Що робити, якщо заміжня жінка закохалася в іншого чоловіка

Не можна передбачити, в який саме момент тебе накриють почуття. Це може статися абсолютно несподівано і незаплановано. Так трапляється, що навіть заміжні й одружені люди можуть несподівано випробувати почуття любові , і мова не про їх офіційних партнерів.

Зміст приховати

Довідка. Прийнято думати, що частіше саме чоловіки зраджують дружинам. Але статистика показує, що жінки не рідше сильної половини схильні до зрад.

Чому заміжня жінка закохується?

Причин, чому заміжня жінка закохується в іншого чоловіка, чимало . Але всі вони зводяться до почуття незадоволеності шлюбом .

Що робити, якщо заміжня жінка закохалася в іншого чоловіка

Найпоширенішою причиною вважається бажання дружини помститися зрадливому чоловікові. В цьому випадку дама свідомо йде на невірність. При цьому, бажаючи підняти свою самооцінку, не намагається дотримуватися обережності. Її основне завдання завдати болю чоловікові, таку ж, як колись пережила вона.

Але закоханість може виникнути несподівано , як наслідок ряду факторів.

Недолік інтимної близькості. Незадоволеність в сексуальних відносинах штовхає на зраду не тільки сильну половину людства. Жінки в цьому плані ще більш палкі натури . Їм хочеться відчувати себе бажаними і привабливими, а до чоловіка, який сприймає її як даність, в певний момент пристрасть байдужіє.

Відсутність довірчих відносин і психологічного комфорту в сім’ї  також можуть штовхнути жінку на адюльтер. Постійні закиди, образи і байдужість змушує шукати розради на стороні.

Що робити, якщо заміжня жінка закохалася в іншого чоловіка

Відсутність уваги і емоційний холод . Згодом навіть найщиріші відносини виходять на побутовий рівень. Деякі жінки сприймають це як даність, інших це категорично не влаштовує. Відсутність романтики, компліментів і несподіваних сюрпризів , спільного проведення часу, все це може послужити поштовхом для зради.

Якщо вона заміжня, а він вільний

Заміжній жінці потрібно кілька разів подумати, вступаючи в стосунки з холостяком . Звичайно, що запаморочила голову пристрасть іноді не залишає часу на роздуми, і занурена у власні почуття, жінка не думає про можливі наслідки. А вони можуть бути плачевними для всіх представників любовного трикутника.

Небажання ділитися . Гра на других ролях дуже часто приїдається вільному коханцеві. Тоді він може почати вимагати від своєї коханки, щоб вона пішла від чоловіка .

У разі отримання відмови подальші відносини стають неможливими, а фінал завжди важко передбачити.

Коханець буде диктувати свої умови  і переводити жінку погрозами все розповісти її чоловікові.

Що робити, якщо заміжня жінка закохалася в іншого чоловіка

Відносини на два фронти . Вільний від зобов’язань, коханець може дозволяти собі відносини з іншими представницями слабкої статі.

При цьому він розуміє, що залишиться зовсім безкарним, адже коханка в цей час знаходиться в сім’ї і не може знати, що відбувається .

Та й у разі викриття, пред’явити претензії їй буде складно, він же терпить ще одного чоловіка в їх відносинах.

Швидкоплинність – це ще один мінус відносин заміжньої і холостого. Йому потрібні яскраві сексуальні відносини, і бажано на першу вимогу. Сімейна рутина не завжди дозволяє коханці задовольняти одномоментні бажання, тому незабаром холостяку це набридне і він стане шукати інший об’єкт пристрасті.

Що робити, якщо заміжня жінка закохалася в іншого чоловіка

Плюси і мінуси заміжньої жінки і одруженого чоловіка

Більш тривалі відносини на стороні виходять, якщо обидва коханця складаються в офіційному шлюбі . У кожного є своя сім’я, яку вони цінують, тому зв’язок на стороні, позбавлена зобов’язань, влаштовує обох. У цих відносинах багато ласки і турботи.

Жінка може бути спокійна, що її коханець не увірветься до чоловіка з викриттям і не стане ставити свої умови . У цьому випадку партнери абсолютно рівні, а відсутність напруги дозволяє робити зустрічі більш яскравими і романтичними.

Але і тут можуть бути свої мінуси. Якщо хтось із партнерів все ж закохався в коханця без пам’яті, то захоче будувати з ним нове життя . Як правило, до цього схильні жінки.

Романтичні по натурі, вони прорисовують в голові сюжет своєї нової ідеального життя, де немає місця минулим відносинам. Не завжди це бажання обопільне, і тоді виникають протиріччя .

В цьому випадку розставання неминуче, чоловік часто відступає, давши зрозуміти жінці, що вона його влаштовує тільки в якості коханки.

Що робити, якщо заміжня жінка закохалася в іншого чоловіка

Рекомендації психолога, що робити заміжній жінці

Якщо жінка піддалася несподівано спалахнула пристрасті до іншого чоловіка, їй потрібно гарненько все обдумати. У психологів на цей рахунок є кілька порад, до яких вони рекомендують прислухатися.

Перше, що варто зробити – витримати паузу . Можливо, це скороминуще захоплення, яке стало наслідком напружених відносин в сім’ї. Привести думки до ладу допоможе усамітнення. Тільки наодинці з самою собою, без порад подруг можна прийняти самостійне зважене рішення.

Що робити, якщо заміжня жінка закохалася в іншого чоловіка

Варто прислухатися до своїх почуттів . Що саме не так, чому виникло бажання до іншого чоловіка, що не так з чоловіком? Якщо причиною стала рутина і битовуха, варто задуматися, а чи все ви робите правильно. Можливо, вашому чоловікові теж чогось не вистачає. Якщо почуття до чоловіка все ще не охололи до кінця, слід спробувати змінити ситуацію.

Не варто все розповідати чи натякати . Якщо рішення про розлучення ще не прийнято, не потрібно визнаватися дружину у вашій невірності. Відкривати карти слід тільки тоді, коли ви на 100% впевнені, що будете розлучатися.

Підносити новини обманутому партнеру потрібно з обережністю, враховуючи його темперамент. Постарайтеся докласти всіх зусиль, щоб після такої звістки він зміг залишитися з вами в нормальних відносинах.

 

Особливо це стосується пар, в яких є спільні діти.

Йти до кінця . Якщо рішення прийнято і карти розкриті, не потрібно намагатися повернути все назад. Нічого доброго з цього не вийде.

Навіть якщо спочатку чоловікові буде здаватися, що він забуде і пробачить вас, це абсолютно не так . Згодом, особливо в хвилини сварок, тема вашої зради буде підніматися знову і знову.

Довіра було підірвано, а це значить, що вже нічого не буде як раніше.

Що робити, якщо заміжня жінка закохалася в іншого чоловіка

Важливо! Сім’я – це щоденна праця заради щастя люблячих сердець. Згодом почуття притупляються, а відносини холонуть. Але це не привід одразу шукати швидкоплинні стосунки на стороні.

Найчастіше жінки, котрі піддалися спокусі відносин на стороні, залишаються біля розбитого корита. Але розуміння і усвідомлення скоєного приходить тільки тоді, коли помилку вже не виправити. Тому, перш ніж кидатися у вир з головою, задумайтеся, чи варта гра свічок!

Джерело: https://jaay.ru/zhenskie-sekrety/zamuzhnjaja-zhenshhina-vljubilas-chto-delat

Люблю іншого, що робити? Заміжня, але закохалася в іншого.

Жінка – заміжня. Але заміжжя – не перешкода для змін в житті. І зміни бувають різними. Вони можуть мати як негативний, так і позитивний характер.

Любов прекрасна. Який же «відтінок» носить вона, якщо приходить раптово до заміжньої жінки? – Дуже Яскравий!

Я заміжня, але люблю іншого? що робити?

Що робити, якщо заміжня жінка закохалася в іншого чоловіка

Значить, страждаєте в пошуках відповіді на це питання. Якщо іншими словами задати питання такого роду, то він, напевно, буде звучати так: «Я закохалася, але є заміжньою. Що мені робити?”.

Варіанти відповідей:

Вкладаючи всі сили в прагнення до «нелюбові». Це зробити – досить непросто. Але є можливість. Адже, якщо людина дуже сильно прагнути до чогось, то він доб’ється бажаного. Обов’язково доб’ється, якщо вірить в свої сили. І ви повірте, щоб у вас все вийшло.

 • Налагодити стосунки з чоловіком

Можливо, любов до іншого чоловіка ви просто «склали», тому що у відносинах з чоловіком ніяк не покидає вас «чорна смуга». Добре подумайте: любов чи то, що ви нею називаєте.

А що? І таке – можливо! Згадайте, що говорять чоловіки, коли жінки кардинально і вдало змінюють свою зовнішність …. «Я в тебе закохався заново!».

 • Розповісти всю правду чоловікові і піти до коханої людини

Правду потрібно розповісти так, щоб було мінімально болісно. Приблизно в такому ключі: ви перераховуєте всі його «плюси», дивлячись йому в очі, пояснюєте, як можна тактовніше, всю вашу ситуацію.

Не допускайте жодних грубощів в розмові. Грубість може дуже ранити. Щоб не переходити межі брутальності і «не грубості» – поставте себе на місце свого чоловіка.

Скажіть все в такій формі, в якій би ви хотіли почути правду.

Цей варіант для тих, хто не боїться і зважитися змінювати, зберігаючи таким чином сім’ю, відчуваючи щастя. Хоча, варіант – дуже непростий за своєю структурою. Совість буде заважати. Якщо звичайно вона не спить в глибинах душі.

 • Відмовитися від любові, переконуючи себе, що це – не любов, а сексуальний потяг, і не більше

Завдання – надзвичайно складності. Але будь-яке завдання вирішується, нехай і не з перших спроб.

 • Якщо є діти – ситуація ускладнюється

Що б ви не вирішили – діти не повинні страждати від прийнятого вами рішення. Діти не винні, що у вас склалася така «цікава» ситуація. Про дітей не можна забувати. Любов звичайно засліплює, але «сліпота» не повинна поширюватися на тих, хто в вас потребує, як ніхто інший.

 • Якщо трапилося так, що ви загорілися почуттями до когось з ваших колишніх прихильників – знову потрібно гарненько подумати

А що, якщо це – пристрасть, яка незабаром згасне? Вийде так: ви розлучитеся з чоловіком, підете до «нової любові», зруйнуєте сім’ю і розіб’єте серце чоловіка …. І виявиться, що любов – не любов. Прикро буде не тільки вам, а й тому, кого ви залишили дуже даремно, тому що захочете повернення в минуле.

Одна дівчина, в своєму блозі, написала історію про те, як закохалася в брата чоловіка. Вона знала, що їхні стосунки неможливі, тому що не хотіла псувати відносини братів. Вона «вбивала» любов тим, що постійно відволікалася.

Відволікання від Любові іншого чоловіка

Що робити, якщо заміжня жінка закохалася в іншого чоловіка

Ось, що входило в список її «відволікань» від любові:

 1. Курси водіння.
 2. Кулінарія.
 3. Читання книг.
 4. Прогулянки.
 5. Інтернет.
 6. Комп’ютерні ігри.
 7. Робота.
 8. Прибирання в будинку.
 9. Макіяж.
 10. Ароматерапія.
 11. Музика.
 12. Кінокомедії.
 13. Солодощі.
 14. Подорожі.
 15. Фотографія.
 16. Дуже міцну каву.
 17. Бісероплетіння.

Якщо їй це допомогло – можливо, що допоможе і вам. І допоможе здорово. Варто експериментом себе побалувати. Це допоможе вам розвинути в вас різнобічність. Корисна «річ», чи не так?

Закохалися віртуально? – Відключіться, на довгий час, від Інтернету, щоб не було спокус зустрічі, спілкування, і іншого. Любов сильніше вас? Зустріньтеся з цією людиною, щоб переконатися, чи це так.

 • Якщо ви зустрічаєтеся і виявляється, що ви не помилилися – будьте з коханим, але не забувайте, що чоловікові обов’язково потрібно відкрити правду!

Якщо ви розумієте, що помилилися – радійте: з’явилася можливість зберегти сімейну «ячеечку», яку ви планували зруйнувати. Згадуючи про Інтернет, не можна і згадати про форумах, в які багато людей «вливають» свої переживання і історії.

Історії заміжніх жінок, які полюбили інших чоловіків

Що робити, якщо заміжня жінка закохалася в іншого чоловіка

Ось, що «виливають» на тему такої любові:

Що робити, якщо заміжня жінка закохалася в іншого чоловіка

Магдалена: Зізнаюся чесно: я змінюю чоловікові. Але не тому, що це – моя примха. Я закохалася так, що божеволію просто. Він – японець. Подруги думають, що я з ним сплю через гроші, тому чоловік мій отримує мало грошей. Мені плювати на гроші Рафаеля! Мені добре з ним.

Цей факт важливіше будь-яких фінансів і всього іншого. Я не можу зізнатися у всьому чоловікові. І не буду цього робити, тому що не хочу конфліктів зайвих. Я залишуся його дружиною. Можливо, через багато-багато років, я все відкрию йому, скажу. Але не зараз.

Я сама відчую «те саме» час.

Ви підозрюєте, що ваш партнер вас обманює? Пройдіть тест і дізнайтеся, чи може вас водити за ніс ваша друга половина.Що робити, якщо заміжня жінка закохалася в іншого чоловіка

Джерело: http://LoveTrue.ru/otnosheniya/lyublyu-drugogo-chto-delat.html

Проблеми в стосунках: щаслива заміжня, але закохалася в іншого | СчастьеМанія – Блог Женеви Каулі

Гарячий привіт вам, шановні читачі блогу СчастьеМанія!

Читайте також:   Як доставити жінці максимальне задоволення: правила сексу

Рік тому до мене звернулася за допомогою жінка. Її історія.

Їй 29 років. Вона дуже любить чоловіка, живуть разом з ним 5 років. Дитині 3 роки. Відносини з чоловіком прекрасні, вони піклуються одне про одного, шлюб можна назвати мало не ідеальним. І тут вона несподівано закохується в іншого чоловіка з роботи. Він не одружений, але живе разом з якоюсь жінкою вже кілька років, і у них є дитина.

Їй зносить дах від пристрасті. Хочеться бігти за ним на край світу, готова віддати все за те, щоб побути з ним поруч зайву хвилину. Він для неї як промінь світла в темному царстві.

До мене вона звернулася на етапі, коли їх відносини ще не вийшли за рамки платонічних. Вони навіть толком ще не спілкувалися. Вона дуже хотіла зберегти сім’ю, але не знала, як погасити в собі цей божевільний вогонь нової пристрасті, від якого вона боялася згоріти, тому що не могла ні їсти, ні спати, ні думати про щось інше, і була на грані руйнування своєї сім’ї.

Мій попередній досвід консультування підказував:

якщо жінка в щасливих сімейних відносинах раптом закохується в когось іншого, то скоріше за все, їй просто не вистачає емоцій в житті.

Що робити, якщо заміжня жінка закохалася в іншого чоловіка

І не винні тут ні чоловік, ні інший чоловік, ні вона сама. Зовсім неважливо, яким буде інший чоловік або чоловік.

Якщо жінка не знайде способи вносити емоції і романтику в своє життя з чоловіком, або знайти таку справу до душі, яке просто буде захоплювати дух, то пристрасть на стороні неминуча, така природа.

Необхідно контролювати сплески емоцій, потроху додаючи їх в своє життя, інакше вони будуть контролювати нас, в самий невідповідний момент накривати нас з головою і руйнувати все на своєму шляху.

У нашій ситуації вона називала його «променем світла». Я запитала, в чому полягає її темне царство. Вона сказала, що все стало буденним, повсякденні справи день у день одні і ті ж, це все схоже на якийсь застій. Робота як робота, в цілому подобається. До чоловіка відчуває ніжність і обожнювання, дуже глибоко поважає його. Вийшла з декрету, тому що затужила будинку.

Припущення про нудного життя підтвердилося. Значить, інший чоловік тут взагалі ніякої ролі не грає, тим більше що вона про нього ще нічого не знає, і йому про себе майже не розповідала. Головним завданням було повернути іскру в її особисте життя.

За моїми спостереженнями, якщо відносини з чоловіком залишилися платонічними, вони не цілувалися, не гуляли по найромантичніших місцях, тримаючись за руки, і тим більше не спали разом, то забути його буде досить просто. Якщо до того ж чоловік і жінка практично не спілкувалися, то проблеми майже немає. Головне – прибрати його з поля зору і перетерпіти пару тижнів або місяців.

Що робити, якщо заміжня жінка закохалася в іншого чоловіка

Згадувати не буде про що, адже не було нічого, ганяти по колу один і той же спогад про його прекрасних очах рано чи пізно набридне, і якщо нової інформації про нього не надійде, то поступово його образ померкне і зовсім зникне з пам’яті.

Тому я порадила їй терміново змінити роботу, або хоча б максимально уникати його товариства. Коли ловить себе на думці про нього – не звинувачувати себе, а просто перемикатися на інше. Якщо їй це не допоможе протягом місяця, і пристрасть до іншого чоловіка все одно не залишить її в спокої, тоді вже і будемо думати, що з цим робити.

Чи не різко, щоб чоловік не злякався, але поступово повернути романтику у відносини з чоловіком. Виділити спеціальний час і гроші для підготовки сюрпризів, спільних заходів. Цими вихідними туди, в наступні сюди.

Щоб обом було цікаво, домовитися про це. Пікніки, романтичні прогулянки, гості, поїздки, спільні заняття якимось хобі або спортом.

Іноді разом з дитиною, але хоча б раз в один-два тижні тільки вдвох.

І головне, що назавжди прожене тугу з життя – подумати про своє покликання, про ту справу, яким би їй дійсно хотілося займатися. Може народжувати дітей і розвивати їх? Або вивчити щось нове, про що завжди мріяла, і спробувати себе в цьому?

Що робити, якщо заміжня жінка закохалася в іншого чоловіка

Рукоділля, фотографія, гра на музичних інструментах, малювання, психологія, кулінарія, письменство або тисячі інших занять. Це справа не обов’язково має приносити дохід, воно повинно запалювати іскру в очах і давати відчуття власної цінності, значущості для людей.

І що важливо – ніколи не зізнаватися чоловікові у своїй пристрасті до іншого чоловіка. Чоловіче его дуже вразливі, не кожен здатний зрозуміти і прийняти таке. Можна зіпсувати собі і йому все життя цим дурним визнанням.

Як мотивувати чоловіка заробляти більше грошей – частина 2

Ще трохи ми з нею попрацювали над планом подальших дій, і наші заняття закінчилися. А через місяць вона написала мені листа, в якому розповіла, що сталося далі.

Вона стала уникати іншого чоловіка, і вже через тиждень почала заспокоюватися. Звернула погляд на чоловіка, вони залишили дитину бабусі і з’їздили за місто на тиждень удвох. Каталися на велосипеді, гуляли по лісі, ходили на риболовлю і в походи. Це нагадало їй, який він чудовий чоловік, вона заново їм захопилася і закохалася ще сильніше.

Що робити, якщо заміжня жінка закохалася в іншого чоловіка

Вони багато розмовляли, і стали ще ближчими один до одного. Він їй нагадав, що колись вона мріяла вчити людей іспанської мови, який вона знала досконало. Вони обговорили цю ідею, і після повернення з відпустки вона розмістила оголошення про те, що дає уроки по скайпу. Кілька людей відгукнулося, вона почала займатися з ними.

Чоловік підтримує її в усьому, вона хоче піти з роботи, щоб присвятити себе сім’ї і улюбленій справі. Про іншого чоловіка якщо і згадує зрідка, то з жахом, адже це мана могло повністю зруйнувати її життя. Вона сама не розуміє, як таке взагалі могло статися і що це було, але, на щастя, воно безслідно пройшло.

Зараз, через рік, я спостерігаю за її життям. Вона розцвіла, дуже щаслива. З роботи звільнилася, створює школу іноземних мов. В її очах та сама іскра, якої їй так не вистачало колись, і яку вона шукала в навколишній світ, а знайшла в собі.

Якщо вам в даний момент теж потрібна підтримка, ви можете записатися до мене на індивідуальні консультації. Перша пробна консультація – в подарунок!

Наостанок сьогодні ніяких повчальних відео, тільки розвага для сплеску емоцій 😉

Джерело: https://smania.club/problemy-v-otnosheniyah-schastliva-zamuzhem-no-vlyubilas-v-drugogo/

Я заміжня, але люблю іншого – включаємо голову!

Створення сім’ї – це кропітка, але в той же час вдячна праця. У сімейних стосунках велика роль відводиться безпосередньо жінці.

Від її відносини до чоловіка і до дітей залежить те, наскільки міцною буде сім’я, як будуть долатися різні проблеми, і кризи, без яких, на жаль, не обійтися. Бути закоханим в одну людину протягом усього життя дуже складно.

Виникають ситуації, коли з’являється невдоволення до чоловіка, починають дратувати його слова, і вчинки.

Я заміжня, але закохалася в іншого чоловіка, що робити? Найважливіший рада – це робити правильні висновки, і не приймати сьогохвилинних рішень.

І ще: думайте, і аналізуйте свої вчинки!

Любовний трикутник

Навіть коли все добре в родині, жінці хочеться, щоб їй захоплювалися, робили компліменти, любили. Мабуть, ми розуміємо, що життя швидкоплинне, а бути щасливою так хочеться. І ось ти вже лаєш себе: «Я закохалася в іншого, а як же сім’я?» Так, закохалася, будучи заміжньою, що ж робити? Головне – не поспішати. І не кидатися «з головою у вир» нових яскравих відносин.

Говоріть собі: «Я не буду поспішати, руйнувати сім’ю, наносити травму дитині.» Це зараз дуже важливо. Можна закохуватися, або симпатизувати вподобаному чоловікові, але зовсім не обов’язково руйнувати через це все життя собі і чоловікові. А якщо у вас дитина, то це все загрожує йому психологічним ударом.

Що робити, якщо заміжня жінка закохалася в іншого чоловіка

Ситуація, звичайно, не проста. Ви подумки літаєте на крилах любові, і чоловік, не дивлячись на ваші спроби звичайних розмов, мабуть, щось відчуває.

Ви сильно ризикуєте: адже зруйнувати завжди легше, ніж побудувати! Ви, можливо, закохувалися до цього, але в цей раз вам здається, що це щось особливе.

Спочатку – ці відносини красиві, небезпечні, і дуже хвилююче, але через деякий час гострота таких відносин пройде.

І не варто вірити в його слова, що він все кине заради вас – це сумнівні обіцянки. Так, є щасливі винятки, коли люди закохувалися, руйнували свої сім’ї, і на уламках будували свою сім’ю. Але досвід підказує, що все це дуже, і дуже поодинокі приклади.

Життєвий досвід завжди приходить з роками, і головне – не наламати дров, коли ти закохана.

Адже життя наше – це зебра: то біла смуга, то чорна. Не може бути все гладко, і без проблем. Якщо ви запитаєте себе: «Я закохана, або мені хочеться любити вигаданий мною ж образ? Він мені здається красивим, романтичним, і так далі. Я не впевнена, що він такий насправді! ».

Чому заміжні жінки закохуються в інших чоловіків?

Коли люди вступають в шлюб, багато хто вважає, що це на все життя, і всі проблеми пройдуть повз, але частіше за все відбувається зовсім по-іншому, і у кожної жінки є свої причини, які пояснюють появу почуттів до іншого чоловіка.

 • Період цукерок, букетів, побачень під місяцем, і нескінченних розмов про все – рано чи пізно закінчується. Одружившись, люди змушені постійно вирішувати безліч побутових проблем, які завжди виникають. Ці проблеми мають властивість витісняти романтику, а більшості жінок, як правило, її не вистачає. Адже ми, жінки – любимо вухами.
 • У кожній родині виникають конфлікти. Їх наявність не означає, що сімейні відносини погані, навпаки, в деяких випадках конфлікти є поштовхом до розвитку, за умови, що обидві людини прагнуть до їх вирішення. Однак, не в кожній парі чоловік і жінка готові до конструктивного вирішення. Найчастіше хтось приймає думку свого опонента, а хтось – ні. Якщо жінка постійно конфліктує з чоловіком, і багато конфліктів залишаються невирішеними, то невдоволення і взаємні докори тільки наростають. Жінці хочеться звільнитися від цього негативу, і отримати підтримку. Якщо поруч опинився чоловік, який готовий її підтримати, цілком ймовірно, що вона може закохатися в нього.
 • Чим довше живеш з людиною, тим більше дізнаєшся його недоліки. Ідеальних чоловіків немає, втім, як і жінок! Хтось мириться з недоліками іншого, хтось намагається переробити людини, а хтось шукає на підсвідомому рівні людини, у якого вони відсутня. Будь-яка соціально активна жінка спілкується з багатьма чоловіками, і може зустріти того, який, як їй здається, буде позбавлений недоліків, присутніх в її чоловіка. Це може стати поштовхом до появи закоханості.
 • Необхідність в нових відчуттях і емоціях. Існує категорія жінок, які не люблять стабільності у відносинах. Їм постійно потрібно отримувати емоції, як від сварки, так і від бурхливого примирення. Коли чоловік не може постійно підкріплювати цю потребу дружини – вона змушена шукати це в інших чоловіках.

Причин, що призводять до появи почуттів до іншого чоловіка дуже багато. Деякі жінки готові миритися зі складною ситуацією в родині, і намагаються вирішувати виникаючі проблеми, а деякі занурюються в нові почуття.

 

Закохавшись в іншого чоловіка, будучи заміжньою, у жінки, найчастіше, не пропадають почуття і прихильність до чоловіка, адже їх пов’язує дуже багато. Тому, якщо жінка закохується, але розуміє, що сім’я і чоловік для неї важливіше, потрібно вживати якихось заходів, щоб побороти в собі нове почуття.

Що робити, якщо закохалася в чоловіка, але заміжня?

 1. Подумати і проаналізувати ситуацію, що склалася в спокійній обстановці. Краще зробити це на самоті. Згадайте, за, що ви полюбили свого чоловіка, а за що нового чоловіка. Розберіться, нове почуття – це любов, закоханість або звичайна симпатія.Уявіть різні варіанти розвитку подій: що буде, якщо ви залишитеся з чоловіком, і що станеться, якщо виберіть іншого. Не потрібно думати тільки про хороше результаті, уявляйте і самий негативний варіант. У багатьох випадках довгі міркування наштовхує жінку на те, що відносини з чоловіком потрібно зберігати.
 2. Не плутайте романтику і цукерково-букетний період з звичайної, повсякденної життям. Ви впевнені, що новий обранець буде краще колишнього в усьому?
 3. Постарайтеся, якомога менше спілкуватися з іншим чоловіком. Якщо є можливість, то краще за все повністю припинити спілкування.Дійте радикально: видаліть номер телефону, видаліть зі списку друзів у соціальних мережах і різних чатах. Якщо є місця, де ви часто зустрічалися, відвідуйте їх, як можна рідше. Не шукайте випадкових зустрічей, адже вони тільки будуть вас змушувати знову повертатися до вашої закоханості.
 4. Перемкніть увагу на що-небудь інше.Можна повністю зануритися в роботу, в спорт, в нове захоплення. Читайте більше книг, дивіться цікаві книги, займайтеся саморозвитком. Таким чином, ви будете поступово витісняти почуття до іншої людини чимось більш цікавим і корисним.
 5. Згадайте про те, що у вас є чоловік, якого ви колись теж полюбили.Повертайтеся подумки до дня вашого знайомства, першого побачення, весілля, в загальному, до всіх приємних моментів, які були у вашому спільному житті. Нагадуйте собі, за що полюбили свого чоловіка, які якості вам в ньому подобаються і т. Д.
 6. Зайдіть на різні жіночі форуми, які є в інтернеті, знайдіть інформацію, яка стосується вашої проблеми. Цілком можливо, що ви здивуєтеся, коли побачите, що існує безліч схожих історій, зверніть увагу на те, чим вони закінчуються. Іноді чужий досвід допомагає уникнути серйозних життєвих помилок.
 7. Хороший варіант – це звернутися до професійного психолога, який допоможе подивитися на нові відносини з боку. Консультація психолога допоможе вам подивитися на себе з боку. Незалежна людина вкаже вам причину вашої проблеми, і разом з вами буде шукати варіанти її вирішення.

Що робити, якщо заміжня жінка закохалася в іншого чоловіка

Як повернути почуття до чоловіка?

Основна причина, через яку заміжня жінка закохується в іншого чоловіка, – це згасання почуттів до чоловіка, тому потрібно щось робити, щоб їх освіжити.

 • Згадайте всі позитивні якості свого чоловіка, які особливо для вас важливі.
 • Подумайте, які почуття ви зараз до нього відчуваєте.
 • Проаналізуйте, якими б хотіли бачити ваші ідеальні стосунки з чоловіком; що потрібно зробити для цього вам і вашому чоловікові.
 • Уявіть, що мужа не стало у вашому житті: як ви будете себе відчувати, чи буде вам його не вистачати, які почуття у вас будуть з цього приводу
 • Зробіть для чоловіка що-небудь хороше і приємне.
 • Влаштуйте незаплановане побачення або хороший романтичний вечір, коли можна поговорити по душам і насолодитися спілкуванням один з одним.
 • Перегляньте сімейні фотографії, відео з вашого весілля.

Існує багато порад і способів, які допомагають розібратися в стосунках, і зрозуміти, що сімейне життя дорожче любовної пригоди. Однак, вони будуть дієвими лише за умови, що жінка, не дивлячись на свою закоханість, готова до того, щоб зберегти відносини зі своїм чоловіком.

Проте, будь-яка жінка має право на те, щоб закохатися і знову стати щасливою. Але не можна приймати поспішних рішень, пристрасть і яскраві емоції мають властивість закінчуватися, а потім виявляється, що крім цього, вас нічого з людиною і не пов’язувало. Стає прикро, що занадто швидко відмовилися від чоловіка на користь нових, але невдалих відносин.

Джерело: http://HelpMyLove.ru/ya-zamuzhem-i-vlyubilas-v-drugogo-muzhchinu

Ісламська лінія довіри. Я заміжня, але закохалася в іншого чоловіка

Що робити, якщо заміжня жінка закохалася в іншого чоловікаЯ заміжня, але закохалася в іншого чоловікаЯ заміжня, але закохалася в іншого чоловіка, і він в мене теж. У нас був роман. І я ніяк не могла перервати відносини, по-перше, тому що дуже його любила, а по-друге, боялася, що він може розповісти все моєму чоловікові … Але все ж я пішла від нього … Зробила покаяння в своїх гріхах і хотіла почати життя з нового рядка …

Знаю, що надійшла несправедливо по відношенню до чоловіка і до людини, якого підвела, і знаю, що заслуговую покарання … Але ж Аллах прощає, і я сподіваюся на Його милість … Кожен може вчинити злочин, але ж головне – зрозуміти це вчасно і зробити покаяння …

Мій гріх буде мучити мене до кінця моїх днів … Але тепер я боюся, що, навіть якщо Всевишній простить мене, мене покарає людина, яку я підвела … Але ж він говорив, що любить мене. Не розумію, як можна бажати зла коханій людині … Не знаю, що може статися, якщо мій чоловік дізнається про це …

Не знаю, що мені робити … Допоможіть мені, будь ласка …

відповіді:

З точки зору релігії:

Пояснювати тяжкість і гидоту гріха перелюбу, думаю, немає сенсу, оскільки ми про це вже не раз говорили, та й Ви самі розумієте, що зробили. Так, дійсно, кожен з нас може помилитися і зробити заборонене. Головне – покаятися в скоєному, зробити щире покаяння.

Щирим покаяння вважається при наявності в ньому трьох умов: 1)  припинення здійснення гріха , 2) жаль про скоєне , 3)  міцне намір не здійснювати подібного в майбутньому .

Якщо Ваше покаяння вбирає все обумовлені вище умови, то Ви можете сподіватися на прощення Всевишнім.

В одному з висловів Посланника Аллаха (мир йому і благословення) сказано, що « того, хто приховає гріхи і недоліки іншого мусульманина, Аллах теж приховає гріхи і на цьому світі і на тому » ( «Джаміуль-ахадіс», № 22385).

من ستر مسلما ستره الله فى الدنيا والآخرة

Тому, якщо Ви хочете, щоб Аллах приховав Ваш гріх і ніхто не дізнався про нього, приховуйте гріхи і недоліки інших мусульман. Будьте впевнені, що якщо Ви будете керуватися цим хадисом, то Аллах неодмінно захистить Вас і не допустить Вашого викриття.

А щоб хоч якось спокутувати свою провину перед чоловіком, станьте для нього люблячої і турботливої ​​дружиною. Можливо, таким хорошим ставленням Ви досягнете його вибачення на Том світлі.

З точки зору психології:

Як би тривіально це не звучало, але в ситуації, що склалася є тільки Ваша вина. Саме Ви взяли участь в тому, що між Вами та іншим чоловіком виникла любов. По всій видимості, Ви не зупинилися вчасно і дозволили почуттям захопити Вас повністю, що і призвело до таких тяжких наслідків.

З Вашого листа не видно глибокого жалю про те, що трапилося, навпаки, Ви вважаєте, що підвели того чоловіка якимось чином, відчуваєте свою вину перед ним. Це може побічно вказувати на те, що Вами можуть зараз рухати зовсім інші мотиви, ніж просто жаль про скоєне.

По всій видимості, у Вас з цим чоловіком намітилися серйозні розбіжності з питань майбутнього, що і спонукало Вас припинити заборонене спілкування. І, швидше за все, такий розвиток подій зовсім не сподобалося цьому чоловікові, внаслідок чого він і вдається до шантажу.

Є багато недоговореного у Вашій історії, і тому не зовсім зрозуміло, чого Ви зараз конкретно домагаєтеся. Той чоловік може відчувати цю Вашу невизначеність і використовувати її проти Вас, маніпулюючи Вашими почуттями. З одного боку, він буде загрожувати, що все розповість чоловікові, з іншого – всіляко переконувати Вас у своїй любові до Вас.

Це добре відомий прийом, до якого вдаються дуже непорядні люди, для того щоб підвести Вас до вигідною для нього думки. Він прекрасно розуміє, що у Вашій голові зародиться серйозний внутрішньоособистісний конфлікт, з одного боку спонукає Вас бігти від лякаючого викриття, з іншого – бігти в обійми «улюбленого».

І все це зводиться під єдиний знаменник – залишатися з ним до пори до часу. Будьте впевнені в тому, що рано чи пізно, якщо Ви самі зараз не зміните ситуацію рішучим чином, він просто-напросто кине Вас, як обридлу іграшку. Таке, на превеликий жаль, відбувається часто-густо.

Не кажіть про те, що Ви не знаєте, що робити, оскільки альтернатив в цій ситуації немає: йти від забороненого спілкування, однозначно, а другого і третього не дано. Не думайте про те, що ситуацію можна повернути так, що і вівці будуть цілі, і вовки ситі, – не той випадок. Не бійтеся його, принаймні не показуйте йому, що боїтеся.

Ваш страх – це те, що йому потрібно, це важіль управління. Не в його інтересах розповідати про минуле, оскільки це йому самому теж честі додає. Щиро покладайтеся на допомогу Всевишнього, Він Вам найкращий помічник, просите про прощення і не повертайтеся до забороненого. Звичайно, ситуація може обернутися непередбачуваним чином. Але все одно в основі всього буде Ваша рішучість і твердість волі.

 • Мухаммад-Амін – хаджі Магомедрасул
  теолог
 • Аліасхаб Анатолійович Мурзаев
 • islam.ru

Джерело: https://islam-today.ru/obsestvo/raznoe/islamskaya_liniya_doveriya_ya_zamuzhem_no_vlyubilas_v_drugogo_muzhchinu/

Заміжня, але закохалася в іншого

«Здрастуйте, Анастасія! Вирішила запропонувати вам тему для статті або відео, і отримати відповідь на своє питання … Справа в тому, що я заміжня, але закохалася в іншого чоловіка. Що робити ?

Мій шлюб досить молодий, всього 3 роки. Може, це про нас: любов живе три роки? Я мріяла про щасливу родину і коханого чоловіка на все життя. А тепер думаю про іншого чоловіка. Допоможіть порадою! Може, є хто-то, хто був уже в аналогічній ситуації? »

Ми вже поспілкувалися особисто з автором цього повідомлення, але я все-таки вирішила написати статтю на цю тему. Тим більше, що подібні питання мені вже задавали.

Чому так сталося, чому я закохалася?

Заміжня жінка закохується з однієї причини: їй не вистачає любові. Тим часом вона може перебувати в шлюбі в одному з 2-х станів:

1. Вона емоційно вільна від шлюбу і від відносин з чоловіком (він їй неприємний), хоча вони і продовжують жити разом (через дітей, квартири, бізнесу, страху залишити зону комфорту та інше).

2. Почуття до чоловіка є, але на тлі образ, претензій, втоми і деякої незадоволеності своїм шлюбом.

Давайте розглянемо обидва варіанти окремо, і докладно відповімо на питання: що робити, якщо заміжня жінка раптом закохалася в іншого чоловіка?

Отже, якщо жінка емоційно вільно від шлюбу, що це означає? – Найчастіше у неї неприйняття до чоловіка, кожен живе своїм життям, виконання звичних обов’язків на рівні сімейних, побутових питань дається важко.

Обидва можуть бути вже підсвідомо готові до розлучення, але звичка відтягує момент прийняття рішення про розлучення. Можуть бути й інші причини, чому чоловік і жінка разом, але важливість в іншому – дружина вже не любить чоловіка.

Тому закоханість настає цілком виправдано. Питання в тому, що з нею робити? Чи можливо ще якось врятувати шлюб? – Якщо є бажання, то і шанси є.

А якщо вже нічого для шлюбу робити не хочеться, не варто себе мучити. Відповідь, на мій погляд, очевидний, – дайте собі шанс знайти нову любов і щастя в нових відносинах. Але рішення приймати вам.

Друга картина кардинально відрізняється від першої: жінка відчуває почуття до чоловіка, але через недомовленості, морального виснаження і невирішених побутових питань почуття затерлися, що призвело до появи ілюзії (!) Любові до іншого чоловіка.

Саме ілюзії , тому як жіноча психологія по-іншому влаштована: якщо жінка любить одного чоловіка, то на другого покладаються лише надії на те, що він дасть їй те, чого не дає перший.

Це може бути ласка, увагу, пристрасть, легкість, безтурботність, але не любов. Любов у неї вже є і потрібно докласти максимум зусиль до того, щоб вона прийняла рішення залишити чоловіка. Закоханість – так, але це як проекція, фантом, копія любові. А є оригінал – любов до чоловіка.

Ваші дії

Візьміть аркуш паперу і ручку і чесно дайте собі відповідь на такі питання:

 1. Чим саме залучив мене новий чоловік? – Перерахувати.
 2. Які можуть бути наслідки, якщо я почну відносини з цим чоловіком?
 3. Чи будуть наші відносини так само важливі для нього?
 4. Чи я буду щасливішим?
 5. Що я буду відчувати, якщо почну зустрічатися з цим чоловіком?
 6. Чи можу я відчути той же зі своїм чоловіком? Що я можу для цього зробити?
 7. Які почуття я відчуваю до чоловіка? – Перерахувати.
 8. Що буде, якщо його раптом не стане в моєму житті?
 9. Чи готова я принести в жертву свій шлюб заради нової любові?
 10. Чи зможу я брехати чоловікові, дітям?
 11. Чого мені не вистачає у відносинах з чоловіком?
 12. Якщо я дізнаюся, що у чоловіка є коханка, що я відчую? Як я поведу себе?
 13. Яким я хочу бачити свій шлюб? – Перерахувати за пунктами.
 14. Що я можу зробити для реалізації кожного пункту?
 15. Що може зробити чоловік?
 16. Що я можу зробити для того, щоб чоловік почав намагатися для наших відносин?

Пам’ятайте прислів’я: «Чоловік – голова, а жінка – шия. Куди шия поверне, туди голова і дивиться »? Останнє питання є яскравий приклад цього прислів’я.

Дружина не повинна змушувати, вчіться провокувати чоловіка. Важливо викликати бажання діяти і нам, жінкам, це під силу.

підводимо підсумки

Коли жінка спочатку серйозно підходить до шлюбу і вибору чоловіка, раптове відчуття нової закоханості завдає незначний шкоди по родині і існуючим відносинам. Навпаки, це привід підбадьоритися і звернути увагу на відносини з чоловіком.

Ця закоханість потребує аналізу: «Що?» і «Чому?», а також: «Навіщо це мені?» і «До чого призведе?».

«Зриває вежу» тільки тому, що жінка втомилася від звичних декорацій, це перше, і друге – вона не знає, як налагодити стосунки з чоловіком. Ось це і є основне питання!

Щоб змінити декорації і не наламати дров, рушайте погостювати до мами, сестри, подруги. Зробіть перестановку меблів або поміняйте шпалери – вам важливо хоч якось розворушити простір навколо.

Про те, як налагодити стосунки з чоловіком ми поговоримо вже в наступній статті.

Хочеться вірити, що ця стаття виявилося для кого-то корисною і своєчасною. Запам’ятайте: будь-яке ви прийняли рішення буде правильним і потрібним.

Обіймаю вас і до зустрічі!

Джерело: http://www.anastasiagibskaya.com/psichologiya-vzaimootnosheniy/zamuzhem-no-vlyubilas-v-drugogo/

Закохалася в іншого, а сама заміжня

21 сент. 2018 Тасья, здравствуйте.Прочла вашу історію – дуже захоплююче! Майже як любовний роман почитала.

І все ж, який у вас запит до психолога на даному етапі?

21 сент. 2018

Тасья

Хочу розібратися в тому, як все-таки відноситься до мене Х. На даний момент не розумію, як будувати лінію спілкування з ним. Як налаштовувати себе по відношенню до нього.

21 сент. 2018 Хочу розібратися в тому, як все-таки відноситься до мене Х. На даний момент не розумію, як будувати лінію спілкування з ним. Як налаштовувати себе по відношенню до нього.

Тасья, для того, щоб розібратися, як до вас ставиться інша людина, є тільки один варіант – запитати його про це прямо. Інакше ми можемо з вами будувати безліч припущень, але при цьому так і не вгадати. Ви пробували запитати його про це прямо?

21 сент. 2018

Тасья

Ні, я не питала у нього. В останній раз він явно натякав, що «я можу сказати йому все що завгодно». Думаю, на рахунок мене він сам вже здогадався. Але змусити себе озвучити це я не можу. Навіть пробувала «підготуватися» до можливої ​​майбутньої зустрічі, представляла його і намагалася сказати, що він мені подобається, але дуже складно себе змусити

21 сент. 2018 Ні, я не питала у нього. В останній раз він явно натякав, що «я можу сказати йому все що завгодно». Думаю, на рахунок мене він сам вже здогадався. Але змусити себе озвучити це я не можу. Навіть пробувала «підготуватися» до можливої ​​майбутньої зустрічі, представляла його і намагалася сказати, що він мені подобається, але дуже складно себе змусити

Зачекайте. Ви задали питання – як дізнатися, як він до вас ставиться. А зараз пишете про те, що не можете змусити себе озвучити, як до нього ставитеся ВИ. Тасья, давайте визначимося, в чому саме зараз основна проблема і який у вас запит. Вам зараз важливіше дізнатися про те, як він до вас ставиться? Або важливіше сказати йому про те, як до нього ставитеся ви?

21 сент. 2018

Тасья

Просто в моїй голові це пов’язано. Я сказу про себе – йому доведеться сказати про себе. Якщо я запитаю у нього як він до мене ставиться, мені здається, що він жартом або відповість щось типу «добре». Хоча, звичайно, це все ще мої припущення. І я ходжу навкруги, будуючи тільки здогадки

21 сент. 2018 Тасья, в тому-то і справа, що ви поки ходите навкруги і будуєте здогадки. Вам не обов’язково починати говорити про себе. І якщо ви скажете про себе – це не зобов’язує його почати говорити про себе. А якщо ви його запитаєте безпосередньо про його почуттях – не факт, що він почне відбуватися жартами. Хоча таке теж може бути.

Подумайте, що для вас зараз важливіше? Розповісти йому про свої почуття або дізнатися про його почуття?

21 сент. 2018

Тасья

Думаю, про мене він все знає. А від того, що я скажу йому, особисто мені легше не стане. А ось від того, що зрозумію його позицію – так

21 сент. 2018

Тасья, тоді варто запитати його безпосередньо про його почуттях і послухати, що він скаже.

21 сент. 2018

Тасья

Справа за малим, залишилося дочекатися, коли він перестане мене ігнорувати і хоча б напише мені … А в ідеалі зустрітися, щоб поговорити особисто.

21 сент. 2018 До того ж я не готова через нього валити свій шлюб (бо у нас же з ним дружні ніби як відносини).

Навіщо вам потрібно знати про його почуттях, якщо ви все-одно хочете зберегти свій шлюб?

21 сент. 2018

Тасья

Я не знаю працює він чи зайнятий чимось особистим. Але раз на моє пряме запитання він відповів, що «тимчасово ігнорує» мене, не думаю, що варто настаівать.По приводу мого шлюбу … Я розбираюся, намагаюся говорити з чоловіком, зрозуміти, як ми один одного ставимося. На даний момент просто не пов’язую одні відносини з іншими. З Х. Я как-будто інша людина, інше життя. Мені приємно почуття закоханості. Але не думаю, що заради цього варто валити шлюб. Ось якщо через якийсь час я зрозумію, що з Х. Це щось більше, що він до мене ставиться так само, тоді про це потрібно буде серйозно замислюватися

Як тільки він вийде на зв’язок, я, звичайно, запропоную йому зустрітися

22 сент. 2018

Так що ж для вас бачиться більш важливим, Тасья,? Ви хотіли б налагодити відносини з чоловіком? Або цей чоловік Х вам більш цікавий? Або ви віддаєте перевагу пасивну позицію – хто буде розторопнішим, тому і потрапите?

22 сент. 2018

Тасья

Ірина Шевцова, швидше за останній варіант. Х. Мені цікавий, а з чоловіком багато що пов’язує. Сама визначитися я не можу

22 сент. 2018

Розкажіть тоді детальніше, ніж саме вам цікавий Х і що вас пов’язує з чоловіком? Заради чого хочете зберегти шлюб? Важливо розібратися, розуміти, що з вами відбувається і чого саме ви хочете. Інакше, пускаючи ситуацію на самоплив, ви в підсумку можете отримати те, що вам зовсім не потрібно …

22 сент. 2018

Тасья

Ірина Шевцова, з Х у нас спільний інтерес, в якому він розуміє мене більше, ніж чоловік, він приваблює мене зовні, з ним легко і цікаво спілкуватися. Коли ми з ним на одинці він проявляє явну турботу в мою сторону, це приємно.

Але з огляду на те, що він дуже скритний (толи в цілому, чи то витрати професії) і дуже мало розповідає про себе, я не можу в повній мірі зрозуміти, що він за людина. І тому не поспішаю в прийнятті рішень щодо его.Муж турботливий, любить мене, знає мене вже від і до.

Підтримував мене, коли були проблеми з батьками. Зовні він мене ніколи не приваблював, але я на початку відносин вирішила, що він милий і цього достатньо, адже головне, що він мене любить. За 5 років у нас так сильно переплелися життя, що обидва явно боїмося думки про те, що ми можемо розлучитися.

Правда, чоловік не приховує, що вважає, що я без нього не впораюся і все одно до нього повернуся. Він вважає, що в побутовому і фінансовому плані я максимально несамостійна.

22 сент. 2018 Тасья, дуже важливий момент ви написали: Правда, чоловік не приховує, що вважає, що я без нього не впораюся і все одно до нього повернуся. Він вважає, що в побутовому і фінансовому плані я максимально несамостійна.

А ви як думаєте?

22 сент. 2018

Тасья

1. Ні, тепер я так не думаю і це мене починає беспокоіть.2. Минулого місяця роз’їхалися на два тижні. У побутовому плані мені було комфортно однієї. У фінансовому, звичайно, з урахуванням іпотеки практично в розмір моєї зарплати, буде важко.

22 сент. 2018 2. Минулого місяця роз’їхалися на два тижні. У побутовому плані мені було комфортно однієї. У фінансовому, звичайно, з урахуванням іпотеки практично в розмір моєї зарплати, буде важко.

Зрозуміла. Батьки якось можуть вам допомогти якийсь час, якщо що?

22 сент. 2018

Тасья

Сьогодні з’ясувалося, що чоловік вчора зустрічався зі знайомою. Повернувся додому о першій годині ночі, розповів сумну історію про вибухнула телефон і довгу тренування в залі. Вдень запитала в лоб, зізнався. Але запевнив, що тільки грав з нею в футбольну гру і не знав, як мені сказати. І провину свою бачить тільки в тому, що не сказав.

Ось я і думаю, чи є сенс в шлюбі, якщо при всьому нашому ставленні один до одного, нам цікаві інші люди?

Джерело: https://www.psysovet.ru/consultation/16767

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *