Ознаки, за якими можна зрозуміти, що ви подобаєтеся Водолію

Ознаки, за якими можна зрозуміти, що ви подобаєтеся ВодоліяЯк один з найбільш спритних знаків Зодіаку, чоловік Водолій, звичайно, ця таємнича істота. Його важко зрозуміти час від часу, що робить особливо важко зрозуміти чи любить він вас! Представник майбутнього, цей знак буде яким завгодно, але не традиційним в любові. Насправді, він щосили намагається кинути виклик статусу-кво в традиційних відносинах. Вас цікавить, як веде себе закоханий чоловік Водолій? Прочитайте цю статтю, щоб дізнатися 12 очевидних ознак закоханості Водолія!
Ознаки, за якими можна зрозуміти, що ви подобаєтеся Водолія

Зміст приховати

Чоловік, народжений під знаком Водолія, винахідливий і прикутий до ідеалізованому образу світу. Він захоче переконатися, що ви поділяєте його бачення майбутнього. Якщо ви йому подобаєтеся, він обов’язково відкриє свої секрети. Ви отримаєте запрошення в його світ, де він покаже свої дивовижні книги або інші колекції.
Він захоче, щоб ви були частиною кожної деталі його особистого життя. Якщо він закоханий в вас, то буде радий, що знайшов когось, з ким він може поділитися своїми найглибшими думками. Чоловік Водолій буде має захоплюючий погляд на світ.

2. Він буде ніяково фліртувати з вами

Головна ознака розгорається почуттів Водолія – ​​це незграбний флірт.

На початку відносин, трохи ніяково і невпевнено, Водолій буде сором’язливо підбиратися з далека, так що дайте слабину! Чоловік Водолій в любові зазвичай не звик до бурхливих романів, швидше за все, він ріс «ботаном» і не зовсім зрозумів, як доглядати за дівчиною. Це чарівно, як він намагається справити враження з його гумором або іншими речами, які, як він думає, потрапляє під категорію флірту.

Ознаки, за якими можна зрозуміти, що ви подобаєтеся Водолія

3. Він запросить на побачення в кіно

Ознаки, за якими можна зрозуміти, що ви подобаєтеся Водолія

Сором’язливий Водолій виходить зі своєї раковини, коли він робить те, що йому цікаво. Він буде дуже відкритим, розмовляючи з вами про речі, які йому подобаються! Це безперечно одна з ознак того, що Ви подобаєтеся Водолія.

4. Він захоче досліджувати нетрадиційні і дивні речі з вами

Чоловік Водолій відомий своєю нестримною і майже неземний особистістю, що відрізняється від буденності. Водолій з виключно захоплюючим набором інтересів знайшов багато дивних і божевільних речей для дослідження. Він захоче взяти вас із собою для його цікавих експериментів.

Ознаки, за якими можна зрозуміти, що ви подобаєтеся Водолія

5. Він покаже вам свою прихильність наодинці

Ознаки, за якими можна зрозуміти, що ви подобаєтеся Водолія

6. Він захоче вести інтелектуальні бесіди з вами

Ознаки, за якими можна зрозуміти, що ви подобаєтеся Водолія

7. Він буде зачарований вами

Ознаки, за якими можна зрозуміти, що ви подобаєтеся Водолія

Коли Водолій любить вас, він буде абсолютно вражений кожною гранню вашої особистості. Ви не зможете зробити нічого поганого в його очах, він поставить Вас на високий п’єдестал.

8. Він буде називати вас своїм кращим другом

Чоловік Водолій відомий відмінною дружбою і будь-які відносини починає з неї, перш ніж дозволить собі піддатися романтиці. Один із способів завоювати ваше серце буде побудова міцної дружби з вами.

Ознаки, за якими можна зрозуміти, що ви подобаєтеся Водолія

9. Він буде дійсно слухати вас

Ще один спосіб зрозуміти, що чоловік Водолій любить вас, звернути увагу наскільки він слухає вас. Водолій буде чіплятися за кожне слово пані свого серця. Коли Водолій любить вас, він повірить, всьому, що ви говорите.

Ознаки, за якими можна зрозуміти, що ви подобаєтеся Водолія

10. Він запросить на кавове побачення

Водолій не схильний відразу переходити до традиційних побаченням з відвідуванням ресторану та іншими штучок. Швидше він почне з далека. Очевидною ознакою того, що ти подобаєшся чоловікові Водолію, є те, що він запрошує тебе на побачення випити кави. Він буде знавцем кави і захоче показати свої знання вам.

Водолій завзятий хіпстера, у нього буде улюблена місцева кав’ярня, яку він часто відвідує, і де пробував всі види кавових напітков.Мужчіна Водолій любить показувати свою симпатію, змушуючи вас відчувати себе особливою.

Він запросить брати участь в ексклюзивних заходах, в яких він бере участь, і упевниться, що вам вони цікаві.

11. Він підтримає ваші ідеї

Водолій захоче приєднається до вашим починанням і підтримає вас. Водолій упевниться, що ваші ідеї підтримуються і сприймаються серйозно вашими друзями.

Дуже інтелектуальний спосіб прояви прихильності від чоловіка Водолія – ​​він приєднається до ваших ідей, і якщо закоханий, буде підтримувати, незалежно від того чи вірить він в них чи ні! Він правда хоче показати, що підтримує вас, і що він готовий бути на вашому боці, незважаючи ні на що. Справжнім ознакою прихильності є те, що він всіма силами підтримує вас.

Чоловік Водолій прогресивний і не буде погоджуватися на традиційні стереотипи відносин або гендерні ролі. Він не захоче нічого, крім того, щоб бути на рівних з його коханої і чекатиме абсолютно рівноправного партнерства.

Ще одна з ознак, що Водолій любить вас, полягає в тому, що він знайде спосіб показати вам, що ви стоїте на рівних в цих відносинах, і ваші ідеї гідні і мають вагу.

12. Він покаже свою вразливу сторону

Водолій вірний почуттям. Він буде тримати свої емоції при собі і рідко коли-небудь дозволяє своїй чуттєвої стороні виходити на перший план. Ще одна ознака того, що чоловік Водолій закоханий, це те, що він почне показувати свою вразливу сторону.Он буде відкриватися повільно і переконуватися, що ви безпечна аудиторія.

Водолій знає, щоб укласти угоду з вами, він повинен буде відкритися і поділитися своїми почуттями з вами! Ваш чоловік Водолій обов’язково розповість свої романтичні і улюблені речі. Він подарує багато компліментів і уваги, щоб показати, що ви йому подобаєтеся.

Водолій захоче проводити з вами більше часу, щоб відчувати себе досить комфортно для того, щоб відкритися і показати свою вразливу сторону.

Як тільки чоловік Водолій закохається, він не зможе зберегти свої почуття в секреті. Він захоче діяти так, як він себе почуває.

Водолій подарує вам безліч поцілунків і ласки, щоб продемонструвати свій любовний інтерес! Дружба і будівництво довірчого фундаменту буде коштувати того, тому що ви, нарешті, побачите, як романтичний ваш Водолій, коли він відчуває себе комфортно поряд з вами. Це один з явних ознак того, що ви подобаєтеся Водолія!

Так як же визначити, чи подобаєтеся ви Водолія?

З його відстороненим і прохолодним ставленням може бути важко зрозуміти поведінку чоловіка Водолія. Але є кілька способів, які дійсно відкриють його задуми. Його буде важко притиснути і знайомство з ним вимагає терпіння. Але зверніть увагу на ці очевидні ознаки симпатії Водолія, по ним можна дізнатися напевно!

Джерело: http://depils.com/muzhchina-vodolej-v-lyubvi-12-ochevidnyh-priznakov-togo-chto-ty-nravishsya-muzhchine-vodoleyu/

Як поводиться закоханий чоловік Водолій: ознаки і поведінку

Чоловіки різних знаків Зодіаку по-різному проявляють зацікавленість і закоханість. Чоловік-Водолій досить стриманий і скритний.

Іноді зрозуміти відразу, що чоловік закоханий, непросто, так як не всі представники сильної статі готові брати ініціативу в свої руки. У цьому випадку перший крок має бути зроблено жінці.

Якщо ж вона не впевнена в намірах об’єкта симпатії, астрологія допоможе розібратися, як веде себе закоханий чоловік Водолій.

Як саме поводиться закоханий чоловік Водолій?

Ознаки, за якими можна зрозуміти, що ви подобаєтеся ВодоліяЧоловік-Водолій залицяється до дівчини або жінкою дуже красиво, вишукано

Закоханість Водолія буває складно розпізнати з першого погляду. Такі чоловіки часто непередбачувані. Водолій може поводитися зайво холодно, або навпаки, активно проявляти увагу до об’єкту симпатії.

Знак належить до повітряної стихії, що накладає відбиток на поведінку такого чоловіка. Водолій може бути мінливий, як весняний вітер, або грубий і напористий, як справжній ураган. Багато що залежить безпосередньо від жінки, яка привернула його увагу.

Яких же жінок люблять чоловіки Водолії – відповідь на це питання можуть дати лише самі представники знака. В першу чергу, такі чоловіки цінують у жінці розум. Освічені і ерудовані, Водолії цінують хорошу бесіду. Якщо жінці вдається зацікавити його розмовою – він пропав. Як правило, всі Водолії досить влюбливі.

При цьому не варто приймати їх мінливість за легковажність. Гороскопи вказують на вірність і відданість чоловіків цього знаку, але тільки в тому випадку, якщо відношення не набриднуть Водолія. Коли жінка перестане бути гідним співрозмовником, цілком можливо, що Водолій захоче перервати такі відносини.

Чоловіки цього знака люблять все таємниче і загадкове, тому занадто прості жінки їх рідко залучають.

Водолій швидше зацікавиться утвореної, але прихованої жінкою, ніж веселою реготухою, яка мріє скоріше створити сім’ю.

Тут виходить на перший план ще одна особливість представників цього знака – вони дуже цінують свою свободу і незалежність, тому не поспішають сковувати себе узами шлюбу.

Жінка, якій захопиться представник цього знака, повинна мати широке коло інтересів. Добре, якщо вона буде розділяти хобі Водолія.

При цьому обраниця Водолія завжди самодостатня. Їй нема чого обмежувати свободу свого партнера і стежити за кожним кроком, так як вона впевнена, в першу чергу, в собі.

Зверніть увагу! Водолії не переносять ревнощів, з’ясувань відносин, скандалів, спроб обмежити їх коло спілкування або посягань на свободу.

Знаючи, яких жінок люблять Водолії, слід розібратися, як поводяться ці чоловіки з дівчиною, яка їм подобається.

Астрологи попереджають: мало знати особливості знака Зодіаку, при оцінці характеру чоловіки з астрологічної точки зору вкрай важливо враховувати асцендент. Це висхідний знак, що залежить від дати, часу і місця народження людини.

Існують спеціальні таблиці, за якими можна розрахувати асцендент для кожної людини.

Найбільш виражений вплив асцендента проявляється в тому випадку, якщо людина народжена до полудня. Асцендент можна не враховувати, якщо час народження між північчю і трьома годинами ранку, так як в цьому час висхідний знак найслабший.

Так, якщо у Водолія асцендент випадає на вогненний знак, поведінка закоханого чоловіка буде достатньо прямолінійним і наполегливим. Жінка відразу ж відчує, що викликає симпатію, сумнівів в цьому випадку не залишається.

Висхідний знак у водному знаку (Риби, Рак, Скорпіон) наділяє Водолія деякої мрійливістю, романтичністю і сентиментальністю. Такі чоловіки можуть бути нерішучі в вираженні своїх почуттів, тому дізнатися, що чоловік Водолій закоханий, може бути непросто.

Закоханий Водолій буде сумніватися, побоюватися бути відкинутим, що довгий час стане заважати зробити йому перший крок на зустріч.

У той же час, це наділяє чоловіка особливою чутливістю і романтичністю, тому його обраниця відчує себе справжньою принцесою.

Висхідний знак земної стихії робить Водолія більш стриманим і раціональним. Такий чоловік досить ініціативний, але без натиску і агресії, властивої вогненним знакам. Він досить швидко дасть зрозуміти об’єкту симпатії про свої почуття, ретельно проаналізує можливий розвиток подій і обкладе все таким чином, що у жінки не залишиться і шансу відмовити.

Асцендент в повітряному знаку робить Водоліїв легковажними і мінливими. Ознаки закоханого чоловіка-Водолія в цьому випадку залежать від його настрою, яке змінюється дуже швидко. В один день він буде буквально обсипати об’єкт симпатії компліментами, але вже через кілька діб може пройти мимо і не привітатися. У такі моменти Водолій зосереджений на своєму внутрішньому світі.

Читайте також:   Як сказати дівчині, що вона мені подобається: покрокова інструкція

Що і як кажуть Водолії?

Ознаки, за якими можна зрозуміти, що ви подобаєтеся ВодоліяВодолії дуже балакучі і люблять привертати до себе увагу

Як поводиться закоханий чоловік Водолій – це залежить від того, що чекає хлопець від цієї закоханості. Якщо чоловік не впевнений в собі, він навряд чи зробить перший крок назустріч романтичних стосунків. Якщо ж у жінки багато шанувальників, Водолій також може не вирішитися на визнання.

Як правило, Водолії люблять бути в центрі уваги і досить говіркі. Закоханий Водолій направляє своє ораторське мистецтво в сторону об’єкта симпатії.

У той же час, на компліменти вони досить скупі і часто говорять банальні речі.

Деякі представники знаку, особливо в молодому віці, повністю позбавлені дару лестити і каже компліменти, тому жінка може відзначити деяку сухість по відношенню до себе при розмові.

Ще один нюанс: Водолії дуже розсіяні. Вони можуть посеред розмови забути, про що зовсім недавно говорив співрозмовник, або навіть відволіктися на щось і перестати слухати. Це є серйозною проблемою для жінки, так як заважає зрозуміти, як же до неї відноситься Водолій.

Гучних слів, віршів і приємних компліментів від Водоліїв чекати не варто. Більш того, людина цього знаку ніколи не зробить дамі комплімент з приводу нової зачіски, так як просто не помітить змін.

Такі Водолії по натурі – розсіяні і неуважні, через що самі представники знаку часто страждають.

Яких вчинків чекати від закоханого Водолія?

Якщо жінка хоче зрозуміти, що відчуває чоловік-Водолій і чи любить її, слід звернути увагу на вчинки, але не слова. Як вже з’ясувалося, слова не є сильною стороною представників цього знака, якщо мова йде про компліментах. А ось з вчинками все інакше – об’єкт симпатії Водолій завжди оточує турботою і дарує душевне тепло.

Вчинки проявляються в дрібницях. Якщо це колега, чоловік обов’язково буде стежити, щоб жінка ні в чому не потребувала на робочому місці. Улюблену каву з ранку, прохолодний напій в спеку, замовлення доставки улюбленої страви на робоче місце – саме так проявляється турбота Водолія.

Цікаво, що дбайливість цього знака проявляється вже в дитинстві. Закохані хлопчики-Водолії завжди проводять симпатичну дівчинку з класу до будинку і допоможуть донести важкі книжки.

З віком нічого не змінюється – Водолій також не дозволить жінці пізно повертатися однією додому, завжди подбає заздалегідь про таксі і при необхідності супроводить в найближчий продуктовий магазин, щоб жінка не несла важкі сумки сама.

Чоловік цього знака не дозволить жінці вступити в конфліктну ситуацію. Якщо ж це сталося, Водолій постарається захистити обраницю від негативних емоцій і вирішити всі проблеми самостійно.

Залицяння Водолія прості і нехитрі, але не залишають байдужими. Квіти, солодощі, музичні шкатулки та інші милі жіночому серцю дрібниці – все це варто чекати від чоловіка Водолія.

Знаки уваги, сюрпризи та інші особливості поведінки

Ознаки, за якими можна зрозуміти, що ви подобаєтеся ВодоліяЧоловік-Водолій розсіяний, але не забуває робити сюрпризи для коханої жінки

Темі про те, як любить чоловік Водолій, в літературі присвячено чимало праць, проте точне ставлення до улюбленої зможе описати лише сам представник знака. Як зрозуміти, чи закоханий Водолій-чоловік – в цьому питанні буває складно розібратися. Водолії ніколи не проявлять відкриту симпатію до невільною дівчині, і не завжди зроблять перший крок, якщо не впевнені у власних силах і взаємності.

Якщо ж приводів для занепокоєння у Водолія немає, він може пустити в хід всю свою чарівність. Знаки уваги Водолій проявляти любить і вміє, не помітити такої поведінки неможливо. Незважаючи на деяку неуважність, Водолій завжди буде знаходитися десь неподалік від об’єкта симпатії, щоб зуміти першим прийти на допомогу.

Сюрпризи Водолії роблять охоче, але не завжди мають на це кошти. Дорогих і небанальних подарунків від молодого Водолія чекати не варто, але зате такий чоловік може заспівати серенаду під вікном або розписати асфальт зізнаннями в коханні.

Кілька особливостей, які проявляються у закоханих Водоліїв:

 • трепетне ставлення до своєї зовнішності;
 • ревнощі;
 • бажання усюди слідувати за об’єктом симпатії;
 • іскрометний почуття гумору.

В цілому, Водолії не ревниві, але на початку відносини дуже трепетно ​​відносяться до об’єкта симпатії, тому будь-який інший чоловік в зоні видимості від сподобалася жінки буде сприйматися як потенційна загроза.

Найточніший ознака закоханості Водолія – ​​це трепетне ставлення до своєї зовнішності.

Зазвичай ці чоловіки дуже розсіяні і не приділяють належної уваги гардеробу, але ось закоханий Водолій завжди гладко поголений, причесаний і одягнений з голочки.

Ще одна характерна ознака – раптово загострилося почуття гумору.

Зазвичай Водолії стримані, але при вигляді об’єкта симпатії починають блискуче жартувати, щоб якомога швидше привернути увагу до своєї персони.

Водолії і ініціатива

Ознаки, за якими можна зрозуміти, що ви подобаєтеся ВодоліяВодоліям дуже важко робити перший крок і проявляти ініціативу в почуттях

Незважаючи на те, що представники цього знака охоче проявляють симпатію, її часто можна помилково прийняти за дружнє ставлення, але не натяк на романтичний зв’язок. Ініціативу Водоліям проявляти важко, в першу чергу через те, що чоловіки цього знаку дуже сильно бояться відмови і глузування. Тут астрологи радять брати жінці ситуацію в свої руки і самій робити перший крок назустріч. Це допоможе чоловікові відчути себе впевненіше.

В цілому, залучити такого хлопця нескладно, а ось як закохати в себе Водолія-чоловіка назавжди не знають навіть самі представники цього знака. Водолії неохоче вступають у серйозні стосунки, тому жінці не слід будувати далекосяжні плани після декількох хвилин знайомства.

Історія з життя

Читачка розповідає про свій досвід зближення з чоловіком 11-го знака Зодіаку: “Водолія утримати дуже важко, хоча вони завжди охоче йдуть на контакт. У мене не було проблем з моїм Водолієм – він просто підійшов і подарував мені квітів, тому я відразу все зрозуміла.

Труднощі почалися тоді, коли через 2 роки наші відносини перейшли на інший рівень. Мій Водолій неохоче йшов на зближення, тому почати жити разом – це серйозне випробування. Незважаючи ні на що, ми вже більше 10 років разом, 6 з них – в офіційному шлюбі.

З Водоліями необхідно вести себе терпляче, що не підганяти їх до рішучих дій і не обмежувати свободу. ”

Джерело: https://fartune.ru/lubov/kak-vedet-sebya-vlyublennyy-muzhchina-vodoley-slova-postupki/

Як зрозуміти, що ви подобаєтеся чоловікові або жінці Водолію

Ознаки, за якими можна зрозуміти, що ви подобаєтеся ВодоліяКожен знак зодіаку по-своєму проявляє себе під час стану закоханості. Є ряд ознак, які підкажуть, як визначити, що чоловік, який за гороскопом Водолій, відчуває почуття, а також як краще зрозуміти, що ви йому подобаєтеся. Не менш загадковими є жінки, які народилися під цим зодіакальним сузір’ям. Якщо є сумніви в правильності визначення сигналів, які посилає представник повітряного знака, тоді потрібно звернутися до зірок.

Що варто знати про жінку-Водолії

Представниці цього знаку зодіаку мінливі і загадкові, суперечливі і непостійні. Вони виділяються серед інших своєю яскравою харизматичною натурою. Проте закоханий Водолій в спідниці мінливий: сьогодні дівчина може виглядати відстороненої або байдужою, а завтра вона стає вулканом пристрастей.

Найчастіше жінки цього знака цураються серйозних відносин, вважаючи за краще дружбу, тому нерідко саме з неї народжуються глибокі почуття. При цьому дівчина не відразу розуміє, що приятельські відносини перейшли в любов.

Що змушує її серце битися швидше

Зрозуміти і дізнатися, що вподобана дівчина-Водолій в тебе закохана, можна, якщо врахувати особливості її стихії. На мінливість жінки вказують:

Як повернути чоловіка-Тельця: причини сварок, помилки під час примирення

 • постійна спрага відкриттів;
 • прагнення до отримання нової інформації;
 • вітряне спілкування, часта зміна інтересів;
 • прагнення привертати увагу чоловіків, виділятися незвичайним поведінкою;
 • бажання виявляти незалежність, незважаючи на необхідність в спілкуванні;
 • перевагу вільних відносин без зобов’язань і відповідальності.

Так як жінці-Водолія більше подобається дружити з чоловіками, для серйозних стосунків вона вибере впевненого в собі представника сильної статі, того, хто знає напевно, чого він хоче від життя. З огляду на нестабільність натури дівчини і невміння «сидіти» на одному місці, їй потрібна опора, тому її обранець повинен мати чітко поставлені цілі і великі амбіції.

Які чоловіки їй неприємні

Жінці-Водолію не подобається, як поводяться ревниві чоловіки або хлопці з деспотичними замашками і сприйняттям своїх обраниць як домогосподарок. Вона щиро не розуміє, чому повинна витрачати своє життя на домашні турботи.

Ознаки, за якими можна зрозуміти, що ви подобаєтеся Водолія

Менш придатними знаками для неї вважаються Телець, Діва і Козеріг. Схожа ситуація спостерігається в союзі з раками або Скорпіонами. Якщо Скорпіони відлякують своєю агресивністю Водолія, то Раки самі намагаються уникати надмірно гучних «повітряних» дівчат. Деяка скутість може виникнути у відносинах з Левом, який пригнічує емоції Водолія.

Як вона себе веде, коли їй подобається чоловік

Поведінка закоханої дівчини непередбачувано. Вона невловима і мінлива, як повітря. Жінка може бути люб’язна, ввічлива, проте не потрібно сприймати це як знак симпатії.

Зрозуміти, що ви змогли їй сподобатися, можна за такими ознаками:

 • вона завжди відкрита до спілкування, підкріпленому можливістю пізнання нового;
 • намагається різними способами стати ближче до обранця, зробити йому приємне;
 • багато сміється і посміхається;
 • може кардинально змінити звички і стиль життя;
 • стає сором’язливою в присутності обранця.

Що потрібно зробити, щоб завоювати серце чоловіка-Тельця

Як визначити, що вона закохана

Жінкам-Водоліям подобаються позитивні і відкриті чоловіки, які:

 • люблять спілкування;
 • інтелектуально розвинені;
 • вміють знаходити спільні інтереси;
 • впевнені в собі;
 • не обмежують у виборі;
 • цінують дружнє ставлення.

Коли дружній зв’язок переростає у закоханість, дівчина починає проявляти романтичність своєї натури. Їй необхідний чоловік, з яким можна поділитися своїми думками і переживаннями. Зрозуміти, що Водолій закохався, можна по прагненню до розмов по душах.

Що необхідно, щоб почуття не згасали

Щоб почуття не згасли передчасно, хлопці повинні дотримуватися основного правила, що застосовується до всіх жінок повітряного знака: не утримувати.

Не варто намагатися її переробити, вона ніколи не відмовиться від кар’єри заради ролі домогосподарки. Закохавшись, жінка може піти на поводу, проте швидко згасне. Також не потрібно пробувати підпорядкувати собі «повітряну» жінку, оскільки вона волелюбна і прагне до рівноправності у відносинах.

Поведінкові та інші особливості чоловіків-Водоліїв

Зрозуміти, що чоловік-Водолій відчуває симпатію або закоханий, – нелегке завдання. Він ретельно приховує емоції під маскою загадковості. Його повітряна натура змушує вести себе по настроению: від бесстрастности або байдужості до крайню зацікавленість. Поведінка Водолія, як і його стихія, проявляється то ласкавим вітерцем, то грізним тайфуном.

Ознаки, за якими можна зрозуміти, що ви подобаєтеся Водолія

Що йому подобається в жінках

Характеристика зацікавленого чоловіка включає в себе культурний інтерес до співрозмовниці. Щоб заслужити його розташування, жінка повинна бути всебічно розвиненою. Якщо при цьому вона розділяє інтереси і захоплення хлопця, тоді шанси сподобатися збільшуються.

Чоловіки повітряного знака не люблять нудьгу, тому важливо підтримувати їх інтерес. Молода людина віддасть перевагу доглядати за загадковою інтелектуалка, а не за яскравою прожігательніцей життя.

Читайте також:   Про що поговорити з хлопцем: теми і правила спілкування

Що йому подобається в ліжку

У сексі Водолія подобаються жінки, які поділяють його непередбачуваність і вміють підтримати його винахідливість в ліжку. Він не позбавлений романтичності, але оцінить, якщо улюблена підтримає іншу сторону: йому подобаються рольові ігри, новизна і експерименти.

Представник цього знака чуйний і уважний коханець, який здатний подарувати жінці незабутні відчуття.

Як він себе веде, коду відчуває симпатію

Закоханий або відчуває симпатію чоловік поводиться не як зазвичай. Він може несподівано змінити звички, завести розмову про майбутнє або навіть відступитися від принципів.

Щоб зрозуміти і завоювати «повітряного» хлопця, потрібно:

 • всією душею цікавитися його захопленнями і проявляти в спілкуванні щирість;
 • давати зрозуміти, що чоловіком захоплюються і цінують;
 • іноді жертвувати своїми інтересами;
 • бути оригінальною і винахідливою;
 • випромінювати впевненість в собі;
 • знайти в собі здатності до безрозсудним і авантюрним вчинків.

Свою зацікавленість він може і не проявити, тому що йому складно зробити перший крок. Однак потрібно пам’ятати, що натура Водолія не любить обмежень, тому на початку відносин не варто демонструвати почуття явно.

Що видає його закоханість

Коли Водолій закоханий, його видають такі ознаки:

 • він частіше з’являється в тих місцях, де проводить час обраниця;
 • він стає більш активним у спілкуванні, коли кохана поруч;
 • готовий в будь-який момент надати сприяння і допомогу;
 • його інтерес видає «палаючий» погляд, який він намагається приховати від сторонніх;
 • проявляє ревнощі або прагне до контролю.

Розібратися в тому, що ви подобаєтеся Водолія, складно, коли самі проявляєте холодність в спілкуванні. В цьому випадку закоханий чоловік приховує свої емоції.

Ознаки, за якими можна зрозуміти, що ви подобаєтеся Водолія

Як зберегти стосунки надовго

Щоб зберегти зародилися відносини і бути впевненою в тому, що чоловік закоханий в тебе надовго, потрібно намагатися завжди бути різною. Водолії потребують інтризі, адреналіні і нових відчуттях.

Спробуйте бути непередбачуваною, несподіваною і нерозгаданою до кінця для нього. Для цього можна мінятися зовні, дивувати незвичайним амплуа, розділяти його захоплення.

При цьому обов’язково потрібно захоплюватися обранцем і його досягненнями – Водолія це необхідно.

Щоб утримати хлопця, не слід вести себе настирливим чином, намагатися контролювати, обмежувати і влаштовувати сцени або істерики. Не варто «тонути» у відносинах, потрібно залишатися для хлопця трохи недосяжною.

Водолій, як чоловік, так і жінка, коли закоханий, проявляє свої емоції по-різному. Якщо ви готові зв’язати своє життя з мінливої ​​повітряною стихією, потрібно постаратися викликати інтерес, а потім зуміти втримати норовливий знак поруч.

Джерело: https://onelove.su/muzhchina-vodolej-kak-ponyat-chto-vy-emu-nravites/

Чоловік-водолій: Як зрозуміти, що ви йому подобаєтеся, як веде себе закоханий хлопець

Незалежність, непередбачуваність і імпульсивність притаманні цьому зодіаку. Така людина запальний, емоційний, вразливий, наділений енергією, оптимізмом, володіє інтуїцією.

Він – інтелектуал, не позбавлений привабливої зовнішності. Зодіак вміє будувати відносини, заводити друзів, потрібні зв’язки, невимушено спілкуватися на цікаві теми. Йому подобаються експерименти і ризик. Водолій любить реалізовувати нові ідеї, часто досягає кар’єрних висот.

З негативних сторін характеру виділяють невміння доводити справи до завершення , нерішучість, впертість, сарказм і підступність.

Цінуючи свободу, одружується чоловік-Водолій останнім з друзів . Супутницю вибирає довго, хоче, щоб обраниця стала коханою і одним. На сімейне життя з ним може претендувати жінка, яка залишиться для нього загадкою.

У шлюбі представник цього знака хоче бачити затишний і доглянутий будинок , де дружина смачно готує, піклується про сім’ю. Однак сам він неохоче займається господарством.

Секс з таким партнером непередбачуваний . Зодіак романтичний і винахідливий, любить експерименти, новизну, нові місця, рольові ігри. Чуйний і уважний коханець подарує дамі справжню насолоду. З віком його більше цікавить духовна близькість.

Як зрозуміти, що чоловік-Водолій закоханий по-справжньому, поведінку

Ознаки, за якими можна зрозуміти, що ви подобаєтеся ВодоліяСупутницю Водолій вибирає довго, хоче, щоб обраниця стала коханою і одним

Визначити почуття представника цього знака неважко по явним ознаками:

 • хлопець стає відвертий з дівчиною, розповідає про себе;
 • прагне триматися в гарній фізичній формі, піклується про зовнішність;
 • намагається дізнатися кохану краще, уважно слухає;
 • при близькому спілкуванні з об’єктом своїх симпатій відчуває хвилювання, намагається зайвий раз доторкнутися (погладити руку, обійняти);
 • часто дзвонить, хоче бути в курсі справ улюбленої, говорить компліменти, захищає від кривдників;
 • несподівано робить подарунки і сюрпризи;
 • знайомить з друзями.

Якщо в розмові кавалер часто вживає слово «ми» , то можна говорити про стабільність у відносинах. Закоханий зодіак може запропонувати жити разом, а це серйозний крок, адже Водолії цінують свободу.

Якщо чоловік познайомив обраницю «випадково» з батьками, він закохався по-справжньому і хоче отримати схвалення.

Закоханий чоловік-Водолій: 3 яскраво виражених ознаки

Щоб визначити, наскільки серйозні наміри цього знака, потрібно звернути увагу на наступні сигнали:

 • він відмовляється від шкідливих звичок, які не схвалює кохана, йде на жертви (наприклад, кидає курити);
 • заводить розмови про майбутній будинок, народження дітей;
 • відступає від принципів, йде на компроміси;
 • ставати спокійним, від нього йде колишня дратівливість.

Як зрозуміти, що чоловік-Водолій закоханий, але приховує свої почуття

Ознаки, за якими можна зрозуміти, що ви подобаєтеся ВодоліяЗакоханий хлопець спочатку приховує емоції

Закоханий хлопець спочатку приховує емоції, якщо дівчина холодна. Він придивляється, намагається дізнатися її краще.

З’ясувати, чи відчуває зодіак справжні почуття, просто:

 • він часто з’являється в місцях, де проводить час симпатична йому дівчина;
 • без коханої менш активний і говіркий, при зустрічі же його поведінка змінюється – з’являються жарти, сміх, намагається звернути її увагу на себе;
 • коли розглядає обличчя і фігуру жінки, його погляд « горить», він не дивиться в очі, щоб не видати почуттів;
 • завжди готовий прийти на допомогу;
 • ревнує до інших, контролює, наполягає на присутності поруч.

Закоханим Водоліям важко зробити перший крок, тому дівчині самій можна проявити ініціативу.

Як звернути на себе його увагу, закохати, зачарувати і завоювати?

Завоювати любов Водолія під силу не кожній, але викликати інтерес можна, якщо слідувати порадам:

 • при спілкуванні щиро цікавитися його захопленнями;
 • виглядати бездоганно, одягатися зі смаком, але скромно;
 • мати власну думку в різних питаннях;
 • стати йому другом;
 • попросити надати маленьку послугу;
 • жертвувати іноді своїми інтересами заради обранця;
 • запросити в улюблене їм місце (на концерт, виставку, галерею, кіно);
 • спокійно ставиться до його прагненню допомагати оточуючим;
 • давати зрозуміти обранцеві, що ним пишаються, захоплюються, цінують.

Психологи не радять бути занадто нав’язливою, краще зберігати дистанцію.

Які жінки подобаються представнику цього знака

За вдачею Водолії люблять фальш, лицемірство, брехня. Він не потерпить маніпулювання собою.

Щоб стати об’єктом його бажань, дівчині слід продемонструвати такі якості:

 • інтелект і ерудиція;
 • наявність спільних інтересів;
 • впевненість в собі, незалежність;
 • оригінальність, винахідливість;
 • здатність на нерозсудливість і авантюризм.

Спільні захоплення спортом, музикою, кіно або мистецтвом дадуть більше шансів на міцні відносини. Дамі не слід показувати безмежну любов і підпорядкування, а постійно дивувати свого коханого, стати для нього загадкою .

Як не злякати чоловіка? Чому чоловік-Водолій пропадає, йде?

Ознаки, за якими можна зрозуміти, що ви подобаєтеся ВодоліяЗа вдачею Водолії люблять фальш, лицемірство, брехня

Така натура любить свободу, самостійність, його поведінка непередбачувана.

Кілька рекомендацій допоможуть жінці не втратити коханого:

 • на початку відносин не демонструвати яскраво свої почуття;
 • не бути занадто вимогливою і владної, що не експлуатувати його, постійно звертаючись з проханнями;
 • іноді проводити час порізно;
 • не забувати привітати з днем ​​народження;
 • зациклюватися тільки на сексі неправильно, партнеру важливо і духовне спілкування;
 • не залишати без уваги досягнення улюбленого;
 • не варто вказувати, що робити, і критикувати його;
 • не можна нешанобливо відгукуватися про його друзів;
 • важливо бути охайним господинею, створити комфортний побут.

Ситуації, коли обраниця влаштовує стеження, підслуховує розмови, читає пошту, перевіряє кишені, стають причиною відходу.

Якщо друга половина влаштовує сцени ревнощів, пред’являє претензії, то це теж привід до розриву відносин.

Якщо він тебе розлюбив, як він себе веде

Якщо коханий охолов, то це проявиться в такий спосіб:

 • рідкісні зустрічі (посилається на справи на роботі);
 • не дзвонить;
 • ухиляється від близькості, дотиків, поцілунків;
 • не цікавиться життям дівчини, не питає про справи і не розповідає про свої;
 • чіпляється до дрібниць, критикує, дорікає;
 • не будує спільних планів, слова «ми» більше немає в його промові.

Зодіак довго не вирішується почати неприємну розмову, але якщо все-таки зважився порозумітися, то відносини дійсно закінчені.

висновок

Жінці доведеться потрудитися, щоб завоювати серце чоловіка-Водолія. Їй слід стати для нього одним, розділяти інтереси, не намагатися переробити, захоплюватися ним.

Відповідні супутниці по знаку зодіаку для нього – Телець, Близнюки, Терези, Овен. Менше шансів на міцний союз з Козерогом, Дівою, Стрільцем, Львом. Зі Скорпіоном, Раком, Рибами відносини складні, можуть швидко закінчитися.

Джерело: https://Favoritca.com/znaki-zodiaka-v-otnosheniyah/znaki-zodiaka-v-lyubvi/muzcina-vodolej-kak-ponat-cto-vy-emu-nravites.html

Чоловік-Водолій: ознаки закоханості і як йому сподобатися

Ознаки, за якими можна зрозуміти, що ви подобаєтеся Водолія

поведінка чоловіків

09.11.2017

14.5 тис.

9.7 тис.

7 хв.

Представники знаку Зодіаку Водолій сприймають любов як цікавий досвід або захоплюючий експеримент. Закоханий Водолій ніколи не стане схожий на щасливу людину, так як його засмучує і часто призводить до депресії той факт, що почуття заважають йому думати логічно. Саме тому не дивно те, що вони біжать від любові і відносин.

Завоювати такого чоловіка буде дуже непросто. Його неможливо підкорити красою або розкутістю, ідеальним поведінкою або ефектним зовнішнім виглядом. Єдине, чого можна домогтися – це легкої інтрижки, яка не переходить ні в що серйозне. Чоловік не стане перешкоджати такому розвитку подій, хоча в подальшому швидко втратить до нього інтерес.

Важливо! Якщо у тебе є смартфон, ти можеш підробляти в будь-який час! Як? Отримай 5 способів для підробітку в смартфоні! Читати →

Чоловік Водолій – це свого роду охоронець усіх існуючих позитивних якостей чоловіка.

Його відмінною рисою можна вважати жертовність, так як у нього абсолютно немає почуття самолюбства, він готовий віддавати іншим все, а собі нічого не залишати. Доброта також є його позитивною якістю.

Він готовий допомагати всім у будь-якій важкій життєвій ситуації. Такі чоловіки віддають перевагу активному способу життя і люблять спілкуватися з людьми.

Серед негативних рис можна виділити невпевненість в собі, при попаданні в складну ситуацію Водолій не може швидко прийняти рішення і дуже часто просто губиться. У нього в душі присутній дух справжнього бунтаря.

Складно сказати, чи стосується це якість до негативних або до позитивних. Виявляє цю рису характеру Водолій не так вже й часто, але під впливом будь-якої ідеї може завдати шкоди як оточуючим, так і самому собі.

Водолія легко відрізнити за його зовнішнім виглядом. Зовнішність є повним відображенням спектру його інтересів і захоплень. Він віддає перевагу спортивному одязі і зручним джинсам, ніж діловим костюмам.

Навіть дорослий чоловік в душі завжди залишається бешкетним дитиною. Такі чоловіки дуже люблять все нове, особливо це стосується чоловічої парфумерії та косметики.

Читайте також:   Що робити, якщо батьки розлучаються: причини і поради

Про таких людей можна сказати, що вони відкриті і позитивні.

Жінка не повинна вводити в оману себе помилковими надіями, спілкуючись з люб’язним Водолієм. Люди, народжені під цим знаком Зодіаку, намагаються спілкуватися ввічливо і делікатно з усіма, незалежно від їх статі та соціального становища. Прив’язується Водолій дуже рідко.

З самого початку спілкування з дівчиною хлопець-Водолій шукає в ній одного. Лише після тривалого спілкування такий союз може перерости в щось більше. Є кілька простих рекомендацій, щоб сподобатися такому чоловікові і привернути його увагу.

 • На перше побачення можна одягнутися якось екстравагантно, це зацікавить чоловіка. Потім, коли він проявить інтерес, можна запропонувати йому маленький експеримент, наприклад, відправитися в незвичайне місце або зробити щось неймовірне. Водолії – вічні експериментатори, вони ніколи не відмовляться від нових відчуттів.
 • Перед зустріччю потрібно дізнатися про його інтереси, але не для того, щоб було про що поговорити, а для того щоб показати Водолія щось нове і цікаве.
 • Чоловіки люблять розумних і різнобічних дівчат, тому сміливо можна блищати своїми знаннями на першому побаченні. Головне – не перестаратися, адже жінки, чий інтелект набагато вище, ніж у чоловіка, здатні налякати не тільки Водолія.
 • Постійно захоплюйтеся і хваліть його ідеї. Молоді люди ласі на лестощі.
 • Щоб завоювати Водолія, потрібно бути загадковою і непередбачуваною. Перед такою жінкою чоловік не зможе встояти.
 • Водолія подобаються активні дами, тому і розмова слід починати саме жінці.

За листуванні залучити хлопця дуже просто. Досить слідувати декільком правилам:

 1. 1. Будьте відкритою товариською. Водолій – це знахідка для шпигуна. Він не залишить у спокої свого партнера, поки не розповість про всі новини, які дізнався. Тому, листуючись з Водолієм, потрібно постійно знаходити нові теми для спілкування.
 2. 2. Ніколи не брешіть йому. Вони відчувають фальш у розмові відразу ж. До людини, який їх одного разу обдурив, вони ніколи не повертаються.
 3. 3. Використовуйте гумор. Представники даного знака Зодіаку просто обожнюю все, що змушує їх сміятися. Більше жартуйте з ним і над ним, Водолії позитивно ставляться до такого гумору.
 4. 4. Не нав’язуйте. Це те, що цінують чоловіки. Водолії – справжні цінителі свободи, тому при найменшій спробі її якимось чином обмежити або зазіхнути на його особистий простір, він закриється, і тоді стане дуже складно знову налагодити з ним контакт.

Закохати в себе Водолія – ​​справа не з простих.

 • Беріть ініціативу в свої руки. Якнайбільше спілкуйтеся з коханим на різнобічні теми, показуйте себе з найкращого боку. Не перетворюйте розмову в суцільний монолог, чоловікові потрібно задавати питання, цікавитися його думкою і поглядом на різні теми. Необхідно щиро захоплюватися його розумом і знаннями.
 • Чи не заганяйте його в рамки. Водолії – справжні цінителі свободи. Якщо жінка почне його обмежувати в діях, він швидко з нею попрощається.
 • Поважайте його цінності і ідеали.
 • Не потрібно заводити розмову з Водолієм на нудні теми, що стосуються побутових проблем, вони цього не виносять.
 • Народжені під цим знаком люблять сюрпризи, особливо, якщо вони незвичайні і оригінальні.
 • Зовнішній вигляд жінки не повинен бути нудним. Намагайтеся вибирати все яскраве і позитивне.
 • Вони не переносять монотонності як у своєму житті, так і в любовних відносинах. Щоб чоловік не занудьгував, частіше фліртуйте з ним.

Водолія можна розташувати до себе традиційними методами, тому що він завжди намагається уникати емоцій і приховувати свої почуття.

Жінці, яка поставила собі за мету спокусити даного представника знака Зодіаку, необхідно пам’ятати, що:

 1. 1. Вона не зможе залучити чоловіка тільки своїм зовнішнім виглядом і розкутістю. Окрім краси потрібно мати щось ще в запасі, хоча вони і вважають за краще відносини без зобов’язань.
 2. 2. Водолії дуже цікаві, тому, щоб його спокусити, потрібно викликати у нього інтерес. Він повинен розгадати мотиви поведінки дівчини, спробувати їх зрозуміти.
 3. 3. Ніколи не варто розкривати свої почуття Водолія першої, це охолодить його інтерес, а значить і відносини зовсім. Він не повинен розуміти, як до нього ставиться обраниця, це викличе в ньому почуття ревнощів.
 4. 4. Дівчина повинна бути незрозумілою і недоступною.
 5. 5. Необхідно дотримуватися способу вільної і незалежної жінки. Акуратно і поступово можна заводити розмови про шлюб. Можна сказати йому, що після весілля він буде володіти великими привілеями.
 6. 6. Щоб прив’язати до себе чоловіка, потрібно його уважно слухати і намагатися розвивати його думки. Так він почне розповідати набагато більше, а значить, і звикати.

Чоловік цього знака дуже загадковий, тому з першого погляду не можна сказати, закоханий він чи ні. Одним з перших ознак, який свідчить про те, що жінка йому подобається, вважається те, що він її не кинув. Водолій – натура творча, він швидко захоплюється новим об’єктом і також швидко віддаляється від нього.

Зрозуміти, що Водолій розлюбив, дуже легко, він просто не пише і не дзвонить своїй колишній обраниці, не реагує на її повідомлення і інші способи зв’язку з ним.

Закоханого Водолія видає наступне:

 1. 1. Він намагається відвести погляд. Закоханого чоловіка-Водолія можна читати як відкриту книгу, адже все його почуття написані у нього на обличчі.
 2. 2. Наявність легкої посмішки на обличчі. Чоловік, який закоханий у дівчину, завжди буде посміхатися поруч з нею.
 3. 3. Він намагається бути пунктуальним. Для Водолія це багато означає.

Зрозуміти, що чоловік закоханий – легко. Досить простежити за його промовою. Якщо в розмові замість «я» з’являється «ми», то в даному випадку можна сказати з упевненістю, що він відчуває щирі почуття.

Водолія можна назвати власником. Вже на ранніх етапах відносин він виступає за рівні права у всьому і поводиться з жінкою як з другом. Відносини з ним ніколи не будуть пристрасними і яскравими, але зате дозволяти знайти вірного друга, який по-справжньому цінує свою улюблену і як жінку, і як особистість.

Коли чоловік зрозуміє, що закохані не тягне його під вінець, а покірливо чекає, то він розслабляється і перетворюється на справжнього чуйного і вірного партнера. Варто зауважити, що не так вже й багато існує жінок, які здатні чекати, поки чоловік все ж дозріє.

Представник цього знака постійно знаходиться в якихось своїх роздумах і душевні терзання. Саме тому дамі буде важко винести його постійно мінливий настрій, коли милостивий погляд змінюється приступом гніву.

Через такого свавільного характеру, дуже часто Водолій залишається один.

Щастя в сімейному житті обіцяє Водолія союз з Овнами, Близнюками, Стрільцем і Терезами.

Я заворожено дивилася на свого чоловіка, а він не зводив захоплених очей з своєї коханки. Він вів себе, як закоханий придурок …

Читати >>

Джерело: https://feelcontrol.net/zodiac/behavior-of-men/muzhchina-vodolej-kak-ponyat-chto-vy-emu-nravites.html

Як зрозуміти, що чоловік-Водолій закоханий?

Романтичність і прагнення до відкриттів є відмінними рисами характеру чоловіка-Водолія, і найяскравіше вони виявляються, коли він закоханий.

Представники цього знака вміють красиво залицятися, висловлювати свої почуття і присвячувати час коханої. Але триває це недовго, якщо Водолій починає бачити в жінці надмірну нав’язливість, деспотичность і невихованість.

Зрозуміти, що чоловік-Водолій закоханий, дозволять деякі особливості в його поведінці, які неможливо не помітити.

У період закоханості і на ранніх етапах відносин Водолій поводиться як справжній романтик, який знає, що потрібно об’єкту його симпатії. Ознаки пристрасних почуттів з боку цього чоловіка не можна не помітити, оскільки він прагне відкрити їх обраниці.

Відмінні риси в поведінці чоловіка-Водолія, які допоможуть зрозуміти, що він по-справжньому закохався:

  1. 1. Представники даного знака Зодіаку неймовірно товариські, тому постійно знаходяться в оточенні численних друзів, відносинами з якими вони дорожать. Закоханий Водолій, намагаючись проводить якомога більше часу з об’єктом симпатії, відкладає зустрічі з друзями на другий план.

Ознаки, за якими можна зрозуміти, що ви подобаєтеся Водолія

 1. 2. Сильна закоханість цього чоловіка проявляється в щедрості. Водолій, який відчуває яскраві емоції по відношенню до жінки, не стане шкодувати гроші на подарунки. До того ж, представник цього знака, який є по своїй натурі креативної особистістю, буде часто радувати даму серця незабутніми сюрпризами.
 2. 3. Якщо Водолій дійсно кохає дівчину, то він буде постійно піклуватися про неї – пропонувати реальну допомогу, дзвонити, коли вона далеко, і намагатися вирішити її проблеми.
 3. 4. Закоханий чоловік намагається подобатися своїй обраниці, тому прикладає до цього максимум зусиль – починає ретельно доглядати за своєю зовнішністю і стежити за манерами.
 4. 5. Водолії великі власники, тому не соромляться проявляти бурхливу ревнощі, коли дівчина дає привід. Якщо жінці вдасться переконати коханого, що підстав для переживань немає, чоловік перестане відчувати негативні емоції і перейметься до неї довірою.

Незважаючи на те, що закохані представники цього знака поводяться як ідеальні чоловіки по відношенню до обраницям, потрібно пам’ятати, що вони швидко захоплюються чимось і так само швидко втрачають інтерес. Якщо дівчина чимось розчарує улюбленого, то симпатія чоловіка буде загублена раз і назавжди.

Водолії по своїй натурі є розкутими людьми, які люблять щиро проявляти емоції і чекають відповідної реакції.

Представник цього знака, якщо він серйозно зацікавився конкретною жінкою, може ховати свої почуття, якщо дівчина веде себе надто холодно по відношенню до нього.

Але якщо є підстави сподіватися на взаємність, хлопець-Водолій буде активно проявляти ініціативу до зближення.

Якщо почуття-чоловіки Водолія згасають, то зрозуміти, що він розлюбив свою обраницю, нескладно. Перш за все, людина починає вести себе відсторонено, навіть якщо недавно він був щирим серцем і турботливим. Такий чоловік може ігнорувати дзвінки та повідомлення без причини або робити акцент на тому, що йому необхідно побути на самоті. При цьому наявність іншого об’єкта симпатії у хлопця не обов’язково.

Водолій довго не наважується сказати своїй дівчині або дружині, що він розлюбив, тому може паралельно будувати відносини з новою пасією. Але коли цей чоловік побажає закінчити відносини, можна не сумніватися, що це його виважене рішення, і назад шляху немає.

Щоб відносини або сімейне життя з чоловіком-Водолієм не закінчилася з його ініціативи, жінці потрібно прийняти особливості характеру обранця. Представники цього знака не люблять владних дівчат, які чи не на початкових етапах відносин намагаються обмежити свободу обранця і укласти з ним шлюбний союз.

Постійна скритність і образливість з боку партнерки відштовхне Водолія і назавжди знищить його симпатію. Те ж саме стосується бажання дівчини «переробити» свого партнера – змінити його коло спілкування, стиль життя, вплинути на кар’єру і особисті інтереси. Водолії ретельно бережуть свою особисту територію від посягань сторонніх людей.

Будь-яке втручання призведе до того, що відносини дадуть тріщину.

Важливо не просто визначити закоханість, а й навчитися будувати такі відносини, щоб вони переросли у взаємну любов на все життя.

Джерело: https://doctorfeel.net/zodiac/zodiac-in-love/muzhchina-vodolej-kak-ponyat-chto-vy-emu-nravites.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *