Скільки років триває закоханість: терміни і ознаки почуття

Закоханість приходить несподівано , штовхає людей на найсміливіші вчинки, змушує поглянути на світ по-новому.

Зміст приховати

Однак це почуття не може триває вічно, воно проходить. Люди часто задаються питанням: скільки триває закоханість? Щоб отримати на нього відповідь, необхідно ознайомитися з відповідями психологів.

Як забути перше кохання? Дізнайтеся про це з нашої статті.

Що це таке?

Скільки років триває закоханість: терміни і ознаки почуття

 • Закоханістю називають позитивне почуття , що виникає при погляді на об’єкт симпатії.
 • Свідомість в цей момент звужується, що призводить до ігнорування недоліків у об’єкта.
 • Людина його ідеалізує , звертає увагу тільки на позитивні якості.

Це почуття є надією на можливе щастя. Людина відчуває яскраве почуття, яке надихає його, народжує любов до життя і всього навколишнього.

Проте закоханий найчастіше відчуває почуття ні до реальної персони, а до її образу , який він представляє. Він стає залежним від об’єкта обожнювання.

На фізичному рівні це явище пояснюється функціонуванням деяких залоз в тілі людини.

Гормон дофамін, призводить до потужного сплеску емоцій. Він сприяє тому, щоб людина йшла до своєї мети, долаючи перешкоди.

Які ознаки?

Розпізнати закоханої людини досить просто , в цей допомагають наступні ознаки:

 • Скільки років триває закоханість: терміни і ознаки почуттянав’язливі думки про об’єкт обожнювання;
 • часті перепади настрою;
 • безсоння;
 • необдумані вчинки;
 • почервоніння обличчя, коли в приміщенні з’являється об’єкт обожнювання;
 • втрата апетиту;
 • “блиск в очах;
 • прискорене серцебиття;
 • тривожність, сором’язливість.

До того ж, людина частково втрачає можливість мислити логічно. Він приймає необдумані рішення, здійснює дурості.

Сконцентруватися на чому-небудь буває дуже важко. Деякі люди відчувають тягу до творчості. У них з’являється натхнення на написання віршів, музики, картин.

Ознаки закоханості:

Відмінність від любові

Існує кілька важливих відмінностей:

 1. Що притягує. При закоханості привертають фізичні дані людини, а любов має на увазі тягу до особистості, внутрішнім якостям. Фізичний потяг також є, але відходить на другий план.
 2. Як розвивається. Закоханість розвивається швидко, а любов повільно. Неможливо полюбити людину, не пізнавши його.
 3. Скільки років триває закоханість: терміни і ознаки почуттяІнтерес . При закоханості то спалахує, то гасне, любов говорить про більш постійних почуттях.
 4. Вплив на людину . Закоханість занурює людини в мрії, він перестає бути відповідальним. Любов розкриває кращі якості особистості і викликає прагнення стати краще.
 5. Розставання . Час і відстань приведуть до зникнення закоханості, людина досить швидко забуде об’єкт обожнювання. Справжня любов збережеться навіть на відстані. Люди будуть любити один одного, навіть розлучившись на якийсь час. Почуття стануть ще сильніше, загостряться.
 6. Основа почуттів . Якщо це закоханість, людина дбає лише про себе, мріє про власне щастя. Якщо ж це любов, людина прагне зробити щасливим іншого. Він більше віддає, ніж отримує.

Важлива деталь, про яку багато хто забуває: не буває кохання з першого погляду, буває закоханість. Для народження любові в будь-якому випадку знадобиться час. Закоханість – це перша сходинка на шляху до справжньої любові.

Як відрізнити любов від закоханості? Дізнайтеся з відео:

тривалість почуття

Скільки років триває закоханість: терміни і ознаки почуття

Скільки триває закоханість у чоловіків?

Тривалість закоханості багато в чому залежить від індивідуальних якостей чоловіки. Зазвичай це почуття триває 2-3 роки .

По закінченні цього часу чоловік починає помічати недоліки коханої, які він або прийме, або відкине. На цьому етапі відносини стають міцнішими або ж пара розпадається.

Скільки триває закоханість жінки? Закоханість жінок і чоловіків однакова: 2-3 роки. У цей час дівчата не помічають недоліків у своїх обранців, ідеалізують їх.

Коли проходить 2-3 роки, ейфорія зникає, жінка починає більш раціонально оцінювати коханого. В цьому випадку вона або прийме його недоліки, або розлучиться з ним.

Коли починається справжня любов?

Все залежить від самої пари: іноді це почуття триває кілька місяців, а часом і багато років.

Скільки років триває закоханість: терміни і ознаки почуття

 1. Зазвичай коли закінчується закоханість, починається справжня любов .
 2. Незважаючи на що відкрилися недоліки люди продовжують любити один одного, піклується і відноситься один до одного з ніжністю.
 3. Це сильне почуття, яке може тривати все життя .
 4. Психологія закоханого чоловіка:

Гіпотеза про 3 роках

Чому говорять, що любов живе два-три роки? Існує теорія, що любов живе три роки. Насправді в ній є частка правди , але далеко не вся правда.

У перші три роки відносин люди відчувають сильну пристрасть, ейфорію. Почуття бувають яскравими, насиченими, буквально прив’язують людей один до одного.

Однак поступово почуття слабшають, люди звикають один до одного, починають бачити недоліки. Це веде до сварок, скандалів, які веду до душевних ран.

В результаті закоханість зникає, але піти від коханої людини часом буває дуже важко. Люди звикають один до одного , прив’язуються, згадують радісні моменти.

Скільки років триває закоханість: терміни і ознаки почуття

Якщо в цьому випадку людина спробує зрозуміти свою другу половинку, прийме її недоліки, народиться справжнє почуття, яке зможе тривати все життя.

Люди вийдуть на новий етап відносин. Через три роки любов не минає, а тільки починається .

Пропадають ейфорія, витання в хмарах і егоїстичність. Люди починають піклуватися один про одного, стають по-справжньому близькими. Навіть без ейфорії вони продовжують бути разом, насолоджуючись суспільством один одного.

Як довести дівчині, що ти її любиш? Поради психологів допоможуть вам!

Чи правда, що любов живе 3 роки? Думка фахівця:

Коли вщухне пристрасть?

Пристрасть є яскравим почуттям, яке виникає як у чоловіка, так і у жінки. Незважаючи на те, що пристрасть може буквально керувати людиною , прив’язувати до другій половинці, вона не може тривати вічно.

Її тривалість залежить від самої людини, його рис характеру, інтересів, особливостей індивідуальності. На думку психологів, пристрасть триває від декількох тижнів до одного року.

Пристрасть без любові пропадає швидко, особливо часто це трапляється, коли пара починає жити разом. Співжиття – кращий спосіб дізнатися другу половинку і далеко не всі в ній влаштує.

Якщо раніше людина відчувала пристрасть, підіймав об’єкт обожнювання , то при співжитті він падає з небес на землю і розуміє, що об’єкт обожнювання цілком звичайний, реальна людина, який багато в чому не ідеальний.

Скільки років триває закоханість: терміни і ознаки почуття

 • Проте, пристрасть може перетворюватися в щось більш серйозне , яке веде до міцних відносин, але для цього люди повинні вміти слухати один одного, працювати над собою.
 • Якщо вони захочуть врятувати відносини, звикнуть один до одного, пристрасть перетвориться в прихильність, турботу, любов.
 • Як довго триває пристрасть? Думка психолога:

Чи проходять почуття з часом?

Любов штовхає людей на створення сім’ї, народження дітей. Однак навіть найсильніше почуття з часом може пройти, згаснути . Люди тоді перестають відчувати любов і приймають рішення розлучитися.

Любов проходить через рутини, одноманітному житті, частих сварок. Причин може бути безліч. Є пари, які показують сильну любов протягом усього життя, але таких дуже мало.

Їх відрізняє те, що вони змогли пройти з коханою людиною крізь безліч перешкод, вони не відступилися від свого почуття, продовжували піклуватися один про одного .

Скільки років триває закоханість: терміни і ознаки почуття

Дуже часто любов проходить, коли змінюються смаки та уподобання людини.

Він переходить на нову стадію розвитку, починає бачити світ по-новому і з подивом виявить, що його друга половинка не поділяє його нових ідей, планів на майбутнє .

Виникають розбіжності, які можуть стати причиною розриву відносин. Щоб врятувати любов, рекомендується багато спілкуватися, спробувати зрозуміти близьку людину, подивитися на світ його очима. Уміння йти на компроміс може врятувати відносини.

Навіть ті пари, які прожили разом все життя, стикалися хоча б раз зі скандалами, сварками і справжньою кризою у відносинах. Не потрібно думати, що у них було все ідеально.

Відмінність таких пар в тому, що вони змогли піти на компроміс, подолати перешкоди. Вони намагалися втекти від рутини подорожами, романтичними побаченнями. Такі люди продовжували працювати над відносинами, разом вирішували проблеми. Це тільки зміцнило почуття любові.

Згодом любов може пройти, а може і залишитися. Все залежить від самих людей і тих зусиль , які докладаються в процесі відносин.

За статистикою 45% пар розпадається через 3 роки. Це говорить про те, що майже половина пар не в змозі подолати цей поріг. Якщо брати більш довгий проміжок часу – 10 років, то статистика говорить, що в цьому випадку розпадається 70% пар.

Скільки років триває закоханість: терміни і ознаки почуття

Подолати 10-річний термін відносин можуть далеко не всі. Їх помилка в тому, що вони перестають працювати над відносинами , помічають тільки негативні якості один одного.

Психологи рекомендують спілкуватися, влаштовувати діалог.

Будь-які невдоволення повинні вирішуватися разом, потрібно навчитися визнавати свої помилки і працювати над ними , стаючи краще.

Закоханість і любов – це різні почуття, які люди дуже часто плутають, допускають помилки в стосунках і внаслідок цього розлучаються. Знаючи особливості цих явищ і працюючи над собою, люди зможуть подолати разом всі тяготи і збережуть любовні відносини.

Як пробачити образу і відпустити кохану людину? Читайте про це тут.

Джерело: https://psyholic.ru/otnosheniya-polov/skolko-dlitsya-vlyublennost.html

Стан закоханості у чоловіків і жінок, скільки триває

Стан закоханості залишається загадкою для людей, які намагаються зрозуміти її сутність. І хоча вченим відомо вже немало фактів і зроблено досить відкриттів, коли вони намагаються повністю розкласти закоханість на складові, пропадає щось невидиме, але найважливіше в ній.

Стан закоханості: визначення та сутність

Закоханість досліджували багато вчених, великий внесок в розуміння її природи внести також і психологи. Але єдиного погляду на це, розбурхуючи розум і серце стан, ні у психологів, ні у інших фахівців немає.

Що ж таке закоханість? Існує безліч визначень закоханості, і всі вони відображають біологічну, інстинктивну, непідконтрольну розуму її сутність, яка, однак, надихає і розвиває моральні якості особистості.

Скільки років триває закоханість: терміни і ознаки почуттяЗакоханість – це гостре і сильне емоційне переживання, в якому переважає пристрасть, обумовлена фізіологічно сексуальним потягом до об’єкта жадання.

Закоханість – непідконтрольне волі почуття і змінений стан свідомості, що стимулює людей на творчість (створення творів мистецтва, винахід унікальних технічних моделей, вчинення відкриттів) і вдосконалення власної особистості.

Закоханість – це етап взаємин між чоловіком і жінкою, який в народі називають цукерково-букетний період. Як етап відносин закоханість виникає незабаром після або безпосередньо під час знайомства людей і неодмінно закінчується через деякий час.

Читайте також:   Як налагодити відносини з чоловіком: способи порятунку шлюбу

Ще одне цікаве визначення, що розкриває суть закоханості: закоханість – це психоемоційний стан, схоже зі стресовим в екстремальній ситуації, і за симптоматикою нагадує легкий розлад психіки!

Скільки триває закоханість?

Головне питання, яке хвилює як учених, так і всіх закоханих – скільки ж триває закоханість?

Фраза «Любов живе три роки» стала розхожою кілька років тому, так як перші дослідження, спрямовані на вивчення хімічних реакцій в організмі закоханої людини дозволили припустити, що саме через три роки підвищене вироблення гормонів, фізіологічно обумовлюють закоханість, починає поступово знижуватися. Іншими словами, коли закінчується хімічна реакція любові, йде і любов.

Скільки років триває закоханість: терміни і ознаки почуттяНасправді ж тимчасова не любов, а саме закоханість! Адже це вона, а не любов, підкріплюється:

 1. по-перше, пекучим статевим потягом, що обумовлює пристрасть між чоловіком і жінкою;
 2. по-друге, виробленням організмом цілого коктейлю з:
 • статевих гормонів (естроген у жінок, тестостерон у чоловіків),
 • нейромедіаторів, відповідальних за відчуття щастя, захоплення, ейфорії (дофамін, серотонін, адреналін),
 • ендорфінів (хімічні сполуки, які мають морфіноподібних дією, фізіологічні опіати),
 • феромонів (летючі сигнальні молекули, в перекладі з давньогрецької – «несучі збудження»).

Сьогодні вже проведена маса інших експериментів і отримані нові, але також різні дані, згідно з якими закоханість триває від шести місяців до чотирьох років.

Закоханість дійсно не може тривати вічно , рано чи пізно вона закінчується. Чому? Просто тому, що людина не може занадто довго перебуває в «ненормальному» стані, спрацьовує інстинкт самозбереження, і при вигляді улюбленого серце вже не так б’ється, голос не тремтить, долоньки не потіють, зіниці не розширюються так, що не видно райдужки і так далі .

Переважаючі в мозку і тілі процеси збудження рано чи пізно приходять в рівновагу з процесами гальмування, людина перестає приємно нервувати в присутності коханого, розслабляється, заспокоюється і звикає.

Гострота і новизна емоцій змінюються розміреністю і стабільністю. Восторг перших побачень і пристрасних зустрічей змінюється аналізом і оцінкою партнера як особистості, як людини, здатної бути супутником життя. Так йде закоханість, але не любов!

Те, яке почуття прийде на зміну закоханості, залежить вже не від гормонів і інстинктів, а від бажання пари зберегти відносини. Чи переросте закоханість в більшу любов або відносини зійдуть нанівець, залежить від двох закоханих.

 • Якщо закоханість переростає в любов, вона має всі шанси стати вічною і тривати так довго, як тільки того побажають чоловік і жінка!
 • Скільки років триває закоханість: терміни і ознаки почуттяЗакоханість неможливо утримати, тому що неможливо зусиллям волі продовжувати підвищене вироблення гормонів і включати сексуальне збудження дні й ночі безперервно за бажанням.
 • А любов як морально-етичне , а значить обумовлене соціально, а не тільки лише біологічно, почуття, зберегти можна, хоча для цього потрібно докласти чимало зусиль.
 • У любові має значення не тільки пристрасть, а й розум, і воля, а також моральні якості партнерів (совість, честь, вірність, принциповість, вміння співпереживати і так далі).
 • Закоханість, образно кажучи, це яскравий спалах вогню, вона загориться і згасне, а любов – рівно горить вогнище, який палатиме до тих пір, поки в нього будуть підкидати дрова.

мета закоханості

Закоханість раптова і сильна. Ніхто не застрахований від неї. Так само раптово, як і початися, вона може і закінчитися. Але короткого часу закоханості зазвичай буває достатньо для того, щоб парі познайомитися і зачати дитину . Саме це і є мета закоханості – продовження людського роду .

Скільки років триває закоханість: терміни і ознаки почуттяСтан закоханості заглушає голос розуму, гідності партнера висуває на перший план, а недоліки ретельно ховає, сексуальний потяг робить нестримним і постійним. Закоханий нічого не хоче робити, їсти, пити, спати, відпочивати, працювати – нічого не виходить, думки і почуття лише про об’єкт жадання. Ще не досягнута мета, тобто поки обожнюваний людина не стане належати закоханому душею і тілом, закоханість не вщухає.

У закоханості багато природного, інстинктивного, несвідомого. Цей потяг пристрасті в поєднанні з необхідністю знаходиться поруч з обожнюваним людиною. Навіть найрозумніший і стриманий суб’єкт, піддавшись пристрасті, може забути про все.

Незважаючи на те, що в наш час регулювати процес дітонародження нескладно (вибір способів контрацепції досить широкий і вони доступні), саме в період закоханості у пар ще навіть не перебувають у шлюбі часто з’являються діти.

Цей факт підтверджує силу і владу закоханості. Хоча не всяка рання вагітність буває випадковою, то, що закоханість «відключає» розум, безсумнівно.

Але взаємозв’язок між коефіцієнтом інтелекту і готовністю завести дитину все-таки існує. Люди більш інтелектуальні мають меншу кількість дітей і довше вирішуються їх завести, так як завжди думають про важливість і можливості їх забезпечити всім необхідним в майбутньому.

Якщо закоханість нещаслива

Якщо закоханість не переростає в любов, то стає нещасною, забороненою, нерозділеного, трагічною.

Якби всі люди знали і розуміли природу закоханості , можливо, нещасних в коханні людей було б менше?

Скільки років триває закоханість: терміни і ознаки почуттяМожливо, сьогодні не було б такого жахливого кількості розлучень і дітей, що ростуть без батька? Адже основна причина розлучень – подружня зрада. Людина закохався і «пропав», а коли отямився (іншими словами, коли закоханість, як і слід було того очікувати, пройшла) – вже пізно щось виправляти.

Закохуватися можна заново і не раз в постійного партнера, але також, люблячи його, можна закохатися в іншу людину. Різниця в тому, що в першому випадку доведеться постаратися, а в другому нічого і робити не доведеться.

Складно, але все-таки можливо зупинитися, взяти себе в руки, подумати про наслідки, почути голос совісті: «Нова закоханість пройде, а повернути довіру постійного партнера і його любов вже не вийде».

Звичайно, багато дружини і чоловіки прощають зради і не розлучаються, але їхнє сімейне життя вже не буває безхмарним.

Іноді люди, страждаючи від неприватною пристрасті, дуже сильно шкодять своєму здоров’ю і психіці. Якщо людина закохана маніакально , йому дуже важко повірити і припустити, що закоханість пройде. Але вона проходить завжди і на зміну їй приходить нова, щаслива!

Втративши голову від пристрасті, буває складно пригадати про любов до себе , але це просто необхідно зробити! Потрібно зберегти себе для нової, справжньої любові!

Закоханість сильна, але людина тим і відрізняється від тварини, що має вміти стримувати свої пориви, управляти почуттями і перенаправляти їх в інше русло.

Кращий захисний механізм психіки, позначений і названий З. Фрейдом сублімацією – порятунок від будь-непрошеної закоханості, пристрасті, забороненою, а також від нерозділеного кохання.

Сублімація – це психічний захисний механізм, що полягає в знятті внутрішньої напруги шляхом перенаправлення сексуальної енергії на досягнення соціально та морально прийнятних цілей. В основному сублимируются почуття в процесі творчої роботи .

Ось чому так багато поетів, музикантів і художників надихалися закоханістю, навіть якщо вона була нещасною. Ось чому людям, більш розвиненим Скільки років триває закоханість: терміни і ознаки почуттяособистісно, інтелектуально, краще вихованим і творчим простіше управляти навіть такої сильної емоцією як пристрасть.

Закоханість прекрасна! Незважаючи на те, що вона мало не зводить людину з розуму, як часто її хочеться відчувати знову і знову! Добровільно хочеться йти на цей ризик, стрес і пристрасть!

Якби не було дикої закоханості, і існувала одна лише тільки розсудлива доцільність, невідомо тривав би людський рід.

І найголовніше, саме з закоханості починається любов , вона є ґрунтом, з якої проростає велике і справжнє почуття. Закоханість штовхає людей в обійми один одного, підказуючи їм шлях до щастя і любові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Чекаємо Вашої оцінки

Джерело: https://ourmind.ru/sostoyanie-vlyublennosti

Скільки триває закоханість?

Кожен хоч раз у житті відчувала швидкоплинне відчуття найсильнішої симпатії, що переходить в пристрасть і потреба постійного контакту з вподобаним людиною.

Такий стан прийнято називати першою фазою любові – закоханістю. Але швидкоплинність – це не час, спробуємо розібратися, скільки триває стан в цій статті.

Скільки років триває закоханість: терміни і ознаки почуття

Як визначають стан психологи і фізіологи

Психологія дає розпливчасте опис поняттю – це надмірне емоційне переживання, пов’язане з привертає людиною, фокусування уваги виключно на ньому і заперечення навколишнього. Одержувач емоції може знати про те, що був обраний об’єктом мрій, або перебувати в невіданні.

При позитивному сценарії розвитку подій – взаємності, пристрасна симпатія і контакт призводить партнерів до побудови здорових повноцінних відносин, стаючи предтечею любові. А безмовні емоції викликають страждання.

У той же час психологи визнають, що безмовно почуттів корисна для розвитку особистості. Вона виштовхує людини із зони комфорту, дозволяючи перетворювати й удосконалювати внутрішній світ,

Описане стан ініціює зміни не тільки в психіці людини. Не менш цікаво, що в організмі учасників відбуваються хімічні реакції, радикально змінюють їх гормональний фон. Крім очевидного посилення дії статевих гормонів (тестостерон і естроген) в організмі підвищується вміст дофаміну, адреналіну, серотоніну і ендорфінів.

Причому, різні періоди характеризуються стрибками концентрації і комбінації речовин, силою їх впливу, що пояснює стрімку зміну настрою від самого натхненно до пригніченого. Стрімкість ця залежить від індивідуальних особливостей особистості і зовсім не піддається прогнозуванню і вимірюванню.

Особливості почуттів в юності, на відстані

Скільки років триває закоханість: терміни і ознаки почуття

До теперішнього часу чітко не виділено часовий проміжок тривалістю закоханості. Кілька днів, місяців або років може тривати перша фаза любові. Вченими-дослідниками зафіксовані навіть випадки тривалістю не більше хвилини.

У підлітків, наприклад. Часто предметом їх прагнень стає по навчанню або вчитель, популярний виконавець або всіма визнаний ізгой, випадковий знайомий або давній друг сім’ї. Бурління гормонів юного організму сприяє швидкоплинності.

Стрімкості переживань «підіграє» і нестабільний психічний фон молодої людини. Симпатія підлітків бурхлива і швидкоплинна, як правило, триває не більше 3 тижнів і рідко переростає в любов.

Об’єктами прицільного уваги іноді стають випадкові люди, швидкоплинними знайомі, з якими закоханий не може вступити в контакт або люди, симпатію до яких відчуває не може собі дозволити виявити.

Так виникає нерозділене почуття. Тут цікаві дослідження, які показують, що захопленість без відповіді здатна більшою мірою перетворити внутрішній світ людини, так як не тягне за собою гормонального сплеску.

Читайте також:   Сумісність раку і бичка: коли два серця б’ються в унісон

Переживає все таїть в собі. Тривалість класичної нерозділеного закоханості нетривала і, більшою мірою, залежить від характеру людини – володар спокійніше характеру швидше прийде в рівновагу свій психічний стан і тіло, а істеричність, навпаки, продовжить страждання.

Подібна безмовного почуттю кохання на відстані – без постійного тактильного або зорового контакту з партнером вона швидко згасає і стає ефемерною, нереалістичною, швидше забувається. Таке відчуття, якщо воно не було трагічно забарвлене, швидко проходить.

Проте пристрасті, які відчувають в юності, сумирно або на відстані виділяються в одну категорію. Їх швидкоплинність не заважає збереженню глибокого сліду в душі. Глобальну дифференцирующую роль в тривалості закоханості грає стать і вік закоханого.

Скільки триває закоханість жінки

Скільки років триває закоханість: терміни і ознаки почуття

Закоханість у жінок відрізняється від стану підлітків або чоловіків. Пов’язано це, на думку вчених, з функцією відтворення, відведеної представницям слабкої статі природою, а також з історично сформованої роллю, виділеної їй в збереженні виду і роду, підтримці сім’ї. Дама направляє своє первинне увагу на об’єкт, максимально привертає її в фізіологічному плані.

Рекомендую вам подивитися: Як невимушено відповісти на комплімент чоловікові

Несвідомо, цей же об’єкт стає учасником «цілої love story», відразу ж формується всередині свідомості жінки – зустріч, зближення, побудова спільного побуту і створення умов для появи потомства. Примітно, що зачаття і виношування на перших парах не входить в несвідоме планування.

Як доведено, перша стадія любові жінки триває не більше 9 місяців, після чого виходить на новий рівень, в наступний період – до планування зачаття і виношування потомства – переважаючою мети будь-якої жінки, або веде до розчарування і повного в’янення почуття. На практиці, симпатія, що не тягне побудова відносин, затихає протягом 3 місяців.

Скільки триває закоханість у чоловіків

Скільки років триває закоханість: терміни і ознаки почуття

Потреби чоловіки – самця і мисливця не базуються в основі своїй на бажанні продовження роду. Як правило, первинна мета уваги до об’єкта – тяга до розваги, отримання задоволення і насолоди.

Додатковим стимулюючим фактором для представників сильної статі є азарт або гра. Характер чоловіка відіграє важливу роль, але визначальним тривалість фактором все-таки буде його вік – чим молодша чоловік, тим стрімкіше і яскравіше йде реакція.

Психологами доведено, що для молодих людей важливо швидке підкорення об’єкта, але не менш значним залишається і сам контакт. Юнакам подобається відчувати, торкатися погладжувати улюблену. Однак, емоційна незрілість і неможливість досить ясно висловлювати свої думки і позиви може відштовхнути партнерів при першому ж контакті.

Не отримуючи бажаного, закоханий хлопець не буде довго сумувати. І під владу нерозділеного почуття юнаки потрапляють рідко через поривчастої характеру. Простіше змінити об’єкт бажання, часто без проходження і завершення повного циклу. Можна сказати, що пристрасна симпатія у хлопців триває в середньому від 3-х днів до 4 місяців.

Розвиток почуттів зрілого чоловіка до жінки базується на тих же пристрастях і поривах, але з урахуванням пережитого життєвого досвіду. Основний типаж обраний, механізми знайомства і зближення неодноразово відпрацьовані, є розуміння, що хочеться отримати від будь-якого знайомства і що очікується в продовженні.

У зв’язку з визначеністю чоловіки первинна пристрасть не триває довго, так як швидко переходить на наступний етап – коли починається любов, або в фазу пошуку іншого об’єкта, адже біологічний годинник диктують потребу в створенні кола близькості – сім’ї.

Класично, закоханість одруженого чоловіка перетворюється в любов – почуття більш розмірене, стабільне, що сприяє не тільки підтримання пристрасті, а й побудови дружніх і союзних відносин з жінкою-партнером, шлюб з якою націлений на тривалість, турботу про неї і дітей, підтримку сімейного вогнища.

Трохи по-іншому протікає пристрасть у чоловіка до коханки. У цій ролі він гравець, підкорювач, загарбник. Закоханість не буде проходити поки реалізується «гра». Парадоксально, але тимчасова невизначеність сприяє тривалості стану.

За умови, що жінка буде підігравати, відносини в фазі закоханості можуть існувати дуже тривалий час, так як партнерам вельми вигідно їх незалежне становище – відсутність взаємної відповідальності дає відносинам легкість і невимушеність.

висновок

Як з’ясовується перша фаза любові вельми короткострокова, однак на думку вчених-психологів максимально насичена і емоційно забарвлена, а по впливу на людину можна порівняти з дією сильнодіючих психотропних препаратів, що викликають стан захоплення і ейфорії.

Тому за порадами психологів корисно розпалювати в собі це почуття, навіть самостійно і штучно. У ранньому віці і юності це допоможе формуванню особистості і гармонійному розвитку натури, а в зрілому дасть гормональну підживлення організму, омолодить тіло і «запалить» очі, що відіб’ється позитивно і на загальному стані здоров’я людини.

Джерело: https://lovedame.ru/otnosheniya/skolko-dlitsya-vlyublennost.html

Скільки за часом тривати закоханість у чоловіка і жінки? – основні ознаки

Щоб розібратися в тому, скільки триває закоханість , давайте для початку спробуємо з’ясувати, що ж це таке?

Вченим вдалося з’ясувати, що закоханість – це позитивне почуття, яке виникає при погляді на той чи інший об’єкт симпатії. Під час закоханості свідомість людини значно звужується, внаслідок чого закоханий може не звертати уваги на істотні недоліки свого партнера.

Він схильний ідеалізувати свою другу половинку, бачити в ній тільки позитивні якості. У той же час, закоханість може сильно походити на нервовий розлад.

Будь-який дзвінок, повідомлення, стукіт у двері змушують закоханої людини неоднозначно реагувати на самі звичні події і очікувати візиту другої половинки.

Чому люди закохуються?

Завдяки численним дослідженням, було з’ясовано кілька основних причин, чому люди закохуються один в одного. Давайте розглянемо їх прямо зараз:

 • Зовнішня і (або) внутрішня схожість . Якщо у людей однакові інтереси, захоплення, стиль життя, колір волосся, вони люблять одну і ту ж музику, одні і ті ж фільми, вболівають за одну і ту ж футбольну команду, тощо – це є серйозним ознакою закоханості.
 • Схожість з батьками . Так-так, буває і таке. Іноді люди підсвідомо закохуються в тих, хто зовні або характером нагадує їм когось із батьків. Причому, найчастіше, дівчата шукають чоловіків, які схожі на їхніх батьків, а хлопці вважають за краще дівчат, які нагадують їм їх мати.
 • Тривалий зоровий контакт . Все ті ж невгамовні вчені, в гонитві за статистикою, змусили кілька десятків добровольців близько двох хвилин дивитися один одному в очі. Як з’ясувалося пізніше, більшість піддослідних стала відчувати більш теплі почуття по відношенню до свого партнера, ніж перед початком експерименту.
 • Тепло . Виявляється, якщо під час першого побачення сидіти в теплому приміщенні і пити теплий чай, то можливість закохатися набагато вище, ніж при спільному відвідуванні льодового катка і поїданні морозива.
 • Відстань . Дослідження довели, що чим ближче один до одного живуть хлопець і дівчина, чим частіше вони бачаться – тим більше шансів на те, що незабаром між ними виникне закоханість.
 • Привабливість . Це одна з найпоширеніших причин закоханості. Ви можете сподобатися вашому партнерові завдяки привабливій зовнішності, гарному одязі або струнку фігуру. При цьому було з’ясовано, що найчастіше людей притягує партнер настільки ж привабливий, як і сама людина.
 • Посмішка . Позитивний людина, яка часто посміхається, має більше шансів закохати в себе кого-небудь, ніж сумовитий і депресивна людина.

Скільки років триває закоханість: терміни і ознаки почуття

Розібравшись з причинами закоханості, давайте розглянемо її ознаки. Цікавим є той факт, що у чоловіків і жінок ці ознаки дещо відрізняються. І зараз ми розповімо, чому.

підлога ознаки
жінка Закохуючись, будь-яка жінка моментально перетворюється в очах оточуючих. Вона стає більш емоційною, активною. У присутності об’єкта симпатії жінки часто нервують, не можуть подивитися в очі вподобаному чоловікові, червоніти і смикати що-небудь в руках.
Зовнішній вигляд закоханої дами теж може красномовно розповісти про її почуття. Якщо вона виглядає на диво добре, і такий ви бачите її нечасто, будьте впевнені – вона закохана і предмет зітхання напевно десь неподалік.
Закохана дівчина підсвідомо буде піклуватися по відношенню до вподобаного чоловіка, намагатися проводити з ним більше часу і при кожному зручному випадку зав’язати з ним розмову.
Крім цього, ви легко впізнаєте, що жінка закохана, якщо вона раптово почала активно цікавитися захопленнями обранця, занадто багато посміхатися і занадто уважно слухати кожне його слово.
Ще хитрі дівчата можуть штучно створювати ситуації, в яких об’єкт симпатії неодмінно приревнує її до іншого чоловіка. Це вже явний дзвіночок, що слід переходити на наступний рівень.
чоловік Закоханий чоловік дуже часто нагадує дурного маленького хлопчика. Зустрівшись з незнайомими почуттями, він починає втрачатися, відчувати почуття сором’язливості, плутатися в словах і іноді червоніти. Крім того, закохані хлопці здатні на неймовірні вчинки. Їм хочеться показати предмету свого зітхання, що вони хоробрі і відважні. Вони намагаються заступатися за улюблену навіть в самих дріб’язкових ситуаціях, вони можуть дуже швидко вести машину або побитися з сусідом за те, що він не дуже добре висловився про дівчину.
У великій компанії закоханий чоловік завжди шукає привід заговорити з жінкою, яка йому подобається. Він вибирає її як співрозмовниці і навіть тоді, коли розповідає щось для всіх, він обов’язково буде дивитися на неї.
Закоханого чоловіка можна легко вичистити по міміці: При розмові з об’єктом обожнювання, він без кінця буде поправляти волосся, стосуватися свого обличчя, поправляти одяг, випрямляти поставу і так далі.

З цього всього випливає, що кожна людина, закохуючись, набуває іншу модель поведінки, не властиву для нього. Користуючись цими нескладними підказками, ви завжди зможете дізнатися закоханої людини.

Ну, а тепер ми можемо перейти до головного питання нашої статті.

Скільки триває закоханість і коли почнеться любов?

На питання «Скільки триватиме закоханість?» вченим теж вдалося знайти відповідь. Причому, це абсолютно не залежить від статі закоханої людини. Закоханість чоловіки і закоханість жінки тривають в середньому однакову кількість часу. А якщо бути точним – близько двох років.


Читайте також:   Як повернути почуття колишньої дівчини до себе: перевірені способи

Хоча, здебільшого, термін життя закоханості залежить безпосередньо від самих закоханих, від їх темпераменту і ставлення один до одного. Буває, що закоханість проходить через місяць. А буває, що вона живе кілька років. Це індивідуальний показник і точної відповіді, скільки триває закоханість, не існує.

Згодом партнери притираються один до одного, починають помічати недоліки і почуття потроху зникають. Так що, відповідь на це питання ви з’ясуєте самостійно, шляхом проб і помилок.

Що стосується любові, то, всупереч різними джерелами, які стверджують, що любов закінчується через три роки, вона може тривати набагато довше і не закінчиться ніколи.

Скільки років триває закоханість: терміни і ознаки почуття

Джерело: http://xcook.info/vopros-otvet/skolko-dlitsja-vljublennost.html

Скільки триває закоханість

Скільки років триває закоханість: терміни і ознаки почуттяЗакоханість – прекрасне почуття. І його цінують не тільки жінки, а й чоловіки. Заради неї люди готові здійснювати неймовірні вчинки. Але що ж це таке, і скільки триває закоханість? Чи довго людина здатна відчувати такі почуття або після закінчення часу вони згаснуть? Все б хотіли, щоб закоханість тривала вічно, але чи можливо це?

Напевно, ви помічали, як колись закохані сімейні пари з часом втрачали здатність відчувати і розуміти один одного. Хоча колись вони були впевнені в тому, що їх любов буде жити завжди. На думку більшості дослідників, це відчуття не вічне і триває певний період. Практично всі вчені сходяться на думці, що стан романтики триває не більше двох років.

І це не просто припущення, а результат багаторічних спостережень. Зустрівшись якийсь час, людина починає помічати недоліки партнера. Виявляється, що певні риси характеру нас виводять з себе. На перших порах відносин, чоловік і жінка просто не надають цьому значення, адже рівень адреналіну і окситоцину в крові дуже високий, щоб адекватно оцінювати ситуацію.

Коли люди починають вести разом побут, рано чи пізно між ними відбувається конфлікт. Адже всі звикли жити за своїми правилами і відповідно до звичок, відпрацьованим протягом життя. Починаються сварки через дрібниці, які згодом призводять до припинення відносин.

Якщо взяти себе в руки, не звертати увагу на дрібниці, а замість цього спробувати зрозуміти іншу людину і дати йому свободу – закоханість не втече безповоротно, а переросте в справжнє почуття під назвою «любов». Проблема в тому, що партнер часто чекає чогось неймовірного від своєї половини, при цьому не докладаючи особливих зусиль для того, щоб налагодити відносини.

Види закоханості і любові

Найчастіше, коли говорять про любов, то мають на увазі почуття чоловіка до жінки або навпаки. Однак існують і інші види цього стану:

 • любов до дітей;
 • до батьків;
 • до Батьківщини;
 • до друзів.

Як визначити, що хлопець закоханий

Список можна продовжувати і далі … До речі, стан закоханості, на думку багатьох вчених, триває від декількох днів до трьох років (максимум). Що стосується любові, то це більш широке поняття: вона здатна залишитися з Вами до кінця життя. Є й інші відмінності.

Закоханість затьмарює розум, і людина, піддаючись почуттю, не завжди може віддавати собі звіт в діях. Любов же більш спокійна і розважлива. Саме тому не несе такої небезпеки. Ейфорія від закоханості не може тривати вічно.

У якийсь момент людина спускається з небес на землю і розуміє, що його обранець не ідеальний. Згодом через це виникає відчуття пригніченості.

Іноді бувають випадки, коли дівчина закохується в одруженого чоловіка. Це пов’язано з тим, що підсвідомо вона шукає захисника, який, як правило, старше. А зрілі чоловіки в основному вже мають супутниць життя. Так і виходить нерозділене кохання, яка згодом може завдати психологічної травми і зробити нас нездатними любити.

Любов між людьми буває різних видів:

 1. Закоханість.
 2. Любов-пристрасть.
 3. Зріла любов.
 4. Любов-звичка.
 5. Споживча любов.
 6. Любов дає.

Психологія відносин така, що після того, як проходить закоханість, люди розходяться. Часто вони вважають, що любов закінчилася.

І далі знову і знову занурюються в це пристрасне почуття, яке також швидко згасає. Краще спочатку не мріяти про вічну любов, щоб не розчаруватися.

Тим же, кому пощастило не розлучитися з коханим, починають новий етап у відносинах і вчаться йти на поступки.

Те, скільки буде тривати закоханість, залежить від самої людини. Можна зустрічатися не один рік, перш ніж зрозуміти, підходить Вам людина чи ні. Потрібно навчитися оцінювати ситуацію і обранця.

Слід тверезо усвідомлювати, чи готові ви співіснувати разом після того, як пройде закоханість. Кажуть, що є прекрасний спосіб перевірити почуття: якийсь час перебувати на відстані і не бачити один одного.

Якщо любов справжня, то вона тільки зміцніє.

Скільки триває закоханість у чоловіка (хлопця) і дівчата? Коли жінка закохана, вона щиро вірить в те, що ці почуття триватимуть вічно. Але, на жаль, навіть вони мають термін придатності. Звичайно, завжди є ймовірність, що закоханість переросте в любов.

Що стосується чоловіків, то їх психологи вважають менш постійними. Правда, якщо представник сильної статі закохується, то це надовго.

Крім того, він обов’язково стане домагатися уваги обраниці і піклуватися, а через час така пристрасть здатна змусити його серйозно розглядати можливість зв’язати свою долю з цією жінкою.

Джерело: http://14fevral.ru/valentin/skolko-dlitsya-vlyublennost.html

Скільки триває закоханість і як швидко вона проходить?

Закоханість – почуття, яке приходить несподівано. Закоханий здатний на неймовірні вчинки заради того, щоб почуття стали взаємними.

Це ніжне почуття здатне відкрити для людини нові можливості і горизонти, змусити його по-новому поглянути на звичну картину світу. Одні вважають, що швидкоплинна закоханість швидко проходить. Однак інші впевнені, що її можна відчувати дуже довго.

Щоб краще зрозуміти природу цього почуття, вчені провели дослідження і з’ясували, скільки триває закоханість.

Важливо! Якщо у тебе є смартфон, ти можеш підробляти в будь-який час! Як? Отримай 5 способів для підробітку в смартфоні! Читати →

Перебуваючи у відносинах, люди зближуються і відкриваються один одному повністю. Згодом почуття і емоції до партнера стають не такими яскравими.

Саме тоді виявляються недоліки другої половинки, і потрібно вчитися їх приймати і працювати над відносинами в парі. Терпіння і теплі почуття до партнера допомагають впоратися з труднощами і зберегти закоханість.

Описуючи це почуття, яке легко сплутати з любов’ю, психологи відзначають наступне:

 1. 1. Відчути закоханість може не кожна людина. Це вміння приходить поступово і залежить від відкритості самої людини, його готовності впустити когось у своє серце. Деякі люди бояться закохатися і відчути себе уразливими і незахищеними. Але є і ті, хто закохується і прагне маніпулювати партнером, що негативно позначається на відносинах і знищує прекрасне почуття.
 2. 2. Якщо людина повністю сформувався як особистість, то закоханість відкриває перед ним широкі можливості для саморозвитку. Відносини в парі вимагають самовідданості, співчуття, взаєморозуміння, і тільки закоханість не дозволить побудувати міцний союз. Люди, які не мають власного світогляду і не цілком дозрілі, не готові пережити і відчути такі емоції, тому що не вміють ділитися переживаннями і співчувати. В результаті виникає нерозділене кохання, яка приносить чимало страждань. Це життєвий досвід, який вчить любити самовіддано, нічого не вимагаючи натомість.
 3. 3. Підлітки і молоді люди часто проявляють схильність до максималізму. Дівчата і хлопці в цьому віці думають, що закоханість не закінчиться ніколи в житті. Але виростаючи, вони змінюються внутрішньо, пізнають себе, і почуття можуть зникнути без причини. Перша закоханість є необхідним етапом для майбутніх, більш зрілих і серйозних відносин.
 4. 4. Молоді люди, втрачаючи голову від закоханості, приймають її за справжню любов. Однак любов – самодостатня і глибоке почуття, для появи якого потрібно багато часу. Психологія відносин така, що для виникнення кохання між чоловіком і жінкою потрібні старання обох.

Щоб бути коханою, потрібно спочатку полюбити і прийняти себе з усіма недоліками. Нерозділене кохання дуже часто трапляється з тими, хто страждає від невпевненості в собі.

Психологи вважають, що це закоханість починається тоді, коли людина бачить того, хто йому дуже симпатичний.

Дослідники вважають це почуття позитивним, тому що закоханий відчуває ейфорію при вигляді об’єкта зітхання.

Абсолютно поглинений серцевими переживаннями, він втрачає здатність адекватно сприймати партнера, ідеалізуючи його і закриваючи очі навіть на суттєві недоліки.

Також вчені стверджують, що сердечне почуття має ознаки нервового розладу. Закохані люди дуже чутливі і вразливі, тому емоційно реагують на будь-яку дію об’єкта симпатії. Їм важко перебувати на відстані від людини, в якого вони закохані.

За припущеннями вчених, на те, скільки триває закоханість, не впливає стать людини. Чоловік і жінка можуть бути закохані одне в одного однаково довго. Тривалість цього прекрасного почуття не може бути більше 2-3 років, так як воно постійно піддає організм людини стресу і сильним хвилюванням.

Тривалість закоханості на відстані залежить від обставин, при яких вона виникла.

Почуття до відомій людині, кумиру може бути швидкоплинним і зникати через кілька тижнів, але іноді переходить в маніакальну залежність, для позбавлення від якої прихильнику знаменитої особистості потрібна допомога психолога.

Закоханість у викладача або лікаря швидко перетворюється в повагу. Віртуальні романи зазвичай не мають продовження, якщо не переходять в реальне спілкування – в цьому випадку відносини можуть розвиватися, переходити в дружбу або швидко обриватися.

Те ж відноситься до закоханості між людьми, що живуть далеко один від одного. Якщо вони можуть зустрічатися хоча б раз в 1-2 місяці, то роман може тривати дуже довго, а кожна зустріч перетворюватися в свято. В іншому випадку відносини поступово сходять нанівець.

При взаємних почуттях досить кількох років, щоб побудувати гармонійні відносини, здатні витримати життєві випробування. Палка закоханість партнерів з часом переросте в любов, яка подарує їм відчуття захищеності і спокою.

Я заворожено дивилася на свого чоловіка, а він не зводив захоплених очей з своєї коханки. Він вів себе, як закоханий придурок …

Читати >>

Джерело: https://feelcontrol.net/about-relationships/love/skolko-dlitsya-vlyublennost.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *