Річниця 20 років: яке весілля, що запам’ятовується подарувати

У моєї тітки в цьому році ювілей: 20 років спільного життя. Не багато пари зберігають подружні стосунки настільки тривалий час з різних причин. Але якщо прожили разом 20 років: яка це весілля і як називається? Двадцятирічний ювілей носить назву фарфорового.

Цей матеріал міцний і крихкий одночасно, вимагає дбайливого ставлення. З одного боку, вибір подарунків не представляє складності, але з іншого боку – можна купити зовсім не те, що сподобається ювілярам. У статті я з вами поділюся ідеями: як найкраще відзначити торжество, що подарувати подружжю, що дарувати категорично заборонено.

Як відзначити річницю, основний колір свята.

У святкуванні фарфорового весілля є свої традиції і ритуали.

 

Наприклад, до приходу гостей ювіляри заповнюють фарфорову посудину безліччю різних монет. Кожен приходить гість бере з цього судини собі по монеті. Такий щедрістю господарі будинку «примножують» своє благополуччя.

Традиційним обрядом вважається розбивання старого фарфору. Ювіляри беруть дві порцелянові чашки, в присутності всіх гостей випивають з них чай або воду і розбивають «на щастя». Хтось із гостей дарує замість старих дві нові фарфорові чашки. Так одночасно пари позбавляються від негативу минулого і про.

 

Відзначати порцелянову весілля рекомендується в тісному сімейному колі. Вибір місця залишається за винуватцями торжества – це може бути домашні сімейні вечерю, банкет в затишному кафе або пікнік на природі. Головне – оформити свято згідно стилістиці заходи. Стіл повинен бути сервірований посудом з фарфору, переважно нової.

Переважний колір ювілею – білий, інші кольори можуть бути використані в якості акцентів. Білий колір повинен бути присутнім в сервіровці столу, в оздобленні приміщення, в одязі ювілярів і гостей. Якщо гості не були попереджені про дрес-коді заздалегідь, господарі заходу можуть подбати про це самостійно – приготувати невеликий аксесуар білого кольору для всіх.

Подорож до Китаю – відправиться в цю країну, буде дуже символічно, адже Китай – батьківщина фарфору
Екскурсія на фарфоровий завод – знайомство проходить в цеху високохудожніх виробів, відвідувачі можуть особисто спостерігати, як виготовляють порцелянові вази і сервізи
Майстер-клас з ліплення з порцеляни – можна створити разом виріб, який ви будете зберігати багато років

Що дарують подружжю?

Подружжя, які провели разом 20 років, обов’язково повинні привітати один одного, адже цим людям, які повністю занурилися в рішення побутових проблем, так потрібні нові і яскраві емоції, які зможуть нагадати їм, що в першу чергу ними рухає любов один до одного, а не тільки необхідність вирішення спільних завдань і питань, тим більше що за багато років, які подружжя прожило разом, вони добре вивчили всі особливості характеру свого супутника, дізналися про його захоплення та інтереси.

Дружину в цей день краще подарувати подарунок, який в повній мірі буде відповідати його хобі. Це можуть бути приналежності для риболовлі, полювання і туризму, модні гаджети, ігрові диски, квиток на знаковий футбольний матч або предмети для поповнення колекції, якщо чоловік збирає що-небудь.

 

Напевно чоловікові знадобляться й електроінструменти: дриль, лобзик, болгарки – все це цінується чоловіками, та й в будинку обов’язково стане в нагоді.

Для людини з високим суспільним становищем стоїть доглянути дорогі аксесуари: перстень, шкіряні сумки або стильний краватку.

Що подарувати на порцелянову весілля.

Найбільш очевидний подарунок на 20 років весілля – порцелянові вироби. В даний час величезний вибір порцелянових шедеврів:

 • сервізи на 6 або 12 персон
  (чайні або кавові);
 • статуетки
  або
  інтер’єрні фігури
  з порцеляни. Головне – вибирати парні предмети, що символізують щасливу пару – голубки, янголята, закохані, сердечка;
 • ваза
  ,
  цукорниця
  ,
  самовар
  оригінального дизайну з порцеляни стане не тільки тематичним, а й одним з неординарних подарунків;
 • якщо дарувати посуд в якості основного подарунка не варіант – звернути увагу варто на порцелянових інтер’єрних ляльок
  .

Сувенір жінці на порцелянову весілля вибрати не складно, чого не можна сказати про «чоловічих» порцелянових подарунки. Що подарувати чоловікові на річницю весілля? 20 років спільного життя досить великий період, багато пар за цей час обростають «своїми» фразами, своїм девізом, своїми жартами. Виходячи з цього, можна вибрати:

 • порцелянову кружку
  з фотографією чоловіка і забавним написом;
 • сувенірну тарілку
  з гравіюванням;
 • попільничку
  з порцеляни.

посуд з порцеляни

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *