Прелюдія це важливий етап напередодні сексу

Прелюдія це важливий етап напередодні сексузображення – depositphotos

Що важливого може трапиться? Що рекомендують Вам зірки?

 • Якими будуть для Вас останні дні року, що минає?
 • Нижче – рекомендації астролога GOIRNNISA.RUНа основі фінікійського календаря – по дню Вашого народження
 • Фінікійський гороскоп заснований на семиденнім ціклеДень Вашого народження (саме ДЕНЬ, а не ЧИСЛО) – основа в розрахунках фінікійського гороскопу

Ви знаєте свій День народження – день тижня, в який ви народилися? Якщо ні – скористайтеся формою ніжеВведіте Число, Місяць і рік (повністю, чотири цифри) Вашого народження і натисніть на кнопку День Тижня?

Будьте уважні при введенні дати

Прелюдія це важливий етап напередодні сексузображення – depositphotos

Отже, Фінікійський гороскоп – напередодні Нового року

Прелюдія це важливий етап напередодні сексузображення – gornnisa.ru

Активні і деятельниеБудьте готові приймати рішення і действоватьВсё, що трапиться зараз – особливо важливо для Вашого майбутнього

Прелюдія це важливий етап напередодні сексузображення – gornnisa.ru

Спокійний і размереннийОстановітесь, нічого важливого вже не случітсяУспейте спокійно приготуватися до Свят

Прелюдія це важливий етап напередодні сексузображення – gornnisa.ru

Час підбивати підсумки і коштувати планиВажно зробити вірні висновки і чітко визначити цілі

Прелюдія це важливий етап напередодні сексузображення – gornnisa.ru

КоммунікацііІщіте спілкування, нових друзів, компанії, партнерів по бізнесу, работеЖадно вбирає всю інформацію – нічого не з’явиться поруч з Вами випадково

Прелюдія це важливий етап напередодні сексузображення – gornnisa.ru

Романтика і чувстваПосмотріте навколо, можливо, доленосна зустріч трапиться саме напередодні Нового року

Прелюдія це важливий етап напередодні сексузображення – gornnisa.ru

Емоції і інтуіціяДайте волю внутрішньому подсознаніюНе завжди логічне і розумне рішення – найправильніше

Прелюдія це важливий етап напередодні сексузображення – gornnisa.ru

ПерспектіваПостарайтесь відволіктися від рутини і повсякденних справ і заботПосмотріте трохи далі вперед – саме зараз можна побачити своє можливе майбутнє

Ваша GORNNISA.RU

Джерело: https://gornnisa.ru/wp/finikijskij-goroskop-v-preddverii-novogo-goda/

Прелюдія до сексу. Необхідність і особливості – Біла Клініка

Прелюдія це важливий етап напередодні сексу

Що таке прелюдія до сексу? Це свого роду увертюра, яка допомагає партнерам налаштуватися на повноцінне сприйняття статевого акту. Тому хороша прелюдія дуже важлива в інтимному житті. Її відсутність впливає і на силу оргазму, і на якість сексуального контакту в цілому.

На жаль, ми далеко не завжди беремо до уваги цей факт і часто зводимо інтим до швидкого сексу. А потім дивуємося – чому секс перестав приносити задоволення, а оргазм перетворився в короткочасну спалах насолоди. Вся справа в прелюдії, яку ми або ігноруємо, або робимо все наспіх, аби як, позбавляючи себе можливості справжньої насолоди від інтиму. Якою ж має бути ідеальна прелюдія перед сексом?

Особливості сексуальної прелюдії

Ми вже говорили, що для якісного, незабутнього статевого акту необхідна хороша прелюдія. Як би ми не прагнули, про попередню підготовку до інтиму забувати не варто. Основна частина представниць слабкої статі без неї просто не отримує повне задоволення.

І обійтися без довгої, повільної прелюдії до сексу в цьому випадку неможливо. Час, витрачений на неї, не тільки сприяє зростанню задоволення, але і зміцнює відносини пари.

Адже хороша прелюдія змушує партнерів максимально розкриватися один перед одним і зміцнює, таким чином, їх взаємна довіра.

В цілому, прелюдія є поцілунки, дотики і погладжування партнера по найбільш збудливим зонам.

Для того щоб вона була максимально ефективною, чоловік і жінка повинні, не соромлячись, розповідати про те, що їм дуже подобається, а що ні. Інакше гідна підготовка до сексу буде зведена нанівець.

Якщо ж вони уважно ставляться до потреб партнера, секс починає задовольняти обох повною мірою і приносить незабутні відчуття.

Приносити задоволення і отримувати взаємне задоволення партнерам бажано, використовуючи безмежні можливості власної фантазії. Основне завдання прелюдії до сексу – повільне розпалювання бажання і тривалий передчуття задоволення.

Тому спочатку потрібно обходити ласками область геніталій і тішити інші ерогенні зони один одного. Жіноче тіло рясніє такими зонами, а ось з чоловічим тілом трохи складніше. Особливо збудливі у чоловіків зазвичай соски, область сідниць, спина і промежину.

Уважною партнерці під час прелюдії треба ніжно торкатися саме цих місць на тілі коханого.

Треба сказати: не дивлячись на те, що прелюдія є підготовкою до статевого акту, вона не обов’язково повинна закінчуватися повним сполученням.

За допомогою прийомів прелюдії пара може просто розслабитися, створивши собі інтимну обстановку, і отримати при цьому чимало задоволення просто від взаємних ласк.

Щоб дізнатися, які саме ласки доставляють найбільше задоволення партнеру, чоловікові і жінці треба поспостерігати один за одним і з’ясувати, як кожен з них пестить сам себе.

Такі спостереження не тільки дозволяють отримати відомості про найбільш чутливих ерогенних зонах один одного, а й надзвичайно збуджують.

Бажання пестити партнера, доторкатися до нього, погладжувати, лизати виникає само собою.

Грайливий, ніжне покусування, лоскотання тіла чоловіка пір’їнкою, кінчиком волосся або шматочком шовку сприяє все наростаючому порушення і зазвичай дуже подобається представникам сильної статі.

У прелюдії до сексу потрібно експериментувати, шукаючи такі ерогенні зони на тілі партнера, про існування яких він раніше і не підозрював. Наприклад, можна приділити більше уваги шиї, живота, вухам, стегнах, місцях під колінами, внутрішніх поверхонь стегон і задньої поверхні литок. І подивитися, наскільки ніжна ласка цих містечок подобається чоловікові.

Жінці теж слід показати своєму партнеру ті зони, дотик до яких доставляє їй велику насолоду, і підбадьорювати його вигуками і словами при ласці цих зон.

Особливо чутливою у багатьох представниць слабкої статі є шкіра живота, дуже швидко відгукуються на дотик мови. Взагалі жінки, як правило, потребують більше в емоційній стимуляції, ніж у фізичній. Тому ніжна прелюдія для них особливо важлива.

Вона допомагає повністю довіритися чоловікові і дозволяє насолоджуватися взаємним контактом ще до самого статевого акту.

Що ж стосується чоловіків, то хороша прелюдія перед сексом допомагає їм придбати новий сексуальний досвід і розвинути здатність контролювати свої інтимні пориви. Взаємне задоволення при підготовці до сексу створює велику ступінь інтимності, що піднімає відносини двох на новий рівень.

Допомагаючи один одному збудитися і мастурбируя в відкриту, партнери повністю звільняються від будь-яких комплексів і починають безмежно довіряти один одному. Не варто соромитися самозадоволення. Воно дозволяє партнерам дізнатися пристрасті один одного і знайти оптимальні способи взаємного задоволення.

Не обов’язково, займаючись мастурбацією, доводити себе до оргазму. Досить навести себе в стадію високого збудження.

Як зрозуміти, що в прелюдії до сексу все йде чудово?

Зрозуміти можна по реакції партнера і власних відчуттів. Звичайно, для того щоб підготовка до сексу була якісною, потрібно забути всі турботи і проблеми, повністю зосередитися на відчуттях власного тіла, на тілі партнера і його диханні.

Треба постаратися налаштуватися на чоловіка, повільно пестячи його ерогенні зони і не забуваючи при цьому про словах любові. Треба сказати, що представники сильної статі при підготовці до статевого акту майже не реагують на вислови на кшталт: «Я так тебе люблю! Ти – мій найулюбленіший чоловік, мій єдиний, мій милий … »і так далі.

А ось коли партнерка розповідає, який у улюбленого красивий і сильний член і як вона його обожнює, чоловіки просто сходять з розуму.

Звичайно ж, в прелюдії до сексу слід уникати робити неприємні для партнера речі і не дозволяти йому допускати таке по відношенню до себе. Інакше ніякого гідного статевого акту не вийде.

Та й взагалі – до самого акту може не дійти. Якщо ж з попередніми ласками все йде добре, переходити до сексу бажано тоді, коли вже зовсім не під силу. Тоді воно зможе підняти на самий верх блаженства.

І оргазм буде надзвичайно сильним і яскравим.

Прелюдію можна починати – з легких покусувань і ніжних поцілунків – де завгодно, навіть на автобусній зупинці.

Повільно розігріваючи один одного задовго до того, як виявляться в ліжку, партнери отримують можливість просто вибухового статевого акту.

Головне – пестити один одного ніжно, трепетно ​​і акуратно, неспішно збуджуючи і не допускаючи в своїх діях щось неприємне для партнера. І тоді прелюдія стане неот’ёмлемой частиною незвичайного і завжди бажаного сексу.

Ілюстрації з сайту: © 2011 Thinkstock

Джерело: https://www.whiteclinic.ru/seksologiya-i-psichoterapiya/preliudiya-k-seksu-neobchodimost-i-osobennosti

Сексолог Москва. Немає прелюдії в сексі – Психологія – Любовні стосунки

Прелюдія це важливий етап напередодні сексу

Я, як психолог і сексолог, а також ведуча тренінгів для жінок в Москві за сексуальністю і сексуальних проблем, хочу вам розповісти, в чому ж може бути причина такої поведінки чоловіка.

Ось дивіться: дівчина, 29 років, з Москви, позначила проблему відсутності прелюдії в стосунках, і те, що після 2-х років спільного життя, пристрасті стало менше, хоча секс був практично щоденним, але бажаного задоволення це не приносило.

Першою проблемою було те, що: «я не можу розслабитися під час сексу». Клієнтка розповіла, що сексуальні відносини розвивалися стрімко: «Він взяв мене нахрапом», якщо спершу тут все закривалося пристрастю, то зараз, коли вона кілька зблякла, виникла потреба в прелюдії.

Клієнтка прийшла до мене після мого тренінгу для жінок за сексуальністю, і вона вже знала, як працювати, тому ми все вирішували швидко і легко. Вийшли на те, що відбувалося зараз. Клієнтка раптом сказала, що прелюдія їй десь втрачена.

Є така хороша техніка, вона називається «Повернення втрачених частин», завдяки якій ми і знайшли загублену прелюдію. Вона візуалізувалася у вигляді чогось білого і пухнастого. Але прелюдія «не хотіла йти до клієнтки», тому що зараз поведінка дівчини не відповідало тому бажаного стану, яке каліентка хотіла б отримати.

І я, як сексолог і психолог, допомогла здійснити необхідну трансформацію. «Прелюдія» висунула свої умови, на яких вона згодна була повернутися до моєї клієнтки.

 1. Звертати увагу на прелюдію. Тут я, як хороший психолог, допомогла дівчині вирішити проблему з «нічого не деланием»: нічого не хочу, не цікаво. Додавши замість цього рішучості, і прибравши лінь.
 2. Друга умова: прибрати байдужість, злість на чоловіка і недовіру. Замість цього вона заповнилася ласкою і розумінням.
 3. Клієнтка почала відчувати в собі пробуждающуюся пристрасть, і я як психолог і сексолог, допомогла їй закріпити це повернене стан: «пробудженням, пристрастю, бажанням сексу». Зазначу, що коли на початковому етапі я виміряла її бажанням сексу (звичайний словесний тест), то вона відповіла наступне: «На 80 відсотків я більше не хочу сексу, ніж хочу». Зараз же ця проблема її відпустила.

Далі дівчина сказала, що вона тепер сама готова випромінювати бажання, і налаштовувати чоловіка на потрібний лад. І дійсно, є такий принцип: «Якщо хочеш, щоб тебе любили, треба в першу чергу любити самій», я б провела тут аналогію і з бажанням сексу, і з прелюдією.

Джерело: https://www.liveexpert.ru/journal/view/1066397-seksolog-moskva-net-prelyudii-v

Прелюдія: 10 важливих моментів

Прелюдія це важливий етап напередодні сексу

Ніхто не сперечатиметься з тим, що прелюдія – важлива складова повноцінного сексуального життя. Вона здатна зблизити навіть несхожих людей, які раніше не могли досягти гармонії і взаєморозуміння. Крім того, прелюдія часто розпалює вогонь в неприступному серце і навіть допомагає подолати всі страхи і комплекси. Але, незважаючи на всю свою спонтанність і різноманітність, прелюдія включає в себе кілька основних моментів, якими не можна нехтувати.

починайте здалеку

Якщо ви хочете підготувати свою другу половинку до сексу, почніть з найвіддаленішого етапу – романтичної вечері. Насправді прелюдія включає в себе не тільки інтимні ласки, а й саму підготовку до чудової нічний фантазії, а вечерю при свічках зароджує в душі теплоту і бажання зблизитися.

Читайте також:   Як помститися коханці чоловіка: добірка свіжих ідей

цілуйте очима

Почніть говорити партнеру про бажання близькості не словами, а важким поглядом. Нехай він відчує на собі вашу важку проникливий погляд і зрозуміє, що неминуче наближається продовження вечора.

наближайтеся поступово

Не варто з перших секунд скидати один з одного одяг, робіть все поступово. Можете підсісти до партнера ближче і продовжити розмову, ніжно торкаючись рукою його тіла, нібито ненароком. Нехай хвилюючий момент очікування триватиме довше, тоді і пристрасть буде сильніше.

 • Роздягайте один одного
 • Знімати одяг з партнера дуже заманливо, але головне робити це без суєти і поспіху.
 • торкайтеся губами

Французький поцілунок неприйнятний під час прелюдії. Потрібні легкі дотики, немов вітерець.

 1. торкайтеся руками
 2. Руки, а точніше кінчики пальців, повинні неквапливо досліджувати все потаємні куточки тіла вашого партнера, ніжно, але наполегливо.
 3. торкайтеся тілами
 4. Навіть якщо ви вже залишилися без одягу, не поспішайте з’єднуватися в єдине ціле, стикаючись тілами, ви збільшуєте збудження.
 5. Не мовчіть

Дуже важливий момент прелюдій – легкий шепіт. Якщо не знаєте що сказати, говорите про те, як любите, про те, як приємні дотики, про те, як вам добре разом. Шепіт повинен бути трохи чути, слова любові супроводжуватися важким подихом.

 • Включайте елементи сексу
 • Нетривалий оральний секс може бути елементом прелюдії.
 • дражніть партнера
 • Підходьте якомога ближче до сексуального акту і знову цілуйте і пестіть партнера, доводите його до божевілля, і тільки потім приступайте до сексу.

Джерело: https://zhenskoe-mnenie.ru/themes/mnenie/prelude-10-important-points/

Бажаю собі: що обіцяють росіяни напередодні Нового року

З Нового року займуся здоров’ям: кину курити, почну правильно харчуватися, піду в спортзал і схудну.

Саме такі обіцянки напередодні улюбленого свята дають собі більшість (майже третина) росіян, показало опитування жителів великих і середніх міст, який провела СК «Сбербанк страхування життя». Також в топі новорічних побажань самому собі – сім’я, гроші і кар’єра.

Цілі хороші, підтверджують експерти, та й планування корисно, проте звична церемонія обіцяти собі щось на Новий рік – скоріше просто можливість відтягнути виконання наміченого.

Щороку 31 грудня ми вже не ходимо в лазню (у більшості є ванна), а намагаємося переконати себе, що такі 365 або 366 днів дійсно стануть для нас проривними. Тому вже місяці за два ми будуємо плани і обіцяємо собі, що будемо робити щось хороше, а ось погане робити не будемо. Давайте розберемося, які обітниці дають собі росіяни найчастіше?

Міцного здоров’я і щастя

Коли ми когось вітаємо, то перш за все бажаємо міцного здоров’я і щастя в особистому житті. А чим ми самі гірше інших? Собі ми теж поспішаємо і побажати того ж і пообіцяти зробити все, щоб це збулося. Отже, більшість (30%) опитаних жителів великих і середніх міст напередодні Нового року обіцяють собі, що точно займуться своїм здоров’ям і спортом.

Причому 16% респондентів повідомили, що збираються почати відвідувати фітнес-центр або спортзал. І вони навіть впевнені, що покупкою абонемента справа не обмежиться.

Ще 12% дають обітницю, що перестануть безсистемно є, сядуть на дієту (не всіх, звичайно, вона витримає), перейдуть на здорове харчування і схуднуть.

Приблизно стільки ж росіян мають намір кинути палити, перестати вживати алкоголь або зменшити їх вживання до мінімуму. Загалом, «кидай палити, вставай на лижі».

Також серед головних пріоритетів – сім’я і сімейне щастя. Приблизно 20% опитаних пообіцяли собі в наступному році більше часу проводити з дорогими їм людьми.

Кожна десята сім’я в віці до 40 років – бальзам на душу соціального блоку уряду, відповідального за виконання нацпроекта «Демографія» – планує народження дитини в 2020 році.

З їх числа 22% пар розглядають можливість отримання іпотеки для поліпшення житловий умов. А 15% учасників опитування хочуть в наступаючому році більше подорожувати з сім’єю і друзями.

Грошей і успіхів в роботі

Близько 20% опитаних ставлять перед собою мети, пов’язані з особистими фінансами: вони планують почати відкладати гроші, навчитися управляти сімейним бюджетом, а також ефективно інвестувати заощадження.

Подібні плани виникають у багатьох в зв’язку з плануванням великих витрат, пояснили опитані.

У числі майбутніх значних покупок жителі великих і середніх міст називали новий автомобіль (28%), поїздку за кордон (10%), нові меблі, велику побутову техніку (8%), нові будинок, дачу або квартиру (5%).

Близько 7% російських сімей розглядають можливість отримання кредиту для фінансування великих придбань, а ще 12% – відкладають або планують почати відкладати гроші на серйозний шопінг вже в 2021-му.

Однак не тільки витрачати, а й заробляти більше обіцяють собі росіяни в наступному році. Або хоча б поліпшити умови праці.

Так, 13% респондентів повідомили, що їхні плани на 2020 й пов’язані зі зміною роботодавця, пошуком більш цікавого і високооплачуваного місця.

Для поліпшення добробуту та особистісного розвитку громадяни мають намір підвищити кваліфікацію або отримати додаткову освіту. 3% збираються в наступному році відкрити власний бізнес, ще 3% – переїхати в інше місто.

правило переносу

Як то кажуть, обіцяти – не означає одружитися. Чи багато хто стримають свої обітниці? Безумовно, у кого-то что-то вийде, не сумнівається заввідділом медичної психології наукового центру психічного здоров’я РАМН Сергій Ениколопов.

Але в іншому ці обіцянки психолог вважає традицією – «починаю нове життя з понеділка / початку місяця / початку року». Причому рік в цьому сенсі – найзручніша відмітка. Втім, за словами Сергія Еніколопова, це цілком зрозуміло.

– Якщо наші предки мали чіткі орієнтири для планування і підлаштовували свої цілі (за рідкісним винятком у вигляді непередбачених подій) під літо, осінь, зиму, весну, то зараз ми живемо в стані постійної невизначеності. У багатьох людей немає навіть самоіндефікаціі. Тому так важливі ці рубежів відрізки: понеділок, Новий рік. Останній, звичайно, є максимально чіткої позначений датою, – пояснює психолог.

Простіше кажучи, людині потрібно знайти орієнтир, щоб танцювати від печі, уточнив він. Але перспективи виконань цих обіцянок вкрай малі, оскільки ніщо не заважає, наприклад, більше часу проводити з сім’єю або відкладати гроші вже зараз і в щоденному режимі. Що ж стосується здоров’я, то показовим є сам факт відтягування процесу – з понеділка, з наступного місяця, року.

– Займуться здоров’ям і спортом ті, у кого реально є проблеми, – вважає Сергій Ениколопов. – А якщо людина відтягує і переносить, то він так і буде шукати все нові і нові рубежі.

Це справедливо і щодо прагматичних цілей – грошей і роботи, підтримує фінансовий радник Наталя Смирнова.

– Перенесення цілей «почати відкладати», «почати управляти бюджетом» і «почати інвестувати» – із серії обіцянок «почати нове життя», «почати займатися спортом» і т.д.

Тобто якісь обіцянки, які традиційно даються собі на наступний рік, особливо з урахуванням набитих гуль в поточному. Але, думаю, мало хто щось продає.

При такій постановці питання люди максимум спробують місяць-два враховувати витрати, а потім закинуть цю справу.

На її думку, причина непослідовності – в тому, з чого люди починають.

– Відштовхуватися потрібно від цілей, причому не тільки на наступний рік, а до кінця життя. Щоб розуміти, яка сума і коли буде потрібна.

Після аналізу можна зрозуміти, що, можливо, краще відмовитися від машини в 2020-м на користь більш якісної квартири у 2022-му або більш підходящого вузу для дитини в 2023-м.

В особистих фінансах можна мислити на рік вперед, потрібно грамотно планувати свої фінанси, а не переносити це на кожен Новий рік, – підкреслила Наталія Смирнова.

Прелюдія це важливий етап напередодні сексу

ВІСТІ

А ось старший віце-президент, керівник блоку «Управління добробутом» Ощадбанку Наталя Алимова, навпаки, вважає: добре, що з’явилися люди, які не просто замислюються про те, щоб почати займатися фінансами, але і починають діяти.

– Наприклад, згідно з опитуванням, 12% тих, хто планує в наступному році великі витрати, вже відкладають або планують почати відкладати на них гроші, – зазначила вона.

Взагалі, планування – це добре, розповів психолог Сергій Ениколопов, оскільки це структурує невизначеність зовнішнього світу. Але це повинно бути саме планування, а не обіцянки, попередив він, коли намічене не виконується через внутрішні проблеми, може погіршуватися настрій і навіть знижуватися самооцінка.

Джерело: https://iz.ru/958859/anna-kaledina/zhelaiu-sebe-chto-obeshchaiut-rossiiane-v-preddverii-novogo-goda

Джек напередодні махача з Паскалем: Поразка Брауну пішло мені на користь

Прелюдія це важливий етап напередодні сексу

Баду Джек

36-річний ветеран з Швеції Баду Джек (22-2-3, 13 КО) 28 грудня о Атланті (США) зробить спробу знову стати чемпіоном світу – битиметься за «звичайний» титул WBA з 37-річним чемпіоном з Канади Жаном Паскалем (34 -6-1, 20 КО). Також на кону бою звання «срібного» чемпіона за версією WBC і статус обов’язкового претендента на повноцінний титул цієї організації.

У січні 2019 року Джек виборював титул WBC Silver і WBA Interim (тимчасовий) в бою з американцем Маркусом Брауном (23-1, 16 КО) – заробив моторошне розсічення, програв одноголосним рішенням суддів.

А в серпні 2019 Браун поступився ці ж титули Паскалю – на цей раз розсічення завадило боксерові з США.

Трохи пізніше в WBA ухвалила рішення підвищити канадського ветерана до статусу «звичайного» чемпіона світу.

Очікується, що переможця бою Паскаль-Джек зобов’яжуть спершу провести поєдинок-реванш з Брауном.

Напередодні бою боксер зі Швеції згадує про поразку Брауну: «У психологічному плані я краще, ніж будь-коли раніше. Відчуваю голод. Приблизно те ж саме я відчував тоді, коли вперше вийшов на титульний бій. Напередодні поєдинків ви завжди відчуваєте голод.

Але на цей раз відчуття ще сильніше. Чому так? Ну, все просто. Іноді ураження йдуть вам на користь, роблячи вас сильніше. Пам’ятаю свою першу поразку (лютий 2014 року, ТКО 1 гейткіпер Дереку Едвардсу ). Випадковість, нещасний випадок.

Але ту поразку зробило мене набагато краще ».

«Поразка Брауну? Там було розсічення, тому це все ж не саме чесне поразку в світі. Але і воно пішло мені на користь. Тепер я відчуваю ще сильніший голод. Тепер я готовий вийти в ринг і здобути перемогу, незважаючи ні на що. Паскаль – яскравий мужик. Вболівальники раніше вже списували його з рахунків, причому не один раз. А він завжди повертався. Він з породи олдскульних бійців, а ті вміють битися. І він весь час демонструє це в рингу. Мабуть, він більше зношений, якщо порівнювати зі мною. Але ні в якому разі не можна недооцінювати цього дядьку! » – знає напевно претендент. «Я готовий до всього, – впевнено заявив Джек. – Зроблю все що завгодно заради перемоги. Відчуваю себе готовим на 100%. Розсічення затягнулося ще в березні, так що воно не завадить. А в тренувальному таборі я переконався, що як і раніше готовий битися на цьому рівні. Так, ми знайомі.Навіть колись спарингували разом. Але це було давно. Та й не треба плутати спаринги з реальним боєм. Знаю, у Паскаля відмінний удар. Але у мене були і більш б’ють опоненти. Це ні в якому разі не означає, що можна розслабитися в рингу. Точно немає, у кожного боксера є шанс, навіть не у панчера. У рингу можливо все ». «Відчуваю, що ще багато чого можу віддати боксу. Відчуваю, що для свого віку я ще сповнений сил. А тривалий простій і поразки в попередньому поєдинку зробили мене більш мотивованим. Тепер готовий вийти в ринг і продемонструвати найкращий перформанс в кар’єрі », – погрожує ветеран зі Швеції.у кожного боксера є шанс, навіть не у панчера. У рингу можливо все ». «Відчуваю, що ще багато чого можу віддати боксу. Відчуваю, що для свого віку я ще сповнений сил. А тривалий простій і поразки в попередньому поєдинку зробили мене більш мотивованим. Тепер готовий вийти в ринг і продемонструвати найкращий перформанс в кар’єрі », – погрожує ветеран зі Швеції.у кожного боксера є шанс, навіть не у панчера. У рингу можливо все ». «Відчуваю, що ще багато чого можу віддати боксу. Відчуваю, що для свого віку я ще сповнений сил. А тривалий простій і поразки в попередньому поєдинку зробили мене більш мотивованим. Тепер готовий вийти в ринг і продемонструвати найкращий перформанс в кар’єрі », – погрожує ветеран зі Швеції.

Читайте також:   Як спілкуватися з чоловіком, щоб викликати у нього інтерес до жінки

 Боб Арум – про двох наступних опонентів Артура Бетербієва

Джерело: https://vringe.com/news/130874-dzhek-v-preddverii-makhacha-s-paskalem-porazhenie-braunu-poshlo-mne-na-polzu.htm

Чим зайнятися під час прелюдії

Не кожен сексуально активна людина знає відповідь на це питання. Хтось вважає, що її значення перебільшене, інші страждають від постійного «зробимо це по-швидкому» і таємно мріють про довгі поцілунки і обійми. Якими повинні бути попередні ласки, розбиралися автор «Леді Mail.Ru» і лікар-сексолог, психотерапевт Олексій Вілков.

Для чого нам потрібна прелюдія

Пари нерідко стикаються з проблемами нерозуміння, коли одному з партнерів прелюдія перед сексом не потрібна зовсім, а інший страждає, відчуваючи неповноцінність інтимних відносин.

Найчастіше з ініціативою перейти відразу до проникнення виступає чоловік, тоді як жінка ще не відчуває достатньої збудження і бажання займатися сексом.

Звичайно, такі відносини можуть принести фізичне задоволення, але ось моральне – навряд чи.

Крім чисто фізіологічної функції у прелюдії багато і інших.

Лікар-сексолог пояснює: «Прелюдія поступово посилює збудження і готовність до статевого акту, підвищує ступінь довіри між партнерами, створює особливу атмосферу близькості, розуміння і інтимності.

Її важливе завдання – моделювання ситуації любовної гри. Вона вносить якийсь елемент творчості, відображаючи рівень згуртованості відносин ».

Вам напевно знайома жарт про те, що чоловік в сексі, як лампочка – швидко загоряється і так само швидко згасає, а жінка – праска, їй треба чимало часу на розігрів, а й остигати вона буде довго.

Простіше кажучи, не кожна жінка і не в будь-якій ситуації може завестися з півоберта, їй необхідні ласки, погладжування, поцілунки.

Важливість прелюдії перед сексом для жінки обумовлена ​​ще й тим, що слабка стать потребує ніжності, а коїтус – це більш «жорстке» дію.

«Для жінки прелюдія – важливий елемент еротичної гри, необхідний для повноцінного збудження і можливості здійснення близькості», – коментує лікар-сексолог. Для чоловіка це просто спосіб контролю рівня збудження – свого і партнерки.

Багато жінок проводять паралель між наявністю і відсутністю прелюдії і рівнем ставлення до них їхніх партнерів. Тому під час прелюдії їм стає складно розкріпачитися. Але трапляється так, що емоції, пережиті в ліжку, переносяться за її межі, і представниці прекрасної статі розглядають небажання чоловіка приділяти належну увагу прелюдії як доказ їх нелюбові.

Олексій Вілков вважає таке судження не зовсім вірним: «У вузькому сенсі прелюдія – всього лише попередній етап статевого акту, і вважати її доказом любові не завжди виправдано. Часто якісна прелюдія – це тільки спосіб зробити приємність партнеру і отримати необхідний відгук у відповідь ».

Кому не потрібні попередні ласки

Багато напевно відразу вирішать, що чоловікові, але не все так просто. Так, переважна більшість тих, хто не бачить в ній сенсу, – представники сильної статі.

Але не тільки гендерні відмінності визначають бажання прелюдії в сексі.

В такому питанні головну роль відіграють різниця сексуальних темпераментів, фізіологічні особливості, що дозволяють людині збуджуватися швидко або довго, а також загальний настрій і стан в конкретний момент часу.

«Людина, якій не потрібна прелюдія, зазвичай егоцентричний, не розуміє її важливості та значення для партнера. В окремих випадках може бути діагностована затримка психосексуального розвитку або особливі характерологічні риси з придушенням сексуальності. У деяких випадках має значення горезвісна лінь і пасивність.

Іноді зустрічаються особливо темпераментні натури: завдяки сильної статевої конституції і вродженим особливостям вони можуть легко порушуватися без спеціальної підготовки, але це скоріше рідкісний виняток із правил », – пояснює Олексій Вілков.

Відсутність прелюдії легко співвідноситься з етапом, на якому знаходяться відносини між чоловіком і жінкою. В тільки що утворилися парах пристрасть, як правило, настільки сильна, що сама думка про партнера, його вигляд і дотик є сильним збудливим фактором, і партнери не потребують довгої прелюдії.

У перевірених часом відносинах прелюдії теж, як правило, не приділяють належної уваги. Тільки в даному випадку все пояснюється звичкою, зникненням збуджуючих факторів, грою за сценарієм, діями «по накатаній».

«У тривалих відносинах зменшується не тільки яскравість прелюдії. Решта етапи статевого акту також втрачають привабливість, чому секс перетворюється на рутину, в обов’язок, стаючи нудним », – додає Олексій Вілков.

Однак справа не тільки в проміжку часу, який партнери провели разом. Важливими чинниками також є ступінь довіри і близькості всередині пари.

«Якщо у відносинах зберігається достатній ступінь пристрасті, любові, ніжності і довіри, то і прелюдії приділяється достатньо часу.

Якщо ж в парі наростає відчуження, назрів конфлікт або почуття згасають, то, безумовно, це позначається на попередні пестощі », – коментує лікар-сексолог.

Що робити під час прелюдії

Справжнім каменем спотикання може стати розбіжність точок зору чоловіка і жінки на питання важливості прелюдії. Люди з різним ступенем порушення, з різними звичками, сценаріями і уявленнями про ідеальний секс можуть любити один одного, але вважати себе абсолютно несумісними в ліжку.

Олексій Вілков впевнений, що будь-які труднощі переборні: «Прелюдія – співпраця чоловіки і жінки. Бажано знати переваги свого партнера і реалізовувати їх на практиці.

Головне – створити особливий настрій і атмосферу близькості, вловлювати настрій коханої людини, дотримуватися послідовність ласк, не поспішати, зосереджуючись на відчуттях і порушення, щоб у слушний момент перейти до кульмінації процесу ».

Важливо завжди пам’ятати, що у кожного з вас є свої бажання, а взаємні почуття мають на увазі вміння не тільки брати, а й віддавати. Розмови в такому випадку теж зайвими не будуть.

Якщо вас щось не влаштовує, обговорюйте свої потреби, висловлюйте почуття, шукайте компроміси. Якщо є спільне зусилля, компроміс знайдеться. В іншому випадку можна говорити про спробу піти від проблем і відповідальності.

А відмова від подолання труднощів сьогодні може закінчитися розривом відносин завтра.

«Не можна недооцінювати роль прелюдії в побудові здорових сексуальних відносин.

Прелюдія – обов’язковий етап інтимної близькості, а недостатня увага до неї часто гальмує подальший процес близькості, тому пропускати її, м’яко кажучи, нерозумно.

До того ж це неправильно з фізіологічної точки зору, так як саме прелюдія дає старт того «самого приємного», що очікується попереду, – досягненню повноцінної розрядки і оргазму », – додає лікар-сексолог.

Створити універсальний сценарій збудження неможливо, але можна зрозуміти, які переконання керують вами в ліжку на початковому етапі. Якщо в ваших правилах не затягувати, можливо, ви самі позбавляєте себе частини збудження і, як наслідок, подальшої розрядки.

Якщо ви звикли до того, що ініціатива повинна бути чоловічий – це теж може гальмувати початок навіть у ті моменти, коли ви відчуваєте бажання першої піти назустріч. Можна експериментувати і спостерігати за своїми відчуттями.

Бажання партнера теж можуть стати відправною точкою.

Джерело: https://lady.mail.ru/article/479548-chem-zanjatsja-vo-vremja-preljudii/

Сексуальні сімейні проблеми в парі. Відсутність прелюдії. Стаття. Жіночі практики. Самопознаніе.ру

Почну з того, що я працюю як психолог-сексолог по чоловічим, жіночим і по сімейним сексуальних проблем. Часто тут необхідна подружня сексуальна терапія, тому як вона допомагає зняти сексуальні проблеми в парі.

Погодьтеся, що іноді так буває. І жінка зазвичай в першу чергу звинувачує в цьому чоловіка. Але якщо врахувати те, що говорять хороші сексологи: «Сексуальна функція – єдина парна функція в організмі», – то можна сказати, що жінка теж десь винна, і перш ніж почати працювати з проблемою в парі, непогано було б розібратися в собі .

Я хочу вам розповісти, в чому ж може бути причина такої поведінки чоловіка.

Ось, дивіться: дівчина, 27 років, з Москви, позначила проблему відсутності прелюдії в стосунках, і те, що після 2-х років спільного життя пристрасті стало менше, хоча секс був практично щоденним, але бажаного задоволення це не приносило.

Першою проблемою було те, що: «я не можу розслабитися під час сексу». Клієнтка розповіла, що сексуальні відносини розвивалися стрімко: «Він взяв мене нахрапом», – якщо спершу тут все закривалося пристрастю, то зараз, коли вона кілька зблякла, виникла потреба в прелюдії.

Клієнтка прийшла до мене після тренінгу для жінок за сексуальністю, і вона вже знала, як працювати, тому ми все вирішували швидко і легко. Вийшли на те, що відбувалося зараз. Клієнтка раптом сказала, що прелюдія їй десь втрачена.

Є така хороша техніка, вона називається «Повернення втрачених частин», завдяки якій ми і знайшли загублену прелюдію. Вона візуалізувалася у вигляді чогось білого і пухнастого. Але прелюдія «не хотіла йти до клієнтки», тому що зараз поведінка дівчини не відповідало тому бажаного стану, яке каліентка хотіла б отримати.

І я допомогла здійснити необхідну трансформацію. «Прелюдія» висунула свої умови, на яких вона згодна була повернутися до моєї клієнтки.

 1. Звертати увагу на прелюдію. Тут я допомогла дівчині вирішити проблему з «нічого не деланием»: нічого не хочу, не цікаво. Додавши замість цього рішучості і прибравши лінь.
 2. Друга умова: прибрати байдужість, злість на чоловіка і недовіру. Замість цього вона заповнилася ласкою і розумінням.
 3. Клієнтка почала відчувати в собі пробуждающуюся пристрасть, і я допомогла їй закріпити це повернений стан: «пробудженням, пристрастю, бажанням сексу». Зазначу, що коли на початковому етапі я виміряла її бажанням сексу (звичайний словесний тест), то вона відповіла наступне: «На 90 відсотків я більше не хочу сексу, ніж хочу». Зараз же ця проблема її відпустила.

Далі дівчина сказала, що вона тепер сама готова випромінювати бажання і налаштовувати чоловіка на потрібний лад. І дійсно, є такий принцип: якщо хочеш, щоб тебе любили, треба в першу чергу любити самій, я б провела тут аналогію і з бажанням сексу, і з прелюдією.

… »Це була якась дивна історія, яку я дізналася від своєї матері, коли вже стала дорослою. До сих пір вона мені не дає спокою, тому що деяким чином зав’язана і за моє життя. Був в селі мужик. Дружина його померла незабаром після того, як народила дочку. Чоловік більше не одружився. Дочка виросла, стала … Читати далі Цією методикою я користуюся вже кілька років, коли трапляється робота з психосоматикой з моїми клієнтами з Москви. Вона не раз допомагала людям, і зараз я хочу нею поділитися з вами. Бути може, комусь із вас вона також допоможе. Я думаю, що вона буде близька людям, чутливим, які не байдужі … Читати далі
«Це був знайомий мого друга. Мені треба було терміново виїхати з Москви. Друг не зміг мене підвезти і запропонував це зробити йому. Не знаю, чому, але мене «накрило». Було в ньому щось, що розпалює мою пристрасть. Він за кермом – я поруч. Ми балакаємо і регочемо. Я була теж хороша в цей день, при повному макіяжі … Читати далі «Часто мені снився один і той же сон, що йду я по вулиці, але якась непомітна. Всі дивляться крізь мене. Іду – але мене ніхто не бачить. І, дійсно, я так жила. Не могла зрозуміти: хто я і що … Особливо, це било по особистої жізні.Знаю, що все при мені, але не бачать мене чоловіки, і нічого з цим не вдієш! … Читати далі
Мені досить часто, як психологу-сексолога, доводиться розбирати і вирішувати безліч найрізноманітніших сексуальних складнощів, тут як жіночі, так і чоловічі сексуальні проблеми.І я говорю своїм клієнтам, що часто не можна однозначно судити про те, що це саме вина одного партнера. Так як секс – єдина … Читати далі Клієнтка з Москви, яка прийшла до мене на консультацію як до психолога, психотерапевта і сексолога, сказала, що хоче перебувати в стані гармонії і щастя, і не вигадувати собі проблеми. І додала: «хочу повірити, що щастя можливе», так як періодично відчувалася думка, що не може бути … Читати далі
Якщо ми хочемо зустріти того чоловіка, який стане нашою другою половинкою, ми повинні створити собі правильний настрій, підійти до цього осмислено і крім того, добре було б знати чоловічі і жіночі секрети. Про все це ви дізнаєтесь на моєму безкоштовному вебінарі за вибором партнера.Я проводжу кілька … Читати далі Цікаво, про що ви подумали, прочитавши заголовок цієї статті, я зараз про «погляді». Можливо, ви подумали, що варто щось переглянути? Але ж ні, я зараз говорю про погляді в прямому смисле.Думаю, настав час поговорити про це. Тому, як всі ми, досить часто зустрічаємо жінок з пониклі поглядом … Читати далі

Читайте також:   Як зрозуміти, що хлопець збудився: ознаки збудженості

Джерело: https://samopoznanie.ru/articles/seksualnye_semeynye_problemy_v_pare_otsutstvie_preljudii/

Прелюдія: три вірних способу розтягнути задоволення

Чоловікам добре відомо, що жінці перед сексом потрібна прелюдія, і найчастіше пари хвилин недостатньо для того, щоб збудитися. Однак не у всіх чоловіків вистачає витримки.

Чоловічий організм досить простий: мозок повідомляє пеніса, що пора приходити в бойову готовність, всунув-висунув кілька разів і отримав свій оргазм. І так – every time.

З жінками все трохи складніше: мало того, що сексуальне збудження сильно залежить від дня циклу, воно може і зовсім не наступити, якщо жінку грамотно НЕ простимулювати.

Не кажучи вже про те, що оргазм нам дістається у свята.

Сексологи всього світу сурмлять: прелюдія – ось що потрібно жінці для того, щоб розслабитися, налаштуватися на правильний сексуальний лад, збудитися і отримати справжнє задоволення від сексу.

Так, люблячий чоловік не образить свою жінку: він буде пестити її стільки, скільки потрібно, адже йому добре тоді, коли добре їй. Однак це не правило, а скоріше виняток, так як більшості чоловіків на прелюдію, вибачте, плювати.

Ну або не плювати, а просто не вистачає часу / витримки / терпіння / вміння.

Якщо ти відчуваєш гостру нестачу прелюдії і не знаєш, як сказати про це коханій людині, скористайся нашими порадами, і прелюдія стане обов’язковою частиною кожного сексуального акту.

1. Притормози

Так, просто попроси партнера не поспішати, якщо розумієш, що він вже готовий до активних дій. Ми не фокусуємося на своїх відчуттях, ставлячи перед собою єдину мету – отримати оргазм, але при цьому на шляху до того самого оргазму пропускаємо багато чого цікавого.

Скажи йому, що ти поки не готова, і попроси зробити те, чого тобі так хочеться в цей момент. Підключи фантазію і придумай гру з використанням додаткових підручних засобів, таких як пір’я, лід, шовк та інші матеріали, контакт з якими може викликати незвичайні і приємні відчуття. Залучи його в цю гру, постарайтеся максимально сконцентруватися на тому, що відбувається.

2. роздягати один одного

Допоможіть один одному роздягнутися, це продовжить прелюдію і додасть їй відчуттів. Дай йому роздягнути себе повільно: так у нього розіграється фантазія і сексуальний апетит. Пам’ятаєш, як колись давно, коли ви тільки знайомилися один з одним і заводилися від простого поцілунку? Спробуй освіжити в пам’яті ці відчуття.

3. Приділяйте більше уваги грудей

Жіночі груди – одна з найулюбленіших чоловічих “іграшок”, але про неї все одно іноді доводиться нагадувати. Так, це як машинка на пульті управління: коли вона нова, її не випускають з рук, а коли награються – припадає пилом на полиці.

Так ось, щоб про груди не забували, навчися її красиво пропонувати. Це можна зробити за допомогою ефектного бюстгальтера, або почни пестити себе самостійно – це точно спрацює, він обов’язково підключиться до процесу.

Власне, так: способів продовжити прелюдію можна придумати безліч, і при грамотному підході кожна жінка обов’язково отримає своє. Пам’ятай, що тривалість прелюдії залежить не тільки від твого партнера, а й значною мірою від тебе самої.

Джерело: https://www.nur.kz/1358914-prelyudiya-tri-vernykh-sposoba-rastyanut.html

Публіціст.ru – Історичні події готуються ретельно

 • Народи Росії і Білорусії отримають подарунок на Новий рік?
 • Що зводить з розуму білоруську опозицію і її західних покровителів
 •  Те, що 20 грудня в Санкт-Петербурзі так і не відбулося урочисте підписання всього пакету заходів щодо поглиблення інтеграції всередині Союзної держави Білорусії і Росії, провалом вважатися не може.
 • Ще напередодні повідомлялося, що сторонам вдалося погодити 28 дорожніх карт (з 31-ї наміченої) розвитку співробітництва в різних областях.

На попередньому саміті з цього приводу, 9 грудня, їх було тільки 18. Неузгодженими залишилися три області: 1. Нафта, 2. Газ, 3. Спільне податкове законодавство. Однак і тут, схоже, досягнуто суттєвого прогресу, хоча оголошення про це на деякий час відкладено.

Про те, що зрушення є, що проект Союзного держави рано ховати, свідчить і поведінка емоційно виступав останнім часом лідера Білорусі. Напружений на початку зустрічі А. Лукашенко в кінці її випромінював упевненість і спокій.

За його словами, вже є практичне рішення про постачання до Білорусі в наступному році 22 млрд кубометрів газу і 24 млн т нафти принаймні без підвищення ціни. Якщо буде досягнуто просування по податках, ціна може бути знижена. Однак сполучення податкових систем – величезна за обсягами завдання.

Зараз, напевно, було б досить принципового рішення приступити до її вирішення. Звичайно, російське податкове законодавство, на основі якого має відбутися подібний сполучення, не досконале, але воно більш наближене до реалій світової економіки. Мінську, який в 2020 р

одним з останніх на пострадянському просторі вступає в ключову фазу переговорів про вступ до СОТ, все одно доведеться рухатися в цьому напрямку.

Посол Білорусі в Росії Володимир Семашко повідомив, що терміни уніфікації податкового законодавства зрушені ще на рік; ставиться завдання, щоб система запрацювала з 1 січня 2022 року. 23 грудня перший віце-прем’єр уряду Білорусії Д.

Крутий на прийомі в посольстві РФ в Мінську заявив, що все ще залишаються будуть узгоджені в найближчі 2-3 дні. В цей же день стало відомо, що Росія підписала остаточну версію дорожньої карти по зв’язку, яка передбачає скасування плати (не пізніше 20 вересня 2020 р

) За телефонний роумінг в Союзній державі.

Це по-справжньому гарна новина для всіх, хто має друзів і родичів в обох державах. Ділові люди теж стануть ближчими один до одного.

Існує реальна можливість того, що про підписання всього інтеграційного пакета буде оголошено в самий переддень святкування Нового року. Для білоруської націоналістичної опозиції і її покровителів на Заході це, мабуть, не зовсім хороший подарунок.

Учасники переговорів, ймовірно, про ці сили не думали, етап за етапом вирішуючи власні проблеми, але переговорна многоступенчатость зіграла з противниками інтеграції злий жарт – їх протест перетворився у відвертий фарс і дав зворотний ефект. У цьому сенсі затягування з процесом узгодження принесла несподівану користь.

Кожен раз, коли намічалося прийняття зазначеного пакета, націоналісти намагалися організувати проти цього масові виступи, використовуючи всі можливі ресурси і закликаючи прихильників до виходу на вулиці і площі білоруських міст за прикладом київського майдану.

До цього їх день за днем ​​безпосередньо закликали не тільки західні ЗМІ і їх філії в самій Білорусії, але і практично всі західні пропагандистські канали, що віщають російською мовою, – від «Голосу Америки» до «Радіо Свобода».

З Заходу йшли і проплати лідерам опозиційних партій і організацій, про що вже говорив президент Білорусії.

А з протилежного боку кордону в сусідніх країнах проводилися найбільші за всі роки військові навчання НАТО, мабуть, як застереження від спроб придушення силою можливих хвилювань в Білорусії і / або «російського втручання».

Для додаткового тиску на А. Лукашенко і порушення проти нього народного гніву в хід пішли неодноразово використані раніше звинувачення в причетності білоруського лідера до вбивства політичних супротивників на початку 2000-х рр. З’явилися нові свідки, які заявили, що вони брали безпосередню участь в цих розправах.

Але чомусь в Німеччині, де вони не перший рік подвизаються і звідки пішла нинішня викривальна хвиля, їх за це ніхто і не думає заарештовувати. Втім, дива тут немає, якщо знати, що головний «викривач» Ю.

Гаравскій в роки описуваних ним страт, до яких він нібито теж причетний, знаходився в місцях позбавлення волі за «використання службового становища в корисливих цілях». І це легко перевірити.

Тобто німці розуміють, що це лише епізод інформаційної війни, не більше того.

А. Лукашенко, звичайно, політик своєрідний, але в одному йому треба віддати належне – тиску на себе він не терпить з будь-якого боку. І вся ця піднята, в тому числі безпосередньо проти нього, хвиля з Заходу, схоже, справила на нього вкрай негативний вплив, спонукавши зайвий раз замислитися над тим, а де ж знаходяться друзі та союзники білоруського народу.

Не люблять тиску на себе і все тверезомислячі білоруси, які начисто проігнорували провокаційні заклики. Бачачи це, затихла і та частина расплодившейся останнім часом білоруської номенклатури, яка пов’язує своє майбутнє з Заходом. Трагедія київського майдану на вулицях Мінська обернулася фарсом.

У грудні націоналістична опозиція вже чотири рази (!) Намагалася вивести народ на головні площі Мінська, спочатку 7-8, потім 20-21 числа, і з кожним разом це виглядало все комічно. Мова йшла не про тисячі, а лише про сотні протестувальників. Найприкріше для них, мабуть, було те, що ніхто їх не розганяв і взагалі не чіпав. Білоруський народ виявився не з ними.

Навіть оголошена опозицією цифра в 200 маніфестантів, які зібралися в останній день протестів 21 грудня, сильно перебільшена. Зібралося від сили 50 – 70 «дуже дивних людей».

Звичайно, для західних спонсорів це холодний душ. Витрати на чергову «кольорову революцію» в Білорусії і отриманий ефект абсолютно непорівнянні. «Де гроші, Зін?» «Тутейшіе» грантоотримувачі виявилися настільки неспроможні, сприйнявши, мабуть, отримані кошти як новорічні подарунки собі особисто, що нових проплат на такі безглузді шоу можуть і не дочекатися.

До речі, суттєвий удар «в піддамся» білоруська опозиція отримала звідти, звідки не очікувала. Коли з Києва прийшла інформація про розкриття виконавців вбивства П. Шеремета, то опозиційні ЗМІ повелися просто ганебно.

І «Білоруська ділова газета», де Шеремет починав свою професійну кар’єру, і заснований ним «Білоруський партизан» взялися відмазувати його вбивць. Визнати, що всі ці роки вони помилково приписували Москві і Мінську провину за смерть товариша, виявилося вище їх сил.

Тим самим вони сильно підірвали ефект від нових викриттів «злочинів» режиму. Якщо брехали про Шеремета, де гарантія, що не брешуть в іншому?

Однак, вважати, що загрози білорусько-російському єдності не існує, не можна. США і їх партнери зроблять свої висновки і перегрупуються. Головний упор вони, мабуть, зроблять на обробці оточення А. Лукашенко і білоруських політичних еліт в цілому.

Не можна також скидати з рахунків можливі провокації майданного типу – розстріл своїх однодумців заради збудження натовпу. І у білорусів є свої, хоча і нечисленні, «нацики», які тренуються в рядах українських радикал-націоналістів і від яких можна чекати будь-яких звірств.

Втім, останні події спонукають зробити Мінськ правильні висновки не тільки по частині економічного співробітництва з Москвою.

Стало відомо, що Лукашенко має намір внести до Кримінального кодексу положення про повну заборону в країні нацистської символіки і пропаганди ідеології Бандери, Шухевича та інших фашистських прихвоснів під загрозою покарання до 5 років ув’язнення. Мабуть, «уроки історії» даром не проходять.

Дмитро Мінін

26.12.2019

Джерело: https://publizist.ru/blogs/108412/34338/-

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *