-й знак – 1-й знак (обидва непарні).
стихії: Повітря – Вогонь (Взаємодіючі стихії).
відносини: Стійкий союз. Кармічні стосунки. Взаємний зростання.
Сумісність у любові: 100%.
Працює в шлюбі: 85%.
Сумісність у дружбі: 100%.
Сумісність в ліжку: 65%.
Сумісність в роботі і бізнесі: 95%.
Інтелектуальна сумісність: 95%.

Що необхідно знати про Водоліях і Овнах

Водолій ♒

11-й знак зодіаку, знаходиться під заступництвом планети Уран, належать до повітряної стихії. Вони є згустком чистої енергії пізнання і новаторства, і здатні вистачати інформацію звідкись із ефіру, тут же матеріалізуючи її в відкриття та винаходи.

Непостійні, суперечливі, мінливі. Схильні до різких перепадів настрою в широких діапазонах. Відмітна особливість – волелюбність. Водолії – кращі друзі і красномовні оратори, але лише в ті моменти, коли не навантажено в себе. У періоди таких занурень вони покриваються шкаралупою, стають відстороненими і недовірливими.

Вони привабливі для оточуючих, але їх холодність часто може відштовхнути, адже Водолій всюди і одночасно ніде. Не в силах розчинятися навіть у найближчих – він завжди свій власний. Імпульсивний, балакучий, не переносить рутину і повсякденність. У ньому мало душевної теплоти і він не вміє жити тут і зараз, думками перебуваючи завжди попереду свого часу і простору.

Гороскоп нагадує: якщо вам необхідний теплий, чуттєвий і ніжний партнер, готовий обдарувати затишком і ласкою, то Водолій вам категорично протипоказаний!

Овен ♈

Перший знак зодіакального кола. Знаходиться під заступництвом Сонця і відноситься до вогненної стихії. Ідеальні воїни, сильні і витривалі борці, блискучі переможці. Їх характеризує міць і натиск, здатність будь-яку ціну досягти мети.

Слабка сторона – робота ривками і хитка самодисципліна. Вони не здатні утримувати взятий темп тому придатні більше для короткої, але запеклої битви, ніж для тривалої і виснажливої ​​облоги. Імпульсивні, часто можуть робити на «слабо», що призводить до небажаних наслідків.

Мають всередині себе потужний енергетичний потенціал, яким час від часу потрібен вихід. Якщо поблизу немає великої війни або хоча б маленької локальної заварушки, Баран починає маятися, і впадає в зневіру.

Характеристика знаків чоловіки і жінки

Чоловік-Водолій ♒

Якщо ви відчуваєте потребу в змінах, відчуваєте нудьгу і застій у справах, то це тому, що поруч немає цього чоловіка. Він створений для того, щоб змінювати і надихати, влаштовувати повстання та революції, безжально прощатися з віджилим, брати курс до незвіданих земель.

Може бути геніальним вченим, винахідником, першовідкривачем. Якщо для нього зараз немає кругосвітньої подорожі або поля для наукової діяльності, то переносить своє прагнення до новаторства в повсякденне життя.

Читайте також:   Точка g: пошук і стимуляція різними способами до оргазму

Йому підвладне неможливе. Він знає як влаштовані механізми і як працюють закони світобудови, він навіть сам не може пояснити, звідки взялися ці знання. Дивакуватий і дуже привабливий, прекрасний співрозмовник і оратор, філософ і жартівник. З ним не буває нудно, йому не чужа романтика і красиві прояви почуттів.

Для вирішення багатьох життєвих ситуацій вдається до нестандартних рішень, часто використовує в якості засобів і методів то, що не прийде в голову людям інших знаків. Але в цьому криється і підступ спілкування з Водолієм.

Його теорії та винаходи блискучі і геніальні з одного боку, але божевільні і провальними з іншого. Його обраниця не відчуває себе впевненою і спокійною, постійно живучи на пороховій бочці.

У житті Водолія завжди все тимчасово, навіть те, що ніколи не змінюється, і сам він завжди різний. Це може дратувати і дратувати більш домашні і сімейні знаки. У самого ж Водолія немає вдома в класичному розумінні, він повітря і не прив’язаний до земного.

Будучи людиною, тонко організованим, потребує мудрої і практичною супутниці, яка зможе періодично повертати його з небес на землю. При цьому, на хлопця краще не тиснути.

Він не схильний до гучних з’ясування відносин, але, відчувши ущемлення своїх прав і свобод, ретирується і безслідно зникає в просторі. Завжди прагне до жінок, схожим на себе: тонким, вразливим, гостро які беруть участь, цікавим, але жити може лише з тими, хто здатний його направляти і заземлити. Такий дуалізм його натури – становить неабияку складність у відносинах.

«У спілкуванні з чоловіком пам’ятаєте: він може бути генієм і негідником в одній особі, і в кожному амплуа він буде щирий. Просто він відчуває різноманіття світу і розрізняє велика кількість півтонів, які не вловлюють навколишні. Його потрібно приймати, як даність, або не зв’язуватися з ним ніколи ».

Жінка – Овен ♈

Незалежна, позитивна, самостійна дівчина, яка не слід умовностей, завжди йде за серцем і довіряє підказкам внутрішнього голосу. По-чоловічому безстрашна і по-жіночому чарівна.

У ній яскраво проявляється лідерство і задатки керівника. Дуже емоційна і нестримана, особливо в юності. З віком емоційність трансформується в силу духу і завзятість. Прямолінійна, відкрита, успішна в роботі.

Страсна коханка і чуйна, турботлива мати. Для життя вибирає партнера більш сильного, ніж вона сама. Цю жінку бажано здолати хитрістю, інакше відносини ризикують перетворитися в запеклу боротьбу.

«Якщо ви вирішили сперечатися з нею, то даремно втрачаєте час. Вона має колосальний упертістю, що межує з абсурдом, і часто від нього сама і страждає ».

У кого яка роль

У парі чоловік-Водолій і жінка-Овен панує повна демократія і свобода слова. Кожен з партнерів має право самовираження і не тисне на іншого. Чоловік-Водолій може багато прощати у відносинах, особливо нестриманість і зайву прямолінійність, які є відмінною рисою жінки-Овна.

Стихії вогню і повітря дають один одному необхідну підживлення і натхнення, від чого союз постійно розвивається, а відносини зміцнюються. Це партнерський тип взаємин, при якому обидва прагнуть вносити рівний внесок в розвиток пари. Хлопцеві імпонує активна життєва позиція пані, а вона захоплюється легкістю і винахідливістю свого обранця.

Їм комфортно навіть в сварках, оскільки з’ясування стосунків не затягується недовго. Пара робить все спільно: працюють, вирішують побутові питання, виховують дітей і багато мріють. Складнощі можуть виникати лише в періоди емоційного спаду Водолія і чергового бунту Овна. Втім обидва здатні йти на розумні компроміси і уникати порожніх чвар.

Сумісність у любові ????

Любов двох знаків зодіаку легка і романтична. Чоловік-Водолій, завдяки своїй винахідливості, завжди знає, як здивувати кохану і порадувати її. А завзятий і весела вдача жінки-Овна надихає хлопця, допомагає йому розвивати свою фантазію і дозволяє відчувати себе комфортно поряд з коханою.

Пара багато сміється і гуляє. Вони знайомі ніби сто років, і з першої хвилини відчувають сильне тяжіння. Цьому союзу не потрібні гроші, щоб відчувати радість життя. Возлюблені багаті один одним, і ця згуртованість допомагає їм протистояти всім життєвим труднощам. Сумісність 100%.

Працює в шлюбі ????

Шлюб відрізняється тим, що навіть через багато років, подружжя зберігають тепло і почуття в стосунках. У їхній родині часто народжуються геніальні діти, які отримали неабиякий розум батька і оптимізм матері. Якщо батьки в належній мірі займаються розвитком їх талантів, то діти ще не раз здивують їх в майбутньому.

Складнощі можуть виникнути у веденні спільного господарства, оскільки чоловік-Водолій незграбний і безпорадний в побуті. Незважаючи на численні спроби жінки-Овна надати чоловікові прискорення, навичками господаря в будинку чоловік не опанує ніколи. Він неохоче буде робити щось, про що його просять, але сам ініціативу не проявить.

Жінка-Овен не сильно засмучена цим, оскільки сама часом не дуже добре справляється з роллю господині. Подружжя, розуміючи особливості один одного, йтимуть на взаємні поступки і не стануть просити неможливого. Хоча час від часу перепалки на побутовому грунті все ж будуть виникати. Сумісність 85%.

«Гороскоп порадить подружжю частіше згадувати про свої недосконалості, щоб утримуватися від пред’явлення завищених вимог до іншого».

Сумісність в дружбі ????

Це справжня кармічна зустріч, яка триватиме довгі роки. Друзі відмінно відчувають один одного на інтуїтивному рівні так, що часто навіть слова стають зайвими. Вони люблять проводити разом багато часу, і часом це здається оточуючим підозрілим.

Однак їхня дружба – це квінтесенція дружби в чистому вигляді, оскільки в ролі коханців вони значно менше можуть дати один одному, ніж в ролі друзів. З них виходить міцна пара нерозлучних приятелів. Згодом чоловік-Водолій і жінка-Овен настільки зближуються, що починають говорити одними фразами і однаково жартувати.

Затьмарити ідилію може лише фінансове питання, оскільки чоловік-Водолій здатний часто брати в борг у подруги і геть забувати про свої фінансові зобов’язання.

Крім того, жінка-Овен часом здатна зачепити Водолія їдким словом, через що може виникнути непорозуміння.

Але конфлікт частіше вдається вирішити і спілкуватися далі, ніби нічого не відбувалося, адже хлопець дуже отходчів і поблажливий. Сумісність вартість 100%.

Сумісність в ліжку ????????

А ось в спальні чоловік-Водолій може розчарувати партнерку. Незважаючи на його бурхливу фантазію, його лібідо набагато слабкіше, ніж у жінки-Овна. Він любить поговорити про секс, створити інтригу, але коли справа доходить до головного, дама залишається злегка голодної.

Сексуальний темперамент Водоліїв розвинений слабо, і секс для них, скоріше, приємне доповнення до інтелектуального спілкування. Для жінки знака зодіаку Овен це неприємно, але не стане гострою проблемою, оскільки вона любить сама проявляти ініціативу в ліжку. Але холодність хлопця навіть її здатна збентежити.

Сексуальне життя пари цілком може бути гармонійною, якщо чоловік буде подавати ідеї, а жінка візьметься за їх реалізацію, не чекаючи від коханця неможливого.

Благо, обидва партнери люблять різноманітність і охоче експериментують.

Головне – не заходити в експериментах занадто далеко і уникати запрошення в ліжко інших партнерів, оскільки жінка-Овен не може ні з ким ділити свого чоловіка. Сумісність 65%.

«Чоловік-Водолій повинен пам’ятати, що його прагнення до дружби з іншими дівчатами, жінка-Овен зрозуміє неправильно, і це може стати приводом для виснажливої ​​ревнощів з її боку».

Сумісність в роботі і бізнесі ????

Спільна справа, яке затіють чоловік-Водолій і жінка-Овен, приречене на успіх. Водолій може розробити блискучу концепцію, а Овен допоможе її реалізувати. Бажано, щоб керівником проекту стала представниця вогненної стихії, адже у повітряного партнера сильно страждає самоорганізація.

В роботі між колегами не буде боротьби за лідерство, якщо жінка-Овен залишить хлопцеві простір для творчості і не буде на нього тиснути, він зможе працювати найбільш ефективно. Чоловік-Водолій, завдяки своєму креативному розуму, буде генерувати унікальні ідеї, які не завжди здатний реалізувати через відсутність комерційної жилки.

Жінка-Овен стане незамінною ланкою у спільній роботі. Завдяки її ентузіазму і таланту керівника, робота буде виконуватися якісно і в строк. Головне при цьому жінці зберігати почуття такту і не зневажати своїми підлеглими, особливо, якщо серед них є чоловік-Водолій. Сумісність 95%.

Сфери, сприятливі для роботи і бізнесу:

Сфери, сприятливі для роботи і бізнесу: Сфери, несприятливі для роботи і бізнесу:
 • наука та освіта;
 • ЗМІ, журналістика;
 • юриспруденція;
 • релігія;
 • Культура та мистецтво;
 • благодійні організації;
 • організація свят і заходів;
 • дизайн.
 • будівництво та архітектура;
 • Послуги транспорту,
 • спорт;
 • гральний бізнес;
 • біржові торги;
 • страхування;
 • логістика.

Інтелектуальна сумісність ????

У питаннях інтелекту чоловікові-Водолія можуть скласти конкуренцію, хіба що, Близнюки. Тому, жінка-Овен буде слухати кожного слова свого співрозмовника. Цей хлопець дивовижний оповідач! Він може заразити співрозмовника своєю ідеєю, оскільки щиро вірить у все, що говорить, навіть якщо вигадує на ходу.

Жінка-Овен стане вдячним слухачем і багато почерпне для себе. Головне, щоб чоловік-Водолій міг своєчасно контролювати свій потік свідомості, який часом стає некерованим, інакше його слухачі можуть занудьгувати і втратити інтерес до теми бесіди. Сумісність 95%.

“Спілкування з Водолієм піде на користь тим, хто відкритий для нових ідей і реформ, але категорично протипоказано консерваторам і скептикам”.

Плюси і мінуси відносин

плюси: мінуси:
 • гармонійний розподіл ролей;
 • романтичне кохання;
 • безліч спільних тем;
 • вміння розуміти без слів;
 • обдаровані діти;
 • відмінна сумісність в дружбі;
 • довговічний союз;
 • хороша сполучуваність в роботі;
 • інтелектуально підходять один одному.
 • розбіжності на грунті побуту;
 • ймовірна ревнощі дівчини;
 • різницю сексуальних темпераментів.

Сумісність з іншими знаками

♂Чоловік – Водолій ♀Жінка – Овен
Ідеально: Телець, Близнюки. Ідеально: Овен.
Нейтрально: Рак, Риби, Терези, Козеріг. Нейтрально: Лев, Телець, Близнюки, Діва, Козеріг.
Несумісний: Стрілець, Діва, Водолій, Лев. Несумісна: Ваги, Риби, Рак, Скорпіон, Стрілець.

Як завоювати чоловіка-Водолія ????

Чоловік-Водолій цікавиться в життя двома речами: чимось незвичайним і тим, як вона влаштована. Він цурається передбачуваних людей, орієнтованих на матеріальні цінності. Його браку уваги не заволодіє особа, яка тільки вміє (навіть віртуозно) готувати і стежити за будинком. Він шукає жінку, здатну розбурхати його розум, залучити, зацікавити, змусити думати і розгадувати.

Якщо жінка-Овен хоче бути поруч з хлопцем, їй необхідно пробудити в ньому жвавий інтерес, показати, що в ній прихована така глибина, яку він не зможе побачити мигцем.

Чоловік-Водолій дуже любить розбиратися в складному і незрозумілою, тому, при знайомстві з ним можна злегка напустити туману.

Головне – не переборщити, адже він від природи Інти – тонко відчуває людей і життя в цілому, тому негайно розпізнає пустушку.

Як домогтися жінку-Овна ????

До дамі вогненної стихії можуть знайти підхід два типи чоловіків: сильний і винахідливий. До останніх якраз і відноситься залицяльник повітряного знака. Його фантазія просто вражає уяву, і жінка-Овен охоче йде з ним на контакт. Відчуваючи, що ще ні з ким їй не було настільки просто і цікаво, вона не помічає, як поступово закохується.

Хлопцеві гороскоп радить не витрачати всю свою енергію на розмови. Жінка-Овен хоче перебувати поруч з легким, цікавим і непересічним чоловіком. Тому чоловік-Водолій повинен стежити за своїм настроєм, яке часто може різко змінюватися. Його коливання ніяк не повинні позначатися на дівчині, розташування якої він домагається.

Відео

Коротко про головне

 1. Партнерські відносини. Чоловік-Водолій і жінка-Овен роблять все спільно і з задоволенням.
 2. Любов легка, красива і романтична. Хлопцеві краще звузити коло спілкування з іншими жінками до мінімуму.
 3. Шлюб довговічний і гармонійний. Велика ймовірність народження талановитих дітей.
 4. Сварки на побутовому грунті.
 5. У дружбі сумісність на 100%. Складно знайти більш вірних приятелів.
 6. Сексуальні стосунки ускладнюються різницею темпераментів.
 7. У спільній роботі роль керівника краще взяти на себе дамі.
 8. Інтелектуальна сумісність дуже висока. особливо корисно таке спілкування для жінки-Овна.

Джерело: https://sovmestimi.ru/sovmestimost-muzhchina-vodolej-i-zhenshhina-oven/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *