Психологія відносин між одруженим чоловіком і його коханкою

Психологія відносин між одруженим чоловіком і його коханкою

Зміст приховати
3 Ось для чого потрібна коханка одруженого чоловіка і чому такі відносини потрібно скоріше закінчувати

Про зв’язок з одруженим чоловіком смішно жартують тільки в анекдотах. На ділі, бути коханкою – це постійно вести внутрішню боротьбу і думати про те, що у коханого чоловіка є дружина, що відносини з самого початку приречені, і все одно йти на таємні побачення з ним, наступаючи на власну самоповагу.

З психологічної точки зору, жінки, з разу в раз вибирають відносини з одруженим чоловіком, мають внутрішні проблеми. Як мінімум, тому що вступати в зв’язок з одруженим партнером – означає визнати свою “другу роль”, бути готовою, що вас будуть приховувати і просити не писати, не дзвонити, не користуватися парфумами.

Залежно від відносин з одруженим чоловіком, ви починаєте виправдовувати його, шукати за нього шляхи вирішення, вірити, що заради вас він піде з сім’ї. Але навіщо йому це, якщо єдина страждає сторона тут – ви, а не він?

Можна піднімати самоповагу усвідомленням, що ти краща за іншу: “Адже він біжить до мене, а вона сидить вдома і нічого не знає, значить, я більш достойним”. Але парадокс в тому, що після кожного побачення чоловік поспішає додому до тієї, що чекає вдома. І коли він йде, почуття самоцінності моментально згасає. Вас це правда влаштовує?

Розлучаються чи одружені чоловіки заради коханок? Перестаньте обманювати себе. Жити чужим життям або бути деталлю в чужих відносинах – означає даремно витрачати власний час. Невже самодостатня, поважаюча себе жінка погодиться на роль другого плану, буде готова ховатися і не з’являтися в ті моменти, коли її одружений партнер з дружиною? Послухайте себе, як вам?

Починаючи зустрічатися з одруженим чоловіком, перший час ви відчуваєте легкість, відчуваєте підвищену увагу і тешіте самооцінку тим, що він вважає за краще вас дружині, з вами йому весело і обманює він її, а не вас. Але проходить час, і вам стає складніше ділити його з законною дружиною, від якої він чомусь як і раніше не має наміру йти.

Тоді закоханість ризикує перерости в залежність, рухому ревнощами, егоїзмом, бажанням домогтися свого, прагненням довести, що ти кращий за дружини. Занурюючись в залежність від відносин з одруженим чоловіком, ви неминуче потрапляєте в сценарій відмови від себе, фокусування всіх інтересів тільки на партнері, пошуку зустрічей з ним будь-яким шляхом.

А якщо вам вдасться переконати чоловіка піти від дружини, ви будете задоволені? Чи не знайдеться місця новим підозрами ( “Чи зраджував зі мною – змінить і мені”), недовіри ( “Зустрічається таємно або хоче повернутися до колишньої дружини”), минулим образ ( “Так довго був з нею і не розлучився відразу”)? Так, з прагнення до романтичного кохання і повноцінній сім’ї ви заганяєте себе в залежність від переживань, зводячи відносини на “ні”.

Зрозуміло, буває інакше. Перебуваючи у відносинах з одруженим чоловіком, приділяючи йому час, ви прямуєте власним вибором. І, якщо ви дійсно хочете, щоб було продовження, потрудіться зробити 2 речі:

 1. “Він заради мене на все готовий”, просто зараз не може піти з сім’ї “,” У нього непроста ситуація, я готова чекати, тому що ми любимо один одного “;
 2. Своєму розвитку, розширення сфери інтересів, усвідомлення себе як особистості, а не як додатки до партнера. Чи не поринайте в його інтереси, не живіть його життям і, тим більше, не намагайтеся вирішити його проблеми.

Чому одружений чоловік не йде з сім’ї заради коханки? Тому що він створив для ідеальну модель життя: зберіг сім’ю, ніж огородив себе від нападки суспільства і втрати близької людини, уникнув матеріальних складнощів і при цьому веде паралельне життя, де отримує турботу і тепло, свіжі емоції і реалізацію власних цілей.

При цьому він може відчувати до коханки емоції в рази сильніше, ніж до дружини. Рухомий пристрастю і закоханістю, він обіцяє їй (іноді навіть щиро), що любов величезна, “трохи пізніше” він піде з сім’ї заради неї, а “оті золоті гори вдалині – твої”.

Найчастіше – нічого. Все замикається на рівні обіцянок, відносини стопоряться на цій фазі і, не отримуючи розвитку (а відносини без розвитку приречені), переходять у фазу ошуканих очікувань і звинувачень і пізніше – припиняються.

Якщо з коханки ви твердо мають намір стати законною дружиною і відвести чоловіка у нинішньої дружини, шанси у вас є. Але не у випадку, коли ви добровільно роками погоджувалися на роль “другого плану” і раптово вирішили стати головною в його житті.

Як би добре він до вас не ставився, наскільки б приємними не були ваші зустрічі, йому комфортно з вами в ролі коханки, і міняти життя докорінно заради вас він не стане.

Психологія відносин одруженого чоловіка з коханкою заснована на його стабільності, а зміни їй суперечать.

Психологія відносин між одруженим чоловіком і його коханкою

Якщо ви все ж наважилися відвести чоловіка з сім’ї

Шанси відвести одруженого чоловіка з сім’ї є, навіть якщо вони невеликі. Часто коханка з’являється у чоловіків, сімейне життя яких давно їх не радує. І любов на стороні – спосіб отримати приємні емоції, не припиняючи відносини з дружиною, оскільки кардинальні зміни занадто лякають.

Прямі вимоги, сварки і нагадування про його обіцянки не приведуть до розлучення, зате покажуть, що відносини з вами в майбутньому – це проблеми, скандали і нерви.

Як вести себе з одруженим чоловіком, щоб у вас було майбутнє? Психологія відносин з ним не сильно відрізняється від манери поведінки з вільним партнером, якщо у ваших планах – побудова міцних довірчих відносин.

Поважайте його рішення, давайте йому вибір і право діяти так, як він вважає за потрібне, не тисніть на нього і не нав’язуйте свою думку – це марно.

Деякі дівчата не бажають реально дивитися на ситуацію, і неабияк “вплутавшись” в залежні відносини з одруженим чоловіком, вирішують, що кращий спосіб переманити його на свою сторону і змусити піти з сім’ї – завагітніти. У хід йдуть різні хитрощі, аж до обману.

Однак перш, ніж розглядати останні способи відвести чоловіка з сім’ї, заспокойтеся, зважте все, що реально відбувається в вашій ситуації: його відносини з родиною, з дітьми, з вами, реально подивіться на вашу спільне життя. Ви – його коханка, і навряд чи вагітність коханки стане вагомим приводом відходу з родини (особливо, якщо діти у нього вже є).

Що ви хочете довести собі, йому або його дружині, завагітнівши? Як виросте ваше самоповагу, якщо ви готові на такі кардинальні заходи? Подумайте про дитину, яка спочатку буде інструментом для прив’язування партнера. І про його дітей, від яких, на вашу думку, він піде.

Якщо вагітність незапланована

Психологія відносин між одруженим чоловіком і його коханкою

Він обіцяв золоті гори, ви щасливо жили рік-два-три і були задоволені зустрічами, іноді він говорив, що обов’язково піде з сім’ї до вас, але все не було підходящого часу. На новина про вашу вагітності він сказав, що любить вас, як і раніше, і … дав гроші на аборт. Як впоратися з ситуацією, коли вагітність від одруженого чоловіка обертається оборт?

Ви не хочете цього, вважаєте дитини плодом вашого щастя, і не можете повірити, що він так по-зрадницькому надійшов. Намагаєтеся аналізувати і приходьте до того, що “так, зараз дійсно не час, до того ж він мене любить і говорить про це прямо”.

Зрозумійте, приймати рішення про долю дитини вам. Коли ви починали зустрічатися, вас все влаштовувало? Відштовхуйтеся саме від цього. Він не піде від дружини, не стане вашим законним чоловіком, і, в кращому випадку, буде підтримувати вас матеріально. Ви готові до такого життя? Чи згодні ростити дитину в неповній сім’ї?

Тільки перестаньте тішити себе надією, що з появою дитини все зміниться. Чи зміниться – так, але не полегшиться – це точно. Зрештою, багато жінок ростять дітей без чоловіків.

Важливо чітко усвідомити, що дитина – не спосіб прив’язати чоловіка до себе, що його порядне батьківство в законній родині не означає, що він буде так само трепетно ​​ставитися і вашій дитині.

Народжувати чи від одруженого чоловіка – тільки ваш вибір, тут не можна прикриватися виправданнями партнера і спрагою міфічного щастя. Народити чоловікові, залишаючись його коханкою – психологічно важка задача.

Якщо ви сприймали партнера, як покровителя, боячись власної відповідальності, то тепер доведеться подорослішати і нести відповідальність не тільки за своє життя, але і за життя ще однієї людини.

Чи не малюйте в голові картинку, де тільки ви, він і ваша дитина. Коли ви усвідомлюєте, що в цій картині світу є ще одна сім’я, зможете прийняти правильне рішення і уникнути емоційних зривів, депресій і неврозів.

якщо:

 • Вам психологічно важко продовжувати відносини з людиною, яка не планує йти з сім’ї, не дивлячись на всі запевнення.
 • Або ви нарешті усвідомили, що відносини з чоловіком емоційно давно закінчилися, але ви їх для чогось тягнете.
 • Розірвати залежні відносини не вистачає сил, ви готові задовольнятися ілюзією, що ви любима, аби не залишитися на самоті.
 • Ви розумієте, що відносини безперспективні, але прив’язується до партнера все більше, чіпляючись за рідкісні моменти, коли все добре.

Прийшла пора розлучитися!

Головна проблема дівчат, які вирішили закінчити відносини з чоловіком, в тому, що своїм відходом вони хочуть щось довести: “Нехай відчує, що не може без мене”, “Я піду, він одумається і поверне мене”, “Чи зрозуміє, що краще бути зі мною, і піде з сім’ї “.

Зрозумійте, ваш відхід повинен бути спрямований не на партнера, а на вас. Якщо ви прийняли свідоме зважене рішення піти, то зробили це, тому що поточний хід речей вас перестав влаштовувати.

Поверненням партнера після розставання ви тільки продовжите цей знервований період.

Розуміючи, що ви отримуєте і чого втрачаєте в стосунках, вам буде легше прийняти рішення. “Вони дають мені емоції, любов і турботу”, – це не та відповідь, яку ви повинні собі дати, він тільки утримає вас всередині залежних відносин.

Психологія відносин між одруженим чоловіком і його коханкою

Бути коханкою сімейного чоловіки – шлях у глухий кут. Продовжувати хворобливі стосунки – теж шлях в глухий кут. Він може бути довший або коротший, але до щасливого майбутнього вас не приведе. Зрештою, ви прийдете до питань: “Навіщо вам це все було потрібно?” і “Як жити далі?”.

Подивіться на перспективи

Розлюбити одруженого чоловіка складно, тому що ви звикли до емоційної, таємничої залежності від нього. Але копиці глибше. Згадайте свої почуття, коли після зустрічей він йшов в сім’ю або коли йому дзвонила дружина.

Чи відчували ви себе краще неї в той момент? Якби він не дорожив нею, став би він приховувати вас? Усвідомивши дійсні емоції, які ви отримували в стосунках, ви зможете налаштувати себе на припинення залежності від одруженого чоловіка.

Зрозумійте і те, що зв’язок з ним може затягнутися на роки, але ніякого розвитку не матиме.

Ви звикнете до ролі коханки, будете сприймати її як даність, але такий ви хочете бачити своє життя? Він не піде з сім’ї заради вас, усвідомте це.

І навіть вирішивши прийняти його таким, наскільки ви будете готові до такої моделі життя? Подивіться на неї з усіх боків: зі своєю, з його, з боку друзів і батьків, з боку колег. Чи готові?

Зіставте обіцянки і реальність

Здорові відносини будуються за схемою: “особисті інтереси першого партнера + особисті інтереси другого партнера + спільні інтереси пари”. Які спільні інтереси виникнуть згодом, які цілі будуть вас об’єднувати, якщо ваша головна мета – приховувати стосунки і бути разом потайки?

Вийти з відносин з одруженим чоловіком складно, як і з будь-яких інших залежних відносин, в першу чергу, через власних страхів і сумнівів.

Ви вживаєте спробу піти, але впадаєте в низку переживань, шукаєте способи полегшити моральний стан, але вам бачиться, що допоможе тільки він – винуватець ваших проблем.

І все починається по-новому, з купою старих образ і непорозумінь і новим витком проблем.

А тепер подивіться на реальність. Ви отримуєте, хоч і поступово, то, до чого прагнете? Він прагне до вашого спільного життя? Якщо ви задалися питанням, як розлучитися з одруженим чоловіком, мабуть, реальність і мрії все-таки різняться.

Читайте також:   Як зрозуміти, що дівчина тебе хоче: ознаки порушення

Як розлучитися з одруженим чоловіком: коментар психолога

Запам’ятайте: ніякі конфлікти, зовнішні чинники, інші люди не витягнуть вас з тривалої зв’язку. Тільки внутрішній настрій і робота над власними цілями і розуміння їх доцільності допоможуть вийти з залежних відносин з одруженим партнером. Можливо, ви проваджені страхами або не хочете брати на себе відповідальність, але тільки внутрішні зміни зможуть поліпшити ваше життя.

Розбийте розставання з одруженим чоловіком на 3 етапи:

Психологія відносин між одруженим чоловіком і його коханкою

 1. Максимально чесна розмова з прямими питаннями про майбутнє ваших відносин позбавить від ілюзій. Позначте терміни, конкретні дії.

  Мета – не почути в черговий раз, що все налагодиться, а визначити своє особисте ставлення до сказаного і реально відбувається.

  Якщо бачите можливість продовжити відносини “в новій якості”, скористайтеся цим шансом, але визначте, навіщо ви продовжуєте і до чого конкретно, в які терміни повинні прийти. Якщо можливості немає, і залишається тільки обіцянку золотих гір – розлучайтеся.

 2. Зіставте почуте з вашим баченням майбутнього. Уявіть себе в цих відносинах через 5 років. Молодше ви не стаєте, час назад повернути не зможете, але відпускати його не хочете.

  Якщо ви розумієте, що все одно розлучитеся, чому відтягуєте цей момент заради рідкісного заспокоєння “зараз”? Згадайте минулі відносини, проблеми: більшість з них ви свого часу болісно відпустили, і сьогодні вам легко про них згадувати.

  Навіщо ви усвідомлено йдете на страждання і тягніть вантаж нинішніх безперспективних відносин в майбутнє?

 3. Якщо вам важко відразу відмовитися від партнера, скористайтеся прийомами “перемикання”. Продовжуйте спілкування з одруженим партнером, що не направляючи зусиль на позбавлення від ролі коханки.

  Але поступово шукайте нові заняття, інтереси, ставте особисті цілі поза відносин, навіть якщо вони йдуть на шкоду їм.

  Особливо, якщо вони йдуть на шкоду! Доповнюючи свою особистість, ви неминуче виходите з простору залежно від відносин і стаєте не їхня частиною, не частиною партнера, а самостійною особистістю.

  На цьому етапі важливо ухвалити свої почуття (любов, егоїзм, хвороблива залежність – неважливо), але свідомо почати фокусуватися нема на них (або те, як від них позбутися), а на чомусь з абсолютно іншій площині. Згодом психологічну напругу, що виникає від постійних перекручувань ситуації в голові, ослабне.

Будьте чесні з собою і з партнером. Ваше завдання – не довести йому свою силу, незалежність або перевагу, а потім самим перейняти спокою.

Коли будете готові, поговоріть з ним, скажіть, що завершуєте ці відносини не в пориві емоцій, не тому що він у чомусь винен. Причина – відсутність спільного майбутнього і ваше виправдане бажання стабільного щастя.

Попросіть не тримати вас, тому що ви хочете побудувати в майбутньому повноцінну сім’ю і вважаєте, що гідні цього.

Автор Герман Марина

Джерело: https://piter-trening.ru/psihologiya-otnoshenij-s-zhenatym-muzhchinoj/

Відносини між одруженим коханцем і заміжньої коханкою – Психологія

Відданість один одному гідна наслідування, але що відбувається, коли люди, які любили один одного, раптом знаходять собі ще одного партнера на стороні? Від любовного трикутника ніхто не застрахований, адже стріли амура можуть потрапити як в заміжню жінку, так і одруженого чоловіка.

Причини таємний зв’язок

Психологія відносин між одруженим чоловіком і його коханкою

А чому ніхто не розглядає варіанти з сімейної дамою? У житті все набагато складніше і зв’язку між статями різноманітніше. У більшості випадків окільцьованими хлопцеві не потрібна жива іграшка, він бажає, щоб біля нього була дівчина, яка приголубить, підтримає, допоможе розслабитися. Поруч з нею коханець відчуває себе повноцінною людиною, а не батьком сімейства, від якого постійно щось потрібно.

Зав’язуються позашлюбні стосунки з простої дружби підлог, потім не поспішаючи все переростає в щось більше.

Хлопці в пошуках підтримки і розуміння звертають увагу не тільки на дівчат, але також на ровесниць або ж на тих, у яких вже є певний життєвий досвід за плечима. Ця категорія представниць жіночої статі вже заміжня.

Сімейна дама не поспішатиме розлучатися з благовірним через те, що зустріла «принца», тому на початку таємних зустрічей найчастіше присутня інтим і лише потім розвиваються більш глибокі відносини між одруженим чоловіком і заміжньою жінкою.

зручність

Жінка, що погодилися на роль коханки неусвідомлено приміряють залицяльника в ролі майбутнього чоловіка.

Ловеласу із заміжньою коханкою легше, тому як у неї вже є чоловік, і це прагнення вона дуже глибоко ховає, живучи звичайним життям: будинок, робота, друзі і таємний зв’язок.

Перед тим як змінити щось, вона дуже добре все обміркує і лише потім прийме рішення, так як зміни в житті в такому випадку торкнутися кожного члена сім’ї.

Таким чином, людям, які перебувають в офіційних стосунках, комфортно таємно зустрічатися, оскільки ніхто від один одного нічого не вимагає. Коханці думають не тільки про себе, а й своїх сім’ях, а тому відносини між одруженими можуть тривати довгий час.

додаткові плюси

Любов між одруженим кавалером і невільною дамою має свої переваги:

 1. Різноманітність в сексуальному житті. Саме нові сексуальні відчуття є причиною сильної симпатії. Під час близькості обидва партнери отримують сексуальний досвід. Кожен спокійний щодо венеричних хвороб. Якими не були б взаємини, обидва пам’ятають про своїх сім’ях, і ЗПСШ це зовсім не те, що потрібно обом.
 2. Інтрига з дамою в шлюбі невільного кавалеру не б’є сильно по гаманцю, адже в цьому випадку складно піднести в подарунок дорогі речі. Законний чоловік може від неї вимагати пояснень, та й дружина чоловіка-зрадника також буде цікавитися куди поділася кругленька сума. Пояснення на ходу не придумаєш, тому високий шанс викриття, яке потягне за собою судові розгляди, розлучення, поділ майна та інші. Таким чином, таємні стосунки із заміжньою вкрай вигідні.
 3. Тайность відбувається із заміжньою жінкою триватиме набагато довше, ніж з молодою вільної особливої. Коханка, у якій є сім’я максимально зацікавлена ​​в секретності, як і її залицяльник.
 4. Жонатик зможе заощадити на подарунках для своєї пасії. Йому подобається все зберігати потай і партнери отримують новий досвід в ліжку.

Чому жінки зв’язуються з чужими чоловіками

У суспільстві прийнято вважати, що саме представники чоловічої статі є любителями пригод. У більшості випадків захопитися чимось новим проблематично, а пошук пригод трансформується в підняття по сходовій кар’єрі або отримання чергової посади. Інтрижки з новою пасією можуть дати хлопцеві почуття власної значущості.

У жіночої статі цей процес набагато складніше. Є любительки пригод, але здебільшого інтрига з чужим чоловіком є ​​сміливим кроком, який зробити можуть не всі. І, швидше за все, для цього були дуже вагомі причини. Приводом може бути:

 • Натягнуті відносини з чоловіком. Часто подружжя, які живуть довго разом втрачають один до одного інтерес. В результаті чоловік не робить ніяких знаків уваги і близькість буває тільки у свята. Здійснити зраду штовхає жіноча незадоволеність і низька самооцінка.
 • У подружжя можуть бути різні погляди на життя, які перебувають на різних щаблях соціальної драбини. Причиною служить різниця в інтелектуальному розвитку.
 • Якщо дівчина вийшла рано заміж і у неї немає зовсім життєвого досвіду. Згодом змінюється погляд на деякі речі, вона набирається досвіду і на своє заміжжя дивиться зовсім по-іншому.
 • Помста за зраду свого чоловіка. Досить часто це одна з головних фактором у створенні любовної інтрижки з чужим чоловіком.

Психологія відносин між одруженим чоловіком і його коханкою

У чому небезпека

Існують великі небезпеки в інтрижку між коханцями. Головне, це психологічна пастка, в яку потрапляють заміжня жінка з одруженим чоловіком. Відбувається це в результаті зради одного з сімейної пари, коли друга половинка бажає помститися. Швидкоплинне захоплення переростає у велику любов і люди один одного починають цінувати не менше власної сім’ї.

Вони шукають вихід із непростої ситуації, оскільки невільний коханець не менш цінний, ніж сім’я. Створюється відчуття, що саме з цією людиною можлива інша чиста і вірна любов, та про яку мріють все життя і про яку пишуть в книгах. Але в більшості випадків ці високі почуття, що виникають між невільними людьми, зникають з часом. Що ж відбувається?

Психологія

Інтрига, що зав’язалася між людьми в шлюбі, відрізняється тим, що ніхто нікому нічого не зобов’язаний. Назвати таємні зустрічі романтичними можна, швидше за все, вони схожі на шпигунські ігри. Конспірація є головною ланкою, яке приваблює коханців.

Нерідко до припинення сімейних уз призводить так звана перша любов. Молода пара одружується, але час від часу спливають спогади про минулу любові. І коли доля знову зводить з кимось, то з’являються почуття. В результаті виникають нові взаємини, які переростають в таємну інтригу.

Гострі відчуття можуть послужити причиною виникнення роману. Люди, які перебувають у шлюбі, шукають щось незабутнє і незвичайне. При цьому просто близькість часто переростає в тривалий союз.

У невільного коханця і заміжньої коханки психологія стосунків складна і суперечлива. У деяких випадках позашлюбний союз відновлює згасаючі почуття сімейної пари, але часто призводить до того, що розлучитися подружжю простіше, ніж відродити колишню. Особливо непросто дозволити подібну ситуацію, якщо є діти, які особливо гостро відчувають дисбаланс в життя батьків.

перспективи

Психологія відносин між одруженим чоловіком і його коханкою

Позашлюбна любовний зв’язок згідно зі статистикою в середньому триває близько трьох років. Спочатку пристрасть, потім настає охолодження і через три роки союз розривається. Приходить розуміння, що найцінніше в житті це власна сімейна осередок. Вони переглядають життя з законним подружжям, намагаючись її поліпшити. Отриманий досвід на стороні допомагає скріпити шлюб.

Якщо вже так вийшло, що закрутився роман з чужим чоловіком, постарайтеся насолоджуватися ним. Не потрібно приміряти на себе роль дружини, тому як це скінчиться тільки розчаруванням.

Краще уникати інтрижок з невільними людьми. Цей роман не має перспектив і триватиме до тих пір, поки тліє пристрасть і любов в грудях, але як тільки охолоне до об’єкту своєї симпатії, все піде в минуле.

Службовий роман є різновидом позашлюбних зв’язків. Флірт на роботі між колегами переростає в близькість. В основному це відбувається через те, що майбутні коханці проводять багато часу разом на робочому місці, від чого і з’являється симпатія співробітників один до одного.

Рідко, але буває, що такі інтриги закінчуються вдало, створюється нова міцна сімейна осередок і при цьому розлучення з колишніми проходить безболісно, ​​оскільки союз з чоловіком або дружиною вичерпали себе. Чоловік і дружина розходяться з обопільної згоди. Але це виняток із правил. Швидше за все, все закінчиться прозаїчно.

Симптоми закоханості у зайнятого кавалера

Представниці жіночої статі точно знають, як закохати в себе самця. Характерними рисами початку зародження ніжних почуттів будуть легкі торкання, несподівані зустрічі, довгі нічні розмови або листування і так далі. Часто можна почути: «Чи подобається одружений чоловік і я не знаю чи взаємне. Хочу зрозуміти. »

Неокольцованний хлопець буде відчувати себе вільно і розкуто, але з кавалерами в шлюбі все по-іншому. Поведінка в великій мірі залежить від моральних якостей і того наскільки людина поважає свою сім’ю.

Чоловік, який бажає зберегти сім’ю, буде лише томно дивитися, намагатися торкнутися рукою або сумно зітхати при зустрічі. Порядній сім’янинові буде нелегко показувати свої почуття. Він буде боротися всередині себе, так як йому соромно перед законною супружніци, але в той же час хочеться перебувати поруч з об’єктом своїх симпатій.

перші ознаки

Психологія відносин між одруженим чоловіком і його коханкою

Зазвичай він:

 • Пише з будь-якого приводу.
 • Перебуваючи поруч ставати веселим або задумливим.
 • Завжди намагається першим надати допомогу.
 • Корпус тіла повернуть до об’єкта симпатії, навіть якщо розмовляє з іншою людиною.
 • Здійснює спроби зловити погляд.
 • Посміхається без причини.

Кавалер намагається витримати дистанцію, але в той же час виникає бажання наблизитися.

Ознакою симпатії до дівчини є поведінка школяра, який вперше закохався. Це і безглузді фрази, почервоніння щік, збентеження. Так уже одружений чоловік проявляє закоханість.

Якщо з окільцьовані хлопцем вже знайомі давно, дізнатися чи є симпатія до вашої персони легко. Закоханий чоловік намагається вислужитися перед сподобалася особливої, це пробуджує кавалера бути краще, ніж він є насправді.

висновки

Причин, чому одружений думає про зраду, безліч. Іноді це охолодження до дружини або просто бажання спробувати гострих відчуттів.

Читайте також:   Що подобається дівчатам в сексі: особливості сприйняття, поради

Хлопці по своїй натурі власники і коли дізнаються про невірність другої половини, то у відповідь не буде змінювати, просто розлучаться, так як не можуть дозволити, щоб жінка належала ще комусь.

Але в той час може спокійно завести собі коханку на стороні.

Мати коханку для самця, найчастіше за все означає отримати задоволення. Можливо, це погано, з точки зору моралі, але позашлюбні романи існують з давніх часів і нікуди не зникнуть, поки на землі живе людина.

Джерело: https://obizmenah.ru/fakty/roman-zhenatogo-muzhchiny-zamuzhnej-zhenshchiny-psihologiya.html

Ось для чого потрібна коханка одруженого чоловіка і чому такі відносини потрібно скоріше закінчувати

Ви проводите разом рідкісні вечора, він говорить, що любить вас до Місяця і назад, дарує оригінальні подарунки, а кур’єром доставляє квіти по неділях … Пише романтичні смс під час обідньої перерви і просить ні в чому собі не відмовляти на шопінг.

Але у цій ідилії є один недолік – він одружений.

Раніше любовний трикутник вважався гріхом і засуджувався суспільством, зараз – на нього прийнято дивитися крізь пальці .. Але куди приведуть відносини, де жінка – лише таємна коханка? Роман з одруженим чоловіком має майбутнє або краще не мучити ні себе, ні партнера? І як бути, якщо по-справжньому любиш?

Про це наш матеріал.

Навіщо чоловікові коханка?

Що підштовхує чоловіка завести зв’язок на стороні? Про нього погано піклуються будинку? Або він по вуха закохався, як підліток, і тепер жадає таємних зустрічей з іншою жінкою, мріє завести з нею сім’ю і побудувати будинок?

Ми зібрали список основних причин, чому чоловік зважується на такий крок: завести роман на стороні.

Йому не вистачає новизни в se * ksе або взагалі se * ksа

Se * kc раз в місяць в місіонерській позі з вимкненим світлом? .. Не про таке чоловік мріяв, коли одружився. Якщо партнери не дивують один одного в ліжку, не стріляють очками в ресторані своїй другій половинці і не діляться еротичними фантазіями, яскравість Se * kcа згасає.

Спочатку чоловік намагається щось виправити, але якщо зусилля марні, перемикається на іншу дівчину. Це не означає, що він її любить до труни і піде від дружини. Але почервонілі щічки задоволеною жінки на його плечі і приємна втома після Se * kcа так ваблять.

Він шукає жвавих емоційних переживань

Відносини з дружиною можуть бути в кризовому становищі. Коли партнери дратують один одного, не знаходять спільних тем для бесіди за вечерею, застрягли в побутових проблемах … Деякі чоловіки не можуть потерпіти, пережити і знайти вихід – і просто здаються.

Вони починають відносини з жінкою, з якою просто і легко: подарував квіти, повів в ресторан, зайнявся Se * kcом в дорогому готелі … Ніяких дітей, готування сніданків і ремонту протікає крана. Все просто і безболісно. Тільки неглибоко.

Він хоче довести, що ще може, не бажає прощатися з молодістю

І здоров’я вже здає, і проблеми з потенцією, і цифра в паспорті не радує … Чому б не довести собі, що я ще ого-го, можу задовольнити і молоду швидку панночку? У спробах піймати молодість за хвіст, чоловіки заводять коханок, з якими йде відчуття наближення старості.

Таким чином він показує свою статусність

Коли статусність перестає вимірюватися вартістю ділового костюма, маркою автомобіля і товщиною шкіряного гаманця, в гру вступають інші способи порівняння. Наприклад, коханки. Їх модельна зовнішність, молодість, пристрасть, кількість.

У нього не дуже високі моральні принципи

Неповага до дружини, дітям і зневага сімейними цінностями. Такі мотиви теж штовхають чоловіків на зраду.

Його дружина не розуміє, що насправді потрібно чоловікові

Якщо вдома погано, чоловік спочатку відсторониться морально, а потім і фізично. Постійне невдоволення чоловіком, його доходом і зовнішнім виглядом, дурними жартами і їх відсутністю, недостатньому участю у вихованні дітей і вигулюванні собаки … У такому будинку легко відчути себе непотрібним, незграбним і неспроможним.

Дружина не цінує чоловіка, не хвалить, не дивиться захопленими очима і не дякує.

Щоб компенсувати неповагу в будинку, чоловік іде туди, де йому раді, де він відчує себе альфа-самцем просто за те, що відкрив консерву або розповів анекдот

Як зробити так, щоб чоловік відчував себе потрібним і улюбленим в будинку дізнайтеся на безкоштовному онлайн-курсі «Чоловік: чесна інструкція»!

Відносини з одруженим: уявні переваги і помилки

Плюси ролі коханки:

 • чоловік вже ситий і доглянутий, не потрібно піклуватися про його новому костюмі, смачне вечері і проблеми на роботі. Все готово до споживання;
 • прання, прасування і спільне виховання дітей – це так далеко, що здається паралельному всесвіті;
 • ідеальний варіант вільних відносин – чоловікові не потрібно турбуватися про те, що доведеться зруйнувати сім’ю, а жінці – про потенційних серйозних відносинах;
 • забезпечений чоловік може без проблем фінансово допомогти коханці;

Хибні уявлення заважають:

 • будучи коханкою, жінка вірить, що вона унікальна і важлива для чоловіка, що з нею він по-справжньому щасливий;
 • сподівається, що чоловік залишить сім’ю заради неї, і у них почнуться серйозні відносини;

Ілюзія обману

Бути коханкою – це не тільки отримувати подарунки і пристрасний Se * kc. Це грати другу роль. Постійно вести внутрішню боротьбу: з одного боку розуміти, що відносини приречені бути поверхневими, а з іншого – продовжувати ходити на таємні побачення знову і знову.

Ховатися, не мати можливості зателефонувати серед ночі і сказати: «Приїдь, я так скучила!», Не користуватися парфумами, які не дарувати подарунки, бути готовою, що чоловік скасує зустріч в останній момент.

І первісна легкість і підвищену увагу, яке так вам лестило, змінюються вагою на серце, усвідомленням, що він належить іншій.

Зв’язок з одруженим чоловіком: чи є майбутнє?

Ніхто не хоче стати заручником ситуації, особливо в романтичних стосунках. Любити одруженого чоловіка, який бреше дружині і виховує своїх дітей, а вам приділяє лише крихти часу і уваги – складно.

Головне – перестаньте себе картати. Те, що так сталося, не ваша вина. Щоб розібратися, чому одружений чоловік з’явився у вашому житті, задайте собі чотири питання.

Що мною рухає в цих відносинах?

Може бути, вас тягне до цього чоловіка тільки приголомшливий Se * kc по четвергах? Або його вічна недоступність? Або те, що ви – його таємний секрет?

Якщо ж вам хочеться спільного майбутнього, трьох дітей і двох кішок, сімейний фотоальбом і відпочинок в Греції, це змінює ситуацію. В такому випадку ролі коханки вам мало і довго терпіти не вийде.

Що я отримую від партнера, а що віддаю?

Дорогі подарунки, закоханий погляд і готовність зробити все, що завгодно, лише б дружина не дізналася? Який фундамент ваших відносин? Зав’язаний він на емоційну сферу або на матеріальну теж? Чим жертвуєте ви, а ніж чоловік заради ваших зустрічей, відносин, таємний зв’язок?

Чому я погодилася на такий вид відносин?

Може бути, вам було легше від того, що чоловік одружений? Адже в такому випадку не доводиться нести відповідальність за серйозні відносини, планувати покупку книжкового стелажа, ремонт на кухні і разом вирішувати побутові проблеми.

Або вас відлякало наявність подружжя, але ви, як метелик, полетіли на вогонь, не дивлячись на страх?

Що буде, якщо продовжувати грати роль коханки?

Пристрасть рано чи пізно вщухне. Як тоді ви будете реагувати на подвійне життя чоловіка? Спокійно прийміть свою роль або постійно будете хотіти більшого? Заспокоїтеся або будете ревнувати до дружини і дітей? У вільний час будете розважатися з подругами і займатися своїми справами або нервово чекати його дзвінка?

Якщо схиляєтеся до другого варіанта – роль коханки вам дискомфортна, і з цим треба щось робити.

Припинити такі відносини – іноді найпростіший вихід із ситуації. Як це зробити і чи є шанс вийти на передній план в життя одруженого чоловіка?

Навіщо і як припинити спілкування з одруженим чоловіком?

Серце шепоче слова любові, рідкісні зустрічі такі романтичні і солодкі, і тим не менше – він одружений. І незважаючи на обіцянки, навряд чи піде з сім’ї, розірве десятирічний шлюб і кине дітей. З цим потрібно змиритися і діяти далі.

Якщо жінку влаштовує роль коханки, вона не чекає, поки чоловік залишить дружину і одного вечора прийде до неї з кільцем і квитками на Крит, то все в порядку.

Але якщо відчувається дискомфорт від того, що головну роль граєте не ви, кращий спосіб заспокоїтися і налагодити своє життя – припинити таке спілкування. Відношення не протриматися тільки на бажанні жінки щось змінити. Бездіяльність чоловіки буде ключовим фактором.

Як порвати з минулим?

Якщо ви зважилися припинити зустрічі з одруженим чоловіком, перша порада – озирніться навколо. Чому ви зациклилися саме на цю людину? Навколо стільки хлопців, які потайки поглядають за вами в офісі або на вулиці! Людей з цікавими хобі, дбайливих і відкритих до відносин, які не пов’язані шлюбними узами, дітьми та іпотекою.

Поговоріть з чоловіком

Якщо вистачить сміливості, при зустрічі скажіть чоловікові про своє рішення припинити ваше спілкування. Поясніть, що вас не влаштовує друга роль, зустрічі за розкладом, невизначеність і страх, що все дізнаються про вашу зв’язку.

Не ведіться на його вмовляння «провести разом ще один вечір», на обіцянки кинути сім’ю і на дорогі подарунки. Поважайте своє рішення!

Якщо відчуваєте, що не вистачить сил сказати правду прямо в обличчя – напишіть листа або просто зникнете з життя зі словами: «Прости» – ви вільна жінка і нічого не повинні одруженого чоловіка.

Не поспішайте в нову любовну авантюру

Спроба «відшкодувати збиток» від хворобливих відносин з одруженим чоловіком навряд чи закінчиться гармонійними відносинами. Дайте собі час охолонути. Візьміть пару відгулів, щоб «зализати рани», загорнувшись у плед, оточивши себе шоколадом і романтичними фільмами.

Дозвольте собі посумувати, трохи поностальгувати і поплакати. Новий етап неможливий, якщо ви не закінчите старий.

почистіть спогади

Фото, листування, подарунки, номер телефону … Приберіть це подалі від очей. Хоча б на час, поки не зможете дивитися на них без гірких сліз і жалю.

Полюбіть себе

Скажіть собі: відмовляючись від таких відносин, я визнаю в собі особистість. Ту, яка гідна любові і поваги, гідна займати перше місце, варта уваги і турботи чоловіки не за графіком, а за бажанням! Ту, яка заслуговує квіти і подарунки не в якості вибачень!

Тепер вам не потрібно вводити телефон в очікуванні дзвінка. Приймайте запрошення на вечірки, зареєструйтесь в додатку для знайомств, ходите на побачення.

Гнів – це нормально

Почуття люті теж допоможе швидше оговтатися від токсичних відносин. Подумайте, навіщо вам чоловік, який грає на два фронти, каже однакові слова любові двом жінкам? Чи зможе такий партнер підтримати у важкій ситуації? Чи приїде він терміново в лікарню? Чи буде поруч вдень і вночі, якщо знадобитися?

А чи вийде з одруженим чоловіком народити дітей? Поїхати у відпустку? Забути про всі на світі?

Такі питання не найприємніші, але вони відкривають очі на істину, викликають сльози, образу, гнів. Ці емоції можна використовувати для того, щоб розлучитися з чоловіком і почати нове життя.

Будь-яке розставання болісно

Психологи стверджують, що з коханою людиною завжди нелегко розлучитися, навіть якщо відносини були болючими і неприємними. Час залікує рани, а зневажливе ставлення до жінки може залишитися назавжди.

Якщо думки про розставання вже відвідували вас, то підсвідомість натякає на безперспективність відносин

Дізнайтеся, які відносини є токсичними і з ними точно пора покінчити на безкоштовному онлайн-курсі «Чоловік: чесна інструкція»!

Перший час буде нелегко, але якщо знайти в собі сили на цей сміливий крок, далі вас чекає ковток свіжого повітря і нове життя.

резюме

Чоловік заводить коханку, бо:

 • йому не вистачає Se * kcа і яскравих еротичних переживань з дружиною;
 • відносини і шлюб охололи емоційно;
 • він намагається зловити молодість за хвіст;
 • він доводить друзям свою статусність;
 • у нього не дуже високі моральні цінності;
 • його дружина не розуміє, що насправді потрібно чоловікові.

Задайте собі питання:

 • що сподвигло мене вступити в стосунки в ролі коханки?
 • що я віддаю, а що здобуваю, перебуваючи у відносинах з одруженим чоловіком?
 • чи буде мені комфортно продовжувати відносини, де я – коханка на другому плані? Або я хочу більшого: сім’ю, будинок, дітей?

Читайте також:   Як розлучитися з дівчиною не заподіявши їй болю: поради психологів

Щоб припинити відносини з одруженим чоловіком:

 • якщо вистачить сміливості, скажіть прямо, що втомилися від такого життя і хочете більшого. Або закінчите відносини коротким словом: «Прости!»;
 • дайте собі кілька днів самотності і смутку, щоб перейти на новий етап;
 • полюбите себе: ви заслуговуєте більшого, ніж зустрічі з розкладом і квіти в якості вибачення;
 • приберіть з дому і телефону речі, що нагадують про нього;
 • розлютитеся! І використовуйте цю енергію, щоб почати новий етап;
 • не поспішайте вступати в нову романтичну авантюру;
 • пам’ятайте, будь розставання – болісно. Не вимагайте від себе щастя і радості на наступний же день.І ви б погодилися на відносини з одруженим чоловіком?

Джерело: Наталія Алмазова , Фаза Роста

Джерело: https://zen.yandex.ru/media/id/5b69326568835200a90113b0/5baf6a877ff96e00aa3827cd

Психологія відносин з одруженим чоловіком: як це бути коханкою?

Багато жінок з презирством відгукуються про коханок і різко критикують їх поведінку і моральне обличчя. Особливо це заміжні дами, які вважають, що їх благовірний з такою жінкою ніколи не переплутається. За статистикою, 90% чоловіків за всю свою сімейне життя мали хоча б одну коханку. Що ж штовхає звичайних, високоморальних жінок в обійми чужого чоловіка?

Психологія зв’язку між одруженим і коханкою

Бажання бути коханкою одруженого чоловіка психологія стосунків розглядає з трьох точок зору:

 1. Бувають меркантильні особи, які отримують задоволення від усвідомлення того, що вони у законної дружини крадуть чоловіка. Вони надзвичайно пишаються своїм статусом коханки. Мовляв, одружити-то на собі одружила, а втримати не в змозі. З точки зору психології, коханки, жінки, які віддають перевагу заводити стосунки з одруженими чоловіками, мають низьку самооцінку. Статус коханки чужого чоловіка, підносить їх у власних очах, тішить свідомістю того, що вона краще.
 2. Іноді жінки хочуть завести собі одруженого коханця з практичної точки зору. Чоловік доглянутий, ситий, йому не треба варити обіди і вигладжувати сорочки. Такі відносини сприймаються, як приємна пригода, яке вільна, красива жінка може собі дозволити. Вона не мучиться докорами сумління, не відчуває почуття провини перед дружиною свого коханця.
 3. Заміжні жінки заводять собі одружених коханців, оскільки це зручно. Він так само, як і вона, приховує цей зв’язок від усіх, а значить, ризик викриття знижується.

Нерідкі ситуації, коли чоловік закрутив дівчині голову, а про сімейний стан промовчав. Коли ж цей факт стає явним, вона вже закохана і не може залишити улюбленого, стаючи заручником ситуації. Дівчина починає відчувати внутрішню незадоволеність своїм становищем коханки, яке здається їй принизливим.

З’являється залежність від чоловіка, їй не хочеться ділити його з законною дружиною, яку вона починає ненавидіти. Починають відвідувати думки про інтимні стосунки улюбленого з дружиною, прокидається ревнощі. Ці почуття і думки терзають, не дають спокійно жити, примушують вести нескінченну внутрішню боротьбу.

Поступово приходить розуміння, що такі відносини не мають перспектив і з’являється бажання порвати цей зв’язок.

Коханка одруженого чоловіка: психологія стосунків

Психологія коханців увазі рідкісні, короткострокові зустрічі, з метою відпочити душею і тілом, і розійтися по домівках.

Ідеальними будуть такі відношення, коли коханці спочатку обговорять всі нюанси своїх зустрічей. Відсутність будь-яких зобов’язань друг перед другом стане запорукою тривалої любовної зв’язку.

Але як тільки почнуться претензії одного учасника союзу до іншого, посягання на особисте життя, стосунки псуються.

Що потрібно чоловікові від коханки в першу чергу:

 • інтим;
 • ніжність;
 • прояви турботи;
 • можливість відволіктися від проблем.

Що потрібно жінці від коханця:

 • інтим;
 • романтика;
 • матеріальна підтримка;
 • можливість відпочити.

Якщо взаємини коханців будуть будуватися на цих постулатах, то сімейний стан чоловіка особливих неприємностей заподіювати не буде ні їй, ні йому.

Навіщо одруженим чоловікам роман на стороні?

Наявність коханки у одруженого чоловіка, психологія розглядає, як можливість відволіктися від непростих взаємин з дружиною. Більшість чоловіків, маючи теплі, довірчі відносини з дружиною, регулярний, хороший секс просто полінується заводити інтрижку на стороні.

Однак, якщо в спілкуванні з дружиною все частіше стали виникати проблеми, він віддасть перевагу самоусунутися від їх вирішення. Чоловікам в меншій мірі властиво працювати над побудовою відносин.

Замість того, щоб спробувати налагодити контакт з дружиною, вони будуть шукати спосіб відволіктися від неприємностей більш приємним способом.

Часто наявність коханки у одруженого чоловіка, пояснюється його бажанням розвіяти нудьгу усталеного сімейного побуту. Вдома на нього все влаштовує, але хочеться нових вражень, сплеску адреналіну, можливо, романтики. Він заводить роман на стороні, отримує свою порцію приємних відчуттів і хвилювань, заспокоюється і повертається до стабільності сімейного життя.

Психологія одруженого коханця по відношенню до коханки

Наявність коханки зовсім не означає, що чоловік готовий створити нову сім’ю, оскільки в колишній сім’ї щось пішло не так. Він може стверджувати, що любить свою пасію, однак найчастіше він її любить не як особистість, а за певні якості: ніжність, ненав’язливість, розуміння, вміння вислухати.

Чоловік ставиться до коханки по психології як до можливості розважитися, згадати молодість, згадати молодість, похвалитися своїми успіхами в любовних справах перед друзями. Рідко він відноситься до подібної зв’язку серйозно, коханка ніколи не зможе зайняти значуще місце в його житті.

В основному представники сильної статі зовсім не знають свою коханку. І як тільки вона починає відкривати свої нові якості, такі як ревнивість, скандальність, вимогливість, вважають за краще по-тихому прірву. Як тільки коханка починає заявляти на чоловіка свої права, загрожувати, що все розповість дружині – такі відносини припиняються.

Відносини з одруженим чоловіком – приречені або є шанс?

Починаючи відносини з одруженим чоловіком, жінки часто шукають сексуальних пригод і романтики. Однак, маючи з коханцем інтимні стосунки, вони закохуються в нього, порушуючи тим самим головне правило психології відносин коханців – не закохуватися. У закохалася жінки запускається програма: створити з коханим сім’ю і народити йому дітей.

Статистика говорить про те, що чоловіки вкрай рідко руйнують свою сім’ю, заради створення нової. Реальний шанс одружити на собі коханця може бути тільки в тому випадку, якщо він завів собі коханку в пошуках тепла і любові, які йому не дає дружина.

Якщо ж коханка потрібна чоловікові тільки заради сексуальних утіх, він ніколи не кине дружину, яку все-таки любить. Тиснути на нього в цьому випадку марно, він просто знайде собі нову, більш поступливий пасію.

Як стати кращою коханкою одруженого чоловіка: психологія поведінки

Якщо дозріло остаточне рішення відвести одруженого чоловіка з сім’ї, дівчина повинна вміти правильно себе вести в спілкуванні з ним.

Знаючи деякі секрети поведінки, вибудовувати довірчі відносини з коханим так, щоб він сам захотів більше не повертатися до дружини.

Застосовуючи на практиці секрети психології відносин між чоловіком і жінкою, тонко граючи на слабкостях чоловіка, з коханця він цілком ймовірно може стати чоловіком.

Правила поведінки дівчини з одруженим чоловіком:

 • не навантажувати улюбленого своїми побутовими проблемами, не стирати при ньому, не готувати. Це дозволить акуратно вселяти чоловікові, що спільне проживання з нею не доставить йому проблем;
 • не влаштовувати сцен ревнощів, якщо він вирішить скасувати зустріч через своїх сімейних негараздів. Потрібно запастися терпінням;
 • не наполягати на спільному проведенні свят. Потрібно розуміти, що всі значущі події він відзначатиме зі своєю (поки ще) дружиною;
 • намагатися не нав’язувати себе. Чи не шукати більш частих зустрічей, постаратися зробити так, щоб він сам хотів бачитися якомога частіше.

Ці секрети, звичайно ж, не можуть дати стовідсоткової гарантії догляду коханця від благовірної, однак, принаймні, така поведінка не відлякає його. Легкість в спілкуванні буде стимулом для нього шукати можливості частіше зустрічатися, як результат чоловік все сильніше буде прив’язуватися.

Народжувати чи від одруженого чоловіка: коментар психолога

Ще одним розвитком подій від зустрічей з одруженим чоловіком стає незапланована вагітність. Для деяких самотніх дам – ​​це єдиний шанс завагітніти і народити дитину, і вони з радістю за нього хапаються. Але психологи стверджують, що вагітність від одруженого коханця принесе безліч проблем як йому, так і їй.

По-перше, доведеться зіткнутися з осудом суспільства. Однак, якщо бажання жінки народити дитину від одруженого велике, то не варто звертати увагу на чужу думку.

По-друге, у дитини не буде повноцінного виховання і поняття інституту шлюбу. Якщо народиться дівчинка, вона з великою ймовірністю може повторити долю матері.

По-третє, не варто думати, що завагітнівши, можна здобути владу над улюбленим і маніпулювати ним. Коханка тим і хороша, що з нею можна відпочити і повернутися до тягот сімейного побуту. А вагітна коханка – це маса проблем для чоловіка, від яких він намагається піти.

Кожна жінка повинна вирішувати сама, залишати їй дитину чи все ж перервати вагітність. Адже діти – це величезна відповідальність, яку доведеться звалити тільки на себе, навіть якщо коханець буде матеріально підтримувати. Буває самостійно важко прийняти рішення, чи варто звернутися за консультацією до психолога, щоб потім не шкодувати про наслідки.

У будь-якому випадку – рішення повинно бути зваженим і обдуманим, і головне – власним, а не нав’язаним ні батьками, ні суспільством, не тим більше порадами з інтернету. А якщо ви зіткнулися з психологічними проблемами, такими як страх, апатія, панічні атаки, невпевненість в собі, рекомендуємо звернутися до психолога-гипнологу, наприклад, Батурину Микиті Валерійовичу.

Як з коханки стати дружиною: коментар психолога

Щоб одружений коханець все-таки зважився на відхід від подружжя, слід акуратно підводити його до цієї думки. Важливо дізнатися, що його не влаштовує в стосунках з благовірної і не повторювати її помилки. З розмов з коханим з’ясувати, що його дратує в дружині найбільше і постаратися стати її повною протилежністю.

Не варто обговорювати з ним спільне майбутнє і будувати далекоглядні плани. Слід тихо йти до своєї мети, так, щоб він не відчував тиску на себе і вважав, що остаточне рішення за ним.

Постаратися бути коханому цікавим співрозмовником. Він повинен хотіти зустрінеться не тільки заради сексу, а й заради душевного спілкування. У коханки, яка має спільні інтереси з одруженим чоловіком, зростають шанси сприятливого розвитку відносин і отримання статусу дружини.

Як припинити відносини з одруженим коханцем?

Психологія відносин між чоловіком і коханкою, ставить жінку в такому союзі на друге місце. Він головний, йому вирішувати, коли і де зустрітися, скільки ця зустріч буде тривати.

Їй же доводиться йти на поступки, щоб мати можливість хоча б зрідка бачитися з коханим. Якщо такі відносини затягнулися і тривають вже більше року, не варто вірити запевненням коханця, що він кине дружину. Хотів би кинути, вже зробив би це.

Потрібно терміново рвати зв’язок з одруженим коханцем, проте це не так просто, як думалося раніше.

Відносини з коханцем психологія розглядає як виникнення залежності, від якої не вберігає ні занурення в роботу, ні нові знайомства, ні спроби завести нового коханця. Дівчина щиро любить свого обранця і не може змусити себе порвати стосунки. Психологи виділяють три етапи розставання з одруженим коханцем:

 1. Відкрита розмова з коханим. Необхідно поговорити на тему спільного майбутнього, чи може воно бути в принципі. Встановити термін догляду чоловіки з родини, і якщо після закінчення цього часу він продовжує давати порожні обіцянки, переходити до наступного етапу.
 2. Осмислити своє становище. Психологи для цього радять уявити, який цей зв’язок буде через п’ять років. Якщо прийде розуміння того, що все залишиться як і раніше і через п’ять років, то не варто зволікати з неминучим розставанням. Слід зрозуміти, що на цього чоловіка безперспективно витрачаються найкращі роки життя.
 3. Переключити увагу на інші цілі. Якщо раніше основною метою дівчина ставила собі зміну ролі коханки на роль дружини, то тепер на цій думці потрібно постаратися не концентруватися. Знайти собі інші особисті цілі поза відносин з чоловіком: кар’єра, ремонт, хобі. Психологи стверджують, що це допоможе повністю переключитися, і психологічна залежність з часом стане слабшати.

Джерело: https://ProPanika.ru/raznoe/psihologiya-otnoshenij-s-zhenatym-muzhchinoj-kak-eto-byt-lyubovnitsej/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *