Способи, які допоможуть зрозуміти, що людина твоя доля

Способи, які допоможуть зрозуміти, що людина твоя доля

Зміст приховати

Уже кілька листів прийшло з одним і тим же питанням, всі вони звучать приблизно так: 1) Як дізнатися про своє майбутнє? Мені не щастить у житті, дуже багато подій і проблем, які сипляться як сніг, постійно втрачаю все хороше: роботу, здоров’я починає псуватися, втратила спокій, кохана людина пішов … 2) Як дізнатися свою долю? Підкажіть, як це можна зробити і чи можна на неї якось вплинути для того, щоб щось змінити в житті?

Що таке майбутнє людини?

Майбутнє  – це доля людини, це вже сформована кармічна ланцюжок (програма), простягнута від минулого в майбутнє час.

Ця кармічна ланцюжок стійка, і попередньо визначає на багато років вперед: які події в житті людини відбуватимуться, а які відбуватися не будуть.

Стійка вона тому, що людина не користується своїм правом вибору і не проявляє свою волю. Набагато легше змиритися з тим, що сказала ворожка і нічого не намагатися змінити в своєму житті, це легше, ніж ламати і руйнувати ненависну програму зумовленості.

Що таке карма, читайте тут >>

Майбутня доля заворожує і манить більшу частину людей нашої неосяжної землі, але разом з цим, воно і моторошно лякає. Страх перед майбутнім щільно прижився в підсвідомості людей, деякі думати про нього не хочуть, не те щоб, щось дізнаватися і говорити про це.

Способи, які допоможуть зрозуміти, що людина твоя доля Чому так відбувається? Відповідь проста, уявлення людини про майбутнє, заганяється авторитетними членами суспільства в суворі рамки, а з часом і зовсім витісняється зі свідомості. Це породжує масу неправдивих висновків, стереотипів, страхів.

Взяти як приклад Християнство, система поглядів цієї релігії в певних випадках суперечить сама собі. Вона каже: «гріховні справою вважається заглядати в майбутнє», але разом з цим, Християнство славиться безліччю пророків, що пророкували майбутнє. Їх пророцтва, були офіційно визнані християнською релігією.

Приклад. Одного разу я звернувся до священнослужителя, який, після служби в церкві, приймає прихожан і допомагає їм вирішувати різні питання щодо долі. У розмові з ним я задав йому питання: Як дізнатися про своє майбутнє, чи можна звертатися до ясновидців, щоб отримувати відповідну інформацію?

Він відповів: Ні, це вважається гріхом. Батюшка цей дійсно допоміг дуже багатьом людям і до сих пір продовжує допомагати. Але, після розмови з ним у мене виникло питання: Чому батюшка, який сам має екстрасенсорні здібності сказав, що заглядати в свою долю вважається гріхом? Відповідь очевидна і знайти його можна в цій статті:

 • Езотерика: що це таке і що вона вивчає? Основні завдання езотерики.

Також рекомендуємо:

 • Як визначити хорошого ясновидця?

Причин, чому люди побоюються відкрити завісу найближчого майбутнього багато, і вони різноманітні. Духовні наставники і езотеричні вчення, кажуть про необхідність і корисність розпізнавання і вивчення свого майбутнього.

Способи, які допоможуть зрозуміти, що людина твоя доля

Навіщо дізнаватися свою долю?

Перед тим, як дізнатися своє майбутнє, задайте собі питання: А навіщо мені це потрібно?

Існує мудрий вислів, суть якого, в запобіганні ще не сталося нещастя. Це говорить про майбутнє! Знаючі люди, займаються вивченням свого майбутнього, саме за тим, щоб ідентифікувати і змінити неприємні доленосні удари, опрацювати кармічні зачіпки і бути на чеку, в разі падіння. Одним словом: «Попереджений – значить озброєний».

З вищесказаного, можна зробити висновок: «Отримуючи інформацію про майбутнє і вивчаючи його, людина отримує можливість змінювати його на краще, тим самим доводячи до досконалості своє життя».

Найбільш важливим, є момент заохочення людей Вищими Силами, коли людина готова вдосконалюватися через вивчення майбутнього, Всесвіт приходить йому на допомогу, посилаючи відповідну інформацію.

Так надходять представники всіх духовних напрямків (тибетські монахи, йоги, езотерики та інші). Вони завзято дізнаються і займаються вивченням свого майбутнього, вивчають свої кармічні завдання, щоб не допустити перекосу долі, уникнути неприємностей, що виникають з – за незнання, і реалізувати себе повною мірою.

Де і як дізнатися свою долю? Почати слід з вивчення законів Карми, адже вся інформація, що цікавить людину інформація, пов’язана, в тому числі і з майбутнім, зберігається на тонкому рівні, званим – кармічний егрегор. Доступ туди відкривається підготовленим, які знають майстрам. Звідти, люди черпають знання про минулі, нинішніх і наступних реінкарнації.

Як же це відбувається? Технічно, спрощуючи всю схему, приблизно так. Володіючи певними езотеричними техніками і усвідомленої медитацією, людина зв’язується зі своїми Покровителями. Вони, відкриваючи енерго – інформаційний канал, з’єднують його з кармічні егрегор.

Перебуваючи в медитації, спілкування відбувається по типу питання – відповідь. Націлений на діалог людина, ставлячи питання, приймає відповіді, за допомогою розвинених (доступних) в ньому екстрасенсорних здібностей. Це: астральне зір, ясновидіння, яснослухання.

Приходить інформація про прийдешнє, є найбільш необхідною для людини на поточний момент. Вона нешкідлива. Інші інформаційні рівні закриті доти, поки людина до них не підготується.

Способи, які допоможуть зрозуміти, що людина твоя доля

Кращі способи ідентифікації долі

Різність методів, зобов’язує людей застосовувати різні здібності для ідентифікації свого минулого і майбутнього життя. Це позначається на точності, об’ємності одержуваної інформації про минуле і майбутнє.

Отже, як дізнатися своє майбутнє? Нижче розглянуті 4 кращих способу, за допомогою яких можна дізнатися про своє майбутнє, 4 поширених джерела, які користуються особливою популярністю у більшості зацікавлених в своєму майбутньому людей:

 1. Астрологія (гороскопи, натальная карта та інші види моніторингу). Даний метод є дуже поверхневим. Вся отримана інформація, базується на даних, закладених в людині до його народження (визначеним долею). Відповідно, про зміну долі, її коригування, пастках, що підстерігають випробуваннях і кармічних уроках, не може йти мови. Астрологія в цьому плані, обмежена.
 2. Ворожіння, передбачення долі за картками (Таро, Ленорман, карти Рун). Подібний спосіб, будується на техніці питання – відповідь. Основна проблема полягає в джерелі, звідки надходить інформація. Достеменно невідомо, які вищі сили відкривають вам інформаційний потік і чи можна їм до кінця вірити.

Як говорилося раніше, вся найбільш достовірна інформація про долю людини, його минулих втіленнях і найближчому майбутньому, знаходиться в Карме (кармічну егрегор).

Висновок напрошується сам собою, ворожіння, з використанням магічних інструментів, метод дієвий, але, може бути не точним якщо, людина не впевнена в джерелі. А значна і важлива частина запитуваної інформації, в певних випадках може бути взагалі закрита.

3. Інформатор – Карма.  Як дізнатися свою долю якщо, перших два методи не влаштовують? Зверніться до інформації, яка прийшла до людини під час медитації, джерелом якої, є Карма.

Це стандартний метод подорожі в тонких світів. Цей спосіб хороший тим, що отримана інформація про свою долю або долю іншої людини, про минуле чи майбутнє, виходить безпосередньо з джерела, тобто Карми.

Нюансом даної техніки, буде служити: повне розкриття свого магічного потенціалу (екстрасенсорних здібностей) для зв’язку з тонким світом. Такі люди, можуть дізнаватися про кармічних боргах, про методи лікування долі і інше – безпосередньо.

Не варто думати, що така прерогатива доступна тільки майстрам, методу можна навчитися. Займаються цим професійні езотеричні і духовні школи, які мають непорушний статус, а головне право, працювати з кармою і одержуваної з її сховища інформацією.

4. Духовний цілитель допоможе дізнатися і змінити долю. Духовний цілитель (наставник) – це людина з чистою душею, провідник, що володіє екстрасенсорними здібностями, якому даровані сили допомагати людям, за допомогою передачі інформації від Вищих Сил.

Користуючись послугами хорошого цілителя ви не тільки зможете дізнатися про своє майбутнє, а й можете:

 • Швидко встановити причину (причини) доленосних неприємностей;
 • Зняти негативний вплив з душі або тіла;

Якщо цілитель дійсно хороший, то людина може за допомогою його вирішити таку свою проблему, яку, їй (людині) більше ніхто не допоможе вирішити. Тому, перед тим як дізнаватися своє майбутнє, знайдіть спочатку для себе світлого духовного наставника або цілителя.

висновок

Способи, які допоможуть зрозуміти, що людина твоя доля

Звернення до духовного наставника, цілителя, дає можливість отримати розгорнуті відповіді, на питання, що цікавлять, причому не тільки про вас, але і про ваших близьких людей.

Джерело: https://avisi.ru/kak-uznat-svoe-budushhee-ili-luchshie-sposoby-uznat-svoju-sudbu.html

Як зрозуміти, що чоловік твоя доля, твій чоловік, як розпізнати знаки долі

На початку відносин здається, що кохана людина – єдиний, який є долею. Однак закоханість проходить, змінюючись розчаруванням. Як зрозуміти, що ви зустріли «другу половинку»?

Які ознаки розкажуть, що варто зупинити пошуки і насолоджуватися щастям? Як зрозуміти, що це – твій чоловік?

Як дізнатися, чи призначений тобі людина долею, які є способи?

Способи, які допоможуть зрозуміти, що людина твоя доля

Є два знака, що вказують на те, що людина призначена долею. Перше – відчуття, що ви знайомі давно. Люди, яким довелося зустріти «другу половину», кажуть, що відразу відчули, що здатні розмовляти про все. З’явилося таке відчуття, коли ви зустріли когось? Варто подумати про серйозні стосунки.

Друга ознака – готовність щось робити для вас. Говорити про почуття можна нескінченно, діяти може не кожен. Якщо новий знайомий приходить на допомогу, не вимагаючи нічого натомість, можливо, він є вашою половиною.

Доля чи власне рішення?

Можна довго сперечатися про те, чи існує доля. Хтось впевнений: від визначеного не втекти, і ви зустрінетеся з людиною, з яким розділіть життя. Інші вважають, що все залежить від нас самих. Хто правий? Сказати однозначно неможливо. Важливо пам’ятати: зустрівши людину, з якою вам по-справжньому добре, не можна пускати справу на самоплив.

Покладаючись на долю, можна упустити безліч можливостей. Пасивність і небажання йти назустріч можуть відлякати. Не бійтеся показувати почуття і піклуватися про людину, з яким ви хочете розділити життя.

Ідеальні відносини в психології: що це таке?

Способи, які допоможуть зрозуміти, що людина твоя доля

Чи існують ідеальні відносини? Психологи запевняють, що у кожної людини – свій ідеал. Комусь потрібно тихе сімейне щастя, іншим необхідні сильні емоції, ревнощі і сварки.

Є ознаки, що говорять про те, що відносини є міцними і наповненими любов’ю:

 • Конфліктні ситуації вирішуються мирними переговорами. Конфлікт не стає приводом для розставання, а дає можливість розвивати відносини і виводити їх на новий рівень.
 • Партнери не бояться говорити про свої почуття. Жінка і чоловік можуть обговорювати будь-які питання, в тому числі і що стосуються інтимних відносин.
 • Люди в міцній парі довіряють один одному і не терзають себе безпідставною ревнощами.
 • Чи не критикують один одного.
 • Завжди знаходять теми для розмов і не відчувають нудьги, перебуваючи разом.

Психологи стверджують, що в міцній парі люди мають спільні погляди на релігію, політику і сімейні цінності.

10 ознак доленосної зустрічі, якщо це ваша «друга половина»

Іноді люди кажуть, що відразу зрозуміли: це – той самий або та сама … Як вони здогадалися, що зустріли долю?

На те, що можна припиняти пошук «другої половини» і насолоджуватися щастям, вказують наступні ознаки:

 1. Вам легко знаходити спільні теми для розмови і хочеться обговорювати все, що відбувається.
 2. Ви сексуально залучаєте один одного.
 3. Вам хочеться проводити разом більше часу.
 4. Минулі романи відійшли на другий план, і ви перестали жаліти про які трапилися в житті невдачах: без них ви не знайшли б коханого.
 5. Чи не відчуваєте тривоги, що будете покинуті: ви впевнені в ньому і в його хорошому сенсі.
 6. У компанії «другої половини» втрачаєте почуття часу: під час прогулянки не помічаєте, що вже вечір і пора повертатися додому, можете промовити по телефону кілька годин поспіль.
 7. Несвідомо уявляєте епізоди з майбутнього спільного життя. Це говорить про те, що працює інтуїція, яка вказує на правильний вибір.
 8. Впевнені, що в будь-якій ситуації можете покластися на людину, якого зустріли, і він дійсно готовий щось робити для вас і завжди приходить на допомогу.
 9. Вам хочеться торкатися до людини, який є вашою «другою половинкою».
 10. Ви не боїтеся зізнатися в своїх почуттях і впевнені, що вас не відкинутий.

Є й містичний ознака доленосної зустрічі. Часто напередодні знайомства сниться сон, в якому люди бачать свого майбутнього коханого.

Доленосні зустрічі в нумерології і астрології

Езотеричні вчення намагаються відповісти на питання, як зрозуміти, що людина – твоя доля.

Читайте також:   Як закохати в себе бабія: практичні поради для жінок

Правда, не варто занадто сильно покладатися на гороскопи і нумерологічні таблиці: вони можуть помилятися, в той час як інтуїція зазвичай говорить правду.

Астрологи впевнені, що існують несприятливі дати для знайомства: це 9-й, 19-й і 29-й місячні дні. Вважається, що шанси на зустріч зі своєю другою половиною зростають восени і навесні, а також за місяць до дня народження. Важливий знак зодіаку: деякі вважаються несумісними.

Для точного розрахунку потрібно складання індивідуальної натальной карти. А це – робота професійного астролога.

Нумерологи пропонують розраховувати числа доль обох партнерів і, виходячи з цього, виносити вердикт щодо їх сумісності. Вірити в це вчення?

Психологи скажуть, що якщо ви любите людину і нумерологія «дає добро» на ваші стосунки, то вірити, безумовно, варто. Якщо ж ні, то можна просто сказати собі, що ніякі знаки не можуть бути сильніше, ніж ваша любов!

7 ознак, що це – твій чоловік

Якщо ви не можете зрозуміти, чи підходить вам чоловік, а інтуїція мовчить – вивчіть ознаки, що говорять про те, що ви зустріли свою другу половину. Вони допоможуть вам прийняти правильне рішення.

Про те, що чоловік – ваша доля, говорить наступне:

 1. Він прагне зробити ваше життя краще: зустрічає з роботи, пропонує полагодити зламані розетки, турбується, пообідали ви … Йому не потрібна підказка, щоб зрозуміти, чим вам допомогти. Ці прояви турботи говорять про щирі почуття.
 2. Смішить вас. Почуття гумору – ознака високого інтелекту і бажання підняти вам настрій.
 3. Намагається проводити з вами більше часу і не шукає відмовок, коли ви пропонуєте зустріч.
 4. Щиро цікавиться вашими справами: запитує про роботу, хобі тощо.
 5. Прагне дізнатися вас краще.
 6. Часто робить компліменти, дарує невеликі подарунки.
 7. У його компанії ви відчуваєте себе спокійно і затишно.

Способи, які допоможуть зрозуміти, що людина твоя доля

Обов’язково почитайте:

Як фліртувати з хлопцями та чоловіками?

Як визначити, чи підходить жінці обраний хлопець?

Як зрозуміти, що це – твій чоловік? Влаштуйте просту перевірку:

 • Запропонуйте разом відправитися в невеликий похід. Якщо ви не посварилися і витримали всі випробування, значить ваші стосунки досить міцні.
 • Попросіть про допомогу. Незацікавлена ​​людина знайде безліч відмовок, закоханий ж прийде до вас, чого б йому це не коштувало.
 • Станьте перед обранцем без макіяжу і в простій повсякденному одязі. Якщо він все одно дивиться на вас закоханими очима і робить компліменти, значить він любить по-справжньому.

Спорідненість душ: що це?

Якщо вас цікавлять знаки долі, як розпізнати свого чоловіка, задумайтеся про спорідненість душ.

Головні ознаки спорідненої душі:

 • у вас є спільні інтереси, а ставлення до важливих питань (вихованню дітей і спільного майбутнього) збігається;
 • ви любите одних і тих же авторів і можете обговорювати їх творчість годинами;
 • ви буквально договорює один за одним фрази, немов протягом довгих років жили разом: досить сказати слово, щоб вас зрозуміли;
 • ви можете відчувати емоції один одного.

Притягуються чи протилежності?

Згідно розхожою фразі, чим сильніше люди несхожі один на одного, тим більше шансів на спільне щастя. Психологи запевняють, що це не так. Звичайно, абсолютна схожість робить відносини нудними і прісними.

Різний спосіб життя, відмінності в поглядах на спільне майбутнє і діаметрально протилежні погляди на світ не можуть стати фундаментом міцних відносин. Сім’я – не місце для суперечок. Розбіжності можуть стати причиною розставання.

висновок

Як зрозуміти, що чоловік або дівчина твої по долі? Важливо слухати інтуїцію, вірно тлумачачи знаки, що посилаються всесвітом: будь-яка зустріч може стати фатальною і не можна упускати шанс.

Якщо вам добре разом і ви не можете прожити один без одного ні дня, довіряєте один одному і не боїтеся говорити, що думаєте, значить пора припинити пошук!

Джерело: https://Favoritca.com/otnosheniya-s-parnem/znakomstvo-s-parnem/kak-ponat-cto-celovek-tvoa-sudba.html

Як дізнатися, що твій чоловік – твоя доля

Нерідко дівчата зустрічаються, закохуються, розлучаються і знову закохуються, зустрічаються … Не завжди буває зрозуміло, що хлопець, з яким дівчина проводить багато часу – її чоловік.

Як зрозуміти, що це твій чоловік? Можна роками дізнаватися людини, а поняття про те, що він просто не твій чоловік приходить часом дуже пізно. Часто ми бачимо навколо начебто і заміжніх, але самотніх; що відбулися, але нещасних.

І в 30 років і в 50 років жінок хвилює все той же – як зустріти і не втратити свого чоловіка.

Способи, які допоможуть зрозуміти, що людина твоя доля Як знайти свого єдиного?

Люди можуть зіграти весілля, створити сім’ю, народити дітей і більш того виховати їх. Здавалося б, що ще потрібно для щасливої ​​родини? Але, тим не менше, навіть довгострокові шлюби нерідко розпадаються.

Як же так? Все було прекрасно, і якщо вже прожили стільки часу разом, то навіщо ж розбігатися зараз? Причин тому може бути безліч.

Але як же не помилитися у виборі свого чоловіка, як прожити з ним довге і щасливе життя, як не наробити помилок?

За долю чоловіка можна частенько простежити долю жінки і навпаки. Хто веде в парі, той і буде задавати курс. А ведений буде або допомагати або гальмувати розвиток. В такому випадку, рано чи пізно внутрішній конфлікт проривається назовні. Жінка йде з сім’ї, чоловік знаходить собі нову жінку. Самообман в парі закінчується і ви розумієте, що ви різні.

Якщо ви поставили собі питання як знайти свого єдиного, то для початку подумайте, може ви його вже знайшли? Якщо ви зараз самотньо, то спробуйте згадати, чи був у вашому житті чоловік, до якого у вас виникло спонтанне почуття. Так, тоді він був не авторитетний як його друзі, не так гарний або носив смішні окуляри, але щось в ньому вас зачепило. А потім ви пішли по життю довше. Чи не був він вашим чоловіком?

Іноді ми з люттю кішки кидаємося на пошуки свого коханого. Ще б пак, вже весна, скоро в театр, подруги з чоловіками та коханцями, а я одна. І тоді починається паніка. «Прочісування» кандидатів предмет «того самого» чоловіки на роботі, в соціальних мережах, кафе.

Кажуть, що «голодні очі» видають не тільки чоловіка, але і жінку. Відчайдушні пошуки часто не закінчуються бажаним успіхом. Любов вислизає коли її намагаються зловити. Кому-то допомагає відпустити ситуацію, але як тут відпустиш? Рада б, та не виходить.

І нічого не радує, тільки би милий поруч був.

жіноча мрія

Для багатьох дівчат – зустріти хорошого чоловіка в житті – залишається чи не головною жіночою мрією. Кожна хоче любити і бути коханою. Кожна бажає, щоб чоловік поважав і цінував її. Але для початку потрібно розібратися в собі. Дівчина повинна зрозуміти, чого вона хоче від життя і яким вона бачить ідеального чоловіка. Адже уявлення кожної дівчини про кращому чоловікові розходяться.

Дівчина може мріяти про багатий і красивий, і щоб він при цьому ще мав хороші якості, був розумним і добрим. Не завжди можна знайти всі достоїнства в одній людині. Дівчина повинна це розуміти. І було б правильніше все ж визначити для себе тільки основні якості, якими повинен володіти чоловік в першу чергу, і вже виходячи з цього, шукати свого рідного і коханого.

Якщо доля – бути разом

Коли людина замислюється про долю, то він може довго розмірковувати на цю тему. Деякі жінки вважають, що їхні чоловіки їм послані Богом. І дійсно так воно і є. Людина завжди посланий згори, адже зовсім стороння людина стає долею і частиною всього життя.

А скільки існує різних випадків, коли люди просто призначені одне для одного. Вони самі не підозрюють про це, але доля їм дарує зустріч і об’єднує їх навіки.

Ти коли-небудь відчував, – запитала вона, – що тобі не вистачає того, кого ти ніколи не зустрічав?

Міст через вічність (Річард Бах)

З долею існує чимало випадків. Іноді варто прислухатися до свого власного внутрішнього голосу. Якщо людина його чує, це вже не просто так, це знак.

Внутрішній голос ніколи не обдурить, а підкаже, як вчинити.

Якщо хлопець з дівчиною посварився, розвернувся і пішов, то доля не дозволить розлучитися людям, які створені бути разом, хлопець може почути свій внутрішній голос: «Вернись!».

Напевно чули про такі випадки, коли люди розлучалися на роки, заводили сім’ї, а потім знову зустрічалися і вже не розлучалися. Наприклад, любов Михайла Булгакова – автора безсмертного твору «Майстер і Маргарита».

Доля або сама людина?

Не варто весь час сподіватися на долю, можливо той чоловік, про якого мріє дівчина зовсім близько. Адже це може виявитися сусід по сходовому майданчику, кращий друг, якого вона не сприймає як коханого чоловіка або колега по роботі.

Кажуть, що людина сама творить свою долю і все залежить в цьому житті тільки від нього, не судилося ж вирішує з ким бути і з ким жити, а сама людина.

Чи так це? Людина сама приймає рішення або йому хтось підказує понад? А може це питання так і залишиться загадкою природи, яку ніколи не розгадати.

Чим більше я дізнавалася його, тим більше він викликав у мене захоплення, і тим частіше я думала: який він дивовижна людина! Ось ключ. Шукайте такого коханця, який би ставав краще з кожним днем, захват від якого був би все більш яскравим, а довіра до якого росло б всупереч негараздам.

Міст через вічність (Річард Бах)

Дізнатися про себе

Коли дівчина зацікавлена ​​чоловіком, їй хочеться дізнатися про нього якомога більше. Її цікавить все: його думки, дії, вчинки, захоплення. Але, в першу чергу, людина не знає сам себе. Поки людина не зрозуміє самого себе, він не зустріне свою другу половинку.

А він про себе повинен знати все: від характеру до улюблених справ. Щоб пізнати самого себе на це йде чимало часу, що тут говорити про іншу людину і його думки. Коли дівчина зрозуміє свою суть, навіщо вона живе, і хто вона є, то їй буде простіше зустріти людину, яка полюбить її.

А разом вони подолають всі перешкоди, будуть розвиватися, і жити щасливим життям.

Який чоловік потрібен?

Щоб дівчина могла зрозуміти, який чоловік їй потрібен, їй необхідно взяти ручку і чистий аркуш паперу. На аркуші паперу вона повинна написати все якості, які бажає бачити в своєму чоловікові: починаючи від характеру і до зовнішніх його даних.

Такий ефективний спосіб допомагає дівчині сконцентруватися тільки на важливих рисах чоловіки.

Дівчина повинна писати щиро, від душі, так як будь-яке бажання, написане на аркуші паперу, збувається, якщо людина, яка його писав – був щирим і не керувався чужою думкою.

Інший, більш практичний сенс – усвідомлення того, що крутиться у вигляді неясних бажань і емоцій.

Бажання, яке написала дівчина на листку паперу, потрібно покласти на помітне місце, щоб дівчина кожен день могла бачити, про яке чоловікові вона мріє. І він обов’язково зустрінеться. Головне, щоб дівчина не змінювала своїх бажань і не дописувала чоловікові нові позитивні якості.

Думки здатні збуватися

Всі людські думки рано чи пізно збуваються. Але бажання або мрія повинні бути щирими. Якщо дівчина написала від щирого серця, що мріє зустріти доброго і вірного чоловіка, який буде її любити, вона такого і зустріне. А якщо дівчина написала бажання за порадою подруги, то це бажання важко назвати щирим, швидше за все в житті цієї дівчини нічого так і не зміниться.

Читайте також:   Що хлопцям подобається в дівчині: які риси приваблюють, відштовхують

Доля долею, але багато в цьому житті залежить і від самої людини: його бажань, думок. Так що варто гарненько подумати над своїми думками, іноді людина думає про щось негативне і тим самим притягує ці негативні думки, які між іншим здатні збуватися.

Всі дівчата різні і кожної з них потрібен свій чоловік. Самодостатня і розумна дівчина не стане зустрічатися з чоловіком, який не дасть їй розвиватися. Дівчина, що займається саморозвитком, яка має багато успішних досягнень в житті, буде шукати чоловіка собі подібного. І це вірно.

Чоловік і жінка повинні гармонійно доповнювати один одного, у них можуть бути спільні інтереси і подібності в характері. Коли два люблячих один одного людей об’єднуються в одне ціле, їм легше справлятися з труднощами, у них з’являється позитивний настрій, цілі в житті і приплив життєдіяльності.

Коли в родині є гармонія, значить, дівчина знайшла саме свого чоловіка.

Що, якщо ми рідні душі? – запитав я себе подумки, поки вона плакала. – Що, якщо ми все життя шукали саме один одного? Ми стикнулися, відчули на момент, який може бути земна любов, і що, тепер через моїх страхів ми розлучимося і ніколи більше не побачимо один одного? І мені доведеться до кінця днів своїх шукати ту, що я вже одного разу знайшов, але злякався і не зумів полюбити?

Міст через вічність (Річард Бах)

Якщо здається, що я зустріла свого чоловіка

Як перевірити, що чоловік дійсно твій? Знаки, що він твій чоловік можуть бути різними, але все зводиться до одного – тобі з ним краще ніж однієї лив з будь-яким іншим чоловіком.

 • Поруч з ним легко бути собою.
 • Він приймає тебе такою, яка ти є. У багатстві і бідності, у хворобі й здоров’ї.
 • Він не «проковтує» твої образи, він переступає через них, тому що бути з тобою для нього важливіше. Важливіше ревнощів, невпевненості, страху. Чоловіки все це відчувають, не дивуйтеся. Але той чоловік, який вас дійсно любить – зробить більше для вас ніж для всіх інших.
 • Він не красується перед тобою. Він щирий.
 • Чоловік наче зайшов в ваш порт, взяв тебе на свій корабель і готовий привести вас до вашого щастя. А ти не озираєшся в пошуках рятувального круга або човна. Ти довіряєш йому. І ви разом рухаєтеся до вашого майбутнього.
 • Він підтримує, мотивує.
 • Чи не намагається тебе змінити, підігнати під свої вимоги. Він любить тебе такою, яка ти є. Пишається тобою.
 • Думає про ваше майбутнє.
 • У вас виникає відчуття, що ви разом вже тисячу років. Так, буває складно, але це лише хмарка на світлому горизонті життя.

зрозуміти, що доля подарувала тобі шанс зустріти свого чоловіка можуть бути абсолютно різними, тому варто навчитися слухати себе, розуміти себе. А для початку – почати довіряти собі і прийняти себе такою, яка ти є, з усіма перевагами (це обов’язково) і недоліками. Прийняти, полюбити і рухатися назустріч своїй долі.

Джерело: https://lassimarket.ru/2017/01/kak-uznat-chto-tvoj-muzhchina-tvoya-sudba/

Як зрозуміти що він твоя доля

Найперша і груба помилка, яку роблять малодосвідчені дівчата і навіть бувалі жінки – це намагаються в кожному зустрічному-поперечному побачити свою долю. «Ой, мені здається, що саме ця людина мені дано по долі, і ми з ним до кінця днів будемо разом»! але що значить «людина по долі»? Хто взагалі знає, що таке доля?

Коль скоро ми підняли такий наболіле питання, то пригадується одна історія, яку не так давно поділилася наша колега. До слова сказати, нині вона дама бальзаківського віку, яка знає собі ціну, але так було не завжди.

Років дцять тому, вона, як їй здавалося, по любові вискочила заміж, але сімейне життя тривала недовго, та й ту (навіть в великою натяжкою) можна було назвати нормальною. Після нетривалого шлюбу було розлучення, а після нього низка залицяльників на будь-який смак, колір, запах.

Спочатку наша героїня у всякому став розглядати того самого, ну, який «по долі», правда, все було марно.

Способи, які допоможуть зрозуміти, що людина твоя доля

Плюнувши на все слиною з другого поверху, вона раптом вирішила направити свої стопи до … астролога. Порадили їй хорошого фахівця. Чому ж не сходити? Ось вона і пішла.

Яке ж було її здивування, коли астролог їй сказав буквально наступне: «Мила, так ваш чоловік вам і був дан по долі. Просто ви не повинні були жити разом довго. У вас звичайний кармічний шлюб. Від цього шлюбу мав народитися дитина. Він народився.

Власне кажучи, на цьому місія вважається виконаним. Ви розвелись. Все добре”.

Зайве говорити, що після подібної заяви нашої візаві довелося тільки руками розвести в різні боки, попередньо оплативши сумнівне «задоволення». Що ж, мабуть, і такі чудеса або й такі печалі на білому світі бувають.

До чого ми розповіли цю історію? Все просто. Від наших мам і бабусь ми часто чули і продовжуємо чути про те, що нібито є якась людина, якого обов’язково потрібно знайти-зустріти, який буде «по долі», але ніхто з нас (як і з них) не знає, як і де його знайти, а саме те головне, як зрозуміти, що ти таку людину зустрів.

Напевно, ми в своїй статті в деякому сенсі розвінчаємо міф про людину «по долі». Чому? Так зовсім тому, що ніхто з нас власної долі не знає.

Більш того – ми навіть не знаємо до кінця відповідь на питання, а чи можна свою долю міняти або ти вже із заданою долею приходиш в цей світ і просто реалізуєш все те, що десь колись задумав.

І потім, хто задумав? Ти? А може хтось інший? Питань куди як більше, зате з відповідями одна біда.

Так ось, людина приходить в цей світ. Народився, хрестився, в школі провчився. Пора визначатися з професією, пора вити гніздо. У деяких питання вибору пари не стоїть гостро. З різних причин. Хтось з самого дитинства закоханий, а подорослішавши тут же приймає (робить) пропозиція і потім все життя живе розкошуючи.

Хтось одного разу вирішив, що не стане крутити носом і скаже: «Так», – чи не першому зустрічному. А хтось все своє життя знаходиться в хронічному пошуку. Так, звичайно, періодично з ним (або з нею) трапляються шлюби, але вони, як правило, недовговічні, та й щасливими їх назвати дуже і дуже складно. Людина не живе, а митарства.

Особливо це стосується тих, для кого таке поняття, як «сім’я» не порожній звук, а справжнісінька цінність. Згодом статут помилкових виборів, людина опускає руки.

Яка ще до біса доля? Який ще там «людина по долі»? Ви взагалі зараз про що? І дійсно, є така людина? Відповісти на це питання однозначно, на жаль, не представляється можливим.

Хтось приходить в твоє життя, після чого вона змінюється або в кращу сторону, або в гіршу. Як правило, не буває так, щоб життя з появою нової людини, зовсім не змінилася. Хтось прийшов, щоб вас врятувати. Хтось навпаки своїм відходом вас врятував, але дане одкровення стає очевидним через деякий час.

Ті емоції, в яких ми знаходимося, коли мова йде про розставання, не дають нам побачити більш глибокі смисли, що відбувається. Між тим, людина що був поруч, можливо самою долею нам був посланий для вирішення певних завдань. Ми їх вирішили і розійшлися.

А якщо не вирішили, значить буде інший «учитель», який точно так же прийде «по долі».

Хтось прийшов в цей світ для того, щоб щось відпрацювати. Хтось прийшов щось цьому світові принести, подарувати, а хтось прийшов, щоб забрати. Цілі у всіх різні. І живемо ми всі по-різному. Хтось пізнав диво любові, причому не один раз, а хтось помре, так і не зрозумівши, що ж це таке – любов, про яку так багато говорять, але її ніхто на власні очі не бачив.

У випадку, про який ми говорили вище (історія нашої колеги) людиною «по долі» виявився звичайний негідник. «Мавр» прийшов, зробив свою справу і був такий.

За долю це було? Звісно! Але нам не хочеться вірити в те, що доля може бути такою жорстокою, такий несправедливою. Адже нам хочеться бути щасливим.

А ті уроки, що життя посилає нам, ми сприймаємо, як щось жахливе, як якесь незаслужене покарання.

Знову ж таки, а скільки цих самих «людина по долі» може бути у кожного? Один? Жодного (якщо, покладемо, людина ніколи не мав сім’ї)? Два? Три? П’ять? Скільки? Будь-який новий, який прийшов в наше життя, нам здається «тим самим, який ….». На жаль, але подібного роду думки зовсім не завжди мають до реальності хоча б якесь відношення.

Ви ми родом з дитинства, а тому всім нам в тій чи іншій мірі властиво вірити в казки. Ті самі добрі і красиві казки, які так чудово закінчуються.

Він знаходить її, вона чекає його, обидва вони знаходять любов, живе довго в благості і вмирають в один день. Ми теж так хочемо. Навіть якщо не зізнаємося собі.

В глибині душі, десь в найпотаємніших куточках, ми мріємо про те ж, наші душі жадають цього чуда, яке, на жаль, трапляється далеко не з кожним.

Однак якщо все ж виходити з тієї теорії, що все-таки так звана «друга половинка» існує, якщо думати, що всякому живе на нашій грішній Землі все ж дан той самий горезвісний людина «по долі», то автоматично підтягується питання: Як його знайти?

Що ж, давайте спробуємо хоч якось наблизитися до істини, яка, як відомо, покрита товстим-претолстим шаром мороку і оповита непроглядній пеленою похмурою таємницею.

На наш погляд, «людиною по долі» є саме той, якого не можна (було) ні обійти, ні об’їхати. Що б ви не робили, ця людина ніяк не йде з вашого життя.

Або ж йде (л), але потім знову і знову з’являвся (з’являється). Або сценарій може бути таким: він пішов, щоб з’явитися у вашому житті багато років по тому.

І тут теж може бути по-різному: або він залишиться з вами назавжди, або знову піде.

В цілому доля може звести двох при абсолютно різних обставин. Події можуть бути нейтральними (познайомилися на зупинці або навчанні), можуть бути позитивними (звів щасливий випадок) і навіть негативними (наприклад. Познайомилися в лікарні або на чиїхось похоронах). Де і як – це, напевно, не має значення.

Швидше важлива перша реакція, хоча і вона найчастіше буває різною від: ВАУ! до: ФУ! А потім, день за днем ​​відбувається щось, що дуже сильно змінює перше уявлення про людину, а потім доводиться й зовсім несподіване: приходить Та, яку зовсім не чекаєш. Приходить Любов.

Практично у всіх перерахованих вище ситуаціях, явище нової людини пов’язане з досить дивними почуттями: ми раптом відчуваємо, що саме цю людину нам не хапала, саме з ним легко і приємно, саме він так дотепний і веселий і тільки з ним нам добре.

Нам взагалі стає незрозуміло, як ми могли жити без нього весь цей час. Тільки він до нас так торкається, тільки з ним ми відчуваємо таку гаму емоцій, тільки від нього (її) так приємно пахне і тільки ця людина може зробити нас щасливими. Нда … якось так.

Читайте також:   Рак-чоловік: характеристика і аналіз жінок, які йому подобаються

Але буває й інакше! Багато дій людини для нас до кінця не ясні, він непередбачуваний, часом не знаєш, як себе поруч з ним вести. Ти весь час мучишся коли ти поруч з ним, але і без нього ти не можеш, без цієї людини ти зовсім не живеш, а повільно вмираєш.

Ти розумієш, що у нього маса недоліків, але ти його (її) так любиш, що готовий просити все і вся. Вас нічого не пов’язує, ви різні, ви з різних світів, у вас різні інтереси, ця людина вас навіть не підтримує, але ви все одно всією душею прагнете до нього. За долю така людина? Можливо.

Питання в іншому: питання в тому, які уроки ви зможете відпрацювати, якщо даний персонаж буде з вами поруч. Але є ще більш цікаве питання: навіщо ви цю людину продовжуєте тягнути в своє життя, напевно розуміючи, що краще цього не робити. Відповідь на так останнє запитання знаєте тільки ви.

Ніхто крім вас на нього відповісти не зможе, навіть не намагайтеся знайти підказку на стороні. Вона може занадто дорого вам обійтися, бо буде невірною.

Тринадцять ознак того, що він не твоя доля

І все ж, є досить очевидні моменти, які не варто ігнорувати в спілкуванні з протилежною статтю, щоб потім не кусати себе за лікті. Біжіть від тих, хто хоче здаватися вашої «долею», якщо:

 1. У вас бачать тільки джерело доходу або розглядають, як красиву забаву, на почуття якої наплювати.
 2. Вашому другу все одно, чим ви живете, які ваші інтереси, печалі і радості, бажання і побоювання.
 3. Ви або ваш партнер (а можливо це взаємно) чхати хотіли на проблеми іншого, вам все одно чим живе друга сторона.
 4. Ви або він (вона) готові лише брати, нічого не пропонуючи натомість.
 5. Ви чітко розумієте, що з цією людиною «раю в курені» вам не потрібно.
 6. У відносинах чоловік не готовий брати на себе відповідальність не те щоб за двох, але навіть і за себе.
 7. Хтось із партнерів (а можливо і обидва) інформують один одного на пристойній відстані дуже довгий час, при цьому цей «холод» нічим не обгрунтований.
 8. Ви весь час виступаєте ініціатором ваших відносин, ваших зустрічей, ваших розваг, одним словом, все, чим наповнене ваше спілкування.
 9. Ваш партнер не вважає за потрібне поважати вас і ваш час. Ви для нього просто один з альтернативних варіантів провести час. «Ось, їхав повз, дай думаю заскочу» або ж: «Я тут поруч перебуваю, може, побачимось»?
 10. Фізична близькість не «забирає» на хмари. Якщо в ліжку вам «ніяк», то рано чи пізно ви підете шукати того, хто буде вас задовольняти.
 11. У вашого партнера «болить тільки його болячка». Він взагалі не вміє слухати і вважає тільки свої проблеми пріоритетними.
 12. Чоловік не вкладає у відносини. Він просто не витрачає гроші на дівчину, яка, ніби то, йому подобається.
 13. Занадто багато брехні, недомовок і нестиковок в тому, що він (вона) говорить і в тому, що за фактом робить.

Джерело: https://mogura.ru/articles/kak-ponyat-chto-on-tvoya-sudba/

Як зрозуміти, що це твій чоловік по Долі!

Міцна зв’язок, що встановилася між закоханими, дозволять їм дуже дуже відчувати енергетику один одного. У пошуках відповіді на питання, як зрозуміти, що це твій чоловік по Долі , згадайте, як часто Ви, не змовляючись, набирали телефонний номер один одного або одночасно були коханому уві сні.

Як дізнатися призначений тобі людина долею

Як зрозуміти він або вона ваша судьа, як дізнатися що Ви зустріли справжню Любов, а не стали черговим скороминущим захопленням для людини, допоможуть відповіді на прості запитання. Головне, бути чесним із самим собою і не намагатися притягнути ситуацію за вуха. Протестуйте обранця:

 • Коли потрібна допомога, він поруч або зайнятий «невідкладними справами»?
 • Чи обговорюєте Ви разом складні або важливі для життя питання?
 • Дзвонить він першим, якщо відбувається щось серйозне?
 • Чи знайома ти з його родичами і друзями?
 • Чи вживає улюблений вираз «ми» в розмові?
 • Як часто тобі доводиться йти йому на поступки?

Говорити про міцних і взаємних почуттях можна тільки тоді, якщо відповідь на кожен з шести головних питань буде на Вашу користь. Якщо ж предмет обожнювання часто вимагає «зрозуміти його і пробачити», не поспішає знайомити Вас з близькими і друзями, а також вічно зайнятий саме в той момент, коли Ви просите про допомогу, це – не Ваш чоловік!

Багато жінок думають, що Любов – це вміння приносити себе в жертву або готовність прощати образи і приниження. Однак ризик, що Вас банально використовують в своїх інтересах, надто великий.

Взаємна любов передбачає обмін енергіями і готовність не тільки віддавати, а й отримувати щось взамін. Взаємно закоханий чоловік ніколи не буде вимагати від Вас жертв і розуміння до його проблем. Навпаки, спробує вибачитися навіть за те, в чому немає його прямої провини.

Якщо ж в любовній грі Ви зайняли роль жертви, то почуття незабаром охолонуть, а Ваше місце займе більш хитра суперниця.

Ритуал щоб дізнатися доля він

Кожна жінка хоче знати, чи варто продовжувати стосунки з чоловіком, боротися за його любов, народжувати від нього дитину, будувати плани на майбутнє. Обучение, який можна провести в будь-який день Місячного календаря, дасть правильну відповідь на питання. Єдине обмеження, ритуал не можна проводити в п’ятницю 13-го.

З метою виконання обряду потрібно добути волосся Вашого обранця і придбати в церкві освячену свічку. Далі свічку ставлять в центр столу, підпалюють від сірника, а волосся улюбленого беруть в ліву руку і шепочуть змова:

«Допоможіть мені Вищі Сили правду дізнатися. Дайте відповідь на питання: по долі мені (ім’я коханого) чи ні. Відкрийте істину переді мною, чи буде ця людина зі мною! Амінь »Волос чоловіки спалюють на свічці так, щоб можна було відчути запах диму.

Після цього потрібно вийти на вулицю і задати першому зустрічному будь-яке питання, яке потребує відповіді «так» або «ні» (наприклад, чи читав він сьогодні останні новини в країні?). Якщо Вам дадуть ствердну відповідь, обряд пройшов успішно і Ваш улюблений готовий до довгострокових відносин.

Коли отримано відповідь «ні» – потрібно змиритися з тим, що це не Ваш чоловік по Долі.

Хто призначений тобі долею

Існує чимало ефективних способів, як зрозуміти людина по Долі і перевірити справжність почуттів обранця.

Наприклад, можна спробувати «відпустити ситуацію» і деякий час не нагадувати про себе взагалі.

Далі подивіться на реакцію коханого: якщо турбується і пропонує допомогу – любить і цінує Вас, якщо надходить у відповідь також, та ще й ображається, куди пропала, відносини «сирі» і не варті серйозної уваги.

Про те, наскільки сильна Любов між Вами розповість і Ваше підсвідомість.

Скажіть собі чесно, на що Ви більше звертаєте увагу: на його зовнішність, можливість бути з ним частіше поруч або на суть ваших розмов і теплоту відносин? Якщо Вас мало цікавлять його захоплення і внутрішній світ, значить, Ви обманюєте себе: справжнє кохання немає, привертає в чоловікові його соціальний статус і не більше того.

Якщо ж хочете запитати Вищі Сили, наскільки довго проживуть ті відносини з чоловіком, які Ви маєте в реальності, зробіть в серп такий ритуал. Під подушку кладуть фотографію задуманого людини зі словами: «Якщо любиш – приснись, якщо немає любові – геть піди і не повернися. Допомоги у неба попрошу, в сон мій улюбленого запрошу. Що присниться, так тому і бути! »

Після цього лягаєте спокійно спати, а на наступний ранок постарайтеся розгадати те, що насниться. Хороший знак, якщо присниться, вода, парк, квітуче дерево, лелека, аромат дорогих парфумів, пара взуття або молода Місяць.

Насторожитеся, якщо присниться дощ, дельфін, затемнення Сонця чи Місяця незвичайного кольору, весілля (своя або чужа), власне оголене тіло, земля, каміння, пісок або темна кімната без світла. Якщо ж Ви взагалі не змогли запам’ятати сон, значить, час для серйозних стосунків з чоловіком ще не настав.

Також весь наступний день придивляйтеся і прислухайтеся до підказок Долі, можливо, точну відповідь на Ваше питання прийде в абсолютно несподіваній формі.

Щоб почати спілкування скористайтеся засобами

зареєструватися Авторизуватись

Джерело: https://magistika.com/article/kak-ponyat-chto-eto-tvoy-chelovek-po-sudbe-583

Не доля? 5 способів зрозуміти, складуться ваші відносини

Люди навчилися запускати в космос кораблі, вивчають геном, а на питання «Що таке любов?» відповіді знайти не можуть. Деякі стратеги вважають, що над відносинами потрібно працювати, що «заподіяти любов» можливо. І найчастіше в першому зустрічному прагнуть побачити того Єдиного або Єдину. А потім (що природно) розчаровуються і шкодують про витрачений на нього часу.

З точки зору езотерики існують десятки факторів, які впливають на відносини: дата знайомства, карма, сумісність астрологічна і по біоритмам … Експерти astro7.ru можуть допомогти вам детально розглянути вашу ситуацію і відповісти на питання, чи доля не судилося. У цій статті ми розглянемо найпростіші і популярні способи знайти відповідь.

Рада 1. Дата знайомства

З точки зору астрології є нейтральні і несприятливі дати для романтичного знайомства. Несприятливі дати: 9, 19 і 29 Місячний день.

Якщо ви збираєтеся на першу зустріч з молодим чоловіком або дівчиною, неодмінно загляньте в місячний календар на astro7.ru. Знайомство в несприятливий день катастрофи в особистому житті не обіцяє, але гармонії і любові в стосунки точно не додасть.

Це особливо актуально для тих випадків, якщо у ваших планах шлюб, а не короткострокова інтрижка.

Звичайно, людина може вибирати. І все ж «містичні», «фатальні» та інші збіги ніхто не відміняв. Справжня любов не може бути нещасливою, повної перешкод і безглуздих ситуацій, як це люблять показувати в мелодрамах.

Якщо у ваших стосунках весь час виникають нестиковки, подумайте, чи не намагається Доля на щось натякнути.

Але досвід мелодрам може вам все-таки стати в нагоді: якщо Доля двох людей постійно зіштовхує, як би «примушуючи» бути разом, то тут теж є над чим замислитися.

Порада 3. Єдність протилежностей

Іноді ми не даємо шансу відносин, якщо нам здається, що людина в корені відрізняється від нас. Проте «повний збіг» не означає, що ваші стосунки будуть ідеальними.

Езотерика наполягає на гармонії, коли люди доповнюють один одного.

Придивіться до багатьох щасливим парам: різкі і владні чоловіки вибирають тихих і спокійних жінок, а амбітні та цілеспрямовані жінки часто цілком щасливо живуть з досить спокійними подружжям.

I work!

Є такий езотеричний закон десятини: Доля щось тобі дарує, але тобі доводиться за це заплатити. Це необов’язково «страшна кара», немає.

Іноді життя дарує можливість зробити якусь добру справу, зробити вчинок, від чогось відмовитися, зробити якийсь важливий вибір … Чим більше «гра», тим крупніше будуть ставки. Пам’ятайте, перш ніж змінити напрямок, слід зупинитися, а потім вже вирішувати, куди йти.

Але якщо відносини поставили перед вами великий знак питання, в тому, що вони зроблять величезний вплив на вашу долю, сумнівів немає.

Рада 5. Практика для тих, хто не впевнений у почуттях

Щоб визначити, чи дійсно ваш партнер – Той Єдиний або Єдина, проведіть просту практику. Ви витратите на неї не більше 5-10 хвилин. Для практики знадобиться тільки свічка і склянка з водою.

Відчуйте їх в кімнаті, щоб ніхто і ніщо не відволікало вас: закрийте двері, вимкніть телевізор і від’єднайте телефон. Запаліть свічку, поставте її на стіл перед собою, а поруч – стакан з питною водою.

Закрийте очі і візуалізують вашого партнера так яскраво, як тільки зможете. Відкрийте очі, погляньте на свічку і зробіть кілька ковтків. Закрийте очі, глибоко вдихніть і видихніть 12 разів.

Прислухайтеся до себе і свого серця.

Якщо ви відчули якісь неприємні відчуття – тяжкість в руках або ногах, пробіг холодок по спині, почастішало серцебиття, поганий настрій, темні колірні плями перед очима – значить, не все гладко з вашим обранцем. Тепло, легкість в тілі, у вас гарний настрій, пульс рівний – хороший знак.

Наші експерти завжди допоможуть вам відповісти на найскладніші питання про ваші стосунки. Звертайтеся до них за порадою, тим більше, що перша консультація безкоштовна!

Джерело: https://astro7.ru/online-journal/luchshie-stati/kak-naiti-svoyu-lyubov-i-opredelit-sud.html

Рекомендованные статьи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *