Питання, щоб закохатися: експеримент психолога Артур Арон

Південна Корея: гід

Зміст приховати

Огляд трендів з LG

Питання, щоб закохатися: експеримент психолога Артура Арона

А ти знала, що існує спосіб закохатися практично в будь-якої людини? Спосіб, за допомогою якого можна повернути глибину остиглим відносин, згладити конфлікти, повернути довіру і відкрити себе і партнера з іншого боку? Психологи винайшли 36 питань, щоб закохатися, задавши які, ти і твій чоловік полюбите один одного.

Психолог Карина Матковська провела цей експеримент у своєму житті. І зараз ділиться з читачками Clutch історією своєї любові і щасливих відносин, які якраз почалися з «чарівних» 36 питань.

36 питань, щоб закохатися або як я зустріла свого чоловіка

Це був 2015 рік, я пережила болісний розрив, переїхала в інше місто, і мені хотілося зрозуміти, що робити далі. Як впоратися з почуттям порожнечі і самотності, що змінити в собі, щоб це більше ніколи не повторювалося? Тоді здавалося, є універсальний рецепт – таблетка щастя. Я була впевнена в тому, що вчені точно повинні знати відповідь на це питання.

У пошуках «істини» натрапила на статтю Менді Льон Кетрон в колонці «Сучасна любов» газети «Нью-Йорк Таймс» під назвою «Як закохатися в кого завгодно», заснована на дослідженні психолога Артура Арона, розробленого з метою викликати почуття любові між двома незнайомцями в лабораторних умовах.

Красива і самотня: психолог відповів, чому красуні залишаються без пари

Питання, щоб закохатися: експеримент психолога Артура Арона

36 питань, щоб закохатися

Як незнайомець став моїм чоловіком

Два тижні тому вперше в житті пішла на побачення наосліп. Після ми зустрічалися ще п’ять разів, але формально як і раніше не дуже добре один одного знали. Я подумала, що якщо вже в моєму житті є місце експерименту, то чому б не продовжити. Тим більше другий випробуваний цікавий, добрий і веселий хлопець. У такого навіть хотілося закохатися, хоча подібного результату я не очікувала.

Процедура досить проста: сідаєш навпроти незнайомця протилежної статі і ви по черзі задаєте один одному 36 питань. Потім пильно дивитеся в очі один одному 4 хвилини, не кажучи ні слова. Ще в дослідженні писалося, що через півроку хлопці одружилися і запросили на весілля всіх учасників лабораторії. «Ну це вже зовсім неможливо», – скептично пробурмотіла я.

Питання діляться на три серії. Відповідати на перші, було легко. Ось, наприклад один з них: «Чи хотіли б ви бути знаменитим? У чому?” Ми розповідали і сміялися. Думаю можна зрозуміти, наскільки ви схожі з людиною, дізнавшись, над чим він сміється. Від того було особливо класно, що на цьому етапі у нас з хлопцем було повний збіг.

Далі питання поступово набирали все більш особистий характер. «Коли ви в останній раз плакали при кому-небудь? А на самоті? » або «Якби ви мали померти сьогодні до кінця дня, ні з ким не поговоривши, про що невимовному ви б найбільше жаліли? Чому ви ще не сказали цього? »

Відповівши на 36 питання, ми вдивилися один одному в очі, як було прописано в правилах експерименту. І … Закохалися. Через тиждень ми почали жити разом, а через півроку, він зробив пропозицію. Зараз ми разом щасливі вже четвертий рік.

Питання, щоб закохатися: експеримент психолога Артура Арона

36 питань, щоб закохатися, розкритися і довіритися

Справжня мета «чарівних» 36 питань

Трохи пізніше, я дізналася, що насправді Доктор Артур Арон написав вперше про це дослідження ще 1997 році, і його метою було не створення «істинної любові», а створення довіри за короткий час серед студентів, використовуючи те, що він назвав «безперервно наростаючим особистісним саморозкриттям ».

Статтю колумністки Менді прочитали кілька мільйонів чоловік. Її звали на інтерв’ю, і весь час питали, чи не розлучилися вони з її хлопцем.

Я подібний інтерес, пов’язую з пошуком універсальної формули, що гарантує щастя. Люди не просто хочуть знати, чи працює дослідження насправді.

Вони хочуть зрозуміти, чи можна створити таку любов, яка тривала б довго, і була скороминущим романом, а глибоким взаємним почуттям.

Що стосується мене, то, думаю, тут теж немає якоїсь магії. Я просто стала більш відкрито говорити про те, чого я хочу і що завдає мені болю. Мені більше не страшно попросити про допомогу, я відчуваю себе спокійніше і впевненіше. Я почала розуміти, чого я хочу. Навчилася шукати відповіді в собі. Віддавати, а не вимагати. Чи не просити гарантій, а дякувати за кожен день проведений разом.

Психолог розповів, у чому секрет жінок, яких чоловіки ніколи не кидають

Питання, щоб закохатися: експеримент психолога Артура Арона

36 питань, щоб закохатися, розкривають нові грані партнера

Секрет 36 питань

У чому ж секрет 36 питань? Я думаю в чесності. Згадай, коли в останній раз ти так говорила з кимось по душам? Про себе, про страхи, любові, смерті, захоплення про все, що важливо. Думаю, нам усім дуже потрібні такі вдумливі розмови, завдяки яким ми розуміємо, що означає любити когось і що означає бути коханим.

Закохатися, це не те ж саме, що і любити. Закоханість – це чарівність своїм партнером. Любов – задавати собі питання, на які деколи складно відповісти. Наприклад: «Як я розумію, що люблю людину і як розумію, що улюблена?» або «Як я справляюся зі своїми сумнівами щодо партнера і знаю я, що змушує його сумніватися в мені?»

Любов – це не те, що приходить само собою. Любов – це кожен день вибирати одного і того ж людини. І я хочу побажати тобі, кожної з вас, і себе, щоб у нас кожен день був цей шанс зробити вибір. І щоб інша людина вибирав нас у відповідь.

Питання, щоб закохатися: експеримент психолога Артура Арона

36 питань, які відкриють глибину почуттів

36 питань, щоб закохатися в кого завгодно

Багато людей, які спробували цю методику, стверджують, що вона допомогла їм не тільки закохатися, але і відкритися партнеру, зрозуміти його, оновити почуття, дати можливість вирости справжнього кохання.

Спробуй і ти ці 36 питань у своєму житті. Спробуй бути щасливою, спробуй зрозуміти свого чоловіка, себе, відкритися самій і побачити його з іншої, глибшої боку.

Тому ось для тебе «чарівні» 36 питань, щоб закохатися.

Питання діляться на три серії, кожна з яких глибше попередньої. Між серіями можна робити невелику перерву, відпочити відволіктися, а потім обов’язково продовжити.

Виділіть з партнером один годину для того, щоб поговорити по душам і задати один одному ці 36 питань, щоб закохатися. Задавайте питання один одному по черзі. Але не коментуйте відповіді. Просто вислухайте один одного. Коли закінчите, після останнього питання просто мовчки подивіться один одному в очі протягом 4 хвилин. І дивіться, як станеться справжнє диво!

«Море ніжності»: вірш, який вражає справжнім морем ніжності

Питання, щоб закохатися: експеримент психолога Артура Арона

Люди, які пройшли через методику 36 питань, одружуються через півроку

1 серія

 1. Якби ви могли запросити кого-небудь на вечерю (близької людини, померлого родича, знаменитість), кого б ви вибрали?
 2. Хотіли б ви бути знаменитим? У чому?
 3. Перш ніж зробити дзвінок, вам трапляється репетирувати свою репліку? Чому?
 4. Яким був би для вас «ідеальний день»?
 5. Коли ви в останній раз співали на самоті? А для кого-небудь іншого?
 6. Якби ви могли прожити до 90 років і в останні 60 років зберегти або розум, або тіло 30-річного, що б ви вибрали?
 7. У вас є таємне передчуття того, як ви помрете?
 8. Назвіть три риси, які, на вашу думку, є і у вас, і у вашого партнера.
 9. За що ви відчуваєте найбільшу подяку?
 10. Якби ви могли, що б ви змінили в тому, як вас виховували?
 11. За 4 хвилини розкажіть партнеру історію вашого життя настільки детально, наскільки це можливо.
 12. Якби ви могли прокинутися завтра, володіючи якимось умінням або здатністю, що б це було?

2 серія

 1. Якби магічний кристал міг відкрити вам правду, про що б ви хотіли дізнатися?
 2. Чи є щось, що ви вже давно мрієте зробити? Чому ви ще не зробили цього?
 3. Яке найбільше досягнення вашого життя?
 4. Що в дружбі для вас найцінніше?
 5. Яке ваше найдорожче спогад?
 6. Яке ваше найжахливіше спогад?
 7. Якби ви знали, що помрете через рік, що б ви змінили в тому, як ви живете? Чому?
 8. Що для вас означає дружба?
 9. Яку роль любов і ніжність грають у вашому житті?
 10. По черзі називайте партнера його позитивні риси (обміняйтеся п’ятьма характеристиками).
 11. У вашій родині відносини теплі і близькі?
 12. Що ви відчуваєте у зв’язку з вашими відносинами з матір’ю?

3 серія

 1. Складіть кожен по три твердження, вірних для вас обох.Наприклад, «Ми обидва зараз відчуваємо …»
 2. Продовжіть фразу: «Я б хотів, щоб був хтось, з ким можна розділити …»
 3. Якби ви збиралися стати близьким другом для вашого партнера, що б ви йому розповіли, що він, на вашу думку, повинен про вас знати?
 4. Розкажіть партнеру, що вам подобається в ньому; говорите прямо, вимовляєте речі, які ви не могли б сказати випадковому знайомому.
 5. Поділіться з вашим партнером неприємною ситуацією або смущающим моментом з вашого життя.
 6. Коли ви в останній раз плакали при кому-небудь? А на самоті?
 7. Розкажіть своєму партнеру, що ви вже зараз цінуєте в ньому (в ній).
 8. По-вашому, яка тема дуже серйозна, щоб жартувати про це?
 9. Якби ви мали померти сьогодні до кінця дня, ні з ким не поговоривши, про що невимовному ви б найбільше жаліли? Чому ви ще не сказали цього?
 10. Ваш будинок з усім майном загорівся. Після порятунку ваших близьких, а також домашніх тварин у вас є час, щоб забігти в будинок і врятувати ще щось від полум’я. Що б ви взяли? Чому?
 11. Смерть кого з членів вашої сім’ї засмутила б вас найбільше? Чому?
 12. Поділіться особистою проблемою і запитайте партнера, як він би впорався з нею. Потім запитаєте, що він думає про ваші почуття з приводу цієї проблеми.

А тепер 4 хвилини мовчки дивіться один одному в очі і спостерігайте народження чарівництва, любові і довіри.

Розпалюючи вогонь сексизму: чому жінки і чоловіки ніколи не будуть рівні

Також Карина Матковська розкриває секрети психології і ділиться таємницями людського спілкування і взаємодії. Дізнайся про те, як легко домовитися навіть з найважчим людиною. Є 6 правил, які допоможуть взаємодіяти з кожним.

А ще дізнайся, як легко закохати в себе абсолютно будь-якого чоловіка. Ці прості поради допоможуть підкорити думки і почуття навіть справжнього серцеїда.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch.

Питання, щоб закохатися: експеримент психолога Артура Арона

Павло Воля і Ляйсан Утяшева відзначили сьому річницю весілля. Мережа заплакала, коли побачила, як зворушливо віршами Павло Воля привітав свою дружину з річницею.

Питання, щоб закохатися: експеримент психолога Артура Арона

Вірш про жінку, про яку мріють чоловіки. Вірш про жінку-рисі, в якому всі незалежні і фатальні леді дізнаються себе.

Питання, щоб закохатися: експеримент психолога Артура Арона

Вірш про кохання і про мінливість почуттів. Читачеві ще доведеться розгадати, що хотів сказати автор. Але це зачепить в саме серце.

Є речі, які чоловіки просто обожнюють в жінках, але вони далеко не завжди говорять про це. Ми ж розповімо, від яких звичок і жіночих особливостей чоловіки просто мліють.

Своє щастя на чужому не збудуєш. Але вони спробували. Зірки, які зруйнували чужі родини і повели чоловіків, але так і не змогли з ними створити міцний шлюб. У нашому об’єктиві Віра Брежнєва, Анастасія Заворотнюк, Христина Асмус.

У Верховну Раду України 9 скликання в 2019 році увійшло дуже багато нових облич. Серед них є дуже перспективні і симпатичні холостяки. Ми зібрали ТОП-11 найяскравіших і перспективних чоловіків в ВР.

У Києві з’явився унікальний ЗАГС№1. Тут банальна розпис перетворюється в мрію кожної нареченої. Такого в Україні ще не було.

Деяка жіночий одяг чоловікам абсолютно не подобається. Вони вважають її асексуальною, яка позбавляє жінку жіночності і знищує природну красу.

Чому чоловік стає байдужий до дружини? Раніше все було в порядку, а тепер він холодний, немов айсберг. Фахівці називають 5 частих причин.

Читати далі

Джерело: https://clutch.ua/lichnoe/otnosheniya/36-voprosov-chtoby-vljubitsja-jeksperiment-kotoryj-vzorval-mir

36 питань Артура Арона: про що запитати іншого, щоб закохатися

Питання, щоб закохатися: експеримент психолога Артура Арона Ліана Райманова 21 листопада 2019, 20:21

Чи можливо закохатися в людину, яку зовсім не знаєш і зустрічаєш вперше в житті?

У 1997 р був проведений незвичайний експеримент. Відомий психолог А.Арон зібрав разом групу незнайомих один одному людей, серед яких були представники обох статей: жінки і чоловіки.

Їм були задані питання, на які давалося 45 хвилин. Прості і невимушені питання змінювалися дуже особистими.

Після чого парам було необхідно протягом 240 секунд, не промовляючи ні звуку, пильно дивитися в очі поруч стоїть людини.

У створеній атмосфері романтики між ними мало з’явитися відчуття закоханості

Адже за ці 45 хвилин незнайомці відкривали один одному душу, ділячись потаємними думками.

І дійсно, двоє незнайомих між собою учасників, які увійшли в лабораторію для експерименту, вийшли звідти закоханими. Незабаром вони одружилися, а всі інші учасники експерименту були гостями на їх весіллі.

Питання, щоб закохатися: експеримент психолога Артура Арона

Зустріч незнайомців: чи можливо закохатися за 36 питань

Майже два десятки років по тому М. Кетрон вирішила повторити експеримент Арона. Чоловік, з яким журналістка проходила тест, є тепер її чоловіком.

Отже, список тих самих питань, які розбили на три рівні частини, мимоволі змушують людей відчувати незрозумілу один до одного тягу.

Частина 1

 1. У вас раптом з’явилася можливість провести вечір з будь-якою людиною з будь-якої точки планети, хто це буде?
 2. Слава і популярність – це про вас? Де ви себе бачите?
 3. До того як зателефонувати комусь, ви промовляєте заздалегідь те, що плануєте сказати? З якою метою ви це робите?
 4. Яким був би ваш бездоганний день?
 5. Ви можете згадати, коли що-небудь співали, залишившись один? А коли в присутності іншої людини?
 6. Що вам ближче: дожити до глибокої старості, будучи в розумі, або прожити на 30 років менше, але не старіючи при цьому зовні?
 7. Чи здогадуєтеся ви про те, якою буде ваша смерть?
 8. Назвіть кілька якостей, які присутні і у вас, і у вашого партнера.
 9. За що саме ви особливо дякуйте долю?
 10. Зараз у вас є можливість скорегувати методи виховання вас батьками. Що саме ви зміните?
 11. Розкажіть людині поруч з вами про вашому житті. Нехай це буде докладна розповідь, але потрібно вкластися в чотири хвилини.
 12. Уявіть, що в один прекрасний день ви усвідомили, що у вас є незвичайна здатність. Яка?

Питання, щоб закохатися: експеримент психолога Артура Арона

12 питань з 36 з експерименту Арона

Частина 2

 1. Якби чарівний кулю міг розповісти якусь таємницю про вас або про щось, що приховано в далекому майбутньому, що саме вам було б цікаво у цієї кулі запитати?
 2. У вас є якась давня мрія? Чому вона не збулася досі?
 3. Які успіхи в своєму житті ви вважаєте найбільш значущими?
 4. Найважливіше у відносинах справжніх друзів?
 5. Яка подія з минулого дуже значимо для вас?
 6. Що вам страшно згадувати з минулого?
 7. Якби вам стало відомо, що жити залишилося не більше року, ви б хотіли поміняти хоч що-небудь в цьому?
 8. Справжня дружба – що це?
 9. Що означають для вас почуття душевної близькості і закоханості?
 10. Кожен з партнерів спробуйте охарактеризувати один одного, називаючи тільки позитивні якості. Їх має бути не більше 5.
 11. Наскільки тепла і дружня атмосфера в вашому рідній домівці?
 12. Як би ви охарактеризували ваші стосунки з мамою?

Питання, щоб закохатися: експеримент психолога Артура Арона

Друга частина питань з 36, щоб закохатися одне в одного

частина 3

 1. Скажіть три твердження, кожне починається з займенника «ми». Наприклад, «Ми обидва, перебуваючи в даному приміщенні, відчуваємо …»
 2. Ваша думка: «Я б мріяв про людину, якій міг би розповісти …» Що?
 3. Якби ви з другим випробуваним стали кращими друзями, подумайте, що йому необхідно було б дізнатися.
 4. Розкажіть, що вам не сподобалося в людині навпаки. Будьте відверті. Скажіть те, що ви ні за що б не розповіли незнайомцеві.
 5. Поділіться казусна ситуацією, яка сталася колись з вами.
 6. Коли сторонні в останній раз бачили ваші сльози?
 7. Розкажіть партнеру, що саме вам в ньому сподобалося.
 8. Яка тема, на вашу думку, настільки серйозна, що не потерпить жартів?
 9. Якби ви не дожили до завтрашнього ранку, а померли б вночі, не маючи шансу декому дещо сказати – хто ця людина і про що йде мова? Чому ви досі цього не зробили?
 10. Ваше житло і все, що є цінним вам в ньому, охоплено вогнем.Вам вдалося врятувати близьких людей і домашніх вихованців, а тепер є можливість винести якусь річ, але тільки одну.

  Що саме ви виберете і чому?

 11. Чия смерть серед найрідніших вам людей заподіяла б вам особливо сильний біль?
 12. У вас реальна проблема, розкажіть про неї і припустити, що б зробив партнер, будучи на вашому місці, і що він думає про ваших діях і думках.

Питання, щоб закохатися: експеримент психолога Артура Арона

Експеримент Арона довів, що можна полюбити незнайомої людини

Щось загадкове і магічне є в цьому опитувальнику. Непросто сприймати таку психологічну вправу всерйоз. Але тим не менше, всього за кілька десятків хвилин незнайомі люди можуть стати близькими і закоханими , що довів експеримент Артура Арона ще 20 років тому.

Детальніше про експеримент в відео:

Питання, щоб закохатися: експеримент психолога Артура Арона

Джерело: https://sunmag.me/love/36-voprosov-artura-arona.html

36 питань, які змусять вашого співрозмовника в вас закохатися

зміст:

Багато з нас не знають, як закохатися, адже той самий чоловік все ніяк не з’явиться на горизонті. Однак існує думка, що доводить: любов – не випадковість, а вибір. Не чекати стріл від Купідона, а самостійно розібратися в своїх почуттях допоможуть всього 36 питань.

Експеримент Артура Арона

У сучасному світі можна легко зустріти другу половинку, наприклад, за допомогою соцмереж або вивчивши  рейтинг російських сайтів знайомств . Але як виникає любов, чому ми закохуємося в конкретної людини – відповіді нам як і раніше не надто відомі.

Проте в 1997 році майже випадково секрет любові спробував розгадати американський психолог Артур Арон. Він склав 36 питань, які повинні створювати міжособистісну близькість. Спочатку ці 36 питань називали протоколом «швидкої дружби», але в підсумку вони змусили багатьох людей закохатися одне в одного.

Питання, щоб закохатися: експеримент психолога Артура Арона

Для дослідження Арон здійснив соціальний експеримент. Він вибрав добровольців, чоловіка і жінку: протягом півтори години вони сиділи один навпроти одного в лабораторії і по черзі відповідали на 36 питань, не будучи до цього знайомими.

Ці 36 питань психолог поділив на 3 блоки по 12 питань. З кожним блоком питання стають більш особистими. Завершувався експеримент тим, що учасники дивилися один одному в очі протягом чотирьох хвилин.

В кінці добровольці зізналися: між ними дійсно виникла довіра і відчуття близькості. А згодом результат виявився зовсім несподіваним – через півроку вони одружилися. І стали далеко не останніми, хто знайшов свою любов, провівши цей соціальний експеримент.

Питання, щоб закохатися: експеримент психолога Артура Арона

У 2015 році в журнал New York Times відправила свою історію викладачка Менді Лен Кетрон. Вона знайшла це дослідження і провела схожий експеримент, правда, зі своїм партнером вона була трохи знайома, і знаходилися вони не в умовах лабораторії. Але результат підтвердився: вони закохалися одне в одного, і разом до сих пір.

36 питань, які змусять закохатися

Хочете розкрити секрет любові і дізнатися, як закохатися в незнайомця? Проведіть такий же соціальний експеримент! Ось ті 36 питань:

блок I

 1. Хто завгодно в світі може стати вашим гостем – кого оберете?
 2. Бажана чи для вас слава і популярність? В якому вигляді?
 3. Репетируєте ви свої репліки перед дзвінком, і чому?
 4. Ідеальний день – це …
 5. Співаєте ви наодинці з собою і перед кимось?
 6. До кінця життя ви зможете або виглядати, як тридцятирічний чоловік, або збережіть такий же розум.Який буде ваш вибір?
 7. Чи маєте ви передчуття, якою буде ваша смерть?
 8. Які 3 якості є спільними для вас і партнера по експерименту?
 9. За що ви найбільш вдячні в житті?
 10. У чому ви виховані неправильно?
 11. Розкажіть партнеру свою біографію за чотири хвилини.
 12. Яку нову здатність або якість ви хотіли б мати?

Питання, щоб закохатися: експеримент психолога Артура Арона

блок II

 1. Якби ви могли дізнатися правду про що завгодно, цим би стало …
 2. Чи мрієте ви давно щось здійснити, і що вам заважає?
 3. Чи досягли ви чогось важливого за життя?
 4. Чому вам важливі ваші друзі?
 5. Розкажіть про свій самому дорогоцінному спогаді.
 6. І про найстрашнішому теж.
 7. Раптова новина: через рік вас чекає смерть.Чи хочете ви змінити що-небудь в тому, як ви живете зараз?
 8. Яка, на вашу думку, справжня дружба?
 9. Чи важливі прихильність і любов для вас в житті?
 10. Опишіть п’ять речей, якими вас приваблює ваш партнер.
 11. Теплі чи відносини має ваша сім’я? Ви були щасливішим інших дітей?
 12. Як ви описали б свої відносини з мамою?

Питання, щоб закохатися: експеримент психолога Артура Арона

блок III

 1. Складіть три стверджувальних заяви, що починаються з «ми». Припустимо, «Ми обидва в цьому приміщенні відчуваємо …»
 2. Чим би ви хотіли мати можливість ділитися з близькою людиною?
 3. Якщо ваш партнер стане вам хорошим другом, про що дуже важливому він повинен дізнатися про вас?
 4. Скажіть, що вам подобається в партнері, і будьте гранично щирими.
 5. Чи відбувалося з вами що-небудь бентежить? Розкажіть про це.
 6. Чи часто ви плачете на самоті і перед іншими?
 7. Що вам на даному етапі експерименту дуже подобається в партнері?
 8. Про що, ви вважаєте, взагалі не можна жартувати?
 9. Вмираючи, про що з невимовного ви б шкодували найбільше? Що заважає сказати зараз?
 10. У будинку почалася пожежа, але ви можете забрати з собою тільки одну річ.Яку?
 11. Смерть якого родича була б для вас найважчою?
 12. Запитайте у партнера рада з приводу особистої проблеми, дізнайтеся, яким би чином цей чоловік вирішив її на вашому місці.

Питання, щоб закохатися: експеримент психолога Артура Арона

Якщо ж ви хочете дізнатися, як закохатися в незнайомця або незнайомку, але анкетувати їх за допомогою 36 питань у ваші плани не входить, просто будьте впевненим в собі і привабливою людиною, і тоді потенційні кохані потягнуться до вас самі. Яким способом цього досягти, радить психолог:

Джерело: http://megapoisk.com/36-voprosov-kak-vljubitsja-vsego-za-90-minut

Психолог Артур Арон: 36 питань, після яких любов неминуча!

Питання, щоб закохатися: експеримент психолога Артура Арона

Психолог Артур Арон: 36 питань, після яких любов неминуча!

Психологія – дивовижна наука, вона здатна творити чудеса, а знаючи її тонкощі, ти зможеш закохувати в себе будь-яку дівчину.

Психолог Артур Арон 20 років тому провів приголомшливий експеримент. Він запросив в свою лабораторію раніше незнайомих чоловіка і жінку. В ході експерименту він запропонував їм відповісти на 36 питань. Люди повинні були говорити щиро, співпереживаючи один одному.

Після обговорення питань, пара дивилася один одному в очі протягом 4-х хвилин. Вражаюче, що сталося потім – уже через півроку ці люди вирішили одружитися!

Секрет цього досвіду в тому, що відповідаючи на такі особисті питання, люди стають відкритими, уразливими. Загальна відкритість дуже зближує.

Перелік запитань, щоб закохати в себе людину:

 • Вибираючи з усіх в світі, кого б ти запросив в гості на обід?
 • Хотів би ти бути знаменитим? Чим би ти хотів прославитися?
 • Перш ніж зробити телефонний дзвінок, ти коли-небудь репетируєш те, що збираєшся сказати? Чому?
 • Яким тобі видається ідеальний день?
 • Коли ти в останній раз співав наодинці з собою? А для кого-то другого?
 • Що б ти вибрав: зберегти в найближчі 60 років свого життя тіло або розум себе 30-річного?
 • У тебе є таємне передчуття про те, як ти помреш?
 • Назви три загальні риси, які є у тебе і твого партнера.
 • За що у своєму житті ти відчуваєш найбільшу подяку?
 • Якби ти міг змінити що-небудь в процесі свого виховання, що б це було?
 • За 4 хвилини розкажи своєму партнеру історію свого життя якомога більш докладно.
 • Якби ти міг прокинутися завтра, придбавши певну якість або здатність, то яке / яку?
 • Якби кришталеву кулю міг розповісти тобі правду про твоє життя, про майбутнє або про що-небудь ще, що б ти хотів дізнатися?
 • Чи є щось, що ти мріяв робити протягом тривалого часу? Чому ти не зробив цього?
 • Назви найбільше досягнення в своєму житті.
 • Що ти найбільше цінуєш у друзях?
 • Яке твоє найзаповітніше спогад?
 • Найстрашніше спогад?
 • Якби ти знав, що протягом одного року ти раптово помреш, ти б змінив що-небудь у своїй поточній життя? Чому?
 • Що значить дружба для тебе?
 • Яку роль любов і прихильність грають в твоєму житті?
 • Назви позитивні характеристики свого партнера, приблизно 5 пунктів.
 • Наскільки близькі члени твоєї родини? Чи вважаєш ти, що твоє дитинство було щасливішим, ніж у більшості інших людей?
 • Що ти думаєш про свої стосунки з матір’ю?
 • Склади за три правдивих пропозиції, що починаються з «ми». Наприклад, «Ми обидва в цій кімнаті думаємо про …».
 • Продовж цю фразу: «Мені б хотілося розділити з ким-небудь …».
 • Що повинен знати про тебе партнер, з яким ти хочеш стати близькими друзями?
 • Розкажи своєму партнеру, що тобі найбільше в ньому подобається. Намагайся бути гранично чесним.
 • Поділися зі своїм партнером найнеприємнішим моментом з твого життя.
 • Згадай, коли і від чого ти в останній раз плакав.
 • Яка річ тобі здається настільки серйозною, що жартувати про неї – неможливо?
 • Якби ти мав померти в цей вечір, що важливе б ти хотів сказати і кому?
 • Твій дім з усім твоїм майном загорівся. Після порятунку близьких у тебе є час, щоб повернутися в будинок ще раз і врятувати якусь одну річ. Що це за річ і чому ти вибираєш її?
 • Смерть кого з членів твоєї родини зачепила б тебе найбільше? Чому?
 • Поділися особистою проблемою і попроси партнера порадити, як її вирішити.
 • Розкажи про своє перше кохання.

Дивись серію серіалу «Теорія великого вибуху», де Емі дізналася про цей цікавий тесті. Прочитавши, що він допомагає закохати двох незнайомців, вона відразу захотіла випробувати його на Шелдон. Партнером Шелдона в цьому експерименті стала Пенні. Дізнайся, чим все закінчилося: 

Прискорення близькості (The Intimacy Acceleration)

відеоплеєр

Media error: Format (s) not supported or source (s) not found

Download File: https://bbt.mp4v.cx/Big.Bang.Theory.s08e16.BigBangSerial.ru.mp4?_=100:0000:0000:00Використовуйте клавіші вгору / вниз, щоб збільшити або зменшити гучність.

 • Думка психолога Євгена Яковлєва щодо тесту «Закохати в себе чоловіка / жінку за 4 хвилини»:
 • Чи не є обов’язковими конкретні 36 питань. Ключові фактори:
 • 1) питання стосуються цінностей людини; автоматично це «включає», запускає і його емоції;
 • 2) людини дуже добре, тепло, уважно, емпатічним слухають. І, так, погляд в очі тут на допомогу;
 • 3) людина говорить багато, і ви зустрічно теж розкриваєте (не тільки він відповідає на ваші питання);
 • 4) ви різної статі (ну, в усякому разі у вашому діалозі – пара людей, які в принципі підходять по підлозі-орієнтації-віку, щоб виникло відчуття спорідненості душ інтерпретувати як саме зрозуміле: «це закоханість!»;
 • 5) тривалість процесу від 2,5 годин; 4 – вже дуууже висока ймовірність.
 • При цих умовах – так, виникає глибока інтимність, довіра і тяжіння.

Питання, щоб закохатися: експеримент психолога Артура Арона

Як стверджує Еріх Фромм у своїй книзі «Мистецтво любити» – любов не є чимось доступним і випадковим. Усвідомлюючи свою самотність в цьому величезному світі, люди прагнуть об’єднатися з кимось, хто зрозумів би їх і підтримав.

Ці питання дуже добре з’єднують навіть зовсім несхожих людей, адже задуматися разом про таких важливих моментах – значить максимально наблизитися один до одного.

Якщо ти хочеш закохати в себе чоловіка, тобі обов’язково треба спробувати пройти цей тест.

Хто знає, можливо, вже завтра ти зустрінеш свою любов, а почуття з чоловіком твоєї мрії почнуться з щирості, яку подарує результат цього експерименту!

Щоб закохатися в тебе чоловікові потрібен час і у нього не повинен згаснути інтерес. Чи не показуй своїх почуттів до тих пір поки ти не зрозумієш, що він по вуха в тебе закоханий. Нехай він знає, що тобі подобається, що тобі добре поруч з ним, але він повинен розуміти, що ти не втратила голову через нього. Люби і будь любима!

Питання, щоб закохатися: експеримент психолога Артура Арона

Джерело: http://damy-mamy.ru/psiholog-artyr-aron-36-voprosov-posle-kotoryh-lubov-neizbejna.phtm

Експеримент 36 питань, щоб закохатися | експеримент

08.05.2018

«Експеримент» в 1 випуску провели всесвітньо відомий опитування «36 запитань, щоб закохатися». Ця унікальна анкета була створена 20 років тому американським психологом Артуром Ароном з метою зблизити людей.

 

Психолог провів перший такий експеримент на незнайомих чоловікові і жінці, які через півроку одружилися! Секрет методу полягає в тому, що ці таємні визнання дозволяють людям відкритися і прив’язатися один до одного з неймовірною силою.

 

 Такий експеримент самостійно можуть проводити як самотні люди, так і відбулися пари, щоб повернути згаслі почуття.

Питання, щоб закохатися: експеримент психолога Артура Арона

Для проведення експерименту «36 запитань, щоб закохатися» вам знадобиться 1 годину вільного часу і тихе місце. Відповідайте по черзі на питання, при цьому не коментуючи відповіді один одного. Головне – будьте відкритими і відповідайте максимально щиро. Між кожної з частин анкети можна робити паузи, а в кінці протягом чотирьох хвилин дивіться партнеру в очі.

36 питань, після яких закохуються. Частина 1

 1. Якби ви могли запросити кого-небудь на вечерю (близької людини, померлого родича, знаменитість), кого б ви вибрали?
 2. Ви б хотіли стати знаменитим? В якій сфері?
 3. Перш ніж зробити дзвінок, ви репетируєте свою репліку? Чому?
 4. Яким був би ваш «ідеальний день»?
 5. Коли ви в останній раз співали на самоті? А кому-небудь іншому?
 6. Якби ви могли прожити до 90 років і в останні 60 років зберегти або розум, або тіло 30-річного, що б ви вибрали?
 7. У вас є таємне передчуття того, як ви помрете?
 8. Назвіть три риси, які, на вашу думку, є і у вас, і у вашого партнера.
 9. За що ви відчуваєте найбільшу подяку?
 10. Якби ви могли, що б ви змінили в тому, як вас виховували?
 11. За 4 хвилини розкажіть партнеру історію вашого життя максимально докладно.
 12. Якби ви могли прокинутися завтра, володіючи якийсь здатністю, що б це було?

 Ведучий проекту «експеримент» розповів, скільки потрібно спати

Питання, щоб закохатися: експеримент психолога Артура Арона

36 питань, після яких ви закохаєтесь. Частина 2

 1. Якби магічний кристал міг відкрити вам правду, про що б ви хотіли дізнатися?
 2. Чи є щось, що ви вже давно мрієте зробити? Чому ви ще не зробили це?
 3. Ваше найбільше досягнення?
 4. Що для вас найцінніше в дружбі?
 5. Яке ваше найдорожче спогад?
 6. Яке ваше найжахливіше спогад?
 7. Якби ви знали, що помрете через рік, що б ви змінили у своєму житті? Чому?
 8. Що для вас дружба?
 9. Яку роль любов і ніжність грають у вашому житті?
 10. По черзі називайте партнера його позитивні риси (обміняйтеся п’ятьма характеристиками).
 11. У вашій родині теплі і близькі стосунки?
 12. Які у вас стосунки з матір’ю?

 «Експеримент» створять ідеальну пару в 1 випуску

Питання, щоб закохатися: експеримент психолога Артура Арона

 Генетик Олександр Коляда став ведучим проекту «експеримент» на СТБ

36 питань, які змусять закохатися. частина 3

 1. Складіть кожен по три твердження, вірних для вас обох.Наприклад: «Ми обидва зараз відчуваємо …»
 2. Продовжіть фразу: «Я б хотів, щоб був хтось, з ким можна розділити …»
 3. Якби ви збиралися стати близьким другом своєму партнерові, що б ви йому розповіли? Що він, на ваш погляд, повинен про вас дізнатися?
 4. Розкажіть партнеру, що вам подобається в ньому.Говоріть прямо, вимовляєте речі, які ви не могли б сказати випадковому знайомому.
 5. Поділіться з партнером неприємною ситуацією з вашого життя.
 6. Коли ви в останній раз плакали при кому-небудь? А на самоті?
 7. Розкажіть своєму партнеру, що ви вже зараз цінуєте в ньому.
 8. Як ви вважаєте, яка тема дуже серйозна, щоб жартувати про це?
 9. Якби ви мали померти сьогодні до кінця дня, ні з ким не поговоривши, про що невимовному ви б найбільше жаліли? Чому ви ще не сказали цього?
 10. Ваш будинок з усім майном загорівся.Після порятунку ваших близьких і домашніх тварин у вас є час, щоб забігти в будинок і врятувати ще щось від полум’я. Що б ви взяли? Чому?
 11. Смерть кого з членів вашої сім’ї засмутила б вас найбільше? Чому?
 12. Поділіться особистою проблемою і запитайте партнера, як би він з нею впорався. Потім запитаєте, що він думає про ваші почуття з приводу цієї проблеми.

 «Експеримент»: А ти готовий стати частиною самої сміливої ​​прем’єри на СТБ?

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ.

Джерело: https://experiments.stb.ua/ru/2018/05/08/eksperiment-36-voprosov-chtoby-vlyubitsya/

Питання, щоб закохатися: експеримент психолога Артура Арона

Більше 20 років тому американський психолог Артур Арон зважився на цікавий експеримент. Він запросив незнайомців і склав з них пари: чоловік плюс жінка. Потім пояснив суть досвіду і роздав питання. Щоб закохатися одне в одного, людям знадобилося провести разом менше години. Багато пар продовжили своє знайомство. Деякі відносини були узаконені. Звучить неймовірно, але це факт.

Чи можна закохатися?

Психологи відповідають, що можна. Але це відбувається в тому випадку, якщо на підсвідомому рівні люди вже один одному симпатичні. А експеримент лише допомагає їм усвідомити цей факт.

Питання, які напевно змусять партнера закохатися, не можна назвати простими. Вони спонукають людину розкривати душу, даючи правдиві відповіді. Учасники досвіду відкривають несподівані сторони в своєму співрозмовникові, помічають його емоції, паузи. І неусвідомлена любов прокидається в двох серцях.

Питання при знайомстві

Перш ніж приступати до самого тесту, необхідно підготуватися. На експеримент знадобиться 1 годину вільного часу. Зустріч краще проводити в тихому, малолюдному місці, щоб не відволікатися на сторонніх. Питання слід задавати один одному по черзі. Висловлювання партнера не вдається записати і не коментуються. Не рекомендується занадто довго роздумувати над пунктами.

Після проходження 36 питання слід сісти зручніше і протягом 4 хвилин, не відволікаючись, дивитися в очі партнеру. За цей час вийде закохати в себе людину, яким би неймовірним це не здавалося.

Перелік запитань, щоб закохатися

Список з 36 питань потрібно пройти повністю, не пропускаючи пункти.

Блок1.

 1. Ви забронювали в ресторані столик для двох. З ким із людей ви хотіли б розділити свою трапезу? Це може бути будь-яка людина зі світу живих або мертвих.
 2. У вас є бажання прославитися? В якій області?
 3. Перед тим як подзвонити, ви промовляєте вголос або про себе підготовлений текст? Чому так відбувається?
 4. Найкращий день – це? Опишіть його.
 5. Згадайте, коли в останній раз ви співали? Ви не соромитеся співати на публіці або соліруете тільки для себе?
 6. Припустимо, що ваш життєвий шлях триватиме 90 років. У день, коли вам виповниться 30 років, потрібно буде зробити вибір – прожити залишок життя в молодому тілі або зберегти розум. Що ви віддасте перевагу?
 7. Чи замислювалися ви про власну смерть? Є будь-які припущення з приводу того, як це станеться?

Питання, щоб закохатися: експеримент психолога Артура Арона

 1. Назвіть три риси характеру, які об’єднують вас з партнером.
 2. Чи відчували ви коли-небудь почуття подяки? Поділіться подробицями.
 3. Чи влаштовує вас виховання, які ви отримали? Хотіли б щось змінити?
 4. У вас є 4 хвилини. Постарайтеся за цей час докладно розповісти співрозмовнику історію свого життя.
 5. Уявіть, що прокинувшись від сну завтрашнім вранці, ви отримаєте в подарунок одну супер здатність. Що б ви вибрали?

Блок 2. Питання стають складніше.

 1. Перед вами стоїть чарівний куля, якому можна задати одне питання. Щоб ви запитали? Чому?
 2. Чи є у вас заповітне бажання? Чому воно ще не виповнилося? Що заважає досягти мети?
 3. Якими своїми досягненнями ви пишаєтеся?
 4. Назвіть якості, які ви цінуєте в одному.
 5. Розкажіть про приємне спогаді, що дбайливо зберігається в вашому серці.
 6. Про які миттєвостях з минулого, ви згадуєте зі здриганням?
 7. Припустимо, що вам залишилося жити всього 1 рік. Ви б захотіли внести зміни в поточне життя? Чому?
 8. Що для вас означає дружба?
 9. Чи є у вашому житті місце для любові? Наскільки воно значно?
 10. Погляньте на співрозмовника і визначте 5 позитивних рис його характеру. Попросіть партнера зробити те ж саме.
 11. Наскільки члени вашої сім’ї близькі між собою?

ЧИТАТИ Як залучити любов у своє життя: психологія і магічні ритуали

Блок 3. На питання необхідно дати розгорнуту відповідь.

 1. Як ви охарактеризуєте відносини, які склалися у вас з матір’ю?
 2. Складіть 3 правдивих пропозиції, які будуть починатися зі слова «ми». Наприклад, «Ми удвох вважаємо, що …».
 3. Завершіть речення: «Мені б хотілося, щоб поруч зі мною був хтось, з ким вийде розділити …»
 4. Ви вирішили стати кращим другом для свого партнера. Які відомості про себе ви розкажіть йому в першу чергу?

Питання, щоб закохатися: експеримент психолога Артура Арона

 1. Без найменшого сорому повідомте співрозмовнику, які риси вас в ньому залучають.
 2. Поділіться з партнером спогадом, за яке вам доводиться червоніти.
 3. Коли ви в останній раз плакали? Це відбувалося в присутності іншої людини або ви перебували на самоті?
 4. Які якості партнера на вас справили враження?
 5. Над чим на вашу думку можна жартувати? Поясніть свою відповідь.
 6. З останніми променями сонця ви повинні померти. З ким би ви хотіли поговорити перед смертю? Хотіли б попросити у когось прощення?
 7. Припустимо, що у вашому будинку почалася пожежа. Рідні люди, вихованці врятовані і знаходяться в безпеці. Що ще ви б хотіли витягти з вогню? Чому?
 8. Смерть кого з родичів стала б для вас ударом? Поясніть свою відповідь.
 9. Поділіться з партнером проблемою, яка вас мучить. Запитайте його, як би він вчинив на вашому місці.

Відповівши на питання перших двох блоків, люди починають відчувати себе більш впевнено, розкуто.

За докладнішою інформацією та поради

Американська письменниця Менді Лен Кетрон запропонувала одному зі своїх знайомих взяти участь в експерименті з питаннями. Досвід не пройшов даром, а показав приголомшливі результати.

Через кілька місяців друзі відчули, що більше не можуть жити далеко один від одного, опираючись любові. Пара, вирішивши узаконити відносини, зіграла весілля.

Через деякий час жінка випустила книгу, в якій докладно описала суть досвіду і запропонувала питання, що допомагають закохати в себе людину.

Психологи вважають, що такий тест корисно проходити не тільки незнайомцям, але і подружжю, які налаштовані на розлучення. Відверта розмова допоможе відкрити в коханій людині нові сторони, а також поверне в сім’ю взаєморозуміння і довіру.

Джерело: https://love-is.org/voprosy-chtoby-vljubitsya/

36 питань, щоб закохатися

Опубліковано користувачем сайту

Питання, щоб закохатися: експеримент психолога Артура Арона

 • Привіт, шановні пліткарки!
 • Нещодавно мені попалася серія «Теорії великого вибуху», де Шелдон і Пенні проходять тест, який може закохати їх один в одного, так званий тест Арона.
 • Звичайно, багато напевно знають про нього, ну а якщо ні, ось вам інформація, буде чим зайнятися довгими зимовими вечорами)))
 • Історія експерименту:

Американський психолог Артур Арон присвятив багато досліджень психології кохання. Одна з теорій свідчила, що всього 36 питань допоможуть чоловікові і жінці закохатися одне в одного. Експеримент, проведений в 1997 році, підтвердив гіпотезу. Люди, що задали один одному 36 питань, зближалися, об’єднувалися в пари, а пізніше одружилися.

Правда, як зазначив психолог, є одна умова. Питання зближують тільки тих людей, які свідомо чи несвідомо вже вибрали один одного. Тобто система питань не є приворотним зіллям або чарівною паличкою. Це каталізатор в хімії любові.

Проведення експерименту:

Всі питання розділені на три частини. Кожна з них змушує партнерів все більше розкриватися один перед одним, відповідаючи на все більш особисті питання. Строго дотримуйтесь послідовність питань. При бажанні між частинами можна зробити перерву, але кращий ефект буде від безперервного виконання вправи.

Після відповіді на всі питання протягом 4 хвилин мовчки дивіться один одному в очі.

Відповідайте на питання по черзі: одне питання, потім почергові відповіді учасників. Будьте чесні, чи не коментуйте відповіді співрозмовника, не робіть письмових позначок і не фіксуйте розмову за допомогою диктофона, відеозапису, іншого засобу. Виберіть для розмови спокійне місце, відведіть на бесіду мінімум годину.

Питання сформульовані так, що на них не можна дати короткого і однозначної відповіді. Кожен раз людині доводиться вибирати, думати, аналізувати і все глибше розкривати свою душу перед співрозмовником. За рахунок цього і створюється особлива атмосфера. Психологи відзначають, що метод підходить не тільки для відновлення любовних відносин, але і для роботи над дружніми почуттями.

частина I

1.  Вибираючи з усіх людей в світі, з ким би ви хотіли провести вечір?

2.  Ви хотіли б бути знаменитим? В якій області?

3.  Перш ніж подзвонити, продумуєте чи що ви будете говорити? Чому?

4.  Яким ви собі уявляєте ідеальний день?

5.  Коли в останній раз ви співали для себе? Для когось?

6.  Якщо доживши до 90 років, ви могли б зберегти або розум, або тіло 30-ти річного в останні 60 років, що б ви вибрали?

7.  Чи є у вас внутрішнє передчуття про те, як ви помрете?

8.  Назвіть три якості, якими ви схожі зі своїм партнером.

9.  За що ви найбільше вдячні в своєму житті?

10.  Якби ви могли змінити щось у вашому вихованні, що б це було?

11.  За 4 хвилини розкажіть своєму партнеру про ваше життя настільки детально, наскільки це можливо.

12.  Якби ви могли вибрати собі нову якість або здатність, яке з’явилося б у вас вже на наступний ранок, то що б ви вибрали?

частина II

13.  Якби кришталеву кулю міг сказати вам правду про вас, про ваше життя, майбутньому або про що-небудь ще, що б вам хотілося дізнатися?

14.  Про що ви мрієте вже довгий час? Чому ви цього ще не досягли?

15.  Яке ваше найбільше досягнення в житті?

16.  Що ви найбільше цінуєте в дружбі?

17.  Яке враження вам найдорожче?

18.  Яке ваше найстрашніше спогад?

19.  Якби ви знали, що помрете через рік, що б ви змінили в тому, як ви живете? Чому?

20.  Що для вас означає дружба?

21.  Яку роль у вашому житті відіграє любов і прихильність?

22.  Назвіть 5 позитивних якостей вашого партнера.

23.  Наскільки тепла атмосфера у вашій родині? Чи вважаєте своє дитинство більш щасливим ніж у більшості інших людей?

24.  Які відносини у вас з матір’ю?

частина III

25.  Скажіть 3 твердження, які об’єднують кожного з вас (з словом «ми»), наприклад: «ми обидва в цій кімнаті відчуваємо …»

26.  Закінчіть речення: «Я хотів би щоб поруч була людина, з яким я міг поділитися …»

27.  Якщо ви збираєтеся стати близьким другом своєму партнерові, то що йому або їй важливо знати про вас?

28.  Скажіть своєму партнеру що вам в ній / ньому подобається? Будьте макимально чесні, кажучи те, що ви б не сказали незнайомій людині.

29.  Поділіться з партнером незграбним моментом з вашого життя.

30.  Коли ви в останній раз плакали в присутності іншої людини? Наодинці?

31.  Скажіть партнерові, що вам вже в ньому подобається?

32.  Що для вас настільки серйозно, що про це не можна жартувати?

33.  Якби вам судилося померти ввечері, не встигнувши сказати комусь, то, що ви хотіли б сказати, то хто б це був і що вам потрібно було сказати? Чому ви досі йому це не сказали?

34.  Ваш будинок, з усіма нажитими речами охоплений пожежею. Після того, як ви врятували всіх своїх рідних, у вас залишилася одна остання спроба витягнути з дому ще що-небудь. Що ви винесете? Чому?

35.  Чия смерть з усіх членів вашої родини найбільше б вас засмутила? Чому?

36.  Поділіться з партнером своєї особистої проблемою і попросіть ради щодо її вирішення. Також запитаєте його / її думку з приводу вашого вибору цієї проблеми.

Всім кохання!

Джерело: http://www.spletnik.ru/blogs/kruto/173934_36-voprosov-chtoby-vlyubitsya

36 питань, щоб закохатися (і закохати в себе кого завгодно)

Photo by Oana Craciun on Unsplash

Можливо, ви щось про це чули. Але якщо немає, то вам – гарантую – сподобається. Просто тому, що це дуже захоплююча історія. Навіть якщо працює вона не зовсім так, як прийнято думати.

«З6 питань, щоб закохатися» , – так називається техніка занурення в любов (це я, якщо що, вільно інтерпретувала fall in love) , придумана психологом Артуром Аароном.

Передбачається, що якщо взяти випадкову людину (ага, того симпатичного бармена з кав’ярні біля роботи теж можна😉 і посадити прямо перед собою, а потім по черзі відповідати на питання зі списку, закоханості – і навіть відносин – уникнути не вийде .

Інтригує, чи не так?

Photo by Oana Craciun on Unsplash

Всі питання, звичайно, виявилися в списку не просто так.

 

Грунтуючись на дослідженнях, які підтвердили, що взаємна уразливість сприяє близькості (як, до речі, і екстремальні ситуації, що дуже круто обіграно в «Швидкості» з Кіану Рівзом і Сандрою Буллок) , Аарон і його команда зробили так, щоб люди могли як слід покопатися в собі . І, можливо, розповісти співрозмовнику те, про що взагалі нікому не розповідали.

Ще один важливий момент – після відповідей на всі питання двоє людей протягом чотирьох хвилин повинні дивитися один одному в очі. І тут вже не можна вимовляти ні слова.

Люди в оригінальному експерименті і правда закохалися? О так.

Легенда свідчить, що всі пари почали зустрічатися після експерименту, а для однієї з них історія і взагалі закінчилася весіллям .

Про те ж саме дозволили говорити численні експерименти, які проводили ентузіасти з різних країн.

Ви вже хочете подивитися на список? Тоді не будемо відкладати в довгий ящик🙂

Photo by Oana Craciun on Unsplash

частина I

 1. Якби ви могли повечеряти з будь-якою людиною, живим або мертвим, хто б це був?
 2. Ви б хотіли прославитися? Якщо так, то в якій області?
 3. Ви репетируєте перед дзеркалом, перш ніж зробити важливий дзвінок? Якщо так, то чому?
 4. Опишіть день, який ви могли б назвати ідеальним. 

   

 5. Коли ви в останній раз співали в душі? А в караоке або просто на публіку?
 6. Якщо ви могли б жити до 90 років, але зберігши на останні 60 років або мозок, або тіло 30-річного, який варіант ви б обрали?
 7. Іноді вам здається, що ви знаєте, як саме або від чого саме ви помрете?
 8. Назвіть три риси, які є і у вас, і у вашого співрозмовника.
 9. За що і кому ви найбільше вдячні прямо зараз?
 10. Якби у вас була можливість, що б ви змінили в своєму вихованні?
 1. За чотири хвилини розкажіть співрозмовнику історію свого життя.
 2. Якби вже завтра ви могли отримати суперздатність (але тільки одну), що б це було?

частина II

 1. Якби ви могли дізнатися правду про одну річ, подію або явище, що б це було?
 2. Чи є щось таке, що ви давно мрієте зробити? Чому ви досі це не зробили?
 3. Яке своє досягнення ви вважаєте головним у житті прямо зараз?
 4. Що ви найбільше цінуєте в дружбі?
 5. Поділіться своїм найприємнішим спогадом.
 6. Поділіться своїм найжахливішим спогадом.
 7. Якби ви точно знали, що помрете через рік, що б ви змінили у своєму житті? І чому саме це?
 8. Чим для вас є дружба?
 9. Яку роль у вашому житті відіграють любов і ніжність?
 10. По черзі називайте співрозмовника його позитивні якості (обміняйтеся п’ятьма характеристиками).
 11. Чи достатньо у вас теплі стосунки з родичами?
 12. Що ви можете сказати про свої стосунки з матір’ю?

частина III

 1. Складіть кожен по три твердження, які буде вірні для вас обох.
 2. Продовжіть фразу: «Я б хотів, щоб у мене був хтось, з ким можна розділити …»
 3. Уявіть, що співрозмовник – ваш близький друг. Що ще йому потрібно знати про вас?
 4. Розкажіть співрозмовнику, що вам найбільше в ньому подобається. 

   

 5. Поділіться з співрозмовником ситуацією з життя, за яку вам до сих пір соромно.
 6. Коли ви в останній раз плакали на людях? А на самоті?
 7. Зізнайтеся співрозмовнику, що ви вже зараз цінуєте в ньому. 

   

 8. Яку тему ви вважаєте занадто серйозною для жартів?
 9. Якби ви точно знали, що помрете сьогодні, не встигнувши ні з ким поговорити, про яку б невимовною речі ви найбільше жаліли? Чому ви досі не сказали цього?
 10. Ваш будинок горить. 

  Близькі люди і домашні тварини в безпеці, а у вас є хвилина, щоб зайти в будинок і взяти щось одне. Що це буде? Чому саме це?

 11. Смерть кого з ваших родичів засмутила б вас найбільше? Чому?
 12. Поділіться будь-якою проблемою, яка вас хвилює, і дізнайтеся у співрозмовника, як би він вирішив її. 

   

Photo by Oana Craciun on Unsplash

Так, деякі питання здаються навіть занадто простими, але в них є прихований психологічний сенс , покликаний прискорити емоційний зближення . Єдине – не сприймайте все це занадто серйозно. Тому що хоча історія, очевидно, працює, справа тут, можливо, не тільки і не стільки в чарівному опитувальнику.

Письменниця Менді Льон Кетрон , яка закохалася за 36 питань , а потім написала про це колонку для New York Times, припустила, що багато спочатку вибирають для експерименту людини, який їх приваблює (хоча б фізично) – а це вже половина успіху. Так що «36 запитань, щоб закохатися» , швидше за все, не створюють закоханість на порожньому місці, але готують для неї вельми родючий грунт.

А ви що про це думаєте? Зважилися б спробувати? Діліться своїми думками в х! І, якщо було цікаво, підписуйтесь на мій канал🙂

Джерело: https://zen.yandex.ru/media/id/5c8d173efe356d00b5d40f9c/5d668cf6df944400ae10cc7a

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *