Що відчуває жінка під час сексу: фізіологія і відчуття

Що відчуває жінка під час сексу: фізіологія і відчуття

еякуляція

29.06.2018

50 тис.

33.5 тис.

5 хв.

Можна знайти величезну кількість літератури, яка розповідає про жіночий оргазм і шляхи його досягнення, при цьому увагу до сексуальної насолоди чоловіки мінімально і зводиться до банального семяизвержению.

Однак представник сильної статі не завжди отримує повне задоволення від сексу навіть при нормальному його завершенні.

Це пов’язано з певними особливостями чоловічого оргазму, яскравість якого багато в чому залежить від дій статевої партнерки, досвіду і емоційної рівноваги.

Оргазм у чоловіків протікає в кілька етапів. Вони представлені в таблиці:

етап опис
перший
 • Поява сексуального потягу до статевої партнерки;
 • збудження як реакція на зорові, нюхові і відчутні подразники
другий
 • Виникнення ерекції;
 • підйом яєчок;
 • початок статевого парування
Третій або фаза плато – короткий проміжок часу (від однієї до п’яти секунд), який передує оргазму
 • Утримання сексуального збудження на одному рівні;
 • почастішання дихання і пульсу (до 110-175 ударів в хвилину);
 • напруга м’язів всього тіла, особливо сідниць і ануса;
 • поява на обличчі випадкових гримас;
 • посилення і почастішання фрікцій
четвертий
 • Досягнення піку сексуальної насолоди;
 • сім’явиверження, яке протікає в 3-4 викиду з проміжком в одну секунду;
 • завершення еякуляції;
 • послаблення ерекції

Що відчуває жінка під час сексу: фізіологія і відчуття

Фази чоловічого оргазму

Сила задоволення багато в чому залежить від кількості викидається сперми, тобто чим її більше, тим більш яскраві відчуття отримає чоловік. З цим пов’язана висока інтенсивність приємних відчуттів першого парування по відношенню до наступних.

Найвища насолода чоловік відчуває під час першого викиду насіння. Яскравість наступних значно знижується. У цьому полягає відмінність чоловічого оргазму від жіночого, при якому кожний наступний пік насолоди сильніше попереднього.

 

 

Варто відзначити, що чоловіки, в порівнянні з представницями прекрасної статі, не здатні випробувати кілька оргазмів за один статевий акт.

Відразу після задоволення чоловічі статеві органи стають несприйнятливими до всіх видів сексуальної стимуляції на час від п’ятнадцяти хвилин до декількох годин.

Будь-яка спроба з боку партнерки повторити зносини викликає неприємні емоції або навіть роздратування.

Прийнято вважати, що чоловічий оргазм і сім’явиверження нерозривно пов’язані між собою. У класичному варіанті так і відбувається, але багато що залежить від емоційного стану людини і від наявних у нього знань в області сексу. Останні можуть внести велику різноманітність в сексуальне життя чоловіка, якщо прикласти деякі зусилля і пропрацювати певні техніки.

Основні види чоловічого оргазму представлені в таблиці:

вид опис
струменевий оргазм Являє собою типовий варіант сексуальної розрядки, який пов’язаний з виділенням еякуляту по завершенні статевого контакту
Оргазм без сім’явиверження
 • Досягається шляхом засвоєння певної техніки, при якій сім’явиверження купірується за секунду до свого виникнення.
 • Виділення сперми не відбувається, але чоловік в повній мірі відчуває сексуальне задоволення
психологічна розрядка
 • Спеціальна техніка, яка полягає в продукуванні натренованим мозком картинок і образів, які призводять до дуже яскравого оргазму, без участі протилежної статі.
 • Вимагає тривалих тренувань і багаторічних практик.
 • Дозволяє повністю зануритися «у себе» і пізнати свої справжні бажання
Еякуляція без задоволення
 • Являє собою наявність фізичної близькості з відсутністю емоційної розрядки після неї.
 • Є однією з поширених проблем багатьох подружніх пар і пов’язана з притуплюванням гостроти відчуттів під час сексу.
 • Причиною цього служить тривалий термін інтимних відносин між людьми або часті сварки

Окремим видом задоволення можна назвати полюції – сім’явиверження, що не залежать від емоційного стану і сексуального бажання людини. Вони виникають вночі, під час фізичного розслаблення організму і найчастіше спостерігаються у підлітків і молодих людей. У дорослих чоловіків їх поява пов’язана з тривалим сексуальним утриманням.

Повноцінним завершенням близькості можна назвати збіг піку насолоди з еякуляцією, при якому відбувається емоційна і фізіологічна розрядка.

Відразу після задоволення чоловіка різко втрачають інтерес до сексу. У цей час відбувається зниження обсягу крові в статевому члені, стабілізується дихання і серцебиття, у одних чоловіків з’являється потреба в вгамування спраги, голоду або тяга до паління, у інших – бажання поспати. У такому стані чоловік не здатний продовжувати сексуальні втіхи, а якщо і зможе, то з великим зусиллям.

Швидкість настання повторного бажання близькості залежить від темпераменту хлопця, його настрою, фізичного і психічного стану в конкретний момент. Величезне значення мають поведінку і здібності статевої партнерки.

Найчастіше чоловіки скаржаться на стрімке завершення статевого акту, під час якого вони не встигають зробити приємність жінці. Але бувають випадки затяжного сексу тривалістю не менш години. Це може викликати неприємні відчуття у партнерки і неабияк її змучити. У такій ситуації можна вдатися до деяких хитрощів, що дозволяє прискорити настання оргазму:

 1. 1. Активна участь жінки в любовному сполученні. Багатьом чоловікам необхідно відчувати самовіддачу з боку своєї партнерки, її пасивне отримання задоволення в процесі сексу може уповільнити настання оргазму у представника сильної статі.
 2. 2. Попередні ласки. Ніжні гри зі статевими органами чоловіки і ласкаві дотики прискорять виникнення піку насолоди.
 3. 3. Стимуляція ерогенних зон. Кожен хлопець має індивідуальними особливостями і має власні ділянки тіла, роздратування яких призводить до сексуального збудження або оргазму. В цьому випадку дівчині необхідно знати їх розташування. Але є деякі місця, стимуляція яких викликає наближення оргазму практично у всіх без винятку чоловіків – зона промежини і передміхурової залози. Масаж останньої вимагає знання анатомії і певної техніки виконання, а також підходить для пар, абсолютно довіряють один одному.

Що відчуває жінка під час сексу: фізіологія і відчуття

Розташування чоловічих ерогенних зон

Щоб отримати максимум приємних відчуттів під час сексу, існує безліч прийомів. Основними з них є афродизіаки – речовини, використання яких викликає сексуальний потяг.

До них можна віднести:

 • Застосування стимулюючих ароматів. Зазвичай збудливу дію мають духи на основі мускусу і амбри.
 • Вживання в їжу особливих продуктів. Це можуть бути багаті цинком морепродукти – устриці, мідії, креветки, кальмари, що підвищують вироблення тестостерону. Хорошим ефектом володіють горіхи, мед, полуниця, шоколад та інші продукти.

Що відчуває жінка під час сексу: фізіологія і відчуття

Продукти-афродизіаки

Для посилення оргазму не варто застосовувати медичні препарати типу Левітра або Віагри. Вони покращують ерекцію, але жодним чином не посилюють сексуальне задоволення, а, навпаки, знижують.

Інтенсивність чоловічого оргазму і повноцінна сексуальне життя сприяють розвитку міцного зв’язку між чоловіком і жінкою, тому

Джерело: https://zdravman.com/potency/ejaculation/orgazm.html

Дискомфорт при статевому акті

Статеві стосунки – це невід’ємна частина нашого життя. Регулярне статеве життя сприяє не тільки фізичному насолоди партнерів, а й психічному рівновазі людини. Однак не кожен статевий акт може принести задоволення, особливо, якщо партнери відчувають дискомфорт. Найпоширеніше явище – це дискомфорт під час статевого акту у жінок.

Що відчуває жінка під час сексу: фізіологія і відчуття

Причинами дискомфорту під час статевого акту можуть стати різні супутні захворювання або психологічні чинники. Для визначення причин, що викликають дискомфорт, призначаються обстеження, за результатами яких фахівець може винести вердикт.

Причини появи дискомфорту

Причини, які можуть викликати дискомфорт при статевому акті, можна поділити на дві основні групи – це захворювання сечостатевої системи і психічні розлади. Перед тим, як встановити причину, що доставляє дискомфорт, необхідно з’ясувати, чи відчуває партнер достатню сексуальне збудження перед сексом.

Слабке сексуальне збудження перед статевим актом може бути викликано нестачею попередніх ласк або їх повною відсутністю.

Це може призвести до психологічних проблем, які будуть виражатися на гормональному рівні. На початку у жінки буде виділятися невелика кількість мастила або повна її відсутність, що може викликати дискомфорт. Якщо подібні зносини продовжаться і далі, то закріпиться психологічний аспект, завдяки якому, мастило виділятися вже не буде навіть при наявності достатнього збудження.

Що відчуває жінка під час сексу: фізіологія і відчуття

Психологія

Крім основних патологічних станів статевих органів, дискомфорт під час інтимної близькості може проявлятися і в зв’язку з тими чи іншими психологічними причинами. Однією з найпоширеніших причин дискомфорту під час статевого акту вважається страх перед інтимною близькістю.

Однією з причин такого страху є больові відчуття, отримані дівчиною в результаті позбавлення невинності. Крім того, причиною подібних страхів може стати безпосередній страх перед статевим партнером або жорстоке ставлення з його боку, боязнь небажаної вагітності або зараження венеричними захворюваннями.

Подібні фобії не дозволяють жінці повністю розслабитися і отримувати задоволення під час сексу. Справитися з подібними фобіями може тільки сама дівчина, але при цьому дуже багато залежить і від партнера.

Від чоловіка в подібній ситуації потрібно надати дівчині підтримку і приділити якомога більше уваги.

Якщо вам не вдається самостійно вирішити подібну проблему, то вам необхідна консультація досвідченого психотерапевта або сексолога.

Ще однією розповсюдженою психологічної причиною дискомфорту при інтимній близькості є вагінізм. Такий стан може бути викликано різного роду психологічними травмами або невдалими стосунками в минулому.

Також при вагінізмі можливе зниження статевого потягу, що веде до недостатнього виділення мастила. У рідкісних випадках вагінізм може викликати спазм вагінальних м’язів, що призводить до болю як у жінки, так і у чоловіка.

У період вагітності деякі жінки також можуть відчувати дискомфорт при статевих контактах.

 

Такий стан пояснюється тим, що під час вагітності жінка, як правило, схильна до великим виділенню гормонів, що призводить до надмірної емоційності.

В такому стані страхи жінки про можливу втрату дитини або розвитку патологій викликаних сексом багаторазово збільшуються, що призводить до дискомфорту.

Останньою, але важливою психологічною причиною є комплекс неповноцінності. Він може виникнути в результаті наявності зайвої ваги, шрамів, знущань однолітків або низького соціального становища.

При розвитку цього комплексу виникає постійна невпевненість в собі і страх перед інтимною близькістю.

Як правило, подібне перенапруження викликає сухість піхви, що призводить до легким больовим або дратівливим відчуттів під час сексу.

Хвороби виражають дискомфорт

Дискомфорт під час сексу може виникати в різних місцях статевих органів, причиною якого можуть бути захворювання різного характеру. Давайте розглянемо декілька основних захворювань, які можуть стати причиною розвитку дискомфорту під час сексуального акту.

вагинит

Вагинит – це захворювання, при якому в піхву жінки розвиваються запальні процеси. Причиною розвитку захворювання можуть стати венеричні інфекції (наприклад хламідії), грибкові відкладення і паразитні мікроорганізми (гонококи). Крім того недуга може розвинутися через часті гормональні збої.

Що відчуває жінка під час сексу: фізіологія і відчуття

уретрит

Уретрит – це хвороба, яка характеризується запальними процесами, що протікають в сечовивідних каналах. Крім того, до утворення дискомфорту під час занять любов’ю може привести цистит.

Цистит – це хвороба, яка характеризується запальним процесом в районі сечового міхура.

 

Крім інфекційних захворювань, причини яких можуть викликати дискомфорт, виступають патології статевих органів неінфекційного характеру, що розвинулися в результаті різного роду травм і фізіологічних особливостей.

венозний застій

Венозний застій – це патологія, яка може пустує в слідстві відсутності регулярного статевого життя. Виражається у вигляді застою крові в судинах малого тазу.

Низька любрикация – це патологічний стан, що виражаються у відсутності достатньої кількості вагінальної змащення для забезпечення комфортного статевого акту. Основною причиною подібної патології може бути низький рівень естрогенів.

Також на розвиток подібного прояви можуть впливати психологічні чинники і негідну сексуальне збудження.

вагінальна атрофія

Вагінальна атрофія також виражається у вигляді відсутності достатньої кількості вагінальної змащення. Подібна патологія утворюється в період настання менопаузи, коли менструальні цикли перестають утворюватися. Як і при низькій любрикации причиною утворення цієї недуги є малий вміст естрогену.

несумісність партнерів

Вкрай рідкісне явище – анатомічна несумісність партнерів.

Незважаючи на те, що жіноче піхву має властивість змінювати свої розміри, коректуючи під чоловічий член, в деяких випадках статевий орган партнера може бути занадто великим, що здатне викликати дискомфортні відчуття під час сексу.

Крім того, навіть при наявності у жінки ерозії шийки матки, дискомфорту виникнути не повинно, оскільки вона не володіє нервовими центрами передають больові відчуття.

як проявляється

Дискомфортні відчуття можуть проявлятися безпосередньо перед входженням статевого члена в піхву. Також дискомфорт може супроводжувати процес до його закінчення або ж проявитися після нього. Дискомфорт може проявлятися по-різному в залежності від фізіологічних особливостей і має такі симптоми як:

 • печіння;
 • поколювання;
 • Різка або гостра тягне біль;
 • Скороминучі больові відчуття.

Читайте також:   Ваги і риби: випадок, коли сумісність виявляється під питанням

Постійні неприємні відчуття, що носять слабкий або середній характер, свідчать про наявність інфекційного захворювання.

Якщо під ча сексуального акту відчувається різкі скороминучі больові відчуття – це може вказувати на патологічно зміни матки і яєчників, виражених запальним процесом.

Якщо ви відчуваєте дискомфорт в різних місцях статевих органів, які швидко згасають, і не з’являються при зміні партнера або обстановки – це свідчить про наявність психологічних причин.

Поверхневий дискомфорт під час входження члена в піхву жінки може розвиватися в результаті недостатнього виділення мастила партнерами (через слабке статевого потягу або вагинизма).

Крім того, викликати дискомфорт може також і молочниця або патологічні зміни статевих органів з’явилися на тлі розвитку генітального герпесу. При наявності герпетичних захворювань симптоми швидко зникають після правильно проведеної противоинфекционной терапії. При цьому до дискомфорту можуть призводити також і уретрити.

До глибоким болів або дискомфортним відчуттям в районі матки можуть призводити застої в органах малого таза, крім того нерідко причиною може служити і запалення придатків. Вкрай рідко до подібних симптомів може привести ослаблення м’язів дна малого таза або ж критичні змішання матки.

Різні патології сечостатевої системи також можуть викликати дискомфортні відчуття під час інтимної близькості. У рідкісних випадку основні симптоми запальних процесів в сечостатевій системі приховані, і хворий відчуває тільки дискомфорт під час сексу.

Що відчуває жінка під час сексу: фізіологія і відчуття

Джерело: https://stojak.ru/potentsiya/diskomfort-pri-polovom-akte.html

ознаки оргазму

Що відчуває жінка під час сексу: фізіологія і відчуття

Задоволення від сексу – це одне, а оргазм – зовсім інше. Перше відноситься скоріше до емоцій, а друге – явище фізіологічне. Істинний оргазм має об’єктивні ознаки. Фахівці стверджують, що симулювати їх неможливо.

як розпізнати

 1. Ритмічна пульсація – скорочення кількох груп м’язів: матки, піхви, ануса, тазового дна, черевного преса. Як правило, це спонтанні скорочення, але ритмічні, по типу пульсації з секундними інтервалами.Добре помітні скорочення м’язів черевного преса, статевим членом чоловік відчуває скорочення м’язів піхви, чому порушується ще сильніше. Скорочення відбуваються несвідомо, на рівні інстинкту.
 2. Поступальні рухи. 

  Жінка мимоволі робить енергійні рухи, щоб контакт ерогенних зон з чоловічим статевим членом був більш тісним. Мета таких рухів – не допустити пауз, зберегти темп, домогтися наростання пристрасті до настання кульмінації. При цьому жінку не цікавлять ласки, поцілунки і слова любові. Вона не дасть чоловікові відволіктися на все це.

 3. Припливи і ерекція. Лоб, щоки, груди червоніють, жінка відчуває жар, з’являється піт, відбувається ерекція клітора, статевих губ, сосків. Навіть досвідчена коханка не зможе зімітувати ці ознаки.
 4. Виділення з піхви. 

  Порушення досягає такого ступеня, що ці виділення бувають сильними, більше фізіологічної необхідності. Іноді велика кількість рідини є причиною сторонніх звуків під час статевого акту, а після його закінчення може вилитися назовні.

 5. Міміка обличчя. Всі розповіді про блаженної усмішці під час оргазму – це міф.У цей момент блаженство неможливо, так як жінка нездатна контролювати свою міміку. Обличчя жінки зазвичай спотворює малосимпатична гримаса. Це ж стосується чоловіків. Це інстинктивне зусилля м’язів обличчя, яке допомагає посилити оргазм і цілком віддатися йому.

Після оргазму виникає відчуття спраги, жінка довго приходить до тями.

Одна з ознак – підвищення артеріального тиску і почастішання пульсу.

види

Фахівці виділяють кілька видів оргазму. Найпростіший – генітальний, він же найпоширеніший. Цей вид виникає внаслідок скорочення м’язів в тазової області.

Генітальний оргазм триває недовго, але відчувається гостро. Виходячи з анатомічних особливостей, він може бути кліторним, вагінальним і маточним.

Це можуть бути окремі явища або вони слідують один за одним або навіть наступають одночасно.

Рідкісне явище – грудної оргазм. Практично ніколи він не виникає спонтанно. Необхідні спеціальні вправи. Як правило, він настає на тлі генітального.

Самий справжній – оргазм всього тіла. Саме його слід вважати найвищим задоволенням. Він довгий, стійкий і дуже сильний. Навіть на наступний день відчувається приємна знемога у всьому тілі.

Все про оргазм

Щоб симулювати оргазм, потрібно знати два основних правила:

 • не грайтеся, якщо ви не знаєте, що таке оргазм і які відчуття він викликає,
 • чи не симулює занадто рано, інакше ви і ваш партнер позбудетеся можливості досягти справжнього екстазу. Крім цього, ваш передчасний фінал може негативно позначитися на його подальшому старанності і старанності.

Кожна жінка з точки зору фізіології може відчувати оргазм. Теоретично ж – ні. Вважається, що відчуття жінок під час цього стану більш яскраві і різноманітні, ніж у чоловіків.

При проведенні досліджень лікарі отримали шістсот переживань, абсолютно схожих один на одного, якими жінки описували свої відчуття. Одні відчувають тепло в статевих органах, яке розливається по всьому тілу.

Інші визначають оргазм як скорочення вагінальних м’язів, які бувають завжди, але не всі їх відчувають. Відчуття найрізноманітніші. У одній і тій же жінки вони можуть бути різними в залежності від умов.

Оргазм – це стан, який від звичайного сильного збудження відрізняється. Вловити його найлегше з поведінки конкретної жінки.

Непрямими ознаками є: прискорене дихання або короткочасна його затримка, судорожні рухи або завмирання, стиснення м’язів піхви, різний звуковий супровід або закусиваніе сторонніх предметів.

Іноді ці прояви настільки слабкі, що практично неможливо визначити їх на око.

Виходячи з особливостей фізіології, істинний оргазм відрізнити від помилкового можна тільки за допомогою дорогого устаткування. У звичайних умовах немає жодного точного ознаки, відсутність або наявність якого говорить про істинність відчуттів.

Ряд супутніх проявів жінка не може підробити. Наприклад, почервоніння верхньої частини грудей, зморщилася шкіра навколо сосків, стиск вагінальних м’язів.

Але навіть відсутність цих ознак не може бути доказом справжніх почуттів жінки.

На оргазм впливає тривалість статевого акту. Сексологи стверджують, що довше фаза плато, тим яскравіше відчуття. Крім цього, значення має і сила збудження.

Тривалість жіночого оргазму аналогічно чоловічому від чотирьох до шести секунд. Але можливі й варіанти. Він може бути тривалим, до декількох хвилин і хвилеподібним, триваючим протягом тривалого часу. Як правило, жінки переживають цей момент дуже бурхливо. Вони можуть кричати, плакати, лаятися і навіть втрачати свідомість. Все це абсолютно нормально.

Дослідження головного мозку жінок під час цього стану виявили зміни, аналогічні тим, які спостерігаються при епілептичний припадок. З цієї причини багато жінок під час оргазму не можуть контролювати свою поведінку.

Більш того, стримуючи емоції, жінка не може отримати повноцінні відчуття, а якщо це відбувається постійно, результатом може стати розвиток різних неврозів і помилкова фригідність.

Статевий акт ділиться на чотири фази: збудження, плато, оргазм, рефракція. Сексологи в третій фазі виділяють два періоди: перший – наближення, другий – безпосередньо оргазм. При необхідності в першому періоді процес можна зупинити, у другому – немає.

Жінки, на відміну від чоловіків, здатні відчувати множинний оргазм, тобто жінка весь час залишається в другій фазі плато. При повторному все починається заново – від збудження до оргазму. Множинний оргазм є вродженою здатністю і зустрічається приблизно у тридцяти відсотків жінок.

Багато хто вважає, що справжній оргазм може бути тільки вагінальним. Це не так. З фізіологічної точки зору будь-якої оргазм є істинним, якщо призводить до відповідної розрядки.

Для досягнення кульмінації потрібно приблизно п’ятнадцять-тридцять хвилин. При цьому жінці для цього потрібно більше часу, ніж чоловікові.

У останніх спочатку йде коротка перша фаза, потім більш тривала фаза плато, оргазм до десяти секунд і невеликий рефрактерний період до десяти хвилин.

У жінок перша і друга фаза більш тривалі, третя може включати кілька піків, четверта також довше, ніж у чоловіків.

Одночасний оргазм обох партнерів можливий, якщо чоловік, діставшись до вершини, затримується там, допомагаючи жінці наздогнати його. Тобто за допомогою різних методик утримує себе на рівні плато.

Якщо Вам сподобалася наша стаття і Вам є що додати, поділіться своїми думками. Нам дуже важливо знати Вашу думку!

Джерело: http://woman-v.ru/priznaki-orgazma.html

Що відбувається в мозку під час оргазму?

Що відчуває жінка під час сексу: фізіологія і відчуттяНеймовірні факти

Хоча причин для заняття сексом дуже багато, вони різноманітні і складні, проте, кінцева мета – це досягнення оргазму. Але через те, що всі ми такі різні, створити універсальне опис оргазму неможливо. Єдине, що об’єднує людей при описі того, що вони відчувають під час нього, – це неймовірно приємні відчуття і переживання.

Так що ж це таке? Якщо ви сумніваєтеся, то можна звернутися до словника. Оксфордський словник англійської мови визначає оргазм як «раптове рух, спазм, або судома, викликана сплеском сексуального збудження».

Словник Merriam-Webster більш наочний, він описує оргазм як «вибуховий розряд нервово-м’язової напруженості в найвищій точці статевого збудження, яке зазвичай супроводжується еякуляцією сперми у чоловіків і вагінальними скороченнями у жінок».

Відомий сексуальний дослідник доктор Альфред Кінсі (Alfred Kinsey) одного разу сказав, що «оргазм може бути прирівняний до гри, кульмінації і раптової тиші, досягнутої оркестром людських емоцій, свого роду вибух напруженості».

Всі визначення в основному вірні. Однак, це тільки кілька визначень з численних спроб описати, що таке оргазм.

Майже кожен аспект оргазму – що потрібно, що його досягти, чому деякі так складно і так рідко його досягають, а деякі взагалі не знають що це таке – був і є предметом численних досліджень і дискусій.

Що відбувається з тілом під час оргазму досить добре відомо, причому не дивно, що мозок грає найважливішу роль в його досягненні.

 

Проте, вчені все ще не прийшли до точних висновків щодо того, що ж відбувається в людському мозку під час оргазму.

Оргазм і нерви

© Science Photo Library

Без нервових імпульсів, які відправляються в спинний і головний мозок, оргазм був би неможливим.

Як і будь-яка інша частина тіла, статеві органи містять велику кількість нервових закінчень, які посилають інформацію в мозок, щоб повідомити йому про які переносяться відчуттях.

Це допомагає пояснити, чому відчуття сприймаються по-різному в залежності від того, де людини стосуються. Кліторальний оргазм, наприклад, відрізняється від вагінального, оскільки в них задіяні різні групи нервів.

Все геніталії містять величезну кількість нервових закінчень (тільки клітор містить понад 8000), які, в свою чергу, пов’язані з великими нервами, що проходять через все тіло до спинного мозку.

Вони виконують безліч інших функцій в організмі, крім надання іннервації (постачання органів і тканин нервами), тому під час сексуальної стимуляції вони сприяють зворотного зв’язку з мозком.

 

 

Нижче представлені деякі види нервів і відповідні їм області геніталій:

 • • подчревного нерв – пов’язаний з маткою і шийкою матки у жінок і з передміхурової залозою у чоловіків;
 • • Тазовий нерв – пов’язаний з піхвою і шийкою матки у жінок і з прямою кишкою у обох статей;
 • • сороміцького нерва – пов’язаний з жіночим клітором і з мошонкою і статевим членом чоловіка;
 • • Блукаючий нерв – пов’язаний з маткою, шийкою матки і піхвою.
 • Роль блукаючого нерва в оргазмі – це порівняно нове відкриття, тому ще багато залишається невідомим, а до недавнього часу вчені взагалі не знали про те, що цей нерв проходить через область тазу.

Оскільки більшість цих нервів пов’язані зі спинним мозком, то само собою зрозуміло, що людина, у якого спинний мозок функціонує не належним чином, буде не в змозі досягти оргазму. Це саме те, про що говорять люди з ушкодженнями спинного мозку, причому вони підкреслюють, що оргазм відсутній протягом дуже довгого періоду часу.

© Jupiterimages / Photo Images

Однак, недавні дослідження показують, що люди з ушкодженнями спинного мозку все ж можуть досягти оргазму. Доктор Баррі Комісарук (Barry Komisaruk) і доктор Беверлі Уіппл (Beverly Whipple) з університету Рутгерса проаналізували стан жінок з пошкодженим спинним мозком.

Вони виявили, що ці жінки можуть відчувати стимуляцію їх матки і навіть досягати оргазму, хоча можливість отримання мозком будь-яких сигналів від подчревного або тазового нерва виключена. Як це можливо?

Магнітно – резонансна томографія мозку цих жінок показала, що була активна область мозку, яка отримує сигнали від блукаючого нерва. Оскільки блукаючий нерв йде в обхід спинного мозку, жінки як і раніше в стані почувати стимуляцію статевих органів.

Таким чином, під час сексуальної стимуляції і оргазму, різні ділянки мозку отримують всю інформацію, яка дає йому точно зрозуміти, що відбувається і що відбувається дуже приємно. Але до недавнього часу у фахівців не було можливості дізнатися, що відбувається в мозку в той самий момент оргазму.

Мозковий центр задоволення

© Science Photo Library

Можливо, ви чули про те, що в нашому мозку є центр задоволення, який дає нам знати, що відбувається щось дуже приємне, при цьому наше бажання посилюється, і ми хочемо виконувати ці дії знову і знову. Цей центр включає в себе «роботу» з усіма видами задоволення, від сміху і сексу до наркотиків. Деякі з областей мозку, відповідальні за задоволення, включають в себе:

 1. 1. мигдалини – регулює емоції
 2. 2. прилегле ядро – контролює вивільнення допаміну
 3. 3. вентральна область покришки – вивільняє допамін
 4. 4. Мозок – контролює функції м’язів

5. Гіпофіз – виробляє бета-ендорфіни, які зменшують біль, окситоцин, який підвищує почуття довіри, і вазопресин, який підсилює емоційну близькість.

© Science Photo Library

Хоча вчені вже давно вивчають центр задоволення, багато досліджень на тему його зв’язку з сексуальним задоволенням, особливо у жінок, не проводилось.

В кінці 1990-х і середині 2000-х років група вчених з університету Гронінгена в Нідерландах проводила ряд досліджень чоловіків і жінок для визначення активності мозку під час сексуальної стимуляції.

Команда використовувала сканування різних областей мозку, які «загоряються» і «вимикаються» під час сексуальної активності. Мозок учасників сканувався під час відпочинку, під час сексуальної стимуляції і під час оргазму.

Цікаво, їм вдалося виявити, що коли справа доходить до сексу, між чоловічим і жіночим мозком спостерігається не так багато відмінностей. У обох частина мозку, розташована в області лівого ока і звана бічній орбитофронтальной корою, «вимикається» під час оргазму.

 

«Це область, що відповідає за розум і поведінковий контроль, однак, коли ви відчуваєте оргазм, вона не кілька миттєвостей перестає працювати», – каже Джанніко Георгіадіс (Janniko Georgiadis).

Доктор Герт Холстедж (Gert Holstege) зазначив, що мозок під час оргазму виглядає так само, як мозок людини, що приймає героїн.

Однак, все ж деякі відмінності між чоловічим і жіночим мозком існують. Коли жінка займається сексом, в її мозку активізується періакведуктальное сіра речовина. Ця речовина управляє адреналіновій реакцією. Мозок жінки також показує зниження активності в мозочкової мигдалині і гіпокампі, які відповідальні за почуття страху і тривоги.

Команда дослідників припустила, що ці відмінності існують, тому що жінці набагато важливіше відчувати себе в безпеці і розслабленою для того, щоб насолоджуватися сексом. Крім того, область кори, пов’язана з болем також була активна у жінок, це показує, в свою чергу, що існує чіткий зв’язок між болем і задоволенням. 

Дослідження також показали, що хоча жінки і можуть обдурити своїх партнерів по частині наявності або відсутності у них оргазму, їх мозок показує правду.

Коли їх запитували про імітацію оргазму, різко зростала мозкова активність в області мозочка і інших областях, що відносяться до управління рухами.

Однак, сканування мозку під час справжнього оргазму не показало активність в цих місцях.

 • А як щодо тих, хто взагалі не в змозі відчувати оргазм?
 • Аноргазмия і негенітального оргазм
 • © Science Photo Library

У деяких випадках фахівцям відомо, що викликає аноргазмию (нездатність досягти оргазму). Лікарські препарати, такі як Celexa, Zoloft і Paxil (селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну – СИОЗС) часто використовуються для лікування депресії, занепокоєнь і інших психічних захворювань.

Як і більшість ліків, вони мають побічні ефекти. У деяких людей побічні ефекти полягають у розвитку аноргазмії.

Але чому? СИОЗС можуть сприяти тому, що мозок починає в менших кількостях виробляти допамін, нейромедіатор, який відповідальний за приємні відчуття і підсилює бажання людини регулярно робити те, що йому або їй приємно.

Іноді проблема зникає сама по собі, або ж вона може бути вирішена шляхом переходу на інші антидепресанти.

Проте, невелика кількість людей страждають від неможливості досягати оргазму після прийняття таких препаратів, причому ця дисфункція може тривати протягом декількох днів, тижнів, місяців або навіть років після виходу з обігу СИОЗС.

 

Причина цієї дисфункції не ясна, оскільки по закінченню застосування препаратів, доапмін починає вироблятися в нормальних кількостях. Голландські дослідження оргазму (згадані раніше) поряд з іншими також стали основою для продовження створення системи з надання допомоги жінкам, які страждають від аноргазмії.

© Johnstocker

Доктор Баррі Комісарук (Barry Komisaruk) з університету Рутгерса в даний час вивчає аноргазмічних жінок і жінок, які постійно сексуально збуджуються, але не можуть досягти оргазму. Мозок кожної жінки з останньої групи був схильний до магнітно-резонансної томографії, де на моніторі ясно відображалася його активність.

Сканування показало, що мозок «вважає», що ці жінки насправді постійно сексуально стимулюються. Потім жінки використовували візуалізовані образи і інші вправи, щоб заспокоїти свій мозок.

Доктор Комісарук вважає, що аноргазмічние жінки також можуть навчитися «читати» свій мозок і реагувати на його активність, щоб спробувати досягти оргазму.

Можливо, ще більш незвичайною річчю, ніж аноргазмія є концепція оргазмів, які не мають нічого спільного зі статевими органами. Деякі люди можуть досягати оргазму від дотиків до інших частин тіла, таким, наприклад, як соски.

 

У цьому випадку дослідники вважають, що відчуття в сосках передаються в ті ж самі ділянки мозку, які отримують інформацію від статевих органів. Тим не менш, деякі люди повідомляють про відчуття оргазму в інших частинах тіла, включаючи долоні і стопи.

Однією з причин випробування таких типів оргазму може бути нестандартне розташування корковою гомункули, карти, яка показує як різні місця в сенсорної і моторної корі головного мозку відповідають органам і кінцівкам тіла.

Незважаючи на те, що тепер ми знаємо набагато більше про те, як оргазм впливає на наш мозок, є ще багато того, що нам належить дізнатися.

Наприклад, вчені до цих пір обговорюють еволюційні причини жіночого оргазму.

Проте, варто відзначити, що все-таки більшість людей не надто переймаються питанням «чому», коли справа стосується сексу, їх більше цікавить «хто», «як» і «коли».

Джерело: https://www.infoniac.ru/news/Chto-proishodit-v-mozge-vo-vremya-orgazma.html

фізіологія сексу

бажання

Сексуальне бажання виникає спонтанно або у відповідь на стимул, яким може бути партнер або різні події (дотику, перегляд еротичного фільму і картинок).

Спонтанне бажання найчастіше виникає з новим партнером в період закоханості. У довгострокових відносинах потяг часто починається з еротичного стимулу або бажання бути ближче до партнера фізично і емоційно.

Вибір партнера залежить від різних чинників: суспільний лад, впливу культури, економічних умов і навіть набору генів. Звичайно, ми не ходимо з кишеньковим пристроєм для аналізу ДНК, а робимо це несвідомо. По запаху і фізичної привабливості партнера ми віддаємо перевагу тим людям, у яких гени, що відповідають за роботу імунної системи, максимально відрізняються від наших.

порушення

Порушення і бажання важко відрізнити, але дослідники вважають за краще їх розділяти. Найчастіше під порушенням розуміють фізіологічний відповідь організму. Наприклад, зміни в статевих органах через вплив сексуального стимулу. І збудження може виникнути, навіть якщо у людини з самого початку не було бажання займатися сексом.

Периферична нервова система під час дотиків, поцілунків і інших стимулів отримує сигнал і відправляє його в мозок. На порушення реагує гіпоталамус – область мозку, що управляє гормонами всього організму. Він передає сигнал збільшити виробництво тестостерону. Жінкам і чоловікам з низьким рівнем цього гормону складніше збудитися і отримати оргазм.

У чоловіків на збудження впливає секреція вазопресину – гормону агресії, спогадів і концентрації уваги у обох статей. Однак у жінок підвищення вазопресину, яке супроводжується гнівом і злістю (наприклад через клопоту і стресу), навпаки, відбиває бажання займатися сексом. Ще вазопресин звужує кровоносні судини, через що у нього таку назву: vaso – посудина, press – тиснути.

У жіночому організмі на збудження позитивно впливає лютеїнізуючого гормону, пік якого припадає на овуляцію – період, коли яйцеклітина готова до зачаття. Деякі дослідження стверджують, що перед овуляцією змінюється хода, голос і навіть запах тіла жінки.

Поки неясно, як на сексуальне бажання у жінок впливає прийом протизаплідних. Огляд досліджень показав різні результати: велика частина жінок не відчували змін або відзначала підвищення лібідо, при цьому деякі повідомляли про зменшення бажання.

Чому ж нам хочеться займатися сексом? Продовження роду – це еволюційна стратегія будь-якого виду. І щоб людина займалася сексом, досить відзначити його почуттям задоволення під час і після цього процесу, що і робить нейромедіатор дофамін.

Клітини мозку, які виробляють його, починають працювати активніше у відповідь на стимул, і людина відчуває насолоду. До речі, дофамін пов’язаний не тільки з інтимною близькістю, але й смачною їжею, навчанням, музикою, азартними іграми і вживанням наркотиків.

Порушення призводить до вивільнення оксиду азоту і норадреналіну. Ці речовини збільшують приплив крові до статевих органів – запускається ерекція у чоловіків, виділення змащення і збільшення статевих губ у жінок.

плато

Фаза плато – це те, що відбувається між збудженням і оргазмом. Якщо оргазму немає, після плато настає дозвіл. По-іншому фазу плато можна назвати вищим ступенем збудження. На цій стадії пульс і дихання продовжують частішати, підвищується тиск і напруга м’язів, клітор стає чутливішою, а бартолінової залози в піхву виділяють більше мастила.

Збільшується активність різних зон мозку. Одна з них – мигдалина. Вона відповідає за сприйняття візуальних образів і емоції. Під час фази плато знижується активності в зоні мозку, де зберігається пам’ять. Напевно, це відбувається тому, що нам в цей момент зовсім немає справи до спогадів і пов’язаних з ними емоцій.

оргазм

Найприємніша і найкоротша фраза. Жінкам пощастило трохи більше, у них оргазм, як правило, триває довше чоловічого, до того ж вони можуть випробувати множинні оргазми, а чоловіки – ні. Але у чоловіків інша перевага: отримати оргазм їм легше, ніж дівчатам.

Під час оргазму вивільняється гормон окситоцин, що призводить до ритмічного скорочення м’язів і еякуляції. І чим сильніше оргазм, тим більше буде в тілі викид окситоцину. Після цього прилегле ядро ​​в мозку нагороджує нас хорошою порцією дофаміну – і ми відчуваємо насолоду.

МРТ головного мозку показало, що під час оргазму одна за одною включаються різні зони мозку – мигдалина (пам’ять і емоції), гіпоталамус (несвідомий контроль тіла), передня поясна кора (імпульсивність і емпатія) і прилегле ядро ​​(почуття ейфорії). Всього в оргазмі задіяно близько 30 ділянок мозку.

Секс можна вважати болезаспокійливу. За даними досліджень, під час вагінальної стимуляції і оргазму чутливість до болю знижується. Вчені стверджують, що цей механізм полегшує пологи.

Відразу після еякуляції чоловікам потрібен час (рефрактерний період), щоб випробувати оргазм знову. Під час цього періоду нейрони просто не здатні виділити потрібну кількість нейромедіаторів. Жінкам же чекати не обов’язково, вони можуть відчувати оргазм багато разів поспіль.

Розширення

М’язи розслабляються, серцевий ритм і дихання повертається в норму, а по тілу розтікається приємна втома.

Після оргазму і еякуляції чоловік не може збудитися знову – організму потрібно спочатку відпочити. Час відновлення (рефрактерний період) індивідуально.

Хтось може збудитися через пару хвилин, кому-то може знадобитися кілька годин або добу. Це залежить різних факторів.

На даний момент відомо, що чим сильніше викид окситоцину і пролактину під час оргазму, тим довше організм буде відновлюватися.

https://www.youtube.com/watch?v=2j2Gejiwouk

Викид окситоцину викликає відчуття довіри і змушує нас сумувати за партнеру. Однак люди з високим рівнем тестостерону можуть не відчути зближення, так як цей гормон пригнічує дію окситоцину. Мабуть тому існує образ «поганого» хлопця, який не проявляє уваги до дівчини після сексу.

Asya Popova

Звідси

Джерело: https://apple-ev.blogspot.com/2018/05/blog-post_37.html

Думки жінки про секс: “що я відчуваю коли …”

Що відчуває жінка займаючись ЦИМ. Цікаво? Звісно! Жінкам – для того, щоб порівняти: а я що відчуваю? А як у мене? Чоловікам – для того, щоб зрозуміти. Зауважимо в дужках, це думки не представниць слабкої статі, а однієї молодої дамочки з величезним життєвим досвідом. Отже, які почуття вона відчуває коли ..

…ТИ МЕНЕ ЦІЛУЄШ

Чоловіки чомусь впевнені, що вони вміють цілуватися. І мало хто при цьому знає, що головний принцип хорошого поцілунку – не розпускати мову, а пам’ятати про те, що крім нього є ще, наприклад, і губи. Я не раз стикалася з ситуацією, коли розпалений партнер, на мій жах, несподівано перетворювався в гастроскоп, намагаючись дістати язиком до мого шлунку.

Якщо ти не впевнений, що дівчина мріє спробувати на смак твої губи, дай їй тебе направити. Нехай сама покаже, що їй потрібно. Тут, в загальному, соромитися нічого, крім запаху з рота.

Можеш пробігтися мовою по її шиї або юшку, багатьом це подобається. А ще в «Камасутрі» описані «царські поцілунки» – коли мова партнера стосується внутрішньої частини щоки дівчини. Втім, якщо тільки у вас не змагання – у кого довший, навряд чи варто просувати такі прийоми з першого разу.

… ТИ пестити мої груди

Про жіночих грудей ти прочитав уже стільки, що і сам зможеш написати дисертацію. Ти підкований в теорії так, що запросто здаси кандидатський мінімум.

Більш досвідчені товариші навчили тебе, з чого почати, як продовжити і чим закінчити. Вони розповіли тобі в подробицях про суперчутливим сосків і про те, яке незабутнє задоволення отримують жінки від подібних ласк. Тільки чомусь вся ця інформація завжди так і залишається в області теорії.

А на практиці при вигляді жіночих грудей багато чоловіків буквально втрачають голову, разом з усіма дбайливо вкладеними в неї знаннями. Перше бажання, яке виникає в твоєму запаленому мозку – вкусити або вщипнути партнерку за сосок під час любовної прелюдії.

Але, як і багато чоловіків, ти навряд чи замислювався про те, що від подібних «ласк» жінка може відчувати біль, яка віддається одночасно у всіх частинах тіла.

Одна моя знайома зустрічалася з талановитим молодим фахівцем – інженером-наладчиком високочутливого радіообладнання. Здавалося б, він, як ніхто інший, повинен бути асом високої чутливості.

На ділі ж інженер крутив соски подруги так, як ніби перед ним був радіоприймач. Не в силах більше зносити ці знущання, дівчина була змушена припинити відносини з горе-бойфрендом.

І не присмоктується до грудей, як немовля. Забудь все, що тобі наговорили про чутливості соска, він всього лише сосок, а не пуп землі, тому не фокусуйся тільки на ньому, пести і все інше. Повір мені, навіть самий акуратний перший розмір – величезне поле для твоєї фантазії і нашого задоволення.

… МИ займатися оральним сексом

У середній школі ти напевно чув, що кунілінгус – мало не найвірніший спосіб довести партнерку до найвищої точки насолоди. Ймовірно, це твердження і близько до істини, та тільки тут є кілька суттєвих «але».

Сам по собі кунілінгус – вправа не така вже й складна, а ось над тим, як до нього підібратися, тобі варто поламати голову. Багато жінок скаржаться, що в пошуках зручної позиції чоловіки буквально скручують їх в баранячий ріг.

І тоді стає вже не до задоволень: який там оргазм, коли у тебе ломить спину і затікають ноги?

Ще одне істотне упущення – слина. Моя добра приятелька якось подарувала своєму бойфренду слюнявчик. Не хочеш опинитися на його місці – учись ковтайте вчасно.

.. .Ти пестити мене ПАЛЬЦЯМИ

Як би прикро це не звучало, але саме професійне, що вміє робити чоловік пальцями, – це колупати в носі. Приблизно тієї ж нехитрої техніки він дотримується, намагаючись пестити партнерку. «Та й що тут важкого? У мене є пальці, а у неї є місце, куди вони поміщаються ». Якщо ти міркуєш так, то впевнено потрапляєш пальцем в небо, а зовсім не туди, куди збирався.

Зрозуміло, ти вже читав поради з цього приводу і, звичайно, не знайшов у них нічого складного. А все тому, що ці поради напевно давав чоловік.

Хіба він зможе тобі пояснити, що при такому неправильному підході жінка відчуває себе в ліжку майже як на прийомі у гінеколога ?! Погодься, це навряд чи може бути приємним.

Зовсім не потрібно запускати свої пальці всередину і з видом замшілий автомеханіка зосереджено шукати несправності.

Моя подруга вивела на цей рахунок безперечний принцип: ніколи не роби пальцями того, що можна зробити членом. Можливості твоїх рук майже невичерпні! Навіть якщо ти не піаніст і не годинниковий майстер, твої пальці здатні на найтонші трюки. І найголовніше – не поспішай і не дави занадто сильно. Особливо це стосується клітора (про який я навіть говорити не буду).

… У МЕНЕ ОРГАЗМ

Думаю, свого часу ти не без заздрості дізнався, що природа подарувала жінкам не тільки критичні дні, а й можливість відчувати кілька різних типів оргазму.

А тепер тобі корисно буде знати, що «зламати нам кайф» і зарубати все приємні відчуття на корені ти можеш буквально одним точним дотиком.

Ні, правда, чому ти так любиш розпускати руки саме тоді, коли робити це не тільки пізно, але і зовсім недоречно? Здавалося б, все вже позаду: подружка в захваті, лежить собі, томно закотивши очі, і по всьому видно, що дівчині добре. Але ні, не тут-то було!

Багатьом з вас чи від невпевненості в собі, чи то від природного цікавості, чи то просто з любові до істини хочеться неодмінно перевірити, чи не симулює жінка оргазм. І тоді ви пускаєте в хід руки і намагаєтеся намацати заповітну пульсацію.

«У мене взагалі буває відчуття, що зараз він дістане лупу і почне шукати на моєму тілі ознаки оргазму, – розповідала моя знайома, – до того ж він десь прочитав, що при цьому підвищується температура тіла.

Боюся, що одного разу він запропонує поставити мені градусник ».

…УСЕ ПОЗАДУ

Відомо, що багатьом жінкам категорично не подобається поведінка коханця під час сексу. Ось грубіян, сунув-вийняв, покурив, повернувся і заснув, а ще гірше – зібрався і пішов! Ну вже немає!

Навіть якщо пристрасті откіпелі, згадай пісню благородного д’Артаньяна і «будь поруч до кінця». Збери всі свої хороші манери і постарайся хоча б переконливо зробити вигляд, що не втратив інтерес до подружки.

Тому що якщо ти, ледь вийшовши з неї, негайно підеш в себе, то всім своїм подругам вона розповість не про тих трьох оргазмах поспіль, над якими ти так старанно працював, а про те, який ти хам, негідник і негідник.

Зізнаюся, я теж схильна так вважати.

Чи не нарікай на ненаситність своєї подруги, а просто цілуй її шию, спину, навіть волосся, потримай за руку, подивися в очі. Покажи своїм блаженним видом, як приємно тобі було.

Джерело: https://rus.delfi.lv/woman/semja-otnoshenija/ljubov-sex/mysli-zhenschiny-o-sekse-chto-ya-chuvstvuyu-kogda?id=22480763&all=true

Особливості чоловічого оргазму

Багатьом чоловічий оргазм здається значно простіше жіночого. Фізіологічно він пов’язаний зі збільшенням статевого члена в процесі ерекції, а також – еякуляцією сперми.

Чоловіки, як правило, швидше і легше досягають піку насолоди під час сексу, ніж їхні партнерки.

Тому справжньому чоловікові важливо не тільки досягти оргазму, але і зробити це в найпотрібніший момент – для того, щоб дати жінці можливість самій випробувати сильне сексуальне задоволення.

чоловічий оргазм

Про жіночий оргазм написано і сказано значно більше. При цьому фахівці як би не беруть до уваги чоловічої, тому що він простіше. Деякі навіть вважають, що сексуальні відчуття представниць прекрасної статі значно глибше, ніж у їхніх партнерів. З іншого боку, оргазм у чоловіків не менш цінний, ніж жіночий.

Вивчаючи виключно чоловічу частину цього явища можна виділити чотири фази сексуальних реакцій під час парування. Перша – це фаза похоті і еротичного збудження в результаті реакції на зорові, дотикові або смакові подразники.

На другому місці стоїть фаза сексуального збудження, що виявляється в ерекції статевого члена і підйомі яєчок.

Оргазму у чоловіка передує так звана «фаза плато» – третя фаза фізіологічної сексуальної реакції. У фазі «плато» наростає гіперемія статевих органів, а збудження утримується на постійному рівні. Останньою фазою статевого акту є оргазм, що завершується еякуляцією.

Гель-змазка на водній основі

Що відчуває чоловік під час оргазму?

Коли чоловік вступає в фазу «плато», він вже знає, що від еякуляції його відокремлюють секунди. «Плато» – проміжок дуже короткий, під час якого чоловічі яєчка збільшуються. Внаслідок підвищення тиску крові частішає дихання і серцебиття.

М’язи всього тіла напружуються, а на обличчі через сильне хвилювання часто з’являються випадкові гримаси. Під час фази «плато» сильно стискаються м’язи ануса і сідниць.
Якщо чоловік відчуває, що вже майже досяг стану повного блаженства, він зазвичай починає швидше і сильніше входити в партнерку.

У момент початку оргазму його сперма починає надходити в просвіт сечовипускального каналу, що лише збільшує випробовується задоволення.

Потім починаються спазми уретри і члена, і доходить до еякуляції. Другий аспект відчуття задоволення у чоловіків пов’язаний з кількістю викидається сперми – чим більше, тим сильніше задоволення від сексу. Саме тому оргазм під час першого статевого акту, як правило, відчувається значно інтенсивніше наступних.

Зниження чоловічого збудження після оргазму

Сексуальне збудження у чоловіка різко знижується відразу після досягнення насолоди. Найбільш помітним ознакою зниження збудження у чоловіка є інтенсивне потоншення пеніса. Частота дихання приходить в норму, стабілізується серцевий ритм, а світ навколо перестає «обертатися».

Після оргазму у деяких чоловіків дуже часто виникають позиви голоду, спраги або виникає потреба в курінні. Інші, в свою чергу, настільки стомлені після інтенсивного сексу, що приймають зручну позу і засипають.

У цій стадії типовим для чоловіків явищем можна назвати «період неслухняності» – неможливість повторного статевого збудження протягом певного часу.

Чоловік просто не в змозі відразу після досягнення насолоди знову продовжити дії сексуального характеру, а якщо так – то з великими труднощами. Саме тому для досвідченого чоловіка стає важливим під час близькості задовольнити партнерку набагато раніше досягнення власного оргазму.

Коли варто повторити?

Якщо мова йде про час, який має пройти з моменту досягнення повного задоволення – певних стандартів тут немає. Швидкість сексуальної збудливості у чоловіків залежить від індивідуального темпераменту, настрою і самопочуття в конкретний день.

Крім того, важливим фактором можуть стати індивідуальні особливості і поведінка партнерки. У деяких ситуаціях чоловіки здатні на повторне злягання вже через 10-15 хвилин .

Інші, в свою чергу, відчувають достатню збудження через кілька годин або навіть днів.

Топ засіб для гарної ерекції Як довго не кінчати чоловікові? Є рішення Товари дляхорошей потенції Читати далі …

Джерело: https://djenerik.ru/blog/osobennosti-muzhskogo-orgazma

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *