Рак-чоловік: характеристика і аналіз жінок, які йому подобаються

Які жінки подобаються чоловікам Ракам – особливості і думки

Зміст приховати

Представники сильної статі, народжені під знаком Місяця, відрізняються потайним характером і особливою турботою до близьких людей. Розкриватися чоловіки-Раки воліють тільки вдома, де немає цікавих сторонніх очей. Перше враження у людей складається негативно по відношенню до них, але поступово воно починає змінюватися на краще.

Рак-чоловік: характеристика і аналіз жінок, які йому подобаються

Стає явно простежуватися чутливість, чуйність і доброта. Це спокійні, врівноважені і досить гарні чоловіки, які притягують своєю магнетичну теплотою. Жінок вони вибирають схожих на себе за темпераментом і з оригінальною зовнішністю.

Типаж жінки, який викликає інтерес у чоловіка-Рака

Представники цього знака зодіаку воліють затишок і комфорт. Сім’я стоїть на першому місці, тому в жінці вони шукають спокій і турботу. Для життя їм потрібно господарська і віддана дама. Особливо їх приваблює романтика в стосунках, тому можна сміливо влаштовувати вечерю при свічках. Це стане вірним кроком на шляху до серця обранця.

Народжені під сузір’ям Рака цінують найбільше в дівчатах:

 • Відданість чоловіки шукають в жінці, щоб не було приводів до ревнощів. Ці риси означають досить багато при виборі другої половинки. Легкий погляд в бік іншого чоловіка здатний викликати грандіозний скандал, який може закінчитися розривом.
 • Інтелект значить не менше зовнішніх даних. Раки відрізняються високими розумовими здібностями, тому обраниця повинна відповідати його запитам.
 • Спостережливість жінки буде плюсом в спільних відносинах. Чоловік-Рак пам’ятає всі дати і пам’ятні події, що очікується і від другої половини.

Рак-чоловік: характеристика і аналіз жінок, які йому подобаються

Представники цього знака зодіаку не вітають швидкоплинних зв’язків. Це прихильники серйозних відносин, де цінуються увагу і затишок. Тут потрібна відкритість і турбота. Для того щоб чоловік зацікавився дівчиною, потрібно навчитися розуміти душевний стан свого обранця. Головне проявити мистецтво стриманості і спокою, щоб створити гармонійний союз.

Ось як про це говорить І. Охлобистін: «Екстрім в любові – це коли люди дорослі вже, але в стані ще любити».

Кулінарні здібності другої половинки означають не менше для Рака, а також побутові умови. Господарська і турботлива жінка має явні переваги в очах місячного обранця. Домашнє вогнище повинен міститися в чистоті і порядку, куди чоловік повертатиметься з задоволенням. Обраниці рекомендується присвятити себе родині, а кар’єру залишити на другому плані.

Зовнішні дані прекрасної обраниці

Головною відмінною рисою чоловіків, народжених під знаком Рака, є здатність розуміти жіночу природу. Проявляється це в тому, що приховати свої думки і настрій від нього не вийде. Чоловік відмінно бачити внутрішній стан своєї дами.

Рак постійно шукає для себе ідеальну обраницю, яка буде відповідати його запитам. Дівчина повинна прийняти його таким, яким він є, а він подарує їй атмосферу любові і турботи.

Зовнішній вигляд майбутньої дружини для нього означає багато – це повинна бути доглянута, стильна і впевнена в собі жінка. Манера спілкування повинна бути легкою і невимушеною.

Стриманість і скутість в жінці відлякує Раков.

Рак-чоловік: характеристика і аналіз жінок, які йому подобаються

Блондинки відрізняються холодної привабливою красою. Вульгарна жінка з зухвалою поведінкою не зможе звернути увагу на себе чоловіки-Рака. Світловолоса красуня повинна бути ніжною і люблячою. Для нього важлива жіночність без жорсткості і напору.

Брюнетки – це привабливі красуні з яскравою зовнішністю і м’яким характером. Пронизливий погляд темних очей відразу зацікавить представника водяного знака. При отриманому відмову чоловік не буде наполягати на продовженні відносин.

Власниці рудого локонів володіють магічною привабливістю, яка межує з теплом і затишком. Тут тільки потрібно виключити вульгарність і викликають вбрання – це не в смаку народжених під Місяцем.

Раки віддають перевагу жінкам не великого росту і струнких, але при наявності пишних форм не варто переживати. Присутність вродженої хазяйновитість і романтичності стануть вагомим аргументом при виборі дружини, тому повнота тут не зашкодить.

Яким повинен бути характер у жінки?

Чоловік-Рак шукає для себе супутницю з м’яким і ніжним характером. Йому потрібно любов і увагу. При наявності таких якостей жінці не варто переживати за загальний союз. Не можна проявляти грубість та агресію – це відразу ж відштовхне Рака. Місяць наділяє чоловіків романтизмом і м’якістю, що і повинно бути в жінці.

Рак-чоловік: характеристика і аналіз жінок, які йому подобаються

Представники цього знака зодіаку відрізняються замкнутим характером, але супутниця їм потрібна відкрита і товариська. При бажанні швидко привернути увагу чоловіка, варто проявити слабкість і беззахисність. Це відразу буде оцінена по достоїнству.

Сильвестр Сталлоне, який пережив безліч бурхливих романів, говорить про свою обраницю: «Вона сильна, спокійна жінка. Вона каже трохи, але завжди – по суті. Вона уважніше і, напевно, розумніший за мене ».

Холодність з вульгарним нальотом в характері не посприяє зближенню з Раком, тому варто відмовитися від прояву подібних якостей. Тут потрібно проявити чуйність і увагу, щоб він відчув турботу.

Для нього важливо бачити врівноважену і впевнену в собі жінку, без ознак владності. Імпульсивність не приємна Раку, тому потрібно навчитися стримувати свої емоції. Це допоможе швидше налагодити контакт.

Сумісність зодіаку

На міцність союзу часто впливає дата народження жінки – це накладає певний відбиток на характер і поведінку. Зірки можуть розповісти багато про відносини з чоловіком-Раком.

Рак-чоловік: характеристика і аналіз жінок, які йому подобаються

Ідеальним союз може вийти з представницями наступних знаків зодіаку:

 • Жінка-Телець здатна створити затишок і комфорт, який потрібно ранимою душі Рака. У цьому союзі немає конфліктів і скандалів. Панує гармонія у відносинах, де кожен ставиться один до одного з повагою. У будинку створена атмосфера спокою і тиші, де приємно проводити вільний час.
 • Дівчина-Козеріг здатна відчути внутрішній світ свого обранця і пройти весь шлях, допомагаючи долати труднощі та перешкоди. Це впевнена в собі жінка, яка може досягти великих висот. У будинку у неї панує порядок і спокій, що і потрібно тонкої натурі Рака.
 • Дама-Скорпіон відрізняється сильним і рішучим характером, забираючи кермо влади на себе. Чоловіка-Рака такий стан справ цілком влаштовує, тому він приймає лідерство жінки спокійно. Партнер підтримує свою обраницю, отримуючи натомість любов і увагу.
 • Жінка-Терези і чоловік-Рак чудово розуміють один одного, що сприяє міцному і надійному союзу. Легкі конфлікти можуть виникати тільки в фінансових питаннях, тому тут варто проявити увагу. Для запобігання сварок і скандалів варто розподілити витрати відповідно доходу.
 • Обраниця, народжена під сузір’ям Рака , розуміє і відчуває свого партнера. Це міцний і гармонійний союз, де кожен прагне створити приємну і комфортну атмосферу. Відносини побудовані на підсвідомому рівні, де не потрібні слова.

Чим можна зацікавити і здивувати чоловіка-Рака?

Представники цього знака зодіаку справжні романтики, що значно полегшує завдання зваблювання для жінки. Тут підійдуть стандартні і перевірені часом способи залучення уваги сильної статі.

Але є кілька індивідуальних особливостей, які варто враховувати. Не варто проявляти флірт і інтерес до інших чоловіків – це зведе всі зусилля в нуль. Раки патологічні ревнивці, що рекомендується пам’ятати.

Рак-чоловік: характеристика і аналіз жінок, які йому подобаються

Тут потрібно проявити всю свою ніжність і турботу, де панує затишна атмосфера. Комфорт і порядок в будинку будуть відмінним стимулом для того, щоб кожен вечір повертатися до своєї обраниці.

Для Раків родина стоїть на першому місці, що і варто враховувати. Треба бути уважним і спостережної, що проявиться знанням всіх захоплень та інтересів коханого чоловіка.

Тут потрібно пам’ятати про сильні сторони Рака і його темперамент – це допоможе підібрати ключик до його серця.

Чоловік-Рак справжній гурман – їжа для нього не просто втамування голоду. Завоювати улюбленого можна за допомогою вишуканої страви, яке подати на вечерю при свічках. Легке вино і тиха музика допоможуть створити приємну атмосферу, де можна поговорити по душам.

Побачення в театрі або музеї буде незвичайним і приємним сюрпризом для коханого чоловіка. Похід в картинну галерею стане дійсно незабутньою подією, яке стане останнім плюсом при завоюванні серця коханого.

Основні нюанси, які потрібно пам’ятати жінці

Життя з чоловіком-Раком буде наповнена любов’ю і затишком, але для цього варто потрудитися. Не можна проявляти грубість і вульгарність – це відразу відштовхне коханого. Для народжених під Місяцем важливі відданість і вірність. У будинку повинна бути тиша і спокій, де можна насолодитися комфортом і відпочити від денної суєти.

Рак-чоловік: характеристика і аналіз жінок, які йому подобаються

Жінка повинна стежити за своїм зовнішнім виглядом. Неохайність і неохайність Раком буде сприйнята, як образу. Від своєї супутниць він чекає поваги, турботи і щирості. Сімейні цінності повинні бути на першому місці – це тільки зміцнить союз.

Поділіться з друзями і оціните цю статтю:   ( 14

Джерело: https://www.colady.ru/kakie-zhenshhiny-nravyatsya-muzhchinam-rakam-osobennosti-i-mneniya.html

Чоловік-Рак знак зодіаку і характеристика: які жінки йому подобаються, характер і сумісність

Характер чоловіка-Рака притягує багатьох дівчат, які прагнуть до створення міцної сім’ї, затишку. Їм подобається в чоловікові його здатність красиво висловлювати свої почуття, проявляти ніжність, турботу.

Щоб завоювати серце представника водяного знака, потрібно відповідати критеріям його уявлення про ідеальну другій половині.

Загальна характеристика знака

Рак-чоловік: характеристика і аналіз жінок, які йому подобаютьсяХарактер чоловіка-Рака притягує багатьох дівчат, які прагнуть до створення міцної сім’ї, затишку

Знак зодіаку Рак знаходиться під управлінням Місяця. Це впливає на його гороскоп. Для людини, народженої під заступництвом цієї планети, характерна підвищена вразливість, чутливість. У Раків тонка душа і добре серце.

Багато представників знаку володіють відмінною інтуїцією і екстрасенсорними здібностями. Їх стихія – вода, тому настрій чоловіки часто змінюється. Будь-яка негативна емоція може викликати у нього депресивний стан, з якого він довго і важко виходить.

Чоловік-Рак наділений тонким сприйняттям реальності, гнучкістю в спілкуванні. У ньому поєднуються ніжність і романтичність з мужністю і завзятістю в досягненні мети.

Чоловік-Рак: що потрібно знати про його характер

Хлопці-Раки товариські, здатні йти на компроміси, поступатися. Вони мають м’який характер, рідко вступають в конфлікти.

Для них характерні сила волі і впевненість в собі. Він вміє піклуватися про близьких людей. Сім’я для представників знака займає перше місце серед життєвих цінностей. Чоловік буде трепетно ставитися до своєї дружини. Його дама серця не буде відчувати нестачу уваги. Рак романтичний і не соромиться демонструвати свою любов.

Чоловіки-Раки – це тонкі психологи, які можуть викликати прихильність до себе будь-яку людину. Вони терпимі, здатні згладити гострі кути.

Є й інша сторона характеру водяного знака. Слід зазначити часту зміну настрою. Їх емоції важко передбачити. Вони можуть вийти з себе через дрібниці.

Представники водяного знака схильні перебільшувати проблему, і здатні загнати себе в тривалу депресію.

Рак-чоловік: характеристика і аналіз жінок, які йому подобаютьсяЮнак-Рак є одним з найромантичніших знаків, тому йому буде близька дівчина з такими ж рисами характеру

Читайте також:   Як перестати ревнувати і накручувати себе: причини і позбавлення

Якщо з’являються несподівані перешкоди, то вони не можуть довести розпочату справу до кінця. Замість того щоб шукати спосіб вирішити проблему, – сильно засмучуються, панікують.

Які жінки подобаються чоловікові-Раку

Чоловік-Рак мріє створити союз з симпатичною дівчиною, яка стежить за собою. Вона повинна бути акуратною і жіночною. Представника знака приверне комунікабельна супутниця життя з відкритою душею і спокійним характером. Хлопець оцінить її самостійність і впевненість у собі, але його не притягне холодність або недоступність.

Юнак-Рак є одним з найромантичніших знаків, тому йому буде близька дівчина з такими ж рисами характеру , ніжна, ласкава, дбайлива.

Більшість чоловіків є однолюбами.

До відносин з дівчатами вони ставляться з усією серйозністю. Йому потрібно кохана, яка буде налаштована на створення сім’ї, а не та, що знаходиться в пошуках флірту і невимушених відносин. Він мріє про одну дружині на все життя.

Його обраниця повинна знайти спільну мову з його рідними. Рак дуже цінує і любить своїх близьких, тому дівчині категорично не можна критикувати їх.

Кохана дівчина повинна вміти готувати і підтримувати в будинку порядок, чистоту, створювати затишок. Хлопець високо оцінить її прагнення бути налаштованою на створення сім’ї, а не на просування по кар’єрних сходах.

Як сподобатися чоловікові-Раку

Рак-чоловік: характеристика і аналіз жінок, які йому подобаютьсяРаки – чудові коханці, чоловіки, батьки.

Щоб сподобатися Раку, його пасія повинна відповідати всім суворим критеріям, які він пред’являє до дівчат. Та, хто завоює його серце, буде однією з найщасливіших жінок в світі.

Раки – чудові коханці, чоловіки, батьки.

Представнику знака сподобається дівчина з певним набором якостей:

 • вірна;
 • господарська;
 • безкорислива;
 • ніжна;
 • щира;
 • економна;
 • вихована;
 • розумна;
 • доглянута;
 • скромна;
 • жіночна.

Сумісність чоловіка Рака з іншими знаками зодіаку

Сумісність партнерів і тривалість їх відносин залежить від того, під яким знаком зодіаку народилася кохана Рака:

Знак зодіаку дівчата сумісність
Овен Складний союз. Партнери мають абсолютно різні погляди на життя, світогляд, установки. До шлюбу закохані залучають один одного своїми зовнішніми даними. Після весілля дівчина-Овен повинна стати більш урівноваженою, спокійною, господарської. Це допоможе зберегти сім’ю
Телець Хороша сполучуваність знаків. Обидва господарські, люблять і вміють збирати гроші для серйозних придбань. У пари відмінна сексуальна сумісність. Можливі сварки в той момент, коли жінка-Телець відкрито висловлює свої претензії і невдоволення. Рак ображається, але ненадовго
Близнюки Суперечливий союз. З одного боку, вони абсолютно різні: весела дівчина-Близнюки і замкнутий, спокійний Рак. У цієї пари навіть різні темпи розмови, ходьби. З іншого боку, різниця темпераментів зближує їх в ліжку. Це пристрасні коханці, чиї почуття не згасають, а тільки зміцнюються з часом
рак Пара, де обидва представники відносяться до одного знаку, не є ідеальною. Два Рака разом виявляють надмірне впертість і уразливість. Гарантією їх тривалого союзу може бути успіх в кар’єрі, наявність стабільного заробітку, надійних друзів і підтримки. В іншому випадку сім’я зруйнується через великої кількості взаємних претензій і докорів
Лев Спокійним цей союз є тільки на початку сімейного життя. Згодом всі недоліки один одного починають дратувати, з’являється незадоволення спільним життям, шлюб стає стомлюючим для Рака. Леви звикли жити в розкоші, ні в чому собі не відмовляючи. Чоловікові доведеться дуже багато працювати, брати додаткову роботу, щоб забезпечити фінансово другу половину
Діва Вдала сумісність. Партнери мають багато спільних інтересів, однакові погляди на життя. Рак біля Діви стає набагато впевненіше в собі. Він допомагає своїй коханій розкритися, відчути свою значимість. У цій парі партнери реально дивляться на життя і тверезо оцінюють свої можливості
ваги Союз знаків зустрічається рідко. Обережний Рак не може знайти підхід до дівчини, яка сама часом не знає, чого хоче. Однак його чутливість і її любвеобильность роблять їх хорошими партнерами в сексі. Це робить шлюб міцнішим і сприяє його тривалого існування
Скорпіон Цю пару можна сміливо назвати ідеальною. У партнерів багато спільного. Вони вірні, віддані спільним ідеям, не соромляться проявляти свою любов до другій половині. Міцні, взаємні почуття допомагають зберегти союз протягом багатьох років і бути прикладів щасливих відносин
Стрілець Складна сумісність партнерів обумовлена ​​великою кількістю суперечностей і різними поглядами на життя. Однак якщо вони щиро полюблять один одного, то шлюб буде міцним і щасливим. Чоловікові подобається енергійність і життєрадісність Стрільця
Козеріг Незважаючи на те, що ці знаки зодіакального протилежні, подібний союз зустрічається часто. Пара має всі шанси побудувати щасливу сім’ю. Обидва партнери налаштовані на домашній затишок, люблять порядок, чистоту. Відносини розвиваються не так швидко, як хотілося б, зате вони дуже міцні і надійні
Водолій Складна пара. Домашній Рак і волелюбний Водолій часто не розуміють один одного. Рак живе минулими спогадами, а Водолій прагнути до новизни. Чоловік звик жити за правилами, і йому важко зрозуміти безтурботний спосіб життя його партнерки. Згодом почуття нерозуміння наростає, і союз розпадається
риби Відмінна сумісність. Часто закохані починають відчувати симпатію один до одного з першого погляду. Вони живуть у своєму світі, наповненому ніжністю, почуттями і турботою, розуміють один одного з півслова. У них багато планів, ідей проектів, які обговорюються разом

Любов і сім’я

Раки є один з небагатьох знаків, здатних щиро й безкорисливо любити. Це романтики з ранимою душею. Вони вразливі, важко переживають труднощі в особистому житті, хоча можуть це приховувати так, щоб оточуючі навіть не здогадувалися про їх сімейні негаразди.

Представники знаку можуть витратити роки на те, щоб зустріти свою другу половину. Коли вони зустрічають її, то роблять все можливе, щоб шлюб не розпався.

Якщо у дівчини одного разу був партнер під сузір’ям Рак, то вона не зможе забути його. Представники знака тонко відчувають настрій коханої, дарують їй тепло і ніжність.

Для Рака шлюб нагадує держава, в якому він є демократичним правителем. Супутниця життя повинна його любити так само трепетно, як і він її.

Рак-чоловік: характеристика і аналіз жінок, які йому подобаютьсяЙого дитина стає центром Всесвіту

Порушити спокій в міцному і надійному союзі може ревнощі і почуття власності по відношенню до дружини. Чоловік панічно боїться втратити другу половину. Сама думка про це кидає його в жар.

Ставлення до дітей

Чоловік-Рак любить дітей і мріє про сім’ю, де обов’язково буде кілька малюків. Представники знака із задоволенням возяться з чужими дітьми.

Його дитина стає центром Всесвіту. Для свого чада Рак готовий зробити все, що в його силах. Іноді його турбота набуває форму гіперопіки, через що малюк виростає «мажорних синків».

Представники знака постійно переживають за своїх дітей. Раки хвилюються, що з ними може щось статися. Чоловік бажає знати абсолютно про все, що відбувається в житті дитини, а також про його внутрішні переживання.

У той момент, коли син або дочка починає проявляти свій протест проти такої поведінки батька, Рак відчуває сильне почуття розчарування і душевного болю.

Секс в його житті

Ракам подобається займати лідируючу позицію в сексуальному житті пари. Вони прагнуть показати себе ідеальними коханцями. Причиною такої поведінки є бажання показати свою владу, а не прагнення доставити неземне задоволення партнерці.

Рак-чоловік: характеристика і аналіз жінок, які йому подобаютьсяРакам подобається займати лідируючу позицію в сексуальному житті пари

Для Рака важливо отримати максимальне почуття задоволення. Часто він вибирає собі в партнерки молоду дівчину, яку з задоволенням вчить мистецтву любові.

Представники знака ревниві і емоційні, тому не потрібно в подробицях розповідати, коли і як був отриманий сексуальний досвід.

Щоб почати займатися любов’ю, у Рака має бути відповідний настрій. Не потрібно наполягати на постільних іграх, якщо партнер не розташований до цього.

Категорично не варто критикувати сексуальні здібності Рака. Почувши про невдоволення, він відразу почне пошуки іншої партнерки, яка гідно оцінить його.

здоров’я

Основою всіх проблем зі здоров’ям є схильність Раків до меланхолії і депресій. Стан пригнічення сприяє появі різних видів психосоматичних хвороб:

захворювання психосоматическая причина
серцеві хвороби Схильність приймати все близько до серця, драматизувати, перебільшувати
Проблеми з кишечником Стримування в собі негативних емоцій
ниркові захворювання Концентрація на негативних емоціях
алергія Негативне ставлення до несправедливості навколишнього світу

У роботі і бізнесі, відповідна професія

Раки не належать до розряду завзятих кар’єристів. Амбіції до високої посади у нього виникають рідко. Стрімко зростати по службових сходах він може тільки в тому випадку, якщо у нього немає сім’ї.

Ракам подобаються професії творчого напрямку, так як вони мають почуття прекрасного. Навіть у разі наявності технічних або математичних задатків хлопець намагатиметься внести в свою роботу елементи креативності та творчості.

Представники знака – успішні педагоги, психологи, кулінари, стилісти, музиканти, дизайнери, ветеринари. Раки є відмінними адміністраторами і керуючими. Вони можу розвивати і свій бізнес.

Молоді люди добре себе почувають в галузях роботи, пов’язаних з водою і рідинами. Раки можуть займатися і виконувати роботу за умови, що вона добре оплачується.

Як виховувати хлопчика-Рака

У дитинстві хлопчик-Рак повинен отримувати достатню кількість тепла і любові від батьків, особливо мами. Він прив’язаний до неї на глибокому емоційному рівні. У малюка цього знака підвищені духовні потреби, які іноді важко зрозуміти.

Дитина тонко відчуває, коли його обманюють. Краще сказати правду на дитячому рівні, ніж придумувати дурні казки.

З дитинства потрібно вирішувати проблему замкнутості і некомунікабельності малюка. Щоб адаптація в суспільстві пройшла успішно, необхідно організовувати для дитини дитячі свята, більше відвідувати громадські місця, знайомитися з іншими дітьми.

висновок

Стати супутницею Рака непросто, хоча цілком реально. Чоловік-Рак має консервативними поглядами, будує життя відповідно до свого плану, не сприймає критики, особливо в інтимних відносинах.

Щоб домогтися його розташування, потрібно бути м’якою, жіночною, відданою і врівноваженою. Чоловік високо оцінить прагнення жінки створити міцний союз, бути вірним другом, здатним допомогти і підтримати в нелегкий період.

Джерело: https://Favoritca.com/znaki-zodiaka-v-otnosheniyah/harakteristika-znakov/muzcina-rak-harakteristika.html

Як сподобається чоловікові Раку?

Рак-чоловік: характеристика і аналіз жінок, які йому подобаються

Спочатку такий кавалер нерідко здається вітряним і непостійним, але так проявляється лише його настрій. Він краще за інших чоловіків розуміє жіночу натуру. Тому багатьох представниць прекрасної статі хвилює питання: які жінки подобаються Чоловікам-Ракам?

Кому Раки віддають перевагу?

Чоловік-Рак шукає не просто супутницю по життю, а свою суджену, і подібно лицарю готовий битися за її руку і серце. Увага такого чоловіка приверне красива, доглянута, акуратна і жіночна дівчина.

Йому подобаються відкриті, комунікабельні і впевнені в собі жінки. Але не слід вести себе холодно і неприступно по відношенню до Чоловікові-Раку.

Читайте також:   Про що можна говорити з дівчиною на першій зустрічі: добірка тим

Чоловік-Рак – натура романтична, тому він цінує в дівчатах романтизм, ніжність і ласку. Щоб йому сподобається, дівчині потрібно частіше говорити про свої почуття.

Чоловік, народжений під знаком Рака, вірить в любов, яка повинна бути одна і на все життя. Йому потрібна серйозна дівчина, а не та, яка шукає легкого і короткочасного роману. Улюблена жінка і сім’я для такого чоловіка на першому місці.

Рак-чоловік: характеристика і аналіз жінок, які йому подобаються

Через характерного йому сталості в любовних відносинах, з ним буде досить проблематично розлучитися, тим більше, якщо ви вже офіційно одружені. Його мрія – одружитися раз в житті. Тому, він буде щосили прагнути зберегти сім’ю.

Цей чоловік дорожить своїми рідними і близькими. Будучи вже дорослим і самодостатнім чоловіком, він все ще нерозривно пов’язаний з батьками, яких дуже цінує і любить. Тому його дівчині важливо домогтися розташування з їх боку.

Йому потрібна дбайлива і здатна підтримати його жінка. Їй доведеться докласти не малі зусилля, щоб навчитися розгадувати його настрій і переживання. Тому дівчина повинна бути щирою і люблячої.

Чоловікові-Раку подобаються жінки спокійні та врівноважені, не влаштовують скандали з кожного приводу. Вони мріють про гармонійних відносинах, наповнених любов’ю, щирістю, взаєморозумінням і повагою один до одного.

Він справжній сім’янин. Йому сподобається дівчина господарська, яка стане турботливою матір’ю для його дітей. Вона повинна вміти смачно готувати і утримувати будинок в чистоті.

Як правило, чоловіки цього знака, чітко розділяють жіночі та чоловічі обов’язки. Для нього жінка – це, в першу чергу, хранителька домашнього вогнища. Тому, він оцінить, якщо його улюблена присвятить своє життя родині, а не кар’єрі.

Рак-чоловік: характеристика і аналіз жінок, які йому подобаються

Чоловік-Рак жахливий власник. Він не потерпить навіть невинного флірту з боку сподобалася йому жінки. Така поведінка обраниці їм сприймається як несерйозність і зрада, яке глибоко ранить його самолюбство. Обраниця Чоловіки-Рака повинна бути відданою і вірною.

Отже, можна виділити три основні якості, якими повинна володіти жінка, щоб сподобатися цьому знаку зодіаку:

 1. Інтелект. Чоловік-Рак має високі інтелектуальними здібностями, тому й у своїй супутниці він хоче бачити різнобічно розвинену особистість.
 2. Відданість і вірність. Цей чоловік дуже ревнивий, навіть безневинний, на погляд дівчини флірт, здатний викликати в ньому гнів і бурю негативних емоцій.
 3. Увага і турбота.  Він шанує традиції і сімейні цінності. Для нього важливо, щоб і його друга половинка пам’ятала день їхнього знайомства, першого поцілунку і інші романтичні дати. Ще краще, якщо дівчина проявить фантазію і, наприклад, влаштує для улюбленого романтичну вечерю при свічках. Такий вчинок він оцінить по достоїнству.

Що йому не подобається в жінках?

 • агресія;
 • Зухвала зовнішність;
 • недбалість;
 • Егоїзм і неприступність;
 • легковажність;
 • дурість;
 • різкість;
 • грубість;
 • Невміння шанувати сімейні традиції.

Жінці, щоб сподобатися Чоловікові-Раку і завоювати його серце, необхідно продемонструвати йому свою жіночність, щирість почуттів, відданість і неповторність. Бажання стати для нього єдиною, а також турбота, співпереживання і підтримка його в скрутну хвилину – все це допоможе його підкорити.

Джерело: http://woman-club.su/astrologiya/kak-ponravitsya-muzhchine-raku

Психологія раків жінок

Рак-чоловік: характеристика і аналіз жінок, які йому подобаються

Літні жінки, які відзначають свої дні народження 21 червня – 22 липня, перебувають під впливом небесної королеви Місяця, тому настрій у них змінюється разом з місячними фазами. Жінки-Раки чутливі, загадкові і в ліжку жагучі, хоча часом вони ці якості намагаються приховувати. Головне в житті для них сім’я і дім, проте і кар’єрні висоти здатні підкорити. Якщо ж близькі люди опиняться в біді, ці жінки на їх захист встануть стіною. Що ще варто знати про представниць зодіакального сузір’я Рак?

Характер Жінки-Рака

Вони сором’язливі, боязкі, гостро потребують підтримки з боку близьких людей. Однак через свою сором’язливість безпосередньо не висловлять те, що їм потрібно конкретно.

Жінки ці як ніхто інший сприйнятливі до насмішок і критики, тому, якщо щось подібне почують в свою адресу, надовго це запам’ятають. Адже, на думку представниць знака, критика на їх рахунок – найстрашніше, що статися може. Однак, і почуту цікаву інформацію вони запам’ятають і при нагоді зможуть відтворити завдяки своїй відмінній пам’яті.

Жінки-Раки люблять періодично занурюватися в минуле. У будинку у них на стінах висять фотографії предків, в інтер’єрі можна побачити антикваріат, а на книжкових полицях – книги з історії. Так вони прагнуть показати, що поєднати минуле з сьогоденням цілком можливо. Найчастіше їх цікавлять питання переселення душ, оскільки вони вірять, що таке буває.

Ці особи вельми приємні в спілкуванні, завжди підтримають бесіду і історію цікаву розповісти зможуть. А тим людям, у кого подруга Рак, воістину пощастило, так як вона при необхідності вислухає свого близької людини і збереже його секрети. Однак близьким людям слід бути акуратніше в своїх словах і діях, адже образити жінку-Рака можна одним словом і навіть до сліз її довести.

Туга за втраченими можливостями і в хмарах витання змінюється різко відмінним настроєм, а потім проходить трохи часу і настрій знову повертається в тужливий русло. За день мінливі Раки встигають побувати в декількох різних настроях.

Особливості зовнішності Жінки-Раки

Зірки зробили жінок-Раків самим жіночним знаком з усіх інших, і нагородили їх приваблює і чаруючим поглядом. Погляд цих леді загадковий, з часткою наївності і пронизливий. Під свого співрозмовника вони здатні підлаштуватися без проблем завдяки розвиненій інтуїції.

Представницям знака подобається виглядати жіночно, однак перевагу в одязі віддають класичного стилю. Хоча в макіяжі їх переважають темні відтінки, чому погляд стає ще загадковіше.

Жінка-Рак на роботі і в кар’єрі

Представниця знака відрізняється великою працьовитістю. Поставивши якусь мету перед собою, вона стане планомірно, долаючи лінощі, просуватися до її досягнення день за днем. А коли результат буде досягнутий, не упустить свого.

У плані професійному для цієї жінки важливіше самореалізуватися, а не вершин кар’єрних досягти. Якщо на посаді підлеглого вона побачить сенс, відчує себе задоволеною, то прагнути на більш високу посаду вона не стане. А віддасть перевагу на цій посаді підвищити рівень майстерності. Багатьом жінкам-Ракам це вдається, і вони навіть буває мають доходи більше ніж у начальників.

Однак в колективі, де працює ця жінка, вона може зіткнутися з деякими проблемами. Невдалий жарт чи підозрілий погляд колег може привести до того, що вона затаїть на них образу, розцінивши це як особисту образу. Тому спілкуватися з жінкою-Раком необхідно максимально тактовно, а висловлюватися з нею ясно.

Займаючи керівну посаду, вона зробить все можливе, щоб атмосфера в колективі була доброзичливою, без наклепу, пліток і інтриг. Однак через те, що вона є справедливою і вимогливою одночасно, то і своїм підлеглим обов’язково пригадає їх запізнення, а за добре виконану роботу – заохотить.

Жінка-Рак в любові і шлюбі

Для того, щоб відчути себе по-справжньому щасливою, жінці-Раку необхідний захист і любов другої половинки. В любові вона навряд чи зважиться на перший крок, надавши зробити його чоловікові.

Вона вміє фліртувати, але робить це акуратно і стримано, боячись, що її звинуватять в легкодоступності і не бажаючи свої емоції виставляти напоказ. Вона прагне знайти для себе захисника, здатного укрити її від усіх негараздів.

Любові ця особа віддається беззавітно, однак і від обранця потребують аналогічного ставлення. Йому щодня доводиться говорити їй компліменти, а вона у відповідь буде зберігати йому вірність і прощати багато недоліків, крім агресивності і байдужості.

Будинок для жінки-Рака є притулком від навколишнього світу. У ньому вона, будучи дуже господарської, завжди підтримує порядок, а з близькими людьми уважна і турботлива. До грошей у неї відношення дбайливе і добре, якщо чоловік теж гроші кидати на вітер не буде.

Жінка-Рак в ліжку

Вступити в інтимну близькість з чоловіком жінка-Рак зможе тільки в тому випадку, коли буде впевнена, що він є її справжнім коханням. Однак обранець повинен переконати її про відсутність заборонності в еротичних бажаннях.

Ідеальний партнер для неї – лагідний, ніжний чоловік, що говорить на її адресу компліменти з приводу прекрасного тіла і зовнішності. Врахувавши ці особливості, чоловік отримає ласкаву, чуйну коханку і велике задоволення.

Сексом їй займатися подобається повільно і в комфортних умовах, наприклад, в її оселі, де вона відчуває себе в безпеці. Ця жінка має здатність реагувати на кожен рух її партнера наростанням в її тілі бажання.

Жінка-Рак – мати

Представниця знака матір’ю стає чудовою і протягом усього життя стане піклується про своїх чад, підтримуючи кожне їхнє починання і допомагаючи пережити невдачі. Вона здатна знайти легко спільну мову з будь-якою дитиною, оскільки в душі сама є дитиною.

Коли її діти підростають і починають шукати для себе другу половину, можуть виникати складнощі, тому що мама-Рак не дозволить їм пов’язати життя з негідним партнером. Найчастіше її діти одружуються пізно, а сама вона протягом життя на любов її дітей до їх другим половинкам реагує дуже болісно.

Сумісність Жінки-Рака з іншими знаками Зодіаку

Найкраще відносини у жінки-Рака складуться з:

– Чоловік-риби, про який вона зможе піклуватися по-материнськи і з небес повертати на Землю.

Читайте так же: Енциклопедія відносин між чоловіком і жінкою

– Чоловік-Скорпіон, здатний ревнувати її і проявляти почуття власника, що їй і треба.

– Чоловік-Діва, якій також, як і Рак обожнює порядок, господарський і вміє економно вести витрати.

– Чоловік-Рак, який зможе зрозуміти її з півслова. Разом вони не занудьгують і будуть ставитися один до одного з повагою. Головне, щоб в депресію вони не впали в один і той же час.

– Чоловік-Лев, з яким можуть скластися стабільні відносини.

– Чоловік-Овен, який з жінкою-Раком зможе побудувати гарний роман. Якщо ж безгосподарність цього чоловіка стане її дратувати, то цей накал всі нерівності згладить.

– Чоловік-Телець, який хоча і впертий чоловік, але з Раком відносини складуться вдало.

[2]

Дивись характеристику інших знаків Зодіаку:

Чи правдива дана характеристика Жінки-Рака? Поділіться своєю думкою:

© Жінка-Рак – характеристика знака Зодіаку.

Як зрозуміти жінку Рак

Будучи першим водяним знаком в зодіаку, Раком керує Місяць. Це пояснює, чому настрій жінки Рака швидко змінюється як потоки. Важко описати це складна істота, але є деякі спільні риси, які виділяються серед цих жінок.

Перше – наскільки чутливою ця жінка може бути, не тільки до її власних потреб, але також і до потреб інших. Її дуже турботливий характер завжди сяє, роблячи її самим співчуваючим знаком зодіаку нарівні з Рибами.

Читайте також:   10 речей, на які звертають увагу дівчата в хлопцях

Саме через це жінка Рак часто відчуває безліч емоцій, раптово охоплює її безконтрольно. Ось чому вона дуже чутлива до почуттів інших людей і цей інтуїтивний дар підсилює її інстинкти в інших областях її життя.

Вона хоче допомогти поліпшити будь-яку ситуацію: з неї виходить відмінна мати, надійний друг, або хороший співробітник.

Може здаватися, що емоційна жінка не була б великим кандидатом на складні робочі місця, але жінка Рак виразно виняток. Як тільки вона вирішує робити щось, вона робить це. Через її сильною інтуїції вона вважатиме кожну можливість доступною, щоб вирішити проблему і потім присвятить себе вирішення нагальних питань.

Її увага до деталей служить їй добре в безлічі речей, і жінка Рак знає, як управляти важкими людьми і подіями. Якщо вона дійсно стає емоційною, це зазвичай тому, що її дуже глибоко турбує знаходження правильної відповіді або рішення.

Але як тільки вона робить правильний вибір, вона буде захищати його і наполегливо працювати, щоб здійснити всі свої мрії в міру її здібностей.

Це завзятість триває в її дружбу також. Вона дуже вірна, але тільки після того, як ви отримали її довіру. Єдиний спосіб зробити це – бути абсолютно чесним і відкритим з цієї обережної жінкою.

Їй може вимагатися багато часу, щоб відкритися перед вами, оскільки вона намагається розгадати ваш характер.

Але як тільки ви отримаєте її схвалення, знайте, що ви будете друзями протягом довгого часу, навіть якщо між вами стане велику відстань.

Жінки Раки будуть завжди докладати зусилля, щоб підтримати зв’язок з усіма її найближчими друзями, поки ви продовжуєте надавати їй свою любов і підтримку. Це вкрай важливо, оскільки їй можна заподіяти біль дуже легко.

Коли вона страждає, вона може не повідомити вам про це, оскільки вона може бути не готова довіряти вам знову.

Але відсутність спілкування, яке було до цього на регулярній основі, буде першою ознакою, що ви переступили через лінію і образили її.

Її поведінка і емоції можуть заплутувати деяких, але ті, хто показує терпіння і лояльність, виявляться в дуже райдужних відносинах. Вона буде слухати, втішати і співчувати тієї людини, якого вибере собі в супутники життя.

Через цю глибокого зв’язку, яка виросте між вами, вона розвине любов, плекаючи навколишнє середовище, яка збільшить все її хороші якості і ваші.

Ваша загальна пристрасть пошириться на спальню, і вона гарантує, що всі ваші сексуальні потреби будуть задоволені.

Джерело: https://e-turchaninov.ru/psihologiya-rakov-zhenshhin/

Характеристики чоловіки-Рака: які жінки йому подобаються, як привернути увагу

Чоловіки-Раки – натури щиросерді, щирі, люблячі. Часто зберігають емоційність для тих, кого по-справжньому цінують – для сім’ї, дітей.

https://www.youtube.com/watch?v=K5Xdyz0QACc

На перших порах виробляє на оточуючих погане враження. Але після спілкування з цією людиною формується зворотне думку.

Раки досить ранимі, вразливі, часто прислухаються до громадськості. Вони красиві зовні, добрі до людей. Ці чоловіки завжди залишаються самими собою.

Надмірна емоційність – не їхня коник. Раки терплячі, стримані. Розглянемо основні характеристики Раков-чоловіків, які жінки йому подобаються.

Народжені під цим знаком – справжні фаталісти , які не вірять в те, що життя може змінитися завдяки їх же зусиллям. Настрій Раков підвладне Місяці, яка визначає життєві підйоми або падіння.

В період стресу або депресії вони потребують підтримки близьких , хоча ніколи її не просять. Тільки спілкування з людьми може витягнути Рака з безодні апатичності.

Але ці чоловіки не забувають і не прощають образи близьких.

Зовнішність і внутрішній світ жінки

Які жінки і дівчата подобаються і залучають чоловіка-Рака зовні, як привернути його увагу, зробити його коханцем?

Такі молоді люди досить привабливі, сором’язливі, сентиментальні і ніжні . З жінками проблем не виникає. Вони в’ються навколо нього, намагаючись привернути увагу.

Захоплює дівчат в цю молоду людину загадковість, чуттєвість і романтичність. Однак не кожна оцінить глибокий внутрішній світ представника цього знака.

Надмірна мрійливість, ілюзорність сприйняття, абстрактні міркування відлякують жінок.

Раки – єдині представники зодіакального ряду, які розуміють жіночу натуру. Вони можуть розпізнати настрій дівчини, по погляду вгадати її бажання.

Представники знаку завжди в пошуку найідеальнішій . Поруч з собою хочуть бачити дівчину, здатну зрозуміти і прийняти його з усіма недоліками, суперечностями.

Зовнішність для Раків – дуже важливий аспект при виборі супутниці життя. Він любить, коли дівчина виглядає доглянуто, акуратно, сексуально.

Супутниця повинна володіти комунікабельністю, упевненістю в собі і своїх силах. Однак не варто бути з Раком дуже холодною, неприступною. Такі чоловіки хочуть бачити поряд з собою романтичну, ніжну, ласкаву натуру.

Чоловікам, народженим під цим знаком, потрібно часто говорити про почуття. Так вони набувають більше впевненості в собі.

Рак досить відданий. Тому жінка, якій ця молода людина зробила пропозицію, може заспокоїтися: він буде завжди поруч . Раку потрібна серйозна особа, яка бажає тривалих відносин, а не короткочасних романів.

Діти, кохана дружина для представників цього знака – на першому місці. За їх благополуччя і щастя він пожертвує всім.

Дуже важливо для чоловіка, народженого під цим знаком, щоб дівчина знайшла спільну мову з батьками. Ці люди завжди важливі й улюблені навіть тоді, коли він стає самодостатнім чоловіком.

Піклування з боку коханої жінки також знаходиться в перевазі у Раков. Такі чоловіки не виносять скандалів . За краще йти від конфліктних ситуацій.

Тому ідеальна жінка в очах представника знака – це та, яка не скандалить через дрібниці. Він хоче щирості в стосунках, взаєморозуміння, гармонії, поваги, душевності.

Необов’язково готувати вишукані французькі страви. Досить ситного борщу і м’ясних котлет.

Для таких чоловіків важливо, щоб кохана жінка повністю віддавалася сім’ї, а не кар’єрі. Заради цього вони готові забезпечувати її, виконувати всі забаганки коханої.

Рак – жахливий ревнивець і власник. Він не потерпить навіть невинного флірту з іншими чоловіками. Така поведінка з боку коханої може привести до сварки.

Не терпить чоловік, народжений під знаком Рака, коли на його жінку захоплено дивляться інші чоловіки.

Завжди проти, щоб дівчина виходила у світ у відвертих обтягуючих нарядах, іноді наполягає на тому, щоб обраниця не завдавали макіяж. А хто казав, що буде легко?

Основні якості в дівчині: позитивні і негативні

 1. Розум . Такі чоловіки дуже люблять, коли є про що поговорити з дівчиною.

  Тому супутниця життя повинна володіти високими інтелектуальними здібностями.

 2. Турбота і увага . Раки – романтичні особи, які поважають, коли друга половина пам’ятає всі важливі дати – день першого побачення, поцілунку, інтимної близькості.

  Він буде радий, якщо улюблена влаштує романтичну вечерю при свічках.

 3. Вірність . Він не пробачить зраду обраниці.

Який не повинна бути дівчина:

 • агресивної;
 • неакуратної, недбалої;
 • вульгарною, що викликає;
 • егоїстичною;
 • холодної;
 • різкою;
 • грубої;
 • безграмотної.

Допоможе підкорити серце коханої переживання, співчуття, вміння підтримати в скрутну хвилину.

як завоювати

Рак – досить категорична і уперта особистість. Однак якщо він любить, бачить в коханій дівчині щире каяття, то може пробачити будь-яку провину (крім зради) . Головне – визнати свою провину.

Що подобається чоловікові-Раку? Дівчатам, які хочуть підкорити серце цього чоловіка, потрібно враховувати, що він – справжній домосід, якого не приваблюють постійні походи в кіно, ресторани, гучні компанії.

Народжені під цим знаком дуже люблять накопичувати гроші. Для них це можливість відчувати себе захищеними і застрахованими від неприємностей і бід.

Ці чоловіки дуже господарські . Уміють працювати розумом і руками. Дуже люблять працювати, особливо коли це оцінюється по достоїнству. Дівчина не повинна забувати про те, що улюбленого потрібно постійно розхвалювати.

Для Рака важливо, щоб його жінка ніколи не змагалася з його мамою. Ніколи не відзивайтеся про неї погано. Це викличе обурення і бурю емоцій з боку обранця.

Дуже важливий у відносинах з Раком секс. Такі молоді люди просто марять цим корисним заняттям, особливо якщо жінка сама проявляє ініціативу.

Представники знаку дуже люблять різноманітність в інтимному житті . Якщо дівчина зустрічає його після роботи в сексуальній білизні, то це – жирний плюс.

Не намагайтеся керувати життям такого чоловіка. Раки просто не терплять влади з боку протилежної статі. По крайней мере, з такою дівчиною серйозних відносин він точно будувати не буде.

Рак – романтична особистість. Він зробить для своєї коханої все і навіть більше. Але якщо ви не помічаєте з боку обранця ніяких дій, значить, про взаємні почуття говорити не варто.

Пам’ятайте про темперамент таких чоловіків. Якщо він чогось захотів, то що б ви не зробили, він і з місця не зрушиться. Не витрачайте свої нерви – краще змиріться з цим.

Щоб підкорити його серце, пустіть в хід все жіноча чарівність . Якщо цей чоловік розглядається в якості майбутнього чоловіка, то постарайтеся стати для нього турботливою дівчиною, мамою і подругою в одному флаконі.

Раки погано сприймають критику , навіть якщо вона об’єктивна. Цей чоловік любить, коли його хвалять. Вважає себе чарівним.

Але не варто робити акцент на зовнішності. Це навряд чи приверне молоду людину. Краще відзначте позитивні якості і численні вміння свого обранця.

Народжені під цим знаком люблять жінок ніжних, ласкавих, доброзичливих, одночасно сексуальних, розкутих в ліжку.

Дайте зрозуміти своєму обранцеві вже на першому побаченні, що ви – найвірніша, щира, ніжна.

Не потрібно на початковому етапі відносин надмірно контролювати кожен крок свого обранця, дзвонити йому кожні 5 хвилин і питати, де він.

Це дуже дратує. Він ніколи не скаже правду. Тому краще дочекатися його приходу, а вже потім ділитися невдоволенням.

Раки дуже люблять відчувати від своєї жінки любов. Йому подобається, коли обраниця ревнує його, показує це.

Тільки не треба доводити до крайнощів, вишукуючи його по кафе або надзвонюючи друзям. Це зайве.

Давайте йому більше свободи , відпускайте в боулінг, більярд, не лайте, коли він затримується на роботі. Краще постарайтеся зробити так, щоб він хотів йти тільки додому, а не проводити час з друзями.

Для цього запаліть свічку, приготуйте його улюблене блюдо, надіньте красиву нижню білизну – і справа в капелюсі.

За серце Рака необхідно поборотися. Він, звичайно, не самий ідеальний, не здатний закидати подарунками і цілими днями носити на руках, зате можна не сумніватися в надійності, стабільності і вірності.

Джерело: https://beautyladi.ru/kakie-zhenshhine-nravyatsya-muzhchine-raku/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *