Про що поговорити з дівчиною на прогулянці: секрети і правила спілкування

Про що поговорити з дівчиною на прогулянці: секрети і правила спілкування

Зміст приховати
 • Це ти на прогулянку можеш сходити з ким завгодно.
 • А розділити під покровом ночі, сковорідку смаженої картопельки з сосісоідамі,
 • Достойна, тільки, обрана!

Здрастуй, мій друг і передплатник! Нарешті, серед справ повсякденних, дістався я до нашої з тобою альтанки. Тому що тема сьогодні дуже весняна і потрібна саме зараз. Про що розмовляти з дівчиною на прогулянці або в дорозі, актуально як ніколи. Взимку в основному пари засідають під дахами різних закладів, а ось тепер, навесні і влітку, настала пора прогулянок по сонячним паркам і відкритим набережних.

Про що поговорити з дівчиною на прогулянці: секрети і правила спілкування

вийшло

Ти вже пройшов етапи пошуку та знайомства, видзвонив і схилив її до зустрічі з тобою в реалі. Це здорово! Але я тобі так скажу, що на перших етапах вашого знайомства, є завдання – кожен раз тільки посилювати її прихильність до себе і вести ваші відносини до конкретної мети.

Так, водне слово сказано, настрій дан. Тепер до конкретики по пунктам, так простіше запам’ятовувати і аналізувати.

Про що поговорити з дівчиною на прогулянці: секрети і правила спілкування

Роби раз:

 1. Мета спілкування – що ти хочеш добитися від подруги? Реально дізнатися її краще, показати себе у всій красі, спокусити саме сьогодні, залишити приємне враження для тривалих відносин і так далі. Чим конкретніше ти поставиш мету (…… посилання на мрії), тим легше тобі буде.
 2. Не важливо, що ти говориш, важливо ЯК.Міміка, тембр голосу, інтонація. Це важливо виходу на її підсвідомість. Де вона не зможе тобі чинити опір внутрішньо. Про це буде готельна бесіда. Просто цей пункт не можна викинути зараз.
 3. Бути не вимушеним, граючи будувати бесіду. Зробити так, щоб супутниці було легко з тобою.
 4. Потрібно давати їй емоції.Чи не грузи термінами і технічною частиною, розповідай про почуття свої або інших людей в певній ситуації, це добре діє на жінок.
 5. Будь гнучким в спілкуванні. Лови зворотний зв’язок, бачиш, що вона скисає, міняй тему, внеси переважно невербалики.
 6. У словах не настільки важлива логіка розповіді, як почуття що ти в них вкладаєш. Навіть якщо вона скаже: «ти такий не послідовні», завжди можна відповісти: «я з тобою відпочиваю від усього світу, ти вмієш відключати у чоловіків частина мозку, яка відповідає за логіку. Розкажи, як ти це робиш ?! » Усе! М’яч на її боці поля;).Хід за нею.

Про що поговорити з дівчиною на прогулянці: секрети і правила спілкування

Роби два:

 1. Розповідати про себе з гумором і тільки в позитиві. Ніяких анкетних даних по типу: «вчився, одружився, помер», засне навіть бабка біля будинку на лавочці, від такої бесіди.
 2. Якщо бесіда йде «нема про що», не забувай вставляти цікаві і кумедні історії з особисто або не зовсім особистої ???? життя.
 3. Більше гумору.Чим більше вона посміхається або сміється над жартами, тим твої акції прибутковіше. Розумій це так – їй добре з тобою, вона розслабилася і не боїться тебе. Це вже далеко не погано.
 4. У розмові, ставити їй такі питання, на які вона буде відповідати розгорнуто. «Як ти вважаєш …», «що ти думаєш …», «як ти б поступила в такій ситуації …».Є розуміння?
 5. Не варто вступати в суперечки, чисто для пошуку правди. У тебе інша мета бесіди, а не отримання премії «Містер Істина 2020». Сперечаєтеся про щось конкретне? Візьми її за руку і зі словами: «підемо швидше, я повинен тобі це показати!», І мчи її, що б вона очима побачила те, про що ти говорив.Якщо спір про вищі матерії, так забий ти на своє впертість! Дай їй відчути себе генієм. А в потрібний тобі момент, скажеш: «я тобі поступився в той раз, тепер піди і ти мені на зустріч». Загалом, застосовуй пункт про гнучкість в повному обсязі.
 6. Важливо стан. Дівчина повинна відчувати, що тобі добре і комфортно.Пам’ятаєш анекдот про муху на стелі? Ні? Розповідаю: «Лежить пара після сексу. Мовчать. Вона думає: «млинець, йому не сподобалося, думає, як позбутися мене. Напевно, це наша остання зустріч … ». Він: «О! Мушка на стелі сидить. Як же вона там тримається і не падає ?! Цікаво … ».
 7. Чи не стрибаю з теми на тему.Якщо вона розповідає, що якось захоплено або професіонал в обговорюваній ніші, привілей інтерес в глиб, а не вшир. Спробуй насправді вникнути. Це тобі буде плюсом.

Про що поговорити з дівчиною на прогулянці: секрети і правила спілкування

Заглиблюємося в тему

Якщо гуляєте в перший раз, і ви на початку відносин, розпитай її про дитинство і сім’ї. Де виросла, народилася вона в цьому місті або вони переїхали сюди. Чого найбільше боялася і як ставилася до школи і садочка.

Питання про професію. Її вибір, які траплялися пригоди в інституті тощо. Чи подобається їй те, чим вона займається зараз. Про що вона мріє в професійній сфері. Та й просто, про що вона мріє! Це класно дає зрозуміти її мотиви в тих чи інших вчинках.

Саме їй улюблене має бути все, що стосується захоплень. Так питати її про це!

Про що поговорити з дівчиною на прогулянці: секрети і правила спілкування

Коли мене спокушали хитрі дамочки, варто було їм тільки витягнути з мене інформацію про хобі, і я відразу ж починав ставитися до них на порядок краще! І це при тому, що я розумів через що це відбувається, і все одно, діяло безпрограшно.

Чіпаємо і дивимося

Про що поговорити з дівчиною на прогулянці: секрети і правила спілкування

Ще раз повторюся, що самі слова, не роблять спокушання за твої фізичні дії. Торкнутися, поправити їй волосся, прибрати крихти з щоки, при обійняти, коли ти бачиш «небезпека» на вузькій доріжці у вигляді велосипедиста. Все це повинно бути! Просто махати мовою, якщо у тебе серйозні наміри до неї, нічого не дасть. Більше кинестетики!

Найчастіше дивись їй в очі. Немає простіше цієї дії, ніж показати, що вона тобі реально подобатися, і ти її слухаєш і чуєш.

Ніколи …

… не питай її, чи цікаво їй з тобою. Це як людини, що вийшов з ванни загорнутого в рушник, запитати: «о! Ти купався? ». «Ні, бл @, я пішов руки мити, а хтось душ не переключив. Я ось стояв 10 хвилин під водою і тупив, як мені бути! »

Про що поговорити з дівчиною на прогулянці: секрети і правила спілкування

Таким питанням ти показуєш:

 • ти не впевнений в собі
 • ти її не відчуваєш
 • ти «ТФН»

І не будуй ображене обличчя! Тобі реально хочеться справити потрібне враження і бути з нею? Або більше полювання бути самим собою і залишатися в ряду тих, хто не підозрює про свої помилки, і продовжує здійснювати їх від зустрічі до зустрічі.

Можна запитати так про фільм, меню; да, про що завгодно, крім себе самого. Залишилися питання? Постав в х.

Колишні … хто це?

Про що поговорити з дівчиною на прогулянці: секрети і правила спілкування

Друга тема табу. Колишні. Не розповідай через що, чому, як ви розлучилися або познайомилися. На хр $ на їй ця інформація? Просто для підтримки розмови? Чи не вдалий варіант.

Те ж саме не треба витягати з неї. Вона зараз і з тобою! Чого тобі ще треба? Нерви полоскотати? Так займися з нею сексом в таксі на задньому сидінні, ніж про нісенітницю говорити! Сама розповідає? Зупинись, подивись їй серйозно в очі, і скажи, що «зараз не місце і не час говорити про це. Ти тут зі мною, мені цього достатньо, а тобі? » Розумна зрозуміє.

загальні емоції

Про що поговорити з дівчиною на прогулянці: секрети і правила спілкування

Хочеш легке, невимушене спілкування протягом прогулянки, навіть якщо дівчина скромниця? Так сходіть, на самому початку зустрічі, на будь-які атракціони, шоу, вулична вистава! У ті місця, де з ходу позитив і емоції отримаєте на автоматі! Усе! Приємна прогулянка після, тобі забезпечена! Не треба нічого вигадувати! Обговорюйте спільний захід разом.

резюме

Планував кілька пунктів, а як почав згадувати, що сам використовував, так забалакались з тобою. Втомився слухати? Потерпи! Зараз ще кілька тонкощів спілкування з протилежною статтю.

 1. Використовуй з звернення до неї, її ім’я. Немає на світі звуку, приємніше, ніж особисте ім’я. Це було доведено не раз наукової братією психологів. Не зневажай цим.
 2. Головне, щоб дівчина подобалась тобі сексуально. Якщо ти її не хочеш фізично, твої ініціативи буде слабкіше і простіше. Згадай свій стан і мотивацію при «друг для її подружки», коли тобі треба з нею спілкуватися весь вечір, а тобі це лінь, і байдуже на її реакцію. Коли ти хочеш жінку, мозок сам придумує шляхи обходу її бар’єрів. Так, не завжди хитро і з результатом, але активно намагається, це точно. Так закладено природою.
 3. Вся реальна близькість і одкровення, починаються тільки після сексу. Не говори мені, що вона важлива тобі як людина і її внутрішній світ прекрасний! Якщо ти її не хочеш, вішай на неї ярлик в своїй голові «Друг», і спокійно спілкуйся з нею, як тобі хочеться. Просто проводь час в її компанії. Тут тобі без різниці, з тобою вона буде чи ні. А якщо ти реально бачиш її, як свою постійну супутницю життя, немає нічого не нормально, в тому, що ти хочеш її фізично і всіляко до цього підштовхуєш. Ось ніхто і ніколи не переконає мене – якщо ти її правда любиш, тобі не важливо, коли ви переспите з нею в перший раз, головне, що вона поруч, і ви ходите за ручку. Смішно? Мені так.
 4. Оригінальні і раптові компліменти. Це настільки на поверхні, що про це не треба говорити. Я скажу. Зверни увагу на слово «оригінальні», або оригінальні.

Приклад і корисну пораду

Ти красива, ти одягаєшся зі смаком … Ось ти правда думаєш, що цього вона не чула від чоловіків? Я тебе розстрою в черговий раз: чула один раз. Жарт. 100, 1000 разів, їй це говорили і будуть говорити постійно.

– «Стій! Замри! Як ти це робиш?!”

Вона здивовано: «Що ?!»

– «Я мочки на твоїх щоках, коли ти посміхаєшся, як ти витворяєш, щоб вони були такими сексуальними ?!»

– «Я не витворяв це спеціально, це так у мене з народження»

– «Хитруєш! Я дещо зрозумів про тебе, цілуй мене в щоку, розповім! »

після поцілунку

– «Вони з’явилися у тебе з-за хитрою посмішки. Я бачив, як лисички посміхаються, адже, ти теж хитра, так? »

З компліменту, ми отримали її емоції, поцілунок, інтригу, хорошу оцінку, як ініціативному чоловікові і «подали заявку» на близькість. Розумієш мене?

резюме 2.0

На годиннику п’ята година ранку. Добре посиділи з тобою. Питання задавай в х. Чекаю від тебе підписки на новини з блогу. І мені буде приємно, якщо ти поділишся ссилочку на нашу бесіду, з друзями і знайомими! Не здумай, тільки показувати це дівчатам! Вони почнуть підозрювати тебе в своєму спокушанні!

Хороших прогулянок вам і закінчення оних в теплих обіймах один одного!

Спишемся! Тисну руку!

Тільки вітчизняні хлопці, як справжні джентльмени з Ла’ндона,

можуть відкрити перед дівчиною двері і сказати: «давай, бл @, реще!»

Джерело: http://first-in-life.ru/tolko-emu/s-devushkoj-na-progulke-19-tonkostej.html

Про що поговорити з дівчиною на прогулянці?

Про що поговорити з дівчиною на прогулянці: секрети і правила спілкування

Прогулянка саме по собі приємне проведення часу. А якщо в компанії красивої дівчини, то подвійно добре. Зустрічаючись не перший раз, між молодими людьми вже встановлено контакт і знайдені точки дотику. І розмова – це не проблема, а бажане спілкування. Але якщо мова йде про першу зустріч, то потрібно бути красномовним, щоб зацікавити її. Адже промовчавши всю прогулянку, можна розлучитися назавжди.

На яку тему говорити?

Багато хлопців стикаються з такою проблемою – не знають з чого почати розмову, як вибрати тему для діалогу, про що розповісти і як запитати. Використовуйте час з толком і дізнайтеся більше про подругу, щоб мати уявлення яка вона.

Тому, для тих, хто збирається на побачення і ламає голову, про що говорити з дівчиною на прогулянці, цей приблизний список тем.

  • Малознайомої людини завжди розпитують про його біографії – де живе, в якому закладі навчається або працює. Такі відомості допоможуть дізнатися, хто перед тобою. Але і ти в свою чергу повинен розповісти про себе. Їй буде цікаво послухати.
  • Озирнись навколо – парк, дерева, сонце, птиці. Це і є одна з тем. Розкажи їй про те, як ти проводиш вільний час, куди виїжджаєш відпочивати. Розпитай свою супутницю, раптом виявиться, що їй теж подобається пікнік біля річки або вечерю біля багаття.
  • Хобі, цікаві захоплення – безпрограшна тема. Тому, що, напевно, не існує людей, які не мають в своєму арсеналі улюблених занять. У кого-то їх дуже багато. Така тема може захопити і виявиться, що у вас маса спільного.
  • Розмова про музику і фільми ніколи не підводив. У цьому напрямку можна взагалі загубитися. Адже люди на стільки різні і смаки їх різноманітні, що сміливо запускай цю тему. Обов’язково дізнайся яку музику вона слухає і в якому жанрі дивиться кіно. Це з одного боку дасть можливість поговорити, а з іншого – дізнатися на який фільм або концерт дівчину можна буде запросити.

Про що поговорити з дівчиною на прогулянці: секрети і правила спілкування

 • Спорт. З ним так чи інакше пов’язаний кожен. Або в дитинстві займався, або побудував кар’єру в спорті, або просто ходиш в тренажерний зал. Про це може говорити кожен по черзі. Якщо у тебе за плечима нелегке спортивне минуле, то тобі і карти в руки. Розповідай!
 • Можна згадати своє дитинство і розпитати дівчину. За цей період життя будь-якого є чим поділитися. Звичайно, розповідати краще смішні історії. Інакше розмова може не затіяли.
 • Один з варіантів – тема подорожей. Хтось про них тільки мріє, а у кого-то є багатий досвід. Якщо ти тільки плануєте поїздки, то можна поділитися їх географією, розповісти про тих містах і країнах, куди хотів би потрапити. У разі, якщо досвід мандрівника вже є, поділися всім, що бачив і де був. Може бути, і дамі буде чим доповнити це питання.
 • Домашні тварини. Багато їх мають, а кому-то вони просто подобаються. Але в будь-якому випадку, це предмет для розмови. Кішечки, собачки, рибки, хом’ячки – тема, в якій розбираються як дівчата, так і хлопці.
 • І, нарешті, безпрограшний варіант – це книги. Хтось скаже, що зараз ніхто не читає і люди не знають, де знаходяться бібліотеки. Але немає. Читання книг завжди актуально і чим більше начитаний і ерудований твій супутник, тим цікавіше з ним спілкуватися. Більше точок дотику і тем для розмов. Вище словниковий запас. Літературних героїв, авторів і прочитання історії можна обговорювати нескінченно. Отже, вам завжди буде про що поговорити.

Правила спілкування з дівчиною на прогулянці

Найголовніше при цьому бути природним і правдивим, відкритим і щирим. Не потрібно здаватися краще, тим ти є. Більше жартуй і будь самим собою.

Твоя задача розташувати дівчину до себе і провести час легко і приємно. Будь уважним. Покажи свій інтерес до її розповідями. Уточнюй, що тобі важливо.

Така захоплююча прогулянка і цікава розмова дасть можливість провести ще одну зустріч.

Джерело: https://onlajn-psiholog.ru/otnosheniya/o-chyom-pogovorit-s-devushkoj-na-progulke

Смішні та веселі теми для розмови з дівчиною

Завдяки інтернету сучасним молодим людям стало набагато простіше знайомитися з дівчатами. Сидячи вдома в спокійній обстановці і улюблених тапочках, можна одночасно листуватися з декількома красунями і при цьому відчувати себе на висоті.

Навіть якщо розмова піде не так, як тобі хочеться – то один клік мишкою вирішить всі проблеми. Але в реальному житті все набагато складніше. Хлопці розучилися спілкуватися в реальності і бліднуть від однієї думки що потрібно почати розмову з красивою дівчиною.

Тема розмови – ключ до успіху

Жива розмова сильно відрізняється від листування. Тут не вставиш смайлик, смішну картинку, що не скопіюєш чужу жарт. Потрібно самостійно зацікавити дівчину, розвеселити, розташувати до себе і сподобатися дівчині.

Рано чи пізно всі чоловіки виявляються в незручній ситуації, коли просто втрачають дар мови на побаченні. У деяких випадках жінки просто ігнорують співрозмовника, не підтримують розмову, відповідають односкладово або просто качають головою.

Вони перекладають відповідальність за діалог на чоловіка, тому він має право сам вибрати тему розмови, і тут головне не помилитися.

Несправедливо, але так розпорядилася природа і чоловік зобов’язаний бути лідером, навіть якщо лідером він себе абсолютно не відчуває.

Не переживайте, якщо ваше почуття гумору слабо розвинене, всьому можна навчитися. Ніхто не народжується крутим гумористом, все приходить з досвідом.

Подивіться комедії про пікап, зверніть увагу на те, як поводяться знамениті спокусники.

Якщо у вашому оточенні тільки логічні програмісти зі специфічним почуттям гумору, то обов’язково знайди веселих і позитивних друзів. У компанії відточувати своє почуття гумору набагато простіше, ніж поодинці.

Особливо цінна в спілкуванні з дівчиною самоіронія. Сильний чоловік не боїться своїх слабкостей, визнає свої недоліки і може спокійно і з гумором про це говорити.

Правила спілкування з дівчиною на першому побаченні

 • Смішні та веселі теми для розмови з дівчиною краще підготувати заздалегідь.
 • Ведіть себе спокійно і розкуто, інакше навіть самі дотепні жарти прозвучать нещиро і театрально.
 • Ніхто не любить тих, хто говорить тільки про себе. Говоріть про дівчину, питайте, виявляйте цікавість до її життя.
 • Жартуєте на нейтральні теми. Не торкайтеся тим сім’ї, національностей, релігії, політики, поки не дізнаєтеся все про співрозмовниці. Одна погана жарт може поставити хрест на подальшому спілкуванні.
 • Увійшовши в раж, не забувайте про делікатності і почуття такту. Слідкуйте за своїми жартами та за ким, як на них реагують.
 • Дивіться дівчині в очі, навіть якщо ви стривожились. Це допоможе вам зблизитися і розкріпачитися.
 • У своїх жартах не зациклюйтеся на минулому. Так, в школі було багато чого цікавого і смішного, але для дівчини це сигнал, що ви застрягли в дитинстві і не хочете дорослішати.
 • Смішні історії з життя також не повинні стосуватися ваших минулих відносин.
 • Жорстоко висміювати слабких – табу.

Пам’ятайте, що смішні розмови з дівчиною зближують. Веселощі і непередбачуваність пробуджують бажання спілкуватися. Яскраві емоції довше зберігаються в пам’яті, а вдалі жарти змушують посміхатися навіть через багато років.

Секрет такої довготривалої пам’яті проста. Почувши жарт, мозок починає її аналізувати, вирішувати загадку, відбувається невелика пауза, щоб зрозуміти, над чим сміятися. Саме в цей момент в організмі виділяються гормони радості від зрозумілої загадки. А гормони правлять жіночими емоціями.

Емоції понад усе

Про що поговорити з дівчиною на прогулянці: секрети і правила спілкування

Всі дівчата люблять розмовляти. Це їхня стихія. У цьому їм немає рівних. Зазвичай вони самі направляють бесіду в потрібне русло і в цьому випадку завдання чоловіків значно спрощується. Не потрібно придумувати дотепні теми, головне – підтримати розмову. Але не варто забувати, що головне завдання чоловіка не стати подружкою-бовтанку, а спокусити жінку, викликати у неї пристрасть і бажання. Цей обмін флюїдами вимагає зовсім іншого підходу. Тому потрібні такі теми для розмови, які викликають сильний емоційний відгук. Про те, як правильно спілкуватися з жінками – в іншій статті.

Пам’ятайте, що всі жінки цінують у чоловіках гарне почуття гумору. Багато хто вибирає собі чоловіків за принципом: «Він може розсмішити мене до сліз. З ним не засумуєш ».

Якщо у чоловіка все в порядку з почуттям гумору, то з ним навіть сперечатися весело.

Смішні теми для розмови з дівчиною можуть бути самими різними:

 1. Кіно. Обговорення комедій відмінно підходить для тих, хто ще погано знає свою співрозмовницю і її інтереси. Заодно це може стати приводом, щоб запросити дівчину в кіно.
 2. Захоплення. Цікаві випадки з життя, пов’язані з вашим хобі. Зацікавте дівчину смішними історіями, а потім запросіть подивитися на ваші виступи або вашу колекцію.
 3. Подорожі. Згадайте смішні історії, в яких ви опинялися в чужому місті або країні. Дівчині важливо знати, як ви справляєтеся з незручної ситуації в екстремальних умовах.
 4. Звички. Це повинні бути смішні історії про вашу неуважність або забудькуватість, а не про спиртне або сигарети. Погані звички є у всіх, але тільки сильний може над цим посміятися.
 5. Їжа. Ця нейтральна тема може бути дуже смішний і зворушливою одночасно. У ній ви можете ненав’язливо повідомити про свою сім’ю і своїх кулінарних пристрастях.
 6. Музика та мода. Іноді дуже смішно згадувати про моду і музичні переваги недавнього минулого.
 7. Відпочинок на природі. Тут можна жартувати скільки завгодно, поєднуючи реальні історії з вигаданими. Головне, не переборщити з фантазією.
 8. Автомобіль або громадський транспорт. У цій темі гумор повинен бути делікатним і не скочуватися до вульгарності і брутальності.
 9. Робота або навчання. Смішні історії про колег будуть дуже інформативними для вашої дівчини. Вона зрозуміє про ваш статус в колективі і умінні ладити з людьми.
 10. Спорт. Жарти на спортивну тему можливі тільки, якщо дівчина розуміє, про що йдеться. Якщо вона не знає правил гри, то не варто її вантажити ми.
 11. Домашні тварини. Це дуже мила тема для розмови. Розповідайте смішні історії, пов’язані з домашніми улюбленцями, тільки стежте, щоб в них не було ознак жорстокості.
 12. Жарти про сім’ю, здоров’я, секс і релігії небажані. Це дуже делікатна тема, яка може глибоко образити.

Всі ці веселі історії повинні вимовлятися з блиском в очах і щирою посмішкою. Кам’яне вираз обличчя або істеричний сміх можуть все зіпсувати.

Смішні питання, що допомагають зблизитися з дівчиною

Після пари смішних історій, розказаних хлопцем, дівчина готова до діалогу. І в цей момент потрібно уникнути незручних пауз і мовчання. Заготовте кілька смішних запитань про неї. Це допоможе дівчині розслабитися і розкріпачитися. Якщо є можливість, то краще заздалегідь вивчити її сторінки в соціальних мережах, подивитися, чим вона захоплюється, яку музику слухає, про що її пости.

На побаченні ви можете запитати у дівчини:

 • Що може швидко підняти твій настрій?
 • Що змусить тебе розсміятися до сліз?
 • Де б ти хотіла провести відпустку?
 • Який улюблений алкогольний напій?
 • Які здійснювала дурниці, які зараз не повториш?
 • Смішні, курйозні, безглузді ситуації, в які ти потрапляла?
 • Як ви развлекаетесь з друзями?
 • Яка найсильніша риса характеру?
 • Яким ти бачиш ідеальне побачення?
 • Яке найулюбленіше спогад або яскравий момент?
 • Як ти ставишся до караоке? Улюблена пісня?
 • Чи часто ти танцюєш?
 • Ким мріяла стати в дитинстві?
 • Яку суперсилу хотіла б мати?
 • Чи вважаєш ти себе дивною і в чому?
 • Твоє ставлення до екстриму і що б ти хотіла спробувати?

Ставлячи подібні питання, стежте за реакцією дівчини. Якщо вона напружилася, перестала посміхатися або виявляє байдужість – плавно міняй тему. Якщо твій питання викликало явне роздратування – вибачся. Це має прозвучати щиро, а не як знущання.

Гумор як засіб спокушання

Стати для дівчини нудним на першому побаченні – це фіаско. Другий раз вона вже не захоче витрачати свій час на сумний вечір. Немає нічого гіршого, ніж заплутатися в словах і думках, тому заздалегідь підготуйте кілька чергових фраз, які допоможуть уникнути незручного мовчання.

 • Можна використовувати заготовлені смішні фрази для розмови з дівчиною або придумати свої, головне, побільше позитиву, креативу і абсурду.
 • Приклад смішних фраз:
 • «Як там Рай, коли ти йшла?»
 • «Як ти вважаєш, що повинен сказати цікава молода людина красивій дівчині, щоб не отримати відмову?»
 • «У мене щось з очима, не можу їх від тебе відірвати»
 • «Ти така красива, що я забув все розумні фрази»
 • «Швидше за посміхнися, а то на вулиці темніє»
 • «Мені терміново потрібна швидка допомога, здається, мене підстрелив Амур»
 • «Хочеш, я покатаю тебе з вітерцем на ескалаторі?»
 • «Добре, що тут так шумно і ти не почуєш всіх тих дурниць, що я зараз наговорю»

«Ти знаєш, я тільки що зрозуміла одну річ, що сьогодні міг би залишитися вдома і не зустріти тебе. Страшна перспектива, правда? »

Завжди дійте по ситуації. Озирніться навколо, знайдіть щось, з чого можна посміятися або використовувати в розмові. Головне не переплутати вибух емоцій зі сплеском дурості.

Якщо жінці нічого сказати, то це не означає, що вона буде мовчати. Хлопцям також варто цьому навчитися. У будь-якій незрозумілій ситуації пам’ятайте: не важливо, що саме ви говорите, головне – як. Впевненість, мила усмішка, блиск в очах, помірна нахабність.

Ніякого негативу, все думки повинні бути тільки в позитивному ключі. Дівчина повинна зрозуміти, який ти комунікабельний і що з тобою приємно мати справу.

Розсмішити дівчину на побаченні – це вже запорука успіху і значно підвищує твої шанси на продовження знайомства. До того ж, це допоможе перевірити, чи є у дівчини почуття гумору. Буває, що ви з нею настільки різні, що як не старайся, а все буде марно, навіть, якщо ти бачиш, що ти сподобався дівчині.

А виконувати в стосунках роль блазня і королеви Несміяни – так собі перспектива. У такому випадку потрібно знайти дівчину, з якою ти будеш на одній хвилі. З якої ви разом будете сміятися і базікати без угаву.

Джерело: https://TalkToMen.ru/getacquainted/smeshnye-i-vesyolye-temy-dlya-razgovora-s-devushkoj.html

Про що розмовляти з дівчиною, коли гуляєш?

Ти зібрався на довгоочікувану зустріч з дівчиною. І все б добре, але починається легкий мандраж від того, що ти починаєш представляти вашу прогулянку. І тут же виникає запитання: про що розмовляти з дівчиною, коли гуляєш ?

Про що поговорити з дівчиною на прогулянці: секрети і правила спілкування

Якщо ти про це думаєш – це значить, що досвіду спілкування з дівчатами у тебе небагато. Нічого страшного. Згодом він прийде. А зараз найкращим варіантом буде накидати в голові приблизний план прогулянки з дамою: куди піти, про що можна поговорити і через скільки часу закінчувати зустріч.

Отже, існує десяток хороших тем для розмови з дівчиною. Якщо ти ними скористаєшся, то чи не прогадаєш. А там, дивись, вона згодна вже і на друге побачення.

 7 тем для розмови з дівчиною на прогулянці

# 1 Її життєвий досвід

Все наше життя складається з ситуацій, які доводиться вирішувати. Найчастіше події розвиваються вкрай цікаво. Тому, коли ти змушуєш її згадати свій позитивний і веселий досвід, вона згадає і відчує ці емоції під час розмови і зв’яже їх з тобою.

Ось кілька запитань на цю тему:

 • Яке у тебе було саме захоплююче пригода в житті?
 • Розкажи про найцікавіше подорож, в якому побувала?
 • Як ти опинилася в цьому місті?

# 2 Її мрії

Які її життєві устремління? Про що мріяла останнім часом?

 • Жіночі мрії можуть розповісти тобі багато цікавого про неї: про рівень амбіцій і впевненості в собі, а також про її пристрастях і інтересах.
 • Вони також дають тобі можливість підбадьорити її, підштовхнути її розглянути нові можливості і створити в розмові настрій типу «все неможливе можливо» (яке тобі ще зіграє на руку, коли пізніше ти спробуєш привести її до себе додому).
 • Питання на тему:
 • Розкажи про те, що ти завжди хотіла зробити, але поки не здійснила це бажання?
 • Ким ти хотіла стати, коли була дитиною?
 • Пункт під номером один зі списку того, що ти хочеш зробити найближчим часом?

# 3 Її захоплення

Чим вона захоплюється? Чи перетинаються її захоплення з твоїми?

Захоплення – дуже емоційна тема. Можливо, ви обидва любите подорожувати, танцювати, виступати публічно і т.д. Коли вона розповідає про свої інтереси, у тебе є можливість дізнатися її на більш глибокому рівні, а також отримати уявлення про вашу сумісності.

Наприклад, якщо дівчина каже: «Мені подобається дивитися фільми, я багато часу проводжу за цим заняттям». Це ознака того, що вона, ймовірно, не дуже амбітна. Але якщо вона говорить: «Я захоплена йогою», тоді ти знаєш, що пані дійсно піклується про своє тіло і, можливо, займається саморозвитком.

 1. Ось просте запитання, який може спонукати її розповісти про свої інтереси:
 2. «Чим ти захоплюєшся в житті, як проводиш вільний від роботи і / або навчання час?»
 3. # 4 Її рідне місто
 4. Може, вона скромна дівчина з невеликого містечка або, навпаки, зросла в швидко розвивається мегаполісі?

Її рідне місто дасть тобі уявлення про те, якою вона людина, а також покаже її рівень досвіду.

Якщо вона тільки що переїхала з невеликого містечка, це ознака того, що вона, ймовірно, трохи недосвідчена і потенційно відкрита для нових пригод.

Якщо дівчина прожила в большом городе все своє життя, вона, швидше за все, буде робити тобі різні перевірки і спробує зберегти контроль над вашим побаченням.

Кілька питань, які можна задати про її рідному місті

 • Де ти народилася?
 • В якому місті виросла?
 • Яке було рости там?
 • Яке враження це місто виробляє в порівнянні з твоїм рідним містом?

# 5 Її домашні тварини

Якщо у дівчини є домашні тварини, то вона напевно любить говорити про них. Ця тема особливо корисна, якщо у тебе також є домашня тварина.

# 6 Її друзі

Для деяких жінок сім’я – це хвора тема. Можливо, у них немає відмінних відносин зі своїми батьками або братами і сестрами. Таким чином, обговорення її сім’ї може надати розмови негативне забарвлення. Краще підняти цю тему, коли вибудете ближчі.

На перших зустрічах краще поговорити про друзів.

Кілька питань на тему:

 • У тебе багато друзів?
 • З ким ти зазвичай вибираєш ввечері в місто?
 • Є краща подруга? Як думаєш, чому ви стали такими близькими?

# 7 Її улюблена музика

Музика – відмінна тема для розмови. Більшість дівчат люблять слухати різну музику і з задоволенням поділяться з тобою своїми уподобаннями. Ти зможеш дізнатися, схожі чи у вас смаки чи ні.

Більш того, якщо вона скаже, що слухає, наприклад, Олену Ваєнга тощо, а ти – класику і джаз, то можна припустити, що і в інших сферах життя ваші погляди будуть відрізнятися.

Тому, роби висновки.

Стаття в тему: Як підбирати хороші місця для побачень – 3 секрету

Ось про це ти і зможеш поговорити з дівчиною на прогулянці. Насправді тем для розмови дуже багато. І, почавши з будь-якої з даного списку, ти несподівано виявиш, що розмова вийшла за рамки і протікає дуже природно. Успіхів!

Джерело: https://elpickup.ru/obshhenie-s-devushkoj/o-chem-razgovarivat-s-devushkoj-kogda-gulyaesh/

Про що говорити з дівчиною на прогулянці

Якщо прогулянка вже не перша, то проблем зі спілкуванням не повинно виникнути. Зазвичай до другого або третього побачення люди встигають виявити основні точки дотику, і знають, в якому руслі можна вести розмови.

Набагато складніше і хвилююче на першій зустрічі, коли людина – нерозкрита книга, і поки невідомі ні його інтереси, ні реакції.

Тому збираючись на побачення, хлопці ламають голову, про що говорити з дівчиною на прогулянці, щоб зацікавити і забезпечити собі шанс на другу зустріч.

Всі теми для першої розмови можна умовно розділити на три групи:

 • нейтральні, покликані прищепити загальні інтереси;
 • перспективні, в обговоренні яких можна дізнатися життєву позицію людини і зрозуміти, чи відповідає вона власним очікуванням (буквально: чи є сенс розвивати відносини);
 • демонстраційні, метою яких є самопозиціювання в очах дівчини.

Починати, звичайно ж, варто з нейтральних тем. Вони не повинні бути банально нудними начебто прогнозу погоди і коментування навколишнього. Перше враження – найважливіше, а тому варто проявити себе інтелектуалом.

Можна почати з простого, попросивши дівчину розповісти про себе: що привело її в певну сферу діяльності або навчання, чим вона займається у вільний від роботи час, як любить проводити дозвілля.

З цих спільних тем випливає маса варіантів продовження бесіди, варто лише уважно стежити за очима супутниці під час її розповіді: якщо вона торкнеться щось по-справжньому її цікавить, це неодмінно видасть її палаючий погляд.

Музика, відгуки про новинки кіно або театру, спорт, останні прочитані книги – все це абсолютно необов’язкового теми, що дозволяють розговоритися і розслабитися, а заодно і промацати коло інтересів. Чи варто згадувати, що на цьому етапі розмови, як, втім, і на наступних, вітається почуття гумору? Жарти і дружні подтруніванія дозволяють розрядити обстановку і зроблять спілкування легким і ненав’язливим.

Коли перша порція інформації буде отримана, а обстановка стане більш душевної і довірчої, можна взяти перепочинок від жартів і перевести розмову на трохи більш діловий лад.

Цим можна і проявити себе, як людину серйозну, що має цілком певні переконання і вимоги, і дізнатися про ступінь зрілості дівчини, адже метою варто не тільки сподобатися їй, але і зрозуміти, наскільки її життєва філософія прийнятна для подальших відносин.

Тут можна зачіпати будь-які теми, що контрастують з буденністю, дозвіллям і розвагами: пройтися побіжно по планам на життя, поцікавитися мріями і цілями, дізнатися погляд на відносини.

Якщо дівчина не готова до серйозних зв’язків, то вона постарається перевести розмову знову в жартівливе русло, в іншому ж випадку можна витягти з її відповідей багато цінних відомостей.

Ну і нарешті варто продемонструвати свої сильні сторони, згадавши власні успіхи. Після всього, що було уважно вислухані від дівчини, така інформація не буде сприйнято нею як хвастощі, а скоріш за все стане головним козирем бесіди.

Адже якщо тільки і робити, що слухати і підтримувати ті теми, на які легко спілкуватися самій дівчині, то вона може прийняти такий стиль відносин, як єдино допустимий, і в подальшому всі спроби поділитися якимись власними переживаннями ризикують наражатися на стіну нерозуміння і розцінюватися , як утиск її інтересів. Дівчина повинна усвідомити, що життя її супутника теж багатогранна і насичена, і рясніє досягненнями та перемогами. Не варто думати, що цим можна відштовхнути її: серйозні і адекватні дівчата в душі жадають пишатися своїми половинками, а не мати їх в якості покірних зброєносців.

 • І найголовніше – як би не хотілося добитися уваги, необхідно завжди залишатися самим собою, інакше, коли хвилювання вляжуться, і маски будуть скинуті, неминуче наздожене розчарування від невідповідності реального образу того, до якого вперше виникло тяжіння.

Джерело: http://psychologynow.ru/o-chem-govorit-s-devushkoy-na-progulke.html

Про що поговорити з дівчиною на прогулянці: актуальні теми | отношеній.нет

Перше побачення з дівчиною – хвилююче захід, перед яким хлопцеві слід грунтовно підготуватися, тим більше, якщо він планує перевести приємну зустріч в багатообіцяючі відносини.

Про що поговорити з дівчиною на прогулянці, не знаючи її характеру, звичок, уподобань? Головне, вести себе впевнено і розкріпачити даму в спілкуванні.

Решта підкаже інтуїція, навички в подібних ситуаціях і щире розташування до співрозмовниці, яке вона обов’язково відчує.

Огляд по темах для розмови з дівчиною

Дами хоча і люблять вухами, але акуратний зовнішній вигляд, пунктуальність (ніяких запізнень), маленький презент (недорога, але приємна дрібничка або красивий невеликий букет квітів) будуть сприйняті дуже прихильно. Бажано чітко уявляти майбутній сценарій подій. Для цього доведеться поламати голову, які теми зацікавлять дівчину, і вибрати безпрограшні варіанти. Якраз їх ми вам і пропонуємо.

Місце має значення

Прогулюючись з дівчиною, дізнайтеся у неї, чи подобається їй це місце, де взагалі вона любить проводити час і відчуває себе розкуто. Заповзятливі молоді люди можуть приготувати для дами сюрприз. Можливо, це буде пікнік зі свічками або прогулянка на галявині, на якій пелюстками квітів викладено серце, – цікаві ідеї підкаже уяву.

Погода, пора року, література

Загальні, абстрактні теми – це чарівні палички, поки хлопець не знає, про що любить розмовляти дівчина. Якщо він задасть питання, яка погода їй подобається, у відповідь може прозвучати односкладове: «У природи немає поганої погоди».

Тоді тему розмови краще змінити. Але романтичні дами із задоволенням поговорять про це. Одні дівчата люблять слухати, як барабанить дощ по склу, їм подобаються запахи вологою листя і трави.

Інші люблять загоряти на літньому сонці, треті в захваті від бурхливої ​​негоди.

Про що розмовляти з дівчиною, коли гуляєш, далі підкаже сама інтуїція. Питання, яку пору року їй подобається, плавно випливає з попередньої теми. Літо з його спекою, зима з тріскучими морозами і пухнастими снігопадами, осінь з багряними килимами листя на землі, весна з чарівним співом Відігрівшись птахів – співрозмовниця легко включиться в розмову, якщо він зачепить її за живе.

Тему літератури розвивають обережно або не стосуються її зовсім, коли жінка не любить читати. Поки хлопець про це не знає, тому пара навідних запитань прояснить ситуацію.

Чоловік може сказати, що недавно прочитав дуже цікаву книгу на певну тему, і в цілому твори даного письменника йому дуже подобаються.

Тут варто поцікавитися, що зацікавило дівчину з літератури, чому вона віддає перевагу, які жанри подобаються.

відпочинок

Захоплюючі подорожі, пригоди в нових місцях, милування яскравими і неймовірно красивими пейзажами – тема для захоплюються, живих, романтичних натур, яким ніколи не сидиться вдома. Якщо у вас з дівчиною ці інтереси збігаються, спільно проведений час на прогулянці залишить багато позитивних вражень.

З іншого боку, хлопець в силу життєвих обставин може поки тільки будувати плани на далекі подорожі.

Але якщо він супроводжує розмову жартами на цю тему, говорить легко і весело, то співрозмовниці буде дуже цікаво уявити спільну поїздку, в якій він і вона потрапляють в дивні місця і переживають яскраві емоції.

Захоплення

Вільний час у захоплюються натур присвячено хобі, захопленням, яке здійснює їх життя насиченим і щасливим.

Про що говорити з дівчиною, коли гуляєш, як не про це? Така тема завжди цікава людям, чиї бажання не обмежуються диваном і телевізором.

Хлопцеві варто ненав’язливо поцікавитися, чим любить займатися дівчина у вільний час, і в свою чергу розповісти про свої захоплення. Раптом у вас вони співпадуть? Тоді це буде безпрограшний варіант для розмови.

Фільми, серіали

Про що розмовляти з дівчиною на прогулянці, хлопець швидко вловить, якщо здасть їй питання про улюблений кінофільм. Співрозмовниці можуть подобатися фільми в якомусь жанрі або все стрічки за участю вподобаного актора.

Коли чоловік говорить, що недавно подивився кіно з захоплюючим сюжетом, виділить ключові моменти в ньому і потім запитає у дівчини, що їй цікаво в цьому напрямку, – розмова вийде живим і невимушеним.

Музичні уподобання, улюблені виконавці

Життя сучасних людей немислима без музики. Але переваги в ній у всіх різні. Дівчата можуть слухати важкий рок, класику, реп. Тому вважати, що більшість жінок вважає за краще тільки поп-музику, неправильно.

Про що говорити з дівчиною на прогулянці, якщо музичні уподобання не збігаються? Можна запитати, які емоції викликають у неї улюблені музичні композиції, потім поділитися інформацією, що подобається слухати самому.

Але ні в якому разі не критикувати інтереси дівчата!

тварини

Теми для розмови з дівчиною на прогулянці швидко знайдуться, якщо у кожного вдома живуть вихованці. З умовою, що ви обидва займаєтеся їх вихованням, гуляєте і граєте з ними. В такому випадку дуже цікаво обговорювати особливості породи, звички ваших улюбленців, як давно ви з ними живете і т. П.

Поради

Коли подоланий складний початковий етап і співрозмовники включилися в захоплюючу бесіду, хлопець може розслабитися і забути правила, як вести себе на прогулянці з дівчиною. І дарма. Спілкуючись із симпатичною особливої, чоловікові варто контролювати свої емоції і слова.

Слухайте і не перебивайте

Переривати репліки дівчата можна тільки в одному випадку: вона втратила думка, важко відповісти, червоніє, відчуває себе незручно. Тоді можна їй допомогти, продовживши недомовлену думку, супроводжуючи свою промову словами схвалення: «Я с тобой согласен», «Я тебе зрозумів», «Я теж так думаю».

Бажано створити у співрозмовниці відчуття, що ви розумієте один одного з півслова. Що б не говорила дівчина, її треба дослухати до кінця, а потім продовжувати бесіду.

Якщо прозвучала образлива фраза, краще на неї не реагувати, а перевести розмову на іншу тему або розповісти смішну історію, яку згадав «ненароком».

Не порушуйте особистий простір

У кожної людини є своя зона комфорту – особистий простір, при порушенні якого він відчуває себе дуже незатишно. Невербальне спілкування – це ціла наука. Якщо чоловік знає її основи, то у нього не виникає питань, що робити, коли гуляєш з дівчиною.

Наприклад, якщо ви їй подобаєтеся, вона намагається триматися ближче, під час розмови повертається до вас, дивиться прямо в очі, посміхається, сміється. У цей час можна ненароком зупинитися, повернутися до співрозмовниці, сказати комплімент про те, що приємніше в спілкуванні людини не зустрічалося, потім торкнутися її волосся або руки.

Не можна хапати дівчину за інші частини тіла, натякати на її сексуальність, робити недвозначні натяки. У цьому випадку хлопець демонструє свою зневагу нею як особистістю.

Подаруйте квіти

Приємний знак уваги для дівчини – скромний, але зі смаком підібраний букет. Під час першої зустрічі не варто дарувати дорогі квіти – подібне може налякати співрозмовницю і викликати відчуття, що її намагаються купити. Кілька яскравих пахучих бутонів, вручення яких можна супроводити приємним компліментом, – цього цілком достатньо, щоб привернути до себе обраницю.

Не соромтеся говорити компліменти

Відомо, що дівчата люблять вухами. Але чоловік повинен вести себе гранично ввічливо і делікатно. Не можна натякати на сексуальність співрозмовниці під час першого побачення, говорити компліменти безперестанку – це насторожить її і викличе неприємні емоції. Дівчина відчуватиме, що на неї оголошено полювання.

А бути трофеєм у чоловіка жінці ніколи не хочеться. Якщо хлопець ставиться до неї з повагою, без наміри звести знайомство до однієї разом проведеної ночі – то його компліменти будуть сприйняті прихильно.

Треба пам’ятати, що на даний момент вона – принцеса, а він – лицар (незалежно від того, що реальність зовсім не такий).

заборонені теми

Знаючи, про що поговорити з дівчиною, коли гуляєш, хлопець повинен мати уявлення і про те, яких тим стосуватися не можна. Це ті табу, при порушенні яких можна обраницю втратити назавжди.

зовнішність

Це одна з найболючіших тем для дівчат. У сучасному суспільстві склався стереотип, що тільки при ідеальних зовнішніх даних можна бути щасливою.

Життя спростовує це твердження, але більшість жінок в ньому непохитні. Незадоволених своїми природними даними досить багато.

Задати образливий питання на цю тему дуже просто, але складно потім виправити ситуацію, якщо співрозмовниця засмутиться.

спільні плани

Люди цінують свою незалежність. Будувати спільні плани під час першої зустрічі все одно що приймати рішення за двох, не враховуючи думку співрозмовниці. Вона – не власність, а людина зі своїм прекрасним і неповторним світом. Цю межу не можна переступати.

гроші

Якщо хлопець почне розмову про гроші, то ризикує сильно обпектися. Його мова не знайде живого відгуку в душі дівчини з кількох причин:

 • його матеріальне благополуччя викличе у неї почуття ущемлення, якщо її доходи невисокі;
 • вона буде вважати його хвальком і зверхником, якщо сама ні в чому не потребує, але вважає за краще не повідомляти про це людям, яких мало знає.

Якщо хлопець із задоволенням розвиває цю тему, то частіше виходить, що він слухає самого себе і милується своїми досягненнями, а співрозмовниця до такої розмови тільки «додається».

родина

Старі люди казали: «Чужа сім’я – темний ліс». І мали рацію. Не завжди відносини з близькими складаються благополучно. Іноді люди отримують психологічні травми, які з віком не гояться. Цієї теми під час першої зустрічі краще не торкатися.

висновок

Хлопець може легко викликати прихильність до себе вподобану дівчину, якщо буде слідувати основним правилам:

 1. Вступати з дівчиною так, як хотів би, щоб ставилися до них.
 2. Під час спілкування звертати увагу на невербальні знаки.
 3. Намагатися інтуїтивно передбачати бажання дівчини.
 4. Чи не перебивати і слухати співрозмовницю до кінця.
 5. Ставитися до неї з повагою.

Слідуючи цим нехитрим рекомендаціям, ви будете мати у дівчат безсумнівний успіх.

Джерело: https://otnoshenij.net/o-chyom-pogovorit-s-ponravivsheysya-devushkoy-na-progulke

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *