Що подобається чоловікам: зовнішні і внутрішні якості обраниці

Питання про те, які жінки подобаються чоловікам, турбує, перш за все, самих жінок. Багато представниць прекрасної статі бажають виглядати і вести себе як ідеал більшості чоловіків, не замислюючись про те, що вже мають всі, щоб сподобатися одному-єдиному, своєму чоловікові.

Зміст приховати

Мода проти індивідуальності

За останні кілька десятиліть проведено безліч досліджень, що мали на меті визначити ті жіночі якості і зовнішні дані, які найбільше приваблюють чоловіків. Але результати досліджень показують тільки те, що ідеал жінки суб’єктивний, абстрактний, неоднозначний, відносний і часом занадто суперечливий.

Чоловікам подобаються різні жінки! Уподобання відрізняються в залежності від:

 1. Історичного періоду . В наш час кожне наступне десятиліття разюче відрізняється від попереднього і висуває нові стандарти жіночої привабливості.
 2. Товариства, культури, держави , в якому живе чоловік. Відомо, що в різних країнах цінуються різні жіночі якості і зовнішні дані. Уявлення про роль жінки і її місці в суспільстві коливаються від покірної рабині до незалежної леді. Важлива і особиста культура чоловіки, його виховання і освіту.
 3. Віку чоловіки . У нашій культурі молоді люди (віком приблизно до 25 років) вибирають жінок по зовнішності, а дорослі і зрілі за особливостями характеру.
 4. Цілі пошуку супутниці життя . Якщо чоловік шукає дівчину для нетривалих стосунків, для нього важливіше зовнішня привабливість і сексуальність. Коли чоловік шукають дружину і матір майбутніх дітей, він звертає увагу на хазяйновитість, вміння піклуватися і співпереживати, здатність зберігати вірність, поступливість, розум.Що подобається чоловікам: зовнішні і внутрішні якості обраниці
 5. Особистості чоловіка . Тут грає роль безліч психологічних факторів:
 • інтелект,
 • матеріальне благополуччя,
 • образ і стиль життя,
 • накопичений життєвий досвід і його оцінка,
 • особистий внутрішній образ бажаної жінки,
 • образ матері і багато інших психологічні моменти.
 • Деякі психологи говорять про те, що свідомі смаки чоловіки (часто продиктовані суспільством і оточенням) можуть істотно відрізнятися від несвідомих бажань, але саме несвідомо в результаті чоловік зробить вибір.Що подобається чоловікам: зовнішні і внутрішні якості обраниці
 • Так, чоловікові можуть подобатися високі і сексуальні брюнетки, а полюбить він добру і милу блондинку.
 • Якщо вибір супутниці життя чоловік робить несвідомо , незалежно від ідеалів краси і вимог суспільства до характеру, єдине, що потрібно від жінки – бути собою .
 • Бути собою найважливіше ще й тому, що кожен чоловік – унікальна особистість, а значить, незалежно від моди і того, що скажуть його друзі і родичі, він свідомо вибере відповідну саме йому жінку.
 • Чоловік орієнтується на унікальність жінки, на психологічну, сексуальну, побутову сумісність з нею, якщо розуміє, що не якась «середньостатистична» жінка-мрія, а реальна жінка, яка приймає і розуміє його, та, з якою тепло і затишно, яка любить і поважає, здатна зробити особисто його щасливим.

Так чи важлива зовнішність?

Звичайно, крім особистих переваг, є і такі зовнішні і внутрішні жіночі якості, які більшістю чоловіків позначаються як бажані та очікувані в обраниці.

Привабливі для чоловіків зовнішні дані жінок часом дуже далекі від пропагованих і рекламованих. Головна помилка більшості жінок в тому, що вони, бажаючи бути привабливими для чоловіків, орієнтуються на стандарти краси, придумані жінками!

Що подобається чоловікам: зовнішні і внутрішні якості обраниціУ моді худорляві, високі, довговолосі, пишногруді і засмаглі панянки. Цей штучний і добре продається образ пропагується і є бажаним для жінок, але не для чоловіків!

Так, привабливим і прекрасним модним чином вдасться зацікавити чоловіка, але чи надовго? Чоловік буде радий здатися перед публікою з шикарною супутницею, але чи не буде вона для нього лише «атрибутом»? Як довго вийде грати чужу роль, адже рано чи пізно доведеться змити косметику, відклеїти накладні вії та волосся, і почати вести себе в звичній манері ?!

Бажаючи втиснутися в «прокрустове ложе» ідеального образу, жінки «ховають» себе за надмірним шаром косметики і награним поведінкою, і на додачу неймовірно катують себе (від голодних дієт до пластичних операцій).

А домігшись результату, вони настільки «піднімають собі ціну», що ризикують надіти «корону»: «Я так сильно намагалася бути ідеальною для чоловіків, що тепер мені підійде тільки ідеальний чоловік!».

Але працювати над собою потрібно не катуючи себе, а люблячи і, перш за все, для себе ж самої, а не заради кого-то.

Які ж дівчата насправді подобаються чоловікам, якщо не ті, яких можна побачити на обкладинках модних журналів і по телевізору?

Численні опитування показують, що чоловікам подобається такі зовнішні дані :

 1. Природний макіяж і натуральний колір волосся . Чоловікам не подобається «бойову розмальовку», коли особа замасковано настільки, що важко здогадатися яка ж дівчина насправді. Всупереч розхожій думці про те, що особа жінки повинні бути бездоганно гладким і чистим (в результаті чого жінки гримуються до невпізнання), чоловіки не вважають зморшки, веснянки, родимки і інше дрібні деталі недоліком.

Брюнетки, шатенки і руді подобаються чоловікам не менше ніж блондинки, хоча саме блонд представляється як найбільш затребуваний серед чоловіків колір жіночого волосся.

 1. Середній вік . Вважається, що чоловіків приваблюють тільки юні дівчата. Це не так. Зріла жінка сприймається як мудра, досвідчена, самостійна, більш цікава як особистість, здатна підказати, порадити, надати психологічність підтримку.
 2. Будь-яку вагу, при фігурі «пісочний годинник». Чоловікам подобається плавний вигин і округлість жіночого тіла, а не пряма лінія і анорексична худоба.Що подобається чоловікам: зовнішні і внутрішні якості обраниці
 3. Підтягнуте і пружне тіло . Знову вага не настільки важливий, як ознаки здоров’я. Адже саме про здоров’я і молодості свідчить підтягнутість шкіри.
 4. Груди середнього розміру (розмір «С» або 3-й). На дуже великі груди багато чоловіків люблять дивитися, але не більше того. Безумовно, чоловік оцінить розмір грудей при знайомстві з жінкою, але ніколи вона не стане головним аргументом при виборі партнерки.
 5. Доглядають за собою і при цьому не приховують природну красу, жінки. Чоловікам подобаються охайні, акуратні, охайні, які вміють підкреслювати красу і приховувати недоліки жінки. Наприклад, не накладні, а натуральні, доглянуті, короткі нігті і чисті, довгі, хвилясті локони. Все наносне чоловік сприймає як бажання жінки обдурити його.
 6. Гарні манери . Чоловікам не подобаються п’ють, палять і нецензурно виражаються жінки. Вихованість, помірна скромність і стриманість в пошані.

Зовнішня краса, яка сама по собі є справою смаку, є важливою вимогою тільки у молодих хлопців і статусних чоловіків, охочих мати поруч жінку-картинку. Чим старше і серйозніше чоловік, тим менше для нього важлива краса, і тим більше він звертає увагу на внутрішні якості жінки.

Але це не заперечує того факту, що зовнішність завжди оцінюється чоловіками насамперед . Саме вона підштовхує їх завести відносини з жінкою.

Жіночність як особливість характеру

Десь почувши або прочитавши про те, що всі чоловіки «мисливці», люблячі недоступних і до того ж стервозним жінок, і що саме за такими жінками чоловіки бігають табунами, дівчина старанно створює образ фатальної жінки і пасивно чекає, що чоловіки почнуть проявляти ініціативу . А коли ініціатива проявлена, починають тікати і «відбиватися».

Але невже чоловіки так примітивні ?! Спочатку полюють, а досягнувши «здобич», втрачають до неї інтерес?

Що подобається чоловікам: зовнішні і внутрішні якості обраниціСоціологічні опитування показують, що чоловік швидше познайомиться з відкритою, оптимістичною і природної дівчиною, ніж з затиснутою, вимогливою, що здається холодною і недоступною особливої. Чому? Тому що більшість (але не всі!) Чоловіків не впевнені в собі! Вони бояться, що не зможу відповідати вимогам красуні.

Такі думки можуть виникнути в голові звичайного чоловіка, коли він бачить красиву, дорого одягнену, сувору панночку: «Така дівчина зі мною не захоче знайомитися», «На неї доведеться витрачати багато грошей», «Вона буде довго чинити опір або відразу потягне в ЗАГС» і так далі. Але ж може так стаття що одяг дівчина купила за останні гроші і вся її холодність і строгість удавана!

Яка жінка не лякає, не відштовхує, а навпаки, притягує? Чоловік розслаблений і впевнений в собі, йому комфортно поруч з дівчиною, якщо Вона :

 • оптимістична,
 • товариська,
 • добра,
 • кокетлива,
 • усміхнена,
 • відкрита,
 • її поведінку невимушене і природне.

Якщо чоловік зауважує ці якості або по якихось ознаках робить висновок про їх існування, то не соромиться підійти і познайомитися. Він розуміє, що якщо раптом щось зробить або скаже не так, дівчина не сприйме це як привід припинити спілкування, а поставиться з розумінням і гумором, а значить, він не буде принижений або грубо відкинутий.

Отже, чоловіків привертає і підштовхує до початку відносин якась легкість в поведінці та характері жінки. Далі починається спілкування, і чоловік дізнається дівчину краще.

Всі ті внутрішні жіночі якості, які подобаються більшості чоловіків, можна вмістити в одному-єдиному слові – жіночність !

Жіночність як особливість характеру і протилежність мужності – це сукупність наступних рис:

 1. Що подобається чоловікам: зовнішні і внутрішні якості обраниціНіжність, дбайливість, м’якість і доброта . Чоловікам подобаються м’які, спокійні, чуйні, врівноважені і гармонійні жінки, сильні своєю слабкістю. Агресивні, владні, істеричні, образливі, в’їдливі, невиховані і примхливі жінки нежіночною з точки зору чоловіків. Поруч з такими жінками чоловікові важко бути мужнім.
 2. Хазяйновитість, гнучкість, практичність . На жаль ні в школі, ні вдома, ні самостійно дівчинки не вчаться бути господинями. Навчання, а потім робота і прагнення виглядати зовні привабливою займають стільки часу, що виростаючи, жінка так і не встигає навчитися багато чому з того, що буде потрібно від неї в ролі дружини і матері. Жоден червоний диплом не допоможе створити затишок, комфорт, порядок в домі. Чоловікові все одно вміє жінка правильно конкурувати особа за допомогою макіяжу, для нього важливіше чи вміє вона готувати.
 3. Розум, мудрість . Чоловікам подобаються жінки здатні підтримати розмову, підказати, надихнути і в той же час не афішують свої здібності і таланти. Мудрість ще важливіше розуму. Чоловіки в більшості своїй логіки, жінка ж вміє робити висновки і прогнози, виходячи їх життєвого досвіду і вміння тонко, інтуїтивно відчувати.
 4. Зацікавленість у внутрішньому світі чоловіки , повагу і визнання його як особистості. Альтруїстична орієнтація жінки на чоловіка, а не егоїстична спрямованість на себе, призводить до того, що чоловік хоче бути і жити поруч з такою жінкою постійно. Він знає, що завжди буде прийнятий, зрозумілий, прощений, отримає підтримку і визнання.
 5. Безкорисливість, вірність, відданість, надійність . Ніхто не хоче бути використаним в корисливих цілях, обдуреним і відданим. Кожному чоловікові хочеться мати поруч жінку, здатну стати «тилом», опорою і підтримкою, другом і найближчою людиною.Що подобається чоловікам: зовнішні і внутрішні якості обраниці

Читайте також:   Куди запросити дівчину на перше побачення: топ місць для зустрічей

Неважко помітити, що всі вищеописані особистісні якості і риси характеру проявляються і помічаються щодо жінки до чоловіка . Для чоловіків не важливо, наприклад, творчий людина його обраниця, це ніяк не співвідноситься з тим, чи буде він себе відчувати поруч з нею чоловіком і чи буде вона його любити і поважати.

Більше зовнішності та інших рис характеру чоловік  цінує в жінці вміння схвалювати і заохочувати його, захоплюватися, довіряти, бути вдячною і, найголовніше, приймати його таким, яким він є.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Чекаємо Вашої оцінки

Джерело: https://ourmind.ru/kakie-zhenshhiny-nravyatsya-muzhchinam

14 особливостей зовнішності чоловіків які завжди будуть подобатися жінкам

Що подобається чоловікам: зовнішні і внутрішні якості обраниці

Цікаві, але різні. А іноді і прямо суперечать один одному. Просто нерозумно спочатку вважати, що всі жінки абсолютно однакові і є щось, що подобається абсолютно всім. Крім солідного рахунку в банку, звичайно, але це зовсім інша справа. Проте, є деякі особливості чоловічої зовнішності, які як мінімум не залишають жінок байдужими. І саме про них вам зараз і розповість Joinfo.ua.

посмішка

Що подобається чоловікам: зовнішні і внутрішні якості обраниці

Навіть не обов’язково, щоб у чоловіка були ідеально білі й рівні зуби – щира посмішка сама по собі спонукає до спілкування. І може свідчити про непоганий почутті гумору, яке теж дуже цінується.

Любов до тварин

Прекрасний показник того, що чоловік здатний про когось піклуватися. Відразу додає купу очок в скарбничку.

уміння готувати

Що подобається чоловікам: зовнішні і внутрішні якості обраниці

І не важливо, чи є дама строгим фанатом здорового способу життя або взагалі з цього приводу не хвилюється – сам факт того, що чоловік здатний щось для неї приготувати, значить дуже багато. Не тільки до чоловічого серця шлях через шлунок лежить.

запах

Не тільки чоловічі парфуми, а й нормальний природний аромат. Феромони – тут вже нічого не поробиш. Причому кожній жінці подобається щось своє. Але невеликий нюанс – натуральний аромат і запах поту – все ж різні речі.

окуляри

Що подобається чоловікам: зовнішні і внутрішні якості обраниці

Все ж підсвідомо асоціюються з високим інтелектом, а це теж привертає увагу. Хоча не скільки інтелект сам по собі, як ті перспективи, які він дає.

уміння бентежитися

Показує, що у чоловіка розвинена емоційна сфера. А це дуже і дуже корисно, причому як самому чоловікові, так і його потенційної обраниці.

Смужка волосся на животі

Давно вже доведено, що наявність волосся на тілі пов’язано з високим рівнем тестостерону. І жінки підсвідомо до таких чоловіків тягнуться. Однак в крайності все ж не впадають. Коли волосся на тілі реально нагадують хутро якоїсь тварини – це зовсім інша розмова.

підтягнутий живіт

Саме підтягнутий, а не кубики преса. Як мінімум означає відсутність шкідливих звичок і бажання стежити за совій зовнішністю. А рельєфна мускулатура свідчить лише про те, що її власник реально зациклюється на власному тілі.

Сиве волосся на скронях

Що подобається чоловікам: зовнішні і внутрішні якості обраниці

Багато підсвідомо сприймають це як ознака зрілості і пов’язаної з нею мудрості. Так що чоловікам зовсім не треба відразу ж впадати в паніку після виявлення у себе сивого волосся.

Відня на руках

Асоціюються з фізичною працею, силою і витривалістю. Тими самими чоловічими якостями, які завжди будуть в ціні.

високі вилиці

Що подобається чоловікам: зовнішні і внутрішні якості обраниці

Додають зовнішності чоловіки деяку хижість і агресивність. Володарі таких скул сприймаються куди впевненіше в собі і рішучіше. ніж насправді є.

Повні губи

Чоловіки з такими губами справляють враження доброго і чутливого людини.

щетина

Що подобається чоловікам: зовнішні і внутрішні якості обраниці

Гладко виголені щоки і підборіддя – ознака точності, акуратності і пунктуальності. А щетина – це, скоріше, деякий виклик суспільству, легке наплювацьке ставлення до загальноприйнятих норм. І багатьох це приваблює.

Густі брови

Це ознака якоїсь «грубої чоловічої краси». Якщо тільки це не «монобровою». Серйозно, густі брови виглядають жахливо.

Команда Joinfo.ua і журналіст Артем Костін вважають, що вам також буде цікавий і інший погляд на проблему, а саме – які жінки найбільше приваблюють чоловіків.

Джерело: https://joinfo.ua/man/lifestyle/1223714_14-osobennostey-vneshnosti-muzhchin-kotorie-budut.html

Як сподобатися чоловікові: 10 заповідей справжньої жінки

Ми відкриємо вам декілька хитрощів, які допоможуть вам наблизитися до «ідеалу краси», а значить – привернути увагу багатьох чоловіків.

Які жінки подобаються чоловікам

Сучасні чоловіки досить вибагливі, тому для того щоб відповідати їх «стандартам» доведеться постаратися.

Як би ми не намагалися переконати себе в тому, що представники сильної статі звертають увагу тільки на наші внутрішні якості, це абсолютно не так.

Чоловіки «люблять очима» і це факт, тому якими б прекрасними рисами характеру ви не володіли, навряд чи ваш обранець помітить їх за розтягнутим светром і розпатланим волоссям. Отже, як виглядає «ідеальна жінка» в очах чоловіка?

приваблива

Внутрішня краса давно нікого не цікавить, а навіть якщо хтось і намагається її розглядати, то виключно після оцінки зовнішності. Почнемо з того, що некрасивих жінок не буває – є тільки ледачі. Тому перше, про що вам слід подбати, так це про свій зовнішній вигляд. Для того щоб сподобатися чоловікові, вам знадобиться:

 • записатися в тренажерний зал. Мода на «пампушок» діє тільки на подіумі, а за собою потрібно стежити. Навряд чи вашому чоловікові сподобаються складки на животі, наеденних за довгу зиму. Почніть ходити в зал хоча б двічі на тиждень, і вже через пару місяців ви будете не тільки виглядати надзвичайно, але і відчувати себе справжньою королевою;
 • почати доглядати за волоссям. Для чоловіків довге волосся – ознака жіночності, тому їм жах як не подобається, коли жінки стрижуться коротко. Забудьте про практичність, і почніть доглядати за своїми локонами, регулярно відвідуючи салон краси. Повірте, представники сильної статі не зможуть встояти перед такою слабкістю, як розкішні довгі локони;
 • щодня наносити макіяж. Йдеться про легке денному макіяжі, який буде підкреслювати ваші достоїнства і приховувати недоліки. Незважаючи на бажання багатьох дівчат виділятися з натовпу, використовуючи в макіяжі темні тони, чоловікам ця ідея здається не зовсім вдалою. Вони віддають перевагу природній красі, яку слід лише трохи підкреслити. До того ж, дівчина з яскравим макіяжем виглядає старше;
 • жіночно одягатися. Якщо є вибір одягти сукню або штани – завжди вибирайте плаття. Для чоловіків плаття уособлює образ жіночності, тому дівчата в такому вбранні будуть завжди залучати їх увагу. Крім того, пограйте з поєднаннями кольорів, які найбільше підійдуть саме вам. І не забувайте про вибір відповідного фасону, з допомогою якого можна буде не тільки приховати недоліки, але і підкреслити достоїнства.

Пам’ятайте, чоловікам подобається дивитися на доглянутих жінок, які знають собі ціну. Почніть з мінімальних змін, і вже зовсім скоро ви звикнете до захопленим поглядам оточуючих вас чоловіків.

довіряє

Будь-який чоловік хотів би бачити в особі своєї обраниці турботливу, довірливу і співчувати жінку. Частково чоловіки шукають в майбутньому супутниці ті якості, які звикли бачити в своїй матері.

Навчіться вірити в свого чоловіка, і ви побачите, наскільки він буде вдячний вам за це.

Які б невдачі не переслідували його, повторюйте, що у нього все вийде, адже він сильний, а значить – здатний впоратися з будь-якими проблемами.

Чоловіки настільки звикли до того, що жінки звинувачують їх у всіх бідах цього світу, тому уявіть, як ваш обранець буде здивований, коли замість звичного несхвалення почує від вас слова підтримки. Жінка, яка вірить в сили свого чоловіка, западає в душу і залишається «головним» в його житті.

відкрита

Яким би сумним ні ваш досвід у відносинах з колишнім хлопцем, не дозволяйте собі зациклюватися на ньому. Навіть якщо в минулому вас зрадили, постарайтеся відпустити ситуацію і жити далі.

Не всі чоловіки «однакові», однак для того щоб це побачити, вам доведеться відкритися своєму новому обранцю.

Чоловік відчуває, коли жінка ставиться до нього з часткою недовіри, все більше закрився від нього.

В даному випадку відкритість стосується не тільки відносин до чоловіка, то і до життя в цілому. Тільки відкрита людина здатний розвиватися, а значить – ставати краще. Не варто закриватися від світу тільки тому, що вас колись зрадили, адже вас чекають нові, інші відносини.

жіночна

Чоловікам подобається відчувати себе головним у відносинах, адже тільки таким чином вони можуть проявити всю свою мужність і відповідальність. Їм подобається бачити поряд з собою слабку і тендітну дівчину, яка потребує допомоги свого сильного чоловіка. Тільки так чоловік може відчути свою значимість, і буде постійно прагнути до більшого.

Жіночність має бути присутня не тільки в зовнішності молодої особи, але і в рисах її характеру. Звичка багатьох жінок брати на себе «чоловічі обов’язки» руйнує образ справжньої жінки, в результаті чого чоловік перестає до чогось прагнути, а то і зовсім опускає руки. Тому переступите через своє «я сама» і дайте своєму обранцеві відчути себе чоловіком.

Сформований образ імпонує більшості чоловіків, тому у вас є всі шанси сподобатися своєму обранцеві. Однак для цього вам доведеться трохи попрацювати над собою, забувши про власні принципи і бажаннях.

Що подобається чоловікам: зовнішні і внутрішні якості обраниціunsplash

Як сподобатися дорослому чоловікові

Зрілі чоловіки відрізняються багатим життєвим досвідом, тому наші звичні хитрощі в даному випадку будуть недоречні.

Єдиний вихід – бути по-справжньому щирою зі своїм обранцем, відкриваючи йому «себе справжню». Дорослий чоловік гідно оцінить ваше прагнення сподобатися йому, проте не перестарайтеся.

Як діяти, якщо вам сподобався чоловік старше вас? Почніть з простих кроків:

 • дізнайтеся про нього якомога більше. Перш ніж знайомитися з дорослим чоловіком, не завадило б дізнатися, чи не зайняте його серце. Якщо ви розраховуєте на серйозні відносини, то роман з одруженим чоловіком вам точно ні до чого;
 • не міняв кардинально. Справа стосується не тільки зовнішності, але і вашого внутрішнього світу. Занадто швидкі зміни можуть бути сприйняті чоловіком як удавання, що може його відштовхнути. Кращий вихід в даному випадку – залишатися собою;
 • розвивайтеся інтелектуально. Зрілий чоловік навряд чи зверне увагу на дурненька, яка зображує з себе інтелектуалку, тому вам доведеться серйозно зайнятися своїм розвитком. Для початку почніть більше читати, стежте за новинами і знайомтеся з трендами в світі мистецтва;
 • не нав’язувати. Незалежно від віку чоловіки, йому подобається відчувати себе «мисливцем», тому частка стриманості в даному випадку не буде зайвою. Якщо ви дійсно йому сподобалися, то він обов’язково дасть вам про це знати, запросивши вас на наступне побачення першим.

Занадто велика різниця в віці може стати перешкодою в таких стосунках, але якщо люди приблизно одного інтелектуального розвитку, то вік перестає грати роль. Головне – залишайтеся собою в будь-якій ситуації.

Як сподобатися молодому чоловікові

Чоловікам в принципі подобаються жінки постарше, адже вони більш досвідчені в інтимному плані, ніж більшість молодих дівчат. Звичайно ж, молоді хлопці в першу чергу «клюють» на зовнішність, і якщо вам є що показати, то можна вважати – «справа в капелюсі». Як зробити так, щоб чоловік закохався?

Читайте також:   Дружина не хоче близькості з чоловіком: причини і вирішення проблеми

Зовнішній вигляд

Одягайтеся відповідно до «трендам» сезону, що дозволить вам не виділятися на фоні сучасних дівчат. Віддайте перевагу більш легкому макіяжу, уникаючи темний тонів, завдяки чому ви будете виглядати свіжо і природно. Ну і не забувайте підтримувати своє тіло в тонусі.

користуйтеся мудрістю

Якщо молодому хлопцю потрібен слушну пораду – поділіться з ним своїми думками. Можливо, саме своїм колосальним досвідом і мудрістю ви зможете підкорити серце цього чоловіка. По суті, всі чоловіки – діти, тому ваша допомога йому може дуже стати в нагоді.

Чи не нав’язуйте

Ваша наполегливість може тільки відштовхнути молодої людини, а значить – вам слід надати йому можливість діяти самостійно. Чоловікам подобається зображати з себе «лицарів», тож надайте йому цю роль.

Що подобається чоловікам: зовнішні і внутрішні якості обраниціunsplash

Як сподобатися колишньому чоловікові

Для того щоб сподобається чоловікові, з яким вас об’єднує спільне минуле, намагатися особливо не доведеться. Досить виглядати просто карколомно, і він зрозуміє, яку велику помилку зробив. До того ж, трохи доброзичливості в його сторону теж не зашкодить, покажіть йому, що ви стали краще.

Не забувайте, як ревнощі впливає на чоловіків, і скористайтеся цим. Природно фліртуйте з оточуючими вас чоловіками в його присутності, і подивіться, що з цього вийде.

Як сподобатися чоловікові на роботі

Справити враження на молодого людини в робочій обстановці можна тільки за допомогою одного зброї – флірту. Однак з цим не поспішайте, адже для початку потрібно створити хороші дружні відносини, і тільки після цього починати діяти.

Спільна відрядження буде ідеальним приводом дізнатися один одного ближче.

Розпитайте свого колегу про його захоплення, знайдіть спільні теми, наприклад, обговоріть останній фільм, на який ви в останній раз ходили в кінотеатр.

Якщо відправитися разом у відрядження так і не довелося, знайдіть чоловіка в соцмережах і додайте його в «Друзі». Нічого в цьому кримінального немає, а ви зможете підтримувати з ним зв’язок в будь-який час доби.

Зовнішній вигляд: як одягнутися, щоб сподобатися чоловікові

Провести карколомне перше враження на чоловіка можна досить просто – спокусливим нарядом, який буде доречний в будь-якій ситуації. Важливо знайти «той самий» наряд, що поєднує в собі скромність і сексуальність, від чого чоловіки просто «божеволіють». Як сказати чоловікові, що він вам подобається, за допомогою наряду?

Червоний предмет одягу

На підсвідомому рівні кожен чоловік сприймає червоний колір як сигнал того, що жінка жадає уваги. Невеликий аксесуар червоного кольору обов’язково буде залучати погляди оточуючих, особливо це стосується представників сильної статі. Неважливо буде це сумочка в руках або помада на губах – вас обов’язково помітять.

Панчохи і каблуки

Такий простий елемент одягу, як панчохи, можна вважати справжньою зброєю зваблювання. Чоловікам подобаються стрункі ніжки в елегантних панчохах і на високих підборах, це можна вважати повноцінним сексуальним фантазією.

Чому б не втілити її в життя? Однак з таким предметом одягу варто бути обережною, і використовувати його правильно.

Одягайте панчохи під спідницю або плаття довжиною трохи вище коліна, в іншому випадку елегантність перетвориться в вульгарність.

Сексуальний дрес-код

Якщо ви на роботі, і привернути увагу чоловіка крім суворого костюма більше нічим – скористайтеся цим. Чоловіків заводить образ суворої вчительки, тому вам слід кілька перетворити свій звичний костюм. Розстебніть на блузці пару гудзиків, надіньте облягаючий спідницю-олівець – і чоловік ваш. Встояти перед таким спокусливим чином навряд чи вдасться хоча б одному чоловікові.

Що подобається чоловікам: зовнішні і внутрішні якості обраниціunsplash

10 заповідей, щоб сподобатися чоловікові

Кожна жінка хоча б раз у житті намагалася сподобатися чоловікові, красуючись перед ним в спокусливій вбранні і грайливо стріляючи очками в його сторону. Для того щоб точно знати, як сподобатися чоловікові, мудрої жінки необхідно пам’ятати основні заповіді.

 1. Внутрішній спокій. Чоловіки тягнуться до тих жінок, які отримують справжнє задоволення від свого життя. Якщо ви навчилися насолоджуватися кожним новим днем, то успіх в залученні чоловіків вам точно забезпечений.
 2. Любов до себе. Упевнені в собі жінки приваблюють багатьох чоловіків, адже вони розуміють, що така молода особа здатна на любов і турботу. Якщо ви прийняли себе такою, якою ви є, значить – ви готові прийняти всі достоїнства і недоліки свого супутника.
 3. Комфорт у відносинах. Чоловік може відчувати себе абсолютно комфортно тільки поруч з жінкою, яка створює для цього всі умови. Якщо ви не влаштовуєте істерик на рівному місці і не звинувачуйте свого чоловіка «в усіх гріхах», то з вами партнер відчуватиме себе спокійно.
 4. Бажання любити. Мудра жінка приймає свого обранця з усіма його недоліками, адже любов не шукає ідеалів. Чоловік відчуває, коли жінка приймає його таким, яким він є, не вимагаючи нічого в замін, що і називається любов’ю.
 5. Щедрість в любові. Представників сильної статі приваблюють жінки, від яких виходить любов. Якщо вона здатна обдаровувати своєю любов’ю і теплом весь навколишній світ, то вона буде найулюбленішою і бажаною для свого чоловіка.
 6. Чоловік – Бог. Для чоловіка ідеальна жінка та, яка вважає його найголовнішою людиною в своєму житті. Така жінка надихає, заспокоює і приймає. Постарайтеся бути такою жінкою для свого обранця.
 7. Уміння бути зачарованої. Дарувати натхнення своєму чоловікові може тільки закохана в життя жінка. У неї є свої маленькі таємниці, від неї виходить романтичність і загадковість. Якщо жінка вміє захоплюватися простими речами, значить – вона зможе знову і знову зачаровувати свого чоловіка.
 8. Здатність надихати. Справжня жінка збуджує в чоловікові бажання проявити всі свої найкращі якості, не нав’язуючи при цьому набридле «ти повинен». Чоловікам подобається, коли жінка вміє керувати своїми чарами, надихаючи його на нові подвиги.
 9. Бути жіночною. Чоловіки не сприймають феміністичні погляди багатьох жінок, адже в їхньому розумінні жінка повинна виконувати роль берегині домашнього вогнища. Навіть якщо ви відчуваєте, що сильніший за свого обранця, не переставайте зображати безпорадність, і вам чоловік це оцінить.
 10. Уміння бути доброзичливою. Для чоловіків нестерпно тривалий час перебувати в конфліктній ситуації, ось чому багато хто з них тікають від істеричних жінок. Варто навчитися поводитися стримано й доброзичливо навіть у сварці, і не кидатися образами на сторону партнера.

По-справжньому сподобатися чоловікові може тільки щира жінка, яка не звикла приховувати своїх почуттів. Звернути на себе увагу сильної статі можна не тільки за допомогою спокусливого вбрання і червоних губ, але і своєю природною жіночністю, яка виходить зсередини.

Джерело: https://femmie.ru/kak-ponravit-sya-muzhchine-10-zapovedej-nastoyashhej-zhenshhiny-215163/

Яких жінок більшість чоловіків вважає красивими: результати опитування

Краса, як відомо, в очах дивиться, проте деякі риси жіночої зовнішності чоловікам подобаються особливо. Цій темі присвячена велика кількість соціологічних опитувань, оскільки вона дуже цікавить представниць слабкої статі. В результаті більшість опитаних чоловіків згадує наступні характеристики.

Які зовнішні дані привертають чоловіків

Особа і очі . Найчастіше сильній статі подобаються тендітні риси обличчя з невеликою нижньою щелепою. З тисячі опитаних чоловіків близько 40% віддають перевагу жінкам зі світлими очима, блакитними і зеленими.

Дуже часто чоловіки підкреслюють, що їм подобається, коли очі у жінки великі і виразні. Вони не проти макіяжу, якщо він легкий і не кидається в очі, а підкреслює гідності жінки.

Ще багато хто відзначає, що посмішка робить жінку дуже красивою.

Цікаво, що багато чоловіків вважають красивою ямочку на жіночому підборідді, такими є понад 40% опитаних. 20% в захваті від рудих жінок з веснянками на обличчі і стільки ж люблять родимки над верхньою губою.

Волосся . Дослідження психологів говорить про те, що брюнетки більш популярні у сильної статі, ніж блондинки – їх обирає більш 50% чоловіків. Ще краще, якщо у жінки довге волосся – близько 60% опитаних чоловіків люблять дівчат з красивою шевелюрою. Красу жіночих зачісок відзначили 9% представників сильної статі.

Фігура . Думки чоловіків в цьому пункті в основному сходяться – їм не подобаються надто худі дівчата і занадто повні. Близько 40% представників чоловічої статі люблять дам середньої статури. Надмірна худорба подобається лише 8% чоловіків.

Що стосується зростання, то більшість представників сильної статі вибирає невисоких жінок. Чоловіки високого зросту симпатизують більше мініатюрним дівчатам, а ті, у кого зріст середній, зазвичай вибирають високих.

Запах . Чоловіків приваблює жінка, від якої смачно пахне. Багато опитаних відзначають, що аромат жінки повинен гармоніювати з чоловічим ароматом, саме тоді вони зможуть доповнювати один одного. З цієї причини на прилавках парфумерних магазинів можна часто побачити парні парфуми.

Одяг . Приблизно 60% опитаних чоловіків не можуть встояти перед жінкам в сукнях і туфлях. При цьому важлива не довжина жіночої спідниці, а її загальний образ, який буде робити дівчину жіночною і прекрасною.

Дам в спортивній формі воліють близько 10% чоловіків. Чоловіки відзначають, що важливо, щоб жінка розуміла, який одяг їй йде, і одягала то, що робило б її образ гармонійним.

Здоровий спосіб життя . Жіночність, якої так захоплюються чоловіки, не в’яжеться в свідомості чоловіків з такими шкідливими звичками, як куріння і алкоголь.

80% опитаних наголошують, що їм неприємно, коли жінка зловживає цими звичками.

Постійні дієти теж не популярні у чоловіків: близько 70% опитаних ставляться до такого захоплення негативно, але якщо жінка діє в рамках розумного, то чоловіки тільки за.

Натуральна зовнішність . Чоловіки цінують природну красу і не можуть зрозуміти, коли жінка вважає за краще зайвий макіяж, накладні волосся або нігті, ненатуральні приклеєні вії, татуювання. Тільки близько 5% чоловіків готові миритися з такими захопленнями дами.

Риси характеру гарної жінки

Велика частина представників сильної статі підкреслює, що внутрішня краса не менш важлива, ніж зовнішня. Чоловіки виділяють кілька основних якостей, якими, на їхню думку, повинна володіти красива жінка.

Жіночність . Згідно зі статистикою, це одна з головних рис гарної жінки. Під жіночністю сильна стать зазвичай має на увазі доброту, ніжність і м’який характер.

Ініціативність . Всупереч стереотипам, найбільш популярними серед чоловіків є ті дами, які готові брати ініціативу в свої руки. Такі жінки приваблюють 60% представників сильної статі.

Готовність до компромісу . Бажання обраниці йти на компроміс оцінять більше 70% чоловіків, а ось поступливі дами менш популярні – всього 9% опитаних знаходять це якість привабливим.

Весела вдача . Дівчата з почуттям гумору, які люблять повеселитися і активно провести дозвілля, більш популярні у чоловіків, ніж «холодні» пані. Веселих дівчат вважають за краще близько 90% чоловіків.

Для більшості чоловіків краса – це гармонія особистісних якостей і зовнішніх даних. Тому красиві дами повинні працювати як над своєю зовнішністю, так і над своїм характером. Саме тоді жінка по-справжньому прекрасна. Бажаємо вам удачі, і не забувайте натискати на кнопки і

На нашому каналі в Яндекс.Дзен завжди найцікавіші статті по цій темі. Обов’язково підпишіться!

8 лютого 5:16

Джерело: https://gurutest.ru/publication/kakih-zhenschin-bolshinstvo-muzhchin-schitaet-krasivyimi-rezultatyi-oprosa/

Які жінки подобаються чоловікам і привертають їхню увагу?

Відповісти на питання, які жінки подобаються чоловікам найбільше, однозначно досить складно. У кожної людини свої переваги.

Але більшість хлопців цінує в своїй обраниці такі якості, як приваблива зовнішність, жіночність, ніжність, вміння вислухати і здатність влаштувати побут.

Щоб зберегти стосунки, потрібно знати про те, що деякі якості і риси характеру здатні відштовхнути хлопця.

На що звертають увагу чоловіки?

Не можна сказати однозначно, які саме якості залучають представників сильної статі в дівчатах. Але якщо розглядати в цілому, то можна виділити основні деталі, на які звертає уваги практично кожен хлопець.

Зовнішні дані і поведінку

Найбільш важливою характеристикою, з чоловічої точки зору, в жінці є зовнішність. Більшість хлопців схильні в першу чергу оцінювати фігуру і обличчя жінки. Якщо дівчина стежить за станом свого тіла, обличчя та волосся, то вона буде обов’язково притягувати погляди чоловіків.

Читайте також:   Як цілуватися з брекетами: правила і рекомендації

фігура

Поширена думка, що молодим людям подобаються тільки худенькі дівчата з ідеальною фігурою. Але це всього лише стереотип, поширений в суспільстві і викликаної віяннями моди. Жінка не обов’язково повинна бути худою, щоб привертати увагу чоловіків. Дівчата часто критично ставляться до своєї зовнішності і відчувають комплекси з-за кількох зайвих кілограмів.

Але для чоловіків це зовсім не є перешкодою, щоб звернути на даму увагу. А деякі з них віддають перевагу жінкам «в тілі».

Якщо є проблема із зайвою вагою, дівчині варто зайнятися фітнесом. І нехай результат буде помітний не відразу, але це додасть відчуття впевненості, що також привертає хлопців.

Особа

Звертаючи увагу на обличчя, чоловіки віддають перевагу макіяж в природних тонах і рівну, красиву шкіру. Якщо дівчина користується яскравою косметикою, вона зверне на себе увагу хлопця, але він не стане розглядати її для серйозних стосунків.

Багатьом хлопцям подобається прозорий блиск на губах або помада спокійних відтінків і густо нафарбовані вії.

волосся

Незважаючи на банальність, більшість хлопців приділяють велику увагу волоссю жінки. Найбільш цінуються довгі локони.

Не варто використовувати занадто активно засоби для укладання волосся, так як це позбавляє їх природності. Чим доглянуті волосся, тим більше уваги буде з боку чоловіків.

голос

Однією зі складових, яка притягує чоловіків, є жіночий голос. Хлопцям подобається красивий, мелодійний голос з м’якими нотками.

Тому, якщо дама хоче сподобатися партнеру, їй не варто розмовляти на підвищених тонах або голосно сміятися.

Стиль одягу

Хлопцям подобаються жінки, які одягнені стильно, але не дуже химерно. Предмети одягу повинні гармоніювати, а правильно підібрані аксесуари – привертати увагу. Якщо в гардеробі пані будуть речі, які претендують на вульгарність, навряд чи це сподобається молодим людям.

Чоловікам подобається, коли жінки вигідно підкреслює достоїнства фігури – тонку талію, красиві ноги або груди.

манери поведінки

Навіть якщо жінка не володіє надзвичайною зовнішністю, вона здатна залучати чоловіків умінням подати себе.

Впевненість, сексуальність і незалежність

Дівчина, яка впевнена в собі і точно знає, чого хоче від життя, обов’язково буде притягувати погляди чоловіків. Якщо дама усвідомлює свою сексуальність і привабливість, то і навколишні будуть сприймати її аналогічно. Вона не боїться фліртувати і кокетувати з чоловіками, тому що знає, що здатна викликати у них інтерес. Такі дами мають особливу енергетику і залучають хлопців.

Незалежність – важлива якість, яка притягує чоловіків. Якщо жінка дає зрозуміти, що її потрібно домагатися, це тільки підігріває до неї інтерес. Навіть найкрасивіша дівчина, яка не володіє цими якостями, буде поступатися жінці з середньостатистичною зовнішністю.

Непередбачуваність, емоційність і загадковість

Небагато чоловіків здатні зізнатися в тому, що якостями, які притягують їх в жінці, є підвищена емоційність, загадковість і непередбачуваність у вчинках. Незважаючи на роздратування, яке іноді виникає при неадекватній поведінці дами, у молодих людей підігрівається інтерес дізнатися більше про внутрішній світ жінки і виявити причини подібних проявів.

Внутрішні якості

Для чоловіків є важливими не тільки зовнішні дані дівчини, але і її внутрішні якості. Хлопцям подобаються щирі, відкриті особистості з почуттям гумору, які готові вислухати і підтримати у важкій ситуації.

Чесність і щирість

Однією з помилок, які допускають жінки, намагаючись сподобатися потенційному партнеру, є те, що вони надягають на себе «маску», прикидаючись зовсім іншою людиною.

Вони намагаються приховати свої недоліки і здаватися в очах обранця ідеальними, обговорюють лише теми, які цікаві йому.

Але навряд чи чоловік оцінить таке ставлення, адже якщо жінка не висловлює власної думки, це виглядає неприродно і тільки відштовхує. Рано чи пізно він розчарується в партнерці і настане охолодження.

Тому одне з головних якостей, які хлопці цінують найбільше, – це чесність і щирість, яку виявляють по відношенню до них жінки. А вміння залишатися собою в будь-яких ситуаціях буде говорити хлопцеві про самодостатність дівчата. Якщо вона дотримується в своїх судженнях здорового глузду і логіки, то це тільки підвищить інтерес хлопця, адже з розумною жінкою завжди є про що поговорити.

Жіночність і беззахисність

Будь-який чоловік хоче відчувати себе поряд з обраницею хоробрим лицарем, який готовий надати допомогу в будь-яку хвилину. Тому особливі почуття представники сильної статі відчувають до жіночним дівчатам, образ і поведінку яких говорить про беззахисність і про те, що вони потребують чоловічої підтримки.

Якщо жінка буде проявляти активність і виявиться занадто напористою, це відштовхне хлопця. Навіть дівчина з ідеальною зовнішністю не буде так приваблива для чоловіків, як миле ніжне створіння, яке хочеться оберігати. Тільки з такими дамами хлопці можуть бути впевнені у власній мужності.

Подяка

Молоді люди люблять отримувати похвалу на свою адресу, навіть якщо це стосується незначних дрібниць. Тому вони цінують в дамах вміння бути вдячними за вчинені заради них вчинки.

Якщо хлопець на прохання дівчини виніс сміття або полагодив шафа, то найкращою нагородою для нього стануть слова подяки. Так він відчує себе потрібним, і захоче знову виконувати її прохання. Якщо ж жінка не робить на цьому акцент або просить зробити якусь роботу в наказовому порядку, це навряд чи сподобається чоловікові.

Чуйність і взаєморозуміння

Одним з основних якостей, які залучають чоловіків, є прояв чуйності в складних ситуаціях. Якщо у хлопця проблеми і він не налаштований на спілкування, дівчині не варто чіплятися до нього з розмовами.

На думку чоловіків, ідеальна партнерка повинна чуйно вловлювати їх настрій і відчувати дистанцію.

Якщо дама буде «лізти в душу» в невідповідний момент, вона наштовхнеться на хамство з боку чоловіка, про що він згодом може пошкодувати.

Але хлопець оцінить реальну підтримку, яка полягатиме в діях, а не словах.

Гумор і життєрадісність

Найбільше чоловікам подобаються безтурботні жінки з легким характером, які швидко адаптуються до ситуації і завжди знаходяться в піднесеному настрої. Чоловіки підсвідомо очікують від дівчат, що вони будуть заряджати їх своїм оптимізмом і тим самим створять позитивний настрій.

Дами, які чимось незадоволені або постійно скаржаться на життя, не користуються популярністю у хлопців. Навіть дуже симпатична дівчина, схильна до депресії, залишиться ними непоміченою.

здатність вислухати

Молоді люди люблять, коли жінка уважно слухає їх в розмові, тим самим виявляючи повагу. Якщо вона показує непідробний інтерес до теми, задає додаткові питання – вона викличе ще більшу увагу до себе.

Але в тому випадку, коли дама перебиває або просить змінити тему або всім своїм виглядом показує, що бесіда нудна, це напевно відштовхне чоловіка.

Повага, довіра і порядність

Чоловік цінує, коли жінка довіряє йому і не влаштовує допити про те, де він був і що робив. Навіть якщо він подав привід для ревнощів, з’ясовувати обставини варто делікатно, так, щоб молода людина не здогадався, чим викликаний такий інтерес. В іншому випадку можна спровокувати у нього масу негативних емоцій.

Молоді люди не люблять виправдовуватися, особливо в тому, чого вони не робили, і звітувати перед дівчиною за кожен свій крок. Дама, яка хоче сподобатися чоловікові, повинна проявляти повагу до нього і не виявляти недовіри.

Чоловіки цінують в жінці порядність, так як більшість з них не здатні пробачити зраду.

Здатність підтримувати побут

Якщо чоловік розглядає потенційну партнерку в якості дружини, то його будуть залучати такі характеристики:

 • здатність підтримувати порядок і затишок в домі;
 • вміння раціонально використовувати фінансові кошти;
 • любов до дітей;
 • вміння смачно готувати.

Хлопців привертає хазяйновитість жінки, економність і охайність. Неохайні жінки, які не здатні нагодувати смачною вечерею або подбати про порядок у домі, навряд чи можуть сподобатися чоловікові.

Які жінки подобаються представникам різних знаків зодіаку?

За гороскопом, чоловікам різних знаків зодіаку подобаються жінки, які володіють наступними якостями:

Знак зодіаку чоловіки Жінки, які йому подобаються
Овен Ці чоловіки прагнуть завойовувати жінок, тому їм сподобається, якщо жінка не буде проявляти інтерес занадто активно. Для них важлива зовнішність жінки і елегантні манери поведінки
Телець Тельцям подобаються «домашні» дівчата, здатні вести господарство. Вони виберуть в супутниці жінку, яка проявить щирі почуття
Близнюки Цьому типу чоловіків подобаються впевнені, незалежні жінки, які будуть розділяти їх інтереси. Але якщо в характері буде присутня владність, це відштовхне хлопця
рак Рак найбільше цінує в жінці здатність облаштувати побут і проявити турботу. Щоб сподобатися йому, досить нагодувати його смачною вечерею
Лев Цей хлопець зверне увагу на зовнішні дані супутниці, манеру спілкування і вміння підтримувати світську бесіду
Діва Чоловік-Діва швидко байдужіє до обраниці. Підтримувати його інтерес до себе здатна лише та жінка, яка вміє мислити логічно
ваги Цьому чоловікові доведеться до душі дама, яка зуміє ненав’язливо керувати ним і буде мислити раціонально
Скорпіон Представникам цього знака зодіаку подобаються впевнені і самодостатні жінки, які зможуть впоратися з спалахами ревнощів з його боку
Стрілець Чоловіка приверне дама, з якою він буде мати спільні інтереси і розділить погляди на життя. Вона повинна мати привабливу зовнішність і неординарним характером
Козеріг Представник цього знака вибере м’яку жіночну дівчину, щоб відчути себе справжнім чоловіком
Водолій Їх притягують дами, які можуть за себе постояти і стати їм справжнім другом
риби Цьому знаку важлива зовнішність жінки, здатність облаштувати побут і сподобатися родичам

З чоловічої точки зору, в жінці насамперед важливі такі якості, як привабливий зовнішній вигляд, жіночність, доброта і прояв уваги. Чоловіки цінують в дамах хазяйновитість і турботу. Негативними якостями молоді люди вважають неохайний вигляд, нав’язливість і постійне перебування в поганому настрої.

Джерело: https://tvoya-aura.ru/lyubov-i-otnosheniya/otnosheniya-s-parnem/znakomstvo-s-parnem/kakie-zhenshhiny-nravyatsya-muzhchinam-i-privlekayut-ih-vnimanie

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *