Що подобається чоловікам під час близькості: зовнішній вигляд, поведінка

Що подобається чоловікам під час близькості: зовнішній вигляд, поведінка

Жінкам завжди хочеться знати, які почуття до неї відчуває певний чоловік. Психологи НЛП стверджують: не потрібно ходити коло та навколо, гадати чи задавати навідні запитання, достатньо лише пильного спостереження за поведінкою і жестами потенційного обранця …

Отже, про що нам розповідає мова тіла закоханого чоловіка!

погляд

Коли говорять про невербальному поведінці закоханого чоловіка, в першу чергу звертають увагу на його очі. Це справжнє дзеркало почуттів і емоцій, в них читається справжнє ставлення до себе.

Як дивиться на вас чоловік? Закоханий представник сильної статі широко розкриває очі, дивлячись на об’єкт симпатії, немов хоче розглянути кожну частинку коханої. Дивиться довго, допитливо, оцінюючи, захоплено, починаючи з особи, ковзаючи далі по периметру всього тіла. Це робиться несвідомо – так молода людина візуалізує свої дії по відношенню до вас.

Але якщо ви станете стріляти очима у відповідь, супутник швидко відведе погляд. Він, звичайно, сподівається на взаємність, однак цей жест обіцяє про те, що йому не хочеться бути викритим так швидко.

Якщо гра знову повторюється (незважаючи на те, що ви помітили інтерес до своєї персони, він знову потайки розглядає вас), будьте впевнені в зацікавленості молодого людини до себе!

У психології спілкування існує три різновиди погляду: соціальний, владний і інтимний. Закоханий чоловік дивиться на жінку виключно інтимно, заглядаючи прямо в очі, немов бажаючи забратися в саму душу. Там він шукає відповідь на свої сокровенні питання: «Чи готова стати моєю?», «Ти мені довіряєш?», «Чи згодна перейти на новий рівень спілкування?».

Зверніть увагу на очі чоловіка, деякі ознаки автоматично говорять про його закоханості:

 • розширені зіниці (свідчать про щирої симпатії, бажанні до зближення, сексуальний потяг);
 • блиск (виходить за рахунок викиду гормону фенілетіламіна, який змушує нас в присутності симпатичного людини відчувати такі симптоми, немов при лихоманці);
 • зміна кольору (перебуваючи поруч з коханою жінкою, очі стають «виром», тому колір їх здається темніше, насиченішим, немов їх затягнула пелена).

У психології є цікавий метод, який дозволяє виявити справжню симпатію до себе за допомогою погляду. Для цього під час спілкування з чоловіком не втрачайте з ним надовго пильної зорового контакту.

Якщо у людини є до вас закоханість, його мозок обов’язково відреагує на ваш посил. Ви помітите схвильованість, збентеження, приплив крові до обличчя, неконтрольовану міміку і т. Д.

За допомогою даного прийому неможливо розпалити почуття хлопця, якщо їх немає, проте можна розгледіти вже існуючу симпатію!

міміка

Що подобається чоловікам під час близькості: зовнішній вигляд, поведінка

Міміка тісно межує з візуальним контактом, тому зверніть увагу на обличчя чоловіка, коли перебуваєте в поле його зору. Першими «здаються» брови! У спокійному стані вони непохитні, однак, вловивши симпатичну жінку, починають безконтрольно літати то вгору, то вниз, відображаючи внутрішні переживання. Якщо чоловік навмисно піднімає одну брову, цей жест демонструє глибоку зацікавленість дівчиною!

Закоханість чітко видає і нюховий орган чоловіка. Наш ніс досить чутливий, тому при хвилюванні, порушення, емоційному підйомі ми дихаємо частіше, інтенсивніше, глибше.

Ніздрі роздуваються при цьому, немов замість кисню закохана людина вдихає розпечене повітря! Губи при цьому теж зрадницьки пересихають, чому закоханим чоловікам доводиться часто їх облизувати мовою. Цей жест говорить про таємне бажання поцілувати симпатичну особу.

Ми звикли, що так роблять тільки жінки в спробах спокусити чоловіка, проте це звичайна фізіологічна потреба в присутності об’єкта обожнювання.

Ну і, зрозуміло, посмішка! Вона починає грати на устах з першої секунди потрапляння коханої жінки в кругозір чоловіки і не сходить, поки він її бачить. Причому з’являється вона мимоволі. Чоловік може помічати це і міняти вираз обличчя, проте з часом вона знову зрадницьки спливає. Посмішка, як правило, щира, широка, добра.

Зверніть увагу: якщо чоловік починає усміхатися з першого вашого сказаного слова (навіть зверненого не йому) – це жест щирої симпатії! Так інтуїтивно він хоче здаватися для вас привабливіше!

жестикуляція

Мова жестів – оголення почуттів. За допомогою нього можна дізнатися не тільки про симпатії до себе, але і, в принципі, прочитати всі таємниці людської свідомості, так як кожен жест несе свій посил.

Підвищена увага до дівчини насамперед видає жестикуляція рук закоханого чоловіка. Вони завжди знаходяться в русі. Якщо ви щось обговорюєте, руки супутника активно супроводжують бесіду, адже хлопець хоче максимально вас вразити і хоч якось потрапити в центр вашої уваги.

Будуть часто демонструватися відкриті долоні, це жест відвертості: «Я відкритий перед тобою, довіряю тобі, приймаю тебе». Розслаблені кисті говорять про доброзичливості, щирості, ніжності. А ось схрещені або заховані в кишеню руки кричать про те, що співрозмовник втратив інтерес до подій.

Якщо чоловік починає щось нервово смикати в руках (ключі від машини, брелок, серветку, телефон) – він хоче швидше завершити зустріч.

Простежте за пальцями супутника, ще З. Фрейд казав, що їх демонстрація відображає сексуальний підтекст. Показує він їх, виділяє, виставляє? Якщо вони активно задіяні нижче пояса (закладання великих пальців за ремінь брюк, що стирчать пальці з кишень і т. Д.) – жест явного прояву еротичного інтересу, своєї авторитарності, бажання до домінування над партнеркою.

Закоханий чоловік, побачивши, що цікавить його жінки, завжди стежить за своїм зовнішнім виглядом: поправляє піджак, обсмикує комір, нахиляє голову, щоб поглянути на своє взуття, струшує з штанів пил.

Зверніть увагу і на ноги чоловіка. Щоб дізнатися, чи відчуває він закоханість, подивіться, як він сидить і стоїть перед вами. По-перше, шкарпетки взуття завжди будуть звернені до вас, це підсвідомий жест, який свідчить про те, що супутник готовий слідувати за жінкою. По-друге, подивіться на щиколотки співрозмовника.

Якщо він стоїть – ноги в більшості випадків розставлені широко, якщо сидить – щиколотки будуть схрещені. До речі, якщо хлопець не впевнений в собі, у вертикальному положенні він потребуватиме опорі, для цього стане висувати одну ногу вперед.

Якщо ви перебуваєте в компанії, ця нога буде вказувати на ту, до якої він відчуває почуття.

положення тіла

Що подобається чоловікам під час близькості: зовнішній вигляд, поведінка

Щоб визначити закоханість чоловіка, досить подивитися на позу цілком і прояв окремих частин тіла. Але тут, щоб внести ясність, доречно буде враховувати характер і самооцінку хлопця.

Упевнені в собі чоловіки усіма своїми жестами і зовнішніми проявами кажуть: «Подивися на мене, я той, хто тобі потрібен», «Я сильний, сміливий, мужній, зі мною ти будеш відчувати себе в безпеці».

Представники сильної статі з високою самооцінкою завжди перед жінкою «витягуються», бажаючи здаватися вище, розпрямляють плечі, виставляють груди вперед, піднімають підборіддя. Так вони намагаються сподобатися тієї, в яку закохані. Психологи часто порівнюють таких обранців з павичами, що красуються перед павами.

Корпус завжди повернутий в бік коханої, ноги широко розставлені. Твердо стоїть людина демонструє свою впевненість і рішучість.

Якщо ж хлопець не дуже впевнений у собі, у нього будуть свої знаки, за якими можна визначити закоханість. Його голова буде трохи опущена, поза затиснута, плечі напружені, жести скупі. Якщо ви стоїте один навпроти одного, чоловік не зможе встояти спокійно і рівно. Ноги раз у раз будуть пританцьовувати, змінювати точку опори, колупати землю і т. Д.

Якщо чоловік може похвалитися перед супутницею фігурою, то зробить це з великим задоволенням. Чи стане грати біцепсами, оголяти торс, демонструвати кубики преса, надівши обтягуючий майку.

Із задоволенням допоможе своїй коханій фізично: щось підняти, пересунути, кого-то наздогнати, показати витривалість і т. Д.

Хлопці ж, які ігнорують спорт, що не будуть акцентувати увагу на свою зовнішність, тому втягують живіт, носять одяг універсальних розмірів, активного дозвілля віддадуть перевагу спокійний.

дотики

Тактильний контакт, мабуть, самий прямолінійний жест, який свідчить про симпатії чоловіка до жінки. Бажання доторкнутися до партнерки завжди говорить про закоханість, так як тісно відчувати хочеться тільки приємного собі людини.

Що можна помітити дівчині? По-перше, супутник всіляко намагається скоротити між вами дистанцію. За будь-якого приводу: підійти впритул, щоб краще чути ваш розповідь (показати щось «важливе»), присісти ближче, щоб вистачило місця іншим за столом, запитати щось і т. Д.

Його мета – увійти в ваш особистий простір і попутно оцінити реакцію на це.

По-друге, зверніть увагу на руки хлопця. Закоханий чоловік завжди намагається ненав’язливо, м’яко і легко доторкнутися до вподобаної дівчини.

Зняти смітинку з волосся, струсити комашку з плеча, «ненавмисно» зачепити, підтримати за лікоть при спуску зі слизького ганку, на нараді покласти свою руку впритул до вашої.

Якщо ви на рівні дружніх стосунків, можна помітити постійні рухи тіла в свою сторону: жартівливі поштовхи, трепка за щічки, пощипування, обійми, чухання волосся.

Якщо між вами щось більше, ніж дружба, але ви не знаєте, що саме чоловік відчуває до вас, акцентуйтеся на його прямих дотиках. Кладе вашу руку щільно в свою – ознака глибинної прихильності, тримає вас за талію – демонструє свою значимість, торкається ззаду – готовий завжди захистити, втішити, підтримати.

Зверніть увагу: якщо хлопець з яких-небудь причин не поспішає з дотиками, він може проявляти свою симпатію по-іншому. Наприклад, гладити пальцем келих, телефон, поверхня стола і т. Д.

Ці жести означають, що він налаштований дарувати вашому тілу ласку і ніжність, однак через нерішучість чекає ініціативи від супутниці.

Якщо торкається до власної особи, волоссю, шиї – нервує через те, що не може відкрито проявити свою симпатію.

Якщо хочете перевірити почуття чоловіка, доторкніться до нього першої та оцініть реакцію. Закоханий обранець із задоволенням відповість взаємністю, схваленням, ніжністю. Він отримав зелене світло, а значить, готовий переходити ту саму межу!

Інші яскраві сигнали, які видають закоханість чоловіка

Що подобається чоловікам під час близькості: зовнішній вигляд, поведінка

Жести і міміка закоханого чоловіка, його очі і пози – далеко не все, що може розповісти вам про почуття представника сильної статі. Є ще ледве помітні ознаки в невербальному поведінці, що видають тепле ставлення до жінки.

 1. Закоханий хлопець підсвідомо переймає жести, положення тіла, швидкість дихання, темп розмови симпатичною йому дівчини. Якщо ви помічаєте цю емоційну підстроювання, значить, ви сприймаєте більше, ніж друг.
 2. Демонстрація свого фінансового благополуччя. Зайвий раз показати зап’ясті з дорогими годинниками, носити з собою позолочену ручку, вертіти в руці телефон останньої моделі, пригостити колектив недешевими делікатесами – вся ця гра для вас, якщо ви відчуваєте вищезгадані сигнали в свою сторону. Так поводяться закохані самці, які говорять: «Зверни на мене увагу, ти не залишишся розчарованою, я виконаю твої бажання».
 3. Невластиве поведінка. Нелогічність висловлювань, збентеження, надмірна розв’язність, спонтанність, метушливість, підвищена активність і т. Д. Якщо ви з чоловіком знайомі давно, зверніть увагу, змінився він або завжди таким був.
 4. Закоханий чоловік завжди намагається вразити даму серця чоловічими вчинками, тому часто з’являється на очах. Що вам потрібно? Позичити парасольку, проводити пізно увечері додому, допомогти піднятися на 8 поверх, полагодити принтер, заступитися за вас перед колегою, вислухати, дати ділову пораду? Лицар завжди виявиться в потрібному місці в потрібний час!
 5. Хода стає більш повітряної, що летить, паряться. Поза відкрита, голова піднята. Так чоловік демонструє природну силу, спритність, грацію.
 6. Голос закоханого чоловіка видає цілком і повністю. Якщо він впевнений в собі, тембр стає нижче звичайного, може бути присутнім хрипота, темп мови сповільнюється, голос звучить мужественнее і дорослішим. Це говорить про жадання. Якщо супутник невпевнений у собі, навпаки, голос стане йому не підвладний: тембр буде вище справжнього, мова плутано, швидкої, монотонної.

Читайте також:   Чоловік-рак: як зрозуміти його ставлення до себе за словами і вчинками

Ще у закоханих людей є свої дивні жести. Ми настільки часом незграбні перед об’єктом зітхання, що ці особливості з боку здаються божевіллям.

Чи не помічали ви, що у вашій присутності чоловік виконує нелогічні неусвідомлені рухи? Наприклад, поправляє пусте зап’ясті (нібито годинник), розстібає верхні гудзики, не чіпаючи їх, послаблює краватку, залишаючи його в підсумку в такому ж положенні і т. Д.

? Якщо ви помічаєте ці невербальні жести, знайте, чоловік щосили хоче привернути до себе вашу увагу!

Не поспішайте висміювати або засуджувати чоловіка за безглузді прояви закоханості. Невербальна поведінка – несвідомий посил, який не піддається самоаналізу. Чим більше дивні жести в вашу сторону, тим обнаженнее почуття людини!

Ознаки чоловічої закоханості настільки багатогранні, що оцінювати вирвані з контексту жести просто недоцільно. Психологія вміщає в собі вже стільки книг по невербалике, що визначити справжнє ставлення чоловіка до себе можна з закритими очима. Бестселерами вважається «Мова рухів тіла» А. Піз і Б. Піз, «Я бачу вас наскрізь.

Навчіться читати людини як книгу »К. Мессінжер,« Я бачу, про що ви думаєте »Д. Наварро і М. Карлінс,« Як навчитися розбиратися в людях »О. Сергєєва і багато інших. Це дійсно необхідний навик в міжособистісному спілкуванні, адже ми можемо уникати помилок і діяти згідно вірно зробленим висновків.

Вивчайте чоловіків, пізнавайте себе, будьте щасливі!

Джерело: https://budumna.ru/otnoshenija/lyubov/kak-vedet-sebya-vlyublennyj-muzhchina.html

Яка поведінка подобається чоловікам, або Як викликати миттєву симпатію

«Виберу тільки того чоловіка, якому я подобаюся така, яка я є», – впевнено заявляють багато жінок, і з ними можна було б погодитися, якби не одне «але». Найчастіше в понятті «така, яка є» ховаються не тільки не самі приємні риси характеру, але і банальне невміння нормально спілкуватися з людьми.

небажання змінюватися

Добре, коли «така, яка є» – це добра, чуйна, розумна, правда, любить їсти липкі апельсини прямо в ліжку. Ну ось така у дівчини кумедна особливість, яку можна просто взяти, переставши з нею боротися. І нічого в цьому кримінального немає, тому як у кожного з нас свій приголомшливий набір «незрозумілостей» для інших людей.

Але куди частіше під поняттям «така, яка є» ховається саме звичайне небажання змінюватися. Жінка може бути колючим, як їжачок, нетерплячою, місцями агресивною і примхливої, надмірно вимогливою або прискіпливої, але при цьому в ній не буде головного – хоча б краплі самокритики, щоб побачити свої недоліки і почати з ними активну боротьбу

Адже такі гострі голки швидкого реагування встромляються не тільки в улюбленого чоловіка, але і в інших близьких людей – батьків, друзів, знайомих. При цьому сама мадам наполегливо продовжує відстоювати вигідну для себе позицію: я така, яка я є, вмій мене прийняти!

Що подобається чоловікам під час близькості: зовнішній вигляд, поведінка

У навколишніх, особливо у чоловіків, така позиція викликає відторгнення. З жінкою крикливою і агресивної банально неприємно мати справу, тому найчастіше потенційні її шанувальники мовчки ретируються з поля зору. І справа тут зовсім не в тому, що чоловіки терпіти не можуть «сильних» жінок, це зовсім не так. Просто сила силі ворожнечу.

дільба території

У будь-якого нормального і здорового чоловіка дух суперництва завжди піднімає на поверхню внутрішні резервні сили – все заради перемоги. Природно, що бажання перемогти конкурента за всяку ціну теж завжди буде в чоловікові превалювати.

А якщо жінка вибирає в розмові тактику тиску, то автоматично потрапляє в розряд суперників, з якими вважатися вже не будуть.

Наприклад, коли вона не серйозно ставиться до речей, які з гордістю говорить чоловік, а нарочито демонструє, що «могла б так само».

Чи варто постійно говорити, що чоловік, який сам бажає сподобатися жінці, зробить все, щоб здаватися героєм в її очах. Він планує бути сильніше, щоб захищати, мріє вразити своїм розумом, щоб довести, що з таким ніде не пропадеш, хоче бути кращим, щоб ним пишалися. Невміння жінки відчувати це чоловіче бажання подобатися – це фактично і є відсутність мудрості.

Чомусь багатьом жінкам ввижається приниження власної гідності в ситуації, де краще промовчати, а не мірятися з чоловіком у формі «а ось я одного разу …».

Виходить, що ні слово – то і тут вона краще знає, що ні ситуація – то краще зробить, а ще може прилюдно стримати, зробити зауваження, вказати на помилку або підкреслити чоловічу неправоту.

У жінок відразу передчуваю обурення: «Ну а якщо в тому, що він зробив, нічого такого особливого, невже мовчати?» І ось тоді виникає питання: а що складного в тому, щоб зайвий раз промовчати? Нехай побуде лицарем в ваших очах, і, чесне слово, він буде сто раз внутрішньо вдячний за таке ставлення.

Що подобається чоловікам під час близькості: зовнішній вигляд, поведінка

Правильні слова

Але одного цього теж мало. Жінки зовсім розучилися робити чоловікам правильні компліменти. Тим, хто дійсно їх заслуговує: відкритим, добрим, чуйним і благородним представникам сильної статі, які дійсно готові щось робити для прекрасної статі.

Заслужена похвала ще одне доречне зброю в руках мудрої жінки, тому як воно мотивує на подвиги, дає впевненість чоловікові, що він діє в потрібному напрямку.

Ніхто не просить лукавити, перебільшувати і фальшивити, немов ви тільки закінчили курси «стервології», але вчасно відзначити, що «воу, ти такий сильний, спасибі, що дотягнув ці пакети до будинку, я б точно сама не впоралася», – це розумно і доречно.

Зараз дуже часто здається, що люди стали максимально волелюбні і нетерпимі і тому досить закриті.

Коли ніхто не намагається заперечити ваші розум, силу, наполегливість, ваші здібності, на перший план виходить уміння цінувати справжні якості протилежної статі, якими ви точно не володієте.

І якщо в жінці прийнято захоплюватися її люблячим серцем, чуйністю, ніжністю, ранимою і добротою, то чоловіків варто цінувати за їх силу, широку спину, захист … і таке миле нестримне бажання нам сподобатися!

Джерело: https://sunmag.me/column/28-06-2019-kakoe-povedenie-nravitsya-muzhchinam-ili-kak-vyzvat-mgnovennuyu-simpatiyu.html

Психологія чоловіків під час сексу

Немає такої сфери, де чоловіка можна чим-небудь серйозно вразити, крім хіба що одного – це сексуальні відносини. Тут комплекси представників сильної половини людства проявляються найбільш яскраво і, безсумнівно, впливають на їх поведінку. Пропонуємо разом розібрати характерні чоловічі прояви, зумовлені проблемами психологічного складу.

Що подобається чоловікам під час близькості: зовнішній вигляд, поведінка

Звички дикого звіра

У чоловічому поданні партнер в ліжку неодмінно повинен стогнати і гарчати, причому бажано голосніше. Він не визнає ніжних ласк і поцілунків, натомість награно покусує жіноче тіло.

Така поведінка чітко показує людину із заниженою самооцінкою, невпевненого в собі і своїх діях. Все це він намагається заповнити в інтимних відносинах, наївно вважаючи, що у нього чудово виходить.

Насправді подібна маскування видає людини.

Психологи пояснюють причину такої поведінки, яка криється, як не дивно, в сильній залежності чоловіки від владних і сильних жінок, коли на ділі, як правило, вони дійсно їм в чомусь поступаються. Спілкуючись з ними, їм хочеться їх придушити і зламати, що цілком зрозуміло в поведінці дикого звіра, що опановує самкою.

Якщо на вашому шляху такий чоловік, радимо проаналізувати поведінку партнера «поза сексу». Це може пояснюватися відбитком минулого союзу або ж наявністю суворої і владної матері. Якщо сумніви підтверджуються, намагайтеся частіше хвалити вашого улюбленого, захоплюйтеся їм.

Робіть це щиро і від душі, тільки в такому випадку чоловік відчує особисту унікальність і повірить в свою особливість і значущість. Не думайте, що процес перетворення дикого самця в ласкавого і трепетного партнера відбувається досить швидко, навпаки, в цій справі доведеться набратися терпіння і значно попрацювати.

Зате яка нагорода чекає переможця! Ви не тільки допоможете своєму чоловікові знайти сексуальну гармонію, подібні дії принесуть мир у відносини і зміцнять сімейні узи.

Ледар в ліжку

Типова ситуація, де чоловік прагне без особливих зусиль отримати сексуальне задоволення. Аби не допустити проявляти ініціативу, партнер ненав’язливо пропонує жінці «все взяти в свої руки», як би довіряючи їй. Чи треба говорити, що такими діями він не тільки не боятиметься про її задоволенні, а й знімає з себе відповідальність за всі наслідки.

Не радимо потурати чоловічий інфантильності, завжди пам’ятайте: в ліжку за обопільне задоволення відповідають і жінка, і чоловік.

Якщо улюблений лінується проявляти ініціативу в сексуальної близькості, ваше завдання «допомогти» йому.

Розкажіть про свої «таємних інтимних бажаннях», покажіть найбільш чутливі зони задоволення на вашому тілі, дайте зрозуміти партнеру, як приємні його дотики і ласки.

Ненав’язливо, час від часу озвучуйте свої бажання, цим ви посилити його сприйняття. Зазвичай чоловіка повинно убити цікавість і прагнення здатися в очах жінки досвідченим і вмілим коханцем. Згодом, будьте впевнені, він увійде «у смак» і з радістю освоїть до вашого задоволення все прийоми.

ревнивець

У таких чоловіків ревнощі переходить усі мислимі межі. Постійно визуализируя в своїй уяві відносини улюбленої з іншими партнерами без виправданих на те підстав, доводить їх до стану неосудності.

Давно доведено, що така поведінка пояснюється наявними комплексами. Зокрема, чоловік невпевнений у собі, боїться ганьби в жіночих очах, а частіше – глузувань з боку суспільства. Його збудження тільки погіршує ситуацію, тому що

заважає зосередитися і зрозуміти абсурдність своєї поведінки.

Тут психологи радять якомога частіше підкреслювати свою любов до партнера, говорити про його привабливості. Робіть це щиро і не тільки в постільному ложе.

любитель жінок

«Казанова» – тип поведінки чоловіків, який обумовлений постійним пошуком «сексуальних перемог». Чим більше жінок підкориться йому, тим більш повноцінне він себе почуває. Іншими слова, секс для нього – постійна гонка за черговим задоволенням, новизна розбурхує його уяву.

В основному подібні дії привертають чоловіків, які не бажають визнавати жінок як особистість. Їм не цікавий їх внутрішній світ, почуття і бажання. Все, що рухає такими людьми, – завоювати чергову самку (видобуток) і тут же втратити до неї інтерес.

Про продовження відносин не може бути й мови, чоловічі особини подібного роду просто не здатні побудувати їх. Всьому пояснюється внутрішній страх потрапити в жіночу залежність.

Читайте також:   Як розлучитися з чоловіком: варіанти піти без скандалів і болю

Не будуйте ілюзій, зустрівши «Дон Жуана» на своєму шляху, коли розумієш справжнє поведінка чоловіка – легше втрачати.

«Буратіно»

Буває, зустрічаєшся з привабливим молодим чоловіком, знайомлячись, розумієш, який він розумний і приємний. Єдине – незрозумілі його постійна скутість і збентеження. Все пояснюється нездатністю цих чоловіків знайомитися і підтримувати відносини, хоча, спілкуючись зі своєю статтю, вони не відчувають ніяких комплексів.

Якщо вас зацікавив такий партнер, вихід один – проявляйте ініціативу, переконуйте його в тому, що він потрібен такий, який є.

Головне чоловіче оману

Наслухавшись різних історій і побачивши фільми з подібною тематикою, у чоловіка виробляється стереотип з приводу розміру статевого члена. Як би смішно не звучало це з боку, насправді подібне є серйозною проблемою. Постарайтеся переконати свого коханого, що переможець не той, хто має «пристойний розмір» статевого органу, а той, хто здатний «вміло ним користуватися».

Чоловік, керований жінкою

Страх перетворитися в «підкаблучника» знайомий більшості чоловіків не з чуток. Варто пам’ятати, що не всі відкрито приймають такі відносини, швидше за все мала частина.

Радимо проаналізувати, чим зумовлені подібні комплекси, і постаратися дати зрозуміти коханому, що у вас немає бажання заволодіти ним. Все, що ви хочете, – це жити з ним в дружбі і любові.

Перебираючи чоловічі комплекси, хочеться відзначити: чоловік не здатний самостійно позбавитися від жодного з перерахованих, якщо поруч немає відданої і люблячої жінки.

Тільки щирі відносини здатні творити справжні чудеса. Бережіть своїх коханих.

Що подобається чоловікам під час близькості: зовнішній вигляд, поведінка

Джерело: https://askgirls.ru/psixologiya-muzhchin-vo-vremya-seksa/

Що подобається чоловікам у сексі, або піддайте спеку, дами

Що подобається чоловікам під час близькості: зовнішній вигляд, поведінка

Адже вдалий секс, який доставив масу задоволення обом коханцям, є для чоловіків в буквальному сенсі предметом гордості. Якщо ж сеанс сексуальних утіх не приніс очікуваних результатів, то те, що трапилося навіть може завдати значної шкоди чоловічий самооцінці. Логічно припустити, що слід більше знати про те, що подобається чоловікам в ліжку, щоб була можливість витягти з цього приводу масу вигод для себе і свого партнера. Отримати шалене задоволення від інтимної близькості самої, доставити подібні ж відчуття чоловікові і стати в його очах богинею сексу – хіба така перспектива погана?

 Що приваблює чоловіків в сексі

Для початку спокійно сприйміть інформацію про те, що на відміну від нас, секс для них може бути аж ніяк не наслідком і продовженням любові. Не треба з цього приводу засмучуватися і обурено закочувати очі. Чоловіки влаштовані по-іншому, інакше, ніж ми.

Для них це заняття цілком можна порівняти з іншими потребами організму. Захотів вгамувати голод – поїв. Їжа підійде для цього і улюблена, і просто звичайна. У відносинах у дівчат в пріоритеті спілкування, спільну мову з коханим, духовна близькість. У чоловіків це – фізична близькість, а потім вже все інше.

І щоб знайти спільні точки дотику, треба вчитися говорити на мові партнера.

Давайте ж вивчимо те, що так сильно цікавить наших пристрасних самців, що тягне їх до нас за велінням статі.

Адже коли ми опинимося в ліжку з хлопцем, до якого ми самі будемо відчувати ніжні почуття, нам буде тим більш приємно провести на нього в цій самій ліжку незабутнє враження.

Що ж хочуть чоловіки від будь-якої, просто-таки від кожної жінки, з якою вони хотіли б інтимної близькості? А вже якщо ця жінка улюблена, то який секс вони уявляють собі в цьому випадку ідеальним? Читаємо далі, щоб все дізнатися!

 Він радий вас бачити (розуміти буквально)

Тому його серце почне битися як шалений, якщо ви раптом виконаєте перед ним пристрасний стриптиз. Роздягнутися красиво в танці можна не тільки самої. Красиво звільнити чоловіка від його одягу вам теж ніхто не забороняє.

Попередньо, звичайно, треба буде потренуватися в його відсутність, щоб відчувати себе впевненою в рухах і не боятися виглядати смішною або неприродною. Але навіть без музики вище виступ напевно матиме оглушливої ​​успіх у глядача.

Такий білий танець кавалеру запам’ятається надовго.

Чоловіки люблять жінок в чорній мереживній білизні. І в червоному. І в білому. З рюшечками. Все з ними ясно: їм подобаються дівчата в красивому нижньому білизна. Одягайте його швидше ж, щоб йому хотілося його зірвати з вас в нападі раптової пристрасті! Не забувайте про панчохи.

Вид промайнула випадково (нібито) підв’язки точно направить думки чоловіки тільки в одне русло. І навіть самий звичайний секс стане для нього незвичайним.

Виберете час для того, щоб закупити собі більше мереживного пишноти і звести з розуму свого чоловіка його красою на власному тілі.

Танець виконаний, білизна зірвано, а ось туфлі на високих підборах можете залишити. Чоловіків заводять жінки у взутті на шпильках.

Вас це шокує? Перестаньте, зараз не час думати про щось ще, крім божевільного сексу. Більше впевненості в собі – нехай чоловік буде в приємному шоці від вашої розкутості.

Багато з них мріють опинитися в ліжку з порно-стар, так ось зараз ви його мрію можете виконати власними силами.

Не вимикайте світло. Якщо вам все-таки хочеться додати обстановці трохи більше інтимності, ви можете його приглушити. Але перестаньте вдаватися до любовних утіх в повній темряві, ховаючись під ковдрою, ніби ви якісь злочинці чи партизани.

Дозвольте йому насолоджуватися процесом ще й візуально. Хай бачить, як ваша шкіра покривається крапельками поту, спостерігає, як розширюються від збудження ваші зіниці. Так йому буде ще легше орієнтуватися на вашу реакцію в його діях.

Милуватися що відбувається і отримувати задоволення одночасно.

 Граємо по-крупному

Ви вже починаєте здогадуватися, про що зараз піде мова, правильно ж? Правильно, про іграшки для дорослих. Але не тільки про них. Про іграх теж.

Чоловіки не проти розіграти сценки на ложе любові, в них пропадає акторський дар, який вони раді реалізувати не на сцені, а в спальні. Злочинниця і поліцейський. Рабиня і господар. Медсестра і хворий. Пані та її покірний слуга.

Класика жанру – сантехнік і домогосподарка. Така різноманітність постановок сповна вгамує не тільки його пристрасть плоті, але і спрагу визнання його творчих талантів.

Що стосується секс-іграшок, то тут думки чоловіків плавно розходяться в різні боки.

Найбільше схвалення викликають кумедні наручники з хутра, якими ви можете ласкаво прикувати його до свого ліжка в прямому сенсі.

Хай не розраховує на пощаду – тепер він у вашій повній владі! Або дати прикувати себе до неї, віддавшись на його добру волю. Нехай робить з вами все, що захоче – ви ж зовсім не проти цього, правда?

Якщо ви все ж проти такої гри, то заведіть свого гарячого чоловіка, імітуючи опір. Розігруйте з себе недотрогу, розпорошуючи його пристрасть все більше, щоб в якусь мить скоритися і розтанути в його обіймах.

Він уже напевно у нестямі від щастя, що ліжко звела його з такою незвичайною дівчиною. У ній пристрасть, відкритість, ініціатива, вигадка і сексуальність об’едіняютсятак віртуозно, що у нього просто немає слів.

Навіть якщо ви розлучитеся (чого, звичайно ж, не буде), повірте, забути вас він точно не зможе.

 Класика жанру, або даєш різноманітність

Сам по собі секс – це як раз той самий основне блюдо. Він, безумовно, прекрасний. Але ж є ще секс оральний. І навіть більше того: не побоїмося цього слова, анальний секс. Тут кожна дівчина вибирає для себе сама, чи готова вона здивувати свого коханого технікою горлового мінета або якийсь інший.

Або ж купити мастило з фруктовим смаком, який подобається йому, для того, щоб вдатися до любові з “чорного входу”. Коли він захоче дізнатися твоє ставлення до останнього варіанту фізичної близькості, то обов’язково треба запитати у свого коханця, чого він точно хоче. Можливо, він має види не на ваш прекрасний зад, а пропонує вам зробити йому масаж простати.

Багато чоловіків відкрили для себе неймовірні відчуття завдяки йому.

Окреме слово слід сказати про те, що кунілінгус для більшості чоловіків є теж ласим блюдом.

Не відмовляйте собі і коханому в тому, щоб сповна насолодитися трапезою! Тільки не забудьте потурбуватися про те, щоб привести зону бікіні в саму бойову готовність.

Побачивши внизу вашого живота незвичайну стрижку або тату, він точно приємно вражена вашою креативності. А ось від незайманої цілини цілком може отримати естетичний шок.

 Їжа. Дійсно – просто їжа

Візьміть з собою в ліжко їжу. Легку, її можна вжити під час процесу: фрукти, шоколад, морозиво. Вино або шампанське теж приємно увіллються в компанію.

Якщо вас чекає довгий сексуальний марафон, то підготуйтеся грунтовно. Щоб не відриватися надовго від улюбленого, поставте поруч з плацдармом любові сік, пачку печива, якихось снеків.

Після закінчення одного сеансу можна буде швидко перекусити, щоб підкріпити сили, і починати знову.

 Швидко чи повільно

Йтиметься про те, як швидко приступати до священнодійства і як поводитися під час нього. Тут не вгадаєш. Треба застосовувати обидва варіанти. Вірніше, чергувати.

Чоловікам однаково подобається ідея зайнятися швидким сексом, навіть не знімаючи одягу, і швидко випробувати оргазм.

Так само їх зводить з розуму довга, пронизливо чуттєва прелюдія, після якої настає черга самого сексу, з повільними зачаровують рухами, під час якого можна довести свою партнерку до десятого за рахунком оргазму.

 Дівчина, вам погано?

Не змушуйте хлопця болісно роздумувати, подобається вам те, що відбувається чи ні. Рухайтеся, посміхайтеся, видавайте звуки. Нехай він розуміє, що ви активно проявляєте участь і насолоджуєтеся процесом точно так же, як і він.

Не потрібно міняти пози кожні дві-три секунди і видавати рулади оперної діви, але лежить нерухомо дівчина з кам’яним або незворушним обличчям точно будь-якого хлопця може збентежити.

Проявіть ініціативу, міняйте ритм, озвучуйте, як вам добре -ваш лицар, впевнений в тому, що все, що відбувається вам подобається, буде викладатися ще більше.

 Місце

Має значення не тільки, як ви займаєтеся сексом, але і де ви здійснюєте акт любові – теж. Якщо це спальня, то спробуйте зайнятися любов’ю перед дзеркалом. Вид власних розпалених тіл, сплетених в пристрасному обіймах, справляє незабутнє враження. Постільна білизна: поставтеся з вигадкою до його вибору. Звірині забарвлення, японські ієрогліфи, чорний колір.

Фактура теж важлива. Займіться сексом на шовкових простирадлах замість звичної бязі. Перейдіть зі спальні у ванну. З квартири в автомобіль. З будинку їдьте на природу.

Займайтеся коханням на даху власного будинку, в його ліфті – навіть на давно дослідженої території є стільки затишних куточків для усамітнення! Час від часу міняйте дислокацію, переходячи в просторі або змінюючи деталі інтер’єру.

 Читання розвиває наш кругозір

Читайте також:   Після розриву відносин з’явилася депресія: причини і поради

Мається на увазі, що слід читати основну книгу всіх часів і народів, присвячену фізичної любові між чоловіком і жінкою.

Неперевершена Камасутра містить безліч цінної інформації про те, яку позу вибрати для занять любов’ю. Тому читайте, запам’ятовуйте і застосовуйте. Вдосконалюйте техніку і способи.

Можливо, що не всі способи здадуться вам цікавими або здійсненними, але ж серед наданих альтернатив завжди є, що вибрати.

 Хто перший почав?

Чоловікам подобається, коли ініціатива завжди виходить від нього. Але тут не все так суворо. Подайте знак першої, спокушаючи його і заграючи, про те, що хочете сексу.

Якщо ви перша отримаєте оргазм, він буде теж надзвичайно задоволений. Одночасно отримане задоволення порадує його теж чимало.

Тому не стримуйте себе, якщо вам раптом в голову стукнуло ініціювати близькість. Він вас підтримає і зрозуміє.

 Після всього, що було з нами

Після того як бурхлива пристрасть утолена, хочеться прийняти ванну, щоб освіжитися. Не робіть цього занадто вже поспішно, буквально стрибаючи або вилазячи з-під партнера.

Водні процедури ви в будь-якому випадку прийміть, можливо, навіть спільно, але полежте поруч хоча б кілька хвилин. У цей час рекомендується повідомити своєму Казанові про те, яке ви отримали насолоду.

Навіть самі брутальні самці люблять спокійно повалятися в ліжку, відчуваючи поруч тепло тіла жінки, яку тільки що довів до нестями. Ось і надайте їм це відчуття.

 Тепер ми знаємо все про це

Секс – річ практична. Найкраще нам вдаються ті дії, в якому ми постійно практикуємо. Тому не гайте часу і приступайте до вивчення того, що зведе вашого партнера з розуму, досвідченим шляхом. Основне, що люблять абсолютно всі чоловіки в сексі – це секс сам по собі.

Тож не баріться особливо, не відкладаючи справи в довгий ящик, ведіть свого пристрасного кавалера в алькови і починайте сеанс практичної сексології. Якщо жінка улюблена чоловіком, то, займаючись з нею коханням, він отримує набагато більше емоцій і задоволення, ніж від занять просто сексом.

Якщо ви не готові вірити нам – запитайте у свого коханого, він вам це точно підтвердить.

Матеріали сайту Жіночий журнал JLady

Джерело: https://khabmama.ru/articals?id=2105

На що чоловіки звертають увагу під час сексу

Почнемо з того, що чоловікам взагалі не властиво фокусуватися на деталях. Навряд чи суджений розгледить сніжинки в дизайні твого фантастично милого манікюру, над яким ти корпіла три години.

Чоловіки зчитують невербальні знаки і отримують загальну картину того, що відбувається, щоб зрозуміти, подобаються вони дамі або ще занадто рано для активних дій.

«Є іскра? Як вона на мене реагує? » – швидше за все, саме про це думає чоловік, коли дивиться на вподобану йому жінку, а не оцінює, наскільки колір її сумки підходить до туфель.

На що зверне увагу чоловік?

Чоловік звертає увагу на прояви ініціативи з боку жінки: якщо дама лежить з нудьгуючим виглядом, навряд чи варто продовжувати ласки і поцілунки. Секс – гра для двох Не турбуйся про те проявляти ініціативу і показувати, хоча б посмішкою або ласкавим погладжуванням, що тобі все подобається і ти теж хочеш продовження.

Чоловік дійсно мріє про найяскравіший приклад пристрасті і палких обіймах – це підвищує самооцінку і підсилює впевненість в силах.

Жінка, чиє тіло податливо відгукується на ласки, збуджує чоловіка до межі. Чим більше чуттєвої волі ти надаєш свого тіла під час сексу, тим сильніше захват партнера і відповідна реакція.

Плавні рухи стегон, рук, грудей і інших частин тіла – чоловік чекає цих знаків, щоб зрозуміти, чи все він робить правильно.

Очі не просто так називають дзеркалом душі. У них відбивається те, що приховано в глибині, що ні висловити словами в силу різних причин. Під час сексу чоловіки спостерігають за виразом очей партнерки.

Так-так, прямо як в «Обмани мене»: якщо вона відводить або опускає вниз очі, значить, щось приховує або їй щось не подобається.

Хочеш доставити коханому задоволення – виражай любов і пристрасть поглядом. Очі, в яких читається бажання, заводять краще будь-якого афродізіака.

Мова, звичайно, не про свіжості, хоча і вона важлива. Ми впевнені, зі свіжістю твого дихання все в порядку. Мова про глибину голосу і важкому диханні, яке говорить про крайнього ступеня збудження.

Можна не стримувати себе, якщо того хочеться, партнеру це тільки сподобається. Пригнічені стогони, шепіт тремтячим голосом – знаки покажуть чоловікові, що він на правильному шляху і все робить так, як тобі подобається.

Якщо внизу у тебе все в повному порядку і, що називається, волосок до волоска або свіжа депіляція, чоловік зрозуміє, що ти теж чекала і готувалася до сексу. Це до вподоби більшості – кожному хочеться відчувати значимість.

Але якщо пристрасть застала зненацька, нічого страшного, в цьому є своя принадність.

На що чоловік не звертає уваги під час сексу

Симетрія і величина грудей

На думку чоловіків, груди – це здорово в принципі. Кожна гарна по-своєму, і на невелику асиметрію ніхто взагалі не звертає уваги. Головне, як ставиться до чоловіка носій грудей.

Це тебе дратують твої веснянки або непокірні кучерики. Чоловік швидше вважатиме їх милими, зворушливими і дуже привабливими.

Величина і округлість сідниць

Чоловіки не мріють про ідеальні Instagram сідницях. Твій коханий насправді захоплений саме твоїми формами. Чесно чесно.

У чоловіків немає ніякого бажання оцінювати якість шкіри жінки, особливо під час сексу. Ніхто не ідеальний.

Якщо ти не встигла поголити ноги або принципово не робиш цього, все в порядку. Чоловік не впаде в непритомність при вигляді рослинності на твоїх кінцівках. Зрештою, він забрався в твою постіль зовсім з іншими цілями.

Взагалі, найжорсткіший критик жінки – вона сама. Дозволь собі в сексі більше, розслабся і отримуй задоволення, не замислюючись, як партнер оцінює твоє тіло.

Джерело: https://lady.mail.ru/article/499355-na-chto-muzhchiny-obrashhajut-vnimanie-vo-vremja-seksa/

Те, що не подобається чоловікам в поведінці жінок. Стаття. Гендерна психологія. Самопознаніе.ру

Деякі жінки звикли думати, що недоліками володіють тільки чоловіки. У прекрасної половини людства теж є цілком обґрунтовані мінуси в поведінці і в даній статті я розкрию частина цих мінусів:

 • Критика інших жінок і постійна необгрунтована ревнощі. Багато чоловіків щиро не розуміють, чому жінки не помічають і не визнають красу інших жінок. Зате при будь-якому зручному випадку можуть відпустити уїдливе зауваження або докір. Найчастіше це стосується взагалі перехожої дівчини на вулиці. Звичайно, цим самим ви як би говорите чоловікові, як йому з вами пощастило. Але, повірте, такою поведінкою ви тільки відштовхуєте свого чоловіка від себе. Пам’ятайте, що заборонений плід солодкий, і, розуміючи психологію чоловіка, можна легко здогадатися, що заборонене і, нібито «погане» рано чи пізно стане цікаво. Занадто сильна і часто просто необґрунтована ревнощі рано чи пізно набридне і викличе негативний настрій в вашу сторону. А це є початком кінця ваших стосунків.
 • Зайва марнотратство з боку жінки та шантаж сексом. Коли справа доходить до шопінгу багато чоловіків здригаються від жаху. Вчені давно приписали шопоголізм в один ряд з алкоголізмом і наркоманією. Це точно така ж залежність. Трата грошей на ті речі, які не потрібні з подальшим сексуальним шантажем буде дратувати навіть забезпеченого і успішного чоловіка. Шантаж сексом рано чи пізно почне відштовхувати від вас чоловіка, і він просто знайде собі ту жінку, яка буде створювати йому такі умови, щоб йому самому хотілося дарувати подарунки, давати гроші. Просто тому, що вона вміє створювати для нього комфортні умови.
 • Зайва балакучість і провокаційні питання. Практично завжди запитання на кшталт: «Ти мене любиш?», «Я не товста?», «А ці туфельки підходять до цієї сукні?» вводять в глухий кут чоловіків. Подумайте самі, що він може вам відповісти? Правду або те, що ви хочете почути? Особисто я рекомендую подібні питання взагалі виключити зі свого лексикону. Виняткова балакучість і бажання розповісти все, так само відштовхує чоловіків. Чоловік заточений під рішення конкретних питань і завдань. Він – мисливець. Він не любить розпорошуватися на дрібниці і поміркувати над деякими питаннями, типу, які туфлі вам підходять. Рекомендую це пам’ятати завжди.
 • Критика і бажання командувати. Постійна критика, що він все робить не так і неправильно рано чи пізно дасть про себе знати. Фрази типу: «Пристойні люди так себе не ведуть», «Солідні чоловіки так не одягаються», «У що ти перетворився», «Ти повинен заробляти більше» і в цьому дусі до добра не доведуть. Така поведінка матусі-контролера рано чи пізно відштовхне чоловіка, і він просто піде туди, де він найкращий. Пам’ятайте, що з мамами не сплять. А найцінніше для чоловіка – це його особиста свобода. Бажання тотально контролювати його – це прояв особисто вашу невпевненість у собі і, як наслідок, почуття залишити вас. Для того щоб уникнути появи цих наказових ноток, перш, ніж звернутися до чоловіка з якоюсь важливою для вас проханням, скажіть про себе: «Я поважаю себе, як жінку. І тебе, як чоловіка », – а потім викладайте вголос.
 • Загадки і не бажання виражатися більш чітко і ясно. Одвічне приклад – це питання: «Про що ти думаєш?». Ставлячи це питання, жінка хоче вивести чоловіка «на чисту воду», як вона думає, перевіряючи його. Жінка ставить чоловікові абстрактні і неконкретні питання, що часто викликає подив і роздратування.

Ось, декілька прикладів того, що викликає негатив у чоловіків до жінок. Таких прикладів можна згадати ще дуже багато, ніж ми і займемося на наших жіночих тренінгах зі зваблення і утриманню чоловіків.

Вітаю вас дорогі мої жінки і дівчата. Як я вже писала в своїх статтях і ще раз повторюся, що за утримання чоловіка відповідаєте саме Ви! Тому збереження сформованих і стабільних відносин так само лягає на ваші плечі. Даний факт потрібно прийняти і пам’ятати про це. Якщо все ж ви помічаєте … Читати далі Дана стаття присвячена основі основ спокушання і залучення вподобаних чоловіків. Цей принцип – основне, що потрібно пам’ятати, вирішивши закохати в себе мужчіну.Абсолютно будь-якої людини найбільш сильно привертають ті люди, яким він симпатичний. До таких висновків прийшли психологи за результатами проведених … Читати далі
Будь жіночий тренінг, спрямований на підвищення рівня спілкування з чоловіками, перехід на новий етап у відносинах з ними, несе концепцію пошуку партнера, який згодом стане чоловіком і батьком майбутніх дітей. Чому так важливо шукати самій собі чоловіка і чому наш шаблон не дозволяє нам цього робити? … Читати далі На наших жіночих тренінгах по пікапу постійно піднімається ця тема і їй приділяється особливе місце. Та це й зрозуміло. Тема неприємна для багатьох дам, але факт залишається фактом – основна причина розлучення залишається зрада, і тут неважливо, чия саме – чоловіка або дружини. Так чому ж чоловіки зраджують?! Тому що … Читати далі
Якщо говорити про жіночності та сексуальності, то всі жінки напевно хочуть бути такими. Але іноді як би ми не старалися, відчувається в цьому якась проблема, і бажаний стан ми ніяк не можемо знайти.
Якщо вам це знайомо, то значить прийшов час щось змінювати в собі, і розкривати в собі … Читати далі
Повальне захоплення «стервологія» призвело до того, що величезна кількість приголомшливих дівчат і жінок прямо-таки прагнуть долучитися до «лику стерви». А якщо звернути увагу на значення слова «стерво»? Хто вона така – стерва? У перекладі на англійську мову слово «стерва» означає «damned wretch» ​​… Читати далі
Саме інтимні стосунки є метою і сенсом любовних відносин між чоловіком і жінкою. Звичайно, хтось може почати зі мною сперечатися і стверджувати, що інтим – річ вторинна в порівнянні з «душевної близькістю» або наявністю спільних цілей в житті і т.д. Сперечатися не буду. Просто зауважу, що відносини … Читати далі Коли підходиш в книжковому магазині до полиці популярної психології, хочеться мимоволі відскочити від одних тільки назв «жіночих книг» – «Як стати стервом», «Хочу стати стервом» і т.д. Під час відвідування таких книги, я розумію, що мені пропонується методика маніпулювання людьми, чоловіками, з установкою, що … Читати далі
 • ВКонтакте

Джерело: https://samopoznanie.ru/articles/to_chto_ne_nravitsya_muzhchinam_v_povedenii_zhenschin/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *