Прості способи перестати думати про чоловіка, якому не потрібна

Прості способи перестати думати про чоловіка, якому не потрібнаКоли душа наповнена любов’ю, перестати постійно думати про чоловіка, якому не потрібна, достатньо складно. Подібні емоції природні. Їх потрібно пропустити через серце, перехворіти ними, немов фізичної хворобою. Замикатися, звинувачувати себе або шукати зустрічей небезпечно. Не бачачи хлопця і занурюючись в нові враження, можна один раз непомітно звільнитися, знайти щастя. Кидаючись в нові обійми, ховають біль, а не виліковують її.

Зміст приховати
2 Як перестати думати про чоловіка, якому не потрібна, як відволіктися від думок про нього

Причини, за якими потрібно забути чоловіка

Перестати думати про симпатичному хлопцеві або колишнього партнера непросто. Почати краще з осмислення причин, чому відносини або спілкування не варті часу:

 1. Безмовні почуття.
 2. Постійні сварки. Якщо не виходить вибудувати гармонійну комфортну зв’язок, можливо, це глухий кут. Але емоційні гойдалки затягують. Обидві сторони занурюються в гнітючий самоаналіз. Без таких психологічних потрясінь стає незвично, порожньо і навіть нудно. Завдяки романтизації в поп-культурі агресивного спілкування пар багато людей приймають цю модель як належне. Одного разу партнерам набридає нестабільність. З’являється відчуття даремно витрачених років.
 3. Причіпки партнера, особливо регулярні претензії до умінь в ліжку, зовнішності. Цькування – не піклування. Якщо хлопець насолоджується своєю критикою, краще задуматися про розрив.
 4. Сексуальне тиск. Тільки егоїсти на догоду собі мучать партнерку неприємними сексуальними практиками. З хлопцем, загрозливим в цій ситуації розривом, краще розлучитися.
 5. Остигнули почуття. Важливо, щоб на спроби врятувати союз не пішли роки.
 6. Зрада. Якщо їх було більше однієї, тоді зради будуть регулярними. Можна змиритися або піти шукати свою людину.
 7. Абьюз. Обранець маніпулює, знецінює емоції партнерки, спеціально її заплутує. Він принижує гідність дівчини, ставить умови, загрожує або вимолює прощення порожніми обіцянками. Моральний дискомфорт і комплекси неприпустимі в любові. Все перераховане називають «психологічним насильством».
 8. Фізичне насильство (включаючи побої, згвалтування). Важливо врахувати прийом, який застосовує більшість гвалтівників: визнання в любові, красиві жести, благання про прощення після скоєного. Таким чином відбувалося безліч злочинів. Необхідно йти в поліцію.

Прості способи перестати думати про чоловіка, якому не потрібна

Рідко домінує одна причина. Є позитивні і відразливі сторони, в яких розібратися складно. Можна скласти переліки «за» і «проти», але це не стосується насильства. Психологічне насильство часто знецінюють, адже з абьюзером буває і приємно.

Слід врахувати: якщо планується сім’я, тоді діти відчують на собі цю ж цькування. Психологія насильника заснована на комплексах, незрілості, бажанні самоствердитися. Випадків, коли такі партнери змінювалися, майже немає.

Що не дає викреслити його зі спогадів

Час лікує. Якщо без колишнього важко, прихильність залишилася, значить, пройшло мало часу. Краще зануритися в емоції, дозволити собі перехворіти ними. Приховуючи їх від себе, можна мучитися десятиліттями. Важлива умова занурення в страждання – не замикатися, залишатися активною, займатися роботою, хобі, спортом. Але спочатку слід зрозуміти, чому почуття не йдуть.

емоційні складові

Найчастіше емоційні проблеми дівчата створюють ілюзію прихильності до хлопця. Перестати думати про людину, якій ти давно байдужа, заважають:

 1. Песимізм. Можливо, кожна помилка здається фатальною. Немає бажання боротися, хочеться згадувати все невірні кроки, накручувати себе. Краще довіритися психолога, адже є небезпека депресії.
 2. Самобичування. Важливо пробачити і партнера, і себе. Іноді другий зробити складніше. В цьому випадку під час кожного нападу самобичування зусиллям волі відпускають минуле. Припиняють мрії про альтернативний розвитку відносин.
 3. Втрата свого «Я». Загубившись в улюбленому, дівчина не може усвідомити себе особистістю. Важливо повернутися до давніх захоплень, знайти нові заняття.

поведінкові причини

Мова про налагоджений спосіб життя для двох. Звичка піклуватися про обранця, відчувати турботу, не дає заспокоїтися. Відбувається різка зміна. Це стрес.

Необхідно розуміти – організму важко, не потрібно вимотувати його самобичуванням, зайвою строгістю до власної персони. Потрібно поставитися до себе дбайливо, як до кращого страждає подрузі.

В цьому випадку потроху вводять в своє життя різноманітність. Можливо, задоволення від нього з’явиться лише через час.

Прості способи перестати думати про чоловіка, якому не потрібна

Вимушені зустрічі в зв’язку з обставинами

Складно не думати про чоловіка, якого любиш, якщо доводиться працювати з ним в одному офісі. Крім того, колишні партнери можуть спілкуватися в одному колі, проживати поруч.

Перевірити вплив цього фактора просто – потрібно виїхати подорожувати, змінити роботу, відгородитися від обранця, щоб не бачити його. Дівчата, які фізично віддалилися від хлопця, з часом звільнилися і емоційно.

Одного разу вони усвідомлюють, що цілий день або тиждень не згадували чоловіка.

Найчастіше вимушені зустрічі плутають зі сталкерства (стеження за акаунтами партнера, спроби «випадково» зіткнутися). Під час емоційної «ломки» жінка перечитує давні повідомлення, переглядає фото, відстежує переміщення, нових подруг колишнього.

«Дозу» краще зменшувати поступово. Повинна відбутися детоксикація. Самобичування послаблює. Важливо усвідомити, прийняти цю слабкість, зрозуміти її руйнівність і поступово боротися.

Жінці, безпорадною перед цією залежністю, бажано подумати про психотерапевта.

інші причини

Потрібно перестати виправдовувати прихильність справжнім коханням. При справжні почуття шукають компроміси, а не способи звільнитися. Причини нездатності забути людини:

 • почуття незавершеності;
 • хворобливе відчуття приниження, використання – дівчата постійно думають про чоловіка, мучаться, чи відчуває він це;
 • дружба – людина важлива як приятель, співрозмовник, але якщо є почуття, тоді дружба пригнічує, тому до спілкування краще повернутися через роки або завершити назавжди;
 • розчарування в чоловіках і відносинах з ними (страх можливих майбутніх страждань змушує «чіплятися» за партнера, виправдати свій вибір);
 • спільні діти (вони страждають, всі розуміють).

Як перестати думати про нього

Любовна залежність психологічно така ж, як алкогольна або наркотична. Вона вимагає послідовної системної роботи.

Прості способи перестати думати про чоловіка, якому не потрібна

Установки, які допомагають забути

Самонавіювання – дієвий метод. Щоб перестати думати і мріяти про нього, потрібно прибрати подразники і нагадування про партнера, повторюючи собі:

 1. Людини немає. Можна повірити в його вигадану смерть, задати новий відлік власного життя.
 2. Мої переживання нормальні. Прийняття заспокоює, проблема йде швидше. Навіть самобичування природно, але не можна їм впиватися, серйозно звинувачувати себе. Пошук помилок стане в нагоді для майбутньої любові.
 3. Моє «Я» правильно і важливо.
 4. Мінливість – частина життя.
 5. Ніяких порівнянь (колишнього хлопця з нинішнім, себе з його нової половинкою).
 6. Мені потрібен час для звільнення перед новими романтичними захопленнями.

Щоб перестати думати про людину, яка подобається, знадобиться індивідуальний рада психолога. Коріння прихильності можуть йти в комплекси, давні травми. Іноді загальні рекомендації неефективні.

Від чого варто позбутися

Флешбеки неминучі, якщо навколо нагадування. Викинути, видалити, стерти доведеться:

 • загальну музику;
 • його подарунки;
 • місця відпочинку;
 • його речі;
 • фото.

Що поміняти в собі

Зовнішність змінюють кардинально. Важливо створити нову версію себе, яка відображає оновлене стан. Цей варіант особистості міг ховатися все життя. Прийшов час звільнити самовідчуття.

Можливо, зараз самий відповідний момент, щоб стати платинової блондинкою в футуристичної одязі або ніжним квіткою. Слід пам’ятати, що зміни потрібні вам, а не для того, щоб шокувати колишнього.

Прості способи перестати думати про чоловіка, якому не потрібна
Як переключити увагу

Щоб викинути з голови чоловіка, корисно вивільнити переживання, злість. Краще дозволити собі ненависть після розриву. Неконтрольовану бурю злості ховати під маскою мудрості загрожує розладами, саморуйнацією. Та й хорошої людини забути важче.

Можна складати списки образ, але вчасно зупинитися. Якщо перша хвиля злості пройшла, тоді пора викинути нагадування з дому (фото, речі), а колишнього – з душі. Звільнившись, відправляються в інше життя – до нових людей, цілям, захопленням.

Можна підібрати несподіване хобі.

Чому варто почекати з новими відносинами

Ерудована і життєрадісна дівчина знайде пару. Краще дозволити собі тимчасове самотність, називаючи його «відносинами з собою». Потрібно захоплюватися собою, пізнавати себе, прислухатися, як до ніжно улюбленому створення. Ваше «Я» одного разу оцінить турботу. Удосконалення і відпочинок позитивно вплинуть на зовнішність, здоров’я. З’являться неочікувані мети, життя стане пригодою.

Жінки, які намагалися заповнити порожнечу новою людиною, поверталися до колишнього через роки, а іноді й десятиліття, знову разочаровиваясь і переконуючись, що розлучилися обгрунтовано. Болі потрібен час.

Щоб викинути назавжди з голови чоловіка, який подобається або був улюбленим чоловіком, потрібно випустити біль, відпочити, помірно проявляти активність. Головна помилка – ховати страждання, намагатися заглушити їх новим хлопцем.

Джерело: https://onelove.su/kak-perestat-dumat-o-muzhchine-kotoromu-ne-nuzhna/

Як перестати думати про чоловіка, якому не потрібна, як відволіктися від думок про нього

Безмовні почуття трапляються майже з кожною дівчиною, але переживаються неоднаково. Одна махне рукою, забуде і стане жити далі, а для іншої почнеться складний емоційний період.

Щоб не загнати себе в депресію, потрібно навчитися справлятися зі своїми емоціями. Але як перестати думати про чоловіка, якому не потрібна, якщо серце нудьгує, а думки раз у раз повертаються до нього?

 1. Як перестати думати про чоловіка, якому не потрібна: що робити, якщо хочеш забути колишнього
 2. Зміни на краще: три простих кроки допоможуть швидко повернути радість у життя
 3. КРОК 1. Не підтримуйте зв’язок. Видаліть контакти і позбудьтеся від речей
 4. КРОК 2. Припиняйте мріяти, він не такий вже й ідеальний
 5. КРОК 3. Займіться, нарешті, собою і своїми справами
 6. Чому не виходить забути колишнього: відповідь психолога
 7. Як забути людину, яка подобається сумирно: 5 порад
 8. Шукайте в хлопця його мінуси, не зациклюючись на плюсах
 9. Займіть себе іншими цікавими речами: хобі, робота
 10. Чи не шпіоньте за ним в інтернеті, краще сходіть в гості до друзів
 11. Заведіть нові знайомства
 12. Придивіться, може, в вас закоханий інший чоловік
 13. Головні поведінкові причини, які не дають нам забути людини
 14. Змова на фото і свічки, щоб забути чоловіка
 15. висновок

Як перестати думати про чоловіка, якому не потрібна: що робити, якщо хочеш забути колишнього

Прості способи перестати думати про чоловіка, якому не потрібна

Люблячий чоловік не зможе відразу викинути з голови того, з ким ще недавно був щасливий. Дослідним шляхом фахівцями було доведено: якщо постійно намагатися придушувати в собі думку про будь забороненою темою, то ефект буде протилежним.

Кожна негативна емоція повинна переживати до кінця. Тоді є шанс, що вона більше не буде турбувати надалі.

Якщо розрив трапився нещодавно, жінка має право виділити собі час на переживання стресової ситуації. Але термін варто жорстко обмежити. Протягом своєрідного «періоду сліз» вона буде плакати, розповідати про свої почуття кому вважатиме за потрібне, тішити себе спогадами.

Психологи радять написати лист, викласти на папері все, що наболіло і спалити, уявляючи, що вогонь випалює спогад про колись коханого чоловіка.

Як тільки пройде остання секунда відведеного терміну, все – більше ні миті своєї дорогоцінної життя на це витрачати не можна.

Зміни на краще: три простих кроки допоможуть швидко повернути радість у життя

Дівчина переживає нерозділене кохання довше і болісніше чоловіки. Її ставлення до почуттів серйозніше і глибше. Коли ініціатором розлучення виступає хлопець, злість і образа відсувають інші емоції на другий план.

Важливо! Злість – це захисна реакція на завданий біль, яка є каталізатором найстрашнішого страху – страху смерті. Він виникає незалежно від бажання людини.

Закохуючись, жінки ідеалізують об’єкт своїх почуттів, не помічаючи вад у зовнішності і характері. Щоб позбавити себе від непотрібних переживань, треба лише постаратися і поглянути на нього тверезо.

КРОК 1. Не підтримуйте зв’язок. Видаліть контакти і позбудьтеся від речей

Психологи радять залишати минуле в минулому. Тому будь-яке спілкування з колишнім чоловіком, якщо розставання було болючим, слід припинити. А щоб не було спокуси подзвонити, написати або залізти на його сторінку в Фейсбуці, треба видалити колишнього звідусіль.

За час навіть недовгих відносин будинок дівчини обростає його речами, подарунками, фотографіями. Що можна повернути, треба віддати, від решти позбутися. Справа нелегка, жабодушітельное, але необхідне. Кожен предмет, що нагадує про нього, – це чіпляє «якір».

Читайте також:   Лев і риби: сумісність знаків на тілесному і душевному рівнях

КРОК 2. Припиняйте мріяти, він не такий вже й ідеальний

Треба постаратися перетворити свою любов в ненависть. Згодом від ненависті до байдужості перехід буде легким.

Зробити це нескладно:

 1. Згадайте все «косяки» і недоліки колишнього. Напевно вони були. Детально згадайте все ранівшіе вас вчинки.
 2. Запишіть їх на листочок.
 3. Кожен день, згадуючи нові образи, поповнюйте список.
 4. Перечитуйте його.
 5. Поступово негативні якості хлопця стануть домінувати над позитивними.

КРОК 3. Займіться, нарешті, собою і своїми справами

Найприємніше, ніж можна відволіктися від сумних думок, – це зайнятися собою:

 • Зібрати самих нерозлучних подруг і відправитися подорожувати. Краще для цього вибрати активний відпочинок, щоб ні хвилинки вільної не було для сумних дум.
 • Зводити себе в спа, на манікюр, до стиліста. Змінитися зовні кардинально. Це в усі часи було найкращими ліками від серцевих ран.
 • Завести домашню тварину. Турботи про нього займуть весь вільний час. Можна придбати будь-яким іншим хобі, яке здатне витіснити погані думки.

Чому не виходить забути колишнього: відповідь психолога

Прості способи перестати думати про чоловіка, якому не потрібна

Психологи називають кілька причин, чому колишній партнер ніяк забувається, хоч уже минуло достатньо часу після розриву. Навіть нескінченні шпигунські заходи на його сторінки в соцмережах цілком зрозумілі.

Цікаво, що жодна причина до почуттів не має відношення ніякого.

 • Неотреагірованние потреба Фріца Перлза. Це коли майбутнє з коханим вже склалося в голові жінки в красиву картинку з будинком, дітьми і собакою. Порада психолога: точно сформулювати свою потребу і відкинути її. Потім замінити її реалістичним бажанням. Не можна бігти попереду паровоза і вимагати від чоловіка того, на що він не згоден.
 • Для жінки відносини з коханим – центр Всесвіту. Розставання для неї – це крах їх маленького світу. Їй буде здаватися, що відновлення відносин – її єдиний спосіб стати щасливою. Порада психолога: не ставити чоловіка на перше місце. Гармонія досягається, тільки якщо партнери рівні.
 • Незавершений гештальт. Коли не поставлена остання крапка, є момент недомовленості, невирішеність протиріч. Порада психолога: по можливості поговорити і з’ясувати все, що мучить. Якщо це неможливо, то спробувати писати колишньому партнеру неотправляемие листи, просто щоб виговоритися, хоча б на папері.
 • Зона комфорту. Дуже непросто відмовлятися від налагодженого побуту, спільних друзів. Постійно виникає бажання повернути звичну стабільність. Порада психолога: вийти із зони комфорту. Лише за її межами можливий розвиток відносин. Можливо, близькі колись люди перестали ними бути.
 • Емоційна залежність. Це не любов, хоч її і часто плутають. Залежний ніколи не буде готовий відпустити партнера, він піде на негарні вчинки, щоб його утримати. Порада психолога: неправильні відносини з батьками проектуються на чоловіка. Позбутися від них можна, усвідомивши дитячу проблему.
 • Складнощі з новим партнером. Коли немає впевненості в новому коханого або в цих відносинах не все добре, завжди згадують колишніх. Порада психолога: шукати проблеми в сьогоденні, а не колишньому чоловікові.

Як забути людину, яка подобається сумирно: 5 порад

Нерозділене почуття – відчутно хворобливий стан, що приводить до небажаних розладів. Сильне переживання закоханості, не підкріплене емоцією в відповідь, іноді призводить до депресій. Ситуація не з легких, але можна спробувати пережити її з мінімальними втратами.

Перше, що фахівці радять зробити, – це звільнити себе від почуттів, виливши душу подрузі.

Сила спілкування недооцінена людьми. В процесі розмови рекомендується згадати:

 • все, що в партнері подобалося;
 • чому не виходить перенаправити увагу на іншого;
 • поскаржитися на душевний біль.

Втихомирювати невпинний потік думок навколо предмета симпатії досвідченими психологами рекомендується за допомогою п’яти нехитрих способів.

Шукайте в хлопця його мінуси, не зациклюючись на плюсах

Не буває досконалих людей. Як би не було важко це заняття, треба постаратися і знайти в ньому побільше вад, щоб пелена з очей пішла.

Займіть себе іншими цікавими речами: хобі, робота

Прості способи перестати думати про чоловіка, якому не потрібнаВід будь-яких негараздів врятує робота або захоплююче хобі

Від будь-яких негараздів врятує робота або захоплююче хобі. День буде проходити непомітно. Поступово думки про роботу відсунутий переживання про нерозділене кохання назад.

Чи не шпіоньте за ним в інтернеті, краще сходіть в гості до друзів

Треба припинити заходити на його сторінки в соцмережах. Якщо постійно спостерігати за новинний стрічкою свою симпатію, забути його не вийде. Краще прийняти освіжаючий душ, привести зовнішній вигляд в порядок і відправитися в гості. Похід до друзів відверне від нав’язливих думок.

Заведіть нові знайомства

Розширення кола своїх знайомих – це великий потік нової інформації, який здатний витіснити з голови депресивні думки про безмовному почутті.

Придивіться, може, в вас закоханий інший чоловік

Поруч часто є хлопець, якого, занурившись у власні переживання, дівчина не помічає. Хоча, якщо хоч на хвилину відставити безперспективні мрії в сторону, можна помітити його милу посмішку, почуття гумору, спільність інтересів.

І тоді нова зустріч може з часом перерости у відносини, які вже точно допоможуть залишити в стороні нездійсненне бажання неправильного чоловіка.

Головні поведінкові причини, які не дають нам забути людини

Існує така річ, як любовна залежність, яка представляє собою неконтрольовану потреба в коханій людині. Цей стан ненормально, і воно нагадує алкогольне або наркотичне пристрасть.

Важливо! Любовної залежності схильні невпевнені в собі особистості, які не вміють самостійно справлятися з проблемами.

Слабка людина впевнений, що за нього все зможе вирішити його більш сильний партнер. Для таких залежних людей втрата коханої – це особиста катастрофа.

У таких випадках фахівці радять вчасно звертатися за кваліфікованою допомогою, щоб зняти емоційну залежність і уникнути депресивних розладів.

Змова на фото і свічки, щоб забути чоловіка

Деяким впоратися з проблемою можуть допомогти змови. Перш за все вони надають психологічну допомогу: після проведення ритуалу настає полегшення, особливо якщо дівчина вірить в силу магії.

Є один нескладний ритуал з трьома свічками блакитного кольору. Кожен день треба буде спалювати повністю по одній з них.

Ритуал бажано проводити на зростаючу місяць з 23 годин до 24 годин ночі:

 • 1-й день. Написати голкою по довжині свічки слова: «Біль і страждання залиште мене (ім’я)».
 • 2-й день. Написати: «Душевна борошно згорає полум’ям яскравим».
 • 3-й день. Нашкрябати: «Сердечне почуття, залиш мене (ім’я)».
 • На ранок четвертого дня весь віск від всіх трьох свічок треба зібрати і викинути в річку, вимовляючи слова змови: «Вода неси пам’ять про (ім’я). Більше не болить, туги гризе, думки не турбують ».

висновок

Початок повноцінних нових відносин можливо тільки тоді, коли стара історія канула в лету. Людина – істота складна, тому простих шляхів виходу з кризових емоційних станів не буде.

Але планомірна робота над собою зробить свою справу, наблизивши до щасливого майбутнього.

Джерело: https://Favoritca.com/otnosheniya-s-parnem/lyubov-s-parnem/kak-perestat-dumat-o-muzcine-kotoromu-ne-nuzna.html

4 простих ради, як забути чоловіка, якого любиш

Не думати про людину, з яким були пов’язані плани на майбутнє, – непросто, особливо, якщо ця людина ще недавно був улюбленим чоловіком. Нескінченно ятрити рани і жаліти себе – безглуздо. Як усвідомити, що розставання – не кінець світу?

Прості способи перестати думати про чоловіка, якому не потрібна

Як забути коханого чоловіка

«Жити привчив в самому вогні, Сам кинув – в степ заледеніло! Ось що ти, милий, зробив мені! Мій милий, що тобі – я зробила? »

Багато жінок, залишені чоловіком, відчувають почуття, описані Мариною Цвєтаєвої. Як же так?

«Вчора ще – в ногах лежав! Рівняв з китайськими державою! Враз обидві рученьки розтиснув, – Життя випала – копійкою іржаві ».

Мало того, що життя тепер втратила яскраві фарби і втратила сенс, так ще і самооцінка впала нижче плінтуса. Адже чоловік зазвичай не йде в нікуди – він йде до когось. І жінку починає мучити ревнощі, вона без кінця задає собі питання: «Чим та, інша, краще? Молодше, красивіше, розумніше, багатшими? ».

Вона годинами просиджує в соцмережах в пошуках суперниці, а, виявивши таку, отруює їй життя образами і погрозами. Зрозуміло, не від свого імені.

Є й такі, хто страждає мовчки, отруюючи життя собі. «Чому він пішов? Що я зробила не так: може бути, потрібно було … або не потрібно було …? ».

Підключаються і подруги-утешітельніци, які ллють бальзам на рани: «Та він негідник, да ти ще знайдеш в сто раз краще!». Це ненадовго допомагає, але коли жінка залишається одна, оживають спогади про минуле. Можливо, воно не завжди було щасливим, але зараз, коли він пішов, згадується тільки хороше. Про улюбленому нагадують речі, куплені разом, його подарунки, фотографії, спільні друзі.

Особливо прикро буває жінкам, які прожили з чоловіком не один рік: «Я стільки років на нього витратила, а тепер його придбала інша! Він пішов в нове життя, а я залишилася на руїнах старої … ». Після невдалих відносин деякі з них побоюються заводити нові, тому що втрачають віру в себе.

Ускладнюють страждання і навколишні: досі в побуті гуляє прикро слово «покинув чоловік», а про розлученій жінці з дитиною можна почути «покинув чоловік з причепом». У той час як розведеного чоловіка називають чоловіком з важкою долею, і знаходиться чимало охочих полегшити йому життя.

По-різному поводяться і чоловіки, які йдуть. Одні роблять це, потайки зібравши речі і мовчки зникнувши, інші – голосно грюкнувши дверима, треті намагаються порозумітися і втішити. І це ще гірше, оскільки тим самим вони залишають хоч крихітну, але надію на своє повернення. У будь-якому випадку для жінки, яку залишає чоловік, його відхід – це шок, катастрофа і крах надій.

 • Здрастуй, невроз?
 • «Як же цей біль мені подолати?
 • Расставанье – маленька смерть », – співала Алла Пугачова.

«Він пішов, не сказавши мені« прости », він хотів, щоб я все забула …», – співає інша співачка. «Забудь його, забудь …», – наполегливо радять жінці в іншій пісні.

Забути, і як можна швидше, – найкращий вихід. Однак психологи кажуть, що зазвичай це трапляється через півтора-два роки і то лише в разі, якщо жінка зробить реальні кроки, а не вважатиме за краще страждати. В іншому випадку справа закінчиться неврозом і депресією.

Американський психотерапевт-суїцидолог Норман Фарбероу каже, що після розпаду тривалих успішних відносин жінці практично ніколи не вдається досягти колишнього рівня душевного здоров’я.

Згідно з його дослідженням кожна восьма жінка, покинута чоловіком, робила спробу суїциду, кожна четверта зверталася за допомогою до психотерапевта, більше половини з них переживали глибоку депресію і приймали антидепресанти.

Як не дивно, більшість жінок самі не бажають забувати залишили їх чоловіків і думають про них чи не 24 години на добу. Від цієї розумової жуйки їм робиться погано, їх енергія і життєві сили йдуть, однак думи про свого чоловіка приносять їм хоч і хворобливе, але задоволення, від якого вони не хочуть відмовлятися. Адже поки вони думають про нього, їм здається, що він тут, поруч.

В якійсь мірі вони навіть насолоджуються своїм станом. Забуваються сварки, незлагоди, конфлікти – колишні стосунки ідеалізується. І це зрозуміло, адже кожній жінці хочеться залишатися затребуваною і улюбленою. У багатьох в душі жевріє надія, що він рано чи пізно повернеться.

(До речі, психологи говорять про синдром 17-го місяця у чоловіків, що пішли з родини, – це термін, після якого частина з них дійсно замислюються про повернення. Але в силу різних причин не всі це роблять.)

Читайте також:   Як доглядати за дівчиною: як діяти і що говорити

Часто багато жінок, покинуті чоловіком, продовжують стежити за його життям в соцмережах, пишуть йому і дзвонять, «випадково» зустрічають на вулиці. Вони слухають музику, що будить спогади про час, коли були разом.

«Давай ти будеш карати себе за те, що думаєш про нього, – пропонує одній з них психотерапевт. – Чи не купиш собі нову косметику, не підеш в салон краси, перемоешь всі вікна в квартирі ».

«Ні», – не погоджується жінка і продовжує займатися мазохізмом.

Як пережити «кінець світу»?

У фільмі «Москва сльозам не вірить» головна героїня – лімітчіци Катерина стає директором великого підприємства. Її з ще не народженою дитиною залишив коханий чоловік.

Спочатку були сльози і депресія, але бажання довести йому, що вона чогось варта, взяло верх.

Через кілька років вона скаже йому «спасибі», адже інакше вона ніколи б не дізналася, на що здатна і який величезний потенціал в ній таївся.

У кіно все відбувається швидко, але як в реальному житті скоріше вийти з душевної кризи? Психологи радять:

1. Не придушити негативні емоції, а дати їм вихід

Багато хто так і робить: на допомогу жінці приходять кращі друзі і подруги, перед якими можна розслабитися і поплакати. Однак незабаром їм набридає в 100500-й раз вислуховувати одне й те саме і нескінченно втішати. «Візьми себе нарешті в руки, вистачить лити сльози», – кажуть вони.

Навіть не те що набридає – вони самі починають відчувати душевний дискомфорт, особливо якщо сприймають її переживання близько до серця. Ними заволодівають ті ж самі негативні емоції, від яких жінка намагається позбутися. Воно й не дивно, адже вони ж не професійні психотерапевти.

Як можна дати вихід емоціям, не напружуючи близьких? Плакати, не намагатися стримувати сльози. (Звичайно ж, не 24 години на добу.) Кричати, бити подушку, боксерську грушу в спортзалі – тільки не потрібно представляти замість них свого кривдника. Коли нікого немає, можна говорити з самим собою. Після таких «бесід» подія поступово втрачає свою значимість.

Трохи позбулися негативу? Наповнюємо себе позитивом: відкриємо вікно або вийдемо на природу, подихаємо свіжим повітрям, послухаємо спів птахів і т. Д .;

2. Заповнити порожнечу

Разом з відходом улюбленого пішли і емоції, які він викликав, які переживали разом. В душі утворилася чорна діра, порожнеча, яку обов’язково потрібно заповнити. Психологи в цьому випадку говорять про замісну терапію.

Чим заповнити порожнечу? Тим, що дозволить поповнити запас гормону щастя – серотоніну. Потрібно зробити своє життя якомога більш різноманітної та цікавої: відправитися в подорож, зайнятися спортом, танцями, бізнесом, заповнити її новими людьми, справами, подіями. Вільний час має залишатися тільки на сон.

На допомогу і адреналінові види спорту: стрибки з парашутом, скейтбординг і сноубординг, віндсерфінг, пейнтбол та ін .;

Кажуть, кращий спосіб помститися за себе – стати щасливою!

3. Позбутися від спогадів

Все, що нагадує про чоловіка, не обов’язково під гарячу руку негайно спалювати і викидати. Там можуть виявитися речі, про які жінка потім буде шкодувати.

Краще скласти їх поки в коробку і прибрати її подалі, щоб не впадала в очі.

Як-небудь потім, через рік-два, коли душевний біль відпустить, можна буде її розібрати і, можливо, що-небудь захочеться залишити на пам’ять;

4. Не заводити відразу після розставання нові відносини

Деякі жінки, щоб змусити пішов від них чоловіка ревнувати і показати йому, що на ньому світ клином не зійшовся, відразу ж починають зустрічатися з іншим. Але ці нові відносини зазвичай не складаються, адже жінкою керує не любов. В її серці ще живе той, колишній.

Тому щоб не заплутатися в своїх почуттях і не принести собі ще більше проблем, краще перечекати, пережити, перестраждати, перестати сподіватися і завершити старі відносини, а потім починати нові.

© Тимошенко Олена, BBF.RU

Джерело: https://BBF.ru/magazine/26/7045/

3 етапи, щоб перестати думати про чоловіка, якому не потрібна

Привіт дівчата. Майже кожна дівчина рано чи пізно стикається з без відповіді почуттями з боку чоловіка. Переживаємо ми їх все по-різному. Для однієї подібна ситуація здасться дрібницею, інша дівчина може впасти в депресію.

Щоб уникати випадку, де ми сильно переживаємо через подібної події. Необхідно навчитися перестати думати про чоловіка, якому не потрібна. Позбутися від думок про людину, яка подобається, не так-то й просто, але я постараюся вам допомогти.

Як позбутися від думок

Коли ми любимо людини, нам не просто перестати, про нього думати. Вже давно доведено факт, що якщо придушувати думки, які не хочемо прокручувати в голові, то вони навпаки, будуть ще частіше виникати.

Придушення ніяк не допоможе. Емоцію потрібно пережити повністю. Тільки в цьому випадку, вона вас може покинути.

Коли розрив відносин стався найближчим часом, то ви можете невеликий проміжок часу віддатися переживань. Але ні в якому разі з цим не затягувати.

У цей період дівчиною керуватимуть емоції, вона буде ділитися своїми переживаннями з іншими людьми, говорити про свої почуття до людини.

Якби вона звернулася до психолога, він порадив наступне:
Взяти аркуш паперу і виписати в нього все те, що на даний момент тебе розчаровує, після цього аркуш паперу, наповнений негативною інформацією спалити. Під час горіння листа, представляти, як полум’я очищає вас від цього негативу.

Як тільки лист догорить, забудьте, що існувала подібна проблема, її більше немає. Полум’я спалило ці спогади. Ваше життя повинна забитися новим ключем.

Готуємося до змін

Дівчата з-за своєї емоційності і чутливості більш болісно переживають подібні обставини. Для них почуття глибші, ніж для чоловіків. Під час розставання, з ініціативи хлопця, дівчину огортає емоційна хвиля образи і злості, які не дають тверезо мислити в цей період.

Почуття злості виступає у вигляді захисної реакції організму, при появі болю. Злість виступає в ролі каталізатора страшного страху смерті. Це не залежить від бажання.

Коли ми закохуємося, ми накидаємо образ ідеального чоловіка, не помічаючи недоліків в партнері ні в його вчинках, ні в зовнішності, ні в чому. Щоб подібного не відбувалося, не варто робити ідеалу з партнера, сприймайте його таким, яким він є насправді.

Етап перший: позбавлення від нагадувань

Минуле має залишатися в минулому. Ми повинні перестати думати про колишнього, підтримувати з ним будь-який зв’язок. Позбутися необхідно від усього, що тільки може нагадувати про нього. Фотографії, листування, фотографії, подарунки і так далі.

Навіть за короткий період часу, накопичується величезна кількість речей, які можуть нагадати вам про раніше кохану людину. Зрозуміло справа, що не хочеться цього робити, але зробити треба.

Це той баласт, який не дає вам розправити крила і відірватися в пошуках нового життя.

Етап другий: реальність

Переведіть почуття любові в ненависть до партнера. Ненависть з часом пройде і настане байдужість.

Як цього досягти:

 1. Проаналізуйте спільне життя. Згадайте, що вас засмучувало в партнері, як він вас кривдив. Явно такі періоди бували. Згадайте все в найдрібніших подробицях;
 2. Випишіть на аркуш паперу негативні спогади;
 3. Коли вам в голову приходить гарне враження, поповнюйте список на аркуші;
 4. Час від часу читайте його;
 5. Згодом, ви прийдете до висновку, що не такий вже і ідеальний був ваш чоловік.

Етап третій: займіться своїм життям

Найкраще від негативних думок допоможе релаксація, заняття для себе.

 • Зберіться з подругами і влаштуйте тусу. Рушайте на природу або пройдіться по магазинах. Ви повинні замінити сумні думки позитивними;
 • Відвідайте салони краси, масажу, спа процедур. Поміняйте свою зовнішність. Це дуже добре допомагає пережити цей період;
 • Можете завести домашнього улюбленця. Піклуючись про нього, ви зможете генерувати приємні емоції. Обзаведіться новим захопленням або хобі, яке буде вам до душі і не дасть часу думати про щось інше.

Як перестати думати про чоловіка

Психологія виділяє різні ситуації, які вимагають позбавлення від зайвих емоцій до партнера. Коли жінки з чоловіком прожили довгий час разом, буде не такою вже й легким завданням. Коли подібні думки заповнюють голову щодо малознайомих людей або звичайних знайомих, або колег по роботі, то позбутися від думок не складе нічого складного.

Є практичні поради та рекомендації психолога, які допоможуть перестати думати про одруженого чоловіка або про хлопця, з яким ви розлучилися найближчим часом:

 1. Згадуємо всі неприємні моменти, які відбулися протягом спільного час проводження. Емоції, сварки, конфлікти і так далі;
 2. Виплесніть весь свій негатив, не тримайте його в собі і не придушуйте. Поплачте, покричить, побийте подушку що завгодно, щоб виплеснути вашу злість, яка скупчилася;
 3. Уникати спільних підприємств, де вас можуть виводити на розмову про колишнього;
 4. Занурте себе роботою або спортом. Тренажерний зал або басейн дуже добре допомагають в боротьбі зі стресом і призводять емоційний стан в норму.
 5. Перейдіть на іншого чоловіка, який вам симпатичний. Як то кажуть: «клин клином вибивають». Не замикайтеся в собі.

Більшість жінок переживають болісно розставання через страх самотності і низької самооцінки. Для таких жінок, чоловік стає ідолом, який допомагає їм йти по життю впевнено. Займіться медитацією, зрозумійте той факт, що ваше життя залежить тільки від вас і ви робите її щасливою, ніхто інший. Пережити розставання і забути про чоловіка, вам допоможуть мої практичні поради.

У момент, коли дівчина мучиться думками про одруженого чоловіка, необхідно частіше проводити час і спілкуватися з нинішнім своїм партнером. Приділяйте час своїм близьким друзям і займіться справою, яке вам до душі. Уникайте вільного часу, яке дає вам можливість забити голову не потрібними думками.

Важливо розуміти, коли ви відчуваєте свою залежність від протилежної статі, потрібно в першу чергу заглянути в себе і шукати всі відповіді в собі. Швидше за все, вам чогось не вистачає для комфортного життя і заспокоєння.

Для цього потрібно розібратися в собі. Так ви зможете зрозуміти, чого вам не вистачає і чому. Дізнавшись причину, буде, простіше впоратися з залежністю.

Поділіться в х своєю думкою, що вам допомогли позбутися думок про чоловіка?

Джерело: https://Plachu.net/perezhit-i-zabyt/kak-perestat-dumat-o-muzhchine

Як перестати думати про чоловіка: позбавлення від спогадів | ОТНОШЕНІЙ.НЕТ

Нав’язливі думки – страшний злодій енергії. Чи помічали ви, що абсолютно вибивається з сил, думаючи довгий час про якусь проблему або людині, навіть якщо при цьому нічого не робите? Це дійсно так: ідеї, що не приводять до дії, забирають більше сил, ніж самі дії.

Від таких думок-паразитів потрібно позбавлятися без жалю. Особливо небезпечні ілюзії щодо людей. Це може бути красень з роботи, від якого біжать мурашки по тілу, колишній чоловік або хлопець, який кинув вас заради іншої.

Як же перестати думати про чоловіка, з яким у вас нічого не може бути, і чи потрібно позбавлятися від нав’язливих думок про нього?

Найчастіше це не так просто, як може здатися на перший погляд. Однак потрібно подивитися правді в очі: якщо вашим мріям не судилося збутися, пора припиняти ці безглузді муки і забути про людину назавжди. Зрозумійте, не можна жити ілюзією.

Постійно думаючи про чоловіка, ви втрачаєте дорогоцінний час. Так, змиритися з втратою близької людини буває нелегко, але минуле вже не повернути. Чим раніше ви почнете все з чистого аркуша, тим швидше зустрінете нову любов. Ви зможете знову випробувати почуття, які зараз здаються втраченими.

Читайте також:   Що робити, якщо дівчина образилася: повернути гармонію у відносини

Перелістніте сторінку вашого життя і почніть писати нову главу.

Як перестати думати про хлопця

Ось кілька практичних порад, які допоможуть вирватися зі світу мрій і поглянути на цей світ по-новому.

«Ми розлучилися, але чомусь я постійно думаю про нього» – типова ситуація після розриву. Змиріться з тим, що не можна просто викреслити з життя людини, з яким ви довгий час були разом. Для цього потрібен час.

Але ви повинні розуміти, що будь-який контакт з колишнім підсилює почуття. Перестати думати про хлопця як про другу половинку, не припиняючи з ним спілкування, дуже складно, особливо якщо ініціатором розриву був саме він.

Щоб не посилювати і без того плачевну ситуацію, відмовтеся від будь-яких комунікацій з ним.

Усвідомленим кроком буде розмова, в якому ви дасте хлопцеві ясно зрозуміти, що найближчим часом не хочете з ним ніяких контактів. Будь-який нормальний чоловік повинен зрозуміти такий запит і погодитися з ним. Якщо ж колишній хлопець не зможе залишити вас у спокої, заблокуйте всі канали зв’язку з ним.

Уникайте зустрічей, не відповідайте на телефонні дзвінки, ігноруйте його в месенджерах – зробіть все, щоб звести до мінімуму його присутність у вашому житті. Якщо ви не можете з собою впоратися, внесіть його в чорні списки – тоді ви навіть не побачите його дзвінків або повідомлень.

Намагайтеся не відвідувати компанії і місця, в яких ви бували разом.

 1. Позбавтеся від нагадувань

Щоб викреслити з життя чоловіка, потрібно перестати думати про нього як про своєму нинішньому партнерові. Навіщо в вашому домі зберігаються фотографії та подарунки якогось хлопця? Ви більше не пара, цей чоловік вже не є частиною вашого життя.

Сховайте з очей будь-які нагадування про той час, коли ви були разом. Спогади – найпотужніший магніт минулого. Вчені ще не придумали, як стерти пам’ять, але ніхто не заважає вам заховати все те, що розбурхує її і змушує знову і знову думати про колишнього хлопця.

Ми не радимо спалити всі фотографії і викинути сувеніри. Складіть все акуратно по коробках і сховайте в недоступне місце: відвезіть до батьків в гараж, до подруги на дачу або приберіть в підвал.

Прийде час, коли ви забудете про нього, і зможете дивитися на ці речі з розчуленням і приємною ностальгією, вони більше не будуть викликати у вас щемливе відчуття туги і болю.

Соціальні мережі – бич сучасного суспільства. Більше не потрібно наймати приватного детектива, щоб дізнатися, чи не з’явилася у нього нова дівчина. Шпигунство в мережі – найдоступніший спосіб вивідати все про життя тієї чи іншої людини.

А вам адже цікаво, як він там зараз, правда? Напевно, ви вважаєте, що він переживає, пише сумні статуси і постить сумні картинки. Вам зайвий раз хочеться переконатися, що він страждає через вашого розриву. Навіть якщо це так, вам більше не потрібні ці відносини.

Ви прийняли рішення, що розлучаєтеся, і назад дороги немає. Ваш шлях йде далеко-далеко в протилежну сторону, на ньому вам зустрінуться нові чоловіки, будуть відбуватися приголомшливі події, ви відвідаєте різні місця.

Зійдіть з протоптаною стежки на велику дорогу і крокуйте по ній твердої ходою. Назад шляху немає.

Якщо постійно думаєте про людину, з яким розлучилися, потрібно скласти список того, що б ви могли зробити, якби не мріяли зараз про нього, а зайнялися якоюсь справою. Придумали? Тепер ідіть і займіться цим! Відмінний спосіб відволіктися від нав’язливих думок – переключити увагу на якесь заняття.

Краще вибрати щось новеньке, що ви завжди хотіли спробувати, але не було часу, сил або бажання. Зараз найкращий момент, щоб освоїти навик або знайти цікаве хобі. Коли людина захоплений, він повністю перемикається на нове завдання. Улюблене хобі здатне відключити ваш мозок від непотрібних ідей на тривалий час.

Якщо поки його немає, пробуйте різні заняття, які коли-небудь викликали у вас інтерес. Згадайте свої дитячі захоплення. Можливо, коли ви були маленькою дівчинкою, ви любили малювати або грати на фортепіано. Згадайте, що могло привести вас в захват будь-коли, і повторіть це знову. Не потрібно боятися, що у вас не вийде або ви будете виглядати смішною.

Направте всю свою енергію на творення або пошук нових емоцій. Ви не пошкодуєте, що проміняли сльози на радість!

Чому б не перемкнути фокус з розуму на тіло, якщо постійно думаєш про одну людину? Спорт – чудовий спосіб очистити голову від непотрібних образів. Під час фізичних навантажень в організмі виробляється ряд гормонів, що сприяють поліпшенню настрою. Науково доведено, що після тренування не тільки фізичне, а й моральний стан людини значно поліпшується.

Чи не це вам зараз потрібно? Ви можете зайнятися бігом, виконувати вправи вдома або купити абонемент у фітнес-клуб. Розставання з хлопцем – прекрасний привід привести своє тіло в відмінну форму. Подумки подякуйте йому, що він подарував вам таку чудову можливість стати краще і починайте вдосконалювати свою фігуру.

Можливо, вже зовсім скоро хтось зверне на неї увагу, і вас чекають нові відносини.

Еріх Марії Ремарк належать приголомшливі слова: «Намагатися забути когось – значить, весь час про нього пам’ятати». Чи не терзайте себе думками, як перестати думати про чоловіка, який подобається. Краще зверніть увагу на те, що відбувається зараз навколо вас.

Світ не зупинився, трамваї все так же ходять по рейках – і ви проїхали зупинку, час рухатися далі. Тільки уявіть, скільки цікавого в даний момент вас оточує: люди, речі, місця! Минуле – лише спогади, вони ілюзорні, а нині – це реальність, то, що ви можете змінити цю хвилину.

Навколо мільярди можливостей, які прокладають шлях до щастя з цього самого миті. Втрачати такий шанс не можна, адже жити минулим – значить ховати сьогодення. Те, чи станете ви щасливою, залежить тільки від вас, а не від колишнього хлопця.

Тому запечатайте свої спогади, як старі фотографії та подарунки, в уявну коробочку і приберіть на найдальшу полицю. Час оточувати себе новим, тим, що приносить радість і щастя.

Зміна обстановки – сміливе і ефективне рішення для позбавлення від нав’язливих думок. Немає нічого кращого подорожі, щоб перестати постійно думати про чоловіка, з яким розлучилися. Візьміть відпустку, щоб відволіктися від звичного способу життя, частиною якого він став.

Відправляйтеся в незнайомі місця, ні в якому разі не їздите туди, де ви проводили час разом. Зараз вам потрібні нові враження і емоції, здатні заглушити переживання. Цікаві знайомства, екзотичні страви, запальні вечірки і блакитний пляж – ліки від будь-яких страждань.

Ви зможете більше часу приділити собі, розібратися в своїх думках, подивитися на ситуацію під іншим кутом. Така перезавантаження допомагає розуму перебудуватися від усталених звичок до нового способу життя і мислення, які зараз вам так потрібні.

Можливо, в подорожі ви зустрінете чоловіка, який вам сподобається, адже у вас не буде часу, щоб думати про те, як забути колишнього, і ви знову відчуєте себе коханої.

Придивіться – Ви цікаві іншим!

Дуже часто жінки не можуть почати зустрічатися з новим чоловіком через серйозну психологічну травму, яка виникає після хворобливого розставання. Будь розрив – це стрес для психіки.

Жінка може тривалий час боятися нових відносин, адже вона не готова пережити таке ще раз. Їй потрібно переконатися, що новий чоловік не заподіє їй біль. У такому стані вона може перебувати роками.

Факторів, що впливають на те, як скоро вона буде готова до нових відносин, безліч, але головна причина – вона сама. Вірніше, її готовність відпустити минуле як прожитий досвід.

Думки психологів про те, чому постійно думаєш про людину, яка подобається, зводяться до того, що психологічна травма змушує мозок зосереджуватися на її причини, і як наслідок виникають нав’язливі ідеї.

Ступінь їх значимості залежить від особистісних характеристик і здатності людини керувати своїми думками. Простими словами, ми будемо думати про людину, поки самі собі це дозволяємо.

Способи позбавлення від нав’язливих думок описані вище.

Після того як ви перестали думати про чоловіка, з яким розлучилися, саме час задуматися про те, як побудувати нові відносини. Озирніться: навколо безліч хлопців, здатних зробити вас щасливою. Єдиний фактор, що перешкоджає цьому, – ваша неготовність прийняти любов.

Не потрібно переживати почуття провини за невдалий роман, це не ваша помилка. Пам’ятайте, світ не зійшовся клином на вашому колишньому обранцеві. Це досвід, який ви придбали, подякуйте йому і будуйте нові відносини.

Можливо, у вас вже є на прикметі симпатичний чоловік або самий час з кимось познайомитися.

Як перестати думати про чоловіка: поради психолога

 1. Когнітивно-поведінкова терапія

Зміна мислення – перший і найважливіший крок до зцілення. Зрозумійте, ваші переживання – це не результат розставання, а ваша особиста оцінка даної ситуації. Сам по собі розрив не несе негативного забарвлення, він нейтральний.

Якби ви ставилися до цієї людини байдуже, то розлучення не викликало б таку бурю емоцій. Змінити думку про ситуацію можна докорінно способом, вам потрібно лише зрозуміти, що ваша оцінка – це не істина, а лише ваше переконання. Вони, в свою чергу, виникають зі звичного способу мислення: ви просто звикли так думати.

Когнітивно-поведінкова терапія, яка як раз-таки допомагає скорегувати образ думок, дозволяє зрозуміти, що стереотипи, які у вас склалися за час, поки ви були разом, втратили свою значимість. Те, що раніше було істиною (ви були парою), зараз втратило свою актуальність (більше не разом).

Тепер стереотип став помилковим і перестав відповідати реальності.

Відмінним способом перестати думати про хлопця може стати пошук себе як особистості.

Прислухайтеся до себе: що вам потрібно насправді? Чим ви мріяли займатися все своє життя? Яких навичок вам не вистачає? Спробуйте вивчити свій внутрішній світ, направте погляд в саму себе і зрозумійте, хто ви і чого хочете.

Перемкніть увагу ззовні і сконцентруйтеся на власних потребах. Удосконалення себе додає сили і впевненості. Така людина вміє ставити цілі, досягати їх, бути успішним і щасливим.

У крайніх випадках зацикленість на минулих відносинах призводить до психічних розладів: виникнення фобій і неврозів. Якщо ви не можете впоратися з собою, вирватися із замкнутого кола нав’язливих думок, зверніться до психолога або психотерапевта. Грамотний фахівець допоможе розібратися в собі, направить на правильний шлях і допоможе вийти з депресії.

висновок

Життя сповнене щасливих моментів, ми самі вибираємо, на що звертати увагу, а на що закривати очі. Один бачить калюжу, а інший – відображення зірок.

Подивіться на розставання як на нову можливість, тоді перед вами відкриється безліч дверей. Ставтеся до колишнього хлопця не з злістю, а з вдячністю за досвід, який він вам подарував.

Ви стали краще і мудріше, а значить, такі відносини принесуть більше щастя і любові.

Джерело: https://otnoshenij.net/kak-nachat-novuyu-zhizn-i-perestat-dumat-o-byvshem-muzhchine

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *