Ознаки, які допоможуть визначити, чи потрібна ти чоловікові

Максим Поташев

Зміст приховати

Короткий зміст статті:

Відносини між двома людьми – праця і бажання цих людей бути разом. Але іноді, здається, що партнер охолов і з задоволенням би перервав спілкування. Найчастіше слабка половина відчуває таке почуття, так як дівчата більше емоційні і недовірливі. Тоді їх починає мучити питання: як зрозуміти, що ти не потрібна чоловікові? Адже мало кому хочеться бути тягарем.

Ознаки, які допоможуть визначити, чи потрібна ти чоловікові

Не поспішайте, може він потребує вас

Якщо в вашу голову закралися сумніви, не піддавайтеся їм і миттєвим емоціям, які не поріте гарячку. Часто так буває, що вам це здається. Можливо, десь у підсвідомості ви боїтеся бути непотрібною і шукайте те, чого немає насправді, провокуючи тим самим проблеми:

 1. Необгрунтовані підозри напружують обстановку.
 2. Дратівливість, що з’явилася з вашого боку, відштовхує партнера.
 3. Невпевненість псує настрій, а ви псуєте його тим, хто знаходиться поруч.

Тому просто не поспішайте . Так, ви помічаєте, що між вами з’явилася напруженість: ви рідше бачитеся або він не такий ласкавий, уважний, яким був раніше. Але ніхто не заважає вам поговорити. Розкажіть, що вас турбує. Ось побачите, швидше за все, ваші сумніви марні.

Невимушена розмова – найкращий спосіб вирішити будь-які проблеми і передбачити їх.

Ознаки, які допоможуть визначити, чи потрібна ти чоловікові

Як зрозуміти, що ти набридла хлопцю?

Буває, що запитати ось так в обличчя немає можливості, спостерігайте: щось в його поведінці розвіє ваші здогадки або навпаки підтвердить:

 • Нещирість. Компліменти сиплються, як і раніше, і навіть частіше, але все це схоже на спектакль.
 • Приходить і дзвонить, але тільки по його необхідності.
 • Він грубо реагує, якщо ви відмовили йому в близькості сьогодні через погане самопочуття.
 • Не може дати чітких відповідей, на ваші питання. Дбайливий партнер відчує ваше занепокоєння і вживе заходів, щоб вгамувати тривогу – все пояснить. Якщо йому все одно, звичайно, простіше відмахнутися простою фразою.

Головне тримайте себе в руках і не влаштовуйте сцен, допитів. У відносинах завжди трапляються кризи. Пара або переживає їх, або розпадається. Дайте часу розставити все на свої місця .

Ознаки, які допоможуть визначити, чи потрібна ти чоловікові

У цьому відео психолог Марія Розова розповість про десяти ознаках того, що ви потрібні хлопцю, дасть кілька порад:

Як зрозуміти, що набридла чоловікові?

Чоловік і дружина, що знаходяться постійно поруч іноді трохи втомлюються один від одного. Це не означає: «Все кінець, я йому більше не цікава». Це сигнал, що треба трохи перепочити і змінити обстановку.

Так, деякі пари, все життя живуть разом душа в душу. Але не все так можуть. Тому вмійте, вчасно відчути цей момент і щоб не доводити до крайності, правильно ведіть себе.

Ось деякі ознаки:

 1. Чоловік став дратівливим. Його буквально все злить, а з іншими людьми він привітний, товариський.
 2. Перестав займатися дітьми. Їх посмішка його більше не розчулює його, а на пропозиції піти погуляти, пограти в футбол він завжди дає негативну відповідь.
 3. Чи не знайомить зі своїми друзями. Віддає перевагу відвідувати компанію один.
 4. Перестав стежити за собою: голиться тільки перед роботою, не намагається поруч з вами виглядати охайно.
 5. Може скасувати ваші плани в останню хвилину, або залишити вас посеред вулиці втікши при цьому за покликом сусіда допомогти перевезти диван.

Така поведінка не залишить байдужим і викличе підозри. Напевно, це той самий момент, який настає в спільному житті будь-якої пари. Зараз все залежить від вас, адже чоловікам не властиво перейматися такими речами. У них і так багато проблем: робота, машина, дача.

Ознаки, які допоможуть визначити, чи потрібна ти чоловікові

Міняємо стан справ

Візьміть ініціативу в свої руки і не впадайте у відчай. Починайте непомітно перебудовувати ваш побут:

 • Якщо останнім часом ви часто запитували його, куди він пішов і коли прийде. Перестаньте це робити: «Поки, гарного дня!» Згодом він сам здивується, чому ви рідше телефонуйте, не цікавитеся ним. Коли його стривожить цей факт, поясніть все як є;
 • А раптом ви навпаки, занадто неласкавій з ним, і він вирішив, що нецікавий вам. І це не рідкість, коли люди не чують один одного. Він думає, що ви охололи до нього, а ви навпаки. Через таких простих речей розпалося вже багато пар. Візьміть це на замітку;
 • Примусьте його трохи поревнувати. Але тут треба бути дуже обережною, багато хлопців в такій ситуації йдуть. Справа не в тому, що ви йому байдужі. А в тому, що якщо вам так краще, то він бажає тільки щастя.

Радити легко, а втілити в реальність – складніше. Але зараз все в ваших руках: від того, наскільки мудрими будуть вчинки, залежить майбутнє сім’ї .

Ознаки, які допоможуть визначити, чи потрібна ти чоловікові

Як зрозуміти, що ти потрібна чоловікові?

І на додаток до всього хочеться сказати, що краще звертати увагу не на те, як він тікає від вас, а на те, чим він показує, як ви дороги йому. Потрібно з усіх боків поглянути на ситуацію.

 1. Він підтримує прекрасні відносини з вашими батьками. Це дуже важливо, так як зазвичай молоді люди невеликі мисливці до сімейних посиденьок і зі своїми мамами, а вже з потенційними або такими, що відбулися тещами і поготів;
 2. Він вважається з вашою думкою. Вислуховує і слухає його. Так, можливо десь неуважний, але він старається. Це завжди видно;
 3. Ніколи чоловік, що поважає, цінує свою жінку, не дозволить собі принижувати її або ображати. Як би там не було.

Чи не намагайтеся побачити недоліки. Від цього не стане легше. Постарайтеся побачити натяк на те, що все добре.

Ознаки, які допоможуть визначити, чи потрібна ти чоловікові

Поради психологів

Сильна стать відрізняється від дівчат своєю психологією. Дуже часто вони не надають своїм словам і вчинкам той сенс, який розуміють жінки.

Ось поради, які допоможуть розібратися в тому, що відбувається:

 • Не вимагайте негайного пояснення сказаного або зробленого. Це викличе бурю емоцій.
 • Якщо ви сумніваєтеся, не звинувачуйте його в цьому. Ваші заяви будуть дратувати.
 • Менше ображайтеся і тим більше не говорите: «Ні, ні, все добре!» Вас щось турбує, скажіть особисто. Такі недомовки накопичуються і потім виливаються в неприємності. Хлопці прямолінійні і цього чекають від вас.
 • Ще їм не властиво так бурхливо радіти якихось подій або вашим новим платтям. Вони – більш мовчазний і стриманий народ за своєю природою. У них немає того набору емоцій, який мають дівчата.

Взагалі намагайтеся менше шукати підступів. Скажіть про свої тривоги. З хлопцями, все строго, як в математиці, якщо самій не придумувати і не накручувати.

Отже, підіб’ємо підсумки: не варто мучити себе думками, як зрозуміти, що ти не потрібна чоловікові? Краще не згадувати про це зайвий раз. Довіряйте йому, він підійде і скаже прямо, коли така проблема виникне, а не буде ходити навколо.

Ознаки, які допоможуть визначити, чи потрібна ти чоловікові

Відео: якщо ви не потрібні коханому …

У цьому ролику професійний психолог, експерт в сімейних відносинах Сергій Ключников розповість, за якими ознаками можна точно визначити, чи потребує в вас чоловік:

Джерело: https://1-kak.ru/449-kak-ponyat-chto-ty-ne-nuzhna-muzhchine.html

Як зрозуміти, чи потрібна ти чоловікові

Як тільки дівчина або жінка зустрічає чоловіка, вона відразу відчуває бажання сподобатися йому. Щоб привернути увагу чоловіка, важливо його зацікавити і якщо жінка все робить правильно, через якийсь час їй хочеться дізнатися, наскільки вона йому подобається, чи можна сподіватися на взаємність.

Ознаки, які допоможуть визначити, чи потрібна ти чоловікові

З таким запитанням часто виникає з тієї причини, що хлопці ведуть себе більш приховано, не так просто дізнатися, якого плану вирують емоції в їх голові і серці. Незважаючи на подібну скритність, можна дізнатися, чи є почуття у чоловіка, досить просто вивчити основні ознаки, за якими можна дізнатися про це.

Як розшифрувати жести?

Багатьом відомо, що існує певний мову жестів, розшифрувавши який, можна про кожну людину сказати набагато більше, ніж він буде висловлювати своїми словами. Цим варто скористатися для того, щоб зрозуміти, наскільки велику симпатію чоловік відчуває до жінки. Досить просто уважно придивитися до закритих і відкритих жестам в процесі спілкування і можна багато чого довідатися.

відкриті жести

Як правило, люди, які симпатичні один одному, приймають особливі відкриті пози. Досить звернути увагу вже на одне це і можна зрозуміти, що відчуває чоловік. Якщо він повністю розгорнуто, це поза сумнівом є хорошим знаком.

Ознаки, які допоможуть визначити, чи потрібна ти чоловікові

Одночасно з цим можна відзначити такі жести, що підтверджують наявність симпатії, як:

 • хлопець часто відкриває долоні;
 • розстібає верхні гудзики піджака або сорочки, а також розслабляє вузол краватки;
 • уважне слухання, яке часто супроводжується ледь помітним нахилом голови в бік жінки;
 • якщо здійснюється розмова в групі людей, то симпатію висловить його нога, трохи виставлена ​​вперед, а також спрямована в бік жінки, яка йому подобається.

Саме за такими неусвідомленим положенням тіла і жестам можна досить швидко зрозуміти, хто і кому симпатизує. Подібні жести обов’язково потрібно знати, так як практично всі вони точно описують ставлення людини один до одного.

Особливі закриті жести

Якщо чоловік в процесі розмови приймає в масі своїй закриті пози, якщо, наприклад, схрещує руки або ноги, якщо сидить нога на ногу або розгортається боком, навіть його усмішка не зможе приховати те, що спілкування з тією чи іншою дівчиною не доставляє йому задоволення.

Одним з найбільш показових жестів відсутності симпатії є складені пірамідкою руки і пальці приблизно на рівні грудей. Це прямий сигнал, значить спілкування закінчено.

Ідеальним знаком уваги є копіювання всіх жестів дівчата. Зазвичай це виходить неусвідомлено, але є безсумнівним доказом симпатії.

Особливості поведінки чоловіка

Якщо якщо є симпатія, даний фактор можна дуже просто зрозуміти про особливості поведінки. Як правило, він усіма силами намагається завжди потрапляти в поле зору сподобалася особи. Це надання допомоги, а також просто можна перекинутися словами.

Ознаки, які допоможуть визначити, чи потрібна ти чоловікові

Більшість дівчат подібні варіанти поводження приймають за прості дружні, але ніяк не серйозно. Тут важливо розуміти, що хлопець зазвичай не шукатиме серед жінок собі друга, для цього є хлопці. Подібні знаки уваги слід розцінювати виключно, як прояв симпатії і ніщо інше.

Щоб зрозуміти, чи присутні певні почуття, досить просто більш уважно подивитися на те, що людина робить для сподобалася особи і для інших не робить. Саме це є найбільш вірною рисою того, що почуття і симпатія присутні.

ознаки симпатії

Крім таких ознак, можна взяти до уваги деякі інші, не менш точні сигнали, які будуть говорити про інтерес і симпатії. Серед них можна особливо виділити наступні моменти:

 1. При захопленні дівчиною хлопець починає вести себе трохи стримано, навіть сором’язливо, він боїться і часто опускає очі. Якщо з іншими дівчатами подібного не помічається, можна сміливо робити відповідні висновки. Якщо чоловік не може вести себе так само вільно, як з іншими дівчатами, можна судити про наявність закоханості.
 2. Якщо при розмові з жінкою, чоловіка можна без особливих зусиль відволікти, це буде свідчити про те, що хлопець не дуже зацікавлений з дівчині. У протилежній ситуації хлопця відвернути від дівчини просто неможливо. зазвичай він ловить будь-яку можливість, щоб перекинутися парою слів зі своєю співбесідницею.
 3. Певним ознакою симпатії може бути також невелике поддразніваніе, а також легке бажання зачепити в розмові. Не варто ображатися на такі випади, так як це є проявом тієї самої симпатії. Як правило, подібна поведінка проявляється у молодих людей, у яких поки немає великого досвіду в спілкуванні. Виявляти свою симпатію вони поки не вміють, тому вважають за краще висловлювати свої почуття саме такими дражнень.
 4. Якщо хлопець в процесі бесіди задає питання щодо того, чи є на даний момент у дівчини відносини, в шлюбі чи вона, це також говорить про те, що він симпатизує. Йому не байдужа доля і становище жінки.
 5. Якщо в процесі бесіди час від часу проявляються питання щодо того, як краще доглядати за тією чи іншою дівчиною, це симпатія, але найчастіше подібні питання стосуються інших дівчат. Не варто забувати про це.
 6. Багато що можна почерпнути і з соціальних мереж. Якщо хлопець ставить лайки, якщо пише, висилає смайлики, ділиться різними матеріалами, можна сміливо робити висновок, що він симпатизує.
 7. Якщо хлопець в полі видимості, варто звернути увагу, які погляди він кидає. Якщо вони оцінюють погляди, що оглядають жінку з ніг до голови, це буде одним з вірних ознак симпатії.
 8. Якщо при прямій зустрічі поглядів, хлопець опускає свої очі, намагається уникнути прямого візуального контакту, це краще і вірніше всяких слів покаже його почуття.

 

Є пара абсолютно точних факту, які говорять про те, що чоловік досить серйозно захоплений. В першу чергу він знайомить дівчину або жінку зі своїми друзями та батьками. Також форма побачень має значення.

Якщо це не тільки кіно і кафе, але магазини і спільні покупки з подальшим приготуванням їжі, можна судити, що це не просто жінка, але майбутня дружина. Це прямі сигнали про наявність закоханості і почуттів.

Спираючись на дані вірні ознаки, завжди без помилок можна визначити, є у хлопця симпатія, подобається.

Що робити, якщо є симпатія?

Досить часто, як стало ясно, що існує деяка симпатія, але відносини все одно не розвиваються. Дуже часто причиною подібного відсутності розвитку є абсолютно неусвідомлені характерні сигнали, що посилає сама жінка.

Якщо постійно відчувати себе дуже скуто, якщо проявляти сильне горе, можна на рівні відштовхнути свого кавалера.

Слід повністю розслабитися, тіло буде автоматично посилати необхідні сигнали, наприклад, почне копіювати всі рухи чоловіка.

Ознаки, які допоможуть визначити, чи потрібна ти чоловікові

Можна також почати проявляти свій інтерес і симпатію в жестах. Серед найдієвіших сигналів виділяються такі рухи, як:

 • можна трохи підбадьорити свого чоловіка, ледве помітно струснувши своїм волоссям. Дуже добре виглядає жест відкиданні локонів на плечі і легке погладжування шиї;
 • варто покласти ногу на іншу і одночасно з цим направити свої коліна до чоловіка;
 • деякі спокусниці використовують і більш провокаційні жест – обвиття ніг.

Це серйозний жест, тому приймати подібну позу варто максимально грамотно і акуратно. Нога на ногу часто сприймається, як захисна, тому варто супроводжувати її спокусливими рухами. Тут також важливо не переборщити, тому що занадто відкриті еротичні посили розцінюються, як виклик зайнятися сексом.

Якщо жінка прагне знайти в хлопця постійного свого супутника, варто себе вести трохи скромніше. Подібне сміливе поведінку більше підійде для таких відносин, що характеризуються, як секс без різних обопільних зобов’язань. важливо дати зрозуміти хлопцю, що заволодіти жінкою, яка йому потрібна, не так просто, це ідеальний стимул.

Підбиваючи підсумки

Всі без винятку жести виконуються і сприймаються строго і підсвідомому рівні, тобто абсолютно неусвідомлено. Навички в розпізнаванні певних сигналів допоможуть вибудувати потрібні відносини. Потрібно обом сторонам завжди залишатися щирою. В іншому випадку чоловік або, навпаки, жінка, відчують деяку фальшивість і штучність.

Оле-Лукойє споглядач

 • Активність: 22k
 • Пол: Жінка

Оле-Лукойє споглядач

Джерело: https://test.temaretik.com/1829655613717875334/kak-ponyat-nuzhna-li-ty-muzhchine/

Як визначити, чи потрібна ти чоловікові?

Як зрозуміти, що ти не потрібна чоловікові? Скільки ще триватимуть ваші хиткі відносини? Наскільки серйозні його наміри щодо облаштування спільного побуту з вами?

Іноді між чоловіком і жінкою складаються такі відносини, які начебто і є, а начебто їх майже і немає. Вони мляві, малоініціативні, зовсім незажігательние. Або, навпаки – запальні, але непостійні, зустрічі час від часу, ніяких розмов по душах, тільки страсть.На перших порах жінок можуть влаштовувати обидва варіанти. Вони терпляче чекають, поки щось зміниться в кращу сторону – відносини стануть більш відкритими, стабільними, крепкімі.Но йде час, а нічого не змінюється. І мимоволі закрадаються думки про те, чи є майбутнє у таких відносин, чи варто їх продовжувати, або краще перервати зараз, щоб потім не шкодувати про даремно пройдених роках.

Ось тут і постає питання про те, як зрозуміти, чи потрібна ти чоловікові, або він байдужий до тебе, просто користується тобою і ніяких серйозних відносин будувати не збирається?

Ознаки, які допоможуть визначити, чи потрібна ти чоловіковіЯк визначити, чи потрібна ти чоловікові?

Чоловік і жінка – дві скриньки, в яких зберігаються ключі один до другу.Карен Бліксен

З СТАТТІ ВИ ДОВІДАЄТЕСЯ: [приховати]

ДОДАТКОВО

Ознаки, які допоможуть визначити, чи потрібна ти чоловікові

 • Перший і найбільш показовий ознака – його поведінка . Як часто ви зустрічаєтеся, передзвонюєтеся, ходите разом в кіно, ресторани, просто прогулюється або дивіться разом фільми? Якщо все вищеперелічене відбувається хоча б щотижня, то приводу бити тривогу, швидше за все, немає. Крім того, багато що залежить від зайнятості чоловіки і його графіка роботи. Сьогодні не рідкість і 12-годинний робочий день, і 60-годинний робочий тиждень.
 • Друга ознака – його ставлення до вас. Навіть якщо людина дуже зайнятий на роботі, але любить вас і сумує, він знайде хвилину, щоб написати повідомлення, відправити милу ммс-ку або замовити для вас букет цветов.Его прагнення проводити з вами свій вільний час (або більшу його частину) також є хорошим знаком. Якщо ж до всіх пропозицій зустрітися чоловік ставиться з прохолодою, вимагає, щоб дівчина не дзвонила йому першої, при зустрічі поводиться відчужено або навіть грубо – це тривожні симптоми.
 • Третя ознака – постійні зради. Нехай між вами поки немає офіційно зареєстрованих відносин. Це зовсім не означає, що ви повинні прощати йому походи «наліво» .Не варто сподіватися, що хлопець переказиться і в якийсь момент вирішить, що йому потрібні тільки ви. Своєю поведінкою він уже показує своє ставлення до вас.

Ознаки, які допоможуть визначити, чи потрібна ти чоловіковіЄ й інші ознаки, які дозволяють зрозуміти, що ти не потрібна чоловікові:

 1. Він рідко дзвонить, не відповідає на смс , часто відключає телефон або взагалі вносить свій номер в ігнор-лист.
 2. Ви нікуди не ходіть разом. У вас немає спільних друзів, з якими можна посидіти дружною компанією. Ви не ходіть в гості до його або вашим родичам. Ви навіть по магазинах ніколи не ходите разом.
 3. Йому все одно, що з вами відбувається. Вас пов’язує лише секс під час рідкісних зустрічей, і чоловік ніколи не задає питань про те, як справи у вас в навчанні або на роботі, як пройшов ваш день, та й взагалі намагається розмовляти з вами поменше.
 4. Чоловік вас не ревнує. Навіть якщо ви відкрито провокуєте його на ревнощі, при ньому розмовляєте по телефону з іншим хлопцем, приймаєте подарунки і залицяння з боку інших чоловіків, і він про це знає, але абсолютно ніяк на це не реагує.

Нарешті, ви можете покластися на власну інтуїцію і почуття. Ви не відчуваєте себе бажаною, коханою, необхідної цьому чоловікові? Швидше за все, так воно і є. Як дізнатися, чи потрібна ти чоловікові? Запропонуйте йому розірвати відносини або першої перестаньте відповідати на дзвінки, відкидайте пропозиції зустрітися. Цілком можливо, що на цьому ваш роман благополучно затіхнет.Еслі ж ви дороги чоловікові, то він, нарешті, стрепенеться, і почне вживати заходів, які допоможуть вам відчути себе бажаною, коханою і необхідною.

Образ, який створює чоловік, думаючи про ідеальну жінку, схожий на образ, який створює жінка, думаючи про ідеальний мужчіне.Марлен Дітріх

↑ В відносинах c одруженими чоловіками все ще заплутаніше. Ознаки холодності, наведені вище, можуть бути елементами конспірації. Чоловік поки не хоче руйнувати сім’ю. І якщо ви згодні з таким підходом (ви разом вирішили, що варто трохи почекати – через дітей, хворого серця дружини, вирішення матеріальних питань і т.п.), то орієнтуватися на стандартні ознаки охолодження в стосунках нельзя.Но є й інші симптоми. Поговоримо про них ніже.Ітак, визначити, чи потрібна ти чоловікові, у якого вже є дружина, можна за такими ознаками:

 • Він часто пише електронні листи, смс, дзвонить при першій можливості. Навіть якщо чоловік одружений, але пристрасть до вас захопила його з головою, він буде шукати можливість якомога більше спілкуватися з вами, брати участь у вашій жізні.Понятно, що часті дзвінки можуть викликати підозру. А ось листи та електронні повідомлення він може дозволити собі писати частіше.
 • Він дарує вам подарунки, влаштовує сюрпризи. Ходити з коханкою по ресторанах і театрах – це фактично означає відкрити ваші відносини окружающім.Но є й інші способи зробити приємне коханій: відправити квіти з кур’єром, зробити подарунок, влаштувати романтичний вечір.Ознаки, які допоможуть визначити, чи потрібна ти чоловікові
 • Він запрошує вас провести час за містом або в віддаленому від будинку місці. Прагнення провести час з коханою не зупинить навіть одруженого мужчіну.Он що-небудь придумає – про поїздку на рибалку з друзями, про відрядження і т.п. І обов’язково знайде можливість відвезти вас від усіх подалі, щоб там провести незабутній вікенд наодинці, без чужих очей.
 • Він не відмовляється обговорювати ваше спільне майбутнє. Якщо чоловік вирішив порвати з дружиною, він буде разом з вами будувати плани на будущее.Разговори про спільному домі, машині, дітей, дачі, бізнесі – все це позитивні ознаки.
 • Він точно називає час розлучення. Чоловік не годує вас байками про те, що діти спочатку повинні вирости, іпотека сплачена, а батьки – вилікувані від серцевих хвороб (щоб звістка про розлучення сина не стало для них фатальним), а називає конкретну дату розлучення, і ви разом думаєте, як цю новина краще піднести його дружині.

Якщо жінка втомилася від залицянь чоловіка і хоче позбутися від них, їй найкраще вийти заміж за свого переслідувача: таким способом вона швидше за все позбудеться від обридлої їй галантності.

Мартті Ларни

↑ Головне, про що варто пам’ятати в таких відносинах – ваша молодість і краса не вічні. Вам потрібна своя сім’я, з дітьми і стабільністю, а не відносини украдкой.Еслі чоловік теж все це розуміє, і ви приблизно уявляєте, коли ваш роман з таємного стане явним, то у відносин є майбутнє.

Якщо ж чоловіка і так все влаштовує, і крім сексу і порожніх обіцянок ви від нього нічого не отримуєте, то варто закінчити такий роман раз і назавжди.

Барболіна Елеонора · 17 Серпня, 2019

Джерело: https://PsyMod.ru/otnosheniya/2026-kak-opredelit-nuzhna-li-ty-muzhchine.html

Як визначити, що ви зі своїм чоловіком? 15 ознак

Коли справа доходить до знайомств і відносин, я часто задаю собі питання, як деякі люди поводяться з іншими. Питаю себе, чому ж вони не підуть, якщо вважають, що не отримують те, що заслуговують і сподіваюся, що вони дійсно цінують своїх партнерів, якщо вони отримують те, що заслуговують.

Я думаю, що велика частина цієї проблеми полягає в тому, що багато людей навіть не уявляють що значить здорові відносини або як себе повинен вести «правильний чоловік» ( «правильна жінка») по відношенню до своєї партнерки.

Щоб прояснити ситуацію, я склала цей список, який складається з 15 пунктів того, як повинен себе вести правильний чоловік у відносинах.

1. Правильний чоловік ніколи не дозволить вам забути, як сильно він вас любить

Я навіть не можу сказати вам, як багато розмов у мене було з людьми, які вважають, що в їхніх стосунках немає прихильності. Чоловіки в життях цих жінок ніколи не змушували їх відчувати себе коханими, бажаними і безцінними. Це найважливіша частина пазла – правильний чоловік завжди буде нагадувати вам, як багато ви для нього значите.

Читайте також:   Про що поговорити з дівчиною на прогулянці: секрети і правила спілкування

Якщо хтось дійсно любить вас, ви будете це знати і відчувати. Якщо немає, тоді ви кожен раз будете гадати: «Любить – не любить».

2. Правильний чоловік завжди підтримає вас

Незалежно від того, чи хочете ви повернутися до навчання через 20 років і закінчити магістратуру, почати професійно співати або ж просто залишитися вдома і займатися сім’єю, правильний чоловік завжди підтримає вас і ваші життєві прагнення.

Він ніколи не стане вам перешкоджати або ж змушувати вас відчувати, ніби ви не в силах впоратися з тим, що намітили. Він буде поруч з вами, разом з вами долати кожен крок на цьому шляху, радіти вашим досягненням і втішати під час невдач.

Щоб надихнути когось потрібно докласти зусиль і до того, як ви проживаєте своє життя і як ви сприятливо впливаєте на життя інших людей. Енергія і амбіції цього чоловіка вплинуть і на вас, оскільки він невідступно слідує за своїми захопленнями.

4. Правильний чоловік докладе всіх зусиль, щоб завоювати вашу довіру

Правильний чоловік захоче, щоб ви відчували себе комфортно і впевнено в ваших стосунках. Довіряти кому-то – ось основа таких відносин, і цей чоловік це зрозуміє. Без довіри немає ні любові, ні поваги. Він зрозуміє, що довіру потрібно не тільки завоювати, але ще і зберегти.

5. Правильний чоловік завжди буде нагадувати вам, що ви прекрасні

Він зрозуміє, що змушувати вас відчувати себе красивою, значить не тільки говорити вам про це. Саме це буде означати, що він дійсно змушує вас відчувати себе красивою.

Це виражається в тому, як він дивиться на вас, як торкається до вас, як дбає про вас.

Він помітить зміни в вашому зовнішньому вигляді, для яких ви так багато доклали зусиль і нагадає про те, як ви привабливі навіть тоді, коли ви не змінюєтеся.

Правильний чоловік усвідомлює, що зовсім неважливо в спортивних ви штанях на дивані або ж у вечірній сукні на концерті, коли ви любите когось за те, хто він або вона є насправді, все що пов’язано з ними стає прекрасним.

6. Правильний чоловік змусить вас відчувати себе в безпеці

Я завжди стверджувала, що найкращий комплімент, який жінка може сказати своєму чоловікові, це зізнатися в тому, що поруч з ним вона відчуває себе в безпеці. Неважливо як приваблива вона і яким веселим вона вас вважає, або ж, як багато грошей у вас є, якщо жінка не може спокійно спати вночі поруч з вами, ніщо не має значення.

Ознаки, які допоможуть визначити, чи потрібна ти чоловікові

7. Правильного чоловіка роблять дрібниці

Ви згадали про художню виставку, яка пройде в вашому місті, і він вирішив зводити вас відвідати її? Неважливо, якими дрібницями можуть здаватися ті чи інші речі, правильний чоловік зрозуміє, що саме в цих дрібницях все і полягає.

8. Правильний чоловік ніколи не перегинає палицю

Ясна річ, що у відносинах будуть розбіжності, а іноді і сварки, але немає причин для того щоб ображати один одного, і тим більше ображати. Правильний чоловік залишиться спокійним і зосередиться на проблемі.

9. Правильний чоловік продовжує розвиватися

Будь то вивчення чогось абсолютно нового, розвиток нових навичок, читання нової книги або перегляд документального фільму, правильний чоловік, який пишається тим, що постійно розвивається, завжди зможе інтелектуально тримати і вас в тонусі. Він буде робити все це для себе, але це позитивно відіб’ється і на ваших відносинах.

10. Правильний чоловік розуміє, що дії говорять гучніше, ніж слова

Коли у вашому житті з’явиться ваш чоловік, ви усвідомлюєте, що люди, які кидають слова на вітер, не стримують своїх обіцянок – не заслуговують вашої шани. Люди, які стримують обіцянки – заслуговують на повагу, і цей чоловік буде одним з них.

Для кого-то висловлювати свої емоції, визнавати страхи і розповідати про найпотаємніші бажання може бути важко, але якщо поруч з вами правильна людина, то відкривати ці двері набагато простіше.

Правильний чоловік не стане приховувати від вас щось або ж стримувати свої почуття, розуміючи, що це викличе розчарування і напруга в стосунках.

Але, тим не менш, у кожного має залишатися щось особисте.

Ознаки, які допоможуть визначити, чи потрібна ти чоловікові

12. Правильний чоловік завжди буде чесний з вами

Чесність це основа щасливих, здорових відносин. І правильний чоловік це знає.

13. Правильний чоловік зробить так, що вам не захочеться брехати

Комфорт у відносинах починається зі здатності бути відвертим і чесним зі своїм партнером – а ця здатність в свою чергу починається з розуміння, що вас ніколи не засудять. Правильний чоловік допоможе вам розкритися і поділитися своїми почуттями з ним. У таких відносинах немає побоювань, що він зарядить ручку в вас або зайде і того далі, якщо ви в чомусь зізнаєтеся йому.

Це означає, що поряд з ним ви будете самої справжньої версією себе.

14. Правильний чоловік ніколи не виявить до вас жорстокість

Ймовірно найважливіший з усіх пунктів. Будь то ментально, емоційно або фізично, правильний чоловік ніколи навіть не подумає заподіяти вам біль. Якщо все ж щось таке станеться з вами, будь ласка, майте сили і поваги до себе поговорити про це з кимось або ж негайно піти від такого чоловіка. Хороша людина ніколи не дозволить собі жорстоке ставлення до оточуючих.

15. Правильний чоловік завжди буде поруч з вами

Коли чоловік присвячує свою любов і час комусь, не існує ніяких відмовок яких обставин. Будуть як хороші часи, так і не дуже. Виникатимуть проблеми і несподівані ситуації. Але цей чоловік завжди буде поруч і стане вашою опорою.

* Звичайно, варто було б зробити якусь виноску. Це не означає, що ви можете нехтувати своїм партнером, брехати або дурити його. Це не означає, що ви можете зраджувати його довіру і очікувати, що він залишиться поруч. Мова про те, що ви через все пройдете разом, і збережіть цю цілісність навіть у важкі часи.

Будь-який чоловік може бути поруч з вами, в сонячну погоду. Але справжнім випробуванням на вірність у вашому житті стануть дні шторму.

Пам’ятайте, що якщо людина, з яким ви разом, намагається бути для вас краще, будь ласка, дозвольте йому знати, як сильно ви це цінуєте. Неважливо як добрий хтось, немає більш порожнього почуття, ніж коли ви віддаєте своє серце людині, який приймає це як належне.

huffingtonpost.com
Переклад: cluber.com.ua

Джерело: https://wiolife.ru/psihologiya/otnosheniya/kak-opredelit-chto-vy-so-svoim-muzhchinoj-15-priznakov

Як зрозуміти, чи потрібна чоловікові жінка: поради психологів

Ознаки, які допоможуть визначити, чи потрібна ти чоловікові

Психологія стосунків

09.12.2017

35.3 тис.

23.6 тис.

11 хв.

5

У період закоханості жінки часто не помічають зневажливого і споживчого відносини, а знявши «рожеві окуляри», розчаровуються.

Щоб зрозуміти, чи не отримає дівчина в обмін на щирі почуття і вірність обман і зрада, їй слід уважно придивитися до поведінки свого обранця.

Спеціальні методики психологів допоможуть зрозуміти, чи потрібна чоловікові дівчина або він тільки користується їй.

Важливо! Якщо у тебе є смартфон, ти можеш підробляти в будь-який час! Як? Отримай 5 способів для підробітку в смартфоні! Читати →

Існує ряд ознак, що вказують на неготовність до серйозних стосунків з боку чоловіка. До них відносяться такі особливості в поведінці:

 1. 1. Місце і час зустрічі він призначає сам, коли йому зручно. Думка та побажання дівчата партнера не хвилюють. В інший час він не піднімає трубку, різко обриває розмову і посилається на завантаженість на роботі. Яким би зайнятим не був чоловік, якщо людина потрібна йому, він завжди буде прислухатися до його думки.
 2. 2. У будь-який час він може поміняти плани дівчини без наявності для цього вагомих причин. Зустрічі за краще проводити в темний час доби на нейтральній території. Чоловіки дозволяють собі так ставитися тільки до коханкам.
 3. 3. Партнер практично нічого не розповідає про своє життя і не знайомить з родичами, друзями і колегами. Він не бажає починати спілкування з оточенням нової пасії і її батьками.
 4. 4. Чоловік постійно незадоволений поведінкою дівчини і висловлює все зауваження вголос. Його може не влаштовувати зовнішній вигляд, хобі та уподобання коханої, але розлучатися він не хоче. Мета людини – знизити самооцінку жінки.
 5. 5. Він може поскандалити, і, не вибачившись, кілька днів не виходити на зв’язок, щоб дівчина відчула себе винною.

Якщо чоловікові не потрібна жінка, він не стежить за своєю мовою. Компліменти нагадують спектакль в дешевому театрі. Партнерові не потрібно підбирати слова, щоб звернутися до співрозмовниці – хлопець її не цінує і витрачати час на такі «дрібниці» не вважає за потрібне. Якщо дівчина повністю байдужа, партнер дозволяє собі ображати її та використовувати в лексиці ненормативні слова.

Коли чоловікові потрібно тільки одне – інтимні стосунки, він повністю змінюється і оточує дівчину награним увагою і турботою. Потрібно розуміти, що чоловіки більш гостро потребують фізичної близькості і в період її нестачі готові розігрувати вистави. Якщо на відмову чоловік реагує грубо і неадекватно, то найкращим варіантом розвитку відносин є їх розрив.

Перевірити наявність щирих почуттів у чоловіка можна по його турботі. Жінці досить хоча б раз опинитися у важкій ситуації, щоб дізнатися, навіщо коханий залишається з нею. При відсутності взаємності партнер не буде цікавитися її здоров’ям і привозити ліки, коли вона захворіє. Його не хвилюють ніякі проблеми жінки, вона буде вирішувати їх сама.

Якщо дівчина не потрібна чоловікові, в розмові він не стане використовувати займенник «ми». Людина може брехати, пишучи різні легенди, продумуючи всі деталі, але він не розглядає даний союз як пару, яка має перспективи на розвиток відносин.

Чоловік може пов’язувати займенник «ми» з найближчими подіями, наприклад, «Ми завтра підемо в кіно? », Але він не буде говорити таких фраз, як« Коли ми поїдемо відпочивати на море? »Або« Коли ми будемо планувати народження дитини? ».

Він знає, що відповідь на ці питання – «ніколи», і не бачить сенсу їх ставити.

При відсутності інтересу до дівчини чоловік не буде знайомитися з її захопленнями, сім’єю і друзями. Йому не важливі переживання «коханої», а всі розмови пов’язані тільки з тим, що відбувається в даний момент.

Хлопець може обговорити фільм, але ніколи не запитає, хто її улюблений режисер або актор. Якщо жінка сама почне розмову, він вислухає, ніяк не реагуючи, або переведе тему.

У такій ситуації дівчата починають звинувачувати себе, вважаючи, що вони перевантажують чоловіка своїми дрібними проблемами, але це не так. Обранець обманює і користується жінкою.

Якщо дівчина потрібна обранцеві, вона це відчує і необхідність ставити самій собі питання відпаде. Вона буде оточена увагою і турботою, і ніякої щільний робочий графік не стане перешкодою для спільного проведення часу.

Чоловік не буде вести себе підозріло і таємно. Вже на початку відносин він познайомить кохану з батьками і друзями. Партнер не буде приховувати своє особисте життя і розповість про хобі та захоплення.

Читайте також:   Що не можна говорити чоловікові ніколи: слова, що вбивають любов

Наступні ознаки вказують на щирі почуття у чоловіка:

 1. 1. Він прислухається до думки жінки. Якщо він не згоден з дівчиною, то робить так, як попросила вона.
 2. 2. Наявність подарунків вказує на те, що чоловік намагається завоювати обраницю, і вона підкорила його серце.
 3. 3. Він став змінюватися в кращий бік – позбувся шкідливих звичок, знайшов високооплачувану роботу або купив нове авто.
 4. 4. Хлопець каже компліменти, так як зауважує все дрібниці і деталі зовнішності дівчини. Він веде себе чемно і галантно.
 5. 5. По відношенню до жінки чоловік ніжний і ласкавий.

Закоханість змушує хлопця ревнувати. Для цього йому не обов’язково влаштовувати гучні скандали і постійно дізнаватися, з ким дівчина проводить час.

Коли жінка спілкується з молодими людьми, чоловік буде обіймати її і надавати інші знаки уваги, щоб продемонструвати, що вона в парі.

Деякі люди не можуть стримувати емоцій в пориві ревнощів, що часто призводить до скандалів і сварок. Така поведінка навряд чи зміниться.

Чоловік, який дорожить жінкою, не шкодуватиме для неї грошей, часу і душевних сил. Людина намагається надавати їй допомогу при виникненні будь-яких проблем. І ніколи не дозволить собі образити жінку. Якщо ж він це зробив, то обов’язково попросить вибачення. У таких відносинах дівчина відчуває себе бажаною і в будь-який момент може покластися на обранця.

Багато хто вважає, що чоловікові потрібен час, щоб зрозуміти, чи потрібна йому жінка, і цим виправдовують його холодність. Насправді щиру зацікавленість приховати неможливо, і, якщо почуття взаємні, дівчина обов’язково помітить це. Жінці потрібна сім’я, діти і стабільність, і, якщо людина цього не розуміє, то краще відразу закінчити такий роман.

Коли в момент спілкування по телефону дівчина замислюється, чи дійсно вона потрібна хлопцеві, їй н еобходимо реально оцінити ситуацію і зробити правильні висновки. Якщо знайомство відбулося під час відпочинку в іншій країні або відвідування розважального закладу, шанси на створення реальних тривалих відносин дуже малі.

Закоханих можуть розділяти такі обставини, як відрядження, навчання або служба. Якщо чоловік дійсно потребує дівчині, то не стане рідше дзвонити і писати, а постійно буде ділитися своїми думками і переживаннями. Він знайде будь-які способи, щоб зв’язатися з коханою хоча б на хвилинку, не даватиме порожніх обіцянок.

Жінці необхідно визначити, хто є ініціатором спілкування. Якщо чоловік перший не пише і не дзвонить, то життя дівчини його не цікавить. Він може не відповідати на СМС і телефонні дзвінки, постійно посилатися на свою зайнятість і придумає масу відмовок, щоб спілкування зійшло до мінімуму.

Якщо жінка сумнівається в своєму партнері, то наявність почуттів у нього досить просто перевірити. Для цього необхідно зробити наступні дії:

 1. 1. Припинити цікавитися його життям і справами. Всі розмови про те, як проводив час чоловік, де він був і чому не дзвонив, повинні бути виключені. Якщо у хлопця є почуття до дівчини, він помітить такі зміни і почне ставити зустрічні запитання.
 2. 2. Чи зміниться в кращу сторону. Можна зробити іншу зачіску, купити нову білизну або туфлі на високих підборах. Він обов’язково помітить такі зміни і почне губитися в здогадах, заради кого жінка затіяла перетворення.
 3. 3. Викликати почуття ревнощів. Для цього потрібно попросити колегу по роботі або одного підвезти додому. Під час розмови з коханим ненароком згадати про це, не уточнюючи подробиць – потрібно дати можливість чоловікові самому придумати закінчення історії. Викликати почуття ревнощів вийде також дзвінками і СМС, які будуть постійно приходити на телефон жінки.
 4. 4. Уявна вагітність. Потрібно сказати хлопцю про вагітність і простежити за його реакцією. Якщо він злякався, то ні про які щирих почуттях не може бути й мови.

Не треба боротися за відносини, які далекі від ідеалу. Не варто задовольнятися малим, коли можна знайти люблячого і турботливого чоловіка. Всі люди різні, і в сучасному світі «споживче» ставлення зустрічається все частіше.

Деяких жінок такий стан речей влаштовує, і вони готові витрачати найкращі роки життя на людину, якій повністю байдужі. Успішні та цілеспрямовані люди відразу відмовляються від подібних зв’язків і створюють щасливі шлюби.

після розставання

Деякі дівчата хочуть повернути відносини після розставання з колишнім хлопцем. Перед початком активних дій варто переконатися в наявності почуттів у нього. Зробити це можна за такими ознаками:

 1. 1. Спілкування. Якщо чоловік продовжує спілкування з колишньою дівчиною, вона йому дорога як мінімум в якості співрозмовника. Якщо він пише СМС і дзвонить хоча б раз на тиждень, йому точно не все одно, і він потребує суспільстві дівчата.
 2. 2. Зустрічі. Після припинення відносин чоловіки віддають перевагу обривати всі контакти з коханою. Якщо хлопець пропонує дружбу і намагається бачитися якомога частіше, то напевно він ще любить дівчину.
 3. 3. Статуси і музика. У соціальних мережах в період після розставання на сторінці колишнього коханого, який ще відчуває почуття до дівчини, можна помітити сумні статуси і музику.
 4. 4. Активний спосіб життя. Намагаючись забути обраницю, багато хлопців починають раптово вести надмірно активний спосіб життя. Це говорить про сильному емоційному потрясінні, яке було нанесено розривом.
 5. 5. Спосіб життя. Якщо людина вела розмірений спосіб життя, а після розлуки пустився «у всі тяжкі», то він переживає, і йому не все одно.

Перш ніж відновити відносини з колишнім хлопцем, варто згадати причини, які спровокували розрив. Душевні рани незагойні тривалий час, і, можливо, колишній хлопець буде не проти відносин, але про їхню доцільність варто задуматися.

Щоб дізнатися про щирість почуттів чоловіка, можна звернутися до гороскопу. Кожен знак зодіаку має свої особливості і по-різному проявляє почуття:

 1. 1. Овен. Вони нетерплячі і не вміють чекати. Хочуть отримати все і відразу і про своїх пристрастях розповідають без сорому. Овни наполегливо домагаються бажаного, але це ніяк не говорить про любов. Так вони відносяться до всіх жінок, яким симпатизують. При відсутності взаємності не страждатимуть і переживати, а знайдуть новий об’єкт. При наявності серйозних почуттів Овен не квапить події, а намагається створити атмосферу тиші і затишку. Підкорювати обраницю чоловік буде розповідями про те, який він успішний і сильний.
 2. 2. Телець. Якщо жінка сподобалася представнику даного, він відразу ж дасть про це знати. Чоловік постійно буде дзвонити і писати СМС. Побачивши кохану на вулиці, він обов’язково покличе її і укладе в обійми. Телець любить і вміє доглядати за жінками. Такий чоловік буде запрошувати дівчину на різні світські заходи, дарувати квіти і цукерки. Чим більше він буде витрачати коштів на дівчину, тим вона важливіше для нього, але через його нерішучості «букетно-цукерковий» період може затягнутися.
 3. 3. Близнюки. Вони дуже люблять флірт, відрізняються винахідливістю в залицяння і непередбачуваністю. З цими чоловіками таке відчуття, як нудьга, буде незнайоме. Вони люблять жартувати над дівчиною і розігрувати її. Але Близнюки схильні ідеалізувати партнерів. Після ближчого знайомства вони можуть розчаруватися в дівчині і зайнятися пошуками нового досконалості. При наявності серйозних почуттів чоловік не буде висміювати недоліки людини і з розчуленням поставиться до слабкостей.
 4. 4. Рак. Це практичний домосід, в пріоритетах якого сімейні цінності. Перш ніж починати зустрічатися з дівчиною, він з’ясує її ставлення до домашнього вогнища і ведення господарства. Представник даного знака оцінює жінок по їх готовності виконувати його вимоги. Якщо ж почуття чоловіка серйозні, він, навпаки, виконає всі побажання коханій. Раку дуже важливо мати відданого і вірного партнера, який зможе зміцнити його внутрішній світ.
 5. 5. Лев. Це амбітний чоловік, який не любить натякати, а говорить прямо. Він відразу дає зрозуміти дівчині про свої почуття. У період залицяння за краще ходити в дорогі ресторани і дивувати обраницю благородними вчинками, але про щирість почуттів це ніяк не говорить. Якщо Льву дійсно потрібна дівчина, то він перестане розповідати про свої здобутки і проявить до неї живий інтерес.
 6. 6. Діва. На чоловіків цього знаку можна покластися в усьому. Вони люблять аналізувати ситуацію і дають стоять поради. Дев важко викликати на відверту розмову, і висловлюють вони свою симпатію натяками. Вони довго будуть вирішувати, чи підходить дівчина для серйозних стосунків. Якщо такий чоловік дійсно захоплений жінкою, то негайно зробить пропозицію руки і серця. Почувши відмову, Діва ще довго буде намагатися добитися уваги партнерки.
 7. 7. Ваги. Ці чоловіки мають мінливий настрій, не люблять сварки і конфлікти. Вони заряджають своїм оптимізмом всіх оточуючих. Чоловікам-Терезам подобається доглядати за дівчиною, і вони не поспішають перейти на наступний рівень відносин. Такі хлопці бояться відповідальності і зобов’язань. Якщо ж партнер серйозно захоплений, то почне робити рішучі кроки – познайомить з батьками і друзями, зробить пропозицію.
 8. 8. Скорпіон. Чоловіки цього знаку володіють особливим магнетизмом, який так і притягує до них жінок. Він схожий на хорошого психолога, який вміє говорити слова, які б’ють точно в ціль. Може оточити жінку увагою і турботою, а його компліменти неможливо забути, але це ніяк не говоритиме про щирість його намірів. Скорпіону дуже потрібен секс, і, щоб його отримати, чоловік піде на будь-які дії. Якщо ж він налаштований на серйозні стосунки, то сповістить всіх про те, що складається в парі. Скорпіон почне поводитися так, немов дівчина йому повністю належить і буде сильно ревнувати.
 9. 9. Стрілець. Чоловіки люблять пригоди, незалежність, для них важливі інтимні стосунки. Почуття висловлюють купівлею дорогих подарунків або походами в ресторани. Обраниця повинна бути готова до різних авантюр, які так приваблюють Стрільця. Якщо ж дівчина йому подобається і він налаштований на серйозний роман, то постарається перебувати поруч з нею весь вільний час. Стрілець постійно буде розповідати цікаві історії, вражати своїм розумом і начитаністю.
 10. 10. Козеріг. Цей чоловік дуже недовірливий до решти і постійно прагне все перевірити ще раз. Він важко закохується і, боячись показати свої почуття, демонструє до об’єкта любові повна байдужість. Козерогові важливо зрозуміти, що він цілком може довіряти дівчині. Якщо він має серйозні наміри, то почне радитися з партнером і проявляти інші ознаки лояльності.
 11. 11. Водолій. Вони розумні і привабливі, але вважають за краще демонструвати почуття не діями, а словами. Люблять багато розмовляти і обдаровувати дівчину компліментами. Водолія простіше спочатку зробити кохану кращим другом, а потім перейти на більш серйозний рівень відносин.
 12. 12. Риби. Це дуже чуттєві натури, яких важко розгадати. Якщо вони закохуються, то по-справжньому. У відносинах будуть бурхливі сварки і пристрасні примирення. Вони дуже уразливі і при відсутності почуттів партнера не прощають і відразу йдуть. Якщо ж Риба має серйозні наміри, то зможе пробачити практично все, але зловживати його довірою не слід.

Жінки звикли шукати виправдання чоловічим «огріхам». Не варто звинувачувати себе в тому, що партнер холодно ставиться і повністю байдужий. Краще зайнятися пошуками людини, який оцінить дівчину по достоїнству і не дасть їй приводу замислюватися про доцільність союзу.

Я заворожено дивилася на свого чоловіка, а він не зводив захоплених очей з своєї коханки. Він вів себе, як закоханий придурок …

Читати >>

Джерело: https://feelcontrol.net/about-relationships/psychology-relations/kak-ponyat-nuzhna-li-ty-muzhchine.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *