Салат з кальмарами – 7 найсмачніших і простих рецептів салату з кальмарів

Кальмари використовуються в багатьох стравах. Цей цінний, корисний дар безкрайніх морів, має досить нейтральний смак. Тому, поєднувати його можна з великою кількістю продуктів. Сьогодні ми будемо готувати салат з кальмарами в різних його варіаціях. Розглянемо рецепти з рисом, овочами, кукурудзою, сиром і з різноманітними морепродуктами. Я їх просто обожнюю, тому на сайті вже була стаття про салати з морським коктейлем а також інші чудові рецепти кальмарового салату – адже їх насправді дуже багато!

Зміст приховати

Зараз тушку кальмара, як свіжу, так і в консервованому вигляді, можна купити практично в будь-якому супермаркеті. Ціна прийнятна і дозволяє купувати його не тільки для святкових страв, а й до сімейної вечері. І це того варто, скажу я вам! Адже такий морепродукт містить в собі величезну кількість корисних речей. Він на 36% харчової цінності складається з білка. Це дає йому привілей в харчуванні що худнуть. Адже на 100 грамів продукту доводиться всього 120 Ккал.

Але є у нього одна особливість – його потрібно підготувати правильно. Багато, беручись його варити, отримують в результаті гуму, яку неможливо прожувати. Чому? Тому що варять довго і неправильно. Не буду забігати вперед, щоб не розкривати всіх карт завчасно. Всі секрети приготування, а також найкращі і смачні рецепти ви дізнаєтеся прямо зараз!

 

Найсмачніший салат з кальмарами, свіжим огірком і яйцем

Завдяки доступності інгредієнтів, подавати таку смакоту можна і в звичайний день, побалувати близьких. Та й на святковому столі його неодмінно чекає успіх – «Ой, а що це у вас? Салатик з кальмарами? Яка смакота! Можна рецепт? » або щось в цьому дусі ви почуєте не раз в час застілля.

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *