Пікап: що це таке, в чому його небезпека, як розпізнати пікапера

Пікапер – це чоловік, який володіє технікою спокушання дівчат. Для пікапера це заняття стає хобі: він вивчає прекрасна стать, вчиться їх розуміти. Дізнаємося, як обчислити пікапера.

Хто такий пікапер? Пікапер – це чоловік, який любить «полювання» на дівчат, і іноді на женщін.Пікапер не тільки знайомиться і спілкується з ними, але і різними способами намагається схилити на секс без зобов’язань. Причому найчастіше дівчина і не підозрює про те, що перед нею пікапер. І, таке знайомство для дівчини часто закінчується розчаруванням і сльозами.

Щоб такого не сталося, потрібно точно знати, хто такий пікапер і як його обчислити. І якщо вас не цікавить одноразовий секс з незнайомцями, то доведеться навчитися визначати пікапера і правильно спілкуватися з ним, щоб він відстав від вас раз і назавжди.

Пікап: що це таке, в чому його небезпека, як розпізнати пікапераЯк розпізнати пікапера і його пікапінг? [Інструкція]

Чоловік, який би він не був, середньовічний лицар або сучасний пікапер, завжди мріє стати першим коханням женщіни.Олег Рой. Чоловік і жінка. Секрети сімейного щастя

З СТАТТІ ВИ ДОВІДАЄТЕСЯ: [приховати]

ДОДАТКОВО

↑ Після перегляду роликів в ютубі і російського фільму «Пікап. Знімання без правил », а також прочитання в мережі про таких чоловіків у жінок складається хибна думка про те, що це таке – пікап.Етому сприяють і міфи, які склалися за останні кілька років, коли ця техніка швидкого знімання дівчат стала все більш популярною.

Серед них найчастіше поширені такі переконання, що дають відповідь на питання, хто такий пікапер :

 • Це студент, який потерпав від нестачі сексу і грошей, тому він шукає швидку і легку жертву, довірливістю якої безсоромно користується. Насправді це лише частково так.Пікапером може бути і 40-річний чоловік, який веде такий спосіб життя. Іноді причиною прагнення витратити якомога менше грошей стають не фінансові проблеми, а так званий «спортивний інтерес». Пікап: що це таке, в чому його небезпека, як розпізнати пікапераОзнаки пікапера: начитаний
 • Пікаперу потрібен тільки секс. Після його отримання дівчина стає йому не цікава і він її кидає. Це не зовсім так.Обично величезне значення грає і сам процес завоювання жертви, коли пікапер відточує свою майстерність і застосовує нові трюки, наприклад, дарує незвичайний букет, робить яскраві компліменти, використовує неповторні і унікальні способи звернення уваги.
 • Це стурбований сексом чоловік, а жага завоювання кожен раз нової жінки – проблема психічного характеру. Насправді це не так.Очень часто пікапом займаються самі звичайні чоловіки, які не бажають поки заводити серйозні відносини. Для них це просто спосіб добре провести час.
 • Це невдаха, з яким ніхто не хоче заводити відносин, через що він розлючений на весь світ, а особливо на жінок. Тому він змушений самими неординарними способами завойовувати їх увагу, щоб довести собі і світу свою перевагу. Це не завжди так.Очень часто пікапом займаються красиві чоловіки, успішні в спорті, бізнесі або інших сферах життя, які мають хорошу освіту і виховання.

↑ Якщо вам не підходять відносини «на один раз» і ви бажаєте більшого, то краще знати, хто такий пікапер і відразу його обчислити, щоб припинити спілкування і не шкодувати про зроблене в дальнейшем.Сделать це іноді досить просто, якщо звернути увагу на деякі моменти. Пікап: що це таке, в чому його небезпека, як розпізнати пікапераПікапер знайомиться з дівчатами в основному на уліцеПонять, хто такий пікапер і що перед вами саме він, вам допоможуть наступні ознаки таких чоловіків:

 1. Найчастіше чоловіки-пікапери дуже уважні до жінок , намагаються якомога менше розповідати про себе і більше провокувати свою даму на одкровення і подробності.В звичайній розмові і чоловік, і жінка на першому побаченні діляться інформацією про життя в рівній мірі, намагаючись уявити себе в кращому світлі.
 2. У спілкуванні з пікапером у вас створюється враження, що цей чоловік буквально читає ваші думки і бажання, а потім висловлює їх вголос. Це часто підкуповує співрозмовниць і позбавляє їх звичної обережності. Насправді пікапер лише говорить те, що ви бажаєте почути, а не свою власну думку.
 3. Пікапер завжди намагається психологічно впливати на жінку. Його поза під час бесіди відкрита, очі уважно дивляться на вас іноді навіть із захопленням і захопленням. Він намагається бути якомога ближче до вас, чіпати вас під час розмови.
 4. Початок бесіди з такою людиною завжди незвичайне, інтригуюче. Прикладом може стати вже стала практично класичної фраза «Вашій мамі зять не потрібен?» або «Що Ви будете робити сьогодні ввечері після вечері зі мною в ресторані?». Уже ця манера знайомства повинна вас насторожити.
 5. Пікапер завжди доглянутий, гарний, при параді. Навіть якщо це звичайні джинси, то вони підкреслюють його достоїнства, добре сидять на бёдрах.Немаловажную роль грає запах. Щоб убити вас наповал при першому наближенні, такі чоловіки користуються хорошими духами.
 6. Ніякого збентеження або невпевненості. Пікапер бачить свою мету і готовий будь-якими способами її досягти. Для цього він придумує оригінальні сценарії або використовує ті, які почерпнув на форумах пікапа, в спілкуванні зі своїми однодумцями або на просторах інтернету.
 7. Пікапер найчастіше сам призначає місце другого побачення, якщо на першому не було сексу. Якщо ви вирішите поміняти його, то, швидше за все, він відмовиться це зробити, в той час як звичайному хлопцеві буде все одно де зустрітися з сподобалася девушкой.Обично такі чоловіки уникають публічних закладів, наприклад, кафе, ресторанів, кіно і театрів, так як намагаються якомога менше витратити грошей на спокушання дівчини.
 8. Пікапери образливі. Якщо сам він кидає колючі жарти в сторону дівчини, щоб підбурити її і викликати інтерес, то на відповідну може серйозно образитися або навіть залишити вас у спокої.

Запам’ятайте: Правильне слово – «пікапери», а не «пекапери», як вимовляють багато.

Крім усього цього, пікапер завжди буде з вами ніжний і ввічливий. Навіть ваші не миті кілька днів волосся і нашвидку зібраний хвостик отримають його комплімент, і не одін.Стоіт відзначити, що якщо людина досить давно займається пікапом, то він вже має багатий досвід.

У цьому випадку навіть якщо ви знаєте, хто такий пікапер, ви можете не відразу його вичісліть.Еслі ви все-таки зробили помилку і зустрілися з професіоналом – не шкодуйте.

Безцінний досвід такого спілкування дозволить вам більше ніколи не потрапляти на гачок до досвідченому рибалці-спокусник.

Пікап: що це таке, в чому його небезпека, як розпізнати пікапераПікапер просто дуже пріставучий. Дівчата, будьте обережні з ним! Інтернет міцно увійшов в наше життя, і тепер в мережі можна знайти всю інформацію, яка тільки необхідна. Багато можна зустріти порад про те, як побудувати взаємини, але вони ж можуть допомогти, а можуть і нашкодити. Наприклад, пікап спочатку придумали для того, щоб ті, хто в підлітковому віці починав страждати від вугрової висипки, позбувся якщо не від неї, то хоча б від сором’язливості, яку акне з собою приносять. Так можна було знайти нових друзів, завести знайомство і навіть побудувати романтичні стосунки. Але останнім часом пікап став, скоріше, методом знущання, ніж способом, що допомагає побудувати серйозні стосунки. Тепер у пікаперів з’явилася нова мета. І якщо раніше прищаві хлопчики, що перетворилися в красивих чоловіків, намагалися не тільки спокусити дівчину,то тепер головне, що потрібно зробити, це закохати її в себе, а після розлучитися так, щоб їй було боляче. Чим болючіше, тим краще. Крім того захопити собою дівчину потрібно так, щоб фінансових вкладень було мінімум. Філософія пікапера дуже проста – все, що рухає такими чоловіками, так це цинізм. Вони спокушають, спокушають і просто кидають без пояснень. При цьому жінка відчуває не зовсім приємні відчуття, у деяких можуть навіть статися психічні зриви.При цьому жінка відчуває не зовсім приємні відчуття, у деяких можуть навіть статися психічні зриви.При цьому жінка відчуває не зовсім приємні відчуття, у деяких можуть навіть статися психічні зриви.

Згадайте Казанову або Дон Жуана. Так само діють і сучасні чоловіки. І, на жаль, жінки дуже часто потрапляють в пастки подібних негідників.

Але давайте розберемося: чи дійсно такі чоловіки гарні в ліжку? Якщо згадати історію життя Дон Жуана, то сміливо можна зробити висновок, що він був не хорошим коханцем. Секс, як доставлення задоволення жінці, для таких особин просто не існує.

Почитайте форуми, і ви знайдете багато подібних відгуків: «Познайомилася з пікапером, закохалася без пам’яті, а він навіть не став займатися зі мною сексом». І так буває найчастіше. Сподобався, закохав у себе і просто кинув.

Зустріти його можна де завгодно. Найчастіше вони «зависають» на різних майданчиках знайомств. Вони є в соціальних мережах.

Більше того, якщо їх багато в мережі Інтернет, то, на жаль, ще більше їх на вулиці. Небезпека молоду жінку може чекати всюди. Спочатку чоловік стане дівчині цікавий, потім вона закохається в нього, а він просто розіб’є її серце. І багато жінок довго відновлюються після такого потрясіння, та й віра в чоловічу любов просто пропадає.

Для того, щоб захистити себе від такого нещастя, перш за все потрібно знати, як діють пікапери, що лежить в основі їх «методики». Отже, поведінка пікапера побудовано, перш за все, не на любові до жінки, а на ненависті до неї. Це, в основному, ті чоловіки, у яких раніше не вийшло побудувати щасливих відносин.

Основне завдання, яке стоїть перед ними, це зруйнувати кордони, які жінка встановила. Після знайомства вони намагаються стрімко скоротити час «букетно-цукеркового періоду». Наполегливість такої поведінки повинна насторожити, та як подібні індивідууми хочуть якомога швидше затягнути в ліжко.

Всі їх дії спрямовані на те, щоб доторкнутися до дівчини – у них змінюється голос, він стає більш спокусливим. Вони розповідають, що саме вона – найкраща, обсипають компліментами. І, якщо відчувають, що жінку це підкуповує, відразу бачать в ній жертву, яку з легкістю можна використовувати. Якщо ви запідозрили щось недобре, перш за все, варто уникати такого чоловіка.

Якщо цього не зробити, можна з легкістю потрапити на гачок, який він приготував. З кожною спробою зближення з жінкою, ламається та межа, яка не повинна бути зламана. Якщо дама все-таки попадеться на цю «вудку», вона незабаром буде сидіти постійно перед телефоном і самозабутньо чекати від нього дзвінка або, ще гірше – судорожно писати йому СМС-ки і сподіватися отримати відповідь.

Пікапер поводиться таким чином: він починає говорити про секс, і все це перемішано з купою комплементов. Він захоплюється жінкою. Вона, в свою чергу, слухає його, а сприймає лише те, що їй хочеться почути. На перший погляд, він може здатися надто турботливим, і жінка навіть не допустить думки, що він хоче просто скористатися нею прямо на першому побаченні.

Такий чоловік відразу починає обіцяти золоті гори, навіть не переймаючись тим, наскільки реальними виглядають його казки. Як тільки жінка повірила його словами, компліментів, можна вважати, що це кінець, і вона на гачку, зірватися з якого буде зовсім не так просто. Якщо ви не налаштовані страждати, хочете серйозних і тривалих відносин, то таких чоловіків потрібно просто уникати.

Звичайно, мова не йде про те, що при першому комплімент потрібно бігти від чоловіка світ за очі. Але, якщо ви відчули, що він занадто напористий, то краще відразу відмовитися від продовження спілкування, щоб потім не бути кинутою.

Якщо у вас немає бажання мати будь-яких відносин з пікапером, то існує кілька способів зробити так, щоб такий чоловік ретирувався сам і більше до вас не пріставал.Вот деякі з них: Пікап: що це таке, в чому його небезпека, як розпізнати пікапераДаємо пікаперу «від воріт-поворот»

 1. Ігнорування компліментів, відсутність вираження будь-яких емоцій. Просто зробіть вигляд, що цього чоловіка немає поруч, і через деякий час він піде шукати собі іншу жертву. Лише 3-4% пікаперів зроблять ще кілька спроб.
 2. Видайте йому який-небудь несподіваний, але правдивий і їдкий коментар типу «Перш ніж знайомитися з дівчатами, погладив би сорочку» .Цей маневр також його відштовхне.
 3. Менше розповідайте про себе, більше задавайте питань йому.
 4. Попросіть сходити з вами в кіно або кафе. Пікапери не люблять витрачати гроші, тому зазвичай після цієї пропозиції вони відразу зникають.
 5. Після першої зустрічі не відповідайте на його телефонні дзвінки. Також можна постійно переносити побачення через будь-яких термінових справ. Це також відлякає пікапера.
 6. Припиняйте всі спроби до вас доторкнутися або присунутися. Пікапери люблять контакт, дотику в процесі спілкування, і ваші дії і холод їх відлякають.

Читайте також:   Як довести хлопцеві, що ти його любиш: слова і вчинки

Не можна стверджувати, що пікап і чоловіки, що займаються їм, однозначно негативне явище сучасного суспільства. Іноді жінкам подобається незвичайна поведінка спокусників і ні до чого не зобов’язує секс.Когда ви знаєте, як розпізнати пікапера, і застосовуєте це на практиці, цей тип чоловіків вам не страшний.

Якщо він вам сподобався або ж ви в нього закохалися з першого погляду, то не сподівайтеся перевиховати такого чоловіка.

Випадки, коли професійний пікапер закохався в свою жертву і одружився на ній, частіше відбуваються в кіно, ніж бувають в житті.

Тому не тіште себе надіями даремно, щоб не шкодувати про свою помилку в подальшому.

Никанорова Жанна · 01 Листопада, 2019

Джерело: https://PsyMod.ru/tipy-lyudey/1376-pikaper-pikaping-chto-eto-i-kak-raspoznat-takogo-cheloveka.html

Небезпека! Як розпізнати пікапера

Кожна самотня дівчина в своїх мріях представляє себе поруч з принцом на білому коні (або як мінімум на чорному Порше, що теж, треба зауважити, непогано). Мрії мріями, але, хочеться, щоб поруч був хоча б, якщо не принц, то нормальний мужик.

На жаль, в наш час таких залишилося мало. Зате розвелося безліч так званих пікаперів .

Хто ж це такі? Пікапер – від англійського словосполучення pick up (що перекладається як «зняти», «підчепити»).

Тобто це чоловіки, мета яких спокусити дівчину, переспати з нею і просто зникнути , залишивши об’єкт недавнього жадання в сльозах, соплях, з розбитим серцем і ненавистю до всього чоловічого роду.

Пікап: що це таке, в чому його небезпека, як розпізнати пікапера

Як же розпізнати цього самого пікапера, щоб не залишитися в дурнях?

Отже, читаємо і запам’ятовуємо. Дівчата не дамо цим, м’яко кажучи, нехорошою дядькам запудрити наш мозок і познущатися над нашими чистими душами.

Багато хто вважає, що пікапери – це ті самі молоді люди, які спочатку купують нам міцно алкогольні коктейлі в клубах і барах, потім везуть до себе додому і на наступний день забувають подзвонити.

Ні, насправді це просто мисливці за випадковим сексом, не більше. Таких не варто приймати всерйоз. Пийте за їх рахунок, а потім просто їдьте до себе додому, без них. Ось і все, краще покарання.

Справжній пікапер – той, хто перед тим як переспати і кинути повинен обов’язково вас в себе закохати.

Він діє так, знайомиться, весело жартує. Він привабливий, добре одягнений, симпатичний, галантний. Загалом, повний набір принца при ньому. Пікапер обов’язково розповість вам, що хоче відносин, сім’ю і дітей, що він втомився бути один і не визнає одноразовий секс. Потім, отримавши ваш номер телефону, випарується, пославшись на справи державної ваги.

Пікап: що це таке, в чому його небезпека, як розпізнати пікапера

Він не подзвонить на наступний день. Це закон. Він змусить вас чекати і мучитися. Таким чином, викликаючи більший інтерес до своєї персони. Ви дочекаєтеся його дзвінка мінімум через три дні. І самі не помітите, як уже майже попалися в його лапи. Він призначить місце зустрічі, не цікавлячись вашими планами. І, швидше за все, це буде не ресторан і не кафе.

Пікапер не витрачатиме на вас гроші. Це другий закон. Зате він буде багато говорити. Про те, які у нього хобі, як він багато читає, буде сипати цитатами з книг. Але, по суті, про себе не розповість нічого.

Зате про вас постарається все дізнатися. А потім, провівши вас додому, знову зникне. Після такого чудесного вечора з таким чудовим чоловіком, ви будете чекати і мучитися подвійно.

Представляючи собі ваше весілля і придумуючи імена дітей.

Пікап: що це таке, в чому його небезпека, як розпізнати пікапера

І ось. Він оголошується знову. Для того, щоб призначити останню, вирішальну зустріч. Закінчиться вона повинна там, де є ліжко. Ну, або, хоча б диван. Усе.

Він отримав що хотів, а ви отримали розбите серце.

Пікап: що це таке, в чому його небезпека, як розпізнати пікапера

Запам’ятайте, дівчата. Якщо чоловікові ви сподобалися, він подзвонить вам відразу ж, не встигнувши ще приїхати додому. Він подарує квіти, відведе в ресторан і, ні в якому разі не буде наполягати на близькості.

Цінуйте і поважайте себе, не думайте « а може зі мною буде не так, він закохається « … Ні, ніяких «може» не існує . Якщо розпізнали пікапера, біжіть від нього або ж, покарайте. Зробіть вигляд, що попалися на вудку, але, коли справа дійде до сексу, зробіть здивовані очі і скажіть: «Ми просто друзі, ти зовсім не залучаєш мене в сексуальному плані, вибач!».

Джерело: https://style.wildberries.ru/opasnost-kak-raspoznat-pikapera/

Пікап. Протиотрута: Як виявити і розпізнати пікапера

Пікап: що це таке, в чому його небезпека, як розпізнати пікапера Пікап.Протівоядніе: як розпізнати пікапера? © Інна Малюк, tochka.net

« Пікап. Протиотрута »- проект, який несе розуміння, за допомогою якого жінка отримує усвідомлення того, що з нею роблять і як, а в усвідомленості народжується свобода вибору.

У попередніх статтях ми поговорили про що: дізналися про те, чому і яким чином працює пікап , усвідомили, що пікап-прийоми засновані на НЛП і гіпноз , дізналися про основні прийоми швидкого спокушання , сексу і відносинах . Але все таки як швидко виявити пікапера? Почну зі спогаду про свій нещодавній досвід. Ресторан в центрі Києва, літня тераса. Допивав свою каву після ділової зустрічі, паралельно «звільняю голову» – фіксую в телефон думки дня. Настрій озорное, але пригод не шукаю.

– Дівчина, у вас такий дитячий браслет, але незвичайний!

Легкий вітерець доносить до мене густий деревний аромат. Разом з цим ароматом в моє життя влітає знайомий лейтмотив. Не змінюючи пози, озираюся на всі боки, за дзеркальними окулярами неможливо помітити рух очей. На терасі все компаніями, я – єдина дівчина, значить – звертаються до мене.

– Нігті такі красиві, цікаво, справжні?

Я завмираю, з таким твердженням в моїй голові відкривається осередок з потрібним файлом. Разом з її відкриттям приходить розуміння того, що відбувається. Відкладаю телефон і знімаю окуляри, зустрічаюся з ним поглядом. Ну, здрастуй, мій милий друг! Який він? Чи не в моєму смаку, та й хіба це має значення? Посміхаюся у відповідь іронічно, але він сприймає це як зацікавленість. Що ж тобі сказати?

– Справжні.

Відповідаю не так, як написано в шаблоні. Що ж ти будеш робити далі? Коротка заминка.

– Не вірю! Тепер у всіх гелеві!

Треба ж, яка обізнаність. Чекає, що я почну доводити протилежне. Поза, погляд, посмішка – натренований. Значить продовжить! У відповідь тисну плечима і мовчу, тільки дивлюся на нього.

– Цікаво, чому ж може займатися така впевнена в собі дівчина? Не кажіть! Я сам вгадаю (зображує на обличчі роздум) ! Так! Ви – розумна!

– Чому ви так вирішили?

– Всі дівчата з короткими стрижками – розумні!

Я сміюся до сліз, але поки про себе. Якби я була довговолосою, припущення було б тим же. Він продовжує:

– Товариська! Зовнішність – незвичайна! Ви – журналістка!

Я посміхаюсь. Упевнена, розумна, комунікабельна, незвичайна … Це ж треба! Будь-якій дівчині приємно таке про себе послухати. Справа ж не в тому, щоб вгадати.

 • – Майже!
 • – Науковий співробітник?
 • – Можно і так сказати!
 • – Що вивчаєте?
 • – Написала наукову роботу на тему деструктивного міжособистісного взаємодії.
 • – Велика?
 • – 448 сторінок!

Ледве стримую сміх. Якби він тільки міг оцінити мій гумор! У романі «Жити життя» таку кількість сторінок.

 1. – А я можу про вас багато чого розповісти!
 2. – Розкажіть!
 3. Чого не послухати такого «неординарного» хлопця.

– Для того щоб я точно міг сказати – мені потрібно подивитися на вашу руку. Я вмію читати по руці …

Простягаю руку. Він сідає за мій столик. Я ж знаю, що буде далі – гра, побудована на жіночому цікавості – підготовлена ​​рутина – ворожіння на руці. Він розглядає мої нігті. Є в пікапі заготівля і про нігті. Промовчав. Мабуть, вирішив, що не до місця. Правильно зробив, до речі. Проводячи пальцем по руці, уважно вдивляється в лінії на моїй долоні.

– Ти дуже закрита людина , – задумливо починає він. Помічаю його перехід на «ти», але стримуюся від, – в тебе є така частина, яку ти нікому не показуєш.

– Наприклад?

– Іноді ти робиш несподівані для себе вчинки!

Киваю. Звісно!!! Це до всіх підходить, і до чоловіків теж! Він так само задумливо розглядає лінії і продовжує:

– Ти відкрита для нових знайомств! Ти шукаєш нові емоції. Ти шукаєш пригоди!

Остання фраза сказана трохи голосніше і супроводжена довгим поглядом. Розчулююся, уявляючи собі, як він упевнений, що він такий «весь незвичайний» в моїх очах! Він задоволено посміхається. Продовження в кінці статті.

Тепер уяви себе на моєму місці. Ось він – такий незвичайний, впевнений, доглянутий, одягнений зі смаком, з довгим проникливим поглядом і шлейфом незвичайного одеколону. Для більшості дівчат це незвичайне знайомство з неординарним чоловіком . І ти вже в очікуванні, коли ж він передзвонить. А що ж відбувається насправді?

Пікап: що це таке, в чому його небезпека, як розпізнати пікапераПікап. Протиотрута: Як виявити і розпізнати пікапера

Знайомство пікапера, в якому він використовує кілька рутин . Заготівля про нігті, рутина про ворожіння, причому зверни увагу, як і що він говорить. « Ви розумна! »На питання, чому – відповідає не задумуючись:« Всі дівчата з короткими стрижками – розумні! ».

Якби я була довговолосою, припущення було б тим же. Товариська! Зовнішність – незвичайна! Будь-якій дівчині приємно таке про себе послушать !!! Його завдання – сказати тобі якомога більше компліментів, але при цьому щоб вони не виглядали приставання. І ось вже зовсім непомітно для себе ти даєш йому руку.

« Ти дуже закрита людина. У тебе є така частина, яку ти нікому не показуєш »- задумливо починає він. Зверни увагу на перехід на «ти». « Ти відкрита для нових знайомств! Ти шукаєш нові емоції. Ти шукаєш пригоди! «.

Остання фраза сказана трохи голосніше і супроводжена довгим поглядом, а це вже навіювання , яке він легко монтує в твою голову. І всі твої емоції від такого неординарного знайомства – насправді заготовлені трюки, які він відпрацював не раз.

Рутин таких неміряна кількість, і у багатьох професіоналів є ще свої напрацювання. Те, що повинна знати ти – це принципи системи. Зрозумієш суть, зможеш бачити їх наскрізь.

Але перш ніж ми перейдемо до суті, спочатку згадай про міфи, ми говорили про них в статті « Пікап. Протиотрута: Введення «.

Важливо зрозуміти і запам’ятати, що пікапером може виявитися чоловік будь-якого віку і статусу, він може бути одним твоєї подруги або твоїм начальником, тому щоб відреагувати вчасно, потрібно відмовитися від злочинного оптимізму. Зрозумій – вони всюди .

 • Як же його розпізнати?
 • Перше і найважливіше – це розуміння того, що таке може статися, в першу чергу, з тобою.
 • ВЗГЛЯД

Пильний погляд. Практично всі школи пікапа роблять на цьому акцент. Тому пікапери дивляться в очі по-особливому, створюється враження, що він читає твої думки.

КОНЦЕРТНА ПРОГРАМА

Їх вірні ознаки – це завчені вірші, фокуси, незвичайні захоплення, теми для розмов про всесвіт і т.д. Головний принцип – показати свій широкий кругозір і максимальне відміну від більшості чоловіків – штучно підвищити свою цінність.

ДОТИКИ

Тактильний контакт. Він буде прагнути доторкнутися до тебе як можна швидше. Тому не упустить можливість подати руку при виході з машини, коли ти спускаєшся по сходах, переходиш дорогу.

Він всюди буде подавати тобі руку, де нормальні чоловіки цього не роблять. Взагалі, хочу звернути на це увагу.

При знайомстві і на перших зустрічах тебе весь час переслідує думка, що він веде себе дивно, постійно порушуючи межі особистого простору.

ПРЕКРАСНИЙ ПРИНЦ

Відчуття того, що перед тобою прекрасний ідеальний принц, якого ти шукала все життя. Якщо така думка прослизнула при зустрічі або через годину першого побачення, це привід негайно зупинитися і задуматися. Ідеальних людей не буває, і його «ідеальність» створюється в твоїх очах насправді за допомогою технік НЛП і гіпнозу.

Читайте також:   Як зрозуміти, що твоя дівчина змінює: основні причини і ознаки

На відміну від нормальних чоловіків, вони слухають на перших зустрічах . Їм потрібно якомога більше інформації, щоб стати ідеальним саме для тебе.

Про себе, як правило, вони розповідають скупо і в основному шаблонно. Начебто говорять, але в цілому – це ні про що.

Відсутність алкоголю на перших побаченнях. Для пікапера – це високий рівень гри – затягнути дівчину в ліжко без алкоголю. Тому вони не вживають його. Друга причина – їм потрібен повний контроль над ситуацією.

ТИ

Перехід на «ти». Як правило, різкий і без дозволу. Схиляюся до того, що, оскільки пікап і все навчальні семінари прийшли до нас із США, а в англійській мові відсутня роздвоєння на «ви», їх постійний перехід на «ти» пояснюється цим. Та взагалі їм якось складно з дівчиною на «ви» довго розмовляти.

ТВОЇ РЕАКЦІЇ ПРИ знайомства

Як правило, знайомство з ними – це завжди пригода, відмінне від звичайного досвіду, до якого ти звикла. Тому почуття незвичності є вірним знаком, що варто перестати дивитися йому в очі, а почати спостерігати. І рекомендую почати з питання: «А чим ви займаєтеся?».

Справжній Альфа завжди має результат. І якщо він відповідає: «Нічим, але мрію стати …» – це явна ознака. Якщо ж він скаже, що студент, тоді запитай про батьків.

Перечитай статтю « Чому пікап працює? «, Зазубрити її, в ній є знання, завдяки яким ти зможеш бачити його в натовпі задовго до того, як він до тебе підійде.

ТВОЇ ФІЗИЧНІ РЕАКЦІЇ

Найголовніше – твій фізичний стан. Вплив НЛП-маніпуляцій ми відчуваємо фізичне. Твій інстинкт самозбереження робить свою справу. Тому підвищене серцебиття, потіють долоні, провали в пам’яті – тобі важко згадати, про що ви говорили, підвищення температури, заплітається мова і втрата контролю над собою – вірні знаки втручання в твоє підсвідомість.

Що робити, якщо ти виявила пікапера при знайомстві? Бігти!

Що робити, якщо все описане в « Пікап. Протиотрута »так чи інакше присутнє в твоєму житті, але ти не впевнена? Негайно читай «Жити життя» і починай застосовувати техніку «Не вірю», щоб відключити свої кнопки. І як тільки ти переконаєшся – бігти !

Бігти негайно. І перестань вірити в те, що твоя любов його змінить. Якщо він зміниться і ти йому потрібна – він вийде на розмову сам. У всіх інших випадках – бігти поки не пізно.

Продовження історії.

– Я теж вмію читати по руці! – включаюсь в гру я, – тільки я читаю слова, які там написані! – на його обличчі подив, змішане з недовірою. – Хочеш, прочитаю слова?

– Так! Цікаво!

Настала моя черга довго вдивлятися в лінії на долоні і робити вигляд, що я щось бачу.

– Так! Є одне слово! Воно точно починається на букву «П».

– Яке ж?

– Зачекай зачекай! Потрібно ж розглянути уважно. Дивне таке слово, не можу зрозуміти, що воно може означати …

– Ну говори!

– Пікап.

У мене сміх! У нього – німа сцена!

Проговорили в ресторані два години за душевними розмовами про життя. Подарувала книгу, пообіцяв написати відгук і дати інтерв’ю для проекту « Пікап. Протиотрута «.

Що хочу сказати на закінчення. На дворі 21 століття, і ті знання, якими володіли раніше одиниці, стали загальнодоступними.

А чоловіки, які використовують ці техніки, рідко замислюються про наслідки для психіки жертви.

Тому я щиро бажаю тобі пильності і розуміння: в наш час незвичайність знайомства і зайва ідеальність чоловіки часто має зворотну сторону медалі – пікап .

Підписуйся на наш telegram і будь в курсі всіх самих цікавих та актуальних новин!

Джерело: https://lady.tochka.net/63545-pikap-protivoyadie-kak-vyyavit-i-raspoznat-pikapera/

Як розпізнати пікапера: 3 типи, 12 ознак і поради щодо захисту

Повивчати я якось тему пікапа заради інтересу. І вирішила написати статтю про те, як розпізнати пікапера і що вони взагалі з себе представляють.

 • Я зробила висновок, що поради по пікапу (а значить і самих пікаперів) можна грубо розділити на три категорії.
 • Це мій суб’єктивний висновок, тому що я, знаєте, не майстер цієї справи, але напевно вам буде цікаво дізнатися про це явище побільше, хай навіть від дівчини.
 • Спочатку я коротко розкажу про три стилі пікапа, а потім дам рекомендації, як обчислювати пікаперів кожного типу.

Три стилю пікапа

1. «Стань краще в очах дівчини»

У частині ресурсів деякі «секрети знімання», в общем-то, ніякі не секрети. Автори радять хлопцям частіше голитися, добре пахнути, чистити зуби, стильно одягатися, вчасно міняти шкарпетки і чистити черевики. О-о-о, ось це новина: дівчатам більше до душі чоловіки, у яких не пахне з рота! ..

Друга частина рад стосуються вже психологічних штучок: наприклад, радять підлаштовуватися під стиль розмови дівчата, віддзеркалювати її жести, водити її в романтичні місця, купувати їй подаруночки, в своїх історіях ненав’язливо виставляти себе героєм, багато жартувати і нестандартно починати знайомство.

Тут же підключається тонка гра на самооцінці дівчата. Наприклад, радять робити їй компліменти з елементами приниження: «Ця зачіска тебе старить, а й з нею ти виглядаєш красиво».

На кому спрацює цей стиль? На не дуже впевнених у собі дівчат.

2. «Пообіцяй їй те, чого вона чекає»

Інші ресурси вже не надають стільки значення зовнішності і роблять упор на втирання в довіру до жінки і гру на її життєві цілі.

Пропонується якомога раніше почати говорити їй, що вона – не така, як усі, що саме з нею чоловік вперше дізнався, що таке любов, і саме з нею хоче якомога швидше створити сім’ю і наробити дітей.

На кому спрацює цей стиль? На дівчатах, які хочуть заміж заради заміж і, закохуючись, відключають голову і перестають мислити більш-менш раціонально.

3. «Будь виродком, і вона сама за тобою побіжить»

Є взагалі відбиті вчителя пікапа, які радять хлопцям якомога сильніше принижувати дівчат: обзивати їх, висміювати, знущатися над ними. Найнеприємніше те, що і цей стиль має свої плоди.

На кому спрацює цей стиль? На дівчатах з глибокими психологічними травмами.

Пікап: що це таке, в чому його небезпека, як розпізнати пікапера

Як зрозуміти, що він тебе не любить – 6 ознак

Хто такі пікапери взагалі?

Як думають вони:

Пікапери – це круті хлопці, фахівці спокушання, альфи чоловічого співтовариства, які в найкоротші терміни можуть затягнути в ліжко будь-яку дівчину. Тому що вони знають всякі хитрі методики, НЛП і жіночу психологію.

Як насправді:

Пікапери – це хлопці з низькою самооцінкою або хлопці, скривджені на жіночий рід.

Непевного в собі хлопця дуже складно дається спілкування з протилежною статтю. А якщо врахувати, що ми, дівчата, за версту чуємо чоловічу невпевненість в собі (і вона нам не дуже-то подобається), хлопці з низькою самооцінкою успіху у дівчат не мають, навіть якщо знаходять в собі сили познайомитися.

Такі йдуть вчитися пікапу, щоб дізнатися якісь секретні секрети, таємні послідовності дій, які «вже точно спрацюють». І тоді, після кількох затягнені в ліжко дівчат, вони вже не будуть відчувати себе смутними і нікчемними.

Наївні дурні, вони вважають, ніби крутість чоловіка визначається тим, скільки жінок побувало в його спальні. Хоча в низькорівневих спільнотах так воно і є …

Хлопець же, ображений на жіночий рід, йде не піднімати свою самооцінку. Він йде вчитися мстити іншим дівчатам за те, що зробила з ним одного разу його мама, його колишня або ще якась жінка, після взаємодії з якої він вийшов сильно травмований.

10 фраз, після яких пора кидати чоловіка

Чим поганий пікап?

Спочатку я подумала, що перший тип пікапа навіть не поганий: дівчата навряд чи будуть проти того, щоб хлопці почали краще за собою стежити, стали водити їх в нормальні місця і багато жартувати. А якщо при цьому якась дівчина з низькою самооцінкою поведеться на такого типу і його принижують компліменти – то сама винна, треба було бути розумнішими.

Але це неправильна позиція . Проблема в тому, що дівчат з низькою самооцінкою і дівчат, прагнучих любові заради любові і сім’ї заради родини не важливо з ким – гораааздо більше, ніж дівчат з раціональним мисленням і нормальною самооцінкою.

І саме ці дівчата – легка здобич для пікаперів.

І здавалося б: ну ось, зате пройде вона такий урок і навчиться бути розумнішими! Неа, тільки одиниці навчаться.

А більшість ще сильніше закопали в невпевненість в собі, в переживання, в самокопання, в депресію. Ще сильніше почнуть з’їдати себе зсередини, ще гірше будуть розбиратися в партнерах, тому що їх метою буде вже не вибрати гідного, а отримати хоч кого-то, хто дасть відчуття, що дівчина все ще комусь потрібна. Тож не дивно, що часто цим «кимось» знову опиняється * удак.

І це ще не найгірший варіант розвитку подій. Частина дівчат після контакту з пікапером отримують глибокі психологічні травми, ламають свої життя, накладають на себе руки.

Пікапери – не єдині виродки, які псують життя дівчатам. статті про маніпуляторів і альфонсів.

Звернення до пікаперам

(Ну, раптом парочка забрели сюди і читають цю статтю)

Всі знають, що жартувати з почуттями людини небезпечно. І це не якесь таємне знання. Зламавши іншій людині самооцінку або життя, не можна буде сказати: «Ой, нічого собі, а я і не знав, що так вийде …»

Жартувати з почуттями іншої людини непорядно і безвідповідально . І ви самі прекрасно це знаєте.

Тому якщо раптом вам не вистачає впевненості в собі і ви хочете стати пікапером (або вже зробили це) – зрозумійте, що є інший шлях вирішення вашої проблеми, крім як рішення стати людиною з великої літери Г.

Цей шлях – конструктивне підвищення своєї самооцінки через власні досягнення і опрацювання мислення. Це шлях, який не зіпсує життя іншим людям, а ваше життя зробить набагато краще, достойніше і якісніше. Почитайте статтю Чому дівчата вибирають поганих хлопців – там ви знайдете пару корисних порад.

А якщо ви робите це, тому що ображені на жінок – постарайтеся зрозуміти, що біль вам завдавали не всі жінки цього світу, а тільки одна або дві.

А може, ви просто налякані цими історіями, де жінка з часом нібито неминуче перетворюється в товсту нецікаву недоглянуту пилу. Ми не всі такі. Ми хочемо бути щасливими.

Не сушіть життя тих, хто не винен у тій чорній штуці в вашій голові, яка змушує вас ненавидіти нас. І будь ласка, сходіть до хорошого психолога – він допоможе.

Як розпізнати пікапера в життя

Повертаюся до вас, дівчата. Пора розібратися, за якими ознаками можна обчислити пікапера? Які такі слова він говорить, що насамперед робить, щоб заманити вас в ліжко, поки ви думаєте, що він – той самий?

 1. Знайомство було небанальним. Мета пікапера – зачепити вас, показати свою несхожість на інших представників чоловічого роду. Тому це буде не «дівчина, давайте познайомимося», а щось нестандартне, на кшталт «дівчина, а погода-то яка!», «Ми з вами одні в цьому натовпі», «швидше за ходімо годувати качок!» або «а ви знаєте, що ваш кіт дещо від вас приховує? ..»
 2. У його розмові присутні невластиві звичайній людині формулювання, покликані направити ваші думки в сторону інтиму. «Я бачу, у тебе почастішало дихання», «ти так хвилююче їж це морозиво», «дівчина, ви майже зовсім прекрасні! Майже – тому що я ще не все бачив »і т.д.
 3. Він повторює ваші жести і пози. Зверніть увагу: якщо через деякий час після того, як ви змінили позу, він намагається її відтворити – це тривожний дзвіночок. Ще він може підлаштуватися до вашого подиху.
 4. Його компліменти віддають коли вульгарністю, а коли приниженням. «Яке гарне плаття, воно відмінно виглядало б на підлозі у мене в спальні» або «в цій сукні ти виглядаєш повненької, але ти мені подобаєшся і такий».
 5. Він розповідає дивні історії. Хто дивився серіал «Друзі» – пам’ятаєте історію, якої Джо навчив Рейчел і якої вона намагалася спокусити Росса? Це реальний прийом пікапа – розповісти історію, яка викличе у співрозмовника деякі асоціації, які він «приміряє» на себе і почне думати про співрозмовника в більш інтимному або довірчому ключі.
 6. Він взагалі багато і жваво говорить.
 7. Він провокує вас на емоції: «Я чув, дівчата з темним волоссям краще в ліжку, ніж блондинки».
 8. Для побачень він вибирає місця, де є вогонь, вода, зірки, темрява і всякі інші штуки, які призводять нас в романтичний настрій.
 9. Він підключає міні-ігри на бажання, загадки, тести, взаємний обмін секретами і гри виду «а що б ти зробила?».
 10. Він виводить вас на довірчі розмови, вдає, що ділиться найпотаємнішим, просить того ж від вас: він знає, що так ви почнете сприймати його як близьку людину.
 11. Побачення недовгі (за його ініціативою), намагається підвести справу до інтиму дуже швидко, на 1-3 побаченні. Тема інтиму постійно проскакує в його розмовах, він намагається доторкнутися до вас, починаючи з безпечних зон і поступово переходячи на більш особисті, і, звичайно, він швидко запрошує вас туди, де зручно буде перейти в горизонтальне положення.
 12. Він починає дратуватися, коли ви довго йому не даєтесь. І може підключити важку артилерію про «одну єдину», сім’ю і дітей.

Читайте також:   Як закохати в себе хлопця: правила поведінки і поради психологів

Подивіться ще ось це коротеньке відео з їх прийомчиками:

Все інше – вихованість, вміння надавати знаки уваги, охайність і доглянутий зовнішній вигляд, гумор, залицяння, прості компліменти – вони притаманні як пікаперам, так і нормальним хлопцям. Не можна віднести хлопця до цих типів тільки через те, що він відмінно жартує і не ходить в брудних черевиках.

Хоча зустрічаються і хлопці-ні-пікапери, які роблять те, що написано в пунктах вище. Тому обчислити пікапера однозначно може хитра дівчина, дівчина з холодною головою і дівчина, яка знає багато прийомів ворожої сторони.

Хочу швидше заміж

Проблема в тому, що багато дівчат настільки одержимі ідеєю якомога швидше вступити в серйозні стосунки і вийти заміж, що вважають будь-якого чоловіка, який проявляє до них інтерес, «тим самим єдиним».

Вони вірять словам, не дивляться на чоловічі вчинки, пропускають повз вуха тривожні дзвіночки, а головне – поспішають. І стають легкими жертвами для пікаперів, альфонсів і інших СВОЛОЧНОГО мужчинок. І часто саме вони є тими, кого називають зручними дівчатами і з ким живуть в цивільному шлюбі.

Тому якщо у вас є мета вийти заміж – навпаки, пригальмувати. Може, ви будете вибирати на кілька місяців довше, зате виберете достойного чоловіка. І ви будете щасливі все життя.

Вивчіть 7 кроків до щасливого заміжжя

Захист від пікаперів

Отже, дорогі дівчата, тепер, сподіваюся, ви більше зрозуміли про пікап. Якщо так, то ви погодитеся з планом, який допоможе вам ніколи не стати жертвою пікапера:

 • Підвищуйте свою самооцінку (докладніше – в статті «Що якщо я відчуваю себе лохушкой?»),
 • Ставте пріоритет нема на бажання вийти заміж і народити дітей, а на бажання вибрати гідного партнера,
 • Позбавляйтеся від психологічних травм,
 • І почитайте пару книжок, форумів або пройдіть пару курсів пікапу, щоб дізнатися більше технік і навчитися моментально їх розпізнавати.

Включайте голову, не вірте тим, хто цього не заслужив (про всяк випадок: заслуговують не красивими словами, а справами ), що не стрибайте в ліжко, тільки познайомившись з людиною, і любите гідних чоловіків, а не аби кого, і все у вас буде добре!

Джерело: https://book4girls.ru/kak-raspoznat-pikapera-v-zhizni-priznaki-i-sovetyi/

Пікапер: хто такі і як їх розпізнати?

Стаття оновлена: 27.03.2019

Термін «Пікап» прийшов в сучасну мову з англійської мови. Дане поняття виникло в США в 70-х роках двадцятого століття і означало швидке спокушання дівчини за допомогою набору спеціальних технік, прийомів і шаблонів.

Одним з фундаментальних праць, на який спирається теорія сучасного пікапа, вважається книга Росса Джеффріса «Як укласти в ліжко жінку мрії».

У ній описані теоретичні моменти і практичні відомості, що дозволяють звабити практично будь-яку жінку за кілька побачень.

Сьогодні пікап представлений численними напрямами і школами, які дотримуються різних поглядів. Однак існує ряд загальних теоретичних аспектів і методик, що становлять ідеологічну базу даного напрямку.

Стрімко розвивається і вітчизняний пікап.

Після виходу в 2009 році художнього фільму «Пікап: зйом без правил» тисячі хлопців і чоловіків записалися на курси зі зваблення, а тематичні форуми і веб-ресурси отримали потужний приплив нових адептів, які бажають оволодіти мистецтвом спокуси жінок.

Хто такий пікапер

Пікапером називають чоловіка або хлопця, який вивчає і практикуючого мистецтво зваблювання суб’єктів протилежної статі. Всупереч стереотипу, що склався, пікапер – це далеко не завжди заклопотаний самець, одержимий ідеєю переспати як можна з великою кількістю жінок.

Найчастіше спокусниками стають нормальні адекватні хлопці, у яких на увазі різних причин не складаються стосунки з дівчатами.

Серед людей, які називають себе пікапера, зустрічаються як негідники, які бажають маніпулювати прекрасною статтю, так і романтики, які вивчають методики знімання з метою подолати природне сором.

Існує поширений міф, згідно з яким середньостатистичний пікапер є студента, який страждає від нестачі сексу і грошей, і відчайдушно бажає дістати дівчину, витративши мінімальну кількість ресурсів.

На ділі ж вік пікапера може бути далеко за 40, а на вивчення теорії професійного спокушання його штовхнула не жадібність або проблеми в фінансовому плані, а спортивний інтерес. Багатьом подобається сам процес зваблювання. Деякі жінки переконані в тому, що переважна кількість пікаперів – невдахи з комплексом неповноцінності.

Дуже часто в спокусники йдуть відбулися в бізнесі і спорті чоловіки з хорошим вихованням і вищою освітою.

різновиди пікаперів

Професійних спокусників можна розділити на 2 основні групи. До першого типу відносяться представники чоловічої статі, які відрізняються щирою любов’ю до жінок і не вважають їх в чому-небудь збитковими або неповноцінними.

У даній категорії пікаперів знаходяться утворені інтелігентні люди, які вивчають психологію, філософію, соціальну динаміку, практичні і езотеричні аспекти буддизму і багато інших дисциплін.

Розпізнати їх можна за такими ознаками:

 1. Така людина відрізняється щирим поведінкою, не любить фальші і намагається бути самим собою, а не грати завчену роль при спілкуванні з дівчатами.
 2. Він не ставить перед собою мети переспати з сотнями жінок, а шукає єдину і неповторну для того, щоб зв’язати з нею подальше життя. Просто він відмінно обізнаний про те, що алмази не валяються на поверхні, тому опановує мистецтвом спокушання щоб навчитися відокремлювати «зерна від плевел».
 3. Чоловік подібного типу приділяє багато уваги саморозвитку, що робить його цікавим співрозмовником з широким кругозором.

Зрозуміло, в пікап йдуть не тільки люди, які прагнуть позбутися страхів, комплексів і стати «найкращою версією самих себе». На тренінги зі зваблення записуються і суб’єкти, позбавлені високих моральних якостей і відносяться до жінкам з суто споживчої точки зору. Розпізнати маніпуляторів можна за такими ознаками:

 1. Після спілкування з такими пикаперами залишається неприємний осад, відчуття дискомфорту і душевне напруження.
 2. Такі особистості використовують шаблони і рутини, які виглядають неприродними і фальшивими.
 3. Вони очікують схвалення від дівчат, ображаючись на критику і глузливі зауваження на свою адресу.

Люди, які відносяться до другого типу, всіма силами намагаються продемонструвати впевненість в собі і завищити соціальний статус.

Кажуть такі особистості завченими фразами, відрізняються неживим поглядом і відчайдушно бажають самоствердитися в очах оточуючих за допомогою приниження інших людей.

Незважаючи на велику кількість спокусників, які використовують маніпуляції і нечесні прийоми, нормальні пікапери вважають, що розставання з дівчиною повинно бути «екологічним», тобто не завдавати шкоди психіці і самооцінці дівчата.

Житла пікаперів

Оскільки в пікапі практикуються багаторазові «підкати» до осіб протилежної статі, підлабузники воліють людні місця з великою прохідністю.

До їх числа відносяться всілякі парки відпочинку, торгові та розважальні центри, льодові катки, сквери та кафе біля вищих навчальних закладів, де велика ймовірність познайомитися з чарівними студентками.

Сьогодні багато пікапери вважають за краще шукати жертв в соціальних мережах. Обчислити їх можна по настирливим пропозицій зустрітися відразу після початку віртуального знайомства.

Як розпізнати пікапера

Розпізнати пікапера можна з перших миттєвостей знайомства. У будь-якого поважаючого себе спокусника завжди в запасі кілька «опенер», тобто фраз, з яких він починає «підкат» до особи протилежної статі. «Опенер» бувають прямими і непрямими.

Direct-opener є явний або завуальований комплімент, який видає зацікавленість пікапера. Непрямий «Opener» – метод зав’язування діалогу без явно вираженого інтересу до дівчини.

Він розрахований на красивих жінок, які втомилися від постійних знаків уваги і лестощів з боку численних шанувальників.

Інший рисою, яка видає пікаперів, є «Кіно». Даний термін не має ніякого відношення до кінематографа і є скороченням від слова «кинестетика».

Прийом був запозичений з НЛП і заснований на тактильному контакті, який спокусник намагається встановити в перші півгодини знайомства.

Тому якщо чоловік робить спроби як би ненароком доторкнутися до руки, волосся, плеча, шиї або інших частин тіла, то з високою часткою ймовірності можна вважати його пікапером.

Більшість чоловіків, далеких від теорії і практики професійного спокушання, люблять розповідати про себе, вихваляючись соціальним статусом, кар’єрними досягненнями, спортивними успіхами та іншими заслугами.

Пікапер ж робить акцент на питання, адресовані своїй «жертві» з метою якомога краще дізнатися про її переваги і слабкості щоб маніпулювати їй в подальшому було значно простіше.

Підступних властиво копіювати позу жінки в момент бесіди, а також міміку і манеру розмови.

секрети пікаперів

Знаючи про тактику і прийомах пікаперів, можна без особливих зусиль вивести їх на чисту воду. Перш за все, необхідно ознайомитися з класичною схемою спокусників, яка передбачає перемогу за 3 побачення. Перші 2 зустрічі пікапер присвячує збору максимальної кількості інформації про ОЖП (об’єкті жіночої статі).

Ключовим є вирішальне (третє) побачення, завданням якого є обескуражіваніе дівчата і виведення її з емоційної рівноваги.

Подібний шок може бути заснований як на страху «жертви» (боязнь висоти, павуків або будь-яка інша сильна фобія), так і на її слабкості (пухнасті кошенята, плюшеві іграшки чи японська кухня).

Знаючи цей алгоритм, дівчина може запросто взяти кермо влади в свої руки за допомогою перенесення вирішального побачення в інше місце в останній момент.

Таким чином плани спокусника руйнуються, і він в розгубленості перетворюється з мисливця в здобич.

Запідозривши в настирливому шанувальника пікапера, варто почати з ним своєрідну гру, основні правила якої полягають в наступних пунктах:

 • розповідати йому якомога менше інформації про себе;
 • відсікати будь-які спроби тактильного контакту;
 • після першого побачення ігнорувати його телефонні дзвінки;
 • влаштовувати йому «розрив шаблону», йдучи від прямих відповідей і дотримуючись нестандартної лінії поведінки.

Сучасний пікап є справжнісіньку субкультуру, тому розпізнати спокусника при невеликому ревності не так складно.

У професійних звабників є свій сленг, в якому, наприклад, термін «МЛТР» означає тривалі відносини з декількома пасіями одночасно, де «праймарі» – це головна дівчина, а «секондарі» – запасний варіант. «ЛТР» – тривалі відносини з однією жінкою.

Поняття «модель призу» має на увазі поведінковий патерн, що провокує жінку саму почати домагатися пікапера. Під «калібруванням» розуміють оцінку реакції з боку потенційної жертви. «Фаст» – це ідеальний варіант розвитку подій, який передбачає секс на першому побаченні.

ДІЗНАТИСЯ пікаперів: МІСІЯ ЗДІЙСНЕННА

висновок

Людину, яка займається пікапом на протязі довгого часу, дуже складно обчислити «неозброєним» оком.

Жінкам, зустріти професійного спокусника на своєму життєвому шляху, можна порадити не засмучуватися і не звинувачувати долю, а сприйняти все те, що трапилося як корисний урок.

Подібна помилка дозволить надалі не попадатися на прийоми пікаперів і навчитися краще розбиратися в чоловіках. Залишається додати, що серед спокусників зустрічається чимало хлопців, які щиро бажають зустріти хорошу дівчину для довгих і продуктивних відносин.

Джерело: https://motivacii-net.ru/pikaper-kto-takie-i-kak-ih-raspoznat/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *