Про що поговорити з дівчиною: кращі теми для спілкування

Про що поговорити з дівчиною: кращі теми для спілкування

Зміст приховати

У підлітковому віці спілкування з представницями протилежної статі стає нагальною проблемою для всіх без винятку молодих людей. Яким би впевненим і самозакоханим не здавалося хлопець з боку, коли справа доходить до знайомства або запрошення на побачення, він обов’язково починає втрачатися.

Саме тому так важливо завжди мати в запасі перелік тем для розмови з дівчиною, які її завжди привернуть і зацікавлять. У цій статті ми розповімо, як зачарувати вподобану однокласницю або сусідку, щоб вона відразу погодилася піти на побачення.

у ВКонтакте

У наш час ця соціальна мережа стає найпопулярнішим способом спілкування між молодими людьми. Тут можна знайти партнера собі до душі, орієнтуючись на його захоплення та інтереси.

Щоб залучити вподобану дівчину, треба почати захоплюючу і чіпляють листування. Для цього вам знадобляться теми для розмови з дівчиною у ВКонтакте.

Що написати дівчині

Знайти відразу тему для розмови з дівчиною в ВК буде непросто, особливо якщо вона ледь знайома. Для початку потрібно вивести її на розмову. Головний секрет – природність. Чи не старайся виглядати занадто романтичним або інтелектуальним, вставляючи в переписку рядки з віршів або афоризми мислителів.

Про що поговорити з дівчиною: кращі теми для спілкування

Головне в листуванні – дотримуватися кількох основних принципів:

 1. Став правильні і щирі питання.
 2. Будь оригінальним.
 3. Жартуй.
 4. Пиши двозначно.
 5. Не будь занадто нав’язливими.
 6. Припиняй переписку першим.
 7. Якщо все йде за планом, запрошуй дівчину на побачення. Чи не затягуй.

Звичайно, освоїти з першого разу всі ці поради не вдасться. Так що потрібно досвід і практика.

Питання, які можна задавати при листуванні

Щоб спровокувати дівчину на тривале спілкування, потрібно ставити правильні і точні питання. Вони повинні бути «відкритими», тобто не припускати однозначної відповіді (так чи ні).

Теми для розмови з дівчиною по листуванню повинні бути невимушеними. Наприклад, можна поцікавитися:

 • чим вона займалася минулим днем;
 • як відреагувала на кліп популярної групи;
 • які емоції викликав у неї новий фільм.

Головне, не допускати поширеної помилки і не питати, як у неї справи. Велику банальність складно придумати.

Краще поцікався її настроєм. Провоцируй її на емоції, питай, які почуття у неї викликало ту чи іншу подію, ніж її зацікавило.

По телефону

Наступний етап після соціальних мереж – налагодження контакту під час телефонної розмови. У такій ситуації молоді люди часто починають губитися. Адже перед екраном монітора у нас є час, щоб зайвий раз обміркувати кожне слово. У бесіді доводиться орієнтуватися по ходу.

Тому не зайвим буде мати заготовлений список тем для розмови з дівчиною по телефону.

Про що поговорити з дівчиною: кращі теми для спілкування

Важливо не бути нав’язливим

Головне – частіше задавай питання. Можна почати з того, щоб поцікавитися:

 • як пройшов її день;
 • що вона думає, про спільних знайомих;
 • її захопленнями, а заодно і поділитися своїми.

Добре, якщо у тебе буде привід попросити допомогу чи пораду. У цьому випадку дівчина відразу розкриється, ти станеш для неї ближче після того, як вона спробує тебе підтримати.

Коли це буде доречно, розкажи жарт. Найкраще, якщо це буде якийсь недавній випадок з життя.

Якщо все складається добре, почни будувати плани на найближчий час. Наприклад, обговоріть, куди можете разом сходити ввечері.

Кращі теми

Цікаві теми для розмови з дівчиною врятують, коли ти починаєш сумніватися або сильно нервувати. Май такий перелік під рукою на всі випадки життя.

Ненудні і цікаві

Найголовніше, щоб дівчина не відчула, що їй нудно. Якщо це трапиться, можеш вважати, що ваші стосунки приречені. Навряд чи вона дасть другий шанс.

У тебе завжди повинні бути напоготові найкращі теми для розмови з дівчиною, які виправлять ситуацію, навіть якщо спілкування з самого початку не склалося. Наприклад, обговоріть дивні або шкідливі звички, які можуть викликати посмішку. Тут не треба говорити про свою пристрасть до пива або сигарет.

Розкажи, що ніяк не можеш кинути малювати дурні пики в самих невідповідних місцях. Це забавно і мило. Така ненудна тема для розмови з дівчиною відразу розташує її до тебе.

серйозні

Якщо обстановка в своєму розпорядженні, можна згадати про серйозні темах для розмови з дівчиною. Наприклад, поговорити про гроші. Простір для фантазії дадуть міркування про те, як їх краще заробити і вигідніше витратити. Тільки будь обережний. Чи не покажи себе марнотратом або скнарою.

Ще один варіант, який входить до переліку найбільш цікавих тем для розмови з дівчиною, – це діти. Обговоріть братів, сестер або племінників. Це милий і приємний привід для розмови, якщо їм не зловживати. Не потрібно говорити про мрію мати трійню. Такий поспіх буде сприйнята негативно.

Веселі і смішні

Про що поговорити з дівчиною: кращі теми для спілкування

Ще один перспективний привід – свята. Всі люблять відпочивати і отримувати подарунки. Поговори про те, що запам’ятовується вручали кому-то за останній час або отримував сам. Як пройшов недавній свято. Часто спогади про застілля стають самими смішними темами для розмови з дівчиною.

прикольні

Прикольна тема для розмови з дівчиною – розповісти їй про своє хобі. Головне, щоб це було невимушене заняття, яке дозволило б вам ще більше часу проводити вдвох.

Наприклад, запропонуй відправитися кататися на самокатах. Або запроси пограти в боулінг.

Обов’язково дізнайся, яке у неї хобі. Слухай уважно, щоб при нагоді козирнути своєю ввічливістю. Наприклад, зробити подарунок, пов’язаний із захопленням, про який вона розповідала кілька місяців тому.

вульгарні питання

Вульгарні теми для розмови з дівчиною – вірна ознака того, що ви максимально зблизилися. Тільки для них має настати час. Між вами вже повинен існувати певний рівень довіри. Спочатку постав кілька навідних запитань, щоб зрозуміти, які теми вважаються табу.

Після цього можна цікавитися:

 • коли вона останній раз цілувалася;
 • чи подобаються їй порноролики;
 • чи робить вона Селфі в оголеному вигляді.

Відповідні для побачення

Про що поговорити з дівчиною: кращі теми для спілкування

Класичний перелік тем дозволить охопити все, що може бути цікаво твоєї нової подруги:

 • хобі;
 • подорожі;
 • кіно;
 • спорт;
 • дитинство;
 • друзі;
 • відносини.

Які загальні теми можуть бути у хлопців і дівчат

Хоча все навколо і твердять про те, які різні чоловіки і жінки, насправді спільних тем для розмов з дівчиною набагато більше, ніж ти можеш собі уявити.

Всім цікаво поділитися недавніми враженнями про книгах і фільмах. Розкажи про найпотаємніші мрії, простих радощах.

Ці теми, які будуть цікаві вам обом, продемонструють, наскільки ви близькі по духу люди. Не варто недооцінювати цю близькість.

Перелік запитань, які можна обговорити на прогулянці

Вирушаючи на прогулянку, це не відходить можливості дізнатися про свою подругу якомога більше. У цьому випадку ти краще зрозумієш, наскільки тобі близький ця людина, дізнаєшся її сутність.

Теми для розмови з дівчиною на прогулянці повинні бути легкими і невимушеними. Наприклад, можна обговорити:

 • мрії;
 • життєвий досвід;
 • захоплення;
 • домашніх тварин;
 • друзів;
 • рідне місто;
 • улюблену музику.

Про що поговорити з дівчиною: кращі теми для спілкування

Можна просто покататися на роликах

Як знайти вірну тему в конкретній ситуації

Якщо ти мучишся, як знайти тему для розмови з дівчиною, то головна порада – постарайся з’ясувати, що її турбує в даний момент.

Наприклад, ти можеш підготувати «виступ» про нові комедіях, а її буде хвилювати якась пригода будинку, невдача у навчанні або на роботі. Тому завжди уважно слухай, що тобі кажуть, простежуй натяки, вгадуй, чого хоче жінка.

Якщо ти зумієш потрапити в настрій партнерки, вона це оцінить і не забуде.

Про що говорити з дівчиною

Про те, про що ти будеш говорити з дівчиною, залежать ваші подальші відносини. Це серйозне питання, яке вимагає більш серйозного розбору в окремій статті.

Головне, що можна порадити, – цікався своєї знайомої. Про себе, звичайно, потрібно розповідати, але не забувай дізнатися якомога більше про її внутрішній світ, захоплення і пристрасті. Якщо дівчина відкриється, у ваших відносин велике майбутнє.

Що можна запитати

За допомогою питань можна не тільки дізнатися свою нову знайому, а й зацікавити її. Тому список питань, тем для розмови з дівчиною повинен бути великим і різноманітним.

Про що поговорити з дівчиною: кращі теми для спілкування

 1. З яким супергероєм ти себе ассоцііруешь?
 2. Що тебе засмучує в цьому житті найбільше?
 3. Куди б ти хотіла відправитися в подорож?

Кожен з цих питань – привід для продуктивного і повноцінного розмови, який може зайняти цілий вечір.

висновок

 1. Головне в спілкуванні з дівчиною – не губитися. Бути щирим. Вони завжди це цінують.
 2. Теми для обговорення можуть бути майже будь-якими. Важливо зберігати природність і намагатися не виглядати тим, ким ти не є.
 3. Умій слухати представниць прекрасної статі, тоді вони дадуть відповідь тобі тим же.

Джерело: https://bvk.news/ot/zn/temy-dlya-razgovora-s-devushkoj.html

Це незручне тривале мовчання …

зміст

 • Цікаві теми для розмови
 • Про що поговорити з хлопцем?
  • Питання хлопцеві для першого побачення
 • Теми для розмови з дівчиною
  • Питання дівчині на першому побаченні
 • Небезпечні теми: як не зіпсувати розмову?
 • 7 порад щодо поліпшення навичок спілкування

Життя постійно зіштовхує нас з новими людьми і необхідністю шукати теми для розмови, будь то коротанія часу з попутниками в поїзді або перше побачення. Але що робити, якщо у вас немає ораторського таланту? Як почати розмову, якщо в голові дзвінка порожнеча, а на серці єдине бажання – провалитися крізь землю від ніяковості?

Завидно дивитися на тих, хто може запросто розговоритися з продавщицею в магазині або сусідом в тролейбусі.

У таких людей завжди маса знайомих, їм не потрібно мучитися питанням: що робити, якщо нудно ? Вони завжди знайдуть собі розвагу у вигляді приємної розмови, їх раді бачити на вечірках і заходах.

Читайте також:   Як розлучитися з чоловіком: юридичні основи, принципи поведінки

Це такий вроджений талант – понуро думають скромні мовчуни. Але навчитися спонтанного спілкування не так вже й складно, і сьогодні ми вам розповімо, як це робиться.

Про що поговорити з дівчиною: кращі теми для спілкування

Цікаві теми для розмови

Існує ряд тем, актуальних завжди і всюди, тому що вони об’єднують людей. Ми живемо під одним небом, тому можемо поговорити з першим зустрічним про погоду. Все десь працюємо і чимось захоплюємося, тому розмова про улюблене заняття цікавий кожному. Ми колись були дітьми, закохувалися, дивилися кіно … Будь-яке явище нашого життя можна покласти в основу жвавої бесіди.

Самі топові теми для розмови це:

 • Кіно – провідна галузь сучасної культури. Навіть людина, що не має часу на перегляд телевізора, бачив хоч кілька фільмів за своє життя. Від кінематографа складно сховатися, адже він – невід’ємна частина нашого повсякденного життя. Куди прийнято ходити на перше побачення? Звичайно, в кафе і кіно!
 • Сім’я і відносини . Зазвичай люди з задоволенням розповідають про свою сім’ю, особливо якщо у них є діти і внуки. Тільки задайте пару навідних запитань і готуйтеся слухати. Ідеально, якщо обидва співрозмовники знаходяться в однаковій життєвій ситуації: недавно народилася дитина, розлучається, одружується, з’їхав від батьків. Це невичерпне джерело для спілкування і корисних порад: як пережити розставання , як лікувати дитину, як знаходити компроміс з батьками чоловіка …
 • Робота . Є люди, які обожнюють свою роботу і готові розповідати про свої кар’єрні досягнення годинами. Є й ті, хто її не любить, але може поділитися смішними випадками на виробництві. Є й теми, які підходять для представників різних професій, але однієї категорії. Наприклад, бюджетники – «знову зарплату затримують!» – або представники приватного бізнесу – «знову податки підняли!». А ще конфлікт начальників і підлеглих, майже такий же одвічний, як суперечка батьків і дітей.
 • Хобі. Тут складніше, оскільки захоплень в світі безліч, і всі вони дуже різні. Музиканту і собачникові складно знайти точки для дотику, але вони можуть розповісти один одному про своє хобі, тим самим розширивши кругозір.
 • Фінанси. Гроші пов’язують нас в єдиний вузлик, адже кожен має з ними справу. Серце будь-якого громадянина зачеплять такі безсмертні теми як «знову долар піднявся» і «на Новий рік так зростають ціни, що потрібно закуповувати продукти в листопаді»!
 • Домашні тварини. У одного будинку п’ять кішок, а в іншого немає навіть тарганів, але в дитинстві була собака = D Складно зустріти людину, ніколи-ніколи не мав щастя жити під одним дахом з улюбленим вихованцем. Чому у котів так багато вовни, як змусити собаку їсти борщ, а також хто і навіщо придумав чихуахуа – про це можна говорити довго. Дуже довго.
 • Подорожі. Якщо ви їдете з людиною в одному купе, то тема подорожі вже очевидна – ви як раз в самому його розпалі. Але і на побаченні, і з новими друзями можна поговорити про те, хто де бував і чого цікавого бачив. В крайньому випадку – де мріяв би побувати.
 • Спорт і активний відпочинок. Зараз модно бути спортивним і проводити вихідні, катаючись на велосипеді по лісі. А в будні – відвідувати тренажерний зал або басейн. Якщо ви бачите перед собою підтягнутого людини, пашить енергією, можна з повною впевненістю сказати, що він в цьому «клубі». І навіть якщо співрозмовник просто отримав хорошу фігуру в спадок, йому все одно буде приємний питання: «Ви так добре виглядаєте – напевно, спортом займаєтеся?»
 • Світові процеси. У світі і в країні завжди відбуваються події, що гримлять на кожному розі. Культурні, політичні, економічні, події, шоу-бізнес. Весь світ був біля екранів, коли відбувалися такі трагедії, як падіння веж-близнюків або вибух атомної станції в Японії. Всі сміялися над пригодами Білла Клінтона і спостерігали за причіпками преси до поведінки дружини принца Гаррі. Вона таки не аристократка, а звичайна актриса, фе! Ви теж про це чули, правда?

Про що поговорити з дівчиною: кращі теми для спілкування

Описані вище теми – не “панацея», і не обов’язково викличуть у нового знайомого бажання продовжити розмову. Є ж люди з алергією на спорт або ті, хто вважає питання фінансів суто особистим. Але задавши навмання кілька навідних запитань по кожній з тем, можна знайти ту, що найбільш близька співрозмовнику. Та й по людині зазвичай видно, що йому цікаво, а що не дуже.

Про що поговорити з хлопцем?

Цей і наступний розділ стосуються, в основному, почала романтичних відносин, адже розмова двох старих знайомих зав’язується сам собою.

А ось хлопцеві, щоб не провалитися від сорому на першому побаченні з дівчиною, треба завжди знаходити цікаву тему для діалогу.

Зрозуміло, і леді повинна показати себе з кращого боку, вміти слухати, підтримувати бесіду, не ставити зайвих або дурних питань.

Про що можна поговорити з хлопцем , щоб і час добре провести, і проявити себе в правильному світлі, і ближче пізнати його як людину? Чергуйте загальні теми, наведені вище (кіно, подорожі, світові новини), з особистими, в яких ваш молодий чоловік може розкритися.

Дізнавшись, наскільки хороші стосунки в нього з ріднею, можна зрозуміти, як гіпотетичний чоловік буде будувати відносини в своїй сім’ї. Робота і хобі яскраво демонструють особисті якості людини. Можна також запитати, які йому дівчата подобаються, якими він бачить свої майбутні відносини.

Багато дівчат (та й хлопці теж) запитують про колишніх, щоб провести паралель. Логіка проста: що було в минулих відносинах, то ж буде і в нинішніх. Але це поганий спосіб.

По-перше, люди мають властивість робити висновки зі своїх помилок (хоч і не завжди). По-друге, такі питання ставити нетактовно.

А по-третє, це хороша можливість перетворитися в жилетку, а потім і в дівчину, що грає роль кращого друга. Навіщо це вам?

Про що поговорити з дівчиною: кращі теми для спілкування

Питання хлопцеві для першого побачення

 • Ти любиш книги? Яку читаєш зараз?
 • Ти ходиш на якісь заходи? Концерти, виставки, фестивалі?
 • Яку музику ти любиш?
 • Ти любиш гуляти на природі?
 • Яка пора року і погоду любиш найбільше?
 • Тобі подобається в нашому місті? Хотів би завжди жити в ньому або мрієш переїхати?
 • Яким ти бачиш своє майбутнє?
 • Які страви екзотичної кухні тобі подобаються?
 • Ти маєш братів, сестер? Часто бачитеся?
 • Якою була твоя дитяча мрія?

Головний страх, терзає дівчат – бути цікавою тільки як сексуальний об’єкт, опинитися використаної і кинутої. Щоб заспокоїти співрозмовницю і показати, що в ній важлива, перш за все, особистість, потрібно бути тактовним. Читайте, як зробити комплімент дівчині , щоб не отримати зворотний ефект.

Чим більше уваги душевним і інтелектуальним якостям співрозмовниці ви приділите, тим більшими будуть її вдячність і щирість. Говорячи з хитрим подмигиванием «ти в дитинстві, напевно, багато капусти їла», хлопець уже розставляє всі крапки над е: «Мені цікаво тільки твоє тіло і його параметри».

Про що можна поговорити з дівчиною , щоб вона відчула в співрозмовника і цікавого чоловіка, і делікатного одного? Багато питань вже були озвучені вище, включаючи попередній розділ. Розмови про книгах і музиці є, по суті універсальними. Їх можна ставити представникам обох статей, тому не будемо їх дублювати. Але є і питання, добре розкривають характер дівчини.

Про що поговорити з дівчиною: кращі теми для спілкування

Питання дівчині на першому побаченні

 • Чим займаєшся вечорами?
 • Як проводиш свята?
 • Ти цікавишся благодійністю?
 • Любиш шопінг? Часто ходиш по магазинах?
 • Яким повинен бути твій чоловік?
 • Як ти ставишся до феміністок?
 • У тебе багато подруг? Чим ви займаєтеся, коли бачитеся?
 • Ти любиш нічні клуби?

Для жінки розмова – це один з найважливіших факторів взаємодії з чоловіком. Соціологи провели цікавий експеримент. Група жінок вирушила на сеанс чоловічого стриптизу. Під час запального дійства замірялися показники, що відповідають за емоційне збудження: пульс, дихання, тиск, активність головного мозку. Всі випробовувані дами зізналися, що сприйняли побачене лише як об’єкт мистецтва, красивий танець. Таку ж прохолодну реакцію зафіксували прилади.

Але коли хлопці одяглися і перейшли до розмови, всі показники випробовуваних підскочили вгору. Жінки явно були більше натхнені бесідою, ніж видом голого чоловічого тіла. Виходить, що дівчата дійсно люблять вухами!

Небезпечні теми: як не зіпсувати розмову?

Є теми, які краще не зачіпати або піднімати з обережністю.

Наприклад, релігійні та політичні погляди – хороший привід побитися. У світі є багато партій і релігій, причому ідеології багатьох з них діаметрально протилежні одна одній.

Здоров’я – інтимна тема. Хвороби бувають «непристойними», про них не прийнято говорити в суспільстві. Наприклад, геморой або цистит. Тому ставити прямі запитання про здоров’я – те ж саме, що грати в сапера. Шанс зачепити людину за живе дуже великий. Та й говорити про свої хвороби, скаржитися – теж поганий тон.

Не ставте безтактні питань, що стосуються сім’ї та особистому житті. Якщо тридцятирічна жінка каже, що у неї немає дітей, то не варто запитувати: «А чому?». А вже намагатися дізнатися вік дівчини – не приведи Господи!

 

7 порад щодо поліпшення навичок спілкування

Існують неписані правила комунікаційного етикету . Їх знання полегшує процес спілкування, робить його цікавішим і навіть, як не дивно це звучить, безпечніше. Також не зайвим буде поради про те, як поліпшити свої комунікативні навички.

Рада 1. Наповнюйте себе новою інформацією , знаннями, враженнями. Розповісти про щось цікаве може лише наповнений людина: він читає книги, подорожує, спостерігає за людьми і подіями. А що може розповісти бідолаха, ніде не бував і нічим не цікавиться?

– Сходив на роботу. Повечеряв. Прийшов ось. Сиджу. На тебе дивлюся …

Порада 2. Не вчіть інших життя . Приємно здаватися розумним, але якщо ви не фахівець в даній сфері, то навіщо давати непрошені поради?

Рада 3. Не «якайте» і не демонструйте іншим свою перевагу. Є персонажі, що домоглися в житті трохи більше ніж нічого, і вже через кожне слово б’ють себе в груди: «Та ось я!» І дивляться на всіх, як на неповноцінних, і чують тільки себе, і ніхто більше їм не цікавий. Не будьте такими.

Рада 4. Не перетворюйте розмову в допит . Всі перераховані вище питання не повинні звучати так, ніби співрозмовник на прийомі у психолога. Їх краще «завертати» в контекст, як в обгортку.

Можна навіть не оформляти їх як питання, а озвучувати якийсь цікавий факт по темі і дивитися, підхопить співрозмовник ниточку. Наприклад, замість прямого запитання про шопінг нейтрально помітити: «Красиво одягатися – це, напевно, непросто.

Потрібно постійно ходити по магазинам, шукати акції і знижки … »

Рада 5. Не будьте театром одного актора . Нам довго і наполегливо торочать, що хорошим співрозмовником вважається той, хто вміє грамотно слухати. Але все одно навколо маса людей, яким друга людина потрібен тільки як «вільних вух». Ця роль нікому не приємна, тому краще не забувати робити в монолозі тривалі паузи.

Рада 6. Не оперуйте негативними ярликами . Може виявитися, що перед вами саме носій такого «ярлика».

 • – Ой, ці адвокати такі шарлатани!
 • – Між іншим, я адвокат, а ви неправі!
 • – Ну, все, крім вас …

Рада 7. Говоріть людині приємні речі про нього, хваліть. Всі люблять, коли їх хвалять. Головне не переступати межу грубих лестощів і помічати лише особливості, дійсно викликали у вас повагу або захоплення.

Про що поговорити з дівчиною: кращі теми для спілкування

Вміти підтримати бесіду – корисна якість. Воно робить життя цікавішим і приємніше.

З першого побачення, коли дві споріднені душі пізнають один одного в процесі розмови, може в подальшому укластися щасливий шлюб.

Багато важливих угоди укладаються на світських вечірках під час «балаканини ні про що». Та що там казати, більшість конфліктних ситуацій можна погасити умінням направити розмову в конструктивне русло.

Відкритого для спілкування людині простіше живеться, адже у нього є сто друзів, а вони набагато краще ста рублів. Втім, одне іншому не заважає!

Розвивайте свої навички спілкування, пропонуйте цікаві теми для розмови і незручного тривалого мовчання у вас ніколи не виникне!

Джерело: https://constructorus.ru/psixologiya/eto-nelovkoe-zatyanuvsheesya-molchanie.html

Теми для розмови з дівчиною в ВК

Оновлене – 4 жовтня 2019 о 15:40

Спілкування часто починається саме через ВК, але з часом переростає в розмови по телефону, а тут вже недалеко до побачення в реальному житті. Але щоб дійти до цього позитивного результату варто вміти ставити правильні і своєчасні питання.

Якщо виникають складнощі з тим, щоб заговорити з дівчиною просто тому, що немає тем для розмови, то для цього достатньо скористатися порадами більш досвідчених власників акаунтів в соціальних мережах.

В першу чергу слід зосередиться на співрозмовниці і якщо незрозуміло про що розмовляти, то краще згадати все, що про неї відомо. Припустимо, що до моменту початку ведення діалогу в мережі навіть є особисте спілкування: далеке знайомство, наявність спільних друзів або просто вчіться в одному вузі (можете попрактикуватися в додатку – Lovina в ВК).

Якщо це так, то знайомство істотно полегшується, адже вже є про що поговорити з дівчиною в ВК. Досить просто ставити правильні питання, що стосуються змін з часу минулого досвіду спілкування з цією дівчиною. Якщо бачите її в перший раз, то рекомендую прочитати статтю, як познайомитися з дівчиною в ВК, щоб зрозуміти саму методику спілкування.

Важливо!  Якщо ж хочеться завести розмову з раніше незнайомою дамою в соціальній мережі, то для цього є відмінний інструмент – її сторінка, з якої можна дізнатися про захоплення та інтереси, переглянувши завантажені музичні файли, відео та переглянути фото, за якими часто видно, як дівчина любить проводити час.

Якщо приділити цьому трохи часу, то в підсумку можна отримати масу тим, цікавих для співрозмовниці.

 • Прочитай 9 рекомендацій як зацікавити дівчину в ВК;

Якщо була знайдена тема, яка об’єднує з даної співбесідницею, то можна продовжити саме її. Це можуть бути спільні інтереси або інтереси, які збігаються у співрозмовників. Як цікавий початку можна сказати невелику частину власної «біографії».

Це може бути цікава інформація, яка безпосередньо стосується теми розмови, або ж випадок зі звичайного життя, який буде задавати цієї розмови певний тон і темп.

Варто уникати будь-якого спілкування на особисті теми на самому початку знайомства, адже це може викликати неприємні емоції у дівчини і вона просто втратить до цього спілкування інтерес.

Для деяких людей це не здається дуже вже великою помилкою, але це дійсно те, що може вже на перших етапах зупинити спілкування.

Так про що ж тоді можна говорити з сподобалася дівчиною? Що написати дівчині в ВК? Варто орієнтуватися по ситуації і для цього може знадобитися ще раз уважно вивчити її профіль. Може щось на фото наведе на думки про тему для подальшого спілкування.

Можна запитати, наприклад, про ім’я котика, з яким дівчина присутній на фото, або ж запитаєте чи вміє вона плавати, якщо видно знімок у моря або річки. Знайти питання взагалі не складно, адже для цього потрібно лише трохи уважності до самої дівчини і її особистості.

Найпоширеніші теми для розмови з дівчиною в ВК

Головним завданням кожного, хто вирішує завести спілкування з дівчиною в мережі, спочатку є таке листування, яка буде цікава обом. Саме для цього потрібно знайти відповідні теми.

Природно, що якщо жінка не є футболу або авто, то її точно не порадують розмови на ці теми, що затягуються на кілька годин.

Не варто вибирати варіанти розмови про те, в чому ви не розбираєтеся, адже є великий ризик здатися некомпетентним або просто дурним.

Якщо при цьому ще й почати сперечатися – буде повне фіаско.

 • Якщо колишня пише в ВК, то тактика трохи інша;

Яким же питань можна віддати перевагу при виборі тем для спілкування з дамою? Якщо готових власних рішень немає, то варто скористатися універсальними варіантами, які були перевірені часом, є цікавими і при цьому нейтральними.

8 популярних тем для спілкування з дівчиною в ВК

1. Відносини . Можна запитати про те, які чоловіки дівчині подобаються і чого вона очікує від знайомства з ними, але при цьому наполягати не слід, адже цілком може бути, що розмова для дівчини дуже відвертий і вона до цього буде морально не готова.

2. Захоплення . Це також відмінна тема для того, щоб почати і підтримувати бесіду. Це може бути хобі або заняття спортом, які практикує дівчина. Особливо добре буде почати ту тему за захопленнями, яка у вас збігається. Ще можна поцікавитися тим, як дівчина звикла проводити свій вільний час.

3. Фільми та музика . Дана тема також актуальна в усі часи. До творів кіно можна додати і фільми, поцікавившись тими, які дівчині подобаються.

Також можна отримати відомості про те, який дівчині актор чи музикант подобається.

Ці питання дуже просто ведуть до подальшого спілкування в живу, адже досить просто плавно перевести їх в пропозицію зустрітися живу.

4. Читання. Якщо дівчина ним цікавиться, то можна дізнатися про те, що вона читала останнім часом. Можна обговорити ті жанри, які їй найбільше цікаві, а також багато інших цікавих аспектів життя. якщо хочеться і самому блиснути знаннями, то можна згадати або просто знайти з прочитаної книги цікаву цитату і поділитися нею з співбесідницею.

5. Улюблені місця. Це також гідна тема для того, щоб почати розмову. Якщо в одному місті з дівчиною, то можна використовувати найрізноманітніші варіанти для питань про її улюблених місцях.

Можна нагадати кілька своїх улюблених точок в місті, де можна приємно провести час поза домом.

Далі буде дуже легко запросити даму вибратися на чашечку кави, попередньо дізнавшись про те, які саме заклади в місті вона вважає за краще і не забути про них коли дійде до реальної зустрічі.

6. Відпочинок або подорож. Це також дуже важлива, проста і при цьому універсальна тема для розмови. Можна не починати з глобального а просто запитати про її плани щодо вихідних або про те, як вона зазвичай звикла проводити вільний час в плані відпочинку.

Дуже часто саме в цьому можна знайти багато спільних позицій. Є багато варіантів відпочинку, які допоможуть дізнатися її ближче і приємно провести час, тому можна запросити її провести вільний час разом в тому стилі, який їй подобається.

Читайте також:   Як зробити чоловікові приємно: стандартні і еротичні способи

Дуже часто це можуть бути активні варіанти відпочинку або інші цікаві варіанти приємно провести час.

7. Робота або навчання. Також одна з вічних тем. Можна поцікавитися тим, чи подобається їй вчиться або своя робота, а також задати багато питань, які будуть випливати з її відповідей.

З цього також випливає, що можна буде в подальшому питати про її справи і про те як пройшов день з великими подробицями, які будуть недоступні для того людини, яка не знайома з її режимом дня так близько.

8. Тварини. Зазвичай це найприємніша тема, яку рідко яка дівчина зможе уникнути, адже тварин люблять практично всі.

І якщо запитати про її домашніх тварин, то можна отримати у відповідь інтерес з її боку, адже хлопець, що цікавиться її тваринами буде цікавий і їй. Як мінімум, їй захочеться дізнатися які тварини є у співрозмовника.

Зазвичай тварини присутні на фото в профілі дівчини, але якщо їх немає, то краще дізнатися про те, яких тварин вона любить і тримає вдома, і вже відштовхуючись від цієї інформації вести подальшу розмову.

Природно, всі ці теми відразу будуть виглядати як невдале інтерв’ю, тому слід уникати занадто сильного перебору з питаннями і використовувати всі теми окремо, дуже плавно переходячи з однієї на іншу. В такому випадку це буде просто приємна і невимушена бесіда. Якщо дівчина не відповідає на повідомлення в ВК, то діє по-іншому шляху.

Важливо ! При спілкуванні можна ділитися своїми захопленнями і вміннями, але робити це варто максимально делікатно, щоб з боку це не здавалося хвастощами.

Якщо мова зайшла про те, які книги любить дівчина, то сміливо можна пропонувати книги, які сподобалися самому, якщо вони відповідають тематиці, яка подобається дівчині.

Також можна проявити фантазію і запропонувати щось цікаве до прочитання по темі, що подобається дівчині, і попередньо в цьому розібратися самому.

Телефонні розмови

 • Якщо була цікава розмова через соціальні мережі, то можна перевести розмову в телефонний режим, обмінявшись з дівчатами номерами.
 • Дуже часто у чоловіків при цьому з’являються стандартні запитання про те, як говорити з незнайомою дівчиною і побороти хвилювання, про що варто продовжити розмову і ще багато інших.
 • На самому початку варто згадати момент переходу від спілкування ВКонтакте до телефонної розмови, адже так можна простіше перевести розмову вже в нову площину і продовжити його з того місця, де він був перерваний в соціальних мережах.

Якщо спілкування було вчора, а дзвінок сьогодні, то можна поцікавитися тим, як у неї пройшов день і т.д.

Важливо ! Важливо брати активну участь в розмові і додавати свої коментарі до того, що говорить дівчина, але щоб це не виглядало беземоційно. Також можна зробити комплімент її голосу, але при цьому варто уникати вульгарності.

А, Ви якісь можете запропонувати теми для розмови з дівчиною в ВК?

Джерело: https://online-vkontakte.ru/2018/10/temy-dlya-razgovora-s-devushkoj-v-vk.html

Теми для розмови з дівчиною: емоції – понад усе!

А ось спілкування з дівчиною на увазі її спокушання. Це обмін енергією. Особливий процес, який вимагає абсолютно іншого підходу.

Які теми для розмови з дівчиною найкраще використовувати?

Правильна відповідь: ті, які викликають сильний емоційний відгук. Хочеш докладніше? Тоді читай далі!

Спогади з дитинства 

Говорити на цю тему варто тільки тоді, коли з моменту початку вашого першого спілкування пройшло як мінімум кілька годин. Справа в тому, що розмови про дитинство відносяться до так званого «внутрішнього» рівню спілкування, до якого не допускаються незнайомці.

Яскраві спогади з дитинства – це те, що викликає найсильніші емоції. Запитай у неї, що було для неї самим приємним в дитинстві, в які місця вона любила ходити, чим займалася і так далі.

Якщо ти боїшся почати говорити на цю тему, то зроби це за допомогою універсальної конструкції «до речі …».

Можливо, після твого першого питання вона відразу і не згадає, що саме вона відчувала або що відбувалося. Але ти повинен «зрозуміти і пробачити» її за це. 🙂Адже людина не завжди готовий відразу відкритися і почати говорити про такі речі.

Просто почни задавати більш глибокі питання, які змусять її розкритися . Наприклад: «У дитинстві ми здатні знаходити розвага в чому завгодно. Ми, наприклад, грали в войнушку простими палицями і щиро вірили, що у нас в руках зброю. А у тебе було щось подібне? ».

Або зроби крок першим, розповівши свою історію з дитинства. Або про тих місцях, куди ти любив ходити.

До речі, з теми дитинства можна легко перейти на тему: «Як добре, що раніше було мало цивілізації. Ми могли шукати радість в чому завгодно. І головне – спілкувалися один з одним. Зараз все по вуха в телефонах і комп’ютерах ».

 • Тільки не захоплюйся подібною темою для розмови, якщо не відчуваєш відповідної реакції у дівчини. 😉
 • романтика 
 • Це не та приїлися романтика з квітами або подарунками.

Я про інше – тієї, яку рідко зустрінеш в звичайному житті. Наприклад, якщо ти один раз купався з дівчиною вночі, то можеш ненароком згадати про це в свою розмову.

Або запитати у неї, купалася вона вночі, і розповісти, що небо дуже класне в цей час. Тобі навіть не доведеться говорити, що ти купався з іншою дівчиною – вона сама зрозуміє, якщо після її відповіді ти почнеш говорити про те, яке гарне небо ночами і т.д.

Якщо ти любиш їздити на природу, можеш почати розмову зі слів: «Іноді так приємно спонтанно поїхати куди-небудь на природу і вимкнути телефон».

Якщо ти вирішив покататися з однією з дівчат на повітряній кулі, і вас випадково відвело в далекі краї, то розкажи, як саме це відбувалося, і як ви добиралися назад. Використовуй будь-які історії з життя (в тому числі і ті, які відбувалися з іншими людьми;)).

 1. Тобі не обов’язково використовувати такі красиві словесні конструкції – якщо вони не підходять під твій стиль розмови, то можеш пробувати говорити по-своєму.
 2. цікаві суперечки 
 3. Сперечатися з дівчиною не просто марно, але й категорично протипоказано.
 4. Однак деякі види суперечок дуже навіть корисні, тому що викликають у обох співрозмовників цілу буру позитивних емоцій.

Наприклад, чи повинна дівчина вміти готувати, хто в домі господар: чоловік або жінка і т.д. Кожна з подібних тим зробить вашу розмову цікавим і емоційним (що нам і на руку;)).

Головне – не сперечайся з кам’яним виразом обличчя. Вона повинна бачити, що тобі приємно сперечатися на цю тему.

Захоплення дівчини та її гідності 

Щоб вона відчула себе поряд з тобою особливою і бажаною, старайся говорити про неї. Питай, від чого вона отримує найбільше задоволення. І хвали її за це!

Якщо вона згадує будь-які ситуації, в яких надійшла добре / правильно / гідно, то обов’язково роби їй комплімент

І що найцікавіше – ці теми для розмови працюють навіть з тими дівчатами, які звикли чути компліменти від чоловіків. Якщо всі інші роблять компліменти її зовнішності, то ти будеш робити їх її внутрішнім достоїнств.

Звичайно, це не гарантує успішне спокушання, але балів до твоєї привабливості додасть.

Існує тисячі тем для розмови з дівчиною. Кожна з них може бути як цікавою, так і не дуже – все залежить від того, який саме аспект ви обговорюєте і з якими емоціями це робите.

Іноді навіть банальну тему можна піднести так, що їй буде цікаво на неї говорити.

Тому тут немає якогось універсального списку – якщо ти відчуваєш, що якась тема викличе в ній емоції, то сміливо починай на неї говорити.

Джерело: https://www.pickup.ru/blog/soblaznenie/867

6 тем для розмов, які допоможуть відразу знайти спільну мову з новими знайомими

 • 20 фантастичних татуювань з прихованим змістом
 • Подивіться, як виглядають в одному і тому ж віці російські і голлівудські зірки
 • 16 осіб, які і раді б забути своє перше побачення, та не можуть
 • 14 знаменитостей, які потрапили в Книгу рекордів Гіннесса за своєрідні рекорди
 • 6 завдань на логіку, з якими успішно справляються першокласники (А ось їхні батьки – з працею)
 • Я перевірила на собі, чи можна довіряти б’юті-хитрощів з інтернету
 • 18 користувачів мережі поділилися самими «незручними» історіями з сімейних архівів
 • 16 фактів про фільм «Москва сльозам не вірить», які відомі тільки учасникам легендарної картини
 • 12 кіносцен, про яких актори вважали за краще б забути як про страшний сон
 • 20 фото читачів AdMe (і не тільки), які наочно демонструють, як сильно впливають на нас наші гени
 • 19 безпардонних котів, які точно знають, хто в домі господар
 • 5 токсичних фраз, які не повинна чути жодна дівчинка. Але батьки все одно їх вимовляють
 • 40+ трендів десятиліття, яким хочеться закрити дорогу в 2020-е
 • 20+ фото зі старих фотоальбомів, які хочеться чи то забути, то чи всім показати
 • 12 непотрібних речей з вашого комори, які можна вигідно продати
 • Читачі AdMe.ru розповіли, від яких дитячих фраз у них пробігав холодок по спині

Джерело: https://www.adme.ru/svoboda-psihologiya/6-tem-dlya-razgovorov-kotorye-pomogut-srazu-najti-obschij-yazyk-s-novymi-znakomymi-1535065/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *