Що відчуває чоловік під час сексу: фізіологія і психологія

Вчені стверджують, що чоловік протягом життя думає про секс практично кожні п’ять хвилин. Статевий потяг – потужний стимул для здійснення часто необдуманих вчинків. Всьому виною яскраві переживання, які чоловік відчуває під час оргазму.

Наші читачі рекомендують

Що відчуває чоловік під час сексу: фізіологія і психологія
Наш постійний читач позбувся проблем з потенцією дієвим методом. Він перевірив його на собі – результат 100% – повне позбавлення від проблем. Це натуральний засіб на основі трав. Ми перевірили метод і вирішили порадити його Вам. Результат бистрий.ДЕЙСТВЕННИЙ МЕТОД.

Безпосередньо перед викидом насінної рідини чоловік переживає фазу збудження плато. У цей момент наростає приємне відчуття, яке є передвісником оргазму, причому на голівці статевого члена з’являється крапелька мастила, вже містить деяку кількість сперматозоїдів. Тому треба розуміти, що перерваний акт не гарантія від небажаної вагітності.

Точне призначення з’являється мастила не вивчено, але відмічено, що при мастурбації таке явище не спостерігається.

Наближаючись до кінцевої точки коїтусу, чоловік починає здійснювати більш швидкі і ритмічні фрикции, частота серцевих скорочень досягає рекордних 175 ударів в хвилину, в пориві пристрасті він міцніше стискає тіло жінки і намагається проникнути в її лоно ще глибше. У ці секунди контролювати ситуацію практично неможливо, і настає еякуляція. Організм поштовхами виштовхує з себе сперму, а представник сильної статі відчуває найвищу насолоду.

Що відчуває чоловік під час сексу: фізіологія і психологіяПід час оргазму контролювати ситуацію практично неможливо, і настає еякуляція

Відчуття при оргазмі

Якщо розглядати, що чоловік відчуває під час оргазму з анатомічної точки зору, то можна виділити кілька стадій, що відбуваються протягом 3-5 секунд до еякуляції:

 • за рахунок скорочення м’язових тканин передміхурової залози в сечовипускальний канал проштовхується насіннєва рідина, змішується в міру проходження з секретом;
 • щоб сперма не змогла потрапити в сечовий міхур, природа придумала спеціальну м’яз, яка перекриває шийку міхура в момент настання предоргазміческого стану. Також пережимається уретра, залишаючи відкритим прохід через сечовипускальний канал;
 • розслаблення зовнішньої м’язи сечового міхура дозволяє повністю заповнити простір каналу насіннєвий рідиною. Далі відбувається різке скорочення цього м’яза і проводиться викид сперми, при цьому спостерігається скорочення м’язів підстави тазового дна, яке надає ще більший імпульс цьому процесу.

Додаткова мотивація така, що якщо перед статевим членом чоловіка немає перепони, насіннєва рідина здатна подолати відстань рівне майже метру. При цьому швидкість викиду еякуляту становить 45 км / год.

Викид сперми проводиться декількома порціями, узгоджуючись з темпом скорочення м’язів. Цей процес може тривати протягом 4-8 секунд, після чого настає фаза сильного розслаблення, чоловік відчуває якесь почуття спустошення і млості, ерекція стає слабкою.

 • Цікаво, що інтенсивність почуттів під час оргазму у чоловіків і жінок розрізняється.
 • Жінки стверджують, що найбільшу насолоду отримують в кінцевій стадії оргазмического процесу на заключних хвилях екстазу, тоді як для чоловіків більш яскраві відчуття спостерігаються при першому виході сперми, а наступні поштовхи вже менш примітні.
 • Тривалість оргазму також різна: жіноче насолоду має велику тривалість, відрізняючись від чоловічого майже в три рази.

Зниження збудження після оргазму

Після еякуляції відбувається моментальне розслаблення всіх м’язів, дихання відновлюється, частота серцевих скорочень приходить в норму (70 ударів в хвилину), напруга статевого члена спадає. Кров поступово покидає запалі тіла пеніса, і він стає більш м’яким, млявим.

У більшості чоловіків після сексу виникає відчуття голоду, спраги. Прихильники поганих звичок намагаються негайно закурити, але часто представники сильної статі після фізичної і емоційної розрядки банально засинають. Негайно відновити бойовий запал не вдасться навіть наймолодшим людям. Щоб привести в готовність пеніс знадобиться деякий час.

Зазвичай для повторної ерекції потрібно не менше 15 хвилин, тому чоловіки намагаються зробити приємність своїй партнерці при першому контакті, і насолоджуватися розслабленим станом разом. Причому досвідчені партнери стимулюють більш ранній оргазм саме у жінки, щоб закінчити свою справу з свідомістю виконаного обов’язку.

Що відчуває чоловік під час сексу: фізіологія і психологіяВідпочинок між статевими контактами може тривати для кожного чоловіка по-різному

Відпочинок може тривати для кожного чоловіка по-різному. Одним достатньо тих самих 15 хвилин і він вже знову готовий кинутися в бій, іншим для відновлення сил потрібно не менше години. Тому точних даних про можливість повторно приступити до сексу не існує, все залежить від стану здоров’я, віку і темпераменту. Крім того, багато що залежить і від партнерки, її бажання і поведінки.

Як посилити оргазм чоловікові

Кожен чоловік бажає не тільки мати регулярний секс, але і мріє про збільшення тривалості оргазмических відчуттів. Досягти струминного насолоди не вийде, але вплинути на поліпшення цього процесу можна.

Зазвичай хтиві моменти тривають не більше 10-15 секунд, хоча задоволення після еякуляції поширюється на період до 5-10 хвилин. Вирішальним фактором, що впливає на тривалість і силу переживань, є обсяг насінної рідини. Поки тривають скорочення м’язів, що виштовхують сперму, оргазм не припиняється.

Також важливо наскільки довго не було інтимної близькості. Відсутність сексу протягом тривалого терміну прискорює процес сім’явипорскування, але і дає більш насичену гамму почуттів, причому настільки, що у деяких чоловіків можуть спостерігатися судорожні скорочення м’язів і навіть оніміння кінцівок.

Що відчуває чоловік під час сексу: фізіологія і психологіяПосилити оргазм допомагають спеціальні техніки, але і від партнерки теж залежить дуже багато чого

Якість і тривалість оргазму у чоловіка залежать від наступних моментів:

 • особливості фізіології і будови статевих органів обох сексуальних партнерів;
 • ступінь порушення пари;
 • психологічна сумісність чоловіка та жінки;
 • рівень тестостерону в крові.

Посилити оргазм чоловікові допомагають спеціальні техніки і скінчено, від партнерки теж залежить дуже багато чого.

Однією з таких технік є здатність чоловіка утримуватися від еякуляції безпосередньо перед настанням оргазму. Таким чином, можна не доводити ситуацію до критичної точки, але отримувати приємні предоргазменного відчуття, а подальша розрядка буде яскравішою і тривалої.

Щоб домогтися такого результату необхідно при перших ознаках здійснення еякуляції послабити темп фрикций і м’язовим зусиллям притримати підступає оргазм. Хвиля відчуттів отхлинет, але приємна млість залишиться до остаточного сім’явиверження.

Що відчуває чоловік під час сексу: фізіологія і психологіяХвиля відчуттів отхлинет, але приємна млість залишиться

Крім технік стримування оргазму, додати яскравості відчуттів чоловікові може партнерка. Наступні поради ставляться до жінок, які хочуть доставити більше задоволення своєму партнеру:

 • пасивне очікування, в той час коли чоловік працює в поті чола не найкращий спосіб доставити йому задоволення. Потрібно допомагати партнеру і рухатися в його темпі;
 • добре розвинені м’язи піхви, міцно «обіймають» статевий член, додадуть гостроти відчуттів партнеру;
 • ніжне стимулювання точки між анальним отвором і мошонкою в момент настання оргазму у чоловіка, подарує йому незабутні враження;
 • для деяких чоловіків приносить задоволення, коли жінка пестить анальний отвір, але не кожен сексуальний партнер готовий на такий експеримент, тому краще дії попередньо узгодити.

Уважне ставлення партнерів один до одного допомагає отримати більш яскраві враження від сексу, тому дуже важливо прислухатися до зауважень протилежного боку, і відкрито обговорювати неприємні моменти в інтимній близькості.

Джерело: https://dostami.ru/potenciya/eyakulyaciya/oshhushheniya-pri-orgazme/

Лікування аноргазмії у чоловіків: причини, симптоми і можливі ускладнення

Нормальний і повноцінний статевий акт складається з декількох послідовних станів: сексуальне збудження, збільшення статевого члена внаслідок ерекції, безпосередньо злягання, семяіспусканіе і оргазм.

Оргазм як точка вищого задоволення виникає на тлі того, що відбувається сім’явиверження і викликається граничним роздратуванням нервових закінчень репродуктивного органу. Коли інтимна близькість не закінчується оргазмом, говорять про аноргазмії. Така патологія у чоловіків – вкрай рідкісне явище.

Дізнаємося, чому відсутній оргазм під час статевого акту, як здійснюється лікування аноргазмії?

Що таке аноргазмія у чоловіків?

Що відчуває чоловік під час сексу: фізіологія і психологія

Сексуальне задоволення і гармонія зі своїм внутрішнім світом – це важлива складова психологічного і фізіологічного здоров’я. Труднощі з досягненням оргазму або відсутність оного свідчать про наявність певних проблем психологічного характеру або органічних порушень в організмі.

З грецької термін «аноргазмія» перекладається дослівно «не горить пристрастю», і позначає неможливість отримати вищу задоволення на тлі збереження сексуального бажання і повноцінної еректильної функції.

У медичній практиці виділяють три форми патологічного стану:

 • Чоловік під час інтимної близькості відчуває приємні відчуття, спостерігається сім’явиверження, але відсутня необхідна емоційна розрядка;
 • Під час злягання чоловік відчуває дискомфорт, внаслідок чого відсутній еякуляція;
 • Повна байдужість до партнерки, сексу.

Читайте також:   Рак і вдалий: сумісність знаків зодіаку любові, шлюбі і дружбі

Патологія буває вторинної та первинної природи. Первинна аноргазмия – патологічний стан, коли чоловік ніколи не відчував оргазм. Такі випадки є великою рідкістю. Вторинна форма – відсутність оргазму обумовлено різними провокуючими факторами. Найчастіше розвивається у чоловіків старше 35-річного віку.

Виділяють ситуативну аноргазмию – чоловік може досягти оргазму і сім’явиверження тільки на тлі певних умов. Будь-яка зміна призводить до відсутності еякуляції і задоволення. Коітальной аноргазмія – стан, коли чоловіки не може отримати задоволення під час статевого акту, однак різні види стимуляції ерогенних зон призводять до оргазму.

Причини і симптоми аноргазмії

Що відчуває чоловік під час сексу: фізіологія і психологія

Причини аноргазмії бувають психологічні і фізіологічні. Медичні фахівці відзначають, що найчастіше провиною виступають саме психологічні розлади.

Найбільш поширена причина відсутності оргазму – це едипів комплекс, коли хлопчик у віці 4-7 років закохується у власну матір.

З роками образ ідеалізується, чоловік постійно порівнює матір з іншими жінками, а будь-якої близький контакт з ними сприймає як зраду. Безумовно, величезну роль протягом цього процесу відіграє підсвідомість.

Інші психологічні причини аноргазмии:

 1. Психологічна дитяча травма. Найчастіше вона носить сексуальний підтекст, пов’язана з насильством в дитячому віці.
 2. Суворе сексуальне виховання, коли хлопчикові з дитинства говорять, що секс – це бридко, брудно і неправильно.
 3. Психологічні установки, які придбані в процесі життя. Вони можуть виходити з внутрішнього світу або формуватися під впливом певних людей.
 4. Невдалий сексуальний досвід, як правило, перший.
 5. Синдром тривожного очікування невдачі в ліжку.
 6. Депресивний синдром, хронічний стрес, сильний шок.

Аноргазмия може розвинутися внаслідок серйозних психічних порушень – шизофренії, хронічного неврозу, сексуальної девіації. Наприклад, чоловік не може отримати задоволення, оскільки його не влаштовує звичайний статевий акт, йому необхідна реалізація якоїсь певної фантазії.

Органічні причини відсутності оргазму у чоловіків:

 • Різні пошкодження спинного мозку;
 • Пошкодження будь-якої ділянки проводить шляху – від репродуктивного органу до головного мозку;
 • Запальний процес в насінних бульбашках, передміхуровій залозі;
 • Запалення в уретральном каналі і / або семявиносящіх протоках. На тлі цих захворювань оргазм в перший час характеризується хворобливими відчуттями, а з часом нівелюється;
 • Гормональні порушення в організмі;
 • Онкологічні процеси;
 • Ендокринні розлади (цукровий діабет);
 • Аномальне розвиток статевих органів вродженої природи;
 • Тривале застосування ліків – седативних препаратів, антигістамінних таблеток, транквілізаторів, антидепресантів, нейролептиків;
 • Зловживання спиртними напоями, куріння, вживання наркотичних речовин.

Діагностується аноргазмія на підставі відомостей, які надає пацієнт лікаря. Однозначно, симптоми є суб’єктивними відчуттями. Виділяють наступні клінічні прояви:

 1. Немає сексуального задоволення, коли збудження пішло на спад після сім’явиверження.
 2. Приємні відчуття під час статевого акту, однак, незалежно від його тривалості оргазм не настає.
 3. «Безвиході» відчуттів при сексі або повна відсутність приємних відчуттів.
 4. Хворобливі відчуття під час статевого акту або при виверженні, що перекриває задоволення.
 5. Зниження / відсутність сексуального бажання, втрата потягу до протилежної статі.
 6. Підвищена дратівливість і агресивність чоловіків на тлі згадки статевого акту або ін. Моментів, які пов’язані з інтимною близькістю.

Описані симптоми не розвиваються все відразу, можуть наростати поступово. Кожна клінічна картина має свої особливості. Потрібна повна діагностика і консультація декількох медичних фахівців.

методи лікування

Що відчуває чоловік під час сексу: фізіологія і психологія

Якщо відсутній оргазм протягом довгого часу, необхідно звернутися до лікаря – сексопатолога. При підозрі на органічні порушення в організмі потрібна консультація невролога. У 70-85% випадків етіологія базується саме на психологічних розладах.

Багато представників сильної статі не звертаються за допомогою до лікаря, що тільки погіршує ситуацію. Вважається, що проблеми інтимного плану – це соромно. Але поліпшення самостійно не настане, а ситуація значно погіршиться. Отже, розберемося, як лікувати аноргазмию?

Вилікувати патологію допоможуть такі препарати:

 • Ліки, що впливають на медіатори головного мозку;
 • Гормональні таблетки рекомендуються при гормональних розладах і ендокринних захворюваннях;
 • Психотропні препарати – транквілізатори, антидепресанти;
 • Загальнозміцнюючі засоби – вітамінно-мінеральні комплекси, біологічно активні добавки.

Важливо: лікування аноргазмії вимагає комплексного підходу, в рамках якого взаємодіють кілька лікарів – сексопатолог, психотерапевт, андролог або уролог, терапевт (лікар аналізує загальний стан пацієнта на кожному етапі терапії).

Практика показує, що аноргазмія успішно лікується за допомогою застосування фізіотерапевтичних процедур. Пацієнту рекомендується масаж – маніпуляція забезпечує розслабляючий і загальнозміцнюючий ефект, сприяє досягненню душевної рівноваги і максимального розслаблення.

Водні і електричні стимуляції – процедура має на увазі вплив на нервові закінчення, що підвищує ступінь їх чутливості.

Іноді включають в лікування: електросон, голковколювання, спеціальні вправи, які допомагають встановити довірчі й відкриті відносини в парі.

Лікувальний план завжди становить індивідуально, часто коригується по ходу лікування, що сприяє кращому результату.

Лікування аноргазмії доповнюють народними засобами:

 1. Шавлія – ​​рослина позитивно позначається на функціональності репродуктивної системи. Готують відвар: в 250 мл води додають чайну ложку подрібненої трави, настоюють 1 годину. Приймати двічі на день по 125 мл. Лікування – 1-5 місяців.
 2. Перцева і лимонна м’ята. Ці компоненти використовують для приготування заспокійливого чаю, відвару або ванни. Рослини мають розслаблюючу дію.

Що відчуває чоловік під час сексу: фізіологія і психологія

Розслабитися і заспокоїтися допомагає еротичний масаж з ефірними маслами. Використовують кокосове або евкаліптова олії. Засоби зволожують шкірний покрив, перешкоджають подразнення.

можливі ускладнення

Незважаючи на те, що на тлі аноргазмії видимі порушення в організмі відсутні, патологія чревата різними ускладненнями. Вона стає причиною сильної депресії і невротичних розладів, що тільки посилює наявне психологічний розлад.

При відсутності оргазму у чоловіка під час сексу руйнуються навіть найміцніші стосунки, оскільки виникає охолодження між партнерами. У серйозних випадках чоловік може зовсім відчувати відразу до своєї партнерки, що згубно впливає на всі аспекти сімейних відносин, веде до конфліктів і сварок, посилює невротизації.

При аноргазмії чоловік замикається в собі, у нього спостерігається підвищена дратівливість, часом агресивна поведінка не тільки в родині, а й у відносинах з колегами, родичами. Деякі пацієнти починають пити, що призводить до алкогольної залежності і різних захворювань. Не виключається самогубство на тлі сильної депресії або неврозу, коли чоловік втрачає сенс життя.

Медичні фахівці відзначають, що відсутність оргазму підвищує ризик розвитку варикозного розширення вен в тазу. Це ускладнення супроводжується хворобливими відчуттями в області живота, постійним дискомфортом і ін. Негативними симптомами.

Прогноз патології визначається етіологією аноргазмії. Коли відсутні важкі психічні та соматичні розлади, що перешкоджають задоволенню, важливу роль відіграє готовність чоловіки прийняти і вирішувати проблему. Профілактика полягає в адекватному сексуальне виховання, підвищення рівня сексуальної грамотності, дотриманні режиму дня, своєчасному лікуванні будь-яких захворювань.

Джерело: https://ManExpert.ru/andrologiya/lechenie-anorgazmii.html

Що відчуває чоловік коли хоче жінку

Досить часто зрозуміти, що хлопець тебе хоче, можна просто подивившись йому в очі. Вони можуть розповісти багато, тому навіть інтимне бажання навряд чи вийде приховати.

Якщо обранець за характером дуже сором’язливий, тобто ще ознака, який скаже про його збудженості. Це розширені зіниці, якими вони бувають у людини, що прийняв алкоголь. Ще в давні часи люди, які жили в печерах, визначали дружелюбність інших по очах.

після сексу

Ніколи, ніколи не дзвоніть першої після сексу. Дайте можливість чоловіку проявити ініціативу. Скільки часу це займе? Все індивідуально. Нормальна ситуація, коли чоловік оголошується протягом трьох днів після сексу, максимум – тижня, і то це вже межа.

Якщо жінка дзвонить або пише першої після близькості, вона виявляється занадто нав’язливою, що чоловікові може не сподобатися. Але якщо раптом дама не хоче або не може чекати, вона, звичайно, вільна взяти ситуацію в свої руки.

Але тоді при розмові найкраще, щоб вона вела себе, як хороший друг. А ще краще – знайшла якийсь вагомий привід, в якому описується вчинок. Наприклад: «Ти забув у мене годинник». Ні в якому разі не можна говорити про почуття, щоб не злякати чоловіка і щоб не зробити боляче собі. Раптом ваш коханець цинік, і підніме вас на сміх?

Олена Кузнєцова, директор агентства знайомств «Я і ти», сімейний психолог. Телефон 8-920-909-62-35.

Читайте також:   Ваги і скорпіон: сумісність в коханні, дружбі і роботі

– Єдиний момент, який я можу жінці порадити, подякувати свого партнера після сексу. Не просто: «Вася, все було чудово, спасибі, до завтра». А більш душевно: «Було здорово, ти класний». Потрібно щось сказати на вашій мові, щоб зробити чоловікові приємне, – зазначає Олена Кузнєцова.

За її словами, всі чоловіки неймовірно недовірливі, особливо в питаннях сексу. Навіть ті, хто позиціонує себе як мачо. Всім представникам сильної статі обов’язково потрібно схвалення жінки. Якщо чоловік побачить в вас не тільки красиву жінку, але і душевного співрозмовника, він не відмовить собі в задоволенні зустрітися з вами знову.

 • Автор статті:
 • ✔
 • Про мене
 • ✉
 • Зворотній зв’язок

Олена Кузнєцова, директор агентства знайомств «Я і ти», сімейний психолог. Телефон 8-920-909-62-35.

– Єдиний момент, який я можу жінці порадити, подякувати свого партнера після сексу. Не просто: «Вася, все було чудово, спасибі, до завтра». А більш душевно: «Було здорово, ти класний». Потрібно щось сказати на вашій мові, щоб зробити чоловікові приємне, – зазначає Олена Кузнєцова.

Губи відносяться до найбільш чуттєвим зонам, вони привертають сексуально, спокушають і нагадують про оральні пестощі.

Губи відносяться до найбільш чуттєвим зонам, вони привертають сексуально, спокушають і нагадують про оральні пестощі. Якщо хлопець облизує губи у вашій присутності – він каже «я хочу тебе». Це один з головних ознак порушення.

Постійне торкання до губ означає приховане бажання. Якщо при розмові хлопець зосередив погляд на губах співрозмовниці і одночасно кається своїх губ – він точно її хоче. Така поведінка виникає несвідомо і практично не контролюється.

Відомий прийом флірту, коли партнер має намір створює зручну і природну ситуацію щоб доторкнутися до губ дівчини. Якщо він прибирає крихту, витирає краплю напою, він прагнути відчути обраницю «щільніше» і відверто запрошує на сексуальний контакт. Такий же сенс мають торкання до щоки, вухам, підборіддя і волоссю дами.

Що відчуває чоловік під час сексу: фізіологія і психологія

Нестримне бажання заволодіти дівчиною і домогтися сексу змушує чоловіків несвідомо демонструвати свої наміри навіть в звичайному житті.

Нестримне бажання заволодіти дівчиною і домогтися сексу змушує чоловіків несвідомо демонструвати свої наміри навіть в звичайному житті в компанії знайомих. Хлопцями управляє лібідо, це ознаки тваринного бажання.

Самець намагається затулити об’єкт своїх бажань від оточуючих, нібито нависаючи над обраницею, і дає зрозуміти, що хоче нею оволодіти. Іншими словами натякає на своє збудження і пропонує – «давай займемося сексом».

Очі завжди говорять правду і видають чоловічі наміри. Важливо правильно прочитати.

Кожен нормальний чоловік перш за все оцінює дівчину візуально. Розглядає фігуру, одяг, груди, талію, стегна. Очі завжди говорять правду і видають чоловічі наміри. Важливо правильно прочитати.

Знайте, чоловік своїм поглядом може все! Загравати до тебе, подумки роздягнути, хотіти, приголубити, збентежити і навіть розжалобити.

Сексуально зацікавлений чоловік уважно розглядає свою обраницю з голови і до ніг, фокусуючи погляд на інтригуючих деталях. У психології цей погляд називають плаваючим. Якщо ти зловила погляд, зосереджений на декольте, не потрібно думати, що «йому потрібно тільки одне».

Якщо хлопець призначив вам інтимне побачення – значить, він хоче зайнятися з вами сексом.

Якщо хлопець призначив вам інтимне побачення – значить, він хоче зайнятися з вами сексом. Це спосіб дати зрозуміти, ким ви є для нього. Потенційна партнерка, а не один. Вас просто не запросять на зустріч, якщо ви не зважаєте сексуальним об’єктом.

Під час побачення чоловік постійно оцінює свої шанси на успіх. Ви можете спілкуватися про сім’ю, політиці, фільмах, про що завгодно, але прихований питання про секс турбує його найбільше.

Варто розуміти, переважна більшість знаків уваги, відображають сексуальну зацікавленість чоловіки. Така вже чоловіча психологія, духовний і тілесний інтерес невід’ємні один від одного. На якому побаченні можна допустити любовний зв’язок – вирішувати тільки вам!

І пам’ятайте, дами, які вже піддалися любовним чарам, не завжди правильно розуміють сигнали з боку чоловіка. Тому не варто на 100% від візуальних оцінок. Не забувайте слухати, про що говорить обранець. Це допоможе правильно оцінити наміри, налагодити з хлопцем контакт і уникнути незручних ситуацій.

 1. Як зрозуміти, що ти подобаєшся чоловікові
 2. Як вийти заміж?
 3. Що за наука «Дитяча психологія»
 4. Як сподобатися дівчині
 5. Що для вас гроші?

Запис на безкоштовну 20-хвилинну консультацію!

Дихання і голос

Абсолютно кожен нормальний чоловік захоплюється жіночим тілом. Тому він при порушенні відчуває сильне бажання доторкнутися. Тут вже жінка прекрасно зможе відрізнити, який дотик було дружнім, а яке – з натяком на сексуальний контакт.

Ознакою статевого збудження є руху, які відрізняються ніжністю, легкістю. Найчастіше чоловік як випадково торкається до тіла жінки. Зазвичай улюбленими місцями хлопців є ноги, зап’ястя, шия, обличчя.

Ще партнера може сильно порушити запах, який він відчуває від супутниці. Це можна помітити по тому, як хлопець тягнеться до дівчини, намагаючись понюхати її. При цьому він може щось шепотіти на вушко, намагаючись вдихнути аромат волосся, подарувати легкий поцілунок.

Крім дотиків розповісти про те, що чоловік хоче тебе, може дихання. Ця ознака не помітити просто неможливо. Збуджений партнер дихає часто, уривчасто, вдихи стають глибокими, як ніби він страждає від нестачі повітря. Все це супроводжується прискореним биттям серця.

Джерело: https://amazing-lady.ru/ispytyvaet-muzhchina-kogda-khochet-zhenshchinu/

Центр сексуальної освіти Secrets

ЗІР

Всім відома істина – чоловіки люблять очима працює і під час сексу. Якщо вам хочеться щось йому довести або обдурити, найлегше це зробити через зір. Вміючи керувати собою під час сексу, жінка може зробити чоловікові приголомшливе насолоду.

Бачачи, як вам добре, як ви згинатися і вигинати під час сексу, чоловік збуджується ще сильніше, почуття посилюються. Якщо ви ніколи не показуєтеся оголеною перед своїм чоловіком, ви робите серйозну помилку.

Зрозумійте, в людському тілі немає нічого непристойного, тому займатися сексом при включеному світлі і абсолютно оголеними – це нормально. Так що не соромтеся і тоді чоловік отримає неймовірну насолоду під час сексу.

Дотик

Які почуття може випробувати чоловік, торкаючись до тіла коханої жінку? Задоволення і збудження. На дотику реагують абсолютно кожну ділянку тіла, особливо, коли шкіра ніжна, чиста і пружна.

Під час сексу чоловіки звільняються від усіх проблем, насолоджуючись тілом партнерки і тільки цим моментом. Деякі оргазм сприймають як «хворобливе» лоскотання, до якого приєднується почуття злиття з другою половинкою.

Як підсумок – задоволення, щастя, екстаз. Багато чоловіків відчувають почуття непомірного щастя, прилив сил, бадьорості, любові до партнерки.

Чоловік переживає оргазм в 100 разів сильніше, коли відчуває почуття до партнерки, а не сношаться з ледь знайомою дівчиною, яку тільки що підчепив в нічному клубі, оскільки торкатися до такої дівчини йому не дуже приємно.

Смаку та нюху

Під час сексу шкіра має трохи солонуватий присмак. Цілуючи жіноче тіло при занятті сексом, чоловік відчує приємний смак. Тільки тіло повинно бути чистим – немите тіло має неприємний гірко-солоний смак, який може відвернути будь-яке бажання цілувати партнерку, навіть якщо чоловік сильно закоханий. Чоловік, який не знав жінку раніше, не сильно реагує на запах жінки.

Запах чистих вагінальних секретів створюють найпотужніші і довгограючі рефлекси, і навіть не розуміючи, що це за запах, чоловік буде порушуватися і сексуально реагувати на вас на несвідомому рівні. Природний запах кожної жінки унікальний, тому, чоловік дізнається вас із сотні інших представниць прекрасної статі.

Цей факт пояснює підвищену привабливість деяких жінок в порівнянні з іншими.

СЛУХ

Найменше чутливий до неохайності під час сексу слух, але він все одно займає найважливіше місце в повноцінності любовних ігор і ласк. Слухаючи ласкаве воркування і милий лепет жінки, які висловлюють своє захоплення і задоволення від того, що відбувається, чоловік збуджується ще більше, його імпульси і чутливість посилюються, задоволення виходить удвічі.

Джерело: https://www.secrets-center.ru/info/chto-chuvstvuet-muzhchina-vo-vremya-seksa

Фізіологія пристрасті: збудження і імпотенція очима науки

Коли ти бачиш сексуально привабливого для тебе партнера, то збуджуєшся спочатку психологічно, а потім – фізично. Але яким чином відбувається сексуальне збудження – маловідомий для більшості людей питання. Сьогодні ми розповімо про порушення з точки зору науки і опишемо, чому воно не відбувається.

Читайте також:   Як сказати своєму чоловікові про розлучення: інструкція, корисні поради

Перша фаза в циклі сексуальних реакцій. Для тебе статеве збудження – це просто ерекція і бажання зайнятися сексом. Але для організму це цілий ряд процесів. Спільними і для хлопців, і для дівчат є: почастішання дихання і серцебиття, поява м’язового напруги, підвищення тиску, посилення слиновиділення, розширення зіниць, поява почервоніння і мурашок, а також ерекція сосків. Так, за дослідженнями, опублікованими в The Journal of Sexual Medicine, вона проявляється не тільки у переважної більшості дівчат, а й у більш ніж половини чоловіків. Також при статевому збудженні змінюється психологічний поведінку, погляд і голос. Це пов’язано з викидом гормонів в кров, які діють на організм як наркотик.

У чоловіків, крім перерахованого, проявляється ерекція члена, підйом мошонки до лобка, її набухання і ущільнення, а також виділення предеякулята для змащення головки.

У жінок додатково до вищеописаного відбувається виділення мастила, потоншення або, навпаки, збільшення великих статевих губ (в залежності від того, народжувала жінка чи ні), ерекція клітора, підйом і збільшення матки, напруга лобково-крижових м’язів, а також збільшення довжини піхви.

До речі, якщо у чоловіків почервоніння шкіри спостерігається в рідкісних випадках, то у жінок прилив крові здійснюється не тільки до клітора і статевих губ, але і до грудної клітки і спини. У деяких жінок цей приплив помітний настільки, що під час оргазму і після нього область між грудьми до плечей і шиї може набувати навіть червоний колір.

Для чого відбувається так багато реакцій? Як можна помітити, велика частина реакцій пов’язана з посиленням припливу крові. Все це робиться для того, щоб досягти більшої чутливості статевих органів, і готовності до другої фази в циклі сексуальних реакцій – статевого акту.

Після фази збудження йдуть: фази плато (статевий акт), фаза оргазму і фаза завершення сексуальних реакцій.

Чому фаза збудження не настає

Якщо говорять про проблему відсутності сексуального збудження, то частіше мають на увазі фізичну проблему, а не психологічну. Еректильна дисфункція (імпотенція) – це порушення, при якому сили ерекції недостатньо для здійснення статевого акту. Існує три види імпотенції: психологічна, органічна і змішана. У більшості чоловіків еректильна дисфункція пов’язана саме з органічною формою через різних захворювань. Найчастіше причиною цього стають серцево-судинні захворювання, цукровий діабет і гормональні порушення.

Як ми розібралися вище, збудження пов’язане з посиленням припливу крові і виділенням гормонів.

При деяких захворюваннях, шкідливі звички, прийомі певних препаратів, особливо впливають на центральну нервову систему, і малорухливому способі життя приплив крові до органів таза послаблюється, через що не відбувається головна реакція статевого збудження чоловіки – наповнення печеристих тіл кров’ю. Препарати, алкоголь і куріння впливають не тільки на фізичне, а й на психологічний стан, через що імпотенція з органічної форми переходить в змішану.

Як не допустити порушень ерекції

По-перше, вести здоровий і рухливий спосіб життя. По-друге, кинути шкідливі звички. Коктейль з алкоголю та сигарет – це найшвидший шлях до марно висить члену. Додай до цього наркотики – і вже до 30 років від потенції залишаться лише спогади. По-третє, не застосовуй ліки без призначення лікаря і завжди читай інструкцію. Деякі препарати можуть викликати імпотенцію.

А якщо у тебе вже виникли проблеми з потенцією, тобто засіб – ЛОД-терапія за допомогою гідропомпи Bathmate. Це хороший засіб і для того, у кого вже почалися проблеми з потенцією, і для того, хто піклується про здоров’я і проводить профілактику цієї неприємної хвороби.

При використанні гідропомпи кров інтенсивно прокачується не тільки в член, але і по всьому тазу, включаючи мошонку і простату, завдяки чому знижується ймовірність появи застійних процесів і простатиту. Приємним буде і те, що регулярні заняття з гідропомп збільшать твій член, причому назавжди.

Крім того, за допомогою гідропомпи ти зможеш вирівняти член.

Детальніше про гідропомп на Bathmate.su →

Джерело: https://BroDude.ru/fiziologiya-strasti-vozbuzhdenie-i-impotentsiya-glazami-nauki/

Постільні звички розкажуть всю правду про характер чоловіка

Постільні звички розкажуть всю правду про характер чоловіка

Те, як чоловік поводиться в ліжку, які сексуальні пози він вважає за краще, може розповісти багато про його характер. Тому, якщо ви не хочете помилитися у виборі партнера, будьте уважні!

Перше, до чого варто придивитися – як чоловік поводиться під час прелюдії і сексу. Якщо ваш партнер піклується про створення романтичної обстановки, запалює свічки і т.п.- швидше за все, він зробить все, щоб доставити вам задоволення.

Якщо він постійно або хоча б час від часу заглядає вам в очі під час сексу – це означає, що він відчуває до вас глибокі почуття і йому небайдужі ваші емоції. Якщо він цілує вас дуже м’яко – це значить, що він трохи хвилюється і не знає, як доставити вам задоволення.

В цьому випадку заспокойте його, проявіть ніжність або просто скажіть, чого б вам хотілося.

Багато що можна сказати про чоловіка і по тому, яку позицію він віддає перевагу. Якщо йому найбільше до смаку поза «чоловік позаду», то це означає, що ваш партнер – упевнений в собі і любить контролювати ситуацію.

Це, безсумнівно, хороші якості, але іноді ваш чоловік може здаватися занадто самовпевненим і вести себе до образливого зверхньо по відношенню до вас. Крім того, поза «чоловік позаду» не має на увазі зорового контакту.

Це означає, що партнер, що вважає за краще цю позицію, не любить виставляти свої емоції напоказ – навіть найближчим людям.

15 правдиво жорстких рад, що таке справжня любов

Якщо ваш чоловік небайдужий до пози «на боці, обличчям один до одного», це означає, що йому хочеться бути максимально близько до вас. Це також сигналізує про те, що він може бути не впевнений в ваших до нього почуття і потребує того, щоб ви довели йому, що він вам доріг. Як би там не було, а чоловік, що віддає перевагу цій позі, швидше за все, – чутливий і ніжний коханець.

Вважається, що чоловіки, які люблять позицію «жінка зверху», – егоїсти, які хочуть, щоб партнерка виконувала за них всю «роботу». Однак це зовсім не обов’язково так. Велика ймовірність того, що такий чоловік не просто любить добре провести час, а також піклується про вас. Адже для багатьох жінок саме в цій позі досягти оргазму найпростіше.

Якщо ваш партнер воліє всього різноманіття сексуальних позицій «місіонерську» – це означає, що він любить робити все «як треба», не відступаючи ні на крок від своїх принципів. Швидше за все, він вірний і відданий чоловік, який не підведе вас в складній ситуації.

Всі ці якості роблять його ідеальним партнером для жінок, яким подобається стабільність і впевненість у завтрашньому дні. Однак якщо ви вважаєте, що життя має бути постійним святом з періодичними вибухами емоцій, то такий чоловік здасться вам занадто нудним.

З якими цінностями, життя панянки по Знаку Зодіаку, набагато прелестнее

Час відразу після сексу – відмінна можливість зрозуміти, що відчуває чоловік до вас насправді. Якщо, досягнувши оргазму, він відразу ж відвертається, це може означати, що він хоче відгородитися від вас і від ваших емоцій.

Це також може служити тривожним знаком – не виключено, що цьому чоловікові потрібен від вас тільки секс, і він не відчуває до вас глибоких почуттів.

Втім, перш ніж робити далекосяжні висновки, варто поговорити з ним і сказати, що вам хочеться, щоб він не відвертався від вас після сексу (зрозуміло, якщо ви дійсно цього хочете).
MoiMozg

Джерело: http://moimozg.ru/postelnye-privychki-rasskazhut-vsyu-pravdu-o-xaraktere-muzhchiny/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *