Про що можна поговорити з хлопцем по телефону: теми, поради

 • У сучасному світі значна частина спілкування між людьми відбувається по телефону.
 • Так, при знайомстві з сподобалася дівчиною хлопець в першу чергу записує її номер.
 • Дівчата нерідко починають переживати про те, як підтримати телефонну розмову .

Як можна ненав’язливо натякнути хлопцеві на відносини? Читайте про це тут.

Зміст приховати

Як почати розмову?

Про що можна поговорити з хлопцем по телефону: теми, поради

Телефонне спілкування значно відрізняється від реального розмови .

У нас немає можливості побачити міміку, жести, позу співрозмовника.

А часто подібні сигнали несуть у собі більше інформації, ніж сказані слова . Дівчата при спілкуванні по телефону втрачають можливість справити враження на шанувальника своєї чарівною посмішкою, спокусливою позою, інтригуючим поглядом.

Також відсутня можливість взяти час на обдумування інформації, як це можна робити під час листування по інтернету.

З іншого боку, саме під час спілкування по телефону з’являється можливість розмовляти без відволікання на свій зовнішній вигляд і поведінку. Зачарувати хлопця можна за допомогою тембру голосу, сміху, вміння підтримувати діалог.

Якщо дівчина вирішила взяти ініціативу в свої руки і зателефонувати першою, починати розмовляти потрібно доброзичливо з нейтральних вітань і стандартних запитань : «Привіт! Як у тебе справи? Чим займаєшся?….”.

З інтонації, з якою будуть надходити відповіді, і за наявністю або відсутністю зустрічних питань можна судити про наявність зацікавленості у хлопця.

Про що можна поговорити з хлопцем по телефону: теми, поради

 1. Якщо він буде явно демонструвати, що не має бажання вести діалог, слід ненав’язливо закінчити спілкування.
 2. Але частіше перший крок все ж роблять хлопці .
 3. В цьому випадку потрібно просто відкрито і доброзичливо відповісти на вітання, і продовжити бесіду на запропоновану тему.
 4. Якщо по мові хлопця стане зрозуміло, що він сильно нервує і через це не може сам придумати тему для розмови, слід йому допомогти .

Говорити бажано з посмішкою, відкрито і доброзичливо. Це дозволить створити необхідну розслаблюючу обстановку, заспокоїтися самій і підбадьорити шанувальника.

Про що можна поговорити: теми

Популярні теми для розмови:

  1. Досягнення . Всі чоловіки пишаються своїми досягненнями, навіть самими незначними. Можна розпитати хлопця про його успіхи в справах, про результати його роботи і т.д. Якщо він розповість про якісь проблеми і невдачі, слід обов’язково висловити підтримку і продемонструвати впевненість в його подальших успіхах.

Про що можна поговорити з хлопцем по телефону: теми, поради

  1. Плани . Обговорення поточних планів може плавно перерости в призначення зустрічі. Наприклад, хлопець може поділитися своїм бажанням відвідати кінотеатр на вихідні. У відповідь на репліку дівчини про те, що вона давно не була в кіно, цілком закономірно відбудеться запрошення сходити разом на сеанс. При цьому дівчині необов’язково розпитувати хлопця про його плани. Досить розповісти про свої наміри і дати можливість співрозмовнику проявити ініціативу і призначити зустріч.
  2. Захоплення . Спорт, музика, комп’ютерні ігри – завжди можна знайти тему, яка викличе у людини жвавий інтерес.Тільки важливо не зображати інтерес там, де його немає, не вводити співрозмовника в оману через бажання справити на нього враження.
  3. Робота або навчання . Це не найромантичніші теми для обговорення, але вони часто допомагають врятувати становище. Цей варіант підходить для пар, які знаходяться на початковій стадії знайомства і ще мало знають один про одного. Можна розповісти про свої професійні обов’язки, кар’єрних досягненнях, планах. Тільки не варто захоплюватися монотонним розповіддю. Навіть про роботу можна розповісти весело і цікаво.

Про що можна поговорити з хлопцем по телефону: теми, поради

 1. Відносини . До цієї теми слід підходити обережно, оскільки не всі люди люблять ділитися своїми особистими історіями. Якщо у відповідь на прохання розповісти про свою колишню дівчину і причини розставання з нею хлопець почне переводити розмову на іншу тему або зробить паузу, слід направити бесіду в інше русло. Хлопці також нерідко ставлять запитання дівчині про її останніх відносинах. Слід відповідати чесно, лаконічно і позитивно.Не варто навантажувати шанувальника зайвою інформацією і вже тим більше розповідати про складнощі минулого роману.
 2. Подорожі . Хлопцеві буде однаково цікаво розповісти про власні поїздках і послухати аналогічні враження дівчини. Не зайвим буде поділитися з шанувальником своїми мріями про ті місця, в яких ще не довелося побувати.

Як правильно спілкуватися?

Про що можна поговорити з хлопцем по телефону: теми, поради

 • Спілкуватися слід відкрито, доброзичливо, позитивно .
 • Правила побудови діалогу по телефону нічим не відрізняються від стандартних правил спілкування.
 • Почувши на іншому кінці дроту спокійний і добрий жіночий голос, чоловік відразу розуміє, що розмова буде приємною і бажаною для обох сторін .

Відповідно, він набуває впевненості в собі і розслабляється. Співрозмовник повинен відчувати щиру зацікавленість дівчини.

При цьому не варто проявляти зайву активність і явно показувати своє бажання справити враження. Зазвичай така поведінка відштовхує молодих людей, яким подобається самим завойовувати вподобаний об’єкт.

Психологи рекомендують під час розмови по телефону розтягувати губи в усмішці. Голос усміхнену людину звучить в трубці позитивно, спонукає до спілкування.

Якщо під час розмови присутня хвилювання, потрібно постаратися придушити його і заспокоїтися. Досить просто нагадати собі, що співрозмовник знаходиться на іншому кінці дроту і не здатний побачити хвилювання. До того ж, він може сам переживати не менше дівчата.

Про що можна поговорити з хлопцем по телефону: теми, поради

Не рекомендується спілкуватися по телефону, перебуваючи в поганому настрої.

Люди схильні приймати на свій рахунок негативний стан співрозмовника , хоча причина розлади часто не має до них ніякого відношення.

Якщо хлопець дзвонить в той момент, коли дівчина знаходиться в поганому настрої, спілкування слід відкласти. Можна послатися на зайнятість, на відсутність можливості вести бесіду, на погане самопочуття і т.д.

Щоб хлопець не подумав, що з ним не хочуть спілкуватися і просто ввічливо йому відмовляють, потрібно обговорити зручний час для наступного дзвінка або пообіцяти передзвонити самостійно.

помилки дівчат

Стандартні помилки, які роблять дівчата при спілкуванні з хлопцями по телефону:

  1. Ігри в «угадайку» . Вони вважають неймовірно забавним вводити хлопця в складне становище несподіваним початком розмови: передача трубки подружці, зміна голосу, переконання в помилковому наборі номера, прохання вгадати особистість того, хто дзвонить (якщо набрала номер сама) і т.д.Зазвичай подібна поведінка викликає у представників сильної статі роздратування і нерозуміння.

   Чоловік швидше покладе трубку, ніж буде витрачати час на з’ясування причин дивної поведінки співрозмовниці. При цьому враження буде сильно зіпсовано і доведеться надалі витратити час на відновлення репутації адекватної дівчата. Хлопці не люблять, коли їх ставлять в незручне становище, оскільки бояться здатися нагальними або недосвідченими.

Про що можна поговорити з хлопцем по телефону: теми, поради

  1. Претензії . Навіть найвідданіший шанувальник задумається про припинення спілкування з дівчиною, яка відрізняється поганим характером. Хлопцям категорично не подобається, коли під час телефонної розмови дівчата пред’являють претензії, кидають трубку, плачуть, ображаються. Подібна поведінка викликає виключно роздратування і неприязнь. Нерідко воно просто ставить в тупик чоловіка, який набрав номер в очікуванні приємного спілкування і в результаті опинився в епіцентрі скандалу.
  2. Порожня балаканина. Мабуть, це найпоширеніша проблема всіх жінок. Навіть самого терплячого шанувальника втомить нескінченна і безглузда балаканина його співрозмовниці про подруг, одязі, гороскопах, правильне харчування, плани і т.д.Якщо ж до потоку інформації додаються звинувачення в недостатній увазі і нерозумінні всієї серйозності обговорюваної теми, то розмова для хлопця стає по-справжньому нестерпним.
  3. Вибір невідповідних тим для розмови. Якщо хлопець демонструє явне небажання обговорювати будь-яке питання, не варто наполягати на своєму. Простіше плавно перевести розмову в інше русло. Також не слід починати обговорення суто жіночих тим, які не можуть бути зовсім нецікавою для чоловіка – косметика, мода, догляд за собою, життя знаменитостей і т.д. Подібні розмови наведуть на залицяльника тугу.

Про що можна поговорити з хлопцем по телефону: теми, поради

 1. Ігнорування зневаги . Часто дівчата настільки захоплені власними переживаннями і думками, що забувають об’єктивно оцінити поведінку їх партнера. Якщо дзвінок відбувається з ініціативи дівчини, а на іншому кінці дроту часто виникають паузи і чуються непривітні інтонації, варто задуматися. Це свідчить про те, що співрозмовник не поділяє емоцій тих, що дзвонять і не відчуває потреби в спілкуванні. Звичайно, його небажання спілкуватися може пояснюватися поганим самопочуттям, наявними проблемами на роботі чи вдома, іншими складнощами.Але в такому випадку обов’язково прозвучить пропозиція поговорити пізніше.

Таким чином, підібрати тему для розмови з хлопцем по телефону зовсім нескладно . Успіх спілкування залежить від уміння дівчата проявляти інтерес до особистості співрозмовника і демонструвати своє позитивне ставлення.

Як спілкуватися з чоловіком по телефону правильно:

Джерело: https://psyholic.ru/obshhenie/o-chem-pogovorit-s-parnem-po-telefonu.html

Про що говорити з чоловіком по телефону, що б йому було цікаво

Всім привіт!

Я думаю, що зможу висловити думку всіх хлопців – дівчата, нас дратує ваша безглузда балаканина по телефону. Ну уявіть ситуацію: ти красива і молода, до тебе в чергу шикуються хлопці, щоб взяти номер твого телефону. І я не виключення.

Ось заповітний номерок у мене в руці. Дзвоню тобі на наступний день і що я чую. Я дізнався про всіх твоїх родичів і друзів, хто з ким живе і від кого завагітніла. А воно мені треба? І це тільки перша розмова по телефону. І остання.

Тому що одного разу достатньо.

Милі і шановні дівчата хочете знати наше чоловічу думку про що говорити по телефону, щоб нам було цікаво? Тоді прочитайте статтю до кінця і може щось зацікавить вас і ви візьмете це на замітку.

Перший телефонну розмову з чоловіком

Про що можна поговорити з хлопцем по телефону: теми, поради

Отже, дзвінок і я чую голос дівчини. Перш за все мене насторожує тремтячий голос. Він видає хвилювання і я теж починаю хвилюватися:

 • по-перше, ця дівчина небайдужа до мене, а я поки що не можу сказати того ж,
 • по-друге, легкого розмови не виходить, все відчувають напругу і розмова не клеїться.

Читайте також:   Сумісність ваг і козерога: які труднощі чекають на пару

Щоб я хотів порадити дівчині, яка перша дзвонить хлопцю:

 1. Перед дзвінком розслабся і спробуй згадати щось приємне, посміхнися і відкинувши всі страхи набери номер. Все залежить від першої фрази. Воно може бути загальною, типу «як справи», «чим займаєшся». Ну є звичайно індивідууми, які розцінюють подібні фрази як натяк на контроль їхнього особистого життя, але я зараз про нормальних хлопців. Зазвичай таких фраз достатньо щоб зав’язався простий невимушена розмова.
 2. Не варто починати згадувати нам загадки. Питання «Вгадай хто дзвонить?» або «Знаєш, хто дав мені твій номер телефону?» приводять мене до сказу. Думаю, я не один такий. Досить привітатися і назвати своє ім’я. Якщо дівчина мені сподобалася, то я звичайно запам’ятаю її ім’я і не буду перепитувати, хто це дзвонить і просити нагадати як ми познайомилися.
 3. І ось ми вже розмовляємо. Дорогі мої, ну не хочу я знати вже в перші хвилини нашого спілкування про проблеми в сім’ї і навчанні. Ні, це не черствість і бездушність. Самі дайте відповідь чесно – ви б хотіли вирішувати проблеми свого потенційного бойфренда побачивши його всього раз? Ні і ще раз ні. Розмова повинна бути легким і невимушеним, а не викликати позіхання і бажання скоріше його завершити.

Про що можна поговорити з хлопцем по телефону: теми, поради

Конкретні теми для розмови подивися тут. Приклади флірту знаходяться ось тут.

Можна дати тисячу і одну пораду як зацікавити хлопця по телефону, але якщо він не поділяє твою радість від спілкування, то не варто продовжувати розмову, а вже тим більше призначати зустріч. Просто ввічливо попрощайся, а номер телефону спали, викинь, ну на крайній випадок з’їж. І запам’ятай – не дзвони йому більше ніколи!

Тепер опишу ситуацію з точністю навпаки. Мені сподобалася дівчина, а може я спілкувався з нею довгі місяці в інтернеті і ось я набрав її номер телефону. Перше, чого б мені хотілося, щоб дівчина відповіла на мій дзвінок і не питала пів години, хто такий і чому дзвоню.

Про тему розмови можна зорієнтуватися в процесі. Але дівчатам я б порадив не починати розмову про те, в чому вони не розбираються. А гірше того, коли вони ще й починають сперечатися про малознайомих речі. Це принаймні смішно.

Що робити дівчині, що зацікавити при першій розмові

Знаєте, є маса тим, на які можна поговорити по телефону. І це не нудні умовиводи і філософські мови. Все набагато простіше. Ось приблизний перелік тем, на які я б поговорив із задоволенням:

 • кіно і музика;
 • хобі та спорт;
 • книги та література;
 • подорожі пам’ятки та музеї;
 • техніка та автомобілі.

Інші теми представлені за посиланням, зазначеної вище по тексту.

Але повторюся ще раз, не починайте розмову на будь-яку тему, якщо не розбираєтеся в ній. Це стосується не тільки спілкування між хлопцем і дівчиною.

І знову він дзвонить

Отже, перше телефонне спілкування пройшло успішно. Можливо вже було перше побачення, але при цьому телефонні розмови ніхто не відміняв. Рано, дівчата розслаблятися.

Щоб ми, чоловіки, не втратили до вас інтерес потрібно постійно з нами фліртувати, навіть по телефону. Однак є кілька нюансів, на які я б радив звернути увагу. Адже спілкування з хлопцем не повинно закінчуватися на першому ж побаченні?

Приклади цікавих питань знаходяться за цим посиланням.

випромінюйте доброту

Про що можна поговорити з хлопцем по телефону: теми, поради

 • Немає настрою – не дзвоніть хлопцеві. Це передається навіть на відстані.
 • Але якщо людина вам приємний, то настрій має саме покращитися в процесі розмови.
 • Будьте ввічливі і доброзичливі.
 • Говоріть з посмішкою. Ми такий настрій вловлюємо, як би це сказати, фібрами своєї чоловічої, але такій чутливій душі.

Але не варто перестаратися. Припустимо у мене померла моя улюблена равлик, а дівчина з посмішкою говорить співчутливі слова. Створюється враження, що над моїм горем знущаються і не віриться в щирість слів.

Слідкуйте за інтонацією

Болісні очікування дзвінка від чоловіка, що сподобався нарешті винагороджені. На дисплеї телефону висвічується його ім’я і ти тремтячими руками береш апарат. Не потрібно так хвилюватися. Так між співрозмовниками виникає не потрібне напруження.

Психологи радять, щоб впоратися з хвилюванням потрібно знизити тембр голосу і все буде добре.

Дозвольте чоловікові вставити слівце

Про що можна поговорити з хлопцем по телефону: теми, поради

Дівчата, ви не повірите, але нам теж є що сказати. Тому:

 • робіть в розмові паузи, які не торохтить без угаву,
 • але буває і інакше – пауза затягується, тоді беріть ініціативу на себе і затроньте цікаву тему.

Не знаєте з чого почати, тоді поділіться враженнями про концерт або фільмі. Головне почути улюблений голос і знати, що у чоловіка все добре і він нудьгує.

Називай мене по імені

Як приємно, коли дівчина згадує моє ім’я в розмові. Називає мене ласкаво – Юрою, Юрієм, Юрочко. Це наприклад. Але, щоб ім’я не втратило своєї привабливості, вона не вживає його через кожне слово.

телефонний етикет

Дівчата, запам’ятайте, починає і закінчує телефонну розмову один і той же чоловік. Але бувають випадки, коли щось і хтось заважає спілкуватися або є якісь справи. В такому випадку вибачитеся і попросіть хлопця передзвонити.

Про що можна поговорити з хлопцем по телефону: теми, поради

Якщо чоловік змушений перервати розмову і просить дозволу передзвонить не потрібно міркувати на тему, коли це буде вам зручно. Просто погодьтеся і вкажіть час, коли вам буде зручно почути молодої людини.

Контроль мови:

 • Дівчата, вчіться говорити грамотно.
 • Не використовуйте жаргонні і матюки слівця. Ніколи! Запам’ятайте, ніколи.
 • Також стежте за ходом своєї думки. Не потрібно скакати як блоха за темами. За ходом такої думки не встежити навіть вундеркінда. І сказу виникає питання, а чи потрібно це робити. Слухати таку дівчину просто не цікаво і нудно.

І щоб мені хотілося сказати на закінчення. Телефонні розмови гарні для спілкування, але не годяться для з’ясування відносин. Якщо вам були хоч трохи важливі відносини і хлопець, які не розривайте з ним відносини по телефону.

Проявіть трохи поваги до цього нещасного.

Так він мерзотник. І він повинен особисто побачити який «скарб» втрачає. Тому я б порадив зробити красиве укладання і макіяж, одягти кращий наряд і прийти на зустріч. Нехай у хлопця відпаде щелепа від такої краси і він ще не раз пошкодує про скоєне.

Але це так невеличкий відступ. Спілкуйтеся і зустрічайтеся дорогі мої, і нехай у вас все буде добре.

Джерело: https://art-kiss.ru/o-chem-govorit-s-muzhchinoy-po-telefonu-chto-by-emu-bylo-interesno.html

Про що можна поговорити з хлопцем по телефону: вибираємо тему і питання

Про що можна поговорити з хлопцем по телефону: теми, поради

Не знаєте, про що поговорити з хлопцем по телефону, який ще й подобається? Тут Ви знайдете декілька відповідних тем і приклади конкретних питань, які можна задати в залежності від ситуації. Крім того, ми розповімо, як слід вести діалог з чоловіком, щоб він не поклав трубку першим. Також Ви дізнаєтесь, про що його категорично не слід питати і чому.

Теми і питання для розмови з хлопцем по телефону

Ви хочете напевно зацікавити хлопця телефонною розмовою? Терміново вивчіть список чоловічих хобі і захоплень! Це саме те, про що вони розмовлятимуть довго і з задоволенням.

Спорт

Про що можна поговорити з хлопцем по телефону: теми, поради

 • Як давно ти захоплений цим видом спорту?
 • За яку команду вболіваєш?
 • Які правила цієї гри?
 • Коли буде наступний матч?
 • Підемо разом на гру?

Автомобілі

Нехай він відповідає на наступні питання:

 • Чи давно водиш машину?
 • Яка модель авто подобається?
 • Надійна ця модель?
 • Як ти ставишся до жінки за кермом?
 • Який автомобіль мені порадиш?
 • Чим відрізняється зимова гума від літньої?

Риболовля та полювання

Полювання та риболовля – ось про що люблять поговорити багато чоловіків! Дівчатам головне уважно слухати, запам’ятовувати і захоплюватися їх успіхами.

Якщо Ваш співрозмовник має до цього пряме відношення, сміливо розпитуйте його про наступне:

 • Яка риба (звір) водиться в навколишньої місцевості?
 • Як часто ти їздиш на риболовлю (полювання)?
 • Чим звичайна вудка відрізняється від спінінга?
 • Яку рибу ти зловив найбільшу?
 • Безпечно чи це заняття?

Це нейтральні, приємні і ні до чого не зобов’язують теми, які підходять для телефонного спілкування з хлопцем.

Музика і кіно

Врахуйте, що Ваші пристрасті можуть не збігатися.

Проявляйте повагу до вибору партнера, не нав’язуйте свої переконання.

Про що можна поговорити з хлопцем по телефону: теми, поради

 1. Який жанр кіно ти віддаєш перевагу?
 2. Який актор (актриса) самий класний?
 3. Порадиш, що мені подивитися?
 4. Розкажеш, про що цей фільм?
 5. Яку музику ти любиш слухати?
 6. Чим вона тобі подобається?

Відпочинок і подорожі

Ось список питань, які можна задати хлопцю:

 1. Де ти відпочивав минулого літа?
 2. Які пам’ятки відвідав?
 3. Фото з відпочинку можеш показати?
 4. Куди плануєш поїхати наступного разу?
 5. Допоможеш мені вибрати тур?
 6. Може, ми поїдемо разом?

Можливо молода людина віддає перевагу відпочинку на природі або байдарковий сплав. Розпитайте його про це, і він з радістю розповість про пісні біля багаття. Не виключено, що він навіть запросить Вас з собою в наступну подорож.

Набрид Ваш співрозмовник? Ось як можна відшити хлопця і не образити. Тут зібрані найпоширеніші помилки дівчат і найбільш ефективні методи.

Спілкуючись з чоловіком, уважно стежте за своєю мовою, адже говорити йому можна далеко не все. Ось що може зіпсувати відносини.

Він перестав Вам дзвонити? На це є різні причини, про які ми поговоримо в іншій статті. Ви дізнаєтеся, чому хлопець не хоче спілкуватися з дівчиною. Також Ви зможете виправити ситуацію на краще.

При виникненні довгих пауз Вам допоможе наш список універсальних тем для розмови. Тут Ви знайдете найпоширеніші помилки, які дівчата роблять при спілкуванні з хлопцями та поради з підтримки бесіди.

Читайте також:   Що подарувати дівчині на першому побаченні: добірка ідей і порад

А ось те, що можна написати хлопцю, який подобається. Чому б не спілкуватися з ним через смс або в інтернеті?

Чого категорично не варто розповідати чоловікові

Про що можна поговорити з хлопцем по телефону: теми, поради

 • Згадувати попередні відносини
 • Обговорювати фінансові питання і матеріальний стан
 • Ділитися сексуальними фантазіями
 • Розповідати вульгарні анекдоти
 • Скаржитися на здоров’я і самотність.

Про що можна поговорити з хлопцем по телефону: теми, поради

Хочете дізнатися всі секрети спокушання чоловіків? Ми радимо подивитися безкоштовний відео-курс Олексія чорноземи «12 законів зваби для жінок». Ви отримаєте покроковий план з 12 кроків, як звести будь-якого чоловіка з розуму і зберегти його прихильність на довгі роки.

Відео-курс безкоштовний. Щоб подивитися, перейдіть на цю сторінку, залиште свій e-mail і на пошту прийде лист з посиланням на відео.

Як спілкуватися з хлопцем по телефону – поради

При телефонній розмові постарайтеся налаштуватися на тональність і тембр голосу співрозмовника. Вловіть основну нитку спілкування і делікатно підтримуйте його. Ось ще кілька порад щодо ведення діалогу:

 • Вмійте вислухати
 • Телефонуйте якомога рідше першої
 • Без необхідності не здзвонюєтеся частіше ніж раз в два дні
 • Підтримуйте суть розмови
 • Не робіть туманних натяків
 • Формулюйте запитання і фрази чітко
 • Не проводьте порівнянь
 • Будьте коректні
 • Не робіть довгих пауз
 • Чи не перескакуйте з однієї теми на іншу
 • Не затягуйте розмову надовго (на 2 і більше години)
 • Закінчуйте розмову першою.

Дівчата, будьте психологами! Хваліть хлопців, вони це люблять. Говоріть йому, який він сильний, розумний, спритний і відважний.

Ось відео з порадами, які можуть допомогти налагодити спілкування з чоловіком по телефону, тут запропоновано дуже багато цікавих правил:

Фізіологія чоловіків така, що їх дратує пусті балачки, вони мислять глобально! В першу чергу, щоб почати успішно з ними спілкуватися, станьте цікавим співрозмовником, створюйте таємницю, інтригу, фліртуйте! А хто кому подзвонить перший, повірте – неважливо.

Статті, які Вас зацікавлять:

Джерело: http://selfishlady.ru/o-chem-pogovorit-s-parnem-po-telefonu/

Про що поговорити з хлопцем, коли скінчилися теми для розмови: кілька корисних ідей

Перше побачення відмінний привід ближче пізнати свого обранця. Стати приємною співбесідницею, яка зачарує будь-якого хлопця просто, необхідно лише вибрати тему цікаву вам обом.

Їли розмова не клеїться, вдамося до безпрограшного варіанту – поговоріть про нього. Чоловікові підлестить така увага.

А дівчині, зацікавленої в подальших відносинах, буде цікаво дізнатися, чим живе її кавалер.

Нехай чоловік сам вирішує, про що говорити

Якщо він досить розкутий, то сам заговорить про хвилюючі його речах. Дівчині залишиться тільки посміхатися і захоплено кивати. Не варто перебивати, навіть якщо це буде захоплений монолог про улюблену акваріумний рибку або квартальному звіті.

Придивіться до супутника

Зовнішній вигляд може натякати на багато захоплення людини. З атлетично складеним красенем варто завести розмову про спорт і тренажерному залі. Якщо хлопець прийшов в одязі із зображенням музичного гурту, варто відзначити творчість його кумирів.

Загальні інтереси

Поговоріть про хобі. Дівчині, яка бажає справити хороше враження, необхідно хоча б трохи розбиратися в «чоловічих» темах – футболі, полюванні, автомобілях. Але якщо хлопець розповідає про незрозумілі речі, не потрібно будувати з себе експерта. Досить просто сказати «Завжди хотіла дізнатися про це докладніше», і уважно слухати.

Робота або навчання

Для багатьох чоловіків важливі їхні ділові успіхи. Запитайте, чому він вибрав саме цю професію і чи подобається вона йому. Поцікавтеся його робочими обов’язками, планами і амбіціями.

Приємні моменти з життя

Про що можна поговорити з хлопцем по телефону: теми, поради

Любительки астрології можуть сміливо з’ясовувати знак зодіаку чоловіки. Розмірковуючи про стрільців та скорпіонів можна поговорити про риси характеру вашого обранця.

родина

Можна поговорити про малих родинах, найбільш яскраві враження з дитинства. Чоловікові буде приємно розповісти про улюблених родичів і милих сімейних традиціях.

Універсальні теми для розмови

Існують теми, які можна обговорити з будь-яким хлопцем. Якщо ви обидва соромитеся, або він не схильний розповідати про себе, скористайтеся універсальними домашніми заготовками.

Місце, в якому ви перебуваєте

Підкресліть, як Вам подобається ідея чоловіки зустрітися саме там. Відзначте затишний інтер’єр ресторану, захопитися красою парку. Якщо ініціатор побачення Ви, обов’язково запитайте, чи подобається йому Ваш вибір.

їжа

В кафе чи ресторані буде доречно обговорити меню. Поговоріть про незвичайних стравах, особливості кулінарії різних країн. Дізнайтеся улюблене блюдо Вашого кавалера, і чи любить він готувати. Натякніть на свої кулінарні Талан. Знайдіть те, що подобатися вам обом – ласощі з дитинства, вегетаріанська дієта або плов за традиційним рецептом.

мистецтво

З різнобічною людиною можна сміливо заводити розмову про прекрасне. Дівчині необхідно володіти відомостями про предмет обговорення. Знання класики і основних тенденцій сучасного мистецтва – показник ерудованості дівчата.

Про захоплення хлопця живописом малих голландців або творчістю популярної музичної групи краще дізнатися заздалегідь, від спільних друзів або сторінки в соцмережах.

Ваша теоретична підкованість в предметах його захоплень справлять приємне враження.

Кіно

Про що можна поговорити з хлопцем по телефону: теми, поради

книги

Читати люблять багато. Чоловіки із задоволенням обговорить з Вами улюблені твори. І буде дуже непогано, якщо Ви будете хоча б поверхово знайомі зі змістом.

 • Новини
 • Події в країні, світі, життя зірок або нова покупка спільного знайомого … Виберіть те, що хвилює вас обох.
 • тварини

Якщо він обожнює собак, нехай розповідає про своє улюблене вихованця. Захопитися розумом і талантами чотириногого друга. Про вашого улюбленого хом’яка і трьох кішок теж можна згадати. Якщо про домашніх тварин ви тільки мрієте, обговоріть милих лісових звіряток або проблему червонокнижних видів.

Знайдіть те, що ви обидва не любите . У вас загальний начальник-диктатор, або вам не подобатися ставлення відомої співачки до звірятко? Говоріть про це. Ніщо так не зближує як загальний ворог, реальний або абстрактний.

Яких тим краще уникати

З протилежною статтю можна говорити багато про що, але є теми, які краще не зачіпати. Про щось не варто згадувати на першому побаченні, а деякі речі залишаються табу навіть в серйозних відносинах.

ниття

Нескінченне нарікання на життя, зацикленість на проблемах і звинувачення всіх навколо в своїх невдачах відлякають навіть палкого закоханого. Про хворобах теж краще не згадувати, навіть якщо Ви на побаченні з лікарем.

колишні відносини

Про що можна поговорити з хлопцем по телефону: теми, поради

Дохід та інші фінансові моменти не варто обговорювати на першому побаченні

Зайвий інтерес до заробітної плати, житла та вартості автомобіля може зародити підозри в меркантильності. Про своє матеріальне благополуччя або грошових проблемах теж краще промовчати.

вартість подарунків

Щиро радійте букету ромашок або плюшевої іграшки. Маленькі знаки уваги це дуже мило. Ціну подарованих коштовностей теж краще не уточнювати. Якщо Ви прийшли не з порожніми руками, не згадуйте вартість подарунка і труднощі при його покупці.

недоліки

У Вас довгий ніс або невдала стрижка? Чи не озвучуйте свої переживання з приводу зовнішності. Якщо він пішов з Вами на побачення, ці маленькі недоліки його не хвилюють. Про свої зовнішні особливості він теж в курсі.

Краса

Йому нецікаві дизайнерські достоїнства Вашої нової сумочки або два години проведені в манікюрному залі. Залиште ці теми для подружок.

Почуття і плани на майбутнє

Якщо ви давно разом про це говорити просто необхідно. Але на перших побаченнях Ваші палкі зізнання і мрії про спільні дітей в будиночку біля моря будуть зайвими.

Як підтримати розмову

У спілкуванні з чоловіком важливі не тільки правильно підібрані теми для бесіди, а й комфортна атмосфера між вами.

Приємний голос і спокійні інтонації викликають прихильність до себе. Борошно, що сидить з кислим видом, або навпаки, надмірно емоційна, навряд чи буде запрошена на наступне побачення.

 1. посмішка
 2. Демонстрація дружелюбності і гарного настрою покаже чоловікові, наскільки Вам приємно його суспільство.
 3. компліменти

Про що можна поговорити з хлопцем по телефону: теми, поради

Називайте його по імені

І як можна частіше. Звук імені найприємніший для вуха людини. Не забувайте про це маленькому секреті.

Уважно слухайте і не перебивайте. Паузу можна заповнити питаннями по темі його розповіді, уточнити деталі.

природність

Живе спілкування передбачає щирі реакції. Чесні відповіді на питання, без прикрашання дійсності, допоможуть уникнути дурних ситуацій в майбутньому.

спорті тактовно

Категорична заява про неправоту чоловіка на побаченні прозвучать грубо. Краще м’яко натякнути на помилку, і обов’язково аргументувати свою думку. Чоловікам просто необхідна логіка і заяви «Ну, мені це просто не подобатися» або «Це погано, тому що я так сказала» будуть абсолютно безпідставні.

Фрази, які допоможуть перервати незручне мовчання:

поширені помилки

У кожної дівчини було побачення, яке несподівано стало останньою крапкою в так і не почався роман. Існують помилки, які особливо властиві представницям прекрасної статі. Отже, чого ж робити не варто:

Намагатися здаватися занадто розумною

Ерудована дівчина це дуже добре. Але коли вона протягом одного побачення намагається видати всі свої знання разом, це виглядає дивно. Німецька філософія упереміш з цитатами з давньогрецького епосу зламають кого завгодно. І чоловік, зібравши своє ураженого самолюбства, піде шукати співрозмовницю простіше.

Вчити життя і критикувати

Про що можна поговорити з хлопцем по телефону: теми, поради

Бути занадто загадковою

Не варто бути абсолютно відкритою книгою, а й думати що Ваш чоловік – телепат теж велика помилка. Жіночі бажання і причини образ для них просто незбагненна загадка. Пряме вираження необхідних думок і емоцій допоможуть уникнути багатьох конфліктів.

терпіти мовчки

Не можна ігнорувати свої бажання. Нецікаву розмову завжди можна перевести на іншу тему. З неприємного місця піти. Якщо щось не подобатися, варто м’яко сказати про це кавалеру. Зацікавлений у відносинах чоловік завжди придумає, як виправити ситуацію.

Читайте також:   Як забути чоловіка: практичні методи і поради психологів

Про що поговорити з хлопцем, коли скінчилися теми для розмови: кілька корисних ідей was last modified: Бер 23rd, 2018 by Armina

Джерело: https://zamuzhzavtra.ru/obshhenie/o-chyom-pogovorit-s-parnem-kogda-konchilis-temy-dlya-razgovora.html

Невимушене спілкування: про що поговорити з хлопцем по телефону? | ОТНОШЕНІЙ.НЕТ

Часто зустрічається ситуація, коли хочеться зателефонувати людині, яка нам подобається, але виникають складнощі, тому що ми не знаємо, з чого почати розмову. Як визначитися, про що поговорити з хлопцем по телефону і як вести себе при цьому?

Розмова по телефону: поради

З одного боку, розмовляти, знаходячись далеко один від одного, здається набагато легше, ніж наживо.

Адже співрозмовник не бачить, як ми нервуємо, як ретельно намагаємося підбирати слова, метушливо ходимо по кімнаті і хапаємо трапляються на шляху предмети, аби хоч трохи знизити хвилювання.

Але, з іншого боку, треба ж ще знайти, про що говорити з хлопцем по телефону, а також зуміти правильно поводитися під час бесіди, щоб він по-справжньому зацікавився розмовою з вами.

Ось кілька порад, які допоможуть вам побудувати успішний діалог і змусити людину захотіти продовження спілкування.

Подумайте, про що будете говорити

В першу чергу продумайте вашу бесіду. Можете навіть записати на листочку, які б ви хотіли поставити запитання, про що б бажали розповісти самі. Це буде корисно, тому що при сильному хвилюванні у вас просто все вилетить з голови.

Зверніть увагу, що теми для розмови повинні подобатися не тільки вам, але і йому. Тому постарайтеся спочатку дізнатися, чим хлопець захоплюється, а потім вже розвивати бесіду в цьому напрямку. Якщо ви разом вчитеся, то можна поговорити про майбутні іспити, про виконання курсової роботи або написання диплома.

Хлопцеві легше підтримати з вами розмову, коли він добре розбирається в тому чи іншому обговорюваному питанні. Тому не намагайтеся нав’язати те, що йому не до душі.

Підберіть правильне вітання

Вітати людини можна по-різному. Тут все залежить від того, чи спілкувалися ви раніше. Якщо так, то і придумувати нічого не потрібно, просто привітайтеся як зазвичай.

Якщо ви ще ніколи не розмовляли, тоді увійдіть в і обов’язково ввічливо запитайте, чи не бажає він з вами поспілкуватися. При цьому налаштуйтеся, що відповідь може бути негативним.

Будьте до цього готові і ні в якому разі не турбуйтеся.

Називайте співрозмовника по імені

Завжди звертайтеся до чоловіка на ім’я. Це приємно, тому ви відразу розташуйте його до себе. Але уникайте різних іменних інтерпретацій, наприклад, Ванечка, Саньок, Єгорка. В іншому випадку ваша бесіда довго не триватиме.

Уникайте банальних питань

Постарайтеся не ставити занадто банальні питання, які чоловік і так чує щодня, наприклад, «Як справи?», «Що робиш?». До того ж вони не дають можливості розвивати розмову далі.

Краще спробуйте заговорити на якусь певну тему і питайте відповідно до неї.

Наприклад, скажіть, що ви недавно дивилися фільм, потім поцікавтеся, яке кіно подобається хлопцеві, запропонуйте сходити в кінотеатр разом і т. Д.

Слухайте співрозмовника

Уміння слухати і чути – це найважливіший навик, який показує людину з позитивного боку. Якщо ви постійно будете говорити, не давати співбесідникові можливості навіть вставити слово, то не сподівайтеся на продовження спілкування. Навіть якщо вам потрібно щось сказати, не перебивайте, почекайте, коли хлопець закінчить свою думку, потім вже говорите.

відповідайте впевнено

Впевненість в собі – гарна якість, яке допомагає в різних ситуаціях, а тому числі і в розмові з протилежною статтю. Важливо підтримувати невимушену бесіду, відповідати на питання чітко, сміливо запитувати про те, що цікаво.

Але намагайтеся не здатися самовпевненою. Наприклад, якщо ви не розбираєтеся в якійсь темі добре, то не варто показувати, що насправді ви в ній – фахівець, а ваш співрозмовник нічого не розуміє. Адекватно оцінюйте себе і свої слова, інакше спілкування на одному розмові і завершиться.

Розмова не повинен бути занадто довгим

Чи не мучте чоловіка тривалої балаканиною. Жінки, звичайно, люблять поговорити, але у хлопців на цей рахунок інша думка. Крім того, не обривати розмову різко, потрібно вибрати найбільш природне місце розмови, щоб попрощатися.

Також варто продумати, що ви скажіть на прощання. Фраза повинна бути милою і залишити про вас позитивне враження. Наприклад, скажіть, що вам було дуже приємно поспілкуватися і ви з задоволенням продовжили б діалог, але зараз вам необхідно зайнятися справами.

Не піднімайте тим, в яких не розбирайтеся

Багато дівчат починають розмовляти про речі, в яких розбираються лише поверхово, щоб здатися чоловікові розумними і різнобічними. Однак якщо ваш партнер добре розуміє тему, то ваша задумка приречена на провал. Якщо вже зайшла мова про те, в чому ви не розбираєтеся, то не обманюйте хлопця, відразу зізнайтеся в своїй некомпетентності і попросіть його просвітити вас.

Популярні теми для розмови з хлопцем по телефону

Тим, на які можна поговорити з чоловіком, досить багато. Які з них використовувати, вирішувати тільки вам в залежності від ситуації.

Плани на день / найближче майбутнє

У кожної людини є хоч якісь задумки щодо свого подальшого життя. Тому доречно буде поцікавитися, що планує хлопець, чого хоче домогтися, про що мріє.

Також запитаєте про плани на день. Це може перерости в можливість призначення зустрічі і спілкування наживо.

Наприклад, він говорить, що хоче сьогодні сходити в кінотеатр, скажіть, що ви давно там не були і запропонуйте відвідати його разом.

Його досягнення, таланти

Хорошим варіантом, про що розмовляти з хлопцем по телефону, буде питання про його успіхи, вершинах, які він вже досяг. Але тут важливо попередньо знати, чи є такий багаж у чоловіка. Якщо немає, то краще не питати, бо людині буде неприємно від того, що у нього немає ніяких досягнень в житті.

Професійна діяльність

Це, звичайно ж, не сама романтична тема, але цілком може врятувати становище, якщо розмова заходить в глухий кут. Коли ви ще не знаєте, де працює хлопець, запитаєте його про це. Якщо обізнані, то поцікавтеся, як пройшов робочий день, чи все виходить, чого він бажає досягти в кар’єрі.

Якщо чоловік буде скаржитися на невдачі в роботі, підтримайте його, постарайтеся налаштувати на бажання рухатися далі незважаючи ні на що. Люди, які вміють підбадьорити, завжди притягують.

Останні переглянуті фільми, прочитані книги, враження

Відмінним способом, про що поговорити з чоловіком по телефону, є питання про те, чим він займався останнім часом, наприклад:

 • яку книгу прочитав;
 • які заклади відвідував;
 • які фільми дивився;
 • в які міста їздив.

При цьому не просто запитаєте, а й попросіть розповісти про враження, емоції. Це допоможе успішно і захоплено продовжити бесіду, особливо якщо у вас збіглися якісь дії.

Наприклад, ви прочитали одну і ту ж книгу. У цьому випадку можете поділитися думками про неї, про її персонажах, пофантазувати про те, який можна було б зробити кінцівку, яких ще додати героїв і т. Д.

Поцікавтеся смаками співрозмовника

Не забудьте запитати про переваги чоловіки, наприклад, що він любить їсти, яку музику слухає, який стиль одягу подобається і т. Д. Якщо у вас знайдуться спільні смаки, то це допоможе розвинути плідну розмову.

Спорт

Про спортивні заняття доречно говорити, якщо обидві сторони захоплені ними. Хлопцям подобаються дівчата, які можуть підтримати таку специфічну тему. Якщо ви обидва – спортсмени, то обов’язково знайдете, що сказати, який корисною інформацією поділитися.

Якщо ви хворі футболом, то станете справжнім скарбом для хлопця. Достатньо лише запитати чоловіка, за яку команду він хворіє, як бесіда тут же придбає бурхливий оборот. Надалі це може навіть перерости в традиційний спільний перегляд футбольних матчів.

хобі

Розмова про захоплення завжди виходить жвавим. Запитайте, чи є у хлопця улюблена справа, попросіть розповісти про нього. При цьому важливо бути по-справжньому зацікавленою, інакше вам же першої швидко набридне бесіда. Також нещирість буде помітна. Тому не намагайтеся зобразити свій інтерес заради бажання провести на чоловіка враження.

нейтральні теми

Для підтримки розмови можна взяти до уваги такі теми, як:

 • погода;
 • сьогоднішній настрій;
 • новини останніх днів.

Це все прості питання, які не дадуть великий продуктивності в бесіді, але допоможуть вийти з ситуації, коли розмова заходить в глухий кут і стає нема чого сказати.

Перелік тем для спілкування з чоловіком по телефону досить великий. Але вам слід врахувати, що є тематики, які не варто зачіпати, особливо якщо ви знайомі занадто мало часу. До них належать такі:

 • минулі особисті відносини;
 • матеріальна спроможність;
 • сексуальні пристрасті і фантазії;
 • вульгарні анекдоти і жарти;
 • скарги на погане здоров’я і самотність.

Якщо ви торкнетеся зазначених питань, то покажете себе з негативної сторони і навряд чи зможете завоювати прихильність вподобаного людини.

Таким чином, вибір тим, про що говорити з чоловіком по телефону, великий, завжди знайдеться, в якому напрямку розвивати бесіду. Головне, не нервуйте при розмові, тримайтеся впевнено, не намагайтеся здатися кращим, розумнішим, будьте максимально природною, тоді у вас будуть всі шанси заручитися підтримкою співрозмовника.

Джерело: https://otnoshenij.net/o-chyom-pogovorit-s-ponravivshimsya-parnem-po-telefonu

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *