Що можна розповісти про себе хлопцю: принципи спілкування і теми

Олег Мальцев

Зміст приховати

Короткий зміст статті:

Якщо ви з хлопцем знайомі вже тривалий час, то тему для розмови знайти буде нескладно. Хоча навіть знаючи один одного, інтереси не завжди збігаються. Тому час від часу доведеться потрудитися. Розповімо, що можна розповісти цікавого про себе і не тільки хлопцю, з яким ви почали спілкуватися.

Що можна розповісти про себе хлопцю: принципи спілкування і теми

Як почати розмову?

Спілкуватися з хлопцем виявляється не так-то й просто. Особливо в тому випадку, коли ви тільки що познайомилися і зовсім не знаєте нічого один про одного. Вибір теми для бесіди – дуже примхлива і індивідуальна штука. Всі люди різні в прояві своїх думок, інтересів і бажань

Отже, ви назвали один одному свої імена і висловили симпатію. Що ж далі? Тепер потрібно почати бесіду, але таку, щоб вона не закінчилася після першої фрази. Почати можна з питань, які допоможуть визначити можливу тему, яка буде цікава вашому співрозмовнику.

У розмові це не обов’язково розповіді однієї людини іншій про свою особистість. Більшість розмов при знайомстві будуються на коротких оповіданнях про себе з боку кожного з тих, хто спілкується. Поставте своєму новому знайомому кілька питань. Цим ви покажете, що вам цікаво дізнатися про нього докладніше:

 • Поцікавтеся, як він любить проводити вільний час ;
 • Можна задати питання щодо сфери діяльності , з проханням розповісти, що нового відбулося в галузі, де він трудиться;
 • Детальніше розпитати про захоплення .

Що можна розповісти про себе хлопцю: принципи спілкування і теми

У цьому відео психолог Тимур Баринов розповість, про що ні в якому разі не потрібно говорити хлопцям, що може їх зачепити і образити:

Про що говорити в інтернеті?

Все частіше люди знайомляться і багато спілкуються в інтернеті. Тут теж треба проявити фантазію, почуття гумору, скромність і такт. Можна почати розмову з загальноприйнятих питань типу:

 1. Як настрій?
 2. Які плани на найближчі вихідні?
 3. Як проходить твоє навчання (робота)?

Попросіть фото і зробіть хлопцеві комплімент. Повірте, чоловіки люблять приємні висловлювання на свою адресу не менше ніж жінки. Дізнайтеся більше смішними картинками.

На його питання відповідайте, не роблячи тривалих пауз. Якщо спілкування далі з яких-небудь причин неможливо – вибачитеся і попрощайтеся.

Не залишайте питання без відповіді. Тим більше якщо листування плануєте продовжити. Не ставте питання, на які отримаєте однозначні відповіді «так» або «ні». Такі питання називаються «закритими.

І не питайте відразу про такі речі, як:

 • Розмір заробітної плати;
 • Закінчилися особисті відносини;
 • Метраж і вартість квартири;
 • Плани, щодо вас, на подальше майбутнє.

Не жартуйте в листуванні на еротичні теми. Ви ще недостатньо знаєте один одного, щоб обговорювати якісь пікантні теми. Це може не тільки викликати в людині не дуже приємне враження про вас, але навіть налякати і відштовхнути.

Набагато краще поцікавитися тим, що пробудить у вашому обранцеві бажання не тільки дізнатися про вас, але і розповісти про себе якомога більше. Виражайтеся красиво і бажано літературною мовою.

Що можна розповісти про себе хлопцю: принципи спілкування і теми

Як вибрати тему для розмови і про що розповісти?

Виходячи з тієї інформації, яку ви отримаєте з відповідей на свої ненав’язливі питання. Уже можна зорієнтуватися, що буде найбільш цікаво дізнатися майбутньому одному про вас, на які теми варто заводити розмову, а будь необхідно буде уникати.

Для того, щоб розповісти про себе, можна використовувати безліч тем :

 1. Розкажіть про свої захоплення. Це можуть бути враження про останню прочитану книгу;
 2. Якщо у вас є тварини, згадайте кілька кумедних випадків;
 3. Цікаві подорожі? Розкажіть про кращі моменти;
 4. Кілька забавних історій з вашого життя допоможуть розрядити обстановку;
 5. Розкажіть про свої досягнення в улюбленій справі чи навчанні. Тільки не варто робити це занадто емоційно, захоплюючись собою. Це може виглядати, як хвастощі;
 6. Безсумнівно, веселу нотку в спілкування додасть недовгий анекдот, відповідний ситуації.
 7. Обов’язково поцікавтеся про те, що він думає про новинки техніки чи автомобілебудування. «Не любителів» цієї теми серед чоловіків практично не існує.
 1. Розкажіть про свої музичні уподобання, які стилі музики вам подобаються.
 2. Про свої найяскравіші в житті враження, які ви отримували в своєму житті. Це може бути поїздка, стрибок з парашутом або відвідування будь-якого фестивалю.
 3. Поговоріть про кулінарію, розкажіть, як і що ви любите їсти і готувати.

Постарайтеся відкласти в пам’яті максимум інформації про чоловіка. Це в майбутньому вам обов’язково стане в нагоді.

У процесі спілкування завжди дивіться співрозмовнику в очі. Чи не відводите погляд убік і не утикані в гаджет або стелю. Це, як мінімум, для нового знайомого це буде означати, що вам не дуже цікаво його слухати. Чи не перебивайте співрозмовника і не перескакуйте з однієї теми на іншу.

Що можна розповісти про себе хлопцю: принципи спілкування і теми

Про що не можна розповідати?

Для початку спілкування слід уникати, так званих «заборонених тем». Ніколи на перших етапах знайомства не заводьте розмов на неприпустимі теми:

 1. Ні в якому разі не присвячуйте свого нового знайомого в подробиці вашого особистого життя. Не треба розповідати, скільки партнерів у вас було до знайомства з ним і те, як і з яких причин, ви «розбіглися;
 2. Не розказуйте про свої матеріальні бажання, труднощі та положенні в цілому;
 3. Не обговорюйте в негативному контексті ваших друзів, подруг і колег по роботі. Це буде розцінено, як сплетничество;
 4. Чи не скаржтеся на проблеми у відносинах з родичами;
 5. Не критикуйте сфери діяльності, модні тенденції, правильність тих чи інших вчинків, тим більше, поки ви не знаєте його відносини багато до чого;
 6. Не заводьте розмов про політичні новини і надзвичайні події. Йому може це здатися нудним;
 7. Намагайтеся не розповідати довгі історії. Не факт, що ваші або чиїсь пригоди одразу ж викличуть жвавий інтерес.

Якщо ви раптом помітите, що новий знайомий веде діалог в іншу сторону, значить цей момент розмови йому не дуже цікавий, а можливо навіть неприємний. Тому терміново міняйте тему, і не наполягайте на продовженні обговорення попередньої.

Будьте делікатні, так як після прояву подібної наполегливості, людина може і зовсім не захотіти далі спілкуватися. Деякі хлопці при знайомстві з дівчиною досить скромні, тому не намагайтеся розворушити його гучним сміхом і активною жестикуляцією. Тримайте себе в спокійному стані. Але не забувайте посміхатися. В іншому випадку, ризикуєте здатися надмірно розв’язаної.

Що можна розповісти про себе хлопцю: принципи спілкування і теми

Як підтримати бесіду?

У процесі спілкування постарайтеся не допускати незручних пауз. Тем для розмов безліч. Тому ось ще кілька порад:

 1. Більше читайте . Чим більше буде кругозір знань, тим легше буде знайти нову тему для бесіди підібрати потрібні слова.
 2. Приділяйте час перегляду документальних фільмів , і відвідуйте культурні заходи. Це дозволить не тільки дізнатися багато нового, але і розібратися в тонкощах багатьох тем.
 3. Намагайтеся частіше тренувати свою промову . Складно слухати людину, яка говорить з нескінченними паузами, вставляючи непотрібні «ну як би»;
 4. Завжди проявляйте зацікавленість . Чи не перебиваючи, задавайте ненав’язливі питання;
 5. Спілкуйтеся в інтернеті . Різноманітні форуми і чати прекрасно допомагають розвинути навички комунікабельності.

Обов’язковою умовою для підтримки бесіди дайте зрозуміти вподобаному вам молодій людині, що вам комфортно і приємно знаходитися в його суспільстві. Будьте чуйними. Звертайте увагу на будь-які реакції.

Що можна розповісти про себе хлопцю: принципи спілкування і теми

Що заважає дівчатам при спілкуванні з хлопцями?

Якщо згадати себе в дитинстві, то для будь-якого з нас, новий незнайомий чоловік був цілим незвіданим світом. Нам хотілося його вивчити і зрозуміти, що йому подобається, чому він поводиться з нами так, а не інакше. Але ми не знали, як і про що розмовляти, тому просто вели наглядова процес за поведінкою.

Дорослим же людям заважають дещо інші причини:

 • Сором’язливість. Людина не може розслаблено і вільно говорити, звертаючи увагу на що оцінює погляд;
 • Боязнь сказати якусь дурницю. Раптом висловлену думку не буде відповідати дійсності;
 • Невпевненість у правильності своєї мови.

Підводячи підсумок, потрібно сказати, що для того щоб розмова склалася необхідно звертати увагу не тільки на свої емоції, але і дивитися на те, як реагує співрозмовник на ті чи інші фрази, які ви озвучите і історії, які ви розповісте. В майбутньому це допоможе не тільки правильно вибудувати не лише діалог, а й, можливо, відносини.

Що можна розповісти про себе хлопцю: принципи спілкування і теми

Відео: про що говорити з хлопцями? (Теми)

У цьому ролику психолог Юліана Ланська розповідає, про що потрібно говорити з чоловіками, які теми для розмов будуть найбільш доречними:

Джерело: https://znay.co/598-chto-rasskazat-parnyu.html

Цікаві теми для розмови з хлопцем в листуванні, по телефону, на побаченні

Сучасний темп життя такий, що знайомства з новими людьми відбуваються постійно і скрізь. Проблема, про що поговорити з хлопцем, щоб справити приємне враження, виникає не тільки на побаченні, але і під час листування в інтернеті або спілкування по телефону. Для вирішення цієї проблеми досить невеликої підготовки та добірки цікавих тем для бесіди.

Повний зміст

зміст

 • Легке, живе і цікаве спілкування допоможе більше дізнатися про чоловіка, подати себе у вигідному світлі і визначитися, чи хочете ви продовжити знайомство.
 • Що можна розповісти про себе хлопцю: принципи спілкування і теми
 • Для того щоб розмова приніс задоволення співрозмовникам, варто дотримуватися 3 основних правил приємного спілкування:
 1. Вибирайте теми, які зацікавлять обох співрозмовників. Інакше діалог перетвориться в монолог, і хтось занудьгує.
 2. Чи не перебивайте. Чоловікам подобається в дівчатах вміння слухати. Протягом розповіді можна вставляти короткі коментарі, які спонукають продовжити історію і підтверджують ваш інтерес до розповіді.
 3. Не кажіть про все і відразу. Жінки, захоплюючись, намагаються розповісти якомога більше. В результаті співрозмовник втрачає нитку розмови, а разом з нею і інтерес до співрозмовниці. Варто стримувати свою емоційність і не перескакувати з теми на тему занадто швидко.

Рекомендуємо

Що можна розповісти про себе хлопцю: принципи спілкування і теми

Що означає, якщо чоловік перестає писати і телефонувати першим

Нерідко ми опиняємося в компанії малознайомих людей – на вечірці, на роботі, на першому побаченні. При нетривалому знайомстві, коли про спільні інтереси ще немає інформації, можна почати бесіду на одну з універсальних тем. Вони ж допоможуть підтримати розмову з одним або шанувальником, коли інші теми вичерпалися. Деякі з загальних тем:

 1. Родина. Безпосередньо питати про те, чи одружений співрозмовник, або про його минулі відносини як і раніше не рекомендується. Можна запитати, звідки він родом, як довго живе тут, живе з батьками або один, чи є брати / сестри. Така розмова можна почати з себе: «Я одна у батьків, і це мене засмучує. А у тебе велика сім’я? ».
 2. Рід занять. Найкраще запитати, чим займається співрозмовник, що думає про свою роботу і чи збирається займатися цим далі. Паралельно, підтримуючи розмову, можна розповісти про себе.
 3. Відпочинок. Це велика тема. Можна обговорювати хобі, серіали, улюблені місця для відпочинку (кафе, ресторани, клуби та ін.), Подорожі та багато іншого.
 4. Утворення. У цій темі також великий список питань для обговорення, починаючи з дитячого садка і закінчуючи вузом. Можна обговорити улюблені шкільні предмети, вибір спеціальності, кумедні історії та навіть знайомих викладачів, якщо такі є.
 5. Гроші. Мова не про доходи. Це можуть бути ціни на бензин, кращі варіанти для інвестицій або економії, курс валют та ін. Головне, щоб тема не переросла в обговорення політичної ситуації. Політика, здоров’я і релігія – неприпустимі теми в розмові з малознайомою людиною.
 6. Медіа. Ця тема дозволяє поговорити про соціальні мережі або про щось захоплюючому, побачене в інтернеті, обговорити неполітичні новини і події (плітки про знаменитостей, останні концерти зірок або вихід нового альбому, прем’єру фільму або спектаклю, новини спорту).

Читайте також:   Як спокусити чоловіка: етапи зваби, чого робити не слід

Рекомендуємо

Що можна розповісти про себе хлопцю: принципи спілкування і теми

Про що питати дівчину на першому побаченні і в тривалих відносинах

Розмова на загальні теми допоможе вибрати з них цікаві для обох співрозмовників. Для цього потрібно прислухатися до чоловіка, простежити за тим, про що йому подобається говорити більше.

Діяльність і хобі

В першу чергу варто поцікавитися, чим займається хлопець, де навчався або навчається, в чому полягає його справа. Якщо людина щиро любить свою сферу діяльності, він зможе розповісти багато цікавого про неї, в тому числі і смішні історії. В результаті, можливо, у співрозмовників знайдуться точки перетину або навіть спільні знайомі.

Що можна розповісти про себе хлопцю: принципи спілкування і теми

Ще одна вдала тема – хобі. Якщо пощастить, захоплення виявиться якщо не загальним, то хоча б близьким обом учасникам бесіди. Якщо немає, у них з’явиться можливість дізнатися для себе щось нове, чоловік захоче здивувати свою візаві і похвалитися власними досягненнями.

Улюблена музика, книги, фільми, телешоу

Так само справи йдуть з улюбленою музикою, книгами, фільмами. Можна обговорювати стилі, жанри і напрямки, улюблених виконавців, режисерів, акторів, письменників. Можливо, смаки співпадуть – чи ні, і в цьому немає нічого поганого. Важливо при бесіді про смакові переваги в тому чи іншому напрямку не висловлювати зневаги, не критикувати і не осуджувати.

Іноді для початку відносин досить однієї пісні або книги, яка подобається обом. Якщо хлопець захоплюється чимось новим для дівчини, можна запитати, з якої пісні (книги, фільму) краще почати знайомство з автором (виконавцем, напрямком, жанром), тоді на наступному побаченні буде з чого почати розмову.

Спільноти в соцмережах

Складно зустріти людину, яка не має сторінки ні в одній із соціальних мереж, груп або спільнот в інтернеті.

У співрозмовників завжди знайдеться щось спільне, про що можна поговорити.

Подорожі

Психологи стверджують, що одна з кращих тем для спілкування – подорожі. Хоча б тому, що практично немає людей, які їх не люблять. Можна обговорити країни, які вже відвідали: що сподобалося, що немає, куди хотілося б ще повернутися.

Можна поділитися планами і майбутніми маршрутами нових подорожей. Запитати ради, через яке агентство вигідніше купити путівку або де замовити квитки і який готель вибрати. Дізнатися, чи є у хлопця досвід подорожі за кордон на автомобілі, і розпитати про це.

Рекомендуємо

Що можна розповісти про себе хлопцю: принципи спілкування і теми

Листування з дівчиною – як почати і що писати

Для різноманітності бесіди попередньо можна скласти невеликий список питань:

 1. Чи подобається тобі артхаус (італійське, французьке кіно)?
 2. Бачив останній фільм з …?
 3. Який ти любиш чай (кава)?
 4. Я побувала на джазовому фестивалі. А ти яку музику слухаєш?
 5. Мрію навчитися кататися на роликах (ковзанах, серфі), а ти вмієш? Це складно?
 6. Мрію зустріти Новий рік у теплих краях, а ти?
 7. Ти займаєшся спортом? А яким? Де? Як давно?
 8. Ти уболівальник?
 9. Хочу змінити ноутбук (машину, телефон). Ти в цьому розбираєшся? Чи зможеш дати раду?
 10. Купила принтер, підключила, але не всі функції працюють. Допоможеш розібратися?
 11. Які мови ти знаєш? І я хотіла б вивчити італійську, підкажеш курси?
 12. Хочу освоїти веб-дизайн. Як думаєш, чи впораюся сама або записатися на курси?

Можна запитати про місто, в якому мрієте побувати. Можливо, чоловік вже був там і зможе розповісти про нього, дати корисну пораду.

Не варто ставити занадто довгі або складні питання, до того ж вони повинні припускати розгорнуті відповіді. Якщо стає очевидним, що співрозмовник не хоче відповідати, не потрібно наполягати.

На побаченні завдання пари – якомога більше дізнатися і зрозуміти один про одного, скласти враження і вирішити для себе, чи є сенс в цих відносинах.Що можна розповісти про себе хлопцю: принципи спілкування і теми

Тому варто ненав’язливо з’ясувати не тільки чим займається і що любить співрозмовник, але і в якому колі спілкується, хто його друзі, чим він займається у вільний час і як любить відпочивати: віддає перевагу спокійному або активний відпочинок, а може, він завзятий клубний тусовщик.

Цікаво дізнатися його плани на майбутнє, чи не суперечать вони вашим. Наприклад, чоловік може планувати виїзд на тривалий термін за кордон або довготривале відрядження по країні.

Не варто розповідати про себе занадто докладно, нехай чоловік все дізнається поступово. Говорячи про себе, не потрібно підкреслювати ні свою зайву самостійність, ні залежність від батьків. Чоловікам рідко подобаються феміністки, але і інфантильні дівчинки їх не приваблюють. Варто уникати розповідей про свої невдачі і скаржитися. Це створить вам репутацію сумній особи.

Не варто затівати інтимну розмову на першому побаченні. Але в міру розвитку відносин, перетворення їх в більш близькі і довірчі подібні теми допустимі.

Для того щоб розмова протікала легко і невимушено, не варто забувати про додаткові прийоми:

 1. Гумор. Можна розповісти анекдот в тему або забавну історію з власного життя. Головне – уникати вульгарності і не виставляти себе в непривабливому вигляді. Уміння посміятися над собою – відмінна здатність, якщо при цьому дівчина не принижує себе. Якщо в голову нічого не приходить, можна скористатися смартфоном зі словами: «Дивись, що я сьогодні прочитала …».
 2. Компліменти. Чоловіки, як і жінки, люблять похвалу і визнання своїх талантів. Не забувайте робити йому компліменти в процесі розмови. Це дасть йому зрозуміти, що ви помітили і оцінили його переваги.
 3. Посмішки. Ніщо так не сприяє людині, як його щира доброзичлива усмішка. Вона дасть зрозуміти співрозмовнику, що він вам подобається і цікавий.
 4. Щирість. Це одне з найважливіших умов успішної бесіди. Якщо дівчина з чимось не згодна або їй щось не подобається, краще чесно, але ввічливо про це повідомити. Це дасть зрозуміти чоловікові, що у неї є своя думка і вона не боїться висловлювати його.
 5. Гарний настрій. Щоб не трапилося, якщо рішення йти на побачення все ж прийнято, потрібно налаштуватися на позитивний лад, інакше ні зустріч, ні бесіда не принесуть задоволення, а значить, не буде бажання її повторити.

Найболючіше питання для чоловіка – скільки він заробляє і будь-які натяки на цю тему. Навіть якщо в дівчині говорить банальна цікавість, чоловік запідозрить у неї меркантильний інтерес. Тому, якщо так важливо отримати відповідь на це питання, потрібно робити підходити здалеку.

Не варто на побаченні обговорювати теми соціального характеру: політику, національність, релігію, особливо якщо дівчина ще не знайома з світоглядом співрозмовника. Також не рекомендується починати бесіду на теми, що носять виражений негативний характер: війни, катастрофи, смерть, насильство.

Що можна розповісти про себе хлопцю: принципи спілкування і теми

Теми здоров’я, сім’ї, стосунків з колишньою, а також проблеми та неприємності можна обговорити з давнім другом. Для романтичного побачення вони не годяться.

Навряд чи чоловіка зацікавлять розмови про шопінг, моду або красі. На ці теми краще поговорити з подружкою. Чоловікові не обов’язково знати, скільки зусиль ви докладаєте, щоб бути красивою.

Чоловікові буде цікаво поговорити про сексуальний досвід дівчини, її переваги і фантазіях, але краще залишити цю розмову до тих пір, поки відносини не стануть ближчими. На початковому етапі про дівчину, вільно розмірковує на інтимні теми, може скластися неоднозначна думка.

Багато дівчат впевнені, що листуватися з чоловіком в інтернеті так само просто, як з подругами, тому допускають грубі промахи в спілкуванні:

 1. Критика. Вона може поширюватися не тільки на самого чоловіка, але і на його смаки, інтереси і захоплення. Єдине, до чого вона може призвести, – роздратування.
 2. Засудження. Пряме засудження будь-якої людини або його вчинку, незалежно від того, хто він вам чи співрозмовника. Можна висловитися про себе і своїх можливих вчинках в подібній ситуації.
 3. Суперечка. Гарячі суперечки в інтернеті – звична справа. Можливо, ваш співрозмовник теж завзятий сперечальник. Якщо мова йде про одного, бесіду можна вести в цьому ключі. Якщо ж знайомство з чоловіком нетривалий або між вами зароджуються романтичні стосунки, суперечка призведе в тупик. У кращому випадку кожен залишиться при своїй думці, інакше у того, хто програв буде неприємний осад і пропаде бажання листуватися далі.
 4. Брехня. Будь обман рано чи пізно відкриється. Якщо в планах підтримувати знайомство тільки в інтернеті, в цьому немає нічого страшного. Якщо ж є бажання перевести його в реальність, обман вийде назовні і зіпсує відносини.
 5. Згода з усім підряд. Якщо жінка погоджується з будь-реплікою співрозмовника, він запідозрить її в нещирості або в користі. Можна і потрібно коректно і ввічливо висловлювати свою думку.
 6. Розмови тільки про себе. Не варто перетворювати діалог на монолог і самовихваляння. Якщо хлопця зацікавлять будь-які відомості про співрозмовниці, він задасть свої питання. Їй, в свою чергу, варто поцікавитися співрозмовником.
 7. Допит. Надмірна цікавість відштовхує і насторожує.
 8. Лестощі. Чоловіки, як і жінки, люблять компліменти, але все повинно бути в міру. Відверті лестощі є підтвердженням нещирості і наявності прихованих мотивів.

Зайва емансипація теж може нашкодити. Якщо мета знайомства – іноді поговорити, можна дозволити собі зайву самостійність. Якщо є мета зав’язати стосунки, чоловік може подумати, що він вам просто не потрібен.

Джерело: https://delodnya24.ru/obshhenie/temy-dlya-razgovora-s-parnem.html

Про що говорити з хлопцем, щоб йому було цікаво

Спілкування – свого роду мистецтво, а спілкування з протилежною статтю його вершина. Мало розмовляти на всі теми поспіль без угаву. По-перше, це стомлює, по-друге, чоловікові не цікаво слухати балаканину. Я вже бачу, як дівчата надули губки і вирішують, що краще взагалі мовчатимуть. Не потрібно вирішуватися на такі кардинальні заходи. Давайте навчимося спілкуватися.

Про що говорити з хлопцем

Хлопці бувають різні, хтось любить поговорити, а хтось мовчун і з нього не витягнеш ні слова, але деякі теми будуть цікаві для кожного.

Що можна розповісти про себе хлопцю: принципи спілкування і теми

 1. Про його роботу або занятті. Для дівчат на першому місці завжди були емоції і почуття. У чоловіків – робота, кар’єра, успіхи в бізнесі. Це добре відображають рядки однієї відомої пісні «насамперед, насамперед літаки, ну а дівчата потім». Це не вигадки автора, так вони їсть насправді. Чоловік подивився б на дівчину іншими очима, якби вона запитала як справи в бізнесі або на роботі і проявила обізнаність в даному питанні. Ну вже вищим пілотажем буде слушну пораду. Почуття і розмови про любов це добре, але в вкрай помірних кількостях. Хлопці сприймають такі розмови, як з’ясування відносин і намагаються уникати їх.
 2. Його досягнення твої досягнення. Хлопець досяг чогось, нехай це продаж запальнички хто не палить людині, дівчина повинна похвалити його. Радійте разом його успіху. Розпитайте як це було, як йому вдалося. Побачите, як хлопець із захопленням почне в найдрібніших подробицях розповідати про зроблену угоду століття. Розумію, що йому цікаво, а дівчині не дуже. Але що поробиш, ви вчитеся спілкуватися з протилежною статтю на цікаві для нього теми.Що можна розповісти про себе хлопцю: принципи спілкування і теми
 3. Про його захоплення та хобі. Говорити тільки про робочі будні свого хлопця з часом набридне. Та й не потрібно на цьому зациклюватися. Дізнайтеся про його захоплення і спробуйте розділити їх. Якщо ці захоплення не для вас, то хоча б спробуйте дізнатися про них більше поговоріть з хлопцем на цю тему. Не потрібно розбиратися, наприклад, в швидкісний спуск на лижах досконально. А просто задайте кілька запитань. Хлопець оцінить вашу зацікавленість і йому буде цікаво поспілкуватися на цю тему.
 4. Розкажіть хлопцеві про свої захоплення. Спілкування має бути цікавим для кожної зі сторін діалогу. Тоді чому б дівчині не розповісти хлопцеві про свої захоплення або роботі. Але тільки прошу вас, милі дівчини, пропустіть подробиці трудових буднів пов’язаних з манікюром, плітками в курилці і іншими напруженими завданнями. Що стосується захоплень, то навряд чи у хлопця викличе інтерес як ви підбирали бісер для картини або нитки для шарфика. А ось своїми досягненнями у вивченні іноземної мови або фотографії можна поділитися. Хто знає, може це настільки зацікавить молоду людину, що він розділить з вами це захоплення. А це саме те, що потрібно для більшої близькості.

Читайте також:   Що подарувати дівчині на 30 років: ідеї для чоловіків і родичів

Які теми цікаві для хлопців

Всім нам подобатися, коли нас люблять. Скажіть своєму хлопцеві про це. Тільки не довгим монологом, як я вже говорив, що це асоціюється із з’ясуванням відносин, а короткою фразою.

Це може бути не тільки стандартне «я тебе люблю», але «я сумувала за тобою», «я думала про тебе», «ти мені дуже дорогий».

Якщо чоловік по-справжньому закоханий, то ці фрази можуть стати початком багатогодинного діалогу цікавого для обох учасників. Спробуйте.

Що можна розповісти про себе хлопцю: принципи спілкування і теми

 1. Також чоловіки оцінять турботу і піклування про нього. Запитайте як він себе почуває і як його здоров’я, і він із задоволенням розповість тобі про це. Деякі будуть скаржитися і скиглити, але що поробиш. Ви, дівчата, сильні, іноді потрібно вислухати і подібне. Адже хлопцю цікаво про це поговорити. Вислухай, поспівчувають і навіть запропонуй пігулку від недуги. Повір, ти станеш для нього найкращою, і не тільки співбесідницею.
 2. Як не дивно тема фінансів цікава для всіх. Поговоріть з хлопцем на цю тему. Обговоріть куди ви витратите вашу прибуток, яку річ купите першої або яку суму будете відкладати щомісяця на подорож. Розмова про планування і розподіл фінансових потоків допоможе дівчині краще пізнати свого обранця, а чоловікові буде цікаво дізнатися чи вміє дівчина розпоряджатися грошима або у неї в голові тільки туфельки і плаття.
 3. Чоловікам цікаво зануритися в спогади. Дівчата, скористайтеся цим. Влаштуйте вечір спогадів. Не важливо що згадувати. Це може бути ваша торішня поїздка на море або похід на шашлики з компанією. Головне, щоб спогади були негативними. А для того, щоб цікавіше було згадувати влаштуйте перегляд фотографій під келих хорошого вина.

А знаєте, про що цікаво говорити з хлопцем? Про його мріях. Здивовані, що ми можемо мріяти, а не робити все спонтанно або по холодному розрахунку? Помрійте разом. Нехай він розповість своє бачення майбутнього, а ви злегка його подкорректіруете.

І ще кілька цікавих тем для розмови

Що можна розповісти про себе хлопцю: принципи спілкування і теми

 • Яким ти був у дитинстві;
 • ким ти мріяв стати і вийшло;
 • які речі необхідні хлопцеві для щастя;
 • які його великі страхи;
 • чи є життя на Марсі та інших планетах;
 • як пройшли його шкільні та студентські роки;
 • що йому не подобається в людях;
 • чи любить він дітей і скільки хотів би мати їх в майбутньому;
 • щоб він робив якби виграв мільйон;
 • куди б він хотів відправитися в подорож.

Коли ви будете не разом, то можете скористатися парочкою готових, прикольних смс у вигляді віршів і в прозі. Всі люблять фліртувати і хлопці теж.

Про що не слід говорити з хлопцем чи чоловіком

Що можна розповісти про себе хлопцю: принципи спілкування і теми

 1. Розмова про те де він затримався, чому вам не подзвонив і інші подібні теми. Потрібно попрацювати на створенням такої обстановки будинку, щоб коханому хотілося повернутися до вас як можна швидше. Хлопець повинен сумувати за дівчині. Постарайтеся не створювати знервовану обстановку і з’ясовувати де він затримався на п’ять хвилин. Ця тема абсолютно не цікава для розмови.
 2. З’ясовувати у чоловіків про що він думає в цю хвилину. Таке питання викликає у них напруга. Часто траплялося бути свідком подібних питань. І коли чоловік відповідає не те що хотілося б чути дівчині починалися сварки. Питання «Про що ти думаєш?» звучить як провокація. Дівчата, забудьте його. Якщо хочете знати думки свого хлопця, то почніть розмову якось інакше.
 3. Не варто критикувати друзів і родичів чоловіка , а вже тим більше забороняти спілкуватися з ними. Це розлютить молодої людини. Раз тобі не подобається коло його спілкування, значить ти сумніваєшся в його виборі, а отже сумніваєшся в ньому.
 4. І головне. Дівчата, прошу вас, не розповідайте нам про своїх колишніх. Ні під яким соусом і приводом. І не розпитуйте нас про минулі відносини. Для того вони і минулі, щоб не згадувати про них.

І наостанок порада: навчися слухати свого хлопця і йому буде цікаво з тобою спілкуватися і розповідати все, що його хвилює.

Джерело: https://art-kiss.ru/o-chem-govorit-s-parnem-chtoby-emu-bylo-interesno.html

Що розповісти хлопцеві про себе

Що можна розповісти про себе хлопцю: принципи спілкування і теми

Про що варто розповісти

Будь-яка дівчина, розповідаючи про себе, прагне створити гарне враження. Однак вона не завжди в повній мірі уявляє, який ефект можуть призвести деякі, на перший погляд невинні відомості і фрази.

Тому, плануючи розповідь про себе, варто в першу чергу задуматися не про те, що розповісти молодій людині, а про те, чого говорити не варто. Але про це трохи пізніше.

Спочатку кілька практичних порад з побудови розповіді про себе.

Теми бажано вибирати якомога більш загальні, уникаючи конкретики. Анкетні дані теж можна опустити, оскільки вони, як правило, не представляють особливого інтересу. Тим часом молодої людини бажано саме зацікавити, по можливості навіть заінтригувати. Добре, якщо розповідь про себе буде висвітлювати і підкреслювати такі моменти:

 • коло інтересів;
 • таланти, вміння, здібності;
 • широкий кругозір;
 • активність, здорова цікавість;
 • уважність, вдумливість;
 • легкий характер;
 • позитивний погляд на життя.

Новорічний відео-рецепт :

Навіть якщо молода людина не запам’ятає все, що ви йому розповіли, в його уявленні складеться позитивний образ цікавою дівчата і запам’ятається легкість спілкування.

І це відчуття легкості матиме набагато більше значення, ніж сума отриманих відомостей, оскільки ніщо так не пригнічує, як вічно нещасний, всім незадоволений співрозмовник, в житті якого раз у раз трапляються трагічні події.

У кращому випадку такої людини хочеться пожаліти, в гіршому – бігти від нього подалі.

Читати ще Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

Для того щоб полегшити собі завдання, можна підготуватися до розмови заздалегідь, тим більше що передбачити його не так вже й складно – він рано чи пізно все одно відбудеться.

Тому слід взяти аркуш паперу і розділити його на дві частини вертикальною лінією.

В одній частині листа записати стовпчиком всі свої достоїнства і корисні особливості, в іншій – недоліки і непривабливі сторінки минулого. Виглядати це буде приблизно так:

Мої плюси Мої мінуси
люблю читати багато балакаю
віддаю перевагу активному відпочинку в моїй кімнаті часто безлад
займаюсь спортом завжди спізнююся
добре готую занадто влюблива
люблю тварин люблю сперечатися
люблю дізнаватися нове дуже уразлива
дивлюся на все з оптимізмом іноді обманюю

Склавши список, має бути поданий приблизний перелік тем, які дозволять підкреслити позитивні якості, і ні в якому разі не торкатися ті, що видадуть недоліки. Для того щоб підстрахуватися, розмова можна раз у раз відводити в бік.

Ось, наприклад: «У мене багато всяких цікавих захоплень.

Я люблю читати книги, виїжджати на природу … На початку літа, наприклад, я була на байдарковому сплаві, там був такий випадок … »І далі йде розповідь про якийсь кумедний епізод, що стався з вами в поході.

Якщо подібні ситуації і захоплення вам не властиві, можна обійтися подібною схемою і в будь-якому іншому випадку. Розповідь можна побудувати і так: «Найбільше я люблю тварин.

У мене вдома є … »Далі йде розповідь про вихованців та історія їх появи. Або так: «Мені з дитинства хотілося навчитися готувати. Одного разу я … »І далі кумедний випадок першого кулінарного досвіду.

Така розмова завжди можна закінчити запрошенням на «коронна страва».

Чого говорити не слід

Необхідно розуміти, що прохання молодої людини «розповісти що-небудь про себе» – це не запрошення до одкровення. Такий розповідь не повинен перетворитися на сповідь, де ви відкриєте хлопцеві всю свою таємницю.

Цього не треба робити, навіть якщо він попросить. По-перше, це не відповідає вашим інтересам, по-друге, такий ступінь довіри не можна просити або вимагати – її треба заслужити.

Відповісти ж йому можна м’яко і ухильно, або жартом, відвівши розмову в більш корисне русло.

Читати ще Як розлучитися з одруженим чоловіком

Існують теми, яких вкрай небажано торкатися в розмові з вподобаним хлопцем, а саме:

 • особистих відносин з іншими хлопцями в минулому (а можливо, і в сьогоденні);
 • особистих неприємностей і проблем;
 • неприємних сімейних секретів;
 • неприємних ситуацій, пов’язаних з іншими людьми (про які вони не бажали б поширюватися);
 • власних недоліків.

Іноді хлопець може навіть навмисно провокувати вас на розмову про те, про що вам говорити б не хотілося. Наприклад, запитати: «А ти закохувалася коли-небудь по-справжньому?» Цим питанням він сподівається вивідати подробиці вашого особистого життя і любовних відносин. Він часом і сам не розуміє, навіщо йому це, але вам це точно не потрібно. Тому, не замислюючись і абсолютно серйозно відповідайте: «Так.

Закохувалася і дуже сильно. Як зараз пам’ятаю, його звали Максим, ми ходили в один садок. У нього був шафка з корабликом, а у мене з вишенькою. Він подарував мені фломастери, і ми закохалися ». І якщо хлопець буде наполягати, питаючи: «А якщо серйозно?», Не здавайтеся, відповідайте: «Повір, це було дуже серйозно. Я навіть заміж за нього збиралася. Нічого більш серйозного в моєму житті не пригадаю ».

Подібний підхід дозволить вам уникнути можливої ​​ревнощів до минулого, якщо ваші відносини будуть мати продовження, образ третіх осіб, чиє життя ви ненароком торкнеться своєю розповіддю і т. Д.

Крім того, якщо хлопець виявиться не дуже хорошою людиною і / або ваші відносини коли-небудь закінчаться серйозної сваркою, у нього залишиться мало негативних відомостей про вас, а значить, і мало грунту для пліток і лихослів’я у вас за спиною.

У ході розповіді про себе не варто забувати і про те, що в цю гру можуть грати двоє, т. Е. Ненав’язливо намагайтеся залучити хлопця в розмову і дізнатися про нього побільше.

Читати ще Як вести себе на першому побаченні

Джерело: https://onwomen.ru/chto-rasskazat-parnyu-o-sebe.html

Що можна розповісти про себе хлопцю приклади

Ставлячи питання, можна впевнено відчути себе при будь-якій розмові.

Це допомагає вбити двох зайців:

 • співрозмовник не переймається про те, що говорити, щоб розмова тривала цікаво і без пауз;
 • подібна форма спілкування підкреслює зацікавленість в хлопця.

Почати знайомство в віртуальному просторі простіше, ніж підійти до людини на вулиці, тому не бійтеся, беріть ініціативу в свої руки і дійте.

Кожна людина має потребу в спілкуванні: комусь достатньо 10 хвилин в день, а хтось вимагає постійного підживлення.

Для встановлення дружніх відносин міжособистісна вербальна зв’язок необхідна. Але будь-які людські дії завжди містять кордону і рамки. Щоб розмова з хлопцем пройшов без проблем, дотримуйтеся 5 принципів.

Принцип перший: мовчання – найкращий помічник

У соціальному середовищі мовчання найчастіше засуджується: небагатослівні гості викликають підозри, а в компаніях тиша передбачає нудьгу. Але не завжди пауза – ворог. Часто вона сприяє підвищенню якості комунікації.

Читайте також:   Чоловік дізнався про мою зраді, що робити: тактика поведінки

Мовчання в розмові необхідно, щоб обміркувати відповідь на питання. Порожні розмови, які не несуть в собі ніякого інформаційного навантаження, можуть швидко набриднути.

Що можна розповісти про себе хлопцю приклад

 • Позитивна енергія, яка виходить від оповідача в такі моменти, здатна зачарувати навіть на відстані.
 • Якщо не знаєте, що розповісти про себе і своїх хобі хлопцю, використовуйте при листуванні такі приклади:
 1. Розкажіть про танці, які намагаєтеся освоїти.
 2. Розкажіть про йогу і її принципах, які допомагають в житті утримувати душевну гармонію.
 3. Якщо займаєтеся фітнесом, розкажіть про фітнес-залі та кращих інструкторів. Можливо, чоловік теж захоче в майбутньому там займатися.
 4. Катання на роликах приносить задоволення? Чому б не розповісти про це своєму новому знайомому.
 5. Можна розповісти хлопцеві про улюбленому времяпрепровождении у вихідні дні, навіть якщо це сон до обіду і перегляд телевізора до 23 годин. Можливо, саме на цьому і зійдуться ваші з хлопцем погляди.
 6. Якщо дівчина професійно займається фотографією або живописом, хлопцеві можна показати свої найкращі роботи, а також розповісти про місця зйомок.
 7. Улюблені книги і фільми – ідеальна тема для обговорення.

Що розповісти про себе хлопцю приклади

Запитуйте його про те, як проходить його день, які у нього на сьогодні плани. Запам’ятовуйте те, що він розповідав раніше. Можливо, він збирався десь побувати – запитаєте, як все пройшло. Якщо він повідав про своє домашнього вихованця, то поцікавтеся, як поживає його чотириногий друг.

Не варто закидати хлопця нескінченними повідомленнями, але все ж бажано демонструвати свою дружелюбність.

Якщо молода людина задає вам якісь питання, то не потрібно відповідати на них скупо і лаконічно. Дайте розгорнуту відповідь – звичайно, в межах розумного.

Також було б непогано задавати будь-які питання і йому, періодично не боячись брати на себе ініціативу у веденні бесіди.

Навіть якщо у вас повно вільного часу, то хлопцю ні до чого знати, що вам зовсім нема чим себе зайняти – не варто більшу частину доби перебувати «онлайн» – так ви поступово заробите репутацію ледарки.

Зовсім інша справа, якщо ви працюєте або дійсно чимось зайняті, слухаючи в ВК музику і відповідаючи на повідомлення з періодичністю в кілька хвилин, а то й годин.

Але краще все ж заходити в Мережу вечорами на пару годин.

важливо

Такі розмови залиште для подруг.

Захоплення

Можливо, ви захоплюєтеся танцями, йогою, катанням на роликах або заняттями фітнесом – все це буде не зайве розповісти про себе молодій людині. До того ж, напевно, йому сподобається той факт, що ви намагаєтеся тримати себе в формі. Також будь-якому хлопцю було б цікаво дізнатися про ваші творчі хобі – живопис, фотосправа, поезія.

Якщо у вас немає ніяких хобі, то саме час їх відшукати!

Поділися планами на майбутнє

Напевно, у вас є якісь ідеї, які в недалекому майбутньому ви хотіли б втілити в життя. Не виключено, що вам хотілося б побувати в якомусь європейському місті, або ви хочете піти на цікавий майстер-клас. Для підтримки бесіди з хлопцем можна розповісти і про те, чим ви плануєте зайнятися вже в найближчі вихідні.

Бесіда на тему улюбленого кіно

Іноді корисно переходити і на нейтральні теми.

Зараз важко знайти людину, яка не захоплювався б кінематографом. Поцікавтеся, який жанр вашому співрозмовнику ближче всього. Багато молодих людей із задоволенням дивляться фільми, зняті за коміксами Marvel або DC, які останнім часом на піку популярності і збирають величезні каси по всьому світу.

Увага

Я навіть заміж за нього збиралася. Нічого більш серйозного в моєму житті не пригадаю ».

Подібний підхід дозволить вам уникнути можливої ​​ревнощів до минулого, якщо ваші відносини будуть мати продовження, образ третіх осіб, чиє життя ви ненароком торкнеться своєю розповіддю і т. Д.

Крім того, якщо хлопець виявиться не дуже хорошою людиною і / або ваші відносини коли-небудь закінчаться серйозної сваркою, у нього залишиться мало негативних відомостей про вас, а значить, і мало грунту для пліток і лихослів’я у вас за спиною.

У ході розповіді про себе не варто забувати і про те, що в цю гру можуть грати двоє, т. Е.

Що можна розповісти про себе хлопцю приклади при листуванні

Цього цілком вистачить для повноцінного віртуального спілкування, і не дозволить вам загрузнути в безглуздих листування.

Які питання можна задавати хлопцеві під час листування

Існує багато тем, які ви можете підняти зі своїм співрозмовником. Уникайте численних питань про колишню дівчину і не говорите про занадто особистому – все це допустимо обговорювати в ближчих стосунках.

1. Дізнайтеся про відпочинок з друзями

Запитайте, як часто він вибирається кудись з друзями, та й взагалі – чи любить він компанії. Може бути і так, що хлопець, який вам подобається – інтроверт, якому не надто подобається проводити багато часу з приятелями. Загалом, все це ви можете у нього з’ясувати.

2. затроньте тему дитинства

Якось ненав’язливо затроньте тему дитинства. З’ясуйте, де молода людина любив бувати, будучи дошкільням, чи траплялися в його дитинстві якісь кумедні ситуації, чи добре він пам’ятає той період. Також не забудьте охопити і більш свідомий вік – дізнайтеся, подобалося чи хлопцеві вчитися в школі, які предмети здавалися йому цікавіше інших, чи збереглася зв’язок зі шкільними друзями.

3. Обговоріть музичні смаки

Напевно, сподобався вам хлопець, має певні музичні вподобання, які ви також можете обговорити. Запитайте його про те, чи були у нього кумири в підлітковому віці, і яких виконавців він найчастіше слухає.

Що можна розповісти про себе хлопцю приклади при знайомстві

Ніколи на перших етапах знайомства не заводьте розмов на неприпустимі теми:

 1. Ні в якому разі не присвячуйте свого нового знайомого в подробиці вашого особистого життя. Не треба розповідати, скільки партнерів у вас було до знайомства з ним і те, як і з яких причин, ви «розбіглися;
 2. Не розказуйте про свої матеріальні бажання, труднощі та положенні в цілому;
 3. Не обговорюйте в негативному контексті ваших друзів, подруг і колег по роботі. Це буде розцінено, як сплетничество;
 4. Чи не скаржтеся на проблеми у відносинах з родичами;
 5. Не критикуйте сфери діяльності, модні тенденції, правильність тих чи інших вчинків, тим більше, поки ви не знаєте його відносини багато до чого;
 6. Не заводьте розмов про політичні новини і надзвичайні події.Йому може це здатися нудним;
 7. Намагайтеся не розповідати довгі історії. Не факт, що ваші або чиїсь пригоди одразу ж викличуть жвавий інтерес.

Якщо ви раптом помітите, що новий знайомий веде діалог в іншу сторону, значить цей момент розмови йому не дуже цікавий, а можливо навіть неприємний. Тому терміново міняйте тему, і не наполягайте на продовженні обговорення попередньої.

Будьте делікатні, так як після прояву подібної наполегливості, людина може і зовсім не захотіти далі спілкуватися. Деякі хлопці при знайомстві з дівчиною досить скромні, тому не намагайтеся розворушити його гучним сміхом і активною жестикуляцією.

Що можна розповісти про себе хлопцю приклади вконтакте

Виглядати це буде приблизно так: Мої плюси Мої мінуси люблю читати багато балакаю віддаю перевагу активному відпочинку в моїй кімнаті часто безлад займаюся спортом завжди спізнююся добре готую дуже влюблива люблю тварин люблю сперечатися люблю дізнаватися нове дуже уразлива дивлюся на все з оптимізмом іноді обманюю

Склавши список, має бути поданий приблизний перелік тем, які дозволять підкреслити позитивні якості, і ні в якому разі не торкатися ті, що видадуть недоліки. Для того щоб підстрахуватися, розмова можна раз у раз відводити в бік. Ось, наприклад: «У мене багато всяких цікавих захоплень.

Я люблю читати книги, виїжджати на природу … На початку літа, наприклад, я була на байдарковому сплаві, там був такий випадок … »І далі йде розповідь про якийсь кумедний епізод, що стався з вами в поході.

Якщо подібні ситуації і захоплення вам не властиві, можна обійтися подібною схемою і в будь-якому іншому випадку. Розповідь можна побудувати і так: «Найбільше я люблю тварин. У мене вдома є … »Далі йде розповідь про вихованців та історія їх появи.

Або так: «Мені з дитинства хотілося навчитися готувати. Одного разу я … »І далі кумедний випадок першого кулінарного досвіду. Така розмова завжди можна закінчити запрошенням на «коронна страва».

Чого говорити не слід

Необхідно розуміти, що прохання молодої людини «розповісти що-небудь про себе» – це не запрошення до одкровення.

Що можна розповісти про себе хлопцю приклади вконтакте при знайомстві

Тримайте себе в спокійному стані. Але не забувайте посміхатися. В іншому випадку, ризикуєте здатися надмірно розв’язаної.

Як підтримати бесіду?

У процесі спілкування постарайтеся не допускати незручних пауз. Тем для розмов безліч. Тому ось ще кілька порад:

 1. Більше читайте .Чим більше буде кругозір знань, тим легше буде знайти нову тему для бесіди підібрати потрібні слова.
 2. Приділяйте час перегляду документальних фільмів , і відвідуйте культурні заходи. Це дозволить не тільки дізнатися багато нового, але і розібратися в тонкощах багатьох тем.
 3. Намагайтеся частіше тренувати свою промову . Складно слухати людину, яка говорить з нескінченними паузами, вставляючи непотрібні «ну як би»;
 4. Завжди проявляйте зацікавленість . Чи не перебиваючи, задавайте ненав’язливі питання;
 5. Спілкуйтеся в інтернеті . Різноманітні форуми і чати прекрасно допомагають розвинути навички комунікабельності.

Обов’язковою умовою для підтримки бесіди дайте зрозуміти вподобаному вам молодій людині, що вам комфортно і приємно знаходитися в його суспільстві. Будьте чуйними. Звертайте увагу на будь-які реакції.

Що заважає дівчатам при спілкуванні з хлопцями?

Якщо згадати себе в дитинстві, то для будь-якого з нас, новий незнайомий чоловік був цілим незвіданим світом.

Як розповісти про себе хлопцю приклади по листуванню

Показати себе з хорошого боку допоможе наступний набір рекомендацій:

 1. Писати потрібно грамотно. Можливо, хлопець не вкаже на помилки в повідомленнях, але у нього складеться неприємне враження про співрозмовниці. Також не розповідайте про його «кульгавий» орфографії. Подібне зауваження може зачепити самолюбство співрозмовника, після чого спілкування навряд чи перейде в позитивне русло.
 2. Чи не набридає. Відучити себе від відправлення повідомлень подібного плану: «Ау, ти тут?», «Коли ти мені відповіси?», «Я тобі не цікава?». Хлопець може бути зайнятий, а подібні докучливі тексти приведуть його в лють. До того ж нав’язливість не прикрашає дівчину.
 3. Не використовуйте зменшувально-пестливі слова. Вирази «зайка», «сонечко», «кошеня» доречні для людей в стосунках. Хлопець подібні слова на свою адресу може сприйняти як нав’язливість і лицемірство. Називайте його по імені – воно пестить слух в будь-яких відносинах.
 4. Якщо при розмові чоловік відповідає коротко, значить, розмова йому набридла і нецікава. Саме час змінити тему.
 5. Утримайтеся від нещирості. Компліменти – це прекрасно. Їх люблять отримувати всі. Але не кажіть їх на порожньому місці, намагаючись сподобатися. Хлопець зрозуміє награність цих слів і не захоче продовжувати спілкування.
 6. Не використовуйте в розмові нецензурну мову. Якщо хлопець не реагує на такі слова, це не означає, що йому подобаються грубі дівчата.
 7. Поважайте те, що він говорить.

Джерело: https://my-i-zakon.ru/chto-mozhno-rasskazat-o-sebe-parnyu-primery

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *