Що робити, якщо дівчина ігнорує в вк: причини мовчання

Головна> Поради

Зміст приховати

Сучасні молоді люди найчастіше знайомляться і знаходять другу половинку в інтернеті, через соціальні мережі, месенджери. Добре, якщо взаємність і інтерес виникли відразу. А що робити, якщо дівчина ігнорує в вк, на сайті знайомств, як не стати нав’язливим і домогтися розташування від Мовчун, розповімо в нашій статті.

Як це буває

Ситуація, коли дівчина довго відповідає на повідомлення або мовчить в листуванні з незнайомим їй чоловіком, зустрічається дуже часто. У такої поведінки є цілком з’ясовні причини. План подальших дій залежить від такого, як саме дівчина поводиться: ігнорує співрозмовника повністю або відповідає коротко. Розглянемо кожен варіант докладніше.

Що робити, якщо дівчина ігнорує в ВК: причини мовчання

ігнорує

Під ігноруванням молоді люди розуміють повне мовчання у відповідь на повідомлення. Дівчина може пропасти на пару годин або тиждень, писати дуже рідко. Хтось за цей час вже перестає сподіватися і видаляє даму їх списку контактів вацап, вайбер та інших. Такі заходи вживати різко не варто.

відповідає коротко

Під короткими відповідями хлопці розуміють такі варіанти смс:

 • да;
 • немає;
 • ага;
 • може бути;
 • мабуть;
 • подумаю;
 • не знаю;

Таке листування ставить молодої людини в глухий кут і викликає підозри. Найчастіше в голову приходить думка, що дівчина не хоче відповідати на повідомлення через неприязні, нудьги, планує швидше відв’язатися від співрозмовника. Це може правдою. Банальними відповідями дама натякає на антипатію або незацікавленість в діалозі саме в цей момент.

Але дівчина може відповідати на повідомлення від хлопця односкладово і з інших причин:

 • Немає можливості відповісти довгими пропозиціями саме зараз. Відсутність часу на листування вона компенсує хоча б такою відповіддю, щоб не образити співрозмовника мовчанням.
 • Тема діалогу або питання поставили співрозмовницю в глухий кут. Вона хоче взяти паузу для обдумування відповіді.
 • На ваші повідомлення неможливо відповісти інакше. Виведіть бесіду в таке русло, щоб розкрити розмову.
 • Молода людина занадто напористий, дама хоче злегка зменшити обороти і уповільнити розвиток подій.
 • Спеціально тримає чоловіка на відстані, оскільки ще не визначилася, чи варто з ним спілкуватися близько.
 • Леді натякає на необхідність особистої зустрічі або дзвінка. Ви вибрали для бесіди таку тему, яку краще обговорювати вербально, а не через телефон.

Що робити, якщо дівчина ігнорує в ВК: причини мовчання

причини мовчання

Мовчання у відповідь на смс від чоловіка може мати кілька причин:

 1.  У дівчини немає настрою.
  Можливо, у юної особи виникли складнощі в житті, настав період ПМС, накопичилася втома. Слід трохи почекати. Після нормалізації душевного стану, відповідь швидше за все прийде з натяком на вибачення.
 2. Співрозмовниця зайнята іншими справами.
  Відповідати на лист миттєво постійно неможливо. У юної особи, напевно, є робота, домашні справи, друзі
 3. Ваші повідомлення не подобаються дівчині.
  Якщо смски містять сороміцькі жарти, двозначні натяки, грубості, питати, чому дівчина не відповідає на них, не потрібно. Юні леді – натури тонкі і ранимі. Передбачити, що могло їх образити або образити майже неможливо.
 4. Напередодні між вами сталася сварка.
  Посваритися можна з будь-якого приводу: хамство, невдалий жарт, невірно обрана тема. Співрозмовниця образилася, хоче припинити спілкування.
 5. У дівчини не закінчені відносини з колишнім хлопцем.
  Екс-коханий може перебувати поруч, противитися зав’язування нових знайомств.
 6. Молода особа занадто сором’язлива, скромна.
  Вона не знає, як відповідати на ваші запрошення зустрітися, любовні зізнання. У таких ситуаціях дівчинки часто звертаються за допомогою на форуми, до подруг, а хлопець знемагає від очікування, залишаючись на самоті. Це нормально для юного віку.
 7. Дівчина заміжня і її взагалі не цікавлять інші молоді люди.
  Щоб уникнути таких ситуацій, потрібно запитати про сімейний стан жінки відразу.

Що робити, якщо дівчина ігнорує в ВК: причини мовчання

Що робити

Якщо дівчина не відповідає на повідомлення, а ви не можете викинути її з голови і хочете продовжити знайомство, терміново вживайте наступні заходи:

 1. Прочитайте переписку повністю ще раз. Відзначте для себе, що могло образити вразливу жіночу натуру, викликати антипатію.
 2. За давнім повідомленнями постарайтеся з’ясувати, чому дівчина не відповідає на повідомлення, що послужило причиною ігнор.
 3. Якщо явних факторів закінчення спілкування немає, нагадайте про себе в черговому смс. Натякніть, що не розумієте, що відбувається.
 4. Постарайтеся сподобатися, дійте сміливо, рішуче, але в міру наполегливо.
 5. Відновлюйте листування і залицяння поступово. Для першого повідомлення досить радісного “Привіт!” і “Як твої справи?”.
 6. Не пишіть дівчині кожен раз, коли бачите її online в ватсап, однокласниках, вконтакте. Нехай зрозуміє, що ви теж можете її ігнор.
 7. Починайте спілкування за допомогою таких тем, які цікаві леді. Згадайте, що вона розповідала вам про музику, кіно, книгах, театрі, татуаже, в кінці кінців. Напишіть якусь новину на цю тему. Розмова обов’язково звужується. Головне, грамотно його підтримати.
 8. Скористайтеся почуттям гумору. Напишіть що-небудь веселе, як би раптово розкажіть про випадок з життя, який підніме настрій співрозмовниці, вишліть смішну картинку. Жартуєте над собою, над своєю недосвідченістю, зовнішністю, поведінкою. Дівчата вважають, що хлопці, здатні висміювати себе, можуть заводити щирі відносини. Але над співбесідницею жартувати поки рано, невдала фраза може стати причиною образи.
 9. Натяком на бажання продовжити листування може стати вірш або пісня. Надішліть дівчині трек її улюбленого виконавця про те, що герой нудьгує, чекає кохану, не розуміє, що відбувається, куди вона пропала.

Що робити, якщо дівчина ігнорує в ВК: причини мовчання

помилки

Жінки сильно відрізняються від чоловіків логікою, емоційністю, психологією. Щоб добитися взаємності і любові від протилежної статі і дівчина не мовчала у відповідь на повідомлення, це потрібно враховувати. Часто недосвідчені хлопці, та й зрілі чоловіки, роблять купу помилок на початку зав’язування відносин.

 • Пишуть занадто часто.
 • Надсилають однотипні повідомлення, задають однакові питання два-три рази.
  У дівчини створюється враження, що хлопець не читає відповіді або переписується відразу з декількома подругами.
 • Завищують свій реальний статус, брешуть.
  Занадто скромно поводитися теж не потрібно, це відштовхує жіноча стать, але і брехня в даному випадку швидко розкриється.
 • Агрессіруют у відповідь на мовчання, пишуть різкі фрази.
 • Загрожують у відповідь на відмову зустрітися.
 • Поводяться занадто скромно, ображаються, дуються, не виявляють ініціативу.
 • Розповідають про колишніх дружин, дівчат, викликають жалість, ниють.
 • Затягують із запрошенням на побачення або дзвінком.
 • Забороняють спілкуватися з подругами, друзями, іншими чоловіками, хоча ще не стали її коханим або навіть хорошим знайомим.
 • Відразу будують плани на майбутнє. До отримання впевненості у взаємності з боку жінки думати про те, скільки у вас буде дітей, що вона приготує вам на сніданок, не варто.
 • Занадто передбачувані.
 • Навіюють нудьгу.
 • Вимагають занадто багато уваги.
 • Постійно сидять на сайті або в месенджері, відстежуючи появу нової знайомої для чергового листа.
 • Ігнорують значущі питання.
 • Забувають про привітання з днем ​​народження, святом.
 •  Додають нових знайомих жіночої статі в список друзів в ВК, ОК пачками. Пам’ятайте, що ваші дії видно всім. Дівчина розуміє, що ви в активному пошуку, не стане однією з кількох претенденток на відносини.
 • Перестають писати після декількох односкладових повідомлень, блокують дівчину без пояснення причини.
 • Думають, що дами повинні відповідати на кожен лист моментально, і сильно зляться, якщо не отримують зворотний зв’язок відразу.

Поради

Психологи пропонують свої методи розпалювання згаслого інтересу у дівчини до чоловіка. Обов’язково скористайтеся ними, якщо попередні заходи не принесли успіху.

У відповідь ігнорування

Мета методу – зачепити дівчину за живе. Можливо, їй невтямки, що відчуває людина, коли не отримує відповідь на послання або питання. Рада буде корисний тільки в тому випадку, якщо милашка вирішила вас перевірити, заінтригувати мовчанням.

Діяти потрібно так:

 1. Напишіть пару доброзичливих смс з привітанням як звичайної знайомої.
 2. Потім регулярно будьте онлайн, але листів не пишіть, на сторінку до співрозмовниці не заходьте.
 3. Зачекайте пару днів.
 4. Якщо дівчина напише вам, не відповідайте. Це буде складно, але доведеться потерпіти.
 5. Повідомлення можна відіслати через 3-4 дня, ніби пишіть їх з небажанням.
 6. До нормального ритму спілкування повертайтеся поступово, посилайтеся на зайнятість, але постійно будьте в мережі. Нехай співрозмовниця думає, що у вас з’явилися інші інтереси.

Що робити, якщо дівчина ігнорує в ВК: причини мовчання

гойдалки

Ще один спосіб виховання “норовливої” леді – психологічні гойдалки. Він заснований на тому, щоб підтримувати спілкування в тонусі за рахунок активізації і загасання інтенсивності листування.

Спочатку пишіть часто, швидко відповідайте на смс. Потім пропадайте на кілька днів, будьте офлайн. Якщо дама подзвонить, не беріть трубку. Через дві доби пишіть так, ніби нічого не сталося.

Кілька експериментів відучать дівчину включати ігнор.

Якщо коротку перерву в спілкуванні з виховною метою для вас болюче, можна відповідати на питання співрозмовниці коротко, сухо. Тільки пізніше доведеться придумати виправдання своїй поведінці.

Що робити, якщо дівчина ігнорує в ВК: причини мовчання

шаблони повідомлень

Тепер розберемося, що написати дівчині, якщо вона довго не відповідає на повідомлення, на конкретних прикладах. Шаблони смс допоможуть не зробити дурниці. Після їх прочитання у дівчини не виникне відчуття, що хлопець занадто нав’язливий. Можете включити в тест повідомлення кілька компліментів, натяків на бажання зустрітися.

Що робити, якщо дівчина ігнорує в ВК: причини мовчання

Дзвінок на телефон

Якщо завоювати дівчину через листування не виходить, спробуйте подзвонити їй. Номер телефону можна взяти в месенджерах, іноді він вказаний в профілі на сайті з контактами (Інстаграм, ОК, ВК).
Обов’язково заздалегідь продумати, про що будете розмовляти. Варіант “Як справи?” для дзвінка точно не підійде.

 1. Запросіть на побачення.
 2. Розкажіть, що дуже хотіли почути її голос.
 3. Привітайте з ДР або іншим святом, якщо є привід.
 4. Зробіть пару компліментів.

Перший телефонна розмова може бути коротким. Але бажано домовитися про можливість передзвонюватися регулярно.

Що робити, якщо дівчина ігнорує в ВК: причини мовчання

Досягати взаємно цікавого спілкування через смс неважко, якщо у співрозмовників збігаються погляди, думки, хобі. Дівчата часто ігнорують хлопців після першої-другої спроби зав’язати знайомство, а потім стають більш прихильними. Не втрачайте бажання підкорити серце сподобалася пані відразу. Використовуйте наші поради і все вийде.

Дівчина не відповідає на повідомлення і ігнорує: що це значить, що робити Посилання на основну публікацію Що робити, якщо дівчина ігнорує в ВК: причини мовчання

Джерело: https://omambe.ru/sovet/devushka-ne-otvechaet-na-soobshheniya

Дівчина ігнорує повідомлення. Хто винен і що робити

Ігнорування – найгірше в спілкуванні між хлопцем і дівчиною. Коли дівчина не відповідає в контакті, ви тут же починаєте переживати з цього приводу. І це не дивно: ви доклали якусь кількість зусиль для розвитку спілкування, намагалися підбирати відповідні теми для розмови, а тепер дівчина ігнорує повідомлення в контакті.

Що робити, якщо дівчина ігнорує в ВК: причини мовчання

Чому дівчина стала ігнорувати повідомлення

Причина перша – ви допустили помилку в процесі .

Мовчання виникає навіть у тому випадку, коли ви знаєте, як починати листування. Причина провалу може бути та ж сама, що і при знайомстві наживо.

Що я маю на увазі?

Коли хлопець заучивает шаблонні фрази, то він забуває врахувати той факт, що спілкування обов’язково продовжиться далі. І виходить така ситуація, коли він вимовляє оригінальну заготовлену фразу, а потім спілкується в звичному для себе стилі, здійснюючи безліч помилок.

Як то кажуть, якщо почав спілкуватися в одному стилі, то так і продовжуй!

Навіть якщо ви написали чудові повідомлення новим дівчатам, а потім повернулися в колишній «режим» спілкування (з помилками), то якою б оригінальною не була ваша перша фраза, вам не уникнути долі бути зігнорованими.

І якщо через певний час дівчина не відповідає на повідомлення в контакті, хоча до цього вони проходили нормально, то це явна ознака того, що ви зробили помилку . І, швидше за все, зробили це зовсім недавно.

Які помилки часто роблять хлопці (причому, це роблять всі, незалежно від того, чи вважають, що знають, як з нею спілкуватися, чи ні):

 • Явно намагаються підтримати спілкування навіть тоді, коли дівчина не хоче його продовжувати.
 • Роблять компліменти, які вона не заслужила.
 • Залишають «неправильні» коментарі до фотографій.
 • Приділяють надмірну увагу тому, що саме вона пише.
 • Показують потреба (поспішають, показують бажання швидше зустрітися, зайнятися сексом, звертаються з нею добре навіть тоді, коли вона цього не заслужила).
 • Причина друга – ви не сподобалися спочатку .
 • Вона побачила ваше повідомлення і зрозуміла, що не хоче з вами спілкуватися.
 • І це не дивно – багато хлопців впевнені, що знають, що краще написати дівчині при знайомстві, але на практиці це далеко не так.
 • Висновок: вчимося подобається дівчині.
 • Причина третя – дівчина занадто високої про себе думки .

Для знайомства з красивими дівчатами потрібно вміти грамотно вести переписку. Це факт. Однак не завжди вміння спілкуватися може врятувати тебе від невдачі: анкета і фотографії теж повинні бути «вилизані» до шедеврального рівня . Тоді у тебе буде набагато більше шансів при інших рівних.

Читайте також:   Як розлучити чоловіка з коханкою назавжди: поради фахівців

Перейти назад до змісту

Хто у всьому винен і що робити

Всі люди мають одну і ту ж потреба – зняти з себе відповідальність за все, що відбувається і перекласти її на кого-небудь іншого. Одні скаржаться на уряд , а інші – на те, що дівчина ігнорує повідомлення в контакті.

Є і повна протилежність цьому типу людей – ті, хто вважає, що в усьому винні тільки вони і ніхто більше.

Я ж пропоную не звинувачуватися в цьому ні дівчину, ні самого себе. Просто прийміть ситуацію без зайвих емоцій і подумайте, чи хочете ви навчитися грамотно вести переписку. Якщо так, то просто придбайте необхідний досвід, навчаючись у тих, хто вже вміє.

Результат тут і зараз

Інша справа, якщо прямо зараз ви хочете отримати швидкий результат і відновити нормальне спілкування.

Для цього існує кілька способів.

Спосіб №1. Поговорити про неї і її захоплення .

Зрозуміло, вибирати потрібно саме ті захоплення і її якості, які реально її зачеплять.

Для цього уважно проаналізуйте її анкету і за допомогою своєї інтуїції постарайтеся зрозуміти, яке з її захоплень вона цінує найбільше.

Якщо таких не знайдете, то можете переглянувши анкету, написати, який висновок ви встигли про неї зробити. Можна писати що завгодно, проте в ваших словах обов’язково повинні бути присутніми ті елементи, які змусять її трохи сумніватися в тому, подобається вона вам чи ні.

Спосіб №2. Легкі підколки.

Знайдіть в її анкеті, словах чи фотографіях ті речі, над якими ви можете необразливо пожартувати. Наприклад: “У тебе такий милий носик на фотографіях. Моя сестра, коли посміхалася, у неї він так смішно ворушився, що мені завжди було весело дивитися на неї. А у тебе він теж ворушитися? 🙂 “.

Спосіб №3. Жорсткий стьоб.

Підходить він тільки для тих випадків, коли дівчина ігнорує вже кілька повідомлень.

Можна написати “Ти не настільки красива, щоб ігнорувати мої повідомлення!”. Або: “Тобі з ранку хтось зіпсував настрій? Ти створюєш відчуття кактуса: до якого місця ні доторкнися, все одно будеш колотися. Тобі не говорили про це? Напевно хлопці, які з тобою спілкуються, починають лізти в петлю. ”

Спосіб №4. Висловіть все, що ви про неї думаєте.

Ризикований спосіб, оскільки ви показуєте свою образу. При цьому, інтересу до вас, як такого немає, що теж грає не на вашу користь. Але якщо ви розумієте, що тут уже нічого не поробиш, то чому б і не ризикнути?

Можете написати:

Знаєш, …, коли я почав тобі писати, то думав, що ти – та дівчина, з якою є, про що поговорити. У той же час, я боявся починати спілкування, тому що думав, що ти опинишся такою ж холодною і беземоційної, як і всі. Але я все одно написав.

У певний момент мені здалося, що ці підозри були помилковими, і я вже було подумав, що з тобою можна поговорити про що завгодно. Але зараз розумію, що це не так. Я, звичайно, знаю, що ти – симпатична дівчина, у якої є шанувальники.

Але опускатися до такого рівня, щоб ігнорувати чужі повідомлення – це найнекрасивіша риса, яка тільки може бути у дівчини. Якщо я тебе чимось потривожив, то ти вибач. Головне – не переймайся і бережи свої нерви.

Приємно було поспілкуватись!

Далі вона, звичайно ж, відповість вам, оскільки ви зачепите її за саме живе ( “найнекрасивіша риса у дівчини”). Однак відповідати відразу не раджу – краще почекати кілька днів, щоб вона почала по-справжньому сумніватися в тому, що ви ще коли-небудь їй напишете.

Імовірність, що спрацює хоча б один з цих методів – менше 50″з нуля”. Для цього можете ознайомитися з добіркою кращих статей мого сайту, і тоді ви будете знати, що і коли вам потрібно робити, а також які помилки ви допускали раніше.

Раджу переглянути відео, щоб знати, як себе вести в наступний раз .

Що робити, якщо дівчина ігнорує в ВК: причини мовчання

Перейти назад до змісту

Я знаю, що ти прийшов на цей блог за знаннями і досвідом . Той факт, що ти розвиваєшся, гідний поваги. Але інформації з однієї статті часто буває недостатньо, згоден?

Потрібно знати про 3 ступеня зацікавленості дівчата в інтернет-листуванні , і про те, як перескочити в «вищу лігу» тих, з ким вона захоче зустрітися.

І знати, як зробити так, щоб вона прийшла на побачення вже «готовеньке», тобто в стані зацікавленості в тобі. Я готовий відкрити тобі всі ці секрети.

Для цього введи свій e-mail в формі нижче і отримай мої особисті напрацювання прямо на поштову скриньку!

Що робити, якщо дівчина ігнорує в ВК: причини мовчанняДайте СВОЮ оцінку статті! ( 9

Джерело: http://be-winner.ru/devushka-ignoriruet-soobshheniya/

Що робити, якщо дівчина ігнорує

Мабуть, багато хлопців одного разу стикаються з досить неприємною ситуацією: дівчата починають їх ігнорувати. Деякі молоді люди при цьому переконані, що все відбулося на порожньому місці, «ні з того, ні з сього». Звичайно ж, так не буває – причини завжди є, і зараз ми розглянемо їх і розповімо, що робити, якщо дівчина ігнорує вас.

Що робити, якщо дівчина ігнорує в ВК: причини мовчання

Дівчина не хоче спілкуватися, ігнор або морозиться

Чому так відбувається – найчастіші ситуації

Вона образилась

Можливо, причина її мовчання досить банальна – дівчина просто ображається на вас. Проаналізуйте ваші останні діалоги, згадайте – чи не могли ви образити її якимось вчинком або словами.

Якщо нічого подібного ви все-таки не пригадуєте, то не виключено, що її образа надумана (якщо вона дійсно є). Щоб прояснити ситуацію, звичайно, вам слід ініціювати діалог з дівчиною, і запитати прямо – ображається вона на щось.

При можливості краще дзвонити або ж ініціювати особисту зустріч.

Вона зайнята

Може бути, у дівчини просто немає можливості вам відповісти, навіть якщо вона в Мережі. Не виключено, що паралельно вона зайнята ще якоюсь справою, і їй просто не до спілкування. Почекайте трохи, якщо це дійсно так, то незабаром співрозмовниця відреагує на ваші повідомлення.

Жіночий ігнор, як засіб маніпуляції

Не можна не визнати, що деякі жінки використовують ігнорування в своїх цілях. Звичайно ж, найчастіше вони так поступають т. К. Мали можливість переконатися, що за допомогою такої поведінки можна домогтися певних «бонусів» для себе. Що ж їм дає ігнорування?

По-перше, таким чином, вони намагаються визначити справжнє ставлення чоловіка до себе. Якщо обранець нічого не помітив, то жінка відзначає, що він не дуже уважний до неї.

Якщо ж він почав турбується, і намагатися будь-яким чином прояснити те, що відбувається, то очевидно, що він всерйоз зацікавлений у відносинах, і реагують на найменші зміни в настрої коханої.

Часом, жінці дійсно важливо просто визначити ставлення чоловіка, але часто все йде набагато далі. Підсвідомо вона, безумовно, розраховує на другий варіант – на те, що чоловіка схвилює її поведінку.

І вже після цього деякі особи прораховують, чим саме їм може бути вигідна стурбованість партнера. Хтось на цій «хвилі» намагається домогтися від обранця певних вчинків, більш меркантильні дами можуть таким чином просто домагатися подарунків.

Що робити, якщо тебе ігнорують без причини

Що написати, якщо дівчина образилася не зрозуміло на що

Якщо ви розумієте, що мова дійсно йде про образу, то, безумовно, ви можете спробувати вирішити цю проблему. Що робити спочатку? Спробуйте написати дівчині.

Відзначте, що ви розумієте – вона не могла так змінитися в своїй поведінці на порожньому місці, і вам нелегко від того, що ви до кінця не можете зрозуміти, в чому ж причина її образи.

Також згадайте, що найменше хочете, щоб вона відчувала себе ображеною або переживала через що, тому, якщо це у ваших силах, то ви б хотіли виправити становище. Поясніть, що сподіваєтеся на підказку з її боку, інакше боїтеся, що конфлікт так і не вирішиться.

До слова, така реакція актуальна, якщо для дівчини така поведінка не надто характерно.

Якщо ж подібні випадки зустрічаються все частіше, напишіть, що готові будете обговорити з нею проблему, коли дівчина сама цього захоче.

Раз такі образи для неї звична справа, то, ймовірно, незабаром вона сама «відійде», і в ваших відносинах все буде, як раніше, або ж вона висловить вам свої претензії, зібравшись з думками.

Що робити, якщо дівчина ігнорує в ВК: причини мовчання

Борошно уникає зустрічей і не хоче спілкування

Дівчина налаштована категорично і абсолютно не хоче з вами спілкуватися – не тільки по переписці, але і особисто? Попросіть її просто назвати причину такої поведінки. Втім, якщо ви будете дуже наполегливими, але так і не дізнаєтеся, чому вона вирішила перервати спілкування, то, можливо варто «відпустити ситуацію».

Ймовірно, в житті дівчини відбулися зміни, які просто виключають можливість подальшого спілкування з вами. Можливо, що вона закохалася в іншого людини, і боїться зізнатися в цьому. Також не виключено, що вона на вас дуже сильно ображена – подумайте, через що таке могло статися.

Якщо у вас є спільні друзі або ви дружите з кимось із родичів дівчини, то можна спробувати акуратно прояснити ситуацію у них.

Дівчина ігнор в контакті, чи варто їй писати

Може йтися, як про реальну коханої, так і про особу, яка на даний момент просто, Ваша думка дуже симпатична.

Якщо дівчина відповідає на повідомлення, але не як раніше

У цьому випадку цілком ймовірно, що насправді у вас немає вагомих причин для занепокоєння. Можливо, знижена активність обраниці связна з деякими подіями в її житті, що не мають до вас відносини.

Про що може йти мова? У неї багато роботи, вона виконує завдання по навчанню, у неї проблеми в родині, вона відпочиває у відпустці, вона чимось зайнята і інше.

Якщо ситуація дійсно пов’язана з якою-небудь її зайнятістю, то, швидше за все, незабаром все прийде в норму.

Втім, для таких змін в поведінці може бути і інша причина. Деякі дівчата втомлюються від спілкування в Мережі, якщо далі ситуація нікуди не просувається. Тобто, може бути так, що ви застрягли на стадії залицянь, які у вас переважно протікають в Контакте.

Ймовірно, їй хочеться реальних відносин, і вона не хоче заохочувати такий інтернет-роман. Може бути і так, що ви вже разом, але знову таки – ви практично не бачитеся, а лише діліться один з одним інформацією через Контакт – швидше за все, її втомив цей формат спілкування.

Деякі дівчата починають відповідати більш сухо, ніж це було раніше, тим самим демонструючи образу. Подумайте добре, чи були в ваших словах і вчинках дії, які могли викликати негативні емоції з боку вашої обраниці.

Якщо дівчина різко перестала спілкуватися

Для різкого обривання відносин і листування, зрозуміло, повинна бути вагома причина. Найкраще з’ясувати її, домігшись зустрічі.

Якщо у вас не було знайомство настільки близьким, що ви навіть не знаєте, як можна зустрітися з нею, і де її можна шукати, то це говорить про те, що серйозними ваші відносини назвати все-таки складно, а це значить, що дівчина і сама до них ставилася несерйозно.

Що робити, якщо дівчина ігнорує в ВК: причини мовчання

Якщо дівчина заблокувала мене всюди

Якщо вона просто перестає відповідати вам, але при цьому залишає можливість самому щось написати і пояснити, то, мабуть, таким чином, вам дається шанс все виправити.

Однак коли дівчина не тільки ігнорує, а й блокує хлопця в соціальних мережах, телефоні, то це означає, що їй абсолютно неважливо, що він хоче їй сказати – вона прийняла тверде рішення перервати контакт. В цьому випадку у вас є два виходи – чекати, коли становище зміниться, і дівчина все ж відкриє для вас доступ, наприклад, до своєї сторінки.

Це буде говорити про те, що вона все ж готова поспілкуватися з вами. Однак, якщо ваше знайомство не поверхово, краще, звичайно, не чекати, а знайти інший спосіб поговорити з нею – наприклад, зустрітися.

Читайте також:   Рак і риби: сумісність однієї стихії в різних напрямках

Як чоловікові правильно обійти ігнор жінки, яка подобається

Важливо розуміти, що ігнорування жінки зазвичай використовують саме для чогось, у нього є певна мета, яку ваша співрозмовниця бажає досягти.

Отже, які можуть бути варіанти? Можливо, так жінка висловлює образу, хоче помститися або сподівається перервати ваші відносини.

Як тільки ви до кінця зрозумієте, для чого жінка так поводиться, вам стане зрозуміло й інше – як діяти в такій нелегкій справі.

Втім, не виключайте варіант, що ця особа ігнорує не тільки вас. Деякі жінки втомлюються від проблем або невизначеності в особистому житті, після чого вирішують взяти якусь паузу – тобто, відсторонитися від будь-яких особистих контактів з чоловіками. В цьому випадку вам слід діяти делікатно, показати обраниці, що ви готові почекати, і розумієте причини її побоювань.

Якщо мова йде про дорослій жінці, то можливий варіант, що будь-які листування і «віртуальна любов» набридли їй. Постарайтеся перенести свої залицяння в реальне життя, і вже так діяти. Чим старше жінка, тим, як правило, менше часу їй хочеться витрачати на переписку, яка в багатьох випадках просто не закінчується нічим. Покажіть свою готовність до реальних відносин.

Як спеціально ігнорувати дівчину, щоб зацікавити її

Деякі молоді люди, одного разу пізнавши всю силу ігнорування, продовжують активно використовувати знайдену методику в підкоренні протилежної статі. Звичайно, ви можете побоюватися йти на цей крок, вважаючи, що таким чином лише зіпсуєте все відносини з обраницею, але зауважте, що якщо ви будете діяти грамотно і продумано, то подібна поведінка лише зіграє вам на руку.

Напевно, з вами траплялися подібні історії: вам вдалося познайомитися з цікавою дівчиною і взяти її номер телефону.

Однак на цьому все приємні новини закінчувалися – згодом вам не вдавалося додзвонитися дівчині або ж ви ніяк не могли добитися зустрічі з нею.

Можливо і таке, що вам в цілому не вдавалося зацікавити вподобану дівчину або ж ваша кохана, через якийсь час гармонійних відносин, раптом своєю поведінкою починала їх руйнувати.

Такі випадки траплялися з багатьма хлопцями, і як же вони найчастіше поводилися? Як правило, стикаючись з капризами або неувагою дівчата, молоді люди намагаються завоювати її розташування, даруючи їй подарунки, намагаючись всіляко догодити, вирішити якісь її проблеми, увійти в становище і так далі. Максимум, чого можна було досягти після всього цього, так це фрази: «Ти хороший хлопець, але у мене до тебе лише дружні почуття». Втім, результат буває і гірше – дівчина просто просить залишити її в спокої.

Що робити, якщо дівчина ігнорує в ВК: причини мовчання

Як діє «правильне» ігнорування

Проте, все могло б бути інакше, якби ви застосовували техніку, яку пікапери називають «ближче-далі» – ігнорування є частиною цієї техніки. Ігнорування відноситься до частини «далі».

Багатьох може здивувати, що хтось при спокушанні дівчини може так себе вести, вважаючи, що в даному обставині, навпаки, слід робити акцент на підвищену активність, а не пускати все на самоплив.

В цілому, така думка є хибною, і з часом багато хлопців розуміють, що не завжди можна домогтися позитивного результату, якщо постійно «йти в наступ».

Важливо усвідомити, що ігнор є попередніми і часто необхідним етапом перед іншими діями. Він переслідує певну задачу – налагодження неправильно побудованих або розпочатих відносин.

Сенс ігнорування в більшій мірі полягає в тому, щоб на якийсь період зникнути з поля зору обраниці, тим самим дозволивши їй поскучати за вами, подумати про вас.

Також ігноруванням можна досягти й іншої мети – згладити думку про себе, якщо воно склалося не дуже хороше, адже всім нам відомо, що з часом людина менш гостро реагує на все погане, забуває про якісь розчарування.

Наприклад, ви повелися неправильно, і відносини пішли не в те русло. Це говорить про те, що потрібно взяти паузу, налаштувати дівчину на інші думки. Всім нам відомо, що починати все заново краще після певного тайм-ауту.

Також відзначимо, що багатьом ігнорування допомагає знизити для себе значущість дівчата. Якщо якийсь час ви не будете виявляти до неї інтересу, дівчина, якій ви хоч трохи сподобалися, безсумнівно, почне переживати, і думати про те, що з нею не так або чому ви практично не приділяєте їй увагу.

Згодом ці переживання можуть виявитися вам на руку – ви просто пояснюєте, що були зайняті чимось дуже важливим (якщо пояснення знадобляться) і запрошуєте її на побачення. Напевно, після такої розгойдування емоцій дівчина вам не відмовить.

Якщо ж це все-таки станеться, то затамувавши знову на якийсь час, і знову спробуйте ще раз.

Також ігнорування можна використовувати, якщо дівчина дивно поводиться, провокує конфлікти.

Багато хлопців в ці моменти намагаються налагодити все подарунками, знаками уваги, в той час, як потрібно просто пропасти на деякий час. Потім поясніть це тим, що вам потрібно було подумати.

За період вашого ігнор, дівчина перегляне свою поведінку, і зрозуміє, що все ж «перегнула палицю» і так робити не потрібно.

Джерело: http://AlfaMan.org/otnosheniya/77-chto-delat-esli-devushka-ignoriruet.html

Що робити якщо дівчина ігнорує в вк

Що робити, якщо дівчина ігнорує в ВК: причини мовчання

У будь-якому випадку, достукатися до неї не виходить. У цій статті розберемося, як не допустити подібної ситуації і що робити, якщо дівчина ігнорує повідомлення вк, дамо кілька порад як налагодити діалог і спілкування з протилежною статтю в соціальній мережі.

Що робити, якщо дівчина ігнорує вк

Щоб зрозуміти що потрібно робити щоб вас перестали ігнорувати в соц мережі вконтакте необхідно зрозуміти причини а чому дівчина ігнорує вас в вк. Нижче ми наведемо найбільш поширених проблем

 1. У тебе завищена самооцінка. Часто трапляється так, що дівчина закохується в хлопця і тягнеться до нього, незважаючи ні на що. Але ось предмет її зітхань не відповідає взаємністю, так як, на його думку, вона йому не підходить. Можливо зовнішність не та, може бути характер непотрібний. Тому хлопець починає ігнорувати її, не звертає уваги взагалі. Але проходить час. Дівчина забула про свою скороминущої закоханості, а ось хлопець зрозумів, що багато втратив і намагається відшкодувати цю втрату в короткий термін. Природна реакція – ігнорування.
 2. Для неї ти сіра миша. Ще одна популярна ситуація – хлопець, який не відповідає вимогам дівчата. Більшість жінок хочуть зустрічатися з принцом на білому коні з ідеальним тілом, гострим розумом і великою кількістю грошей. Якщо ж хлопець – комп’ютерник, який бачив спортзал тільки по телевізору, а зарплати йому ледве вистачає, щоб прогодувати себе, велика ймовірність, що при спробі познайомитися з дівчиною, вона не відповість взаємністю.
 3. Ти занадто нав’язливий. Якщо дівчина отримує в день купу твоїх повідомлень, при цьому не читає їх – це знак, що ти їй набрид. Зайва увага ніколи не йде на пользу.Вот три основні причини, через які дівчина може почати ігнорувати. А тепер розберемося, що робити в такій ситуації.

Що ж робити, якщо дівчина ігнорує в листуванні вк

Нижче ми постараємося привести список порад як налагодити отношеніея з протилежною статтю за коштами соціальних мереж.

І так давайте трохи докладніше розглянемо деякі ситуації.

Що треба робити, якщо дівчина ігнорує вк і не хоче спілкуватися

Що робити, якщо дівчина ігнорує в ВК: причини мовчання

Для початку слід закрити сторінку дівчини і перестати писати їй повідомлення.

Не важливо, з якої причини вона тебе ігнорує, в будь-якому випадку, якщо ти продовжиш завалювати її личку нескінченними повідомленнями, ситуація не зміниться в кращу сторону.

Чи не спілкуйся з нею взагалі хоча б кілька днів. Дай їй час прочитати написане. Потім тобі потрібно зробити наступне – поглянь на себе з боку.

На початку можуть виникнути труднощі, адже більшість людей або вважають себе ідеальними, або занижують свої достоїнства. Не всі можуть тверезо оцінити свою поведінку. Якщо не вийде це зробити самому, звернися до друзів або кому-небудь з сім’ї з проханням описати твої позитивні і негативні якості.

Тільки нехай зробить це правдиво, не боячись образити. Таким чином, ти зможеш дізнатися свої слабкі сторони і усунути їх. Швидше за все, це допоможе домогтися вдячності дівчата.

Що робити, якщо дівчина ігнорує при знайомстві в вк

Що робити, якщо дівчина ігнорує в ВК: причини мовчання

У багатьох хлопців виникає питання, що робити, якщо дівчина ігнорує при знайомстві. Якщо ти вважаєш, що підходиш їй ідеально, просто поміняй манеру спілкування.

Можливо, їй не сподобалася твоя наполегливість або, навпаки, нерішучість. За природою дівчата – слабкі істоти, які потребують захисту.

І як вона може відчути себе в безпеці поряд з хлопцем, який боїться написати щось зайве.

Багатьом дівчатам подобається, коли молода людина робить те, що вважає за потрібне, не боячись здатися безглуздим (в рамках пристойності, звичайно).

Ось, що треба робити, якщо дівчина ігнорує вк і не хоче спілкуватися.
В кінці хотілося б сказати, що необхідно знайти таку людину, для якого не доведеться змінюватися. Якщо дівчина ігнорує вк і ти знаєш, що взаємності домогтися не вдасться – кидай цю затію. Навколо ще дуже багато представниць слабкої статі, які підходять тобі більше.

Сподіваємося вам буде корисна наша стаття, будемо раді вашим м.

Джерело: https://allvk.net/chto-delat-esli-devushka-ignoriruet-v-vk/

Що робити, якщо дівчина довго не відповідає на повідомлення і ігнорує

З цією ситуацією стикалося більшість з нас: листування йде добре, обидва начебто задоволені спілкуванням, і тут дівчина перестає відповідати.

Вона може відволіктися на півгодини, а може не сказати нічого і на наступний день.

Як зрозуміти, що дівчина спеціально уникає спілкування, які ознаки ігнор і як бути, якщо дівчина ігнорує – читайте в статті. І не падайте духом: ще є шанси все виправити.

Зміст статті:

Дівчина не відповідає на повідомлення. Що робити?

Як взагалі зрозуміти, що вас ігнорують

Чому вона не відповідає? 8 можливих причин

Що робити, щоб все виправити

Що написати, якщо вас ігнорують на сайті знайомств, в смс, в ВК або Одноклассниках, в Вацапе, не беруть трубку

Ви не один: конкретні приклади з життя і способи вирішення

Не робіть так: способи вийти з ситуації, які погіршать її

Як спілкуватися так, щоб дівчина навіть не думала про ігнорі

Не вийшло: як змиритися і йти далі

Дівчина не відповідає на повідомлення. Що робити?

Що робити, якщо дівчина ігнорує в ВК: причини мовчання

Перш за все, не бийте на сполох зарано. Дорослим людям властиво займатися своїми справами, тому якщо вона мовчить менше години, не засипте її тонною питань про те, куди вона пропала, і закликів повернутися в переписку.

Як взагалі зрозуміти, що вас ігнорують?

 1. Відповіді немає достатньо довго – більше години.
 2. Дівчина з’являється в онлайні, веде помітну діяльність на сторінці: публікує щось, пише в групових чатах.
 3. Ви бачите її діяльність на інших сайтах.
 4. Ви пишете їй нові повідомлення після мовчання, але вона їх не читає.

Загальна стратегія поведінки в таких випадках – акуратно добитися уваги дівчини і з’ясувати, в чому проблема. Для цього потрібно коротко і конструктивно питати, що сталося.

Приклади того, як це зробити, читайте нижче.

Чому вона не відповідає? 8 можливих причин

Найчастіше дівчата не замовкають просто так, якщо спілкуватися з вами було цікаво і приємно. Якщо жінка перестала відповідати на повідомлення, значить, щось пішло не так. Ось 8 можливих причин, чому дівчина ігнор твої повідомлення в ВК або інших месенджерах і соцмережах.

 1. Вона просто зайнята . Найбільш очевидна і досить поширена причина.
 2. Бесіда зайшла в глухий кут : тема вичерпала себе, нових питань не було.
 3. Ви задали складне питання , на який вона не може відповісти відразу.
 4. Ви сказали щось не те або образили.
 5. Вона дізналася щось про вас , що тепер її відштовхує.
 6. Ви відреагували на щось не так , як вона очікувала, і тепер вона не впевнена, що хоче спілкуватися.
 7. З’явився більш цікавий співрозмовник .
 8. Вона усвідомлено вирішила ігнорувати вас і подивитися, що буде – перевірити, як ви поводитеся в таких ситуаціях і наскільки сильно хочете спілкуватися.

Читайте також:   Що робити, якщо дівчина образилася: повернути гармонію у відносини

Що робити, щоб все виправити

Змоделюємо ситуацію: з моменту останнього повідомлення пройшло три години, і вона мовчить. Розповідаємо, як вийти з ігнор дівчата.

Для початку погляньте на останні кілька повідомлень: ви щось запитували? Чи відповіла вона на запитання? Чи не сказали ви чогось, що могло її образити? Якщо вона просто не відповідає на питання, запропонуйте змінити тему. Якщо там щось, що могло здатися образливим, уточніть, чи все в порядку і безпосередньо запитаєте, чи не образили ви її.

Продемонструйте бажання продовжити спілкування, але не будьте занадто нав’язливим. Не відправляйте десяток стікерів і повідомлень в дусі «куди пропала?», «Чому не відповідаєш», «ти де?», «Повернися, я все прощу», «чого мовчиш?». І тим більше уникайте фраз на кшталт «це кінець, так?», «Все, тепер я для тебе в минулому?» і тому подібних.

Напишіть їй в іншому мессенджере, відправте смс або зателефонуйте, якщо є номер телефону. Але не робіть все це одночасно.

Якщо вона мовчить півтори години, не відправляйте всі повідомлення у всіх ресурсах разом, набираючи її номер, як тільки розберетеся з розсилкою.

Розтягніть свою наполегливість і дайте їй шанс відповісти до того, як зробите все можливе – це, по-перше, ефективніше, по-друге – ви не здастеся маніяком.

Іноді жінка не відповідає на смс без видимої причини, але швидше за все ця причина все-таки є. Постарайтеся її з’ясувати. Причини початку раптового ігнор дівчата бувають різними, але реагувати потрібно по одному і тому ж принципу.

Що написати, якщо вас ігнорують на сайті знайомств, в смс, в ВК або Одноклассниках, в Вацапе, не беруть трубку

Якщо жінка несподівано ігнорує в листуванні, потрібно нагадати про себе. Оптимальний спосіб це зробити – один раз запитати, куди вона пропала і уточнити, чи все в порядку. Можна прямо дослівно: «Куди пропала? Все добре, продовжимо спілкуватися? »

Запропонуйте іншу тему для спілкування: 

 • Поділіться свіжими новинами
 • Запитайте про щось, навіть не пов’язаних з попередньою темою. Звертайтеся до запитань, на які людям подобається відповідати. Наприклад, всі люблять своїх домашніх тварин, тому просто напишіть «у тебе є вихованці?»
 • Надішліть фото (відмінно підійдуть меми) або музику
 • Якщо впевнені в спілкуванні і спілкуєтеся давно, і особливо якщо вже бачилися і все пройшло добре, купіть пару квитків в кіно, сфотографуйте їх і напишіть «взяв квитки на комедію (або назва фільму). Сходом? » Запросіть в улюблене кафе чи ресторан. Запропонуйте якийсь дозвілля, привід для зустрічі.

Швидше за все, різкий ігнор дівчата щось значить. Просто будьте людяним. Чи не емоціоніруйте занадто сильно. Робіть компліменти. Покажіть зацікавленість в спілкуванні, бажання його повернути, але не ведіть себе, як маніяк.

Якщо ігнор відбувається в месенджерах – в вконтакте, в однокласниках, вотсапе, спробуйте їй зателефонувати. Це більш рішучий хід, який часто працює. Якщо потрапите на автовідповідач – залиште повідомлення. Вона зможе прослухає його, не давши вам про це знати, на відміну від читання листувань. Це дасть їй шанс подумати, перш ніж ви побачите, що повідомлення прочитані, і почнете писати нові.

Ви не один: конкретні приклади з життя і способи вирішення

Многие сталкивались с женским игнором, и далеко не всегда он означает, что вы перестали общаться навсегда. Девушку многое может отпугнуть: от какой-то правды о вас до скабрезной шуточки. Если она общалась с вами до этого и вы были хорошим собеседником, наверняка общение удастся восстановить. Показываем наглядно, что делать, если девушка не отвечает на сообщения вконтакте.

Реальний випадок : молодий чоловік попросив фото дівчини і у відповідь похвалив не очі, волосся або посмішку, а груди. Вона вирішує, що його цікавить тільки секс, в той час як їй хочеться в першу чергу поспілкуватися і приємно провести час. Це вагомий привід не відповідати: вона і образилася, і засмутилася, незважаючи на те, що тепер знає, що у неї кльова груди. Як вийти з ситуації? Якщо продовжити тему і написати «хотів би познайомитися з нею ближче», дівчина навряд чи колись відновить спілкування. Але хлопець розуміє, що зробив щось не те, і пише: «вибач, якщо здався грубим. Груди – не головне, просто я відразу помітив саме її. У тебе дуже гарне волосся, це натуральний колір? » Оскільки до цього спілкування йшло чудово, дівчина пом’якшала і відповіла.
Що робити, якщо дівчина ігнорує в ВК: причини мовчання

Інший приклад : спілкування зав’язалося тільки вчора, повідомлень ще зовсім трохи, а хлопець вже кличе в гості. Дівчина лякається, оскільки ще толком його не знає.

Після пари годин мовчання хлопець пише «Вибач, ти просто вже мені дуже подобаєшся, і я впевнений, що ми порозуміємося. Але якщо хочеш, давай відкладемо зустріч і поспілкуємося поки в онлайні ».

Потім він просто починає іншу, більш нейтральну тему, і дівчина заспокоюється і повертається до листування.

Третій випадок – щоб показати, що навіть в критичних ситуаціях все можна налагодити. Дівчина в якийсь момент замовкла, і хлопець не має припущень, чому. Він пише їй на сайті, де вони спілкувалися, знаходить в вк, пише там, пише в вотсапе, відправляє смс. На це йде день, результату – нуль, ігнор тотальний.

Він дзвонить, потрапляє на автовідповідач і залишає повідомлення: «Не знаю, що пішло не так, але хочу продовжувати спілкуватися. Сталкер з мене не дуже, тому після дзвінка набридати не буду. Відповідай, будь ласка, в зручному мессенджере.

Як щодо кіно на вихідних? » Адекватний підхід після такої наполегливості повертає розташування більшості дівчат.

Не робіть так: способи вийти з ситуації, які погіршать її

Помилки, які часто допускаються, але точно не приведуть ні до чого хорошого:

 1. Настирливість . Десятки повідомлень в усі доступні месенджери. Одноманітні і безглузді повторювані питання про те, куди пропала дівчина, і не менш одноманітні вмовляння повернутися. Виглядає як істерика, а істеричок ніхто не любить.
 2. Пасивна агресія . Всі ці повідомлення в дусі «ясно, тепер бачу, як я тобі важливий, ага», «не хочеш спілкуватися – так би і сказала», «тепер мовчиш? Ну удачі »,« ну добре, давай ще півроку помовчимо ». Ніхто не починає думати про людину краще після такого.
 3. Загрози . Досить очевидний пункт, але багато хто не бачить різницю між «де ти зазвичай спілкуєшся, через який месенджер зв’язуватися?» і «я тебе в спокої не залишу, буду писати скрізь і телефонувати кожен день». Загрози – найоптимальніший спосіб відразу і напевно втратити дівчину.
 4. Єдине повідомлення на кшталт «якщо захочеш спілкуватися – пиши». Вона вже і так вас ігнор і не хоче. Без вашої активності нічого не зміниться.
 5. Тривога за всім списком контактів . У вас є спільні знайомі? Зателефонуйте всім і повідомте, що дама серця зникла з ваших радарів. Вона буде в захваті від того, що половина компанії знає, що вона вам не відповіла. Ви не один з батьків, який втратив минулого на прогулянку дитини. Ви два дорослих людини, вирішуйте проблему без залучення третіх осіб.

Як спілкуватися так, щоб дівчина навіть не думала про ігнорі

Дуже просто : будьте ввічливим, уважним і цікавим співрозмовником.

Спочатку говорите на нейтральні теми, уникайте чогось зовсім особистого начебто минулих партнерів і чогось зовсім підозрілого начебто ваги і розміру грудей. Цікавтеся нею і не бійтеся говорити про себе.

Коли спілкування встановиться, станьте сміливіше: кличте на зустрічі в громадських місцях на кшталт кафе і кіно, обіцяйте сюрпризи і робіть їх, будьте чарівним.

Не вийшло: як змиритися і йти далі

Ви зробили все: ввічливо дали про себе знати у всіх месенджерах черзі, заздалегідь вибачилися, проявили адекватне бажання спілкуватися далі, а вона так і не відповіла. Що ж, трапляється. Навіть якщо ви так і не зрозуміли, в чому справа, в цей момент варто зупинитися і переключитися на іншу дівчину, яку ви можете знайти за допомогою нашого рейтингу знайомств.

Так дійсно відбувається часом. Але ви не складаєте портфоліо, тому вам і не потрібно точно заповнити профіль дівчини: коли почали спілкуватися, коли перестали, чому, що було добре, що погано. Просто контакт обірвався – це прикро, але в цьому немає ніякої катастрофи. Якщо вона не заборгувала вам велику суму грошей або ще щось в такому дусі, звичайно.

Це була просто дівчина, з якою ви спілкуєтеся. У соціальних мережах і на сайтах знайомств ще десятки, сотні тих, з ким ви можете почати спілкуватися. Ви втратили не останню дівчину на планеті, і навіть не останню хорошу. Це не був останній день вашого життя.

Не починайте будувати глобальних теорій про те, чому дівчата не відповідають на сайтах знайомств. І тим більше не питайте про це її.

Просто змиріться з тим, що з цією дівчиною ви більше не спілкуєтеся, усвідомте цей факт і спілкуйтеся з іншими. Впевнені, що спілкування не продовжиться – напишіть їй те, що думаєте, навіть якщо це прикро.

Якщо дуже зліться – розкажіть друзям, яка вона стерва. Трохи підтримки – і ви знову в порядку.

висновок

Дівчата часто ігнорують у дипломатичному листуванні. Якщо вона мовчить годину – ніякої трагедії в цьому немає. Просто дайте про себе знати, вибачитеся, якщо сказали щось образливе, запропонуйте іншу тему для бесіди. Якщо це не спрацює – напишіть їй в інших месенджерах або зателефонуйте. Якщо не спрацює і це – не біда. Залиште листування і переключіться на інших дівчат. Не думайте про неї: чи захоче продовжити спілкування – повернеться, немає – у вас і без неї буде, з ким поспілкуватися.

Джерело: https://RatingDatings.ru/articles/chto-delat-esli-devushka-ne-otvechaet-na-soobschenija

Що робити якщо дівчина ігнорує в вк

 • Що робити, якщо дівчина ігнорує в ВК: причини мовчання
 • Сьогодні ми постараємося дати кілька слушних порад що робити якщо дівчина ігнорує в вк
 • У сучасному світі комп’ютерних технологій спілкування в соціальних мережах дуже популярно і затребуване.

Віртуальний світ міцно увійшов в життя людства, особливо його молодого покоління. Найчастіше юнаки і дівчата в інтернеті проводять набагато більше часу, ніж в реальному житті. Такий спосіб проведення часу мега популярний в молодіжних колах. Соціальна мережа «ВКонтакте», мабуть найбільш затребувана і поширена серед молоді. У цій паралельній реальності люди знайомляться, спілкуються, закохуються, сваряться, миряться, в загальному живуть повноцінним життям.

Але і тут не все так гладко. Напевно багатьом юнакам знайома ситуація, коли дівчина ігнорує його в вконтакте. Що ж з цим робити і як дати собі раду? Давайте розбиратися.

Перше, що треба зробити:

Заспокоїться і проаналізувати ситуацію. З’ясувати причини, чому ж все таки дівчина ігнор в вк. Може бути Ви чимось її випадково образили: необережної фразою, некоректним коментарем. Або ж Ви були занадто настирливі і просто неабияк набридли.

Якщо всі вищевикладені ситуації до Вас не підходять, Ви нічим не образили і ніяк не набридли співрозмовниці. Тоді треба просто з’ясувати, може дівчина сильно зайнята і ігнорує Ваші повідомлення в контакті, тому що у неї на даному етапі просто катастрофічна нестача часу? І тоді всі Ваші домисли і переживання просто безпідставні.

Далі, варто вже почати які-небудь заходи:

Можна просто зробити паузу в спілкуванні і спробувати самому деякий проміжок часу нічого не писати і ніяк не давати знати про себе. І якщо Ви їй дороги, вона сама стане напише, знайде Вас.

Якщо ж і після цього в спілкуванні повне затишшя, варто просто чесно і відкрито порозумітися з нею. Написати про все Ваші переживання хвилювання. І попросити її пояснити самій причину того, що вона Вас ігнорує.

Тепер поговоримо про те, що категорично не можна робити, якщо дівчина ігнорує в вк

Ні в якому разі не варто вмішувати сюди спільних знайомих, друзів ,. Не треба наводити довідки через товаришів, питати поради у друзів. Так як в такій ситуації велика ймовірність «зіпсованого телефону»: хтось не так зрозумів, хтось додав щось від себе. І, в результаті, вийде цілий детектив.

Слухайте тільки своє серце, довіряйте тільки своїм почуттям. Будьте максимально чесні і відкриті, як перед собою, так і перед дівчиною. І проблема ігнор в контакті обов’язково вирішиться.

Джерело: https://mir-vkontakte.ru/chto-delat-esli-devushka-ignoriruet-v-vk/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *