Що не можна говорити чоловікові ніколи: слова, що вбивають любов

Кожен з вас знає, що слово – найсильніший інструмент, який може як надихнути чоловіка на взяття нових вершин, так і назавжди відштовхнути від себе, зруйнувавши любов. Багато жінок навіть не замислюються про небезпеку, що таїться в деяких фразах і словах, а адже вони можуть просто «підірвати» навіть довготривалі стосунки. Так що ж категорично не можна говорити вашому обранцеві?

Зміст приховати

1. «Ось вічно у тебе все через ..»

Подібна фраза просто принизлива для будь-якого чоловіка, і нею ви назавжди відіб’єте його бажання робити щось заради вас. Неважливо, що викликало ваше незадоволення: ремонт по дому, невдала збірка нового комода або заміна розетки. Чоловік апріорі повинен відчувати себе героєм, що чинять подвиги заради обраниці.

2. «Розмір в ліжку не так вже й важливий …»

Ні під якими соусами не пропонуйте це блюдо своєму коханому, навіть якщо ви говорите, що він краще колишнього в рази – будь-яке порівняння на сексуальному поприщі може викликати розлад.

Про своїх колишніх чоловіків розкажіть всього один раз і ніколи не повертайтеся до цієї теми.

А на його питання про те, як було з тих чи інших сексуальним партнером, обмежтеся поверхневими відповідями і скажіть, що вам з ним дуже добре!

Що не можна говорити чоловікові ніколи: слова, що вбивають любов

3. «А я говорила !!»

Жінка справді мудра ніколи не буде дорікати чоловіка, якщо його спіткала невдача чи поразка – хто від цього може бути застрахований? Ви думаєте, чоловік сам не розуміє, що у нього не вийшло, і не звинувачує себе за промах? І замість невгамовної пилки, будьте підтримкою у важкий період.

4. «Нам терміново потрібно поговорити про щось важливе. У нас буде серйозна розмова … »

Подібні фрази нічого, крім як нервозності і роздратування не викликають, а пік її «досконалості» настає тоді, коли це повідомляється вранці по смс, а поговорити вийде лише ввечері. Як ви думаєте, що ви отримаєте після дня, повного неприємних загадок, напруженості і хвилювань? Озвучте відразу важливі речі, щоб чоловік міг опрацювати в розумі варіанти рішень.

5. «Ти не отримаєш сексу, поки ..».

Варіацій може бути мільйони, але такі маніпуляції обертаються одним – чоловік знаходить собі коханку, яка хоче займатися з ним сексом в будь-який час без умов. Дами, невже секс потрібен лише чоловікам, а вам на нього зовсім наплювати?

Що не можна говорити чоловікові ніколи: слова, що вбивають любов

6. «Твоя мама мене дістала моралями і порадами. Від твого дядька мене нудить .. »

Навіть якщо ви усіма фібрами душі ненавидите його маму, брата або тітку, ніколи не обговорюйте їх в негативному полі. Ні в якому разі не можна переходити на особистості і говорити негативно про його матері – це табу. Краще сказати так: «Мені не дуже комфортно, що мама обговорює нашу сім’ю. Мені ніяково, коли твій дядько на мене недвозначно дивиться ».

7. «Я по горло сита твоїми дурними захопленнями. Як можна вбивати свій час на цей футбол? (Риболовлю) ».

Не варто образливо висловлюватися про улюблених хобі вашого чоловіка, навіть якщо вам здається, що це дурість і повна нісенітниця. І якщо ви не поділяєте його захоплення, покажіть коханому, що ви, хоча б їх не відкидаєте.

Ваше монотонне дзижчання про те, як вам набридло, коли він дивиться матч, не змінить ситуації – він так і буде любити свій футбол, але відносини в цей момент у вас завжди будуть напруженими.

Вам це потрібно? І невже ваш любовний серіал, Дом-2 або вампірська сага корисніше?

8. «А ось Петя …»

І понеслася: чоловік Вальки заробив на нову шубку, а Зінкін вже став заступником директора і отримує купу грошей.

Барвисті описи ідеального невідомого героя кинуть в жар навіть самого витриманого чоловіка.

Коли-небудь ви почуєте: «Я такий радий за Петю і захоплений його талантами і успіхами, так ось збирай свої валізи і вали-ка до цього героя – не гай своє життя на такого невдахи, як я!»

9. «Ти мій плюшевий котик, пузатик, Масик, пусик, Кукусики ..».

Якщо ви зважитеся сюсюкати з вашим улюбленим при його друзів, то буде біда – його засміють, нехай навіть по-дружньому. Замініть подібні слова хоча б на «милий, дорогий». Хоча всі ваші ніжні слова краще залишити до тих пір, поки не залишитеся наодинці.

10. «Та це просто мій колишній ..».

Вам написали повідомлення в соцмережах, і ви недбало кидаєте: «А, це всього лише колишній хлопець». Він подумає, що ви просто напросто легковажна особа, для якої чергові відносини нічого не значать. Або ж, ви спілкуєтеся з колишнім хлопцем і намагаєтеся приховати це від свого чоловіка.

11. «Поступу як мужик»

А він зараз, вибачте, хто? Виходить, що зараз ви його цим самим справжнім мужиком чи не вважаєте. Подібна мотивація чоловіка до героїчним вчинкам заради вас зійшла на нуль.

12. «Я впораюся сама ..».

Ваш чоловік вважає себе сильним героєм, який впорається з будь-яким завданням, тому щиро пропонує свою допомогу. Він отримає від цього задоволення – адже він мужик! Дозвольте йому відкрити консерви, посунути важкий стіл або вкрутити лампочку, і, хоча ви все це можете зробити самі, дозвольте йому отримати моральну кайф від зробленого. І обов’язково подякуйте за допомогу.

13. «Тобі пора піти в спортзал і сісти на дієту ..».

А вам хіба приємно, коли вам в ніс тикають фізичними вадами? Ви напевно покривається мурашками від обурення, коли на роботі співробітниці кидають: «Ой, як ти поправилась! А стрункішою тебе було краще! ».

Ваш чоловік може і проковтне образу, хоча вона і завдасть удар по його самолюбству, але в його серці назавжди оселиться невпевненість і комплекси, що у нього «велика пузо, як у вагітної».

Ви ризикуєте, що він буде доводити собі свою привабливість, вдаючись до допомоги інших жінок, і незабаром піде до тієї, хто полюбить його таким, яким він є.

Що не можна говорити чоловікові ніколи: слова, що вбивають любов

14. «Як тобі мій новий манікюр, плаття, туфлі?».

Ніколи не ставте подібних питань своєму чоловікові, так як йому абсолютно все одно на такі речі. Якщо обранець Вас любить, для нього ви завжди будете привабливою і найкрасивішою.

15. «А ось моя мама каже, що треба …».

Якщо ваша мама мудра жінка і дає поради для збереження сімейного щастя, нехай це залишиться вашими милими таємницями. Навіщо говорити про це вашому чоловіку, адже він подумає, що ви не маєте власної думки.

16. «Ти нічого не помічаєш?».

Він що, слідчий або досвідчений криміналіст, з ходу визначити, що ваше волосся стали коротшими на 2 см і були освітлені на один тон? Ставлячи такі питання, готуйтеся до того, що його відповідь вас може глибоко розчарувати!

17. «А ти пам’ятаєш, який сьогодні день?»

Чоловік нервово перебирає на задвірках пам’яті всі відомі йому дати: іменини, день знайомства, день народження вашої мами. Навіть якщо він забув про якусь подію це не рівнозначно тому, що забули про вас. Чоловіків нудить від будь-показухи, а ось в ваших руках створити свято самій – адже вам важливо обопільне задоволення, а не дотримання всіх прозорих формальностей?

18. «Ти не здатний зрозуміти мене, моїх тонких душевних струн …»

Може проблема в тому, що ви не вмієте нормально пояснювати, в чому причина ваших переживань і хвилювань? Він же не екстрасенс, щоб вловлювати зміну настрою, і витрачати час на пошук і розбір причин, чому ви вже три години перебуваєте в депресії.

19. «Нічого не сталося. Все нормально!”.

Ви надули губки, ображено мовчите і на будь-які питання натягнуто відповідаєте: «Ні. У мене все добре, нічого не сталося ». А через годину театрально кидаєтеся на диван в болісних риданнях, звинувачуючи його в черствості і бездушності. Ось тут і складаються анекдоти про жіночу логіку. Відразу скажіть, чим ви засмучені, і що вас турбує – проблема вирішиться, і буде мир і спокій.

20. «Скільки дівчат у тебе було до мене?».

А що буде, якщо він промовчить, піде на кухню (вважати), а через півгодини гордовито повідомить: «58!». Воно вам треба зі своїми п’ятьма колишніми чоловіками?

21. «Я не можу без тебе прожити і дня ..»

Як ці фрази лякають чоловіча стать, хто б знав. На вигляд ви не схожі на беззахисного немовляти, що вимагає щосекундної опіки та піклування? Подібні фрази дають в руки чоловіки влада, і ви можете стати безвольною ганчіркою, об яку витирають ноги і користуються в будь-який час.

22. «Про що ти зараз думаєш?».

Хіба мало вам того, що ви на короткій нозі з дружиною шефа і кращі подружки з його сестрою і мамою і обговорюєте його милі недоліки за чашкою чаю? Або тотальний контроль у вигляді щогодинних смс і нескінченних дзвінків ви вважаєте припустимим? Нехай хоч в думках ваш чоловік буде вільно скакати на коні по полю задоволень і заборонених розваг. Особистий простір має бути у кожного.

Що не можна говорити чоловікові ніколи: слова, що вбивають любов

23. «Ти ведеш себе як маленька дитина».

А ви починаєте нагадувати турботливу квочку, що опікує кожен крок. Він засів в танчики або мочить зомбі в комп’ютерній грі? Зробіть так само: чи не готуйте вечерю, включите любовне кіно і вдосталь поридати на сентиментальних моментах. Скоро голодні позиви в животі чоловіка змусять його допомогти вам на кухні в приготуванні їжі.

24. «Ось якби ти любив мене по-справжньому, то ти ..»

Повний вибух кори головного мозку, після якого ваш чоловік сам собі поставить питання: «Блін, точно, я її не так сильно люблю, раз не тягаю 101 троянду і плюшевих ведмедиків». Може кинути все і знайти справжні почуття, щоб в серці жар, а в голову нерозсудливість? »

25. «Цього ми собі не зможе дозволити …»

Якщо ваш чоловік після зарплати вирішив витратити всі гроші на нові вудки або надувний човен, про яку він мріяв уже багато років, не зудіте над вухом – дайте йому це щастя! Розділіть з ним цю радість, і станьте годувальником сім’ї на один місяць – нічого з вами не трапиться. А підтримка емоційного пориву вашого обранця незабаром вам повернеться, і ви без праці отримаєте нову шубку або телефон.

26. «А коли у нас буде весілля?».

Тут варіантів два: або ви його доб’єте і змусите надіти собі на пальчик заповітне колечко, або ваші мрії так ними і залишаться. Ваш обранець може ще не готовий або ви занадто квапте події.

Можна навести ще безліч прикладів дурних фраз, які жінки кидають своїй другій половині, але вчіться бути мудрими, стежте за словами, щоб не зруйнувати відносини дощенту. Не дарма психологи радять добре подумати про наслідки, які може принести будь-яка необдумана, дурна фраза.

Джерело: https://www.perekop.ru/26-things-you-should-never-tell-your-man/

Що не можна говорити чоловікові ніколи: фрази які вбивають стосунки

Що не можна говорити чоловікові ніколи: слова, що вбивають любов

Ми розповімо про те, що не можна ніколи говорити чоловікові, якщо Ви хочете зберегти добрі стосунки. Ви дізнаєтеся які фрази необхідно виключити з свого лексикону раз і назавжди, ніж можна їх замінити. Ви дізнаєтеся також кілька жіночих хитрощів, за допомогою яких можна вплинути на коханого чоловіка і змусити його зробити те, що Вам потрібно.

Ніколи не заводите розмову на ці теми

Ось кілька речей, про які не можна говорити:

 • Досягнення знайомих і незнайомих хлопців – а що б Ви відчули при фразі «Он у Ваньки Наташка бізнес організувала і груди зробила!».
 • Ваших колишніх і майбутніх чоловіків – і без слів ясно, що він не перший і, можливо, не останній, але Ви повинні створювати зворотне відчуття.
 • Розпродажі в магазинах одягу та білизни – це не інформативно.
 • Взаєминах між Олегом і Машею, Сашком і Сашею, Вами і ними – це плітки і бруд.
 • Подробиці інтимного життя друзів і подруг – хлопці між собою обмежуються короткими і ємними ми (- Ну як? – Клас!).
 • Як протікають пологи і з якими труднощами при них може зіткнутися жінка , – барвисті описи плаценти нічого не викличуть, крім відрази.
 • Красі інших дівчат ( «У Дашки такі ноги – все мужики обертаються!») – чоловік просто не зрозуміє, що Ви маєте потребу в комплімент.
 • Винос мозку – жоден нормальний чоловік не буде вислуховувати часових міркувань на тему «чому касир в магазині подивилася на мене так, як ніби я страшна?»

Читайте також:   Психологія відносин між одруженим чоловіком і його коханкою

Запорука успішних відносин – повага. Якщо щодня станете «штовхати» чоловіка докорами і дошкуляти марними розмовами, то чоловіки у Вас не буде.

Чи сподіваєтеся на серйозні стосунки з чоловіком? Ніколи не кажіть йому …

 • в лоб про недоліки ( «У тебе ноги криві!», «Мене дістав п’ятихвилинний секс!» і т.д.) – це ображає;
 • НЕ фантазуйте про спільне життя, якщо чоловік не налаштований на розмову, – це дратує;
 • не ображайте майбутню свекруха – яка б не була, вона для вашого хлопця завжди буде улюбленою матір’ю;
 • не осуджуйте його друзів, навіть якщо вони крадуть у вас коханого на свята і вихідні, – дружба для них свята;
 • не допитувався про колишніх відносинах – це викликає спогади, приємні чи не дуже, вони не зіграють Вам на користь;
 • не кажіть про жіночих «фізіологічних» проблемах – йому не треба знати, що у Вас прокладки протікають або тампони незручні.

Що не можна говорити чоловікові ніколи: слова, що вбивають любов

Уже замужем? Чи не розслабляйтеся!

Один з найбільших страхів всіх чоловіків – жінка після весілля зміниться. Не давайте обранцеві приводу для розчарувань, залишайтеся такою, якою були до дня ікс. А це значить не варто говорити:

 • «Ніякого футболу!»
 • «Ніяких друзів!»
 • «Яке кафе? Іди кран у ванній полагодь! »
 • «Що значить відрядження? Крок вліво – розстріл! »

Будьте розумнішими, не показуйте внутрішнього звіра. Дійте тактовно:

 • дратує, що він дивиться футбол? – перемкніть чоловіка на більш приємне заняття (на секс, наприклад) або дивіться матч разом з ним під пиво і рибку;
 • не хочеться, щоб проводив час з друзями? – організуйте смачну вечерю;
 • квартира потребує ремонту, а він нічого не робить? – про це можна нагадувати ненав’язливо, а якщо не допоможе, то доламали розлад річ, тоді точно полагодить;
 • категорично проти відряджень? – натякніть, що подруги запросили вас на класну вечірку якраз в той час, коли планується поїздка.

Що не можна говорити чоловікові ніколи: слова, що вбивають любов

Хочете дізнатися всі секрети спокушання чоловіків? Ми радимо подивитися безкоштовний відео-курс Олексія чорноземи «12 законів зваби для жінок». Ви отримаєте покроковий план з 12 кроків, як звести будь-якого чоловіка з розуму і зберегти його прихильність на довгі роки.

Відео-курс безкоштовний. Щоб подивитися, перейдіть на цю сторінку, залиште свій e-mail і на пошту прийде лист з посиланням на відео.

Ще кілька порад про те, як можна вплинути на свого молодого чоловіка в цьому відео:

Напевно, у вас є «позивні»: зайчика, сонечка, мурмусікі, пумпусюшечкі і т.д. Ніколи не називайте так обранця при сторонніх (навіть якщо це його мама, сестра, кохана брат-близнюк). Він ризикує отримати глузування і підколи, а ви – знатну частку агресії зараз і уникнення ласкавих слів згодом. Чоловік для оточуючих – це чоловік, а «зайчиком» він може бути для Вас.

І назавжди забудьте про фразах:

 • “Я ж казала!”
 • «Розмір не має значення»
 • «Це не страшно, що ти мало заробляєш»
 • «Сексу не буде, поки ти не …»
 • “Будь чоловіком!”
 • “Я сама!”

Це фрази-кілери : вони вбивають і любов, і довіру, і все хороше, що між вами є, тому що такі слова б’ють в найболючіше місце – в гордість.

Статті, які Вас зацікавлять:

Джерело: http://selfishlady.ru/chto-nelzya-govorit-muzhchine-nikogda/

Фрази які не можна говорити чоловікові: топ 10, ніколи, заборонені

Володимир Кузьмич 31 серпня, 2019

Привіт, мої дорогі читачі! Будуючи відносини з людьми, ми іноді настільки розслабляємося, що перестаємо думати, що саме і як ми говоримо нашим близьким. Тому прислів’я про слово, вилітає горобцем, завжди залишається актуальною.

Так як одним-єдиним словом можна сильно образити, навіть не маючи такого наміру.

Особливо вдумливо варто підбирати слова, коли мова йде про друге половинках. Сьогодні я хотів би згадати фрази які не можна говорити чоловікові, якщо жінка дорожить відносинами з ним. Звичайно, проявляти делікатність не завадить нікому.

Але так склалося, що є речі, які особливо неприємно чути саме жінці або конкретно – чоловікові.

Оскільки їх психологія відрізняється. Чоловіки і жінки сприймають світ і мислять вони по-різному. І можуть абсолютно щиро дивуватися: що могло піти не так? Адже вони не мали на увазі нічого поганого.

Заборонена територія

Звичайно, всі люди різні, і відмінності виникають незалежно від статі. Те, що може здатися образливим або недоречним одному, іншому здасться нормальним і нейтральним.

Є больові точки, на які не варто тиснути ні в якому разі. Вони теж є у всіх і носять індивідуальний характер.

Це можуть бути проблеми зі здоров’ям, фізичні недоліки, конкретні страхи або неприємні спогади. Таким чином варіантів багато.

10 фраз – 10 подразників

Що не можна говорити чоловікові ніколи: слова, що вбивають любовЄ речі, які на перший погляд не здаються жахливими, але можуть сильно бити по чоловічому самолюбству. Або просто дратувати. Список речей, які краще ніколи не говорити, дуже довгий. Але ми обмежимося декількома.

Отже, пропоную вашій увазі топ 10 фраз, яких краще не говорити своєму чоловікові.

Перша – напружує фраза

«Ти чоловік, ти повинен».

Ця фраза звучить, як відкрита провокація та сприймається, як спроба маніпулювати. Найчастіше вона йдеться тоді, коли чоловіка закликають поодинці вирішити якусь проблему.

У якій би ситуації ця фраза не була сказана, вона тут же викликає у чоловіків внутрішнє напруження.

Чоловіків можна зрозуміти: з раннього дитинства все їхнє оточення дбайливо нагадує про те, що хлопчикам належить бути сильніше і хоробріший. Вони повинні брати відповідальність за тих, хто слабший їх, і ні в якому разі не повинні давати слабину. Ця напруга втомлює. Відповідна реакція – пригадати традиційні жіночі обов’язки. І це може тільки посилити конфлікт!

Друга – знущання

«Ти не чоловік!»

Ця фраза – практично близнюк першої. Тільки вона звучить ще більш провокаційно. Навіть швидше вже як знущання. Говорячи так, жінка не просто чекає від чоловіка будь-яких дій, вона принижує його.

Навіть якщо її слова не б’ють по хворому, навіть якщо у чоловіка ніколи не було приводу засумніватися в своїй мужності, вони можуть по-справжньому образити. Чи не чоловік? А хто ж він тоді? І чому ця жінка все ще з ним живе?

Провокації і маніпуляції – не кращий спосіб спонукати чоловіка рухатися вперед.

 • Фрази які не можна говорити чоловікові відео:
 • «А мама каже, що …»

Ця фраза дратує не менше попередніх. Постійна згадка жінкою мами і її порад можуть з часом створити ілюзію присутності в стосунках третього зайвого. Причому іноді у чоловіка може створюватися враження, що третій зайвий – він сам.

Ще один дратівливий чинник – думка, що хтось з боку намагається керувати його життям.

Причому тут мама, якщо і він, і його подруга – дорослі самостійні люди, які можуть думати власною головою і вирішувати проблеми удвох, без залучення третіх осіб? Навіть близьких родичів.

Четверта – гнітюча фраза

«Твої друзі погано на тебе впливають і я не хочу, щоб ви спілкувалися»

У будь-якої людини до зустрічі з другою половинкою встигає скластися власний коло спілкування. Протягом усього життя ми сходимося з людьми, переживаємо разом якісь події, зближуємось завдяки спільним інтересам.

Чоловік у відносинах не переходить у власність жінки. Його друзі не завжди стають друзями сім’ї, але вони продовжують бути його друзями. І це необхідно враховувати

Спроба вплинути на спілкування ні до чого доброго не приведе. Як мінімум, вона призведе до нерозуміння і до досади від необхідності «розриватися навпіл» між двома важливими частинами його життя.

Якщо ж «друзі» – це насправді товариші по чарці, які нічому доброму не навчать, то тут потрібен мудрий підхід. Без ультиматумів: «Або Я або вони»

П’ята – ображає фраза

«Ти захоплюєшся якоюсь нісенітницею»

У кожного – свої захоплення. Те, що подобається одному, може не подобатися іншому. Під одним дахом можуть жити люди з абсолютно протилежними інтересами і щиро не розуміти один одного.

Але будь-яке захоплення має право на існування. Так як воно стає частиною особистості.

Говорячи чоловікові, що він займається дурницями, жінка як би має на увазі, що дурний і він сам.

Шоста – дістає фраза

«Ти міг би заробляти більше».

Фінансове питання – непроста тема майже для всіх. Немає людини, який відмовився б від додаткового заробітку. Але іноді обставини складаються так, що можливості змінити роботу і збільшити дохід не знаходиться.

Нагадування про це зовсім не сприяє душевній рівновазі.

Сьома – доводить фраза

«А мій колишній …»

Це ще одна ситуація, коли у відносинах двох з’являється третій. Його присутність ефемерне, але він прекрасно вливається в усі сфери життя. Чоловіка не може не дратувати той факт, що його подруга веде постійне порівняння з тим, кого вона вже залишила.

Деякі дівчата починають цей процес ще на першому побаченні, коли розповідають про свої попередні відносинах, і протиставляють одного чоловіка іншому. Спочатку це не здається утомливих – довіру чіпає і має в своєму розпорядженні.

Але з часом починає тиснути. І тоді виникає питання: «чому ж ти тоді зі мною? Чому б тобі не повернутися до колишнього? »

Восьма – дратує фраза

«Я краще твоєї колишньої дівчини?»

За визначенням – так. Тому що він вже не з тією дівчиною, а з цієї, яка задає йому питання. Значить, чоловік вважав, що вона красивіша, розумніша, стрункішою, бажанішим і далі за списком. В ту ж категорію можна віднести питання про кількість дівчат, які були в нього до її появи.

Краще відразу зробити ці теми забороненими. Тому що зараз є тільки двоє, і у них своя історія, а інші вже закінчилися. Під час виконання звичних щоденних справ і особливо під час близькості чоловікові хочеться говорити про інші речі, або просто помовчати.

Дев’ята – приводить в ступор

“А ти мене кохаєш?”

З точки зору дівчини, це абсолютно нормальне питання. Але не всі чоловіки люблять говорити про почуття. Деякі взагалі не вважають за потрібне озвучувати їх і вважають, що справ досить, щоб довести свою любов.

Адже він вже живе з дівчиною, можливо, ділить з нею домашні справи, вирішує в міру можливості її проблеми. Може бути, він уже колись вже сказав «я тебе люблю» і не бачить сенсу ще раз повторювати очевидне.

Тому це питання здається йому наївним і сентиментальним.

Десята – обурює фраза

«А ти не здогадуєшся?»

Читайте також:   Що робити, якщо чоловік ображає і принижує: поради психологів

Така відповідь чоловік чує на питання «що сталося?» або «чому ти сумна?» і на багато інших. При цьому він починає подумки робити припущення, у чому він може бути винен.

Він обурюється від неможливості довести своїй жінці, що не вміє читати думки. Тому що замість натяків йому краще висловити все прямим текстом.

Це лише деякі фрази які не можна говорити чоловікові.

Незважаючи на категоричний тон, це не стільки заборона, скільки заклик бути делікатними по відношенню один до одного. Важливо знаходити спільну мову і точки дотику. Важливо вчитися розуміти один одного і підбирати правильні слова, щоб донести свої думки.

Список виразів які не варто говорити чоловікові в корисному відео

Що не можна говорити чоловікові ніколи: слова, що вбивають любов

Джерело: https://familystr.com/brak/muzh-i-zhena/frazy-kotorye-nelzya-govorit-muzhchine/

шкідливі слова

Що не можна говорити чоловікові ніколи: слова, що вбивають любов

Відомий психолог, постійний експерт шоу «Пусть говорят»

Будь-які закиди зі словами «ніколи», «завжди», «нічого», «зовсім», «звичайно» – це тотальне знецінення особистості іншої людини. Ви вселяє чоловікові, що він ні на що не здатний.

І з часом він дійсно почне так думати; розвинеться як фізична, так і психологічна імпотенція. Він буде відчувати себе слабким, і не виключено, що почне перемикатися на інших жінок, щоб повернути собі мужність.

Зазнав поразки? Чи не дорікайте. Скажіть, що це не страшно, ну не вийшло, що тут поробиш?

Якщо ви хочете донести до чоловіка якусь важливу думку, вказати на його неправоту, зробіть це через я-повідомлення. На перше місце в фразі поставте себе, потім почуття. Наприклад: «Я відчуваю себе такою самотньою, так тривожуся, не можу заснути, коли ти пізно приходиш додому. Мені здається, що я одна в цьому великому місті ». Таким чином, ви будете критикувати не людину, а його вчинок.

Не питайте про це чоловіка, який щойно повернувся з роботи. Ви викличете у нього роздратування. Він переступив поріг, почув запитання і відразу зрозумів, що від нього чогось хочуть. У нього зіпсувався настрій.

Краще перечекайте, перш ніж доручати чоловікові якісь справи. Вимовляєте цю фразу як твердження, так ви покажете своєму чоловікові, що ви йому співпереживаєте. Коли він поїв, відпочив, скажіть: «Розумію, що ти втомився.

Якщо будеш в силах, нам з тобою бажано сьогодні зробити … »

Коли ви говорите, що чоловік повинен залишити свої «Не важливо» справи і зробити щось корисне, ви принижуєте його почуття. Партнер розуміє, що його інтереси не враховуються, його сприймають як функцію. Не важливо, що у тебе відбувається, головне – зроби справу.

Так ви демонструєте егоїзм і псуєте відносини. Натякнути про те, що вам потрібна допомога, можна інакше: «Мені так подобається, що у тебе багато різних інтересів. Часом ти настільки захоплюєшся, що якісь побутові речі у тебе просто випадають з уваги.

Давай разом приберемо, а то навколо бардак ».

Іноді цей закид у всіх виривається. Але якщо постійно вказувати чоловікові, що ви маєте рацію, у нього почне накопичуватися роздратування.

Він завжди хоче бути сильніше і мудріше, а від таких фраз починає втрачати своє власне «я», і ви перетворюєтеся з коханою в нудну вчительку.

Точно такі ж слова можна сказати м’якше: «Як шкода, ми з тобою думали, що потрібно вчинити так, а зробили по-іншому і помилилися».

Звучить як велику послугу і натяк на бартерні відносини: я тобі народила, а ти мені за це повинен, і далі перерахування. Такі слова роз’єднують людей, від них рівень ендорфінів в крові починає знижуватися, і любов швидко проходить. Якщо ви хочете нагадати чоловікові, що ви – мама його дитини, скажіть йому спасибі за такого чудового малюка.

Жінка може мати на увазі, що поговорити потрібно про щось важливе, але чоловічий мозок сприймає цю фразу як сигнал до небезпеки. У чоловіка створюється враження, ніби він знову школяр і його викликає завуч.

Йому вже все одно, про що піде мова, для нього в будь-якому випадку інформація буде мати негативне забарвлення. Ця фраза – вірний спосіб змусити чоловіка затримуватися на роботі.

Її можна піднести більш м’яко, якщо сказати: «Дорогий, коли у тебе буде настрій, дай мені знати, хотілося б обговорити з тобою пару важливих моментів». Так ви знизите значимість майбутньої розмови.

Ці три слова – кращий засіб, щоб закінчити відносини з обридлим шанувальником. Чоловік цінує тільки те, що завойовує. Пряме запитання про одруження його відлякає.

Якщо ви відчуваєте, що розвитку відносин немає, зробіть крок назад, трохи відсторонитеся, щоб чоловік зрозумів, що у вас є свої справи, інтереси.

І коли він почне турбуватися через ваших посиденьок з подругами, спокійно донесіть до нього, що у вас є своє бачення життя і ви б хотіли повноцінних відносин. Запам’ятайте, щоб чоловік одружився, його страх втратити жінку повинен бути сильніше боязні розлучитися зі своїм холостяцьким життям.

У тому, що ваш супутник звертає увагу на інших жінок, немає нічого поганого, так влаштована природа. Нема чого його докоряти, якщо він робить це в рамках розумного. Ви тільки будете виглядати нерозумно. Надмірно задивляється на жінок? Почніть дивитися на чоловіків. Він відчує тривогу і зрозуміє свою помилку.

Така фраза-заборона допомагає вбити в чоловікові всю ініціативу і зробити його інертним людиною. Пройде час, і ви заспіваєте про свою втоми, чоловіка, який і пальцем не поворухне. Але ж він не винен. Ви самі забороняли йому проявляти участь. Щоб цього уникнути, всякий раз, коли чоловік намагається щось зробити, говорите, як вам приємно в усьому відчувати його підтримку.

Так, в голові у чоловіків не закладено, що вони повинні добре одягатися, але по самооцінці таке зауваження вдарить. Його краще перефразувати, наприклад, сказати: «Я так і бачу на тобі светр блакитного кольору, з твоїми очима він буде виглядати розкішно. Підемо купимо ». Потрібно просто виманити людини, сходити разом в магазин, а потім обов’язково додати, як йому йде обновка.

Кожна ваша спроба змусити чоловіка вибирати буде заганяти його в кут і приведе до тупикових відносин. Ставити людини перед вибором можна, але тільки в виправданих випадках, припустимо, коли мова йде про вас і випивки.

Ультиматуми на кшталт «я або твоя мама» просто катастрофічні. Ніколи не змушуйте улюбленого вирішувати, хто залишиться в його житті – ви або його родичі.

Якщо хочете підкреслити, як важливо, щоб він приймав вашу сторону, просто скажіть: «Я постійно відчуваю твій захист і знаю, що ти ніколи і нікому не даси мене в образу».

Дуже часто жінки розповідають про свої недоліки в надії почути комплімент чи спростування. Це поганий спосіб випрошувати похвалу.

Якщо ви п’ять разів скажете «я товста», на шостий раз чоловік замислиться: а чого це він з такою негарною жінкою живе? Тому про свої недосконалості потрібно мовчати або говорити акуратно.

Наприклад, так: «Мені здається, що настав час зайнятися собою, подаруй мені абонемент у фітнес-зал. Хочу поруч з тобою бути в формі, щоб ти пишався мною ».

Перед нами фраза-твердження. Вона має силу навіювання. Спочатку чоловік буде намагатися спростувати його, а потім задумається: «Може бути, вона має рацію, раз так каже, і я її дійсно не люблю?» Якщо не хочете підселити подібну думку в голову вашого супутника, не говоріть подібні речі. Краще скажіть: «Мені так важливо чути від тебе, що я тобі дорога».

Якщо ви порівнюєте свого партнера з конкурентом і він йому програє, для вашого чоловіка таке протиставлення виллється в агресію, злість або депресію. Ви вказуєте йому на слабкість, його безсилля.

Він в свою чергу відчує себе збитковим, можливо, розсердиться або просто порадить вам знайти собі Васю. Замініть фразу-порівняння на більш безпечні слова: «Так хочеться, щоб ти мене потішив чимось».

Або: «Я бачила гарна сукня, от би ти мені його подарував, і я б його носила і відчувала твою турботу».

Мало того що це докір, так ще і Катастрофізація відбувається. Така фраза шкідлива для обох.

Промовляючи подібні слова, ви знецінюєте все, що між вами було, самі закладаєте собі програму «все краще залишилося позаду». Чоловіків такі висловлювання дратують і ображають.

Замість докорів говорите: «У нас з тобою вже дуже велика життєва історія, давай разом намагатися, щоб і надалі все було добре».

Джерело: https://www.wday.ru/seks-otnosheniya/psihologiya/15-fraz-kotoryie-nelzya-govorit-mujchinam/

12 фраз, які вб’ють вашу любов. Ніколи не кажіть їх чоловікові

Є такі фрази, які здатні вбити найсерйозніші стосунки. На вигляд вони нешкідливі, а на ділі боляче ранять прямо в саме серце. І найжахливіше те, що ці «вбивці любові» є в лексиконі практично кожної закоханої пари.

Експерти astro7.ru розповіли, які фрази не варто говорити коханій людині.

Слово – не горобець, вилетить – не впіймаєш

Є такі слова, які ранять серце коханої людини не менше, ніж вчинки. На вигляд вони нешкідливі: «Заспокойся!», «Я ж тобі казала …» та інші, але на ділі несуть сакральний сенс з величезним знаком «мінус». Ми й самі не помічаємо, як вставляємо їх у діалог, а потім сидимо, як та стара в казці, біля розбитого корита. І звинувачувати в цьому треба тільки самих себе.

Хочете зберегти відносини – проведіть ревізію того, що ви говорите своєму чоловікові. Є вирази, які здатні змусити його засумніватися в ваших почуттях і, як результат, своїх. Саме вони додадуть негативну енергетику в ваші відносини.

До того ж їх легко замінити чимось іншим. Наприклад, якщо ви хочете розвіяти сумніви щодо почуттів чоловіка до вас, не кажіть: «Ти мене не любиш», а зробіть йому подарунок. Неважливо, що це буде, цукерка або поцілунок.

Але по тому, як він відреагує на нього, ви зрозумієте, як він до вас ставиться.

Коли починаються стосунки, ви намагаєтеся йти на певні компроміси, бути ввічливими і стриманими. Але з часом багато хто перестає бути уважними до свого партнера, енергетично розслабляються, тим самим припиняючи підбирати оптимальні слова для спілкування. Але ж деякі слова або фрази можуть негативно впливати на відносини, серйозно засмучувати і ображати кохану людину.

Енергетика і гармонійність відносин може дуже сильно постраждати від неправильно сказаних слів на адресу партнера, залишити в його душі певний осад, який довгий час буде турбувати його.

Щоб зберегти стосунки в гармонії, що не зруйнувати те, що так довго і копітко створювалося, треба уникати певних формулювань.

Бережіть свої відносини як зіницю ока і стежте за тим, що говорите.

Найперший пункт, на який необхідно звернути увагу, це початок усвідомлення того, що вашим ставленням може загрожувати розставання! Думка: «А раптом щось піде не так, а раптом хтось буде краще, цікавіше, красивіше, молодший за мене ?!» Ваш внутрішній енергетичний сервер тут же починає натискати вмикачі з моменту, коли ви починаєте перераховувати всі можливі варіанти, як поведуть або з якої причини піде ваш партнер. Ці внутрішні енергетичні процеси запускають руйнівні думки, які притягують вищевказані причини, за якими ваш партнер зауважте! Повинен буде піти від вас!

«Найулюбленішою» фраза в побуті багатьох пар. На мій погляд, вона займає першу позицію в рейтингу фраз, через які дають тріщину навіть самі здорові відносини. Вона несе таку важку енергетичне навантаження, що навіть в практиці гадання на Таро її прийнято тлумачити як «кінець союзу».

Сакральний зміст цієї фрази криється в порівнянні – у кого-то виходить краще, ніж у вашого партнера. Це може стосуватися чого завгодно, але суть залишається незмінною.

Фразу ні в якому разі не можна використовувати, особливо в момент сварок або будь-якого негативного емоційного сплеску.

Саме ця енергія здатна буде психологічно заблокувати вашого партнера і в цілому подальше зростання ваших відносин.

Подібна фраза виглядає як якась маніпуляція, до якої вдається партнер, щоб отримати щось від коханого. А чи треба говорити, що в здорових відносинах маніпуляціям не місце. Звичайно, з ними легше домогтися чогось від коханого, але це тільки на перших порах. Потім фраза почне дратувати чоловіка і розхитувати фундамент відносин.

I work!

Читайте також:   Козеріг і скорпіон: сумісність в коханні, шлюбі і дружбі

Яка жінка не сказала цих слів свого партнера? Іноді цей закид виривається в серцях, але якщо регулярно вказувати коханому, що ви маєте рацію, а він – ні, то він почне злитися. Чоловік хоче бути сильніше і розумніше, а від таких слів починає втрачати самооцінку і впевненість в собі. Для нього ви поступово переходите зі статусу улюбленої жінки в статус нудною вчительки або суворої матері.

Здавалося б, що такого – не можна, значить, не можна. Але це слово часто вживали батьки, коли щось забороняли вашому чоловікові, так що у нього залишилися не самі позитивні асоціації. Кинуте в запалі скандалу або спору «Не можна!» буде виглядати як спроба тотального контролю, а який чоловік погодиться опинитися під жіночим каблуком.

фраза №6

«Заспокойся!»

Сказати «Заспокойся!» – те ж саме, що підлити бензину в розгорається багаття. Якщо перший час кохана людина буде пропускати фразу мимо вух, то настане той момент, коли він не витримає і тоді «скандал року» вам просто гарантований. До цієї ж категорії можна віднести схожі за змістом фрази: «Ти занадто чутливий!», «Не роби з мухи слона!» та інші.

фраза №7

«Ти вічно …», «Ти ніколи …»

Всі фрази, які починаються з «Ти вічно …» і «Ти ніколи …», сміливо заносите в свій персональний чорний список. Навіть якщо ви тисячу разів праві, вони поставлять вашої коханої людини в оборонну позицію. На підсвідомості у нього спрацює механізм захисту від людини, який у чомусь його звинувачує. Чи треба говорити, що толку від такого спору не буде.

фраза №8

“Мені все одно…”

Ця фраза здатна вбити найсильніші почуття. Кажуть, що немає нічого страшнішого байдужості, і в езотеричному сенсі це дійсно так. Фразу «Мені однаково» не можна вимовляти в принципі, навіть якщо мова йде про якусь дрібницю і вам дійсно все одно, яке рішення прийме партнер. А щодо глобальних питань – так і поготів.

фраза №9

“Ти втомився?”

Начебто це прояв турботи, але як показує практика, далеко не завжди. Спробуйте поставити це питання чоловікові, який повернувся з роботи.

Ви тільки викличете у нього роздратування, так як він вирішить, що на нього зараз повісять якусь роботу. А ось якщо ви скажете цю фразу як твердження, ви покажете чоловікові, що хвилюєтеся за нього.

А коли він поїв, відпочив, тоді і просите його про допомогу.

фраза №10

«Досить страждати дурницями!»

Цими словами ви показуєте своє зневажливе ставлення до свого партнера, змушуючи його засумніватися в тому, що ви цінуєте його і його час.

Невже ви вважаєте, що після таких слів чоловік залишить свої «неважливі» справи і почне робити щось корисне (як ви вважаєте). Ні, таким ставленням ви лише принижуєте його почуття, демонструєте егоїзм і псуєте відносини.

Партнер розуміє, що його інтереси не враховуються, його сприймають як функцію.

фраза №11

«Нам треба серйозно поговорити!»

Ця фраза, ненароком сказана під час телефонної розмови, змусить будь-якого, самого відважного чоловіка, затриматися на роботі до тих пір, поки його кохана не засне.

Якщо ви хочете загострити градус перед скандалом, щоб він пройшов за всіма правилами мексиканського серіалу, вперед.

Але якщо ви хочете бути щасливою, а не правою, то про цю фразу треба забути або пом’якшити її, наприклад, «Милий, коли буде настрій, скажи мені – нам треба обговорити пару важливих питань».

фраза №12

“Ти мене не кохаєш”

Так приємно чути у відповідь «Я тебе дуже люблю, мила!». Але чим частіше ви говорите цю фразу, тим більше в підсвідомості коханої людини відкладається «не люблю».

І в якийсь момент, наприклад, під впливом поганого настрою або після якоїсь сварки, він може подумати, що ви все-таки мають рацію, і він дійсно вас не любить.

Раніше він цього не помічав, а тепер раптом прозрів (і все «завдяки» вам).

Більше про психологію відносин знають експерти Astro7. Перша консультація для нових клієнтів безкоштовна!

Джерело: https://astro7.ru/online-journal/luchshie-stati/12-fraz-kotoryie-ubyut-vashu-lyubov-nikogda-ne-govorite-ih-muzhchine.html

Які слова не можна говорити своєму чоловікові. Топ 8 жіночих фраз, що вбивають відносини

Якщо ви не хочете, щоб у ваших стосунках з’явилася пролом – ні в якому разі не говорите ці слова своєму коханому чоловікові! Не псуйте ваші стосунки, не робіть йому боляче! Не позбавляйте чоловіка мужності!

Якщо ви не хочете, щоб у ваших стосунках з’явилася пролом, і вона розросталася рік від року – ні в якому разі не говорите ці слова своєму коханому чоловікові! Не псуйте ваші стосунки, не робіть йому боляче! Не позбавляйте чоловіка мужності!

Фраза 1: «Я сама»

Чоловік мислить як директор сімейного підприємства. А свою дружину вважає заступником директора. І якщо його зам каже: «Я зроблю це сама» – директор задоволений! Адже можна розслабитися і довірити свої справи заму.

Але у жінки незабаром з’являються образи і претензії, адже тягнути багато на своєму горбу – важко. Тому говорите якомога частіше своєму коханому, як в ньому потребу. Вчіться грамотно розподіляти обов’язки між собою.

Звичайно, багато жінок бояться втратити відповідальність за своє життя, бояться її перекладати на іншу людину. І мають при цьому вагомий аргумент: «А що буде, якщо я залишуся одна?»

І в підсумку, притягують у своє життя чоловіка, який не бажає нічого для неї зробити, який не збирається взагалі ні за що відповідати.

Фраза 2: «У тебе нічого не вийде!»

Часто, коли чоловік розповідає жінці про якісь свої плани або проекти, вона може йому сказати: «Та нічого в тебе не вийде! Ти недостатньо розумний, чіпкий, відповідальний! »

Дівчатка мої дорогі! Запам’ятайте одну найважливішу в сімейному житті річ: Те, як про чоловіка думають в суспільстві – вдома дружина пише йому на лобі. І з цим погодяться всі професійні психологи. Адже саме дружина своїми думками і словами пише чоловікові програму успіху чи неуспіху в житті!

Підтримуйте свого чоловіка – і тоді він обов’язково досягне всіх поставлених цілей!

Фраза 3: «А Вася це робить краще за тебе!»

«Петя більше заробляє, Коля краще полички прибиває. А ти?..”

Ці фрази належать до найбільш болючим для чоловіків. Це рівноцінно тому, якби ваш чоловік вам говорив: «А у Зіни груди гарніше, а у Валі попа підтягнута, а у тебе висить пельменем .. А Ленка-то, Ленка, набагато красивіше тебе!»

Кожна людина хоче знати, що його партнер цінує і поважає. ЛЮБИТЬ його!

А що таке «справжня любов до партнера»? Це коли ти бачиш людину не таким, яким він є, а таким, яким він МІГ БИ БУТИ в кращому своєму прояві.

Адже найкраще мотивувати чоловіка на вчинки може тільки жінка. Тому дуже важливо бачити в своєму партнері тільки хороші якості, і щодня акцентувати на цьому увагу. Тоді саме цими якостями людина до вас і повернеться.

Фраза 4: «Я ж казала!»

– Я ж казала, що не треба це купувати! – Я ж казала, що не треба було туди йти!

– Я ж казала, що не треба цього робити!

Варіацій на цю тему можна набрати більше сотні. Це шикарна фраза! Промовляючи її, ви виглядаєте розумнішими, дорослішими і набагато краще партнера.

Правда, тут є одне велике і вагоме «АЛЕ»: Коли ви говорите подібні речі – ви відбиваєте у свого чоловіка бажання брати на себе відповідальність.

Наступного разу ваш чоловік не буде проявляти ініціатіву.Еслі ви йому якось сказали: «Я ж казала, що не треба йти в цей ресторан», – він більше не буде запрошувати вас в ресторани. «Я ж казала, що не варто сюди їхати відпочивати », – він більше не захоче везти вас на відпочинок.

«Я ж казала, що не треба це робити», – він більше і не буде «ЦЕ» робити. І тепер «ЦЕ» будете робити ви. САМІ. Без нього..

Фраза 5: «Ти не такий, як я хочу!»

– Ти ніколи мене не чуєш! – Ти про мене не дбаєш!

– Ти не даруєш мені квіти!

Коли жінка про це говорить – вона хоче, щоб ситуація змінилася, а її чоловік виправився. Вона натякає йому про це. Але, на жаль, чоловік не вміє мислити намекамі.Он думає так: «Ось, знову почала мізки виносити. Ну жили ж раніше так, і нічого! І далі так жити будемо! »

Важливо розуміти, що ці фрази ніколи нічого не змінять! А ось відносини ваші іспортят.Лучше постарайтеся замінити ці фрази конкретними пропозиціями:

– Я б хотіла, щоб ти зараз просто мене послухав півгодини, і не перебивав .. Я буду так тебе вдячна! – Я буду так тебе вдячна, якщо ти зробиш для мене це! Я стану такою щасливою!

– Як же мені хочеться отримати квіти на день народження! Я буду так щаслива, така щаслива!

А потім не забудьте похвалити чоловіка за те, що він для вас зробив – і він буде це робити частіше!

Фраза 6: «Ми розлучаємося. Я хочу розлучення! Я тебе більше не люблю!”

Ніколи при сварці не кажіть цих слів своєму коханому чоловікові.

На жаль, багато жінок в розпал конфлікту дуже часто її викрикують.

Тут важливо зрозуміти, що у всьому в житті є межа. І його важливо дотримуватися, інакше чекай біди. І навіть якщо ви це випалила в пориві злості, абсолютно несерйозно і навіть не думаєте це втілювати в реальність – чоловік може ваші слова сприйняти зовсім по-іншому.

Скажіть чоловікові це раз – він промовчить. Два – він потерпить. А на третій він задумається: «Вона хоче розлучення, що мені робити?»

Фраза 7: «Ти ніколи зі мною не розмовляєш!»

Теж дуже часта фраза в лексиконі жінки.

Головний мозок чоловіка і жінки влаштований по-різному. У жінок сірих клітин в мозку більше, ніж у чоловіків. У чоловіків же більше белового вещества.На що це впливає?

Біла речовина дозволяє прокручувати в голові більшу кількість абсолютно різною інформацією і враховувати максимальну кількість фактів. Сірі ж клітини мозку у жінок, за рахунок того, що їх більше, дозволяють всю інформацію бачити, яскраво представляти і образно відтворювати (тобто обговорювати її з різних сторін).

До чого призводить ця різниця в будові мозку?

До того, що чоловіки враховують і прораховують лише те, що дозволяємо їм діяти, і не звертають уваги на інші незначні деталі всієї картини, тому і не можуть її відтворити (про щось розповісти, намалювати, показати це в деталях). Чоловік виділяє головне і мислить тільки у справі.

А жінка думає відразу про всі деталі загальної картини, – про почуття, емоції і фарбах, – і постійно про це говорить. Жінки краще думають словами, і тому в десять разів більше, ніж чоловіки говорять. Жінки дуже люблять обговорювати все, що запам’ятали.

Чоловіки дійсно не люблять базікати, і їм важко це робити. Тому, не чекайте від чоловіка, що він буде відповідати на кожен ваш питання. А якщо і відповість, то точно не стане обговорювати всі нюанси і тонкощі проблеми. Йому не те щоб не цікаво, чи хочеться вас відкинути або образити – у нього просто мозок під це не заточений.

Чоловік здатний відповідати тільки на конкретно поставлені запитання. І робить це вельми бідно. І повторюся, не тому, що він вас відкидає або ігнорує. Просто він так влаштований.

Фраза 8: «Я роблю це краще за тебе!»

Жінка унікальна особистість, з чудовими розумовими здібностями. І вона може навчитися робити будь-які речі краще чоловіки.

Розумна жінка здатна на все! Тому, на жаль, часто виглядає злий, виснаженою і незадоволеною домочадцамі.І тільки мудра дружина вміє грамотно перекладати відповідальність на чоловіка і дітей, і завжди пахне, як травнева троянда і захоплюється своїм оточенням.

У мудрої жінки чоловіком завжди вміє готувати деякі страви краще її. Залишається тільки попросити главу сімейства приготувати свій фірмовий плов, вареники або омлет з ковбасою :). А потім за вечерею нахвалювати дорогого чоловіка.

© daowoman.ru

Джерело: http://likbezz.ru/blog/kakie-slova-nelzya-govorit-svoemu-muzhchine.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *