Про що можна поговорити з дівчиною в вк: докладна інструкція

Спілкування в Вконтакте між хлопцем і молодий панянкою частенько переростає в віртуальну дружбу, телефонний діалог, а там вже недалеко і до реального побачення. Однак щоб досягти подібного прогресу, важливо вміти ставити правильні питання.

Зміст приховати

Про що можна поговорити з дівчиною в вк: докладна інструкція

Якщо ви не знаєте, про що можна поговорити з дівчиною, як вести розмову в інтернеті, які теми вибирати для бесіди, дотримуйтеся наступних порад досвідчених мережевих користувачів.

Спілкування в мережі

 • Якщо ви не уявляєте собі, про що розмовляти з дівчиною, спочатку згадайте, що ви знаєте про цю співрозмовниці.
 • Припустимо, ви вже знайомі (є спільні друзі, просто далеке знайомство, досить довго листувалися), в цьому випадку вести діалог в вк буде набагато простіше.
 • Потрібно просто ставити правильні питання, які стосуються змін, що відбулися з моменту попереднього спілкування.

Якщо ви тільки хочете поспілкуватися з жінкою в контакті, уважно вивчіть її сторіночку – фотографії, список спільнот, завантажені аудіо- та відеофайли.

Подібна «ревізія» підкаже захоплення потенційної співрозмовниці і допоможе вибрати дійсно цікаві теми для розмови з дівчиною.

Якщо ви помітили щось об’єднуюче вас – знайомі, навчання, хобі – запропонуйте поспілкуватися саме на цю тему.

Для затравки можна викласти «шматочок» своєї біографії, розповівши який-небудь цікавий випадок з життя.

Не потрібно відразу ж говорити на особисті теми, оскільки принциповість, характерна для молодих людей, здатна звести спілкування нанівець.

Не знаєте, про що говорити з дівчиною? Орієнтуйтеся по ситуації і ще раз уважно перегляньте всі її фотознімки в контакті. Ймовірно, щось у дівочому вигляді дасть зачіпку і допоможе підтримати розпочатий розмова.

Наприклад, на фото панянка обіймається з котом (дізнайтеся, як його звати), сидить на березі річки (запитаєте, чи вміє вона плавати, коли був зроблений знімок). Знайти питання не так вже й складно, головне – бути уважним до дрібниць.

Про що можна поговорити з дівчиною в вк: докладна інструкція

Теми для розмови з дівчатами

Ваше завдання – листуватися в вк з панянкою так, щоб вам обом було цікаво. Для цього необхідно знайти відповідні теми для спілкування з дівчиною. Представницю слабкої статі навряд чи обрадує багатогодинна бесіда про автомобілі або навколофутбольні новини.

З обережністю потрібно вибирати питання, в яких ви особливо не розбираєтеся, щоб не здатися дурним в дівочих очах. Не припустимо і сперечатися в процесі обговорення подібних тем, це може розсмішити вашу співрозмовницю.

Які ж питання обговорювати? Найпростіше і розумне рішення – вибирати для діалогів так звані вічні теми. На них варто зупинитися докладніше.

 1. Відносини. Поцікавтеся, які чоловіки подобаються співрозмовниці, чого вона чекає від відносин, а якої поведінки не потерпить від хлопця. Природно, на обговоренні цієї теми не слід наполягати, якщо дівчина не готова до зайвої відвертості. Не ставте і вульгарні питання.
 2. Кінематограф і музика. Поспілкуватися з дівчиною в контакті можна і на такі актуальні теми, як новинки кіно, музичні твори, телесеріали або телевізійні шоу. З листування ви зможете дізнатися, який у панянки улюблений актор, фільм, музикант. Потім ці питання слід плавно перевести на можливість разом сходити в кінотеатр.
 3. Захоплення. Ще однією «вічною» темою, яка зацікавить як хлопця, так і юну панночку, є хобі і заняття спортом. Розпитайте, чим захоплюється співрозмовниця, як проводить вільний час, чи займається будь-яким видом спорту.
 4. Читання. Зараз не так просто знайти в контакті, так і в реалі дівчину, яка була б захоплена літературою. Якщо ваша співрозмовниця – завзятий бібліоман, обговоріть, які літературні жанри їй близькі, книги яких письменників він прочитала за останній тиждень. Можете показати свою ерудованість, включивши в розмову цитати і афоризми з класичних творів.
 5. Пам’ятні або улюблені місця. Поспілкуватися в контакті можна і на тему пам’яток міста, в якому ви обидва проживаєте. Обговоріть улюблені міські місця дівчини, дізнайтеся, в яких кафе вона вважає за краще посидіти за чашкою кави. Потім цю інформацію можна використовувати при запрошенні на побачення.
 6. Мандрівка або відпочинок. Поговорити зі своєю співбесідницею в вк можна і на тему планування відпочинку в уїк-енд, подорожей під час канікул або відпустки. Хлопця і дівчину здатна об’єднати спільна любов до подорожей, активного відпочинку або проведений відпустку в одному і тому ж місці.
 7. Навчання або робота. Питання про навчальні або робочі моменти також відносяться до «класичним» темам спілкування в контакті і інших соцмережах. Можна поцікавитися у співрозмовниці, як пройшов її день, так вона зможе відчути турботу з боку хлопця.
 8. Тварини. Представниці слабкої статі зазвичай обожнюють вести розмову про своїх домашніх вихованців і зацікавляться хлопцем, який також розділяє цей їхній інтерес. Дізнайтеся, кошатница дівчина або собачніца, можливо, вона тримає вдома папужок. Швидше за все, на знімках в вк ви побачите цих самих улюбленців.

Природно, не потрібно листуватися на всі ці теми відразу, вибирайте для діалогів тільки ті питання, які цікаві співрозмовниці і вам. У цьому випадку спілкування в контакті не здасться дівчині допитом, а буде виглядати невимушеній бесідою.

Щоб підтримати розмову, вставляйте по ходу листування історії про свої захоплення і уміннях, але таким чином, щоб це не здалося хвастощами.

Наприклад, якщо співрозмовниця захоплюється їздою на велосипеді, запропонуйте скласти їй компанію або навчити її Велотрюки.

Якщо ж мова зайшла про прочитану літературу, запропонуйте прочитати будь-яку книжкову новинку або продовження серії, якою захоплюється панянка. Завдання хлопця в такій ситуації – проявити фантазію і запропонувати свою допомогу.

Спілкування по телефону

Якщо ви добре поговорили в контакті, настав час поспілкуватися по мобільнику. І тут перед хлопцем постають такі питання: про що говорити з дівчиною по телефону, де знайти хоробрість для дзвінка і як вести розмову, чуючи її голос.

Про що можна поговорити з дівчиною в вк: докладна інструкція

Взявши номер телефону дівчини, наберіться сміливості і зробите дзвінок. На самому початку розмови зробіть плавний перехід від спілкування в контакті до того моменту, коли вирішили їй зателефонувати. Продовжіть бесіду з того моменту, на якому ви зупинилися під час листування. Наприклад, дізнайтеся, як вона вчора дісталася до будинку.

Особливих тим при спілкуванні по телефону між хлопцем і дівчиною не існує. Ви можете поспілкуватися на перераховані вище приклади тим, обговорити щось нове, що відбулося за той час, поки ви не розмовляли. Можливо, співрозмовниця сама задасть питання – серйозні і не дуже, і ви зможете перемкнутися на нову проблему обговорення.

Намагайтеся слухати панночку уважно, вставляючи по ходу бесіди свої емоційні коментарі. Обов’язково скажіть, як вам сподобалося з нею розмовляти, наскільки у неї приємний і сексуальний голосок. Вульгарні натяки на даному етапі не зовсім доречні.

Правила спілкування

Припустимо, ви тепер знаєте основні теми для спілкування з дівчиною в вк або по телефону. Однак щоб спілкування протікало в позитивному ключі і приносило вам і співрозмовниці тільки позитивні емоції, дотримуйтеся наступних правил комунікації в контакті:

 1. Не обманюйте співрозмовницю, придумуючи собі неіснуючі багатства або успішну кар’єру, виставляючи чужі фотографії. Якщо ви захочете поспілкуватися не тільки в вк, але і в реальному житті, обман швидко розкриється, а дівчина, швидше за все, більше не захоче з вами листуватися.
 2. Не тягніть «ковдру» розмови на себе, активно рекламуючи власну персону. Хлопця, які починає годинами розповідати або описувати, наскільки він крутий, співрозмовниця зі 100% -ю часткою ймовірності вважатиме самозакоханим і близьким егоїстом.
 3. Якщо ви спілкуєтеся з співбесідницею як з дівчиною, а не як з подругою, приятелем по листуванню, не обговорюйте з нею інших представниць слабкої статі. Єдиний виняток – якщо ви хочете порівняти співрозмовницю з будь-якої актрисою (природно, панночка як мінімум ні в чому не буде поступатися знаменитості).
 4. Не обговорюйте з юною панянкою її колишні стосунки, якщо тільки вона за власною ініціативою не захоче обговорити з вами колишнього коханого. Взагалі вести бесіду з малознайомою дівчиною на тему закінчилися любовних романів вважається поганим тоном.
 5. Вульгарні жарти подобаються не всім представницям слабкої статі! Це залізобетонне правило, що стосується кожного хлопця, який слід запам’ятати раз і назавжди. Можливо, через деякий час ви перейдете на інший рівень відносин, і вульгарні анекдоти і жарти будуть сприйматися панянкою з розумінням і навіть задоволенням.
 6. У процесі бесіди намагайтеся задавати так звані відкриті запитання, які зажадають від співрозмовниці розгорнутих відповідей. Наприклад, замість «працювала сьогодні?» поцікавтеся у дівчини «як сьогодні пройшов твій робочий день». Так ви зможете істотно продовжити і урізноманітнити розмова.

І ще кілька простих рекомендацій для хлопця, який знає, як спілкуватися з симпатичними дівчатами в вк. Не потрібно вести себе при розмові нав’язливо і зухвало.

Милим панночкам подобаються співрозмовники, які викликають інтерес, а не бажання скоріше завершити бесіду.

Крім того, важливо знаходити ті теми, які сподобаються вам обом, адже задоволення від спілкування в контакті і по телефону повинні отримувати обидва людини.

Вам також може сподобатися …

Про що можна поговорити з дівчиною в вк: докладна інструкція

Інші статті від партнерів

Новини партнерів

Джерело: https://adella.ru/youandhe/o-chyom-pogovorit-s-devushkoj-v-internete.html

100 Тем для розмови з дівчиною – в ВК, по телефону, на першому побаченні

Для того, щоб взаємини розвивалися нормально і переросли в щось більше, необхідно взаєморозуміння партнерів. А взаєморозуміння, в свою чергу неможливо без обопільного інтересу.

Розмовляючи з дівчиною, чоловіки задовольняють не тільки свій інтерес, але і мають у своєму розпорядженні її до себе. Тому важливо, щоб теми для розмов були привабливими і викликали інтерес у дівчини.

Теми для розмови з дівчиною можна поділити на кілька категорій, кожна з яких відкриє співрозмовника по-новому.

100 загальних питань

Список тем, може варіюватися в залежності від того як довго ви спілкуєтеся і на скільки близько. Тому, питання бажано ретельно продумати, тим більше якщо шукайте тему для першої розмови.

 1. Тобі подобається кінематограф? Який жанр, тобі найбільш близький? Як давно була в кінотеатрі і на що ходила?
 2. Що зміниться в тобі через п’ять або десять років?
 3. Чим займаєшся у вільний час? Якщо є, то яке захоплення?
 4. Подобається процес приготування їжі? Якій кухні віддаєш перевагу?
 5. Можеш сказати свою найяскравішу бік?
 6. Що для тебе соціальні мережі? Безцільне проведення часу або є якась мета?
 7. Яке музичний напрям тобі найближче?
 8. У тебе багато вільного часу і особистого простору?
 9. Сповідуєш якусь релігію?
 10. Який спосіб самий хороший, щоб примиритися з партнером?
 11. Який відпочинок тобі більше подобається, активний чи пасивний?
 12. А де б вибрала відпочивати – в лісі, горах або море?
 13. Що значить для тебе любовні переживання?
 14. Яких тим, краще не торкатися?
 15. Яку професію хочеш вибрати і чому саме вона?
 16. Подобаються сімейні свята?
 17. Часто мрієш? Які мрії відвідують частіше за інших?
 18. До тебе підходять незнайомі хлопці, щоб познайомитися і як часто?
 19. Як ставишся до гороскопів і астрології?
 20. Які таланти заховані в тобі? Розвиваєш їх?
 21. Виїжджала коли-небудь за межі країни? Які країни відвідувала?
 22. Чого досягла на даний момент, чим можна пишатися?
 23. Яке бажання загадала б, якщо запропонували виконати негайно?
 24. Граєш в настільні ігри? Якщо так, то яка подобається найбільше?
 25. Як тобі здається, потрібен період залицяння і дружби або можна переходити відразу до близькості?
 26. Несподівані подарунки любиш отримувати? Який найяскравіший і незвичайний?
 27. Часто запізнюєшся на важливі зустрічі? Яке виправдання придумуєш?
 28. Подобається живопис? Який із напрямів найближче тобі?
 29. Ти любиш танцювати? Під яку музику?
 30. У тебе є свій кодекс або правила, які ні в якому разі не можна порушувати?
 31. Якщо раптом зрозумієш, що поруч з тобою перебуває не та людина, але він добре до тебе ставиться, що будеш робити?
 32. Якщо людина сильно запізнився на вашу зустріч, висловиш своє невдоволення в очі?
 33. Уяви, що тобі подобається хлопець, але він з якихось причин не поспішає знайомитися. Як вчиниш – будеш чекати або почнеш знайомство сама?
 34. Цілувалася коли-небудь на першому побаченні?
 35. Якщо по дорозі на зустріч з молодим чоловіком у тебе зламається каблук, то ти отменишь побачення?
 36. Як вважаєш – може бути дружба підлог, між хлопцем і дівчиною?
 37. Яка річ або дія приносить тобі максимальне задоволення?
 38. Твоє ставлення до театральних постановок? Якщо подобається театр, то розкажи про п’єсу, яка подобається найбільше?
 39. У тебе є людина, якій можеш довірити найпотаємніші таємниці?
 40. Як відновлюєшся після важкого дня або фізичних навантажень?
 41. Буває таке – прокинулася рано вранці і розумієш, що сьогодні буде просто прекрасний день? Які переживання відчуваєш або що відчуваєш?
 42. Якби тобі запропонували перевтілитися на один день, то в кого або будь-що перетворишся?
 43. Поясни, що для тебе означає слово – зрада?
 44. Ассоцііруешь себе з яким-небудь квіткою або твариною?
 45. Який колір тобі найбільше подобається?
 46. Якби змогла повернути життя назад, то що змінила б?
 47. У кожного з нас є своя унікальність, відповідай – в чому твоя? Як вона виражається?
 48. От якби була машина часу, то ти куди б вирушила в подорож?
 49. Ти романтична особа?
 50. Тебе лякає негода? Що сильніше – грім або гроза?
 51. У тебе є тварини?
 52. Хто з супергероїв подобається, хотіла б мати такі ж здібностями?
 53. На що витратила б великий виграш?
 54. Яка негативна риса в тобі найсильніша, хотіла б від неї позбутися?
 55. Музіціруешь на чому-небудь?
 56. Коли закохалася в перший раз? Пам’ятаєш хто це був?
 57. Траплялася така ситуація, коли доводилося в грубій формі відшивати когось?
 58. Любиш солодке?
 59. Яка пора року найулюбленіше?
 60. Дивишся гумористичні передачі? Які жарти для тебе неприйнятні?
 61. У тебе є якась колекція? Якщо ні, то яку хотіла б?
 62. Що для тебе означає комфорт?
 63. У тебе є приклад для наслідування?
 64. Яка гра з дитячих років найулюбленіша?
 65. Твій ідеал чоловіка?
 66. За яким принципом вибираєш друзів або подруг?
 67. Якби можна було залишитися в одному віці і прожити так все життя, на якому зупинишся?
 68. Який транспорт тобі подобається сильніше інших?
 69. Чи слідкуєш за модою?
 70. Сама незвичайна твоя звичка?
 71. Займаєшся спортом?
 72. Подобається література? Класика або сучасна?
 73. Розкажеш про найцікавіше презент?
 74. Чи підтримуєш зв’язок з членами сім’ї?
 75. Найулюбленіше свято?
 76. Найважливіші речі, які повинні зробити люди за своє життя?
 77. Тобі більше подобається стабільність або регулярні зміни?
 78. Розкажи смішний випадок зі свого життя?
 79. Часто потрапляєш в комічні переробки?
 80. Змогла б прожити без телефонів, гаджетів і інтернету?
 81. Найдивовижніше побачення?
 82. Як по-твоєму, за людини вже все вирішено або він сам створює своє щастя?
 83. Подобаються екстремальні ситуації або відпочинок?
 84. Миришся з недоліками оточуючих?
 85. Віриш, що сновидіння щось означають або попереджають?
 86. Подобається відвідувати зоопарк?
 87. Як вважаєш, люди цінують тебе в повній мірі?
 88. Яким чином відзначаєш свята?
 89. На чому будуються відносини між чоловіком і жінкою?
 90. Яким кольорам віддаєш перевагу – кімнатним, екзотичним або букетів?
 91. Тобі простіше спілкуватися за допомогою інтернету, телефону або в живу?
 92. Якщо людина оступився, можна його пробачити?
 93. На що слід будувати щастя?
 94. Які найважливіші речі, яким варто зрадити значення в першу чергу?
 95. Часто сперечаєшся?
 96. Прислухаєшся до порад з боку або вступаєш, як вважаєш правильним?
 97. Як ставишся до настирливим або надмірно наполегливим людям?
 98. Яке місце в твоєму житті займають фінанси?
 99. Чому віддаси перевагу – класичним залицянням або нестандартного підходу?
 100. Хотіла б виступити на сцені перед аудиторією?

Читайте також:   Чому чоловіки зраджують: причини невірності у відносинах

Спілкування в ВК (інтернеті)

Проблема спілкування за допомогою інтернету (в вк, однокласниках і інших соціальних мережах) – пропадає емоційна складова. Складно визначити, як дівчина ставиться до тієї чи іншої теми.
Тому варто уникати слизьких тем, особливо якщо ваші відносини тільки починають розвиватися.

Приклади тем: 

 • Про тварин.
 • Захоплення.
 • Мрія.
 • Робота або навчання.
 • Відпочинок.
 • Подорожі.
 • Музика, фільми.
 • Свята.
 • Мода.
 • Кулінарні теми.
 • Відносини.

Спілкування по телефону

Вибрати тему для розмови по телефону, можна з усього перерахованого вище. Основне на що слід звернути увагу – інтонація твоєї співбесідниці. Якщо дівчина часто мовчить або відповідає коротко, то можливо їй не подобається напрямок бесіди.

Від чого слід утриматися в бесіді з дівчиною, яка подобається: 

 • Вести бесіду тільки від свого імені або акцентувати увагу на своїй персоні.
 • Не бажано перебивати, дівчата цінують, коли їх уважно слухають.
 • Зачіпати старі взаємини.
 • Стосуватися дуже особистих тим, особливо на початку спілкування.
 • Сміятися чи переводити на жарт її відповіді, якщо тема для неї є серйозною.

Перша зустріч

Щоб перше побачення пройшло на ура, слід підготуватися не тільки зовні, але і підібрати правильні теми для діалогу.
Говорити при першій зустрічі варто на абстрактні теми. Цим покажеш, що цікавишся дівчиною, як особистістю.

Приклади тем: 

 • Кумедні історії або випадки з життя. Ненудні теми, завжди привертають дівчат, так вони відчувають себе впевненіше.
 • Професійна зайнятість. Так буде простіше знайти точки дотику і не потрапити в незручну ситуацію.
 • Особисті захоплення. Тут і так все зрозуміло – як проводить особистий час.
 • Близькі люди. Рідні, подруги, це світ, в якому вона живе. Цією темою можна заповнити паузи.
 • Майбутні плани. Цілі, прагнення – велика тема для розмови.

Гострі теми (вульгарні)

Вульгарні теми варто піднімати, тільки після певного часу знайомства.

теми: 

 • Секс на один раз – для тебе?
 • Чи зможеш запропонувати щось новеньке своєму партнерові?
 • Подруга з одним пропонують приєднатися до них, як поступиш?
 • Як ставишся до рольових ігор?
 • Подобаються попередні ласки?

Пам’ятайте – інтимна сфера, є дуже особистим простором. Говорячи на цю тему дотримуйтесь делікатність.

Якщо вже нема про що говорити

Бувають моменти, коли немає прямих тем для бесіди, в такому випадку, варто перейти на нейтральні. Не варто напружуватися і придумувати щось, поговоріть про:

 • Що сталося за день.
 • Пофантазуйте разом.
 • Обговоріть нове спільне захоплення.
 • Згадайте минулі бесіди, обговоріть деталі.

Пам’ятайте – жінка любить вухами, тому багато що залежить від того, як і про що будете вести бесіду. Звертайте увагу на емоції, щоб не перейти допустиму межу. Тому, варто заздалегідь підготуватися і добре продумати теми для розмов.

( 3 оцінки, середнє 5 з 5 ) Про що можна поговорити з дівчиною в вк: докладна інструкція

Про що можна поговорити з дівчиною в вк: докладна інструкція

Джерело: https://tram-pampam.ru/priznaniya/100-interesnyh-tem-dlya-razgovora-s-devushkoj.html

Як розговорити дівчину Вконтакте

зміст

 • 1 Правила спілкування
 • 2 Теми
 • 3 Приклади діалогів

В інтернеті можна швидко познайомитися з сподобалися жінками і дівчатками, але утримати увагу милої особи сучасні хлопці не вміють.

Чи не клеїться розмова, молоді люди не знають, як вибудувати діалог, налагодити контакт і на які теми поговорити. Ми допоможемо подолати цю перешкоду.

Про що можна говорити з дівчиною в Вк і як правильно спілкуватися з дівчиною, щоб їй сподобатися вконтакте, читайте в нашій статті.

Правила спілкування

Щоб розговорити дівчину в ВК, потрібно дотримуватися простих правил спілкування з незнайомками в соціальних мережах:

 • Будьте оригінальними і ненудними.

Варто забути про таких вопросах6 “Як справи? Чим займаєшся? “І інших банальностях. Знайдіть одну – дві хороші теми для бесіди і розвивайте їх.

 • Не будьте завжди в мережі онлайн, не поспішайте з відповідями, якщо питання поставлене не в діалозі.

Якщо хлопець завжди онлайн, значить, йому нічим зайнятися, окрім як відпрацьовувати тонкощі пікапа. Дівчат більше цікавлять зайняті роботою або захоплюючим хобі чоловіка.

 • Нав’язливість – перший ворог відносин з жінками.

Увімкніть природна чарівність, якщо не вийшло розговорити дівчину за 1-2 бесіди, вона відмовчується і не підтримує діалог, потрібно відступити. Якщо жінка зацікавиться співрозмовником, сама напише пару питань, щоб продовжити спілкування.

 • Не ставте занадто багато запитань.

Вникайте в суть відповіді на один з них і допитуйтесь подробиць, розвивайте тему. Якщо сипати сотнями питальних пропозицій і не слухати відповіді, дівчина розчарується в співрозмовника і піде.

 • Використовуйте почуття гумору.

Але не хаміте і пошліть. Жарти повинні бути в тему і використовуватися в помірній кількості. Для початку жартують над собою. Це здорово захоплює дівчат.

Не будуйте з себе мачо або альфа-самця. Це не круто.

Про що можна поговорити з дівчиною в вк: докладна інструкція

теми

Отже, про що ж розмовляти з дівчиною в ВК. Насправді, тим величезна кількість.

Це банально, але для початку знайомства і першого діалогу цілком придатне.

Запитайте у милашки, яку професію вона освоює в університеті, коледжі, в якій школі вчилася, де хотіла б вчитися. І не забудьте розповісти про себе в цьому ж руслі.

Про людину багато говорять його інтереси. Якщо дівчина захоплюється спортом, значить, у неї немає шкідливих звичок. Якщо багато читає – у неї багатий внутрішній світ.

 1. Обговоріть її фото, викладені в анкеті або профілі.
 • Запитайте, де вона фоткалась, коли, попросіть номер фотографа і зав’язуйте бесіду далі.
 • Розкажіть, де були ви або куди хочете поїхати, поділіться думками про країну чи фантазіями.
 • Питання на цю тему сильно хвилюють представниць прекрасної статі, задавайте та слухайте відповіді.

Дикі, домашні не важливо. Обговорюйте будь-червону книгу або придумуйте, як врятувати амурських тигрів від вимирання, аби невимушена тема потрапила в точку.

 1. Рецепти, кулінарія, кухні світу.

Запитайте у юної господині ради. Ви ж самотній чоловік і не знаєте, як посмажити елементарну яєчню. Дівчина точно захоче вам допомогти, а бесіда тим часом звужується сама собою.

Обговоріть улюблені композиції. І вони не обов’язково повинні бути сучасними, може дівчина любить класику або гру духового оркестру.

Така тема підійде просунутим геймерам або захопленим іграми онлайн.

 1. Зовнішність ваша і дівчата.

Це привід зробити пару компліментів їй і підколоти себе невинним жартом.

Поділіться враженнями про новинки світового або російського прокату, запросіть гарненьку співрозмовницю в кіно.

Зрозуміти краще, про що можна і потрібно говорити з милою дівчиною в Вк при знайомстві, допоможе вивчення її профілю в соцмережі. Перегляньте участь в групах, самі вступите в кілька з них, прочитайте статус або останні замітки.

На замітку! Так само запитати, про що розмовляти з дівчиною в Вк, можна на форумах. А краще включіть фантазію і будьте індивідуальні.

приклади діалогів

Немає нічого кращого, ніж закріплення теорії на практиці. Разом розберемо ще раз, як правильно спілкуватися з дівчиною в вк, на прикладах листування.

Антон: Добрий вечір, як настрій?

Олена: Привіт, нормально. А у тебе?

 1. Антон: Було погано, вже краще.
 2. Олена: Чому?
 3. Антон: Боявся, що ти не відповіси на повідомлення)
 4. Олена: Я що виглядаю як Мігер?

Читайте також:   Якщо у чоловіка давно не було сексу: наслідки утримання

Антон: Ні, звичайно, навпаки. Дуже красива! Думаю, у тебе відбою від кавалерів немає.

Олена: спасибі за комплімент! Це дійсно так, але ти мені теж сподобався.

Антон: Вау! Дуже радий. Я тут кросворд гадаю, допоможеш?

Олена: Якщо зможу, то з радістю.

Антон: Найкрасивіше жіноче ім’я, означає “сяюча”. Перша літера А *, остання – а.

Олена:)))) Алена?

Антон: Точно, як я відразу не здогадався. Значення імені прямо в точку, ти світишся зсередини теплом і добротою.

Олена: а значення свого імені знаєш? Можу підказати.

Антон: Ні, не знаю, пиши.

Олена: Вступник бій))).

Антон: Це точно про мене. Я в дитинстві часто бився з усіма. Хто не так дивився в мою сторону і ображав молодшу сестру.

Олена: У тебе є сестра?

Дівчина явно зацікавилася хлопцем, тема переходить одна до іншої непомітно. Ще один приклад листування, яка явно стала початком дружби, а може і любові. Співрозмовниця спочатку дуже закрита, але потім сміливо йде на контакт.

Слава: Привіт, сьогодні чудові день, не знаходиш?

Маша: Чи не знаходжу.

Слава: Ой, даремно. Погода чудова, я сьогодні їздив в парк з одним, каталися на великах. У мене рекорд, хочеш розповім, який?

 • Маша: Ну, давай.
 • Слава: Не зміг проїхати на одне кола, весь час мріяв про тебе.
 • Маша: Ми ж не знайомі?

Слава: Я вчора побачив твою фотку, всю ніч не спав і весь думав тільки про твоїх очах, мріяв, що познайомлюся). До речі. Побачив у тебе фотку, де ти з подругою на велосипедах по горах їздите. Куди подорожував?

Маша: Нікуди, за місто виїхали на прогулянку, відірвалися по повній, пар випустили після важкого дня.

Слава: Круто, мене з собою візьмете в наступний раз.

Маша: Подивимося). Якщо почнемо дружити, може бути.

Слава: А я їздив в тому році на велозмагання для любителів, взяв 3 місце. Зараз фотку скину.

Маша: Давай, чекаю. Або можеш кинути на майл, мені потрібно відлучитися. Потім подивлюсь.

Слава: Ок, тільки обов’язково напиши, що думаєш. Чекатиму. Ще хочу з тобою про дещо поговорити).

Маша: Добре, буду писати ввечері, будь в вк.

Слава: Звичайно, про що розмова.

Як бачите, особливих складнощів в тому, про що говорити з дівчиною при знайомстві в Вк, як листуватися, немає. Головне набратися сміливості і відправити перше повідомлення, трохи натиснути, щоб незнайомка заінтригував співрозмовником і потім правильно підтримати розмову на захоплюючу тему. Користуйтеся порадами наших експертів і все вийде.

Джерело: https://omambe.ru/perepiska/kak-razgovorit-devushku-vkontakte

Як почати розмову з дівчиною: в інтернеті, вконтакте, по телефону – Сайт про

19.11.2019

Знайомства в інтернеті набирають все більшої популярності. Це обумовлено тим, що і дівчата, і хлопці відчувають себе більш впевнено і захищено, спілкуючись в соціальних мережах. Тому дуже важливо знати як познайомитися з дівчиною в інтернеті, адже це набагато простіше, ніж в реальному житті.

З чого почати діалог з дівчиною в інтернеті

Щоб написати дівчині, для початку скиньте їй пропозицію дружби, якщо вона вас додасть, то півсправи зроблено. Для більшого ефекту поставте на її фотографії і записи на стіні лайки, це, безумовно, буде приємно і додасть зацікавленості до у вашій персоні кілька балів.

Якщо ви дуже боїтеся відмови і переживаєте, то можете скористатися таким прийомом. Вибравши відповідну красуню, поставте позначку «мені подобається» на її фото, краще на аватар. Якщо вона у відповідь поставить лайк на ваше фото, то можна сміливо додаватися в друзі і знайомитися.

Зазвичай такий прийом використовують дівчата, ставлять лайк молодій людині на фото і чекають, чи напише він. Тому якщо незнайомка оцінила ваше фото, сміливо можете знайомитися, вам було дано зелене світло.

Але не забудьте уточнити, чи не зайнята дівчина, навіщо вам зайві розбирання і скандали.

Починати розмову завжди краще з вітання. Не зайвим буде запитати:

 • як у дівчини справи;
 • чи не зайнята вона і чи може спілкуватися;
 • яке у неї настрій.

Якщо дівчина поскаржиться на свій настрій, постарайтеся її підбадьорити. Дізнайтеся причину її розлади, цілком можливо, що дівчина просто кокетує. Таким способом вона може неусвідомлено попросити у вас співчуття або підтримки. Підбадьорте її, розкажіть будь-якої смішний або безглуздий випадок про себе.

Дівчата люблять, коли про них піклуються, тому постарайтеся створити таку атмосферу в листуванні, щоб вона думала, що вам не байдуже її емоційний стан. Звертайте увагу на зміст і емоційну забарвленість листування. Намагайтеся її випадково не образити.

Щоб знайомство в інтернеті було успішним і надалі могло вилитися в більш близьке спілкування, дотримуйтеся декількох правил, які допоможуть вам знайти підходящу дівчину:

 • вона повинна бути вільна в плані відносин;
 • з перших повідомлень розташована до спілкування;
 • ви повинні відчувати, що теж їй цікаві. Не повинно бути «гри в одні ворота»;
 • буде ідеально, якщо з перших хвилин знайомства ви знайдете якусь загальну тему, яка буде близька вам обом.

Найскладніше, це зав’язати спілкування, знайти щось спільне, щоб спілкування хотілося розвивати і пізнавати один одного більше. Якщо ви пройшли цей етап, то півсправи зроблено, можете відсвяткувати першу перемогу.

З чого почати спілкування

Розмова завжди потрібно починати з вітання і офіційного знайомства, найпростіші і банальні приклади:

 • Привіт, я (або мене звуть) Артем, ти мені дуже сподобалася, тому захотів з тобою познайомитися.
 • Привіт, ти не проти познайомитися? Мене звати Артем.
 • Привіт, ви дуже красива, можна з вами познайомитися?

Багатьом дівчатам дуже подобається, коли до них звертаються на ви, хоча б в перших декількох повідомленнях. Від цього створюється образ джентльмена, якому не зможе відмовити практично жодна леді. Але це прості і навіть банальні приклади, які не будуть новими ні для однієї красуні, дівчата люблять, коли їх дивують.

Здивувати можна теж по-різному, але для успішного знайомства краще все-таки викликати позитивні емоції. Фрази на кшталт «вашій мамі зять не потрібен?» навряд чи зачеплять за душу пристойну особу, вони швидше здадуться вульгарно і чоловік, який скористався подібними конструкціями, відправиться в ігнор або чорний список. І зможе назавжди забути про близькому спілкуванні з цією леді.

Більш оригінальні фрази для знайомства:

 • Привіт, мені здається, ми з тобою вже десь бачилися, чи не була ти на якомусь заході. Дівчина буде судорожно вас згадувати, і, роблячи припущення, може розповісти вам, де вона любить бувати. Надалі можна зізнатися, що ви помилилися, або це був жарт. Але спілкування вам все-таки хочеться продовжити.
 • Можна написати будь-яку плутанину, і чекати реакцію дівчини. Через якийсь час ви можете вибачитися, і виправдатися тим, що вас зламали, і ви ні в якому разі не хотіли її образити.

джерело:

Як почати розмову з дівчиною в ВК і продовжити спілкування в реальному житті

Сьогодні багато хто заводить знайомства в інтернеті. Для того щоб почати спілкування з красунею, досить просто написати їй. Але не кожен хлопець вирішується це зробити. Крім того, далеко не всі розуміють, як почати розмову з дівчиною в ВК і виділитися на тлі інших шанувальників, адже обраниці пишуть і інші чоловіки. Щоб зав’язалася розмова, зацікавте співрозмовницю.

Особливості віртуального спілкування

Щоб спілкування привело до мети, вирішите, чого саме ви хочете. Це може бути звичайне бажання поспілкуватися онлайн або знайомство, що переростає в роман. Від ваших намірів залежить, як почати розмову з дівчиною в ВК. А приклади діалогів і вдалі фрази допоможуть вам зацікавити нову знайому. Щоб сподобатися дівчині, враховуйте наступні поради:

 1. Будьте позитивні. Гумор в спілкуванні доречний, але не намагайтеся в чомусь висміювати співрозмовницю. Ставте смайлики, але не дуже багато. На серйозні і сумні теми краще не переходити.
 2. Слідкуйте за грамотністю. Дівчині сподобається, якщо в повідомленнях не буде помилок. Якщо сумніваєтеся в собі, перед відправленням повідомлення перевірте його за допомогою онлайн-сервісів.
 3. Спілкуйтеся ввічливо. Обов’язково привітайтеся, не використовуйте мат в розмові. Забудьте про грубі виразах. Дамі буде приємно, якщо ви почнете частіше називати її по імені.
 4. Будьте загадковим. Якщо ви розумієте, що цікаві співрозмовниці, спробуйте зникнути з її поля зору на кілька днів. Залиште інтригу, перервавши розмову в найцікавіший момент.
 5. Дивуйте. Якщо на початку спілкування ви проявляли себе як брутальний чоловік, пізніше продемонструйте романтичну сторону характеру. Наприклад, відправте вірші про кохання.
 6. Проявляйте інтерес. Запитуйте, чим захоплюється співрозмовниця, попросіть розповісти про те, які у неї плани, про що вона мріє. Тим самим у вас вийде розташувати дівчину до себе.

Про що поговорити з дівчиною на прогулянці: цікаві теми для розмови

Якщо ви хочете, щоб знайомство швидше переросло в живе спілкування, переводите розмову в месенджери. Бажайте їй доброго ранку, робіть компліменти і підтримуйте зв’язок.

Не наполягайте, якщо обраниця проти спілкування поза межами соціальної мережі. Значить, час для цього ще не настав.

Що потрібно знати про співрозмовниці

Перед тим як почати переписку з симпатичною дівчиною в соцмережі ВКонтакте, приклади готових повідомлень почитати буде дуже бажано. Завдяки цьому можна зрозуміти, як будувати діалог з співбесідницею.

Але насамперед потрібно вивчити її профіль і зібрати про неї цінну інформацію. Це допоможе зробити спілкування більш легким і уникнути багатьох помилок . Ось що можна дізнатися:

 • як часто вона заходить на сторінку ВКонтакте;
 • які у неї інтереси і хобі;
 • чи є у обраниці інші віртуальні шанувальники.

Щоб краще пізнати дівчину, додайте її в друзі. Можливо, це дасть доступ до інформації, прихованої від сторонніх, наприклад, до особистих фото, контактам. Це стане підказкою для вас, як зав’язати розмову.

Способи, що допомагають зав’язати знайомство

Не використовуйте на початку розмови банальні фрази і шаблонні вирази. Якщо обраниця красива, хлопці пишуть їй такі повідомлення регулярно. Не факт, що вона вирішить відповісти саме вам. Швидше за все, панночка просто проігнорує компліменти. Є більш цікаві способи, як можна почати спілкуватися з дівчиною в ВК.

Як познайомитися з дівчиною в інтернеті: з чого почати спілкування

Позитивно відгукнутися про сторінці

Якщо ви уважно вивчили профіль, неважко знайти в ньому щось позитивне або виявити у вас схожі інтереси. Це важливо для тих, хто хоче знати, як почати розмову з сподобалася дівчиною ВКонтакте.

Зробіть небанальний комплімент її сторінці. Напишіть, що вам теж подобається рок-музика, попса або джаз і попросіть ради про те, що нового послухати з цього напрямку.

Сформулювавши питання правильно, ви без праці почнете цікаву бесіду, а вона може перерости в щось більше.

Зробити комплімент

Розмістіть до себе панянку, зробивши їй приємний комплімент. Відрізняйтеся від хлопців, з якими вона спілкується. Не кажіть про фігуру, губах або очах – це занадто банально. Краще дайте зрозуміти, що вважаєте її зовнішність особливою, а в чому конкретно це проявляється, що не уточнюйте. Якщо обраниця запитає, в чому її винятковість, скажіть, що ні зустрічали раніше такої милої дівчини.

Читайте також:   Що відчуває жінка під час сексу: фізіологія і відчуття

Звернути увагу на унікальні риси її зовнішності

Якщо у співрозмовниці є якісь особливі риси, що виділяють її серед інших дівчат, можна на цьому наголосити. Тоді це зачепить обраницю і не буде виглядати банально і пішло.

Зверніть увагу на незвичайний колір волосся або красивий розріз очей, на родимки, ямочки на щоках. Є хороший рада, як зробити щирий комплімент. Перед тим як почати спілкуватися і фліртувати з дівчиною в соц.

мережах, подумайте, ніж вас привабила саме ця панянка. Що в її зовнішності дійсно особливе?

попросити ради

Якщо ви визначили, чим займається красуня, за допомогою інформації на її сторінці, тоді попросіть рада з однією з цікавлять її тем. Коли співрозмовниця зовсім юна, їй буде особливо приємно, що хтось цікавиться її думкою. Між вами виникне симпатія, а значить, красуня охоче піде на контакт.

Попросіть допомогти. Це хороший спосіб, як вам почати розмову в ВК з незнайомою дівчиною. Скажіть, наприклад, що не можете вибрати подарунок на весілля сестри. Поцікавтеся у незнайомки, чого може зрадіти дівчина, яка виходить заміж.

поширені помилки

Намагаючись завести знайомство в інтернеті, багато хлопців роблять одні й ті ж помилки. Якщо не допускати їх, шанси зачарувати обраницю зростають:

 1. Чи не спотворюйте слова. Якщо ви тільки познайомилися, будьте серйозні. Не використовуйте скорочення «спс», «прив», «Лафф», інакше співрозмовниця вирішить, що спілкується з випускником початкової школи.
 2. Не кажіть одразу, навіщо ви вирішили познайомитися. Чи не відштовхуйте незнайомку заявами, що хочете одружитися найближчим часом, а вона ідеальна для цього кандидатура.
 3. Чи не поводьтеся нав’язливо. Не варто писати величезну кількість захоплених коментарів з приводу зовнішності, характеру або розуму співрозмовниці. Якщо панянка залишає повідомлення без відповіді, не пишіть їй знову і знову. Для знайомства достатнього одного інтригуючого компліменту і захоплюючого розмови.
 4. Не вимагайте зустрічі. Якщо ви будете проявляти наполегливість, серйозну співрозмовницю це відлякає. Інша справа, коли мета – роман без зобов’язань. Але потрібно переконатися заздалегідь, що співрозмовниця теж не розраховує на тривалі відносини.

Боязнь комах – інсектофобія, опис фобії

Поводитися надто правильно теж не можна. Це нудно. Залишайтеся собою, але намагайтеся уникнути помилок. Чи не змогли відразу зачарувати – це нормально. Ненав’язливо продовжуйте спілкування.

Як продовжити спілкування

Коли ви розібралися, як почати переписку з дівчиною, продовжуйте діалог. Зробити це допоможе правильно поставлене запитання, на який супутниця легко відповість. Запитайте, наприклад, чим вона займалася сьогодні вдень. Якщо ви знаєте, що в житті дівчини сталася важлива подія, запитаєте про її враження. Поцікавтеся, як вона планує провести найближчі святкові дні.

Розмовляти на філософські теми не потрібно. Співрозмовниця може довго замислюватися, міркувати, що відповісти, чи їй просто набридне діалог. Бажано, щоб питання мав на увазі розгорнуту відповідь, інакше розмова закінчиться швидко.

Дозволяється красиво фліртувати з співбесідницею – так ви покажете, що вона вам цікава. Але не стискаючи палицю. Напишіть грайливий і веселий коментар до її посту, трохи подражнити. Переконайтеся, що обраниця розуміє, що ви жартуєте, і налаштована продовжувати спілкування в такому ключі. Можна використовувати смайлики, але не дуже багато.

Теми для обговорення

Продовжуючи розмову в ВКонтакте, покажіть, що ви цікавий співрозмовник. Дайте обраниці можливість більше дізнатися вас . Якщо зможете сподобатися дівчині, в майбутньому вона погодиться піти на побачення:

 1. Говоріть про те, що цікавить вас обох. Знайдіть, що спільного є між вами. Може бути, подобається один і той же фільм або музичний виконавець. Розкажіть про свої захоплення. Ви любите риболовлю чи фанат коміксів? Не мовчіть про це, тоді ви завоюєте увагу красуні. Обов’язково запитаєте, що цікаво співрозмовниці, ніж вона любить займатися.
 2. Хороший хід – сказати, що хотіли б більше часу присвячувати цікавим речам. Розкажіть про те, що багато подорожуєте або граєте на гітарі. Це зацікавить дівчину.
 3. Якщо співрозмовниця жартує, тоді спробуйте продовжити спілкування в цьому ключі. Просто поставити усміхнений смайлик недостатньо.
 4. Якщо за профілем дівчини видно, що вона захоплена літературою, обговоріть з нею улюблені жанри. Запитайте, які книги вона прочитала останнім часом. Ненав’язливо підкріпите бесіду цитатами з улюблених творів.
 5. Обговоріть ВКонтакте цікаві місця, якщо ви проживаєте в одному і тому ж місті. Дізнайтеся, де дівчина любить бувати, щоб потім перейти до розмови про першу зустріч.
 6. Якщо у панянки є домашні вихованці, покажіть, що поділяєте її інтереси. Розпитайте, хто у неї живе. Зазвичай дівчата заводять кішок, собак, папужок. А може, вдома у вашій новій знайомій мешкає ігуана? Можливо, ви побачите когось на особистих фото співрозмовниці, і це стане приводом для діалогу.
 7. Поцікавтеся, чого дівчина чекає від майбутніх відносин, які хлопці їй подобаються, що неприйнятно для неї. Якщо вона не готова до відвертих розмов, не наполягайте. Також заборонено задавати вульгарні питання, якщо не хочете потрапити в «чорний список».

Вибирайте теми, які найбільш актуальні та цікаві обом. Тоді співрозмовниця буде відчувати себе впевнено, і діалог вийде невимушеним.

Що робити далі

Якщо ви змогли зацікавити дівчину – відмінно, значить, спілкування продовжиться. Далі ведіть переписку в мережі або запросіть обраницю зустрітися в реальному житті. Якщо ви налаштовані на серйозні стосунки, не поспішайте з побаченням. Але довго тягнути теж не можна, інакше красуня буде вже зайнята.

Якщо співрозмовниця відмовляється від зустрічі і не хоче навіть розмовляти по телефону, не наполягайте. Продовжуйте спілкування в позитивному ключі, проявіть себе. Можливо, вона передумає.

Завести знайомство у соціальній мережі зовсім нескладно. Не потрібно переживати, як же правильно почати розмову з цікавою дівчиною в контакті. Просто дійте! Дуже багато залежить від того, яким буде перше повідомлення. Саме воно здатне пробудити інтерес.

Щоб розташувати співрозмовницю до себе, дотримуйтеся правил спілкування. Не будьте банальні і робіть щирі компліменти. Навіть якщо все складається не так гладко, як хотілося, засмучуватися не варто. Ситуацію завжди можливо повернути в свою користь.

джерело:

Про що поговорити з дівчиною

Головна »Психологія» Пікап

Джерело: https://mii-info.ru/psihologiya-obshheniya/kak-nachat-razgovor-s-devushkoj-v-internete-vkontakte-po-telefonu.html

Про що можна поговорити з дівчиною в вк

Зараз всі ми проводимо багато часу в соціальних мережах. Найбільш популярний у російськомовної аудиторії ресурс “В контакті”, який надає масу можливостей завести корисне знайомство або підтримувати відносини. Проте теми для спілкування з сподобалася дівчиною знайти буває непросто. У даній статті ми розглянемо, про що можна поговорити з дівчиною в ВК.

1

Знайдіть спільні інтереси

Соціальні мережі надають масу можливостей для продуктивного спілкування. З профілю дівчини ви зможете дізнатися про неї дуже багато і знайти спільні теми для розмови. Якщо ви хочете привернути до себе співрозмовницю, почніть розмову з цікавих для неї тем: можна поговорити про захоплення і місцях відпочинку, а можна обговорити її коментарі або пости.

Перед початком спілкування уважно вивчіть анкету дівчини. Там вам може стати в нагоді наступна інформація:

 • Список улюблених музичних груп, фільмів і книг. Це дуже зручні для обговорення теми: вам необов’язково любити те ж саме, але, якщо ви просто дивилися фільм або читали твір, може зав’язатися цікава розмова.
 • Графа про діяльність і інтересах в анкеті також може бути корисною, якщо вона заповнена коректно. Якщо інформація там практично відсутній, доведеться орієнтуватися на інші джерела.
 • Список спільнот і паблік також може багато вам сказати про людину. Якщо цей список не прихований, ви дізнаєтеся, чим цікавиться дівчина, які ЗМІ читає і де любить бувати у вихідні – вся ця інформація може дати масу тем для ненав’язливої ​​бесіди.
 • Фотографії та пости, які публікує дівчина, також можуть бути вам корисні для початку діалогу. Подивіться на фотографії, щоб дізнатися, в яких місцях дівчина буває і як проводить вільний час. Якщо вона пише розгорнуті пости, їх варто прочитати – така увага завжди буде приємним.

Якщо вас не цікавить те саме, що і дівчину, не варто робити вигляд, що ви розбираєтеся в темі – обман все одно рано чи пізно розкриється. Замість цього спробуйте щиро поцікавитися тим, чим вона захоплюється, і задавайте більше питань.

2

Поговоріть на нейтральні теми

Теми, що стосуються особисто дівчата і що цікавлять її, завжди будуть більш виграшними, ніж розмови ні про що. Однак, якщо змістовні ідеї для бесіди у вас закінчилися, підтримувати контакт можна і за допомогою нейтральних тем. До них можна віднести:

 • події в вашому місті
 • переваги в їжі
 • відносини з друзями і родичами
 • домашні тварини
 • спорт
 • подорожі

Якщо ви вибираєте нейтральні теми, намагайтеся використовувати в спілкуванні менше загальних фраз. Постарайтеся висловити свою індивідуальність і поглянути на предмет обговорення під незвичайним кутом. При цьому, не будьте занадто категоричні і не намагайтеся сперечатися з дівчиною безпосередньо. Уникайте також гострих тем, до яких може відноситься політика, релігія, секс і фінансові питання.

3

Поділіться особистими історіями

Якщо вам хочеться зав’язати з дівчиною ближчі відносини, крім загальних інтересів і нейтральних тим можна обговорити погляди на життя і історії з особистого досвіду. Не чекайте, що дівчина буде готова ділитися з вами думками і переживаннями з перших же повідомлень – для таких тем варто краще пізнати один одного.

Якщо вам хочеться, щоб спілкування стало більш близьким і щирим, проявіть ініціативу: розкажіть цікаву історію зі свого життя, в якій відображені ваші погляди на світ або на відносини, ваші цінності або ваші сумніви і страхи.

Подібні історії найкраще можуть дати уявлення про людину. Якщо ви почнете відкриватися і ділитися чимось сокровенним ще на етапі листування, можливо, дівчина теж захоче поділитися особистими історіями.

Це переведе ваше спілкування на інший рівень.

4

Спілкуйтеся в ВК навіть після особистого знайомства

Соціальні мережі зараз використовують не тільки для знайомства, але і для підтримки існуючих контактів. Якщо ви зустрічаєтеся з дівчиною, але у вас немає можливості бачитися так часто, як хотілося б, спілкування в ВК може допомогти вам підтримувати контакт кожен день. Проте, не всі теми підходять для онлайн-спілкування. Наступні теми для бесід будуть найбільш вдалими:

 • події, що відбуваються з вами протягом дня
 • плани на вечір, на вихідні або на відпустку
 • побутові питання
 • жарти, компліменти і невимушене спілкування

З’ясування відносин, тему сексу і будь-які серйозні розмови краще залишити для особистого спілкування. У листуванні ж найкраще вести приємні і не дуже змістовні бесіди або вирішувати дрібні побутові питання.

Спілкування в ВК не може замінити особистого спілкування, проте в листуванні цілком можна зав’язати цікаве знайомство і підтримувати спілкування.

Враховуйте, що листування не передає інтонації і невербальних сигналів, тому гострі теми краще відкласти до особистої зустрічі.

При цьому, в спілкуванні онлайн цілком можна зацікавити співрозмовника, знайти спільні інтереси і зрозуміти, чи хочете ви продовжити спілкування вживу.

Джерело: https://sovetclub.ru/o-chem-mozhno-pogovorit-s-devushkoj-v-vk

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *