Про що поговорити з хлопцем: теми і правила спілкування

Про що поговорити з хлопцем: теми і правила спілкування

Зміст приховати

Активне використання інтернету та соціальних мереж призвело до того, що люди не знають про що поговорити на побаченні або як завести нове знайомство. Дійшло навіть до того, що під час побачення хлопець і дівчина витріщаються в свої смартфони, активно листуючись вКонтакте зі своїми френдами замість того, щоб насолодитися спілкуванням один з одним.

Щоб з вами такого не сталося, відкладіть на час свій смартфон і прочитайте про що можна поговорити з хлопцем. Теми для обговорення можуть бути абсолютно будь-якими, головне, їх грамотно піднести. ХОЧУ.ua підкаже цікаві теми для розмови з хлопцем.

 • ПРО ЩО ПОГОВОРИТИ з хлопцями на ПРОГУЛКЕ
 • Про що поговорити з хлопцем: теми і правила спілкування
 • Читати також Як зрозуміти, що хлопець гей: на що звернути увагу в першу чергу

Спілкуватися з хлопцями не так просто, особливо, якщо ви познайомилися недавно.

Ви повинні зацікавити хлопця – навряд чи він стане кілька годин поспіль підтримувати розмову і останні модні тенденції, якщо тільки він не метросексуал або пліткувати про розлучення Бена Аффлека з Дженніфер Гарнер. Не варто захоплюватися під час розмови своєю біографією, краще побільше дізнайтеся про хлопця, але не переборщіть – ви ж не на допиті.

Про що поговорити з хлопцем: теми і правила спілкування

Існує маса тем для спілкування з хлопцем, які може підтримати будь-яка дівчина:

 1. Відносини. На початку спілкування можете розпитати у хлопця про те, який типаж дівчат йому подобається. Якщо ви вже зустрічаєтеся, можна обговорити ваші подальші плани – може ви кудись поїдьте на вихідні або спільну відпустку. Запитайте, що його в вас не влаштовує, чого він очікує від відносин і чого точно не потерпить, обговоріть спільні проблеми. Розмовляючи про відносини, не згадуйте про своїх колишніх хлопців, не будуйте величезні плани на майбутнє, що не лякайте його спільними дітьми (якщо, звичайно, ви не готуєтеся до весілля). Не наполягайте, якщо хлопець не хоче розмовляти про відносини.
 2. Кіно. Сучасний кінематограф багатий на цікаві фільми. Можна обговорити останні новинки кіно, чергову серію «Ігри престолів», останній випуск якої-небудь цікавої телепередачі або обмінятися уподобаннями в кінематографі. А ще краще, не просто обговорити, а влаштувати спільний перегляд.
 3. Хобі. Поцікавтеся у молодої людини на рахунок його захоплень. Може він любить грати в футбол чи теніс, обожнює полювання чи риболовлю, ходить в тренажерний зал, займається спортивними танцями, грає на гітарі або волонтерства в притулку для домашніх тварин. Вам зовсім не обов’язково бути фанаткою певного спортивного клубу і розбиратися в мормишку, досить проявити інтерес до його захопленням. Обов’язково розкажіть про своє хобі.
 4. Література. Останнім часом люди вважають за краще дивитися телевізор і зависати в інтернеті замість того, щоб прочитати цікаву книжку. Якщо ви не одна з таких і точно знаєте, що хлопець, з яким ви зустрічаєтеся теж, можете обговорити останні прочитані книжки і порадити один одному цікаву літературу. У разі, якщо ви обоє не читають, не варто навіть починати розмову на цю тему, щоб не виглядати дурнями.
 5. Робота або навчання. Поцікавтеся ким він працює або на якій спеціальності вчиться. У міру розмови, тему можна розвивати, задавати цікаві питання, пов’язані з його діяльністю. Можна поцікавитися як пройшов його день, проявивши турботу.
 6. Техніка. Ми далекі від думки, що ви розбираєтеся в програмуванні або в новинках гаджетів (хоча хто вас знає, може ви дасте фору самому крутому хакеру в місті), тому у вас є унікальний шанс з чоловічою допомогою з’ясувати якої марки телефон, ноутбук або планшет коштує купити . А якщо у вас постійно висне і глючить комп’ютер, можете отримати безкоштовну консультацію на цю тему. Тільки врахуйте, що не всі хлопці розбираються в техніці.
 7. Погода. Про що ж ще розмовляти під час прогулянки, що не про погоду. Тема, звичайно, не довга, але коли зовсім поговорити нема про що – розмови про хмарах, дощі, сонце, веселці, пташок і квіточках, будуть в самий раз.
 1. ПРО ЩО ПОГОВОРИТИ з хлопцем на ЛИСТУВАННЯ
 2. Про що поговорити з хлопцем: теми і правила спілкування
 3. Читати також 7 помилок жінок на початку стосунків: що руйнує закоханість
 4. Все частіше молоді люди знайомляться через соціальні мережі і спочатку довго переписуються, перш ніж зустрітися живу. Що ж, по листуванню, так по листуванню:
 • Спочатку доцільно буде познайомитися, дізнатися з якого він міста (району), запитати про його перевагах, чи любить він тварин, кулінарні вподобання. Банальне запитання – «Як пройшов день?» теж має місце бути. Його можна задавати хоч кожен день, проявляючи інтерес, увагу і турботу.
 • Обов’язково поговоріть про особисте, обговоріть переживання, почуття, думки. Поділіться секретами, але не дуже то довіряйте хлопцю по переписці, інакше він може використовувати їх проти вас.
 • Найчастіше люди знайомляться через кого-то, навіть якщо знайомство відбувається через інтернет. Тоді тут все просто – поговоріть про спільних знайомих, можна навіть акуратно попліткувати.
 • У малознайомої людини можна попросити порада, яку буде неупередженим. Так що не соромимося і запитуємо.
 • Коли вам здається, що ви все один про одного знаєте і поговорити вже нема про що, можна поділитися новинами, поговорити про новинки музики, кіно і серіалах, обмінятися смішними картинками, розпитати про сім’ю і особисте життя, обговорити політику, невдачі, успіхи, помилки і недоліки, обмінятися досвідом з будь-яких питань. Насправді по листуванню з хлопцями можна говорити про те ж, про що і в реальному житті, тобто про все. Тільки не нав’язуйте теми, в яких хлопець точно не розбирається і які йому не приємні.

Про що поговорити з хлопцем: теми і правила спілкування

Спілкування в соціальних мережах вимагає дотримуватися певних правил , щоб не образити співрозмовника:

 • Намагайтеся відповідати відразу, не робіть тривалих пауз і не ігноруйте його питання, навіть якщо вони вам не подобаються. Це елементарна ввічливість;
 • Слідкуйте за своїми словами, помилками і граматикою;
 • Уникайте недомовленості і двозначності у відповідях;
 • Будьте позитивної і користуйтеся почуттям гумору;
 • Чи не сквернословьте, не грубо, висловлюйтесь красиво і літературною мовою;
 • Якщо хлопець попросив у вас номер телефону, дайте його.
 • Ці правила стосуються тільки тих випадків, коли вам приємно спілкуватися з хлопцем і він вам подобається, якщо на вас «напав» який-небудь троль або безсторонній молода людина, сміливо відшиваються їх.
 • ПРО ЩО ПОГОВОРИТИ з хлопцем: ПРАВИЛА ДЛЯ ПЕРШОГО ПОБАЧЕННЯ
 • Про що поговорити з хлопцем: теми і правила спілкування
 • Читати також Як поводитися з чоловіком на початку відносин
 • Мало знайти теми для спілкування з хлопцем, потрібно правильно себе вести, інакше ніяка балакучість вас не врятує.

При першій зустрічі постарайтеся бути максимально природною, незакритих і жіночною. Будьте чесної і відкритої. Так вам вдасться заручитися підтримкою чоловіка.

Під час розмови дивіться чоловікові в очі і не в якому разі не мимо. Активно користуйтеся мімікою, тільки не переборщіть, щоб не виглядати театралкою.

Коли хлопець буде що-небудь розповідати, задавайте питання, показуйте, що тема вам цікава. Якщо ви обговорюєте якусь подію, не мовчіть, висловлюйте свою думку, тільки не в грубій формі, навіть якщо воно не збігається з думкою хлопця.

Не будьте пасивної, інакше чоловікові може здатися, що вам не цікаво з ним спілкуватися. Уникайте тривалих пауз, підтримуйте розмову, цікавтеся особистістю хлопця.

Постарайтеся запам’ятати побільше інформації про чоловіка, адже якщо у вас зав’яжуться відносини, вона вам може стати в нагоді.

Насправді не має значення про що ви будете говорити з хлопцем по телефону, на прогулянці, по листуванню, під час першого побачення і після тривалих відносин, головне, щоб ви розуміли один одного, мали спільні інтереси і могли підтримати один одного у важку хвилину. А теми для розмови з хлопцем завжди знайдуться.

Джерело: https://hochu.ua/cat-sex/we-and-men/article-67979-o-chem-pogovorit-s-parnem-na-progulke-iv-sotssetyah-pravila-dlya-pervogo-svidaniya/

Про що можна поговорити з хлопцем?

Короткий зміст статті:

Життя неможливо передбачити.

Ти ніколи не знаєш напевно, що чекає на тебе завтра або в найближчі кілька місяців, а тим більше не зможеш вгадати, які знання будуть потрібні в ситуаціях, які будуть з тобою відбуватися.

Наприклад, молоді леді часто задаються питанням: про що можна поговорити з хлопцем , щоб розмова вийшла цікавою і захоплюючою, була можливість показати себе з хорошого боку.

Про що поговорити з хлопцем: теми і правила спілкування

Особливість цього питання така, що він виникає далеко не тільки перед першою зустріччю, але і через деякий час спілкування, і навіть через пару років сімейного життя. Дівчата щодня взаємодіють з хлопцями: з коханим, знайомим, а може і просто зустрічним. Як вибудувати розмову правильно , коли здається, що говорити нема про що?

Про що говорити зі знайомим хлопцем

Чим довше спілкуєшся з хлопцем, тим простіше взаємодіяти і підбирати теми , що цікавлять обох. Поруч зі знайомим людиною не соромишся, не відчуваєш незручності і знаєш, про що поговорити. Наприклад можна:

 1. Запитати, як пройшов день, які є новини, що було цікавого і вартого уваги. Не потрібно вважати це питання банальним: його можна ставити хоч кожен день, проявляючи інтерес, турботу і увагу, які дуже важливі для кожної молодої людини.
 2. Поговорити про особисте : про думки, почуття, переживання, може навіть таємниці і секрети. Наскільки бути довірливою, кожна дівчина повинна визначити сама.
 3. Загальні друзі . Можна поговорити про знайомих людей, згадати пов’язані з ними події.
 4. Попросити рад . Це можна робити сміливо, без сорому, особливо при впевненості, що хлопець завжди готовий допомогти. Така поведінка дівчат подобається хлопцям, та тим більше вони відмінно «нишпорять» у багатьох питаннях, не дуже доступних дівчатам.
 5. Допомогти молодій людині радою , якщо він поділився своїми труднощами, не намагаючись повністю вирішити проблеми самої, чи не дорікаючи.

Але іноді здається, що вже обговорили все і дізналися один одного до дрібниць. Тоді просто діліться новинами і новими міркуваннями, а також скористайтеся списком . Можливо, знайдете тему, якої в розмові з хлопцем ще не торкалися:

 • Новинки в музиці або кіно;
 • Різні види зовнішності людей;
 • Особисте життя;
 • Своя сім’я;
 • Спорт;
 • Комп’ютери, програми;
 • Політичні питання;
 • Життєві уроки, невдачі і успіхи;
 • Загальні помилки і недоліки;
 • Питання здоров’я, краси, догляду за собою.

Про що поговорити з хлопцем: теми і правила спілкування

А якщо щодня займатися розширенням кругозору, то цікаві теми для розмови шукати не доведеться – вони будуть виникати самі собою! Ерудована людина цікавий оточуючим людям , а якщо ви відчуваєте брак знань в певній галузі – просто задайте співрозмовнику грамотний питання , на який він із задоволенням відповість, взявши русло бесіди в своє русло. А дівчині залишиться лише підбадьорювати його, погоджуватися і задавати супутні питання.

Про що розмовляти з незнайомим хлопцем

Не знаєш людину, з якою спілкуєшся – це не причина для розладів. Теми можна обговорити найрізноманітніші :

 • Хобі та інтереси;
 • Кулінарне мистецтво;
 • шопінг;
 • Родина;
 • Новини.

Русло бесіди вишиковуйте на свій розсуд. Можна завести або підтримати цікаву розмову, використовуючи стандартні фрази або задаючи прості питання, наприклад:

 1. Як ти проводиш свій вільний час?
 2. У тебе є улюблене заняття, яким ти готовий присвячувати кожну хвилинку вільного часу?
 3. Я без розуму від … А як до цього ставишся ти?
 4. Давай спробуємо знайти схожі інтереси (захоплення)?
 5. Які страви тобі подобаються?
 6. Я сьогодні приготувала … Ти коли-небудь пробував?
 7. Я спробувала сьогодні … Як ти ставишся до подібних страв?
 8. Чи пробував ти готувати собі, або ти вважаєш це виключно жіночим обов’язком?
 9. Ти живеш сам або з батьками?
 10. Як складаються твої взаємини з рідними?

Читайте також:   Чому чоловік не називає жінку на ім’я: думка психолога

Якщо хлопець вам сподобався, і ви бажаєте продовження спілкування з ним, манівцями дізнайтеся, чи є у нього дівчина .

При негативній відповіді тонко натякніть на бажання зустрітися ще раз найближчим часом.

Якщо молода людина вже має кохану дівчину, висловіть своє бажання підтримувати дружню зв’язок і побачитися ще – кілька нових друзів або знайомих нікому ще не зашкодили.

Про що поговорити з хлопцем: теми і правила спілкування

Теми для спілкування з хлопцем в соціальних мережах

Спілкування в віртуальному світі, точно так же, як і приватне, вимагає певних правил :

 1. Намагайтеся відповідати відразу , без тривалих пауз після отримання повідомлення від хлопця;
 2. Намагайтеся писати без помилок і граматичних помилок;
 3. Відповідайте на всі питання, поставлені молодою людиною, уникайте недомовленості і двусмисліц. Якщо на питання хлопця неприємно відповідати – викиньте добрий жарт;
 4. Користуйтеся почуттям гумору, тримайте курс на позитив;
 5. Не використовуйте некрасивих слів і виразів, висловлюйтесь літературною мовою, красиво вибудовуючи фрази;
 6. Дайте номер мобільного телефону, якщо у вас його попросили.

Тематик для розмови в соціальних мережах нескінченне безліч:

 • Погода;
 • політика;
 • Захоплення та інтереси;
 • Обговорення думок, двояких поглядів;
 • Спогади зустрічей, заходів, подій;
 • Обговорення подарунків, життєвих проблем і казусів;
 • Фільми та музика;
 • Артисти і виконавці;
 • Жарти і анекдоти;
 • Смішні приколи;
 • Запам’яталися виступи команд КВН.

Про що поговорити з хлопцем: теми і правила спілкування

5 правил першого побачення

Спілкування на першому побаченні – це щось трепетне і хвилююче. Треба добре продумувати, про що обов’язково слід сказати і як це піднести. Якщо вам по-справжньому доріг запросив на зустріч хлопець і ви бажаєте розвитку відносин , постарайтеся дотримуватися наступних правил:

 1. Запитуйте про інтересах молодої людини, розповідайте про свої. Спробуйте знайти точку дотику. Якщо ви не захоплюєтеся нічим загальним – проявіть щирий інтерес до пари захоплень хлопця.
 2. Поцікавтеся особливостями характеру хлопця, розкажіть про своїх видатних рисах. Чи не поскупилася на компліменти в бік подобаються вам чоловічих якостей.
 3. Запитайте про освіту, про роботу , розкажіть про себе, обговоріть цікаві моменти в цих областях.
 4. Відповідайте на адресовані вам питання відкрито і чесно, це допоможе привернути до себе співрозмовника.
 5. Під час монологу молодої людини задавайте питання  і ви дуже пильнувати проявити інтерес до підіймається темам, м’яко і компромісно висловлюйте свою думку.
 • На побаченні будьте природні і жіночні, під час розмови якомога рідше відводите погляд від обличчя співрозмовника і намагайтеся заповнювати раптово виникають паузи.

Про що поговорити з хлопцем: теми і правила спілкування

10 правил цікавого і вдалого розмови

Для вдалого вибудовування розмови будьте напоготові і не нехтуйте такими правилами:

 1. Не треба лізти в душу, якщо помітили опір;
 2. Відійдіть від теми, якщо людині вона неприємна;
 3. Не починайте різко обговорювати особисте життя – залиште ініціативу хлопцю або перейдіть до цієї теми плавно;
 4. Чи не розпиляйтеся про переваги колишніх хлопців, тим більше не порівнюйте молодої людини з іншими чоловіками, навпаки, звертайте знімання на унікальність і неповторно;
 5. Сидіть (стійте) під час бесіди спокійно, не поглядайте на годинник, інакше людина вирішить, що вам неприємно перебувати в його суспільстві;
 6. Намагайтеся не втрачати нитку розмови, заповнюйте паузи;
 7. Фінансові питання повністю виключіть зі списку своїх тим, якщо не хочете засмутити хлопця і почути «всі жінки такі». Якщо вголос він і не скаже, то точно подумає;
 8. Посилено уникайте вульгарних тематик розмови, залиште їх для обговорення з досить близькими людьми;
 9. Не варто скаржитися на життя – краще виявляти оптимізм і заряджати оточуючих, в тому числі і співрозмовника, позитивом;
 10. Не обговорюйте недоліки прямо – намагайтеся прийняти людину такою, якою її задумав Бог. Якщо вам щось не подобається в поведінці або манерах молодої людини, поговоріть про це м’яко і по-доброму.

Про що поговорити з хлопцем: теми і правила спілкування

Щира і добродушна дівчина завжди знайде, про що поговорити з хлопцем, і постарається зробити бесіду приємною і вражаючою. Для цього потрібно небагато: вивчити особливості інтересів чоловіків і запам’ятати кілька простих правил спілкування і бесіди.

Відео про розмови з хлопцями

Далі на відео Світу Божакіна розповість кілька простих правил і секретів спілкування з молодими людьми:

Джерело: https://1-vopros.ru/348-o-chem-pogovorit-s-parnem.html

Про що говорити з хлопцем: теми для розмови

Привіт, читачі блогу semyadeti.ru. Погодьтеся, дівчатам складніше починати розмову з незнайомою людиною, навіть якщо той їй подобається.

Вони бояться виглядати нерозумно через неправильно обраної теми розмови, особливо на першому побаченні або першій прогулянці.

Їх цікавить, про що говорити з хлопцем, чоловіком, щоб зацікавити його? Щоб розмова не ставав нудним, натягнутим, а дамі не виглядати нерозумно? На які теми люблять поговорити чоловіки, а чого їм не можна говорити?

Ми хочемо поділитися деякими порадами, прикладами, які допоможуть почати розмову з хлопцем, а також уникнути небезпечних тем. Така розмова подібний їзді на велосипеді. Цьому потрібно навчитися, а потім постійно практикуватися, щоб тримати бесіди свіжими, цікавими.

Рекомендовані жінкам теми для спілкування з представниками сильної статі не є абсолютними, бо у кожного чоловіка свої переваги, інтереси. Ми постаралися підібрати теми, цікаві більшості хлопців, на які вони охоче розмовляють. Наприклад, про те, що знаходиться в колі чоловічих інтересів: автомобілі, спорт, жінки, події, відпочинок.

Теми для розмови з хлопцем

Автомобілі.
Чоловіча стать любить говорити про автомобілі – це трендова тема.

Вони мріють про ту чи іншу марку машини, їм подобається говорити про швидкість, надійність, недоліки конкретної моделі, обговорюючи її характеристики. Подібна тема ніколи не втратить своєї актуальності.

Тому використовуйте чоловічий інтерес до автомобілів. Для цього необов’язково бути експертом в цій галузі, щоб почати конструктивну розмову.

Досить знати марку, моделі або назви автомобілів. Це стане основою бесіди. Поцікавтеся відмінністю моделей, яка краще? Яка марка більше підходить жінці, а яка чоловікам? Коли він говорить вам щось незрозуміле для вас, задавайте додаткові питання. Це хороший спосіб підтримати і продовжити бесіду. Подібний підхід сподобається вашому кавалеру, він охоче буде говорити.

Спортивні інтереси.
Про що ще розмовляти з хлопцем? Всі чоловіки проявляють інтерес до спорту. Щоб зачепитися за розмову використовуйте цю чоловічу особливість.

Почніть з питання, «чому багато представників сильної статі вважають, що чоловічі види спорту не для жінок? Чому багатьом чоловікам це не подобається? Запитаєте, який вид спорту йому подобається? Яким видом захоплювався або за яку команду вболіває? (Тут, список питань для перших побачень або розмов з хлопцями).

Попросіть пояснити вам правила якогось конкретного виду спорту, який вам мало зрозумілий. Запам’ятайте, термінологія повинна бути ключовим фактором. Наприклад, попросіть пояснити, що таке аут, обсайт, фол, вільний удар (футбольна тема). Спробуйте обговорити сильні і слабкі сторони кількох команд, якщо ви цікавитеся тим же видом спорту. У вас вийде гарна бесіда.

Про що поговорити з хлопцем: теми і правила спілкування

Кіно, музика, комп’ютерні ігри.
Це теми, на які можна поговорити з хлопцем. Незалежно від жанру, переваги, смаків, але представники сильної статі охоче спілкуються на подібні теми.

Уникайте поширених помилок, що вони люблять дивитися чи говорити про жахи, бойовиках і ненавидять комедію або романтику. Більшість чоловіків із задоволенням люблять на дозвіллі подивитися хорошу комедію або романтичний фільм.

Навіть згадають в розмові крилаті фрази героїв кінострічок.

Розкажіть молодій людині, які пісні, музику ви любите слухати, запитавши при цьому про його переваги. Напевно, у вас можуть знайтися спільні улюблені або нравящиеся фільми, кіногерої, музиканти, співаки. Можливо, деякі фільми вам захочеться переглянути спільно. Це дасть більше можливостей для подальших бесід.

Ігри у представників сильної статі конкурують в процентному співвідношенні з фільмами, так як повні дій, гострих відчуттів. Чоловіки люблять відчувати свою участь у цих заходах на екрані.

З’ясуйте, які види ігор подобаються вашому кавалеру? Чим вони йому цікаві, які відчуття він відчуває, граючи в них. Це, по-перше, допоможе продовжити розмову.

По-друге, покаже, чи є у нього пристрасть до ігор, азартний він, скільки часу готовий витрачати на подібні забави?

Про що поговорити з хлопцем: теми і правила спілкування

Поточні події.
Коли мова йде, про що говорити з чоловіком, найпростіший спосіб – торкнутися поточні події. Згадайте, позитивні події, що викликають позитивні почуття, емоції, які у всіх на слуху.

Наприклад, концерт, спортивний матч, прем’єра, свято або випуск нового смартфона. Розкажіть, які емоції це викликало у вас, поділіться своєю думкою, запитавши потім, що сподобалося йому.

Почати розмову можна з питання: «Ти чув новина …».

Застереження!

Уникайте тим про що недавно відбулися нещасних випадках, особливо на перших порах, якщо він сам не торкнеться їх.

Подорожі.
Подорожувати – стало для багатьох сьогодні вже буденною частиною життя. Для цього підходить не тільки закордон, але і своя країна.

Тому кожен може поділитися цікавими історіями, приколами зі свого відпочинку. Наприклад, коли гуляєш, запитай про особливості країни або місцях подорожі, в яких побував твій співрозмовник.

Цікаві пам’ятки, культура, кухня – це все тема бесіди.

Уважно слухаючи і питаючи порад куди піти або з’їздити на відпочинок, де поїсти, чого остерігатися, який пляж краще, ви підтримуєте розмову, + даєте хлопцю відчуття своєї корисності. Це хороший стимул для подальшого спілкування.

Відпочинок.
Досить легко почати розмову, запитавши, де можна після роботи / навчання спокійно посидіти, відпочити, поїсти, потанцювати? Напевно чоловік охоче поділитися своєю думкою, перевагою. На наступне питання як туди дістатися, він може запропонувати стати вашим провідником, якщо зацікавлений в подальшому спілкуванні.

Чого не можна говорити чоловікам

Про що поговорити з хлопцем: теми і правила спілкування

Як відомо, представниці прекрасної половини людства багато говорять. Іноді кажуть, здавалося б, невинні фрази, але насправді небезпечні, які не підтримують розмову, а гублять стосунки.

Щоб уникнути подібної небезпеки, ми зібрали кілька поширених фраз, які звучать в різній інтерпретації, яких слід уникати в спілкуванні з чоловіками. Усуньте їх зі свого словника.

(Прочитайте, як дівчатам потрібно правильно спілкуватися з хлопцями).

 1. Я з усіма своїми колишніми хлопцями залишилася друзями. Чуючи подібну фразу, чоловік розуміє, що він – «перехідна фаза» для дамочки, легко розриває відносини. Також він може це розцінити, як спробу змусити його ревнувати.
 2. Моя найкраща подруга знає всі мої секрети, симпатії. Чоловіки здогадуються про це, але немає ніякої необхідності говорити ці слова, так як вони можуть змусити кавалера нервувати. Він буде думати над кожним своїм словом, оцінювати кожну свою дію, крок, що позначиться на спонтанності або легкості спілкування.
 3. Такий-то артист, співак – кохання всього мого життя! Маючи інстинкт мисливця, чоловіка хочуть бути першими у всьому, через це між ними йде постійне суперництво, часом навіть неусвідомлене. Тому ця фраза говорить хлопцю, що всі його зусилля заслуговують тільки другого місця тобто бути на другому плані. Погодьтеся, це не є хорошою ідеєю того, про що можна поговорити з хлопцем. Він повинен відчувати, що є всім для вас і нехай гріється в цій славі.
 4. У тебе є квартира, яка в тебе машина, скільки ти заробляєш? Схоже, дамочка – золотошукач, яку не притягне кавалер нижче очікуваного рівня. Саме так чоловіча стать розцінює подібні питання.Про що поговорити з хлопцем: теми і правила спілкування
 5. Я вважаю, що друзі повинні бути на другому місці. Можна подумати, що його друзі роблять на нього поганий вплив. Може бути і так, але хлопець має свій власний мозок і свободу вибору. Досить, що йому в дитинстві мама вказувала з ким дружити, тому він не бажає подібного терпіти від дівчини, з якою нещодавно почав спілкуватися. Він не збирається кидати друзів, скоріше навпаки кине дівчину.
 6. Які у неї криві ноги, товстий зад. Обговорення недоліків іншої жінки чоловік розцінює, як спробу дамочки набити собі ціну. (Хочете йому сподобатися? Тоді ці поради вам допоможуть досягти бажаного?
 7. Хочу заміж, сім’ю. Це непотрібна тема бесіди на початковому етапі відносин. По суті, такі розмови розцінюються чоловіком, як спроба дами одружити його на собі. Він до цього поки не готовий, так як ще добре не з’ясували для себе цінність дівчата.
 8. Ти краще за всіх з ким я раніше зустрічалася. Дама вважає це хорошим компліментом свого співрозмовника, але це не те про що варто було б йому говорити. Більшість чоловіків не хочуть чути згадка про інших чоловіків в житті жінки, особливо коли у неї були з ними відносини. Їм навряд чи сподобається, що їх порівнюють з іншими представниками сильної статі. (Рекомендуємо прочитати зразки хороших компліментів чоловікові).
 9. У тебе були жінки, ти з кимось зустрічався, я краще їх? Одні з найдурніших фраз сказані хлопцям. Ця тема бесіди спонукає хлопця несвідомо порівнювати свою співрозмовницю зі своїми минулими дамами, щоб зрозуміти подобається вона йому чи ні. Якщо вони чимось виявляться кращими або вигідніше для нього: красивіше, фігуристи, багатшими, це може викликати у нього розчарування, він вважатиме безглуздим подальші відносини. (Про те, як зрозуміти дівчині подобається вона хлопцеві чи ні, ми писали тут)
 10. Наступні теми, про що не можна говорити з чоловіком – розмова про свої хвороби, проблеми, складнощі в житті. Ці теми малюють поганий образ жінки – хворий, незадоволеною невдахи, у якій все дуже погано, похмуро в життя. Погодьтеся це не той жіночий образ дами, з якою хлопцеві хотілося б будувати якісь відносини. Тому, спілкуючись важливо показати себе здоровою, щасливою, успішною жінкою. Про проблеми потрібно говорити тоді, коли значимість співрозмовниці для чоловіка стала дуже високою.

Читайте також:   Як зрозуміти, що дівчина закохана, але приховує: ознаки симпатії

Подивіться це відео в якому розглядаються ще кілька прикладів чого не варто говорити сильній статі.

висновок

Ви намагаєтеся зробити на бой-френда враження? Цього можна домогтися хорошим спілкуванням, коли знаєте про що поговорити з хлопцем. Повірте, не так уже й важко знайти підходящі теми бесід, знаючи чоловічі переваги. Проаналізуйте, свої почуття, коли говорите з ним. Ви схвильовані або відволікаєтеся, так як не знаєте про що розмовляти?

Тоді запам’ятайте одне правило: менше думайте про саму бесіді або що сказати, коли як здається, скінчилися теми для розмови, а постарайтеся бути доброзичливою, висловлювати свою думку вільно, просто.

Адже ключовий момент полягає не тільки в пошуку тем розмови, а насолодою компанією один одного. Коли ви насолоджуєтеся, розмова виходить сам собою.

Навіть пауза приносить насолоду, тому що думки читаються по очах, а обличчя видає емоції.

До речі, хлопцям також потрібно вміти спілкуватися з протилежною статтю. Тому в цій статті можна прочитати те, як це потрібно робити правильно.

З повагою, Андроник Олег / Анна.

Про що поговорити з хлопцем: теми і правила спілкування

Вам також може сподобатися

Джерело: https://semyadeti.ru/o-chem-govorit-s-parnem.htm1

Теми для розмови з хлопцем: як правильно спілкуватися

Чоловіки вимовляють рівно наполовину менше слів, ніж представниці протилежної статі. Однак це зовсім не означає, що з ними нічого й нема про що поговорити. На які теми можна поговорити з хлопцем, щоб залучити й утримати його увагу? Для гармонійних взаємин надзвичайно важливо знайти спільні точки дотику, вміти помірно говорити і досить чути.

Про що поговорити з хлопцем: теми і правила спілкування

початок знайомства

Як почати розмову з хлопцем, який подобається? Необхідно набратися сміливості і проявити ініціативу. Почніть з позитивного вітання, щоб відразу продемонструвати ввічливість і позитивний характер.

Запитайте про мрію, про його думку про дружбу межу жінками і чоловіками, про кращий подарунок, який йому коли-небудь дарували. Питання повинні бути простими, що викликають добрі спогади, без конкретики.

Не слід наполягати на відповіді, якщо кавалер відмовчується.

У незнайомця, до якого відчуваєш симпатію, необхідно дізнатися про риси характеру, про звички і планах на майбутнє. Питання супроводжуйте жартами і особистими історіями. Під час розмови дивіться співрозмовнику в очі, не відводьте погляду надовго – він повинен помітити вашу зацікавленість його персоною.

Бесіди на першому побаченні

Досить рідко джентльмени проявляють ініціативу в розмові та прагнуть підкорити нову знайому своїм інтелектом та ерудицією. На першому побаченні чоловіки за великим рахунком мовчать, особливо якщо панночка їм дійсно симпатична. Дівчатам доводиться «йти в атаку», щоб привернути до себе кавалера. Про що розмовляти з хлопцем при першій зустрічі наодинці?

 1. Зробити комплімент його одязі, принесеному букету квітів або обраного місця для зустрічі, якщо його запропонував чоловік. Створення чоловічої статі надзвичайно пихаті, йому буде приємно почути теплі слова, і кілька хвилинах фраз дозволять налаштувати подальше спілкування на позитивний лад.
 2. Безпрограшний варіант – бесіда про погоду. Нейтральна тема допоможе скутому співрозмовнику розслабитися в напруженій обстановці.
 3. Про що розмовляти з чоловіком на романтичному побаченні? Не відкривайте про себе всі таємниці, в жінці повинна залишатися загадка. Не варто поширюватися про особисті недоліки, краще поставте більше питань і запам’ятовуйте інформацію, яку видає симпатизує співрозмовник.

Про що поговорити з хлопцем: теми і правила спілкування

Як правильно спілкуватися з хлопцем? Будь-яка розмова повинна бути ненав’язливою і не нагадувати конкретний допит.

Аналізуйте настрій чоловіка і робіть своєчасні висновки про його готовність або небажання продовжувати говорити на запропоновану тему. Обов’язково прикрашайте бесіду жартами, цікавими історіями і приємними спогадами.

Цікаві теми для розмови з хлопцем підібрати легко, коли хоча б трохи дізнаєшся про його перевагах і життєві принципи.

Спілкування на прогулянці

Про що говорити з хлопцем, коли гуляєш? Прогулянка по парку, цікавих місцях міста або хитромудрим вузеньких вуличках рідко проходить в мовчанні. Тут на кожному кроці з’являються об’єкти для обговорення.

Про що можна поговорити з чоловіком, прогулюючись на свіжому повітрі:

 • яку пору року йому подобається;
 • яка книга асоціюється з актуальною погодою;
 • чи є у хлопця домашні тварини;
 • чи любить людина гуляти або вважає за краще проводити час вдома;
 • до вподоби йому рідне місто;
 • які кафе відвідує ваш супутник, ніж вони залучають;
 • про заняття, якими можна розважитися на вулиці: поході з наметами, полюванні, риболовлі.

Обов’язково варто запитати про цікаві історії, пов’язані з природою. Можливо, вашому знайомому є що розповісти про відпочинок з друзями та особистих захопленнях.

Віртуальне спілкування

У вік технічного прогресу люди звикли спілкуватися посредствам доступних засобів зв’язку. Завдяки соціальним мережам, формами і різним сайтам знайомств, чоловікам і жінкам необов’язково зустрічатися наживо, щоб поговорити. Завести розмову можна у віртуальному світі, не виходячи з власного будинку. Про що поговорити з хлопцем по листуванню?

 1. Обговорити останні новини, відправивши йому тематичну статтю.
 2. Зав’язати розмову про домашніх тварин. Така тема напевно зачепить власника кішки або собаки.
 3. Попросити допомоги в установці комп’ютерної гри, розборі функціоналу який-небудь програми, скачуванні фільму.
 4. Як завести розмову з хлопцем? Розпитати про його улюблену музику, поговорити про творчість сучасних виконавців, обмінюючись композиціями з плей-листа.
 5. Торкнутися теми спорту. Напевно, будь-якого представника сильної статі доводилося займатися яким-небудь бойовим майстерністю, футболом, баскетболом або тенісом.

Цікаві теми для розмови з чоловіком підібрати нескладно, варто лише більше питати і аналізувати все сказане або написане, віртуальним співрозмовником.

Про що поговорити з хлопцем: теми і правила спілкування

Як правильно листуватися з хлопцем? Слід робити тривалі паузи перед відповіддю, щоб зворотне смс було дійсно довгоочікуваним. Відчувши найменше охолодження, пробуйте підстьобнути його інтерес новими і абсолютно несподіваними від дівчини темами. Про що спілкуватися з хлопцем, щоб його здивувати:

 • заведіть розмову про інших дівчат, висміюючи їх недоліки;
 • розкажіть, заздалегідь підготувавшись, про автомобільні новинки;
 • запитаєте, що він думає про скачках криптовалюта;
 • поговоріть про комп’ютерні ігри або фільмах жахів, які недавно вийшли на кіноекран.

Як знайти тему для розмови з хлопцем? Дозвольте йому керувати. Напевно, він сам згодом заговорить про те, що йому дійсно близько.

5 правил вдалого розмови

 1. Не лізьте в душу, якщо помітили небажання чоловіка говорити на певну тему.
 2. Про що можна поговорити з чоловіком? Про все, крім колишніх любовних романах.
 3. Не втрачайте нитку розмови, подумайте, як підтримати розмову з хлопцем, якщо в його темі ви слабо розбираєтеся.
 4. Виключіть зі списку всі питання, пов’язані з фінансовим становищем людини.
 5. Розмова дівчини і хлопця не повинен містити скарг на життя, бесіду необхідно наповнити позитивом і оптимістичними нотами.

Цікаві теми для спілкування знайдуться самі собою, якщо між чоловіком і жінкою виникла іскорка закоханості.

У компанії симпатизує людини не варто видавлювати з себе слова, з ним навіть мовчати приємно.

Вам може бути цікаво:   Весільні подарунки молодятам: що вибрати Чоловік не дає грошей в сім’ю: як вчинити жінці Шлюбний договір

Про що поговорити з хлопцем: теми і правила спілкування

Джерело: https://dom-isemya.ru/semya/psihologiya-lichnosti/temy-dlja-razgovora-s-parnem-kak-pravilno-obshhatsja/

Про що поговорити з хлопцем? теми і приклади для розмови

Життя – непередбачувана штука. Ніколи не вгадаєш, в якій ситуації тобі знадобляться ті чи інші знання. Ось, наприклад, у молодих жінок часто виникає питання, про що говорити з хлопцем. І таке питання може виникнути не тільки при першій зустрічі, а й через кілька місяців спілкування.

Перше побачення – це зрозуміло, люди поки не знають один одного, мають погане уявлення про інтереси співрозмовника. Та й соромляться поки занадто відвертим і обговорювати якісь дуже особисті або інтимні теми. Тому при першій зустрічі дівчата частіше зустрічаються з проблемою вибору теми для розмови.

Хоча і після декількох років спільного життя, коли почуття трохи охололи, спільних тем для розмови може і не додасться . Навпаки, часто виникає криза в спілкуванні, коли поговорити вже нема про що. Але цього боятися не варто, таке буває, коли всі загальноприйняті теми вже обговорили, знаєте кожну букву ваших біографій, всі смішні і забавні історії давно вивчили напам’ять.

Про що говорити з хлопцем на першому побаченні?

Підібрати підходящу тему для розмови при першій зустрічі не так вже й просто. Адже співрозмовники зовсім не знають один одного. Але є деякі правила, дотримуючись яких, бесіда виявиться цікавою і захоплюючою.

7 правил спілкування

 1. На першому побаченні постарайся бути природною і жіночною. Спілкуйся відкрито і чесно відповідай на всі питання, задані співрозмовником. Таким чином тобі вдасться розташувати партнера до себе.
 2. Обов’язково дивись партнеру в очі, ні в якому разі не дивися повз.Не бійся показати свою міміку, саме завдяки їй хлопець зрозуміє, що ти дійсно його слухаєш.
 3. Коли співрозмовник щось розповідає, задавай навідні запитання, покажи, що тобі ця тема цікава.Якщо ж ви обговорюєте якусь подію, постарайся здатися компетентної і вислови свою думку (воно не повинно радикально розходитися з його позицією).
 4. Всі хлопці хочуть займати лідерські позиції, тому вибір теми і початок розмови надай йому. Але ні в якому разі не залишайся пасивної.Так ти покажеш, що тобі зовсім не цікаво.
 5. Постарайся запам’ятати якомога більше з того, що повідає тобі хлопець. Якщо у вас вийдуть якісь відношення, потім сама себе будеш дякувати за це.
 6. На першому побаченні постарайся дізнатися побільше про інтереси хлопця, щоб потім вивчити ази тієї чи іншої теми. Це допоможе вам зблизитися.
 7. При спілкуванні старайся уникати довгих пауз. Підтримуй розмова, задавай питання, цікався персоною хлопця.

Про що на першому побаченні краще мовчати?

На першому побаченні мовчати, звичайно, не будеш, говорити про щось треба. Але є заборонені теми, які при першій зустрічі краще не піднімати:

 • розповіді про родичів краще залиш на потім;
 • історію своїх хвороб починаючи з дитячого садка теж краще не згадуй;
 • не варто розповідати про всі колишніх хлопців, і тим більше не треба критикувати їх звички і манери, хоча про перший поцілунок розповісти можна;
 • також краще промовчати про власні невдачі;
 • краще не скаржся на життя, щоб не здатися скиглієм.

Теми для розмови з хлопцем при першій зустрічі

Якщо про себе, родичів і колишніх хлопців говорити не можна, то про що говорити з хлопцем? Насправді, привернути увагу чоловіка нескладно, і цікавих тем для обговорення безліч. Наприклад, можна обговорити такі теми для розмови з хлопцем:

 • останні новини;
 • подорожі;
 • Фільми;
 • книги;
 • хобі;
 • розваги;
 • спорт і т.д.

Крім того всі люди, в тому числі і чоловіки, вважають себе великими фахівцями в двох темах, політиці і особистих відносинах. І якщо вести розмову на політичні теми краще не треба на першій зустрічі, то обговорити різні аспекти міжособистісних відносин можна. Тільки бажано в теорії, без прив’язки особливо до свого особистого минулого досвіду.

Пройти тест: Чи подобаюся я йому

Криза в спілкуванні: що треба говорити хлопцеві?

Як вже говорилося вище, криза в спілкуванні може наступити між людьми, які спілкуються дуже давно. Але, як то кажуть, безвихідних ситуацій не буває. З цієї, здавалося б, серйозною проблемою можна боротися, досить заглибитися в чоловічу психологію.

Що краще не обговорювати?

Якщо розмова не складається, то краще не обговорювати такі теми:

 • Не варто зачіпати тему, цікаву тільки хлопцеві, адже з часом тобі стане нудно і хлопець тебе розкусить. Повір, ні до чого хорошого це не призведе. Навпаки, улюблений засмутиться через те, що ти намагалася «принести себе в жертву».
 • Краще не розпитуй його про минуле. Хлопці дуже потайливі. Якщо захоче, то сам розповість.

Про що ж поговорити?

То не можна, про це нічого не знаю, так що треба говорити хлопцеві? Взагалі тем для обговорення безліч, було б бажання.

 • Самий безпрограшний варіант – це обговорити минулий день. Спробуй розпитати улюбленого, як пройшов його день, як робота і т.д. Розкажи і про свій день, але вибери найцікавіші йому моменти.
 • Обговоріть якісь спільні інтереси. Якщо вам обом подобається кататися на лижах, помрійте про відпустку на якомусь лижному курорті. Якщо ви обидва любите походи в ліс, сплануйте свої наступні вихідні. І таких інтересів у вас може бути дуже багато: від комп’ютерних ігор до орігамі. Повірте, від такого спілкування ви обидва отримаєте море задоволення.
 • Поговоріть про плани на майбутнє. Запитай свого улюбленого, чого він чекає від життя, яких успіхів хоче домогтися. Хлопці люблять розповідати про майбутні плани.
 • Ще один безпрограшний варіант в будь-якій ситуації – нова книга або фільм. Почни розповідати про емоції, які у тебе викликав новий фільм, і сама того не помітиш, як хлопець підхопить. А якщо цей фільм його не вразив, можна буде з’ясувати чому. Погодься, непогана тема для розмови.

Але якщо коханий не хоче підтримувати розмову, теми для розмови з хлопцем йому не подобаються, краще його не чіпай, може він не в настрої. Крім того, нехай сам думає які питання задавати дівчині для підтримки розмови.

Ось деякі теми, з якими краще до хлопця не звертатися:

 • Не питай, чому хлопець мовчить, а також про що він думає. Правди від нього ти все одно не дочекаєшся, тільки змусити його брехати.
 • Перестань постійно питати його про свої недоліки. Адже він не може постійно брехати і говорити, що ти прекрасна. А на правду ти все одно образишся.
 • Чи не повторюй, що ти дурна. Якщо будеш постійно це твердити, хлопець візьме, та й повірить в це.
 • Чи не скаржся своєму хлопцеві на життя, погане самопочуття, постійні хвороби, депресії і т.д. Про це можна послухати раз, ну – два, але не кожен день. Постійні скарги всім набридають. Постав себе на його місце.

Бесіда з хлопцем дуже відрізняється від розмови з подружкою. Ті теми, які тобі здаються дуже важливими, для хлопця можуть бути порожньою балаканиною.

Тому прислухайся до коханого, цікався його захопленнями і у тебе все вийде.

Пройти тест на закоханість

Джерело: https://WikiGrowth.ru/otnosheniya/govorit-s-parnem/

Теми для розмови з хлопцем: особливості побудови бесіди

Фото6 Subbotina / depositphotos.com

Суспільство людей, як всім нам відомо, складається з представників слабкої і сильної статі. Вони постійно контактують між собою в різних сферах життя. Нам доводиться спілкуватися з чоловіками всюди: на вулиці, в інституті, на роботі, вдома і при особистій зустрічі. Нічого в цьому немає – всі ми люди і вміємо володіти мовою.

Але ж ні! Багато дівчат, вирушаючи на побачення, мають туманне уявлення, про що розмовляти з хлопцем і як з ним розмовляти. А відсутність такого вміння створює істотні труднощі спілкування, часто перешкоджають розвитку подальших відносин.

Як бути? Як навчитися спілкуватися і як знайти теми для розмови з хлопцем, якщо досвід такого спілкування зовсім невеликий?

Як правильно розмовляти з хлопцем

Розмова з молодим чоловіком зовсім не схожий на щебетання з подружкою. Жінки розуміють один одного з півслова, тому мова в їх бесіді може складатися з напівнатяків і уривчастих фраз. Чоловіки – інші.

Вони сприймають світ інакше, ніж жінки, і бесіда з ними не так проста, як здається на перший погляд. Щоб зрозуміти, як розмовляти з хлопцем, необхідно знати про особливості чоловічого сприйняття діалогів.

Спочатку запам’ятаємо, що необхідність в розмові у чоловіків значно менше, ніж у жінок. Тому розмова дівчини з хлопцем не повинен бути порожнім і занадто довгим. Молода людина, втомившись від напруги, просто перестане сприймати зміст промови і поглибиться в свої думки.

Якщо вже дівчині дуже хочеться поговорити з юнаком про дрібниці, його треба заздалегідь про це попередити. Тоді він поставиться до розмови правильно, не буде напружуватися, намагаючись вловити глибокий сенс там, де його немає.

Він просто сприйме мова дівчата як ні до чого не зобов’язує щебетання.

У серйозному ж розмові з хлопцем необхідно постаратися пам’ятати про мету бесіди. Спілкуючись з подружками, ми можемо відволікатися на сторонні теми і повертатися потім знову до головної.

Чоловікам же такий спосіб діалогу дається важко. Вони намагаються зіставити десять різних напрямків бесіди, знайти між ними логічний зв’язок і об’єднати всю купу висловленої інформації в одне ціле.

Погодимося – це нелегко.

Як потрібно розмовляти з хлопцем, щоб він правильно зрозумів все, що ми хочемо сказати? Треба зрозуміло і коротко формулювати фрази, відповідні розмови. Вони повинні бути ясними, без натяків і непотрібних вигуків. Юнакові потрібно розуміти все сказане відразу, а не губитися в здогадах, про що ж ідеться.

Дівчата, обговорюючи між собою що-небудь, можуть вже в ході розмови зробити якісь остаточні висновки.

Особливість же мислення чоловіків інша – вони спочатку отримують інформацію, потім вибудовують з неї логічний ланцюжок і тільки після цього роблять висновок. Тому безглузда балаканина їх збиває з пантелику і дратує.

Як говорити з хлопцем, щоб не викликати в ньому неусвідомлене роздратування? Потрібно, щоб мова дівчини була зв’язковою і зрозумілою. І в спілкуванні з ним вона не перескакувала з однієї теми на іншу.

Теми для розмови

Щоб знати, як навчитися говорити з юнаками, необхідно мати уявлення про те, як говорити і про що говорити.

Що цікаво молодим людям? Вже звичайно, не обговорення нових речей, домашніх справ, модних журналів, взаємин подружок і плітки про життя знаменитостей. Для чоловіків такі важливі для нас теми здаються просто балаканиною ні про що.

Чоловіки ж люблять говорити про спорт, політику, автомобілях. … Про щось реальне, практичному, що викликає азарт і піднімає рівень адреналіну.

Але ж ми можемо нічого не розуміти в футболі, політиці і автомобілях! Що робити? Подумаємо, про що люблять говорити хлопці ще. Більшість із задоволенням обговорює свої успіхи. Ось і поговоріть про такі успіхи, якщо вам про них щось відомо. Якщо ж ні – тоді навчитеся уважно слухати або хоча б робити вигляд, що слухаєте. Чоловікам подобається, коли жінки захоплено слухають їх промов.

Іноді дівчині дуже важко просто почати розмову. По-перше, необхідно відкинути всі свої страхи. Він вам подобається? Тоді вперед! Хто не ризикує, той не п’є шампанське! Подумайте, що б ви хотіли дізнатися про цю людину. Поцікавтеся його роботою, захопленнями, планами на майбутнє. Нижче кілька фраз, з яких можна почати розмову і поступово змінити тему.

 • Ти знаєш, вчора прочитала в інтернеті …
 • Слухала новини, збираючись на роботу (в інститут), а там …
 • Мій брат сказав, що …
 • Ти розбираєшся в комп’ютерах? В мене проблема…

Почавши розмову так, ви покажете себе з кращого боку і зацікавите молодої людини.

Про що не варто розмовляти

Щоб не потрапити в незручне становище, необхідно знати, які теми для розмови з хлопцем заборонені:

 • Не варто в бесіді з молодим чоловіком займатися самокритикою і розповідати йому про якихось ситуаціях, в яких ви показали себе не з кращого боку. Про свої невдачі краще помовчати.
 • Ні в якому разі не можна обговорювати чужі недоліки і провали. Чоловіки негативно ставляться до таких розмов і можуть змінити своє ставлення до жінки, запідозривши її у своїх підступах і заздрісність.
 • Не розказуйте про себе все, особливо на першому побаченні. Чоловік повинен відчувати в вас загадку.
 • Чи не скаржтеся на життя, а особливо на здоров’я. Це не додасть до вас інтересу.
 • Не розказуйте про минулі інтимні стосунки. Поставте себе на місце чоловіка. Вам адже теж було б неприємно слухати про його колишніх дівчат і слухати подробиць сексуального життя.

Ось це основні моменти побудови розмови. На закінчення наведемо ще кілька порад:

 • Починати розмову з хлопцем потрібно прямо, не намагаючись підготувати його до теми. Якщо почнете заходити здалеку, він перестане вас слухати.
 • Обдумуючи, про що говорити з хлопцем, виберіть тільки ті теми, в яких ви компетентні. Головне, обговорюйте їх впевнено. Він повинен сприймати вас, як людину твердого, здатного на самостійні висновки і рішення.
 • У розмові з хлопцем строго дотримуйтеся логіки оповіді, чітко вимальовується факти.
 • У бесіді з молодим чоловіком якомога менше вживайте умовні фрази: «Чи не правда?», «Чи може так бути?». Уникайте умовного способу ( «хотіла б», «дізналася б», «чекала б»). Безліч ймовірностей в розмові чоловіки важко сприймають.
 • Застосовуйте в бесіді жорсткий тон, якщо в цьому буде потреба. Всупереч поширеній думці, чоловіки можуть сприймати такий тон адекватно. А сюсюкання і нарочито м’який тон їх дратує.

От і все. Нічого важкого в науці спілкування з сильною статтю немає, проте усього вищесказаного краще дотримуватися. Або ви ризикуєте бути неправильно зрозумілою або не зрозумілою взагалі. І ваше перше побачення стане останнім.

Джерело: https://JLady.ru/love/temy-dlya-razgovora-s-parnem.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *