Що розповісти дівчині про себе: як подати себе правильно

Що написати про себе на сайті знайомств: плюси і мінуси знайомств на сайтах + основні правила складання опису + перелік фактів, які варто вказати в графі про себе + як правильно заповнити портфоліо на сайті знайомств від «А» до «Я» + чого не варто писати на сайті, щоб не відлякати потенційного коханого.

Зміст приховати

Останні кілька десятків років самотні люди воліють знайомитися з протилежною статтю в мережі.

Але щоб знайомство з віртуального перетворилося в реальне, необхідно знати, що написати про себе на сайті знайомств, щоб скоріше залучити щастя в своє життя. Про це і поговоримо в сьогоднішній статті.

Знайомства онлайн: особливості, переваги та недоліки

В останні роки простежується певна закономірність: люди багато працюють, рідко мають вільний час, все частіше залишаються самотні. Разом з тим розвиток науки і техніки теж не стоїть на місці. Як підсумок, в мережі з’являється все більше спеціалізованих майданчиків – сайтів знайомств, де люди по всьому світу «блукають» у пошуках своєї другої половини.

Очевидно, що такий вид знайомств має чимало переваг, хоча є і недоліки. Розгляну їх трохи детальніше.

НедостаткіПреімущества

Знайомства в мережі не гарантують вам зустріч з сумлінним і порядною людиною. На жаль, «розлучення» в таких відносинах теж має місце бути. Якщо ви знайомитеся в мережі, немає необхідності витрачати велику кількість часу на те, щоб зібратися, зустрітися і провести кілька годин в компанії незнайомця, який виявився вам не дуже приємний.
На просторах мережі повно самотніх людей, яким не терпиться знайти особисте щастя. Це значно збільшує конкуренцію і знижує індивідуальні шанси на успіх. Розуміючи, що шансів залучити представника протилежної статі у вас не дуже багато, завжди можна трохи прикрасити дійсність, щоб посприяти успіху в особистому житті.
Те, що написано на сторінці сайту знайомств, зовсім не обіцяє вам правдиву інформацію. Рано чи пізно ви зі своїм віртуальним коханим зустрінетеся, і вся прикрашена дійсність відразу вийде назовні. На сайтах знайомств «сидять» десятки, і навіть сотні самотніх людей з різними професіями, поглядами на життя і темпераментами. У вас є унікальний шанс вибрати найбільш підходящого на ваш погляд людини.

Взагалі знайомства в мережі мають чимало спільного із зустрічами в реальному житті. Хоча певні особливості все ж існують.

Основна з них – момент зустрічі. Якщо в реальному житті ви відразу маєте можливість побачити людину, і зрозуміти, чи симпатичний він вам, то в мережі ви такої можливості позбавлені. Тут ключову роль відіграє опис, яке ви залишаєте про себе.

Саме воно стане причиною вашої перемоги або фіаско в особистому житті.

Що розповісти дівчині про себе: як подати себе правильно

5 елементарних правил, як і що написати про себе на сайті знайомств

Як ви вже встигли зрозуміти, опис на сайті знайомств – це ваша візитна картка, від правильності і акуратності написання якої залежить і майбутнє вашого особистого життя.

Писати тут можна багато про що, але перш, ніж я розповім, що варто написати, обговоримо основні правила, як це зробити.

Як почати знайомство в Інтернеті: 5 корисних порад від психологів

Якщо ви бажаєте змінити свій сімейний стан, використовуючи для цього сайт знайомств, дійте наступним чином:

 1. Будьте відкритою, і свій опис на сайті пишіть від душі.

  Ваше опис – це не мемуари, і вже тим більше не шкільний твір. Не потрібно використовувати складні звороти, яскраві порівняння і зменшувально-пестливі форми слів. Просто напишіть те, що насправді думаєте про себе.

 2. Чи не набивайте собі ціну і не підносьте.

  Якщо не хочете «з порога» відлякати судженого, не пишіть про те, що ви єдина і неповторна. Дайте можливість чоловіку самому вирішити, на скільки ви важливі для нього.

 3. Будьте позитивної, виключіть пасивні тексти.

  Дуже може бути, що ваше життя далека від ідеалу, і з кожним днем ​​вам доводиться нелегко. Але це чи то, що потенційному залицяльникові варто дізнатися в першу чергу? Спочатку його цікавите ви, а вже потім ваша доля.

 4. Чи не намагайтеся здатися ідеальною.

  Як відомо, ідеальні жінки часом здатні відлякати навіть найуспішнішого чоловіка. Не факт, що у протилежної статі така ж висока самооцінка. Може він неймовірно успішний, але занадто сором’язливий? Будьте простіше.

 5. Чи не будьте відвертий більше, ніж це необхідно.

  Якщо ви перебуваєте на сайті з метою закохатися, побудувати відносини, а може і сім’ю, то не варто використовувати занадто багато вульгарних натяків, інтимних описів і напівоголених фото. Боюся, претенденти на вашу руку і серце можуть зрозуміти вас трохи невірно.

Зверніть увагу: для того, щоб об’єктивно поглянути на все викладене вами в анкеті на сайті знайомств, є одна перевірена методика. Вона полягає в наступному: складіть свій опис згідно з бажанням, і приберіть в дальній ящик хоча б на 5-7 днів. Після цього дістаньте його і перечитайте. Впевнена, ви виправите написане, і воно прийме набагато кращу форму.

Закінчивши з правилами, переходимо до конкретних прикладів.

5 варіантів, що написати в графі про себе на сайті знайомств

До заповнення анкети на сайті необхідно поставитися з усією відповідальністю. Адже це ваше «обличчя», яке дасть потенційному обранцеві враження про вас самих, а також про ваш рівень грамотності, освіченості і життєвої позиції.

Особливо уважно відвідувачі сайту читають блок «Про себе». Саме він містить інформацію, яку ви пишете самостійно згідно вашої фантазії і думку про себе.

Де знайомитися з чоловіками: найбільш рибні місця

Що ж можна вказати в цьому блоці?

ФактиОпісаніеПрімер

приклад Ваш характер або темперамент – це перше, на що зверне увагу чоловік. Кому-то ближче люди позитивні, а кому-то реалісти. Обов’язково залиште кілька слів про те, яка ви. «Я – пустотлива і щасливо біжить по життєвому шляху дівчина. Готова зарядити тебе позитивом і знайти вихід з будь-якої складної ситуації разом »
інтереси Якщо ви чимось дуже захоплені або є затятою представницею субкультури, то про це непогано буде згадати в блоці «Про себе». Так ви швидше знайдете однодумця. «Веду здоровий спосіб життя, не вживаю алкоголь, не палю і не вживаю м’яса. Буду рада познайомитися з людиною, яка повністю розділить мої погляди на життя »
захоплення Інтереси та захоплення – близькі поняття. Але до захоплень варто швидше віднести любов до подорожей, турпоходи чи риболовлі. Напишіть, що любите, можливо, і ваш суджений – великий любитель підкорювати нові міста. «Не уявляю своє життя без подорожей, розвитку і друзів. Шукаю хлопця, який готовий буде підкорити зі мною будь-яку вершину »
таланти Бути може, ви граєте на музичному інструменті або в вас ховається талант справжнього художника? Вважаю, що можна розповісти про те, що ви любите, і що у вас виходить якнайкраще. «Моє захоплення – кулінарія, зокрема випічка. Не хочеш стати не тільки моїм супутником життя, а й дегустатором моїх смачних десертів? »
Погляди на життя, мрії Якщо ви конкретно націлені знайти супутника на все життя і майбутнього батька своїм дітям, не варто таїти свої мрії. Так процес тільки прискоритися, адже все небажаючі відразу пройдуть повз. «З дитинства мрію про велику родину, чого тут приховувати? З радістю стану господарської та люблячою дружиною, опорою і підтримкою в житті »

Заповнюючи графу про себе, не забувайте, що анкета на сайті знайомств має і інші розділи. Це означає, що немає необхідності писати тут все, що тільки прийде в голову, адже є й інші, більш відповідні для цього блоки.

До того ж, не надто розтягуйте текст, інакше читач може незабаром занудьгувати. Ідеально – 3-5 зв’язкових пропозицій.

Що розповісти дівчині про себе: як подати себе правильно

Приклад з життя, що слід написати в графі про себе

Моя подруга зовсім не вміє знайомитися в реальному житті. Зате вона майстер знайомитися з успішними і красивими чоловіками на сайтах знайомств. У чому її секрет? У правильно складеної анкеті.

Розповім в двох словах, що саме в її описі привертає чоловіків.

По-перше, вона ніколи не описує свою зовнішність. Для цього існують фотографії.

По-друге, ніяких паспортних даних, на кшталт: «Народилася в листопаді 1990 року, закінчила школу, потім університет, тепер працюю». Тільки цікаві факти, нічого зайвого. І головне, все написане має бути про себе, а не про маму, тата або сестрі.

По-третє, більше інформації про власний спосіб життя, поглядах і перевагах. Подруга каже, що так чоловіки відразу ж мають уявлення про те, до якого життя дівчина звикла, і що їй до душі.

Завдяки такому опису небажані «екземпляри» не пишуть зовсім, а однодумці відразу ж знаходять її.

Ось так просто.

Як заповнити анкету на сайті знайомств покроково: проста інструкція

Насправді лише невелика кількість людей знають про те, що заповнити анкету на сайті знайомств так, щоб від бажаючих познайомитися не було відбою – ціла наука.

Але якщо діяти покроково, то вирішити цю непросту проблему, стане в рази простіше.

ШагіОпісаніе

Що розповісти дівчині про себе: як подати себе правильно Крок 1. Придумайте відповідне ім’я або нік. Коли ви потрапите на сайт знайомств, то першим ділом вам потрібно буде написати власне ім’я. Тут можете писати відкрито, а можете проявити фантазію. Головне, постаратися виключити зайве пестливі прізвиська, а також імена з еротичним підтекстом – наприклад, Грайлива Кішечка або Анютка Малютка.
Що розповісти дівчині про себе: як подати себе правильно Крок 2. Визначте цільову аудиторію. Якщо ваша мета – заміжжя, то будьте гранично скромною. Якщо хочете лише розважитися, то можете не обмежувати політ своєї фантазії. Ваше опис прямо залежить від того, яку людину ви маєте намір зустріти.
Що розповісти дівчині про себе: як подати себе правильно Крок 3. Заповніть анкету. Коли визначте тип людей, з якими хочете познайомитися, саме час заповнити анкету і найнеобхіднішу графу – «Про себе». Не поспішайте, подумайте, перечитайте кілька разів.
Що розповісти дівчині про себе: як подати себе правильно Крок 4. Додайте фотографії. Щоб скоріше залучити протилежну стать, не забудьте про найголовніше доповненні опису – фотографіях. Важливо, щоб вони були зроблені в реальному часі, а не за часів шкільних років. Також забудьте про використання фото з паспорта, знімків в стилі «ню» і т.д. В ідеалі знадобиться 7-8 фотокарток.
Що розповісти дівчині про себе: як подати себе правильно Крок 5. Будьте коректною. Після того, як механізм буде запущений, чекайте перших листів. Відповідайте всім, залишаючись при цьому гранично коректною. Не грубо, що не хаміте. Якщо людина вам не підходить, тактовно йому про це розкажіть.

Наостанок проаналізуємо найбільш часто зустрічаються помилки, які допускають люди при заповненні анкет в мережі.

Правила і поради, як заповнити анкету на сайті знайомств:

Що не варто писати на сайтах знайомств?

Вже давно зареєструвалися на популярному сайті, а відгуків куди менше, ніж ви очікували? Можливо, ви просто написали щось таке, що відлякує потенційних залицяльників?

Як познайомитися з дівчиною на вулиці: посібник для початківців

Для успіху в розвитку відносин і особистого життя я раджу вам в описі на сайті виключити:

 • Вимоги до представника протилежної пола.Даже якщо людина повністю відповідає вашим вимогам, він навряд чи напише що-небудь, прочитавши вашу анкету. Чому? Тому що у нього створиться враження ніби його «вписують» в рамки переваг, що, погодьтеся, зовсім неприємно.
 • Вказівка ​​точних параметрів майбутнього ізбранніка.Любіте високих і підтягнутих? Це прекрасно, але не варто просити про те, щоб невідповідні під ці стандарти не шукали з вами зв’язку. Це і не коректно, і прикро для читача. До того ж може хлопець з ростом в 190 см і не вважає себе високим, а для вас з вашими 155 см – це межа мрій.
 • Уподобання рівня доходів і інтимних подробностей.Какому людині буде приємно спілкуватися з тим, хто шукає партнера виходячи з рівня його доходів? Думаю, що цей нюанс можна обговорити лише тоді, коли між вами дійсно зав’яжуться відносини. Те ж саме стосується і інтимних подробиць. При знайомстві ці обговорення більш, ніж недоречні.

 

Словом, якщо ви все ще думаєте, що написати про себе на сайті знайомств, тобто пара простих порад, які вам допоможуть. Перше – будьте відкритою і цікавою. Друге – не дуже прикрашають дійсність, рано чи пізно ви зустрінетеся в реалі. Удачі вам і щастя в особистому житті!

 • Твіттер

Джерело: https://dnevnyk-uspeha.com/otnosheniya/chto-napisat-o-sebe-na-sajte-znakomstv.html

Що цікавого можна розповісти дівчині про себе: кілька прикладів

Що розповісти дівчині про себе: як подати себе правильно

Прикольний випадок про те, як Ви приклеїли мову до гойдалок або принесли додому цуценя, – безпрограшний варіант, щоб зацікавити панночку на початку відносин.

Історії при цьому можуть бути як погані, так і хороші, але є одне табу. Якщо мова йде про хуліганство, то воно не повинно було нести будь-якої шкоди. Наприклад, намилити дошку милом перед контрольною – хороший приклад, відловлювати жуків і відривати їм крила – поганий.

до змісту ↑

Подорожі по Росії або інших країн

Що розповісти дівчині про себе: як подати себе правильно

Якщо Ви майже або зовсім не подорожували, розкажіть щось цікаве про своє рідне місто або про те, де живете зараз. Навіть в маленьких містах є такі місця, про які мало хто знає. Спробуйте здивувати дівчину простими речами.

до змісту ↑

хобі

Якщо у Вас є або було хобі, відмінне від сидіння перед комп’ютером, то дівчина із задоволенням про це послухає. Розкажіть, чим захоплювалися ще в дитинстві.

Якщо немає хобі, подумайте, що Вам цікаво – можливо, Ви любите читати статті на певні форуми чи прекрасно розбираєтеся в сортах сидру. Раптом з’ясується, що ви обидва мрієте побувати в Афганістані або любите робити коктейлі на основі кави.

Незвичайні і смішні історії з життя

У житті кожної людини є цікава історія, яка могла б стати основою невеличкого оповідання. Якщо вважаєте, що і у Вас є щось схоже, – сміливо розповідайте! Підійде випадок, як Ви відстали від поїзда або як Вас одного разу вирішили розіграти друзі.

Головний принцип – історія повинна бути весела або притягає увагу.

до змісту ↑

Плани на майбутнє

Що розповісти дівчині про себе: як подати себе правильно

Не слід детально описувати, у скільки років збираєтеся одружитися і скількох дітей хочете, але загальну картину з приводу майбутнього роду занять або хоча б країни проживання цілком можна описати.

до змісту ↑

Як правильно розповідати: основні правила

Історія повинна бути правдивою. По-перше, панянка з цікавості може почати задавати питання, на які не кожен прибріхує людина відразу може відповісти. По-друге, брехня може спливти назовні і поставити чоловіка в незручне становище.

Виняток – явна вигадка, коли чоловік хоче розвеселити дівчину, і обидва про це знають. Наприклад, по серед історії може з’явиться літаюча корова або старий Хоттабич. Головне – розповідати емоційно, наче це роль в театрі. Така вигадка спрацює тільки один раз і на одному з перших побачень.

Увага до деталей. Чоловіки часом опускають подробиці, від чого розповідь стає безликим і нудним. Акцент на якихось деталях додасть в історію конкретики і може привернути увагу.

Важливо не переборщити і не описувати кожні стілець і чашку, а робити акценти на дійсно важливому. Розповідаючи про дитинство, опишіть себе або покажіть 1-2 фото, які не закидайте дівчину картинками з літньої подорожі – опишіть найкращі пам’ятки або смішного туриста з іншої країни, якого вдалося зустріти.

Розповідайте емоційно. Якщо у Вас були проблеми з читанням віршів у дошки в школі, то зараз саме час надолужити. Коли розповідаєте історію, робіть акцент голосом за допомогою інтонацій.

Не варто кричати на всю вулицю, але трохи підвищити голос на особливо небезпечній і хвилюючому моменті можна і потрібно. Історії, розказані таким чином, хочеться слухати годинами, тому що за допомогою емоцій слухач жваво уявляє собі всю картину перед очима і ніби стає учасником подій.

Зберігайте впевненість. Заздалегідь подумайте, про що розповісти і як це відіб’ється на Вашому образі. При цьому не варто прикрашати події і додавати щось від себе, але якщо в історії є щось компрометує, то про це цілком можна промовчати, чи не переписуючи все інше.

Не розказуйте про п’яні витівки і не кічітесь власним перевагою. Внутрішня впевненість відчувається, і якщо чоловік буде намагатися якось довести це ще й на словах, то ефект буде повністю зворотний.

Що розповісти дівчині про себе: як подати себе правильноПрацюйте з образами. Будь-який хороший розповідь повинен створювати у співрозмовника ефект присутності. Ваша розповідь повинен бути красивим і «соковитим». Для цього потрібно використовувати в своїй розповіді слова, які дають відчути, то що відчували в той момент Ви.

Наприклад, розповідаючи про похід на пляж можна розповісти про те, як сліпуче сонце відбивалося від води (візуальний образ), про шум прибою і крики чайок (звуковий образ), про теплий, солоний вітер в обличчя і гарячий пісок під ногами (кінестетичний образ) .

до змісту ↑

Що не можна про себе розповідати при першому знайомстві

колишні дівчата

Розмовляти про колишніх можна вже після того, як Вас з дівчиною будуть серйозні стосунки. На початковому етапі відносин це недоречно.

Борошно буде порівнювати себе з кимось із колишніх, і нічим хорошим це не закінчиться. До того ж, з Вашого боку буде вкрай складно зберегти нейтральне ставлення розповідаючи. В результаті про кого-то Ви розкажете занадто трепетно, як ніби ще залишилися почуття, а про когось занадто негативно, як ніби все ще ненавидите.

до змісту ↑

Успіх у дівчат

Чоловік виглядає безглуздо, коли намагається показати свій успіх у жінок. Якщо дівчина погодилася піти на побачення, то їй вже сподобався супутник, і повідомляти їй про те, що вона в своїх перевагах не унікальна, – не варто. Коли чоловік впевнений в собі, він не буде привертати увагу дівчини таким шляхом.

невдачі

В даному випадку мова йде про невдачі, про які чоловік все ще переживає. Є 2 роду невдах: перші заздалегідь не впевнені в успіху і часто навіть нічого не починають, а другі вчаться на своїх помилках і рухаються далі.

Якщо чоловік буде розповідати про те, що у нього колись не вийшло, але при цьому продемонструє, що він виніс із ситуації, то в цьому немає нічого поганого. Більш того, розповідь в позитивному ключі і з парою жартів додасть чоловікові в обличчі дівчини впевненості.

до змісту ↑

гроші

Що розповісти дівчині про себе: як подати себе правильно

На тему грошей краще взагалі не говорити. Якщо зайшла розмова про роботу, то досить сказати, що вас влаштовує зарплата, і не акцентувати увагу на її розмірі. До того ж, адекватну дівчину розмова про гроші ще й збентежить.

до змісту ↑

хвастощі

Хвастощі теж під забороною. Чоловік не повинен дозволяти вголос ставити себе вище інших з того чи іншого приводу. Особливо не варто ставити себе вище дівчини, намагаючись «помірятися» з нею зарплатою і освітою, але ж буває і таке.

Справжній чоловік, навіть якщо у нього дійсно прекрасна робота, нова «трійка в центрі» і BMW останньої моделі, ніколи не буде виставляти це напоказ і кричати про свої матеріальні здобутки на кожному розі.

до змісту ↑

Розповідати про проблеми і скаржитися на життя

Проблеми не надихають, тому поки Ви не стали жити разом, про них краще не говорити. Не треба відлякувати дівчину, звалюючи на неї вантаж всіх невдач і неприємностей. У жінці природою закладено співчувати і співпереживати, тому зайва увага з її боку скоро набридне і Вам самим.

Те ж саме стосується і здоров’я. Напевно вона помітить, якщо у Вас астма, але розповідати про все інше годі й говорити.

до змісту ↑

Приклад гарної історії про себе з життя

Поганий приклад:

Загалом, їхав я пару років тому в Сочі відпочити. На літак квитки розібрали, тому довелося добу їхати в поїзді. А я на них вже років 10 не їздив – при моїй зарплаті з поїздів я тільки бізнес-клас «Сапсана» поважаю.

Ну, вийшов вночі покурити на станції, а поїзд взяв і рушив. Я за ним трохи пробіг, але мене ніхто не помітив, і він поїхав без мене. І, головне, навіть провідниця, дура ця, не вийшла попередити, що поїзд відправляється. І, головне, будувала мені очі всю дорогу.

Напевно, помститися вирішила, що я в її сторону навіть не дивився!

Довелося на цьому смердючому вокзалі до ранку сидіти, поки наступний поїзд не з’явиться. Ну, зате я ніколи портмоне не виймати з кишені – дав на лапу місцевому начальнику, щоб мої речі з поїзда зняли вчасно і на наступній станції мені їх передали. Так він мене ще коньяком пригощав потім і кликав заїжджати, коли буду мимо. Але поїздом я більше ніколи не поїду – собі дорожче зв’язуватися!

Гарний приклад:

Два роки тому я вирішив відпочити в Сочі. Захотілося відчути себе героєм радянського фільму, і на початку вересня взяв квиток на поїзд. В першу ж ніч від чогось ніяк не міг заснути, і вийшов подихати свіжим повітрям. Поки прогулювався уздовж шляхів, поїзд взяв і поїхав! Напевно, провідниця не помітила, що хтось вийшов, тому що вже години 2 ночі було.

На вокзалі тільки сторож і відділення поліції. Добре, що у мене з собою гаманець з документами був. Вдалося поговорити з поліцейськими і зв’язатися з наступною станцією, щоб мої речі зняли, і купити квиток на ранковий потяг. Загалом, доїхав я потім без пригод, але більше ніколи один з вагона не виходжу.

Зараз, звичайно, зі сміхом всю історію згадую, але тієї ночі мені було не до сміху …

Словом, не намагайтеся зобразити із себе іншу людину. Чи не принижуйте в оповіданнях інших людей і не перебільшуйте своїх достоїнств.

А якщо не знаєте, про що розповісти – запитаєте дівчину, що їй буде цікаво послухати. І не забувайте, що це не має бути нескінченний монолог. Історія цікава, коли панночка задає питання і випитує деталі.

А щоб це сталося, не забувайте розповідати емоційно і робити акценти в мові.

Джерело: http://manlife24.ru/otnosheniya/obshhenie/chto-rasskazat-devushke-o-sebe.html

Що розповісти про себе – 5 прикладів розповіді для співбесіди в 2020 році

Головна> Співбесіда> Що розповісти про себе – 5 прикладів розповіді для співбесіди в 2020 році

Співбесіда – це стандартний етап під час пошуку роботи.

Адже після того, як відповідна вакансія була знайдена, чекає зустріч з роботодавцем, де вже особисто потрібно буде довести йому свою професійну придатність.

Тут найважливіше – правильно себе презентувати, а, значить, потрібно скласти грамотний розповідь про себе. Приклади того, що розповісти про себе на співбесіді при прийомі на роботу, дивіться нижче.

Не забувайте цікавитися у роботодавця майбутньою роботою – про що запитати на співбесіді?

Найчастіше співбесіду з наймачем складається з ряду стандартних запитань. Наприклад, це можуть бути анкетні дані, де запитають про місце проживання, вік і досвід роботи. Але головна частина співбесіди – самопрезентація. І найчастіше саме ця частина вводить більшість людей в ступор. Щоб успішно її пройти, варто заздалегідь підготуватися і скласти приблизний текст розповіді про себе.

Претендентові на допомогу (читати обов’язково):

 • 13 головних питань на співбесіді з відповідями – стаття;
 • 6 ситуаційних питань з відповідями – стаття;
 • Приклади відмінних, гарних і поганих відповідей на питання рекуртера – таблиця.

Що розповісти про себе на співбесіді при прийомі на роботу

Багато перед тим, як піти на зустріч з роботодавцем, сподіваються зімпровізувати на місці. Але доведено, що навіть самі винахідливі люди часто губляться під час відповіді на самі звичайні питання. Тому не зайвим буде скласти невелику розповідь про себе ще вдома.

Що розповісти дівчині про себе: як подати себе правильно

При складанні розповіді про себе, варто пам’ятати, що стислість – сестра таланту. Загальний розповідь повинен бути довжиною від двох до чотирьох хвилин. Тому написаний текст потрібно уважно перечитати голосно і вголос, зі своєю звичайною дикцією. Потрібно розповісти про найважливіші факти в своїй біографії, щоб монолог вийшов коротким, але вільним і змістовним.

Читайте також:   Як сказати хлопцю, що ми розлучаємося: кращі способи і поради

Не зайвим буде з’ясувати деякі додаткові відомості, які дуже допоможуть під час співбесіди:

 • Ознайомитися з сайтом компанії. Там можна з’ясувати, в якому напрямку вона працює, і яких співробітників шукає;
 • Виходячи з цих даних, скласти список особистісних якостей, які можуть стати в нагоді під час роботи на бажаної посади. Наприклад, чуйність, цілеспрямованість, самодисципліна;
 • Якщо це оптові або роздрібне продажу, то можна розповісти про успішний досвід роботи з багатьма клієнтами;
 • Згадати досягнення, не прикрашаючи їх, але і не замовчуючи. Адже саме вони можуть зіграти важливу роль під час вибору кандидата.

Після збору даних можна приступати до складання розповіді про себе. Головне, потрібно обов’язково враховувати, що всі репліки повинні бути змістовними, але при цьому ємними і короткими.

Щоб затримати увагу, не варто в принципі вимовляти «ні» і будь-які негативні частинки. У самопрезентацію можна включити:

 • Назва навчального закладу, не забувши при цьому згадати його гідності та переваги. Але при цьому не варто перераховувати всі місця навчання, починаючи зі школи. Досить одного;
 • Не зайвим буде згадати закінчення спеціальних курсів, знання ПК та іноземних мов, якщо такі є;
 • Обов’язково розповісти про свій досвід. Але найголовніше, потрібно підкреслити саме досягнення під час роботи в минулих фірмах.

5 прикладів оповідань про себе на співбесіді

Приклад 1:

Мене звуть Марія Іванівна (або Свиридова Марія Іванівна). Мені 25 років. Живу в Москві. Незаміжня. У 2012 році закінчила факультет економіки Державного університету. Після закінчення працювала за професією. Досвід роботи та навчання переконав в тому, що мені дуже близька дана сфера.

Тому побачивши вільну вакансію маркетолога у вашій фірмі, поспішила прийти на співбесіду. Думаю, що саме тут я можу із задоволенням працювати за професією, адже перспективи надають не тільки аналітику, а й просування продукції.

Це саме те, що мене завжди захоплювало.

Для цієї посади у мене є всі професійні якості (тут їх слід перерахувати). Володію англійською, вільний користувач базових комп’ютерних програм. Легко навчаюся, що не конфліктна. Креативна і завжди підходжу до ситуації з нестандартною сторони. Саме це мені допомогло на минулому місці роботи підготувати акції, які в наслідок привели кілька великих клієнтів у фірму.

Ще 4 приклади розповіді про себе (натисніть для збільшення тексту):

Приклад 2:
Що розповісти дівчині про себе: як подати себе правильно
Приклад 3:
Що розповісти дівчині про себе: як подати себе правильно
Приклад 4:
Що розповісти дівчині про себе: як подати себе правильно
Приклад 5:
Що розповісти дівчині про себе: як подати себе правильно

Часто роботодавці запитують на співбесіді про хобі людини, яке може багато що про нього розповісти. На це питання ні в якому разі не варто відмовчуватися. Наявність улюбленої справи, буде характеризувати вас як різнобічного та активного людини.

Якщо співбесіду при прийомі на роботу проходить випускник, то і тут не варто губитися. На питання про досвід можна сміливо заявити про свою наукову діяльність в університеті, розповісти про успіхи і досягнення, які роботодавці дуже часто оцінюють по достоїнству.

Таким чином, результат кожного співбесіди залежить від особистої підготовки. При детальному опрацюванні самопрезентації, збору даних і правильну поведінку під час особистої бесіди, можна легко зацікавити роботодавця і отримати бажану посаду.

Як поводитися під час співбесіди

Щоб справити позитивне враження про себе, потрібно ретельно продумати не тільки те, що говорити, а й як поводитися під час співбесіди при прийомі на роботу. Існують декілька поширених порад від фахівців з переговорів:

 • Дуже важливо правильно сісти на запропонований стілець. Поза не повинна бути напруженою або скутою, але при цьому не потрібно розвалюватися на своєму місці;
 • Чи не перевантажувати мова причетними і дієприслівниковими оборотами;
 • Мінімізувати кількість слів-паразитів в оповіданні;
 • Надавати відомості, які будуть доречні і зацікавлять роботодавця , але не варто приписувати неіснуючих заслуг. Всі факти перевіряються, і якщо виявитися брехня, то довіра остаточно буде втрачено.

Оцініть якість статті. Ми хочемо стати краще для вас:

Джерело: https://buhland.ru/chto-rasskazat-o-sebe-na-sobesedovanii-primery-rasskaza/

Що сказати дівчині, щоб вона розтанула

Хочеш сказати щось дівчині, щоб вона розтанула ? Давай розберемося для початку, як і навіщо це робити.

Як ти вже десь чув – дівчата люблять вухами. Їм подобається, коли хлопці роблять компліменти. Але слід розуміти, що комплімент компліменту ворожнеча. Тому що можна сказати зовсім не те що підходить в даній ситуації, а також виглядати неприродно при цьому.

Що розповісти дівчині про себе: як подати себе правильно

Про останній момент хочеться сказати докладніше. Коли ти спілкуєшся з дівчиною, постарайся зробити так, щоб твоя комунікація з нею виглядала максимально природною.

Хлопці часто намагаються говорити те, що, на їхню думку, хоче почути дівчина. Це неправильно, тому що мова починає звучати награно і неприродно.

Само собою, коли ведеш себе неприродно – це відштовхує іншої людини.

Як правильно говорити дівчині приємні речі

Тому, коли захочеш сказати дівчині компліменти, щоб вона розтанула – старайся говорити від душі, і так, як це хочеться тобі. В такому випадку дійсно оцінить твою щирість. У цій статті наведено кілька прикладів, що можна сказати. Але якщо ти хочеш сказати щиро, то можеш дуже швидко придумати щось своє. Адже кожна дівчина унікальна.

Подумай гарненько, що саме тобі подобається в ній найбільше, що заставляється битися твоє серце частіше. Може, це якась її мила звичка, манера мови, поведінки, або просто особливість у зовнішності. Виділи це, розкажи їй, і покажи, як дана риса на тебе позитивно впливає.

Чим більше несподіваний буде комплімент, тим сильніше він справить враження на дівчину.

Пам’ятай, що все повинно бути в міру. Можна сказати дівчині щось дуже приємне і несподіване. Але якщо ти будеш постійно засипати її компліментами, вона звикне і не буде сприймати їх.

 Що сказати дівчині щоб вона розтанула – приклади

Всі наведені нижче фрази дійсно працюють. Однак використовуй їх в потрібний момент. Ти можеш написати ці пропозиції в вк, або просто сказати в реальному житті.

 • # 1  Спілкування з тобою змушує мене замислитися про теорію споріднених душ.
 • # 2  Не можу уявити своє життя без тебе в ній.
 • # 3  Як тобі вдається завжди виглядати настільки привабливо?
 • # 4  Я відчуваю, що щасливий поруч з тобою.
 • # 5  Ти завжди знаєш, як мене здивувати.
 • # 6  Ти така мила, коли посміхаєшся.
 • # 7  Ти мені снилася минулої ночі.
 • # 8  Я без розуму від твого запаху.
 • # 9  Ти так класно танцюєш!
 • # 10  Коли бачу твою посмішку, мій настрій піднімається до небес.
 • # 11  І чому я зустрів тебе тільки зараз?
 • # 12  Ти найпрекрасніша дівчина, яку я коли-небудь зустрічав.
 • # 13  Твої очі настільки глибокі і виразні, що можна потонути в них.
 • # 14  Твоя любов до мене змушує згортати гори кожен день.
 • # 15  Ти дуже мила, коли спиш.

Стаття в тему: 100 компліментів коханій дівчині

Тепер ти знаєш, що сказати дівчині, щоб вона розтанула.

Джерело: https://elpickup.ru/obshhenie-s-devushkoj/chto-skazat-devushke-chtoby-ona-rastayala/

Як правильно подати себе. самопрезентація

Будь-який проект починається з презентації не тільки товару або послуги, а й самого себе. Справити приємне враження, і головне, запам’ятатися може кожен, якщо буде застосовувати правила нетворкінгу.

 • Приділіть час цього питання один раз і забудьте про незручних моментах при знайомстві.
 • У цьому відео розберемо основні моменти, яким варто приділити увагу.

 

закріплюємо матеріал

Що розповісти дівчині про себе: як подати себе правильно

Текстовий варіант відео

Доброго дня! Це Максим Чернов, автор блогу pronetworking.ru і цього youtube-каналу. І сьогодні ви дізнаєтеся, як яскраво, коротко і лаконічно скласти свою самопрезентацію і розповісти іншим людям про себе. Поїхали.

Де може використовуватися самопрезентація? Ну, очевидно, якщо ви приходите на якийсь захід, де гості цього заходу знайомляться один з одним, наприклад, вони встають і представляються, розповідають протягом 15-20 секунд про себе, ви можете застосувати свою самопрезентацію. Або якщо ви приходите проводити співбесіду на якусь вакансію, і вас просять розповісти про себе.

І навіть якщо ви приходите на зустріч з інвестором, шукати гроші для свого проекту, вам теж дуже часто треба розповісти незнайомій людині, який про вас не знає, коротко, яскраво, лаконічно про вас. Ваше завдання в кожному з цих випадків – запам’ятатися людині.

Чи не продати нічого, в першу чергу, не розповісти з якої ви компанії, не просто проінформувати людини, а саме запам’ятатися.

Що для цього потрібно робити? Подумайте перед тим, як ви будете представлятися, що ви скажете. Щоб це не виглядало: «Ааа, мене звуть, еее, Максим. Еммм … Я … аммм … Я інженер за освітою. Аммм … .Здравствуйте! …. хочу подякувати вам усім … еммм .. за те, що ви слухаєте мене ».

Подумайте, що ви скажете. Залежно від формату, від того, скільки секунд або хвилин у вас є. Ви можете порепетировать будинку, зробити це перед дзеркалом. Вам не потрібно заучувати скрипт слово в слово – то, що ви будете говорити.

Але приблизно накидати пару варіантів презентації: трохи довше і трохи менше, що ви скажете.

Що ви хочете передати? Про те, де ви працюєте? Про те, яка у вас посаду? Про те, чим ви займаєтеся у вільний час? Подумайте перед тим, як робити самопрезентацію. Говоріть про компанію-роботодавця і про посаду, якщо вони мають цінність.

Якщо ви працюєте в відомої компанії, якщо ви працюєте на високій посаді, зробіть фокус на цьому. Це, швидше за все, буде чіпляти. Якщо у вас є якісь суперцікаві поточні проекти – скажіть про це.

І ваше завдання – не розповісти про все на світі, про що тільки можна, вивалити всю інформацію на людей, а зачепити їх – зробити так, щоб вони цікавилися вами.

Що повинно бути у вашій подачі, коли ви робите самопрезентацію? Будьте енергійні. Навіть якщо у вас в принципі не дуже багато енергії, ось в ці 20-30 секунд або хвилину, скільки у вас є, зробіть так, щоб ви були більш енергійні, ніж в цілому в житті.

Є таке правило в продажах: коли ви щось продаєте, ви повинні бути трохи більш емоційні, ніж людина, яка навпаки вас. Тому зберіться з силами і зробіть так, щоб ви були трохи більш енергійними, ніж публіка, що сидить навколо вас.
Друге – артикуляція. Постарайтеся в ці секунди вашої самопрезентації все чітко вимовити.

Якщо у вас зім’ята мова в цілому – нічого страшного. Буває. Це можна виправляти. Але коли ви презентуєте себе, зробіть так, щоб ви звучали чітко.

Дивіться людям в очі. Тобто, коли ви говорите про себе, не треба, опустивши голову, дивлячись в підлогу, розповідати про те, який ви молодець. Тобто це можна зробити, але це буде не дуже добре. Подивіться кільком людям в очі, необов’язково всім, тим, які вас слухають. Поверніться сюди, поверніться туди – так буде набагато яскравіше.

Є універсальний скрипт, яким можна користуватися, коли ви робите самопрезентацію. Можна сказати: «Я допомагаю комусь робити щось для того, щоб …». Не важливо – працюєте ви на себе або за наймом, ви завжди це можете зробити. «Я допомагаю компаніям з такою-то галузі максимально вигідно витрачати їх рекламу».

Якщо ви навіть зробите так, це вже буде краще, ніж у 90% людей. Тому що більшість людей говорить: «Здрастуйте! Мене звуть так-то, так-то. Я кухар »або« Я займаюся тим-то ». Це 2 самі стандартні фрази, які люди все говорять. Виділитеся трошки.

Пам’ятайте, що я говорив на початку? Ваше завдання в самопрезентації – запам’ятатися.

Отже, давайте підсумуємо. Підготуйтеся. Пам’ятайте, про що ви будете говорити. Попрацюйте над вашою подачею, щоб звучати яскраво. І опрацювати скрипт, за яким ви будете говорити. Усе. Якщо ви це зробите, ваша самопрезентація буде дуже-дуже класною, ви будете відрізнятися від більшості людей, які представляють себе іншим людям.

З вами був Максим Чернов, автор блогу pronetworking.ru. Поки що!

Читайте також:   Як пережити розставання з коханою людиною: вчимося жити заново

Поділитися з друзями

Джерело: https://pronetworking.ru/2016/10/kak-pravilno-predstavit-sebya-samoprezentaciya/

Що написати про себе на сайті знайомств – з прикладами

Спілкування на сайтах знайомств активно набирає популярність в наш час. Це помітно простіше, ніж почати спілкуватися в реальності. Але, що написати про себе на сайті знайомств, щоб анкета привертала увагу протилежної статі?

Що написати про себе на сайті знайомств чоловікам і дівчатам

Для початку потрібно зрозуміти, що до жіночої і до чоловічої анкеті – абсолютно різний підхід. І тут важливі всі деталі.

Жіноча анкета: правила і приклади

Заповнюючи анкету, дівчина часто зауважує, що на неї немає зворотної реакції від чоловіків. Так що ж важливого потрібно згадати в анкеті, щоб опинитися в центрі уваги і зав’язати знайомство?

Правила заповнення анкети для дівчини

З огляду на рекомендації, наведені нижче, можна скласти анкету грамотно:

 • Чоловіки найчастіше звертають увагу на жіноче ім’я. Якщо рядок виявиться порожньою або там записаний набір букв, навряд чи хтось відгукнеться на подібну анкету. Не варто вказувати пустотливі фрази або клички, вони привернуть тільки чоловіків з несерйозними намірами. Найкраще написати реальне ім’я в повній формі.
 • Відразу варто вирішити, яка мета створення анкети. Одні реєструються з метою простого спілкування, інші шукають знайомства з протилежною статтю. Тому в графі «мета знайомства» потрібно вказувати реальну причину.
 • У цій же графі можна залишити невелику приманку для чоловічої статі. Наприклад, вказати про своїх знаннях в області риболовлі, якщо вони дійсно є. Писати про це варто коротко і лаконічно – наприклад, «обожнюю походи і риболовлю».
 • У розділі про себе потрібна правдива інформація. Реальну вагу і вік зіграють особливу роль – якщо на першу зустріч замість молодої блондинки прийде брюнетка за сорок, навряд чи чоловік буде втішений. І далі ваше спілкування явно не складеться.

Важливо Всі чоловіки люблять почуття гумору у дівчат, тому варто згадати про це в анкеті. Чи не смішними картинками, а парою тонких фраз з гумором.

Зразки заповнення розділу «про себе» для дівчат

Нижче наведено кілька вдалих прикладів для заповнення жіночої анкети на сайті знайомств:

«Любителі життя, готові до серйозних стосунків з яскравими враженнями, – пишіть. Я весела по життю, елегантна в ресторані і вміє зробити сірі будні ненудними і теплими ».

«Завжди залишаюся оптимісткою. Вірю в людей і мрію познайомитися з гідним чоловіком, який має потребу в турботі, любові і ніжності ».

«Ти теж думаєш, що без любові життя здається неповної? Шукаєш надійну супутницю, яка вміє оточити чоловіка затишком? Вітаю, ти знайшов мене і не помилився ».

«Приязна і романтична дівчина. Я сентиментальна і не люблю брехню. Люблю дощ і книги, мрію про чоловіка, для якого сім’я – це головне ».

«Хочу залишитися загадкою, щоб не писати банальності з бажання скоріше вийти заміж. Краще я почекаю чоловіка, для якого наше знайомство буде удачею, і наша сім’я стане маленькій домашній фортецею ».

Чоловіча анкета: правила і приклади

Як повинна виглядати анкета молодого людини або солідного чоловіка? Чоловікам зазвичай важче заповнити анкету на сайті знайомств, адже їм недостатньо просто піднести себе, як роблять жінки. Що потрібно написати чоловікові в анкеті? Як грамотно скласти чоловічу анкету, щоб звернути на себе увагу?

Правила заповнення анкети для чоловіка

Правильна анкета повинна бути складена з урахуванням ряду нескладних правил:

 • Для жінки важливо чоловіче ім’я, при цьому воно повинно бути не надто простим і побитим. Привабливо виглядають чоловічі імена. Наприклад, Коля звучить занадто просто, а от Ніколас може привернути увагу.
 • Про себе важливо вказувати максимум правди. Корисно писати про свої хобі, які будуть небанальними і цікавими – наприклад, підводне плавання.
 • Графа «вимоги до співрозмовника» не повинна містити в собі інформації про те, які недоліки вас дратують в дівчатах. Якщо дівчина закохається, то сама почне позбавлятися від шкідливих звичок.
 • Не варто вказувати занадто конкретний образ бажаної обраниці. Якщо ви вкажете, що подобаються тільки брюнетки, то цілком можете втратити ідеальну дівчину-білявку, яка заради свого обранця могла б поміняти колір волосся.
 • Про зовнішність краще вказувати реальні параметри, інакше перше побачення виявиться невдалим, оскільки не виправдає очікувань.
 • Описуючи роботу, варто виражатися сучасно. Роботу поліцейського можна назвати детективом, а водія – експедитором. Дівчата цінують сучасні професії.
 • У питанні про фінансове становище можна трохи прикрасити. Якщо заробіток не дуже великий, можна вказати «матеріально забезпечений». Будь-яка дівчина, навіть не потребує грошах, хоче бачити поруч чоловіка, здатного забезпечити родину. Тому якщо написати «на життя вистачає», можна відштовхнути багатьох дівчат.
 • Про сімейний стан потрібно вказувати чисту правду без деталей. Наприклад, були відносини, розлучилися за обопільною згодою.
 • Про машину або квартирі можна вказати, але без особливого фанатизму. Сьогодні це вже не вважається особливою розкішшю, тому не варто намагатися купити на це дівчину.

Зразки заповнення розділу «про себе» для чоловіків

«Спеціаліст з ІТ-технологій. Шукаю цікаву дівчину будь зовнішності. Обожнюю прогулянки вечорами і спорт, слабкість – смачна домашня їжа ».

«Моє життя сповнена цікавих подій. Єдине, чого мені не вистачає – кохана дівчина поруч. Я розділив би з нею цю насичене життя, тому і вирішив завести тут анкету. В інтернеті набагато простіше познайомитися з цікавим співрозмовником ».

«Не люблю спорт – замість цього я витрачаю час на інвестиції в майбутнє, яке мрію розділити з тобою. До речі, я мав на увазі перегляд футболу, а тренажерний зал – це святе. Я буду демонструвати тобі свою силу, щоб захищати і оберігати тендітну тебе ».

Тепер ви знаєте – що написати про себе на сайті знайомств. Це прості фрази, які можна вказати про себе на сайті знайомств. Ключове правило – максимум правдивої інформації, даний фото і трохи про захоплення.

Що розповісти дівчині про себе: як подати себе правильно

Самарський сайт знайомств. Анкети реальних людей. 40 млн. Анкет в пошуку, знайомства по всьому світу. Послуги: Безкоштовна реєстрація, Швидкий пошук пари, Пошук пари за інтересами.

Реклама

Джерело: http://samaratoday.ru/news/346464

Що розповісти дівчині про себе цікавого по телефону | Чоловік блог

Привіт мужик, в цій статті я розповім тобі – про те, що розповісти дівчині про себе. Так вже вийшло, що на побаченні або при знайомстві більше розмовляти повинен чоловік. Нас так виховало суспільство. Але насправді за великим рахунком ніхто нікому нічого не винен. І дівчина і чоловік повинні вкладатися в спілкування однаково.

Але, зараз не про це.

З приводу того що розповісти дівчині по телефону – Я спеціалізуюся тільки на живому спілкуванні, я рекомендую своїм учням не спілкуватися багато по телефону. Спілкування – тільки в живу, тому що саме так ти зможеш передати емоції.

Буває звичайно таке, що ви взаємно закохані і можете розмовляти годинами нема про що.

Але все ж старайся якомога швидше звести все до живої зустрічі і побачення, а там вже будеш розповідати, а також одночасно чіпати її! Це дуже важливо – поєднувати постійно два потоки: мова і кинестетику.

Якщо ти сидиш на побаченні, то їй можна розповісти про свої достоїнства, хороших якостях і досягненнях. Звичайно ж треба показати їй що ти саме той, найдостойніший чоловік. Але робити це потрібно акуратно.

На наших пікап тренінгах ми звичайно розповідаємо як включати правильні і грамотні понти, але взагалі, особисто я проти усіляких понтів. Подобається – беріть мене таким яким я є, не подобається – я собі іншу знайду.

Тому чим більше ти природний і чим більше ти залишаєшся самим собою, спілкуючись з дівчатами, тим краще.

До речі, на цю тему у мене є кілька відмінних навчальних відео на моєму ютуб каналі, які можна подивитися прямо зараз клікнувши ось сюди. У цих відео я розкриваю цю тему більш детально. Не дуже люблю писати в блозі, я той ще ледар, мені простіше говорити на камеру;). Так що, мене краще дивитися, а не читати.

З приводу понтів – чим ми Понтуа: зв’язками, глобальними цілями, грошима (Якщо їх немає, то своїм правильним ставленням до них і вмінням ними користуватися), конкуренцією з боку жінок за тебе, подоланням перешкод, тобто розповідай їй про те, як ти впорався з якоюсь серйозною проблемою або життєвою ситуацією …

Що стосується акуратності пріподнесенія себе то – кожна жінка хоче бути поруч з чоловіком, який перебуває на вершині соціальної піраміди (про це ти зможеш прочитати в інших статтях цього блогу), якими якостями він володіє: Сила, влада, гроші, інтелект, краса, розвинена мова, наявність цілей, сила волі, конкуренція серед жінок, соціальний статус, відповідальність … що можна розповісти девушкепро ці якості – звичайно ж те, що вони є в тобі! Як це піднести – через історії зі свого життя, в яких тобі довелося застосувати одне або кілька цих якостей.

Що розповісти дівчині про себе: як подати себе правильноНу, просто як приклад – «Я вчора бабусю через дорогу на червоне світло переніс на руках». Все повинно бути до речі – тобто, вона наприклад сказала що схожа на свою бабусю, а ти їй такий – «До речі, про бабусю! ……», і розповідаєш це. Що думає дівчина коли ти їй це говориш – вона думає – «Переніс бабусю – значить добрий, на руках – значить сильний, на червоне світло – значить хоробрий і рішучий». І так далі. Це всього лише приклад.

Ось тобі приклад однієї історії, яку можна розповідати на побаченні. У мене є (розповідай як ніби у тебе є) такий хороший приятель, він дуже багатий і постійно бере мене з собою куди-небудь тусити.

Одного разу він розповів таку історію, що він поїхав зі своєю дівчиною в черговий трип по Азії, і в якомусь дуже вишуканому ресторані з національною кухнею вони замовили якийсь невідоме найдорожче блюдо. Через п’ять хвилин вийшла ціла колона кухарів на чолі з шефом.

Перед ними поставили блюдо з кришкою, як тільки її відкрили він просто офігів. На таці лежала велетенська зелена гусениця, причому Жива! Обкладена листям салату.

Вона їла ці листя і тут же ними випорожнюються. Його дівчині стало погано від такого видовища, і вона пішла в туалет. Він, як мужик бувалий, думає – ну що, треба пробувати, тим більше, що на нього дивляться кухаря і чекають. Він бере вилку і встромляє в голову гусениці …….

Після чого шеф ледь не падає в непритомність, все закричали, заохала ….

Виявляється, треба було їсти випорожнення цієї гусениці, вони дуже корисні і гусениця ця одна на весь ресторан, її довго вирощували і коштує вона кілька тисяч доларів))))))))))))))))))))) ))) От така незручна ситуація вийшла.

Тільки розповідати дівчатам подібні історії треба з якомога більшими подробицями і деталями. Наприклад, описати як противно виглядала гусениця.

Дуже важливо – в цій історії присутній розгойдування за емоціями, тобто їй то противно від опису гусениці, то смішно в кінці.

У цій статті ми поговорили з тобою про те, що можна розповісти дівчині цікавого на побаченні і при знайомстві.

На нашому тренінгу є таке цікаве вправу на розвиток комунікації, яке в буквальному сенсі слова просвітлює.

Роблячи цю вправу багато разів і правильно – ти розумієш, що тобі взагалі се одно, що розповісти і про що з нею говорити. Ти будеш говорити про все про що захочеш. Ти навіть замислюватися не будеш над цим.

Ось подивися його приклад і спробуй зробити так само.

Джерело: http://muzhskoy-blog.ru/chto-mozhno-rasskazat-devushke-interesnogo/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *