Що хлопцям подобається в дівчині: які риси приваблюють, відштовхують

Якими рисами характеру повинна володіти дівчина, щоб підкорити чоловіка своєї мрії? Знаючи, який характер подобається хлопцям, деяким дівчатам буде простіше домогтися розташування і серйозних відносин.

Звичайно ж, у всіх хлопців різний смак. Деякі люблять спокійних, хтось – імпульсивних, одні – скромних, інші – розкутих.

У кожному разі це індивідуально, але якщо узагальнити, то можна виділити основні риси, які імпонують більшості чоловіків.

Впевненість в собі

Чоловікам подобаються упевнені в собі дівчата, які знають собі ціну, вміють себе гідно піднести.

Не ставте занадто багато питань з приводу свій зовнішності: як я виглядаю? Чи все у мене в порядку з зачіскою? Як на мене відреагують друзі? Так ви показуєте невпевненість, яка передається хлопцеві.

І ні в якому разі не діставайте питаннями типу «Ти мене любиш? Ти точно мене любиш? Я тобі подобаюся?” Це змусить задуматися – а чи дійсно це так?

Що хлопцям подобається в дівчині: які риси приваблюють, відштовхують

Не плутайте впевненість в собі і самовпевненість. Це різні риси, і далеко не всім чоловікам, як і жінкам, подобаються самовпевнені люди, які гордовито ставляться до оточуючих. З впевненою в собі дівчиною хлопець більш рішучий.

товариськість

Жінки говіркішим чоловіки. Дотримуйтесь цього правилу, але багато базікати, теж не варто. Деяким навіть дуже красивим дівчатам важко познайомитися з хлопцем, тому що вони занадто замкнуті. Чоловікам важко спілкуватися з мовчазними дівчатами, їм набридає витягати кожне слово.

Не бійтеся розмовляти з чоловіком, будьте привітною і покажіть, що ви відкриті і готові до спілкування, особливо, якщо він перший проявив ініціативу.

неординарність

Хлопцям подобаються активні, неординарні дівчата, які знаходять нестандартний вихід із ситуації, мають деякі талантами, вміють цікаво проводити час і дивувати своєю оригінальністю. Але неординарність не повинна виходити за межі розумного і шокувати оточуючих.

розум

Безумовно, чоловіки люблять розумних жінок, хто б що не говорив. З розумною дівчиною цікаво, можна не тільки поговорити про життя, але і дізнатися багато нового. З розумною дівчиною хлопцеві ніколи не соромно в компанії друзів або в сімейному колі. А ось з дурненька доведеться весь час переживати і думати, як би вона не ляпнула дурницю. Адже потім друзі висміють, а батьки не схвалять вибір сина.

Що хлопцям подобається в дівчині: які риси приваблюють, відштовхують

Намагайтеся щодня дізнаватися нове зі світу кіно, літератури, музики, стежте за важливими подіями в світі. А потім діліться з хлопцем, це зацікавить в вас ще більше, і ви завжди зможете грамотно підтримати розмову практично на будь-яку тему. Але не варто переходити межу і вести себе як «ботанік», так ви здастеся занудою.

талант

У кожної людини є талант. Хтось танцює, співає, пише вірші, займається рукоділлям.

Хлопець повинен поступово дізнаватися про таланти. Наприклад, ви пішли на вечірку, там у вас з’явиться чудова можливість показати танцювальні здібності.

Або вас запросили на день народження, якщо вмієте робити подарунки своїми руками – зробіть невеличкий сувенір для іменинника, ручна робота зараз дуже цінується.

Якщо пишіть вірші, привітайте улюбленого з днем ​​святого Валентина поетичним творінням. Ви будете дивувати знову і знову.

смак

Чоловікам подобаються дівчата з вишуканим смаком в усьому (одяг, музика, книги). Він повинен розуміти, що його дівчина – найкраща. Якщо вам складно, то погортайте модні журнали – подивіться, як одягаються зірки, що їдять, п’ють, яку музику краще. І на основі цього спробуйте сформувати власний стиль, щоб він не суперечив принципам і гармонійно підходив вам.

Дівчина загадка

Хлопці люблять дівчат-загадок, яких потрібно добиватися. Але тут не варто занадто довго тягнути і бути занадто загадковою, такою собі дівчиною-головоломкою. На першому побаченні не варто викладати таємницю, нехай він поступово вас дізнається.

Що хлопцям подобається в дівчині: які риси приваблюють, відштовхують

ненав’язливість

Чоловіки люблять свободу, їм не подобається, коли намагаються постійно контролювати і обмежувати. Не будьте занадто нав’язливі з телефонними дзвінками, не пишіть по 100 смс в день.

Він сам подзвонить, якщо ви дійсно йому цікаві. Але не показуйте байдужість і його непотрібність, скажіть, що раді чути і чекали дзвінка.

Так хлопець зрозуміє, що він вам приємний, і ви хочете продовжувати спілкування, яке не нав’язуючи і не примушуючи.

ініціативність

Іноді беріть ініціативу в свої руки. Придумайте, як провести вечір. Забронюйте квитки на фільм, який подобається обом, підготуйте романтичне побачення, запропонуйте варіант проведення часу. Головне слово в цьому пункті – іноді.

Краса

Любіть себе. Краса – не тільки зовнішні дані, але і жести, міміка. Це хода, рухи, спілкування. Намагайтеся бути красивою в усьому. Якщо у вас не виходить, потренуйтеся перед дзеркалом, це полегшить завдання. Адже жінка, яка любить себе і красиво себе підносить не залишиться без уваги з боку сильної статі.

розкутість

Розкутість, але тільки в хорошому сенсі цього слова.

Невимушеність і розкутість (в міру) додадуть спілкуванню легкість і не відштовхнуть хлопця.

Почуття гумору

Уміння оцінити гумор і жартувати – важлива риса характеру, яку цінує чоловічу стать. Веселий характер, здатність підняти настрій, розсмішити, посміятися над собою привертає хлопців.

Надмірна серйозність пригнічує. З такою дівчиною їм важко фліртувати, знайти спільну мову, зав’язати розмову. Але має бути присутня і якась серйозність.

Адже з реготухою і «поганулею» важко будувати серйозні стосунки.

доброта

Доброта – чудова якість, яке цінують абсолютно все. Проявлятися доброта може всюди. В першу чергу, до чоловіка, піклуйтеся про нього, будьте доброзичливі до рідних і близьких, і взагалі до оточуючих людей. Доброта – один з визначальних факторів для продовження відносин, адже хто захоче зустрічатися з озлобленої і не здатної піклуватися жінкою.

Що хлопцям подобається в дівчині: які риси приваблюють, відштовхують

М’якість і дбайливість

Жіночні дівчата набагато більше подобаються, ніж грубі. Даруйте тепло і турботу, покажіть, що ви розумієте чоловіка, довіряєте йому, готові підтримати. Це розташує чоловіка до вас, він стане відвертіше. Така поведінка викличе теплі почуття, він почне вас цінувати, захоче оберігати і захищати. І зрозуміє, що ви – ідеальна дівчина для серйозних стосунків.

грамотність

Навіть неосвічені чоловіки люблять грамотних дівчат. А якщо хлопець «вченому», то це стане критерієм відбору. Грамотність повинна проявлятися всюди: в розмові, в інтернет-листуванні, в смс-повідомленнях.

чесність

Деякі хлопці втомилися від брехливості дівчат і хочуть знайти ту єдину, чесну, якій можна довіряти. Постарайтеся не обманювати, навіть в дрібницях. Адже на початковій стадії відносин формуватися довіру. Не підриває його довіру брехнею, повернути близькі взаємини нелегко.

скромність

Зарозумілість і зарозумілість викликають неприязнь у сильної статі. Адже головним у відносинах повинен бути чоловік. Проявляйте повагу, не показуйте, що ви розумніші, навіть якщо це насправді так, не сперечайтеся до посиніння, доводячи правоту. Будьте трохи скромніше.

стервозність

Тут застереження: невелика стервозність. Всі перераховані якості важливі для відносин. Але м’яка і поступлива дівчина може швидко набриднути.

Необхідна присутність якоїсь стервозности, щоб було життя з такою дівчиною не була нудною і нецікавою. Чи не відкривайтеся відразу на 100%.

Нехай він бачить кращі якості, але залиште відчуття невеликої загадковості і непередбачуваності. Так відносини будуть «в тонусі», навіть через багато років.

Що хлопцям подобається в дівчині: які риси приваблюють, відштовхують

Які риси характеру відштовхують чоловіків

самозакоханість

Важливо адекватно оцінювати себе, завищена самооцінка відразу кидається в очі і відштовхує. Чоловік відчуває себе некомфортно і невпевнено з такою дівчиною.

меркантильність

Для багатьох чоловіків – це відразлива риса, адже кожному хочеться розуміти, що люблять саме його, а не гаманець. Не вимагайте нічого від хлопця, особливо, якщо відносини тільки почалися.

Покажіть, що ви самодостатня людина і матеріальної допомоги не потребуєте.

Звичайно, якщо чоловік проявляє бажання заплатити в кафе або дарує подарунок, не відмовляйтеся (коли це ні до чого не зобов’язує).

Чоловічий характер

Навіть якщо ви відмінно розбираєтеся в автомобілях, можете самостійно відремонтувати квартиру, розібрати і зібрати комп’ютер, залишайтеся жіночною і просите чоловіків про допомогу. Їм важливо допомагати і розуміти, що без них жінки ну ніяк не впораються. А натомість вони чекають турботу, ніжність і ласку. Не дарма ж кажуть «слабка стать», будьте такою, і чоловік захоче носити вас на руках.

Що хлопцям подобається в дівчині: які риси приваблюють, відштовхують

надмірна балакучість

Товариськість і балакучість – різні риси характеру. Не плутайте їх.

Після важкого робочого дня чоловікам хочеться спокійно відпочити, а якщо вони постійно слухають, як багато і без зупинки ви розмовляєте, то просто перестануть вас сприймати всерйоз і пропустять повз вуха навіть важливу інформацію. Іноді така поведінка може чоловіка вивести з себе. Якщо бачите, що коханий хоче побути в тиші, краще промовчите і відкладіть розмови на потім.

грубість

Чи не хаміте хлопцеві, який вам подобається і іншим людям в присутності молодої людини. Привітність, позитивний погляд на життя, дружелюбність – то, що люблять чоловіки.

Слідкуйте за собою, доглядайте, відвідуйте салони краси, ретельно підбирайте гардероб. Адже навіть якщо у вас ідеальний характер, спочатку потрібно сподобатися зовні, а потім вже показувати головні риси.

Щоб сподобатися хлопцю, дізнайтеся, чим він захоплюється, яких дівчат воліє, які жіночі риси характеру в пріоритеті. Але якщо ви далекі від цього, не намагайтеся грати, тривати довго це не зможе. Незабаром власний характер візьме верх, ви заплутаєтеся і ускладніть відносини.

Описані вище риси характеру присутні в кожній дівчині, потрібно всього лише їх розкрити і приділити увагу поведінки і відношення до хлопця. Будьте природною, впевненою, ніжною, жіночною і трохи загадковою. Тоді вас обов’язково оцінять по достоїнству, і ви скорите серце чоловіка.

Джерело: https://sunmag.me/sovety/24-02-2014-kakoj-kharakter-devushek-nravitsya-parnyam.html

Які жінки відштовхують чоловіків, а які – приваблюють?

Але щось потім відбувалося, що чоловік передумував і відбувався розрив відносин. Через півроку або навіть в одному випадку раніше, всі чоловіки знаходили інших жінок і приблизно через рік одружилися. (І до сих пір живуть
довгі роки разом щасливо).

Чому ж так сталося? Що відштовхнуло чоловіків від дівчат в останній момент, коли вже було практично все вирішено?

У кожному конкретному випадку були, звичайно, свої обставини, але, тим не менш, є щось спільне у тих дівчат, які притягують чоловіків всерйоз і надовго і у тих, які відчувають постійні проблеми з тим, щоб утримати чоловіка і вийти заміж. Про те, як утримати чоловіка, прочитайте в статті «Як утримати чоловіка. Або Ініціатива карається » .

 • Так само можете подивитися мій відеокурс «Як утримати чоловіка» .
 • Отже, що в жінках і дівчатах відштовхує чоловіків, а що притягує?
 • По-перше, бажання спілкуватися і кокетувати з іншими чоловіками .

Відразу скажу, що мова не йде про зради, поцілунках, обіймання і т.п. речах. Йдеться про звичайний спілкуванні з іншими чоловіками, кокетуванні при цьому спілкуванні, парних танцях, знайомствах з новими чоловіками (і спілкування), не більше.

Що хлопцям подобається в дівчині: які риси приваблюють, відштовхуютьПисав вже неодноразово, що для жінок існує дружба між чоловіком і жінкою, але для чоловіків такого поняття не буває. І якщо ви вважаєте, що «я помиляюся, і така дружба буває», то ви нічого не розумієте в психології чоловіків. Так, для вас це дружба, але це ще не означає, що для іншого чоловіка це також просто дружба. У 99% випадків присутні і сексуальні мотиви. Чомусь останнім часом на цю тему стали часто проходити консультації. Якщо вам потрібна допомога, можете замовити по посиланню  http://www.sun-hands.ru/shop/consultation/konsultatsiya-r-kirranova-po-skayp/ 

Читайте також:   Точка g у чоловіків: де знаходиться і методи її стимулювання

Але можливо навіть, у жінки рідкісний випадок. У неї в дійсності виникла дружба з іншим чоловіком.

У мене до вас тоді наступне питання: «А як буде сприймати таку« дружбу »потенційний жених»? Чи зрозуміє він, що це просто дружба, навіть якщо раніше був цілком тямущий, і жінка йому все докладно пояснила?

І якщо у чоловіка така жінка, то ймовірність того, що він буде триматися за таку жінку, збільшується в кілька разів.

Якщо ж навпаки, жінка «дружить» з чоловіками, постійно порівнює свого партнера з іншими чоловіками, занадто сексуально одягається, заграє з іншими самцями і т.д., то чоловік може таку жінку любити, може з нею зустрічатися для сексу, може до такої жінці досить добре ставитися, може навіть збиратися одружитися.

Але в один момент у нього виникне питання: «А чи потрібна мені дружина, яка постійно заграє з іншими самцями,« дружить »з ними, провокує їх надмірно сексуальної одягом і поведінкою на мою ревнощі і т.д.?».

І дуже часто відповідь буває: «Вона мені в дружини не потрібна». Після цього чоловік припиняє відносини з жінкою і шукає собі іншу.

Разом, правило таке, якщо ви хочете міцних відносин з чоловіком, то ведіть себе так, як ніби інших чоловіків не існує .

Ця помилка мало не одна з найчастіших. Я думаю, що більшість жінок навіть не розуміють, наскільки ця помилка груба, наскільки чоловіки до цього серйозно ставляться, і як недотримання цього очевидного правила швидко і правильно губить потенційно хороші відносини.

Ще раз повторю, чоловік не розуміє, що жінка хоче «дружити» з іншими самцями, захоплюватися ними, висловлювати свою сексуальність в одязі перед іншими чоловіками і т.д. Будь-яке з цього поведінки сприймається як те, що «жінка не моя». Ця жінка цілком підходить для сексу, може бути навіть для любові, але для дружини точно не підходить.

По-друге, відсутність інтересу до справ партнера .

Справи чоловіки – це щось нудне і нецікаве. По крайней мере, в подробиці вникати зовсім не хочеться. Чимось там займається, на кшталт якісь гроші заробляє, і цього достатньо знати для дружини і для жінки. (про те, що важливо для чоловіків, читайте в статті «Що важливо для чоловіка? Що потрібно чоловікові для щастя?» )

На жаль або на щастя, але такий підхід зазвичай погано працює. Я не кажу, що не буває жінок, які не особливо цікавляться справами чоловіка і при цьому виходять заміж і навіть довго живуть сімейним життям, таке буває.

Однак зазвичай для чоловіків його справи, робота, кар’єра, навчання і т.д., дуже важливі, досить часто, до певного віку, важливіше, ніж сім’я і жінка. При цьому не так важливо, успішний чоловік в цих самих справах або не дуже, все одно зазвичай вони для нього дуже важливі.

Тому очевидно, що дівчина, яка цікавиться справами свого партнера, має набагато більші шанси побудувати з ним тривалі відносини. Все досить очевидно.

Як же навчитися цікавитися справами чоловіка, якщо вони вам не цікаві? (А чоловік цікавий звичайно, і того варто).

По-перше , почніть вивчати те, чим ваш обранець займається, і що він робить. Закон життя полягає в тому, що якщо у вас немає знань по якомусь предмету, неважливо якого, то він вам нецікавий. Те, що говорить сам чоловік, може не вистачити. Швидше за все, знадобиться протягом одного-двох тижнів почитати щось з даної тематики.

По-друге , не беріться відразу за складні статті або книги, особливо ті, які вам підсовує ваш партнер.

Зрозумійте, що книги, які вам підсовує партнер, швидше за все, для вас занадто складні. І це викликано зовсім не тим, що він якийсь особливо розумний (вже те, що підсовує складні книги, говорить про його в міру розумності). Це говорить лише про те, що він вивчав цю тему кілька місяців або навіть років, а для вас це може бути абсолютно нова інформація.

Тому візьміть найпростіші статті та книги. Якщо, прочитавши кілька сторінок книги, ви розумієте, що вона занадто складна, наповнена незнайомій термінологією, то шукайте іншу.

По-третє , можете завести невеликий проект на чоловіка, куди записуйте кілька тижнів або навіть місяців те, що вам вдалося запам’ятати і зрозуміти.

Ваш улюблений, звичайно, буде вам розповідати про себе. Але купа незнайомих прізвищ, адрес, термінологій і т.д. в перший час бувають занадто заплутані, так як рідко який чоловік вміє добре і доступно висловлювати свої думки.

Тоді записуйте після зустрічі з ним те, що ви запам’ятали в якусь окрему зошит, перечитуйте її іноді, і через пару тижнів ви будете легко орієнтуватися в його житті. Звичайно, не обов’язково записувати в цей зошит тільки справи вашого обранця. Можна записувати родичів і їх дні народження і звички, звички чоловіка (що не подобається, що подобається) і т.д.

Додатковим бонусом буде також те, що крім справ чоловіки ви легко запам’ятаєте всіх його друзів, родичів, і вам буде легше зробити на них позитивне враження, що буває так само далеко не зайвим (особливо для молодих хлопців).

Що хлопцям подобається в дівчині: які риси приваблюють, відштовхуютьУміння розбиратися в тому, що важливо для чоловіка, є якщо не основним, то досить важливим фактором у взаєминах чоловіка і жінки. Якщо те, чим займається ваш партнер, просто і очевидно, то можливо ніяких особливих додаткових зусиль і робити не потрібно. Якщо ж його заняття не дуже просте, то буває дуже бажано поповнити свої знання. Рекомендую обов’язково придбати і прочитати нову книгу «19 помилок з чоловіками. Як зробити так, щоб він Вас любив і поважав » .

По-третє, брак жіночої гордості .

Складно висловити це якість словами. Слово гордість також не дуже підходить. Намагався підібрати якесь інше слово, але нічого кращого не вийшло, і я пишу жіноча гордість.

Спробую нижче пояснити моє розуміння цього слова, щоб не було непорозумінь. Спочатку коротко про те, що я зовсім не мав на увазі під жіночої гордістю.

Під жіночої гордістю я зовсім не маю на увазі крайню вразливість дівчата. Особливо з урахуванням різної психології чоловіків і жінок, привід для образ, який для дівчини є істотним, для молодої людини часто ознака істеричності дівчата, так як чоловіки теж не особливо розбираються в психології жінок.

Під жіночої гордістю я зовсім не маю на увазі збирання чоловічих валіз (або своїх) при появі серйозних проблем в спільному житті. Будь-, найкращий самець чоловічої статі періодично може вести себе не найкращим чином. Про те, що ще не подобається чоловікам, читайте в статті «Як маніпулювати чоловіками? Або: «Я не буду ні під кого підлаштовуватися!»

Припустимо, що ви сваритеся і наговорили один одному не найкращі слова, а ваш партнер ще й підвищив голос (може бути збрехав у важливій для вас області, кокетував занадто сильно, на вашу думку, з вашою подругою або ще щось).

Деякі дівчата після такого не вельми привабливі поведінки припиняють з ним будь-які стосунки, незважаючи на його вибачення і т.д. Може бути це і виглядає «красиво», але зазвичай такі жінки самотні, принаймні до того моменту, поки не перероблять в собі це якість.

Адже люди неідеальні, а чоловіки – тим більше.

Ну то, що я не маю на увазі під жіночої гордістю я написав. Тепер що ж по-моєму жіноча гордість, яка допомагає дівчині вийти заміж або побудувати міцні відносини з представником протилежної статі.

По-перше, жінка не повинна бігати за чоловіком .
Не бігайте за чоловіками, не проявляйте ініціативу в стосунках з ними, не форсує відносини. Про це я докладно розповів у книзі «Як закохати в себе Чоловіка на все життя? або Чи не бігайте за Чоловіком, нехай Він бігає за Вами! » , Рекомендую подивитися фільм, бажано на кілька раз або хоча б прочитати книгу.

При цьому будьте уважні. Ініціатива дівчата буває абсолютно для неї непомітна. Про ініціативу жінки я вже писав неодноразово на сайті «Сонячні руки» в розділі «Психологія чоловіків у відносинах з жінками» , а також багато уваги приділив в своїй першій книзі «Як закохати в себе чоловіка на все життя. Або Ніколи не бігайте за чоловіком, нехай він бігає за вами ».

Адже дівчина може лише на першому побаченні запитати чоловіка «Де ми зустрінемося завтра» і тим самим форсує відносини (чоловік може бути не готовий на завтра) і проявити ініціативу (чоловік ще не вирішив, що запросить дівчину і не зробив цього). Щоб не наробити помилок на перших побаченнях з чоловіками, рекомендую прочитати книгу «23 помилки з чоловіками.

 

Помилки на перших побаченнях » .

Розповім історію мого доброго приятеля. Він познайомився з дівчиною, вони сподобалися один одному, і зі слів мого приятеля, він порахував, що йому пощастило.

Однак, через кілька зустрічей, коли дівчина почала форсувати відносини (за її ініціативою зустрілася з його батьками, занадто швидко погодилася на секс і т.д.), то він втратив до неї інтерес, і вони розлучилися.

Через півроку він зустрівся з іншою дівчиною, а через рік вони одружилися і до сих пір живуть разом.

Повірте мені, жоден чоловік не варто того, щоб за ним бігати. А якщо навіть комусь цього аргументу недостатньо, то зрозумійте, що це просто неправильно і суперечить психології чоловіка, якому потрібно завоювати жінку.

Звичайно, і тут до абсурду доходити не варто. Якщо ви не праві, то можна іноді першої попросити вибачення. Якщо чоловік не може ніяк зважитися заговорити, то може бути можна попросити про нескладної допомоги і посміхнутися йому. Але загальне правило залишається. Не бігайте за чоловіками.

По-друге, акуратніше, особливо в перший час, ставитеся до грошових питань .

Чоловіки, на відміну від жінок, окремо сприймають секс і любов. Тобто чоловік може займатися сексом з однією жінкою, але при цьому її абсолютно не любити і навпаки. Крайній варіант – це проституція, де ні про яку любов зазвичай не йдеться.

Тому, якщо мова про любов, а згодом про те, щоб дівчина вийшла заміж, то дівчина не повинна приймати від чоловіка дорогі подарунки і гроші. Звичайно згодом, коли відносини розвинуться, то чоловік може віддавати всі свої доходи жінці, якщо вона бере на себе ведення сімейного бюджету. Але до цього моменту будьте акуратніше.

Звичайно, не варто доходити до крайності. Зовсім без подарунків відносини між чоловіком і жінкою рідко бувають. Але скрізь є грань, коли подарунки перетворюються в покупку. І цю грань не можна переходити.

Разом, чоловік або любить жінку, а потім одружується на ній, або купує її і зазвичай не одружиться. (Винятки шлюби з дуже великою різницею у віці) Визначтеся для себе, що ви хочете? Якщо любові і заміжжя, тоді акуратніше ставитеся до подарунків, походам в дорогі ресторани, і тим більше, виділенню грошей на утримання (особливо спочатку).

Дівчина з гідністю удостоїть швидше більшої уваги подвиги чоловіка (може бути багатого, може бути подвиги частково здійснені за допомогою грошей і т.д.), ніж грошей або дорогим подарункам.

Читайте також:   Як зрозуміти, що відносини вичерпали себе: поради психолога

По-третє, припиняйте грубість і прояв неповаги чоловіка по відношенню до себе завжди, але особливо на самому початку .

Приказка: «Дай палець – усю руку відкусить» придумана, швидше за все, про чоловіків. Практично будь-який чоловік по відношенню до будь-якої, навіть самої чудової дівчини, проявляє грубість або неповага (часто тільки через нерозуміння).

Якщо дівчина присікає це поведінка, то в подальшому воно, швидше за все, буде повторюватися все рідше і рідше, можливо навіть зовсім зникне. (Я не кажу про природжених хамів і забіяка, з якими вам краще взагалі не мати ніяких справ).

Якщо ж така поведінка дівчина не припиняє, то в подальшому воно може повторюватися все частіше і частіше.

А треба зауважити, що чоловік частіше одружується з дівчиною, яку поважає.

Тут, звичайно, так само потрібно відчувати міру, щоб не перетнути ту тонку грань, коли жіноча гордість не перетворюється в надмірну образливість, агресивність і т.д.

Приклади грубого поводження чоловіка:

– доїв все, що є вдома, не залишив нічого дівчині, хоча знає, що вона прийде з роботи голодна;

– дзвонить дівчині ввечері додому і запрошує приїхати до нього, хоча на вулиці вже вечір, а у чоловіка є своя машина, (яка вже на стоянці, і йому ліньки за нею йти і т.д.);

 1. – відверта брутальність, тобто грубі слова в розмові з нею і, тим більше, при інших;
 2. – постійно перебиває дівчину;
 3. – в перший же день знайомства тягне руки нижче спини і вище пояса;
 4. – робить все по-своєму, хоча якесь рішення явно потрібно було узгодити з дівчиною або навіть знає, що дівчина категорично проти якогось його дії (це прояв неповаги).
 5. Звичайно, це дуже приблизний і неповний список чоловічих грубощів, адже чоловіки в цьому питанні можуть бути досить винахідливі.

Сама по собі грубість чоловіка до дівчини в не дуже значних розмірах зовсім не говорить про те, що чоловік невідповідний. Насправді навіть кращі з кращих представників сильної статі, поки їх не виховали, часто поводяться приблизно так само.

Однак суть в тому, що якщо дівчина присікає грубість (не обов’язково жорстко), то чоловік починає поважати жінку. А, як я говорив вище, чоловіки набагато частіше одружуються на тих жінок, яких поважають. Припиняйте грубість чоловіка, краще м’яко, ніж грубо (якщо виходить), і ваші стосунки з ним будуть набагато приємніше, а шанси вийти заміж так само значно зростуть.

Разом, є стратегії поведінки жінок, які залучають чоловіків і значно збільшують шанси жінки вийти заміж, а є поведінка, яке відштовхує чоловіків і шанси вийти заміж зводить нанівець. Користуйтеся чужим досвідом, не повторюйте чужих помилок, і у вас обов’язково все вийде.

Джерело: https://www.sun-hands.ru/5kak_privlech_muzhchinu.html

Які чоловічі риси насправді приваблюють жінок

Що хлопцям подобається в дівчині: які риси приваблюють, відштовхуютьЯкщо ви хочете мати успіх серед жінок і знайти дівчину своєї мрії, то вам буде цікаво дізнатися, що насправді їм (жінкам) подобається в чоловіках найбільше. Давайте спочатку з’ясуємо дещо прямо тут і зараз: ніколи не забувайте про те, що жінки не люблять «просто хороших хлопців». Так, вони мріють мати одного, доброго, уважного та ввічливого. Але, як не парадоксально, жінкам не хочеться проводити з добрим чоловіком свого часу. Замість нього вони хочуть бачити поруч із собою лева – сильну людину, яка бере на себе відповідальність, ламає встановлені межі і межі, і твердо знає, чого хоче.

Жінки хочуть бачити поруч із собою чоловіка, який може бути податливим і поступливим, але також бути здатним досягати того, чого він хоче. Так, вони можуть змусити вас думати, ніби їм подобаються добрі, розсудливі і не схильні до ризику представники сильної статі. Але в дійсності їм подобаються рішучі чоловіки, які ведуть цікаве насичене життя, повідомляє Day.Az з посиланням на MixStuff.

Вони хочуть бачити поряд з собою того, хто в змозі захистити своїх близьких, не ховаючись за їх спинами. Тому він може не привертати до себе надмірну увагу, але повинен бути завжди поруч, демонструючи оточуючим, що з ним краще не зв’язуватися. Ось якого роду чоловіків люблять жінки.

Вся правда про те, що подобається жінкам в чоловіках Як ви думаєте, чому жінки, скаржачись про те, що зв’язалися з «неправильним» чоловіком, завжди говорять: «Я продовжую закохуватися в поганих хлопців».

Ну, це тому, що в реальному житті всім нам хочеться зіткнутися з чимось захоплюючим.

Як ви думаєте, що буде відбуватися у вашому житті, якщо ви будете жити з повільним або сильним і хоробрим людиною? Точно!

Тому насправді жінки хочуть зустріти такого чоловіка, який може запропонувати їм захоплюючу життя, але разом з тим буде добрим і розсудливим. На жаль, подібну комбінацію рис характеру в цьому світі практично неможливо знайти.

Якщо ви коли-небудь наважитеся подумати про те, що жінки божевільні, подивіться на себе і на тих жінок, за якими ви весь час увивався.

Адже дуже часто ви звертаєте увагу на занадто цікавих і красивих жінок, навіть усвідомлюючи, що вони для вас не підходять.

6 рис, якими повинні володіти чоловіки, щоб подобатися жінкам

Зовнішній вигляд: Будьте чоловіком, який намагається розвиватися як у фізичному, так і в розумовому плані. Переконайтеся, що ви можете впоратися з будь-якою проблемою не тільки за допомогою кулаків, а й за допомогою розуму. Тому відвідуйте і тренажерний зал і бібліотеку. Не існує ніяких виправдань зайвої ваги і вузькому кругозору. Виправте і припиніть скаржитися на життя.

Захоплення: Намагайтеся не тільки робити вигляд, ніби ви ведете захоплюючу життя, а живете нею насправді. Нехай жінки знають, що життя з вами буде нагадувати американські гірки. Змініть свій будинок і свій гардероб, змініть ваш автомобіль і все те, що є частиною вас.

Нехай всі ці речі стануть продовженням вашої особистості. Якщо ви хочете здаватися спортивним і життєрадісною людиною, не сідайте за Тойоту Пріус. Не плутайте все це з меркантильністю, ми говоримо не зовсім про це. Меркантильний людина купує речі, в яких насправді не потребує.

А тут мова йде про те, що ваші речі повинні відображати ваше справжнє «я».

Повага: Це одна з тих рис характеру, яка робить чоловіків цікавими. Не плутайте поняття «справжній чоловік» і «відморозок». Ніколи не належите до жінок нешанобливо і ніколи не піднімайте на них руку. Хіба що ваша подруга є чемпіонкою з боксу у важкій вазі.

Спілкування: Сидячи в очікуванні, коли пані удача зволить вас помітити, ви не дочекаєтеся нічого, крім згорбленою спини.

Тому будьте активним і спілкуйтеся з людьми, заводьте нових друзів і обмінюйтеся новими ідеями.

Оточіть себе людьми, які можуть внести що-небудь корисне в ваше життя і уникайте тих, хто хоче тільки отримати вигоду з дружби з вами або заподіяти вам шкоди.

Емоційність: Безліч жінок стверджують, ніби хочуть познайомитися з чуйним, емоційним хлопцем, який знаходиться в ладу з самим собою. Забудьте про це, це повна нісенітниця, розрахована на шанувальників «Сутінків».

Звичайно, ви не повинні бути бездушним, справжній чоловік також повинен відчувати якісь емоції. Тим не менш, він також зобов’язаний залишатися тверезомислячих і вміти подати руку допомоги тим, хто цього потребує. Все, що вам потрібно в цьому відношенні – це любов до своєї дружини, дітям і своїй родині.

Немає потреби турбуватися про поганих речах, які відбулися з вами в молодості, і відчувати жалість до себе.

Сміливо беріть своє: Не чекайте, що бажана жінка прийде до вас сама. Не чекайте і того, що щось грандіозне трапиться з вами тільки тому, що ви так захотіли. Не чекайте, коли вона порве зі своїм хлопцем, перш ніж ви можете зробити свій хід.

Життя занадто коротке, щоб чекати і ще коротше для тих, хто боїться робити сміливі вчинки. Так, ви не зможете змусити обставини складатимуться на вашу користь, коли все проти вас.

Але ви можете зробити крок і спробувати домогтися її, використовуючи всі ресурси, які у вас є.

Так що сміливо підійдіть до неї і запросіть абикуди. Якщо вийшло так, що вона дочка вашого боса, робіть все те ж саме, якщо вважаєте, що вона та єдина, з якою ви хочете бути. Яка різниця, якщо вас звільнять? По крайней мере, ви досягнете уваги жінки своєї мрії. Крім цього, якщо ваш бос не дурень, він зрозуміє, скільки сміливості вам знадобилося, щоб зробити цей крок.

Ось так коротко можна розповісти в двох словах про те, що приваблює жінок в чоловіках. Озирніться навколо і подивіться, з ким зустрічаються найкрасивіші жінки по всьому світу? Вони з цими чоловіками не тому, що ті дуже гарні або розумні, але в основному тому, що вони живуть своїм життям і не бояться висловлювати свою власну «я».

Не вірте всьому дурниць, які говорять жінки, розповідаючи про те, що їм подобається в чоловіках. Переконайтеся, що ви знаєте, чого вони хочуть, спостерігаючи за своїм оточенням. Стати чоловіком, який в змозі задовольнити їх справжні бажання.

Постарайтеся бути чоловіком, здатним зробити свою жінку щасливою на довгий час, який не стане наступному «поганим хлопцем, який мені змінив».

Джерело: https://news.day.az/unusual/599543.html

Чесні визнання чоловіків про те, що їх найбільше відштовхує в жінках

Що хлопцям подобається в дівчині: які риси приваблюють, відштовхуютьНеймовірні факти

Думки представників протилежної статі часто залишаються для нас загадкою. Ми намагаємося судити, грунтуючись на своєму досвіді, і нерідко помиляємося.

Чоловіки з просторів Інтернету вирішили чесно зізнатися в тому, що ж вони вважають найменш привабливим у жінок і, можливо, їх відповіді вас чимало здивують.

 15 фізичних особливостей, які чоловіки підсвідомо шукають у жінці

Звичайно, це лише думки окремо взятих чоловіків, але вони зайвий раз доводять, що ми не так добре вміємо читати думки як думаємо.

« Намальовані брови «

« Бути впевненою в собі і бути стервом – це не одне і те ж , але деякі жінки так вважають».

« Надмірний засмага . Це виглядає нездорово і нерідко зустрічається у дурних дівчат, які витратили багато часу і енергії, щоб підсмажити себе ».

« Коли дівчина поводиться так, ніби всі чоловіки в ній зацікавлені . Це часто працює з дівчатами (дівчат часто залучають чоловіки, оточені жіночою увагою), але, як правило, відштовхує чоловіків ».

« Манірний дівочий голос . Це НІКОЛИ не буває сексуальним . А якщо хлопець вважає це сексуальним, це дуже дивно ».

« Коли вона занадто багато хихикає і при цьому чіпає тебе . Не треба цього робити. Просто поговори зі мною ».

«Жінки, які ходять на високих підборах , але не можуть на них встояти і виглядають безглуздо.

Довгі нігті – мені не подобається, коли я розмовляю з жінкою і помічаю її нігті розміром з гачки для одягу.

Читайте також:   Мене ніхто не любить: причини самотності і поради щодо подолання

Багато татуювання та пірсингу . Невеликі татуювання і пірсинг іноді виглядають непогано, але коли вони по всьому тілу – позбавте мене ».

« Занадто багато духів »

«Для мене дивно, що дівчата витрачають багато часу, намагаючись вразити інших дівчат , а не хлопців»

« Суцільні Селфі . Так, звичайно, ти добре виглядаєш, але якщо ти показуєш, що у тебе нічого немає крім гарної зовнішності, я не можу тебе поважати ».

 • « Жінки, які носять одяг, яка занадто коротка для їх форм і показують більше ніж потрібно – залиште хоч щось для уяви»
 • « Ті, хто сприймає себе надто серьезн про .
 • Коли дівчина постійно чепуриться на побаченні , наприклад, весь час поправляє макіяж.
 • Дівчата, які погано одягаються – наприклад, дуже коротка спідниця на першому побаченні ».

« Залежна, нав’язлива, постійно підозріла, невпевнена, без амбіцій, поверхнева . Коли відносини – основне в її житті, і вона жертвує друзями і сім’єю заради відносин ».

«Для мене сама неприваблива риса у жінок – це лінь, штучність і очікування . Лінь (відсутність мети в житті, мотивації або фізичної активності), штучність (величезні підбори, штукатурка на обличчі) і високі очікування від мене – це відразу “ні”.

Найбільше мене дістає очікування того, що повинен чоловік. Якщо я хочу заплатити за щось, я заплачу, але не йдіть на побачення, чекаючи цього від мене. Поважайте себе, поважайте принципи і моє право не потурати всім вашим бажанням ».

« Неохайність і мужність – дівчина повинна бути дівчиною «.

Джерело: https://www.infoniac.ru/news/Chestnye-priznaniya-muzhchin-o-tom-chto-ih-ottalkivaet-v-zhenshinah.html

10 деталей, які найбільше приваблюють чоловіків в жінках, які деталі привертають хлопців

 • зовнішністьНе секрет, що чоловіки люблять очима, тому зовнішність дівчини не повинна бути неприємною. Не будемо говорити про те, які саме риси в зовнішності подобаються чоловікам, так як стільки чоловіків, стільки й думок.
 • Колір волоссяПоширена думка, що чоловіки люблять блондинок, вже давно спростовано.

  Чи то так анекдоти про блондинок вплинули на переваги чоловіків, чи то ще щось, але чоловіки зараз звернули пильну увагу на представниць іншого кольору волосся: шатенок, руденьких і брюнеток.

  Звичайно ж, колір волосся – не основний критерій, за яким чоловік оцінює жінку, але якщо ваш колір волосся співпаде з пристрастями чоловіка – це буде названа вам як плюс.

 • Почуття стилюЖінка, одягнена зі смаком, завжди буде привертати увагу чоловіків. Це не означає, що ви повинні одягати в модних бутиках і носити речі відомих брендів.

  Йдеться про те, що ваша одяг повинен підходити вам по фігурі, красиво на вас сидіти, елементи одягу поєднуватися один з одним.

  Не варто згадувати про те, що дівчина завжди повинна бути охайним й акуратним, це вже само собою зрозуміле.

 • ароматДівчина повинна виділяти приємний аромат. Чоловікам не подобається, коли від дівчини пахне сигаретами або потім. Підбираючи парфуми, вибирайте ніжні, легкі аромати. Різкі запахи відштовхують і дратують.
 • родзинкаНедарма кажуть, в кожній жінці повинна бути родзинка. Чоловіки постійно намагаються розгледіти її, цю саму родзинку. Дуже важливо, щоб в вас було щось оригінальне, що відрізняє вас від усіх інших. Тільки не поспішайте відразу знайомити вашого обранця з усіма своїми достоїнствами. Це повинно відбуватися непомітно, як би ненароком.
 • Особисті якостіЧоловікам подобаються жінки, які мають такими якостями, як: дружелюбність, скромність, інтелігентність, добродушність, вміння підтримувати розмову. Жінка повинна бути привітною, бути уособленням любові і ласки.

  У свою чергу, чоловіків відштовхують жінки, які люблять лихословити, заздрісні, люблять пліткувати і говорити без угаву. Дівчина не повинна бути егоїстичною, байдужою, безтурботним, прівязчівость.

  Особливо сильна стать цінує почуття гумору у жінок.

 • фігураФігура повинна бути гармонійною. В основному чоловіки не люблять жінок, які страждають надлишком або нестачею ваги. Дівчина повинна піклуватися про свою фігуру.
 • макіяжКосметики на обличчі повинно бути в міру. Ви не повинні виглядати як індіанець, що наносить бойову забарвлення. Не зловживайте макіяжем, але і не нехтуйте ім.
 • розумінняЧоловіки все мріють про розуміє жінці, яка буде терпимо ставиться до його захопленням: спорт, кар’єра, автомобілі, комп’ютерні ігри та багато іншого. Чоловікам подобається жінки, на яких можна покластися в скрутну хвилину, яка допоможе порадою чи заспокоїть і змусить повірити в свої сили.
 • самодостатністьВід жінки повинна виходити аура успіху і хвиля позитиву. Чоловік повинен відчувати, що ви повні сил і енергії, що в стані домогтися багато чого своїми силами.

  Позитивний настрій буде заражати всіх навколо хорошим настроєм, а ваша чарівна посмішка підкорить жодне чоловіче серце.

  Ні в якому разі не нарікайте на життя і не намагайтеся викликати жалість у чоловіка, це ставить під сильна стать в сум’яття і відштовхує.

  Стати єдиною і бажаною для свого чоловіка складно, але можливо. Головне, працюйте над собою і своїми відносинами і пам’ятайте, все в ваших руках.

  джерело:

  http://www.fairygirl.ru/node/94

Джерело: https://www.baby.ru/blogs/post/61727781-60899007/

Секрети сексуальності, або Які чоловіки привертають жінок

Чого хочуть жінки? Чому одні чоловіки подобаються їм з першого погляду, а інші так і залишаються непоміченими, немов вони зливаються з навколишнім ландшафтом? Але ж, на думку вчених, це відбувається миттєво і на абсолютно інтуїтивному, неусвідомленому рівні: або чоловік розпізнається дамою, як відповідний для неї потенційний сексуальний партнер, або ні. І змінити це потім буває дуже важко, часто майже неможливо.

Від чого це залежить і як підвищити свою привабливість для слабкої статі? У цьому питанні «Мир 24» розбирався з допомогою психологів, коучів і тренерів особистісного зростання, які працюють з успішними чоловіками.

Впевненість в собі – половина успіху

{} Ніщо так не приваблює жінок, як впевненість чоловіка в собі самому. : «Я знаю, хто я такий і чого я хочу від життя», – читається в його очах. Він відчуває себе господарем в своєму світі, тверезо оцінює свої сили і можливості, послідовно досягає того, чого хоче.

Тільки з таким чоловіком жінка відчуває себе в безпеці і тягнеться до нього на підсвідомому рівні. «У житті жінки, як і в ліжку, чоловік створює атмосферу, він задає напрямок у відносинах, – каже психолог, гештальт-терапевт Олена Шпундра. – Потяг виникає до чоловіка, який впевнений в собі і однозначний.

Він знає, яку жінку шукає, він знає, яких відносин хоче і не боїться показати жінці, що вона займає в його житті значне місце ».

Хочете бути сексуально привабливими для жінок – прокачивайте свою впевненість! Ось що радить ведуча тренінгів особистісного зростання Ірина Єргіна: «Виконуйте їх щодня: мотивуйте себе, хваліть, говорите собі, який ви сильний, розумний, красивий, харизматичний, спортивний, привабливий, сміливий.

Самі себе хвалити не можете? Найміть фахівця! Їх в цій темі – маса, і допоможуть із задоволенням. Зрештою, знайдіть просто людини, якій довіряєте, нехай він вас хвалить. Це може бути один, мама, тато, сестра, бармен, тренер в спортзалі. Для прокачування впевненості допомагають також добрі справи. Здійснив хороший вчинок – зафіксував для себе.

Або просто відзначайте для себе подумки, що ось зараз ви – молодець! Це як в дитинстві – кольорові фантики збирати! ».

Розум і почуття гумору

{} В розхожому думці, що мозок – найсексуальніша складова чоловіки, є велика частка правди, кажуть психологи. Дивно, наскільки чоловічий розум є для жінки привабливим. Причому жінкам важливий зовсім IQ чоловіки, не його енциклопедичні знання, навіть не вища освіта.

Привертає, скоріше, пристрасть до пізнання, чоловіче бажання відкривати для себе нове, розуміти суть речей і подій. Розум, як інструмент володіння світом – ось що розбурхує жіноче уяву і захоплює дам. Важливо, щоб їй було цікаво з ним говорити, сперечатися, слухати його думку.

Якщо він зачаровує її своїм інтелектом, сексуальне бажання не змусить себе чекати, перевірено багаторазово!

Що стосується почуття гумору, то це важливий компонент сексуальності, тісно пов’язаний з інтелектом.

Жартувати і відчувати себе розкуто здатні лише впевнені в собі люди, це показник внутрішньої сили. Люди слабкі, невпевнені найчастіше бояться здатися смішними.

«Що може бути більш асексуальним, ніж розуміє все буквально, що не усміхнений і не приймає ваших жартів чоловік? І зовсім інша справа – чоловік, здатний здивувати і розсмішити жінку.

Це зближує, усуває бар’єри, робить вас друзями. Дуже важливим тут виявляється збіг «культурних кодів».

Якщо вас смішать одні і ті ж речі – шлях до взаєморозуміння відкритий! » – каже Олена Шпундра.

Уразливість і чутливість

{} В більшості культур чоловіки традиційно пригнічують свою, чутливість, намагаються не показувати вразливість.

Але сексуально привабливими для жінки виявляються не «залізобетонні» чоловіки, а ті, хто здатні на дозоване прояви цих, здавалося б, зовсім немужские якостей.

Для жінок це є сигналом того, що чоловік відкритий для неї, що вона для нього значима. А також підтверджує його здатність до співчуття та розуміння, ніжності і турботи.

Начебто під зовнішнім шаром вона бачить його глибину, зв’язаність з землею, країною, зміною пір року, справжню природність і природність. Це по-справжньому вражає, приковує, це те, за що можна полюбити! Важливо, що чутливість ні в якому разі не повинна означати безпорадність, слабкість. Це дуже тонкий момент.

Уразливість приваблива лише в тому випадку, якщо поєднується з надійністю чоловіки, його вмінням володіти будь-якою ситуацією.

Теплота і ніжність

{} «Чоловіча теплота – вона в турботі, а ще в якійсь поблажливості до жіночих слабкостей, – каже психолог, тренер Олена Шпундра. – Але в поблажливості не зарозумілі, а в розумінні різниці наших природ. Здатність почути жінку і дати їй необхідний емоційний відгук, робить чоловіка дуже сексуальним ».

А ось що говорить блогер і журналіст з Лос-Анжелеса, автор колонок в The Huffington Post Еріка Джаггер :.

«Ніжність – це легкий поцілунок в шию, коли я мию посуд, а він проходить повз. Це коли він гладить мою коліно під столом або підбадьорює мене, коли ми розмовляємо з його друзями за вечерею. Коли він кладе голову мені на груди просто тому, що йому так зручніше сидіти поруч зі мною і дивитися кіно. Чоловік, який любить дотику заради них самих, а не заради сексу – ось це сексуально ».

Фігура? Ні, стиль!

{} Поширеним у чоловіків думкою є хибна думка, що жінок сексуально приваблюють «качки». Для переважної більшості дам це зовсім не так. Хоча зовнішність – це все ж важливі фактор, що впливає на сексуальний потяг жінок.

Саме тут спрацьовує чисто біологічний механізм: дами неусвідомлено вибирають найбільш здорового та генетично благополучного батька для свого потенційного потомства.

Гарний партнер з хорошою класичної фігурою і широкими плечима – це і є ідеальний базовий типаж, прописаний в архаїчних глибинах жіночого несвідомого.

Хороша новина: кордону, в яких реальний чоловік може сприйматися реальною жінкою, як цілком вписується в її стандарти, дуже широкі. Мало того, для багатьох жінок сексуально привабливими виявляються швидше ті чоловіки, які схожі на її батька.

Тому прагнути до ідеальних пропорцій зовсім не обов’язково. А ось підтримувати себе у відносній спортивній формі і піклуватися про свою доглянутості – треба.

Це ті механізми, які цивілізація дала сучасному чоловікові, щоб він міг виглядати сексуальним, навіть не маючи атлетичних пропорцій.

До тих же можливостей відноситься і формування власного неповторного стилю, над яким варто попрацювати.

Доглянутість і власний стиль – це ті механізми впливу, які цивілізація дала сучасному чоловікові, щоб він міг виглядати сексуальним, навіть не маючи атлетичних пропорцій.

Як саме? Ось що говорить коуч Ірина Єргіна: «Підберіть свій одяг: свій стиль, свій колір, свої фасони. Ту, яка прикрашає, коригує, підкреслює кращі риси зовнішності.

В такому одязі ви будете подобатися собі, а значить і більшості бачать вас жінок. Як підібрати свій стиль? Звертайтеся до фахівців, читайте літературу по стилю, шукайте поради в інтернеті.

Зараз інформації стільки, що знайти відповідь на питання по своїм квітам, фасонів і до решти цілком реально! ».

Високий рівень енергії

{} Високий рівень сексуальної енергії у чоловіків – ось що в першу чергу привертає жінок. Ось від чого у представниць прекрасної статі відмовляють гальма, тремтять коліна і тіло покривається мурашками.

Про це пишуть психологи і поети, в цьому зізнаються самі жінки. І ніхто не береться виразно пояснити, що означає цей термін, родом зі східної філософії.

Тільки уточнюють, що це зовсім не особливі можливості в ліжку, і взагалі «не про те».

Ось як описують це на побутовому рівні: якщо енергія є – тебе «пре» по життю. Хочеться щось робити, досягати, до чого прагнути. І є сили це реалізувати. Людина позитивний і «заряджений». Крім того, високий рівень енергії зовні проявляється як гідність, впевненість в собі, самоповага, харизма, а також як пристрасна залученість в якусь справу.

Виявляється, і матеріальне благополуччя також залежить від сексуальної енергії. І залежність ця пряма. Навіть якщо не розглядати всякі езотеричні теорії на тему енергетичного залучення грошей, сексуальна енергія дає нам зв’язку, підтримку в суспільстві, успіх у начальства. А це, в свою чергу, є пасткою для грошей.

Так що привабливість заможних чоловіків в очах жінок – це не міф.

Але секрет криється зовсім не в меркантильності жінок, а в тому, що у заможних чоловіків, як правило, дуже високий рівень сексуальної енергії! Саме завдяки цій енергії чоловік, навіть не будучи красенем, може притягувати до себе представниць протилежної статі.

Джерело: https://woman.rambler.ru/psychology/39082288-sekrety-seksualnosti-ili-kakie-muzhchiny-privlekayut-zhenschin/

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *