Ситуації, коли хірургічне виправлення прикусу – єдиний вихід

1720
В сучасній стоматології існує безліч методів виправлення патологій зубощелепної системи і прикусу. Одним з них є хірургічний – коли істотних поліпшень можна домогтися лише шляхом операції.

Зміст приховати

Саме цією методикою, її застосування в ортодонтії та різним особливостям присвячена сьогоднішня стаття.

Що таке ортогнатичному хірургія?

Ортогнатичному хірургія має на увазі ряд операцій, спрямованих на виправлення прикусу і зовнішньої симетрії особи. Ці маніпуляції допомагають досягти того, чого неможливо домогтися за допомогою брекетів: вкоротити або подовжити щелепи, перемістити їх в потрібне положення, а також скорегувати розмір підборіддя. При цьому потрібно зазначити, що під час проведення остеотомії трансформуються не тільки кісткові структури, а й м’які тканини, в результаті чого риси обличчя стають правильними і більш привабливими – зовнішність людини перетворюється в кращу сторону.

 

В яких випадках вдаються до виправлення прикусу хірургічним шляхом?

Операція по виправленню прикусу проводиться в тих випадках, коли звичайне ортодонтичне лікування за допомогою брекет-систем або таких ортопедичних конструкцій, як коронки і вініри, або не приносить результатів, або призводить до погіршення стану пацієнта. Йдеться про помітних скелетних деформаціях другого і третього класу, виражених в аномальному розмірі щелеп і підборіддя. Наприклад, показанням до ортогнатичному хірургії є прогнатіческій прикус, коли у людини маленька нижня щелепа, через що з’являється друге підборіддя, а частина зубів при цьому не замикається з протилежними.

На жаль, багато ортодонти відмовляються визнавати, що лікування подібних зубощелепних аномалій за допомогою одних тільки брекетів ніколи не позбавить людину від сильно виступає вперед підборіддя або десневой посмішки, не кажучи вже про те, що проведення тільки ортодонтичного лікування при скелетних деформаціях часто призводить до вивиху зубів або патологій скронево-нижньощелепного суглоба (СНЩС). Останні чреваті порушеннями роботи шлунково-кишкового тракту, сильними болів в області голови і спини, а також іншими неприємних ускладнень.


особливості методики

Процедура хірургічного виправлення прикусу включає в себе операції, які спрямовані на скорочення і подовження щелепної дуги, її переміщення в правильне положення, корекцію розміру підборіддя .

Основна мета хірургічної методики – усунення функціональних і естетичних порушень. Процедура відрізняється високою травматичністю. Вона включає в себе прямий вплив на м’яку і кісткову тканини .

В яких випадках застосовують хірургічне виправлення прикусу

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *