Про що говорити з дівчиною по телефону: приклади тим, поради

Як хлопцеві правильно вести бесіду з дівчиною по телефону після знайомства в інтернеті. План телефонної розмови з конкретними питаннями від хлопця дівчині.

Ви успішно познайомилися з дівчиною в Інтернеті, зацікавили її і взяли у неї номер телефону. Тепер у вас залишається останній крок на шляху до реальної зустрічі з дівчиною – це телефонний звонок.Но не всі хлопці вміють правильно розмовляти з дівчиною по телефону. Вони не знають про що говорити з нею, у них не виходить направити розмову в потрібне русло, не виходить розсмішити дівчину і в підсумку в розмові з’являються незручні паузи.

Така розмова може легко зіпсувати все враження, яке ви створили під час листування. Якщо вам знайоме все, що описано вище, то ця стаття для вас.

Про що говорити з дівчиною по телефону: приклади тим, поради↑ Думаю, всім зрозуміло, що правильному спілкуванню з дівчиною по телефону можна навчитися. Але як зробити це швидше? Адже ми звикли, що коли ми вчимося чомусь новому, то потрібно витратити багато сил на набуття даного навику. Може здатися, що перед тим, як у вас почне щось виходити, потрібно буде провести не один десяток невдалих розмов. Але це не зовсім так.Для того, щоб максимально швидко навчитися спілкуватися по телефону, ми скористаємося досвідом телемаркетингу, запозичивши кілька вкрай ефективних фішек.Но, для початку, давайте розберемо помилки, які найчастіше заважають хлопцям з легкістю «видзвонювати» дівчат:

 • Не знають, чого хочуть від дзвінка. У вас повинна бути чітка мета. Ви телефонуєте не для того, щоб поговорити, розсмішити її або запитати, як у неї справи. Ви телефонуєте з конкретною метою – призначити зустріч.
 • Немає чіткого плану розмови. Ви повинні пропрацювати структуру вашої розмови. Розділити його на частини і визначити, коли саме ви запропонуєте дівчині зустрітися.
 • Проблеми з голосом. Ваш голос повинен звучати голосно і впевнено. Не потрібно мимрити в трубку, «екать» і «мекати». Говорити необхідно голосно, чітко і впевнено. Передавайте за допомогою голосу емоції, не кажіть монотонно. Ну і, звичайно ж, не варто поспішати і тараторити.
 • Негативний настрій і відсутність позитиву. Ви повинні дзвонити дівчині в гарному настрої. Це допоможе вам передати їй свій позитив і зарядити її позитивними емоціями. Для цього вам потрібно самому посміхатися під час розмови. Якщо ви посміхаєтеся, то й ваш настрій автоматично покращується. Можете усміхнулася хвилину перед разговором.Ещё один спосіб – це зателефонувати попередньо своєму позитивному друга чи подруги і поспілкуватися й пожартувати з ним пару хвилин, і відразу після цього зробити дзвінок дівчині.
 • Занадто серйозне ставлення до зустрічі. Вам потрібно ставитися побачення, як до простої ні до чого не зобов’язує зустрічі. Ви просто побачитеся, і добре проведете час. Можна це навіть розцінювати, як дружню прогулянку. Якщо ви будете простіше ставитися до побачення, то і призначите його з легкістю. До речі, не використовуйте в розмові з дівчиною слово «побачення». Запам’ятайте, це просто зустріч.
 • Немає плану на побачення. Ви повинні сказати дівчині, що ви будете робити на зустрічі. «Прогуляймося центру, заглянемо в парк, потім, можливо, зайдемо в кафе попити чай». Часто буває, що, коли дівчина питає: «А що ми будемо робити?», Хлопець розгубився й каже: «Ну не знаю» або «А ти що хочеш?». Це показує вас, як невпевненого людини. Візьміть ініціативу в свої руки.
 • Невпевнено спілкування. Часто буває, що хлопці кажуть невпевнено. Таке відчуття, що вони начебто заважають дівчині і тільки й чекають відмови. Вони починають питати дозволу у дівчини, проскакують такі фрази: «Якщо у тебе буде час, може бути побачимося?» та інша схожа чушь.Любое пропозицію говорите в позитивному вигляді: «Завтра у мене вільний вечір, думаю прогулятися. Пішли зі мною? »Чекають від дівчини ініціативи. Якщо ви подзвонили дівчині, то значить і ініціативу в розмові повинні проявляти теж ви. Ви повинні вести розмову, вибирати теми, визначити, коли класти трубку і коли призначити дівчині зустріч.

↑ Тепер ми будемо усувати всі вищеописані помилки. І, в першу чергу, ми звернемося до досвіду телемаркетінга.Телемаркетологі – це люди, які продають товари і послуги по телефону. І, дуже часто, люди без досвіду і знання продукту починають успішно продавати по телефону вже на наступний день, після влаштування на роботу. Як їм це вдається? Вони використовують скрипти разговора.Скріпт розмови – це написаний план, того, як ви будете вести спілкування. У ньому передбачені ваші репліки, питання, заперечення співрозмовника і т.д. Якщо розмова по телефону з мало знайомою дівчиною вам дається дуже нелегко, то даний засіб – це те, що вам потрібно. Про що говорити з дівчиною по телефону: приклади тим, порадиВам необхідно буде скласти план в письмовому вигляді, де постаратися передбачити всі розвитку розмови. Давайте ж складати структуру скрипта:

 • Спочатку, звичайно ж, потрібно привітатися. Можете використовувати звичайні привітання: «Привіт», «Добрий вечір», «Здрастуй» і т.д.
 • Після цього потрібно представитися і нагадати про себе. Можна представитися просто: «Це Вася з Контакту», або, що було б краще, нагадати про себе в контексті вашої попередньої переписки. Можна жартівливо представитися: «Це Вася, любитель кішок», «Це Вася, який обіцяв навчити тебе танцювати танго» і т.д.
 • Запитати, чи зручно їй розмовляти? Потрібно так і сказати: «Тобі зручно зараз говорити?» Тут перше розгалуження діалогу. Якщо вона скаже, що незручно або засумнівається, то запропонуйте передзвонити. Якщо скаже, що зручно, то переходите до наступного пункту.
 • Запитайте, як у неї настрій. Залежно від відповіді придумайте нову репліку. Вона може сказати «добре», «відмінно», «піде», «не дуже» або «погано». Тепер подумайте про розвиток подій в залежності від кожної відповіді і так далі.
 • Заготовте заздалегідь смішні жарти і смішні історії , які ви вивчите напам’ять і будете розповідати дівчині, щоб підняти їй настроеніе.Постепенно підведіть дівчину до пропозиції зустрітися. Можна використовувати для цього її цікавість. Якщо ви сказали щось цікаве і дівчина почала вас про це розпитувати, то можете сказати, що ви розповісте їй про це тільки при особистій зустрічі.
 • Підготуйте пропозицію зустрічі , розгляньте всі можливі заперечення дівчини і придумайте, як ви будете знімати ці возраженія.Завершіте розмову на позитивній ноті. Можете сказати комплімент або використовувати заздалегідь заготовлену жарт.

Тепер ви можете запам’ятати цей скрипт або читати його з листа або монітора. Бажано постаратися вивчити його, але тримати на видному місці лист з вашим планом.Как тільки у вашій розмові з’являється незручна пауза, ви відразу ж підглядаєте в свою шпаргалку, знаходите там відповідну репліку і продовжуєте розмову. Якщо це працює на менеджерах з продажу, то спрацює і на вас.

Якщо ви нервуєте, то спробуйте ходити під час розмови. Це допоможе вам краще включитися в спілкування і зняти хвилювання.Про що говорити з дівчиною по телефону: приклади тим, поради

 • В процесі розмови з дівчиною не можна сперечатися. Це саме можна сказати і до порад. У більшості випадків, дівчатам не потрібні ваші поради, вони і так прекрасно знають, як їм поступити. Ваше бажання допомогти призведе тільки до негативу.
 • Робіть дзвінок з спокійного місця , в якому вам комфортно і ніхто не зможе вас потурбувати.
 • Телефонуйте дівчині якомога швидше після того, як отримали номер. Якщо ви зателефонуєте їй відразу, то ця розмова буде як би продовженням вашої листуванні і пройде для вас обох значно легше.
 • Задавайте дівчині відкриті питання. Ну і самі намагайтеся на її питання давати розгорнуті ответи.Старайтесь закінчувати кожну свою репліку питанням.
 • Через деякий час вам не потрібно буде підглядати в цей шаблон спілкування з дівчиною по телефону, і ви почнете імпровізувати на ходу.
 • Дагірова Лідія · 17 Липня, 2017

Запам’ятайте, чим більше ви будете спілкуватися з дівчатами по телефону, тим простіше і природніше буде у вас це виходити! Тих. дані: поновлення: 17.07.2017, 11:00 Кількість слів: +1083 Час на читання: 5 хв. Роздрукувати ???? Спасибі авторам за цю статтю, яку вже прочитали 7 890 раз! Спасибі нашим читачам, які поки не залишили жодного, але вже оцінили статтю 28 разів!

Оціни і ти:

Про що говорити з дівчиною по телефону: приклади тим, поради Чому чоловіки зраджують дружинам, але не йдуть від них?

Василиса 28 дек, 2019 114 386 перегл. • 1 відп. • 216 кому.

Про що говорити з дівчиною по телефону: приклади тим, поради Загадка про чоловіка, пересолену їжу і мудру дружину

Аліса 27 дек, 2019 74 376 перегл. • 1 відп. • 44 комм.

Про що говорити з дівчиною по телефону: приклади тим, поради Чому дівчатам подобаються високі хлопці?

Арішка 25 дек, 2019 57 648 перегл. • 1 відп. • 116 кому.

Про що говорити з дівчиною по телефону: приклади тим, поради Як перестати думати про погане і накручувати себе?

Аліна, 22 дек, 2019 40 792 перегл. • 1 відп. • 33 комм.

Про що говорити з дівчиною по телефону: приклади тим, поради Соціопат і соціофобія – в чому різниця?

Євгенія, 21 Листопада, 2019 2 822 перегл. • 1 відп. • 0 комм.

Джерело: https://PsyMod.ru/psikhologiya-obshcheniya/kak-sebya-vesti/2321-kak-io-chem-razgovarivat-s-devushkoy-po-telefonu.html

Про що поговорити з дівчиною по телефону: правила розмовного етикету

Чоловік за своєю природою повинен володіти стійким і вольовим духом, врівноваженим і сміливим характером. Але бувають ситуації, коли елементарно хвилювання змушує коливатися, про що поговорити з дівчиною по телефону або при зустрічі в перший раз. І якщо у одних це пов’язано з невпевненістю в собі, то інші зазнають труднощів через сильну симпатії і зацікавленості в дівчині.

Здавалося б, що такого складного може бути, якщо говорити з дівчиною по телефону, адже багато хлопців служать в армії, б’ються з суперниками, виховуються на вулиці в умовах боротьби, рятують людей і трудяться фізично. Незважаючи на це емоційний фон нерідко бере верх над розумом, багато хлопців навіть піддаються панічним атакам, боячись розмовляти з жінками.

Про що говорити з дівчиною по телефону: приклади тим, поради

Готуємося до розмови по телефону з дівчиною

За умови сильної і щирої симпатії до дівчини, багато хлопців при знайомстві або першому дзвінку губляться, не знаючи, про що розмовляти з об’єктом симпатії. Це пов’язано з бажанням показати себе з кращого боку і тим самим викликати у відповідь інтерес. Багато на тлі сорому кажуть безглузді фрази, невдало жартують або заводять недоречні теми бесіди, відштовхуючи незнайомку.

Про що говорити з дівчиною по телефону: приклади тим, поради

Психологи радять, перед тим як дзвонити дівчині, зібратися з думками і спланувати бесіду на етапі підготовки. Продумати доведеться кілька пунктів:

 1. Привітання . Не варто використовувати для привітання смс-повідомлення і банальні фрази, типу «Привіт, як справи», так як це відразу викличе нудьгу з боку дівчини. Якщо спілкування поки знаходиться на стадії дружби, можна просто сказати «Привіт», при романічних настрої фразу можна дещо доповнити, наприклад, «Привіт, мила».
 2. Час для дзвінка . Знаючи розпорядок дня дівчата або графік її роботи, навчання, чоловікові обов’язково потрібно вибрати відповідний час для бесіди. Якщо ж зателефонувати в робочий час, дівчина буде поспішати і відволікатися на інші теми.
 3. Мета бесіди . Дзвонити без мети не завжди доцільно і виправдано, тому чоловікові потрібно почати розмову з будь-якого цікавить його питання, наприклад, про здоров’я дівчини або її настрої.
 4. Теми для розмови. Обов’язково потрібно заздалегідь продумати теми бесіди, щоб зацікавити її і показати себе з кращого боку. Бажано вибрати ті варіанти, в яких будуть компетентні обидва партнера, щоб не виникало незручних пауз.
 5. Результат розмови. Будь-яка розмова повинен бути з метою реалізувати будь-яку задачу, яку визначає чоловік. Заздалегідь потрібно продумати, як запропонувати дівчині зустріч або наступний дзвінок для продовження бесіди. Можна в кінці побажати доброї ночі, продуктивного робочого дня, сказати приємні слова і компліменти.

Читайте також:   Як повернути відносини: способи відновлення і збереження

Тільки продумавши всі зазначені пункти заздалегідь перед дзвінком, перше спілкування обов’язково складеться вдалим чином.

Крім того попередня підготовка допоможе зберігати душевний спокій і рівновагу, що є для дівчат показником особистісних якостей і характеру співрозмовника.

Фрази «мені здається», «може бути» або «я не знаю» варто прибрати з мови, щоб не здатися дівчині невпевненим в собі сумнівається хлопцем без чіткої позиції.

Відповідні теми для телефонної розмови

Щоб перший дзвінок дівчині пройшов на найвищому рівні і залишив у обох співрозмовників найприємніші емоції, чоловікові потрібно заздалегідь скласти список тем для телефонної розмови. Психологи називають кілька варіантів найпопулярніших сьогодні тим, а саме:

 • мети і мрії в життя дівчини;
 • дитинство хлопця і дівчини;
 • хобі та захоплення;
 • вільний час;
 • цікаві і кумедні випадки з життя;
 • перше кохання;
 • переваги у виборі супутника дівчини;
 • кіно і музика;
 • відносини з родичами і друзями;
 • навчання та робота;
 • домашні тварини;
 • все те, що любить дівчина.

Про що говорити з дівчиною по телефону: приклади тим, поради

У список тем протипоказань для розмови з сподобалася дівчиною увійшли такі варіанти, як релігія, політичні погляди, тема про колишніх хлопців і дівчат, націоналізм, вульгарні теми «нижче пояса» і сексуального характеру. Також не варто заводити розмови про те, що не цікавить дівчат, наприклад, технічні моменти, спорт і інші чоловічі спеціалізації.

Щоб підкорити дівчину, чоловікові обов’язково потрібно знайти з нею точок дотику. Для цього можна скористатися підказкою у вигляді її сторінки в соціальній мережі, де можна в анкеті або по фотографіях зрозуміти, чим захоплюється об’єкт симпатії. Перед розмовою чоловікові потрібно якомога більше дізнатися стосовно цих тем, щоб проявити свою кмітливість та інтелект.

Про що розмовляти з дівчиною по телефону в перший раз?

Якщо чоловік вирішив зателефонувати дівчині в перший раз, бесіда між ними повинна пройти на вищому рівні, щоб залишити позитивні враження і бажання поспілкуватися ще. Для цього чоловікові потрібно грамотно вести діалог з дівчиною, який буде складатися з трьох етапів:

 1. Початок – привітати дівчину можна банальним «Привіт» без хитрощів і оригінальностей. Щоб розтопити її серце, чоловік може пояснити, чому він звернув увагу саме на неї, попросивши номер телефону для подальшого спілкування.
 2. Бесіда – спілкуватися з дівчиною по телефону потрібно діалогом, даючи висловлюватися співрозмовниці також. Показавши непідробний інтерес до неї, можна ще більше розташувати об’єкт симпатії в свою сторону. Головним показником успішного спілкування є щирість обох опонентів. Щоб бесіда була легкою і душевної, можна додати в неї гумору. Теми для розмови повинні бути такими, щоб в них розбиралися і він, і вона.

Чи любите Ви розмовляти по телефону?

Та ні

У розмові важливо стежити за своєю інтонацією, чистотою мови, відсутністю нецензурних і грубих фраз. Найлегше починати спілкування з питань про саму дівчині, що покаже зацікавленість в ній. Дівчата люблять вухами, тому чоловікові потрібно обов’язково робити пару ненав’язливих компліментів, щоб не здатися підлабузником.

Як найкраще завершити розмову?

На завершення розмови чоловікові обов’язково потрібно запропонувати варіант подальшого спілкування по телефону або наживо, але після її згоди не потрібно поспішати до фіналу дзвінка.

Можна ще якийсь час обговорювати місце зустрічі або варіанти, куди б вона хотіла сходити. Якщо вона відмовляється на зустріч, можна запитати, коли у неї з’явиться така можливість, але ні в якому разі не потрібно тиснути на неї.

Закінчити бесіду можна компліментами і проявом турботи, наприклад, побажати доброї ночі або доброго дня.

Про що говорити з дівчиною по телефону: приклади тим, поради

Якщо дівчина не проявляє зацікавленість в першому побаченні, чоловікові важливо зберегти спокій, а також всіляко підігріти інтерес. Можна розповісти, що вона втратила, відмовившись від зустрічі, наприклад, концерт відомої групи, новий рецепт кави в затишному кафе і т. П. При цьому важливо не вмовляти і не канючити її згоду на зустріч, що викличе зворотну реакцію.

Типові помилки під час телефонної розмови

У спілкуванні з сподобалася дівчиною на перспективу відносин з нею потрібно не тільки замислюватися про те, що можна обговорити під час першого дзвінка, а й те, як розмовляти з нею, щоб не відштовхнути її дурницями. Психологи називають кілька найпоширеніших помилок, які допускають чоловіки, а саме:

 • Мова – на тлі хвилювання можна некоректно вести мову, допускаючи шпильки, сарказм або жаргонізми.
 • Причина дзвінка – на тлі невпевненості в собі багато хто забуває, навіщо взагалі дзвонили дівчині, відмовчуючись в ході бесіди, що призводить до зниження її продуктивності.
 • Хвилювання – через хвилювання чоловіки накручують різні сценарії результату розмови, що виражається в забудькуватості, збитої і безглуздою мови, запинкам і ін.
 • Інтонація – незважаючи на «мандраж» і сором’язливість, в очах дівчини потрібно залишитися впевненим в собі і спокійним чоловіком, тому важливо не видавати себе тремтячим голосом, знервованою інтонацією.
 • Напористість – через сильний бажання сподобатися дівчині багато хлопців в першій же бесіді вивалюють на неї скопом всю інформацію про себе.

Про що говорити з дівчиною по телефону: приклади тим, поради

Психологи радять під час усієї розмови стежити, щоб мова була чистою, грамотної, розміреним без поспіху і прояви емоцій. При цьому важливо не переборщити, щоб не здатися дівчині надмірно самовпевненим або байдужим до бесіди.

висновок

Дівчата люблять впевнених в собі, добрих чоловіків з чіткою позицією у всіх сферах життєдіяльності. Тому під час розмови по телефону, навіть якщо це перша бесіда і чоловік формує думку про себе в її очах, вкрай важливо зберігати самовладання і витримку.

Розмова повинна бути позитивним, наповненим різними темами, по більшій мірі стосуються дівчата. Це допоможе продемонструвати зацікавленість чоловіки в ній.

В кінці бесіди обов’язково потрібно уточнити сценарій подальшого спілкування, запропонувавши дівчині відповідні для обох варіанти.

( 1

Джерело: https://afmen.online/o-chem-pogovorit-s-devushkoy-po-telefonu.html

Про що говорити з дівчиною по телефону?

На генетичному рівні чоловіки – це сміливі духом і стійкі характером особистості, здатні на вольові вчинки. Хлопці встають на чолі армії, вирушаючи на бій з ворогом, і ризикують життям, рятуючи в екстрених ситуаціях слабших і вразливих людей.

Про подвиги, скоєних мужніми і благородними представниками сильної половини людства, можна говорити нескінченно. Однак багато хлопців схильні до панічних атак, які з’являтимуться на основі таємних страхів. Відважні чоловіки, що підкорили безліч вершин, часто бояться звичайної розмови з жінкою.

Комічність ситуації полягає в тому, що деякі кавалери переживають навіть через телефонної бесіди.

Про що говорити з дівчиною по телефону: приклади тим, поради

Неймовірні історії кохання – хлопці здатні довести свою спроможність цілого світу, виключивши зі списку тільки дівчину, до якої відчувають щиру симпатію. Невпевненість в собі і боязкість, безглузді фрази і недоречні жарти – сором чоловіки важко не помітити.

Нерідко після подібних діалогів дівчина перестає розглядати залицяльника, як можливого обранця, не побачивши в ньому захисту і самодостатності. Щоб виключити ризик такого розвитку подій, хлопцям важливо завчасно підготуватися до бесіди.

Розумно задатися перед діалогом низкою запитань: Про що говорити з дівчиною по телефону? Як втішити людини словами? Як почати розмову? Коли краще дзвонити? Скільки повинен тривати розмова? З чого почати спілкування?

Поширені помилки під час телефонної розмови

У пошуку рад з побудови діалогу з обраницею чоловіки звертаються до методик психологічного впливу, які покликані підтримувати зв’язок зі співрозмовником за допомогою ємних і доречних слів.

Однак мало хто хлопці враховують, що формат спілкування потрібно вибирати відповідно до інтересів і вихованням жінки.

Головні помилки непередбачливих кавалерів полягають в наступній послідовності неакуратних дій і фраз:

Мова.

Через надмірне хвилювання багато хлопців забувають стежити за коректністю розмови, дозволяючи собі недоречні шпильки і жаргонні вирази. Подібний формат діалогу викликає у дівчини неприємні емоції, тому у неї пропадає бажання продовжувати спілкування.

Причина дзвінка.

Ще однією розповсюдженою помилкою чоловіків є невпевненість у власних силах, яка супроводжується мовчанням в телефонну трубку. Хлопці, які збираються поділитися приємною новиною, забувають про те, навіщо дзвонили. Результатом «провалів» в пам’яті стає непідготовлений завчасно діалог, на продуктивність якого розраховувати марно.

Хвилювання.

Чоловікам властиво накручувати себе, проектуючи варіанти розвитку подій. Хлопці заздалегідь налаштовуються на найгірший результат подій, тому ще більше хвилюються. Мета дзвінка – знайти взаєморозуміння, розташувати дівчину до власної персони. Не забувайте про призначення розмови, якого ви прагнете досягти.

За допомогою хвилювання чоловік може розраховувати тільки на один результат – відчуження обраниці.                                                                            Про що говорити з дівчиною по телефону: приклади тим, поради

Інтонація.

Якщо у кавалера не вийшло позбутися мандражного стану, то важливо залишитися в цій «слабкості» непоміченим дівчиною. Чи не видавайте своє хвилювання невпевненим голосом і тремтячим тембром.

Борошно обов’язково помітить нервозність, не оцінивши вашої підготовки.

Подібна розмова не приведе до бажаного результату, «відкинувши» ймовірність любовних відносин з симпатичною дівчиною на кілька ходів назад.

Процес підготовки до розмови по телефону з дівчиною

Якщо ви хочете завоювати прихильність дівчини, то доведеться відмовитися від SMS. Подібний формат спілкування не дозволяє відсилати гаму почуттів і спектр емоцій, які ви вкладаєте у фразу. Переписка підходить для подружніх пар з усталеними любовними стосунками, де партнери з плином часу вже досконально вивчили один одного.

Починати діалог з дівчиною, яка вам симпатична, за допомогою вітального повідомлення – недоцільне рішення. На класичне: «Привіт! Як справи? », – жінки вже втомилися відповідати тисячам інших кавалерів. Навчитися боротися зі стресом під час «живого» спілкування і телефонної розмови неважко – головне, заздалегідь підготуватись, дотримуючись наступних корисних рекомендацій:

Привітання.

Завчасно обміркуйте, з якої фрази ви почнете спілкування з обраницею. Враховуйте у виборі вітання, на якому етапі розвитку перебувають відносини.

Якщо ви спілкуєтеся виключно, як друзі, то вживайте традиційне «Привіт».

Якщо дівчина обізнана про вашу симпатії і відповідає взаємністю, то Супроводьте перший словосполучення зменшувально ласкательной характеристикою – «Привіт, мила».

Час дзвінка.

Заздалегідь дізнайтеся графік роботи обраниці, щоб ознайомитися з розпорядком дня. Позитивного розмови в процесі трудової діяльності у вас не вийде, тому виберете оптимальний час для телефонного діалогу. Телефонуйте, коли жінка вільна від спілкування з подругами і не зайнята справами.

Про що говорити з дівчиною по телефону: приклади тим, поради

Читайте також:   Сумісність риб та телят: ідилія двох несхожих людей

Мета дзвінка.

Визначитися з передумовою розмови по телефону – ще один важливий аспект, про який потрібно завчасно подбати. Сказавши на початку діалогу вітальну фразу і довідавшись про стан здоров’я обраниці, переходите до суті спілкування. Задайте питання або ознайомте жінку з цікавою інформацією, щоб у неї з’явилося бажання продовжити бесіду, «обіцяє» бути захоплюючою.

Результат спілкування.

Діалог – це процес, розрахований на кінцевий результат. Ви телефонуєте, щоб реалізувати якусь мету. Заздалегідь спроектуйте, як повинен закінчитися розмова, відрепетируйте момент прощання – домовтеся про зустріч або побажайте добрих снів, подякуйте за спілкування або завершите розмову приємним компліментом.

Про що говорити з дівчиною по телефону: приклади тим, поради

Якщо ви будете дотримуватися порад, то результатом стане душевний спокій і рівновагу, які незамінні в розмові з обраницею.

У умиротвореному стані ви продемонструєте дівчині кращі особистісні якості, запам’ятати іскрометним гумором і відміну мудрими рекомендаціями. Головне, позбутися від хвилювання, яке є причиною багатьох відбулися шлюбів.

Чоловік повинен уособлювати захист і впевненість, тому нехтувати наведеними порадами – нераціональний вибір хлопців, наважуються на важливий дзвінок.

Відповідні теми для телефонної розмови

Розмови по душам – це вищий «пілотаж» спілкування між чоловіком і жінкою, досягти якого можна лише з плином часу. Невід’ємною частиною успішного діалогу стає правильний вибір теми для бесіди. Якщо ви ставите питанням, про що говорити з дівчиною по телефону, то ознайомтеся зі списком популярних тематик, враховуючи інтереси вашої обраниці:

 • дитинство дівчини; захоплення та хобі; заповітна мрія панянки; страхи і способи боротьби з ними; перша любов;
 • цінності сімейного життя і потреби в любовних відносинах;
 • робота.

перша зустріч з обраницею (думки в цей момент, перше враження про вас); переваги в кінематографі, кольорах, стравах, одязі тощо.; відносини з батьками;

Джерело: https://sunmag.me/sovety/09-02-2014-o-chem-govorit-s-devushkoj-po-telefonu.html

Про що поговорити з дівчиною по телефону: найцікавіші теми

Про що говорити з дівчиною по телефону: приклади тим, поради

Спілкування з дівчиною

15.03.2018

9.9 тис.

6.6 тис.

8 хв.

Якщо чоловік втрачається при розмові з сподобалася дівчиною, то настає незручна пауза, після якої видається дурний жарт, що вже зіпсувало відносини багатьом парам.

Навіть якщо хлопець має харизму, упевненістю, волею і високим інтелектом, коли він по-справжньому закоханий, він іноді говорить недоречні слова. Уникнути цього допоможуть рекомендації психологів.

Особливо важливо правильно розмовляти з дівчиною по телефону на самому початку знайомства.

Якщо чоловік тільки збирається познайомитися з жінкою і говорити з нею в перший раз, то необхідно підготуватися. Для цього потрібно виконати наступні дії:

  1. 1. Вивчити інформацію про дівчину в соціальних мережах. Дізнатися про її інтересах, улюблену музику, освіті. Якщо є спільні знайомі, то можна додатково розпитати у них про обраниці.

Про що говорити з дівчиною по телефону: приклади тим, поради

 1. 2. Якщо хлопець не захоплюється тими ж темами, що і співрозмовниця, вважає за краще іншу музику, але дівчина дуже йому подобається, потрібно почитати про її інтереси в різних джерелах інформації. Поговорити зі своїми знайомими і друзями, які поділяють її хобі, вид діяльності.
 2. 3. Потрібно налаштувати себе на впевнене і веселе поведінку.
 3. 4. Бажано продумати план бесіди, незважаючи на те, що неможливо її «запрограмувати» заздалегідь. Адже багато що залежить від слів, відповідей дівчата. Але певні теми, жарти, компліменти, потрібно підшукати заздалегідь. Їх доречно вставити в кінці діалогу, після якого можна запросити обраницю на побачення.

Хлопцеві не можна обманювати співрозмовницю, кажучи, що він займається таким же видом спорту, поділяє таку ж захоплення, слухає тільки дану музику та інше. Молодій людині досить спілкуватися на цю тему, зробити вигляд, що він зацікавлений, розповісти про своїх друзів і близьких, знайомих з дівчиною. «Маскарад» не приведе ні до чого хорошого, так як рано чи пізно буде розкритий.

Бесіда по телефону передбачає, що знайомство вже відбулося і була як мінімум одна зустріч.

Можливо, знайомство відбулося в соціальній мережі, хлопець листувався з дівчиною, потім попросив номер її телефону.

Наступні рекомендації застосовуються і до випадку розмови з жінкою, з якою вже тривають відносини. На початку діалогу рекомендується використовувати такі фрази і питання:

 1. 1. Доброго ранку. Як настрій? Які плани на день? Я поїду в музей воскових фігур. Хочеш туди з’їздити зі мною?
 2. 2. Добрий вечір. Як пройшов день? Я сьогодні був на концерті групи «Пілот». Ударник кинув палицю в натовп, а я її спіймав. Подарував іншого хлопця. Він зрадів, хотів навіть гроші заплатити, але я відмовився.
 3. 3. Добрий день. Я сьогодні весь в роботі, але думаю про тебе у вільний час і навіть коли зайнятий. Сходом ввечері в кіно?

Краще розповідати про найяскравіші події за день, які відбулися, намічаються або відбуваються. Деякі моменти, які неможливо перевірити, допускається прикрасити, але в межах розумного. Говорити з дівчиною про свої проблеми і надмірної банальноїповсякденності не варто. Навіть коли вона стане законною дружиною, для гумору і цікавих подій завжди слід знаходити час.

Після слів про яскраві події актуально поговорити з дівчиною по телефону про цікавому фільмі, книзі, спільних знайомих. Можна розповісти про новинку, запросити обраницю в кіно на прем’єру або обговорити за чаєм книгу в кафе або квартирі. Розмовляти варто тільки на загальні інтереси. Якщо у співрозмовників різні смаки, то потрібно навчитися розповідати коротко про свої інтереси.

На деякі теми розмовляти не рекомендується. Смішні цитати і моменти з творчості Віктора Пелевіна порадують не кожного дівчину. Тільки ту, яка в якійсь мірі схильна до містицизму, езотерики. Якщо вона читає тільки бульварні романи, навряд чи її обрадує гумор про привидів, життя після смерті, змінених станах свідомості та інше.

Жінки люблять давати поради. Тому рекомендується щиро цікавитися її думкою в питаннях, в яких вона добре розбирається. Так вона відчуває власну значимість. Тільки не варто прикидатися. Якщо тема зовсім нецікава, свого часу це виявиться.

Щоб залучити дівчину в розмову, слід вставляти подібні фрази там, де це доречно:

 1. 1. Так, я прекрасно розумію, що ти маєш на увазі.
 2. 2. Це і правда цікаво.
 3. 3. З цього моменту докладніше.
 4. 4. Що ти відчувала в цей час?
 5. 5. А що було після цього?
 6. 6. А зараз ти думаєш по-іншому?

Багатьом жінкам подобається не тільки слухати, а й розповідати. Тому потрібно давати дівчині можливість виговоритися.

Після незручних пауз мовчання можна задавати такі питання:

 1. 1. Які квіти ти любиш?
 2. 2. Розкажи про своє улюблене кіно. За що ти його любиш?
 3. 3. Як ти вчилася в школі?
 4. 4. Які якості в чоловікові ти цінуєш найбільше?
 5. 5. Розкажи про свою заповітну мрію.
 6. 6. Чого ти боїшся найбільше на світі?
 7. 7. Чи вмієш плавати?

Задавати їх потрібно тільки при умінні продовжити бесіду по темі. Наприклад, при питанні: «Чи вмієш плавати? »При будь-якій відповіді можна запросити дівчину в басейн або на річку, в поїздку на море. Якщо вона вміє – добре, якщо ні – ще краще, адже з’явиться привід зав’язати спілкування і відносини через її навчання плаванню.

Захоплюючих тем для розмови по мобільному існує безліч. Крім інтересів жінки, вивчених в соціальних мережах і при спілкуванні з нею, можна використовувати теми, які здатні зацікавити більшість людей. Короткий список представлений в даній таблиці:

Тема рекомендації
Подорожі Якщо хлопець десь побував крім рідного міста чи є досвідченим мандрівником, то доречно розповісти про визначні пам’ятки, природу, людей інших місцевостей. Якщо дівчина захоплюється туризмом, потрібно цікавитися у неї про її поїздки і з часом розділити їх з нею
Утворення Головне – говорити на самі захоплюючі, забавні моменти. Згадати веселі історії студентських років, розповісти про важливість професії і горе-фахівців, що ганьблять її
фінанси Ця тема не залишить байдужою навіть послідовницю буддизму, яка прагне позбутися від усіх земних уподобань. Говорити слід про те, як домогтися фінансової незалежності, як поєднати заробіток і бізнес в улюбленій справі. Тільки не можна залишити про себе враження жодного людини
кулінарія Деякі чоловіки захоплюються приготуванням незвичайних і смачних страв. Більшість жінок не залишаться байдужими після розмови на тему кулінарії. Головне – не тільки говорити про їжу, але і показати своє вміння на практиці. Актуально похвалитися екзотичним блюдом, яке хлопець колись пробував. Начебто риби фугу. Потім запросити її в ресторан, пригостити іншою рибою і сказати про те, що не дозволить є таке небезпечне для життя ласощі
Домашні тварини Спочатку потрібно поцікавитися у дівчини, як вона ставиться до домашніх вихованців. Кого любить найбільше: кішок, собак, морських свинок або папуг. Потім порадувати кумедними історіями про своїх тварин. Наприклад, пов’язаними з тим, що вихованці під час свого розвитку багато беруть від характеру господаря. Це відноситься не тільки до повторення слів папугою. Вони, як діти, яких потрібно вміти виховувати і піклуватися про них
Здоровий спосіб життя Якщо дівчина веде здоровий спосіб життя, харчуючись роздільної їжею, дотримуючись пости і розвантажувальні дні, займається йогою або оздоровчою гімнастикою, то доречно буде поговорити про це. І навіть з часом долучитися до нових умов життя. Це діє і в зворотному порядку, коли за своїм здоров’ям стежить хлопець і хоче долучити улюблену до цього
Забавні звички Жінці приємно буде почути зізнання про те, що хлопець малює смішні малюнки, коли нервує або розмовляє з кимось по телефону. Або про те, що він любить, як великий Гете, розкидати всюди насіння квітів. Не варто говорити про куріння двох пачок в день або про помірному вживанні пива
відносини На цю тему не рекомендується говорити не на самому початку знайомства. Адже співрозмовниця подумає про натяк. А забігати вперед не можна. Якщо спілкування вже триває якийсь час, то доречно поговорити про те, що вона найбільше цінує в стосунках. Можна запитати, які пари знаменитостей або спільних знайомих вона бачить ідеальними, і чому; як чоловік і жінка взаємодоповнюють один одного; з яких причин люди розлучаються?
Психологія та езотерика Багато жінок захоплюються цими напрямками. Якщо в езотерику не всі вірять, то психологією цікавиться кожна друга дівчина. Говорити варто, якщо хлопець добре або посередньо розбирається в ній. Існує безліч цікавих напрямків, починаючи від психології певної спеціальності і закінчуючи психоаналізом К. Юнга, що застосовується для інтерпретації сновидінь, творчості, лікування захворювань
діти До цієї тематики слід підходити з обережністю. Не варто натякати жінці на можливих майбутніх дітей, якщо відносини тільки почалися чи тривають недовгий час. Краще говорити про родичів, смішних карапузів на вулиці, що грають в пісочниці. Розповідати один одному анекдоти і забавні історії про дітей, які говорять кумедні, а часом мудрі слова, як то кажуть «вустами немовляти». Доречно поговорити про дитинство: своєму і співрозмовниці
свята Майже кожен день відзначається якусь подію. Жінки люблять говорити про найбільш знаменних святах. Таких, як Новий рік, день народження, весілля. У кожної людини є якісь кумедні, цікаві історії, що відбулися святах, на яких він побував. Приємно обговорювати і деякі традиції, обряди, побачені тільки на відео або почуті від знайомих. Можна спланувати, як провести свято разом
інтимні До цієї теми доречно переходити тільки після сексу між хлопцем і співбесідницею або тривалих відносин. У цей час можна говорити про те, як правильно цілуватися, і про більш інтимні моменти

Читайте також:   Як пережити зраду чоловіка: причини, що потрібно і чого не варто робити

Крім перерахованих прикладів, існує безліч інших тем, які підходять для підтримки бесіди, підняття настрою співрозмовниці. Дівчата люблять товариських чоловіків, але бесіда повинна розвиватися в правильному руслі. Якщо хлопець постійно обманює, «витає в хмарах», розповідає про негаразди, то це призведе до розриву відносин.

Жінки цінують у чоловіках впевненість, вміння правильно поводитися в будь-якій ситуації і інтелектуальний гумор. Тому при розмові по телефону необхідно говорити зв’язкові, розумні, веселі, цікаві речі. Кожна людина при бажанні і намір зможе розвинути в собі ці якості.

Джерело: https://doctorfeel.net/relationship-girl/talk-to-girl/o-chem-pogovorit-s-devushkoj-po-telefonu.html

Про що говорити з дівчиною по телефону?

Є питання? Зв’яжися з Ігорем Лапін: Телефон – це відмінний спосіб навчити новачка м’яко і майже безболісно спілкуванню з дівчатами, знайомствам.

З дня винаходу цього чудового пристрою, хлопці відразу ж зрозуміли, що для них настає абсолютно нова ера в спілкуванні з дівчатами. Телефон – це відмінний спосіб навчити новачка м’яко і майже безболісно спілкуванню з дівчатами, знайомствам.

Ти не бачиш свого співрозмовника – це плюс для недосвідченого спокусника. Так він буде відчувати себе впевненіше. До того ж, тут буде величезна база даних.

При бажанні, ти зможеш всього за одну годину поспілкуватися з 10 і навіть більше дівчатами на різні теми.

Загалом, маса плюсів! Але про що говорити з дівчиною по телефону, особливо якщо дзвониш в перший раз? Виникає відразу маса труднощів, як і при живому спілкуванні: на яку тему вести розмову, наприклад. Розберемося в питанні докладніше.

 мета дзвінка

Саме від мети твого дзвінка і буде залежати, про що говорити з дівчиною по телефону  будь це перший або наступні рази. Ти повинен чітко уявляти собі за мету, інакше тлумачного розмови не вийде, а ти витратиш час даремно.

 1. Призначити побачення.
 2. Впливати на дівчину через телефон, побудувати глибокий зв’язок, спокусити.
 3. Інше.

Як правило, перші дві цілі для тебе будуть головними, раз ти відкрив цю сторінку.

Давай розберемо кожну окремо, я приведу приклади тем для розмов з дівчиною і то як їх потрібно піднести.

 Щоб призначити побачення

У цьому випадку молоді люди часто починають вишукувати якісь приховані шляху, говорити на абстрактні теми, в підсумку результат виходить плачевним, а часу вони витрачають дуже довго. Вкрай неефективно. Про що говорити з дівчиною по телефону: приклади тим, поради  З точки зору будь-якої дівчини, призначити побачення – це дуже проста дія. Але ти і сам знаєш, які складнощі з цим виникають у хлопців. Що з цим робити? Виконай кілька рекомендацій.

 1. Відразу після привітання дізнайся, чи зручно їй говорити по телефону в даний момент. Невелике жест ввічливості і по-справжньому практичний питання.
 2. Абстрактні теми гарні в міру. Але почати слід саме з них. Просто поцікався, як у неї справи. Вислухай, розкажи про свої. Витрать на це близько трьох-п’яти хвилин. Більше немає чого, інакше мета твого дзвінка загубиться.
 3. Обов’язково дізнайся про її плани на конкретний день. Інакше ти ризикуєш отримати відмову, після якого діяти буде вже складніше.
 4. Запропонуй разом відвідати якесь цікаве місце. Так ти зацікавиш її не тільки своєю особистістю, а й чимось по-справжньому цікавим.
 5. Якщо ти зібрався відвести її в місце, де потрібно платити, відразу обговори фінансові питання. Постарайся зробити так, щоб вона платила за себе самостійно. Якщо у неї немає такої можливості, продумай альтернативні варіанти, на кшталт безкоштовної прогулянки по парку або відвідування визначних пам’яток, виставок та інших красивих місць.

На запрошення у тебе не повинно йти більше 10 хвилин . Максимально розподіляєш свого часу і отримуєш результат в стислі терміни. І тепер головна порада. Якщо ти боїшся відмови, то запропонуй дівчині не зустріну, а просто скласти тобі кампанію, наприклад, для походу в театр або кіно. Суть в тому, що навіть якщо вона відмовить, то це ніяк на твої плани не вплине! Так само читай мою статтю про те, куди запросити дівчину на побачення. Привіт друг! Спеціально для тебе я підготував курс «Школьник. Основи пікапа »всього за 490 рублів! Переходь за посиланням і замовляй ->

безпосередньо пікап

Займатися пікапом по телефону – то ще заняття, але і воно має певну ефективність. Це особливо актуально в тому випадку, якщо дівчина знаходиться далеко або ти з нею не можеш зустрітися цей день з інших причин. Якщо нічого не заважає тобі зустрітися з нею, то краще робити все наживо.

Так ти добре проведеш час, витратиш менше ресурсів і досягнеш результатів швидше. Але повернемося до суті питання. Про що говорити з дівчиною по телефону з метою пікапа? Зацікавити дівчину не так вже й складно, повір! В цілому ти повинен спілкуватися по телефону на ті ж теми, що і в реальному часі. Важливо викликати у дівчини певні емоції і викликати прихильність до себе.

Теми вибирай відповідно до рівня вашого з нею спілкування. Якщо ти почнеш говорити про секс на етапі знайомства, це буде виглядати, ніби ти стурбований. З такими людьми ніхто не захоче говорити.

 1. Про те, яким було її враження про тебе, коли ви зустрілися з нею вперше.Якщо ви з дівчиною вже провели побачення, і воно було дуже успішним, то така тема – спосіб викликати позитивні емоції, вона змусить дівчину відчути закоханість, що тобі і треба.
 2. Поговори про її захоплення. Вислови свою думку з цього приводу, можливо, навіть почни сперечатися. Але пам’ятай, що суперечка з дівчиною – це лише спосіб підтримання конструктивного діалогу.Ти все-таки не на дебатах, щоб намагатися рознести свого опонента в будь-якому спорі.
 3. Запитай, якою була її перша любов. Це тема дуже цікава. Тут можна не просто зайняти час приємною розмовою, а й почерпнути для себе багато корисної інформації. Вона буде розповідати про її першому хлопця, що в ньому подобалося, що дратувало.Для тебе це прямі сигнали до дії. Ти дізнаєшся, яким ти повинен бути в її очах і почнеш вести себе відповідно.
 4. Про дитинство. Ця тема також викликає позитивні емоції. Розкажи про те, що з тобою в дитинстві відбувалося.
 5. Запитай, що її найбільше дратує. Ще одна цікава тема, яка відкриє перед тобою завісу її особистих таємниць.У кожної дівчини є якісь дрібниці, які сильно дратують. А ми цього не помічаємо і продовжуємо робити. Начебто не опущеного стульчака після відвідування туалету. І таких речей може бути маса. Тобі буде корисно знати їх все, щоб не викликати негативних емоцій завдяки випадку.
 6. Дізнайся її переваги. Фільми, книги, музика, квіти і так далі.Але і не перетворюй розмову в чистої води допит.
 7. Поговори з нею про мрії. Ще один приклад відмінної теми для розмови з дівчиною. Мрії – це досить яскрава емоція. Дівчата люблять витати в хмарах, так допоможи їй в цьому. Розкажи про свої мрії. Ця тема дуже добре підходить для побудови глибокої зв’язку.
 8. Не забувай про компліментах, але роби їх правильно.Дівчата дуже легко відчувають найменшу фальш у голосі. По телефону ти можеш зробити комплімент її голосу, заслугах, про які вона розповість і багато іншого. Головне щоб вони були по темі вашої розмови. Намагайся відзначати її позитивніше якості і хвалити їх.

І це дуже короткий список тем.

Для тебе важливо не зазубрити їх все, а зрозуміти саму суть розмови по телефону, і такі теми дають розуміння після застосування. Ти зрозумієш, як правильно грати її емоціями, в який момент варто викликати те чи інше почуття. За рахунок цього ти зможеш дуже легко зацікавити дівчину і побудувати з нею глибокий зв’язок.

деталі

У розмові по телефону дуже важливі деталі. На побаченні такими деталями є:

 • зовнішній вигляд;
 • манери;
 • дотику;
 • голос;
 • вираз обличчя;
 • настрій і так далі.

З цього списку прибери все, що недоступно для сприйняття при дзвінку. Залишаються тільки голос і настрій. Ці речі дуже сильно впливають на розмову.

Щоб знати про що говорити, перед розмовою по телефону з дівчиною проаналізуй свій настрій. Чи готовий ти спілкуватися? Чи готовий ти дарувати позитив? Тільки після цього можна приступати безпосередньо до діалогу. Якщо ти не в гуморі, то потрібно його терміново піднімати. Тут у кожного свій рецепт. Непогано працюють улюблені фільми, музика або яке-небудь приємне блюдо.

Переконайся, що найближчим часом ніхто і ніщо не буде тебе відволікати. Ти повинен сконцентруватися. До того ж, відволікання в процесі розмови сповільнить розвиток ваших відносин, а це тобі зовсім не на руку. Голос і вирази дуже важливі в розмові. Всі твої фрази повинні бути простими і зрозумілими. Дівчатам дуже рідко подобаються молоді люди, які матюкаються через слово, тому Недрукований лексикон залиш для дружніх посиденьок. Те ж саме стосується теми сексу, конкретних пропозицій і так далее.Уделі увагу своєму голосу. Раз вже ти вирішив стати пікапером, то і голос твій повинен подобатися дівчатам. Домогтися цього досить просто. Потрібно говорити неспішно і чітко. Цей прийом створює деяке відчуття солідності, розміреності і стабільності чоловіки. До того ж, повільний голос чути з усіма своїми переливами, на відміну від швидкої мови.Ти дозволяєш дівчині насолоджуватися звуком, нехай і через мікрофон з динаміком. Постарайся повністю перейти на такий голос і використовувати його повсюдно. Привіт друг! Спеціально для тебе я підготував курс «Студент. Природне спокушання »всього за 1490 рублів! Переходь за посиланням і замовляй ->

закінчуємо розмову

Коли дівчина кладе трубку, у неї повинно залишитися якесь приємний післясмак після спілкування з тобою. Ти не повинен говорити з нею до упору, поки не закінчаться всі теми. Відчуй той самий момент, коли їй ще трохи хочеться поспілкуватися, але вже пора закінчувати. Саме в цю хвилину потрібно йти.

Закінчуй розмову яким-небудь жартом або компліментом. Дівчина повинна посміхатися в момент, коли попрощається з тобою. Так вона захоче спілкування з тобою знову.

Намагайся побільше тренуватися в живому спілкуванні з дівчатами. У такому випадку питання, про що говорити з дівчиною по телефону, сам собою вирішиться.

Якщо хочеш дізнатися ще більше секретів зі зваблення дівчат підписуйся на мою сторінку ВКонтакте.

Про що говорити з дівчиною по телефону: приклади тим, поради

Джерело: https://trenyng.ru/blog/o-chem-govorit-s-devushkoy-po-telefonu/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *