Що робити, якщо подобається хлопець: як себе вести і чого уникати

Що робити, якщо подобається хлопець: як себе вести і чого уникати

Зміст приховати

У тебе не клеїться особисте життя, так як чоловіки просто не звертають в твою сторону увагу? Але при цьому ти помічаєш, що у інших представниць слабкої статі відбою немає від кавалерів. Хоч вони не прикладають, здавалося б, ніяких зусиль, щоб сподобатися. При цьому далеко не всі є красунями, а у деяких ще й з фігурою проблеми. У чому ж їх секрет? Щоб зацікавити молоду людину, потрібно певним чином себе вести, розвивати в собі спеціальні знання і навички. Для цього звернемося до порад психологів, як сподобатися чоловікові:

 1. Чудова зовнішність дівчини сама притягне до себе чоловічі погляди. Важливо цю зовнішність тримати в повному порядку і постійно вдосконалювати. Адже некрасивих жінок не буває. Бувають ледачі, які не хочуть за собою доглядати. Деякі мотивують це тим, що «нехай мене люблять таку, яка я є», «а якщо я щось в собі зміню, він полюбить красу, а не мою душу». Звичайно, це вибір кожної панянки. Але тоді і не варто скаржитися, що хлопці не звертають увагу. Та й удосконалювати зовнішній вигляд – не означає відразу бігти до пластичного хірурга під ніж. Досить просто за собою доглядати, утримувати в порядку шкіру, фігуру, вчасно ходити до стоматолога, бути чистим та охайним. А чи не з засаленими волоссям з непрокрашенних корінням, запахом поту і виставленими напоказ жировими відкладеннями.Ретельно вибирай вбрання для зустрічей з представниками сильної половини людства. Щоб сподобатися чоловікові, досить одягнутися стильно і спокусливо, щоб випромінювати якомога більше жіночності і елегантності. Але при цьому не потрібно всю свою красу виставляти напоказ. На них повинен бути лише легкий натяк в одязі: невелике декольте або розстебнута верхня гудзик, розріз на спідниці, що показує невелику частину стрункою ніжки, каблучки, підкреслюють твою граціозність. І не забувай стежити за ходою. Не можна сутулитися, широко крокувати, розмахувати руками. Рухи повинні бути плавними і повітряними.На них повинен бути лише легкий натяк в одязі: невелике декольте або розстебнута верхня гудзик, розріз на спідниці, що показує невелику частину стрункою ніжки, каблучки, підкреслюють твою граціозність. І не забувай стежити за ходою. Не можна сутулитися, широко крокувати, розмахувати руками. Рухи повинні бути плавними і повітряними.На них повинен бути лише легкий натяк в одязі: невелике декольте або розстебнута верхня гудзик, розріз на спідниці, що показує невелику частину стрункою ніжки, каблучки, підкреслюють твою граціозність. І не забувай стежити за ходою. Не можна сутулитися, широко крокувати, розмахувати руками. Рухи повинні бути плавними і повітряними.
 2. Чоловіки тягнуться до позитивних, веселим дівчатам з хорошим почуттям гумору, з якими легко і безтурботно можна себе відчувати і спілкуватися. Тому в присутності хлопців Випромінюй посмішку і променистий погляд замість того, щоб хмуритися і бурчати на своє невдале особисте життя. І ні в якому разі не можна на очах у молодої людини влаштовувати скандали і істерики.
 3. Щирість і природність з елементом наївності притягує представників сильної статі до жінки. Тому в спілкуванні з чоловіком не варто виставляти себе всемогутньою леді, готової кинутися і в вогонь і в воду, спростовуючи таким чином свою приналежність до слабкої статі. В очах хлопців потрібно виглядати тендітною, беззахисною дівчинкою, якій потрібні увага і турбота. Але робити це потрібно щиро, без зайвого облуди. Не всім це легко дається, можливо, потрібно для початку трохи підучитися бути жінкою, а потім викликати увагу до себе сильної статі.
 4. Навчися поєднувати в собі відкритість і загадковість. Щиро цікався захопленнями молодого людини, його справами і досягненнями. Хвали його, викликаючи приємні емоції. Але, розповідаючи про себе, не варто все виставляти напоказ. Зберігай таємницю, нехай чоловік вивчає тебе потроху, відкриваючи поступово нові епізоди твоєї натури. Так у нього активізується інстинкт завойовника.
 5. Постійно займайся саморозвитком. Дурні панянки годяться лише для швидкоплинних захоплень і то в разі, якщо є при цьому красунями. Для серйозних відносин чоловік вибирає собі розумну, освічену партнерку, з якою і самому буде ненудно, і в суспільстві здатися не соромно.

Якщо ти будеш дотримуватися цих простих правил, то легко зможеш викликати симпатію у протилежної статі і надалі завести відносини.

Як себе вести на першому побаченні, щоб сподобатися чоловікові

Що робити, якщо подобається хлопець: як себе вести і чого уникатиПерше побачення – дуже важливий момент для жінки. Адже те, яке враження на нього ти проізведёшь на кавалера, може перевернути все твоє життя. Можна або закохати в себе хлопця, або своїм виглядом і поведінкою відштовхнути його назавжди. Тому потрібно з усією серйозністю поставитися до цієї події. Розглянемо основні правила, як вести себе, щоб сподобатися чоловікові на першому побаченні:

 1. Перше, що потрібно пам’ятати: по одягу зустрічають. Вибір наряду, макіяжу, зачіски буде залежати від місця зустрічі. Природно, в ресторан ти не підеш в спортивному костюмі і з хвостиком, а в кіно, зоопарк або на атракціони – у вечірній сукні з яскравим макіяжем. Тому ретельно продумай свій зовнішній вигляд. Ти повинна виглядати з голочки, але при цьому не занадто по-чудернацьки, щоб не злякати кавалера. Незалежно від ситуації потрібно бути природною. Одяг повинен приховувати недоліки і підкреслювати достоїнства. Вибирай зручне вбрання, щоб не відчувати дискомфорту, адже ситуація і так досить напружена. Буде ніяково відволікатися на те, щоб постійно щось на собі поправляти або обсмикувати.
 2. Потрібно бути впевненою і розслабленою. Адже якщо чоловік тебе запросив, значить, певну симпатію ти у нього викликаєш. А далі справа за тобою. Якщо будеш постійно нервувати, триматися скуто, метушитися, це в свою чергу і у партнера викличе напругу і невдоволення ситуацією. Тому відкинь переживання і насолоджуйся зустріччю.
 3. Не варто без угаву розповідати різні історії про себе. Більше слухай партнера, кивай йому, посміхайся, смійся над його жартами. Розкажи з гумором пару забавних історій, які не компрометуючих тебе і не виставляють в поганому світлі. Не потрібно торкатися теми колишніх партнерів на першому побаченні, так як подробиці можуть викликати напругу і неприязнь.
 4. Не будь нав’язливою і не перетворюй бесіду в відвертий флірт. Пара скромних компліментів на його адресу, томний, але при цьому скромний погляд з-під вій, лагідна усмішка зроблять свою справу і виразно викличуть інтерес молодої людини.
 5. Щоб сподобатися чоловікові, потрібно самій показати зацікавленість. Уважно слухай, що він говорить, задавай питання про його плани, інтереси, захоплення. Дізнайся, де він любить бувати, які місця хоче відвідати. Поділися своєю думкою і запропонуй компетентну допомогу. Це послужить приводом для інших зустрічей.
 6. Похвали місце, вибране ним для вашої зустрічі (навіть якщо воно в тебе не викликає бурю позитивних емоцій). Чи не привілей невдоволення або інших негативних емоцій – цим ти оттолкнёшь партнера. Хлопцям подобаються позитивні дівчата, а не сварливі стерви.

Якщо під час побачення ти зрозуміла, що цей чоловік тобі не подобається, і відчуваєш себе в його присутності настільки дискомфортно, що хочеться втекти, прояви повагу і терпіння. Не варто відразу відшивати його, критикувати, грубити.

Приділи певний час співрозмовнику, а потім зійшлися на терміново з’явилися справи. Непоганим приводом послужить раптовий дзвінок на твій телефон. У будь-якому випадку дивись реально на ситуацію, не вигадуючи для себе принца на білому коні.

Поради чоловіків для жінок, бажаючих сподобатися

Що робити, якщо подобається хлопець: як себе вести і чого уникатиХто, як не чоловік, може дати хорошу рекомендацію, як сподобатися сильній статі. Розглянемо позицію обізнаних в цьому питанні молодих людей:

 1. Дівчині належить бути жіночною і чарівною. Це повинно виявлятися і в зовнішньому вигляді, і в характері, і в поведінці. Вона зобов’язана частіше носити спіднички, сукні, панчішки, каблучки. І намагатися позбуватися від штанів і балахонів. Повинна залучати невагомою ходою, чарівною усмішкою, ніжним поглядом, скромністю. При цьому в ній не може бути грубості і вульгарності.
 2. Якщо панянка хоче домогтися уваги протилежної статі, вона спочатку повинна сама себе поважати і любити. Потрібно бути гордою, впевненою в своїй привабливості та неповторності, замість того щоб самовіддано домагатися чоловіка всіма способами. Щоб кавалер відчув себе в ролі лицаря-завойовника серця сподобалася пані.
 3. Дівчина повинна дотримуватися почуття міри. Це відповідає проникливим особам, які розуміють, коли вчасно пора закруглитися в спілкуванні, що не нав’язуватися, проявляти скромність, не хвилювати і не нервувати хлопця через дрібниці.
 4. І головне, жінка повинна просто бути в цьому всесвіті і чекати свого чоловіка. Тому що для кожного представника сильної статі долею визначена своя половинка.

Помилки, яких слід уникати жінці при спробі сподобатися

Що робити, якщо подобається хлопець: як себе вести і чого уникатиІноді дівчина, бажаючи сподобатися хлопцю, перегинає палицю в своєму намаганні звернути на себе увагу і робить непрощенні помилки. Звичайно, не можна бути ідеальною в усьому, але враховувати деякі моменти просто необхідно. Розглянемо типові помилки, яких слід уникати жінці, якщо вона хоче сподобатися чоловікові:

 1. Не потрібно будувати з себе снігову королеву, неприступну і холодну, яка робить вигляд, що ні один чоловік її не гідний. Таким способом можна не ціну собі набити, а просто відштовхнути всіх представників чоловічої статі.
 2. І, навпаки, не можна бути занадто нав’язливою і не давати проходу свого обранця. Не варто йому нескінченно телефонувати і напісивать. Чоловік – мисливець. У нього повинен бути стимул добиватися дівчину.
 3. Потрібно звертати увагу на те, як розмовляти з чоловіком, щоб йому сподобатися. Жінка не повинна в своїй промові вживати нецензурну лексику, слова-паразити. Розмовляючи, не можна сильно жестикулювати, вульгарно сміятися і підвищувати голос. Це правило панянки нерідко порушують, особливо якщо нервують і бажають бути «своєю в дошку». Хоча, можливо, певним контингенту чоловічої статі така поведінка може припасти до душі. Але чи потрібен тобі людина, що відноситься до такої категорії?
 4. Якщо ти ламаєш голову, як сподобатися дорослому одруженого чоловіка, то краще гарненько задумайся, для чого тобі це треба. Не варто брати гріх на душу і руйнувати сім’ю, усталені відносини заради своїх якихось інтересів або швидкоплинного захоплення.

Враховуй ці моменти і старайся не допускати їх у відносинах з молодими людьми. І тоді їх увагу до тебе зросте.

У чому ходити вдома і як себе вести, щоб знову подобатися чоловікові

Ти почала помічати, що чоловік охолов до тебе і став поглядати на інших жінок. Можливо, йому набридла буденність, і тебе він знає вже як облуплену. Інтерес згасає, коли не вистачає нових емоцій. Не потрібно впадати у відчай. Вивчи наші рекомендації, як відродити інтерес чоловіка і знову сподобатися йому, і дій:

 1. Напруга пам’ять і згадай, який ти була, коли він в тебе закохався. Відтвори кожну дрібницю. І постарайся повернути колишній образ в реальність, додавши пару нових родзинок.
 2. Напевно, коли ви починали зустрічатися, ти стежила за собою і намагалася добре виглядати, щоб йому сподобатися. І він закохався в тебе, красиву і доглянуту. Так за чим зараз справа стала? Терміново йди в салон краси, до косметолога, перукаря, майстрам манікюру і педикюру і починай себе вдосконалювати. Не забудь записатися на фітнес, щоб підтягнути фігуру.
 3. Чоловіки люблять очима, тому ти повинна ретельно вивчити свій гардероб і підібрати, в чому ходити вдома, щоб подобатися чоловікові. Адже на роботу або в гості ти вбиратися, фарбуватися, а при улюбленому дружині можеш не дотримуватися елементарної гігієни, впевнена, що він зобов’язаний тебе любити з усіма недоліками, які, між іншим, легко усуваються. Викинь все мотлох, все розтягнуті кофти, поношені штани, полинялі сукні, ситцеві старечі халати. Прикупи шовкові пеньюари, сучасні затишні домашні костюмчики, сексуальну нижню білизну, панчохи. Обнови в корені гардероб. Весь одяг має бути стильною, модною, привабливою. І не думай ходити при ньому в косметичній масці або бігуді. Щоб подобатися чоловікові, потрібно добре виглядати завжди і навіть вдома одягатися, як ніби у вас намічається побачення.
 4. Крім оновленої зовнішності освіжи і свій внутрішній світ. Знайди собі захоплення до душі, удосконалюється, розширюй кругозір. Відвідай уроки живопису, вивчай іноземні мови, приймай участь у квестах, щоб улюблений побачив тебе з іншого, досі невідомої йому боку, побачив у тобі особистість, з якою цікаво проводити час і не соромно показатися на людях. Розвивай своє тіло. Наприклад, запишись на танець живота, тверк або танго, щоб порушувати свого милого рухами.
 5. Роби своїй другій половинці романтичні сюрпризи, милі презенти, влаштовуй вечерю при свічках. Запрошуй на побачення – не обов’язково це прерогатива чоловіка. Жінка теж повинна себе проявляти, тим більше, якщо замислюється, як сподобатися чоловікові ще більше.
 6. Привілей ініціативу в сексуальних відносинах, додавай нові моменти в інтимну близькість і поверни вже забуті старі. Як показує практика, пари, що складаються тривалий час у відносинах, перестають використовувати те, з чого починали свій союз: пристрасні поцілунки і ніжні обійми. Секс стає просто механічним повинністю. Тому частіше цілуй свого чоловіка і ласкаво притискайся, щоб він відчув в тобі справжню жінку, спраглу любові і пристрасті. Урізноманітнити любовні відносини допоможе похід в інтим-магазин, де можна придбати багато цікавих штучок і пару сексуальних костюмчиків для рольових ігор.

Читайте також:   Рак і скорпіон: сумісність знаків зодіаку в різних сферах

Якщо не будеш лінуватися і станеш дотримуватися всіх рекомендацій, то незабаром помітиш, як в очах коханого чоловіка запалюються закохані вогники побачивши тебе.

Ви підозрюєте, що ваш партнер вас обманює? Пройдіть тест і дізнайтеся, чи може вас водити за ніс ваша друга половина.Що робити, якщо подобається хлопець: як себе вести і чого уникати

Джерело: http://LoveTrue.ru/sovety/kak-vyzvat-interes-muzhchiny-i-ponravitsya-emu.html

Що робити, якщо подобається чоловік?

Що робити, якщо подобається хлопець: як себе вести і чого уникатиДля людства питання любовних симпатій завжди складні: про них нескінченно пишуть книги, знімають фільми, розповідають казки, їх нескінченно обговорюють в тісному дружній компанії, вони овіяні ореолом таємничості і упереджень. Молодій дівчині в такій великій кількості інформації неважко заплутатися і загубитися, тому питання «що робити, якщо сподобався чоловік?» не втрачає своєї актуальності довгі роки.

Як привернути увагу чоловіка?

Найпростіший варіант це, якщо об’єкт симпатій – ровесник, без великої різниці в доходах, не обтяжений відносинами. При цьому він поруч на постійній основі. Наприклад, він вигулює собаку в один і той же час з вами, займається в тому ж тренажерному залі або ходить на ті ж курси. Стратегія дій в цьому випадку розбивається на кілька кроків.

Спочатку потрібно оцінити обставини:

 • Що хочеться отримати в результаті? Якщо основна мета – вийти заміж, підходити до справи потрібно серйозніше, ніж у випадку з вільними відносинами.
 • Чи є якісь об’єктивні причини, чому від цього чоловіка краще триматися подалі? Так, наприклад, однозначно погана ідея вступати в будь-які відносини з тими, у кого є проблеми з алкоголем або наркотиками. Не варто заходити далі приятельства з тим, хто жорстокий з тваринами або дітьми. Можливо, він релігійний? Або, може бути, має неприйнятні захоплення?
 • Якщо об’єктивних причин відмовлятися від спілкування немає, а основна мета намічена, залишається переходити до активних дій.
 • Можна починати самій, не поспішаючи:
 • Розмовляти. Мабуть, розмови – одне з найпотужніших засобів завоювання симпатії. Вони ні до чого не зобов’язують, не показують наміри занадто явно і дозволяють дізнатися про об’єкт все необхідне. Зав’язати розмову нескладно. Можна попросити поради, запитати про що-небудь, поскаржитися на погоду або, навпаки, її похвалити. Якщо чоловік із задоволенням відповідає, залишається тільки зробити розмови регулярними, більше питати і більше слухати.
 • Посміхатися. Якщо розмовляти з чоловіком цікаво, можна починати показувати йому симпатію. Посмішка – кращий спосіб зробити це. Потрібно сміятися над його жартами, потрібно посміхатися при зустрічі, показуючи, що бачити його – це справжня радість. Головне, щоб вона не виглядала натягнутою.
 • Торкатися. Дрібні, майже непомітні дотику – наступний крок завоювання і демонстрації симпатії. Можна наче ненароком змахнути порошинку, поправити волосся, торкнутися руки при розмові, як ніби ненароком зіткнутися пальцями, передаючи щось. Важливо робити це ненав’язливо і м’яко, щоб не було відчуття суєти.

Коли контакт міцно встановлений, розмови стали звичними, то поступово починають формуватися відносини. Але якими вони будуть, дружніми або романтичними, залежить не тільки від вас.

Що робити, якщо подобається хлопець: як себе вести і чого уникати

Далі я рекомендую залишити ініціативу за чоловіком. Якщо ви йому будете симпатичні, то він вас обов’язково кудись запросить. І відносини продовжать розвиватися. Якщо ініціативи не надійде, то це означає, що ви йому не сподобалися.

Однак багато дівчат на цьому не хочуть зупинятися. Навіть якщо немає з боку чоловіка ініціативи, вони продовжують домагатися симпатії. Але в цьому випадку ви ризикуєте нав’язати в стосунки.

Чоловік може вирішити, що раз він вам так подобається, то можна іноді проводити з вами ночі або ходити куди-небудь, коли нудно. Але такі відносини не можна назвати серйозними.

Але якщо вас це не лякає, то можете і далі продовжувати активні дії. В цьому випадку можна:

 • Запросити чоловіка кудись. Найпростіший варіант – це посидіти в кафе, випити кави, поговорити про щось приємне. Коли настане відповідний момент, можете зізнатися в своїй симпатії. Головне, робити це не натужно, без страху і не ображатися, якщо чоловік відмовиться.
 • Послати записку, електронного листа або смс. Це варіант для дам, які в собі не так впевнені і лицем до лиця відмову бояться не перенести. Головне, оформити так, щоб чоловік точно зрозумів, від кого йому прийшло послання. І обов’язково прибрати всі фрази, які говорять про невпевненість в собі, на кшталт «я впевнена, що тобі не цікаво, але», «я не ображуся, якщо ти мені відмовиш», «я, напевно, не в твоєму смаку».
 • Попросити когось із знайомих ненавмисно проговоритися. Варіант для тих, хто любить складні багатоходівки і має з чоловіком спільних друзів. Нехай один з них скаже йому, як би по секрету, що така-то загальна подруга по ньому сохне. Це може спровокувати чоловіка на активні дії.

Помічниками будуть почуття гумору, впевненість в собі і готовність легко прийняти відмову. Ці 3 якості зроблять спілкування легким, позбавленим напруги і розслабленим.

Що робити, якщо подобається хлопець: як себе вести і чого уникати

Дуже важливо не намагатися прикидатися кимось ще: носити незвичну одяг, наносити незвичний манікюр, розповідати жарти, які зовсім не подобаються, дивитися фільми, які нецікаві. Таким способом можна заманити чоловіка, але рано чи пізно продовжувати стане нестерпно, і будь-які відносини розваляться. Куди простіше з самого початку шукати тих, хто підходить вам.

Симпатія до колеги

Якщо подобається колега, стратегія залишається тією ж: розмови, жарти, «несподівані» дотики, усмішки.

Можна додати спільну діяльність: разом ходити обідати, обговорювати робочі справи, придумати удвох проект по роботі.

Все це досить безневинно, щоб навіть разом зі строгими порядками щодо службових романів ніхто не затурбувався. Якщо чоловік почне проявляти симпатію, то можна завести службовий роман.

Якщо ж службові романи заборонені на роботі, то варто заздалегідь продумати, як приховувати стосунки і чи варте воно того взагалі, щоб ризикувати кар’єрою.

Велика різниця у віці

Якщо чоловік сильно старше, можуть виникнути кілька проблем:

 • Суспільний осуд. З цією проблемою впоратися найпростіше. Суспільство можна просто ігнорувати або давати йому відсіч. Навіть якщо вас засуджують родичі або друзі, їх можна переконати або розірвати з ними відносини в крайньому випадку. Удвох з цим в будь-якому випадку буде не так складно справлятися.
 • Різні інтереси. У людей з різних поколінь, напевно, будуть різні уявлення про те, як відпочивати, яку музику слухати, які фільми дивитися. Якщо дівчина старомодна або чоловік стежить за новими віяннями в усіх сферах життя і з задоволенням ними користується, це не стане великою проблемою.
 • Здоров’я. Партнер, який старше на 10, 20 і більше років може бути чудовою людиною, але вік буде брати своє. З більшістю людей старше 60 не підеш в похід в гори. Їм потрібно стежити за дієтою, можливі загострення хронічних хвороб, погіршення сексуального темпераменту. Якщо заводити дітей, є шанс, що ростити їх доведеться без батька. І чим старша людина, тим зазвичай все гірше.

Що робити, якщо подобається хлопець: як себе вести і чого уникати

В цілому, всі проблеми вирішуються, виходячи з питання «чи дійсно це любов?» Чи справді чоловік, який сильно старше, ніжний, добрий, турботливий, розділяє інтереси, відноситься без поблажливості? Чи справді з ним комфортно і затишно, чи дійсно від його дотиків починають бити крильцями метелики в животі?

Якщо немає, простіше пошукати партнера молодший – це зручніше в побутовому плані і простіше з точки зору ставлення з суспільством.

Якщо так і потрібен саме ця людина, то залишається тільки враховувати проблеми і заздалегідь їх компенсувати. Стратегія ж залишається тією ж: розмови, посмішки, дотики.

 Закоханість до одруженого чоловіка

Закоханість у одруженого чоловіка – справа нерідке, але з етичної сторони досить спірне. Кожна вирішує для себе сама, чи готова вона стає коханкою, чи хоче чекати розлучення, якого, може, й не бути, чи шукає серйозних відносин або просто хоче приємно провести час. І діяти слід, виходячи з цього:

 • Якщо мета – це забрати з сім’ї і вийти заміж, то краще знайти холостого. Більшість одружених чоловіків шукають на стороні пригод і нікуди йти від дружини не збираються. Можна витратити на такого багато років і в результаті так і залишитися коханкою.
 • Якщо мета – приємно провести час, то питання виключно в етичності. Більшість одружених чоловіків не відмовиться завести інтрижку без зобов’язань. Але чи потрібно це вам?

Що робити, якщо подобаються відразу двоє?

Якщо подобаються відразу двоє чоловіків, виходити треба з:

 • Відчуттів серця. Любов – ефемерна матерія, але з нею все стає краще. Секс приємніше, дрібні дурні звички не так дратують, в побуті легше ужитися. Якщо вибір між улюбленим чоловіком і нелюбимим, то краще вибирати першого.
 • Доводів розуму. Якщо ж обидва чоловіки улюблені, то варто прислухатися до здорового глузду. Сісти, розкреслити на листку паперу чотири колонки і винести в ліві плюси і мінуси одного, в праві плюси і мінуси іншого. Може бути, хтось із них п’є, хтось бідний, а хто-то має проблеми з законом – все це в мінуси. Ніжність, чуйність, готовність допомогти по господарству, приготувати їжу – це плюси. Вибирати варто виходячи з них.

Що робити, якщо подобається хлопець: як себе вести і чого уникати

Як закохати в себе чоловіка (відео)

З відео ви дізнаєтеся, що робити, якщо подобається чоловік і чи можна його в себе закохати.

Щоб легше забути того, хто подобається, але для відносин не підходить, потрібно звести спілкування до мінімуму. Чи не дзвонити, не писати, не заходить на сторінку в соціальній мережі. І з часом поступово стане легше, знайдеться така симпатія. Можливо, більш підходяща.

Джерело: https://planeta-lady.ru/chto-delat-esli-nravitsya-muzhchina.html

Як вести себе з чоловіком, який подобається

Що робити, якщо подобається хлопець: як себе вести і чого уникати

Для взаємин між хлопцем і дівчиною, на жаль, однією симпатії мало, і молоді люди це підтверджують. Чого ж не вистачає для побудови міцного союзу? Сьогодні психологи розкажуть, як вести себе так, щоб хлопець не залишився до тебе байдужим після спілкування!

Як правильно поводитися з протилежною статтю

Часто дівчата в силу хвилювання, недосвідченість, помилкових стереотипів, поводяться дивно, здійснюючи грубі помилки при взаємодії з хлопцями! Причому роблять це знову і знову, щиро дивуючись, чому у них все так швидко закінчується. Де саме відбувається збій?

Отже, як вести себе з хлопцем, який подобається:

Вся сила в слабкості

Кожен чоловік бажає бачити поруч із собою ніжну, жіночну, загадкову, чарівну, милу особу.

Як показати свою зацікавленість з таким набором якостей? Поводься трохи безпорадною ( «ой, допоможи відкрутити газовану воду»), забудькуватою ( «залишила парасольку на роботі, що ж робити?»), Сором’язливою ( «мені ніяково, коли ти так дивишся на мене»).

Не бійся здатися боягузом, яка боїться павуків, темряви, собак. Чоловіки закохуються в таких дівчат інстинктивно, адже подібна поведінка дозволяє їм відчути себе справжніми самцями.

Випрями спину при ходьбі, йди повільно і впевнено. Ніколи не домінуй над хлопцем, навіть якщо в якійсь темі ти обізнана більше. Чоловіки не люблять, коли жінки поводяться зарозуміло, наполегливо, самовпевнено, демонстративно, авторитарно. Їм самим подобається бути ініціативними, досвідченими, розумними. Вчися бути тактовною.

будь природною

Це більше стосується поведінки. Чому хлопець і дівчина через деякий час розлучаються, стикаючись з нерозумінням? Тому що спочатку вони поводяться нечесно по відношенню один до одного, за підсумком закохуючись абсолютно в інші образи! «Раніше ти поводилася по-іншому», – знайома фраза?

Читайте також:   Як зрозуміти, що чоловік закоханий, але приховує свої почуття

Під природністю мається на увазі щирість і чесність. Так, всі хочуть приховати деякі факти зі своєї біографії, трохи перебільшити свої достоїнства, прикрасити життя. Це не страшно. Страшно, коли дівчата прикидаються, пригнічуючи свою думку, бажання, істинні почуття. А рано чи пізно єство все одно випливає назовні!

Так що з самого початку будь відвертою.

Не запобігав з собаками, якщо відчуваєш до них щиру неприязнь, що не расхваливай сеанс трилера в кінотеатрі, якщо тебе півфільму нудило, що не запихати в себе картоплю фрі просто для того, щоб догодити хлопцю.

Роби те, на що налаштована душа. Любиш ходити з мінімальним макіяжем – ходи! Не подобається мат в спілкуванні – говори відразу! Природні дівчата поводяться саме так.

Підігравати чоловікові – це одне, грати чужі ролі – зовсім інше. Поводься природно, адже рано чи пізно роздратування, невдоволення, образи все ж вийдуть назовні, і тоді конфлікт буде неминучий.

Люби себе

Що робити, якщо подобається хлопець: як себе вести і чого уникати

Як потрібно поводитися з протилежною статтю, що означає «любити себе»? В першу чергу це стосується зовнішності! Хлопець повинен захоплюватися, милуватися, зачаровуватися дівчиною, боячись її втратити. Справа не в ідеальних пропорціях, повір, а в умінні подати себе. Напевно ти бачила пересічних, сірих худеньких і стильних, креативних товстушок … Весь секрет полягає в щирій любові до себе!

Поводься самодостатньо, дотримуйся правила: «Щоб утримати чоловіка, його потрібно відпустити». Найгірше, що можуть придумати закохані дівчата – цілком розчинитися в хлопця, який подобається.

Навіть якщо хочеться бачити коханого цілодобово або чути постійно рідний голос, забудь про це! Чоловіків дратує подібна увага, і, якою б жінка не була красивою, він в результаті збігає від неї.

Дай можливість обранцеві побути поза твого суспільства, пропадай сама іноді під приводом «важливих справ», тримай трохи дистанцію. Це заводить, притягує, збуджує! Ось побачиш, хлопець сам захоче проводити з тобою якомога більше часу!

Поводься гідно, незалежно, перестань бути відомою особистістю.

Підвищуй самооцінку, вмій вибудовувати власні кордони дозволеного, приймай себе! Навіть якщо у тебе зараз не найкращий період в житті (поправилася, з’явилися пігментні плями, скотилася в навчанні, проблеми з батьками), піднімай голову, не давай депресії затягнути себе в світ зневіри! Роби те, що приносить задоволення, перестань шукати в собі недоліки, які не підкоряй своє життя іншим людям! Що трапиться з тобою, якщо ти почнеш підлаштовуватися під кожного чоловіка, що ввійшов в твоє життя? Ти просто не відшукаєш себе справжню …

Якщо бачиш, що хлопець ігнорує тебе, ні в якому разі не веди себе нав’язливо, намагаючись з’ясувати подібна поведінка по відношенню до себе.

Заяви твердо про свою позицію і продовжуй жити своїм життям (займайся спортом, ходи з подругами в кафе, почни робити те, про що давно мріяла).

«Ти мені симпатичний, проте я ніколи не буду з тим, кому не потрібна». Хлопці повертаються саме до тих, хто вміє абстрагуватися!

Будь емоційно відкритою

Емоційне прийняття – один з найважливіших аспектів жіночо-чоловічих взаємин. Правильно поводитися з чоловіком – значить, відкривати душу для людини, емоційно відгукуватися на його почуття, слова, вчинки, проявляти спостережливість, зацікавленість, надавати моральну підтримку. Це дуже важливо для представників сильної статі.

Тому вже на першому побаченні покажи свою емоційну чуттєвість. Цікався його життям, захоплювався вміннями, досягненнями, талантами, співпереживати і підтримуй, якщо відчуваєш, що хлопцеві важко даються деякі визнання. Але не перетворюй зустріч в сеанс психотерапії або допит з пристрастю, все повинно йти легко, охоче й невимушено.

Тільки не ставай для хлопця жилеткою, в яку дозволено емоційно випорожнюватися. Якщо помічаєш таку тенденцію, просто скажи підбадьорливо: «Це тимчасові труднощі, але я впевнена, що все буде добре. Чи не притягує погані думки ». Так ти і співчуття проявила, і негласно вказала на те, що розмова себе вичерпав!

Налагоджувати вербальне і невербальне спілкування

Що робити, якщо подобається хлопець: як себе вести і чого уникати

Якщо ти думаєш, що даний пункт має на увазі під собою тільки слова, значить, у відносинах з хлопцем ти постійно вела себе неправильно! Адже жінки спілкуються не тільки за допомогою мови, це справжнє мистецтво зі зваблення чоловіків!

Коли мова йде про невербальному спілкуванні, важливо вести себе відкрито з партнером. Чи не схрещувати руки і ноги, дивитися в очі, посміхатися, схвально кивати. Хлопець повинен бачити, що ти зацікавлена ​​в ньому.

Повертайся до співрозмовника корпусом, злегка фліртуй тілом: торкайся волосся, демонструй шию, солодко потягніться. Так жінка каже: «Ти симпатичний мені, я розглядаю тебе як партнера». Скорочуй відстань, встановлюй фізичний контакт.

Якщо даєш зелене світло на близькість, роби це поступово, для початку легких дотиків і поцілунків без мов буде досить.

Якщо ми говоримо про вербалика, запам’ятай пару мудрих порад:

 • скорочуй свою промову до головної думки, поділи навпіл діалог з партнером (балакучих дівчат бояться);
 • уникай матів;
 • називай частіше хлопця на ім’я, молодим людям це шалено подобається;
 • контролюй тон, висоту голосу, тембр (гучні звуки, писк дратують);
 • говори прямо, якщо хочеш про щось попросити;
 • забороняй собі згадувати в діалозі про колишніх хлопців (в будь-якому контексті);
 • роби хлопцю компліменти;
 • Не давай довгим паузам зруйнувати атмосферу спілкування;
 • не перебивай, навіть якщо сильно хочеться!

Про те, як правильно поводитися з чоловіком, прекрасно продемонстровано в фільмах «Тариф на місячне світло», «Найчарівніша і найпривабливіша», «Жіноча інтуїція». Вибери собі відповідний варіант.

Як уникнути поширених помилок

Так як же вести себе з хлопцем, щоб не відштовхнути його, які поради та рекомендації від психологів потрібно взяти на озброєння?

 1. Залиш критику при собі. Незважаючи на те, що фахівці вчать дівчат бути відвертою з хлопцями, є табуйовані речі. Відкрите невдоволення ніколи не зміцнить відносини, тому ні в якому разі не лай (звинувачуй, нападай), а донеси свою точку зору в нейтральному ключі.
 2. Піклуйся помірно. Ти не мама, а дівчина! Припини під час дощової прогулянки намагатися кожну хвилину запхати супутника під свою парасольку, нудно голосячи про хвороби, ускладнення, переохолодженні і т. Д. Якщо хлопець пручається, це почне його дратувати. Краще жартівливо скажи: «Ти боїшся порушити моє простір? Гаразд, на півгодини я дозволяю ». Якщо далі противиться, припини!
 3. Жени геть ревнощі, вона рідко кому грає на руку. Провокація ревнощами має дві сторони медалі: вона може як мотивувати, так і відштовхувати. Тому утримайся від хвастощів і розповідей про минулі відносини, краще доводь свою значимість самодостатністю.
 4. Позбувайся прообразу стерви, якщо вважаєш, що вести себе з хлопцем потрібно саме так. Припини вимагати, кричати, вередувати, ревнувати, знецінювати – це стомлює. Дорожи супутником, цінуй його якості, дякуй. Хлопці за такими дівчатами тягнуться частіше!
 5. Приймай чоловіка таким, яким бачиш. Якщо тобі хочеться переробити більшість його якостей (звичок, рис характеру) під себе, то подумай двічі, точно тобі подобається цей хлопець? Це копітка робота, де без сутичок не обійтися. Чи потрібне воно тобі зараз?
 6. Веди себе по відношенню до його друзям шанобливо. Це ключове правило. Навіть якщо тобі вони здаються жахливими людьми! Це для тебе вони дурні, хлопець же їх сприймає близькими людьми.

Ну і останнє: не витрачай відносини на негативні емоції. Вчися бути доброзичливою, життєрадісною, харизматичною, хлопці люблять таких дівчат. Мало хто з чоловіків готовий щодня витрачати свою енергію на сварки і з’ясування відносин, знай про це! Більше позитиву – більше шансів на щастя!

Джерело: https://budumna.ru/otnoshenija/lyubov/kak-vesti-sebya-s-muzhchinoj-kotoryj-nravitsya.html

8 порад про те, як вести себе з хлопцем, який тобі подобається

Що робити, якщо подобається хлопець: як себе вести і чого уникати

 Помилки в поведінці

Звичайно, зовнішність грає не останню роль, але все-таки справа далеко не в зачісці або вбранні.

Ви, напевно, не один раз замислювалися про те, чому деякі жінки мають такий величезний успіх у представників протилежної статі, ніж вони так подобаються і залучають їх? А секрет в тому, що є певний тип поведінки, який чоловіки помічають і вже не можуть пройти повз.

Ні, це не розв’язні вчинки легковажної пані, це не вчинки нещасної скривдженої жінки, це щось інше. І тут виникає питання: а як повинна вести себе дівчина з хлопцем? Як стати цим самим притягає магнітом? Що саме треба робити?

Насамперед запам’ятайте, що потрібно зробити так, щоб хлопці самі намагалися стати для тебе цікавими. Таку поведінку можна назвати «поведінкою призу».

Тобто ви – бажаний приз, а він намагається з усіх сил завоювати вас. При першому знайомстві з людиною ми починаємо з ним розмовляти, спілкуватися, настає момент, коли ми розуміємо, що він нам симпатичний.

Потім виникає бажання сподобатися хлопцю.

Тепер уже дівчина хоче, щоб він звертав на неї більше уваги, і намагається догодити йому в усьому. А ось тут-то і допускається перша помилка! Чоловік швидко розуміє, що він дамі цікавий, і вже перестає цінувати її увагу. Тобто ви для нього вже більше не “приз”.

Йому не треба намагатися, щоб завоювати вашу симпатію. Тепер уже чоловік починає приймати тільки те, що робите ви для нього. Так чи інакше, інтерес його потихеньку остигає, а в таких відносинах починається “зима”.

Хіба це правильно? Хіба це тактика залучення уваги чоловіків? Звичайно, ні!

Багато разів ви чули, що чоловік – завойовник, а не трофей, тому поведінка за типом «підлабузництва» чи «полювання» зовсім вам не допоможе «звабити» хлопця.

Тут потрібно поступати дуже правильно, продумати кожен свій крок, щоб він не здогадався, що ви на нього «поклали око». Тоді як вести себе з хлопцем, який тобі подобається? Відповідь проста: потрібно привернути увагу не до нього, а до себе.

Є кілька «магічних» рад, які допоможуть вам з легкістю добитися бажаного результату. Про них ми сьогодні і поговоримо.

Правильна лінія поведінки

грамотна установка

Ви завжди повинні думати, що ви робите для того, щоб сподобатися хлопцю, щоб привернути його увагу. Ставте собі іноді питання: «Що я можу зробити, щоб сподобатися чоловікові, щоб він хотів за мене боротися?».

Можливо, ви не знаєте відповідь на нього, але думати так треба. Це вже правильна підсвідома установка, яка з часом починає впливати і на ваші реальні дії.

І зовсім скоро ви станете помічати, що хлопці почали звертати на вас більше уваги.

 Спілкування треба заслужити

Переходячи до практичної частини вирішення питання про те, як правильно поводитися з хлопцем, щоб сподобається йому, хотілося б нагадати, що самолюбство і перевагу над іншими може дати абсолютно протилежні результати, а вас просто можуть назвати задавакою. Тому все повинно бути в міру. Ви повинні показати йому, що спілкування з вами – це подарунок, що заслужити вашу увагу і розташування не так просто, що ви для чоловіків – «міцний горішок». Але робити це треба дуже тактовно і акуратно.

Не варто чоловікові грубіянити, як і не варто погоджуватися з усім, що він вам говорить: будьте трохи загадковою і трішки недоступною. Якщо хлопець запрошує вас погуляти, то можна з посмішкою відповісти: «Може бути.

Подивимося на твою поведінку”. При цьому важливо «блиснути» очками і звабливо посміхнутися. Якщо ви ці слова скажете собі під ніс з тоном «відчепися», то навряд чи чоловік стане ще коли-небудь домагатися вас.

 створіть конкуренцію

Як би банально не звучало, але до сих пір на чоловіків чомусь відмінно діють фрази типу «я люблю, коли мені дарують квіти …».

Читайте також:   Діва і близнюки: сумісність, плюси і мінуси союзу

Ця фраза зовсім не натякає на те, що він вам повинен зараз же принести величезний букет квітів (хоча погодьтеся, було б приємно).

З цих слів можна зрозуміти, що квіти вам дарують багато чоловіків, тобто у нього буде конкуренція, якщо він вирішить вступити в боротьбу за ваше серце.

 Можна сказати чоловікові ненароком, що ви сьогодні раніше приїхали на роботу, ніж інші співробітники, тому що вас підвіз один. Потім додати, що з ним вам їздити не дуже подобається.

Можливо, хлопцю тоді захочеться довести, що він їздить краще за інших. Дух суперництва у чоловіків присутній ще з народження.

Тому, щоб викликати у нього потрібні емоції, можна скористатися і такою прийомом.

 Кидайте чоловікові виклик

Чоловікам подобаються сміливі дівчата, вони люблять завойовувати тих, кого завоювати нелегко, майже рівних їм суперників.

Ті хлопці, які люблять слабких жінок, найчастіше мають багато комплексів, вони не впевнені в собі, тому такий чоловік навряд чи вам потрібен. Будьте сильною – і до вас потягнуться сильні.

Але і тут слід не перегинати палицю, тому що можна просто злякати чоловіка; або ж він зробить висновок, що ви – фанатична феміністка-чоловіконенависниця.

Можна зробити виклик, сказавши в його присутності, що в чоловіків ви ніколи не закохуєтесь. Як відомо, заборонений плід солодкий. Вас обов’язково захочуть переконати в тому, що ви неправі. Але тільки перед цим обов’язково будьте готові до дискусії, щоб правильно аргументувати свої слова.

 жіночі слабкості

Щоб наблизитися до розгадки таємниці, як вести себе з хлопцем який тобі подобається, як побудувати з ним стосунки, не потрібно завжди бути тільки сильною. Навчіться іноді ставати слабкою, але всі свої недоліки жінка повинна показувати правильно і рідко. Іноді проявляти слабинку не завадить, особливо перед “боєм”.

Нічого не поробиш – чоловікам подобається помічати жіночі промахи, щоб відчути себе захисниками і рятівниками. Але вони ніколи й уявити не змогли б, що ці самі «слабкості» можна створити штучно. Так що іноді розумні леді дозволяють своїм джентльменам бути сильніше.

А ось будь-яку похвалу або критику потрібно сприймати однаково (згадайте поведінку призу). Емоції проявляти краще вже в стосунках.

Чи не признавайтесь в свою симпатію

Ви, ймовірно, помічали, що до тих пір, поки ви самі собі не зізналися в симпатії до чоловіка, ваша поведінка була набагато адекватніше, а потім ви перестали управляти почуттями і своїм серцем? Так і є: чим довше ви від себе женете цю думку, тим довше ви себе відчуваєте спокійною і затишною, у вас є час займатися собою і своїм життям. Після того, як ви переступите цю межу, починаються ночівлі зі стільниковим телефоном в обнімку в очікуванні дзвінка, хвилювання при зустрічі, і ви починаєте творити божевільна кількість дурниць в його присутності. Все це від того, що вам невідомо, як вести себе з хлопцем який подобається.

Головне тут не починати сприймати його, як свою власність, і при цьому ще подумки будувати плани, в якій сукні ви постанете перед вівтарем. Це велика помилка, і якщо він це відчує, він обов’язково улізнет від вас.

Не бійтеся сказати «ні»

Коли дівчина відчуває величезну симпатію або закохується, то їй дуже важко відмовити коханому. Вона починає погоджуватися на будь-який побачення, відкладаючи всі свої справи на потім, щоб присвятити себе бажаного чоловікові. Це чергова помилка: якщо так буде, то, навіть завоювавши його, ви свій особистий час будете підлаштовувати під його забаганки.

Якщо хлопець заздалегідь не подумав про те, щоб запросити вас на побачення, то краще відмовте йому.

Тим більше що отримавши запрошення за пару годин до побачення, ймовірно, ви опинилися просто запасним варіантом: ресторан замовлений, а інша дама відмовилася прийти.

У будь-якому випадку, наскільки б тобі хлопець не подобався, краще дати йому зрозуміти, що побачення треба заслужити, а ти – не “пробка” для вільного місця в графіку.

 Перестаньте постійно посміхатися

Ймовірно, кожна з нас помічала, що в присутності хлопця, який подобається або яку любиш, дуже складно стерти усмішку з обличчя. І це не залежить від того, що він розповідає або робить.

Він може навіть розповідати про свої проблеми на роботі або про смерть родичів в минулому році, а ця посмішка в такій ситуації абсолютно ні до чого.

Постарайтеся відкинути свої теплі думки і «розчулення», потім зосередьтеся на розмові, задайте смислові питання, подискутують, але не сперечайтеся.

 Чому так буває?

Ви помічали, що іноді жінки притягують один і той же тип чоловіків? До одним дамам завжди “клеяться” ловеласи, до інших – сильні і мужні особистості, до третіх – ті, кому потрібно поплакатися і так далі. Типів чоловіків є досить багато. Вся справа в поведінці: як поводиться жінка, такого чоловіка вона і приваблює.

Здається, і зовсім не красуня і не розумниця, а все кавалери, як на підбір – розумні, сильні, «подаркоспособние» і головне – свої. Так, з такими не просто, тут потрібно вміти себе подати.

Значить, деякі панянки знають, як вести себе з хлопцем, як завоювати його симпатію? Так ось, слід запам’ятати, що такі чоловіки будуть «залицятись» тільки за жінкою, яка себе цінує і поважає, яка знає толк не тільки в любові, а й в правильно побудованих відносинах.

Улюблених не вибирають – це правда; але багато що під силу жінці, яка вірить в себе і знає, яку стрілу вибрати, щоб поранити чоловіка в саме серце. Універсального способу завоювання любові чоловіків немає, але якщо ви будете слідувати певним рекомендаціям, то симпатія представників сильної статі вам забезпечена.

Матеріали сайту Жіночий журнал JLady

Джерело: https://khabmama.ru/articals?id=1790

Якщо чоловік вас уникає, це ще не означає, що він вас не бажає

Якщо чоловік вас уникає, це ще не означає, що він вас не бажає

Чоловіки бояться жіночого несхвалення, адже це так боляче – бути відкинутим! Представники сильної статі взагалі бояться жіночої оцінки, як такої. Бо кожен чоловік визнає тільки вищу оцінку власної персони, виражену в найвищому ступені.

Все інше він сприймає як приниження своєї чоловічої гідності і, в кінцевому рахунку, як поразку. Кожен чоловік націлений на перемогу, і якщо він не досягає її, то він відчуває себе невдахою.

Це стосується також і сексуальних відносин (мабуть, навіть в першу чергу).

Коли я працював викладачем в інституті, в одній з груп нашого факультету вчилася якась дівчина. Ця студентка безбожно прогулювала заняття, але при цьому вона завжди ходила з вельми впевненим виглядом, нітрохи не не боячись можливих нарікань з приводу її прогулів. По крайней мере, так здавалося.

Не сказав би, щоб вона була красива, але треба віддати належне, ноги у неї були чудові: довгі, стрункі, та ще й в немислимо короткій спідниці, що ледве прикриває трусики.

Коли я бачив її, що піднімається по сходах, я не міг відвести очей від її ніг. І ще: на її обличчі завжди сяяла посмішка, причому сміялися не тільки губи, але і очі, живі, блискучі, розумні.

Якось, стоячи в буфеті, я краєм вуха почув, як подруги жартують над нею за те, що вона прогулює заняття нібито через бурхливого роману.

Ця дівчина неймовірно дратувала мене.

Особливо мене злило те, що вона, судячи з усього, нітрохи мене не боялася, але ж я цілком міг “зрізати” її на іспиті з основного предмету (інші студентки готові були кокетувати зі мною відчайдушно, аби отримати залік і пристойну оцінку на іспиті ).

Я змушував її перездавати заліки, вимагав надавати медичні довідки з приводу її неявок на заняття, велів бути в деканат і писати пояснювальні і т. П. Врешті-решт, я все-таки домігся, щоб її було відраховано.

І лише потім, через багато років, я зізнався собі, що просто-напросто страшенно хотів її тоді. І не міг пробачити їй того, що вона так весело і безтурботно мене ігнорувала. Можливо, вона навіть не підозрювала про причини моїх причіпок. Схоже, що її подруги зрозуміли це раніше за неї, і не забарилися “відкрити їй очі”. Напевно, саме тому вона настільки глузливо на мене поглядала …

Чим більше жінка подобається чоловікові, тим більше він перед нею жахається, і тим більше боїться зближення. А раптом не вийде, раптом вона відмовить, і він зазнає падіння “з небес на землю”? Це болючий удар для чоловічого самолюбства. Інстинктивна впевненість в тому, що жінці дано право карати і милувати, глибоко сидить в чоловічій підсвідомості.

Згадайте, напевно у вашому житті був такий випадок, коли який-небудь юнак виявляв по відношенню до вас всі ознаки закоханості, а підійти так і не наважився. Буває навіть, що зрілий, впевнений в собі чоловік, не зумівши подолати свою боязкість, ретирується в найвідповідальніший момент.

Він вважає за краще відсторонитися, піти, ніж допустити саму можливість зазнати фіаско. Думка про поразку нестерпна для чоловіка, вона паралізує його активність.

Відкладаючи більш інтимне зближення “на потім”, чоловік тішить себе надією, що коли-небудь він відкриє улюбленої свої почуття, а зараз треба почекати, ще не час.

Цікаво, що деякі чоловіки приховують свою увлечнность жінкою від самих себе під маскою байдужості або, гірше того, зневаги. Кожна з нас коли-небудь страждала від необґрунтованої ворожості, причіпок, зауважень, насмішок якогось чоловіка. А все чому? Так він просто був закоханий, але не усвідомлював цього, і боявся бути відкинутим.

Практикум зваблювання

Питання: Мій начальник замучив мене всякими причіпками. Дівчата в відділі сміються, кажуть, що він в мене закоханий. А мені-то що робити? Хоч звільняйся! Але робота мені подобається, і директор начебто людина непоганий … Якщо закоханий, так нехай квіти дарує і в ресторан запрошує, а то він тільки кричить і лається.

Таня І. 25 років.

Відповідь: Тетяна, ваш шеф чіпляється до Вас тому, що він в глибині душі ображений, що Ви сприймаєте його лише як начальника, але геть не бачите в ньому чоловіка.

Крім того, не виключено, що він ревнує Вас до інших чоловіків! Можливо, Ви з іншими співробітниками ведете себе кокетливо, а як тільки починаєте спілкуватися з ним, то відразу ж приймаєте байдужий і холодний вигляд. Який же вихід з цього становища? Як усунути конфлікт між Вами і шефом? Дуже просто: поміняйте ролі, що склалися в процесі вашого спілкування.

До сих пір було так: він – грізний і прискіпливий начальник, а Ви – провинилася і тріпотлива жертва. Тепер нехай все буде інакше. Спілкуючись з Вашим начальником, сприймайте його як чоловіка, а самі поводьтеся як симпатизує йому жінка. Будьте кокетливою, милою і трохи недоступною.

Більше м’якої теплоти в спілкуванні з ним, більше готовності добре виконати його вимоги по роботі – і Ваш начальник розтане! По-всякому разі, можна сподіватися, що його необгрунтовані причіпки зійдуть нанівець, і він, навпаки, стане щомісяця преміювати Вас!

Отже, якщо чоловік відверто і демонстративно відкидає вас, то, можливо, це відбувається не тому, що ви йому не подобаєтеся, а тому, що він до вас занадто небайдужий. Або інше: якщо чоловік без всяких на те підстав проявляє по відношенню до вас холодність і ворожість, то це може означати, що ви йому не байдужі, але тільки він приховує це навіть від себе самого.

Цей текст є ознайомчим фрагментом.

Наступна глава

Джерело: https://self.wikireading.ru/8694

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *