Що робити, якщо дівчина не хоче спілкуватися: причини і рішення

Головна> Поради

Зміст приховати

Чоловіки помилково вважають, що жінки прагнуть завжди бути поруч з сильною статтю і не можуть довго обходитися без чоловічої турботи і уваги. І сильно розчаровуються, якщо отримують відмову. Як домогтися дівчину, яка не хоче з тобою відносин, читайте в нашій статті.

Що робити, якщо дівчина не хоче спілкуватися: причини і рішення

причини

Важливо розібратися в причинах поведінки коханої. Вони можуть бути як зрозумілими, нешкідливими, так і егоїстичними і меркантильними. Від причини небажання відповідати хлопцеві взаємністю залежить план подальших дій чоловіки.

Набиває собі ціну

Якщо готові чекати і домагатися відповіді від улюбленої, терпите її капризи, істерики і невизначеність. У такій ситуації дівчата спеціально будують з себе недоторка, хоча чекають від шанувальника рішучих дій, зізнань у любові, подарунків та інших знаків уваги.

Щоб зрозуміти цікаві ви жінці або вона набиває собі ціну, дійте так:

 1. Запросіть її на побачення і задайте пряме запитання: “Чи плануєш ти зі мною стосунки або просто водиш мене за ніс?”. Зверніть увагу на швидкість відповіді та поведінку коханої. Якщо вона забарилася, почервоніла, мовчить, надія на відносини є. Якщо розсміялася в обличчя, перевела тему і не сприйняла розмову серйозно, шукайте інший об’єкт для любові, ця дівчина не розглядає вас для створення пари.
 2. Викличте у неї ревнощі.
  Жінка буде ревнувати тільки симпатичного їй хлопця. Ознаки суперництва можуть бути різними: істерики, сльози, відхід у себе, відмова від спілкування, мовчання в листуванні, і навпаки активізації дівчата в залученні вашої уваги.

Запасний варіант

Зрозуміти, що вас тримають як запасний варіант для спілкування і допомоги в скрутних ситуаціях, можна за такими ознаками:

 • Дівчина активізується в спілкуванні: частіше дзвонить, пише, коли у неї закінчуються чергові відносини, їй нудно.
 • Вона ігнорує повідомлення, довго відповідає, якщо зайнята, весело проводить час.
 • Тримає хлопця на відстань, не дозволяє обіймати, цілувати.
 • Дівчина часто звертається за допомогою: привезти, проводити, допомогти у вирішенні проблем.

Чинити так з хлопцями не можна, але така жіноча психологія: дівчатам хочеться знати, що у неї є надійний тил і на нього можна спертися в складні моменти життя.

Якщо бути запасним варіантом є неприйнятним і чекати, коли примхлива дівчинка буде розглядати вас для серйозних стосунків, різко переривайте її прохання, віддаляється і закінчуйте відносини назавжди.

Цей крок змусить її переглянути свою поведінку, а може і наштовхне на думку про створення пари з вами.

інші причини

Серед серйозних причин небажання будувати тривалі стосунки і давати хлопцеві чітку відповідь на визнання в любові є ще кілька варіантів:

 1. Дівчина просто любить увагу.
  Так поводяться меркантильні і самозакохані, але егоїстичні особи. Їм не важливо, що відчуває шанувальник, дбають тільки про себе і свої інтереси. Намагатися зацікавити, здивувати, підкорити таку дівчинку марно. Вона використовує кавалерів для отримання уваги і підвищення самооцінки.
 2. Шукає іншої людини, а вас тримає в запасі.
  Хлопець може бути другом або трохи симпатичним дівчині. Вийти з френдзони можна, але чи варто нав’язуватися, якщо дівчина не хоче відносин? Може краще залишитися хорошими друзями на все життя, а не розчаруватися один в одному через кілька місяців.
 3. У дівчини є таємниці, які вона не хоче розкривати.
  Молоді особи можуть приховувати шлюб, сімейні труднощі, дитини від колишнього, хвороби, минуле. Варто трохи почекати, домогтися справжньої дружби між вами, можливо, потім вона зможе розкритися перед вами повністю і розповість про свої секрети.

Що робити, якщо дівчина не хоче спілкуватися: причини і рішення

Що робити

Ось кілька ефективних методів виправлення ситуації:

 1. Серйозна розмова.
  Поговорити треба обов’язково. Чи не натякайте, а задавайте прямі питання, вимагайте чіткої відповіді. Скажіть, що вами не можна грати, ви втомилися від невизначеності. Якщо дівчині потрібна пауза для обмірковування майбутнього, своєї поведінки, аналізу почуттів і бажань, не бійтеся дати їй пару днів для цього.
 2. Віддалитися один від одного.
  Припиніть бігати за нею, домагатися відповідного почуття. Віддалення хлопця, його холодність допоможуть дівчині зрозуміти, наскільки хлопець їй доріг. Якщо вона не захоче припинення спілкування, сама проявить ініціативу. Вам залишиться тільки вимагати конкретної відповіді на пропозицію зустрічатися.
 3. Займіться собою, розвивайтеся фізично і духовно.
  Перспективні молоді люди привертають дівчат більше, ніж втомлені невдахи.
 4. Підключайте тактильні відчуття.
  Якщо дівчину не збуджують романтичні побачення в дружньому форматі, використовуйте обійми, легкі дотики до долоні, талії, колінах.

Що робити, якщо дівчина не хоче спілкуватися: причини і рішення

Чого робити не можна:

 • Нав’язуватися і благати почати зустрічатися як пара.
  Будьте сильними і мужніми, краще розлучитися з красунею, яка не побачила в вас другу половинку, і швидше знайти іншу.
 • Продовжувати домагатися любові, якщо дівчинка чесно зізналася, що грає вашими почуттями.
 • Лаятися, ображати дівчину, відпускати на її адресу злі жарти в соціальних мережах і тролі після відмови.

Не хоче, але не відпускає

Серед мотивів такої поведінки можна виділити наступні можливі варіанти:

 • Ви відмінний друг.
  Дружба між хлопцем і дівчиною можлива, якщо один з них любить іншого, так вважають психологи. До речі, вирватися зі списку друзів і домогтися любові, у хлопців в такій ситуації виходить найпростіше. Шанувальник знає про подругу все, розуміє її з півслова, вони багато часу проводять поруч.
 • Ви подобаєтеся їй, але вона вважає що ви ще не дозріли для серйозних стосунків.
  Дівчина чекає, коли хлопець почне вести себе як справжній чоловік, підказує йому правильні рішення, виховує чоловіка для себе в майбутньому.
 • Є симпатія, але це не любов.
  Дівчина чекає, що почуття спалахнуть. Боїться відпустити хлопця, тому що повернути шанувальника буде набагато складніше. Вважає за краще дружити, багато спілкуватися, намагається закохатися в нього. Цей варіант розвитку подій можливий у відносинах з більш дорослими жінками або досвідченими розважливими дівчатами.

Що робити, якщо дівчина не хоче спілкуватися: причини і рішення

Добитися взаємності і налаштувати дівчину на відносини можна так:

 1. Розкрийте свої почуття коханій.
  Доведеться завести серйозна розмова про те, що дружній флірт вас не влаштовує, ви хочете більшого. Але будьте готові отримати конкретну відповідь: так чи ні. Якщо дівчина відмовить в зближенні, краще розлучитися або змиритися з положенням одного надовго.
 2. Покажіть свою силу, мужність і зрілість.
  Здійснюйте серйозні вчинки, виконуйте обіцянки, ставитеся до любові і відносин по-дорослому, припиніть фліртувати з іншими дівчатами.
 3. Привчайте дівчину до себе поступово.
  Зробіть так, щоб вона не могла без вас жити: познайомте з друзями, батьками, будьте завжди поруч. Натякайте оточуючим, що між вами любов, афишируйте свої почуття.
 4. Чергуйте затишшя в спілкуванні і частими зустрічами, листуванням.
  Дівчина повинна відчути смуток, тугу без уваги хлопця, скучити. Самотність допомагає розібратися в собі, своїх бажаннях.

Після розставання з колишнім

Що робити, якщо дівчина не хоче спілкуватися: причини і рішення

Майже кожна дівчина не хоче відносин відразу після розставання. Ніжним особам потрібен час на заліковування душевних ран. Кому вистачає декількох днів, щоб знову почати пошук другої половинки, а кому-то для відновлення сил необхідно кілька місяців. Страх перед новими відносинами легко пояснити наступним:

 • Дівчину зрадив хлопець, і вона не хоче повторення ситуації.
 • Молода недосвідчена красуня сильно помилилася у виборі партнера і тепер не довіряє чоловікам.
 • Кинута і ображена дівчина досі любить колишнього, сподівається на його повернення.

Якщо після розставання пройшло кілька днів, вимагати відповідних почуттів, бажання піти на побачення з новим шанувальником нерозумно. Їй потрібна перерва, відпочинок від емоційних потрясінь. Чи не дійте занадто активно, просто будьте поруч і оточуйте нещасну дівчинку увагою:

 1. Найчастіше питайте як справи, настрій і приготуйтеся почути довгі відповіді про безсонні ночі, про те, що її колишній покидьок. Для душевної бесіди можна використовувати дзвінок по телефону, листування в соціальних мережах, побачення.
 2. Даруйте дівчині приємні подарунки, робіть сюрпризи. На увагу не повинно бути нав’язливим.
 3. Кожен день намагайтеся підняти їй настрій: розповідайте анекдоти, жартуєте, запрошуйте на вечірні прогулянки з собакою, в похід по магазинах.
 4. Покажіть свою стабільність, наполегливість, уміння чекати.
 5. Захищайте її про колишнього, і ні за що не намагайтеся їх помирити.
 6. Відволікайте від сумних думок бесідами про навчання, хобі, плануйте подорожі.
 7. Коли дівчина охолоне, заспокоїться, розкажіть про те, що хочете завоювати її серце, допоможете розлюбити колишнього.

Коли дівчина каже, що не хоче відносин не сприймайте її слова всерйоз. Постарайтеся зрозуміти причину поведінки жінки, складіть план по завоюванню її серця і все вийде.

Дівчина не хоче відносин: як домогтися її розташування Посилання на основну публікацію Що робити, якщо дівчина не хоче спілкуватися: причини і рішення

Джерело: https://omambe.ru/sovet/devushka-ne-hochet-otnoshenij

Як розмовляти з дівчиною, якщо вона не хоче розмовляти: налагоджуємо контакт

Якщо раптом дівчина перестала відповідати на дзвінки, ігнорує повідомлення в соціальних мережах, багато чоловіків стають надмірно настирливими або навпаки відмовляються що-небудь робити. Про те, як розмовляти з дівчиною, якщо вона не хоче розмовляти, готові ділитися порадами психологи і майстри пікапа, що спеціалізуються на міжособистісних відносинах.

Чоловіки зазвичай багато часу витрачають на роздуми і припущення, що ж такого сталося, чому дівчина стала поводитися подібним чином. Хоча досить буде тверезого погляду на те, що відбувається, аналізу відносин з дівчиною і своєї поведінки, щоб за підсумком знайти причини, за якими обраниця перестала спілкуватися з чоловіком. Знаючи причини, можна знайти різні варіанти, як виправити стан справ.

Що робити, якщо дівчина не хоче спілкуватися: причини і рішення

Подумай, чому дівчина перестала спілкуватися як раніше

Якщо чоловік знає твердо і впевнено, що він не готовий втрачати дівчину після ігнорування з її боку, йому обов’язково потрібно гарненько обміркувати причини і фактори, через які вона відмовляється спілкуватися.

Тільки вміючи об’єктивно оцінювати свої вчинки і сказані слова, чоловік зможе знайти справжні причини поведінки дівчини.

Найчастіше якщо дівчина перестала спілкуватися як раніше, причиною цього можуть стати такі ситуації:

 • образа з її боку на бездіяльність чоловіки і неправильні вчинки;
 • маніпуляція для досягнення будь-яких цілей, свого роду гра «зрозумій мене без слів»;
 • відсутність інтересу і виявлення того, що обранець дівчини став абсолютно по-іншому себе вести.

Що робити, якщо дівчина не хоче спілкуватися: причини і рішення

В силу емоційності і нестабільності представниць прекрасної статі багатьом чоловікам украй складно розуміти жінок і їх поведінку.

Потрібно розуміти, що рішення відмовитися від спілкування не береться відразу, часто ця думка зріє в голові досить довгий час.

Одні дівчата говорять прямо, що їх не влаштовує в стосунках, інші схиляються до натяків, але далеко не всім чоловікам вдається своєчасно це розуміти.

Що робити, якщо дівчина стала менше спілкуватися?

У ситуації, коли дівчина не хоче спілкуватися зі своїм залицяльником, чоловікові не потрібно тиснути на неї нав’язливими питаннями, хвилюванням і розмовами.

Читайте також:   Як познайомитися з дівчиною: оптимальні місця для спілкування

В силу емоційності слабкої статі їм потрібно дати час, щоб заспокоїтися, в іншому випадку ситуація з ігноруванням триватиме ще довго.

У цей проміжок часу буде можливість проаналізувати свою поведінку, слова і вчинки, які могли б образити дівчину.

Що потрібно зробити на самому початку

У разі якщо дівчина різко перестала спілкуватися, чоловікові потрібно переконатися в тому, що у неї просто не пропав інтерес до нього і бажання мати щось спільне.

Нерідкі випадки, коли молоді люди спілкуються, намагаються один одному сподобатися, а через якийсь час розуміють, що зовсім один одному не підходять.

Якщо ж почуття і бажання зберегти відносини присутній, потрібно взяти паузу для заспокоєння і обдумування плану подальших дій.

Що робити, якщо дівчина не хоче спілкуватися: причини і рішення

Незалежно від стадії відносин і почуттів між партнерами, всі дівчата люблять рішучих чоловіків, готових брати на себе відповідальність і за себе, і за неї.

До того ж потрібно пам’ятати, що ініціатива – це споконвічно чоловіча прерогатива, тому навіть якщо вона говорить, що ти її бесішь, не потрібно складати руки і нічого не робити.

Знаючи причини розриву, потрібно змінитися, попрацювавши над удосконаленням себе, усуненням недоліків, які могли її відштовхнути.

Багато чоловіків в силу нерішучості, сорому і різних забобонів не наважуються приносити вибачення лицем до лиця, вважаючи за краще робити це через смс повідомлення чи листування в інтернеті. Насправді віртуальне спілкування не зможе передати той спектр емоцій, який виходить від винного скривдженої дівчині. Та й вона може порахувати, що чоловікові несерйозно ставиться до її поведінки.

Переходимо до активних дій

Знаючи істинні причини, чому обраниця стала менше спілкуватися або зовсім відмовляється підтримувати зв’язок, чоловік може визначитися з планом активних дій. Навіть якщо проступки чоловіки він не сприймає чимось серйозним, скривджену дівчину обов’язково потрібно приємно здивувати вчинками і вірно підібраними словами. В першу чергу потрібно вибачитися, зробивши це особисто віч-на-віч.

Якщо дівчина мало спілкується, швидше за все, вона втомилася від слів і потребує правильних і хороших вчинках в свою сторону. Заручитися підтримкою можна за допомогою приємних сюрпризів, маленьких презентів у вигляді квітів, солодощів і т.

п. Тільки показавши, що чоловік щиро жалкує про свій неправильній поведінці, через якого дівчина перестала спілкуватися без пояснення причин, а також пообіцявши не повторювати подібного, можна отримати ще один шанс на відносини.

Чи знаєте Ви, як розговорити дівчину?

Та ні

Вчинки в сторону дівчини повинні концентруватися нема на якості, а скоріше на кількості. Тобто краще протягом усього тижня дарувати їй по одній троянді з запискою, де будуть вибачення, ніж подарувати букет з 7 троянд відразу і перестати діяти. Потрібно бути готовим до того, що вона не пробачить відразу і буде якийсь час вередувати, чоловікові залишається лише запастися терпінням.

Якщо дівчина не розмовляє з молодим хлопцем без видимої причини, чоловікові не потрібно всіляко випитувати у неї, що змусило її вести себе подібним чином.

Досить буде розмови віч-на-віч в спокійних тонах на рівні повної відвертості.

Рано чи пізно будь-яка дівчина назве причини, що спонукали її до образ і холодного поведінки, після чого залишається тільки вибачитися, пообіцявши не повторювати таких ситуацій.

Що робити якщо дівчина не хоче спілкуватися взагалі?

Бувають ситуації, коли чоловік не може зрозуміти, як розговорити дівчину, якщо вона мовчить. Задавши їй питання, що трапилося і з чим пов’язана її мовчання, вона може не здавати позицій і зберігати ігнор. У такому випадку потрібно тримати себе в руках, не здаватися, а вождів якийсь час, повторити питання. Головне бути твердим, що не сипати на неї звинувачення і закиди.

Що робити, якщо дівчина не хоче спілкуватися: причини і рішення

Насправді дівчата схиляються до маніпуляцій подібного типу не з метою спровокувати чоловіка, а лише для залучення уваги. Тому реагуючи гостро з’ясуванням відносин, сварками і тиском, чоловік тільки втратить своє обличчя в її очах і повагу. Тільки віддалившись, займаючись своїми справами і саморозвитком, чоловік покаже дівчині, кого вона втрачає через своїх образ.

Не дарма кажуть, що чим більше жінку чоловік любить, тим менше подобається він їй. Але в цій справі головне не переборщити, щоб обраниця не вважала за відносини зовсім неможливими. Щоб показувати свої почуття, потрібно віддалення чергувати зі зближеннями, щоб розпалити в ній інтерес.

Що робити, якщо ти її бесішь?

Переймаючись питанням, як розговорити мовчазну дівчину, хлопець може не вловити відразу моменти роздратування і злості з її боку. У такому випадку потрібно поговорити відверто з дівчиною, що ж такого сталося у відносинах, через що виникли негативні емоції. Можливо, вона стала менше спілкуватися банально через втрату інтересу до партнера, який розслабився і став вести себе банально.

Що робити, якщо дівчина не хоче спілкуватися: причини і рішення

Бути цікавим дівчині просто, для цього є кілька способів саморозвитку:

 • заняття спортом і вдосконалення своєї фізичної форми;
 • читання корисних книг по саморозвитку;
 • захоплення новими заняттями;
 • підвищення рівня кваліфікації;
 • зростання по кар’єрних сходах;
 • досягнення нових цілей і підвищення заробітку.

Рано чи пізно сама дівчина помітить в чоловікові такі позитивні зміни, усвідомивши, що втратила гідного чоловіка.

Саме такі цілеспрямовані і успішні чоловіки завойовують визнання, інтерес і повагу серед представниць слабкої статі .

Залишилося тільки самому чоловікові розібратися з тим, чи потрібна йому дівчина, чи залишилися до неї ті ж почуття, щоб не давати шанс і марну надію без перспектив на майбутнє.

висновок

Розрив у відносинах – це не просто кризовий період, це прекрасна можливість подивитися і критично оцінити відносини з дівчиною. Чоловік може тверезо обдумати свої почуття, устремління, а також поведінку по відношенню до своєї обраниці.

Дівчина в період образ побачить, наскільки чоловік готовий мінятися і діяти заради збереження відносин з нею. При цьому багато дівчат вередують і відмовчуються ще якийсь час, давай чоловікові можливість продемонструвати свої здібності і таланти.

( 1

Джерело: https://afmen.online/kak-razgovarivat-s-devushkoy-esli-ona-ne-hochet-razgovarivat.html

Що робити, якщо дівчина не хоче спілкуватися і чому це відбувається?

Багато чоловіків хоча б раз у житті зіштовхуються з ситуацією, коли дівчина категорично не бажає спілкуватися. Внаслідок чого відбувається так, що дівчина не виходить на контакт, і що робити, якщо дівчина навідріз не хоче спілкуватися?

Що робити, якщо дівчина не хоче спілкуватися: причини і рішення

Розберемося в причинах

Чужа душа – темний ліс, а жіноча і більш того. Якщо дівчина не хоче спілкуватися, тому може бути маса причин.

Якщо з’ясувати причину, чому дівчина уникає спілкування, ніяк не вийде, слід проаналізувати свою поведінку, останні дні спілкування.

У деяких же випадках причина криється тільки в примхливості, мрійливості і схильності обраниці до перебільшення, а іноді і в навмисне нетактовну поведінку.

образа

Найбільш поширеною причиною мовчання стає саме образа. Переймаючись питанням: «Чому, вона не хоче зі мною спілкуватися?» чоловіки схильні аналізувати поведінку саме Мовчун, а не своє власне.

Може бути, вона говорила про щось дуже важливому для неї, а ти не зреагував належним чином, або забув її прохання, або проігнорував звернення. Проаналізуйте останні кілька днів і пригадаєте, після чого саме вона припинила спілкування. Можливо, причиною дійсно послужила образа.

Ті, хто пішов почуття

Може бути так, що це не короткочасна гра в мовчанку, а дівчина просто пішла. Скориставшись ситуацією або моментом, вона вирішила обірвати відносини, які її більше не влаштовують. Про причини відходу вам вже повинно бути відомо, тому що раптово жінкам йти не властиво – заздалегідь завжди ведуться розмови, натяки або істерики.

Якщо ж вона пішла, робити спроби заговорити з нею не варто. Краще подумати, що робиш не так – зрозумій, якщо у неї є почуття і причина її відходу буде усунена з твого боку, все дуже просто можна повернути.

Що робити, якщо дівчина не хоче спілкуватися: причини і рішення

Особисті проблеми

Перед тим як зрозуміти причину такої поведінки, пригадай, не говорила вона останнім часом про будь-які проблеми в родині, у кращих друзів, на навчанні або роботі. Можливо, що вона не хоче спілкування з тієї причини, що повністю занурена в рішення проблем, до яких ти не проявив уваги.

В такому випадку доречним буде написати їй з питанням про те, чи можеш ти чимось їй допомогти. Навіть якщо нічого не сталося, поганого в такому вчинку не буде нічого, але він, можливо, покаже їй тебе з іншого боку.

Вся справа в гормонах?

Причина може бути і такий, на жаль. Жіночий організм – досить складна система, так як будь-які гормональні коливання призводять до різкої зміни настрою. З багатьма дівчатами нічого особливого не відбувається, але деякі переживаю зміни менструального циклу дуже гостро. В даному випадку, якщо не хочеш погіршити ситуацію, просто перечекай.

Егоїзм і самолюбство

На жаль, багато дівчат сьогодні керуються цими якостями. Не виключено, що вона обмежила спілкування тільки для того, щоб подивитися, наскільки сильно ти хочеш цього спілкування. Вона чекає, як сильно ти будеш домагатися її розташування.

В даному випадку переконати дівчину неможливо, особливо, якщо ці якості були виховані в ній з дитинства. Це може бути прищеплене почуття надмірного власної гідності і відбору кращих претендентів на її руку і серце, але по відношенню до чоловіка це не саме делікатне поведінку.

Якщо ж твою дівчину таке не властиво, не виключено, що поради по такій поведінці вона отримала від будь-якої з подруг і вирішила відразу реалізувати і спробувати.

ревнощі

Всі ми не хочемо говорити, коли нас долає ревнощі. Найчастіше ревнощі, яка не має під собою серйозних підстав, є великим перебільшенням. А ревнощі, яка дійсно мала об’єктивні причини, часто закінчується розривом відносин.

Що робити, якщо дівчина не хоче спілкуватися: причини і рішення

Проаналізуй, чи не було приводу для ревнощів. Можливо, ти спілкувався з кимось, хто дійсно викликати у неї серйозні сумніви і злість. Якась модель твоєї поведінки зі знайомими дівчатами може її серйозно не влаштовувати, і про це варто також серйозно подумати.

Якщо ж реальних приводів для ревнощів не було, умовляти її марно – поки вона сама не зрозуміє, що перебільшує, ситуація навряд чи зміниться. Все, що можна зробити – написати їй щиро і правдиво про те, що це все дурниця і ніяких приводів не було.

Читайте також:   Чоловіча психологія в любові і відносинах: особливості чоловіків

Як себе вести?

Коли спілкування з дівчиною припиняється з незрозумілих причин, особливо, якщо до цього спілкувалися добре, складно відразу вирішити, як себе вести.

Якщо в цьому спілкуванні ти дійсно потребуєш, слід шукати контакту. Необов’язково вона повинна відповідати і провокувати діалог, але висловитися варто.

Якщо причина не з’ясована, можна написати їй повідомлення про те, що образити її ти нічим не хотів, а якщо це все-таки відбулося, то ти приносиш свої вибачення і хочеш спілкуватися з нею так, як і спілкувався. У той же час уточни, що її поведінка нечесно по відношенню до тебе, бо ти навіть не обізнаний про причини такої різкої зміни в ній.

Прочитавши це і зрозумівши твою точку зору, вона може піти двома шляхами. Або відновити спілкування і порозумітися, якщо їй також дороги ці відносини, або просто промовчати і продовжити цю гру ще довго.

Йти на поводу у цього не варто. Мовчання у відповідь на щире і добродушне бажання вирішити питання показує лише те, що вона ставиться до тебе нешанобливо. А подальші приниження і спроби закликати до діалогу тільки погіршать таке її ставлення.

Якщо ж причина відома, залишається лише порозумітися і приступити до спільного відновленню нормального спілкування.

Що робити, якщо дівчина не хоче спілкуватися: причини і рішення

Про подарунки і романтичних вчинках

Деякі чоловіки вважають за краще взяття фортеці штурмом. Коли дівчата йдуть і не хочуть розмовляти, чоловік мобілізує всі свої сили і реалізує всі можливі романтичні вчинки. Це можуть бути шикарні букети квітів біля будинку або на роботі, очікування під під’їздом денно і нощно, запрошення в ресторан, вірші в смс … Список може тривати нескінченно довго.

Такий підхід може спрацювати, крім того, ти зрозумієш, чого ж хотіла дівчина і чим була незадоволена. Якщо дівчина з зарозумілим виглядом приймає подарунки і увагу, але спілкуватися не хоче, як і не хотіла, або спілкується з видом королівського ласку, швидше за все, доведеться з нею розпрощатися.

Справа в тому, що в подальшому у таких відносин немає нічого світлого. Вони будуть полягати тільки в бездоганному виконанні всіх її «хочу», а в разі відмови вона відразу буде ображатися і обривати зв’язок. Якщо ж такий сценарій тебе не влаштовує, краще відразу йти.

Якщо ж вона зрозуміла, що твої наміри вирішити проблему були щирі, і ти не підкуповував її цими подарунками, а просто хочеш порадувати, то і сама буде розташована до того, щоб швидше забути про цей період і вирішити проблему.

До речі кажучи, егоїстичні дівчата з надмірним самолюбством тільки того і хочуть від чоловіка, що подарунків і уваги, коли ображаються і мовчать. Тому виявити її наміри з допомогою такої приманки буде дуже просто.

висновок

Для справжніх міцних відносин ніяких перешкод бути не може. Дорослі люди повністю відмовляються від діалогу тільки в тих випадках, якщо вважають, що врятувати ці відносини вже ніяк не можна. Якщо ж обраниця часто застосовує мовчанку як спосіб привернути до себе увагу, варто подумати, чи не залишилася вона ще все тим же примхливою дитиною, що і в дитинстві?

Схожі записи

Джерело: https://apatii.net/otnosheniya/pochemu-devushka-ne-xochet-obshhatsya

Що слід робити якщо дівчина не хоче спілкуватися

Ставлячи самому собі питання, що робити якщо дівчина не хоче спілкуватися зі мною, хлопець не завжди може знайти на нього відповідь самостійно.

Чому вона не відповідає на мої повідомлення? Чим без мене займається? Раз не хоче зі мною бачитися, у неї є хтось інший? Чоловіки губляться в здогадах, коли дівчина раптово пішла або просто припиняє спілкування без пояснення причин. Чоловіки хочуть, але не знають, як все виправити.

Ніхто не хоче втратити свою дівчину, але всі спроби врегулювати ситуацію стикаються з категоричним «не хочу розмовляти»? Тоді настав час тверезо поглянути на взаємини і розібратися, чому це відбувається. Що ти робиш не так?

Чому вона почала ігнорувати

Якщо дівчина раптом зрозуміла, що більше не хоче спілкуватися, перш ніж робити якісь кроки, потрібно розібратися з причинами, а для цього доведеться провести аналіз відносин і об’єктивно оцінити вчинки чоловіка. Отже, які можуть бути причини того, що дівчата починають ігнорувати:

 1. Образа на якийсь вчинок або бездіяльність.
 2. Маніпуляція. У неї є якась мета, якої вона хотіла б добитися таким способом, грає в гру «зрозумій мене».
 3. Втрата інтересу. Вона виявила, що обранець виявився зовсім не таким, яким намагався здатися на початку знайомства. Дівчина зробила висновок, що він їй не подобається, подальшого спілкування вона не хоче. Може бути, на горизонті позначився суперник, тому всі її увага прикута до нього.

Як зрозуміти цих непостійних дівчат, чому вони йдуть і чого хочуть домогтися своєю поведінкою? Такі рішення відразу дівчатами не приймаються, напевно ця думка зріла в її голові досить довго, поки ви ще спілкувалися, але тривожні сигнали залишалися непоміченими.

Що робити, якщо дівчина не хоче спілкуватися: причини і рішення

Вона або безпосередньо говорила, що її не влаштовує в стосунках, або натяками намагалася вказати на те, що їй хочеться, але так цього і не отримала. Давайте розберемося, як чинити в тій чи іншій ситуації, якщо хочемо повернути свою другу половинку.

Що потрібно зробити на самому початку

Насамперед потрібно заспокоїтися і витримати невелику паузу. Обом партнерам потрібно трохи часу, щоб осмислити те, що відбувається.

А самому собі потрібно відповісти на питання про те, вона дійсно потрібна, чи готовий на поступки, щоб її повернути? Якщо вона не хоче зі мною спілкуватися, чи варто втрачати час або настав час йти? Якщо хлопець налаштований рішуче, то слід використовувати паузу з розумом, проаналізувати свої вчинки, як спілкувався з дівчиною. Згадати і її реакцію, зробити висновки.

Дівчата люблять в чоловіках рішучість і відповідальність. Коли потрібно домогтися свого, то слід йти до кінця. Ініціатива завжди була прерогативою чоловіків, не варто чекати від неї дій.

Ні в якому разі не можна розкисати і принижуватися, це спосіб втратити повагу. Потрібно завжди пам’ятати, що дівчина не піде від гідного чоловіка.

Якщо вона розуміє, що вона важлива, то припиняти відносини не стане.

Зрозумівши основні причини розриву, проаналізувавши всі помилки в спілкуванні, слід починати роботу над собою, усувати недоліки, розвивати гідності і переходити безпосередньо до дій.

Переходимо до активних дій

Розберемо кроки, які слід зробити в залежності від причин її догляду. Якщо це образа, а причина відома, то тут все в руках хлопця. Результат з великою ймовірністю не змусить себе довго чекати.

Навіть якщо вчинок не здається таким вже страшним, потрібно прийняти як даність, що для неї це може бути дійсно важливо і прикро.

Вибачитися перед нею особисто, бути щирим, визнати, що образив її і пообіцяти так більше не робити – ось вірне рішення. І неодмінно стримати слово!

Що робити, якщо дівчина не хоче спілкуватися: причини і рішення

Хлопцеві потрібно бути готовим до того, що вона не відразу простить, але початок вже покладено, не варто сходити з обраного шляху. Подарунки та сюрпризи допоможуть значно прискорити процес. Презенти не обов’язково повинні бути дорогими, але пропорційними проступку, який викликав образу. Краще подарувати 10 раз по одній троянді, ніж один раз принести 10 троянд.

Але не завжди причина її образи відома, буває, що вона ні з того ні з сього просто перестає розмовляти. Тут все складніше. Не потрібно включати в себе «сапера», намагаючись вгадати реальну причину. Краще спокійно запитати, чому дівчина пішла і не хоче спілкуватися, і сказати, що, не знаючи причини, неможливо нічого зробити для примирення.

Розповість все вона дасть не відразу, але потрібно запастися терпінням і вести себе гідно. Коли її відповідь про причини буде отримано, настає час вибачитися. Якщо ж вона постійно ухиляється, а сама нічого не може пояснити, потрібно бути гранично уважним. Якщо це поведінка не пройде через пару днів, має місце спроба маніпуляції.

Як протистояти, якщо вона маніпулює

Якщо чоловік спокійно і без звинувачень поставив конкретне питання, на що вона ображена, при цьому висловив бажання налагодити відносини і загладити провину, але відповіді не послідувало, потрібно почекати деякий час і задати те ж питання повторно.

Якщо вона нічого не пояснює, то тут важливо зберегти твердість і без звинувачень позначити, що причин для такої поведінки з її боку немає і для збереження ваших відносин краще це припинити. Подальша тактика – це зустрічний ігнорування.

М’яч на її боці, справа хлопця – дати їй зрозуміти, що не він збирається грати в ці ігри.

Що робити, якщо дівчина не хоче спілкуватися: причини і рішення

Зберігати стійкість, не піддаватися примхам, при цьому не втрачаючи своє обличчя і не зриватися в істерики. Це найкраща реакція. Якщо впоратися і не піддатися на провокацію, то вона зрозуміє, що такі ігри не приносять бажаного результату.

Ще один дієвий спосіб протистояти маніпуляціям – віддалитися. Активно займатися своїм життям, проводити час максимально корисно і яскраво, при цьому публічно, щоб вона побачила, кого може втратити через безпідставні образ.

Така техніка віддалення викликає сильний потяг і інтерес у жінок, але тут потрібно не перегнути палицю, щоб у неї не виникло реальних приводів для образи.

Важливо, щоб їй не здалося, що вона байдужа.

Віддалення потрібно чергувати з наближенням, коли даєш їй зрозуміти, що як і раніше хочеш примирення і як і раніше є до неї почуття, а потім знову віддалитися, якщо вона продовжує маніпуляцію.

Що робити, якщо хлопець перестав бути їй цікавий

Тут існує тільки один розумний метод – стати цікавою людиною. Причому насамперед цікавим для самого себе. Потрібно залишити на час спроби вийти на контакт з дівчиною і зайнятися своїм розвитком. З чого почати? Зайнятися тим, що розвиває мужність:

 • спорт;
 • підвищення своїх професійних навичок;
 • читання книг з саморозвитку;
 • вивчення нових сфер діяльності;
 • підвищення свого заробітку;
 • досягнення поставлених цілей.

Рано чи пізно зміни стануть помітні оточуючим і тієї самої дівчини. У певний момент вона подивиться на колишнього зовсім іншими очима, її інтерес повернеться. Це і буде новим стартом спілкування. Але не варто сподіватися на швидкий результат.

А як бути, якщо він би радий і вибачитися, і продемонструвати свої найкращі чоловічі якості і позитивні зміни, та тільки вона пропала з радарів і немає ніякої можливості поговорити? Можна докласти певних зусиль і опинитися в її стрічці новин, потрапити на сторінки журналу, який вона читає, або навіть на телебачення. Але найшвидший і найменш витратний – це передати те, що хочеш сказати, через її подружок.

Читайте також:   Як розлучитися з чоловіком: варіанти піти без скандалів і болю

Навіть якщо не вдається поговорити з обраницею, то з її подругами спілкуватися ніхто не заборонить. Основне тут – продемонструвати свої зміни в кращу сторону і серйозність намірів, але без зайвої нав’язливості.

Всі деталі розмови подруга неодмінно передасть дівчині, тільки вона ще додасть свої враження та емоції, а це може зіграти ключову роль у формуванні нового думки про хлопця. У цій ситуації корисним буде використовувати психологічні прийоми, щоб привернути до себе подругу, наприклад, зробивши їй комплімент.

У розриві завжди є одна корисна річ. Це привід критично поглянути не тільки на відносини з дівчиною, а й на самого себе, на свої сильні і слабкі сторони. Чи готовий хлопець змінюватися і ставати таким чоловіком, якого хоче бачити перед собою його кохана? Якщо так, то наведені поради в цьому допоможуть.

Джерело: https://mypsihologiya.ru/otnosheniya/chto-sleduet-delat-esli-devushka-ne-hochet-obshhatsya

Post navigation

“Як повернути дівчину якщо вона не хоче відносин? Що робити, якщо вона не відповідає на мої дзвінки і не виходить на зв’язок? Чи реально повернути дівчину в цьому випадку? “

Колишня дівчина не виходить на зв’язок тільки в трьох варіантах. У перших двох варіантах є, що виправити, щоб вона знову почала з тобою спілкуватися. Третій значно складніше, але і в ньому теж реально зробити все необхідне, для того, щоб її повернути.

Варіант перший – вона сильно на тебе ображена, злиться, може бути навіть ненавидить. Це як не дивно – ХОРОШІ НОВИНИ. І ось чому: від любові до ненависті один крок, у неї до тебе дуже сильне почуття, нехай і негативний, але сильне, ти їй небайдужий і на цьому почутті можна правильно зіграти, якщо хочеш її повернути.

Дуже часто навіть грати не потрібно, її САМУ може перемкнути і вона тобі напише: НЕ МОЖУ БЕЗ ТЕБЕ. Далі вже дій по ситуації;) (тобто запроси її в гості на чашку гарячого пристрасного “чаю”, потім як я говорив в видеокурсе – з коханців в серйозні стосунки).

Варіант другий – вона боїться з тобою спілкуватися, тому що боїться зірватися і “наробити з тобою дурниць”. Саме цих дурниць, зрозуміло, тобі і треба, щоб вона наробила, якщо ти хочеш її повернути.

В цьому випадку, потрібно просто продовжувати пробиватися до неї, поки вона не зламається. І значить шанси її повернути – набагато краще, ніж ти навіть можеш собі уявити.

Будь непробивним танком і ти її доб’ешься (єдине, що на зв’язок потрібно виходити так, як я кажу на третьому тижні курсу, а не благаючи і не признався в любові, адже ти напевно вже знаєш, якщо читав і чув то що я говорю, чому благати і просити її про що-небудь не можна ні в якому разі). Якщо ще цього не знаєш, прослухай мій 20-хвилинний безкоштовний аудіофрагмент про те, що потрібно, а що не можна робити, якщо хочеш її повернути ТУТ: адрес-посилання).

Варіант третій, трохи складніший – ти їй настільки байдужий, що їй плювати. Цей варіант найнебезпечніший. Та рідкісна ситуація, коли я не впевнений, що дійсно щось можна зробити.

Правда є один момент: дуже часто це – перший або другий варіант під прикриттям третього. Тобто, їй не НАСПРАВДІ НА ТЕБЕ плювати, а вона просто РОБИТЬ ВИГЛЯД, що їй плювати, що по суті не відповідає істині.

Знаєш, є така розхожа фраза: “Я бігла за Вами щосили три дні і три ночі, щоб розповісти Вам як ви мені байдужі”.

Можу тебе заспокоїти і порадувати – таких випадків більшість, тобто приблизно 85%. Зазвичай, якщо їй дійсно все одно, вона швидше візьме трубку і скаже що-небудь байдужим холодним тоном. Їй не потрібно від тебе ховатися, якщо ніяких почуттів до тебе немає. Якщо вона ховається, то швидше за все вона або скривджена на тебе, або боїться знову влипнути в стосунки з тобою.

Так що, повір, той факт, що вона не хоче відповідати на твої дзвони, нічого не змінює. Один із способів зробити так, щоб вона знову вийшла на контакт – написати їй листа, трафарет якого є в першому тижні мого відеокурсу (подробиці тут).

У переважній більшості випадків цього виявляється достатньо.

А якщо не допоможе, то лист влаштовано так, що після нього НОРМАЛЬНО запитати чому ти не відповідаєш і отримати відповідь. І ти все дізнаєшся і далі будеш діяти по ситуації (подробиці знову ж в видеокурсе).

Я дуже рекомендую тобі скористатися моїм авторським видеокурсом ” Як повернути дівчину? “. Ти будеш знати, що робити якщо дівчина не хоче з тобою спілкуватися і зможеш повністю перебудувати твої стосунки з нею.

Удачі в поверненні коханої,
Данила.

Джерело: https://vernutdevushku.ru/ona-menya-ignoriruet

Що робити, якщо дівчина не хоче відносин, але спілкується: як домогтися любові

Тут і далі кадри з фільму «Дружба і ніякого сексу»

Ти готовий почати з нею зустрічатися, а вона поки не хоче. При цьому і тверде «ні» твоя обраниця теж не вимовляє. Ситуація не з приємних, проте і небезнадійна.

Як себе вести, і чи варта гра свічок? Зрозуміти жінок не завжди просто, але ми спробуємо.

Спочатку розберемося, у чому причина. Можливо, вона:

 • недавно розлучилася з хлопцем;
 • боїться, що новий роман закінчиться так само невдало, як і попередній;
 • вирішила сконцентруватися на навчанні / роботі, а відносини, на її думку, будуть цьому тільки заважати;
 • не зацікавлена ​​у відносинах з чоловіками.

Хороша новина: жоден з цих приводів (хіба що останній) не є 100% гарантією того, що у вас з нею неможливо «довго і щасливо». Тому що завжди є шанс, що вона передумає.

2. Як зрозуміти, що тобі нічого не світить?

Інший варіант: дівчина готова до романтичних стосунків, але не з тобою. Коли спроба побудувати з нею серйозні стосунки буде марною тратою часу? Орієнтуйся на один з таких ознак:

Якщо щось з цього про вас з нею, то, схоже, дівчина тебе або уникає, або вважає хорошим другом, на якого можна покластися, але, в обох випадках, не хоче близькості. Так чи інакше, якщо ти не готовий до дружби з нею, варто припинити спілкування і пошукати ту, яка відповість на симпатію взаємністю. Ти класний, навіть не сумнівайся в тому, що така знайдеться.

3. Чому дівчина не хоче зустрічатися, але спілкується з тобою?

Якщо ви ведете з нею активну переписку, гуляєте, ходите в кіно і взагалі вам добре разом. «Я подобаюся їй, але вона не готова вважати мене своїм хлопцем» – якщо твоє запитання звучить саме так, то, можливо, дівчина:

 • знає тебе недостатньо довго (у всіх свій темп зближення);
 • вважає, що твої наміри щодо неї несерйозні;
 • бачить у тебе недолік, який їй сильно не подобається (шкідливі звички, відсутність роботи, ознаки власництва і ревнощі або ще щось);
 • відчуває симпатію до когось іншого, а ти для неї – один, з яким їй просто дуже добре.

Кожна з цих причин говорить про те, що дівчина коливається – ти її зацікавив, але поки не настільки, щоб, не роздумуючи, впасти в твої обійми. І якщо хочеш спробувати завоювати її серце, то переходь до наступного пункту.

4. Перехід з френдзони в стосунки: міф чи реальність?

Про хлопців, які проводять вічність у френдзоне, в надії на більшу і в підсумку отримують запрошення на весілля в якості гостя, складають сумні легенди. Але історій про те, як один перетворюється одного разу в бойфренда, теж чимало.

Ми не можемо з упевненістю сказати, за яким із сценаріїв будуть розвиватися ваші відносини. Але можемо дати кілька порад про те, як підвищити свої шанси на цікавий для тебе результат.

5. Як домогтися дівчину, яка не хоче відносин: покрокова інструкція

Будь поруч

Якщо представниця прекрасної статі рада з тобою спілкуватися, це дуже хороший знак: ти їй цікавий. Покажи, що і вона тобі небайдужа: прояви інтерес до подій в її житті і захопленням. Вона це оцінить, і рано чи пізно почне ставитися до тебе з теплотою. І тоді може змінити своє рішення.

Спробуй її завоювати

Френдзона не для тебе? Тоді не веди себе як друг і відкрито признайся в своїх почуттях. А ще почни за нею доглядати. Робити компліменти, надавати знаки уваги, здійснювати романтичні вчинки … Так, сучасні дами хочуть рівноправності, але це зовсім не означає, що ініціатива з боку чоловіка їх тепер не цікавить.

Зміни тактику

Твої щирі пориви розбилися об стіну байдужості? Включи «режим Пушкіна». Той самий, при якому «чим менше жінку ми любимо, тим більше подобаємося ми їй».

Коли хтось звикає до постійної уваги, раптове охолодження його як мінімум зачіпає.

Як максимум – спрацює каталізатором, завдяки якому цій людині хочеться не просто повернути «все, як було», а перейти на новий рівень відносин.

6. Правило чотирьох «НЕ»

Якими б слушними і корисними не були наші поради, вони не гарантують того, що дівчина погодиться з тобою зустрічатися. Але є чотири майже стовідсоткових способу (шкідливих, зрозуміло) поховати можливість відносин:

Квапити події

Хочеш назвати її своєю прямо зараз і бажано відразу ж повести до себе «на чай»? Заявивши про це «з порога» можна, звичайно, отримати позитивну відповідь і підкорити серце, але все ж більшість така поведінка відштовхує.

ставити ультиматуми

Шантаж – брудна тактика, особливо в романтичних стосунках. Ви давно спілкуєтеся, ти втомився чекати і хочеш конкретики? Тоді прямо задай їй питання про те, як вона до тебе ставиться, і чи є у тебе шанс стати її бойфрендом. Але використовувати формулювання «або / або» – це низько і майже гарантовано призведе до вибору того варіанту, який тобі не сподобається.

Переходити в відкриту атаку

Коли ми говорили про «завоюванні», сподіваємося: ти відразу зрозумів, що ми НЕ мали на увазі … тактильні дії.

Так, можна спробувати несподівано її поцілувати, сподіваючись, що між вами щось спалахне. Але врахуй: ця тактика дуже ризикова – зробиш це занадто рано або невдало, і інший спроби тобі вже можуть і не дати.

Грати на ревнощів

Деякі «знавці» радять демонстративно приділяти увагу іншим дівчатам, тим самим викликаючи «почуття власності» у цікавій для тебе особи. Ми з ними не згодні: так ти швидше викличеш сумніви в серйозності своїх намірів щодо неї.

І пам’ятай, ти можеш не привертати дівчину в сексуальному плані абсолютно без будь-якої на те причини. Ти можеш бути привабливим, цікавим, розумним, класним, але та сама «хімія» у неї з тобою не сталося. Не потрібно звинувачувати в цьому ні себе, ні дівчину.

І головне: дружба між чоловіком і жінкою, всупереч відомому стереотипу, існує. Тому якщо не склалося бути коханцями, але вам добре і цікаво разом – можливо, не варто розривати цю чарівну зв’язок?

Джерело: https://playboyrussia.com/emzhe/devushka-ne-khochet-otnosheniy-chto-s-etim-delat-spoyler-eto-ne-prigovor/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *