Піднімається ясна над зубом: причини, лікування, фото

Якщо ясна відійшла від зубної коронки, для пацієнта це може призвести до втрати зуба, а потім – атрофією кісткової тканини. Такі ускладнення виключають можливість ефективного протезування. Чому це відбувається і як з цим боротися – читайте далі.

Зміст приховати

Саме мінімальне, що можна очікувати при розвитку патології – це випадання зуба. В окремих випадках запальні процеси призводять до утворення гнійних пухлин, при розриві яких ексудат виходить назовні. Наслідком такого ускладнення може стати зараження крові, що вже небезпечно для життя.

Слизова «просіла» і відходить від зуба – передумови та актуальні методи лікування

Багато хто не приділяють належної уваги стану своїх ясен, а адже слизова порожнини рота потребує такого ж ретельного догляду, як і самі зуби. Патологічні стани м’яких тканин неминуче відбиваються на здоров’ї ротової порожнини, що при відсутності необхідного лікування призводить до ще більш серйозних проблем, аж до повної втрати зубів. Однією з частих неприємностей є ситуація, коли оголюються зуби через просідання і відходження слизової. Далі в цій статті поговоримо про те, що робити, якщо ясна відійшла від зуба, і чому таке може статися. На замітку! Найчастіше пацієнти не знають, як називається таке явище. У медицині опускання слизової отримало назву «рецесія». Нерідко даний дефект супроводжується загальним погіршенням стану слизової, її помітним слабшанням.


перші ознаки

Збільшення щілини між штучним зубом і ясен тканиною може супроводжуватися виникненням у людини наступних відчуттів:

  • свербіж в області протікання патологічного процесу;
  • тиск штучного зуба на ясна;
  • недостатньо щільне прилягання протеза, його виступаніє із загального ряду;
  • підвищена швидкість утворення зубного каменю.

Патологічний процес нерідко супроводжується зміною кольору м’якої тканини ротової порожнини – придбанням червонуватого або синюшного відтінку. У деяких випадках ясна можуть набрякати, почати кровоточити і гноїтися.

 

Піднялася ясна над коронкою фото

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *