Що робити, якщо подобається дівчина, а у неї є хлопець: поради

Хлопці люблять долати перешкоди. Чим довше і наполегливіше хлопцеві доводиться завойовувати дівчину, тим більш значущою вона для нього стає. Але часто трапляється так, що дівчина, яка подобається, вже з кимось зустрічається.

Зміст приховати

Можна порадити звернути свою увагу на вільних дівчат, яких не доведеться відбивати у інших хлопців. Однак любов буває досить жорстокою.

Якщо вам хочеться сподобатися і почати відносини з дівчиною, у якої вже є хлопець, тоді чоловічий сайт masculino.ru розповість, як це зробити.

Що робити, якщо подобається дівчина, а у неї є хлопець: поради

Відбивати дівчину в іншого хлопця – це дуже складне завдання.

Набагато легше запропонувати зустрічатися самотньої дівчини, яка, швидше за все, вже «зголодніла» за чоловічим увазі, ніж відбивати ту красуню, яка вже закохана або отримує увагу з боку свого хлопця.

Тут доведеться вирішити дуже багато завдань, а найголовніше – зруйнувати вже відбулися відносини між партнерами, які, швидше за все, будуть берегти їх, ніж руйнувати.

Однак психологи стверджують, що немає нічого неможливого. Якщо дівчина дійсно сподобалася, ви бажаєте її завоювати і готові докласти чимало зусиль, тоді дерзайте.

Спочатку з’ясуйте, в яких стосунках хлопець і дівчина складаються. Досить чимало пар, які мають тривалий термін свого розвитку, знаходяться на межі розриву. Чому хлопець і дівчина не розлучаються, якщо вони вже незадоволені своїми відносинами? Тому що краще бути разом, чи не самотніми, ніж розлучитися і залишитися наодинці з самими собою.

Якщо відносини вже знаходяться на межі розриву, тоді дівчина не йде від хлопця, оскільки йому вона поки не знайшла заміну. Йти в самотність вона не хоче, тому і береже стосунки.

Чи не йде від хлопця, оскільки немає гідної кандидатури.

Якщо ця ситуація відповідає вашому випадку, тоді відвести дівчину в іншого хлопця буде дуже легко – станьте для неї тим кандидатом, з яким вона захоче бути разом.

Що робити, якщо подобається дівчина, а у неї є хлопець: поради

Бувають, між партнерами будуються вільні стосунки. Їх нічого не пов’язує, крім хорошого сексу і дружби. Тут дівчину відвести теж буде дуже легко, оскільки вона і так за великим рахунком ні з ким не зустрічається.

Тут буде складно зробити інше – змусити дівчину відмовитися від вільних відносин і почати мати любовний і сексуальний союз виключно з вами.

Якщо дівчина звикла бути вільною, мати багато хлопців, фліртувати з новими залицяльниками, то її важко буде захопити собою, щоб вона відмовилася від всіх інших.

Найміцнішими є відносини, де дівчина і хлопець люблять один одного. Навіть якщо хлопець не любить її, вже сама наявність у неї любові до нього змушує її не звертати уваги на інших кандидатів. Тут можливо дівчину зробити своєю, але на це буде потрібно більше часу і зусиль.

Спочатку з’ясуйте, в яких стосунках на даний момент хлопець і дівчина знаходяться, щоб розуміти, скільки сил і часу вам доведеться витратити на її відбиття. Буває, що хлопець відмовляється від своєї затії, якщо розуміє, що він не готовий витратити на дівчину стільки ресурсів, скільки потрібно, щоб її забрати.

перейти наверх

Її хлопець – твій друг

Ще однією непоганий стратегією в відвоювання дівчата буде стати одним її хлопцю. Тут є одне «але»: дівчина не повинна знати, що ви дружите, якщо ви їй вже пропонували відносини, і вона вам відмовила.

Здатися на очах дівчини в компанії з її хлопцем можна, якщо ви ще ніяк не виявляли до неї своїх почуттів. Чому даються такі рекомендації? Дівчина може злякатися вашій дружбі, якщо буде знати, що ви хочете її забрати у хлопця.

У такій ситуації вона буде переконувати свого хлопця з вами перестати дружити і краще до вас придивитися, а часом буває, що прямо розповідає про вашу закоханості.

Що робити, якщо подобається дівчина, а у неї є хлопець: поради

Станьте другом її хлопцю, при цьому ваш «друг» не повинен знати, які почуття ви відчуваєте до його дівчині. В іншому випадку дружба не відбудеться. А навіщо, власне кажучи, вона вам потрібна? Якраз для вирішення багатьох питань:

 1. По-перше, ви отримуєте повний доступ до їх відносин. Хлопець буде розповідати вам, як складаються у нього стосунки з його дівчиною. Якщо він буде скаржитися на неї, цією інформацією ви можете скористатися собі на благо (або самим ще раз подумати про необхідність відбивати дівчину, або зайняти позицію хлопця, щоб переконати його в тому, що дівчина у нього погана або неварта його).
 2. По-друге, ви дізнаєтеся інформацію про дівчину. Напевно хлопець буде розповідати щось про свою дівчину – як хороше, так і погане. Все це стане корисним, якщо ви вирішили тиснути на слабкості дівчата, щоб спонукати її стати вашою.
 3. По-третє, ви можете використовувати сварку між партнерами в своїх цілях, наприклад, просто переконавши хлопця в тому, що він все робить правильно, а його дівчина дурна, далека і багато чого не розуміє.

Природно, одним хлопцю дівчини ви стаєте лише на той час, поки ви її завойовує. Частіше гуляйте з хлопцем, спілкуйтеся і, що найголовніше, цікавтеся, за що його полюбила та дівчина, з якою він зустрічається і яку ви бажаєте у нього відбити.

перейти наверх

Увести дівчину від іншого хлопця буде досить легко, якщо ви будете слідувати наступній рекомендації – станете ідеальним партнером для неї. Вона напевно зустрічається зараз із хлопцем, який їй подобається більше, ніж всі інші шанувальники. Ви повинні з’ясувати, чим він її приваблює, щоб теж розвинути в собі ці якості.

По-друге, ви повинні з’ясувати, чим дівчина незадоволена у своєму хлопцеві. Немає людей без недоліків. У її хлопця теж є вади, які дівчину дратують, дратують. Коли партнери будуть сваритися, поцікавтеся, через що сталася сварка. Несвідомо ваш «новий друг» розповість, чим була незадоволена дівчина в ньому.

Якщо між партнерами не раз відбувалися розриви відносин і примирення, тоді поцікавтеся, через що вони кожного разу розлучалися і яким чином знову сходилися. Спілкуйтеся з її хлопцем, як з другом, зацікавлено, розуміюче. Однак для себе ви вивідувати інформацію, щоб стати ідеальним партнером, з яким дівчина точно побажає бути.

Що значить бути ідеальним партнером для дівчини?

 • Перше – мати риси, які дівчині подобаються в хлопця або хлопців.
 • Друге – розвинути в собі протилежні якості тим, якими дівчина незадоволена у своєму хлопцеві.

Іншими словами, ви повинні стати краще її хлопця і продемонструвати їй, щоб вона задумалася над вашою кандидатурою. Тут неважливо, знає вона про ваші почуття чи ні. Даний прийом спрацює в будь-якій ситуації.

Дівчина повинна бачити, що ви вміщаєте в собі всі ті якості, які вона хотіла б бачити у своєму хлопцеві. Ви краще її хлопця.

Однак це поки не змусить її кинути свого партнера, особливо якщо вона не знає про те, що подобається вам.

перейти наверх

Продемонструйте свої почуття

Дівчина повинна знати, що вона вам подобається і ви бажаєте з нею зустрічатися, щоб в будь-який момент кинути свого хлопця і спробувати своє щастя з вами. Природно, якщо ви зізналися про свої почуття, дівчина не повинна знати про те, що ви дружите з її хлопцем. Якщо ви зізналися в своїй симпатії до дівчини після того, як стали дружити з її хлопцем, тоді нічого страшного.

Що робити, якщо подобається дівчина, а у неї є хлопець: поради

Про які почуття потрібно дівчині говорити? Поки не потрібно говорити про любов і бажанні мати з нею сім’ю. Ніяких сопель і сліз не повинно бути.

Всі «сопливі» підходи лише зруйнують ваш образ впевненого і рішучого хлопця.

Краще просто натяком скажіть, що «хотіли б зустрічатися з такою дівчиною, як вона», що «вона підходить під той образ, який вам подобається», що «якби не її хлопець, ви б вже запропонували дівчині зустрічатися».

Не змушуйте дівчину вам відповідати взаємністю, що не переконуйте дівчину розлучитися зі своїм хлопцем. Зараз це поки не допоможе вам. Ви дружите з її хлопцем, зізналися у своїй симпатії до неї і показуєте, що володієте всіма якостями, які б вона хотіла бачити в своєму хлопцеві, – цього поки достатньо.

перейти наверх

Як «зіпсувати» дівчину?

Тепер справа залишається за малим: треба разом з дівчиною зробити такі вчинки, які її хлопець не зможе їй пробачити. Тут йде мова про поцілунки, обійми і навіть секс. Чи не пропонуйте дівчині відносини, поки вона зі своїм хлопцем не розлучилася, проте дозволяйте їй грати з вашими почуттями, тобто «псувати» її відносини разом з вами.

Що робити, якщо подобається дівчина, а у неї є хлопець: поради

Якщо раптом вона посвариться зі своїм хлопцем, то напевно захоче знайти розраду в обіймах ідеального хлопця, з яким вона дружить. Обов’язково підтримаєте її в бажанні, обійміть, навіть поцілуйте і займіться сексом.

Ваші відносини можуть бути замкнутими від її хлопця. Якщо вона після першого обійми, поцілунку або сексу схаменеться і пошкодує про те, що трапилося, то заспокойте її: «Твій хлопець ні про що не дізнається. Я обіцяю!”. Дозвольте дівчині проводити з вами час вже не по-дружньому, а як коханці.

перейти наверх

Навіщо вам це потрібно?

 1. Щоб зрозуміти, яка дівчина в сексуальному плані. Подобається вона вам?
 2. Щоб ще раз подумати над тим, чи потрібна вам така дівчина, яка змінює хлопцю в моменти їхнього розладу.
 3. Щоб зробити її своєю.

перейти наверх

У підсумку залишиться тільки один

Звичайно, продовжувати такі відносини тривалий час не потрібно. Коли дівчина з вами зраджує своєму хлопцеві, ви її не видавайте. Один раз запропонуйте їй стати вашою дівчиною і розлучитися з хлопцем. Однак якщо вона відмовиться, тоді вдаючи через якийсь час, що ви знайшли іншу дівчину. Охолоньте до тієї, яку відбиваєте, сказавши, що ви зустріли іншу і не хочете їй змінювати.

Або дівчина кине свого хлопця, щоб почати зустрічатися з вами, або вона відпустить вас до вашої «уявної» дівчині. Однак в більшості випадків виграє той, ким дівчина більше задоволена. І якщо ви дійсно стали краще її хлопця, тоді вона залишить його і в підсумку піде до вас, щоб ви більше нікому не дісталися.

Джерело: http://masculino.ru/kak-ponravitsya-devushke-kotoroy-est-paren

Дієві способи як закохати в себе дівчину, якщо вона любить іншого

Бажання відбити дівчину, яка вже перебуває у відносинах не рідкість, так як гідні дівчата рідко залишаються одні. Одні чоловіки лише задаються питаннями, як закохати в себе дівчину, якщо вона любить іншого, інші ж роблять колосальні спроби і дії по її завоювання. І тільки одиницям вдається домогтися результату, так як це далеко не легке завдання.

Зазвичай зайняті дівчата зовсім не звертають уваги на чоловічу половину суспільства в силу наявних почуттів.

Але якщо все ж чоловікові вдалося потрапити в поле її зору, сподобатися дівчині, у якої є хлопець, можна тільки володіючи всіма показниками і критеріями успішного і привабливого чоловіка.

Особливу увагу потрібно приділяти тактиці поведінки з об’єктом симпатії, щоб домогтися її розташування.

Що робити, якщо подобається дівчина, а у неї є хлопець: поради

Як познайомитися з дівчиною, у якої є хлопець?

Перш ніж приступати до активних дій із завоювання дівчини, чоловік повинен знайти можливість, як познайомитися з дівчиною, у якої є хлопець. Психологи називають кілька правил, дотримання яких допоможе зблизитися з сподобалася особливої:

 • Чоловік повинен бути домінантою в будь-яких відносинах, завдяки цьому до нього завжди будуть притягатися дівчата. Дівчата завжди відзначають чоловіків з високим соціальним становищем, впевнених в собі і здатних приймати рішення в різних сфера життєдіяльності.
 • Якщо налагодити емоційний зв’язок між чоловіком і дівчиною, це стане для неї мотиватором для частого спілкування з ним. Потрібно спілкуватися з нею таким чином, щоб вона відчувала чоловіка, як ніби знає його багато років. Кращий спосіб емоційно з’єднатися з дівчиною – постійно смішити її та спілкуванням викликати приємні емоції.
 • Для початку, у дівчини можна запитати будь ідеального чоловіка вона бачить поруч з собою, після чого відразу ж потрібно говорити про її нинішньому партнерові. Це змусить її порівнювати свій ідеал зі своїм хлопцем, сумніваючись, чи є він дійсно тим, кого вона хотіла б бачити біля себе.

 

Таке спілкування не просто переросте в міцну дружбу, а й змусить дівчину тверезим поглядом оцінювати свої поточні відносини. Кращий спосіб знайомства з будь-якою дівчиною – це спільні знайомі і друзі або ж спільні інтереси, хобі та способи дозвілля.

Як сподобатися дівчині, у якої є хлопець?

Для того щоб сподобатися дівчині у якій є хлопець, чоловікові потрібно стати ідеальним зовні і всередині. Для початку в ході спілкування потрібно з’ясувати, що дівчині хотіла б бачити у своєму партнері, з яким вона бачить спільне майбутнє і сім’ю. Далі потрібно дізнатися, за які якості їй подобається нинішній хлопець, після чого прищепити собі його позитивні якості і риси.

Чи доводилося Вам відводити дівчину в іншого чоловіка?

Та ні

Далі потрібно зрозуміти, чи є в її хлопця моменти, які їй не подобаються, адже людей без недоліків не буває.

При будь-сварці з ним чоловікові потрібно цікавитися, чому у дівчини немає настрою, що її засмучує, а головне, надати їй підтримку.

Знаючи ті якості, які дівчина не може терпіти в своєму нинішньому хлопця, чоловікові потрібно розвинути в собі протилежні риси, що не залишиться без її уваги.

Щоб привернути до себе увагу тієї дівчини, у якої вже є хлопець, чоловікові потрібно просто стати краще його по всіх параметрах, які для неї важливі. Перше, з чого потрібно почати з нею стосунки – дружба і підтримка.

Як можна закохати в себе дівчину?

Для того щоб прийняти для себе рішення закохати в себе дівчину, яка вже перебуває у відносинах, чоловікові потрібно переконатися в відповідь симпатії по відношенню до себе. Виявити її можна за кількома показниками:

 • вона завжди готова до розмови;
 • вона завжди посміхається, коли бачить чоловіка;
 • вона готова ділитися особистою інформацією;
 • часто від неї можна чути компліменти;
 • вона показує, що нинішній стан відносин не приносять їй радості і щастя;
 • вона фліртує і неусвідомлено доторкається до чоловіка.

Що робити, якщо подобається дівчина, а у неї є хлопець: поради

Щоб завоювати дівчину, навіть якщо вона на теперішній момент не вільна, потрібно дотримуватися простих правил:

 1. Повага – якщо ставитися до неї з повагою як справжнього джентльмена, проявляти турботу і підтримку, рано чи пізно вона це оцінить.
 2. Ініціатива – спочатку ініціатива повинна бути повністю в руках чоловіка, але пізніше можна дозволити їй самій запрошувати чоловіка на зустріч, даючи лише натяки.
 3. Спільне проведення часу – в ході спілкування і прогулянок чоловікові потрібно вести себе так, щоб дівчині було з ним максимально комфортно і невимушено.
 4. Прояв інтересу до неї – чоловікові потрібно всіляко показувати зацікавленість в ній і її життя, ставлячи питання про її мріях, планах на майбутнє і т. Д. Потім можна натякнути, що для чоловіка вона не просто друг, сказавши фразу на кшталт «Я ніколи раніше не зустрічав такої дівчини, як ти ».
 5. Крок вперед – якщо чоловік показав дівчині, наскільки вона для нього особлива і не просто друг, потрібно переходити до дій. Для цього потрібно розповісти про свої почуття і дати їй час на обдумування ситуації.

Ні в якому разі чоловікові не потрібно будувати з себе поліпшену версію нинішнього хлопця дівчини, навпаки, потрібно стати для неї новим і свіжим ковтком, кимось особливим і унікальним. Як тільки чоловік позначить свої почуття і наміри, не можна вимагати від неї рішень, чекати, що вона кине свого хлопця. Дівчині знадобиться час на усвідомлення ситуації і переоцінки того, що відбувається в її житті.

Дієві методи і поради психологів

Щоб завоювати дівчину, яка любить іншого хлопця, чоловікові потрібно дотримуватися кількох простих порадами від психологів. А саме:

 • стати для неї хорошим другом, забезпечивши дівчину позитивним і комфортним спілкуванням;
 • бути самим собою, так як дівчата в силу своєї чутливості відразу відчувають фальш і награність;
 • знайти спільні інтереси, завдяки яким спілкування завжди буде живим і регулярним;
 • дарувати подарунки і дрібні презенти, які символізують романтику і перспективу на майбутні відносини;
 • зайнятися саморозвитком, щоб рости в її очах, заслуговувати на повагу і не зациклюватися тільки на ній;
 • робити хороші вчинки, підкріплюючи слова діями;
 • зберігати оптимізм і почуття гумору, щоб бути для неї джерелом хороших емоцій.

Що робити, якщо подобається дівчина, а у неї є хлопець: поради

Головне правило, як подобатися людям і конкретної дівчині – полюбити самого себе. Якщо чоловік надто самокритичний, має комплекси і невпевнений у собі, люба дівчина це відразу ж відчує.

Чого не варто робити?

Якщо молода людина стане надмірно нав’язливим і відразу ж почне спілкування з невільною дівчиною з романтичного настрою, це тільки відштовхне її. Насправді є ряд протипоказань до дій, щоб не порушити план по завоюванню вподобаної дівчини. До нього входять такі попередження психологів:

 • не потрібно надмірно часто говорити з нею про її хлопця;
 • навіть якщо вона посварилася з хлопцем, не потрібно каже про нього погано, важливо сконцентруватися на підтримці;
 • чоловік повинен запастися терпінням, щоб показати свої кращі сторони і щоб дівчина сама визначилася з вибором;
 • якщо дівчина розлучилася з хлопцем, не варто поспішати зі побаченнями і романтикою;
 • не потрібно бути нав’язливим, періодично дівчині потрібно давати скучити по собі.

Що робити, якщо подобається дівчина, а у неї є хлопець: поради

Вкрай важливо побудувати такий формат спілкування з дівчиною, який буде викликати у неї тільки позитивні емоції. З промови потрібно усунути грубість, хамство, нецензурну лайку та сарказм. Чоловікові потрібно показати дівчині те, наскільки й з ним буде комфортно і приємно проводити час.

висновок

Якщо дівчина любить іншого хлопця і в стосунках все добре, навряд чи інший чоловік зможе переманити її увагу в свою сторону.

Якщо ж у відносинах є тріщини, а нинішній хлопець не може її зробити щасливою, чоловік може докласти максимум зусиль, щоб змотивувати дівчину до розставання з цим хлопцем.

Важливо показати свої гарні якості характеру, серйозність намірів, готовність чекати і просто бути поруч.

( 3

Джерело: https://afmen.online/kak-vlyubit-v-sebya-devushku-esli-ona-lyubit-drugogo.html

Що робити, якщо дівчина каже «У мене є хлопець»?

Tweet

Що робити, якщо подобається дівчина, а у неї є хлопець: поради

Одне з таких перешкод – фраза «у мене є хлопець».

Правда про цю фразу

Можливо, вона говорить правду і у неї дійсно є хлопець. Але скажи мені, чи віриш ти в те, що будь-яка симпатична дівчина може бути без хлопця? ???? Я теж не вірю.

Кожна, навіть просто нормальна дівчина майже завжди з ким-небудь та зустрічається.

Але ти повинен розуміти, що привернув її незнайомцеві вона не скаже про наявність у неї хлопця, і легко ляже до нього в ліжко.

Втім, не будемо довго розмірковувати, чому дівчина кажуть таку фразу. Адже ці слова несуть іншу смислове навантаження і зовсім не означають (та й не суперечать), що у неї хтось є. Насправді, це перевірка на наполегливість і впевненість (яких вона не побачила відразу і захотіла переконатися в їх наявності) або елементарний «отшів».

Зараз ми розберемо, що робити, якщо дівчина каже «У мене є хлопець».

Як реагувати на цю фразу при знайомстві

Якщо дівчина вимовила це вголос, то продовжувати в тому ж дусі недоцільно. Набагато ефективніше змінити поведінку, показавши нові грані своєї особистості.

Використовуй на свій вибір будь-якої з варіантів:

 1. Переведи тему на іншу (забалакати їй мову), а потім знову повернися і запропонуй зустрітися під хорошим приводом. Припустимо, ти розвинув спілкування, і вона випадково проговорилася тобі, що їй цікаві рідкісні риби. Тоді ти можеш підлаштуватися під це, сказавши, що теж ними цікавишся (бажано не обманювати, але якщо дуже хочеться, то …;)). І запросити її на зустріч в океанаріум.
 2. Скажи, що наявність у неї хлопця не повинно бентежити погодитися з тобою поспілкуватися і сходити … (тут можеш запропонувати незвичайне місце).
 3. Розкажи метафору про полуницю і полуницю з вершками: «Якщо людина довгий час їсть полуницю, то він стає нервовим, а його життя – тьмяною. Не потрібно боятися пробувати полуницю з вершками! ». Або злякавшись історією про дівчину, яка все життя думала, що її обранець ідеальний, а виявилося, що він далекий від ідеалу.

Якщо говорити саме про знайомства, то дівчина може говорити «у мене є хлопець» ще й тому, що хоче отримати гарантію конфіденційності. Саме тому потрібні приводи і легкість в спілкуванні.

Увага: ніколи не намагайся переконати її в необхідності зустрічі простою логікою. Давай їй легкість в спілкуванні – так ти покажеш, що в разі розставання ти не будеш її переслідувати (як це роблять серйозні хлопці :)), а просто даси їй спокійно продовжити зустрічатися зі своїм хлопцем.

Ці слова ти можеш почути на побаченні!

Вимовити цю фразу вона може не тільки при знайомстві, але і під час спілкування по телефону. Або навіть на побаченні, коли ти захочеш її поцілувати або обняти за талію.

Багато хлопців в цьому місці губляться, від впевненості не залишається і сліду, і подальші плани руйнуються, як картковий будиночок. Ще б пак – такий розрив шаблону! ???? Начебто вона прийшла на побачення, а сама каже, що є хлопець.

Але насправді, це ознака того, що ти її не зацікавив, і вона хоче скоріше втекти з цієї зустрічі. ???? Або ти просто рухаєшся дуже швидко – все-таки при наявності у неї хлопця, їй важко віддатися тобі ось так відразу : секс для неї не просто секс, а вираз емоцій.

Значить, тобі потрібно зменшити обороти, зробивши крок назад і почавши вести себе більш хитро:

 • Замість справжніх дотиків використовуй випадкові.
 • Грай в «ближче-далі» на тілесному рівні: то торкайся, то різко прибирай свою руку, як би віддаляючись від неї на яке час.
 • Грай в «ближче-далі» на емоційному рівні. Спочатку ти в ній зацікавлений і спілкуєшся позитивніше, а потім різко відхиляється і робиш задумане обличчя.
 • Став цікаві питання і показуй схвалення, якщо вона розповість, як добре вона б поступила. Цим ти покажеш, що оцінюєш її, і твоя власна цінність автоматично зросте.
 • Жартуй над нею.
 • Використовуй соціально-адекватні приводи для зустрічей. Той же самий океанаріум – хороший привід.

Нарешті, пам’ятай: якщо, незважаючи на зміну твоєї поведінки, вона не відповідає тобі взаємністю, то твоя поведінка було вкрай непривабливим. В ідеалі: ти повинен дуже активно набирати досвід і з самого початку подобатися дівчатам, щоб у них навіть не виникало бажання вимовити цю злощасну фразу .

А статті мого блогу в цьому тобі допоможуть. Прямо зараз перейди в ту категорію статей, яку вважаєш необхідної саме для тебе, і почни вбирати ті речі, про які я розповідаю. Так ти зможеш швидше зрозуміти багато речей і почати розвиватися швидким темпом.

З повагою, Роман вініл!

Що робити, якщо подобається дівчина, а у неї є хлопець: поради

Джерело: http://romanvinilov.ru/chto-delat-esli-devushka-govorit-menya-est-paren/

Що робити, якщо у дівчини є хлопець – 3 варіанти дій

Уяви собі ситуацію: тобі подобається дівчина, і ти дуже хотів би з нею зустрічатися. Але є одна «маленька» заковика. У неї є хлопець. Вона з ним зустрічається і начебто у них все добре. Однак дама дуже сильно подобається і бажання бути поруч з нею настільки велике, що ти все одно замислюєшся про можливі дії в цьому напрямку.

Що робити, якщо подобається дівчина, а у неї є хлопець: поради

Що ж робити, якщо у дівчини є інший?

Існує кілька варіантів. І все залежить тільки від тебе, який ти обереш.

Читайте також:   Жіночі ревнощі: причини, ознаки, способи боротьби з недовірою

Почнемо з самого радикального.

# 1 Відбити дівчину у хлопця . Якщо тебе не цікавить моральна сторона питання, то такий хід не позбавлений логіки. Ти повинен бути дуже впевнений в собі, знати що робити, і вміти передбачати розвиток подій на крок чи два кроки вперед: справа ця вимагає вправності, і якщо ти будеш діяти навмання, то нічого доброго з цього не вийде.

Також все-таки повернемося до моральний бік питання. Подивися на ситуацію неупереджено. У дівчини з хлопцем стосунки. Їм добре разом. А ти почнеш створювати сильний дискомфорт їм обом.

Якщо вона дійсно любить свого хлопця, то все одно у тебе нічого не вийде. За логікою, постарайся для початку дізнатися, які у них насправді стосунки.

Цей пункт буде органічний тільки в одному випадку: якщо відносини згасають, і ти бачиш, що вони все одно рано чи пізно розлучаться; один іншому набрид і т.д.

# 2 Забити на дівчину . Найпростіший і складний варіант одночасно. Простий – тому що від тебе не потрібно ніяких дій. Ти просто починаєш жити своїм життям і перестаєш паритися. Складний – тому дівчина залишається об’єктом твоєї сильної симпатії, і забути її не так-то просто.

В цьому випадку потрібно розкинути мізками і розставити для себе життєві пріоритети. Якщо ти розумієш, що у пані з особистим життям все прекрасно, і взагалі, справа йде до весілля – ти берешся за розум, заспокоюєшся і розумієш, що цей варіант тобі ніяк не підходить.

Тим більше, що на дефіцит дівчат ти поскаржитися ніяк не можеш. Вийди на вулицю і озирнися. За 10 хвилин вже можна познайомитися з декількома гарненькими дівчатами. Якщо соромишся – вже інше питання.

Працюй над собою, щоб не бути сором’язливим і не відчувати дефіцит знайомств і спілкування в своєму житті.

# 3 Стати для неї другом . І почекати. Але не таким, щоб вона тебе взагалі не сприймала як мужика. Інакше, коли дівчина розлучиться зі своїм нинішнім хлопцем, то навіть не подивиться в твою сторону. Ти будеш для неї жилеткою, подружкою і ще бог знає ким, але не мужиком. Тому, чітко увійди в потрібну роль.

Наприклад, ви ходите в одну і ту ж тренажерку і там перетинаєтеся. Спілкуйся з нею поки в цьому місці. Нехай вона бачить, що ти соціальний молода людина, у тебе там багато друзів, ти спілкуєшся з іншими дівчатами і т.п. Вона не повинна знати, що ти в неї шалено закоханий, але повинна бачити, що тобі приємно і цікаво з нею спілкуватися.

Можливо, в подальшому спілкування вийде і за межі залу.

Цей варіант досить тоскний. Так що немає ніякої гарантії, що дівчина стане в підсумку твоєї. Використовувати даний спосіб можна тільки тоді, коли тобі дійсно цікаво спілкуватися з нею безвідносно твоїх почуттів. І у вас є спільні інтереси, які вас зближують. В інших випадках толку буде небагато.

висновок

Як ти бачиш, якщо дівчина зустрічається з іншим хлопцем, варіантів для дій небагато. Найважливіше – це добре проаналізувати ситуацію, в яку ти потрапив. Розклади все по поличках, зваж усі «за» і «проти».

Візьми невелику паузу, щоб думки вишикувалися в один ряд. І ось тоді, з холодною головою, приймай рішення. І це буде виключно твоє рішення, так як тільки ти знаєш всі нюанси.

І виходячи з них можеш правильно вчинити.

Ось такі варіанти можуть бути в разі, якщо у дівчини є хлопець. Бажаю успіхів!

Джерело: https://elpickup.ru/soblaznenie-devushek/chto-delat-esli-u-devushki-est-paren/

Як сподобатися дівчині, якій ти не подобаєшся: психологія стосунків

Ми з’ясували, що робити, придбали приблизні уявлення про те, яким повинен бути чоловік, щоб зацікавити даму … Але як себе вести?

Головне – не боятися. Хоч на своїй руці напиши і перечитуй це кожен раз, коли захочеться втекти або відкласти більш близьке знайомство до кращих часів.

Навіть якщо хлопець весь чудовий і класний, але червоніє, блідне, заїкається і трясеться – його шанси прагнуть до нуля.

Хоча б потрібно постаратися робити все це не дуже інтенсивно і, можливо, тебе вважатимуть милим.

Будь ввічливий. Це тільки на пікап-ресурсах стверджують, що потрібно нахамити, нібито це найкращий спосіб зацікавити. Сучасні реалії такі, що за допомогою цього методу можна в кращому випадку отримати повний презирства погляд. Не забувай про турботу.

Взагалі – хочеш завоювати дівчину – погодуй її. (Тільки заздалегідь уточни про смакові пристрасті). Це буде відмінним способом прояви турботи, і, якщо вгадаєш з їжею, гарним приводом для подальшого спілкування.

Але, знову ж таки, не захоплюйся, а то перейдеш в розряд оленів-чоловіків.

«Я що, просто підійду і суну їй в руки бутерброд ?!» – на крайній випадок можна і так. Але краще проявити більше гнучкості і м’якості – скажи їй, що вона виглядає втомленою, можливо, вона хоче їсти. Зроби їй кілька компліментів, щодо того, що вона прекрасно виглядає …

Так, до слова про компліментах – потренуйся, як їх потрібно робити. Серйозно, фраза «у тебе приголомшливі вигини особи» – це не зовсім те, хоча і оригінально. Хороший комплімент вигідно підкреслює достоїнства дівчини, можливо, навіть неочевидні.

Будь природним, уважним, більше слухай, ніж говори. Розповідай кумедні історії, але не прикрашай дійсність – ваше спілкування має бути легким і приємним, а не жорстокою тортурами.

Чи не стій – хороша ідея взяти її за руку, обійняти за плечі або талію, просто доторкнутися до неї, як би ненароком. Погана ідея продовжувати ці дії, якщо дівчина сказала тобі «ні», відсувається і просить прибрати руки.

Так, можна спробувати ще раз трохи пізніше, але не старайтеся , інакше єдине відповідне почуття, яке викличеш – агресію. А це не зовсім те, що нам потрібно.

Інша справа, якщо об’єкт симпатії тебе цікавить тільки в плані сексу.

Що робити, якщо подобається дівчина, а у неї є хлопець: порадиЦе жарт. Не треба так).

Це зовсім інший формат відносин і поведінки, тут можна показати себе як якогось мачо, нахабнуватого, самовпевненого, напористого. Якщо тебе цікавить виключно перемога в даному плані, тоді твої найкращі помічники – іронія, гумор, впевненість в своїх силах і чарівність.

Але навіть тут потрібно пам’ятати про компліменти, вони повинні бути ненав’язливими і лаконічними.

Турбота теж ніколи не буває зайвою, хоча у випадку з бажанням влаштувати разове рандеву варто більше уваги приділяти легкої недбалості.

Разом з усім вищесказаним давай їй зрозуміти, що ти практично недосяжний – свої захоплення, інтереси, дівчата. Тільки не перестарайтеся, тут дуже важливо витримати тонку грань між зацікавленістю і відразою.

Ідеальна картинка розвитку вашої симпатії повинна виглядати приблизно так: роби дівчині знаки уваги – можна ненав’язливі щирі компліменти, допомога в якихось дрібницях, чашка кави, зайвий бутерброд, якась мила дрібничка.

Попутно дізнаєшся її переваги і інтереси: яка кухня подобається, як проводить вільний час, чим захоплюється. Не будь нав’язливим переслідувачем! Потім запроси її кудись – ресторан, кафе, парк, та куди завгодно, залежно від інтересів. Не погоджується – не біда. Продовжуй ненав’язливі залицяння.

Будь пунктуальним, виконавчим, ввічливим і галантним, але постарайся не червоніти і бути природним.

Якщо будеш дотримуватися всі ці нюанси, то зовсім скоро вона погодитися на побачення, а там вже справа за малим – не вдарити в бруд обличчям, якби цікавим співрозмовником і швидше за все ваші відносини вийдуть на новий рівень.

Джерело: https://SexAbout.ru/parnyam/kak-ponravitsya-devushke-kotoroj-ty-ne-nravishsya/

Що робити якщо подобається дівчина, але у неї є хлопець – Питання і відповіді

Мені подобається дівчина, та й я бачу, що вона до мене не байдужа, але вона весь час розповідає про іншого. Начебто стоїть перед вибором. Я не знаю що делатьМарія ХанжінаВсего 4 відповіді. Джерело: onmoy.com

Якщо ви дійсно впевнені в тому, що він вам бреше, то можу сказати, що фраза “у мене є дівчина” означає, швидше за все, тільки одне – вас відразу ж шиє. Причин для цього може бути безліч, починаючи від зовнішнього вигляду і закінчуючи манерою поведінки. Можливо, він сказав так, щоб м’яким способом позбутися від ваших зазіхань.

Julia Danilushkina28Всего 5 відповідей. Що робити, якщо подобається дівчина, а у неї є хлопець: порадиДжерело: misseva.ruНе думаю, що ця дівчина хороший варіант раз вона так поводиться зі своїм хлопцем. У мене поняття відносин таке: якщо є друга половинка, то дівчина ні з ким не повинна обніматися, цілуватися, за руки триматися, і в тому числі спілкуватися з іншими хлопцями не обов’язково. Ну це теж залежить все від почуттів дівчини. Якщо у неї немає толком почуттів до свого хлопця, то, звичайно їй легко обніматися з іншими хлопцями, тому що зазвичай, коли любиш, інших людей протипожежного статі противно обіймати і т.д.Но якщо не знаєш її почуттів, то запитай тоді прямо на рахунок цього.

Але вона тобі найбільше подобається, а симпатія приходить і йде, тому не забивай голову цією дівчиною. Побачиш дівчину краще, буде подобається вона, поки не полюбиш по-справжньому.

Ксенія_ ☀️7Всего 1 відповідь.

Познайомився з дівчиною, і з часом вона сказала що у неї є хлопець. А вона не проти зі мною спілкуватися далі. Дала свій телефон. Я написав якщо твій хлопець не проти, то можна продовжити спілкування. Вона сказала все добре. У мене вперше така ситуація. Порадьте що робити

energiserz6Істочнік: howtogetrid.ru

Розумієте в чому справа. Ми, що відповідають на БВ, не знаємо (і не можемо знати) всієї ситуації. Ми не знаємо навіть Вашого віку (і дівчата), хто Ви, школярі-студенти або люди більш старшого віку.

А найголовніше, поняття “у неї є хлопець” можна розуміти по-різному, від вельми попереднього кандидата в женихи з яким зрідка ходять в кіно, до ситуації, коли хлопець є, фактично, так званим, цивільним чоловіком (в сучасному значенні цього слова ).

Тому Вам, дорогий Молодий Людина, можна тільки частково спиратися на думки, що відповіли. До речі, багато відповідей тут досить тямущих і глибоких.

Я б Вам порадив (від себе) наступне. Якщо цей хлопець, є, фактично цивільним чоловіком, то відсторонитеся від спілкування. Якщо ж, як правильно написала Лінза,

то постарайтеся заради Дівчата і заради Ваших почуттів і заради розвитку себе як Особистості, стати більш розумним, більш соціально зрілим чоловіком (в плані загальної культури, в плані освоєння професії і так далі)

Від щирого серця бажаю Вам удачі з Особистої Життя!

отшельнік’6Всего 12 ответов.Она за ними бігає, то це добре чи ні? Я ось іноді не розумію, чому якщо дівчина бігає за хлопцем, то вона нав’язується, а якщо хлопець бігає за дівчиною і вона його відкидає, то вона цитата “такого гарного хлопця відкидає “.Гость2Істочнік: sdevushkoi.ru

Я думаю це її дело.Меня-то це як стосується?

Гость1Всего 1 відповідь.

Джерело: https://ask-mania.com/chto-delat-esli-nravitsya-devushka-no-u-neyo-est-paren/

Коли у дівчини, яка тобі подобається, є хлопець

Привіт, редакція Bro. Не так давно дізнався про вас, дякую за круті матеріали і статті!

У мене не те що крик душі, але потрібен ваш рада. Якщо коротко, то познайомився з дівчиною, сподобалася, але у неї є хлопець, що робити?

А якщо докладніше, то ось як справи. Є у мене одне хобі – фотографія, яке приносить іноді прибуток і завжди по-різному. На одній зйомці познайомився з дівчиною, почав з нею спілкуватися, в ВКонтакте в основному.

Потім влаштували одну фотозйомку творчу, я її впізнав краще, і тоді у мене виник до неї інтерес не просто як до дівчини або клієнту, з якими працюю, а щось більше … Я почав з нею спілкуватися більше, але не міг дозволити собі її куди-небудь запросити, так як думав, що зарано, були фінансові труднощі, та й мало її знаю, і з її боку перший час не було якоїсь відповідної відкритої реакції в спілкуванні, сухі відповіді отримував.

Читайте також:   Невербальні ознаки закоханого чоловіка, який приховує любов

Згодом у нас з’явилися нові ідеї з фотографування (вона теж захоплюється фотографією), і я вирішив після чергової зйомки почати діяти, але виявилося, що пізно, і у неї вже є хлопець, з яким вона зустрічається близько місяця. До слова, я з нею спілкуюся близько 4 місяців.

Невелика складність полягає в тому, що вона з родини вище середньостатистичної, і, судячи з інстаграму, він (хлопець, який у неї зараз) їй теж дарує, так скажемо, недешеві подарунки. Сама ж вона проста в спілкуванні, без загонів, цікава, і на перший погляд, гроші для неї не головне.

Що мені робити і як бути?

відповідь

Дивно, що раніше у нас не з’являлися такого роду питання. Напевно, більшість думає, що повести жінку в іншого мужика – некрасиво, гидко і бридко. По крайней мере, ти б не хотів опинитися на місці того хлопця, який зустрічається з нею, нехай всього місяць.

Але ми не будемо говорити про моральну деградацію, – навпаки, ти повинен поспішати. І чим раніше ти зробиш серйозні кроки в бік подруги, яка тобі подобається, тим краще буде і для тебе, і для неї. Тільки будь готовий отримати по зубах від її хлопця – це буде справедливо.

Власне, ми всі живемо в світі тварин. Навколо конкуренція і конкуренція запекла, кривава і ганебна. Не потрібно бути джентльменом, коли справа стосується почуттів. Але ти повинен розуміти, що твоя спроба може потерпіти цілковитий провал.

Щасливу розв’язку в таких історіях прибережи для фільмів. Дівчина може взагалі не відчувати до тебе ніяких позитивних почуттів.

Дистанція, яка зараз знаходиться між тобою і твоєю музою, може бути наслідком твого помилкової думки: «гроші для неї не головне».

Простота в спілкуванні – це ж ввічливість, хіба ні? Ми тебе не відмовляємо від того, щоб ти почав боротьбу за цю жінку, але будь готовий, що все, що ти про неї знаєш – всього лише ілюзія, яка виникла в твоїй голові лише через романтичних сподівань. Будь-яка дівчина – це істота з плоті і крові, тому не думай, що гроші є останнім доводом у відносинах. Але у нормальних людей вони першим доказом явно не є. Тому пробуй, намагайся вальяжно підкотити, щоб показати свої найкращі сторони.

Що стосується фінансового питання. Є така справа, як звичка і традиційне виховання. Ось народився б ти без члена в багатій родині, і ти б зрозумів це. Суть в тому, що деякі дівчата не є продажними шкурами лише тому, що вони звикли «дорого» жити.

Їх виховували батьки, кажучи, що чоловік повинен забезпечувати їх. Вони з цим вихованням росли в оточенні того, чого ти ніколи не міг собі дозволити. Багато хлопців почнуть закидати мене гнилими помідорами за те, що я до цього ставлюся простіше і не клеймлю нікого нехорошими словами.

Якщо фінансова прірва між дівчиною і тобою відчутна, то постарайся залучити її чимось іншим. Буває, що віртуозність сексу замінює все, що можна купити за гроші. Можливо, твоя майбутня подруга (ми впевнені, що у тебе все вийде) любить розумних хлопців, а ти начебто зовсім не дурний.

Перешкод багато, але немає такої перешкоди, яке міг би сказати тобі: «Ти не повинен нічого робити, сиди і не рипайся!».

Загалом, ти вже чотири місяці з нею спілкуєшся. Скільки можна чекати? Спробуй натякнути їй, запроси в кафе, розмовляй з нею не тільки на тему фотографії. Її це може відлякати, але що ти втратиш? Про фінансові труднощі не турбуйся – якщо дівчина гідна, то вона не буде акцентувати на цьому увагу.

Але ти все одно повинен будеш запропонувати їй щось, що її може зацікавити. Це може бути спілкування, хобі, інтереси, смаки, погляди, розум, секс, та що завгодно. Гроші – це не наріжний камінь відносин, хоча теж важливий. Не будь боягузом і гальмом – тоді у тебе є шанс.

До того ж вона зовсім недовго зустрічається з іншим хлопцем, тому особливої ​​прихильності до нього у неї бути, швидше за все, не повинно.

Джерело: https://BroDude.ru/kogda-u-devushke-kotoraya-tebe-nravitsya-est-paren/

Що робити якщо тобі сподобалася дівчина, а вона каже, що у неї є хлопець!

Вітання! Сьогодні, Я хочу розповісти тобі. Про те, що ж робити якщо дівчина стверджує тобі. Що у неї є хлопець.

1.Обязательно з’ясуй: чи дійсно це так?

Справа в тому, що багато дівчат вважають, що достатньо не солідно жити без хлопця.

Тому, в першу чергу завжди стверджують, що у мене є хлопець, а може бути і два. Твоя задача зрозуміти це правда чи це її уявний друг.

2.Остановісь і подумай: воно тобі треба?

Тут справа в чому? Якщо у дівчинки дійсно є хлопець, то фліртувати з нею може буде і весело, а от реально спокушати її, буде досить важко.

Справа в тому, що хлопець який вже існує, він задовольняє її основні потреби і необхідність в новому у неї набагато нижче, ніж у вільних дівчат.

Тому, набагато простіше, веселіше і приємніше знайти іншу, але якщо тобі потрібна саме ця, то читай цю статтю далі.

3.Організуй можливість спілкуватися з нею

Справа в тому, що хлопець у неї є. Якісь її потреби він задовольняє. Чимось її радує і взагалі навіщо ти їй потрібен.

Але, так-як ідеальних людей не буває, значить десь у нього є косяки, чогось їй не вистачає.

І твоє завдання з’ясувати в чому він слабкий.

 • Може бути він її не слухає.
 • Можливо він вважає її дурною.
 • Або мало приділяє їй часу.

Тоді ти зможеш зосередитися саме на тих проявах, де він слабенький.

4.Будь потенційним хлопцем, а не другом

Тобі треба весь час показувати їй, може бути якось діями. Намагатися доторкнутися, як то обійняти.

І головне словами, що ти ставишся до неї добре як жінці. Використовуй такі вирази:

 • Ну ти ж мені подобаєшся.
 • З нас може вийти класна пара.

І ні в якому разі не вживай: Ну звичайно, ми ж друзі, ось я з тобою і спілкуюся.

Тому що інакше це прямий шлях у френдзону, а це дуже мерзенна тема.

5.Фліртуй якомога більше

Строй їй очі, весели її та інше, надсилай їй смішні мемаси, обговорюй з нею стосунки чоловіків і жінок.

І чит-код. Можна при ній фліртувати з іншими жінками це додасть ще й ревнощі, яка так само буде працювати на тебе.

6.Постоянно і швидко розвивайся

В деякому ідеалі, постійно, мало не на кожній зустрічі, можеш розповісти, що нового і прикольного сталося в твоєму житті.

Чому ти навчився. Де ти досяг успіху. Що ти зміг зробити того чого раніше не міг.

І ти стаєш все краще і краще. І вона починає неусвідомлено дивитися, тут ти такий прагне до успіху. А там десь її рівний чувак, який вже один і той же день у день.

Природно жінки вважають за краще тих хто прагне у височінь і твої шанси на багато разів.

7.Помні, що закохану дівчину відвести неможливо

Тому, якщо ти зрозумів, що дівчинка реально закохана. Вона говорить тільки про своє хлопця, постійно: який він класний, як з ним здорово і інше.

То треба взяти паузу. Тобі обов’язково треба взяти 3-6 місяців. В які ти з нею будеш спілкуватися зрідка, по чуть-чуть, просто підтримуючи зв’язок.

За цей час:

 • Вона звикне до свого хлопця.
 • Можливо вирішить, що він абсолютно їй не підходить.
 • Чи захоче чого-небудь новенького.

А тут ти, такий класний, безсумнівно сильно прокачати за цей час.

Джерело: https://zen.yandex.com/media/denis_davydov/chto-delat-esli-tebe-ponravilas-devushka-a-ona-govorit-chto-u-nee-est-paren-5d85067734808200ad2fd0c4?feed_exp=ordinary_feed&from= channel & rid = 1907307831.514.1569389880346.64611 & integration = publishers_platform_yandex

Спілкуюся з дівчиною, у якої є хлопець, вона мені подобається

Питання психолога:

Здравствуйте, меня зовут Дмитро, мені 21. Знайомий з дівчиною трохи більше року. Вчимося в одній групі в університеті. Навесні вона мені допомогла з курсовим і якось потихеньку почали спілкуватися. Мені це в принципі подобалося і ставився я до неї тільки як до подруги. Бачитися влітку не могли, бо вона живе в іншому місті, який далеко.

У вересні, коли став бачити її кожен день, вона мені сподобалася вже не як подруга. Але у неї є хлопець. Кликав її просто хоча б пройтися по набережній, відповідь була немає. Вона розповіла одну ситуацію, що мовляв зустрічалася вона з хлопчиною, а потім, приїхавши в інше місто початку каламутити з іншим і хлопчині інформацію про це передали.

Там скандал, само собою. Вона дуже шкодує про цей вчинок, так як зробила людині боляче. Ну і вона каже, що хлопець її не зрозуміє, що вона з іншим гуляє. А брехати не хоче. Розповів, що вона мені не байдужа. Взагалі не хотів цього робити, але так вийшло. Душа не лежала, вона почала розпитувати «в чому ж там справа».

Не зміг придумати якогось пояснення, а на відповідь «все в порядку», вона не клюнула. Вирішив сказати все як є. У відповідь, мовляв, я не хотіла щоб так вийшло і все в такому дусі.

Говорили про те, що робити далі, запропонував варіант просто не спілкуватися, невдоволено відповіла «ні», через якийсь час теж поговорили, і я знову запропонував розійтися, на що вона навіть назвала мене ідіотом і сказала, що не потрібно цього робити. Якось випадково з її хлопцем перетнувся, поговорив, тепер сприймаю його як ідіота.

Вирішив відштовхнути її та сказав, що він ідіот і наговорив багато нехорошого. Не допомогло. Вона навіть не образилася, сказавши, що все розуміє, що я злюся і по-цьому так вчинив. З одного боку, я і не хочу припинити спілкування. Та й в університеті кожен день бачимося, немає можливості просто не бачити її взагалі.

Себе не впізнаю, то настрій жахливий, то навпаки хороше. Було б цікаво зрозуміти хоча б приблизно, що це таке? Чому їй не хочеться просто розійтися? Чи сподобався їй я, або їй просто не хочеться втрачати «подружку»?

Автор питання: Дмитро Вік: 21

На питання відповідає психолог Бобильова Олена Сергіївна

Шановний Дмитре, спасибі за запитання.

Однак, я не знаю чому дівчина так себе веде. І справжні причини ніхто крім неї Вам сказати не зможе. Все, що Вам скаже інша людина буде тільки домислами або припущеннями … Тут важливіше Ваша позиція.

Чому Ви не хочете з нею поговорити і дізнатися у неї відповіді на Ваші питання? Чого Ви боїтеся або чого уникаєте? Ви-то самі знаєте чого ви хочете від дівчини? Яких відносин? Думаю, що не знаєте.

Так ось – єдиний можливий на мій погляд варіант прояснити відносини – вирішити що Ви хочете від відносин і, тільки після цього (!), Поговорити з дівчиною.

Ви впевнені, що дівчина здається Вам привабливою не через того, що вона зустрічається з іншим хлопцем і відкидає Вас як чоловіка? Подумате над цим – у Вас дійсно є почуття або це бажання довести, що Ви краще – просте суперництво за яким немає ні любові, ні бажання бути разом …

 • Бажаю Вам навчитися чинити по-чоловічому: приймати рішення і втілювати їх у життя, незважаючи на зовнішні обставини.
 • Успіхів!
 • Оцініть відповідь психолога:
 1. Автор відповіді психолог:
 2. Бобильова Олена Сергіївна
 3. Місто Санкт-Петербург

Джерело: https://psycabi.net/vopros-psikhologu/lyubov-znakomstva-otnosheniya/6456-obshchayus-s-devushkoj-u-kotoroj-est-paren-ona-mne-nravitsya

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *