Питання на першому побаченні: цікаві теми для спілкування

Питання на першому побаченні: цікаві теми для спілкування

Зміст приховати

Згідно з опитуваннями, жінки на першому побаченні найчастіше задають питання свого супутника просто з метою підтримати мляво поточну розмову, а чоловіки – коли їм нема чого сказати. Насправді правильно поставлені запитання допомагають дізнатися навіть ретельно приховувані риси характеру. І перетворюють побачення в цікаву дискусію, а не на подобу співбесіди при прийомі на роботу.

AdMe.ru пропонує взяти на замітку список альтернативних питань для зустрічей. Деякі з них досить незвичайні і сміливі для першого побачення, інші тільки на перший погляд здаються занадто простими. Але відповіді на кожен з них можуть дати набагато більше інформації про те, хто знаходиться перед вами, ніж на чергові «Де ти працюєш?» і «Можеш розповісти про себе?»

Питання на першому побаченні: цікаві теми для спілкування

© Nuestros amantes / Bemybaby Films

 • «Що ти плануєш робити на наступному тижні?» Поставивши це питання, можна дізнатися не тільки про захоплення супутника і про те, як він вважає за краще проводити вільний час, а й про те, з чого складається його повсякденне життя і на що він в ній звертає особливу увагу.
 • «Що тобі завжди хотілося спробувати, але ти поки так і не зробив цього?» Відповідь на питання може стати справжнім тривожним сигналом. Хтось хоче стрибнути з парашутом або відправитися в Африку. Але у кого-то взагалі немає ніяких бажань і прагнень. А деякі з ходу починають ділитися занадто інтимними фантазіями.

Питання на першому побаченні: цікаві теми для спілкування

© Movie 43 / Relativity Media

 • «Яким зі своїх останніх вчинків ти міг би похвалитися?» Дає уявлення про те, які речі у своєму житті цінує людина, що для нього важливо. Крім того, якщо відповідь на питання перетворюється в затяжну хвалебну оду в власну честь, то, швидше за все, ваш супутник надмірно зациклений на собі. З великою ймовірністю це буде проявлятися і в потенційних відносинах.
 • «Хто-небудь знає про те, що ти зараз на побаченні?» Можливо, це вся армія його передплатників в соцмережах. Або він в обов’язковому порядку довів до відома колишню дівчину. А може бути, про це знає тільки хтось із його найближчих людей. Або взагалі ніхто, оскільки людина прагне не виставляти все приватне напоказ. Відповідь на це питання допомагає зрозуміти його погляд навіть на початковий етап відносин.

Питання на першому побаченні: цікаві теми для спілкування

© Spy / 20th Century Fox

 • «Який найголовніша порада, що стосується побачень або відносин, ти дав би самому собі в середній школі?» Якщо, маючи досвід відносин, ваш супутник готовий дати собі раду, наприклад, зустрічатися з кількома дівчатами одночасно, варто серйозно задуматися. Можливо, людина дотримується його і в даний час. І краще, якщо це з’ясується саме зараз, а не через півроку або пізніше.
 • «Що тобі подобається і не подобається в побаченнях?» На перший погляд питання здається занадто загальним. Однак крім відповідей, які зазвичай очікують багато, існують і інші, здатні краще пояснити наміри візаві. Наприклад, хтось просто любить відвідувати нові місця, ресторани. А кого-то пригнічує думка, що потрібно стільки часу і сил витрачати на знайомство з людиною.

Питання на першому побаченні: цікаві теми для спілкування

© How to Lose a Guy in 10 Days / Paramount Pictures

 • «Який день ти хотів би пережити знову?» Розповість про пріоритети і цінності в житті людини, а також про його інтересах. Оскільки це може бути не тільки, наприклад, день підкорення їм Евересту, але і день першої зустрічі з колишньою коханою або сама розкута вечірка в старших класах.
 • «Чим ти славу серед своїх друзів?» Можна уславитися рекордсменом, який випиває 2 літри пива за 20 секунд або ходить на 12 побачень на тиждень. А можна дістати репутацію людини, який завжди приходить на допомогу. Тут також варто звернути увагу на те, як супутник відповідає. Якщо навіть це буде щось на зразок останнього варіанту, але при цьому людина буде невпинно хвалити себе, то в «позитивності» такої відповіді вже слід засумніватися.

Питання на першому побаченні: цікаві теми для спілкування

© Good Luck Chuck / Lionsgate

 • «Який стереотип про чоловіків / жінок ти ненавидиш найбільше?» Дає уявлення не тільки про ставлення людини до протилежної статі, але і про можливі сценарії, за якими він діє в парі. Також дозволяє «приміряти» все це на ваші переконання. Наприклад, співрозмовник вважає, що чоловік не зобов’язаний бути добувачем в родині і забезпечувати її захист.
 • «Якби ти міг не працювати, то чим би займався?» Далеко не всі можуть сказати, що і так займаються улюбленою справою всього свого життя. Ось чому так важливо прислухатися до відповіді на це питання, який здатний допомогти обчислити навіть того, хто зовсім не любить брати на себе відповідальність. Адже в списку інтересів може бути не тільки мрія допомогти всім тваринам на планеті, але і нескінченний відпочинок на дивані з джойстиком від ігрової приставки в руках.

Питання на першому побаченні: цікаві теми для спілкування

© Johnny English / Universal Pictures

 • «Що змушує тебе нервувати?» Публічні виступи? Змії? Клоуни? Навіть якщо у відповіді на це питання не виявиться нічого поганого, він дозволить дізнатися нехай не всі, але деякі вразливі місця вашого візаві або його почуття гумору. А якщо розповісти і про себе в цьому ключі, то можна зробити розмову більш довірчим і розташувати до себе співрозмовника.
 • «Що може миттєво викликати в тобі відторгнення до людини?» Тут можливо дізнатися, наскільки ваш супутник є нетерпимим до недоліків інших і наскільки адекватно здатний реагувати на них. Одна справа, коли людина не терпить брехня, інше – коли готовий втекти з побачення, якщо дізнається, що у дівчини в минулому були відносини.

Питання на першому побаченні: цікаві теми для спілкування

© Spy / 20th Century Fox

 • «Яка сама безглузда або незручна річ, яку тобі доводилося гуглити?» За допомогою даного досить забавного питання можна багато чого довідатися про почуття гумору співрозмовника. Однак слід бути готовими до того, що на нього можна отримати і не зовсім адекватний або приємний відповідь. Само по собі це теж непогано, якщо подібні факти з’ясовуються вже зараз.
 • «У тебе є якісь шрами зі своєю історією?» Питання досить особистий, його не варто ставити на самому початку зустрічі. Але він може чимало розповісти про ваш супутнику. Нерідко це виявляється історія з дитинства, яка потім може стати спільною цікавою темою для обговорення. Але може і виявитися, що людина дуже пишається мітками, неодноразово отриманими в п’яних бійках.

Питання на першому побаченні: цікаві теми для спілкування

© What’s Your Number? / 20th Century Fox

 • «Який найкращий рада, який ти коли-небудь давав?» Співрозмовнику може здатися, що він ділиться з вами своєю мудрістю. Насправді відповідь на питання дає уявлення про те, з якими проблемами людині самій доводилося стикатися в минулому або над чим він продовжує працювати і зараз.
 • «Чи віриш ти в дружбу між чоловіком і жінкою?» Розмова в даному руслі може змалювати не тільки варіанти розвитку ваших відносин, якщо щось піде не так або якщо навіть до них не дійде. Відповідь на це питання також покаже погляд людини на те, яким чином, будучи в парі, він дозволяє собі спілкуватися з протилежною статтю, в тому числі і зі своїми колишніми.

Питання на першому побаченні: цікаві теми для спілкування

© Friends with Benefits / Sony Pictures

 • «З яким помилкою про себе ти стикаєшся найчастіше?» Можливо, люди думають, що ваш співрозмовник надто зарозумілий або легковажний. Не варто просити довести зворотне. Краще поцікавитися його думкою, чому вони так думають. Нерідко у відповідь можна почути розповідь про який-небудь цікавий випадок з життя, який вашому супутнику здається незначним, але для вас може стати тривожним сигналом.
 • «Який роботою ти ніколи не зміг би займатися?» Відповіді допомагають краще пізнати характер людини, як негативні, так і позитивні його сторони. Наприклад, людина може не любити монотонні заняття, оскільки йому постійно подобається бути в русі. Не зміг би працювати в службі по вилову тварин, так як вважає їх чотириногими друзями. А може, ні в якому разі не став би займатися курній і важкою фізичною роботою, так як «вище за все це».

© Tooth Fairy / 20th Century Fox

 • «Яке твоє найулюбленіше місце для відпочинку в будній день, коли у тебе немає ніяких планів, і куди ти готовий повертатися знову і знову?» Всі люди відпочивають по-різному: хтось вважає за краще посидіти в кав’ярні, погуляти в парку або подивитися улюблений фільм. Все це дозволяє виявити щось спільне між вами. І якщо в сферу ваших інтересів зовсім не вписуються щоденні візити в нічні клуби або бари, тут варто задуматися.
 • «Як ти зустрів свого кращого друга?» Відома мудрість «скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ти» актуальна і зараз. На першому побаченні люди намагаються дізнатися більше саме один про одного, а не про сторонніх. Але суть цього питання полягає в тому, що співрозмовник дає свій більш широкий погляд на таку важливу тему, що також дозволяє більше дізнатися про різні рисах його характеру.

© The Hangover / Warner Bros.

 • «Є щось, що багато хто боїться робити, а ти ні?» Дозволяє дізнатися про прагнення людини, його амбіції і наявності в життя будь-яких надуманих або реальних обмежень. Крім того, по реакції і самого розповіді співрозмовника також можна зрозуміти, хвалиться він всім підряд або намагається адекватно себе оцінювати.
 • «Яке у тебе найяскравіший спогад з дитинства?» Дитячі спогади можуть розповісти про те, як людина дивилася на навколишній світ з малих років і який вплив це справило на нього. Також це відмінний спосіб більше дізнатися про його минуле і обговорити те, як росли ви обидва.

© 13 Going on 30 / Sony Pictures

Може бути, у вас є свої фірмові контрольні питання для першого побачення, які безвідмовно допомагають прочитати співрозмовника?

Джерело: https://www.adme.ru/svoboda-psihologiya/my-uznali-kakie-voprosy-stoit-zadat-na-pervom-svidanii-chtoby-vyyasnit-vsyu-pravdu-o-vashem-sputnike-2085165/

Про що розмовляти з дівчиною на першому побаченні: кращі теми для розмови

Перша зустріч з сподобалася жінкою часто має якийсь стресовий відтінок для чоловіка. Для нього це можливість і шанс зачарувати дівчину, розташувати до себе, зацікавити в подальшому спілкуванні. Особливо важко доводиться мовчазним людям, яким складно відразу почати вільно спілкуватися з малознайомою людиною і відчувати себе невимушено.

Питання на першому побаченні: цікаві теми для спілкування

Найголовніше – зав’язати розмову, і в цьому ініціатива повинна виходити від чоловіка, оскільки дівчина теж може соромитися, розмірковуючи про те, як вона виглядає, чи вдало підібрала манікюр і аксесуари, чи не занадто перестаралася з макіяжем і чи подобається чоловікові в цілому.

І до побачення, як до вирішального в житті події (а раптом вона саме та сама?), Варто підготуватися грунтовно:

 1. Потрібно знайти місце, де буде комфортно обом. Можна вибрати затишне кафе або парк для прогулянки, де ніхто не завадить бесіді.
 2. Прийти вчасно, навіть трохи раніше, щоб не змушувати даму чекати. Навряд чи можна вразити вподобану дівчину, запізнившись на першу зустріч.
 3. Ну і головне – підібрати теми для розмови з дівчиною на першому побаченні. У діалозі між людьми, які мало знають один про одного, так чи інакше будуть виникати паузи. Щоб незручне мовчання не затягувалося надовго, потрібно підготувати невеликий перелік питань, які можна обговорити зі своєю супутницею. Однак потрібно не перестаратися – не варто її брати інтерв’ю згідно з цим списком. Важливо проявляти і власну зацікавленість, не боятися проявляти емоції.

Отже, про що поговорити з дівчиною на побаченні.

Хобі, інтереси

Це, мабуть, найбільш універсальна тема для спілкування. Можна поцікавитися, чим дівчина захоплюється у вільний час, як вважає за краще проводити своє дозвілля. Важливо постаратися знайти загальні теми і питання, це трохи зблизить і зніме напругу, а також дозволить більше дізнатися один про одного і спланувати подальші зустрічі з урахуванням спільних інтересів.

Відмінні теми для бесіди на тему хобі:

 • улюблена музика;
 • кіно;
 • активний відпочинок;
 • спорт;
 • книги.

Намагайтеся дізнатися про неї якомога більше, демонструйте зацікавленість, діліться своїми захопленнями – так ви проявите себе як приємного і ненудного співрозмовника і напевно знайдете багато спільного.

Подорожі

Питання на першому побаченні: цікаві теми для спілкування

Про це можна розмовляти довго і захоплююче. Обговорювати враження від інших міст і країн легко і весело. Можна поговорити про цікаві місця, де довелося побувати і де ще хотілося б. Можливо, хтось із пари ходив в похід і може поділитися враженнями і досвідом.

Це досить емоційна тема, а за допомогою виразу своїх емоцій буде простіше налагодити контакт і сподобатися своїй супутниці.

Жінки, як відомо, люблять романтиків, і навіть якщо чоловік таким себе не вважає, то завдяки цій темі отримає додатковий «плюсик» до позитивної оцінки з боку дівчини.

Обговорення подорожей допоможе знайти додаткові точки дотику і спільні інтереси.

дитинство

Це одна з найбільш легких і веселих тим, яка стане в нагоді для спілкування і зможе розрядити обстановку.

Можна поговорити про те, в які ігри в дитинстві ви любили грати, як їздили до дідусів-бабусь на дачу, які комічні історії з вами траплялися, як пройшли шкільні роки, як вчилися плавати, їздити на велосипеді і скільки разів падали з нього, як вперше закохалися в садку і як ви не любили молоко з пінкою в шкільній їдальні.

Читайте також:   Які дівчата подобаються хлопцям: зовнішні і внутрішні якості

Все це допоможе зблизитися і повеселитися від душі.

Робота, навчання, сім’я

Робота, навчання, сім’я – то є то, що становить повсякденне життя. Розмовляти про це зовсім не банально, як може здатися. Так можна продемонструвати дівчині зацікавленість її життям.

Улюблені страви

Можна поцікавитися, яку кухню воліє співрозмовниця, які любить напої, страви. За допомогою цієї інформації можна дізнатися один про одного трішки більше і спланувати подальшу спільну культурну програму: сходити в піцерію або поласувати суші, або піти в кав’ярню і випити гарячого шоколаду з її улюбленими тістечками.

Якщо ви вмієте готувати, не соромтеся розповісти про це своїй співрозмовниці – для жінки чоловік, що вміє добре готувати, виглядає ще більш цікавим і мужнім.

Життєві цілі і мрії

Досить цікаве питання, в якому можна проявити власну серйозність і перспективність, а також дізнатися про життєві пріоритети своєї співрозмовниці.

Відносини і особисте життяПитання на першому побаченні: цікаві теми для спілкування

Природно, не потрібно починати бесіду саме з цього, але тема відносин дуже важлива. Коли перша незручність і скутість позаду, обидва розслабилися і поспілкувалися вже на деякі теми, можна поговорити про це.

Не варто на першому побаченні розпитувати дівчину про попередні відносинах, це може викликати неприємні спогади, вона замкнеться, і вечір буде зіпсований.

Можна обговорити, які риси їй подобаються і не подобаються в людях, якими ви обидва бачите хороші, мають майбутнє відносини, сімейні цінності. Якщо ваше спілкування на даному етапі веселе і невимушене, можна обговорити і теми, що стосуються сексу, однак ненав’язливо, в жартівливій формі.

Анекдоти

Весела історія, розказана до місця, допоможе розрядити обстановку і налаштуватися на позитивне продовження спілкування, заповнити несподівано виникла паузу. Однак з цим можна переборщити, тому важливо дозувати жарти і «розбавляти» ними спілкування ненав’язливо і в тему.

Про що говорити на побаченні, ви вже знаєте. Однак це тільки частина успіху. Важлива також загальна атмосфера, настрій, який ви задасте цієї зустрічі. Є кілька аспектів поведінки, манери спілкування, які допоможуть скласти приємне враження про себе і приємно провести час:

 1. Позитивний настрій, доброзичливість. Навіть якщо співрозмовниця хвилюється, соромиться, ваш позитив і відкритість допоможуть і їй налаштуватися на цю хвилю, розслабитися, розкритися для спілкування.
 2. Проявляйте емоції, діліться враженнями, переживаннями, думками, будьте відкритим і живим.
 3. Оригінальність. Вона може проявлятися в зовсім незначних дрібницях, однак тонка жіноча натура чутлива до таких речей і неодмінно оцінить неординарність. Важливо говорити компліменти обдумано, небанально.
 4. Зацікавленість і щирість. Добре, якщо ви задаєте питання, які вимагають великих відповідей, можливо, навіть дискусії, підштовхують співрозмовницю висловлювати думку, ділитися думками, враженнями.
 5. Будьте цікавим – пропонуйте теми для обговорення, варіанти проведення дозвілля, але уникайте нав’язливості.
 6. «Ведіть» розмова, намагайтеся заповнювати паузи, не допускати незручного мовчання.
 7. Будьте собою, не обманюйте співрозмовницю, приписуючи собі якісь героїчні якості або вчинки, успіхи і досягнення, яких не існує. Брехня може розкритися досить швидко і несподівано, а жінки, як правило, не прощають обману, особливо якщо відносини починаються з нього.
 8. Не бійтеся імпровізувати. Підготуватися до всього, який би ретельної була підготовка, неможливо. Тому будьте готові проявити оригінальність і уважність в будь-який непередбаченої ситуації.
 9. Будьте джентльменом – це завжди прикрашає.

Про що не можна говорити

Існують також теми, які не варто зачіпати на першому побаченні. Навіть при наявності взаємного інтересу вони можуть зіпсувати все враження від спілкування і відбити всіляке бажання у дівчини спілкуватися з вами далі:

 1. Намагайтеся спочатку уникати теми релігії, це досить особистий і серйозний світоглядний питання.
 2. Чи не розпитуйте про її минулі відносини і не розповідайте про свої.
 3. Чи не хваліться своїм заробітком і не скаржтеся на те, що недостатньо заробляєте.
 4. Не обговорюйте з нею своїх родичів або друзів.

Дотримуючись цих нескладних рекомендації, ви зможете з легкістю зацікавити вподобану вам дівчину, розташувати її до продовження знайомства і побудови подальших відносин. Головне – дайте їй відчути свою зацікавленість, турботу, проявіть свої найкращі якості і будьте щирим.

Джерело: https://loveffect.ru/vstrechi/woman/o-chem-govorit-na-pervom-svidanii-s-devushkoj.html

– 10 тем для розмови на першому побаченні

Перше побачення – це дуже важливий і хвилюючий момент у відносинах, адже у вас більше не буде можливості справити перше враження. Цей день однаково хвилюючий як для хлопця, так і для дівчини.

Футболка / сорочка, макіяж, парфум – все має бути ідеальним. Хвилювання немає меж, адже на вас будуть не тільки дивитися, вам доведеться розмовляти.

Щоб максимально приємно і весело провести час, ми склали для вас список з 10 тем, які можна обговорити на першому побаченні.

Якщо Ваше побачення буде в ресторані або кафе, то візьміть меню в руки і запитайте, що Ваш співрозмовник буде замовляти, що йому подобається з їжі, яка їжа найулюбленіша. Можливо, запитаєте це на самому початку, щоб підібрати місце, де ви будете їсти.

Не починайте розмову про їжу, яку ви не можете терпіти, бо вона може виявитися улюбленою стравою супутниці / ка, і Ви поставите людину в незручне становище, а ми ж цього не хочемо? Про смаки не сперечаються. Пам’ятайте це правило.

Питання на першому побаченні: цікаві теми для спілкування

Домашні тварини

Ця тема дуже легка і завжди викликає позитивні емоції. Ну хто не захоче розповісти смішну історію про свого папуги Кешу, кішку Мурку, пса Моцарта? Тим більше ви можете показувати відео, фотографії, згадувати безліч випадків. Від цього настрій підніметься, тема може плавно перейти в будь-яке інше русло, а співрозмовник буде більш розслабленим і відкритим.

соціальні зв’язку

На першому побаченні ви ще дуже мало знаєте про свого співрозмовника. Ця тема допоможе Вам зрозуміти чи багато у людини друзів, як вони проводять свої вихідні. Якщо у хлопця багато друзів, і вони часто ходять в клуби, то це може не сподобатися дівчині, яка звикла сидіти вдома. А може хлопцю вдасться її розворушити?

Відпочинок, дозвілля

Вважайте це продовженням попередньої теми. Дізнайтеся як людина проводить свій час, де і з ким. Яким чином вона / він відпочиває, що взагалі вважає відпочинком, який він: активний / пасивний. Такі речі важливо знати, адже саме тоді формується розуміння того, твій це людина.

Питання на першому побаченні: цікаві теми для спілкування

Хобі, захоплення

Всі ми люди різні, але улюблені заняття у нас можуть бути схожими. Уявляєте, як прекрасно, якщо ви можете обговорити з людиною вашу настільну книгу? Або ви обидва обожнюєте плавати, кататися на роликах, лижах? Або малюєте? Ця тема дуже зближує людей, іноді вони можуть говорити годинами.

мистецтво

Сюди ми відносимо музику, театр, кіно, літературу, архітектуру, скульптуру, живопис … Тут ви і зрозумієте, які фільми будете дивитися вечорами або під яку музику будете битися подушками на ліжку.

Подорожі

Поділіться враженнями про ваших поїздках, які місця ви відвідали, що нового дізналися або побачили. Насправді, це дуже цікаво. Помрійте, обговоріть, в яких місцях Вам би дуже хотілося побувати.

Питання на першому побаченні: цікаві теми для спілкування

Плани на майбутнє

А чому б і не поговорити про плани на майбутнє? Запитайте, де людина бачить себе через 5 років. Так у вас буде уявлення про те, з ким ви спілкуєтеся. Наскільки серйозні його наміри в плані дорослому житті. Чи можна покластися на таку людину? Звичайно, якщо вам дуже важливо це знати при побудові відносин.

Дурні історії, анекдоти

Розкажіть про декілька своїх «фейлов» з життя. Були ви маленькими або вже дорослими – посмійтеся над собою. Це викличе почуття у співрозмовника, що він не один такий з різними проколами і незграбними ситуаціями. Так само ви зрозумієте, яке почуття гумору у людини, самі потренуєтеся в дотепності і імпровізації, звичайно ж не забуваючи про заходи і рамки.

Робота і навчання

Чесно кажучи, ця тема нудна і не займе багато часу, так як на побаченні від цього хочеться відпочити і не думати. Правда важливість теми присутній, щоб знати, що за людина перед вами сидить, щоб не потрапити в незручну ситуацію. Наприклад, ви будете годину розповідати, як боїтеся і ненавидите стоматологів, а ваша супутниця якраз є дантистом.

Не забувайте, що на першому побаченні Ваш співрозмовник буде трохи скутим, і Ваше завдання його розговорити, налаштувати на позитив. Не варто говорити на інтимні теми, а також про негатив, на кшталт хвороб, колишніх хлопців / дівчат і т.д.

Будьте впевненими в собі, будьте собою і у Вас все вийде.

Джерело: https://xage.ru/10-tem-dlja-razgovora-na-pervom-svidanii/

Про що говорити на першому побаченні? 50 питань + 6 рад

Незручне мовчання, непорозуміння, випадкові або навіть умисні образи і остаточний розрив – ось чим загрожує невміння правильно підбирати теми. Про що говорити на першому побаченні так, щоб уникнути негативних наслідків? Як справити хороше враження, відкрити свого співрозмовника?

Правила хорошого тону, список відповідних питань і заборон – в цій статті.

Як правильно задавати питання на побаченні?

У тому, як людина ставить запитання, відображаються його манери, вміння спілкуватися, рівень культури. Відповідно, ставлення до оповідача буде відрізнятися в залежності від його комунікативних навичок. Нижче описані рекомендації про те, як правильно питати співрозмовника про що-небудь.

уникати допитів
неправильно правильно
“Ким працюєш? Подобається? Який стаж? “. “Чим ти займаєшся? (Дочекатися відповіді) Розкажи, будь ласка, детальніше. Мені дуже цікаво”.
Розбавляти фрази емоціями
неправильно правильно
“Любиш вірші? МММ зрозуміло…”. “Захоплюєшся поезією? Приголомшливо! Повинно бути, ти дуже витончена натура. Мені це подобається”.
Використовувати різні типи питань
неправильно правильно
 • Любиш кіно?
 • Так.
 • А ужастики?
 • Ні.
 • Дивився (а) “Аватар”?
 • Так.
 • Сподобався?
 • Так.
 • Тобі подобається кіно?
 • Так.
 • Які жанри ти віддаєш перевагу?
 • Комедію і фентезі.
 • Мені теж вони подобаються. Як тобі “Аватар”? Який твій улюблений момент?
 •  Чудовий фільм. Я в захваті від кадрів, де …
Менше сухості, більше романтики
неправильно правильно
“Навіщо ходиш на побачення? Чому один / одна? “. “У тебе приголомшлива зовнішність, приємний характер, як так вийшло, що у тебе поки немає пари?”.
Поважати думку опонента, уникати засудження
неправильно правильно
 • Обожнюю зомбі-фільми! Апокаліпсис, кров, зона відчуження … Ух, класно! Як вони тобі?
 • Чесно кажучи, не дуже … Мені більше до смаку детективи.
 • Це ті нудні?
 • Як тобі фільми про зомбі?
 • Я більше люблю детективи.
 • Хм, мені вони не зовсім зрозумілі. Поясниш, ніж вони тобі подобаються? Можливо, я теж знайду в них щось інтригуюче.

Про що говорити на побаченні?

1. Хоббі та інтереси

 1. Чим тобі подобається займатися у вільний час? Мені чомусь здається, що ти – особистість з цілим букетом захоплень.
 2. Чим зазвичай займаєшся, коли тобі сумно / самотньо / хочеться повеселитися?
 3. Чим відрізняється твій дозвілля в зимовий час і в літній?
 4. Тобі подобається це місце? Або ти віддаєш перевагу інші? Які саме?
 5. Яка кухня – твоя улюблена? Чи є блюдо-фаворит?
 6. Час битви століття! Книги або кіно, клуб або вечір в домашньому затишку, чай або кава – що вибереш? Чому?
 7. Хто або що служить джерелом натхнення, мотивації для тебе?
 8. Граєш чи грав (а) в будь-які відеоігри? Чим подобаються, відштовхують?
 9. Якби в світі взагалі не існувало грошей, чим би ти займався (-лась)?
 10. Опиши свого ідеального партнера. Як з’явилися такі очікування?

Читайте також:   Як ласкаво назвати дівчину: перелік приємних слів для коханої

Пройти тест на впевненість в собі

2. Погляд у минуле

 1. Якби у тебе з’явилася можливість змінити одну подію з минулого, то що це була б за ситуація і як би ти її змінив (а)?
 2. Чи були у твоєму житті випадки, коли ти відчував (а) себе на сьомому небі від щастя?
 3. Які події змушували тебе міняти свої інтереси, переглядати власне світосприйняття?
 4. У тебе є улюблена фотографія? Опиши її, будь ласка.
 5. Про що ти мріяв (а), будучи дитиною? Яким (дружиною) ти був (а) в дитинстві?
 6. Коли тобі було найбільш страшно? Що або хто змусив тебе прийти в себе?
 7. Який вік з уже пережитих років ти вважаєш найщасливішим або успішним?
 8. Віриш у таємний сенс сновидінь? Тобі коли-небудь снилися віщі сни?
 9. Який найкращий на твою думку подарунок тобі дарували? А які презенти дарував (а) ти?
 10. Порівняй себе зараз і 5 років тому. Що змінилося?

3. Побут і буденність

 1. Хто ти по біоритму – сова, жайворонок, голуб? В який час ти відчуваєш себе найбільш активним (дружиною)?
 2. Як зазвичай проходять твої будні? А вихідні?
 3. Як часто ти бачишся з друзями, скільки часу проводиш разом з ними?
 4. Що ти віддаєш перевагу їсти на сніданок, обід, вечеря? Дотримуєшся чи конкретного режиму харчування або любиш спонтанність?
 5. Чи є у тебе домашні тварини? Які? Хотілося б ще?
 6. Ти людина-графік або людина-імпровізація? Як часто порушуються твої плани?
 7. Ти коли-небудь співав (а) в душі або на кухні? Що це були за пісні? Ти це робив (а), тому що просто подобалося, через гарного настрою або якоїсь події?
 8. Ти любиш приймати гостей? А ходити в гості? Чому?
 9. Яка робота по дому твоя сама ненависна? А що для тебе здається легкою обов’язком?
 10. Чи буває таке, що ти працюєш вдома? В якій кімнаті тобі легше це робити?

Пройти тест на самооцінку

4. Майбутнє і амбіції

 1. Як ти хочеш жити через 5 років? Через 10 або 20? Ким бачиш себе?
 2. Який вік ти вважаєш оптимальним для створення сім’ї і чому?
 3. Яка твоя найзаповітніша мрія? Як думаєш, як можна її досягти?
 4. Яку сферу власного життя або себе тобі хотілося б розвинути більше?
 5. Що нове тобі б хотілося вивчити? З чим пов’язано таке бажання?
 6. Якби тобі запропонували змінити щось у всьому світі, що б це було?
 7. Якби у тебе з’явився необмежений запас грошей, на що б ти витратив (а) їх на початку?
 8. Якби ти був (а) босом фірми, що це був би за бізнес? Скільки підлеглих було б в твоєму розпорядженні?
 9. Хотів (ла) би ти емігрувати кудись? Подорожувати? За яким країнам або містам?
 10. Яка подія або період життя ти чекаєш з особливим нетерпінням?

5. Характер і темперамент

 1. Ти ревнива людина? Що може змусити тебе ревнувати – суща дрібниця або прямий факт, підкріплений вагомими доказами?
 2. Тобі подобається ризик, відчуття азарту? Або ти віддаєш перевагу безпека, надійність, раціональність, любиш зважувати всі “за” і “проти”?
 3. Тобі складно виражати емоції, довіряти людям? Як швидко ти бігав із новими знайомими?
 4. Що може вивести тебе з себе буквально за секунду? Як часто ти злишся або дратуєшся?
 5. Як часто ти смієшся? Як переносиш проблеми – намагаєшся їх обдумати, перетворити на жарт або близько приймаєш до серця?
 6. Ти чутлива людина? Що може змусити тебе заплакати? Чи бувало у тебе так, що при перегляді фільму на зворушливому моменті емоції взяли верх?
 7. Уявімо ситуацію: ти купуєш товар в магазині, приходиш додому і помічаєш ледь помітний і цілком виправити дефект на ньому. Чи підеш міняти покупку, купиш нову річ або постараєшся виправити шлюб своїми силами?
 8. Як ти вважаєш за краще вирішувати конфлікти з близькими? Намагаєшся піти і охолонути, намагаєшся відразу ж обговорити проблему або дозволяєш виплеснути емоції і собі, і співрозмовника?
 9. У тебе є фобії або просто страхи? Намагався (-лась) Чи ти коли-небудь їх побороти? Якщо так, то як?
 10. У тебе були погані звички, від яких вдавалося позбутися? Які залишилися? Чи є бажання з ними боротися?

Пройти тест на темперамент

Яких тим на побаченні краще уникати?

Навіть застосовуючи правила етикету, використовуючи останні відкриття психології, можна потрапити в незручну ситуацію, якщо зачепити не ті питання. Список тем, про які краще не згадувати не лише на першому, але також і на другому-третьому побаченні:

 • політика, економіка, державні, офіційні справи;
 • релігійна проблематика, її історичний аспект;
 • колишні відносини, негативні якості екс-партнерів;
 • гроші, заробіток, соціальний статус, пов’язаний з ними;
 • проблеми зі здоров’ям або труднощі, про які співрозмовник не питав;
 • особисті досягнення часто і в хвалькувато стилі.

Щоб не переживати і не придумувати на ходу, про що говорити на першому побаченні, краще прочитати статтю кілька разів.

Це дозволить добре запам’ятати можливі теми, закріпити знання про те, чого бажано уникати. Необов’язково задавати всі питання або озвучувати їх строго в тому порядку, в якому вони подані.

Досить визначити кілька найбільш важливих для себе штук і завчити пару додаткових на всякий випадок.

Джерело: https://WikiGrowth.ru/otnosheniya/govorit-na-svidanii/

Про що говорять на першому побаченні: про що може запитувати чоловік на першому побаченні, про що говорять дівчата на першому побаченні? приблизні теми для розмови на першому побаченні

Мабуть, найжахливіший сценарій в світі романтики виглядає наступним чином: ви сидите в затишному кафе або шикарному ресторані на побаченні з хлопцем своєї мрії, а підходящої теми для розмови ніяк не знайти. Ви лише злегка перекидав поглядами, а шанси на друге побачення поступово зводяться до мінімуму. Однак, заздалегідь вибравши теми для бесіди, можна з легкістю уникнути такої ситуації.

Про що говорять на першому побаченні?

Мовчання – золото, але не на першому побаченні. Немає спеціальної хрестоматії або таємних інструкцій, де чітко прописано, про що можна говорити при першій зустрічі, а які теми – табу. В общем-то, обговорювати можна все, що хочеться обговорити, і ніхто не скаже, що це неправильно. Розвиток розмови залежить виключно від вас і вашого співрозмовника.

Слід пам’ятати, що одне з «завдань» першого побачення – як можна краще вивчити партнера і дізнатися, чи є у вас перспективи спільного майбутнього.

Природно, повністю розгадати особистість іншої людини всього лише за одну зустріч не під силу навіть самому кращому психолога або найвідомішому наступнику методу дедукції Шерлоку Холмсу. Проте, вже на першому рандеву можна зрозуміти, чи підходить вам ця людина чи ні.

Тому перше побачення потрібно присвятити вивченню партнера. Дізнавайтеся про нього якомога більше, задавайте багато питань. Непогано буде поцікавитися його повсякденним життям, ознайомитися поглядами на ті чи інші речі і запитати про улюблені фільми, книгах або проведення часу.

У той же час ваш розмова не повинен виглядати як допит або інтерв’ю:

 • Задавайте питання ненав’язливо, іноді в непрямій формі.
 • Спробуйте «відчути» вашу розмову.
 • Якщо ваш кавалер або ваша дама не готова розповідати про колишні стосунки, які не допитуйтесь, а переведіть тему розмови в інше русло.

Також розповідайте про себе, адже вашому співрозмовнику теж хочеться дізнатися про вас все.

Пам’ятайте – в будь-якому спілкуванні важлива щирість.

Ваш кавалер розповідає про те, як важлива для нього кар’єра, а в вашому житті робота далеко не на першому місці в списку життєвих цінностей? В такому разі не варто соромитися або приховувати свої переконання. Люди дуже цінують, коли їм говорять правду.

Ви вперше зустрілися і побачили один одного, про що говорити?

Для початку було б непогано дізнатися ім’я вашого супутника. А якщо серйозно, то згадайте, як ви починаєте розмову зі своїми друзями і знайомими, точно так же можна завести розмову і зі своїм партнером:

 • Запитайте, як у нього або неї справи, як пройшов день і чим ваш обранець займався.
 • Слухайте вашого партнера і розвивайте розмову в залежності від відповідей співрозмовника.

Важливо пам’ятати, що комунікація – двосторонній процес і залежить від двох людей.

Людина, зацікавлений вам (а якщо вже ви на побаченні, то ви напевно цікаві йому), буде давати не односкладові відповіді ( «так», «ні», «добре»), постарається розвинути діалог і точно запитає у відповідь про ваше самопочуття і справах.

Можливі теми для розмови на першому побаченні

Легкі теми на першому побаченні, жарти з повсякденного життя відмінно підійдуть, щоб розрядити атмосферу і краще пізнати партнера.

Знову ж, розмова залежить від вас двох. Якщо, наприклад, ви обидва працюєте вчителями в школі, то обговорити методи викладання і останні віяння науки – цілком нормально.

Якщо ж хтось із вас задіяний в зовсім іншій сфері, то такі розмови як мінімум змусять вашого партнера занудьгувати. В такому випадку краще вибрати загальні теми, які зрозумілі всім.

Нещодавно вчені провели опитування, в якому більше чотирьох тисяч людей розповіли, про що вони вважають за краще говорити на першому побаченні.

В результаті улюбленими темами були такі:

 1. Погода . Старий, але надійний варіант. Підійдуть як і фрази типу «Ой, який сніг на вулиці! У дитинстві в таку погоду я завжди каталася на санках »так і питання про улюблену погоді, пори року і проведення часу в різні погодні умови.
 2. Кіно , телебачення, музика. Який останній фільм ти подивився (-а)? Як тобі він? А що зазвичай дивишся? Яку музику слухаєш? Ходиш на концерти? Якщо ваші смаки збігаються, можете відразу ж домовитися про другу зустріч для спільного перегляду фільму.
 3. Хобі . У кожного є захоплення – кулінарія, спорт, комп’ютерні ігри або просто лежання на дивані і перегляд фільмів. Поцікавтеся, чим живе ваш обранець і як проводить свій вільний час. Знову-таки, якщо знайшли щось спільне – шанси на друге побачення збільшуються, і навіть якщо ваші захоплення кардинально відрізняються один від одного – це можливість спробувати щось нове.
 4. Професія і кар’єра . Робота займає чимало часу в житті людей, тому розповісти завжди є що. Чим ти займаєшся? Чому вибрав (-а) саме цю роботу? Які мрії в цій сфері? Однак занадто багато питань про робочу життя можуть набриднути.

До речі, обійтися без розмов на першому побаченні теж можна. Якщо ви відчуваєте себе з новою людиною невпевнено, боїтеся сказати щось зайве, виберіть ту локацію для вашого рандеву, де говорити не обов’язково. Наприклад, сходіть в кіно або театр.

Такий варіант відмінно підійде, якщо вам потрібен час, щоб звикнути до нової людини. Під час сеансу говорити не прийнято, а після з’явиться тема для розмови – обговорення побаченого фільму або п’єси.

Далі зав’язати цікава розмова дуже просто: ви самі не помітите, як почнете обговорювати фільми, які вас вразили (або навпаки) і улюблених акторів.

Про що не варто говорити на першому побаченні?

Як вже говорилося вище, заборонених тем не існує. Однак є речі, які небажано обговорювати на першому побаченні. Деякі бесіди можуть бути неприємні вашому партнерові або просто розкриють вас не з кращого боку.

Читайте також:   Як попросити вибачення у хлопця: що сказати і як себе вести

До там тем можна віднести наступні:

 1. Проблеми і негатив . Першу зустріч краще овіяний позитивними емоціями, залишивши про себе приємне враження. До негативу не належать скарги на начальника-нелюда або злого водія маршрутки, які потім можна перетворити на жарт.
 2. Політика, спорт, релігія . Навіть якщо ви обидва не пропускаєте жоден футбольний матч і з таким же інтересом стежте за зовнішньою політикою країни, велика ймовірність, що ваші думки на цю тему будуть різні. Тому прибережіть розповідь про улюблену футбольну команду то того побачення, на якому ви готові посваритися.
 3. Минулі відносини . Розпитування про вашому попереднику можуть бути неприємні вашому співрозмовнику, а ваша полум’яна промова про минуле серцевому одного, швидше за все, змусить його засумніватися у вашій готовності до нових відносин.
 4. Ваші відносини . Домовитися про наступній зустрічі – в межах норми. А ось питання типу «Як ти хочеш назвати своїх дітей?» або «Яке плаття ти хочеш одягнути на своє весілля?» можуть налякати співрозмовника. Все-таки, думати про спільне майбутнє ще рано, прибережіть ці питання як мінімум до наступного рандеву.

Про що говорити дівчині на першому побаченні, приблизні теми?

Найпростіше говорити про те, що оточує вас прямо зараз.

Побачили щось красиве – поділіться з партнером, сподобалася обстановка в кафе – висловіть захоплення вголос. Але не варто описувати все, що бачите, така поведінка здасться трохи дивним.

Ще один безпрограшний варіант – обговорити минулий день.

Але слід не тільки розповідати про свої враження, а й дати висловитися хлопцеві. Уважно вслушивайтесь в розповідь партнера, це допоможе в побудові подальшого діалогу. Придивіться, про що хлопець розповідає з особливим захопленням, а будь тим уникає. На перші потрібно звернути більше уваги і присвячувати питання ім.

Що можна запитати у хлопця на першому побаченні, щоб дізнатися його характер, інтереси, погляди на життя?

Ставити запитання партнеру потрібно не тільки, щоб уникнути довгого мовчання. Таким чином ви знайомитеся з обранцем і розкриваєте для себе його особистість. Більш того, якщо ви розглядаєте хлопця як потенційного партнера, ви повинні дізнатися його основні погляди на життя до того, як все дійде до серйозних стосунків.

Психологи виділили три питання, які потрібно задати чоловікові на першій зустрічі:

 1. Які твої короткострокові цілі в житті? Коли ви знаєте, над чим зараз працює хлопець і який шлях він вибрав для себе, ви зможете оцінити, по дорозі вам. Природно, це не означає, що ви можете починати планувати сімейне життя разом. Вам просто стане зрозуміло, чи є в його житті місце для вас і для майбутніх відносин.
 2. Які у тебе стосунки з сім’єю? Бесіда про сім’ю дозволить дізнатися уявлення хлопця про ідеальну сім’ю і його сімейні цінності.
 3. Що означають для тебе відносини? Сюди відносяться відносини з другою половинкою, сім’єю і друзями. Так ви дізнаєтеся про здібності і бажанні вашого супутника вибудовувати відносини з іншими.

Природно, цю інформацію можна дізнатися не безпосередньо, а навідними питаннями. І якщо ви відчуваєте, що такий розпитування ніяк не вписується в ваше перше побачення, відкладіть їх до наступного разу.

Що можна запитати у дівчини щоб краще пізнати її?

Відповіді на будь-які питання дозволять трохи дізнатися краще. Але якщо ви хочете здивувати дівчину, навчитеся ставити питання правильно.

 • По-перше, банальні питання – нецікаві. Замість того, щоб просто запитати про її улюбленому жанрі фільму, поцікавтеся, в якому фільмі вона хотіла б знятися. Так ви вб’єте двох зайців одночасно: отримаєте бажаний відповідь і запам’ятати дівчині своєю оригінальністю.
 • По-друге, уникайте питань з односкладових відповіддю. Вони нічого не розкажуть про вашу супутниці і заведуть будь-яку розмову в глухий кут. Тому намагайтеся формувати питання таким чином, щоб дізнатися думку дівчини.

Хлопець не запросив на друге побачення, які висновки можна зробити?

Для початку потрібно почекати, поки пройде деякий час після першого побачення. Не всі хлопці дзвонять або пишуть повідомлення відразу ж після вашого прощання. Цілком нормально, якщо він запропонує зустрітися ще раз на наступний або через кілька днів. Можливо, він був занадто зайнятий і не знайшов часу для побачення.

Якщо ж час іде, а ваш кавалер так і не з’явився, друге побачення навряд чи відбудеться. Причиною такого може бути все, що завгодно.

Найчастіше небажання ще раз побачитися пояснюється наступним:

 1. У вас занадто великі очікування. Минуло лише півгодини після вашого знайомства, а ви вже плануєте спільний відпустку і вибираєте шпалери для вашої спальні. Такі швидкі рішення відлякують чоловіків і можуть бути причиною його відмови від подальших зустрічей.
 2. Зайва балакучість. Через страх незручного мовчання ви говорите без угаву, розповідаючи не тільки все історії зі свого життя, а й ті, якими з вами поділилися друзі. Погодьтеся, таке поводження хлопця теж не викликало б у вас захоплення.
 3. Зайва скромність. Напевно кожна представниця слабкої статі чула, що у жінки повинна бути загадка. Але якщо ви були настільки загадкові, що за весь вечір сказали тільки дві фрази, не дивуйтеся тому, що другого побачення не буде.
 4. Ви просто не підходите один одному. Грубо кажучи, ви любите кішок, а він – собак, ви – жайворонок, а він не прокидається раніше полудня. Та й взагалі у вас різні погляди на життя. В такому випадку краще відразу розійтися і шукати свою людину.

Дівчина відмовляється від другого побачення, чому?

Відмова від ще одного побачення – річ неприємна, але зовсім не привід закінчити пошуки ідеальної дівчини. Швидше, він є причиною задуматися про те, що саме не подобається слабкій статі у вашій поведінці. Так які ж причини відмови можуть бути?

 1. Ви занадто самовпевнений. Дівчата люблять впевнених хлопців. Однак розповіді про те, скільки ви заробляєте, і як шикарно ви провели свою відпустку швидше за все відлякають дівчину.
 2. Груба поведінка. Природно, ви не дозволите собі різкі вислови у бік своєї дами. Однак дівчата зауважують всі деталі, і будь-яка груба фраза офіціантові або водієві таксі не залишиться без уваги.
 3. Вульгарні розмови. Флірт на першому побаченні є обов’язковою і незамінною річчю. Однак варто перетинати межу дозволеного і переходити на вульгарність. Почекайте з запрошенням до себе ще кілька зустрічей.
 4. Ви занадто відволікалися. Дівчата люблять бути в центрі уваги, особливо під час романтичних зустрічей. Дівчина не зрадіє, якщо ви тільки краєм ока дивитесь на неї і постійно відволікаєтеся на соцмережі та телефонні дзвінки. Швидше за все, для неї це буде означати, що вона вам не сподобалася.

Джерело: https://luckclub.ru/o-chem-govoryat-na-pervom-svidanii-o-chem-mozhet-sprashivat-muzhchina-na-pervom-svidanii-o-chem-govoryat-devushki-na-pervom- svidanii-primernye-temy-dlya-razgovora-na-pervom-svidanii

Дві теми для розмови на побаченні, щоб гарантовано запам’ятатися чоловікові

Перше побачення з чоловіком – відмінний (і, на жаль, єдиний) шанс справити на нього гарне перше враження, по якому він буде оцінювати вас і згодом, поки не дізнається краще: якщо ви допустите серйозну помилку (наприклад, вирішите, що дівчата завжди повинні спізнюватися і затримайтеся на дві години), потім буде досить важко змінити думку чоловіка про вас. Працює це, втім, з усіма людьми: такий принцип можна застосувати і в стосунках з оточуючими.

Для того щоб зробити те саме гарне перше враження, потрібно уникати певних помилок: як ми вже сказали раніше, не запізнюватися, не зачіпати певних тем, обговорювати які чоловікові або вам обом може бути неприємно, а також виглядати відповідно – для першого побачення однаково не підійде і занадто відверта, і занадто закрита, скромний одяг.

Але запам’ятатися чоловікові не так-то просто (особливо якщо він дуже активний в спілкуванні з жінками): виконавши все вищеперелічене, ви зможете уникнути неприємних незручних моментів, але не більше того.

Для того щоб чоловік згадував про вас і після зустрічі, а не забув легко і швидко, як попередніх жінок, доведеться навчитися підтримувати розмову на «правильні» теми.

Ми з’ясували, про що потрібно говорити з чоловіком, щоб напевно запам’ятатися йому: ось дві перевірених теми.

хобі

Всякому людині приємно обговорити з іншим спільні захоплення: поспостерігайте за розмовою, наприклад, двох ваших колег, які є затятими любителями риболовлі, спорту або ще чогось подібного, і ви зможете на власні очі переконатися в тому, що оборот «палаючі очі» – як раз про таких захоплених людей.

Обговорення загального хобі на побаченні обов’язково буде живим і енергійним, що не дасть вам занудьгувати.

Крім того, позитивні емоції, які чоловік випробує, обговорюючи свою улюблену справу з вами, в подальшому напевно будуть асоціюватися у нього з вами.

Якщо ж вам пощастить капітально, чоловік взагалі буде згадувати про вас всякий раз, коли йому доведеться займатися своїм хобі: друга зустріч напевно не змусить себе чекати.

Навіть якщо ви, приблизно знаючи про можливе захоплення чоловіка (наприклад, він вказав його в анкеті на сайті знайомств або ж повідомив про нього в листуванні), до свого жаль не можете сказати, що це і ваше хобі теж, не впадайте у відчай: мати таку ж пристрастю до прикорму і блешні, як і чоловік, зовсім не обов’язково. Досить буде, якщо ви перед побаченням спробуєте скласти хоча б загальне уявлення про той чи інший захопленні: сьогодні всю необхідну інформацію можна легко знайти в інтернеті.

спірні теми

На самому початку статті ми згадували про те, що деяких табуйованих тем (на зразок питань про доходи, наприклад) краще уникати: таке обговорення може завести побачення в глухий кут, з якого не буде виходу, і за певних обставин навіть завершити вашу зустріч раніше терміну. Проте це не означає, що однозначно потрібно уникати спірних тем, які зачіпають за живе: саме до такого висновку прийшли психологи.

Якщо ви відчуваєте себе впевнено, але розумієте, що розмова не клеїться, можна ризикнути і спробувати поговорити про щось, що напевно викличе жвавий відгук в душі вашого співрозмовника. Це може бути буквально все, що завгодно: головне, щоб тема викликала суперечливі або яскраві емоції.

Психологи відзначають, що спектр доступних тим дійсно широкий: ви можете обговорювати і злободенні, суспільні проблеми (на кшталт переповнених дитячих будинків або абортів), і особисті, пов’язані з минулими стосунками події.

Якщо розмова вийде вдалим, і вам вдасться не образити чоловіка, останній напевно вас запам’ятає – як мінімум за сміливість.

Так як більшість жінок на побаченнях зазвичай уникає таких тем, у вас буде шанс виділитися, навіть якщо в день чоловік зустрічається відразу з декількома жінками.

Як бачите, знайти тему для розмови на побаченні, завдяки якій чоловік зможе вас запам’ятати, не так вже й складно: є варіанти як для обережних дам, так і для тих, хто не боїться обговорювати «сміливі» теми і за словом в кишеню не полізе . Головне правило, яке слід дотримуватися незалежно від того, що ви вибрали – повага один до одного і ввічливість: навіть якщо ви в корені не згодні з думкою чоловіка, говорите про це так, щоб не зачепити його почуття.

Втім, якщо вам потрібно не зацікавити чоловіка, а викликати його обожнювання, теми доведеться підбирати все-таки по-іншому. Але не лякайтеся: нічого складного в цьому теж немає. Раніше ми вже розповідали про те, які п’ять перевірених часом варто використовувати, якщо ви хочете, щоб чоловік вас обожнював: погляньте на нашу добірку.

Розкажіть, що з цього приводу думаєте ви: про що, на ваш погляд, неодмінно потрібно говорити на побаченні, щоб запам’ятатися чоловікові, а про що краще промовчати? Чому?

Своїм досвідом, думкою і історіями обов’язково поділіться з іншими читачами, використовуючи форму для коментарів, розташовану на нашому сайті, а також не забувайте натискати на спеціальні кнопки: цією публікацією ви можете поділитися на своїй сторінці в популярних соціальних мережах, і тоді ваші друзі і передплатники теж зможуть її побачити і прокоментувати, висловивши свою думку. і

На нашому каналі в Яндекс.Дзен завжди найцікавіші статті по цій темі. Обов’язково підпишіться!

6 травня 00:04

Джерело: https://gurutest.ru/publication/dve-temyi-dlya-razgovora-na-svidanii-chtobyi-garantirovanno-zapomnitsya-muzhchine/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *