Що робити, якщо образилася на чоловіка: шляхи позбавлення від образи

При одній згадці ситуації, що сталася з чоловіком, яка важким тягарем-образою тепер лежить на душі, стає погано. І чим сильніше намагаєшся забути, тим більше захльостують емоції. Почуття образи на чоловіка не дає нормально жити. Він уже давно колишній, відносини давно закінчилися … А образа на чоловіка – залишилася з тобою.

Зміст приховати

Чому ж думки про минуле так їдко гризуть, тримаючи міцно своїми щупальцями. Саме душать. Ком в горлі, періодично виникає, так зрадницьки забирає повітря, а з ним і сили.

На сьогоднішній день на питання про природу образ в будь-якому їх прояві точно відповідає системно-векторна психологія Юрія Бурлана.

Чому виникає образа на чоловіка – і так зрозуміло. А ось як позбутися – можна розібратися в даній статті. Ми не будемо описувати етапи формування образи, це нічого не дасть. Вона виникає як раптово, так і накопичуючись всередині нас.

Що робити, якщо образилася на чоловіка: шляхи позбавлення від образи

Психологія образи на чоловіка

Образа – вона і є образа. Точніше – почуття образи і несправедливості до тебе. Може статися все що завгодно: зрадив, залишив одну вагітну, вкрав велику суму грошей, бив, вербально принижував. Якщо є образа, вже є привід розібратися.

Горезвісне «пробачити і відпустити» тече рікою з вуст психологів, з статей про образу, від подруг, мами, друзів. Пропонують «навчитися прощати». Якби так легко було пробачити і відпустити, проблем би, пов’язаних з образою, ні у кого б не було. Ніхто б ні на кого не ображався. Все зажили б щасливо. На жаль.

Часом лякають неминучою психосоматикой, нерезультативним лікуванням таблетками. Безумовно, зв’язок зі здоров’ям є, хочеться все ж не допустити надалі проблем і зрозуміти, як впоратися.

Бувають поради обсмеять чоловіка, уявити свого колишнього чоловіка в непристойному вигляді. «Застосувати» почуття гумору до нього. Кожен скривджена людина, швидше за все, пробував це робити. Позитивні результати сумнівні.

Як позбутися від почуття образи на чоловіка

Відповідь проста і легкий в розумінні. Переконайтеся самі.

Є вісім векторів, вісім психічних властивостей людини. У кожному свої особливості. По-перше, розуміючи і дізнаючись в людях ці характерні властивості, ми інакше ставимося до самих «кривдникам».

Тому що починаємо розуміти, що людина, будь то чоловік або жінка, в тій чи іншій ситуації поводився відповідно до своїх, закладеним природою, властивостями. Інакше вчинити не міг. Роздратування сходить.

Вразливість перестає впливати на наше життя, набагато зменшується в проявах.

По-друге, якщо ми володіємо анальним вектором, значить, маємо міцну пам’ять і особливим чином зосереджені на минулому. Чи не любимо брехня і несправедливість, від природи чесні.

Почуття образи і провини притаманне тільки нам. Будь-які спотворення в області «правди-обману» нам – ніж у серце. І до тих пір, поки не настане справедливість, так і будемо ходити з образою і бажати зла кривдникові. Помста – є найпростіша форма вирівнювання ситуації, вона народжується неусвідомлено у відповідь на нечесний вчинок.

І це ще не все.

Що робити, якщо образилася на чоловіка: шляхи позбавлення від образи

Є зоровий вектор. Чутлива зона – це очі. Уміють розрізняти безліч відтінків кольору, бачити і відчувати більш тонко, чуйно і всеосяжно. «З будь-якої мухи зроблять слона» – так говорять про людей із зоровим вектором. Обідкі невелика, а її бачать трагедією всього життя. Інакше не вміють бачити.

Що робити? Як боротися з монстром, що заважає жити.

Образа на чоловіка

Нескладно уявити, як виглядає людина з анальним і зоровим векторами. Образи, помножені на сто крат через здатність бачити проблеми великими за масштабом, ніж є насправді.
Більш того, з чоловіком у вас були колись тісні довірчі відносини, навіть була любов. Емоційна прихильність, що залишилася в пам’яті, змішавшись з образою, не відпускає вас.

При вимушених взаємодіях з колишнім важливо уникати спроб маніпуляції почуттям провини і образи зі свого боку. І чоловікові не дозволяйте це робити по відношенню до вас. Ні до чого доброго не приведе.

Відчуваючи лише постійну досаду і, можливо, злість на всіх чоловіків, ми несвідомо боїмося повтору історії і знаходимо всілякі хитрощі, щоб уникнути зародження нових відносин. НЕ спеціально. Просто – боячись повторення болі. І так образа давить, а тут ще й страх повтору страждань, жалю.

Образа на чоловіка не дасть спокійно створити нові гармонійні відносини. Ви можете і не помітити, як постійні образи на чоловіка, з яким розлучилися, поширяться взагалі на відносини з протилежною статтю.

Як подолати образу? Психологія така: почати правильно використовувати в житті властивості, задані природою. Правильно – значить, за призначенням. Це дасть звільнення від негативного стану, тому що не буде необхідності тримати в голові минуле.

Часто чуємо, що починати потрібно з себе. Все вірно. Тільки конкретні та ефективні рекомендації мало хто дає. Залишився один крок до пізнання себе. Познайомитися з системно-векторної психологією Юрія Бурлана. Вона дасть розуміння себе та інших в повній мірі.

Багато жінок спробували для себе життя без образ і тепер прекрасно себе почувають. Зрозуміли своїх колишніх чоловіків, і образа розчинилася. Ось що вони кажуть:

«… На момент першої безкоштовної лекції я« няньчити »з важкої образою на чоловіка, періодично просто захльостує вона мене, і стан був жахливий, але після першої ж лекції образа пішла, стали зрозумілі« незрозумілі »вчинки і слова людини, що їм рухає, і навіть після розповіді Юрія в перший же день зрозуміла, що образа моя, як то кажуть, «виїденого яйця не варта» в очах того чоловіка, через якого я … стільки розбудовувалася, стільки переживала … Чого? Така смішна! Загалом, сміялася я над собою довго, майже всю першу лекцію – до ранку!

Слідом була друга. Яка закріпила моє досягнення. Це таке полегшення! .. »

Тетяна Д., Нягань

«… На тренінг по Системно-векторної психології мене привела нещасна любов і моторошна емоційна залежність від однієї людини. А також депресія і почуття безвихідності, образа на батьків і свою нещасну долю ….

… Я позбулася своєї любовної залежності, зрозуміла, що той чоловік не була уретральний, як я його спочатку визначила за статтями, а шкірно-візуально-звуковий.

І що любов – це страх, винесений назовні, і вона закінчується, коли немає зв’язку зорової з об’єктом любові. І дійсно, все пройшло. Більш того, я перестала страждати страхом того, що я упустила свою справжню долю, свій шанс в житті.

Насправді таких шансів дуже багато по планеті ходить, досить вибрати відповідний)))) … »

Ольга Л., викладач англійської мови, Горлівка

Психологія образи: зрозуміти себе, щоб пробачити

Пора перестати залежати від образи, витрачати на неї своє життя і почати насолоджуватися. Зрозуміти, з чого виткана сама і чоловіки навколо. Побачити чітко перспективу сприятливих відносин.

На безкоштовних онлайн-тренінгах з системно-векторної психології Юрія Бурлана можна всього цього досягти. Реєстрація тут.

Автор Галина Піддубна

Стаття написана з використанням матеріалів онлайн-тренінгів з системно-векторної психології Юрія Бурлана

Що робити, якщо образилася на чоловіка: шляхи позбавлення від образи

Поділіться цим з іншими:

Джерело: http: //xn--7sbfghublmqkebkluk6dzkk.xn--p1ai/sistemno-vektornaja-psihologija-jurija-burlana/obida-na-muzhchinu-ne-mogu-prostit-byvshego/

Як позбутися від образи? 8 простих, але дієвих порад

«Не так грішить кривдник, як той, хто образу допустить» – Василь I Македонянин

Знаменитий дідусь Фрейд помітив, що все йде з дитинства. Наші мрії, страхи, комплекси і сумніви формуються під впливом зовнішніх і внутрішніх факторів в перші роки життя. Я дотримуюся тієї ж думки і погоджуся з ним.

Почнемо з того, що почуття образи не вроджена, а придбане. У немовлят в арсеналі є почуття гніву, а почуття образи їм належить дізнатися приблизно з 2 до 5 років. Воно утворюється найчастіше шаблонно або переймається від інших дітей і дорослих. Наприклад: «Якщо ти цього не зробиш, я ображуся». Погодьтеся, ми, дорослі, часто використовуємо подібну маніпуляцію.

Давайте розберемося: звідки беруться образи? Чому ми відчуваємо це почуття? Як з ним боротися, і чи потрібно?

Звідки беруться образи?

Почуття образи виникає через розбіжність очікувань щодо поведінки кривдника з тим, як він себе вів у дійсності. Тобто образа – це наслідок трьох розумових операцій:

 • побудова очікувань,
 • спостереження поведінки,
 • порівняння очікування і реальності.

Іншими словами, ми чекаємо від людини, що він нас зрозуміє, відчує, зробить те, про що ми думаємо, але вголос не вимовляємо. А якщо вимовляємо, то завжди розраховуємо, що людина не відмовить, зробить на догоду нам, поступаючись особистими можливостями і бажаннями.

Що робити, якщо образилася на чоловіка: шляхи позбавлення від образи

У відносинах ми чекаємо прояви любові, турботи, ніжності і т.д., при цьому не вважаємо за потрібне іноді сказати про те, чого нам хочеться. Як саме ми відчуваємо, коли нас люблять, як ми розуміємо, що про нас дбають. Ми тримаємо в собі уявлення про ідеальні стосунки зі свого досвіду, зі свого картини світу, забуваючи про те, що близька людина ріс в інших умовах, в яких все було інакше.

Образа – біль, яку ми завдаємо собі самі

Розчарування від невиправданих очікувань змушує шукати причину душевного болю, яка виникає в тій чи іншій ситуації. Ось ми і знаходимо цю причину зовні. Нам складно зрозуміти, що цей біль ми завдаємо собі самі, чекаючи, що хтось інший буде жити нашим життям і нашими інтересами, не враховуючи свої власні.

Але якщо задуматися, це в корені не вірно!

Присвячувати життя іншому буде тільки той, хто не цінує себе самого, а така людина нічого вам не дасть. Йому самому потрібно працювати над самооцінкою. І виходить, що ми чекаємо від людини того, чого він в принципі дати не може, і розраховуємо на те, на що не маємо права. Адже насправді нам ніхто і нічого НЕ МАЄ!

Люблячий чоловік, добровільно і виходячи зі своїх особистих бажань, вибрав вас, щоб бути поруч з вами щасливим, тому що йому це приємно. І якщо для того, щоб бути з вами поруч, йому потрібно це місце «купувати», то рано чи пізно подібні відносини почнуть його руйнувати і перестануть приносити радість. Виникне відчуття несвободи.

І що в цьому хорошого?

Найчастіше ми ображаємося на близьких

Будь-які відносини – це вибір кожного на користь цих відносин. Вибір має на увазі свободу в прояві почуттів. Нічого крім ПОДЯКИ відчувати ми не можемо. Адже все, що ми отримуємо в стосунках – потрібно розцінювати, як дар. У таких відносин світле майбутнє.

Що робити, якщо образилася на чоловіка: шляхи позбавлення від образи

Найчастіше ми ображаємося саме на близьких людей, тому що чужій людині образити нас не так-то просто. Від чужого людини ми нічого не чекаємо, а значить – і не розчаровуємося в ньому. Бувають, звичайно, люди, схильні ображатися на всіх: людей, Бога, Всесвіт, на життя в цілому. Такі люди вважають, що їм все повинні. І вони щиро обурюються, чому до них відносяться не так, як вони представляють.

Але це інша історія …

Образа виникає з внутрішньої травми

Будь-яка образа виникає з глибокої внутрішньої травми. В основі образи прихований комплекс неповноцінності: це постійне сумнів в собі і своїх здібностях, невміння брати відповідальність за своє життя і все, що в ній відбувається, небажання самостійно досягати цілей.

Ми чекаємо, що прийде той, хто зробить все за нас і проживе наше життя теж за нас. І якщо цього не відбувається, розчаровуємося і страждаємо.

Звичайно, при бажанні, ми можемо делегувати відповідальність за своє життя на інших людей, наділяючи їх владою впливати на наш настрій і самопочуття. Нехай вони вирішують: робити нас щасливими або нещасними. Тільки варто пам’ятати, що таким чином ми позбавляємо себе свободи вибору і можливості прожити життя в радості і нескінченному щастя!

Можливо, я занадто голосно кажу про те, що почуття образи позбавляє можливості прожити щасливе життя. Але, на жаль, це так. Через глибокі внутрішні образ люди хворіють, страждають, гинуть …

У вас є вибір: ображатися або прямо з цієї секунди, раз і назавжди, навчитися управляти цим почуттям, яке роз’їдає і руйнує, як отрута. Найголовнішим кроком на шляху позбавлення від образ – прийняття на себе відповідальності за своє життя!

Коли ви це зробите, зможете керувати емоціями і цим почуттям. Прийде розуміння, що образити вас неможливо. На допомогу на цьому шляху хочу запропонувати кілька простих, але дуже дієвих практик, виконуючи які ви навчитеся справлятися з почуттям образи.

Як позбутися від образи: 8 діючих рад

Порадада № 1

Якщо ви відчуваєте, що вас образили – не потрібно тримати негатив в собі. Але і бігти до людини і виливати на нього все це – теж не потрібно. Спробуйте уявити кривдника. Можливо, у вас є його фотографія, якщо немає, можна взяти якийсь предмет, подушку, наприклад, і виговоритися.

Розкажіть, що саме ображає, що не сподобалося, чого ви очікували. Така практика прояснить багато і для вас. Ви навчитеся висловлювати свої почуття і бажання до того, як нахлине почуття образи.

Рада №2

Якщо все ж вас образили словом чи ділом, візьміть якийсь м’який предмет, іграшку або подушку, уявіть кривдника в цьому предметі і гарненько відобразіть свою біль і гнів через биття.

До речі, сльози теж допомагають. Якщо в цьому моменті вам захочеться плакати – не стримуйте себе.

Рада №3

Якщо не виходить виговоритися, напишіть кривдникові лист. Розкажіть в ньому все, що ви думаєте про ситуацію, що склалася. Лист потім потрібно спалити.

Читайте також:   Якщо кинула дівчина: що робити, причини і помилки, поради

Рада №4

Вчіться конструктивно виражати емоції. Як? Спробуйте поговорити з вашим кривдником не з точки зору обвинувача, а з позиції людини, що описує свої почуття.

Замість: «Ти мене образив, образив!» скажіть: «Я ображений, і твоя поведінка, слова мене образили, я засмучена». Якщо людину в чомусь звинувачують, то у нього виникає бажання чинити опір.

Промовляння своїх почуттів допомагає зняти або зменшити напругу між людьми.

Рада №5

Постарайтеся зрозуміти людину: чому він так вчинив. Можливо, він це робить несвідомо.

Рада №6

Якщо вас щось образило, подякуйте людини за це. Вам показали ваші слабкі сторони. Розбирайтеся в себе, чому саме вас це зачепило.

Рада №7

Простіть себе за те, що образилися. Так-так, з одного боку – так просто, а з іншого – важливо.

Рада №8

Якщо вас образили до сліз, або сталася серйозна сварка, є дуже ефективний спосіб для моменту «тут і зараз». Почніть глибоко дихати, згадайте свого кривдника і вголос з інтонацією царя або цариці скажіть: «Я прощаю тебе! Я прощаю тебе! Я прощаю тебе!”.

Після того як ви скажете це в третій раз – образу як рукою зніме, і ви посміхнетеся або навіть сміятися.

Головне – зрозумійте, ображаючись, ви робите погано тільки собі. Тому, думайте тільки про хороше, звільняйтеся від образ. Мені дуже подобається рядочки Омара Хайяма, яке хочеться згадати:

Життя соромно за тих, хто сидить і сумує, Хто не пам’ятає утіх, не прощає обід.Пой, поки у чанга не лопнули струни! Пий, поки про камінь посудина не розбитий!

З любов’ю, Анна Нуржан, викладач «Академії приватного життя».

Що робити, якщо образилася на чоловіка: шляхи позбавлення від образи

Джерело: https://lifeacademy.ru/articles/kak-izbavitsya-ot-obidy-8-prostyh-no-deystvennyh-sovetov

Як позбутися від образи: Спосіб, який працює!

Чому так важко прощати? Як позбутися від образи? Ви спробували 139 практик, подивилися 523 навчальних відео. І нічого! Не кажіть собі: «Треба відпустити і забути», – образа все одно гризе. Чому так? На це питання можна відповісти коротко. Але буде краще, якщо ви самі зрозумієте. Так що слухайте історію.

Що робити, якщо образилася на чоловіка: шляхи позбавлення від образи

Чому так важко прощати? Як позбутися від образи? Ви спробували 139 практик, подивилися 523 навчальних відео. І нічого! Не кажіть собі: «Треба відпустити і забути», – образа все одно гризе. Чому так? На це питання можна відповісти коротко. Але буде краще, якщо ви самі зрозумієте. Так що слухайте історію.

Звідки беруться образи і як від них позбавитися

 • Звідки беруться образи
 • Як впоратися з образами
 • Спосіб, який працює
 • Як бути з кривдниками
 • Як змінити звичне поведінку

Жив-був Іван, що не дурень. Прикупив землі, зорав поле, засіяв. Чекає урожай. Але не тут-то було. Земля пересохла, потріскалася, паростки пожухли.

Не відразу, але до Івана дійшло: річка винна, вода не доходить. Виявилося, що паводком завдало гілок, колод і всякого сміття.

Підписуйтесь на наш рахунок у INSTAGRAM!

Іван, хоч і не дурень, не знав, що з цим лихом робити. Один розумник порадив: «А ти давай кардинально – динамітом!» Вийшло голосно, але неефективно. Та ще сусіди прийшли з міліцією і давай відносини з Іваном з’ясовувати.

Інший, більш обережний і вдумливий товариш, запропонував: «А давай з самого низу почнемо витягувати. Грунтовно і напевно ». Цей спосіб Іван навіть пробувати не став. Це ж скільки років тягати колоди з дна? І не факт, що допоможе.

Наплював на поради і пішов загату розбирати. По одному брёвнишку зверху знімав і в воду кидав, щоб плином зносило. Мінімум зусиль і ніякої спецтехніки.

Мораль: не треба ускладнювати! Кращі рішення – на поверхні.

Що робити, якщо образилася на чоловіка: шляхи позбавлення від образи

Звідки беруться образи

По суті, що таке образа? Це зупинений гнів. Неначе зупинений на півдорозі кулак. Причому тоді, коли кривдник вже точно заслужив хук справа. Але ви стрималися – звичка погана, з дитинства.

Можливо, коли ви були дитиною і злилися на батьків, вони цю агресію жорстко припиняли:

– Хороша дівчинка так себе не веде. А поганих карають!

– Ти що, маму не любиш? Значить, і ми тебе не любимо! Ось дамо тебе в дитячий будинок, і живи як хочеш.

Єдине, що ви запам’ятали дитиною: злитися небезпечно. Якщо проявити агресію на адресу дорослих, вас або покарають, або взагалі від вас позбудуться, а ви без батьків пропадете. І кожен раз зупиняли свій гнів, не даючи виходу. Затискали його всередині.

Зараз ви доросла людина. Але замість того щоб дати відсіч, як і раніше ображаєтеся і відповзати в сторону. Хоча нормальна реакція на напад – страх, злість і відповідну дію.

Як впоратися з образами

Поширені, але недіючі способи

Джерело: https://econet.ru/articles/kak-izbavitsya-ot-obidy-sposob-kotoryy-rabotaet

Образа на чоловіка, прощай

Що робити, якщо образилася на чоловіка: шляхи позбавлення від образи

Якщо ми суб’єктивно відчуваємо, що вклалися в стосунки більше, то виникає перекіс справедливості, рівноваги. Причому чоловік зі свого боку може відчувати те ж саме. Тому що кожен, не розуміючи властивостей іншого, давав то, що вмів, а не те, чого хотів партнер.

4 16643 2 Мая 2017 в 5:26

Якби не образа на чоловіка, до мене ніколи не спало б це розуміння.

Я хочу пробачити тебе за обман і зрада. За те, що сім’я померла, не встигнувши скластися. За короткий секс як єдине вираження відносин.

Я хочу пробачити тебе за те, що коли наш новонароджений малюк кричав цілодобово протягом багатьох місяців, ти не допоміг мені доглядати за ним. За сварки, за те, що в найважчі моменти ти мене навіть не обійняв, дивився презирливо і вимагав взяти себе в руки.

Я хочу пробачити тебе за те, що ти гониш мене з дому, який ми намрієте і побудували разом. За те, що твоє гарний настрій – рідкісний гість у нашому домі. Якщо ж воно іноді трапляється, ти йдеш дарувати його друзям.

Я хочу пробачити тебе за кам’яне мовчання, ігнорування, невідомість. За твоє коронне «на мене не розраховуй». За те, що йдучи з дому, ти не говориш ні слова.

Я була готова до цього – я хотіла тебе пробачити. Але перш мені довелося подивитися всередину себе і зустрітися зі своєю образою лицем до лиця.

Образа – мій компас земний

Першим відкриттям для мене було те, що ображатися на чоловіка властиво не всім жінкам. «Злопамять» властива тільки тим, у кого пам’ять в принципі краще, ніж у інших.

У Системно-векторної психології Юрія Бурлана такі люди (і чоловіки, і жінки) називаються носіями анального вектора.

Ідеальна, енциклопедична пам’ять дана їм від природи тому, що в потенціалі це професіонали, скрупульозні і точні, акуратні і відповідальні.

Носії анального вектора мають свою важливу роль в суспільстві – накопичення і передача досвіду наступним поколінням. І вони прекрасно реалізують її в ролі викладачів, вчителів, професіоналів своєї справи. Але так трапляється не завжди. Якщо властивості пам’яті такої людини не використовуються для накопичення і передачі знань, він концентрується на негативних спогадах свого життя.

Саме тому жінка з анальним вектором часто просто не може послухатися поради психолога і забути погане. Образа на чоловіка накопичується, і вона не знає, як на це вплинути. В силу своїх вроджених властивостей – хорошої пам’яті, пріоритету минулого досвіду – така жінка потрапляє в пастку, з якої непросто вибратися без знань про себе.

Як народжується образа? Теж з вроджених властивостей анального вектора. Для таких людей вкрай важлива справедливість, яка, в їх розумінні, означає «порівну». Якщо ми суб’єктивно відчуваємо, що вклалися в стосунки більше, то виникає перекіс справедливості, рівноваги.

Велика помилка – мовчазно чекати, коли він додасть, так можна накопичити сильну образу. Причому чоловік зі свого боку може відчувати те ж саме. Тому що кожен, не розуміючи властивостей іншого, давав то, що вмів, а не те, чого хотів партнер. І залишився віддяченою.

Що робити, якщо образилася на чоловіка: шляхи позбавлення від образи

Помститися чоловікові за образу

Бажання провчити чоловіка за образу також властиво людям з анальним вектором. Тому що ми прихильники рівності. Нам комфортно, коли все порівну. У тому числі образ. Помстою ми намагаємося повернути психологічний комфорт, коли образа розрослася. Ми жадаємо розплатитися з кривдником тією ж монетою. Думаємо, раз мене зрадили, то і я зраджу, мені стане легше.

Але покарати чоловіка за образу найчастіше не виходить. Почуття образи як властивість передбачає схильність постійно ображатися на великі і маленькі провини людей.

Образившись один раз, ми найчастіше беремо це в звичку. І стан рівноваги можемо підтримувати, тільки бажаючи помститися без зупинки і втомилися – то образливим словом, то вчинком, хоч дріб’язком. Така гра не варта свічок.

Стає ясно, що пора позбутися від образи на чоловіка.

Образа дружини на чоловіка. Чому він тебе ображає

Він не ображає в прямому сенсі слова. Просто він інший. Не такий, як ти.

Людина міряє інших по собі. Ти бачиш зовнішні вчинки і пояснюєш їх внутрішніми причинами, притаманними і зрозумілими тобі. А у нього вони інші.

Людина може навіть не знати, що його дії завдають образу іншому. Або може бажати здійснити благо, але промахнутися повз цінностей одержувача. Ярий індивідуаліст з шкірним вектором дарує свободу і максимум особистого простору партнеру. А партнер з анальним вектором – відчайдушний сім’янин – сприймає це як біль. Йому не потрібна така «свобода».

А якщо не простити?

Якщо складна ситуація не була прожита правильно і змусила ображатися на чоловіка, то згодом ярлик кривдника може автоматично навішуватися на інших чоловіків.

Якщо образи не залишилося, то і поганого досвіду не залишилося.

Образа на чоловіка – як пробачити?

Зробити це легко, зрозумівши справжні причини його вчинків. Як? За допомогою системно-векторної психології Юрія Бурлана.

Уже після проходження безкоштовних лекцій частина образ на чоловіка відвалюється, тому що дії, які раніше кривдили, починають сприйматися як прояв його індивідуальних особливостей і тепер викликають посмішку. Ображатися на чоловіка за них після цього неможливо.

Стає видно позитивна сторона «негативних» властивостей. Строгий наглядач за порядком і сам дисциплінований. Холодний філософ здатний розкрити таємниці буття. Романтик, нездатний захистити в бійці, подарує найбільшу любов.

Частина важчих образ проходить пізніше, коли жінка стає здатна зрозуміти і ті вчинки, які є компенсацією внутрішніх фрустрацій людини.

Розуміння вчинків людини не завжди означає їх схвалення. Воно означає свободу від образ.

Дуже важливо і те, що здатність розуміти і передбачати вчинки людей звільняє від невиправданих очікувань. Ми починаємо абсолютно чітко розуміти, на що здатна людина, а чого не зможе ніколи. Розуміємо причини його вчинків, хороших і не дуже. Це кардинально вирішує проблему уразливості в нас самих, дає відповідь, як впоратися з важким почуттям.

Подяка замість образи на чоловіка

Коли залізна завіса образ обрушився, стали видні кращі моменти нашого життя.

Ще я побачила, що образа була мені властива як стан незалежно від твоїх вчинків. Розкрилася і відпустила свої тенета давня образа на маму. Я вдячна тобі за те, що ти був зі мною, не дивлячись на мою образливість.

Я вдячна тобі за все хороше. За сам факт того, що я любила. Адже це таке щастя – любити!

Що робити? Реєструйся на безкоштовні онлайн-лекції з системно-векторної психології Юрія Бурлана, щоб відпустити багаторічні образи на чоловіка, зрозуміти його і себе, побачити безліч приводів для подяки і щастя! Посилання для реєстрації

Стаття написана за матеріалами тренінгу «Системно-векторна психологія»

Джерело: https://www.YBurlan.ru/biblioteka/obida-na-muzha-proshhaj

Як позбутися від образи і пробачити? Позбутися від образи і злості

Що робити, якщо образилася на чоловіка: шляхи позбавлення від образи

Образа складається з різних емоцій – завжди з болю, гніву і ще з будь-якої третьої почуття, яке домішується сюди по ситуації: сором, приниженість, вина, засмучення, страх, безпорадність. Якщо розглянути образу з трьох сторін, то завжди ці три складові будуть присутні. Образа виникає тоді, коли якісь цінності людини, які малися на увазі виявляються під загрозою.

Образа зовсім не таке просте переживання:

«Я очікувала, що моя мати буде завжди йти мені назустріч і піклуватися про мене, коли я в цьому потребувала, а вона цього не робила».

Коли психолог починає прояснювати, в зв’язку з чим і коли мати не піклувалася? Виявляється, що мати – людина, яка не обходимо для зростання і розвитку особистості, в першу чергу, не робила це в найскладніші періоди дитинства і підліткового віку.

Втрачена цінність тут – любов в дитячо-батьківських відносинах. Діти щиро вважають, що мають право на любов. Це майже «вроджена» потреба. Бути коханою і прийнятої як особистість, бажаною і шанованою – ось рецепт щастя, на яке можна спиратися, коли стає погано в дорослому житті.

Від теплої і люблячої матері легко відриватися, тому що дитина знає, що за його спиною є надійна опора. Але мати не підтримувала і тоді в минулому, і коли дочка виявилася в біді. Допомагали чужі люди, яким було не байдуже.

«Я очікувала, що мій чоловік буде розуміючим і підтримує людиною. Адже у нас все було добре ». Але чоловік виявився не в змозі постійно витримувати емоційні виплеск дружини і пішов. Ніхто не знає, де закінчується ліміт терпіння іншої людини і його готовність бути поруч.

Читайте також:   Як фліртувати з дівчиною: прості прийоми і техніки

Злість образи – як позбутися від образи і злості

Злість образи виникає як правило від безсилля і неможливості що-небудь змінити. Злість – гарний початок для роботи над своїми почуттями. Вона сигналізує про те, що є певна потреба, яка вимагає уваги і задоволення, і є момент, який вказує на те, що сталося в ситуації щось несправедливе, погане для людини.

Злість надає сили, вимагає зміни і вирішення даної проблеми. Вона мобілізує сили організму для боротьби і рішучих дій. Але далеко не завжди людина може себе відстояти, заважає страх бути активним і пред’являти свої права, страх бути приниженим і поранитися ще більше, страх бути відкинутим і отримати підтвердження того, що реальність сильніше бажання.

Робота з гнівом і люттю образи.

 1. Головне, не зациклюватися на проблемі. Багато людей не здатні відключитися від проблеми. Вони не їдять, не сплять, а тільки думають над тим, що сказав або зробив чоловік і що йому сказати у відповідь.Якщо з Вами таке відбувається і ви постійно зацикливаетесь на думках про кривдника, значить вам потрібно навчитися відкладати вирішення проблеми до тих пір, поки ви не навчитеся розслаблятися і повертати самовладання. Іноді для вирішення однієї конкретної проблеми може знадобитися жоден день, а два або три, а то і більше.

  Що ж тепер не спати, не ходити на роботу, а тільки витрачати сили на фантазії абсолютно марним чином? Наприклад.

  Одна жінка хотіла зрозуміти, чому її коханий чоловік постійно їй бреше? Вона довела себе до такого виснаження, що почала ридати ридма на роботі, приймати заспокійливі, занурилася в депресію і все одно не могла впоратися зі станом півроку. Потім звернулася до психолога.

 2. Для заспокоєння підійде медитація, плавання, біг – будь-які активні і пасивні способи, які є під рукою, аби вашу увагу змогло переключитися на інші речі, а свідомість очистилося від афекту. Заважають перемикання уваги бажання: «А я ХОЧУ, щоб було так, як я ХОЧУ!». Хотіти не шкідливо, шкідливо не хотіти.Якщо ви наполягаєте і все одно нічого не виходить, то в даному випадку легше піти і тріснути головою об стіну і нарешті прийняти очевидний факт, що це боляче. Так і з бажаннями, які складно задовольнити – потрібно прийняти факт – це боляче, але нічого не поробиш і зараз ви їх задовольнити не зможете. Важливо шукати інші підходи і шляхи, а для того, щоб вирішити цю проблему раціонально, важливо бути в адекватному стані і раціонально міркувати.

біль образи

Біль – це відкрита рана, яка постійно нагадує про себе і жити з нею важко.

Будь-яке нагадування про образу – телефонний дзвінок, фраза по телевізору, кадр з фільму, чоловік на вулиці, так неважливо хто або що, але навіть швидкоплинне дотик словом або дією викликає безліч спогадів. Всі вони як ворони встромлюють в тіло.

Біль відгукується смутком або горем, прикрістю або розчаруванням – адже у кожної образи свій «градус» температури і сила впливу, свій смак. Начебто образа жива, як людина і має свій характер, ось і біль завдає по-своєму.

Для того, щоб розібратися з тим, як позбутися від образи і пробачити, нам потрібно зрозуміти, наскільки травматичною була сама ситуація і як сильна біль.

Для того, щоб пробачити, спочатку самому треба відновитися, очиститися від руйнівних думок.

Від того, в якій ситуації опинилася людина і чим йому довелося поступитися буде залежати, як швидко він зможе повернути втрачене. Можливо, доведеться змиритися з втратою.

З розповіді однієї жінки: «Прожили чоловік і дружина без малого двадцять років, ні сказати, що вже душа в душу, але добре. Ладнали. Плани на старість будували. Якось чоловік приходить з роботи і каже, що у нього є інша і він йде до дівчини сопливому, ровесниці його ж синів.

Сором перед родичами, друзями, колегами! Брошенность – не любив значить, терпів! Удар по самооцінці який! Кому на старості років потрібна? А душа кричить, що любить його! І важко так на серці і образа така – ні спати, ні їсти! Як з усім цим впоратися ?! ». І піднімається з глибин душі безсилий гнів.

Сказати: «Вернись до мене», – не варіант. Все одно людина зробить так, як йому зручно.

 1. Іноді для того щоб вирішити питання, як позбутися від образи і пробачити, необхідно залікувати душевну рану. Для цього важливо відновити витрачені в ситуації ресурси.
 2. Постарайтеся зосередитися на собі. Перший крок при роботі з болем відновлення самовідчуття. Деякі люди настільки сильно бояться болю, що готові годинами терпіти истощающее душевне напруження. Вони не їдять, не сплять, втрачають працездатність. Напруга ламає психіку, як пальці сірник. Якщо ви вибираєте напруга, то дуже скоро можете опинитися в депресії, а значить, втратите впевненість в собі. Депресія характеризується тим, що вам буде потрібна дуже скоро спеціальна допомога і медикаменти. Ви можете втратити повністю самовідчуття і придбати безліч тілесних недуг. Напруга набагато небезпечніше душевного болю. Нас не ламають почуття, нас ламає напруга.
 3. Отже, зверніться спочатку до тіла. Що з вами відбувається? Опишіть ваші тілесні відчуття. Як ви відчуваєте вашу біль? Чи відчуваєте ви свої пальці рук, самі руки, ноги, тіло. Прийміть позу, яку диктує вам ваша біль. Що це за поза? Побудьте в ній, відчуйте її докладно. Що хочеться зробити з цієї пози? Спробуйте зрозуміти, яким ви стаєте в цьому стані? Який турботи вам хочеться? Опишіть турботу, якої вам не вистачає.
 4. Тепер, коли ви зрозуміли головне, подумайте про те, як ви можете забезпечити самі собі цю турботу? Сенс цієї вправи полягає в тому, що ви самі шукайте ті способи, які допоможуть вам залікувати душевну біль самостійно. Це можуть бути сльози. Хочеться плакати, поплачте. Нехай так виходить напруга. Захочеться з’їсти шоколадку, з’їжте. Як ще ви можете підтримати себе коханого чи кохану?

Від сили впливу ситуації на людину, в якої виникла образа, можна говорити про легкі поранення або про душевну травму. Ситуації за ступенем впливу на людину будуть зв’язуватися з життєвими цінностями, прагненнями і цілями, і залежати від значущих і близьких людей.

Адже відомо, що ні що так не може травмувати як важливий і потрібний чоловік або втрата чогось цінного. Зовсім не факт, що втрачене можна відновити. Не можна повернути чоловіка, який пішов з сім’ї до іншої жінки.

Отримати любов нарціссічной матері, зайнятою тільки собою.

У людини є різні сфери життя, з успіхом в яких він зіставляє свою самооцінку і самоцінність визначає по відносинам з іншими людьми. Кар’єра, любов, сім’я, діти, наука, фінанси, дозвілля, друзі. Чим важливіше ситуація, яка розгортається проти людини, тим сильніше буде біль. Травма з’являється тоді, коли людина занурюється в повне безсилля.

 • Що важливо знати:
 • відсутність визнання групою осіб викликає приниженість;
 • сильний і небезпечний опонент – страх;
 • розрив відносин з коханою людиною – брошенность або провину;

зрада друзів – самотність … і т.п.

Всі ці додаткові емоції тільки підсилюють біль і говорять про сенс ситуації, в яка сталася.

Якщо вам було важливо визнання колег, але ви його не отримали, то ви будете почувати себе неоціненим, приниженим або знехтуваним. Ці емоції викликають біль. Якщо ви не змогли себе відстояти, то біль викличе гнів.

Найголовніше зрозуміти, що для вас полягав сенс очікувань і що потрібно зробити, щоб відновити самоповагу.

Головний сенс образи. 

Головний сенс образи полягає в тому, що коли людина стикається з руйнуванням своїх очікувань, то переживає біль втрати, а неможливість отримати бажане приносить безсилий гнів. Неможливо змусити матір полюбити дитину або зробити її рабою своїх бажань. Неможливо змусити іншу людину полюбити по-справжньому, якщо він цього не хоче або не може.

У психології прийнято говорити про те, що образа виникає в момент фрустрації очікувань. А з чого цим очікуванням з’являтися, якщо немає причин для появи надій? Адже не сподіваємося ж ми на те, що в принципі неможливо.

Надії з’являються в той момент, коли в стосунках або було щось хороше, або є можливість появи такого (Є мати і є дитина, чому немає любові між ними? Чим наповнити простір відносин?), Або дуже хочеться отримати, що не мали.

Наприклад, спочатку відносин з коханим все було добре – він дбав, виявляв увагу, ніжно ставився, а тут один малесенький конфлікт звів все відносини нанівець.

Замкнулося, перестав спілкуватися і дзвонити, а потім приходить і каже, що не очікував такої поведінки з боку жінки, що вона повела себе як власниця і т.п. Його єдиним бажанням було знайти ту єдину, яка ніколи ніяких конфліктів і сцен влаштовувати не буде. Чи реальні такі очікування?

Дайте відповідь на два питання: «Що ви втратили в той момент, коли пережили образу? Що це була за цінність? ».

Порушені очікування – причина образи

Очікування тісно пов’язані з нашими уявленнями (приклад консультації психолога) про те, що ми хочемо отримати для себе. Хотіти чогось для себе цілком нормально і зазвичай.

Питання полягає тільки в одному, наскільки ці очікування реалістичні? Реальність має на увазі орієнтацію на те що є прямо зараз за фактом, без рожевих окулярів, фантазій і всяких ймовірностей. Однак якщо нічого не робити для досягнення мети, то не буде звідки отримати бажане.

Навчитися перевіряти свої очікування, значить перетворювати їх в цілі і завдання, тестувати середу на можливість задоволення потреб.

Якщо доросла дочка знає, що її мати може піклуватися тільки про себе і все життя так робила, то звідки тоді взятися надіям на зміну її поведінки? Марні надії виникають, коли дочка починає порівнювати відносини між батьками і дітьми в своєму оточенні. Тоді з’являється біль і заздрість, адже у і неї могло б бути так.

Однак реальність полягає в тому, що її надії не проходять перевірку. Мати як і раніше холодна і зайнята собою. Тут залишається тільки визнати, що в даному випадку ситуація ніколи не зміниться. Визнати і змиритися. Зрозуміти можна, пробачити складно. А ще краще – поговорити з матір’ю безпосередньо. Іноді такі розмови можуть відкрити очі на те, що відбувається і матері, і дочки, а іноді призводять до повного розриву.

Як перевірити свої очікування на реалістичність:

Дайте відповідь на питання: «Як ви прийшли до переконання, що ваші очікування і надії реалістичні?».

Сформулюйте свою вимогу до людини: «Я хочу, щоб ти був більш підтримує (уважним, поважних, добрим ит п.)».

Попросіть про це близької людини без претензій, образ і звинувачень: «Я прошу тебе бути більш уважним, поважних і підтримує по відношенню до мене».

Реальність буде полягати в тому, що відповість вам близька людина. Тільки виконавши таку невелику роботу, ви дізнаєтеся напевно, готовий чи ні ваша кохана людина до змін у відносинах.

Робота з образою

Отже, давайте об’єднаємо всі кроки:

 1. Робота зі злістю образи і стабілізація емоційного стану;
 2. Робота з болем образи і повернення самовідчуття;
 3. Робота з третьою стороною трикутника – усвідомлення перешкоди на своєму шляху до мети;
 4. Робота з очікуваннями і перевіркою їх на реалістичність.

Як пробачити образу?

Пробачити образу можна тільки тоді, коли ви виконали всі попередні кроки: позбулися від злості образи, болю образи, розібралися з перешкодою і зрозуміли, наскільки ваші очікування реалістичні. Якщо ви виконали всі ці кроки, але полегшення не прийшло, значить десь на шляху до вирішення проблеми була допущена помилка

.

Давайте трошки поговоримо про саме поняття вибачення. Це поняття до нас в ужиток прийшло разом з християнською релігією, в якій потрібно прощати і відпускати.

Сама ідея існувала задовго до християнства і близька буддизму і іншим більш давнім релігіям. Пробачити означає змиритися з тим, що вже сталося, за своєю суттю виникає необхідність відпустити минуле, завершити його.

Ми можемо завершити всі відносини з минулим, якщо в цьому постаралися повністю пропрацювати проблему.

Таким чином, ми пройшли всі чотири кроки разом.

Якщо ви хочете розібратися з вашими почуттями, потренероваться, приходьте на тренінг-вебінар, на якому під керівництвом досвідченого психолога, за вельми скромну суму, ви зможете зробити і пропрацювати набагато більше матеріалу і швидше піти до досягнення ваших цілей. На тренінгу буде ще більше нових і ефективних вправ! реєструйтеся на вебінар відразу під статтею.

З повагою, Марія Романцова

Джерело: https://mistressoffate.com/kak-izbavitsya-ot-obidy-i-prostit/

Як пробачити образу – найкраща техніка вибачення образи

У психології існують ефективні прийоми вибачення образи. Як навчитися не ображатися і пробачити кривдника раз і назавжди?

Образа – що це таке?

Образа – це внутрішнє відчуття невиправданого очікування. Вона виступає як захисна реакція на негативні зовнішні причини (образа, засмучення).

Усередині все забарвлюється негативними емоціями до кривдника. Життя перетворюється в пекло. В голові прокручуються ситуації і слова, які стали причиною поганого стану.

Швидше за все Ви не очікували, що людина так надійде по відношенню до Вас. Можливо, Ваші знання про нього були поверхневими і недостатніми. Душа людини – темний ліс. Ми не можемо передбачити як інша людина надійде в тій чи іншій ситуації.

Відео від психолога Аліси Курамшина про сутність «образи» – що це насправді?

Притча про образу

Як перестати реагувати на образи? Філософська мудрість говорить:

На сході жив мудрець, який так учив своїх учнів: «Люди ображають трьома способами. Вони можуть сказати, що ти дурний, можуть назвати тебе рабом, можуть назвати тебе бездарним.

Якщо таке трапилося з вами, згадайте просту істину: тільки дурень назве дурнем іншого, тільки раб шукає раба в іншому, тільки нездара чужим божевіллям виправдовує те, що не розуміє сам ».

Образа завдає рану не тому, хто образив. Вона глибоко ранить ображатися. Послухавши цю притчу, стане зрозумілий глибокий сенс філософії прийняття образи і засмучення.

Схожа стаття: Емпатія і емпатії – що означає?

Як образа допомагає особистісному і духовному зростанню

Якщо Вас зачепила чиясь критика з боку, то це означає, що Ви дійсно про себе так думаєте. Вас не зачеплять слова, які Ви не відносите до своєї особистості. Ви їх пропустите повз вух. Тому образа – це Ваші можливості роботи над собою в особистісному і духовному зростанні.

Образа залишається в душі у невпевненого в собі людини. Це Ваші комплекси. Слова, які Вас образили вказують на низьку самооцінку. Починайте прямо зараз любити себе, розвиватися і змінюватися в кращий бік.

Подякуйте кривдника, посміхніться! Будьте вдячні йому за те, що він допоміг Вам побачити Вашу зону особистісного зростання.

Що робити, якщо образилася на чоловіка: шляхи позбавлення від образи

Як опрацювати почуття образи

Почуття, які викликає образа – гнів, сказ, лють, ненависть, істерія, злість, роздратування, презирство, обурення, вразливість, досада, неприязнь, обурення, відраза, відчай, тривога, приниження, розгубленість, зломленість, нервозність, засмучення, пригніченість.

Перечитайте вищеперелічені слова і визначте ті емоції, які викликає ваше почуття образи. Виберіть 3-4 почуття, які наповнюють Вас в даний момент. Тобто спробуйте зрозуміти, які почуття сильніше відгукуються в вашій душі. Якщо Вам важко, то постарайтеся прислухатися до свого подиху, відчуттям, сигналам всередині вашого тіла.

Схожа стаття: Арт-терапія – приклади вправ

Чим точніше Ви визначите своє почуття, тим легше буде їх опрацювати і пережити.

Щоб негативні емоції не залишилися всередині, чи не накопичилися і не довели вас до стресового стану їх потрібно вміти виводити назовні. «Заморожування» негативних почуттів всередині себе дуже небезпечно!

Для цього існує кілька ефективних способів:

 • Написати на папері свої статки, а потім порвати і викинути (можна спалити);
 • Виговоритися одному, психотерапевта, зателефонувати на гарячу лінію в психологічну службу;
 • прокричати;
 • Намалювати свої почуття (арт-терапія).

Ефективна техніка вибачення образи

Щоб позбутися від негативного почуття, потрібно позбутися не від причини, а від кореня негативної емоції. Цей корінь лежить всередині Вас.

Краща техніка позбавлення від образливих почуттів – малюнок «образ».

Він допоможе перемістити негативну емоцію з внутрішнього стану під зовнішнє. Малюнок наділяє вашу емоцію живим образом. Це допоможе вивільнити почуття і позбутися негативної емоції.

Перед тим як Ви почнете роботу, дайте відповідь на питання:

 1. В якій частині тіла сидить Ваша образа?
 2. Якого вона розміру?
 3. Вона рідка, тверда або газоподібна?
 4. Яку температуру має (гаряча, тепла, холодна)?
 5. Який у неї колір?
 6. Яка вона на дотик?

Схожа стаття: Психологічний бар’єр – причини, як подолати

Після відповіді на всі ці питання, Ви легко зможете зобразити її на аркуші паперу.

В кінці роботи потрібно заповнити простір, що залишився веселими домальовуваннями. Наприклад, домалювати свою образу ріжки, посмішку, хвостик як у поросяти і т.д.

Потім роботу слід знищити (порвати, спалити і пустити за вітром залишки).

Попрощайтеся зі своєю образою. Тепер у Вас її немає!

медитація прощення

Практична медитація допомагає зняти внутрішні утиски і блоки. Якщо образа дуже глибока, то будьте готові до того, що буде потрібно виконувати медитацію не один раз (може навіть і 1000 разів).

Медитація прощення виконується під приємну музику в спокійній обстановці.

Фраза для медитації:

«З вдячністю і добрими почуттями прощаю тебе, (ім’я) і повністю приймаю тебе таким, який ти є! Я прошу вибачення у тебе, (ім’я), за свої помисли, наміри і дії. Я відпускаю ситуацію і дякую тобі! »

Сильна медитація вибачення і зцілення душевних травм – звільнення від внутрішнього болю.

Джерело: http://mozaic-life.ru/kak-prostit-obidu/

Як правильно ображатися на чоловіка з користю для відносин, щоб він все зрозумів? Образа в стосунках: що робити заборонено?

Як правильно ображатися?

Отже, існує кілька хороших порад, які допомагають вести конструктивну розмову.

Відразу ж, як тільки ви відчули образу, то в бій вступають емоції, які вирішують все за нас. Ось тільки чи варто тримати себе в руках. Спочатку потрібно заспокоїтися, щоб вести себе спокійно. Так що краще відсторонитися від всього і почекати, інакше ви наламаєте дров. Якщо ви будете спокійні, то на вашому боці буде більше аргументів.

Перед тим, як починати розмову, визначитеся, що ви хочете в кінцевому рахунку отримати. Просто, щоб чоловік вас зрозумів – не рахується. Ось, наприклад, щоб більше не спізнювався, цілком підійде.

Деякі вважають за краще мовчати і сподіватися, що чоловік сам здогадається про все. Це велика помилка. Тим більше, не варто так поступати з улюбленими людьми, адже ви ж не спеціально на них ображаєтеся.

Скажіть чоловікові, що саме вас образило. Це повинно бути коротко і по справі, без опису ваших емоцій і подробиць. Тільки після цього можна починати дискусію.

Як показати образу в стосунках?

Якщо ви починаєте розмову з обвинувачення, то він заздалегідь приречений на провал, тому що ви посварилися і нічого більше. Краще похваліть його, скажіть що-небудь приємне, що було в тій ситуації, яка вам так не сподобалася.

 • Використовуйте «Я» повідомлення

Не варто звинувачувати і говорити «ТИ». Поясніть, що ви відчуваєте, про що переживаєте, використовуючи, «Я». А посперечатися з вашими почуттями складно, адже це ваше. А коли немає ніяких приводів для суперечки, то домовлятися набагато простіше.

Якщо ви ставите чоловікові умови, а він їх порушує, то обов’язково робіть те, що обіцяли. В іншому випадку, всі ваші ультиматуми будуть сприйматися як якась жарт або просто порожні слова. Відповідно, чоловік перестане звертати на них увагу.

Коли чоловік вас вислухав, зробив, як ви просили і діалог був завершений за планом, то не забудьте зробити підкріплення на хорошій ноті. Скажіть, йому що-небудь приємне або зробіть для нього приємне. Повірте, йому теж захочеться робити для вас приємне частіше.

Як правильно ображатися в стосунках: що робити заборонено?

Як не варто ображатися?

Багато хто може порахувати, що конструктивні бесіди – це нудно і не дієво. Безумовно, є і більш цікавий випадок. Ось тільки працює він не завжди, як цього хочеться. Отже, пропонуємо вам підбірку шкідливих порад, які краще не використовувати.

 • Нізащо не признавайтесь в причинах образи

Це найважливіший компонент. Адже чоловік повинен зрозуміти все сам і доповзти з вибаченнями. А ви будете сидіти вся така горда і ще зробите вигляд, що подумаєте над його поведінкою, хоча вже давно його простили. Схрестіть руки на грудях, відверніться і посопіте. Ось це буде вже перший натяк, що ви образилися. Адже він повинен звернути на вас увагу, інакше навіщо взагалі ображатися?

 • Ображайтеся довго і міцно

Адже всі знають, що скривджений завжди правий. Ось уявіть, кривдник приходить і просить пробачити його, прямо благають. Але ви повинні бути неприступними! Адже це так корисно. Якщо ви образилися, значить ви підноситься над іншими. Найголовніше – ви маєте рацію.

А що може бути краще усвідомлення правильності своєї позиції? Адже хай чоловік ламає свою голову! А ви просто чекайте. Раніше міста брали тільки довгою облогою. Так що обов’язково запасіться терпінням. Але зате який буде розв’язка!

 • Чи не згадуйте про свої бажання і наміри

Не кажіть чоловікові причину образи

На цю тему говорять всі психологи. Образа є нереалізоване очікування. Не варто йому піддаватися, тому що ви можете передумати, що очікувати дійсно варто. Ваші потреби повинні бути задоволені в першу чергу, а ось від вас ніяких дій не потрібно. Нехай інші розуміють, вони зобов’язані додумати все самі.

Так що навіть не думайте, як домогтися свого. До скривдженому все повинно йти самостійно. Та й тим більше, якщо вас щиро люблять, то точно здогадаються, про що ви думаєте і зроблять так, як треба вам. Адже люблячі люди відчувають один одного – це обов’язкова умова відносин.

 • Чи не розмовляйте з чоловіком, навіть якщо він просить

Коли ви ображаєтеся, то всі повинні бігати навколо. Ну а як інакше, адже ви на п’єдесталі. Якщо ви будете виявляти реакцію, то доведеться злізти. А навіщо це робити, якщо все одно ситуація сама вирішиться? Це ж нудно! Треба ображатися, щоб було простіше жити за рахунок інших. Ніякої відповідальності!

 • Для максимуму ефекту не показуйте свої почуття

Потрібно дутися так, щоб не зриватися завчасно. Почекайте хороший термін, але тільки не робіть так часто. Досить пари раз за місяць. Виберіть ідеальний час, щоб у вас все було відмінно ви повернулися додому після спільної прогулянки. Адже не може ж бути все ідеально. Потрібно якось завершити цей щасливий період.

От саме тут і починайте вихлюпувати образи – зліться, кричіть, звинувачуйте і так далі. Скажіть йому, який він неуважний і не дуже турботливий. Зрештою, згадайте, що ви зібрали за весь час. Після цього ви точно станете переможцем і він буде вашим рабом.

Як бачите, ображатися в стосунках дуже легко. Але тільки такі поради дуже шкідливі і робити так дуже ризиковано. Як правило, через кілька місяців таких відносин чоловік втомиться і може піти від вас.

Як ображатися на чоловіка з користю для відносин?

Як ображатися з користю?

Вище ми розповіли про те, як робити небажано, але саме таким чином роблять деякі жінки. При бажанні образу можна направити в правильне русло і зробити її навіть корисною для відносин. Для цього вам потрібно пройти п’ять кроків.

Крок 1. Зрозумійте, в чому ваша образа

Звичайно, це зробити непросто. Особливо важко, коли вирують емоції, хочеться розплакатися, покричати і взагалі влаштувати істерику. Ви можете поплакати трохи, щоб стало легше, і заспокоїтися. Наведіть свої емоції в порядок і дайте собі відповідь, на що саме ви образилися і чому. Наприклад, він не прийшов на вечерю без попередження і ви відчули себе кинутою.

Крок 2. Розподіл відповідальності

Коли ви зрозумієте, що призвело до образи, то може приступати до другого кроку. Подумайте, що покласти в цій ситуації на нього, і що на себе.

Тобто, то що ваш чоловік не зробив, то це його відповідальність, але ваша реакція – цілком на вас. Наприклад, він міг і не знати, що вам так сильно важливо, що він подзвонить і попередить вас, що не прийде. Може ви вирішили зробити романтику несподівано, а він був не в курсі. Може він просто втомився і вирішив залишитися вдома? І йому невтямки, що ви там вже образилися.

А вам варто було б розібратися, чому цей дзвінок так сильно важливий. Може бути ви хочете запитати, чи прийде він взагалі. А може просто вирішили дізнатися, що він удома, а не у коханки.

Крок 3. Скажіть чоловікові причини образи

Висловіть свої образи

Як тільки ви усвідомили на кому яка відповідальність, то можна починати розмову зі своїм коханим і висловлювати йому свою образу, але тільки в рамках його відповідальності. Тобто, він повинен зрозуміти реальну причину, яку викликали його дії, а не ваші домисли. Це дуже важливо, тому що не завжди у жінок виходить пояснити, в чому винен чоловік.

Обов’язково поясніть, чому це вас образило. Наприклад, ви чекали зустрічі, а він не прийшов, ви навели марафет, а він в останній момент відмовився йти кудись. Загалом, пояснення повинно бути осудним.

Крок 4. Подивіться на реакцію чоловіка

Чи згоден він з вашою позицією? Чи підтримує він вас? Чи готовий він виправлятися?

Крок 5. Зробіть висновки

Тільки після цього можна робити висновки. І якщо чоловік над вами не насміхається, розуміє, що він не правий, то можна пробачити його і домовитися на майбутнє, щоб такого не було. В іншому випадку, якщо він принижує, сміється або взагалі вважає, що все нормально, подумайте, чи варто продовжувати стосунки з цією людиною.

Спробуйте хоча б раз пройти ці п’ять кроків і ви побачите результати. Відносини з чоловіком налагодяться і будуть краще. Ви станете розуміти один одного і менше лаятися.

Відео: Психологія відносин. Як правильно ображатися?

Джерело: https://heaclub.ru/kak-pravilno-obizhatsya-na-muzhchinu-s-polzoj-dlya-otnoshenij-chtoby-on-vse-ponyal-obida-v-otnosheniyah-chto-delat-zapreshheno

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *