Поцілунки в шию: значення для дівчини, як правильно цілувати

Є питання? Зв’яжися з Ігорем Лапін: Привіт! Мене звуть Ігор Лапін, я професійний пікап-тренер. А тема сьогоднішньої моєї статті – це як цілувати дівчину в шию. Вітання! Мене звуть Ігор Лапін, я професійний пікап-тренер. А тема сьогоднішньої моєї статті – це як цілувати дівчину в шию.

Зміст приховати

Здавалося б, що тут складного, проте далеко не у всіх це виходить правильно, та й дівчина може чинити опір незграбним спробам бездарного залицяльника. Адже шия у жінки – це дуже чутливе місце, можна сказати навіть – ерогенна зона. Як вже було сказано вище, шия у дівчини дуже чутливе місце, і навіть чуттєве.

А тому якщо вона добровільно підставляє її для поцілунку, значить, вона готова тобі повністю довіритися, і впевнена, що ти не будеш її розлючено кусати. Це означає, що цілувати треба повільно, м’яко і збоку, а не з наміром залишити запам’ятовується засос. Привіт друг! Спеціально для тебе я підготував курс «Школьник.

Основи пікапа »всього за 490 рублів!
Переходь за посиланням і замовляй –
> Отже, починати цілувати треба збоку, погладжуючи область гортані і щитовидної залози, поступово переходячи туди ж і з поцілунками. Якщо рухатися нижче і вбік, то ти опинишся в ще більш чутливою області – в поглибленні, яке утворюється її ключиця.

У цьому місці дуже тонка шкіра, а тому твої поцілунки відразу досягнутий нервових закінчень, і ефект на неї буде приголомшливий. Але потрібно рухатися далі.  Поцілунки в шию: значення для дівчини, як правильно цілуватиНа останньому етапі цілування шиї тобі потрібно дістатися до ямочки під вухом, що нижче мочки. Тут стільки нервових закінчень, що ти точно не промахнешся. Ось, в принципі, і все, вся карта твоїх «бойових» дій. Вона допоможе тобі трохи порушити подругу, навіть не роздягаючи її. Але чому область шиї так важлива? ..

Чому так важливо цілувати шию?

Якщо вірити професійним сексологам (а я їм вірю, тому що багато перевірив на власній практиці), для 95 відсотків жінок найважливіша частина прелюдії – це саме поцілунки. Більш того, це ж підтвердило велике дослідження одного з провідних журналів для чоловіків.

Але це далеко не всі цікаві подробиці, які з’ясувалися під час згаданого дослідження. Виявилося, що на другому місці за важливістю в прелюдії для жінок перебувають погладжування і поцілунки грудей, на третьому місці – стимулювання статевих органів жінки руками, і тільки на четвертому – кунілінгус.

 

Що і потрібно було довести. І поцілунки для дівчини – це дійсно найважливіша частина романтичних відносин . У тому числі і поцілунки в шию. Адже такий поцілунок може бути, як чуттєвим, так і романтичним, і грайливим.

Будь-якого з цих ефектів можна досягти, якщо ти дійсно хочеш, щоб це сподобалося твоєї подруги.

Звичайно, поцілунок в шию – це тільки один з прийомів, зробити на дівчину позитивне враження і добитися потрібного для тебе ефекту, але далеко не самий останній. Найкраще працювати в комплексі, тобто використовувати відразу кілька прийомів.Поцілунки в шию: значення для дівчини, як правильно цілувати

Як правильно цілувати дівчину в шию?

Однак не все так просто, адже дівчина не підставляє таку інтимну зону кому попало – а раптом ти і в правду вампір, або нездара, який тільки і хоче залишити на красивою шиї здоровенний засос. А тому до цього етапу треба ще й правильно підійти.

Перед тим, як на неї «накинеться», потрібно шукати позитивні ознаки, спостерігати за своєю подругою. І відповідний момент для такого поцілунку тобі підкажуть її міміка і мова тіла.

 

Так, якщо ти будеш ненароком до неї торкатися, наприклад, погладжувати руку, треба стежити за тим, як вона реагує на такі контакти. Це можна зробити, коли ви сидите в кафе, і ти передаєш їй напій, або коли допомагаєш зняти верхній одяг.

І якщо вона відсторонюється, відсмикує руку, це означає, що до ближчих контактів вона точно ще не готова. А ось якщо вона позитивно реагує на дотик, то через деякий час можна перейти і в наступ.

Також повинен бути присутнім і правильний зоровий контакт з її боку. Якщо вона затримує на тобі погляд, то, швидше за все, вона вже відкрита до поцілунків. А ось якщо вона подивиться, і швидко відводить погляд убік, то це ознака того, що вона хоче поки триматися від тебе на певній дистанції. І багато чого буде залежати від тебе в тому, чи зможеш ти цю дистанцію скоротити.

Привіт друг! Спеціально для тебе я підготував курс «Студент. Природне спокушання »всього за 1490 рублів! Переходь за посиланням і замовляй -> Коли вона червоніє в твоїй присутності – це відмінний позитивний сигнал тобі, ти їй точно подобаєшся.

Однак найкращий момент не факт, що підійшов. Так, якщо ви розмовляєте, і вона захоплено тобі про щось розповідає, то не варто її перебивати своїми домаганнями, інакше вона подумає, що ти просто не сприймаєш її всерйоз.

 

Зверни увагу на обстановку, вона також повинна бути відповідною. Не забувай, що багато молодих дівчат просто соромляться йти на фізичний контакт на публіці, навіть якщо це просто поцілунки.

А для правильного поцілунку в шию вкрай важливо, щоб панночка була розслаблена і відчувала себе максимально комфортно. 

Якщо ви перебуваєте у неї вдома, то не варто забувати про батьків, які можуть бути на цей рахунок дуже консервативні, що напевно буде її бентежити. Якщо ви на роботі, то треба пам’ятати про колег і начальника. На публіці цілуватися, вам, звичайно, ніхто не забороняє, але варто робити це не так помітно для оточуючих, щоб не бентежити, перш за все, партнерку.Поцілунки в шию: значення для дівчини, як правильно цілувати

висновок

Отже, поцілунок в шию дуже важливий, оскільки це дуже чутливе місце у кожної жінки, але підійти до нього також потрібно правильно. А тому важливо пам’ятати наступне:

 1. Вибери правильну обстановку, щоб зайві очі її не надто бентежили, і вона відчувала себе досить комфортно;
 2. Вибери вдалий момент, так щоб вона була вже готова до тактильним контактам, що потрібно заздалегідь перевірити.
 3. Цілуй ніжно, м’яко і повільно, пристрасті можна буде додати на наступному етапі.

І останнє, стеж за своєю гігієною. У дівчат дуже чутливе нюх, тим більше на такому відстань вона напевно відчує запах поту і запах з рота. А якщо ти ще й не брит, то їй точно не принесе задоволення, то як ти своєї щетиною будеш дряпати їй шию. Успіхів! Якщо хочеш дізнатися ще більше секретів зі зваблення дівчат підписуйся на мій інстаграм і на мою сторінку ВКонтакте.

 • Подивіться реальні відгуки про пікап-тренінгу Ігоря Лапіна:
 • Більше відгуків тут ->

Поцілунки в шию: значення для дівчини, як правильно цілувати

Джерело: https://trenyng.ru/blog/kak-tselovat-devushku-v-sheyu/

Значення поцілунку в шию, його особливості та види

Існують способи спілкування, які голосніше слів здатні розповісти про почуття. Одним з них є поцілунок в область шиї. Ерогенні зони на людському тілі розташовані в самих непередбачуваних місцях, а правильне вплив на них збільшує шанси на близькість.

Жінки віддають перевагу поцілункам в шию під час попередніх пестощів і в моменти, коли можуть відчувати найбільше збудження.

Історія поцілунків

Чому людство завжди мало навиком поцілунку? Так як вважається це рефлекторним початком. Немовлята прицмокує, коли беруть груди. У різних країнах і в різних релігіях існують норми, згідно з якими, можна і не можна цілувати в ті чи інші місця. Їх називають Табу (заборонами).

Поцілунки в шию: значення для дівчини, як правильно цілувати

За старих часів, проявом галантності був поцілунок руки. Незважаючи на сучасні звичаї, поцілунок руки – вибір справжнього джентльмена. Доречно позначити його використовувати при першому знайомстві з жінками будь-якого віку.

Все живе на землі тяжіє до ласки, проявляючи її різними способами. У тваринному світі поцілунки теж є проявом ніжності і довіри. Згадати хоча б собаку, яка із задоволенням цілується, і оближе господаря з ніг до голови. Складно також відірвати погляд від щось туркотять голубів, які віртуозного стикаються дзьобами.

Ніжний поцілунок в шию у людей свідчить, перш за все, про духовну близькість і тільки потім про сексуальне збудження партнерів. Коли близькість відбулася між людьми погано знайомими, то поцілунки в шию не будуть актуальні, адже пристрасний секс між незнайомцями не потребує ласки і ніжності.

Види поцілунків і їх значення

Поцілунки в різні місця можуть висловлювати найрізноманітніші почуття. Але що означає поцілунок в шию? Дружні обійми, підкріплені поцілунком в щоку, явно виражають підтримку і взаєморозуміння, навіть якщо це колега або друг. Пристрасний поцілунок в губи теж ні з чим не переплутати, він говорить про сексуальну зацікавленість і прояві близьких почуттів.

Поцілунки в шию: значення для дівчини, як правильно цілувати

Бувають поцілунки на прощання. Найчастіше, такі поцілунки супроводжуються міцним прощальним обіймами, а виробляються в щоку або в губи, проте любителі старовини, можуть поцілувати руку.

Якщо говорити про поцілунок в шию, то він не однозначний і може свідчити про характер почуттів, в залежності від того, куди саме був проведений.

Видів поцілунком існує безліч: дитячі, боязкі, батьківські, дружні, любовні.

Якщо свій перший поцілунок, дівчатка в затишному куточку обговорюють з подружками, то солодкий поцілунок в шию, назавжди залишається в свідомості жінки, який вона тримає під грифом «секретно». Можливо, це тому, що солодкий поцілунок в шию відбувається в свідомому дорослому віці, коли вже немає необхідності в радах і обговореннях.

Поцілунок у шию

Шкіра на шиї у жінок є дуже чутливим місцем. Оскільки нервові закінчення на шкірі подають сигнал в кору головного мозку, то їх стимулювання здатне привести жінку в стан екстазу. Задня частина шиї, плавно переходить в верхню частину спини часто використовується парами для поцілунку і висловлює довіру.

Поцілунки в шию: значення для дівчини, як правильно цілувати

Чоловік, що покриває поцілунками цю частину шиї жінки, виявляє їй підсвідомо заступництво і захист. Рідкісний чоловік давав поцілунок в шию ззаду, вважаючи подібні ласки більше жіночими, ніж чоловічими.

Торкаючись губами область шиї, партнер намагається порушити другу половинку, готуючи її, тим самим, до більш близького контакту, тому поцілунки в шию можна вважати попередньою ласкою, простіше кажучи, називається – прелюдією. Багато дівчат сильно хочуть, щоб партнер поцілував в шию.

Як відомо, прелюдія важлива для «розігріву» партнера, так як саме від неї залежать подальші враження про близькість.

Під час прелюдії деякі використовують прийоми, із задіянням шиї.

 1. Гра з мочкою вуха . Ніжно пройшовшись мовою по шкірі, можна пограти з мочкою вуха, злегка прикусив її.
 2. Поцілунок ззаду . Ніжно відсунувши волосся (дівчата) можна ніжно поцілувати задню сторону шиї. Не слід крастися ззаду непомітно зі спини, інакше можна бути відкинутим.
 3. «Зверху вниз» . Рухомий поцілунок має свій шарм, так як хаотичні рухи губ верх і вниз шиї заворожують.

супровід поцілунку

Якщо партнер, завдяки попередніх пестощів, розраховує наблизити секс, то паралельно з поцілунком можна пристрасно чіпати груди або нескромно притискати до себе. Якщо мета прелюдії проявити ніжність, то буде доречним ніжно гладити плечі, брати за руки.

Найбільш чутливі зони шиї

Пестити область шиї можна по-різному. Незважаючи на те, що шия-область сприйнятлива до будь-яких дотиків, існують все-таки на ній місця з більш вираженою чутливістю.

 • Воротнікова зона . Розташовується ззаду під волоссям. Після поцілунку, буде непогано доторкнутися щокою і ніжно провести рукою по шиї.
 • Зона шиї з боків. Знаходиться нижче вух з двох сторін. Якщо дівчина підставляє для поцілунку шию, значить вона готова продовжити прелюдію. На цій частині шиї знаходиться пульс, який, так само як і дихання свідчить про пристрасності обіймів.
 • Западина за ключицею. Дійшовши до цього місця, слід пам’ятати, що шкіра покриває ключицю дуже тонка і застосовувати, навіть злегка, зуби – не можна. Це викличе дискомфорт і відверне неприємними відчуттями.

Ямочка під мочкою вуха. Місце незвичайне, але вимагає особливої ​​уваги, так як є останнім в попередньої ласки. Після поцілунку в це місце, можна відразу переходити справі.

Читайте також:   Як помститися коханці чоловіка: добірка свіжих ідей

Любовні ігри

Розкуті партнери часто практикують любовні ігри для більшої гостроти вражень. Існують деякі хитрощі в цьому інтимному процесі, знаючи які можна не боятися ніяких «осічок». Головне правило подібних взаємин, це обопільне отримання задоволення, інакше в поцілунках і дотиках не буде ніякого сенсу.

Починати гри можна, дотримуючись нескладні правила .

 1. Реакція на дотики. Спостерігаючи за реакцією партнера, можна з легкістю розпізнати в ній зацікавленість або її відсутність.
 2. Погляд «очі в очі». Підтримування візуального контакту здатне створити емоційну залежність, ниточку, яка може перерости в спалах.
 3. Почервоніння обличчя. Щоки дівчини скажуть про сумні, відразу, як тільки покриються рум’янцем. Як відомо, збентеження викликають почуття.

делікатні особливості

Дихання повинно бути свіжим, а зуби ретельно почищені. Неприємний запах з рота здатний відбити бажання до близькості і геть зруйнувати атмосферу інтиму. Слід стежити за слиновиділенням, так як надмірно мокра шия викличе бажання помитися, а настрій буде збитий.

Якщо проблема слиновиділення може підвести, то краще попередньо про це подбати і випити склянку холодної води. Не варто недооцінювати дотик тілами. Щільно притиснуті, під час поцілунку в шию, тіла викликають сильне збудження.

Відстороненість, дівчина може зрозуміти двояко і почати перебувати в стані напруженості, замість бажаного релаксу. Для гострих відчуттів краще злегка прикушувати. Робити це слід ніжно, тому як покуси і синці не найкращий вияв ніжності і почуттів, все пориви повинні бути приємні.

Особливо важливим, є питання гігієни обох партнерів, особливо того, чия шия буде обцілував. Залишки парфуму і косметики доставлять партнеру масу незручностей і дискомфорту. Слід також, позбавити цю інтимну зону від прикрас, щоб не порвати і не заплутати в волоссі, наприклад, ланцюжок.

Поцілунки в шию: значення для дівчини, як правильно цілувати

Цілувати кохану людину завжди приносить задоволення. Поліпшити настрій, налагодити кровопостачання мозку, усунути вегетосудинну дистонію можна просто і дешево – треба регулярно цілуватися.

Інтимні поцілунки, зокрема в шию, принесуть користь не тільки того, хто цiлує, а й приймає ласки. Найдавніший емоційний рефлекс є предметом науки, яка називається філематологією. Відомо, що вона займається вивченням змін в організмі, які відбуваються під впливом поцілунків.

Всесвітня Організація Охорони Здоров’я протегувала дослідженням, проведеним в цій області. Результат – благотворний вплив поцілунків, на фізіологічне і психологічний стан людини.

Можливо, для Вас стало більш повної інформація, що означає поцілунок в шию. Подумати тільки, скільки проблем в житті можна було б уникнути, якби кожен отримував поцілунок від своєї половинки щодня. Здавалося б … дрібниця, а яка користь.

Джерело: http://HelpMyLove.ru/poceluj-v-sheju

Поцілунки в шию. Що означає поцілунок, поцілунки в шию? Ніжний поцілунок

Поцілунки в шию: значення для дівчини, як правильно цілуватиЯк правильно цілувати в шию? Що значить якщо хлопець, чоловік цілує в шию? Значення поцілунку.

Поцілунок – це своєрідний барометр відносин. Так називають його психологи, висловлюючи його значення. Існує більше п’ятдесяти видів поцілунків. Самий «пекучий» з них – поцілунок в шию.

Поцілунки в шию: значення для дівчини, як правильно цілувати

Поцілунок в шию жінкам подобається більше, ніж навіть поцілунки в губи. Доведено, що такі поцілунки мають дуже великий вплив на чутливість температури.

Поцілунки в шию: значення для дівчини, як правильно цілувати

Цілувати подруг – жінок, в область шиї, не рекомендується, так як чоловіки ризикують, раз і назавжди, «обірвати нитку дружби». Цікаво: чи існує, все-таки, справжня дружба між чоловіком жінкою?

Поцілунки в шию: значення для дівчини, як правильно цілуватиЩо означає поцілунок, поцілунки в шию? Поцілунок в шию є настільки інтимним, що за нього дали довічний термін шістдесятирічного громадянину США. Він не втримався і поцілував в шию жінку, яка йому дуже сподобалася. А поцілунок такий прирівняли до сексуального домагання першого ступеня.

Що значить поцілунок в цю частину тіла? Для жінок – це «крок до прірви безумства»: він дуже збуджує практично всіх жінок планети (а саме, якщо вірити статистиці, дев’яносто сім відсотків жіночого населення). Жінки, в свою чергу, повинні розуміти, що чоловік, цілуючи їх в шию, «говорить» таким поцілунком: «Я хочу тобою всій володіти».

Чоловіки більше люблять цілувати в шию, ніж коли цілують в шию їх. Потрібна статистика? Поцілунки в шию воліють лише десять відсотків чоловіків. Зате дарують вони їх жінкам з величезним задоволенням. «Покриваючи» поцілунками жіночу шию, чоловіки хочуть показати, що їм потрібна їх взаємність і що вони дуже хочуть доставити їм незабутню насолоду.

Як правильно цілувати в шию? Як зробити поцілунок в шию приголомшливо – приємним? Чоловік повинен спочатку поцілувати жінку в губи. Після – нехай чоловік повільно спуститися трохи нижче дуже ніжно поцілує жінку в шию.

Щоб зробити поцілунок більш «яскравим», чоловік повинен непомітно повернутися до жіночих губ і, через якийсь час, знову поцілувати її в шию, захоплюючи підборіддя. Тепер потрібно, уважно, поспостерігати за реакцією жінки: якщо вона, після такого поцілунку, буде дивитися на нього сумним і байдужим поглядом, прийшов час «змінити» поцілунок іншим.

Як правило, такий вид поцілунку, не може залишити байдужою чуттєву і романтичну жінку. Але у будь-яких правил є виключення.

Жінок буквально « трясе » від поцілунку в область шиї. Вони часто порівнюють такий поцілунок з дуже сильним розрядом електричного струму.

І це – не випадково, так як шия – одна з ерогенних жіночих зон. Причому, «точки» розташування цих зон на шиї – у всіх абсолютно різні. У кого-то вони знаходяться збоку, у кого-то – ззаду, у кого-то – дуже близько до голови.

Є такі жінки, у яких, ерогенна зона – вся шия цілком.

Якщо хлопець, чоловік цілує в шию. Особливо приємний, жінкам, поцілунок в шию з «відчуттям» дихання коханої людини. Тоді, по всьому тілу, пробігає приємна дрож і починає здаватися, що земля йде з – під ніг.

Безсумнівно , « котяче місце » – теж ерогенна зона. «Котяче місце» розташовується трохи нижче шиї (на спині, прямо між лопатками). Дивна назва, правда? А називається це місце так тому, що всі «котячі самці» (маються на увазі рисі, коти, тигри і леви), здійснюючи статевий акт, тримають свою улюблену самочку, зубами, саме за це місце.

Ніжний поцілунок. Якщо чоловік «впустить» в поцілунок шиї ще й зуби – це додасть поцілую деяку особливість. Хоча, навіть легке покусування шийної області, вважається ознакою того, що «наростає» статеве збудження. Якщо збудження стає сильним, «поцілунок в поєднанні з укусом» залишає на шиї слід, у вигляді червоного або трохи синюватого, плямочки.

Той рідкісний відсоток жінок, який «входить» в число тих, кому поцілунок в шию вкрай неприємний, «відрізняється» невпевненістю в собі, боязкістю, закомплексованістю.

Повернемося до чоловіків . Чи знаєте ви , шановні жінки, що має величезне значення, як веде себе чоловік «до» чи «після» поцілунку? Читайте нижче:

 1. Якщо ваш обранець дуже багато часу приділяє чищенні зубів (після кожного «циклу» поцілунків) – чоловік занадто любить себе.
 2. Якщо чоловік дуже багато розмовляє в інтервалах між поцілунками – в ньому йде сильна «боротьба» між емоціями і почуттями.
 3. Якщо, при поцілунку, ваш улюблений дуже міцно обіймає вас – він відноситься до числа ревнивих власників.
 4. Якщо чоловік вашої мрії обожнює цілувати вас в громадських місцях, «на очах» в «моря» народу – він намагається, таким чином, компенсувати ті важкі часи, коли відрізнявся сором’язливістю і сором’язливістю.
 5. Ваш улюблений цілується, закривши, при цьому, очі? Він – справжній невиправний романтик. Він весь «розчиняється» в почуттях, «дихає» любов’ю і палає пристрастю.
 6. Якщо ж, ви помітили, що ваш чоловік, цілуючись, не закриває очі, – він – реалістичний по натурі. Ставиться дуже серйозно до життя і до того, що відбувається навколо. Він всіляко намагається «погасити» свої почуття, щоб показати їх тільки по мінімуму. Його «козир» в тому, що його обдурити – практично нереально: він бачить вас «наскрізь». Будьте уважні!
 7. Якщо ваш коханий цілує вас значно рідше, ніж ви його, про нього можна сказати одне: він – егоцентрист. Він думає виключно про себе і про те, що стосується тільки його.

Читаючи ці сім пунктиків, не поспішайте, відразу ж, «приміряти» їх своєму коханому чоловікові. Все і всі в цьому світі має право на помилку або «неправильність». Не варто думати: «Ах, ось він який! Все, я в ньому розчарована. Я сьогодні ж з ним розлучуся. Мені такий чоловік не потрібен ». Просто візьміть цю інформацію собі на замітку. Можливо, коли-небудь вона вам і стане в нагоді.

А краще – подумайте про те, який прекрасний і приємний поцілую коханої людини, який не порівняти ні з яким-небудь іншим. Подумав? Тепер – чекайте, коли він повториться знову. Хоча …. Кожен поцілунок коханої людини – неповторний. Тому насолоджуйтеся кожним з них, сприймаючи і відчуваючи по-своєму.

Прикраси, з шиї, краще знімати: вони будуть перешкоджати романтичним поцілунків. Однак це зовсім не означає, що ви повинні їх не носити взагалі. Знімайте їх тільки тоді, коли відчуваєте «тягу» до своїх улюблених поцілунків.

Джерело: http://misseva.ru/sheya/pocelui-v-sheyu-chto-oznachaet-poceluj-pocelui-v-sheyu-nezhnyj-poceluj

Що значить поцілунок в шию, як зробити його незабутнім

Поцілунки в шию: значення для дівчини, як правильно цілувати

поцілунки

24.03.2018

 • 9 тис.
 • 6 тис.
 • 4 хв.

З поцілунками не все так просто, як може здатися на перший погляд. З огляду на своєрідні тілесні послання, які люди виконують мимоволі під впливом почуттів, поцілунки в різні точки тіла можуть нести різні послання.

Швидкоплинний поцілунок в щічку означає прояв дружньої симпатії, пристрасний в губи – любов і довіру. Так і у поцілунку в шию є своє значення. Якщо ніжно цілують задню частину шиї, нижче потилиці – це знак довіри до свого партнера.

Агресивні поцілунки в бічну частину шиї – вираз прагнення домінувати у відносинах.

 • 1. Значення поцілунку
 • 2. Техніка поцілунку
 • 3. Правила виконання

Шия є дуже чутливим місцем тіла. Саме тут зосереджена велика кількість нервових закінчень, наприклад, своєрідні нервові «магістралі», які ведуть до головного мозку. За рахунок цього дана область по праву вважається однією суцільною ерогенною зоною, впливаючи на яку, можна принести незабутнє сексуальне задоволення.

Поцілунки в шию: значення для дівчини, як правильно цілувати

Навіть якщо це не всім відомо, при поцілунку в шию кожен здатний відчути, що все відбувається правильно. Підсвідомість саме підштовхує здійснювати поцілунки в шию, коли хочеться близькості. Але не варто забувати, що для жінок такий поцілунок часто є просто ознакою довіри.

Ніжні дотики губами ззаду – часте явище серед пар, які вже давно разом і багато змогли пережити рука об руку.

Такі ласки дозволяють відчувати серйозну фізичну і духовну близькість, впевненість у довговічності та міцності відносин. Чоловік, який обіймає свою жінку зі спини уві сні і торкаючись губами, виражає не тільки довіру, але і прагнення захистити. Не кожному чоловікові до смаку такі ласки по відношенню до нього; хтось називає поцілунки в шию чисто жіночими.

Якщо дівчина любить залишати на шиї хлопця видимі засоси – це вказує на бажання маніпулювати, що характерно для недовірливих і підозрілих осіб. Часто до таких жіночим хитрощів вдаються коханки, щоб змусити нервувати і переживати законну дружину. В цілому потрібно також відзначити, що чоловіки не люблять агресивні поцілунки.

Для поцілунків в шию діють ті ж правила, що і в разі взаємного зіткнення губ.

Багато фахівці запевняють, що вони відносяться до природного явища і вони за визначенням не можуть бути неправильними або правильними, головне – подобається людині чи ні це дійство, яке виробляється конкретним партнером. Але все-таки варто дізнатися у коханої людини, чи приносить це йому задоволення. Це робиться просто:

 • можна запитати безпосередньо;
 • завмерти на мить, провокуючи і запрошуючи тим самим партнера продовжити;
 • проаналізувати поведінку половинки.

Якщо після такого виду ласк хлопець або дівчина починає відразу говорити на абстрактні теми, то це доброю ознакою вважати не варто. Таке емоційна дія обов’язково має заводити людини. У такому випадку варто вдатися до загальних рекомендацій сексопатологів, які допоможуть опанувати мистецтво витончених і пристрасних поцілунків:

 • Дихання. За ним потрібно стежити. Недостатньо жуйки, зубної пасти і м’ятних льодяників. Потрібно двічі на день очищати підставу мови – саме там накопичуються бактерії, що викликають неприємні аромати.
 • Слина. У великій кількості вона корисна для травлення, але ніяк не для поцілунків в шию. Можна зменшити слиновиділення, якщо перед ласками випити холодної води.
 • Тренування. Навички необхідно довести до автоматизму, щоб при поцілунках навіть не виникало питання – подобаються чи ні вони партнеру.

Читайте також:   Як сказати чоловікові, що хочеш його: 10 способів висловити бажання

Будь-яке торкання губами – це ціле мистецтво. Але поцілунки в шию не можна назвати звичними – це більше ніжне повітряне дотик, відчуття дихання на бархатистою чутливій шкірі. На задній частині шиї (загривку), там, де волоски на шиї у чоловіків і жінок ростуть гущі, досить просто злегка зачіпати їх губами і мовою, не торкаючись шкіри.

 • Для чоловіків . Губи в процесі повинні бути розслабленими і м’якими, за рахунок цього і досягається ефект ніжності, що приносить додаткове задоволення. Варто повільно поводити губами по шиї. Це грайливий і дражливий тип поцілунку. Дівчина перебуває в передчутті, що буде далі. Можна грайливо зачепити зубами мочку вуха, але діяти треба акуратно, щоб не доставити болю. Всього перерахованого цілком достатньо, якщо чоловік цілує партнерку в шию.
 • Для жінок . Більше можливостей у дівчини. Хлопця вона може не тільки цілувати ззаду в шию, але і смоктати шкіру, покусувати її. І чим завзятіше вона буде це робити, тим більше передасть пристрасті обранця, повідавши про свої почуття, які б’ють через край. Чоловіки навіть можуть відчувати легкий біль, але такі поцілунки в більшості випадків їм дуже подобаються, як і пристрасна натура їх дівчата.

Обом партнерам варто почати надавати сенс своїм пестощів. Вони можуть передати безліч емоцій, сказати про наміри, показати прихильність і симпатію. Один лише короткий поцілунок в шию замінює цілу фразу «Я такий радий, що ти зі мною». Поцілунками можна показати збудження: в цьому випадку вони повинні бути наполегливими і тривалими.

Якщо ж потрібно викликати велику симпатію, то можна цілувати шию і одночасно масажувати плечі і руки партнера. Дівчата дуже люблять, коли в процесі їх тримають за руку або плечі.

Не варто обмежуватися тільки класичним зіткненням губ, коли на тілі людини стільки чутливих ділянок. Відшукавши їх все, можна внести у відносини різноманітність, навчитися проявляти почуття по-новому і кожен день радувати свою другу половинку.

Джерело: https://doctorfeel.net/intimate-life/kiss/v-sheyu.html

Поцілунок в шию, що означає: як правильно цілувати дівчину в шию

Розповісти про наміри до людини можна без слів, за допомогою ласки. Поцілунок – один із способів вираження прихильності. Поцілунок в шию займає особливе місце серед прийомів пристрасті.

Його вважають самим актуальним, інтимним, відвертим. Таким чином чоловік проявляє ніжність, одночасно збуджує другу половинку.

Значення поцілунку в шию для жінки

Фахівцями відмічено: цілуючи в шию, чоловік переступає грани дружніх відносин.

Поцілунки в шию: значення для дівчини, як правильно цілуватиРозповісти про наміри до людини можна без слів, за допомогою ласки

Такі поцілунки характерні для пар, які близькі один з одним. Пестячи область шиї, молода людина демонструє, що хоче дівчину і готовий доставити їй задоволення.

чутливі зони

Дами прирівнюють цю ласку до електричного розряду, оскільки шия – ерогенна жіноча зона. Місцезнаходження чутливої ​​зони у представниць прекрасної статі різний. У одних воно збоку, у інших – ззаду.

Чоловік не повинен боятися пошуку губами ерогенною точки. Партнерці така дія принесе захват. Більшість віддає перевагу слабке прікусиваніе і посмоктування в процесі доторку губами. Поцілунок в ерогенну точку зведе улюблену з розуму, принесе незабутні відчуття.

Більш чутлива частина знаходиться під щелепою, біля мочок вух, на ямочки поблизу потилиці.

Доторкнувшись губами до цих місць, партнер обов’язково відчує реакцію жінки. Можна акуратно затискати зубами шкіру, ніжно з нею грати. Особливо чутливі зони, за якими проходять судини. У цій справі не варто поспішати або проявляти грубість.

Поцелуйного «прелюдії»

Для поцілунку в шию необхідна особлива обстановка і прелюдія.

Поради для початку любовної гри:

 • Найчастіше торкатися до дівчини, стежити за реакцією. Різкі рухи означають, що вона поки не готова до пристрасним проявам знаків уваги. Ухвалення маневру і бажання розпізнати нескладно.
 • Дивитися в очі партнерці. Якщо вона утримує візуальний контакт – це показник готовності другої половинки, відведення погляду в сторону – небажання близькості.
 • Звернути увагу на обличчя. Почервоніння щік дівчини під час розмови свідчить про симпатії.

Не варто поспішати з поцілунком – необхідно спочатку пересвідчитися, що дівчина готова до такого роду пестощів.

Що краще: в шию або в губи

Поцілунок в шию і поцілунок в губи – різні види ласк. Дівчата люблять і те, і інше. Можна їх поєднувати. Щоб доставити супутниці більше задоволення, починають з губ, плавно спускаються до шиї, повертаються до губ, знову назад.

Звертають увагу на поведінку дівчини. При відсутності реакції тактику змінюють.

Техніки поцілунку в шию, від яких панянка буде без розуму

Щоб прелюдія вийшла пристрасною, використовують такі прийоми:

 • Для початку можна пройтися губами по шкірі , пограти мовою з краєчком вуха (обережно).
 • Поцілунок задньої сторони шиї створить ефект несподіванки. Не потрібно тихо підкрадатися. Якщо дівчина не відкидає, необхідно ніжно прибрати волосся, поцілувати шию – друга половинка приємно здивується.
 • Провести губами зверху вниз – панянки люблять «рухомий» поцілунок.
 • Якщо мета хлопця – домогтися статевої близькості, збільшують насиченість поцілунків, роблять їх різкими, збуджуючи супутницю і себе. Якщо мета – висловити ніжні почуття, турботу, то масажують плечі, беруть за руку.

З поцілунками важливо не перестаратися. Ця ласка вимагає подальшого продовження прелюдії, переходу до більш активних дій. Під час статевого акту бажано періодично повертатися до шиї.

Впливаючи на різні частини тіла, чоловік здатний доставити партнерці найвищу насолоду.

Порада! При поцілунку губи повинні бути вологими, змоченими слиною, інакше відчуття від дотику будуть неприємними.

Почни тут: збоку

Якщо супутниця надає шию для ласк, вона довіряє обранцеві, готова до розвитку прелюдії. Правило – цілувати потрібно м’яко, не поспішаючи, починаючи збоку. Особливу роль відіграє дихання: дівчина збудитися, коли відчує його на своїй шкірі.

Рухайся сюди: щитовидна залоза

У момент поцілунку шиї збоку можна доторкнутися кінчиками пальців до області щитовидної залози, погладити. Друга половинка це оцінить. Потім потрібно там поцілувати, потертися передньою частиною щоки (біля крила носа) про шкіру.

Потім сюди: поглиблення ключиці

Далі просуватися вниз, убік. Головна мета – западина, утворена ключицею. Область дуже ніжна, з тонкою шкірою. Дотику до неї приведуть дівчину в трепет.

Закінчи тут: під мочкою

Кінцева мета – ямочка, розташована під вухом, нижче мочки. Тут сконцентровано чимало нервових закінчень, це найбільш ерогенна зона на шиї.

висновок

Поцілунок в шию – це не тільки прояв ніжності, любові, ознака довіри, а й важливий підготовчий етап до інтимної близькості.

Джерело: https://Favoritca.com/intimnaya-zhizn/potselui/poceluj-v-seu.html

Поцілунок у шию

Поцілунки в шию: значення для дівчини, як правильно цілувати

Про поцілунки

20.03.2019

3.6 тис.

2.4 тис.

8 хв.

Поцілунки відбуваються під впливом почуттів, це дія, навіть досконале необдумано, несе певне послання. У поцілунку в шию теж є своє, певне значення, техніка і правила його виконання.

Важливо! Якщо у тебе є смартфон, ти можеш підробляти в будь-який час! Як? Отримай 5 способів для підробітку в смартфоні! Читати →

В дитинства все люди запрограмовані на поцілунки. Немовля спілкується з матір’ю за допомогою дотиків, більшу частину яких складають саме поцілунки, тобто, рот і губи для нього – найважливіший орган для спілкування.

Людина дорослішає, на така пам’ять (її ще називають оральної) залишається.

Можливо саме тому люди продовжують висловлювати свою прихильність до іншої за допомогою губ, так як уявити взаємодію чоловіки і жінки без поцілунків практично неможливо.

У передчутті поцілунку обидва партнери втрачають голову, і все на світі здається непотрібним і марним, крім улюблених губ. Партнери віддаються у владу цього почуття і в найближчі кілька секунд не здатні думати ні про що інше.

Значення поцілунку – це той самий аспект, над яким замислюється більшість чоловіків і дівчат. На тілі людини існує безліч різних місць для поцілунків, тому люди хочуть з’ясувати, що означає поцілунок тієї чи іншої ділянки шкіри.

Шия – це чутливе місце на тілі людини, так як на ній розташована велика кількість нервових закінчень, що ведуть до головного мозку. Через це область шиї вважається ерогенною зоною, впливаючи на яку можна доставити партнеру незабутнє задоволення.

Це цікаво! Доведено, коли людина хоче близькості, він починає несвідомо цілувати партнера в шию.

Якщо жінка цілує свого партнера в шию, то цим вона бажає продемонструвати своє ставлення до нього довіру.

Поцілунок в шию ззаду часто практикується серед пар, які прожили разом досить довгий час і абсолютно довіряють один одному. Це дозволяє партнерам відчути фортеця в стосунках, фізичну і духовну близькість.

Під час поцілунку дівчина любить залишати на шиї свого чоловіка видимі засоси? Це говорить про бажання маніпулювати молодою людиною.

Іноді це говорить про ревнивості і недовірливості дівчата, таким способом вона намагається «помітити» свого партнера, щоб оточуючі бачили, що у нього вже є дівчина.

Коханки можуть залишити такий слід на шиї невірного чоловіка, щоб його законна дружина понервувала.

Поцілунок в шию від жінки – це любовне загравання, вона демонструє хлопцю, що готова віддатися і належати йому.

Якщо уважно поспостерігати за поведінкою партнера під час поцілунку, його можна дізнатися краще:

 1. 1. Чоловік велику увагу приділяє догляду за порожниною рота і після кожної серії поцілунків біжить чистити зуби? Такий хлопець занадто сильно любить себе.
 2. 2. У хлопця, який багато розмовляє в перервах між поцілунками, розум активно бореться з почуттями.
 3. 3. При поцілунку чоловік занадто сильно стискає панночку в обіймах? Значить в житті він ревнивий і злегка невпевнений у собі власник.
 4. 4. Деякі молоді люди обожнюють цілувати свою дівчину в місцях великого скупчення народу – в торгових центрах, на площах, пляжах і навіть у громадському транспорті. Зазвичай таким способом хлопці намагаються надолужити згаяне за той час, коли вони були боязкими і сором’язливими.
 5. 5. Коханий під час поцілунків закриває очі? Тоді він самий справжній романтик, який готовий на всі сто розчинитися в своїй половинці.
 6. 6. А ось якщо чоловік під час любовний ласк завжди тримає очі відкритими, то він – невиправний реаліст, звик дивитися на світ з усією серйозністю. Зазвичай такі чоловіки намагаються не демонструвати свої почуття занадто відкрито, навіть якщо їх дійсно щось турбує. Обдурити такого чоловіка просто нереально.
 7. 7. Коли чоловік цілує свою кохану рідко, набагато рідше, ніж вона його, то перед нами класичний егоцентрист, що думає тільки про себе.

Поцілунок від чоловіка в жіночу шию можна вважати скороминущої грою почуттів, про яку можна відразу ж забути. Така ласка – досить серйозна заява, що носить характер інтимності. Хлопцям потрібно бути обережніше з таким проявом почуттів, тому як якщо дівчина бачить у молодій людині тільки одного, такий жест може перекреслити її дружнє ставлення до нього, і спілкуванню прийде кінець.

Якщо жінку цілує в шию ледь знайомий чоловік, то такий жест майже завжди розглядається як пропозиція вступити в статевий контакт, а також як відверте домагання.

Ніжний і легкий поцілунок в шию від чоловіка, з яким дівчина давно складається у відносинах, означає, що він готовий нести за неї відповідальність, і дама може покластися на нього в будь-якій ситуації.

Перше, що потрібно зробити – це підготувати губи до поцілунку. Вони повинні бути м’якими і зволоженими, губи потрібно берегти від обвітрювання і стежити за їх станом.

Поцілунки в шию зазвичай чергуються з поцілунком в губи, тому запаху з рота і від тіла бути не повинно, інакше можна залишитися без поцілунків зовсім.

Читайте також:   Як порушити хлопця по переписці: секрети і тонкощі

Зовнішній вигляд повинен демонструвати відкритість, дружелюбність, бажання йти на контакт. Рухи повинні бути плавними, злегка уповільненими, тіло – розслабленим. Ноги і руки не потрібно тримати схрещеними. Бажано дивитися в очі своєму обранцеві, і якщо щось пішло не так, не демонструвати цього занадто негативно.

З самого початку потрібно стежити за реакцією дівчини. Якщо її руху незграбні і різкі, то вона або дуже соромиться, або не відчуває до хлопця у відповідь симпатії. Тобто, переходити до таких інтимних поцілунків ще рано, потрібно завоювати прихильність і довіру подруги.

Утримувати візуальний контакт потрібно для того, щоб зрозуміти, чи готова кохана до інтимної близькості. Якщо вона дивиться на молоду людину широко відкритими очима і легко утримує візуальний контакт, то вона явно йому симпатизує і бажає продовження ласк. А ось якщо вона вважає за краще не дивитися хлопцеві в очі, то її краще не квапити.

Легкий рум’янець на щоках дівчини свідчить про симпатії до хлопця.

Поцілунки в шию партнера – це відмінна демонстрація своїх почуттів, а також спосіб попередніх ласк перед вступом в статевий контакт. Для того, щоб освоїти техніку поцілунку в шию, потрібно дотримуватися наступних правил:

 1. 1. Потрібно стосуватися пальцями шиї партнера, це викличе у нього прилив збудження. Якщо цілувати його в ті ж місця, яких стосувалися пальці, то поцілунок буде ще більш приємним.
 2. 2. Вся шия є ерогенною областю, але найбільш чутлива зона комірця і бічні сторони шиї, їм і потрібно приділити особливу увагу під час поцілунку.
 3. 3. Партнер не повинен стояти занадто далеко, щоб не доводилося витягуватися для поцілунку. Краще обіймати об’єкт поцілунку ззаду або спереду, це тільки посилить сексуальний потяг.
 4. 4. Якщо хочеться доставити за допомогою поцілунку справжнє задоволення партнеру, губи не повинні бути обвітреними і пересохлими. Саме тому потрібно постійно стежити за станом своїх губ.
 5. 5. Під час поцілунку можна відкривати рот і цілувати шию партнера розкритими губами. Не обов’язково цілувати тільки одне місце, можна пограти з усією областю шиї. Під час перерви між поцілунками можна ненав’язливо видихати гаряче повітря на шию партнера, його це точно зведе з розуму. Якщо обома людьми рухає пристрасть, і вони вже сильно захопилися, то шию партнера можна попестити мовою. Робити це потрібно обережно, самим кінчиком язика, здійснювати легкі торкання, але ніяк не облизувати шию людини. Перед початком ласк за допомогою мови, потрібно переконатися, що партнеру це дійсно приємно.
 6. 6. При поцілунку не потрібно поспішати і прикушуйте шию партнера, це може залишити некрасиві сліди або заподіяти біль. Краще дати насолодитися цим процесом в повній мірі.
 7. 7. Область, яка знаходиться біля вуха теж дуже чутлива, її можна пестити пальцями, теплим повітрям, цілувати.
 8. 8. Партнеру припали до смаку ласки за допомогою мови? Відмінно. Тоді шию можна трохи смоктати під час поцілунку, н про робити це потрібно короткими прийомами, так як посмоктування може закінчитися синюшними засос, якщо їм занадто захопитися. Можна злегка подути на шию партнера в тому місці, де відбувалося посмоктування, це приємно охолодить шкіру, і целуемий відчує новий приплив бажання.
 9. 9. Паре подобаються трохи грубуваті ласки? Підійде легке покусування шиї, але не настільки, як ніби партнер ось-ось буде з’їдений. Якщо така дія відбувається в перший раз, то потрібно бути дуже обережним.

Якщо поцілунок в шию здійснює хлопець, то шкіра на його обличчі повинна бути гладко поголеною, інакше дотик щетини може залишити на ніжній шкірі дівчата роздратування.

Варто пам’ятати, що жадібні і пристрасні поцілунки в шию – доля акторів, які грають вампірів в кіно, а в житті – це інтимна частина любовної прелюдії. Свою тваринну пристрасть потрібно на деякий час вгамувати до тих пір, поки хлопець не добереться до інших інтимних місць дівчат, які для цієї самої пристрасті і призначені.

При здійсненні прелюдії не варто відмовлятися від поцілунку в шию, особливо, якщо дівчина соромиться. Поцілунок допоможе їй розкріпачитися і віддатися своєму коханому.

Поцілунок в шию – це досить інтимний вид ласк, на нього не можуть претендувати просто друзі або знайомі. Багато дівчат вважають за краще саме поцілунок в шию, так як партнер може використовувати багато технік і прийомів.

Дані види поцілунків можна поєднувати, починати з губ і закінчувати шиєю або навпаки.

Увага! Важливо звертати увагу на реакцію дівчини, і якщо їй щось не сподобалося – міняти тактику.

Якщо дівчині приснилося, що її поцілували в шию, їй потрібно задуматися про свої життєві пріоритети і розставити все по своїх місцях, особливо, якщо їй властива деяка легковажність поведінки у відносинах з протилежною статтю. Якщо вона буде продовжувати бездумно загравати з чоловіками, це може негативно відбитися на її репутації.

Коли дівчина сама цілує уві сні чоловіка в шию, то потрібно згадати, хто це був. Якщо цілувала вона свого хлопця, чоловіка, друга або коханого, то це свідчить про те, що в реальному житті вона відчуває сильну прихильність до цієї людини.

Якщо цілувала вона незнайомого хлопця, то дівчині варто задуматися про нинішні відносини з коханим, особливо якщо вона допускала думки про зраду і розуміла, що в інтимному плані він її не влаштовує.

Дівчині не сподобалося, як її уві сні цілували в шию? Можливо в реальності хтось спробує її підставити або виставити не в кращому світлі.

Буває, що таке бачення сниться і представникам сильної половини людства, тоді тлумачення буде трохи іншим.

Хлопець цілує в шию свою кохану? Це говорить про те, що вона вірна йому, а також про те, що в ньому накопичилося багато сексуальної енергії, якої потрібно незабаром знайти застосування.

Чоловік отримав поцілунок в шию від незнайомки? Це віщує яскравий, що запам’ятовується, але короткий роман. А ось якщо в дівчині вдалося розгледіти знайомі риси, це означає, що якась особа з найближчого оточення, можливо, однокурсниця або колега по роботі, поклала на молоду людину очей і в скоро почне надавати йому знаки уваги.

Коли поцілунками в шию обмінювалися незнайомі люди, а чоловік тільки за цим спостерігав з боку, то йому пора починати будувати своє особисте життя і переходити до рішучих дій, а не жити одними лише мріями.

Таким чином, поцілунок в область шиї – це ознака турботи, довіри, бажання любити і захищати.

Крім того, це незамінний компонент сексуальної прелюдії, хороша розминка перед початком інтимної близькості, саме тому в стосунках в коханою людиною не потрібно обмежуватися лише зоною губ.

На тілі людини є безліч точок, дотик губами до яких викликає справжню бурю емоцій, і шия входить в їх число.

Я заворожено дивилася на свого чоловіка, а він не зводив захоплених очей з своєї коханки. Він вів себе, як закоханий придурок …

Читати >>

Джерело: https://feelcontrol.net/building-relationships/about-kisses/poceluj-v-sheyu.html

Поцілунок в шию: що означає і як правильно цілувати

Чи доводилося Вам брати від вашого партнера поцілунок в шию? Чи не задавалися питанням, що це значить? Може виявитися так, що такий поцілунок означає більш сильне вираз симпатії, ніж навіть поцілунок в губи.

Значення поцілунку в шию

Поцілунок має магічну силу. Це знак довіри, готовності віддатися в чужі руки. За характером і силі поцілунку можна зрозуміти наміри партнера. Багато що в трактуванні залежить від того, якій частині тіла чоловік стосується губами.

Що значить поцілунок в шию? Це одне з найбільш пристрасних дотиків, прояв бажання, ніжності, прихильності, визнання в своїх почуттях. Так цілують тільки люди, яким дійсно подобається партнер. Він є об’єктом пристрасті, думок і фантазій.

Якщо дівчина цілує в шию, то так вона показує свою ніжність, турботу, трепетне ставлення. Це може бути проявом попередніх ласк, свідченням порушення і сексуального потягу.

У поцілунках ховається вся правда про відносини. Це саме щирий прояв почуттів. Обману і фальші в них немає місця.

Підготовка до поцілунків партнера

Перед тим як цілуватися, важливо подбати про важливих чинниках:

 • Свіжість дихання. Поцілунки в шию і губи завжди поєднуються. Неприємний запах з рота може відштовхнути партнера, вб’є пристрасть.
 • Зайнятість партнера. Перед тим, як цілуватися, потрібно бути впевненим, що людина нічим не зайнятий. Накидатися з поцілунками буде неправильним. Це викличе відторгнення і агресію. Потрібно підібрати інтимний момент.
 • Стан губ. Вони повинні бути теплими і м’якими. Торкання шорсткими сухими устами замість насолоди доставляють хворобливість. Щоб позбутися від сухості, можна скористатися гігієнічною помадою, вазеліном.

В інтимних стосунках і ласках важлива підготовка як фізична, так і моральна. Партнера потрібно завести, увійти до нього в довіру, лише тоді вийде звести його з розуму.

Щоб поцілунок був «в точку», необхідно попередньо обійняти кохану людину ззаду, притиснутися всім тілом. Потім погладити по плечах і руках, провести носом уздовж шиї, щоб він відчув подих на собі. Від цього можуть піти мурашки.

Якщо потрібно поцілувати дівчину, варто прибрати волосся з шиї в сторону, щоб вони не заважали. Після можна дарувати насолоду. Розмови в процесі будуть зайвими.

Правила виконання

Після підготовки, якщо помітно, що партнер не проти піддатися насолоді, можна приступати безпосередньо до поцілунку. Спочатку варто почати з губ. Це повинен бути не просто чмок, а ніжний французький поцілунок. Потім слід зробити кілька торкань губами в підборіддя і плавно спуститися до шиї. Досить зробити пару поцілунків і можна знову повернутися до губ.

Тут дуже важлива реакція партнера. Все торкання повинні тільки посилювати збудження. Куди саме цілувати не шиї? Від місця залежить багато чого. Дуже збуджують поцілую збоку, а ось спереду люблять не всі. Деяких вони навіть дратують.

Якщо партнер при поцілунку збоку закидає голову назад, то це вірна ознака, що ви все робите правильно. Слід продовжувати в тому ж дусі.

Цілуючи жінку в шию, варто пам’ятати про «котячому місці». Це ерогенна зона. Вона розташовується ззаду, трохи нижче шиї, між лопатками.

Під забороною місце проходження сонної артерії. Це мертва зона, яка не приносить задоволення. Цілувати варто по бічній лінії, опускаючись вниз.

При поцілунку ззаду, який також є дуже чуттєвим, варто повільно дійти до «котячого місця», зосередитися саме на ньому. Потім перейти в сторону, наблизитися до вуха. Можна легенько прикусити вушко або провести носом уздовж нього.

різні методи

Поцілувати можна по-різному, відповідно і посил буде відрізнятися.

методики:

 • Ніжний поцілунок. Дотики губами легкі, ледь чутні. У кожному торканні відчувається трепет, руху акуратні і повільні. Жінці важливо відчувати подих партнера, від цього йдуть мурашки по шкірі.
 • Пристрастний поцілунок. Чоловік буквально всмоктується губами в шию. Від таких поцілунків залишаються синці і червоні плями. Вони можуть супроводжуватися легким покусуванням шкіри. Чим сильніше збудження, тим вираз залишаються сліди.

У пориві пристрасті жінки віддають перевагу поцілункам в грубій манері, з покусуванням і надмірним тиском губ. Чоловіки люблять ніжні дотики. При виборі манери варто покладатися тільки на власні відчуття і бажання.

Що краще, в шию або в губи

Поцілунок в шию – самий відвертий і інтимний. Тут не місце дружнім відносинам, між партнерами виключно любов і потяг один до одного.

Багатьом жінкам більше подобатися отримувати поцілунки саме в шию, а не в губи, оскільки там знаходяться чутливі зони. Він дуже збуджує, змушує забутися в обіймах чоловіка.

Представники сильної статі люблять цілувати жінок в шию, але отримувати воліють поцілунки в губи.

Джерело: https://CreativPortal.ru/poceluj-v-sheju-chto-znachit-i-kak-pravilno-celovat/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *