Скільки разів на тиждень і як потрібно займатися активним сексом

Скільки разів на тиждень і як потрібно займатися активним сексом
Скільки разів на тиждень і як потрібно займатися активним сексом

Зміст приховати

Наші переваги:

 • Недорого прийом лікаря від 900 рублів
 • Терміново аналізи в день звернення від 20 хвилин до 1 дня
 • Близько 5 хвилин від метро Варшавська і Чисті ставки
 • Зручно працюємо кожен день з 9 до 21 кожен день (включаючи свята)
 • Анонімно!

Користь статевого життя для здоров’я населення незаперечна. При цьому однозначної відповіді на питання, як часто можна займатися сексом, не існує. Інтимна близькість між партнерами відбувається за обопільною згодою і залежить від їх віку та статевої активності. Отже, частота статевих актів вважається явищем суто індивідуальним.

У жінок пік сексуальної активності настає в 25-35 років. У чоловіків він починається з 18 років і триває до 33-річного віку. В цей час любовні втіхи можуть відбуватися щодня, а то й по кілька разів на день.

Партнерам в такому віці нецікаво знати відповідь на питання, чи можна часто займатися сексом.

Після зниження активності бажання стає менш вираженим, і інтимної близькості, яка відбувається 2-4 рази на тиждень, буде цілком достатньо для задоволення фізіологічних потреб партнерів.

Користь сексу для здоров’я чоловіків і жінок

Відновлювальний ефект любовних утіх не можна описати двома словами. Регулярні заняття сексом дозволяють:

 • поліпшити настрій, вуглеводний обмін;
 • знизити ризик розвитку серцево-судинних патологій;
 • поліпшити стан передміхурової залози і скоротити ризик розвитку раку простати;
 • ефективно спалювати калорії і зменшувати вагу;
 • попередити появу депресії, порушень психіки;
 • забезпечити вироблення ендорфінів, які надають болезаспокійливий ефект;
 • зміцнити імунітет;
 • попередити раннє прояв вікових змін в організмі, уповільнити процес старіння.

Таке корисне вплив статевої близькості на організм чоловіків і жінок виключає негативну відповідь на питання, чи шкідливо займатися сексом щодня. Гармонійні заняття любов’ю приносять радість, взаємне задоволення, задоволення.

Чи шкідливо довго не займатися сексом?

Відсутність регулярних сексуальних відносин призводить до появи ряду проблем. До їх переліку внесені:

 • втрата життєстійкості і зниження дітородної функції;
 • зменшення швидкості руху сперматозоїдів;
 • погіршення відносин між сексуальними партнерами, аж до сімейних розлучень і розставань;
 • підвищення дратівливості, зниження настрою, поява запальності, агресивного стану, неврозу;
 • розвиток проблем з порушенням, ерекцією, включаючи передчасне сім’явиверження;
 • відсутність потягу, втрата бажання;
 • виникнення неприємних відчуттів, болю в момент інтимної близькості;
 • застійні явища в органах малого тазу, які призводять до розвитку запальних процесів в їх тканинах;
 • рідкісне досягнення оргазму.

Тривале утримання від статевих відносин може і зовсім привести до їх припинення. Інтимна сфера відрізняється індивідуальністю в кожному окремому випадку.

Що буде, якщо занадто часто займатися сексом?

Потрібно відзначити, що якщо тривале утримання може привести до застійних явищ, то і занадто висока частота сексуальних відносин може викликати певні проблеми зі здоров’ям, наприклад, зниження природної здатності протистояти хворобам, інфекцій, вірусів.

Постійна вироблення сперми призводить до необхідності використовувати приховані ресурси чоловічого організму і, як наслідок, зниження імунітету.

Занадто часті заняття сексом в якійсь мірі зношують організм, можуть негативно впливати на психіку, нервову і серцево-судинну системи партнерів і стають причиною сверхгідратаціі, заснованої на дисбалансі рідини в організмі людини.

Отримання насолоди 2-4 рази в тиждень вважається оптимальним варіантом для зміцнення здоров’я, тренінгу серцевого м’яза, підтримки тіла в тонусі, отримання позитивних емоцій.

Медичний центр «Приватна практика»

У разі появи проблем в інтимній сфері звертайтеся до фахівців нашої клініки, усувайте їх і отримуйте яскраве чуттєве задоволення. Висококваліфіковані лікарі нашої клініки проведуть консультацію і при необхідності грамотне лікування. Записатися на прийом до гінеколога або лікаря-уролога ви можете за представленими телефонними номерами.

Наш медичний центр «Приватна практика» працює щодня без вихідних і свят. Ми гарантуємо вам якісне медичне обслуговування і анонімність.

Джерело: https://www.academy-health.ru/stati/kak-chasto-mozhno-zanimatsya-seksom/

Скільки разів на тиждень потрібно тренуватися, щоб став помітний результат

Поняття оптимальної частоти, того, скільки разів на тиждень потрібно тренуватися, або того, скільки потрібно тренуватися в день, являє собою правильну розстановку занять програми тренування, яка буде давати необхідний стрес м’язової тканини для стимуляції її зростання, але при цьому не буде викликати перенапруження або травми м’язових волокон.

Кількість тренувань на тиждень залежить, перш за все, від адаптаційних можливостей організму, якими не варто зловживати, а також від інших факторів:

 1. мета тренувань;
 2. фізична розвиненість;
 3. стан серця;
 4. раціон;
 5. режим неспання;
 6. активність способу життя;
 7. Тип статури;
 8. фінансові або фізичні можливості (відстань до залу, кількість вільного часу і т. д.)

Скільки разів на тиждень і як потрібно займатися активним сексом

Чи можна тренуватися щодня?

Багато новачків не заморочуються з питанням, скільки разів на тиждень потрібно тренуватися, а починають займатися відразу багато і часто, кожен день, вважаючи, що чим інтенсивніше і частіше тренування, тим краще, а результат буде швидше. Однак, це не так.

Справа в тому, що під час тренувань м’язова тканина не зростає, а, навпаки, травмується і втрачає клітини, що можна відчути по хворобливих відчуттів.

Зростання м’язів – це захисна реакція організму на систематичні стресові навантаження з втратою м’язових волокон, яку він намагається компенсувати збільшенням їх загальної кількості.

 

Тобто під час тренування м’язова тканина руйнується, а нарощується в періоди відновлення в стані спокою. Тому необхідно грамотно поєднувати навантаження з відпочинком.

Занадто велика кількість тренувань в тиждень може загрожувати не тільки відсутністю прогресу, але також наступними побічними ефектами:

 1. Дисбаланс гормонального фону, особливо якщо натуральний тренінг проводитися за програмою для атлетів з фармакологічної підтримкою.
 2. Порушення діяльності нервової системи, що як мінімум загрожує депресіями або загальним погіршенням самопочуття.
 3. Порушення апетиту, а також збій метаболізму, які при схудненні чреваті, навпаки, активним набором ваги за рахунок жирової тканини.
 4. Виснаження органів, а особливо – серця.
 5. Травми м’язових тканин, які не встигатимуть відновлюватися, порушення кровообігу в них, нестача поживних елементів для регенерації.
 6. Відраза до спорту на підсвідомому рівні, з яким буде важко що-небудь вдіяти.

Тим часом занадто рідкісні заняття або заняття з маленькою навантаженням будуть причиною відсутності спрямування при вправах на масу і навіть руйнування м’язової при тренуваннях для схуднення, так як м’язові тканини під час дієти організм частково пустить на харчування інших клітин за непотрібністю.

Як визначити, скільки необхідно тренувань в тиждень?

Скільки разів на тиждень і як потрібно займатися активним сексомЗагальна кількість того, скільки повинно бути тренувань виглядає приблизно так:

 • Тренування повинні бути через день.
 • Ізольовані тренування, призначені для тренінгу однієї групи м’язів не частіше двох разів за тиждень.
 • У досвідченого спортсмена інтенсивні ізольовані тренування з великими навантаженнями не частіше 1 разу на тиждень.
 • При методах підвищення інтенсивності необхідну кількість того, скільки разів на тиждень тренуватися, буде ще менше за правилом суперкомпенсации.

Також кількість того, скільки тренувань повинно бути в тиждень залежить від стану організму, а тому знизити кількість занять необхідно при наступних проявах:

 1. порушення сну;
 2. зниження апетиту;
 3. сильні болі в м’язах;
 4. якщо силові показники падають або не ростуть (це ознака того, що м’язи не встигають рости або навіть відновлюватися).

Те як треба тренуватися необхідно розраховувати по суперкомпенсации – оптимальній кількості і якості занять, необхідних для росту м’язів, і дає час на їх відновлення.

Необхідно враховувати час відновлення не тільки м’язових волокон, а й інших систем, особливо центральної нервової і серцево-судинної, так як організм під час навантажень задіюється повністю.

 • При початкових силових навантаженнях в 1-5 повторень відновлення займає 12-36 годин, тому не перенапружуватися новачкам можна треніроватьсячерез день – два.
 • Якщо застосовується упражненіес навантаженням, що триває довше 15 секунд, то період спокою збільшується на 76 і більше годин.
 • Якщо атлет, тренірующіймишци на гіпертрофію, піддає себе навантажень від 20 до 40 секунд, то необхідно враховувати, що м’язи відновляться за 36-72 години, а гормональна система буде приходити в себе набагато довше, тому такі тренування частіше двох разів за тиждень небезпечні.
 • Щоденні тренування заборонені навіть початківцям спортсменам, так як час відновлення ЦНС після навантажень займає не менше доби.

Програма тренувань для схуднення

Середня кількість тренувань для схуднення також обмежена. При заняттях на скидання маси необхідно пам’ятати справжню мету вправ, а саме – недопущення розсмоктування м’язової тканини замість або разом з жирової.

Скільки разів на тиждень і як потрібно займатися активним сексомСкільки тренувань в тиждень для схуднення необхідно залежить від наступних факторів:

 • Під час дієти потрібно постійно нагадувати про потрібність м’язових клітин і необхідності їх харчування, так як економічна природа влаштувала нас таким чином, що під час режиму обмеження надходження поживних речовин при відсутності навантажень організм буде направляти їжу більш важливим внутрішнім органам.
 • Розсмоктувати жир – досить важке заняття, так як це стратегічні запаси на крайній випадок, а тому, тіло при відсутності навантажень віддасть перевагу перейти в режим економії енергії та скорочення регенерації і росту тканин, а не руйнування вже готових тканин.
 • При зовсім недостатньому харчуванні організму все-таки доведеться почати переробляти свої тканини, проте, для нього все клітини рівні, в тому числі і жирові, тому тіло почне розсмоктувати все те, чим людина мало користується одночасно. Так як внутрішні органи життєво необхідні, то в першу чергу він візьметься за м’язи і жирові відкладення.
 • Так як у людей, яким потрібна дієта м’язи і без того не особливо розвинені, їм необхідно підвищити їх життєву важливість для власного організму шляхом інтенсивного використання, але не забуваючи при цьому про добовому відновленні ЦНС.
 • Крім відновлення ЦНС, не можна забувати і про те, що клітини тіла знаходяться в режимі енергетичного голоду, а тому ні в якому разі не можна перевантажуватися або займатися в режимі гіпертрофії. Новачки часто не думають про те, що тренування для похуденіяі тренування на масу – різні несумісні речі з абсолютно відмінними типами харчування.

Загальна кількість того, скільки потрібно тренуватися в тиждень, щоб став помітний результат при схудненні становить 2 або 3 рази. При цьому правила того як треба тренуватися свідчать:

 • Кардиотренировки: легкі – кожен день, а звичайні – через день.
 • Якщо при схудненні обрані кругові тренування або заняття з застосуванням вільного ваги – не частіше 2 разів за тиждень.
 • При програмі тренувань з базовими вправами або з невеликими силовими навантаженнями, то допустима кількість того, скільки разів на тиждень можнотреніроваться – 3 або 4.

Програма тренувань на масу

Кількість того, скільки днів в тиждень потрібно тренуватися на масу також розраховується за основними пунктами суперкомпенсации, що означає час на відновлення м’язів і нервової системи.

Так як нервова система відновлюється 24 години, то можна тренуватися через день. Але що робити, якщо при інтенсивних заняттях час на відновлення займає 72 і навіть більше годин? Атлети вирішили цю проблему досить просто і логічно: на різних заняттях інтенсивно прокачиваются різні групи м’язів.

При цьому поки одні працюють і інтенсивно тренуються, інші відпочивають і відновлюються.Скільки разів на тиждень і як потрібно займатися активним сексом

Узагальнюючи все вищесказане:

 • Кількість того, скільки потрібно тренуватися в неделюна масу дорівнює трьом – чотирьом дням, т. Е. – через день.
 • Кількість того, скільки разів на тиждень тренуватися на масу, використовуючи ізольовані тренування – 1 або 2, не більше.

Негативні наслідки частих тренувань

У будь-якій справі для людини важливо не стільки кількість, скільки якість, то ж саме стосується і занять спортом, тому не треба насилувати свій організм або надмірно лінуватися: тому що як мінімум не буде результату, а як максимум – виникнуть проблеми зі здоров’ям. Хотілося б ще раз зупинитися на найбільш популярних негативні наслідки занадто частих тренувань:

 1. Погіршення загального самопочуття, слабкість, хронічна перевтома.
 2. Порушення морального стану. депресії, перепади настрою, агресія або апатія, перевозбудімость.
 3. Порушення ЦНС з самої різної симптоматикою.
 4. Розвиток серцевої недостатності або навіть поліорганної.
 5. Травми або деградація м’язової тканини.
 6. Падіння імунітету.
 7. Безсоння.
 8. Гормональний збій, що у жінок дуже часто призводить як мінімум до порушення менструального циклу, потім до аменореї (відсутності менструацій) і навіть до патологічного безпліддя, а у чоловіків до імпотенції, виробленню жіночих гормонів і ін.

 

При виборі своєї програми тренувань потрібно включати мозок і в першу чергу думати про своє здоров’я, а не покладатися на рекламу фітнес-центрів або спортивної продукції всілякого характеру.

Щоб не обіцяли плакати і афіші дуже швидко схуднути або набрати м’язову масу без серйозних збоїв метаболізму і гомеостазу – основних понять, що забезпечують нормальну життєдіяльність людини.

Способи запобігання перетренированности

Способи запобігання негативним наслідкам від перетренованості бувають найрізноманітнішими. В першу чергу це, звичайно ж, повноцінне харчування і чотки режим сну-неспання, вправи на розтяжку після виконання важких силових, а також медикаментозна підтримка.

Вправи на розтяжку застосовуються для зняття напруги в м’язах після сильного навантаження.

живлення

Харчування під час тренувань повинно відповідати наступним правилам:

 1. Їжа повинна містити всі необхідні елементи, жири і вуглеводи з переважанням білкових складових.
 2. Не використовувати дієту для схуднення і інтенсивні тренування, спрямовані на масу або силу.
 3. Для отримання необхідної кількості енергії потрібно добре поїсти години а два до тренування, або прийняти протеїновий коктейль безпосередньо перед нею або під час.
 4. Не можна вживати вуглеводи відразу після занять, щоб спалювався власний жир, і необхідно, якщо потрібно наростити масу або силу.
 5. Після тренування не рекомендується їсти жири, так як вони перешкоджають засвоєнню білків, необхідних для будівництва і відновлення тканин. Зовсім відмовлятися від жирів не можна, але і вживати необхідно по мінімуму.
 6. При інтенсивних навантаженнях потрібно постійно поповнювати водно-сольовий баланс, для чого необхідно пити воду, бажано мінеральну солону.

Скільки разів на тиждень і як потрібно займатися активним сексом

Режим дня

Так як інтенсивні тренування надають великий вплив на нервову систему, як уже неодноразово говорилося вище, їй необхідно мінімум добу на відновлення.

При цьому повинен дотримуватися нормований режим сну-неспання, де час на сон дорівнює від восьми – десяти годин і більше на добу.

Саме час сну відбуваються основні процеси росту м’язової тканини, її відновлення, утворення нових нервових зв’язків в нарощених тканинах і багато іншого.

медикаментозна підтримка

Медикаментозна підтримка під час тренінгу жодним чином не має ніякого відношення до допінгу або вживання будь-яких стимуляторів. Під цим поняттям мається на увазі прийом підтримуючих препаратів в першу чергу для серця, відчуває величезні навантаження, судин і інших органів.

Також сюди відноситься прийом всіляких вітамінів і мінералів, протигіпоксичну препаратів, що підвищують кисневий обмін в тканинах, стимулюють обмін речовин, рослинних засобів, що прискорюють відновлення та БАДів.

При дуже великих навантаженнях, пов’язаних з професійним спортом допустимо вживання седативних або транквілізаторів знову ж через величезного навантаження на нервову систему.

Джерело: https://vashimyshcy.ru/trenirovka/skolko-dnej-v-nedelyu-mozhno-i-nado-trenirovatsya.html

Як, коли, як часто займатися сексом, щоб завагітніти

Одна з консультацій в моїй практиці була майже повністю присвячена питанням поліпшення якості і кількості статевого життя: мою пацієнтку цікавили всі можливі і неможливі деталі інтимної частини життя, від якої, як вона вважала, залежить довгоочікуваний результат. Ми обговорили всі, що тільки було можна: можливі пози, час доби, частоту зносин, день циклу і все таке … Ні, звичайно ми консультуємо не так – обговорюємо труби, овуляцію, проводимо ретельний огляд.

Але все ж, мені здалося, що питання, які ми так детально обговорювали, будуть цікаві всім, хто хоче завагітніти природнім шляхом. Тому що якщо завагітніти таким шляхом не виходить, лікар знайде альтернативу.

Чомусь в школі на уроках біології ми вивчали цей найцікавіших предмет досить поверхово, сором’язливо обходячи найцікавіші теми, а викладання етики та психології сімейного життя взагалі, з моєї нинішньої точки зору лікаря-репродуктолога нічого не мало спільного з реальним статевим життям.

Ця стаття буде корисна всім тим, хто хоче завагітніти, і не має стійких проблем зі здоров’ям. Втім, жінкам без труб, або тим, хто хоче убезпечити себе від небажаного зачаття, стаття може бути також корисна.

І так, поїхали …

Питання перше: В якій позі займатися сексом найбільш продуктивно?

Незважаючи на надмірну увагу до цього питання, відповідь примітивно простий: поза значення не має. Має значення тільки те, що сперма повинна потрапити всередину піхви.

Якщо ви посміхнетеся і помітите, що це само собою зрозуміло, то я знайду, що заперечити: мій досвід практикуючого лікаря каже, що це треба обговорювати! Далеко не завжди це само собою зрозуміло, так як частина моїх пацієнтів вважає, що для того, щоб секс вважався класичним, він не має відбуватися в піхву.

Крім того, чоловік може відчувати проблеми, і далеко не кожен статевий акт закінчується еякуляцією (виходом насіння). Таким чином, поза, розмір та інше не має значення для поліпшення зачаття.

Так, і не забудьте виключити будь-які гелі, мастила, свічки. Вони можуть містити сперміциди (речовини, що вбивають сперматозоїди), а також речовини, дія яких не вивчено. Якимось чином люди розмножувалися багато століть до нас … без гелів і мастил.

Питання друге: В який день менструального циклу краще займатися сексом, і як це залежить від овуляції?

Овуляція (вихід яйцеклітини з фолікула яєчника) відбувається один раз на місяць, зазвичай за 14днів до менструації. Ми всі звикли відраховувати час циклу з першого дня поточної менструації, хоча краще робити навпаки – друга фаза циклу більш стабільна.

До відома треба прийняти ще ось що: тривалість життя сперматозоїда в статевих шляхах жінки може тривати до п’яти діб (в залежності від здоров’я і сперматозоїдів, і труб), а час життя яйцеклітини після овуляції не більше 30 годин (з яких треба відняти 16-18 годин на запліднення).

Таким чином, шанси завагітніти істотно вище, якщо статевий акт стався до овуляції, а не після, так як після овуляції шанси на запліднення стрімко знижуються з кожною годиною.

Графік з журналу Human Reproduction ілюструє цю ймовірність. Скільки разів на тиждень і як потрібно займатися активним сексомТак в який день циклу краще займатися сексом? Відповідь буде далі.

Питання третє: Яке утримання від статевого життя (для чоловіка, звичайно) оптимально для зачаття? Скільки часу потрібно збирати сперму?

При дослідженні еякуляту в лабораторії лікар відповідно до рекомендацій експертів ВООЗ рекомендує «стандартне» час утримання від статевого життя 2-7 днів, оптимум 3-4 дня. Якщо цей час завищити, кількість сперматозоїдів в порції еякуляту збільшиться, а питома вага рухомих сперматозоїдів знизиться (якщо час зменшити, все буде навпаки).

На підставі цього багато жінок роблять висновок, що збільшення часу утримання від сексу підвищує концентрацію сперматозоїдів в спермі, і, таким чином, шанси на зачаття. Перша частина умовиводи правильна, друга – ні. Справа в тому, що сперматозоїди виживають в організмі жінки не просто так.

У истмическом відділі маткової труби є епітелій (вистилає порожнину клітини), який відповідає за «теплий прийом» сперматозоїдів.

Скільки разів на тиждень і як потрібно займатися активним сексом

На фото скануючої електронної мікроскопії труби (Agata Baczynska, Peter Funch, 2007) добре видно епітеліальні клітини, що виробляють поживні речовини для ембріона (довгий ворс) і округлі залисини (короткий ворс) створені для харчування сперматозоїдів протягом довгих п’яти діб (якщо, звичайно, і сперматозоїди, і труби здорові).

Відбувається довгоочікувана (сперматозоїдами) овуляція, змінюється рівень гормонів, і добірні сперматозоїди, що пройшли фільтр слизу шийки матки, пробігають останні 15 см до яйцеклітини. Цей механізм пояснює, чому молоді дівчата, особливо коли не треба, вагітніють незвично добре, і чому погано працює календарний метод контрацепції.

 

Резюме: чи потрібно збирати сперму? Так, однозначно, але тільки не в чоловікові, а в жінці! Чи потрібно організовувати утримання чоловікові? Ні, звичайно, зовсім навпаки! Переходимо до наступного питання …

Питання четверте: Яка частота статевих контактів краще для зачаття? 

Якщо ви уважно прочитали попередню відповідь, то можете самі легко відповісти на це питання: чим частіше, тим краще! І це дійсно так і підтверджується науковими дослідженнями (є і такі наукові дослідження!), Дивимося діаграму. Скільки разів має сенс займатися любов’ю в тиждень, щоб завагітніти? Три рази краще, ніж два рази, чотири краще, ніж два і так далі /

Скільки разів на тиждень і як потрібно займатися активним сексом

При цьому експерти ВООЗ (все ті ж самі!) Стверджують, що статеве життя з частотою два рази на тиждень, як мінімум, вже може називатися регулярної, і в принципі достатня для здорового зачаття протягом 1-2 років.

Відразу застережу від перегинів: великий час утримання перевести в високу частоту статевого життя можливо далеко не завжди – не дозволить статева конституція, а якщо і дозволить, то зниження плідності відбувається не тільки від рідкісної статевого життя, є і справжні причини безпліддя. Не забувайте про це, я рекомендую також прочитати статтю на нашому сайті «Коли вважати себе безплідним або безплідною», щоб визначитися, коли пора звертатися до лікаря.

Запитання п’яте: У який час доби краще займатися сексом для підвищення частоти зачать?

В будь-який час. Різниця в часі о 12 годині несуттєва, в порівнянні з часом життя сперматозоїдів в жіночих статевих шляхах. Але!

Вранці чоловікові легше займатися сексом, ніж ввечері! Або, по-іншому кажучи, чоловіка з середньою статевою конституцією легше розкрутити на секс саме в ранні ранкові години. Відбувається це з двох причин: перша банальна – перевантажені роботою чоловіки (та й жінки) погано збуджуються, не до сексу ім.

А до ранку відбувається розумова перезавантаження, та й фізичний відпочинок не зайвий. Друга причина фізіологічна – тестостерон – гормон, який відповідає за статевий потяг, виробляється більше в ранкові години завдяки діяльності надниркових залоз. Сумарний внесок наднирників в синтез тестостерону стає вагомішим.

Тестостерон в крові подружжя підвищується, а разом з ним і ймовірність вдалого статевих зносин.

Скільки разів на тиждень і як потрібно займатися активним сексом

Втім, якщо у вас немає сексуальних проблем, час доби точно не має значення.

Питання шостий: А якщо сексуальні проблеми все-таки є, і вони не вирішуються? 

Тоді введення в порожнину матки обробленої і сконцентрованої сперми чоловіка непогано збільшує шанси завагітніти. Процедура називається «внутрішньоматкова інсемінація».

Всі нюанси з визначенням оптимального часу, техніка процедури – робота лікаря, що спеціалізується в репродуктивній сфері.

Не забудьте тільки, що проблеми в сексуальній сфері попередньо краще вирішити з лікарем відповідної спеціальності – сексологом.

Питання сьомий: Як точно визначити день овуляції?

Неспроста це питання я поставив в кінці статті. Якщо ви прочитали всі відповіді, то вже повинні були прийти до висновку, що у визначенні точного часу овуляції немає потреби.

Немає потреби – тобто можна, але не потрібно або шкідливо?

Правильна відповідь останній. Почну здалеку.

Байки з підручників з економіки або педагогіки містять такий приклад: студенти одного з вузів країни, що люблять грати на задніх партах в хрещеники-нулики були поділені на дві групи: в першій (досліджуваної) групі студентам стали пропонувати невелику символічну суму грошей за кожну зіграну партію.

У другій групі (контрольній) жодної винагороди запропоновано не було. Учасники обох груп не перетиналися між собою і не знали про існування один одного. Через деякий час студентам першої групи було оголошено, що гроші більше платитися не будуть, так як експеримент закінчено.

А бажаючим грати, можна продовжити грати як і раніше, безкоштовно. Студенти були обурені: грати безкоштовно? Нізащо! І більшість студентів з досліджуваної групи стали значно рідше грати в свою улюблену до цього гру.

Студенти з контрольної групи нічого цього не знали і грали як і раніше, і нітрохи не менше, для задоволення …

«Та й ну її, статеве життя – скажете ви. Чи не боляче і хотілося, награлися вже »! І будете не праві.

Читайте також:   Чи варто говорити чоловікові про свої почуття: поради психологів

Регулярний секс істотно оздоровлює обоє, той чоловік, і жінку – це і фізичне навантаження (в наше століття гаджетів!), Це і антистресова гімнастика для мозку (знову-таки для обох!), Це і прихильність подружжя (про любов не забули?) ! І від усього цього відмовитися хоча б частково лише тому, що не вийшло вчасно завагітніти ?! Я не згоден.

Втім, не тільки я.

Рекомендації більшості світових наукових співтовариств репродуктологов рекомендують при безплідді агресивніше застосування ЕКЗ не тільки тому, що є реальна проблема з плодючістю, але ще й тому, що безпліддя завжди викликає стрес і погіршує якість життя людей. Втім, якщо ви все ще хочете жити статевим життям тільки під час овуляції або безпосередньо перед нею, то на нашому сайті є стаття про визначення овуляції в розділі «Гінекологія»

Стаття закінчена. Підозрюю, що після її прочитання одні питання змінять інші, і ми, лікарі Клініки Нурієва, із задоволенням відповімо на них на очному або онлайн-прийомі з skype.

Автор статті рекомендує всім якісний регулярний секс незалежно від того, який спосіб зачаття ви вибрали!

Джерело: https://www.nnplus.ru/mediatcentr/stati/treatment/kak_chasto_zanimatsya_seksom_chtoby_zaberemenet/

Скільки разів на тиждень треба займатися сексом? Думка вчених і головні міфи

Уявіть собі ситуацію: ви задаєте нам запитання «Скільки разів потрібно займатися сексом в тиждень?», І ми, посилаючись на авторитетні джерела, говоримо «один». Ви зітхаєте, збираєте волю в кулак і починаєте відвідувати свою подругу рідше. Набагато рідше.

Або навпаки – ми наполягаємо на тому, що для здоров’я нормальному чоловікові потрібно 54 статевих контакту в тиждень. Мінімум. Ви знову зітхаєте, намагаєтеся «виконувати норматив» і через місяць починаєте тремтіти при одному згадуванні сексу.

Погодься, обидва варіанти звучать максимально абсурдно. Тому вже на самому початку ми поспішаємо вам сказати: еталонної цифри того, скільки разів на тиждень у чоловіка повинен бути секс, не існує – це абсолютно індивідуальний показник.

Однак по цій темі є дослідження вчених, статистика, а також міфи, так що розібратися в цьому питанні все-таки буде досить цікаво. Отже …

Скільки разів на тиждень потрібно займатися сексом – чому взагалі постає це питання?

Проблема з визначенням того, скільки разів ви повинні займатися сексом в тиждень або місяць в тому, що не існує якогось конкретного числа, яке підходить для всіх.

Є теорія, що підтримка здорової сексуального життя – подібно до того, як діабетик підтримує рівень цукру в крові: якщо ви опускаетесь занадто низько або піднімаєтеся занадто високо від «золотої середини», то ви в небезпеці.

І хоча є деякі дослідження, що підтверджують ідею, що кілька оргазмів на тиждень корисні для вашого здоров’я (зауваж, саме оргазмів, а не сексу), немає ніяких підстав вважати, що існує якась квота для статевих актів, і що недотримання цієї квоти робить вас поганим хлопцем або чоловіком.

Якщо вам так цікаво порівняти свої показники з іншими, то будь ласка: в недавньому опитуванні американського Playboy, в якому брали участь тисяча осіб, 49% заявили, що вважають, що у них набагато менше сексу, ніж у інших, а 47% впевнені в зворотному .

Конкретні цифри? У віці від 18 до 29 респонденти зазвичай займаються сексом 112 разів на рік (двічі на тиждень) і з 40 до 49 років цей показник зменшується до 69 разів на рік.

Подивіться нашу галерею фактів про секс

Однак не варто забувати, що середня періодичність залежить не тільки від віку, але і від тривалості відносин. Так, згідно з даними, представленим в «New York Times» в 2009 році, в той час як 34% подружніх пар займаються сексом два-три рази на тиждень, 15% не займалися любов’ю протягом від шести місяців до року.

Є багато причин для цієї «сексуальної посухи» через кілька років шлюбу, включаючи стрес, пов’язаний з роботою, народження дітей і так далі – це досить поширена ситуація, і партнери вільні самостійно вирішувати, скільки актів в тиждень або місяць їм необхідно.

З іншого боку, як тільки ви починаєте нові відносини, перший час ви обидва «голодні» один до одного і, може, навіть трохи зловживаєте сексом, якщо від частоти контактів один з вас починає відчувати дискомфорт в районі геніталій. Але і це теж нормально і природно.

Так чи є все-таки якась рекомендація про те, скільки разів в тиждень корисно займатися сексом? Поговоримо про це нижче.

Звідки взялося думку, що потрібно займатися сексом 21 разів на місяць?

Тема Daily Mail від 2017 року говорить: “Еякуляція близько 21 разів на місяць значно знижує ризик розвитку раку передміхурової залози у чоловіків».

У статті детально викладені результати дослідження 31 925 чоловіків, опублікованого в грудневому номері журналу European Urology за 2016 рік.

Хоча результати дослідження показують, що існує прямий зв’язок між частотою еякуляції і ризиком розвитку раку передміхурової залози, необхідні додаткові дослідження, щоб повністю вивчити цю тему.

Дослідження, про яке йде мова, грунтувалося на відповідях учасників: один раз їх опитали в 1992 і другий – в 2010 році про те, як часто вони еякулював щомісяця і розвинувся у них рак передміхурової залози. Це означає, що результати можуть бути перекручені спогадами чоловіків щодо своїх звичок.

Також важливо відзначити, що в дослідженні не було вказано, чи була еякуляція результатом сексу з партнеркою або мастурбації, а причина викидів насіння може грати певну роль в будь-яких потенційних вигодах від зазначеної періодичності.

Чи може часта еякуляція дійсно допомогти знизити ризик розвитку раку передміхурової залози? Поки про це не можна говорити з абсолютною впевненістю.

Чи є які-небудь інші переваги, пов’язані з еякуляцією?

На жаль, немає ніяких досліджень, які чітко пов’язують еякуляцію з будь-якими конкретними перевагами для здоров’я. Однак серед основних плюсів еякуляції зазвичай називають те, що вона допомагає:

 • заснути ;.
 • поліпшити якість сперми ;.
 • підвищити імунну систему ;.
 • зменшити симптоми мігрені ;.
 • зменшити ризик смерті від серцево-судинних захворювань.

Чи однакові переваги еякуляції, викликаної мастурбацією, і еякуляції, викликаної сексом з партнеркою? Масштабних досліджень з цього питання не проводилося, тому поки важко сказати напевно.

Чи є причина контролювати частоту еякуляції?

Існує стара даоська практика, згідно з якою контроль того, як часто ви еякуліруете, допомагає вам зберегти енергію. Прихильники цієї практики вірять, що утримання від еякуляції дозволяє енергії, що міститься в спермі, повертатися в мозок і «підживлювати» його.

Кадр з фільму «Матч поінт»

Ця практика є джерелом ідеї «24 рази в рік», хоча деякі даоські вчителі рекомендують єякулировать тільки в 20-30 відсотках випадків, коли ви займаєтеся сексом.

Але ці ідеї не підкріплені ніякими науковими дослідженнями. І багато даоські вчителі також закликають людей зосередитися на особистих відчуттях сили і освіження після еякуляції, а не на конкретних цифрах.

Може, у вас скінчиться сперма, якщо будете займатися сексом занадто часто?

Ні! Насправді, кожну секунду ваше тіло виробляє близько 1500 сперматозоїдів – яким би мачо ви не були, витратити такі запаси ви фізично не зможете.

Чи є причина повністю уникати еякуляції?

Ви хочете утриматися від еякуляції, тому що це здається вам природним або зручним? Окей! Немає ніяких досліджень, які підтверджують, що стриманість призводить до небажаних побічних ефектів або інших ускладнень.

Проте, також немає і ніяких досліджень, що дають підстави припустити, що стриманість дає якісь довгострокові переваги для вашого здоров’я.

А як щодо мастурбації?

Деякі люди вважають, що утримання від частої еякуляції, особливо коли вона відбувається не під час сексу з партнеркою, а на самоті, допомагає підтримувати збалансований рівень тестостерону, але немає ніяких клінічних досліджень, щоб підтримати цю теорію.

Мастурбація сама по собі не вплине на загальний рівень тестостерону. Так що можете розслабитися.

Що відбувається зі спермою, якщо ви не еякуліруете?

Незалежно від того, еякуліруете ви чи ні, це ніяк не впливає на ваше загальне статевий потяг абофертильність.

Невикористані сперматозоїди просто поглинаються тілом або вивільняються через нічні викиди. До речі, ми вже писали більш детально про те, чи шкідливо стриманість, так що можете прочитати про це на дозвіллі.

Так скільки разів в тиждень можна в підсумку займатися сексом або мастурбувати?

Не знаєте, чи варто єякулировать більше або менше? Прислухайтеся до свого тіла. Роби те, що здається найбільш природним. Зверни увагу на те, як ви себе почуваєте в протягом декількох годин і днів після еякуляції і відрегулюйте кількість сексуальних контактів або сеансів мастурбації так, як вважаєте за потрібне.

Пам’ятайте – це ваше інтимне життя, і тільки ви вирішуєте, скільки і як часто вам мастурбувати, скільки і як часто статевих контактів вам потрібно (і чи потрібно вам це все в принципі). Перестаньте переживати про те, що ваша активність може не відповідати якимось усередненим показникам – якщо вам комфортно з тією періодичністю, яка у вас зараз, то все в повному порядку.

Під час завантаження сталася помилка.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter.

Джерело: https://health.mail.ru/news/skolko_raz_v_nedelyu_nado_zanimatsya_seksom/

Як часто потрібно займатися сексом

Вже давно не секрет, що секс дарує не тільки чуттєва насолода, а й благотворно впливає на здоров’я, настрій і загальний життєвий тонус людини. Слідство недостатньо активного сексуального життя – погане самопочуття, дратівливість або апатія, зниження імунітету і загострення захворювань через застій кров’яних клітин.

Регулярні заняття сексом краще всяких заспокійливих і снодійних зніме напругу, і впораються з безсонням. Ранковий секс замінить зарядку і подарує заряд бадьорості і сприятливий настрій на весь день.

Але, на жаль, досить частим моментом для багатьох пар є розкол сексуальних відносин на «ДО» і «ПІСЛЯ» весілля.

Спочатку відносин, під час так званого цукерково-букетного періоду молоді займаються сексом дуже часто, по кілька разів на день, для них поцілунки і ласки потрібні як повітря. Після укладення шлюбу, спільний побут затягує їх в рутинні будні, романтика змінюється буденними справами, люди все частіше віддаляються один від одного і статева активність помітно знижується.

А ось коли секс вже не є пріоритетом, це означає:

 • партнери часто сваряться, витрачають свій час на з’ясування відносин;
 • все менше зацікавлені у відносинах;
 • сучасні гаджети займають весь вільний особистий час, витісняючи традиційні взаємини;
 • любов потихеньку починає згасати, і перетворюється в звичайну прихильність.

Норма або індивідуальні переваги

Відповідь на питання «як часто займатися сексом?» не може бути однозначним. На це питання не може дати конкретної відповіді ні один навіть найдосвідченіший сексолог світу. Вся справа в індивідуальності.

У різних пар, у кожної людини насиченість сексуального життя своя, яка в основному залежить від соціального і від біологічного факторів: темперамент, способу життя, вік, звички і навіть знак зодіаку.

Залежно від віку партнерів статева активність динамічно розвивається вгору або зменшується. У віці статевого дозрівання секс є пріоритетом і його хочеться частіше, ніж зазвичай.

Сама завищена сексуальна активність спостерігається з 25 до 32 років, в цьому випадку в середньому любов’ю займаються близько 3 разів на тиждень. Відзначено, що ритм періодичності сексу, заданий чоловіками, зберігається на протязі близько 15 років.

З віком статева активність падає, і в середньому пари займаються сексом 2-3 рази в тиждень.

Читайте також:   Як відмовити хлопцю: способи, готові фрази, помилки дівчат

Як зробити чоловіка щасливим в ліжку

Існує думка, що чоловікам потрібен регулярний секс, так це дійсно так, але не для всіх.

Деякі чоловіки з невисокою сексуальною активністю задоволені за недостатністю майна одним разом на тиждень, інші ж і в похилому віці відчувають потребу в сексі кожен день. До такого типу відносяться чоловіки з підвищеною статевою конституцією.

З жінками відбувається те ж саме, деякі вважають секс другорядним або навіть на третьому, п’ятому місці в своєму житті, інші ж дратуються через його відсутність.

Три цифри сексу для здоров’я

Так як секс приносить не тільки задоволення, але і сприяє поліпшенню здоров’я, питанням про частоту статевих актів займаються не тільки психологи і сексологи, а й лікарі іншої спрямованості. З медичної точки зору займатися любов’ю рекомендується не менше трьох разів на тиждень.

 1. Медики стверджують, що 2 заняття в тиждень піднімає настрій. Після статевого акту настрій помітно поліпшується, навколишній світ сприймається в яскравих фарбах, змінюється в цілому світовідчуття. Відбувається це через підвищення рівня гормону окситоцину перед оргазмом в 5 разів щодо його звичайного рівня. Це в свою чергу призведе до утворення ендорфінів – гормонів щастя, що надає болезаспокійливий ефект і сприяє зняттю стомлення.
 2. Заняття сексом три рази в тиждень сприяє зміцненню імунної системи, за рахунок підвищення імуноглобуліну «А» в організмі людини на 30%. Це відбувається зокрема через обміну слиною при поцілунки і організм при цьому отримує своєрідну «вакцинацію». Покращиться внутрішнє самопочуття, а так само помітні позитивні зміни стану шкіри, кольору обличчя, волосся і нігтів.
 3. Секс – чудова тренування серцевого кровообігу, що сприяє запобіганню інфаркту міокарда. Під час занять любов’ю серцевий ритм частішає, збільшується число скорочень, і кров перекачується по судинах активніше. У чоловіків, які займаються сексом частіше трьох разів на тиждень, ймовірність інсульту знижується вдвічі. Крім цього, стабільна ерекція перешкоджає розвиток простатиту. Пов’язано це з тим, що при частому семяизвержении знижуються шанси для розмноження бактерій в протоках залози.

Активний кровотік у жінок перешкоджає утворенню варикозу.

До того ж для жінок регулярний секс нормалізують менструальний цикл, призведе до викиду естрогену, що знімає неприємні відчуття в передменструальний період, нормалізує виділення жіночих гормонів, що знижують ризик безпліддя, а так само запобігають розвитку раннього ендометріозу. Крім усього цього секс сприяє спалюванню калорій від 200 ккал за 20 хвилин, а це рівнозначно 2 бутербродів або 30 хвилинам в басейні.

Час для сексу

Однак при всіх позитивних моментах не слід йти на поводу переконань і учащати кількість занять сексу, у всьому потрібна міра, все залежить від фізіологічних потреб, а вони у кожного індивідуальні.

Знижена сексуальна активність не сприятливо позначається на здоров’ї та самопочутті, але надлишок так само не принесе користі.

Частий секс не шкідливий тільки в тому випадку, коли це заняття приносить задоволення і чоловікові, і жінці.

Кращий час для занять сексом і тривалість статевого акту теж у всіх своя. Деяким парам для задоволення досить пару хвилин, інші ж займаються цим довго і повільно. Ранок або вечір кожен вибирає сам, і тут немає ніякого правила.

Але з точки зору науки доведено, що найкращим часом є 6 годині ранку. Справа в тому, що саме в цей час біоритми жінок і чоловіків збігаються, і задоволеність обох досягає максимального значення.

Відбувається це через зниження до ранку рівня мелатоніну, і підвищення у чоловіків секреції головного полового гормону – тестостерону.

Джерело: https://WomanInstinct.ru/lubovisex/1132-kak-chasto-nuzhno-zanimatsya-seksom.html

Ответы@Mail.Ru: скільки разів на тиждень потрібно займатися сексом

В тиждень???? Та ви що???? Щоб організм був здоровий і повний сил, не частіше ніж один раз на шість місяців, та й то, це якщо сильно закортить.

Якщо зі мною щось хоч греблю гати !!!

чим менше – тим краще, нічого сили витрачати

3-4 рази на тиждень, т. Е. Через день. Таке навантаження має негативного вілятет на серце, а навпаки зміцнює його. Але це відноситься до якісного сексу.

стільки, скільки саме тобі потрібно)))

cколько зможеш! норм немає!

http://topjournal.ru/number/5/articles/26/75/173.html Скільки разів на тиждень потрібно займатися сексом На думку сексологів, оцінювати інтимне життя на підставі частоти статевих зносин – неправильно. За даними фахівців, приблизно половина жінок і третина чоловіків відчувають труднощі в ліжку. Причини зниження статевого інстинкту відбувається з різних причин. Природно, якщо ви робите статевий акт два рази на місяць або рідше, таку активність прийнято вважати низькою. Але зниження статевого потягу слід сприймати як розлад, тільки тоді, коли з-за цього виникають проблеми у взаєминах з партнером за межами власне спальні. Священна книга Талмуд стверджує, що «Два рази в тиждень – цілком достатньо», цю думку підтримують і сучасні сексологи. Сучасна мас – культура стверджує – «Чим більше, тим краще!» . А,на думку ортодоксальних феміністок – «Секс не є чимось необхідним. Можна чудово обійтися і без нього ». Хто правий? Статевий потяг залежить від безлічі факторів, це як апетит – або він є або його немає. Однак, на думку сексопатологів, ситуацію можна змінити: 1.Разнообразіть сексуальні відносини новими позами і прийомами. 2.Виражайте свої почуття поцілунками, різними дотиками. У подібній демонстрації потребують обидва партнера, хоча при цьому вони повинні розуміти, що вираз їх прихильності один до одного необов’язково повинні служити сигналом для сексу. 3.Чітайте еротичну літературу. Це дозволить звільнитися від зайвої сором’язливості і розбудити фантазію. 4.Ізбавьтесь від депресії та стресу. Подолати цю ситуацію можна, тільки розставивши правильно пріоритети – жодна з побутових або виробничих проблем не варті того,щоб приділяти їм занадто багато часу, сил і емоцій. Сексопатологи радять призначити зустріч своєму партнеру, спробувати займатися не тільки сексом, але і … просто поговорити один з одним. 5.Прісмотрітесь до прийнятих вами ліків. Ряд препаратів, особливо деякі психотропні та антидепресивні засоби, а також засоби для зниження кров’яного тиску можуть призводити до ослаблення статевого потягу. Якщо ви приймаєте препарати, які, на вашу думку, викликають у вас зниження статевого інстинкту, слід порадитися з лікарем щодо можливої ​​альтернативи. 6.Обратітесь за допомогою. Спочатку спробуйте впоратися з ситуацією удвох з партнером, якщо це не допоможе – зверніться до фахівця. Існують і об’єктивні чинники, що визначають кількість сексу: 1.Клімат. Чим тепліше клімат, тим сексуальна активність більше.Теплий клімат позитивно впливає на рівень тестостерону в крові. 2. Вік. Сексуальна сила чоловіка у віці 19 років відповідає силі потягу жінки у віці тридцять років. У той же час сексуальний потяг чоловіка сорока років відповідає сексуальному потягу жінки у віці відразу після 20. Це, до речі, пояснює прихильність суспільства до парам, де жінка істотно молодше. 3.Темперамент. Темперамент – це гормони. І в першу чергу – тестостерон. До недавнього часу він вважався виключно чоловічим приналежністю, але в останні роки все частіше йдеться про те, що головний чоловічий гормон «відповідає» за сексуальний потяг взагалі, незалежно від статі. 4.Соціально статус. Чим вищий соціальний статус людини, тим більше він стурбований браком сексу. «Інтелект заважає сексу» – схоже, стверджуючи це, Фрейд був не так вже й не правий.Так, власники вчених ступенів мали сексуальні контакти 52 рази в рік. Люди з вищою освітою, але без аспірантури – 61. А у обмежилися середньою освітою середня частота була 69. Крім того, за статистикою, кар’єристи і начальники сексом взагалі займаються рідше.

з такою як на твоєму фото до останньої краплі!

А ти по грузинськи 1 раз в три дні (сьогодні встав – і винімі на третій день.

Провокативні питання ви дамочка задаєте …. все ж і так сексуально стурбовані.

Я теж вважаю, що рази 3 на тиждень, а можна і частіше, найголовніше, щоб обидва хотіли

Я думаю не менше 3; 4 рази

Для жінок із сексуального відношенню 3 рази в день. Для чоловіків по різному

Джерело: https://touch.otvet.mail.ru/question/76308763

Скільки разів на тиждень потрібен секс, щоб забути про хвороби!

Ми живемо в час дивовижних відкриттів, і часом значення навіть звичних речей виявляється набагато глибше, ніж ми могли собі це уявити. Ось і цього разу сексологи змогли здивувати!

За результатами їхніх досліджень виявилося, що на здоров’я чоловіка в фізичному і психологічному плані впливає те, скільки разів на тиждень він має сексуальних контактів. Таким чином, скільки ж разів на тиждень потрібно займатися сексом, щоб назавжди забути про хвороби?

Читайте нижче про те, які позитивні зміни відбуваються зі здоров’ям чоловіка в залежності від регулярності статевих стосунків і від того, які завдання Ви ставите перед собою, вибирайте таку кількість разів, яке Вам підходить для їх вирішення. А підвищити потенцію для здійснення своїх планів Вам допоможуть рекомендації нашого сайту prostatanet.ru.

1 раз в тиждень. Таку «навантаження» сексологи рекомендують вибрати тим, хто страждає від безсоння, відчуває хронічну втому або хотів би зменшити масу свого тіла. Регулярність щотижневого «1-го разу» активізує вироблення організмом гормону окситоцину, який регулює відчуття апетиту до їжі і сприяє нормалізації сну.

2 рази на тиждень. Такий ритм статевої близькості слід планувати в період загострень захворювань на грип та ГРВІ. Періодичність сексу в такому режимі на третину піднімає рівень імуноглобуліну А, завдяки якому організм може успішно протистояти впливу вірусних інфекцій.

3 рази на тиждень. Подібний ритм дозволяє поліпшити рівень серцево-судинної системи. Сексологи стверджують, що маючи статеву близькість з такою регулярністю, чоловік може нормалізувати серцевий ритм і стабілізувати тиск кровотоку, що значно знижує ризик виникнення інфаркту або інсульту.

4 рази на тиждень. Така періодичність дозволить активізувати вироблення організмом гормону росту, який впливає на оновлення клітин шкіри, тому регулярність статевої близькості з частотою 4 рази покращує зовнішній вигляд і стан шкіри людини, роблячи її гладкою, пружною і здоровою.

5 разів на тиждень. Вчені рекомендують таку черговість тим, хто зайнятий творчим або інтелектуальною працею, це дозволить людям такого роду занять ефективно підвищувати свій рівень витривалості, концентрації уваги і творчого потенціалу.

6 разів на тиждень. Активізує синтез організмом особливих рилізинг-гормонів, які підвищують інтелектуальний рівень і сприяють більш продуктивному засвоєнню і аналізу інформації.

Тим же, хто є витривалим настільки, що можуть дозволити собі щодня займатися сексом (7 разів) , за запевненням вчених, депресія не загрожує.

Ендорфіни у таких людей за тиждень виробляються на такому рівні, що поріг тривожності у них знижується практично до нульової позначки, а про прояв апатії, поганого самопочуття або відсутності настрою у таких людей не може бути й мови.

!Важливо! Хочете дізнатися причини Ваших проблем в статевого життя? Пройдіть зараз на нашому сайті безкоштовний тест по самостійній діагностиці (виявлення) симптомів простатиту.

Огляд новин:

 • Вправи для потенції: простий комплекс для будь-якого віку!
 • Як підняти потенцію за пару годин перед побаченням – бліц-марафон!
 • Як підняти потенцію. 7 рецептів порятунку від статевої слабкості.
 • Йога для підвищення потенції. Ефективний мінікомплексів.

Джерело: http://prostatanet.ru/skolko-raz-v-nedelu-zanimatisia-seksom.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *