Про що поговорити з хлопцем коли скінчилися теми для розмови

03.07.2019

Зміст приховати

Часом в розмові з чоловіком виникає незручна пауза, особливо на першому побаченні.

Як бути? Що запитати у чоловіка, на яку тему розмовляти? У статті наведено приклади питань і ідей для бесіди, які допоможуть краще пізнати один одного.

Також розглянуто список тем, які краще не застрагівать при спілкуванні.

Як спілкуватися з хлопцем по телефону: про що можна поговорити? Дізнайтеся про це з нашої статті.

Причини відсутності спільних тем

Про що поговорити з хлопцем коли скінчилися теми для розмови

«Не знаю, про що говорити з хлопчиком», «Нема про що говорити з хлопцем»: чому і що робити?

Щоб розібратися з причинами, необхідно проаналізувати ситуацію.

Все залежить від часу , протягом якого ви зустрічаєтеся. Ми розглянемо два етапи відносин – початок і серйозні відносини.

Якщо ви тільки почали знайомство (перше-друге побачення), то причина проста – не можна намацати загальні інтереси, захоплення. Вам нема чого обговорити, оскільки не знайдені точки дотику. На цьому етапі ваше завдання – їх знайти.

Для цього поцікавтеся хобі, діяльністю, роботою хлопця. Якщо є збіги з вашими захопленнями, виберете якийсь один і будуйте діалог про нього. Наприклад, вам обом подобається закордонне кіно. Отже, можна завести розмову про новинки, улюблені фільми, акторів.

Якщо ви зустрічаєтеся довгий період часу (від півроку), то, можливо, ви вже обговорили масу тим і добре пізнали один одного.

В даному випадку необхідно внести драйв, новизну у відносини – зайнятися свіжої спільною діяльністю.

Поїздка на природу, пікнік, похід в кіно, похід в театр, все залежить від загальних інтересів, захоплень. Головне – займатися цим разом .

Про що можна поговорити з хлопцем?

Про що можна поспілкуватися з хлопцем? Психологи і пікапери дадуть кілька рекомендацій.

коли гуляєш

Про що поговорити з хлопцем коли скінчилися теми для розмови

Про що поговорити з хлопцем на прогулянці :

 1. Про архітектуру і цікавих місцях міста . Поцікавтеся навколишній обстановкою: в яких закладах він бував, куди варто сходити. Це не тільки привід почути історію про цікаве місце, але і зрозуміти – активний чи хлопець в соціальному плані, як часто вибирається на відпочинок, розваги.
 2. Про домашніх вихованців . На прогулянці часто можна зустріти господарів, які вигулюють собак. Це відмінний привід завести розмову про домашніх тварин, якщо вони у хлопця і як він в цілому відноситься до вихованців. Добре ставлення до тварин і навколишнього природі – хороший знак. Якщо у молодої людини є вихованець, можна запитати про цікаві випадки, про самій тварині.Якщо хлопець відповідально піклується про «друзів наших менших», то він з великою ймовірністю буде надійний у відносинах.

На першому побаченні

Про що говорити на побаченні з чоловіком:

  1. Чим захоплюється ? Чоловіки трепетно ставляться до своїх захоплень, хобі. А тому, навіть якщо його улюблена справа не збігається з вашим – не варто завзято критикувати або висміювати. Захоплення – одна з кращих тем для невимушеної розмови на першому побаченні.

Про що поговорити з хлопцем коли скінчилися теми для розмови

 1. Де вчиться ? Якщо хлопець студент, поцікавитися в якому навчальному закладі. Це також розкриє сферу його інтересів. Якщо хлопець не просто відвідує заняття, а горить майбутньою професією – великий плюс. Значить ваш співрозмовник цілеспрямований, дисциплінований і з самостійним мисленням, раз вибрав що подобається професію.
 2. Де працює ? Тут потрібно задавати питання з обережністю. Деякі чоловіки при питанні про зарплату, машині і інших матеріальних речах, насторожуються. Виникає підозра про меркантильності дівчата. Тому на першому побаченні краще поцікавитися характером роботи, подобається вона йому чи ні, про якісь веселих випадках, відносинами з колегами.
 3. Про дитинство . Раннє дитинство і школа сповнені пригод, цікавих історій. Другий момент – можна легко торкнутися теми батьків.Важливо зрозуміти які відносини у хлопця з мамою і татом, оскільки це теж розкриває його особистість.
 4. Про спорт. Чи займається хлопець спортом в тому чи іншому вигляді (тренажерний зал, біг, турніки). Тут же можна дізнатися про наявність шкідливих звичок (алкоголь, куріння). Якщо молода людина приділяє увагу фізичному розвитку, доглянутий, стежить за зачіскою та одягом – значить, він вміє подбати про себе, поважає себе і своє здоров’я.

З чоловіком

Про що поговорити з хлопцем коли скінчилися теми для розмови

Спектр тем для обговорення з чоловіком величезний – можна говорити як про прості речі (на кшталт кіно, виїзду на природу, пригод на роботі), так і про більш серйозні, пов’язаних з довгостроковим плануванням.

 1. Про побут . Про облаштування вашого житла, обговорення майбутніх покупок або оновлень інтер’єру.
 2. Про серйозні покупки . До таких належить ремонт, автомобіль, квартира та інше. Вони вимагають ретельного обмірковування і обговорення.Чоловікові приємно, коли з його думкою рахуються і воно має вагу в дорадчому процесі.
 3. Про виховання або плануванні дітей . Якщо діти є – про те, в яку школу відправити, про майбутнє освіті. Якщо діти тільки в планах – про майбутніх моментах виховання, про ставлення до покарань, прищепленні любові до спорту, наукам, про тематичних гуртках.

З колишнім при зустрічі

Якщо ви зустрілися з колишнім хлопцем, то не варто заводити задушевні бесіди, оскільки він може подумати про відновлення відносин.

Якщо ви розлучилися мирно, можна поцікавитися його новими успіхами на роботі, в навчанні. Запитати як поживають друзі або батьки.

Про що поговорити з хлопцем коли скінчилися теми для розмови

 • Тобто вести простий дружня розмова.
 • Не рекомендується згадувати минуле, звинувачувати його в зроблених помилках.
 • Якщо ви до цих пір відчуваєте образу, то краще просто привітати один одного, обмовиться парою фраз і на нейтральній ноті розійтися.

перелік запитань

Що запитати у чоловіка при спілкуванні? Найголовніше – не просто поставити запитання, а повноцінно розвинути розмову. Не варто перескакувати з теми на тему, вчащати з питаннями.

Інакше розмова буде походити або на допит, або на легковажний діалог. Краще торкнутися 4-5 тим, але поговорити про них довше, ніж розібрати 20 питань поверхнево.

Список потенційних питанням може бути величезним, тому ми склали спрощену схему шаблонів , наприклад, для прямого спілкування чи листування в мережі:

  1. Пряме запитання . Наприклад: «Чи подобається тобі рок-музика?», «Займаєшся ти спортом?»
  2. Питання-відношення. Більш акуратний формат, дозволяє побічно дізнатися інформацію: «А як ти ставишся до куріння?», «Що думаєш щодо поїздок за місто?»

Про що поговорити з хлопцем коли скінчилися теми для розмови

 1. Про відносини і дівчат. Приклади: «Чи подобаються тобі пишні зачіски?», «Які жіночі якості для тебе важливі?», «Що тебе найбільше приваблює в жінках». В даному випадку завдання – з’ясувати ставлення до жінок в загальному, і до себе зокрема. Наприклад, ви не любите агресивний макіяж і цінуєте природну красу. Тоді варто задавати питання виходячи з цього. Безпосередньо ви про себе не питаєте (бо хлопець може ухилитися від відповіді або сказати щось, щоб вам сподобається), а говорите про дівчат в загальних рисах.

Теми для спілкування

Як знайти спільну тему для розмови?

цікаві

Цікаві теми для розмови з хлопцем:

 1. Про подорожі . Поцікавтеся де він бував, які міста чи країни відвідав. Що нового дізнався з поїздок, які бачив пам’ятки.Напевно згадаються приємні події, якими він поспішить поділитися.
 2. Про цікаві місця . Які заклади він часто відвідує. Чи любить він театр, музеї, кіно. Де краще відпочивати – на природі, вдома або в кафе. Як ставиться до вечірок.
 3. Про минуле досвіді. У кожного є захоплююча історія з минулого. Як варіант – можна задати питання про друзів, як вони проводять час і чим займаються.

серйозні

Про що поговорити з хлопцем коли скінчилися теми для розмови

Якщо у вас тривалі серйозні стосунки (6 місяців і більше), то настав час обговорити спільне майбутнє і його планування.

 1. Про майбутнє відносин . Чи хоче чоловік заводити сім’ю, дітей. Як він ставиться до різних аспектів виховання, як цілому ставиться до дітей.
 2. Про побут. Де плануєте жити, як зняти квартиру або що поміняти в нинішній.
 3. Про амбіції хлопця. Як він збирається розвиватися, чи планує кар’єру. Якщо чоловік довгий час залишається на колишньому рівні і не особливо люблять свою професію, то він не надійний.Діяльний чоловік завжди прагнути до зростання, підвищення кваліфікації, шукає джерела додаткового заробітку і накопичення капіталу.

Про що не потрібно розмовляти?

Про що не можна говорити з чоловіками, хлопцями і хлопчиками?

  1. Про колишніх. Для першого побачення – тема табуйована. Якщо він сам цікавиться вашим минулому – досить сказати, що відносини були. Категорично не можна зачіпати минулої сексуальне життя і тим більше порівнювати хлопця з колишніми. Ця тема сильно б’є по самолюбству чоловіка і може сформувати негативно ставлення до вас. Також не варто подібно розпитувати про дівчат, з якими він зустрічався раніше і чому розлучився.

Про що поговорити з хлопцем коли скінчилися теми для розмови

  1. Щодо заробітку (особливо на першому побаченні), про гроші, про житло. Чоловік може подумати, що ви зустрічаєтеся з ним з фінансових міркувань. Не рекомендується цікавитися які дорогі покупки він робить. При першому знайомстві тема грошей зайва.
  2. Про друзів і близьких в негативному світлі. Чоловік гостро реагує на негативну думку про його друзів, батьків та інших родичів. Він прожив поруч з ними багато років і, якщо залишився поруч, значить цінує і поважає їх. Також хлопцям не подобається, коли дівчина перетягує ковдру на себе і вимагає занадто багато уваги, обмежуючи часу хлопця зі старою компанією.
  3. Про залицяльниках. Якщо на вас претендують інші чоловіки, не варто говорити про це хлопцеві. Більш того, якщо ви твердо вирішили бути з ним, то необхідно чітко і ясно дати зрозуміти іншим, що ви зайняті.Якщо чоловік має самоповагою та впевненістю в собі, він не стане терпіти кучерявих навколо дівчини залицяльників.
  4. Про релігії. І інших інтимні сторони життя хлопця. Світогляд, цінності, погляд на світ формувався у нього протягом життя, а тому чоловік віддано відноситься до своїх переконань.
  5. Про минулі помилки чоловіки. Якщо ви зустрічаєтеся давно і при вас чоловік помилявся, то не варто йому знову нагадувати про прорахунки, звинувачувати його. Чоловікам властиво відразу вирішувати проблему, і якщо вона вирішена – він аналізує досвід, проводить роботу над помилками і більше не згадує про минуле. Вказування на невдачі деморалізує хлопця.

Про що поговорити з хлопцем коли скінчилися теми для розмови

 1. Порівнювати чоловіка з іншими. Наприклад, «Вася ось отримав підвищення» або «Хлопець Олени купив їй новий смартфон». Якщо ви любите чоловіка і хочете, щоб він ріс в кар’єрному плані, можна сказати про це прямо, з проявом турботи. Але не ставлячи в приклад інших хлопців. Порівняння не мотивує чоловіка, а навпаки, дратує, і його ставлення до вас може зіпсуватися.
 1. Скориставшись наведеними в статті питаннями і темами для обговорення, ви зможете не тільки підтримати бесіду, а й розкрити характер і особу чоловіка .
 2. Це дозволить краще пізнати його, а також вирішити – близький він вам як людина і чи варто розвивати відносини.
 3. Про що говорити з хлопцем:

джерело:

Цікаві теми для розмови з хлопцем в листуванні, по телефону, на побаченні

Сучасний темп життя такий, що знайомства з новими людьми відбуваються постійно і скрізь. Проблема, про що поговорити з хлопцем, щоб справити приємне враження, виникає не тільки на побаченні, але і під час листування в інтернеті або спілкування по телефону. Для вирішення цієї проблеми досить невеликої підготовки та добірки цікавих тем для бесіди.

Джерело: https://4women.su/psihologiya/o-chem-mozhno-pogovorit-s-parnem-kak-pravilno-obshhatsya-interesnye-temy-dlya-razgovora.html

Про що можна поговорити з хлопчиком: цікаві теми і питання

Про що поговорити з хлопцем коли скінчилися теми для розмови

Активне користування інтернетом і соціальними мережами призвело до того, що люди не знають, про що спілкуватися на побаченні, а також як зацікавити партнера. Кожній дівчині необхідно знати, про що можна поговорити з хлопчиком. А як правильно підібрати теми і питання для бесіди, розглянемо в статті.

Правила першого побачення

Мало знайти теми для розмови з хлопчиком, необхідно навчитися правильно себе вести в його суспільстві, інакше розмови не врятують ваші подальші відносини.

 1. При першій зустрічі намагайтеся вести себе максимально природно і невимушено. Покажіть всю свою чарівність і жіночність. Не бійтеся бути чесною, відкритою, але одночасно загадкової. Таким чином вам з легкістю вдасться заручитися підтримкою хлопця.
 2. Під час розмови дивіться хлопчикові прямо в очі, а не в сторону. Активно використовуйте міміку, тільки не перестарайтеся, інакше це може виглядати як невдалий спектакль у вашому виконанні.
 3. Не будьте пасивною. Проявляйте інтерес по відношенню до співрозмовника, а також уникайте тривалих пауз при спілкуванні.
 4. Якщо хлопець розповідає вам щось цікаве, то не соромтеся йому задавати навідні запитання. Він повинен бачити, що ви їм дійсно цікавитеся.
 5. Під час бесіди постарайтеся запам’ятати максимум інформації про свого обранця, так як в подальшому вона вам може знадобитися. Адже ви розраховуєте на подальші відносини з цим хлопцем?

Соціальні мережі

Що можна написати хлопчикові? Зараз актуально знайомитися і спілкуватися за допомогою соціальних мереж задовго до того, як молоді люди вирішать зустрітися вживу.

Про що поговорити з хлопцем коли скінчилися теми для розмови

Розглянемо теми, які доречні при бесіді через інтернет.

 1. Для початку варто познайомитися з цікавлять вас хлопцем. Для цього дізнайтеся, в якому місті і районі він проживає. Поцікавтеся, як пройшов його день. Запитайте про переваги в їжі, захоплення, заняттях, роботі чи навчанні.
 2. Не соромтеся запитувати про особисте (почуття, думки і переживання).
 3. Не забувайте про те, що не варто довіряти свої секрети хлопцю по переписці, так як робити це поки рано.
 4. Можете попросити поради з приводу тієї чи іншої ситуації.
 5. Коли вам здається, що ви дізналися максимум інформації один про одного, то можна поділитися новинами, думками про світ кіно, музики та іншими питаннями.
 6. Намагайтеся не нав’язувати хлопцеві теми, яких він уникає. Можливо, він в цьому не розбирається або йому неприємно говорити про це.

Читайте також:   Сумісність раку і бичка: коли два серця б’ються в унісон

Правила спілкування в соціальній мережі

 1. Намагайтеся відповідати співрозмовнику відразу, не робіть занадто тривалих пауз. Особливо це стосується ситуацій, коли ви бажаєте показати свою зацікавленість у співрозмовнику.
 2. Не ігноруйте питання, навіть якщо вони вам не подобаються.
 3. Слідкуйте за граматикою, намагайтеся не робити помилок.Перевіряйте текст перед відправкою.
 4. Не відповідайте на питання двозначно.
 5. Будьте позитивної і грамотно використовуйте почуття гумору.
 6. Виражайтеся красивим і зрозумілою мовою. Чи не перегинати зі сленгом.
 7. Якщо хлопець попросив у вас номер телефону, не впадайте в паніку, а просто напишіть йому його.Ви ж почали розмову з вподобаним вам молодою людиною?

Про що поговорити з хлопцем коли скінчилися теми для розмови

Перераховані вище пункти відносяться виключно до хлопця, який вам подобається. Якщо ж це молода людина, яка дістає вас своїми нав’язливими залицяннями, то не бійтеся відшити такого залицяльника.

Теми для спілкування зі знайомим хлопцем

Про що можна поговорити з хлопчиком? Тем для розмови можна знайти безліч. Розглянемо найпопулярніші і ні до чого не зобов’язують з них:

Про що поговорити з хлопцем коли скінчилися теми для розмови

 1. Новинки кіно або музики. Знайдіть загальні улюблені треки або сходіть разом в кінотеатр на прем’єру. Після цього у вас буде маса отриманої інформації для обговорення.
 2. Хлопцям подобається, якщо дівчина з ним ділиться чимось таємним. Але пам’ятайте, що це повинен бути якийсь незначний секрет. Не треба викладати все найпотаємніше на огляд свого знайомого.
 3. Можна погортати журнали або групи в соціальних мережах, обговорити фотографії або картинки, а також своє ставлення до тієї чи іншої теми.
 4. Поцікавтеся у хлопця його особистим життям. Потім поділіться нюансами своєї.
 5. Розкажіть про свою сім’ю. Запитайте у молодої людини про його рідних і близьких людей.
 6. Обговоріть спортивні успіхи або захоплення.
 7. Якщо у вас є спільні спогади, то обговоріть їх. Це дуже об’єднує людей, які давно знайомі або довгий час не спілкувалися.

незнайомець

Про що поговорити з хлопчиком, який подобається, але ви не знайомі … Насправді теми для розмови можна знайти будь-які. Можна поговорити про погоду, музиці, захоплення і т. Д.

Про що поговорити з хлопцем коли скінчилися теми для розмови

Ви можете поцікавитися вибором професії у співрозмовника, запитати, що його наштовхнуло на вибір цієї спеціальності, а також чим приваблює його ця діяльність. Можливо, в процесі спілкування у вас знайдуться спільні інтереси.

Намагайтеся уникати з хлопцем тим, в яких ви некомпетентні. Краще зробити вигляд, що вам це дуже цікаво, і уважно слухати. Більш того, дівчата, які можуть захоплено слухати співрозмовника, користуються більшою популярністю у представників протилежної статі.

Про що поговорити з хлопчиком по телефону

Для початку необхідно дізнатися, чим цікавиться співрозмовник. Якщо він займається активно спортом, то дівчині слід розділити його інтереси. Задавати можна такі питання:

 1. Як давно ти захопився цим видом спорту?
 2. За яку команду ти вболіваєш?
 3. Можемо сходити разом на гру?
 4. Які правила в цій грі?

Якщо він автолюбитель, то можна поцікавитися такими моментами:

 1. Які моделі автомобілів подобаються?
 2. Чи є водійські права?
 3. Давно водиш автомобіль?
 4. Як ставишся до дівчат за кермом?

Про що поговорити з хлопцем коли скінчилися теми для розмови

Якщо хлопець цікавиться рибалкою, то можна поцікавитися про те, яка риба водиться в ваших краях. Якщо він недавно подорожував, то можна попросити розповісти про свої враження і поділитися фото.

Правила спілкування по телефону

Що робити, якщо тобі подобається хлопчик? Під час телефонної розмови необхідно підлаштуватися під тембр і тональність голосу обранця. Вловіть основну тему розмови і постарайтеся підтримувати її.

Основні правила ведення діалогу:

 1. Вислухайте співрозмовника.
 2. Намагайтеся рідко дзвонити першої.
 3. Не потрібно телефонувати більш ніж два рази на день.
 4. Не робіть дивних натяків.
 5. Намагайтеся формулювати свої питання чітко.
 6. Будьте тактовні і коректні.
 7. Уникайте тривалих пауз.
 8. Чи не перескакуйте з теми на тему.
 9. Не затягуйте розмову надовго.
 10. Намагайтеся закінчувати діалог першої.

Про що поговорити з хлопчиком на прогулянці

Спілкуватися з хлопцями буває непросто, особливо якщо ви познайомилися зовсім недавно. Дівчина, яка хоче зацікавити хлопця для подальшого продовження відносин, повинна бути обережна. Не варто розповідати багато про себе. Постарайтеся дізнатися більше про свого співрозмовника, але робіть це максимально тактовно, щоб він не відчував себе так, як ніби його допитують.

Теми, яких потрібно уникати при розмові з хлопцем

Іноді питання для хлопчиків від дівчаток бувають недоречними, але від відповіді можна завжди чемно і акуратно піти. А дівчина завжди зможе вибачитися за свою нетактовність. Але коли справа стосується тем для обговорення, то багато хлопців бояться перебити співрозмовницю, навіть якщо розмова їм здається дурним і недоречним.

Про що поговорити з хлопцем коли скінчилися теми для розмови

Про що краще не говорити з хлопцем:

 1. Про моду і магазинах. Дуже багато дівчат люблять розповідати про прекрасних сумочці або туфельках, які вони бачили в одному з магазинів торгового центру. Хлопцям під час такої бесіди властиво «йти в себе» і переставати слухати співрозмовницю. Навряд чи дівчинка з цікавістю зможе слухати розповіді свого друга про вчорашній пенальті під час футбольного матчу.
 2. Не питайте у молодої людини про його почуттях до вас. Якщо ви йому подобаєтеся, то він сам дасть вам про це знати. Важливо розуміти, що слова завжди залишаються тільки словами, тому намагайтеся звертати основну увагу на вчинки молодої людини по відношенню до вас.
 3. Розмови про секретні образах. Примхливим дівчатам властиво показувати своїм виглядом скривдженість на хлопця, але причину при цьому вони намагаються явно приховати. Такі ігри хлопчики сприймають не дуже добре. Не змушуйте його гадати, що ж вам не сподобалося. Просто поясніть йому все прямо і попросіть більше так не робити.
 4. Про чужих хлопців. Практично всіх молодих людей дратує, коли дівчина розповідає: «А хлопець Насті водив її в крутий ресторан, кіно …». Швидше за все, ваш обранець негативно сприйме це порівняння або почне захищатися, пропонуючи вам знайти такого ж класного хлопця, як у подруги. Якщо вам хочеться піти з молодим чоловіком в кіно, то спробуйте запропонувати йому це самі, але не переходьте до порівнянь.
 5. Хлопці не люблять, коли дівчата задають їм питання з приводу своєї зовнішності. «Тобі не здається, що у мене повні ноги?». Якщо ваш хлопець вірить в те, що ви ідеальна, то не варто його переконувати в цьому.
 6. Розмови про колишніх хлопців і дівчат також заборонені. Не варто в них занурюватися, адже ви живете справжнім, а не минулим.

Основні питання для розмови

Деякі дівчата бояться спілкування, якщо хлопець молодший. Їм здається, що при різниці у віці складно знайти спільні теми для розмови. Але це не так. Задавати можна будь-які питання. Важливо, щоб вони не переходили межі розумного.

 1. Які у тебе є захоплення?
 2. Як самопочуття?
 3. Що ти цінуєш найбільше в житті?
 4. Що тобі подобається в людях?
 5. Як ти ставишся до дискотек і вечірок?
 6. Який жанр кіно ти віддаєш перевагу?
 7. Твоє улюблене жіноче ім’я?

Незважаючи на те що хлопець молодше вас, питання повинні бути доречними. Якщо ви зовсім недавно знайомі, то буде неправильно питати його про те, чого він чекає від коханої дівчини.

Спілкування вимагає продовження

Про що можна поговорити з хлопчиком, якщо після знайомства минуло багато часу? Якщо за цей час ви встигли дізнатися дуже багато один про одного, то теми для подальших бесід повинні з’являтися самі собою. Адже ви вже пройшли етап сорому і незручності.

Про що поговорити з хлопцем коли скінчилися теми для розмови

Можливо, хлопець уже заслужив вашу довіру і ви можете розповісти йому якісь особисті речі про себе, поділитися переживаннями і попросити підтримки або ради. Якщо до цього часу у вас з’явилися спільні друзі або знайомі, то можна згадати приємні моменти, пов’язані з ними, або обговорити плани на найближчі вихідні.

Прості поради дівчатам

Ось ми і розглянули тему, пов’язану з тим, про що можна поговорити з хлопчиком. Важливо пам’ятати, що бесіда з хлопцем відрізняється від розмови з подружкою. Тому необхідно заздалегідь ознайомитися з деякими рекомендаціями:

 1. Постарайтеся не питати, чому хлопець мовчить. А також не ставте питання, пов’язані з тим, про що він думає. Навряд чи він відповість вам правду. А своїми питаннями ви змушуєте його брехати.
 2. Не питайте у нього про свої недоліки. Навіть якщо це дійсно так, найімовірніше, він скаже, що ви ідеальна.
 3. Не повторюйте, що ви дурненька. Інакше з часом хлопцю доведеться прийняти цей вислів за чисту монету.
 4. Постарайтеся якомога рідше скаржитися молодій людині на погане самопочуття, хвороби або депресію. Постійні скарги можуть набриднути всім.

Дуже важливо прислухатися до свого партнера. Часом трапляється так, що розмова, який нам здається вкрай цікавим, сприймається співрозмовником як порожня балаканина.

Джерело: https://labuda.blog/205620

Про що можна поговорити з хлопцем? теми для розмови з хлопцем, який тобі подобається: при зустрічі, на прогулянці або за телефоном:

Будувати взаємини з людиною, який подобається, не так вже й легко. Все хочеться зробити правильно, не начудуватися і не дурницю. Саме тому в даній статті хочеться розповісти, про що можна поговорити з хлопцем і які теми краще не зачіпати в розмові з представниками протилежної статі.

Про що поговорити з хлопцем коли скінчилися теми для розмови

Перша зустріч

Перше побачення з чоловіком завжди хвилююча. Дівчата до нього готуються заздалегідь, ретельно продумуючи свій гардероб, макіяж, аксесуари. Але ось про що ж краще поговорити при першій зустрічі – замислюється далеко не кожна жінка. Отже, в першу чергу, звичайно ж, необхідно познайомитися. Дівчина повинна розповісти про себе головну інформацію.

Як то кажуть, народилася-хрестилася-вчилася. Однак поки не варто вдаватися в подробиці, для першої зустрічі вистачить кілька формального тони спілкування. Поки не потрібно розповідати про своїх родичів веселі ситуації. Можна сказати впевнено, що на першому побаченні для цього часу може і не вистачити.

Отже, короткий перелік, про що можна поговорити з хлопцем при найпершій зустрічі:

 • Про місце народження (трохи розповісти про малу батьківщину, про сім’ю – хто батьки, чим займаються, про братів-сестер).
 • Про дату народження (даний пункт багато дівчат не беруть, проте можна просто розповісти про місяць народження або про те, хто ж дама зодіаку – для багатьох це досить важлива і цікава інформація).
 • Про навчання (школа, інститут – профіль, розповісти про свої нахили до певних наук, про інтерес, який проявляють до того чи іншого предмету, а якщо дівчина вже студентка – розповісти, на чому грунтувався вибір майбутньої професії).
 • Про захоплення (коротко можна розповісти і про те, що ж подобається, які хобі, які гуртки або курси дівчина відвідувала для саморозвитку).

Поки на цьому можна і зупинитися. Для першого побачення даної інформації буде цілком достатньо, щоб хлопець зміг зробити певні висновки про дівчину. Занадто розкриватися при першій зустрічі не слід, адже не факт, що буде і друга.

Про що поговорити з хлопцем коли скінчилися теми для розмови

Телефон

Багатьох дівчат також хвилює питання, про що можна поговорити з хлопцем по телефону. Тут обов’язково варто сказати про те, що вести тривалі бесіди по мобільнику не варто, це нецікаво. Краще все-таки поспілкуватися наживо.

Завдяки мобільного зв’язку можна завжди бути в зоні досяжності, однак використовувати «трубку» краще для коротких бесід на тему уточнення місця зустрічі, можна просто запитати хлопця, як пройшов його день (якщо немає можливості зустрітися), можна побажати відмінного дня або приємних снів.

Філософські міркування на іншому кінці дроту просто втомлять співрозмовника, і таке спілкування мало кому принесе задоволення. Вельми добре посилати хлопця підбадьорюючі смс.

Про що поговорити з хлопцем коли скінчилися теми для розмови

прогулянка

Отже, про що можна поговорити з хлопцем, який тобі подобається? Так про все! Якщо люди, так би мовити, підходять один одному, у них навіть не виникне ситуації, коли доведеться замислюватися, що обговорити. Розмова просто буде природним і плавним. Однак все-таки можна дати перелік тих тем, на які добре поговорити.

 • Новини. Якщо молоді люди мають активну соціальну позицію, вони з легкістю можуть обговорити все те, що сталося в країні або місті за останній час.
 • Новинки. Якщо у дівчини або хлопця є спільні інтереси, можна обговорити новинки у даній сфері.
 • Про що можна поговорити з хлопцем, коли гуляєш? Відмінна тема – спорт. Це вічна тема, про яку можна говорити не тільки годинами, а й роками. Пара може обмінятися думками щодо того чи іншого виду спорту, розповісти, кому що і чим подобається.
 • Тварини. Добре також поговорити про тварин, дізнатися, чи є домашній улюбленець у хлопця, розповісти про своє, якщо такий є. Особливо це буде актуальним, коли пара захоче погодувати голубів у парку або качок на ставку.
 • Захоплення. Завжди людям приємно розповідати про те, що їм подобається. Так чому б не приділити увагу захопленням – своїм і хлопця. Розмова про це може затягнутися на цілий вечір.

Про що поговорити з хлопцем коли скінчилися теми для розмови

кафе

Ще про що можна поговорити з хлопцем? Так, можна розглянути перелік тих тем, про які можна поговорити в кафе за чашкою ароматного чаю. Можна сказати, що особливих обмежень тут не існує, говорити можна про що завгодно, проте варто пам’ятати, що величезне значення має обстановка.

Тут вже не вийде розмахувати руками, розповідаючи щось дуже веселе. У таких закладах краще говорити про щось спокійному. Чому б дівчині не розповісти про свою життєву позицію і не поцікавитися, як планує будувати своє життя хлопець.

Не потрібно, звичайно ж, вдаватися в подробиці: о такій-то я хочу одружитися, у стільки – народити дитину, хлопця це може налякати. Особливо якщо дама про це буде ще і його питати. Можна просто дати загальну характеристику бажаної майбутньої життя.

Чому б не поговорити тут про дитинство, про минуле, про щось приємне і зворушливому? Все це відмінні, так звані «спокійні» теми. Ще про що можна поговорити з хлопцем? Так, чому б дівчині не розповісти про свої досягнення і не розпитати про його. Це буде дуже цікаво і пізнавально.

Про що поговорити з хлопцем коли скінчилися теми для розмови

Навчання

Про що можна поговорити з хлопцем при зустрічі в навчальному закладі – школі або інституті? Так, тут найкраще зачепити молоду людину питаннями про навчання.

Добре попередньо знати, в яких науках сильний чоловік і попросити саме в цьому допомоги, провокуючи побачення або просто зустріч. Також можна обговорити останні новини школи (інституту), поговорити про те, які намічаються заходи.

Ну і як само не пожурити нелюбимого всіма викладача або вчителя? Ніщо так не зближує людей, як нелюбов до чогось спільного.

Про що поговорити з хлопцем коли скінчилися теми для розмови

Інтимна обстановка

На які теми можна поговорити з хлопцем, якщо пара потрапила в інтимну обстановку, залишившись тільки удвох в затишному місці? Так, якщо відносини дозволяють, можна розповісти хлопцеві про те, чим він сподобався, що в ньому хорошого, які риси характеру подобаються.

Однак тут потрібно знати межу і не перехвалити молодої людини, адже це може вже здатися занадто награним. У подібній обстановці можна поговорити про ті цікаві місцях, в яких побувала людина: це можуть бути екскурсії, відпочинок на морі.

Важливо сказати, що не варто при першій нагоді кидатися молодій людині на шию і цілуватися, це деякі хлопці можуть розцінити як «легке поведінку» дівчата, її легкодоступность в інтимному плані.

Про що поговорити з хлопцем коли скінчилися теми для розмови

табу

Переглядаючи теми, на які можна поговорити з хлопцем, варто також сказати і про те, що не про все можна говорити з представниками іншої статі. Так, є якісь теми, піднімати які не слід в будь-якої ситуації.

 • Недоліки (як свої, так і чужі).
 • Про інтимне життя (взагалі говорити про це необхідно дуже акуратно і тільки у відповідній для цього обстановці, а в подробиці вдаватися взагалі не варто).
 • Проблеми (також не потрібно молодої людини навантажувати своїми проблемами з того чи іншого приводу, особливо якщо вони стосуються власного здоров’я або добробуту сім’ї).
 • Краса (жінці не варто розповідати про те, коли, де і як вона робила собі зачіску, манікюр, купувала сукню або сумочку, молодій людині це буде вкрай нецікаво).
 • Політика (також не потрібно вдаватися в міркування про політику, щоб про це говорити, потрібно багато знати, а просто тріпатися з цього приводу – наслідувати бабок на лавочці).
 • Фінансові питання (не можна питати хлопця про його спроможності, про фінансові можливості, не варто розповідати і про своє матеріальне благополуччя, це може виказати матеріальний інтерес до особистості, а це сподобається далеко не кожному).

Загальні правила

Існують деякі загальні правила, якими добре користуватися в розмові з молодою людиною. Так, не потрібно хлопця навантажувати собою, необхідно не тільки розповідати, але й слухати. Потрібно вести діалог. Тон розмови повинен задаватися обома членами пари.

Якщо у молодої людини, наприклад, болить голова, краще поговорити про щось спокійному, що не стрибаючи при цьому і не розповідаючи веселу смішну історію. Також добре свої емоції проявляти в міру, не потрібно сидіти мумією або бути занадто гіперактивної. Час від часу необхідно хвалити свого співрозмовника, роблячи це природно, без перегинів.

Ну і якщо виникла так звана незручна хвилинка, коли не знаєш, про що сказати або запитати, потрібно завести розмову про найближчі плани на майбутнє.

Джерело: https://www.syl.ru/article/142576/mod_o-chem-mojno-pogovorit-s-parnem-temyi-dlya-razgovora-s-parnem-kotoryiy-tebe-nravitsya-pri-vstreche-na- progulke-ili-po-telefonu

Про що говорити з хлопцем: теми для розмови

Привіт, читачі блогу semyadeti.ru. Погодьтеся, дівчатам складніше починати розмову з незнайомою людиною, навіть якщо той їй подобається.

Вони бояться виглядати нерозумно через неправильно обраної теми розмови, особливо на першому побаченні або першій прогулянці.

Їх цікавить, про що говорити з хлопцем, чоловіком, щоб зацікавити його? Щоб розмова не ставав нудним, натягнутим, а дамі не виглядати нерозумно? На які теми люблять поговорити чоловіки, а чого їм не можна говорити?

Ми хочемо поділитися деякими порадами, прикладами, які допоможуть почати розмову з хлопцем, а також уникнути небезпечних тем. Така розмова подібний їзді на велосипеді. Цьому потрібно навчитися, а потім постійно практикуватися, щоб тримати бесіди свіжими, цікавими.

Рекомендовані жінкам теми для спілкування з представниками сильної статі не є абсолютними, бо у кожного чоловіка свої переваги, інтереси. Ми постаралися підібрати теми, цікаві більшості хлопців, на які вони охоче розмовляють. Наприклад, про те, що знаходиться в колі чоловічих інтересів: автомобілі, спорт, жінки, події, відпочинок.

Теми для розмови з хлопцем

Автомобілі.
Чоловіча стать любить говорити про автомобілі – це трендова тема.

Вони мріють про ту чи іншу марку машини, їм подобається говорити про швидкість, надійність, недоліки конкретної моделі, обговорюючи її характеристики. Подібна тема ніколи не втратить своєї актуальності.

Тому використовуйте чоловічий інтерес до автомобілів. Для цього необов’язково бути експертом в цій галузі, щоб почати конструктивну розмову.

Досить знати марку, моделі або назви автомобілів. Це стане основою бесіди. Поцікавтеся відмінністю моделей, яка краще? Яка марка більше підходить жінці, а яка чоловікам? Коли він говорить вам щось незрозуміле для вас, задавайте додаткові питання. Це хороший спосіб підтримати і продовжити бесіду. Подібний підхід сподобається вашому кавалеру, він охоче буде говорити.

Спортивні інтереси.
Про що ще розмовляти з хлопцем? Всі чоловіки проявляють інтерес до спорту. Щоб зачепитися за розмову використовуйте цю чоловічу особливість.

Почніть з питання, «чому багато представників сильної статі вважають, що чоловічі види спорту не для жінок? Чому багатьом чоловікам це не подобається? Запитаєте, який вид спорту йому подобається? Яким видом захоплювався або за яку команду вболіває? (Тут, список питань для перших побачень або розмов з хлопцями).

Попросіть пояснити вам правила якогось конкретного виду спорту, який вам мало зрозумілий. Запам’ятайте, термінологія повинна бути ключовим фактором. Наприклад, попросіть пояснити, що таке аут, обсайт, фол, вільний удар (футбольна тема). Спробуйте обговорити сильні і слабкі сторони кількох команд, якщо ви цікавитеся тим же видом спорту. У вас вийде гарна бесіда.

Про що поговорити з хлопцем коли скінчилися теми для розмови

Кіно, музика, комп’ютерні ігри.
Це теми, на які можна поговорити з хлопцем. Незалежно від жанру, переваги, смаків, але представники сильної статі охоче спілкуються на подібні теми.

Уникайте поширених помилок, що вони люблять дивитися чи говорити про жахи, бойовиках і ненавидять комедію або романтику. Більшість чоловіків із задоволенням люблять на дозвіллі подивитися хорошу комедію або романтичний фільм.

Навіть згадають в розмові крилаті фрази героїв кінострічок.

Розкажіть молодій людині, які пісні, музику ви любите слухати, запитавши при цьому про його переваги. Напевно, у вас можуть знайтися спільні улюблені або нравящиеся фільми, кіногерої, музиканти, співаки. Можливо, деякі фільми вам захочеться переглянути спільно. Це дасть більше можливостей для подальших бесід.

Ігри у представників сильної статі конкурують в процентному співвідношенні з фільмами, так як повні дій, гострих відчуттів. Чоловіки люблять відчувати свою участь у цих заходах на екрані.

З’ясуйте, які види ігор подобаються вашому кавалеру? Чим вони йому цікаві, які відчуття він відчуває, граючи в них. Це, по-перше, допоможе продовжити розмову.

По-друге, покаже, чи є у нього пристрасть до ігор, азартний він, скільки часу готовий витрачати на подібні забави?

Про що поговорити з хлопцем коли скінчилися теми для розмови

Поточні події.
Коли мова йде, про що говорити з чоловіком, найпростіший спосіб – торкнутися поточні події. Згадайте, позитивні події, що викликають позитивні почуття, емоції, які у всіх на слуху.

Наприклад, концерт, спортивний матч, прем’єра, свято або випуск нового смартфона. Розкажіть, які емоції це викликало у вас, поділіться своєю думкою, запитавши потім, що сподобалося йому.

Почати розмову можна з питання: «Ти чув новина …».

Застереження!

Уникайте тим про що недавно відбулися нещасних випадках, особливо на перших порах, якщо він сам не торкнеться їх.

Подорожі.
Подорожувати – стало для багатьох сьогодні вже буденною частиною життя. Для цього підходить не тільки закордон, але і своя країна.

Тому кожен може поділитися цікавими історіями, приколами зі свого відпочинку. Наприклад, коли гуляєш, запитай про особливості країни або місцях подорожі, в яких побував твій співрозмовник.

Цікаві пам’ятки, культура, кухня – це все тема бесіди.

Уважно слухаючи і питаючи порад куди піти або з’їздити на відпочинок, де поїсти, чого остерігатися, який пляж краще, ви підтримуєте розмову, + даєте хлопцю відчуття своєї корисності. Це хороший стимул для подальшого спілкування.

Відпочинок.
Досить легко почати розмову, запитавши, де можна після роботи / навчання спокійно посидіти, відпочити, поїсти, потанцювати? Напевно чоловік охоче поділитися своєю думкою, перевагою. На наступне питання як туди дістатися, він може запропонувати стати вашим провідником, якщо зацікавлений в подальшому спілкуванні.

Чого не можна говорити чоловікам

Про що поговорити з хлопцем коли скінчилися теми для розмови

Як відомо, представниці прекрасної половини людства багато говорять. Іноді кажуть, здавалося б, невинні фрази, але насправді небезпечні, які не підтримують розмову, а гублять стосунки.

Щоб уникнути подібної небезпеки, ми зібрали кілька поширених фраз, які звучать в різній інтерпретації, яких слід уникати в спілкуванні з чоловіками. Усуньте їх зі свого словника.

(Прочитайте, як дівчатам потрібно правильно спілкуватися з хлопцями).

 1. Я з усіма своїми колишніми хлопцями залишилася друзями. Чуючи подібну фразу, чоловік розуміє, що він – «перехідна фаза» для дамочки, легко розриває відносини. Також він може це розцінити, як спробу змусити його ревнувати.
 2. Моя найкраща подруга знає всі мої секрети, симпатії. Чоловіки здогадуються про це, але немає ніякої необхідності говорити ці слова, так як вони можуть змусити кавалера нервувати. Він буде думати над кожним своїм словом, оцінювати кожну свою дію, крок, що позначиться на спонтанності або легкості спілкування.
 3. Такий-то артист, співак – кохання всього мого життя! Маючи інстинкт мисливця, чоловіка хочуть бути першими у всьому, через це між ними йде постійне суперництво, часом навіть неусвідомлене. Тому ця фраза говорить хлопцю, що всі його зусилля заслуговують тільки другого місця тобто бути на другому плані. Погодьтеся, це не є хорошою ідеєю того, про що можна поговорити з хлопцем. Він повинен відчувати, що є всім для вас і нехай гріється в цій славі.
 4. У тебе є квартира, яка в тебе машина, скільки ти заробляєш? Схоже, дамочка – золотошукач, яку не притягне кавалер нижче очікуваного рівня. Саме так чоловіча стать розцінює подібні питання.Про що поговорити з хлопцем коли скінчилися теми для розмови
 5. Я вважаю, що друзі повинні бути на другому місці. Можна подумати, що його друзі роблять на нього поганий вплив. Може бути і так, але хлопець має свій власний мозок і свободу вибору. Досить, що йому в дитинстві мама вказувала з ким дружити, тому він не бажає подібного терпіти від дівчини, з якою нещодавно почав спілкуватися. Він не збирається кидати друзів, скоріше навпаки кине дівчину.
 6. Які у неї криві ноги, товстий зад. Обговорення недоліків іншої жінки чоловік розцінює, як спробу дамочки набити собі ціну. (Хочете йому сподобатися? Тоді ці поради вам допоможуть досягти бажаного?
 7. Хочу заміж, сім’ю. Це непотрібна тема бесіди на початковому етапі відносин. По суті, такі розмови розцінюються чоловіком, як спроба дами одружити його на собі. Він до цього поки не готовий, так як ще добре не з’ясували для себе цінність дівчата.
 8. Ти краще за всіх з ким я раніше зустрічалася. Дама вважає це хорошим компліментом свого співрозмовника, але це не те про що варто було б йому говорити. Більшість чоловіків не хочуть чути згадка про інших чоловіків в житті жінки, особливо коли у неї були з ними відносини. Їм навряд чи сподобається, що їх порівнюють з іншими представниками сильної статі. (Рекомендуємо прочитати зразки хороших компліментів чоловікові).
 9. У тебе були жінки, ти з кимось зустрічався, я краще їх? Одні з найдурніших фраз сказані хлопцям. Ця тема бесіди спонукає хлопця несвідомо порівнювати свою співрозмовницю зі своїми минулими дамами, щоб зрозуміти подобається вона йому чи ні. Якщо вони чимось виявляться кращими або вигідніше для нього: красивіше, фігуристи, багатшими, це може викликати у нього розчарування, він вважатиме безглуздим подальші відносини. (Про те, як зрозуміти дівчині подобається вона хлопцеві чи ні, ми писали тут)
 10. Наступні теми, про що не можна говорити з чоловіком – розмова про свої хвороби, проблеми, складнощі в житті. Ці теми малюють поганий образ жінки – хворий, незадоволеною невдахи, у якій все дуже погано, похмуро в життя. Погодьтеся це не той жіночий образ дами, з якою хлопцеві хотілося б будувати якісь відносини. Тому, спілкуючись важливо показати себе здоровою, щасливою, успішною жінкою. Про проблеми потрібно говорити тоді, коли значимість співрозмовниці для чоловіка стала дуже високою.

Подивіться це відео в якому розглядаються ще кілька прикладів чого не варто говорити сильній статі.

висновок

Ви намагаєтеся зробити на бой-френда враження? Цього можна домогтися хорошим спілкуванням, коли знаєте про що поговорити з хлопцем. Повірте, не так уже й важко знайти підходящі теми бесід, знаючи чоловічі переваги. Проаналізуйте, свої почуття, коли говорите з ним. Ви схвильовані або відволікаєтеся, так як не знаєте про що розмовляти?

Тоді запам’ятайте одне правило: менше думайте про саму бесіді або що сказати, коли як здається, скінчилися теми для розмови, а постарайтеся бути доброзичливою, висловлювати свою думку вільно, просто.

Адже ключовий момент полягає не тільки в пошуку тем розмови, а насолодою компанією один одного. Коли ви насолоджуєтеся, розмова виходить сам собою.

Навіть пауза приносить насолоду, тому що думки читаються по очах, а обличчя видає емоції.

До речі, хлопцям також потрібно вміти спілкуватися з протилежною статтю. Тому в цій статті можна прочитати те, як це потрібно робити правильно.

З повагою, Андроник Олег / Анна.

Про що поговорити з хлопцем коли скінчилися теми для розмови

Вам також може сподобатися

Джерело: https://semyadeti.ru/o-chem-govorit-s-parnem.htm1

Про що поговорити з хлопцем коли скінчилися теми для розмови: список потрібних тем

Про що поговорити з хлопцем коли скінчилися теми для розмови

Скінчилися усі теми для розмови, і Ви не знаєте про що тепер поговорити з хлопцем який подобається? Як при знайомстві знайти тему, яка буде цікава обом? Насправді, знайти точки дотику з незнайомим чоловіком просто! І ми розповімо як це зробити. Крім того, Ви знайдете у нас список універсальних тем для розмови з будь-яким хлопцем при першій зустрічі, і дізнаєтеся як правильно підтримати розмову і про що краще промовчати.

Як часто Вам доводилося бачити дівчат, здатних підтримати практично розмова з зовсім незнайомим чоловіком, які вміють вислухати, задати потрібні питання? Таких небагато, адже вміння вести бесіду – складне мистецтво, навчатися якому можна протягом усього життя. У новачка відразу виникає багато питань. Про що ж говорити з хлопцями? Які теми вибрати? Що не варто обговорювати?

Перше, про що варто задуматися – тема розмови. Але як її підібрати, якщо ви практично не знайомі з співрозмовником? Відмінний шанс дізнатися більше про хлопця – безпосередньо запитати його про захоплення. Можливо, ваші пристрасті співпадуть.

Ось, що слід ненав’язливо з’ясувати у нього при першій зустрічі:

 1. чим займається у вільний час, його захоплення, хобі;
 2. улюблений фільм, книга;
 3. як він частіше проводить час – тусується по клубам з друзями, або віддає перевагу спокійному відпочинку в домашній обстановці;
 4. які плани на майбутнє;
 5. можна запитати чи здійснював він коли-небудь божевільні, необдумані вчинки;
 6. де любить проводити відпустку / канікули.

Цілком можливо, що вже на цьому етапі Ви знайдете кілька точок дотику інтересів.

Якщо перетину інтересів немає – не турбуйтеся, є кілька безпрограшних тем розмови, які підійдуть для спілкування з будь-якими хлопцями. Ось ці теми:

 1. Спорт. Яким видом спорту займається? Відвідує чи спорт-зал, фітнес-клуб, басейн? Чи веде здоровий спосіб життя?
 2. Його сім’я, рідні та близькі. Чи є брати і сестри? Улюблені дядьки й тітки? З ким він ладнає найбільше? Можливо, він розповість кілька цікавих історій зі свого дитинства. Ви зможете розповісти щось про своє дитинство. Це дуже добре зближує.
 3. Тварини. Чи є у нього домашні тварини? Якщо немає, то чи мріє він завести кого-небудь?
 4. Техніка. Багато хлопців захоплюються технікою, непогано розбираються в електронних новинках. Можна попросити поради, допомоги у виборі нового телефону, налаштування комп’ютера і т.п.
 5. Гастрономічні уподобання. Всі хлопці люблять поїсти, і цим можна і потрібно користуватися.

Про що поговорити з хлопцем коли скінчилися теми для розмови

Хочете дізнатися всі секрети спокушання чоловіків? Ми радимо подивитися безкоштовний відео-курс Олексія чорноземи «12 законів зваби для жінок». Ви отримаєте покроковий план з 12 кроків, як звести будь-якого чоловіка з розуму і зберегти його прихильність на довгі роки.

Відео-курс безкоштовний. Щоб подивитися, перейдіть на цю сторінку, залиште свій e-mail і на пошту прийде лист з посиланням на відео.

Ще одна невичерпна тема для розмови з будь-яким хлопцем – останні новини та події вашого міста. Ось кілька прикладів:

 • новинки кіно;
 • театральні прем’єри;
 • концерти, які проходили в вашому місті;
 • музичні фестивалі;
 • спортивні події.
 • останні новини;
 • обговорення цікавих місць, в яких вам доводилося бувати;
 • модні нічні клуби;
 • пляжі;
 • вечірки.

У розмові з хлопцем не варто забувати про вміння слухати співрозмовника. Не варто після кожної фрази вигукувати: «Не може бути», «Ось це так!», «Круто!». Подібні «шаблонні» вигуки часто звучать награно. Намагайтеся спокійно і дуже уважно слухати співрозмовника, можна задавати доречні запитання.

Хочете дізнатися, які дівчата за статистикою найбільше подобаються чоловікам? Тоді Вам сюди.

Очевидно, не можна продовжувати розмову на тему, якщо Ви бачите, що вона не цікава чоловікові.

Крім того, є так звані «заборонені теми». Їх обговорення небажано якщо хлопець не є Вам другом. Ось ці теми:

 1. Його і свої минулі відносини. Головна небезпека таких розмов – порівняння колишніх і нинішніх відносин, що залишає неприємний осад і зачіпає самолюбство. Не варто зачіпати цю тему, особливо якщо ви практично не знаєте свого співрозмовника;
 2. Його невдачі. Хлопці дуже важко переживають будь-які неприємності: невдачі на роботі, програші в спортивних змаганнях – сприймаються ними дуже болісно. Розмова про минулі неприємності впливає на самооцінку. У такій ситуації краще переключити його увагу на щось позитивне;
 3. Шкідливі звички, слабкості. Якщо Ви почнете обговорювати в негативному ключі, його погані звички, він сприйме це як грубе втручання в його життя. Це тему не слід піднімати на самому початку відносин. Надалі, коли Ви станете ближче, можна повернутися до цього.

Ваші погляди на ці теми, можуть істотно розійтися, тому цих тем спочатку слід уникати.

У цьому відео ще кілька корисних порад:

Кілька корисних порад як підтримати розмову

Знайти цікаву загальну тему для розмови – половина успіху, розмова ще потрібно вміло вести. Ось кілька корисних порад для підтримки розмови:

 1. Ставте відкриті питання. Відкрите питання передбачає розгорнуту відповідь. Недостатньо просто запитати, чи подобаються хлопцю комп’ютерні ігри (на таке питання можна отримати однозначне «так» або «ні»), краще попросити розповісти його про улюблених персонажів. Якщо молода людина захоплений театром, можна попросити його поділитися своїми враженнями від останнього спектаклю або розповісти про улюблену постановці;
 2. Слухайте молодої людини, задавайте питання, засновані на його відповідях. Так, якщо Ви почули щось нове для себе, можна попросити співрозмовника розповісти про це докладніше;
 3. Зробіть хлопцеві комплімент. Це допоможе розслабитися і продовжити невимушену розмову. Комплімент повинен звучати природно. Завідомо невдалі будуть вирази: «У тебе шикарні очі!» і т.п. Можна похвалити хлопця, сказавши, що з ним приємно розмовляти і без нього було б нудно. Детальніше про те, як правильно зробити хороший комплімент хлопцю можна прочитати тут.

Багато дівчат роблять помилки в спілкуванні з хлопцями. Ось найпоширеніші з них:

 • Розмова про кілька речей одночасно. Не варто швидко і часто «перескакувати» з теми на тему. Це втомить співрозмовника. Зосередьтеся на чомусь одному.
 • Перебивання. Цю помилку роблять багато дівчат, прагнучи зробити розмову більш «живим», однак хлопці сприймають таку поведінку як агресію. Потрібно вчитися слухати.
 • Розмова натяками. Це «жіночий» спосіб вести бесіду. Якщо Ви хочете справити хороше враження – говорите прямо. Натяки сприймаються як спосіб маніпулювання.
 • Чи не скаржтеся. Не потрібно відразу скаржитися на погане життя, відсутність фінансів, поганих друзів, сусідів. Така поведінка може викликати жалість. Набагато приємніше спілкуватися з позитивною людиною. Зробіть акцент на ваших досягнення, успіхи.

Джерело: http://tbf.su/otnosheniya/o-chyom-pogovorit-s-parnem-kogda-konchilis-temy-dlya-razgovora-spisok-podxodyashhix-tem

Про що поговорити з хлопцем в вк: приклади

15.11.2018

зміст

 • 1 Теми для обговорення
 • 2 Варіанти питань
 • 3 Можливі помилки

Привіт, дорогі читачки. У даній статті ви дізнаєтеся, про що можна поговорити з хлопцем, спілкуючись з ним у соціальній мережі. З’ясуйте, які теми можна піднімати, а які не можна. Ознайомитеся з прикладами питань.

Теми для обговорення

Переймаючись питанням, що треба говорити хлопцеві по листуванню в соціальній мережі, віддавайте перевагу нижче запропонованих тем.

 1. Розмова про відеоролики. Так Ви зможете знайти точки дотику, з’ясуйте, що Вас цікавлять схожі теми або взагалі є загальні.
 2. Улюблене місце проведення часу. Можна запитати про те, де хлопець найчастіше буває. Також можна дізнатися і про місце, де він любить усамітнюватися.
 3. Музика. Запитайте у молодої людини, яка пісня йому подобається найбільше. Так Ви з’ясуйте, яким музичним смаком володіє кавалер, наскільки його переваги відрізняються від Ваших.
 4. Фільми. Напевно, хлопець стежить за новинками кіно. Можливо, він фанат якогось серіалу. Якщо молода людина серіаломан, багато розповість про свою перевагу, та ще й Вам запропонує його переглянути.
 5. Поговоріть про подорожі. У соціальній мережі зручно ілюструвати свою розповідь знімками з поїздки.
 6. Запитайте про його улюблених домашніх вихованців. Напевно, хлопець віддає перевагу котам або собакам. Можливо, у нього вдома є чотириногий друг. Якщо це так, то тема для розмови буде ще більше розвиватися, адже у хлопця обов’язково знайдеться безліч історій, пов’язаних з його вихованцем. Після розповідей молодої людини, говоріть і про свою любов до вихованців, розкажіть і свої історії про чотириногого друга, якщо він у Вас є.
 7. Інтереси та діяльності. Якщо виявиться, що у вас спільне хобі, почати спілкування буде набагато простіше. Не виключено, що хлопець має схожі інтереси з Вашими. Можливо, Ви давно мрієте чимось займатися, але все ще не наважуєтеся, попросіть у хлопця ради, нехай він Вам порекомендує, як бути.
 8. Спільноти і групи. Ви можете поцікавитися, в яких групах складається молода людина. Так зможете виявити його інтереси. А іноді краще просто вивчити його сторінку і подивитися, чи є у вас спільні спільноти або, принаймні, схожі напрямки.
 9. Поговорити в вк можна і про спортивні вподобання. Ви можете запитати, який вид спорту цікавить молодої людини, можливо, він захоплюється футболом або бадмінтоном.
 10. Книги. Можна поцікавитися, які жанри цікавлять хлопця, що він вважає за краще читати, який персонаж йому найбільше імпонує. Однак, варто враховувати те, що серед сучасної молоді мало хто захоплюється читанням книг.

варіанти питань

Пропоную Вашій увазі приклади того, про що можна питати хлопця, спілкуючись в ВК.

 1. Я давно мрію освоїти катання на велосипеді. А ти вмієш? Чи складно це?
 2. Ти бував у Європі?
 3. Я обожнюю рок. А яку музику любиш ти?
 4. А що тебе найбільше приваблює в баскетболі?
 5. Розкажи про своє самому незвичайному подарунку на день народження.
 6. А давно ти займаєшся спортивним бігом?
 7. Тобі подобаються фільми жахів?
 8. А ти пробував суші?
 9. Я п’ю чай з молоком. А який віддаєш перевагу ти?
 10. Який Новий рік найбільше запам’ятався в твоїй пам’яті? Що саме тоді сталося?

можливі помилки

Спілкуючись з хлопцем по листуванню в контакті, потрібно уникати помилкових дій і неправильні теми для розмов.

 1. Неприпустимо використовувати нецензурні вирази. Навіть якщо Вам здається, що образ хлопця досить брутальний, мало кому сподобаються дівчата, які так спілкуються.
 2. Не потрібно розвивати тему, якщо помічаєте, що партнер не бажає брати активну участь в діалозі, відповідає коротко, бесіда йому нецікава.
 3. Неприпустимо на початку знайомства виявляти зайвий жіночий інтерес. Спочатку потрібно показати свою зацікавленість хлопцем, як цікавою людиною.
 4. Не можна критикувати молодої людини, вказувати на те, що його смаки і захоплення жахливі. Не варто сперечатися з співрозмовником, а й погоджуватися в усьому також неприпустимо. Важливо, щоб у Вас зберігалося власну думку.
 5. Не варто постійно фіксувати увагу навколо своєї персони. Якщо хлопцю це буде цікаво, він сам запитає Вас.
 6. Не потрібно бути занадто нав’язливою і проявляти надмірна цікавість.
 7. Неприпустимо брехати. Не варто вигадувати, фантазувати. Потрібно розуміти, що рано чи пізно все одно розкриється і тоді інтерес хлопця до Вас зникне. Крім того, необхідно враховувати ймовірність зустрічі в майбутньому. Невже Ви хочете починати відносини з брехні.
 8. Не варто відверто лестити. Ви можете виявляти своє захоплення, робити хлопцю компліменти, але не варто засипати його похвалою, особливо незаслуженої. Все повинно бути в міру.
 9. Не потрібно супроводжувати переписку нескінченними смайликами.
 10. Негарно, якщо Ваші повідомлення будуть безграмотними. Якщо у Вас є проблеми з граматикою, то друкуйте повідомлення в ворде, він буде підсвічувати помилки, так Вам буде простіше їх виправити.
 11. Неприпустимо занадто багато говорити про себе. Крім того, не варто відразу розповідати всю інформацію про свою персону. Пам’ятайте про те, що дівчина повинна бути загадковою. Інакше у хлопця інтерес до Вашої персони дуже швидко пропаде, адже Ви для нього станете відкритою книгою, яку нецікаво гортати.
 12. Не варто відразу прагнути до особистої зустрічі. Дозвольте хлопцеві зробити перший крок, не потрібно квапити події. Нехай все розвивається своєю чергою.

Потрібно пам’ятати і про те, що існує ряд заборонених тем, які не потрібно зачіпати на початку спілкування:

 • політичні погляди;
 • минулі відносини;
 • стан здоров’я;
 • стосунки у сім’ї;
 • релігійні погляди.

Тепер Ви знаєте, про що говорити з хлопцем, спілкуючись в вк. Як бачите, існує ряд тем, які можна піднімати, а також є такі, торкатися яких не варто. Пам’ятайте про те, що не потрібно прикидатися, видавати себе за того, ким не є. Молодій людині важлива Ваша природність.

Про що поговорити з хлопцем в вк: приклади Посилання на основну публікацію Про що поговорити з хлопцем коли скінчилися теми для розмови

Джерело: https://psycho4you.ru/otnosheniya/lubov/pogovorit-s-parnem-v-vk

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *